Finclub Fin VitaK2+D3tabs 60 tbl.

GS Extra Strong Multivitamin 60 tbl. + 60 tbl. ZDARMA

GS Extra Strong Multivitamin 60 tbl. + 60 tbl. ZDARMA

Popis Přípravek GS Extra Strong Multivitamin představuje komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. (ageo.cz)

GS Ginkgo 60 Premium 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

GS Ginkgo 60 Premium 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

Popis GS Ginkgo 60 Premium je speciální komplex látek pro podporu paměti a krevního oběhu. (ageo.cz)

GS Merilin 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

GS Merilin 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

Popis GS Merilin je přírodní nehormonální preparát určený pro harmonické prožití klimakteria.DávkováníUžívejte 1 tabletu denně. Tablety se užívají celé, nerozkousané během jídla nebo po jídle a zapíjejí se dostatečným množstvím vody. Doporučená doba užívání je aspoň 2 měsíce. Efekt GS Merilinu lze očekávat nejdříve po 2-4 týdnech užívání. Doporučení: V období klimakteria se doporučuje pravidelná preventivní gynekologická kontrola vždy po 6 měsících. V případě podezření na jaterní onemocnění přípravek neužívejte a vyhledejte lékaře.Balení60 tablet + 30 tablet ZDARMA - dávka na 3 měsíceUpozorněníDoplněk stravy. GS Merilin lze užívat jako alternativu hormonálních přípravků,… (ageo.cz)

Yucca 500 mg 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Yucca 500 mg 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Produkt Yucca 500 mg obsahuje extrakt z kořene juky s obsahem saponinů. Saponiny jsou chemické sloučeniny, jedny z mnoha sekundárních metabolitů (organických látek vznikajících v těle organizmů) z přírodních zdrojů. Yucca je určena k detoxikaci organismu. Juka je zcela netoxická, vhodná i pro těhotné a kojící ženy.Přídatné látkyplnidlo (fosforečnan divápenatý), zvlhčovadlo (kyselina stearová), stabilizátor (karboxymetylcelulóza), protispékavá látka (dioxid křemičitý), zvlhčovadlo (stearan hořečnatý)DávkováníUžívejte 1-2 tablety denně, nejlépe nalačno, zapijte sklenicí vody.Balení60 tablet + 7 tablet ZDARMA - dávka na 1-2 měsíceUpozorněníDoplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí v… (ageo.cz)

GS Merilin Harmony 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

GS Merilin Harmony 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

Popis GS Merilin Harmony je vysoce účinný nehormonální preparát určený pro období klimakteria. (ageo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Finclub Fin VitaK2+D3tabs 60 tbl." se dívají také na:

Myard s2 - 60 m laserový dálkoměr

Walmark Hlíva ústřičná Plus 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

Walmark Hlíva ústřičná Plus 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

Popis Produkt Hlíva ústřičná Plus obsahuje velmi kvalitní výtažek z hlívy ústřičné obohacený o extrakty z rakytníku a třapatky (Echinacea) pro podporu imunity. Přídatné látky látky protispékavé (mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, talek), stabilizátory (uhličitan vápenatý, karboxymethylcelulóza, hydroxypropyl methylcelulóza), polyfruktóza, škrob, triglyceridy Dávkování Užívejte 1 tabletu denně během jídla nebo po jídle, zapijte tekutinou. Balení 60 tablet + 30 tablet ZDARMA - dávka na 3 měsíce Upozornění Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 12 let. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC. (ageo.cz)

ImunoFit 60 tbl.

ImunoFit 60 tbl.

Popis ImunoFit obsahuje vitamin C ve formě kousacích tablet s přírodní grepovou příchutí.PopisVitamin C obsažený v přípravku ImunoFit je potřebný pro metabolismus aminokyselin, podílí se na syntéze kolagenu, a přispívá k udržení normální činnosti nervového a imunitního systému. ImunoFit je vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.Přídatné látkyfruktóza, sladidlo: sorbitol, stearan hořečnatý, grepové aromaDávkováníUžívejte 1-2 tablety během dne.Balení60 tablet - dávka na 30 dníUpozorněníDoplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada… (ageo.cz)

GS Extra Strong Multivitamin 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

GS Extra Strong Multivitamin 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

Popis Přípravek GS Extra Strong Multivitamin představuje komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. (ageo.cz)

GelActiv Proteo-Enzyme Q tbl.120+60 tbl. ZDARMA

Prostenal Forte 60 tbl.

Prostenal Forte 60 tbl.

Popis Prostenal FORTE je kombinací zinku a Perfect komplexu, který obsahuje rostlinné extrakty saw palmetta a kopřivy dvoudomé. Tyto rostlinné extrakty ovlivňují mužské pohlavní orgány, přispívají k normální funkci prostaty a močového ústrojí. (ageo.cz)

1+1 Zadarmo: Mineral Booster + šípky od Best Nutrition 60 tbl. + 60…

1+1 Zadarmo: Mineral Booster + šípky od Best Nutrition 60 tbl. + 60 tbl.

Mineral Booster + šípky od Best Nutrition: obsahuje všetky dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky, potrebné pre správne fungovanie organizmu. (protein.cz)

1+1 Zadarmo: Artro 6 Plus od Best Nutrition 60 tbl. + 60 tbl.

1+1 Zadarmo: Artro 6 Plus od Best Nutrition 60 tbl. + 60 tbl.

Artro 6 plus od Best Nutrition je určený pre výživu pohybového aparátu. (protein.cz)

Ostropestřec silymarin 200 mg 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Ostropestřec silymarin 200 mg 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Ostropestřec silymarin obsahuje kombinaci rostlin, cholin a inositol. Semena ostropestřce obsahují účinnou látku silymarin. Ostropestřec příznivě podporuje pročištění organizmu a pro podporu správného fungování jater.SloženíPlnidla (uhličitan vápenatý, fosforečnan divápenatý, mikrokrystalická celulóza, hypromelóza), ostropestřec mariánský (Silybum marianum) mléčný extrakt 20:1 s 80% obsahem silymarinu, cholin bitartrát, inositol, extrakt 2:1 ze 100 mg celé byliny tolice vojtěšky (Medicago sativa), extrakt 4:1 ze 100 mg kořene smetanky lékařské (Taraxacum officinale), protispékavé látky (kroskarmelóza sodná, dioxid křemičitý, stearan hořečnatý, kyselina stearová, talek), extrakt 5:1 ze 100 mg kořene černé ředkve (Raphanus sativus niger), extrakt 4:1 ze 75 mg kořene červené řepy (Beta… (ageo.cz)

GinkoPrim Max 60 tbl.

GinkoPrim Max 60 tbl.

GinkoPrim Max obsahuje vysoce kvalitní extrakt ginkgo biloby pro lepší mozkovou aktivitu obohacený o DMAE a magnesium.PopisGinkoPrim Max obsahuje: jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) - je strom, který roste na Zemi po více než 200 milionů let a je po staletí užíván v tradiční čínské medicíně jako silný antioxidant s pozitivními účinky na paměť a koncentraci, přispívá ke správné mentální a kognitivní činnosti, pomáhá udržet s přibývajícím věkem se zhoršující koncentraci a duševní pohodu, podporuje periferní mikrocirkulaci krve (zejména mozek, oči a uši), dimethylaminoethanol - známý také jako DMAE, je organická sloučenina, která se podobá cholinu a zároveň se vyskytuje v některých rybách, jako jsou sardinky a ančovičky, magnesium (hořčík) - má blahodárný vliv na nervový a svalový systém a… (ageo.cz)

BlackGUARDIAN - Yamamoto 60 tbl.

BlackGUARDIAN - Yamamoto 60 tbl.

Vynikajúci komplex na očistenie tela od škodlivín. (protein.cz)

MultiVITAMIN - Yamamoto 60 tbl.

MultiVITAMIN - Yamamoto 60 tbl.

Plné spektrum vitamínov a minerálov. (protein.cz)

Magnesium+B6 60 tbl.

Magnesium+B6 60 tbl.

Produkt Magnesium + B6 obsahuje dobře vstřebatelný hořčík z přírodních zdrojů obohacený o vitamín B6 pro podporu energie. Doplněk stravy pro osoby vystavené zvýšené mentální a fyzické zátěži nebo pro sportovce. Je vhodný i pro těhotné ženy.  Přídatné látkyzvlhčující látka (sorbitol), látky protispékavé (mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, oxid křemičitý, talek), stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulóza, stearát hořečnatý), hrachový škrob, polyfruktóza, triglyceridyDávkováníUžívejte 1-2 tablety 3x denně, zapijte tekutinou.Balení60 tabletUpozorněníDoplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při… (ageo.cz)

NeuroSURGE - Yamamoto 60 tbl.

NeuroSURGE - Yamamoto 60 tbl.

Obsah 2 dôležitých adaptogénov, a to Rodiola a Ashwagandha, s podporou fosfatidylserínu. (protein.cz)

Exeltis Sérélys 60 tbl.

Goji Berry 60 tbl.

Goji Berry 60 tbl.

Popis Goji Berry s obsahem 2000 mg v 1 tabletě, je zdrojem karotenoidů, vitamínů a minerálů. (ageo.cz)

MedPharma Glukosamin + chondroitin + MSM - KLOUBY 60 tbl. + 7 tbl.…

MedPharma Glukosamin + chondroitin + MSM - KLOUBY 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Popis Produkt Klouby obsahuje glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, což  jsou tělu vlastní látky, které jsou jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, pojivové tkáně, která je součástí pohybového ústrojí. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a kloubních chrupavek. Přídatné látky plnidlo (fosforečnan trivápenatý), emulgátor (celulóza), potahoválátka (hypromelóza, barvivo titanová běloba, polydextróza, protispékavá látka talek), stabilizátor (kroskarmelóza sodná), stabilizátor (hydroxypropylmetylcelulóza), zvlhčovadlo (stearan hořečnatý), protispékavá látka (dioxid křemičitý) Dávkování Dospělí 1 tabletu 3x denně, děti od 12 let 1 tabletu 1x denně, tablety je možno půlit nebo drtit. Užívejte nejlépe po jídle. Doporučená délka užívání je… (ageo.cz)

Magnesium citrát Forte + vitamín B6 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Magnesium citrát Forte + vitamín B6 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Produkt Magnesium citrát Forte obsahuje hořčík obohacený o vitamín B6. Hořčík v organické formě citrátu hořečnatého se v lidském těle velmi dobře vstřebává. Hořčík s vitamínem B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normální psychické činnosti a podporují snížení míry únavy a vyčerpání. Hořčík navíc přispívá k normální činnosti svalů.Přídatné látkyplnidlo (mikrokrystalická celulóza), emulgátor (hydroxypropylcelulóza), plnidlo (polyvinylpyrrolidon), protispékavé látky (dioxid křemičitý, stearan hořečnatý)DávkováníUžívejte 1-2 tablety denně.Balení60 tablet + 7 tablet ZDARMA - dávka na cca 1-2 měsíceUpozorněníDoplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy bez… (ageo.cz)

Meduňka 50 mg + chmel + kozlík 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Meduňka 50 mg + chmel + kozlík 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Popis Meduňka má obdobné vlastnosti jako med a mateří kašička. Chmel je rozšířen po celé Evropě. K léčebným účelům se používají květy samičích rostlin, tzv. šištice. Kozlík je trvalka, jejíž oddenek obsahuje mnoho důležitých sloučenin, které jsou označovány za původce uklidňujících účinků této rostliny. (ageo.cz)

AKH Calcarea Carbonica 60 tbl.

PM Migrenvital elixír 60 tbl.

PM Migrenvital elixír  60 tbl.

Popis PM Migrenvital elixír je doplněk stravy složený z dvanácti bylin pozitivně působící na oblast hlavy. (ageo.cz)

PM Ledvinový elixír 60 tbl.

PM Ledvinový elixír 60 tbl.

Popis PM Ledvinový elixír představuje vzácně vyváženou a ojedinělou kombinaci extraktů z pěti bylin s přídavkem standardizovaného Propolisu Moravia PM®, která vychází z tradice očistných kúr ledvin českých lidových léčitelů, pro normální činnost ledvin, močových cest, žlučníku a trávicího traktu. Zbavuje tělo škodlivých látek. (ageo.cz)

Proenzi Proenzi Intensive 60 tbl.

Proenzi Proenzi Intensive 60 tbl.

Proenzi Intensive přináší to nejlepší pro váš pohyb. Jeho nekompromisní složení bylo vyvinuto na základě hlubokých znalostí kloubní výživy a problematiky pohybového aparátu.PopisProdukt Proenzi Intensive obsahuje: výtažky z vrby bílé (Salix alba) a kurkumy dlouhé (Curcuma longa) - používané v Ajurvédě, pomáhají udržet klouby zdravé, pružné a pohyblivé. Boswellia serrata - extrakt přispívá k normální funkci kloubů, kombinace 3 základních stavebních složek kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání, které jsou lidskému tělu vlastní: kolagen typu II, glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, vitamín C - přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek, mangan - napomáhá normální tvorbě pojivových tkání, patentovaný BioPerine (extrakt z pepřovníku černého) -… (ageo.cz)

CHNOS-MIMETIC - Yamamoto 60 tbl.

CHNOS-MIMETIC - Yamamoto 60 tbl.

Jedinečný pre nárast svalovej hmoty, ale zároveň aj chudnutie. (protein.cz)

Chitosan 500 mg + vitamín C + chrom 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Chitosan 500 mg + vitamín C + chrom 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Chitosan je látka s vysokými vazebnými schopnostmi. Vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu. Chrom přispívá k normálnímu metabolizmu makroživin.Přídatné látkyplnidlo (fosforečnan divápenatý), zahušťovadlo (sorbitol), emulgátor (celulóza), stabilizátory (kroskarmelóza sodná, hypromelóza), zvlhčovadla (kyselina stearová, stearan hořečnatý), protispékavá látka (dioxid křemičitý)DávkováníUžívejte 1 tabletu 2x denně před jídlem.Balení60 tablet + 7 tablet ZDARMA - dávka na cca 1 měsícUpozorněníDoplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem. Ukládejte mimo dosah dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4-25 °C.Náš tipV naší nabídce naleznete také další produkty s chitosanem a chromem. (ageo.cz)

MedPharma Ženšen 350 mg + echinacea + leuzea 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

MedPharma	 Ženšen 350 mg + echinacea + leuzea 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Popis Produkt Žen-šen 350 mg obsahuje extrakty ženšenu, echinacey a leuzey pro srávnou funkci obranyschopnosti organismu. Přídatné látky plnidla (fosforečnan a uhličitan vápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulóza), stabilizátory (kroskarmelóza sodná, hypromelóza, polydextróza), protispékavé látky (dioxid křemičitý, stearan hořečnatý), lešticí látky (polyvinylalkohol, talek), zvlhčovadlo (polyethy- lenglykol), barviva (dioxid titaničitý, karamel) Dávkování Užívejte 1 tabletu denně. Balení 60 tablet + 7 tablet ZDARMA - dávka na cca 2 měsíce Upozornění Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu… (ageo.cz)

Menoflavon pro ženy 60 tbl.

AKH Coffea Cruda 60 tbl.

Direct Nutrisciences Sanicell 60 tbl

Tribooster - Biotech USA 60 tbl.

Tribooster - Biotech USA 60 tbl.

Tribooster - Biotech USA: Extrémne vysoké množstvo saponínu, extrémne vysoké množstvo testosterónu (protein.cz)

Flex Formula - Yamamoto 60 tbl.

Flex Formula - Yamamoto 60 tbl.

Komplexný vzorec 4 zložiek, primárne určený pre fyziologickú tvorbu spojivového tkaniva. (protein.cz)

Minapent se šalvějí 60 tbl.

Minapent se šalvějí 60 tbl.

Popis Minapent® příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období klimakteria.DávkováníUžívejte 1-2 tobolky denně nalačno, zapijte. Dávka 2 tobolky denně je doporučena pro ženy s výraznější intenzitou obtíží. Účinek se obvykle dostavuje během užívání prvního balení, tj. již během 2-4 týdnů.Balení60 tabletUpozorněníDoplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování Pro dosažení výrazných účinků doporučujeme Minapent® užívat dlouhodobě. Při dlouhodobém užívání je bezpečný. Výrobek neobsahuje lepek. Není určeno pro děti! Přípravek je nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Není doporučeno kombinovat s hormonální substituční terapií. Doplněk stravy nenahrazuje… (ageo.cz)

Daily Multivitamin - MyProtein 60 tbl.

Daily Multivitamin - MyProtein 60 tbl.

Základné vitamíny A, B1, B2, B3, C, D3 a E v 1 tablete pre podporu celkového zdravia. (protein.cz)

Beta Carotene - GymBeam 60 tbl.

Beta Carotene - GymBeam  60 tbl.

Provitamín A pre ochranu zraku a zdravie kostí. (protein.cz)

Carnitine DNA - BSN 60 tbl.

Carnitine DNA - BSN 60 tbl.

Carnitine DNA od firmy BSN podporuje spaľovanie tukov tým, že poskytuje 500 mg L-karnitínu v každej dávke. (protein.cz)

PM Oční elixír 60 tbl.

PM Oční elixír 60 tbl.

Popis PM Oční elixír - novodobá receptura osvědčené a léta používané fytoterapie formou doplňku stravy, která díky zvýšenému obsahu přírodního luteinu, antioxidantu grape seed (z vinných hroznů) a beta karotenu pro normální funkci zraku. (ageo.cz)

Alavis MSM+GS 60 tbl

Alavis MSM+GS 60 tbl

Popis Přípravek ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát je určen pro správnou funkci vazů, šlach, kloubů a kostí.Balení60 tabletUpozorněníVeterinární přípravek. Skladujte uzavřené v suchu při teplotě 15-30 °C. Chraňte před mrazem. Země původu Kanada.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky pro zvířata.PopisALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát je osvědčenou kombinací látky MSM a glukosamin sulfátu, která se doporučuje u štěňat a mladých psů pro správný vývoj pohybového aparátu a dále u psů každého věku při nemocech kloubů, kostí a svalových úponů a pro jejich prevenci. Jedinečná kompozice tohoto přípravku vykazuje výrazný účinek proti bolesti a zánětu. … (ageo.cz)

Funkční komplex Citrokalcevit 60 tbl.

Funkční komplex Citrokalcevit 60 tbl.

Citrokalcevit je zdrojem biologicky dostupného vápníku, který umí tělo dokonale vstřebat, a má příznivý vliv na práci všech důležitých systémů. Co je to biologicky dostupný vápník? Jedná se o formu minerálu, který je naším tělem nejúčinněji vstřebáván, a proto má pro tělo největší přínos. Moderní vitaminový a minerální komplex Citrokalcevit obsahuje citrát vápenatý, který je dobře absorbován bez ohledu na věk a kyselost žaludku.DávkováníDěti od 7 do 10 let: 2 tablety denně při jídle. Dospělí a děti starší 10 let: 4 tablety denně při jídle. Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem.Balení60 tablet - dávka na 15-30 dníUpozorněníDoplnk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. (ageo.cz)

ImuSeZin tbl.60

KARDIOFIT - kardioprotektivum 60 tbl. Dr.Bojda

Insulomin-R - Yamamoto 60 tbl.

Insulomin-R - Yamamoto  60 tbl.

Efektívny GDA (Glucose Disposal Agent) s rastlinnými extraktmi (Berberis, Horký melón, Gymnema, Čínska škorica), chrómom a kyselinou R-alfa-lipoovou. (protein.cz)

VO2 Boost - Nutrend 60 tbl.

VO2 Boost - Nutrend 60 tbl.

Hodnota VO2max je definovaná ako hodnota maximálneho objemu kyslíka, ktorý je atlét schopný využiť. Určený pre tých, ktorí chcú ešte viac podporiť svoj výkon. (protein.cz)

Chromium Picolinate - GymBeam 60 tbl.

Chromium Picolinate - GymBeam  60 tbl.

Prírodný suplement, ktorý vzniká spojením chrómu a kyseliny pikolínovej. (protein.cz)

MedPharma Echinacea 100 mg + vitamín C + zinek 60 tbl. + 7 tbl.…

MedPharma Echinacea 100 mg + vitamín C + zinek 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Popis Produkt Echinacea 100 mg + vitamín C + zinek přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamín C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přípravek obsahuje éterické oleje, hořčiny, pryskyřice, škroby a minerální látky. Přídatné látky plnidlo (fosforečnan divápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulóza), stabilizátor (kroskarmelóza sodná), protispékavá látka (stearan hořečnatý), stabilizátor (hypromelóza), leštící látka (polyvinylalkohol) Dávkování Užívejte 1 tabletu denně po jídle. Balení 60 tablet + 7 tablet ZDARMA - dávka na cca 2 měsíce Upozornění Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 10 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4-25 °C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. (ageo.cz)

Folixil PLUS pro muže 60 tbl.

Folixil PLUS pro muže 60 tbl.

Popis Přípravek Folixil PLUS pro muže obsahuje pivní kvasinky a rostlinné extrakty, které jsou přirozeným zdrojem sterolů, které přispívají ke snížení negativního účinku mužského pohlavního hormonu testosteronu. (ageo.cz)

Ultra B Advanced - Yamamoto 60 tbl.

Ultra B Advanced - Yamamoto 60 tbl.

Doplnok s B vitamínmi, obohatený o Inositol a Cholín. (protein.cz)

Caffit tbl.60

Spánekfit tbl.60

MedPharma Jablečný ocet + vitamín C + vláknina + chrom 60 tbl. + 7…

MedPharma	Jablečný ocet + vitamín C + vláknina + chrom 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Popis Produkt Jablečný ocet obsahuje přírodní barviva, pektin, vitamín C a minerál chrom. Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Přídatné látky plnidlo (uhličitan vápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulóza), stabilizátory (kroskarmelóza sodná, hypromelóza), protispékavé látky (dioxid křemičitý, stearan hořečnatý), leštící látka (polyvinylalkohol) Dávkování Užívejte 1-2 tablety denně. Balení 60 tablet + 7 tablet ZDARMA - dávka na cca 1-2 měsíce Upozornění Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4-25 °C. (ageo.cz)

Vitamín C 1000 mg s šípky prodloužený účinek 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Vitamín C 1000 mg s šípky prodloužený účinek 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

Vitamín C je důležitá antioxidační látka lehce rozpustná ve vodě, což způsobuje její vyplavování z organismu během krátké doby. Užitím tablety ve formě postupného uvolňování dochází k efektivnímu vstřebávání vitamínu C do těla, a tím je zabezpečena jeho stále stejná hladina v našem organizmu. Bioflavonoidy ze šípků účinek vitamínu C několikanásobně zvyšují, čímž je dosaženo jeho maximálního využití.Přídatné látkystabilizátor (hypromelóza), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), barvivo (dioxid titaničitý), lešticí látky (polyvinylalkohol, talek), protispékavá látka (dioxid křemičitý), zvlhčovadla (polyethylenglykol, stearan hořečnatý, kyselina L-vinná), stabilizátor (polydextróza)DávkováníUžívejte 1 tabletu 1x denně. Pro optimální účinek doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců… (ageo.cz)

andromen tbl.60

Tree3Chlorella tbl.60

PM Chlamydil extra animals 60 tbl.

PM Chlamydil extra animals 60 tbl.

Popis Veterinární přípravek PM Chlamydil® extra animals slouží jako protivirová a antibakteriální očistná kúra zvířecího organizmu, zaměřená především na snížení obsahu mikroorganizmů chlamydiového typu (Ch. pecorum, psittaci, trachomatis a pneumonie).PopisVeterinární přípravek PM Chlamydil® extra animals je vhodný pro kočky, psy, holuby a exotické ptactvo, kteří mohou být přenašečem infekce na člověka. Chlamydie napadají jak zvířecí, tak i lidský organizmus a způsobují celou řadu obtíží. Jsou to zejména chronické záněty očních spojivek, močových cest a vegetativního nervového sytému a cév. Akcelerují poruchy srdeční a mozkové činnosti, roztroušenou a mozkomíšní sklerózu… (ageo.cz)

Multivitamin for Women - Biotech 60 tbl.

Multivitamin for Women - Biotech 60 tbl.

Komplex multivitamínov a antioxidantov pre ženy. (protein.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít