Firma chappi suche zradlo 10 kg

Našli jsme pro tebe Firma chappi suche zradlo 10 kg. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Firma chappi suche zradlo 10 kg

Chappi granule s drůbežím a zeleninou 9 kg

Chappi granule s drůbežím a zeleninou 9 kg

Suché granulované krmivo je ideální pro dospělé psy. Obsahuje drůbeží maso, zeleninu a poskytuje potřebné vitamíny a minerály. Chappi granule s drůbežím a zeleninou 9 kg jsou vhodné pro udržení dobré kondice vašeho psa. (mall.cz)

Chappi granule s hovězím, drůbežím a zeleninou 9 kg

Chappi granule s hovězím, drůbežím a zeleninou 9 kg

Suché granulované krmivo je ideální pro dospělé psy. Obsahuje drůbeží maso, zeleninu a poskytuje potřebné vitamíny a minerály. Chappi granule s hovězím, drůbežím a zeleninou 9 kg jsou vhodné pro udržení dobré kondice vašeho psa. (mall.cz)

Playmobil Suche nach dem | Liebeskristall, Bausteine,Konstruktion |…

Playmobil Suche nach dem | Liebeskristall, Bausteine,Konstruktion | PLA9470

Suche nach dem | Liebeskristall, Bausteine,Konstruktion | PLA9470 (mall.cz)

AIKIOU miska ThinKat na žrádlo pro kočky - zelená

AIKIOU miska ThinKat na žrádlo pro kočky - zelená

Interaktivní miska pro kočky, podporující pomalé stravování. (mall.cz)

Šmíd Darek: Kladivo na čaroděje 9 - Žrádlo pro psy

Šmíd Darek: Kladivo na čaroděje 9 - Žrádlo pro psy

Devátý svazek unikátního knižního seriálu psaného v intencích subžánru městské fantasy v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu. Pondělí jak malované! (mall.cz)

Darek Šmíd: Kladivo na čaroděje 9 Žrádlo pro psy

Darek Šmíd: Kladivo na čaroděje 9 Žrádlo pro psy

Pondělí jak malované! U ranní kávy se zmasakruje firma plná bankéřů; v městském parku něco ukusuje lidem hlavy; gigantické psí bestie si v podzemí brousí zuby na hlavní chod. (mall.cz)

Kladivo na čaroděje 9 Žrádlo pro psy - Šmíd Darek

Kladivo na čaroděje 9 Žrádlo pro psy - Šmíd Darek

Pondělí jak malované! U ranní kávy se zmasakruje firma plná bankéřů; v městském parku něco ukusuje lidem hlavy; gigantické psí bestie si v podzemí brousí zuby na hlavní chod. Pro Felixův tým to začíná jako klasická fuška, ale už odpoledne je z toho klasický boj o holý život. Poučení? Pes je občas nejlepším přítelem člověka až ve chvíli, kdy ho tráví v žaludku. Na břehu řeky ožívá mrtvá zvěř, technomagická zařízení hučí pod chodníkem, pražské letiště se chystá na přistání armádního speciálu se čtyřnohou atomovkou na palubě… A to je teprve pondělí. Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme… (patro.cz)

Chappi s hovězím masem 10 kg

Chappi s hovězím masem 10 kg

Směs křupavých masových granulí s hovězím masem pro dospělé psy. (mall.cz)

Kladivo na čaroděje 09: Žrádlo pro psy - Darek Šmíd - e-kniha

Kladivo na čaroděje 09: Žrádlo pro psy - Darek Šmíd - e-kniha

eBook:,Pondělí jak malované! U ranní kávy se zmasakruje firma plná bankéřů; v městském parku něco ukusuje lidem hlavy; gigantické psí bestie si v podzemí brousí zuby na hlavní chod. Pro Felixův tým to začíná jako klasická fuška, ale už odpoledne je z toho klasický boj o holý život. Poučení? Pes je občas nejlepším přítelem člověka až ve chvíli, kdy ho tráví v žaludku. Na břehu řeky ožívá mrtvá zvěř, technomagická zařízení hučí pod chodníkem, pražské letiště se chystá na přistání amádního speciálu se čtyřnohou atomovkou na palubě... A to je teprve pondělí. (knihydobrovsky.cz)

Kladivo na čaroděje 9 Žrádlo pro psy (978-80-7425-264-8)

Kladivo na čaroděje 9 Žrádlo pro psy (978-80-7425-264-8)

Kniha – autor Darek Šmíd, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pondělí jak malované! U ranní kávy se zmasakruje firma plná bankéřů; v městském parku něco ukusuje lidem hlavy; gigantické psí bestie si v podzemí brousí zuby na hlavní chod. Pro Felixův tým to začíná jako klasická fuška, ale už odpoledne je z toho klasický boj o holý život. Poučení? Pes je občas nejlepším přítelem člověka až ve chvíli, kdy ho tráví v žaludku. Na břehu řeky ožívá mrtvá zvěř, technomagická zařízení hučí pod chodníkem, pražské letiště se chystá na přistání armádního speciálu se čtyřnohou atomovkou na palubě… A to je teprve pondělí. Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých… (alza.cz)

Kladivo na čaroděje 09: Žrádlo pro psy (999-00-015-7770-4)

Kladivo na čaroděje 09: Žrádlo pro psy (999-00-015-7770-4)

Elektronická kniha ze série Kladivo na čaroděje, autor Darek Šmíd, 160 stran Nováček série přichází tentokrát s hodně krvavou a šílenou jízdou. Pondělí jak malované! U ranní kávy se zmasakruje firma plná bankéřů; v městském parku něco ukusuje lidem hlavy; gigantické psí bestie si v podzemí brousí zuby na hlavní chod. Pro Felixův tým to začíná jako klasická fuška, ale už odpoledne je z toho klasický boj o holý život. Poučení? Pes je občas nejlepším přítelem člověka až ve chvíli, kdy ho tráví v žaludku. Na břehu řeky ožívá mrtvá zvěř, technomagická zařízení hučí pod chodníkem, pražské letiště se chystá na přistání amádního speciálu se čtyřnohou atomovkou na palubě... A to je teprve pondělí. O sérii: Literární série akční urban fantasy se svéráznou čtveřicí netradičních detektivů… (alza.cz)

Chappi s hovězím a drůbežím masem 10 kg

Chappi s hovězím a drůbežím masem 10 kg

Směs křupavých masových granulí s hovězím a drůbežím masem pro dospělé psy. (mall.cz)

Míč na cvičení LivePro Wall Ball 10 Kg - 10 kg

Míč na cvičení LivePro Wall Ball 10 Kg - 10 kg

Míč Live Pro Wall BallVyroben pro vysoce intenzivní trénink. Každá hmotnost míče má stejnéný průměru 35 cm.Míč na cvičení Wall Ball je jednou ze základních pomůcek pro CrossFit trénink, který se zaměřuje na všestranné zlepšení tělesné kondice a rovnováhy. Cvičení s posilovacím míčem Wall Ball kombinuje dva vysoce funkční pohyby klasického vzpírání dřep a nadhoz. Wall Ball nabízí oproti klasickému vzpírání větší bezpečnost při cvičení a větší variabilitu cviků. Technický popis:- značka: LivePro- Barva: Černo-bílá- Průměr: 35 cm- Povrch z odolného PVC- Dvojitý polstrovaný povrch pláště pro větší odolnost- Snadno se čistí- Ideální pro fitness centra (efitness.cz)

Míč na cvičení LivePro Wall Ball 10 Kg - 10 kg

Míč na cvičení LivePro Wall Ball 10 Kg - 10 kg

Míč Live Pro Wall BallVyroben pro vysoce intenzivní trénink. Každá hmotnost míče má stejnéný průměru 35 cm.Míč na cvičení Wall Ball je jednou ze základních pomůcek pro CrossFit trénink, který se zaměřuje na všestranné zlepšení tělesné kondice a rovnováhy. Cvičení s posilovacím míčem Wall Ball kombinuje dva vysoce funkční pohyby klasického vzpírání dřep a nadhoz. Wall Ball nabízí oproti klasickému vzpírání větší bezpečnost při cvičení a větší variabilitu cviků. Technický popis:- značka: LivePro- Barva: Černo-bílá- Průměr: 35 cm- Povrch z odolného PVC- Dvojitý polstrovaný povrch pláště pro větší odolnost- Snadno se čistí- Ideální pro fitness centra (fitvyziva.cz)

Kamikaze carp pelety red hallibut 10 kg-10 kg 12 mm

Kamikaze carp pelety red hallibut 10 kg-10 kg 12 mm

Kamikaze Carp Pelety Red Hallibut 10 kg-10 kg 12 mm (parys.cz)

Ninja inovace: 10 zabijáckých strategií nejúspěšnějších světových…

Ninja inovace: 10 zabijáckých strategií nejúspěšnějších světových firem (978-80-7413-288-9)

Kniha – autor Gary Shapiro; Martin Froněk, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá NINJA INOVACE je povinná četba pro každého, kdo chce být v dnešní době úspěšný. Kniha je v první řadě určená pro podnikatele nebo ty, kteří chtějí s vlastním podnikáním začít. Své si v ní však najde každý, kdo chce být úspěšný na profesionální úrovni. Autor knihy Gary Shapiro, prezident a CEO Consumer Electronics Association, měl za dobu své kariéry možnost vidět pády obrovských firemních kolosů a stejně tak i vzestup neznámých projektů vedených jen malým týmem lidí. Proč jsou některé společnosti úspěšné a ostatní se ztratí v zapomnění (nebo budou sloužit jen jako odstrašující příklady), odhaluje v knize Ninja inovace. Ta není pouze o důležitosti inovace, je o celém přístupu k podnikání – přístupu… (alza.cz)

Fitmin cat Purity Delicious 10 kg + 1 kg

Fitmin cat Purity Delicious 10 kg + 1 kg

Superprémiové krmivo s grainfree recepturou a hypoalergenním složením. Obsah až 71 % proteinů s živočišným původem. Určeno pro dospělé kočky od 1 roku s normální aktivitou. Herbs Vitality komplex pro vyváženou skladbu potravy. Fitmin cat Purity Delicious 10 kg + 1 kg je k dostání ve výhodném balení. (mall.cz)

Fitmin cat Purity Kitten 10 kg + 1 kg

Fitmin cat Purity Kitten 10 kg + 1 kg

Superprémiové krmivo s grainfree recepturou a hypoalergenním složením. Obsah až 86 % proteinů s živočišným původem. Určeno pro koťata do 1 roku s růstovou aktivitou. Herbs Vitality komplex pro vyváženou skladbu potravy. Fitmin cat Purity Kitten 10 kg + 1 kg je k dostání ve výhodném balení. (mall.cz)

Fitmin cat Purity Hairball 10 kg + 1 kg

Fitmin cat Purity Hairball 10 kg + 1 kg

Superprémiové krmivo s grainfree recepturou a hypoalergenním složením. Obsah až 76 % proteinů s živočišným původem. Určeno pro dospělé kočky od 1 roku s normální aktivitou. Herbs Vitality komplex pro vyváženou skladbu potravy. Fitmin cat Purity Hairball 10 kg + 1 kg je k dostání ve výhodném balení. (mall.cz)

Fitmin cat Purity Castrate 10 kg + 1 kg

Fitmin cat Purity Castrate 10 kg + 1 kg

Superprémiové krmivo s grainfree recepturou a hypoalergenním složením. Obsah až 80 % proteinů s živočišným původem. Určeno pro dospělé a kastrované kočky od 1 roku s normální aktivitou. Herbs Vitality komplex pro vyváženou skladbu potravy. Fitmin cat Purity Castrate 10 kg + 1 kg je k dostání ve výhodném balení. (mall.cz)

LivePro 10 kg

LivePro 10 kg

ČINKA KETTLEBELL LiveProPerfektní pomůcka při cvičení silových sportů. Unikátní kettlebell činky jsou určeny všem, kteří chtějí budovat svalovou hmotu, zesílit, zlepšit vytrvalost nebo prostě zhubnout pár kil. (mall.cz)

Mikbaits boilie krvavý huňáček frankfurtská klobása - 10 kg - 20 mm…

Mikbaits boilie krvavý huňáček frankfurtská klobása - 10 kg - 20 mm-10 kg 20 mm

Zároveň je ale dostatečně rychlé, aby bylo použitelné pro krátké víkendové výpravy. (parys.cz)

Jak založit vlastní firmu - A co dělat po založení firmy

Jak založit vlastní firmu - A co dělat po založení firmy

Srozumitelná a praktická podnikatelská příručka vás krok za krokem provede založením nové firmy a poskytne vám přehled o všech povinnostech podnikatele. Ujasníte si, jestli je pro váš obor podnikání vhodnější zvolit formu OSVČ nebo s. r. o. (mall.cz)

Ontario kitten 10 kg

Ontario kitten 10 kg

Superprémiové kompletní krmivo Vhodné pro koťata od 1 do 12 měsíců, březí a kojící kočky. Vysoce kvalitní české superprémiové krmivo Krmivo má nízký obsah magnézia k prevenci tvorby močových kamenů. Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a taurin pro zdravé srdce a přírodní vlákninu k prevenci vytváření chlupových bezoárů. Krmivo pro masožravce Kočky jsou striktní masožravci a je všeobecně známo, že jsou velmi vybíravé. Jejich krátký trávicí trakt neumožňuje trávit stravu s vysokým podílem rostlinné složky. Proto musí být krmivo pro kočky bohaté na vysoce stravitelné živočišné zdroje proteinů. Obsah proteinů by se měl pohybovat minimálně kolem 30-35 %. Energie ve formě tuku je dodána opět z vysoce kvalitních zdrojů. Tato kombinace zajišťuje optimální využití nenasycených mastných… (superzoo.cz)

Fitmin HAM 10 kg

Fitmin HAM 10 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní suché krmivo je určeno pro dospělé psy všech plemen. Obsahuje základní vitamíny a minerály. Dibaq HAM 10 kg je vhodné pro zdravý a spokojený život vašeho psa. (mall.cz)

Dibaq BASTY 10 kg

Dibaq BASTY 10 kg

Kompletní extrudované krmivo disponuje lehce stravitelnou drůbeží bílkovinou a přírodní vlákninou, která její vlastnosti umocňuje. Dibaq BASTY 10 kg je vhodné pro dospělé psy všech plemen. (mall.cz)

Rucanor Kettlebell - 10 KG

Rucanor Kettlebell - 10 KG

Pravá železná kettlebell činka (mall.cz)

Sportcarp kukuřice-10 kg

Sportcarp kukuřice-10 kg

Sportcarp Kukuřice-10 kg (parys.cz)

Posypová sůl 10 kg

Posypová sůl 10 kg

Posypová sůl - používání kamenné soli je velmi rozšířeným způsobem údržby chodníků, komunikací a náměstí v zimním období. Minimální obsah chloridu sodného je 98 % a zrnitost soli je 0,2 - 5 mm. (vybaveniprouklid.cz)

Nutrihorse Standard 10 kg

Nutrihorse Standard 10 kg

Základní denní doplněk všech potřebných minerálních látek, mikroprvků a vitaminů plus esenciální aminokyselina L-lysin. (mall.cz)

Ontario Kitten 10 kg

Ontario Kitten 10 kg

Kompletní krmivo pro koťata. Vhodné i pro kojící a březí kočky. (mall.cz)

Ontario Castrate 10 kg

Ontario Castrate 10 kg

Kompletní krmivo pro kastrované nebo sterilizované kočky. (mall.cz)

Tb pelety citrus - 1 kg 10 mm-1 kg 10 mm

Tb pelety citrus - 1 kg 10 mm-1 kg 10 mm

TB Pelety Citrus - 1 kg 10 mm-1 kg 10 mm (parys.cz)

Tunturi Slam Ball 10 kg

Tunturi Slam Ball 10 kg

Tunturi medicinbal Slam Ball 10 kg (mall.cz)

Finish Professional Gel 10 kg

Finish Professional Gel 10 kg

10kilogramové balení gelového mycího prostředku značky Finish určeného do všech typů profesionálních myček odstraní odolné skvrny, včetně těch od kávy a čaje, zaschlé zbytky pokrmů, stopy rtěnky nebo stopy zaschlých ovocných šťáv. (mall.cz)

Sůl bazénová LAGUNA 10 kg

Sůl bazénová LAGUNA 10 kg

Sůl bazénová LAGUNA 10 kg (tipa.eu)

Ontario adult chicken 10 kg

Ontario adult chicken 10 kg

Superprémiové kompletní krmivo s vysokým obsahem kuřecího masa Vhodné pro dospělé kočky od 1 do 7 let. Vysoce kvalitní české superprémiové krmivo Krmivo má nízký obsah magnézia k prevenci tvorby močových kamenů. Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a taurin pro zdravé srdce a přírodní vlákninu k prevenci vytváření chlupových bezoárů. Krmivo pro masožravce Kočky jsou striktní masožravci a je všeobecně známo, že jsou velmi vybíravé. Jejich krátký trávicí trakt neumožňuje trávit stravu s vysokým podílem rostlinné složky. Proto musí být krmivo pro kočky bohaté na vysoce stravitelné živočišné zdroje proteinů. Obsah proteinů by se měl pohybovat minimálně kolem 30-35 %. Energie ve formě tuku je dodána opět z vysoce kvalitních zdrojů. Tato kombinace zajišťuje optimální využití nenasycených… (superzoo.cz)

Ontario adult castrate 10 kg

Ontario adult castrate 10 kg

Superprémiové kompletní krmivo pro kastrované nebo sterilizované kočky, nebo kočky s nadváhou Vysoce kvalitní české superprémiové krmivo Krmivo má nízký obsah magnézia k prevenci tvorby močových kamenů. Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a taurin pro zdravé srdce a má snížený obsah energie pro kastrované kočky. Krmivo pro masožravce Kočky jsou striktní masožravci a je všeobecně známo, že jsou velmi vybíravé. Jejich krátký trávicí trakt neumožňuje trávit stravu s vysokým podílem rostlinné složky. Proto musí být krmivo pro kočky bohaté na vysoce stravitelné živočišné zdroje proteinů. Obsah proteinů by se měl pohybovat minimálně kolem 30-35 %. Energie ve formě tuku je dodána opět z vysoce kvalitních zdrojů. Tato kombinace zajišťuje optimální využití nenasycených mastných kyselin v… (superzoo.cz)

Intersand Kočkolit Simple 10 kg

Intersand Kočkolit Simple 10 kg

Stelivo pro kočky, které disponuje vysokou savostí s až 300 %. Je ideální k pohlcení zápachu z kočičí toalety. Intersand Kočkolit Intersand Simple 10 kg je zcela bezprašný a snadno se udržuje, tudíž je vhodný ke každodennímu používání. Vyrobeno v Kanadě. (mall.cz)

LAGUNA Bazénová sůl 10 kg

LAGUNA Bazénová sůl 10 kg

Nejodizovaná sůl určená k úpravě bazénové vody. LAGUNA granulát rozpuštěný ve vodě (v plastové nádobě) nalijte přímo do bazénu. Solení se doporučuje provádět večer, protože do doby dokonalého promíchání je nutné vyloučit přítomnost osob v bazénu. Vždy dávkujte při zapnuté filtraci. (mall.cz)

Weber dřevěné uhlí, 10 kg

Weber dřevěné uhlí, 10 kg

Desetikilové balení dřevěného uhlí značky Weber je tím pravým palivem pro všechny, kdo mají kotlový gril a preferují spíše kratší, rychlé grilování. Dřevěné uhlí od firmy Weber se dobře rozpaluje a grilovat na něm můžete začít do 15 minut. Kdyby to bylo pro někoho přece jen moc dlouho, může si pomoct zapalovacím komínem na brikety a dřevěné uhlí, které rovněž najdete v naší bohaté nabídce doplňkových produktů ke gr (grilykrby.cz)

Acra Kettlebell kovový 10 kg

Acra Kettlebell kovový 10 kg

Kettlebell činka 10 kg s trojúhelníkovým madlem se používá pro rozvoj síly a dynamiky, a to jak jednotlivě tak i v páru. Naše široká nabídka zahrnuje kettlebell různých typů a hmotností pro široké použití. Zvolte si dle Vašich potřeb ten nejvhodnější a zkuste kettlebell cviky podle návodu. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Technické údaje: Činka 10 kg s kovovou rukojetí je unikátní jednoruční činka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního kovového materiálu doplněno kovovou rukojetí. Rukojeť zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Spodní strana činky je mírně seříznutá pro větší stabilitu při odložení. Kovová činka 10 kg je vhodná pro všechny… (kokiskashop.cz)

DUVLAN Hexagonální činka 10 kg

DUVLAN Hexagonální činka 10 kg

Hexagonální činka vyrobena ze slitiny pokrytá silnou vrstvou gumy. (mall.cz)

AGRO CS Cererit 10 kg

AGRO CS Cererit 10 kg

Agro CERERIT je univerzální granulované bezchloridové hnojivo s obsahem hořčíku, který zajišťuje vyšší úrodu a lepší vybarvení plodů. Je vhodné pro všechny druhy rostlin, zejména pro rostliny citlivé na chlór (plodová zelenina, květiny). Je ideální k základnímu hnojení a přihnojování během vegetace. (mall.cz)

DUVLAN Závaží 10 kg ocelové

DUVLAN Závaží 10 kg ocelové

Ocelové závaží značky DUVLAN se speciální povrchovou úpravou. 1 × 10 kg, průměr otvoru 30 mm. (mall.cz)

Konfety Accessory, Obsah 10 kg

Konfety Accessory, Obsah 10 kg

Obsah 10 kg – barevné konfety značky Accessory. (mall.cz)

Sůl bazénová laguna 10 kg

Sůl bazénová laguna 10 kg

Sůl bazénová LAGUNA 10 kg Speciální nejodizovaná bazénová sůl. Úprava bazénové vody pomocí soli. Potřebnou dávku soli (granulát rozpuštěný ve vodě v plastové nádobě) nalijte přímo do bazénu při zapnutém filtračním zařízení. Solení se doporučuje provádět večer.Vlastnosti:- Dávkování (množství soli v kg na objem v m3 ):20 kg / 7,5 m3, 45 kg / 15 m3, 65 kg / 22,5 m3 , 90 kg / 30 m3, 110 kg / 37,5 m3, 135 kg / 45,5 m3,160 kg / 53 m3- Počáteční množství soli v kg: objem vody v litrech x 0,003- Množství soli při nízké úrovni v kg: objem vody v litrech x 0,0008- Obsahuje: chlorid sodný (fonetip.cz)

SONETT Universal 10 kg (4007547101104)

SONETT Universal 10 kg (4007547101104)

Eko prací prášek univerzální prostředek, pro běžné praní Nejste lhostejní k přírodě a zajímáte se o co nejekologičtější praní? Pak vyzkoušejte produkty od německé firmy Sonett, jejíž ekologická drogerie patří k té nejkvalitnější, kterou lze v České republice sehnat. Prací prášek Sonett Universal není výjimkou. Díky svému šetrnému 100% přírodnímu složení je vhodný i pro lidi s citlivou nebo alergickou pokožkou. Prášek je univerzální a můžete jej použít na praní bílých i barevných textilií z bavlny, lnu, konopí a textilních směsí. Hlavní složkou pracího prášku je čisté rostlinné mýdlo z rostlinných olejů, jehož mycí účinky jsou posilovány deriváty kokosového oleje, sodou a ortokřemičitany. Prací prášek je účinný při teplotách mezi 40 a 95 °C. Mýdlo a deriváty… (alza.cz)

HMS Medicineball NKU10, 10 kg

HMS Medicineball NKU10, 10 kg

Medicinbal HMS NKU je vybaven úchopy pro širší využití během tréninku. Hmotnost 10 kg. (mall.cz)

Forestina Cererit hoštice (10 kg)

Forestina Cererit hoštice (10 kg)

Cererit je oblíbené granulované bezchloridové minerální hnojivo se stopovými prvky. Je určeno pro široké použití v zahradě při výživě ovoce, zeleniny, květin, chmele, okrasných stromů a keřů. (mall.cz)

DBX BUSHIDO Powerbag 10 kg

DBX BUSHIDO Powerbag 10 kg

Posilovací vak – Powerbag DBX BUSHIDO 10 kg (mall.cz)

HMS Medicineball NK10, 10 kg

HMS Medicineball NK10, 10 kg

Medicinbal HMS NK je vyroben z gumy a naplněn pískem. Hmotnost 10 kg. (mall.cz)

ONTARIO cat CASTRATE - 10 kg

ONTARIO cat CASTRATE                    - 10 kg

Kompletní krmivo dospělé kastrované kočky nebo kočky s nadváhou. Krmivo má nízký obsah magnézia k prevenci tvorby močových kamenů. Obsahuje Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny a taurin pro zdravé srdce a má snížený obsah energie pro kastrované kočky. Složení: kuřecí maso a produkty (min.31%), kukuřice, rýže, drůbeží tuk, sušená jablka, hydrolyzovaný drůbeží protein, pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná drůbeží játra, lososový olej, extrakt z juky schidigera (min.80 mg / kg). Jakostní znaky: proteiny 33%, vlhkost 10%, tuky 12%, popeloviny 7,5%, vláknina 3,5%, vápník 1,2%, fosfor 1,1%, sodík 0,25%, hořčík 0,05%, vitamín A 20000 m.j./ kg, vitamín D3 2000 m.j./ kg, vitamín E (alfa-tokoferol) 500 mg / kg, taurin 1400 mg / kg, měd 21 mg / kg, zinek 10,5 mg / kg, selen 0,3 mg / kg. (krmeni.cz)

ONTARIO cat KITTEN - 10 kg

ONTARIO cat  KITTEN                     - 10 kg

Kompletní krmivo pro koťata od 1 do 12 měsíců. Vhodné i pro kojící a březí kočky. Složení: kuřecí maso a produkty (min.35 %), rýže, kukuřice, drůbeží tuk, hydrolyzovaný drůbeží protein, sušená jablka, pivovarské kvasnice, lososový olej, hydrolyzovaná drůbeží játra. Jakostní znaky: proteiny 37 %, vlhkost 10%, tuky 18%, popeloviny 7,3 %, vláknina 2,2%, vápník 1,6%, fosfor 1,1%, sodík 0,21%, hořčík 0,08%, vitamín A 25000 m.j./ kg, vitamín D3 2000 m.j./ kg, vitamín E (alfa-tokoferol) 500 mg / kg, taurin 1400 mg / kg, měd 21 mg / kg, zinek 10,5 mg / kg, selen 0,3 mg / kg. (krmeni.cz)

Caperlan Boilies Wellmix 10 KG

Caperlan Boilies Wellmix 10 KG

Okamžitá atraktivita, rychlý rybolov, zakrmení. (decathlon.cz)

Caperlan Boilies Wellmix 10 KG

Caperlan Boilies Wellmix 10 KG

Okamžitá atraktivita, rychlý rybolov, zakrmení. (decathlon.cz)

Caperlan Boilies Wellmix 10 KG

Caperlan Boilies Wellmix 10 KG

Okamžitá atraktivita, rychlý rybolov, zakrmení. (decathlon.cz)

Domyos Kotouč Bumper 10 KG

Domyos Kotouč Bumper 10 KG

Kotouč neodskakuje. (decathlon.cz)

Domyos Zatížená Vesta 10 KG

Domyos Zatížená Vesta 10 KG

Vesta se přizpůsobí vašemu pohybu. (decathlon.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít