Fitnessline jednoruční nakládací činka - 15 kg (jcc30-15)

Produkt Fitnessline jednoruční nakládací činka - 15 kg (jcc30-15) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Fitnessline jednoruční nakládací činka - 15 kg (jcc30-15) upraviť a produkt hľadať znova.

FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 15 kg (jcc30-15)

FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 15 kg (jcc30-15)
Detail

Činka - jednoruční a nakládací, hmotnost 15 kg, hmotnost sady 15 kg, průměr úchopu 30 mm, délka 450 mm, materiál kov, povrch lak, povrch vinyl, barva černá a chrom Jednoruční nakládací činka je složena z jednoruční hřídele a kotoučů s cementovou náplní o celkové hmotnosti až 15 kg. Je určena na procvičení horní poloviny těla v domácím prostředí. Hřídel činky je vyrobena z kvalitní oceli a na obou koncích je opatřena závitem. Součástí činky jsou dva bezpečnostní maticové uzávěry pro snadné zajištění závaží. Jednoduše a velmi rychle si tak můžete upravit výslednou hmotnost, kterou lze navýšit o jakékoliv závaží se středovým průměrem 31 mm. Klíčové vlastnosti FitnessLine Jednoruční nakládací činky - 15 kgUzávěry: Závit a maticeKotouč s cementovou náplní 30 mm je závaží pro jednoruční a obouruční činkyLze rovněž použít jako závaží pro multifunkční posilovací lavice s trny o průměru 30 mmVnitřní část kotouče je vyplněna cementovou... (alza.cz)

Podobné produkty ako FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 15 kg (jcc30-15) , Fitnessline jednoruční nakládací činka - 15 kg (jcc30-15)

FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 10 kg (jcc30-10)

FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 10 kg (jcc30-10)
Detail

Činka - jednoruční a nakládací, hmotnost 10 kg, hmotnost sady 10 kg, průměr úchopu 30 mm, délka 350 mm, materiál kov, povrch lak, povrch vinyl, barva černá a chrom Jednoruční nakládací činka o hmotnosti je složena z jednoruční hřídele a kotoučů s cementovou náplní o celkové hmotnosti až 10 kg. Je určena na procvičení horní poloviny těla v domácím prostředí. Hřídel činky je vyrobena z kvalitní oceli a na obou koncích je opatřena závitem. Součástí činky jsou dva bezpečnostní maticové uzávěry pro snadné zajištění závaží. Jednoduše a velmi rychle si tak můžete upravit výslednou hmotnost, kterou lze navýšit o jakékoliv závaží se středovým průměrem 31 mm. Klíčové vlastnosti FitnessLine Jednoruční nakládací činky - 10 kgUzávěry: Závit a maticeKotouč s cementovou náplní 30 mmZávaží pro jednoruční a obouruční činkyLze rovněž použít jako závaží pro multifunkční posilovací lavice s trny o průměru 30 mmVnitřní část kotouče je vyplněna cementovou náplní (alza.cz)

Podobné produkty ako FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 10 kg (jcc30-10) , Fitnessline jednoruční nakládací činka - 5 kg (jcc30-5)

FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 5 kg (jcc30-5)

FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 5 kg (jcc30-5)
Detail

Činka - jednoruční a nakládací, hmotnost 5 kg, hmotnost sady 5 kg, průměr úchopu 30 mm, délka 350 mm, materiál kov, povrch chrom, povrch vinyl, barva černá a chrom Jednoruční nakládací činka je složena z jednoruční hřídele a kotoučů s cementovou náplní o celkové hmotnosti až 5 kg. Je určena na procvičení horní poloviny těla v domácím prostředí. Hřídel činky je vyrobena z kvalitní oceli a na obou koncích je opatřena závitem. Součástí činky jsou dva bezpečnostní maticové uzávěry pro snadné zajištění závaží. Jednoduše a velmi rychle si tak můžete upravit výslednou hmotnost, kterou lze navýšit o jakékoliv závaží se středovým průměrem 31 mm. Klíčové vlastnosti FitnessLine Jednoruční nakládací činky - 5 kgUzávěry: Závit a matice Kotouč s cementovou náplní 30 mmZávaží pro jednoruční a obouruční činkyLze rovněž použít jako závaží pro multifunkční posilovací lavice s trny o průměru 30 mmVnitřní část kotouče je vyplněna cementovou... (alza.cz)

Podobné produkty ako FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 5 kg (jcc30-5) , Fitnessline jednoruční nakládací činka - 12,5 kg (jcc30-12,5)

FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 12,5 kg (jcc30-12,5)

FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 12,5 kg (jcc30-12,5)
Detail

Činka - jednoruční a nakládací, hmotnost 12,5 kg, průměr úchopu 30 mm, délka 400 mm, materiál kov, povrch lak, povrch vinyl, barva černá a chrom Jednoruční nakládací činka je složena z jednoruční hřídele a kotoučů s cementovou náplní o celkové hmotnosti až 12,5 kg. Je určena na procvičení horní poloviny těla v domácím prostředí. Hřídel činky je vyrobena z kvalitní oceli a na obou koncích je opatřena závitem. Součástí činky jsou dva bezpečnostní maticové uzávěry pro snadné zajištění závaží. Jednoduše a velmi rychle si tak můžete upravit výslednou hmotnost, kterou lze navýšit o jakékoliv závaží se středovým průměrem 31 mm. Klíčové vlastnosti FitnessLine Jednoruční nakládací činky - 12,5 kgUzávěry: Závit a maticeKotouč s cementovou náplní 30 mm je závaží pro jednoruční a obouruční činkyLze rovněž použít jako závaží pro multifunkční posilovací lavice s trny o průměru 30 mmVnitřní část kotouče je vyplněna cementovou náplníVnější část je... (alza.cz)

Podobné produkty ako FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 12,5 kg (jcc30-12,5) , Fitnessline jednoruční nakládací činka - 10 kg (jcc30-10)

Jednoruční nakládací činka - 15 kg

Jednoruční nakládací činka - 15 kg
Detail

Jednoruční nakládací činka - 15 kg. Technické údaje: lakované kotouče průměr chromované hřídele 25 mm skladba závaží se může měnit, základem je většinou 4 x 2,5 kg (2 x 5 kg), pak může být 2 x 1,5 kg nebo i jiná skladba závaží, která zaručuje správnou hmotnost činky Obsah balení: jednoruční nakládací činka - 15 kg (dilego.cz)

Podobné produkty ako Jednoruční nakládací činka - 15 kg , Acra nakládací jednoruční činka 15 kg (8595042745382)

ACRA Jednoruční nakládací činka 15 kg

ACRA Jednoruční nakládací činka 15 kg
Detail

Jednoruční nakládací činka 15 kg. Lakované kotouče, průměr chromované hřídele 25 mm. Skladba závaží se může měnit, základem je většinou 4 x 2,5 kg (2 x 5 kg), pak může být 2 x 1,5 kg nebo i jiná skladba závaží, která zaručuje správnou hmotnost činky. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ACRA Jednoruční nakládací činka 15 kg , Acra nakládací činka chromová 15 kg (05-cbch15)

ACRA Jednoruční nakládací činka 15 kg

ACRA Jednoruční nakládací činka 15 kg
Detail

Jednoruční nakládací činka 15 kg s chromovanými kotouči, průměr chromované hřídele 25 mm. Skladba závaží se může měnit, základem je většinou 4 x 2,5 kg (2 x 5 kg), pak může být 2 x 1,5 kg nebo i jiná skladba závaží, která zaručuje správnou hmotnost činky. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ACRA Jednoruční nakládací činka 15 kg , Fitnessline - 15 kg (sch1002-15)

ACRA Jednoruční nakládací činka - 15 kg

ACRA Jednoruční nakládací činka - 15 kg
Detail

Nakládací jednoruční činka o hmotnosti 15 kg. Činka má lakované kotouče a průměr chromované hřídele 25 mm. Skladbu závaží lze přizpůsobit potřebám každého sportovce. Základem je většinou 4 x 2,5 kg (2 x 5 kg), pak může být 2 x 1,5 kg nebo jiná skladba závaží, která zaručuje správnou hmotnost činky. Snažíme se Vám nabízet pouze kvalitní produkty, za jejíž kvalitou si stojíme . Proto na vybrané produkty nabízíme program ACRA garance. V tomto programu získáte prodlouženou záruku na předem určené části produktů z naší nabídky. Produkty zařazené do Programu ACRA garance naleznete ZDE. Pro získání Programu ACRA garance zdarma, je NUTNÉ ZBOŽÍ ZE SVÉ OBJEDNÁVKY ZAREGISTROVAT ZDE. Proto, prosíme, vyplňte požadované údaje a užijte si roky bezstarostného provozu vašeho produktu. Registrace musí být provedena do 30 kalendářních dnů od data zakoupení produktu. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku. (patro.cz)

Podobné produkty ako ACRA Jednoruční nakládací činka - 15 kg , Jednoruční, nakládací činka hms sg03, 10 kg (17-6-114)

ACRA Jednoruční nakládací činka - 15 kg jednoruční

ACRA Jednoruční nakládací činka - 15 kg jednoruční
Detail

Jednoruční nakládací činka o hmotnosti 15 kg. Činka má chromované kotouče a průměr chromované hřídele je 25 mm. Skladba závaží se může individuálně měnit na základě potřeb každého sportovce. Základem je většinou 4 x 2,5 kg (2 x 5 kg), pak může být 2 x 1,5 kg nebo jiná skladba závaží, která zaručuje správnou hmotnost činky. Snažíme se Vám nabízet pouze kvalitní produkty, za jejíž kvalitou si stojíme . Proto na vybrané produkty nabízíme program ACRA garance. V tomto programu získáte prodlouženou záruku na předem určené části produktů z naší nabídky. Produkty zařazené do Programu ACRA garance naleznete ZDE. Pro získání Programu ACRA garance zdarma, je NUTNÉ ZBOŽÍ ZE SVÉ OBJEDNÁVKY ZAREGISTROVAT ZDE. Proto, prosíme, vyplňte požadované údaje a užijte si roky bezstarostného provozu vašeho produktu. Registrace musí být provedena do 30 kalendářních dnů od data zakoupení produktu. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku. (patro.cz)

Podobné produkty ako ACRA Jednoruční nakládací činka - 15 kg jednoruční , Hms sgk15 nakládací obouruční a jednoruční činky 15 kg (17-57-038)

Jednoruční nakládací činka chrom 15 kg

Jednoruční nakládací činka chrom 15 kg
Detail

Jednoruční nakládací činka - 15 kg Technické údaje: chromované kotouče průměr chromované hřídele 25 mm. Skladba závaží se může měnit, základem je většinou 4 x 2,5 kg (2 x 5 kg), pak může být 2 x 1,5 kg nebo i jiná skladba závaží, která zaručuje správnou hmotnost činky. Obsah balení: 1 x Jednoruční nakládací činka - 15 kg (dilego.cz)

Podobné produkty ako Jednoruční nakládací činka chrom 15 kg , Capital sports hexbell dumbbell, jednoruční činka, pár 2 x 15 kg

Fitforce ADBB 15 kg Jednoruční nakládací činka, stříbrná, velikost 15 KG

Fitforce ADBB 15 kg Jednoruční nakládací činka, stříbrná, velikost 15 KG
Detail

Jednoruční nakládací činka Fitforce ADBB 15 kg má lakovaný povrch kotoučů a chromované pojistné matice. Madlo hřídele je opatřeno protiskluzovou vrubovou úpravou. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce ADBB 15 kg Jednoruční nakládací činka, stříbrná, velikost 15 KG , Fitnessline kotouč bumper plate crossgym - 15 kg (bpob50-15)

FitnessLine Jednoruční nakládací činka (SPTfljc01nad)

FitnessLine Jednoruční nakládací činka (SPTfljc01nad)
Detail

Činka - jednoruční a nakládací, hmotnost sady 10, 20, 22,5, 25 a 40 kg, průměr úchopu 30 mm, délka 450 mm, materiál kov, povrch lak, povrch vinyl Činka Fitnessline je nejzákladnější fitness pomůcka při posilování, která je bezpečná pro správné posilování rukou, ramen, zádových i prsních svalů. Je vhodná pro muže i ženy všech věkových i výkonnostních kategorií. Lze ji využít jak ve fitcentrech, tak v domácích podmínkách. Stane se vaším každodenním partnerem při snižování tuku v těle, budování svalů, zlepšení fyzické kondice i vytrvalosti. Obtížnost cvičení je závislá na zvoleném cviku, délce cvičení a také hmotnosti činky. Celá sada váží 10, 20, 22,5, 25 a 40 kg, přičemž nejtěžší kus má 5 kg. Klíčové přednosti činky FitnessLine Jednoruční nakládací činka Činka se stane skvělým pomocníkem u vašeho cvičení Hmotnost celé sady je 10, 20, 22,5, 25 a 40 kg S pomocí nakládací varianty lze přidávat i ubírat závaží podle výkonnosti Je charakteristická mnohostranným... (alza.cz)

Podobné produkty ako FitnessLine Jednoruční nakládací činka (SPTfljc01nad) , Fitnessline kotouč bumper plate - 15 kg

Acra nakládací jednoruční činka 15 kg (8595042745382)

Acra nakládací jednoruční činka 15 kg (8595042745382)
Detail

Činka - jednoruční a nakládací, hmotnost 15 kg, průměr úchopu 25 mm, délka 350 mm, materiál kov, povrch lak, povrch vinyl, černá barva Činka Acra je základní fitness pomůcka, která přispívá zejména při posilování rukou, ramen, zádových a prsních svalů. Její výhodou je, že ji mohou používat muži i ženy všech věkových i výkonnostních kategorií. Cvičit s ní můžete jak ve fitcentrech, tak v domácích podmínkách. Bude skvělým pomocníkem při snižování tuku v těle, vybudování svalů, zvýšení síly i vytrvalosti. Obtížnost cvičení je závislá na zvoleném cviku, délce cvičení a také hmotnosti činky, která činí 15 kg. Tato varianta je vhodná pro středně pokročilé, jejichž cílem je navýšení svalové hmoty. Zásadní přednosti činky Acra nakládací jednoruční činka 15 kg S činkou si posilování více užijete Hmotnost činky Acra činí 15 kg Díky nakládací variantě lze přidávat u ubírat závaží podle preferované obtížnosti Je charakteristická mnohostranným použitím i kvalitním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Acra nakládací jednoruční činka 15 kg (8595042745382) , Lifefit činka strong 15 kg (4891223099331)

Lifefit Činka nakládací jednoruční 15 kg

Lifefit Činka nakládací jednoruční 15 kg
Detail

Činkový set LIFEFIT 15 kg je vyroben z vysoce kvalitních kovových materiálů. Hřídele činek jsou na obou koncích opatřeny závitem pro snadné zajištění závaží pomoci bezpečnostních matic. Zátěžové kotouče jsou pak vyrobeny z kovu a jsou lakovány pro zvýšení odolnosti proti vlhkosti. Kvalitní materiály, dobrá povrchová úprava a snadná výměna zátěže jsou vlastnosti, které řadí tyto jednoručky mezi nepostradatelnou součást domácí posilovny. - činkový set 15 kg - hřídel o délce 35 cm, hmotnosti cca 2,3 kg, průměru 30 mm - 2 kusy bezpečnostních matic - 2 kusy - kotouč 1,5 kg - 4 kusy - kotouč 2,5 kg - hmotnost jedné činky lze nastavit na 5/7/10/12/15 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Lifefit Činka nakládací jednoruční 15 kg , Stormred pogumovaná činka 15 kg (ir92316f)

Sulov činka nakládací LIFEFIT jednoruční 15 kg

Sulov činka nakládací LIFEFIT jednoruční 15 kg
Detail

Činkový set LIFEFIT 15 kg je vyroben z vysoce kvalitních kovových materiálů. Hřídele činek jsou na obou koncích opatřeny závitem pro snadné zajištění závaží pomoci bezpečnostních matic. Zátěžové kotouče jsou pak vyrobeny z kovu a jsou lakovány pro zvýšení odolnosti proti vlhkosti. Kvalitní materiály, dobrá povrchová úprava a snadná výměna zátěže jsou vlastnosti, které řadí tyto jednoručky mezi nepostradatelnou součást domácí posilovny. - činkový set 15 kg - hřídel o délce 35 cm, hmotnosti cca 2,3 kg, průměru 30 mm - 2 kusy bezpečnostních matic - 2 kusy - kotouč 1,5 kg - 2 kusy - kotouč 5 kg - hmotnost jedné činky lze nastavit na 5/12/15 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Sulov činka nakládací LIFEFIT jednoruční 15 kg , Fitnessline kotouč litinový 30 mm - 15 kg

HMS SGK15 nakládací obouruční a jednoruční činky 15 kg (17-57-038)

HMS SGK15 nakládací obouruční a jednoruční činky 15 kg  (17-57-038)
Detail

Sada činek - jednoruční a obouruční, hmotnost 2 kg, průměr úchopu 24 mm, materiál cement a ocel, povrch plast, povrch vinyl, černá a červená barva Kompletní nakládací sada dvou jednoručních a jedné obouruční činky o celkové hmotnosti 15 kilogramů, to je HMS SGK15. Nakládací činky patří ke klasickému vybavení každé domácí posilovny. Klíčové vlastnosti a vybavení Sady činek HMS SGK15Kotouče jsou vyrobeny z tvrdého plastu, který je vyplněn cementemObouruční osa je spojovacím dílem, do kterého se všroubují hřídele jednoručních činekNakládací trny jsou opatřeny závitem a závaží se zajišťuje pomocí hvězdicových maticŠestihranný tvar kotoučů navíc zamezuje jejich odvalováníČinky se Vám tak nikam neodkutálí a budete je mít vždy tam, kde jste je odložiliSada obsahuje 1 spojovací díl, 2 jednoruční hřídele, 4 hvězdicové matice a celkem 8 kotoučů různých vah Technické parametryMateriál: cement, PVC, ocelCelková hmotnost: 15 kgSada... (alza.cz)

Podobné produkty ako HMS SGK15 nakládací obouruční a jednoruční činky 15 kg (17-57-038) , Jednoruční, nakládací činka sg01 j 7kg hms (17-6-138)

ACRA Jednoruční nakládací činka 14 kg

ACRA Jednoruční nakládací činka 14 kg
Detail

Jednoruční nakládací činka 14 kg. Lakované kotouče, průměr chromované hřídele 25mm. Průměr prosíme specifikovat v požadavku. Závaží - 2 x 5 kg + 2 x 1 kg nebo je možnost 4 x 2,5 kg + 2 x 1 kg . (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ACRA Jednoruční nakládací činka 14 kg , Acra nakládací činka chromová 8,5 kg (8595042730388)

Jednoruční, nakládací činka HMS SG03, 10 kg

Jednoruční, nakládací činka HMS SG03, 10 kg
Detail

Jednoruční nakládací činka vyrobena z oceli. Balení obsahuje sadu kotoučů, hřídel s drážkami a 2 kusy matic. Parametry: 1 x hřídel 35cm 2,5kg 2 x kotouč 0,5kg 2 x kotouč 1kg 2 x kotouč 2,25kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Jednoruční, nakládací činka HMS SG03, 10 kg , Acra nakládací činka chromová 12 kg (8595042736885)

CorbySport 4548 Jednoruční nakládací činka - 14 kg

CorbySport 4548 Jednoruční nakládací činka - 14 kg
Detail

Jednoruční nakládací činka - 14 kg Technické údaje: lakované kotouče průměr hromované hřídele 25 nebo 30 mm průměr prosíme specifikovat v požadavku objednávky Obsah balení: 1 x činka o váze 14 kg (dilego.cz)

Podobné produkty ako CorbySport 4548 Jednoruční nakládací činka - 14 kg , Fitnessline kotouč olympijský litinový 50 mm - 15 kg

91133 Physionics Jednoruční nakládací činka, 20 kg

91133 Physionics Jednoruční nakládací činka, 20 kg
Detail

S touto sadou činek zaznamenáte úspěch velmi rychle. Každý trénink posiluje svaly. Trénink je však třeba provádět opatrně. Pro budování svalové hmoty se váhy zvyšují postupně. Měly by se zvyšovat po malých krocích každé čtyři týdny, aby se zátěž měnila. Proto je tato sada činek dodávána s různými závažími, která můžete použít k přizpůsobení svého tréninkového plánu. Všech šest zátěžových desek je bezpečně upevněno pomocí hvězdicových zámků; plastový kryt bez cinkání zabraňuje poškození podlahy. 14,5 cm žebrovaný úchopový povrch hřídele/tyče je protiskluzový, takže vám nebudou klouzat ruce i když se budou potit. Technické údaje: rozměry činky: cca 43 x 2,5 cm (d x Ø) kotouč 1,25 kg: cca18 x 2,8 cm (Ø x v) kotouč 2,5 kg: cca 22 x 3,85 cm (Ø x v) kotouč 5 kg: cca 26 x 4,8 cm (Ø x v) celková hmotnost: cca 20 kg materiál: ocel, plast, písek-/beton Obsah balení: 1 x hřídel 2 x hvězdicový zámek 2 x kotouč 1,25 kg 2 x kotouč 2,5 kg 2 x kotouč 5 kg (dilego.cz)

Podobné produkty ako 91133 Physionics Jednoruční nakládací činka, 20 kg , Fitnessline kotouč olympijský pogumovaný 50 mm - 15 kg

Acra Nakládací činka chromová 15 kg (05-CBCH15)

Acra Nakládací činka chromová 15 kg (05-CBCH15)
Detail

Činka - jednoruční a nakládací, hmotnost 15 kg, hmotnost sady 15 kg, průměr úchopu 25 mm, materiál kov, povrch chrom, povrch vinyl, stříbrná barva Činka Acra představuje ideální doplněk do profesionální i domácí posilovny. Je určená pro posilování jednou rukou a dosahuje hmotnosti 15 kg. Opatřená je chromovanými kotouči i chromovanou hřídelí o průměru 25 mm. Množství závaží na čince je možné přizpůsobit aktuálním potřebám. Činka Acra umožní efektivní silový trénink. Klíčové vlastnosti nakládací chromové činky Acra 15 kgČinka vhodná do profesionální i domácí posilovnyUrčená pro posilování jednou rukou Činka Acra s hmotností 15 kgS chromovanými kotouči i chromovanou hřídelí Množství závaží na čince je možné přizpůsobit aktuálním potřebámBarevné provedení: stříbrné Hmotnost:15 kg Průměr hřídele:25 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Acra Nakládací činka chromová 15 kg (05-CBCH15) , Nakládací činky hms sgc15 15 kg (17-57-033)

Jednoruční nakládací činka, chromová 14 kg, 25 mm

Jednoruční nakládací činka, chromová 14 kg, 25 mm
Detail

Činka nakládací, jednoruční, chromová 14 kg. Vyšší hmotnost činky umožňuje variabilitu skladby kotoučů, průměr chromované hřídele 25 mm. Základ hmotnosti je závaží 2 x 5 kg. Technické údaje: celková hmotnost: 14 kg průměr hřídele: 25 mm materiál: chrom Obsah balení: 1 x jednoruční činka se závaží (dilego.cz)

Podobné produkty ako Jednoruční nakládací činka, chromová 14 kg, 25 mm , Nakládací činky hms sgp15, 15 kg (17-57-034)

Nakládací činky HMS SGC15 15 kg

Nakládací činky HMS SGC15 15 kg
Detail

Kompletní nakládací sada dvou jednoručních a jedné obouruční činky o celkové hmotnosti 15 kilogramů, to je HMS SGC15. Nakládací činky patří ke klasickému vybavení každé domácí posilovny. Kotouče jsou vyrobeny z trvdého plastu, který je vyplněn cementem. Obouruční osa je spojovacím dílem, do kterého se všroubují hřídele jednoručních činek. Nakládací trny jsou opatřeny závitem a závaží se zajišťuje pomocí hvězdicových matic. Šestihranný tvar kotoučů navíc zamezuje jejich odvalování. Činky se Vám tak nikam neodkutálí a budete je mít vždy tam, kde jste je odložily. Sada obsahuje 1 spojovací díl, 2 jednoruční hřídele, 4 hvězdicové matice a celkem 8 kotoučů různých vah. Parametry: Materiál: cement, PVC, ocel Celková hmotnost: 15 kg Sada obsahuje: 2 x jednoruční osu (2,4 x 37,5 cm) spojovací díl (4,4 x 30,1 cm) 4 hvězdicové matice kotouče: 4 x 2 kg 4 x 1,5 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE, není určeno ke komerčnímu použití Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Nakládací činky HMS SGC15 15 kg , Fitnessline nakládací činkový set 55 kg (nsc30-55)

Nakládací činky HMS SGP15, 15 kg

Nakládací činky HMS SGP15, 15 kg
Detail

Kompletní nakládací sada dvou jednoručních a jedné obouruční činky o celkové hmotnosti 15 kilogramů, to je HMS SGP15. Nakládací činky patří ke klasickému vybavení každé domácí posilovny. Kotouče jsou vyrobeny z trvdého plastu, který je vyplněn cementem. Obouruční osa je spojovacím dílem, do kterého se všroubují hřídele jednoručních činek. Nakládací trny jsou opatřeny závitem a závaží se zajišťuje pomocí hvězdicových matic. Sada obsahuje 1 spojovací díl, 2 jednoruční hřídele, 4 hvězdicové matice a celkem 8 kotoučů různých vah. Parametry: Materiál: cement, PE Celková hmotnost: 15 kg Sada obsahuje: 2 x jednoruční osu (2,5 x 35 cm) spojovací díl (4,3 x 40 cm) 4 hvězdicové matice kotouče: 4 x 1,5 kg 4 x 2 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE, není určeno ke komerčnímu použití Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Nakládací činky HMS SGP15, 15 kg , Lomená obouruční činka hms premium gsl-15, 15 kg (17-58-027)

Fitforce ADBB 6 kg Jednoruční nakládací činka, stříbrná, velikost 6 KG

Fitforce ADBB 6 kg Jednoruční nakládací činka, stříbrná, velikost 6 KG
Detail

Jednoruční nakládací činka Fitforce ADBB 6 kg s lakovaným povrchem kotoučů a chromovanými pojistnými maticemi. Madlo hřídele s protiskluzovou vrubovou úpravou. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce ADBB 6 kg Jednoruční nakládací činka, stříbrná, velikost 6 KG , Rovná obouruční činka hms premium gsg-15 15 kg (17-58-006)

Fitforce ADBB 10 kg Jednoruční nakládací činka, černá, velikost 10 KG

Fitforce ADBB 10 kg Jednoruční nakládací činka, černá, velikost 10 KG
Detail

Jednoruční nakládací činka Fitforce ADBB 10 kg s lakovaným povrchem kotoučů a chromovanými pojistnými maticemi. Madlo hřídele má protiskluzovou vrubovou úpravu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce ADBB 10 kg Jednoruční nakládací činka, černá, velikost 10 KG , Fitnessline kotouč s cementovou náplní 30 mm - 15 kg

Fitforce ADBB 2x 7,5 kg Jednoruční nakládací činka, stříbrná, velikost 7,5 KG

Fitforce ADBB 2x 7,5 kg Jednoruční nakládací činka, stříbrná, velikost 7,5 KG
Detail

Sada 2 kusů jednoručních nakládacích činek Fitforce ADBB 2x 7,5 kg s lakovaným povrchem kotoučů a chromovanými pojistnými maticemi. Madlo hřídele s protiskluzovou vrubovou úpravou. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce ADBB 2x 7,5 kg Jednoruční nakládací činka, stříbrná, velikost 7,5 KG , Acra nakládací činka chromová 20 kg (05-cbch20)

Jednoruční činka inSPORTline ProfiST 15 kg

Jednoruční činka inSPORTline ProfiST 15 kg
Detail

Profesionální jednoruční nedokládací činka inSPORTline ProfiST 15 kg je činka z ucelené soustavy 2,5-50 kg. Osa této činky je váhově kalibrovaná a potažená vrstvou chromu a úchopová část osy je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím stabilitu činky i během náročnějších posilovacích sérií. Kotouče s hmotnostním označením jsou na ose připevněny vnitřním šestihranným šroubem. Povrch kotoučů je chráněn speciálním nátěrem se zvýšenou odolností proti vlhkosti a potu. Díky přesnému zpracování, robustní konstrukci a vysoké odolnosti je činka inSPORTline ProfiST vhodná pro náročný posilovací trénink v domácích i komerčních posilovnách.Technický popis: vysoce kvalitní materiál osy i kotoučů kalibrovaná osa opatřená protiskluzovým vroubkováním kotouče opatřené speciálním nátěrem se zvýšenou odolností proti vlhkosti a potu označení hmotnosti činky na bočních stranách garantovaná přesnost váhy činky hmotnost činky včetně osy: 15 kg materiál kotoučů: litina materiál hřídele: ocel délka úchopu: 14,5 cm šířka kotoučového bloku: 6,5 cm průměr největšího kotouče: 22 cm celková délka: 27,5 cm činka z ucelené soustavy činek ve váhovém rozpětí 2,5 - 50 kg určeno pro náročné domácí i komerční využití cena za jeden kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Jednoruční činka inSPORTline ProfiST 15 kg , Capital sports hexbell dumbbell jednoruční činka, 20 kg

Jednoruční litinová činka MOVIT - 15 kg

Jednoruční litinová činka MOVIT - 15 kg
Detail

Již nebudete muset platit drahé vstupy do fitness center, s těmito činkami snadno procvičíte celé tělo. Jednoruční činka se závažím Movit Pro je velmi skladná, díky čemuž jsou ideální na cesty i doma. Jsou vybaveny protiskluznou rukojetí, aby byl zajištěn bezpečný úchop při posilování. Křížové rýhování na rukojeti zajišťuje snadný úchop. Pryžové kroužky na vnitřní straně tyče a na hvězdicovém zámku lépe zajistí závaží. Závaží je označeno hmotností pro lepší orientaci. Technické údaje: materiál závaží: 100% litina materiál hvězdicových zámků: chromovaná ocel průměr držáku disku: 30mm (standartní rozměr) hmotnost činky: 1,5 kg hmotnost závaží: 4 x 2,5 kg; 2 x 1,25 kg hmotnost hvězdicových uzávěrů: 2 x 0.5 kg Obsah balení: 1 x sada činek, 15 kg (dilego.cz)

Podobné produkty ako Jednoruční litinová činka MOVIT - 15 kg , Jednoruční, nakládací činky hms sg40, 42 kg (17-59-125)

Jednoruční činka inSPORTline ProfiST 15 kg

Jednoruční činka inSPORTline ProfiST 15 kg
Detail

Profesionální nedokládací jednoruční činka, pro domácí i komerční využití.. Profesionální jednoruční nedokládací činka inSPORTline ProfiST 15 kg je činka z ucelené soustavy 2,5-50 kg. Osa této činky je váhově kalibrovaná a potažená vrstvou chromu a úchopová část osy je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím stabilitu činky i během náročnějších posilovacích sérií. Kotouče s hmotnostním označením jsou na ose připevněny vnitřním šestihranným šroubem. Povrch kotoučů je chráněn speciálním nátěrem se zvýšenou odolností proti vlhkosti a potu. Díky přesnému zpracování, robustní konstrukci a vysoké odolnosti je činka inSPORTline ProfiST vhodná pro náročný posilovací trénink v domácích i komerčních posilovnách.Technický popis: vysoce kvalitní materiál osy i kotoučů kalibrovaná osa opatřená protiskluzovým vroubkováním kotouče opatřené speciálním nátěrem se zvýšenou odolností proti vlhkosti a potu označení hmotnosti činky na bočních stranách garantovaná přesnost váhy činky hmotnost činky včetně osy: 15 kg materiál kotoučů: litina materiál hřídele: ocel délka úchopu: 14,5 cm šířka kotoučového bloku: 6,5 cm průměr největšího kotouče: 22 cm celková délka: 27,5 cm činka z ucelené soustavy činek ve váhovém rozpětí 2,5 - 50 kg určeno pro náročné domácí i komerční využití cena za jeden kus (insportline.cz)

Podobné produkty ako Jednoruční činka inSPORTline ProfiST 15 kg , Variabilní jednoruční činka tunturi 2,5 až 25 kg (14tuscl383)

Fitforce ADBP 10KG Jednoruční nakládací činka, černá, velikost 10 KG

Fitforce ADBP 10KG Jednoruční nakládací činka, černá, velikost 10 KG
Detail

Jednoruční nakládací činka Fitforce ADBP 10KG s cementovými kotouči s plastovým povrchem. Madlo hřídele má protiskluzovou vrubovou úpravou a hladkou ložnou částí pro nakládací kotouče. V setu jsou rychloupínací objímky pro snadné a rychlé zajištění kotoučů na hřídeli. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce ADBP 10KG Jednoruční nakládací činka, černá, velikost 10 KG

Jednoruční, nakládací činka HMS SG03, 10 kg (17-6-114)

Jednoruční, nakládací činka HMS SG03, 10 kg (17-6-114)
Detail

Činka - jednoruční a nakládací, hmotnost 10 kg, hmotnost sady 10 kg, průměr úchopu 35 mm, materiál ocel, povrch kov, povrch vinyl, černá a stříbrná barva Činka HMS je univerzální fitness pomůcka, která přispívá k bezpečnému posilování rukou, ramen, zádových i prsních svalů. Je vhodná pro muže i ženy všech věkových i výkonnostních kategorií. Cvičit s ní můžete jak ve fitcentrech, tak v domácích podmínkách. Bude nápomocna při snižování tuku v těle, budování svalů, zvyšování fyzické kondice i vytrvalosti. Obtížnost cvičení je závislá na zvoleném cviku, délce cvičení a také hmotnosti činky. Celá sada váží 10 kg, přičemž nejtěžší kus má 2,25 kg. Tato nižší hmotnost je vyhledávaná těmi, kteří chtějí zhubnout. Její výhodou je nižší hmotnost, která je využívána pro vyšší intenzitu tréninku. Zásadní vlastnosti činky Jednoruční, nakládací činka HMS SG03, 10 kg Činku si při posilování oblíbíte Hmotnost celé sady je 10 kg Jedná se o jednoruční činku Díky nakládací variantě... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jednoruční, nakládací činka HMS SG03, 10 kg (17-6-114)

ACRA Nakládací činka jednoruční, chromová 17 kg

ACRA Nakládací činka jednoruční, chromová 17 kg
Detail

Nakládací činka jednoruční, chromová 17 kg. Chromované kotouče mohou být v různé skladbě dle přání zákazníka. Vyšší hmotnost činky umožňuje variabilitu skladby kotoučů. Průměr hřídele 25 a 30 mm. Průměr hřídele prosíme specifikovat v poznámce objednávky. NYNÍ POUZE V PRUMĚRU 30 mm . (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ACRA Nakládací činka jednoruční, chromová 17 kg

MOVIT 32881 Jednoruční posilovací činka 1x 15 kg

MOVIT 32881 Jednoruční posilovací činka 1x 15 kg
Detail

S touto sadou budete ideálně vybaveni na silový trénink. Pro ty, co chtějí zůstat fit a ušetřit za zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: rukojeť držadla: cca 14,5 cm hvězdicovité uzávěry délka činky: 45 cm tloušťka: 25 mm materiál: pevný plast a betonová náplň vnitřní průměr: 26,5 mm barva: černá Obsah balení: 4 x závaží 2,5 kg 2 x závaží 1,25 kg 2 x závaží 0,75 kg 1 x tyč 2 x hvězdicovitý uzávěr (dilego.cz)

Podobné produkty ako MOVIT 32881 Jednoruční posilovací činka 1x 15 kg

Činka nakládací Sedco 15 kg černá ocel, chrom tyčka

Činka nakládací Sedco 15 kg černá ocel, chrom tyčka
Detail

Nakládací činka SEDCO 15 kgJednoruční činka je vhodná pro domácí posilování s možností změny zátěže dle aktuální potřeby. Využití pro různé věkové a kondiční skupiny. Je vhodná pro posilování horní poloviny těla. Skládá se ze hřídele a šroubovacích matic, které zamezují sklouznutí závaží a případnému úrazu. Fotografie je pouze ilustrační. Technický popis:- dovozce: SEDCO- materiál: chrom + ocel- barva: chrom + černáČinka se skládá:- hřídel + 2x šroubovací matice- 2x kotouč 2,5 kg- 2x kotouč 2 kg- 2x kotouč 1 kg- 2x kotouč 0,5 kg - průměr 28 mm - hmotnost včetně hřídele a závaží 15 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka nakládací Sedco 15 kg černá ocel, chrom tyčka

Nakládací činky HMS SGP15, 15 kg (17-57-034)

Nakládací činky HMS SGP15, 15 kg (17-57-034)
Detail

Činka - jednoruční, obouruční, nakládací a rovná osa, hmotnost 2 kg, hmotnost sady 15 kg, průměr úchopu 43 mm, délka 40 mm, 15 kusů v sadě, materiál ocel a plast, povrch plast, povrch vinyl, černá a červená barva Činka HMS je dobrá fitness pomůcka každé posilovny, která je vodná pro správné posilování rukou, ramen, zádových i prsních svalů. Je určena pro muže i ženy všech věkových i výkonnostních kategorií. Využijete ji jak ve fitcentrech, tak v domácích podmínkách. Přispěje při snižování tuku v těle, budování svalů, zvýšení fyzické kondice i tréninku vytrvalosti. Náročnost cvičení se odvíjí od zvoleného cviku, délce cvičení a také hmotnosti činky. Celá sada dohromady váží 15 kg, přičemž nejtěžší kus má 2 kg. Tato lehčí varianta je využívána při hubnutí. Její výhodou je nižší hmotnost, která je využívána pro vyšší intenzitu tréninku. Klíčové přednosti činky Nakládací činky HMS SGP15, 15 kg Posilování s činkou si zamilujete Její výplň tvoří cement Hmotnost sady... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nakládací činky HMS SGP15, 15 kg (17-57-034)

Nakládací činky HMS SGC15 15 kg (17-57-033)

Nakládací činky HMS SGC15 15 kg (17-57-033)
Detail

Činka - jednoruční, obouruční, nakládací a rovná osa, hmotnost 2 kg, hmotnost sady 15 kg, průměr úchopu 44 mm, délka 37,5 cm, 15 kusů v sadě, materiál ocel a plast, povrch plast, povrch vinyl, černá a červená barva Činka HMS je univerzální fitness pomůcka, která je bezpečná pro správné posilování rukou, ramen, zádových i prsních svalů. Je určena pro muže i ženy všech věkových i výkonnostních kategorií. Své místo si najde jak ve fitcentrech, tak v domácích podmínkách. Pomůže vám snížit tuk v těle, zhubnout, vybudovat svaly, zvýšit vaši sílu nebo vytrvalost. Náročnost cvičení si zvolíte podle cviku, délky cvičení a také hmotnosti činky. Celá sada váží 15 kg, přičemž nejtěžší kus má 2 kg. Tato lehčí varianta je praktická při hubnutí. Její výhodou je nižší hmotnost, která je využívána pro vyšší intenzitu tréninku. Klíčové vlastnosti činky Nakládací činky HMS SGC15 15 kg Posilování s činkou si zamilujete Materiálem pro výplň je cement Hmotnost celé sady je 15 kg V... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nakládací činky HMS SGC15 15 kg (17-57-033)

Jednoruční nakládací činky cement, sada Hmotnost: 20 kg

Jednoruční nakládací činky cement, sada Hmotnost: 20 kg
Detail

Sadu Merco jednoruční nakládací činky 2 x 10 kg tvoří dvě ocelové osy (2 x 2,5 kg) o rozměru 30 x 450 mm včetně uzávěrů a plastové koutouče (4 x 1,25 kg + 4 x 2,5 kg) vyplněné cementem. Merco jednoruční nakládací činky 2 x 10 kg ocení všichni kulturisti bez vyjímky.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:95069190 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Jednoruční nakládací činky cement, sada Hmotnost: 20 kg

Jednoruční nakládací činka HMS SG01

Jednoruční nakládací činka HMS SG01
Detail

Jednoruční nakládací činka vyrobena z oceli. Balení obsahuje sadu kotoučů, hřídele s drážkami a 2 kusy matic. Parametry: 1 x hřídel 35cm 2,5kg 2 x kotouč 1kg 2 x kotouč 1,25kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Jednoruční nakládací činka HMS SG01

Lifefit Činka nakládací jednoruční 22 kg

Lifefit Činka nakládací jednoruční 22 kg
Detail

Činkový set LIFEFIT 22 kg je vyroben z vysoce kvalitních kovových materiálů. Hřídele činek jsou na obou koncích opatřeny závitem pro snadné zajištění závaží pomoci bezpečnostních matic. Zátěžové kotouče jsou pak vyrobeny z kovu a jsou lakovány pro zvýšení odolnosti proti vlhkosti. Kvalitní materiály, dobrá povrchová úprava a snadná výměna zátěže jsou vlastnosti, které řadí tyto jednoručky mezi nepostradatelnou součást domácí posilovny. - činkový set 22 kg - hřídel o délce 35 cm, hmotnosti cca 2,3 kg, průměru 30 mm - 2 kusy bezpečnostních matic - 4 kusy - kotouč 2,5 kg - 2 kusy - kotouč 5 kg - hmotnost jedné činky lze nastavit na 7/12/17/22 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Lifefit Činka nakládací jednoruční 22 kg

Lifefit Činka nakládací jednoruční 27 kg

Lifefit Činka nakládací jednoruční 27 kg
Detail

Činkový set LIFEFIT 27 kg je vyroben z vysoce kvalitních kovových materiálů. Hřídele činek jsou na obou koncích opatřeny závitem pro snadné zajištění závaží pomoci bezpečnostních matic. Zátěžové kotouče jsou pak vyrobeny z kovu a jsou lakovány pro zvýšení odolnosti proti vlhkosti. Kvalitní materiály, dobrá povrchová úprava a snadná výměna zátěže jsou vlastnosti, které řadí tyto jednoručky mezi nepostradatelnou součást domácí posilovny. - činkový set 27 kg - hřídel o délce 35 cm, hmotnosti cca 2,3 kg, průměru 30 mm - 2 kusy bezpečnostních matic - 2 kusy - kotouč 2,5 kg - 4 kusy - kotouč 5 kg - hmotnost jedné činky lze nastavit na 7/12/17/22/27 kg (patro.cz)

Podobné produkty ako Lifefit Činka nakládací jednoruční 27 kg

ACRA Činka nakládací jednoruční 17 kg

ACRA Činka nakládací jednoruční 17 kg
Detail

Nakládací činka jednoruční, 1 ks x 17 kg. Lakované černé kotouče, průměr chromované hřídele 25 nebo 30 mm. Možno specifikovat v požadavku. NYNÍ POUZE V PRUMĚRU 30 mm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ACRA Činka nakládací jednoruční 17 kg

ACRA Činka nakládací jednoruční - 17 kg

ACRA Činka nakládací jednoruční - 17 kg
Detail

Nakládací činka jednoruční, 1 ks x 17 kg. Lakované černé kotouče, průměr chromované hřídele 25 nebo 30 mm. Možno specifikovat v požadavku. NYNÍ POUZE V PRUMĚRU 30 mm Snažíme se Vám nabízet pouze kvalitní produkty, za jejíž kvalitou si stojíme . Proto na vybrané produkty nabízíme program ACRA garance. V tomto programu získáte prodlouženou záruku na předem určené části produktů z naší nabídky. Produkty zařazené do Programu ACRA garance naleznete ZDE. Pro získání Programu ACRA garance zdarma, je NUTNÉ ZBOŽÍ ZE SVÉ OBJEDNÁVKY ZAREGISTROVAT ZDE. Proto, prosíme, vyplňte požadované údaje a užijte si roky bezstarostného provozu vašeho produktu. Registrace musí být provedena do 30 kalendářních dnů od data zakoupení produktu. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku. (patro.cz)

Podobné produkty ako ACRA Činka nakládací jednoruční - 17 kg

ACRA Činka nakládací jednoruční - 8,5 kg

ACRA Činka nakládací jednoruční - 8,5 kg
Detail

Nakládací jednoruční činka o hmotnosti 8,5 kg. Činka má černě lakované kotouče. Průměr hřídele, která je chromovaná, je 30 mm. Činku je možné si přizpůsobit dle požadavků sportovce. Snažíme se Vám nabízet pouze kvalitní produkty, za jejíž kvalitou si stojíme . Proto na vybrané produkty nabízíme program ACRA garance. V tomto programu získáte prodlouženou záruku na předem určené části produktů z naší nabídky. Produkty zařazené do Programu ACRA garance naleznete ZDE. Pro získání Programu ACRA garance zdarma, je NUTNÉ ZBOŽÍ ZE SVÉ OBJEDNÁVKY ZAREGISTROVAT ZDE. Proto, prosíme, vyplňte požadované údaje a užijte si roky bezstarostného provozu vašeho produktu. Registrace musí být provedena do 30 kalendářních dnů od data zakoupení produktu. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku. (patro.cz)

Podobné produkty ako ACRA Činka nakládací jednoruční - 8,5 kg

ACRA nakládací jednoruční 8,5 kg činka

ACRA nakládací jednoruční 8,5 kg činka
Detail

Nakládací jednoruční činka o hmotnosti 8,5 kg. Činka má chromované kotouče. Elegantní činka v nižší hmotnosti je vhodná svojí variabilitou pro kondiční cvičení žen. Průměr chromované hřídele je 25 mm. Skladbu kotoučů je možné přizpůsobit individuálním potřebám sportovce. Snažíme se Vám nabízet pouze kvalitní produkty, za jejíž kvalitou si stojíme . Proto na vybrané produkty nabízíme program ACRA garance. V tomto programu získáte prodlouženou záruku na předem určené části produktů z naší nabídky. Produkty zařazené do Programu ACRA garance naleznete ZDE. Pro získání Programu ACRA garance zdarma, je NUTNÉ ZBOŽÍ ZE SVÉ OBJEDNÁVKY ZAREGISTROVAT ZDE. Proto, prosíme, vyplňte požadované údaje a užijte si roky bezstarostného provozu vašeho produktu. Registrace musí být provedena do 30 kalendářních dnů od data zakoupení produktu. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku. (patro.cz)

Podobné produkty ako ACRA nakládací jednoruční 8,5 kg činka

MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg

MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg
Detail

Tyto činky MOVIT® formují nejen Vaši postavu, ale také posilují Vaše svaly a rozvíjejí sílu. S touto sadou budete ideálně vybaveni na silový trénink. Pro ty, co chtějí zůstat fit a ušetřit za zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Neklouzavá zvlněná rukojeť (křížová vroubkovaná), každá s cca 14,5 cm uchopovací plochou. Trapézový závit a hvězdicové uzávěry pro bezpečné upevnění kotouče. Technické údaje: vnitřní průměr kotouče: 26,5 mm materiál tyče: kov materiál závaží: beton potažený plastem rukojeti: žebrované délka: cca 45 cm průměr tyče: 25 mm hmotnost tyče se šroubem: 1 kg barva: černá Obsah balení: 2 x tyč 4 x hvězdicovitý uzávěr 4 x 2,0 kg: Ø 21,0 cm, šířka 3,7 cm 4 x 2,5 kg: Ø 22,0 cm, šířka 3,8 cm (dilego.cz)

Podobné produkty ako MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg

78536 MAXXIVA Jednoruční činky s kotouči, 2 x 15 kg

78536 MAXXIVA Jednoruční činky s kotouči, 2 x 15 kg
Detail

Pokud chcete budovat svaly, trénovat nebo jen zůstat fit, naše sada činek je tou správnou volbou. Nezáleží na tom, zda trénujete paže, záda, břicho nebo biceps - tato sada činek je univerzální. Tyto činky jsou ideální pro vaši domácí posilovnu. Díky plastovému potahu chrání tato závaží vaši podlahu a v kombinaci s cementovou výplní jsou tišší než běžné činky. Čtyřhvězdicové šroubovací uzávěry spolehlivě zafixují závaží a rukojeti. Rýhovaná držadla navíc podporují bezpečnost při silovém tréninku. Technické údaje: celková délka činky: 45 cm délka násady na kotouče: 15,5 cm průměr násady na kotouče: 2,5 cm šířka oblasti uchopení: 14 cm kotouče 2,5 kg: 20,5 x 3,5 cm kotouče 1,25 kg: 17,5 x 2,7 cm kotouče 0,75 kg: 14 x 2,5 cm hmotnost tyče činky: 0,8 kg hmotnost hvězdicového uzávěru: 0,3 kg materiál potahu: plast výplň: cement celková hmotnost na činku: 15 kg Obsah balení: 2 x činkové tyče 4 x hvězdicový uzávěr 8 x závaží 2,5 kg 4 x závaží 1,25 kg 4 x závaží 0,75 kg (dilego.cz)

Podobné produkty ako 78536 MAXXIVA Jednoruční činky s kotouči, 2 x 15 kg

ACRA Činka nakládací, jednoruční, chromová 12 kg

ACRA Činka nakládací, jednoruční, chromová 12 kg
Detail

Nakládací činka jednoruční, chromová 12 kg, chromované kotouče. Skladba může být např. 2 x 2,5 kg, 2 x 1,5 kg + 2 x 1 kg, průměr chromované hřídele 25mm. Skladbu kotoučů je možno specifikovat v požadavku. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ACRA Činka nakládací, jednoruční, chromová 12 kg

ACRA Činka nakládací jednoruční, chromová 6 kg

ACRA Činka nakládací jednoruční, chromová 6 kg
Detail

Nakládací činka jednoruční, 1 ks x 6 kg - chromované kotouče. Elegantní činka v nižší hmotnosti je vhodná svojí variabilitou pro kondiční cvičení žen. Průměr hřídele 25 mm. Skladba závaží se může změnit. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ACRA Činka nakládací jednoruční, chromová 6 kg

Sulov Lifefit Činka nakládací jednoruční 11 kg

Sulov Lifefit Činka nakládací jednoruční 11 kg
Detail

Činkový set LIFEFIT 11 kg je vyroben z vysoce kvalitních kovových materiálů. Hřídele činek jsou na obou koncích opatřeny závitem pro snadné zajištění závaží pomoci bezpečnostních matic. Zátěžové kotouče jsou pak vyrobeny z kovu a jsou lakovány pro zvýšení odolnosti proti vlhkosti. Kvalitní materiály, dobrá povrchová úprava a snadná výměna zátěže jsou vlastnosti, které řadí tyto jednoručky mezi nepostradatelnou součást domácí posilovny. - činkový set 11 kg - hřídel o délce 35 cm, hmotnosti cca 2,3 kg, průměru 30 mm - 2 kusy bezpečnostních matic - 6 kusu - kotouč 1,5 kg - hmotnost jedné činky lze nastavit na 5/8/11 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Sulov Lifefit Činka nakládací jednoruční 11 kg
FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 15 kg (jcc30-15), FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 5 kg (jcc30-5), FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 12,5 kg (jcc30-12,5), FitnessLine Jednoruční nakládací činka - 10 kg (jcc30-10), Acra nakládací jednoruční činka 15 kg (8595042745382), Acra Nakládací činka chromová 15 kg (05-CBCH15), FitnessLine - 15 kg (SCH1002-15), Jednoruční, nakládací činka HMS SG03, 10 kg (17-6-114), HMS SGK15 nakládací obouruční a jednoruční činky 15 kg (17-57-038), Capital Sports Hexbell Dumbbell, jednoruční činka, pár 2 x 15 kg, FitnessLine Kotouč Bumper Plate CrossGym - 15 kg (BPOB50-15), FitnessLine Kotouč Bumper Plate - 15 kg, Lifefit Činka Strong 15 kg (4891223099331), Stormred pogumovaná činka 15 kg (IR92316f), FitnessLine Kotouč litinový 30 mm - 15 kg, Jednoruční, nakládací činka SG01 J 7KG HMS (17-6-138), Acra Nakládací činka chromová 8,5 kg (8595042730388), Acra Nakládací činka chromová 12 kg (8595042736885), FitnessLine Kotouč olympijský litinový 50 mm - 15 kg, FitnessLine Kotouč olympijský pogumovaný 50 mm - 15 kg, Nakládací činky HMS SGC15 15 kg (17-57-033), Nakládací činky HMS SGP15, 15 kg (17-57-034), FitnessLine Nakládací činkový set 55 kg (nsc30-55), Lomená obouruční činka HMS Premium GSL-15, 15 kg (17-58-027), Rovná obouruční činka HMS Premium GSG-15 15 kg (17-58-006), FitnessLine Kotouč s cementovou náplní 30 mm - 15 kg, Acra Nakládací činka chromová 20 kg (05-CBCH20), Capital Sports Hexbell Dumbbell jednoruční činka, 20 kg, Jednoruční, nakládací činky HMS SG40, 42 kg (17-59-125), Variabilní jednoruční činka Tunturi 2,5 až 25 kg (14TUSCL383)