Fisher-price mluvící robot 4 v 1 cz/sk/eng/hu/pl (0194735012138)

Produkt Fisher-price mluvící robot 4 v 1 cz/sk/eng/hu/pl (0194735012138) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Fisher-price mluvící robot 4 v 1 cz/sk/eng/hu/pl (0194735012138) upraviť a produkt hľadať znova.

Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 cz/sk/eng/hu/pl (0194735012138)

Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 cz/sk/eng/hu/pl (0194735012138)
Detail

Hračka pro nejmenší - vhodné od 6 měsíců Malé děti potřebují mít hračky, které je zabaví, ale zároveň je budou po všech stránkách i rozvíjet. Didaktická hračka Mluvící robot 4 v 1 značky Fisher-Price je k tomuto účelu ideální - nabízí 4 nastavení a spoustu zábavných melodií, světýlek a praktických aktivit. S robotem pro kluky a holky od 6 měsíců se mohou děti pustit do nového zábavného objevování. Hračku lze rozebrat na tři samostatné funkční díly, objevovat a zkoumat tvary, barvy, spouštět zvuky, melodie nebo fráze. Ve veselých pestrých barvách. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti hračky pro nejmenší Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 Interaktivní hračka je vhodná pro děti od 6 měsícůFisher-Price Mluvící robot 4 v 1 mluví a zpívá v pěti jazycíchHračku lze rozložit na několik funkčních didaktických částí nebo jí složit do jednoho velkého robotaRobot ve veselých barvách rozvíjí smysly a jemnou i hrubou motorikuDidaktická... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 cz/sk/eng/hu/pl (0194735012138) , Fisher-price mluvící robot 4 v 1 cz/sk/eng/hu/pl (0194735012138)

Fisher Price Mluvící robot 4 v 1

Fisher Price Mluvící robot 4 v 1
Detail

Malé děti potřebují mít hračky, které je zabaví, ale zároveň je budou po všech stránkách i rozvíjet. Didaktická hračka Mluvící robot 4 v 1 značky Fisher-Price je k tomuto účelu ideální – nabízí 4 nastavení a spoustu zábavných melodií, světýlek a praktických aktivit. S robotem pro kluky a holky od 6 měsíců se mohou děti pustit do nového zábavného objevování. Hračku lze rozebrat na tři samostatné funkční díly, objevovat a zkoumat tvary, barvy, spouštět zvuky, melodie nebo fráze. Ve veselých pestrých barvách.Interaktivní hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 mluví a zpívá v pěti jazycích.Hračku lze rozložit na několik funkčních didaktických částí nebo jí složit do jednoho velkého robota.Robot ve veselých barvách rozvíjí smysly a jemnou i hrubou motoriku.S technologií Smart Stages, která umožňuje přepínat mezi vzdělávacím obsahem a přizpůsobovat tak aktivity věku a úrovni vašeho dítěte. Více než 120 zvuků, melodií a frází. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Mluvící robot 4 v 1 , Fisher price obří xylofon cz/sk/en/hu/pl (194735088317)

Fisher Price Mluvící robot 4 v 1

Fisher Price Mluvící robot 4 v 1
Detail

Malé děti potřebují mít hračky, které je zabaví, ale zároveň je budou po všech stránkách i rozvíjet. Didaktická hračka Mluvící robot 4 v 1 značky Fisher-Price je k tomuto účelu ideální – nabízí 4 nastavení a spoustu zábavných melodií, světýlek a praktických aktivit. S robotem pro kluky a holky od 6 měsíců se mohou děti pustit do nového zábavného objevování. Hračku lze rozebrat na tři samostatné funkční díly, objevovat a zkoumat tvary, barvy, spouštět zvuky, melodie nebo fráze. Ve veselých pestrých barvách.Interaktivní hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 mluví a zpívá v pěti jazycích.Hračku lze rozložit na několik funkčních didaktických částí nebo jí složit do jednoho velkého robota.Robot ve veselých barvách rozvíjí smysly a jemnou i hrubou motoriku.S technologií Smart Stages, která umožňuje přepínat mezi vzdělávacím obsahem a přizpůsobovat tak aktivity věku a úrovni vašeho dítěte. Více než 120 zvuků, melodií a frází. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Mluvící robot 4 v 1 , Fisher-price linkimals mluvící los sk (0887961899788)

Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1

Detail

Mluvící robot 4 v 1 od společnosti Fisher-Price® je přestavitelný kamarád na hraní pro miminka se 4 nastaveními a spoustou zábavných melodií, světýlek a praktických aktivit. S každým robotem se vaši nejmenší mohou pustit do nového zábavného objevování, ať už díky koulícím se očím, postrkování či zábavnému lezení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 , Fisher-price linkimals mluvící lenochod sk (0887961917307)

Fisher Price Mluvící robot 4 v 1

Fisher Price Mluvící robot 4 v 1
Detail

Interaktivní robůtek určený nejmenším dětem. Při hře s ním mohou batolátka objevovat jeho funkce, postrkávat ho. Jeho pohyb je motivuje k lezení. Skladba a funkčnost: koulící oči, pohyb na kolečkách interaktivní hraní s hudbou, zvuky, hláškami a světelnými efekty technologie Smart Stages™ umožňuje přepínat mezi vzdělávacím obsahem a přizpůsobovit ho věku tlačítkem zeměkoule lze zvolit jazyk - polštinu, maďarštinu, češtinu, slovenštinu nebo angličtinu Kupte dětem mluvícího robota! Vhodné pro děti od 6 měsíců Baterie: 4 x C 1,5V (jsou součástí) (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Mluvící robot 4 v 1 , Fisher-price linkimals mluvící los cz (0887961899771)

Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 - rozbaleno

Detail

Mluvící robot 4 v 1 od společnosti Fisher-Price® je přestavitelný kamarád na hraní pro miminka se 4 nastaveními a spoustou zábavných melodií, světýlek a praktických aktivit. S každým robotem se vaši nejmenší mohou pustit do nového zábavného objevování, ať už díky koulícím se očím, postrkování či zábavnému lezení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 - rozbaleno , Fisher price linkimals mluvící polární medvěd cz (194735093700)

Fisher-Price Nočník 4 v 1 HBX68

Detail

Nočník 4v1 od Fisher Price poroste s vaším dítětem, až přijde ten správný čas, kdy se vaše dítě bude již učit chodit na nočník. Nabízí nočník, redukci na toaletu i stoličku v jednom. Navíc má i skutečný zvuk spláchnutí a dva časovače aktivity. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Nočník 4 v 1 HBX68 , Fisher-price linkimals mluvící lama s kroužky cz (0887961917277)

Fisher-Price DOLU Odrážedlo auto, houpačka 4 v 1 - zánovní

Detail

Multifunkční autíčko, které se dá využít od 12. měsíce věku dítěte. Součástí je ochranný pás a zádová opěrka. Odnímatelná vodící tyč pro maximální bezpečí. Úložný prostor na hračky ocení děti při cestě na hřiště. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price DOLU Odrážedlo auto, houpačka 4 v 1 - zánovní , Fisher-price svazek klíčů sk (0887961902365)

Fisher Price Mluvící pejsek CZ

Fisher Price Mluvící pejsek CZ
Detail

Fisher Price Mluvící pejsek CZ Interaktivní plyšový pejsek s technologií Smart Stages, díky které je schopné měnit obsah učení v závislosti na růstu dítěte. Plyšový pejsek nabízí dítěti zábavnou společnost, kdy formou hry může dítko poslouchat zvuky, písničky, melodie a fráze. Také je seznámí s počítáním, rozpoznáváním částí těla a barvami. Tři herní úrovně: objevování - mačkání tlapek, nožiček, srdíčka, ouška, poslechání prvních slovíček, vnímání barev, písmenek, částí těla povzbuzení - podnět od pejska k samostatnému počítání, hledání barev a poznávání částí lidského těla s následující pochvalou hraní - zpívání zábavných písniček, opakování krátkých vět, rozšíření slovní zásoby Přednosti: hračka mluví česky, nápisy jsou v češtině rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly možnost měnit obsah dle věku Funkčnost: 3 herní úrovně více než 100 prvních slov 6 interaktivních dotykových míst více než 75 písniček ke zpívání s dalšími zvuky a frázemi obsahuje oblíbenou dětskou písničku Pec nám spadla Kupte dětem mluvícího pejska Fisher Price! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 30 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (součástí balení) (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Mluvící pejsek CZ , Fisher-price svazek klíčů cz (0887961902358)

Fisher Price mluvící pejsek

Fisher Price mluvící pejsek
Detail

Seznamte se s prvním nejlepším kamarádem vašeho miminka! Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude vždycky jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! Pejskovo srdíčko dokonce barevně bliká do rytmu hudby! Protože se každé dítě vyvíjí jinak rychle, podporuje hračka technologii Smart Stages, díky níž můžete zvolit takovou úroveň učení, která je pro vaše děťátko aktuálně nejvhodnější. Vybrat můžete mezi třemi herními úrovněmi. Všechny nabízí pestrý výběr písniček, zvuků a krátkých vět. Úroveň 1 – Objevování – Děti mohou zmáčknout pejskovy tlapky, nohy, srdíčko nebo ouško a poslechnout si první slovíčka, barvy, písmenka, části těla a mnoho dalšího! Úroveň 2 – Povzbuzení – V této fázi jsou děti povzbuzovány k tomu, aby samy počítaly, hledaly barvy a poznávaly části lidského těla, za což jsou pochváleny. Úroveň 3 – Hraní – Děti mohou s pejskem zpívat zábavné písničky a opakovat krátké věty, které je vtáhnou do světa vzrušující zábavy a fantazie a zároveň jim rozšíří slovní zásobu! Hračka rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price mluvící pejsek , Fisher-price velký pejsek cz (194735067404)

Fisher price Mluvící los

Fisher price Mluvící los
Detail

Fisher Price Linkimals mluvící los CZ Mluvící los Linkimals od Fisher-Price je plný vzrušujících interaktivních her, které uvedou vaše děťátko do světa počítání, barev a mnohého dalšího pomocí hravých písniček, světel a frází. Stačí jen zmáčknout jeho bříško a světelná party plná učení může začít! Navíc, jakmile mluvící los pozná další Linkimals kamarády, vytvoří společnou hudební a světelnou show! - Vhodné pro děti od 9 měsíců - Napájení na baterie: 3 x AA (LR6), součástí balení (hawaj.cz)

Podobné produkty ako Fisher price Mluvící los , Fisher-price učíme se říkanky sk (0887961621778)

Fisher Price mluvící pejsek

Fisher Price mluvící pejsek
Detail

Seznamte se s prvním nejlepším kamarádem vašeho miminka! Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude vždycky jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! Pejskovo srdíčko dokonce barevně bliká do rytmu hudby! Protože se každé dítě vyvíjí jinak rychle, podporuje hračka technologii Smart Stages, díky níž můžete zvolit takovou úroveň učení, která je pro vaše děťátko aktuálně nejvhodnější. Vybrat můžete mezi třemi herními úrovněmi. Všechny nabízí pestrý výběr písniček, zvuků a krátkých vět. Úroveň 1 – Objevování – Děti mohou zmáčknout pejskovy tlapky, nohy, srdíčko nebo ouško a poslechnout si první slovíčka, barvy, písmenka, části těla a mnoho dalšího! Úroveň 2 – Povzbuzení – V této fázi jsou děti povzbuzovány k tomu, aby samy počítaly, hledaly barvy a poznávaly části lidského těla, za což jsou pochváleny. Úroveň 3 – Hraní – Děti mohou s pejskem zpívat zábavné písničky a opakovat krátké věty, které je vtáhnou do světa vzrušující zábavy a fantazie a zároveň jim rozšíří slovní zásobu! Hračka rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price mluvící pejsek , Fisher-price emoji chytrý telefon sk (0887961615135)

Fisher-Price Mluvící pejsek CZ

Detail

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Mluvící pejsek CZ , Fisher-price učíme se říkanky cz (0887961621761)

Fisher Price Mluvící vagonek CZ

Fisher Price Mluvící vagonek CZ
Detail

Fisher Price Mluvící vagonek CZ Představujeme vám úplně novou hračku na kolečkách plnou nejrůznějších aktivit. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Mluvící vagonek CZ , Fisher-price smart stages tablet cz (0887961218152)

Fisher Price Mluvící pejsek CZ

Fisher Price Mluvící pejsek CZ
Detail

Fisher Price Mluvící pejsek CZ Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude vždycky jedna velká legrace. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Mluvící pejsek CZ , Fisher-price skládací nočník 2 v 1 (887961992779)

Fisher-Price Mattel Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Fisher-Price Mattel Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ
Detail

Interaktivní vzdělávání z řady Směj se a poznávej s technologií Smart Stages Představení více než 100 slov, částí těla, barev a spoustu dalšího Měkká, přítulná a super zábavná kamarádka 3 úrovně učení dle věku dítěte Co vše dokáže pejskova sestřička naučit? Děti se vyvíjí různým tempem a proto mluvící pejskova sestřička od Fisher-Price nabízí hned 3 úrovně, které si zvolíte podle potřeb a věku vašeho dítěte. V každé úrovni nalezne vaše dítě písničky, zvuky a promluvy pro dané stádium vývoje. Všechny tyto aktivity vtáhnou dítě do hry. Změnit úroveň můžete jednoduchým stisknutím a podržení tlačítka na pacičce. Mačkáním různých částí na tělíčku se děti seznámí s barvami, abecedou, prvními slovy, částmi těla i počítáním. Motivuje děti k rozvoji myšlení. Zábavné učení podle úrovní 1. úroveň přináší dětem objevování. Poslechne si první slůvka, barvy, písmenka, části těla a mnoho dalšího. 2. úroveň přináší povzbuzení, kdy v této fázi jsou děti povzbuzovány k počítání, hledání barev a poznávání částí těla. Na konci je vždy čeká odměna. 3. úroveň přináší hraní, kdy děti mohou s psí kamarádkou zpívat zábávné písničky, opakovat krátké věty a tím si rozšířit svou slovní zásobu. Učení roste spolu s dítětem Důležité upozornění Pejskova sestřička je určená pro děti od 6 do 36 měsíců K fungování jsou zapotřebí 3 × AA baterie (součást balení) Psí kamarádka je vysoká 33 cm Hračka určená k rozvoji jemné motoriky a dětských smyslů (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Mattel Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ , Fisher-price pejskův stoleček smart stages cz/en (0887961334524)

Fisher Price Mluvící pejsek SK

Fisher Price Mluvící pejsek SK
Detail

Fisher Price Mluvící pejsek SK Interaktivní plyšový pejsek s technologií Smart Stages, díky které je schopné měnit obsah učení v závislosti na růstu dítěte. Plyšový pejsek nabízí dítěti zábavnou společnost, kdy formou hry může dítko poslouchat zvuky, písničky, melodie a fráze. Také je seznámí s počítáním, rozpoznáváním částí těla a barvami. Tři herní úrovně: objevování - mačkání tlapek, nožiček, srdíčka, ouška, poslechání prvních slovíček, vnímání barev, písmenek, částí těla povzbuzení - podnět od pejska k samostatnému počítání, hledání barev a poznávání částí lidského těla s následující pochvalou hraní - zpívání zábavných písniček, opakování krátkých vět, rozšíření slovní zásoby Přednosti: hračka mluví slovensky, nápisy jsou ve slovenštině rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly možnost měnit obsah dle věku Funkčnost: 3 herní úrovně více než 100 prvních slov 6 interaktivních dotykových míst více než 75 písniček ke zpívání s dalšími zvuky a frázemi obsahuje oblíbenou dětskou písničku Bábovku si dám Kupte dětem mluvícího pejska Fisher Price! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 30 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (součástí balení) (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Mluvící pejsek SK , Fisher-price hrací dečka s vydrou 3 v 1 (194735000319)

Fisher Price mluvící pejskova sestřička

Fisher Price mluvící pejskova sestřička
Detail

Pejskova měkoučká mazlivá sestřička se postará o to, že učení bude vždy jedna velká legrace. Když se dítě svojí kamarádky dotkne, zareaguje pejskova sestřička tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! Srdíčko pejskovy sestřičky dokonce barevně bliká do rytmu hudby! Protože se každé dítě vyvíjí různě rychle, podporuje hračka technologii Smart Stages, díky níž můžete zvolit takovou úroveň učení, která je pro vaše děťátko aktuálně nejvhodnější. Vybrat můžete mezi třemi herními úrovněmi. Všechny nabízí pestrý výběr písniček, zvuků a krátkých vět. Úroveň 1 – Objevování – Děti mohou zmáčknout tlapky, nožičky, srdíčko nebo ouško pejskovy sestřičky a poslechnout si první slovíčka, barvy, písmenka, části těla a mnoho dalšího! Úroveň 2 – Povzbuzení – V této fázi jsou děti povzbuzovány k tomu, aby samy počítaly, hledaly barvy a poznávaly části lidského těla, za což jsou pochváleny. Úroveň 3 – Hraní – Děti mohou s pejskovou sestřičkou zpívat zábavné písničky a opakovat krátké věty, které je vtáhnou do světa vzrušující zábavy a fantazie a zároveň jim rozšíří slovní zásobu! Hračka rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price mluvící pejskova sestřička , Fisher-price naučné karty 1 až 5 (887961772647)

Fisher Price mluvící pejskova sestřička

Fisher Price mluvící pejskova sestřička
Detail

Pejskova měkoučká mazlivá sestřička se postará o to, že učení bude vždy jedna velká legrace. Když se dítě svojí kamarádky dotkne, zareaguje pejskova sestřička tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! Srdíčko pejskovy sestřičky dokonce barevně bliká do rytmu hudby! Protože se každé dítě vyvíjí různě rychle, podporuje hračka technologii Smart Stages, díky níž můžete zvolit takovou úroveň učení, která je pro vaše děťátko aktuálně nejvhodnější. Vybrat můžete mezi třemi herními úrovněmi. Všechny nabízí pestrý výběr písniček, zvuků a krátkých vět. Úroveň 1 – Objevování – Děti mohou zmáčknout tlapky, nožičky, srdíčko nebo ouško pejskovy sestřičky a poslechnout si první slovíčka, barvy, písmenka, části těla a mnoho dalšího! Úroveň 2 – Povzbuzení – V této fázi jsou děti povzbuzovány k tomu, aby samy počítaly, hledaly barvy a poznávaly části lidského těla, za což jsou pochváleny. Úroveň 3 – Hraní – Děti mohou s pejskovou sestřičkou zpívat zábavné písničky a opakovat krátké věty, které je vtáhnou do světa vzrušující zábavy a fantazie a zároveň jim rozšíří slovní zásobu! Hračka rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price mluvící pejskova sestřička , Fisher price usínáček duha (194735047789)

Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Detail

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ , Fisher-price zvířatková věž (0887961037807)

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ
Detail

Interaktivní plyšová sestřička s technologií Smart Stages, díky které je schopné měnit obsah učení v závislosti na růstu dítěte. Plyšová fenečka nabízí dítěti zábavnou společnost, kdy formou hry může dítko poslouchat zvuky, písničky, melodie a fráze. Také je seznámí s počítáním, rozpoznáváním částí těla a barvami. Tři herní úrovně: objevování - mačkání tlapek, nožiček, srdíčka, ouška, poslechání prvních slovíček, vnímání barev, písmenek, částí těla povzbuzení - podnět od pejska k samostatnému počítání, hledání barev a poznávání částí lidského těla s následující pochvalou hraní - zpívání zábavných písniček, opakování krátkých vět, rozšíření slovní zásoby Přednosti: hračka mluví česky, nápisy jsou v češtině rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly možnost měnit obsah dle věku Funkčnost: 3 herní úrovně více než 100 prvních slov 6 interaktivních dotykových míst více než 75 písniček ke zpívání s dalšími zvuky a frázemi obsahuje oblíbenou dětskou písničku Pec nám spadla Kupte dětem mluvící fenečku Fisher Price! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 30 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (součástí balení) (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ , Fisher-price pejskův ovladač (0887961260519)

Fisher Price mluvící pejsek sk

Fisher Price mluvící pejsek sk
Detail

Seznamte se s prvním nejlepším kamarádem vašeho miminka! Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude vždycky jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! Pejskovo srdíčko dokonce barevně bliká do rytmu hudby! Protože se každé dítě vyvíjí jinak rychle, podporuje hračka technologii Smart Stages, díky níž můžete zvolit takovou úroveň učení, která je pro vaše děťátko aktuálně nejvhodnější. Vybrat můžete mezi třemi herními úrovněmi. Všechny nabízí pestrý výběr písniček, zvuků a krátkých vět. Úroveň 1 – Objevování – Děti mohou zmáčknout pejskovy tlapky, nohy, srdíčko nebo ouško a poslechnout si první slovíčka, barvy, písmenka, části těla a mnoho dalšího! Úroveň 2 – Povzbuzení – V této fázi jsou děti povzbuzovány k tomu, aby samy počítaly, hledaly barvy a poznávaly části lidského těla, za což jsou pochváleny. Úroveň 3 – Hraní – Děti mohou s pejskem zpívat zábavné písničky a opakovat krátké věty, které je vtáhnou do světa vzrušující zábavy a fantazie a zároveň jim rozšíří slovní zásobu! Hračka rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price mluvící pejsek sk , Fisher-price zvířecí kousátko (887961976922)

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička SK

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička SK
Detail

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička SK Interaktivní plyšová sestřička s technologií Smart Stages, díky které je schopné měnit obsah učení v závislosti na růstu dítěte. Plyšová fenečka nabízí dítěti zábavnou společnost, kdy formou hry může dítko poslouchat zvuky, písničky, melodie a fráze. Také je seznámí s počítáním, rozpoznáváním částí těla a barvami. Tři herní úrovně: objevování - mačkání tlapek, nožiček, srdíčka, ouška, poslechání prvních slovíček, vnímání barev, písmenek, částí těla povzbuzení - podnět od pejska k samostatnému počítání, hledání barev a poznávání částí lidského těla s následující pochvalou hraní - zpívání zábavných písniček, opakování krátkých vět, rozšíření slovní zásoby Přednosti: hračka mluví slovensky, nápisy jsou ve slovenštině rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly možnost měnit obsah dle věku Funkčnost: 3 herní úrovně více než 100 prvních slov 6 interaktivních dotykových míst více než 75 písniček ke zpívání s dalšími zvuky a frázemi obsahuje oblíbenou dětskou písničku Pavouček leze okapem Kupte dětem mluvící fenečku Fisher Price! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 30 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (součástí balení) (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Mluvící pejskova sestřička SK , Fisher-price akční kostky (0887961219449)

Fisher-Price Mluvící pejsek CZ - rozbaleno

Detail

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Mluvící pejsek CZ - rozbaleno , Fisher-price zábavný tahací xylofon (0887961168075)

Fisher Price mluvící pejskova sestřička sk

Fisher Price mluvící pejskova sestřička sk
Detail

Pejskova měkoučká mazlivá sestřička se postará o to, že učení bude vždy jedna velká legrace. Když se dítě svojí kamarádky dotkne, zareaguje pejskova sestřička tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! Srdíčko pejskovy sestřičky dokonce barevně bliká do rytmu hudby! Protože se každé dítě vyvíjí různě rychle, podporuje hračka technologii Smart Stages, díky níž můžete zvolit takovou úroveň učení, která je pro vaše děťátko aktuálně nejvhodnější. Vybrat můžete mezi třemi herními úrovněmi. Všechny nabízí pestrý výběr písniček, zvuků a krátkých vět. Úroveň 1 – Objevování – Děti mohou zmáčknout tlapky, nožičky, srdíčko nebo ouško pejskovy sestřičky a poslechnout si první slovíčka, barvy, písmenka, části těla a mnoho dalšího! Úroveň 2 – Povzbuzení – V této fázi jsou děti povzbuzovány k tomu, aby samy počítaly, hledaly barvy a poznávaly části lidského těla, za což jsou pochváleny. Úroveň 3 – Hraní – Děti mohou s pejskovou sestřičkou zpívat zábavné písničky a opakovat krátké věty, které je vtáhnou do světa vzrušující zábavy a fantazie a zároveň jim rozšíří slovní zásobu! Hračka rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price mluvící pejskova sestřička sk , Den braven parketový tmel 280ml buk (ral 1123) cz,sk,hu (201103rl)

Fisher-Price Mluvící pejsek CZ - zánovní

Detail

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Mluvící pejsek CZ - zánovní , Fisher-price hrací dečka 5 smyslů (0887961824148)

Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ - zánovní

Detail

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ - zánovní , Trefl pěnové puzzle úsměv fisher price (5900511613896)

Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ - rozbaleno

Detail

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ - rozbaleno , Trefl pěnové puzzle kamarádi fisher price (5900511613612)

FISHER-PRICE Mluvící batoh a magický náramek

FISHER-PRICE Mluvící batoh a magický náramek
Detail

Mluvící batoh a magický náramek Pozor – produkt pouze v polštině (feedo.cz)

Podobné produkty ako FISHER-PRICE Mluvící batoh a magický náramek , Fisher-price měkká knížka se zvířátky (0887961506334)

Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod

Detail

Mluvící lenochod Linkimals od Fisher-Price® rozhýbe vaše děťátko a naučí ho spoustu věcí pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů. Zmáčkněte tlačítko na lenochodově tlapičce a poslechněte si vše o číslech, barvách a mnohém dalším, zatímco lenochod tleská tlapkami a kývá hlavičkou. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod , Fisher price masinky tomas a percy 2v1

DOLU Sportovní set 3 v 1 Fisher Price

Detail

Golf, baseball a bowling v jednom balení. Hry pomáhají rozvíjet jemnou motoriku, soustředěnost, přesnost a smysl pro fair-play. Nyní si můžete skvělou zábavu s tímto setem užít doma i na zahradě. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Sportovní set 3 v 1 Fisher Price

Fisher-Price Skládací nočník 2 v 1 HBM74

Detail

Skládací nočník 2 v 1 od Fisher-Price® pomůže vašemu dítěti používat nočník doma i na cestách. V režimu samostatného nočníku se nožičky rozkládají pro snadné sestavení. Stačí vložit jednorázový sáček a můžete vyrazit! (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Skládací nočník 2 v 1 HBM74

Fisher-Price Skládací Nočník 2 v 1 (887961992779)

Fisher-Price Skládací Nočník 2 v 1 (887961992779)
Detail

Nočník - plastové Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Fisher-Price Skládací Nočník 2 v 1 Máte pocit, že je načase odplenkovat vašeho miláčka a přejete si, aby si zvykl na nočník? Pak neuděláte chybu s cestovním nočníkem Fisher-Price. Klíčové vlastnosti skládacího nočníku Fisher-Price 2v1 Nočník je vhodný pro všechny malé děti, které už chcete zbavit plenek Přenosný nočník roste s vaším batoletem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Skládací Nočník 2 v 1 (887961992779)

Fisher Price linkimals mluvící polární medvěd

Fisher Price linkimals mluvící polární medvěd
Detail

Fisher Price linkimals mluvící polární medvěd z kategorie Hračky pro nejmenší, od značky Mattel Fisher Price, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price linkimals mluvící polární medvěd

Fisher-Price FPP64 Mluvící pejskova sestřička

Fisher-Price FPP64 Mluvící pejskova sestřička
Detail

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička Nová verze velmi oblíbené hračky. Pejskova mluvící sestřička zná základních 100 slov a dokáže vaše dítě zabavit na dlouhé chvíle. Jedná se o velmi účinný a hravý způsob jak vaše dítě naučit velké množství prvních slov a frází, společně se základními tvary a číslicemi. Sestřička mluvícího pejska hraje melodie a věty po zmáčknutí a jeho srdíčko bliká. Smart Stages Technology - Úroveň 1 - Objevování - vhodné pro děti od šesti měsíců - první slova a zvuky zažehnou zvědavost dítěte. - Úroveň 2 - Povzbuzení - vhodné pro děti od dvanácti měsíců - podporuje dítě prostřednictvím otázek a jednoduchých pokynů. - Úroveň 3 - Hraní - vhodné pro děti od osmnácti měsíců - imaginativní zábava a rané hry na role" (hawaj.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price FPP64 Mluvící pejskova sestřička

Fisher-Price Linkimals Mluvící lama kroužky

Detail

Mluvící lama Linkimals od Fisher-Price® dává klasické hře s kroužky úplně nový rozměr. Pestrobarevná světla, vzrušující hudba, písničky a fráze uvedou vaše děťátko do světa plného barev. Poskládejte kroužky na krk lamy nebo zmáčkněte vrchní díl a sledujte, jak se party rozjede! (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Linkimals Mluvící lama kroužky

Fisher Price Hrací dečka s vydrou 3 v 1

Fisher Price Hrací dečka s vydrou 3 v 1
Detail

Hrací dečka s hrazdičkou, zavěšenou vydrou a tvary, nabízí poležení dětem od 9 měsíců. Miminka mohou při lehu na zádech pozorovat a objevovat barvy i tvary zavěšených hraček, jako je zrcátko, měkký chrastící ježek, kousátko ve tvaru šneka, mrkací duhová hračka a hudební, světelné vydra. Děťátka pasoucí koníky v poloze na bříšku zajisté zaujme spodní díl dečky. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání, trénuje hrubou motoriku kousátko ulevuje od bolesti nateklých dásní kvalitní materiál bez obsahu BPA Funkčnost: vydra svítí měkkým světlem přehrává 15 minutovou melodii Kupte dětem kvalitní dečku od Fischer Price! Vhodné pro děti od 9 měsíců Materiál: plast Baterie: 2 x AA 1,5V (nejsou součástí) Rozměr: 76 x 76 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Hrací dečka s vydrou 3 v 1

Fisher Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami

Fisher Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami
Detail

Centrum zábavných aktivit s otáčecím sedátkem uprostřed nabízí dětem aktivity jako v kanceláři. Obvod stolečku je obohacem interaktivními aktivitami. Děti je mohou zkoumat při sezení uprostřed v sedátku. Až povyrostou, lze místo sedátka zaklapnout střed, a to hrou s korálky. Batolata si tak užijí stolek ve stoje. Skladba a funkčnost: hrneček na kávu napomáhá cviku ve třídění tvarů interaktivní "laptop" vydává zvuky a hraje písničky Kupte dětem zábavný stoleček! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: plast Baterie: 3 x AA 1,5V (nejsou součástí) Rozměry: 55,6 x 61,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami

Fisher Price dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami

Fisher Price dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami
Detail

Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami od Fisher-Price® spolehlivě zabaví vašeho malého velkého šéfa! Vaše děťátko se může posadit do otáčecího sedátka uprostřed centra zábavných aktivit a užít si zábavu s interaktivními aktivitami po jeho okrajích. Od hrnečku na kafe, na kterém si procvičí třídění tvarů, po interaktivní „laptop“, který vydává hudbu, zvuky a písničky – vaše dítě tady najde všechno, co potřebuje pro produktivní den plný domácího hraní. Když potom povyroste, jednoduše doprostřed zaklapněte hru s korálky místo sedátka a přeměňte centrum aktivit pro miminko na cool stoleček pro batole, které si užije hraní ve stoje. Používejte jen pro dítě, které je schopné bez pomoci držet hlavu vzpřímeně a které není schopné z výrobku vylézt nebo se vyplazit. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami

Fisher-Price Linkimals mluvící los CZ (0887961899771)

Fisher-Price Linkimals mluvící los CZ (0887961899771)
Detail

Interaktivní hračka - vhodné od 9 měsíců Interaktivní zvířátko Linkimals od Fisher-Price naučí vaše děťátko spoustu věcí. Pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů rozvíjí u ratolestí zrakové, sluchové i hmatové dovednosti. Zároveň povzbuzuje děti k pohybu. Hravé písničky a fráze pak uvedou dítě do světa počítání, barev, protikladů a abecedy. Interaktivní mluvicí los vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem, ale také dospělým. Klíčové vlastnosti interaktivní hračky Fisher-Price - Linkimals mluvicí los CZInteraktivní hračka v podobě hnědého mluvicího losaKvalita značky Fisher-PriceUčí děti barvy, protiklady, abecedu, čísla a mnoho dalšíhoNabízí senzační hudební a světelnou showStačí jen zmáčknout bříškoLos má měkké parůžkyJakmile pozná další kamarády Linkimals, vytvoří společnou hudební a světelnou show4 baterie AA (LR6) Alkaline jsou součástí baleníHnědý los Linkimals je vhodný pro holky i kluky od 9 měsíců... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Linkimals mluvící los CZ (0887961899771)

Fisher-Price Linkimals mluvící los SK (0887961899788)

Fisher-Price Linkimals mluvící los SK (0887961899788)
Detail

Interaktivní hračka - vhodné od 9 měsíců Interaktivní zvířátko Linkimals od Fisher-Price naučí vaše děťátko spoustu věcí. Pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů rozvíjí u ratolestí zrakové, sluchové i hmatové dovednosti. Zároveň povzbuzuje děti k pohybu. Hravé písničky a fráze pak uvedou dítě do světa počítání, barev, protikladů a abecedy. Interaktivní mluvicí los vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem, ale také dospělým. Klíčové vlastnosti interaktivní hračky Fisher-Price - Linkimals mluvicí los SKInteraktivní hračka v podobě hnědého mluvicího losaKvalita značky Fisher-PriceUčí děti barvy, protiklady, abecedu, čísla a mnoho dalšíhoNabízí senzační hudební a světelnou showStačí jen zmáčknout bříškoLos má měkké parůžkyJakmile pozná další kamarády Linkimals, vytvoří společnou hudební a světelnou show4 baterie AA (LR6) jsou součástí baleníHnědý los Linkimals je vhodný pro holky i kluky od 9 měsíců Interaktivní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Linkimals mluvící los SK (0887961899788)

Fisher-Price Linkimals mluvící lenochod SK (0887961917307)

Fisher-Price Linkimals mluvící lenochod SK (0887961917307)
Detail

Interaktivní hračka - vhodné od 9 měsíců Interaktivní zvířátko Linkimals od Fisher-Price naučí vaše děťátko spoustu věcí. Pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů rozvíjí u ratolestí zrakové, sluchové i hmatové dovednosti. Zároveň povzbuzuje děti k pohybu. Hravé písničky a fráze pak uvedou dítě do světa počítání, barev, protikladů a abecedy. Interaktivní mluvící lenochod vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem, ale také dospělým. Klíčové vlastnosti interaktivní hračky Fisher-Price - Linkimals mluvící lenochod SKInteraktivní hračka v podobě šedého slovensky mluvícího lenochodaKvalita značky Fisher-PriceUčí děti barvy, protiklady, abecedu, čísla a mnoho dalšíhoNabízí senzační hudební a světelnou show4 baterie AA (LR6) Alkaline jsou součástí baleníŠedý lenochod Fisher-Price Linkimals je vhodný pro holky i kluky od 9 měsíců Interaktivní lenochod Linkimals od Fisher-PriceRoztomilý lenochod Linkimals tleská... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Linkimals mluvící lenochod SK (0887961917307)

Fisher-Price Hrací dečka s vydrou 3 v 1 HBP41

Detail

Hrací dečka s vydrou 3 v 1 od Fisher-Price® je místem, kde vaše dítě může „zazářit“. Novorozenci mohou sahat, plácat a uchopit 5 propojitelných hraček, včetně zrcátka, měkké chrastící hračky ježka, kousátka šneka bez BPA, mrkací duhové hračky a hudební a světelné vydry. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Hrací dečka s vydrou 3 v 1 HBP41

Fisher-Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami HBM26

Detail

Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami od Fisher-Price® spolehlivě zabaví vašeho malého velkého šéfa! Vaše děťátko se může posadit do otáčecího sedátka uprostřed centra zábavných aktivit a užít si zábavu s interaktivními aktivitami po jeho okrajích. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami HBM26

Fisher-Price Hrací dečka se žirafou 3 v 1 HJW08

Detail

Fisher-Price Hrací dečka se žirafou 3 v 1 roste spolu s vaším děťátkem od novorozence až po batole, a po celou dobu nabízí dětem smyslové zážitky. Novorozenci mohou ležet na měkké hrací podložce a nad nimi je na obloucích zavěšeno 6 hraček, které stimulují jejich smysly. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Hrací dečka se žirafou 3 v 1 HJW08

Fisher-Price Hrací Dečka s vydrou 3 v 1 (194735000319)

Fisher-Price Hrací Dečka s vydrou 3 v 1 (194735000319)
Detail

Hrací deka - pro miminka, se závěsnými hračkami, se zrcátkem, s hrazdou, do pokoje, zvukové a světelné efekty, skládací, netoxická a vhodná do pračky, materiál polyester a plast, motiv zvířátka, rozměry 76 × 76 cm (Š×D) Dečka pro aktivní zábavu Fisher-Price 3v1 je navržená pro děti již od narození. Zaujme je nádherným designem, pestrými barvami a veselými hračkami. Je velmi měkká a heboučká, dětem se na ní bude pohodlně ležet. Nabízí hrazdičku se závěsnými hračkami, jako je kousátko, chrastítko, zrcátko a jiné. Největší radost ale bude dítku dělat vydra, která nabízí světelné i zvukové efekty. Přehrává až 15 minut melodií. Dečku snadno udržíte čistou, lze ji vyprat v pračce. Z dečky Fisher-Price 3v1 lze odstranit hrazdičku a používat ji čistě jako deku. Klíčové vlastnosti hrací dečky s vydrou Fisher-Price 3v1Dětská deka pro aktivní zábavu Fisher-Price je vhodná od narození Nádherný design s pestrými barvami S vydrou,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Hrací Dečka s vydrou 3 v 1 (194735000319)

Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78

Detail

Interaktivní skládačka Linkimals Mluvící polární medvěd od Fisher-Price® s výrazným svítícím obličejem a špičkovým vzdělávacím obsahem je skvělým pomocníkem pro batolata při učení zábavnou formou. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78

Fisher Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ (194735093700)

Fisher Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ (194735093700)
Detail

Vzdělávací hračka - vhodné od 1,5 roku Interaktivní zvířátko Linkimals od Fisher-Price naučí vaše děťátko spoustu věcí. Pomocí svíticího obličeje a špičkového vzdělávacího obsahu zabaví mluvící polární medvěd děti na dlouhou dobu a rozvíjí jejich zrakové, sluchové i hmatové dovednosti. Při vložení 5 barevných dílků do otvorů v těle polárního medvěda se aktivují světla a výukový program. Zvířátko tak děti učí pokročilé tvary a barvy. Pokud pořídíte další mluvicí zvířátko Linkimals, čeká vás překvapení. Mluvicí polární medvěd je pozná a společně vytvoří hudební a světelnou show. Vzdělávací hračka mluvící polární medvěd od Fisher-Price je vhodná pro děti od 1,5 roku. Klíčové vlastnosti mluvicího polárního medvěda Linkimals od Fisher-PriceMluvicí polární medvěd děti zabaví a naučí je spoustu věcíKvalitní hračka od značky Fisher-Price patří do série LinkimalsVložením 5 barevných dílků do těla medvěda se aktivují světla a vzdělávací obsahDěti se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fisher Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ (194735093700)

Fisher-Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami HBM26 - rozbaleno

Detail

Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami od Fisher-Price® spolehlivě zabaví vašeho malého velkého šéfa! Vaše děťátko se může posadit do otáčecího sedátka uprostřed centra zábavných aktivit a užít si zábavu s interaktivními aktivitami po jeho okrajích. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami HBM26 - rozbaleno

Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78 - zánovní

Detail

Interaktivní skládačka Linkimals Mluvící polární medvěd od Fisher-Price® s výrazným svítícím obličejem a špičkovým vzdělávacím obsahem je skvělým pomocníkem pro batolata při učení zábavnou formou. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78 - zánovní
Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 cz/sk/eng/hu/pl (0194735012138), Fisher Price Obří xylofon CZ/SK/EN/HU/PL (194735088317), Fisher-Price Linkimals mluvící los SK (0887961899788), Fisher-Price Linkimals mluvící lenochod SK (0887961917307), Fisher-Price Linkimals mluvící los CZ (0887961899771), Fisher Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ (194735093700), Fisher-Price Linkimals mluvící lama s kroužky CZ (0887961917277), Fisher-Price Svazek klíčů SK (0887961902365), Fisher-Price Svazek klíčů CZ (0887961902358), Fisher-Price Velký Pejsek CZ (194735067404), Fisher-Price učíme se říkanky sk (0887961621778), Fisher-Price Emoji chytrý telefon SK (0887961615135), Fisher-Price Učíme se říkanky CZ (0887961621761), Fisher-Price Smart stages tablet CZ (0887961218152), Fisher-Price Skládací Nočník 2 v 1 (887961992779), Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN (0887961334524), Fisher-Price Hrací Dečka s vydrou 3 v 1 (194735000319), Fisher-Price Naučné karty 1 až 5 (887961772647), Fisher Price Usínáček Duha (194735047789), Fisher-Price Zvířatková věž (0887961037807), Fisher-Price Pejskův ovladač (0887961260519), Fisher-Price Zvířecí Kousátko (887961976922), Fisher-Price Akční kostky (0887961219449), Fisher-Price Zábavný tahací xylofon (0887961168075), Den Braven Parketový tmel 280ml buk (RAL 1123) CZ,SK,HU (201103RL), Fisher-Price Hrací dečka 5 smyslů (0887961824148), Trefl Pěnové puzzle Úsměv Fisher Price (5900511613896), Trefl Pěnové puzzle Kamarádi Fisher Price (5900511613612), Fisher-Price Měkká knížka se zvířátky (0887961506334), fisher price masinky tomas a percy 2v1