FINISH PowerPowder Citrón 2× 2,5 kg

FINISH PowerPowder Citrón 2× 2,5 kg

FINISH PowerPowder Citrón 2× 2,5 kg

Sada umožňující variabilní dávkování, citrónová vůně Sada dvou prášků do myčky Finish PowerPowder Citrón perfektně předmyje a umyje nádobí a navíc vaši myčku provoní svěží citrónovou vůní. Hlavní výhodou prášku Finish PowerPowder je dokonalá čistota a variabilní dávkování, můžete tak vždy použít množství podle aktuální potřeby. Prášková konzistence umožňuje přizpůsobit dávkování mycího přípravku aktuální potřebě. Šetříte tak nejen přírodu, ale také svou peněženku. Klíčové vlastnosti sady FINISH PowerPowder CitrónSada 2× 2,5 kg prášku do myčky FINISH PowerPowder CitrónVariabilní dávkování díky práškové konzistenciPerfektní čistota a svěží citrónová vůněEkonomicky výhodné velké balení Perfektní čistotaStejně jako u ostatních výrobků Finish, můžete se i u… (alza.cz)

FINISH PowerPowder Citrón 2,5 kg (8594002681500)

FINISH PowerPowder Citrón 2,5 kg (8594002681500)

Prášek do myčky umožňující variabilní dávkování, citrónová vůně Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Prášek do myčky FinishPowerPowder CitrónPrášek do myčky Finish PowerPowder perfektně předmyje a umyje nádobí a navíc vaši myčku provoní svěží citrónovou vůní. Jeho hlavní výhodou je variabilní dávkování, můžete tak vždy použít množství podle aktuální potřeby.2,5kgVariabilní dávkování Prášková konzistence umožňuje přizpůsobit dávkování mycího přípravku aktuální potřebě. Šetříte tak nejen přírodu, ale také svou peněženku.Perfektní čistotaStejně jako u ostatních výrobků Finish, můžete se i u tohoto prášku spolehnout na prvotřídní kvalitu. Nádobí zbaví nečistot, mastnoty a poradí si dokonce i s připáleninami. Pro dokonalý lesk a ochranu před vodním kamenem doporučujeme použít také… (alza.cz)

Prášek FINISH PowerPowder Citrón 2,5 kg

Prášek FINISH PowerPowder Citrón 2,5 kg

Prášek FINISH PowerPowder Citrón 2,5 kg (euronics.cz)

Finish Prášek Power 2,5 kg

Finish Prášek Power 2,5 kg

Finish prášek do myčky 2,5 kg - jemný prášek na nádobí. Šikovný pomocník do Vaší kuchyně.  Návod k použití: před vložením do myčky, důkladně odstraňte všechny zbytky jídla. Nasypte prášek do dávkovače, dle instrukcí od výrobce myčky. Použijte víc prášku pro silně znečištěné nádobí, méně prášku pro lehce znečištěné nádobí. (vybaveniprouklid.cz)

Finish Classic prášek do myčky 2,5 kg

Finish Classic prášek do myčky 2,5 kg

Jemný prášek určen na mytí nádobí v myčce. Stačí pouze prášek nasypat do dávkovače a poté myčku spustit. Pro více znečištěné nádobí je dobré použít větší množství prášku. Finish Classic prášek do myčky má výhodu na rozdíl od tablet, že je možné prášek dle potřeby dávkovat, které se vyrábí v jednotné velikosti, proto vám toto balení prášku do myčky vydrží daleko delší dobu.    (panalfred.cz)

Uživatele, kteří hledají "FINISH PowerPowder Citrón 2× 2,5 kg" se dívají také na:

Britax smile 2 2018
Xiaomi mi mix 2
Pračka na 15 kg prádla
Jrc radar dsi 2+1

Finish Lemon prášek do myčky nádobí 2,5 kg

Finish Lemon prášek do myčky nádobí 2,5 kg

Popis Calgonit Finish Lemon prášek do myček nádobí o objemu 2,5 kg s vůní citrónu. Nyní bude vaše nádobí dokonale čisté po každém mytí. Finish si poradí i s připáleninami, špinavými miskami a pánvemi. Prášek je vhodný do všech druhů myček. Využijte jeho snadné dávkování a pro dokonalý výsledek mytí použijte Calgonit sůl a leštidlo.   POUŽITÍ: Před vložením do myčky, důkladně odstraňte všechny zbytky jídla. Nasypte prášek do dávkovače, dle instrukcí od výrobce myčky. Použijte víc prášku pro silně znečištěné nádobí, méně prášku pro lehce znečištěné nádobí. Skladování a… (ageo.cz)

Finish Classic Lemon prášek do myčky 2,5 kg

Finish Classic Lemon prášek do myčky 2,5 kg

Jemný prášek určen na mytí nádobí v myčce. Stačí pouze prášek nasypat do dávkovače a poté myčku spustit. Pro více znečištěné nádobí je dobré použít větší množství prášku. Prášek do myčky Finish Classic Lemon se postará o vaše nádobí, a navíc přidá svěží vůni citronů. Finish Classic prášek do myčky má výhodu na rozdíl od tablet, že je možné prášek dle potřeby dávkovat, které se vyrábí v jednotné velikosti, proto vám toto balení prášku do myčky vydrží daleko delší dobu.    (panalfred.cz)

Závaží Spartan 2 X 2,5 Kg Ocelové

Závaží Spartan 2 X 2,5 Kg Ocelové

Univerzální ocelové závaží pro osy o průměru 30 mm, speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti vlhkosti.. Toto ocelové závaží Spartan 2 x 2,5 kg je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi.Technický popis: kvalitní ocelové závaží o váze 2,5 kg speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti vlhkosti průměr kotouče: 16 cm průměr otvoru pro tyč: 30 mm šířka kotouče: 24 mm cena za 2 kus (insportline.cz)

Finish citrón čistič myčky nádobí 2 x 250 ml

Finish citrón čistič myčky nádobí 2 x 250 ml

Popis Nový Finish čistič myčky čistí celou myčku a udržuje ji v perfektní kondici. Každým použitím myčky se v ní usazuje vodní kámen a nečistoty, proto je nutné jí měsíčně čistit. Špinavá myčka vám neposkytne lesk, po kterém toužíte. Jen zářivá myčka znamená zářivé nádobí. Čistič je vhodný pro všechny myčky. Nyní extra balení 2 x 250 ml!   POUŽITÍ: Používejte jen v myčce bez nádobí   Výška: 126, Šířka: 138, Hloubka:62   Hrubá hmotnost: 612 Vlastnosti Super cena Účinný na mastnotu a vodní kámen Čistější myčka … (ageo.cz)

Capital Sports IP3H 35 kg Set, sada závaží na činky, 2 x 2,5 kg + 2 x…

Capital Sports IP3H 35 kg Set, sada závaží na činky, 2 x 2,5 kg + 2 x 5 kg + 2 x 10 kg, 30 mm

Sada závaží na činky CAPITAL SPORTS IP3H 35 kg Set ti umožní optimální silový trénink doma. Obě závaží s 30mm otvorem jsou vhodné pro obouruční i jednoruční činky a přinášejí na tvou činku hmotnost 2x 2,5 kg, 2x 5 kg a 2x 10 kg. Zaoblené disky mají tři otvory na uchopení, se kterými je možné provádět doplňková cvičení bez tyče činky. Disky na činku mají šedý povrch, hmotnost je snadno rozpoznatelně vyražena na přední i zadní straně. Silový trénink, jaký chceš: Se závažími na činku CAPITAL SPORTS IP3H 35 kg Set máš vždy po ruce správnou hmotnost na několik zdvihů navíc! (electronic-star.cz)

MOVIT 31950 zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

MOVIT 31950 zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr. Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,5 kg (zelená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,5 kg (kokiskashop.cz)

Capital Sports IPB 20 kg Set, sada závaží na činky, 4 x 1,25 kg + 2 x…

Capital Sports IPB 20 kg Set, sada závaží na činky, 4 x 1,25 kg + 2 x 2,5 kg + 2 x 5 kg, 30 mm

Sada závaží na činky CAPITAL SPORTS IPB 20 kg Set ti umožní optimální silový trénink doma. Obě závaží s 30 mm otvorem jsou vhodné pro obouruční i jednoruční činky a přinášejí na tvou činku hmotnost 4 x 1,25 kg, 2 x 2,5 kg a 2 x 5 kg. Zaoblené litinové kotouče jsou potaženy černou práškovou barvou, hmotnost je rozpoznatelně vyražena na přední i zadní straně. Silový trénink, jaký chceš: Se závažími na činku CAPITAL SPORTS IPB 20 kg Set máš vždy po ruce správnou hmotnost na několik zdvihů navíc! (electronic-star.cz)

MOVIT 26863 Sada vinylových činek 2 x 2,5 kg modré

MOVIT 26863 Sada vinylových činek 2 x 2,5 kg modré

S profesionálními činkami MOVIT můžete cvičit aerobik, posilovat nebo zařadit je do silového tréninku. Vinylový povrch činek jeprotiskluzový, šetří Vaše ruce a je příjemnější do ruky. Díky šestiúhelníkovému tvaru se Vám již nestane, že po položení na zem budete muset činku "honit" po místnosti. Technické údaje: materiál: ocelové jádro s vinylovým povrchem šestiúhelníkový tvar činek kvalitní materiál bez zápachu Obsah balení: 2x 2,5 kg vinylová činka (kokiskashop.cz)

MOVIT 29320 Set 2 činek s neoprenovým potahem 2,5 kg

MOVIT 29320 Set 2 činek s neoprenovým potahem 2,5 kg

Šestihranné jednoruční činky značky MOVIT® o hmotnosti 2,5 kg. Součástí balení je pár těchto činek. Činky mají ocelové jádro s neoprenovým povrchem - jsou odolné proti prokulzování ve spocené ruce, snadno uchopitelné a při položení na zem se Vám nebudou kutálet po podlaze. Technické údaje: hmotnost činky: 2,5 kg barva: modrá materiál: ocelové jádro + neoprenový povrch Obsah balení: 2x činka 2,5 kg (kokiskashop.cz)

Finish Citrón čistič myčky + Deo Citrón osvěžovač 250 ml

Finish Citrón čistič myčky  + Deo Citrón osvěžovač 250 ml

Popis Výhodné balení! Finish Čistič myčky Lemon  Možná si myslíte, že je vaše myčka čistá, ale s postupem času se v jejích skrytých a důležitých částech (filtrech, ostřikovacích ramenech a trubkách) usazuje vodní kámen a mastnota. Pro bezproblémový chod používejte prostředek na čištění myček nádobí Finish s 5x čistící sílou. Čistější myčka znamená čistější nádobí! Finish osvěžovač do myčky nádobí Citron a Limeta Zavěste osvěžovač Finish do koše myčky nebo jej zavěste na horní koš tak, aby nebránil v pohybu ostřikovacích ramen. Jakmile tekutina uvnitř zmizí (přibližně 60 mycích cyklů), celý osvěžovač vyměňte. Některé druhy plastových materiálů mají tendenci načichnout… (ageo.cz)

Capital Sports IPB 20 kg Set, sada závaží na činky, 4 x 2,5 kg + 2 x…

Capital Sports IPB 20 kg Set, sada závaží na činky, 4 x 2,5 kg + 2 x 5 kg, 30 mm

Sada závaží na činky CAPITAL SPORTS IPB 20 kg Set ti umožní optimální silový trénink doma. Obě závaží s 30 mm otvorem jsou vhodné pro obouruční i jednoruční činky a přinášejí na tvou činku hmotnost 4 x 2,5 kg a 2 x 5 kg. Zaoblené litinové kotouče jsou potaženy černou práškovou barvou, hmotnost je rozpoznatelně vyražena na přední i zadní straně. Silový trénink, jaký chceš: Se závažími na činku CAPITAL SPORTS IPB 20 kg Set máš vždy po ruce správnou hmotnost na několik zdvihů navíc! (electronic-star.cz)

Capital Sports IP3H 30 kg Set, sada závaží na činky, 4 x 2,5 kg + 2 x…

Capital Sports IP3H 30 kg Set, sada závaží na činky, 4 x 2,5 kg + 2 x 10 kg, 30 mm

Sada závaží na činky CAPITAL SPORTS IP3H 30 kg Set ti umožní optimální silový trénink doma. Obě závaží s 30mm otvorem jsou vhodná pro obouruční i jednoruční činky a přinášejí na tvou činku hmotnost 4x 2,5 kg a 2x 10 kg. Zaoblené disky mají tři otvory na uchopení, se kterými je možné provádět doplňková cvičení bez tyče činky. Disky na činku mají šedý povrch, hmotnost je snadno rozpoznatelně vyražena na přední i zadní straně. Silový trénink, jaký chceš: Se závažími na činku CAPITAL SPORTS IP3H 30 kg Set máš vždy po ruce správnou hmotnost na několik zdvihů navíc! (electronic-star.cz)

Mikbaits Pelety Classic Halibut micro 2 mm -2,5 kg + 100 ml Lososový…

Mikbaits Pelety Classic Halibut micro 2 mm  -2,5 kg + 100 ml Lososový olej

Bez středového otvoru, stejné složení jako Premium halibut pelety. Skvělá návnada na kapry i sumce. Výborné k hromadnému vnadění. Lze zatraktivnit Halibut Dipem či Lososovým olejem (parys.cz)

Capital Sports IPB 25 kg Set, sada závaží na činky, 4 x 1,25 kg + 4 x…

Capital Sports IPB 25 kg Set, sada závaží na činky, 4 x 1,25 kg + 4 x 2,5 kg + 2 x 5 kg, 30 mm

Sada závaží na činky CAPITAL SPORTS IPB 25 kg Set ti umožní optimální silový trénink doma. Obě závaží s 30 mm otvorem jsou vhodné pro obouruční i jednoruční činky a přinášejí na tvou činku hmotnost 4 x 1,25 kg, 4 x 2,5 kg a 2 x 5 kg. Zaoblené litinové kotouče jsou potaženy černou práškovou barvou, hmotnost je rozpoznatelně vyražena na přední i zadní straně. Silový trénink, jaký chceš: Se závažími na činku CAPITAL SPORTS IPB 25 kg Set máš vždy po ruce správnou hmotnost na několik zdvihů navíc! (electronic-star.cz)

Finish citrón čistič myčky nádobí 250 ml

Finish citrón čistič myčky nádobí 250 ml

Popis Nový Calgonit Čistič myčky čistí celou myčku a udržuje ji v perfektní kondici. Každým použitím myčky se v ní usazuje vodní kámen a nečistoty, proto je nutné jí měsíčně čistit. Špinavá myčka vám neposkytne lesk, po kterém toužíte. Jen zářivá myčka znamená zářivé nádobí. Čistič je vhodný pro všechny myčky.    POUŽITÍ: Používejte jen v myčce bez nádobí Vlastnosti Čistější myčka Pomáhá při údržbě myčky Odstraňuje vodní kámen Odstraňuje mastnotu Čistí skryté části Neutralizuje zápach … (ageo.cz)

FINISH Osvěžovač Citron&Limeta Easy Clip (3141360054405)

FINISH Osvěžovač Citron&Limeta Easy Clip (3141360054405)

Osvěžovač do myčky s vůní citrónu a limetky   Dodejte vaší myšce unikátní osvěžovač s jedinečnou kombinací vůní svěžího citrónu a limetky. Nasajte příjemné aróma při každém otevření vaší myčky. Řekněte stop zápachům a dopřejte si luxus v podobě osvěžující citronově-limetkové vůně. Propadněte tomu to kouzlu i vy.Vůně:Citron&Limetka Složení: Parfém Barvivo (alza.cz)

Finish osvěžovač do myčky citron a limeta

Finish osvěžovač do myčky citron a limeta

Finish osvěžovač do myčky citron a limeta - osvěžující vůně do myčky na pověšení. (vybaveniprouklid.cz)

Čokoláda Ruby Callebaut 2,5 kg

Čokoláda Ruby Callebaut 2,5 kg

POPIS Ruby čokoláda od výrobce Callebaut se prezentuje jako nový 4. druh čokolády (bílá, mléčná, hořká čokoláda). Má krásnou, jemně růžovou barvu, její chuť je ovocná a jemně nakyslá, připomíná chuť jogurtu. Je vyrobena čistě z rubínového kakového bobu, neobsahuje tedy ovocná aromata ani barviva. Díky optimální tekutosti má všestranné využití. Využijete ji na přípravu různých krémů, polev na donuty, výrobu pralinek, různé čokoládové dekorace apod. Čokoláda se skvěle kombinuje s mangem, jahodami, malinami, juzu, mascarpone, proseccem, růžovým vínem, whisky, různými oříšky, kávou, bylinkami jako máta, levandule nebo rozmarýn. Nakombinovat ji ale můžete i s ingrediencemi, které byste nečekali - například s wasabi, kaviárem, sýrem Gorgonzola či Camembert. UPOZORNĚNÍ: Při vysokých letních… (chefshop.cz_japan)

LOTUSGRILL dřevěné uhlí 2,5 kg

LOTUSGRILL dřevěné uhlí 2,5 kg

POPIS Dřevěné uhlí od výrobce LotusGrill je originálním příslušenstvím ke grilům LotusGrill a LotusGrill XL, ale využijete jej obecně pro jakýkoliv gril. Dřevěné uhlí LotusGrill zaručuje nejlepší výsledky při grilování, jelikož umožňuje bezkouřové, zdravé a snadné grilování. Je ideální pro všechny typy grilů značky LotusGrill. Uhlí se vyznačuje velmi rychlým rozehřátím a dlouhou dobou hoření. Je vyrobeno z tvrdého bukového dřeva s vysokou výhřevností. S 1 kg uhlí můžete grilovat na LotusGrillu až 6krát. Náklady jsou tak jen 18 Kč na hodinu grilování. Při výrobě dřevěného uhlí LotusGrill jsou splňovány přísné požadavky na kvalitu a ekologické zpracování. Surový materiál pochází z lesů oceněných FSC certifikátem, který dokládá nejvyšší standart šetrnosti lesního hospodářství.… (chefshop.cz_ine)

Čokoláda Ruby Callebaut 2,5 kg

Čokoláda Ruby Callebaut 2,5 kg

POPIS Ruby čokoláda od výrobce Callebaut se prezentuje jako nový 4. druh čokolády (bílá, mléčná, hořká čokoláda). Má krásnou, jemně růžovou barvu, její chuť je ovocná a jemně nakyslá, připomíná chuť jogurtu. Je vyrobena čistě z rubínového kakového bobu, neobsahuje tedy ovocná aromata ani barviva. Díky optimální tekutosti má všestranné využití. Využijete ji na přípravu různých krémů, polev na donuty, výrobu pralinek, různé čokoládové dekorace apod. Čokoláda se skvěle kombinuje s mangem, jahodami, malinami, juzu, mascarpone, proseccem, růžovým vínem, whisky, různými oříšky, kávou, bylinkami jako máta, levandule nebo rozmarýn. Nakombinovat ji ale můžete i s ingrediencemi, které byste nečekali - například s wasabi, kaviárem, sýrem Gorgonzola či Camembert. UPOZORNĚNÍ: Při vysokých letních… (chefshop.cz)

Mikbaits albumin vaječný -2,5 kg

Mikbaits albumin vaječný -2,5 kg

Mléčný protein - Eg albumin Vaječný albumin je vynikající přísada pro vytvrzení či zpevnění boilies. Navíc mu dodává váhu a výživnou hodnotu. Pokud se vám boilies při házení kobrou rozpadá, po přidání 3-5% albuminu máte po problému. Doporučené d (parys.cz)

Nikl krill moučka -2,5 kg

Nikl krill moučka -2,5 kg

Mořský plankton. Další produkt z oceánu. Výborné vábící a chuťové vlastnosti. Dávkování do 30%. Při použití dalších lehkých mouček dávkujte jen 5%. (parys.cz)

LOTUSGRILL dřevěné uhlí 2,5 kg

LOTUSGRILL dřevěné uhlí 2,5 kg

POPIS Dřevěné uhlí od výrobce LotusGrill je originálním příslušenstvím ke grilům LotusGrill a LotusGrill XL, ale využijete jej obecně pro jakýkoliv gril. Dřevěné uhlí LotusGrill zaručuje nejlepší výsledky při grilování, jelikož umožňuje bezkouřové, zdravé a snadné grilování. Je ideální pro všechny typy grilů značky LotusGrill. Uhlí se vyznačuje velmi rychlým rozehřátím a dlouhou dobou hoření. Je vyrobeno z tvrdého bukového dřeva s vysokou výhřevností. S 1 kg uhlí můžete grilovat na LotusGrillu až 6krát. Náklady jsou tak jen 18 Kč na hodinu grilování. Při výrobě dřevěného uhlí LotusGrill jsou splňovány přísné požadavky na kvalitu a ekologické zpracování. Surový materiál pochází z lesů oceněných FSC certifikátem, který dokládá nejvyšší standart šetrnosti lesního hospodářství.… (chefshop.cz_japan)

Mikbaits sušené vejce -2,5 kg

Mikbaits sušené vejce -2,5 kg

Sušené vejce se používají jako pojivo, zejména tehdy, pokud chcete dosáhnout rychlejšího rozpadu boilie. DD 5-15%. (parys.cz)

Čokoláda Gold Callebaut 2,5 kg

Čokoláda Gold Callebaut 2,5 kg

POPIS Zlatá čokoláda od výrobce Callebaut je vyrobena z výběrových surovin jako je pálený karamelizovaný cukr a mléko. Má intenzivní karamelovo-mléčnou chuť a karamelovou barbu se zlatým odleskem. Skvěle se doplňuje se smetanou jako je ganache, čokoládovými krémy či praženými oříšky, například lískovými. UPOZORNĚNÍ: Při vysokých letních teplotách negarantujeme, v jakém stavu vám čokoláda přijde. Čokoláda se totiž při vysokých teplotách rozpouští. SPECIFIKACE Složení: obsah kakaa 30,4 %, mléko 28,3 %, tuk 37,1 % z toho mléčný tuk 6,7 %, kakaové máslo, cukr, sušené plnotučné mléko, laktóza (mléčný cukr), sušená syrovátka, sušené odstředěné mléko, karamelizovaný cukr 2 %, emulgátory sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma, sůl Alergeny: Obsahuje mléko (laktózu) a sóju (sójový… (chefshop.cz_japan)

Čokoláda Gold Callebaut 2,5 kg

Čokoláda Gold Callebaut 2,5 kg

POPIS Zlatá čokoláda od výrobce Callebaut je vyrobena z výběrových surovin jako je pálený karamelizovaný cukr a mléko. Má intenzivní karamelovo-mléčnou chuť a karamelovou barbu se zlatým odleskem. Skvěle se doplňuje se smetanou jako je ganache, čokoládovými krémy či praženými oříšky, například lískovými. UPOZORNĚNÍ: Při vysokých letních teplotách negarantujeme, v jakém stavu vám čokoláda přijde. Čokoláda se totiž při vysokých teplotách rozpouští. SPECIFIKACE Složení: obsah kakaa 30,4 %, mléko 28,3 %, tuk 37,1 % z toho mléčný tuk 6,7 %, kakaové máslo, cukr, sušené plnotučné mléko, laktóza (mléčný cukr), sušená syrovátka, sušené odstředěné mléko, karamelizovaný cukr 2 %, emulgátory sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma, sůl Alergeny: Obsahuje mléko (laktózu) a sóju (sójový… (chefshop.cz)

Mikbaits lactalbumin HQ -2,5 kg

Mikbaits lactalbumin HQ -2,5 kg

Mléčný protein - Lactalbumen HQ Super kvalitní mléčný protein s atraktivním aminokyselinovým profilem. Obsah proteinů 88%. Doporučené dávkování 5 - 25%. Původem z Nového Zélandu. (parys.cz)

Nikl maxim red -2,5 kg

Nikl maxim red -2,5 kg

Naše originální přísada, kterou nikde jinde neseženete! Mix paprikového koření , pepřových výtažků a dalších atraktorů. Maxim Red můžete přidávat do boilies mixů z rybích mouček, tak do jakéhokoliv jiného mixu, method mixu, krmítkové směsi, ale i d (parys.cz)

Mikbaits atraktor robin red -2,5 kg

Mikbaits atraktor robin red -2,5 kg

Atraktor - Robin Red Klasika, která není třeba představovat. Velmi úspěšný otestovaný atraktor používaný v mnoha mixech již spoustu let. Originál od Haiths. Doporučené dávkování 5 - 25%. (parys.cz)

Nikl robin red koncentrát-2,5 kg

Nikl robin red koncentrát-2,5 kg

Originální super účinná přísada na velké kapry s tajným složením. Dovoz z Anglie. Boilies silně barví do červena. Jeden z nejslavnějších kapřích atraktorů všech dob. 10 až 100g/ 500g. (parys.cz)

Ocelový Kotouč Insportline Hamerton 2,5 Kg

Ocelový Kotouč Insportline Hamerton 2,5 Kg

Kvalitní kotouče s dlouhou životností, možnost použít i jako samostatnou činku, povrchová úprava proti opotřebení, skvělý poměr cena/kvalita.. Ocelový kotouč inSPORTline Hamerton 2,5 kg představuje kvalitní závaží na hřídele a vzpěračské tyče o průměru 30 mm. Speciální povrchová úprava chrání kotouč před opotřebením a případnou korozí. Závaží je vyrobeno z kvalitní oceli, která zaručuje velmi dlouhou životnost. Disponuje praktickými úchopy, díky kterým se s kotoučem mnohem lépe manipuluje. Tyto vlastnosti dělají z kotouče inSPORTline Hamerton oblíbenou a neodmyslitelnou součást každé posilovny.  Technický popis: kotouč z kvalitní oceli pro hřídele a vzpěračské tyče o průměru 30 mm povrchová úprava proti opotřebení možnost použít kotouč i jako samostatnou činku vynikající poměr cena… (insportline.cz)

Cementový Kotouč Insportline Cem 2,5 Kg

Cementový Kotouč Insportline Cem 2,5 Kg

Cementový kotouč pro hřídele s průměrem 30 mm, plastový povrch s vyšší odolností.. Cementový kotouč inSPORTline CEM 2,5 kg je moderní závaží pro jednoruční a obouruční činky, které lze rovněž použít i jako závaží pro multifunkční posilovací lavice s trny o průměru 30 mm. Kotouč inSPORTline CEM 2,5 kg je z vnitřní částí vyplněn cementovou náplní a jeho vnější část je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného plastového materiálu zajišťujícího odolnost proti poškození. Díky snadné manipulaci a dobře navrženým materiálům se cementové kotouče inSPORTline staly oblíbeným posilovacím vybavením komerčních i domácích posiloven.Technický popis: multifunkční kotouče pro všestranné využití vnitřní část kotouče z cementové výplně vnější část kotouče opatřena speciální plastovou vrstvou s vysokou… (insportline.cz)

Hills ADULT MEDIUM / chicken - 2,5 kg

Hills ADULT MEDIUM / chicken - 2,5 kg

Hill's™ Science Plan™ Canine Adult Advanced Fitness™ kuře je vytvořeno k podpoře svaloviny a životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů, kvalitních bílkovin a omega-3 mastných kyselin. (krmeni.cz)

Jednoruční Činka Insportline Profist 2,5 Kg

Jednoruční Činka Insportline Profist 2,5 Kg

Profesionální jednoruční činka zajištěná vnitřním šroubem, pro domácí i komerční využití.. Profesionální jednoruční činka inSPORTline ProfiST 2,5 kg - sa této činky je váhově kalibrovaná a potažená vrstvou chromu a úchopová část osy je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím stabilitu činky i během náročnějších posilovacích sérií. Kotouče s hmotnostním označením jsou na ose připevněny vnitřním šestihranným šroubem. Povrch kotoučů je chráněn speciálním nátěrem se zvýšenou odolností proti vlhkosti a potu. Díky přesnému zpracování, robustní konstrukci a vysoké odolnosti je činka inSPORTline ProfiST vhodná pro náročný posilovací trénink v domácích i komerčních posilovnách.Technický popis: vysoce kvalitní materiál osy i kotoučů kalibrovaná osa opatřená protiskluzovým vroubkováním… (insportline.cz)

Mikbaits kasein kyselý 90Mesh-2,5 kg

Mikbaits kasein kyselý 90Mesh-2,5 kg

Mléčný protein - Acid casein 90Mesh Kyselý kasein nejvyšší kvality, který používají přední britští výrobci návnad. Velmi atraktivní, bohatý na aminokyseliny. Jemnost mletí 90 mesh. Obsah proteinů 90%. Dávkování do 30%. Původem z Nového Zélandu. (parys.cz)

Mikbaits atraktor španělský pepř -2,5 kg

Mikbaits atraktor španělský pepř -2,5 kg

Atraktor - Spanish pepper Španělský pepř je stejně kvalitní jako Robin red, ale není tak okoukaný, proto může být velmi účinný. Vynikající do směsí ptačích zobů nebo rybích mouček. Doporučené dávkování 5 - 25%. (parys.cz)

Pogumovaný Kotouč Insportline Herk 2,5 Kg

Pogumovaný Kotouč Insportline Herk 2,5 Kg

Pogumované závaží, pro hřídele s průměrem 30 mm, se zvýšenou odolností proti opotřebení.. Kvalitní pogumované ocelové závaží inSPORTline Herk 2,5 kg je vhodné pro všechny typy činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou polyuretanu se zvýšenou odolností proti opotřebení a zvýšenou trvanlivostí. Pogumovaný kotouč inSPORTline Herk 2,5 kg má ergonomicky tvarovaná madla pro jeho lehčí manipulaci a pro možnost jeho použití jako jednoruční, tak i jako obouruční činky.Technický popis: pogumované ocelové závaží o váze 2,5 kg zvýšená odolnost proti opotřebení vysoká trvanlivost (odolnost vůči stárnutí, pružnost, tlumící vlastnosti a barevná stálost) průměr kotouče: 21 cm tloušťka: 4 cm průměr otvoru pro tyč: 30 mm povrchová úprava: polyuretan opatřen madly … (insportline.cz)

Pogumovaný Kotouč Insportline Ruberton 2,5 Kg

Pogumovaný Kotouč Insportline Ruberton 2,5 Kg

Kvalitní pogumovaná ocel, praktické úchopy, dlouhá životnost, možnost použít kotouč i jako samostatnou činku.. Pogumovaný kotouč inSPORTline Ruberton 2,5 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou kvalitní gumy s vysokou odolností proti nárazům a oděrkám. Disponuje dvěma úchopy po stranách a lze jej tak využít i jako činku, případně jako zátěž při shybech při použití fitness pásu s řetězem. Rovněž se díky těmto úchopům s kotoučem mnohem lépe manipuluje. Díky těmto vlastnostem je pogumovaný kotouč inSPORTline Ruberton perfektní volbou do domácích, klubových i profesionálních posiloven.Technický popis: pro vzpěračské tyče a hřídele o průměru 30 mm kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou pogumováním dva praktické úchopy po stranách možno… (insportline.cz)

Nikl spanish pepper RRR-2,5 kg

Nikl spanish pepper RRR-2,5 kg

Atraktor podobný veleznámému Robin redu. RRR má podobné složení jako Robin. Liší se od něj především tím, že obsahuje větší množství pepřových extraktů. I tento atraktor je velmi úspěšný při lovu kaprů. Dávkování 5 – 20%. (parys.cz)

Mikbaits atraktor antarktic krill-2,5 kg

Mikbaits atraktor antarktic krill-2,5 kg

Tato vysoce atraktivní oranžově zbarvená moučka z mořského Krillu vylepší každou směs. Pozor ale na dávkování, při vyšším než 8-10% by boilie mohlo plavat. DD 3-10% (parys.cz)

Mikbaits atraktor robin gold-2,5 kg

Mikbaits atraktor robin gold-2,5 kg

Žlutá varianta se silnou pepřovou chutí. Podobná jako Robin Red, jen boilie obarví do žluta. Originál Haiths. DD 5-25%.Anglická firma Haiths začala začátkem roku 2013 identifikovat výrobce návnad a nástrah pro ryby po celé Evropě, kteří používají jej (parys.cz)

Mikbaits atraktor robin green -2,5 kg

Mikbaits atraktor robin green -2,5 kg

Boilie obarví do zelena. Přírodní pepřová chuť, vhodná do rybích a kořeněných mixů. Originál Haiths. DD 5-25%.Anglická firma Haiths začala začátkem roku 2013 identifikovat výrobce návnad a nástrah pro ryby po celé Evropě, kteří používají její originá (parys.cz)

Ocelový Kotouč Insportline Blacksteel 2,5 Kg

Ocelový Kotouč Insportline Blacksteel 2,5 Kg

Univerzální ocelové závaží inSPORTline 2,5 kg pro osy s průměrem 30 mm.. Ocelové závaží inSPORTline Blacksteel 2,5 kg je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi.Technický popis: kvalitní ocelové závaží o váze 2,5 kg speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti vlhkosti průměr kotouče: 16,3 cm průměr otvoru pro tyč: 30 mm šířka kotouče: 23,3 mm cena za 1 kus (insportline.cz)

Starbaits boilie krmné mix 2,5 kg

Starbaits boilie krmné mix 2,5 kg

Směs vysoce kvalitního boilie složná z kompletního sortimentu (Performance, kukuřičné, bicolore, StarBaits,...). Barevné provedení boilie se mění podle mixů a směsí použitých výrobcem. Foto je pouze ilustrační. (parys.cz)

Nikl Maxim Red Chilli -2,5 kg

Nikl Maxim Red Chilli -2,5 kg

Mix paprikového koření, pepřových výtažků a chilli extraktů. Můžete přidávat do boilies mixů z rybích mouček, tak do jakéhokoliv jiného mixu, method mixu, krmítkové směsi, ale i do dipů v dávce 3 – 7%, maximální až 10%. Všem návnadám dodá doslova p (parys.cz)

Capital Sports Hexbell 2,5, jednoruční činka, 2,5 kg, pár

Capital Sports Hexbell 2,5, jednoruční činka, 2,5 kg, pár

Ať už pro posilování, Cross-Training nebo funkční trénink, šestihranné činky od Capital Sports vždy poskytnou správnou hmotnost. V robustním plášti z tvrdé pryže jsou vyvážená železná jádra, která zajišťují šestihranným činkám odpovídající hmotnost. S tímto párem dostanete dvě 2,5 kg činky, které jsou vhodné pro použití v domácí posilovně, venku nebo v profesionálním studiu. Hrubý plastový plášť je odolný proti nárazu a chrání podlahu před poškozením. Díky šestiúhelníkovým hlavicím jsou velmi vhodné k provádění klikové chůze, během které zajišťují bezpečnou a pevnou pozici. 11 cm dlouhé chromové rukojeti jsou pevně připevněny k hlavici činky (hmotnost nelze měnit). Vroubkování a mírně kónický tvar zaručují dobré uchopení i vlhkýma rukama. Díky robustní materiálové kombinaci plastu a… (electronic-star.cz)

Capital Sports CP 25 kg sada činkových kotoučů, 4x 1,25 kg + 4x 2,5…

Capital Sports CP 25 kg sada činkových kotoučů, 4x 1,25 kg + 4x 2,5 kg + 2x 5 kg

Zvedni to! CAPITAL SPORTS CP sada 25 kg činkových kotoučů Vám umožňuje optimální domácí trénink. Činkové kotouče s otvorem 30 mm jsou vhodné na dlouhé i krátké činky a zatíží Vaši činkovou hřídel hmotnostmi 4x 1,25 kg, 4x 2,5 kg a 2x 5 kg. Pro ušlechtilý vzhled oválných činkových kotoučů během a po tréninku se postará leštěné chromování. Hmotnost činek snadno rozeznáte podle vyrytých údajů na přední a zadní straně. Trénink jaký si přejete: s CAPITAL SPORTS CP 25kg činkovými kotouči máte vždy k dispozici ta správná závaží! (electronic-star.cz)

Capital Sports CP 30 kg sada činkových kotoučů, 4x 1,25 kg + 2x 2,5…

Capital Sports CP 30 kg sada činkových kotoučů, 4x 1,25 kg + 2x 2,5 kg + 4x 5 kg

Zvedni to! CAPITAL SPORTS CP sada 30 kg činkových kotoučů Vám umožňuje optimální domácí trénink. Činkové kotouče s otvorem 30 mm jsou vhodné na dlouhé i krátké činky a zatíží Vaši činkovou hřídel hmotnostmi 4x 1,25 kg, 2x 2,5 kg a 4x 5 kg. Pro ušlechtilý vzhled oválných činkových kotoučů během a po tréninku se postará leštěné chromování. Hmotnost činek snadno rozeznáte podle vyrytých údajů na přední a zadní straně. Trénink jaký si přejete: s CAPITAL SPORTS CP 30 kg činkovými kotouči máte vždy k dispozici ty správné závaží! (electronic-star.cz)

Finish Shine & Dry citrón leštidlo do myčky 800 ml

Finish Shine & Dry citrón leštidlo do myčky  800 ml

Popis Leštidlo Finish Shine&Dry Citrón ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstranit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí. Zanechává svěží vůni citrónu.   POUŽITÍ: Doplňujte pravidelně leštidlo do dávkovače.   Vlastnosti Zabraňuje: Kapkám vody Skvrnám Povlaku Pro vynikající lesk Skladování a použití … (ageo.cz)

Starbaits Boilie IF1-20 mm/2,5 kg

Starbaits Boilie IF1-20 mm/2,5 kg

Když se dostanete do kontaktu s tímto boilie, budete mít pocit, že máte ve svých rukou boilie vítěze. Suroviny jako jsou játra, kvasinky jsou velmi atraktivní ... Toto boilie je vyrobeno novou technologií rozpustných extraktů (výtažky z masa, živ (parys.cz)

Mikbaits method mix 2,5 kg-Robin Red

Mikbaits method mix 2,5 kg-Robin Red

Robin Red + Mothod mixy se dají použít k vytvoření krmných koulí, jako náplň do krmítek, krmících raket či PVA punčoch nebo jako krmný mrak (řidká kaše). K přípravě stačí suchý mix zvlchčit vodou, mužete použít i tekuté potravy nebo Multi Amin (parys.cz)

Starbaits Boilie IF1-14 mm/2,5 kg

Starbaits Boilie IF1-14 mm/2,5 kg

Když se dostanete do kontaktu s tímto boilie, budete mít pocit, že máte ve svých rukou boilie vítěze. Suroviny jako jsou játra, kvasinky jsou velmi atraktivní ... Toto boilie je vyrobeno novou technologií rozpustných extraktů (výtažky z masa, živ (parys.cz)

Starbaits Boilie RS1-2,5 kg 14 mm

Starbaits Boilie RS1-2,5 kg 14 mm

Boilies RS1 je vyrobeno ve špičkové kvalitě z čistě přírodních surovin, tak jako celá řada boilies Concept Základem RS1 jsou dvě hlavní složky, které patří mezi nejzajímavější ve světě lovu kaprů a to Robin Red (originál Hait´s) a práškový extrakt (parys.cz)

Callebaut Mléčná čokoláda do fontány 2,5 kg

Callebaut Mléčná čokoláda do fontány 2,5 kg

   POPIS Pravá belgická čokoláda Callebaut na přípravu mléčné čokoládové fontány s obsahem 37,8 % kakaa vděčí za svou jemnou a hladkou chuť právě skutečnému obsahu kakaového másla a kakaového prášku.  UPOZORNĚNÍ: Při vysokých letních teplotách negarantujeme, v jakém stavu vám čokoláda přijde. Čokoláda se totiž při vysokých teplotách rozpouští. SPECIFIKACE Složení: kakaová hmota, kakaové máslo, cukr, sušené mléko, emulgátor: sójový lecitin, přírodní extrakt z pravé vanilky   Min. obsah kakaa: 37,8%, minimálně 19,4% mléčného podílu Alergeny: Obsahuje sóju, mléko (laktózu). Může obsahovat stopy ořechů. Hmotnost: 2,5 kg  NUTRIČNÍ A ENERGETICKÉ HODNOTY (Údaje pro 100 gramů) Kalorie: 2449 kJ / 585 kcal Tuky:… (chefshop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít