Filtracni konvice

Filtrační konvice Hyundai Liscia

Filtrační konvice Hyundai Liscia

Filtr v balení: ANO Indikátor životnosti filtru: NE Objem filtrační konvice (l): 2.5 Filtrační konvice Aqua Optima Liscia vám usnadní a zpříjemní dodržování pitného režimu, který není radno podceňovat. Uhlíkový filtr zbavuje vodu z vodovodu zápachu chloru a případného obsahu těžkých kovů. Kromě toho zachytí drobné částice uvolněné z vodovodního potrubí a vodu odvápňují. Přefiltrovaná voda je proto vhodná nejen pro každodenní pití, ale i pro použití do kávovarů či napařovacích žehliček. Díky otvoru ve víku konvici snadno naplníte a její úzké provedení padne do dveří lednice jako ulité. Celkový objem konvice je 2,5 l. Zásobník na přefiltrovanou vodu pak pojme až 1,2 l. Vodu, jejíž chuť si zamilujete, tak budete mít pro neustálou hydrataci vždy při sobě. Součástí balení je filtr, který… (patro.cz)

Filtrační konvice Hyundai Oria

Filtrační konvice Hyundai Oria

Filtr v balení: ANO Indikátor životnosti filtru: NE Objem filtrační konvice (l): 2.8 Provedení výrobku: bílá barva Připijte si na zdraví Hledáte způsob, jak proměnit obyčejnou vodu z kohoutku v blahodárný nápoj bez nechtěných pachutí a příměsí? Filtrační konvice Hyundai Oria je vám plně k službám. Díky kvalitnímu filtru vám během pár okamžiků připraví lahodnou a čistou vodu, kterou si opravdu vychutnáte. Kromě přímé konzumace je přefiltrovaná voda vhodná také pro použití do spotřebičů náchylných na zanesení vodním kamenem, jako jsou například kávovary. Počká na vás za dveřmi Polovinu celkového objemu konvice (2,8 l) zabírá zásobník na přefiltrovanou vodu, do nějž se pohodlně vejde až 1,4 l tekutiny. Konvici snadno naplníte vodou pomocí otvoru ve víku a následně ji jednoduše uložíte do… (patro.cz)

Hyundai Filtrační konvice Oria

Hyundai Filtrační konvice Oria

Filtrační konvice od značky Hyundai opatřená zásobníkem na přefiltrovanou vodu, do nějž se pohodlně vejde až 1,4 l pro optimální chuť vody. Kvalitní použité materiály s dlouhou životností. Celkový objem 2,8 l. 30-ti denní filtr součástí balení. (mall.cz)

Philips filtrační konvice AWP2918 bílá

Philips filtrační konvice AWP2918 bílá

Důsledná čtyřstupňová mikrofiltrace se postará o redukci škodlivin obsažených v kohoutkové vodě. Objem 1,5 litru, kapacita výměnného filtru 200 litrů. (drmax.cz)

Philips filtrační konvice AWP2915 modrá

Philips filtrační konvice AWP2915 modrá

Důsledná čtyřstupňová mikrofiltrace se postará o redukci škodlivin obsažených v kohoutkové vodě. Objem 1,5 litru, kapacita výměnného filtru 200 litrů. (drmax.cz)

Philips Filtrační konvice AWP2938WHT/10

Philips Filtrační konvice AWP2938WHT/10

AWP2938WHT/10 FILTRAČNÍ KONVICE PHILIPS Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje. Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA. (pilulka.cz)

Philips Filtrační konvice AWP2935WHT/10

Philips Filtrační konvice AWP2935WHT/10

AWP2935WHT/10 FILTRAČNÍ KONVICE PHILIPS Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje. Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA. (pilulka.cz)

Philips Filtrační konvice AWP2935WH/10

Philips Filtrační konvice AWP2935WH/10

AWP2935WH/10 FILTRAČNÍ KONVICE PHILIPS Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje. Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA. (pilulka.cz)

Philips Filtrační konvice AWP2936BLT/10

Philips Filtrační konvice AWP2936BLT/10

AWP2936BLT/10 FILTRAČNÍ KONVICE PHILIPS Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje. Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA. (pilulka.cz)

Philips Filtrační konvice AWP2936WHT/10

Philips Filtrační konvice AWP2936WHT/10

AWP2936WHT/10 FILTRAČNÍ KONVICE PHILIPS Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje. Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA. (pilulka.cz)

Laica UFSAC PREDATOR filtrační konvice

Laica UFSAC PREDATOR filtrační konvice

Talianska výroba a dizajn = padne do ruky aj do vašej chladničkyFiltračné kanvice Laica sú dizajnované aj vyrobené v Taliansku. Laica Predator patrí do rady kanvíc, v ktorej sa stretla kvalita s jedinečným dizajnom. Poklop je červenej farby. Samotné telo je transparentnej farby a vnútorná nádrž je čiernej transparentnej farby. Laica Predator dokáže prefiltrovať až 2 litre vody a ešte pri tom aj dobre vyzerať. Dizajnové prvky, ako ergonomická rúčka a jej moderný tvar môžu byť ozdobou vašej domácnosti. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napúšťanie vody bez otvárania poklopu. Tvar kanvice je dizajnovaný tak, že padne do dvier väčšiny chladničiek. Praktická a elegantná, taká je Laica.Certifikovaná kvalita Nie je nám jedno, čo pijeme. Účinnosť, efektivita a zdravotná nezávadnosť… (patro.cz)

Laica UFSAA PREDATOR filtrační konvice

Laica UFSAA PREDATOR filtrační konvice

Voda chráněná od bakteriíLaica se neustále snaží o vývoj produktů, které mohou vylepšit život spotřebitelům. Z touhy vyvinout vysoce kvalitní filtr, který redukuje bakterie, obsažené v pitné vodě, vznikl filtr LAICA Germ-StopTM. Filtr lze využít ve všech zemích světa, kde je na denním pořádku nedostatečná kvalita vody z kohoutku. Konvice Predátor využívá kombinované technologie filtrů Bi-flux a Germ-Stop. Manuální indikátor stavu Bi-flux filtru s metalickým odleskem LAICA řešení: Bi-Flux® filtr + Germ-Stop™ *Testováno nezávislými laboratořemi na bakterie Escherichia Coli ATCC 25922 (WDCM 00013), Legionella pneumophila ATCC 33152 (WDCM 00107), Pseudomonas aeruginosa ATCC 9027 (WDCM 00026) and Staphylococcus aureus ATCC 25923 (WDCM 00034). (patro.cz)

PHILIPS AWP2938WHT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

PHILIPS AWP2938WHT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA Objem konvice 4l, životnost filtru 1 měsíc, digitální časovač (patro.cz)

PHILIPS AWP2935WHT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

PHILIPS AWP2935WHT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje. Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA Objem konvice 2,6l, životnost filtru 1 měsíc, digitální časovač (patro.cz)

PHILIPS AWP2936WHT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

PHILIPS AWP2936WHT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA Objem konvice 3l, životnost filtru 1 měsíc, digitální časovač (patro.cz)

PHILIPS AWP2936BLT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

PHILIPS AWP2936BLT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA Objem konvice 3l, životnost filtru 1 měsíc, digitální časovač. (patro.cz)

Philips filtrační konvice AWP2918 bílá

Philips filtrační konvice AWP2918 bílá

Filtrační nádoba na vodu Philips AWP2918. Mikrofiltrace, GAC a pryskyřice pro výměnu iontů, 1,5l nádržka na filtrovanou vodu. Snadná příprava čisté vody - systém mikrofiltrace snižuje obsah olova a chlóru Díky vícestupňovému systému mikrofiltrace tato filtrační nádoba na vodu snižuje obsah mikropastů, těkavých organických látek, pesticidů a až 99 % chlóru a olova, což zajišťuje zdravou a chutnou pitnou vodu*. Snižuje také tvrdost vody. Čistší voda • Účinně snižuje obsah olova, pesticidů, těkavých organických látek a chlóru Snadná příprava • Provedení odolné proti prachu zajišťuje, že voda zůstane čistá • Po použití jednodílný filtr jednoduše vyhoďte Čtyřstupňová mikrofiltrace Čtyřstupňový filtrační systém se skládá z netkané textilie, granulovaného aktivního uhlíku, pryskyřice a další… (patro.cz)

Philips filtrační konvice AWP2900 bílá

Philips filtrační konvice AWP2900 bílá

Filtrační nádoba na vodu Philips AWP2900. Mikrofiltrace, GAC a pryskyřice pro výměnu iontů, 1,5l nádržka na filtrovanou vodu. Snadná příprava čisté vody - systém mikrofiltrace snižuje obsah olova a chlóru Díky vícestupňovému systému mikrofiltrace tato filtrační nádoba na vodu snižuje obsah mikropastů, těkavých organických látek, pesticidů a až 99 % chlóru a olova, což zajišťuje zdravou a chutnou pitnou vodu*. Snižuje také tvrdost vody. Čistší voda • Účinně snižuje obsah olova, pesticidů, těkavých organických látek a chlóru Snadná příprava • Provedení odolné proti prachu zajišťuje, že voda zůstane čistá • Ergonomická rukojeť, která se pohodlně drží a přenáší • Po použití jednodílný filtr jednoduše vyhoďte Čtyřstupňová mikrofiltrace Čtyřstupňový filtrační systém se skládá z netkané textilie… (patro.cz)

PHILIPS AWP2935GNT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

PHILIPS AWP2935GNT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA Objem konvice 2,6l, životnost filtru 1 měsíc, digitální časovač (patro.cz)

PHILIPS AWP2936WH/10 FILTRAČNÍ KONVICE

PHILIPS AWP2936WH/10 FILTRAČNÍ KONVICE

Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA Objem konvice 3l, životnost filtru 1 měsíc. (patro.cz)

PHILIPS AWP2938GNT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

PHILIPS AWP2938GNT/10 FILTRAČNÍ KONVICE

Vychutnejte si svěží a křišťálověčistou vodu a také lahodné teplé i studené nápoje Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA Objem konvice 4l, životnost filtru 1 měsíc, digitální časovač. (patro.cz)

Hyundai Filtrační konvice Oria (5060090242105)

Hyundai Filtrační konvice Oria (5060090242105)

Filtrační konvice celkový objem 2 l, objem přefiltrované vody 1 l, mechanický indikátor výměny filtru, nevhodné do myčky, počet filtračních patron v balení 1 ks Filtrační konvice Hyundai dokáže vodě přidat znamenitou chuť a snižuje množství nežádoucích minerálů ve vodě. Kapacita konvice s filtrem je 2 l a dokáže najednou přefiltrovat až 1 l. Zbylá nepřefiltrovaná voda se postupně filtruje naléváním vody do sklenic. Při používání konvice s filtrem se zkvalitňuje chuť konzumované vody a zároveň i prodlužuje životnost používaných přístrojů, které by díky tvrdší vodě mohly být poškozeny. Konvice s filtrem má uvnitř víka manuální počítadlo, který je k nastavení data pro příští výměnu filtrační patrony, takže se díky němu dozvíte, kdy je potřeba filtrační patronu znovu vyměnit. Hyundai… (alza.cz)

Laica UFSAA PREDATOR filtrační konvice

Laica UFSAA PREDATOR filtrační konvice

PREDATOR filtrační konvice BÍLÁ pro redukci bakterií ve vodě. Kombinovaná technologie: Bi-flux filtr pro redukci těžkých kovů, chloru, vodního kamene, herbicidů a pesticidů Germ-Stop filtr pro redukci bakterií a zakalení. Mechanický indikátor, QuickFill otvor, super rychlá filtrace za 5 min. Celková kapacita 3l, kapacita přefiltrované vody 2l. Testováno nezávislými laboratořemi (prozdravi.cz)

Laica XXL Firenze filtrační konvice

Laica XXL Firenze filtrační konvice

Rok od roku víc dbáme na své zdraví a co přesně se nachází v každodenních příjmech. S balenou vodou nikdy nemáte takovou jistotu jako u přefiltrování s konvicí Laica. XXL konvice přefiltruje 2,2 litru. (mall.cz)

Laica Aida filtrační konvice zelená

Laica Aida filtrační konvice zelená

Objem přefiltrované vody u této konvice je 1,2 litru. Konvice Aida značky Laica vám přefiltruje vodu od všech nečistot, které by mohly poškodit vaše přístroje nebo dokonce váš životní organismus. (mall.cz)

Laica Aida filtrační konvice, oranžová

Laica Aida filtrační konvice, oranžová

Objem přefiltrované vody u této konvice je 1,2 litru. Konvice Aida značky Laica vám přefiltruje vodu od všech nečistot, které by mohly poškodit vaše přístroje nebo dokonce váš životní organismus. (mall.cz)

Laica Clear filtrační konvice, transparentní

Laica Clear filtrační konvice, transparentní

Konvice na vodu Clear s mechanickým indikátorem stavu filtru s celkovým objemem 2,3l z toho přefiltrované vody 1,2 l. Konvice v průhledném designu od značky Laica. (mall.cz)

Laica Aida filtrační konvice modrá

Laica Aida filtrační konvice modrá

Objem přefiltrované vody u této konvice je 1,2 litru. Konvice Aida značky Laica vám přefiltruje vodu od všech nečistot, které by mohly poškodit vaše přístroje nebo dokonce váš životní organismus. (mall.cz)

Laica Carmen filtrační konvice, bílá

Laica Carmen filtrační konvice, bílá

Konvice Carmen značky Laica vám přefiltruje vodu od všech nečistot, které by mohly poškodit vaše přístroje nebo dokonce váš životní organismus. Objem přefiltrované vody u této konvice je 1,2 litru. (mall.cz)

Laica XXL Roma filtrační konvice

Laica XXL Roma filtrační konvice

Filtrační konvice v XXL velikosti, QuickFill otvor pro rychlé plnění, držadlo a indikátor v modré barvě. Balení obsahuje 1× Bi-flux filtr. Ideální i pro vaše spotřebiče. (mall.cz)

Laica Carmen Filtrační konvice, červená

Laica Carmen Filtrační konvice, červená

Model Carmen z nejvyšší řady filtračních konvic značky Laica dokáže přefiltrovat během pouhých 3 minut 1,2 litru vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napuštění vody bez sundání víka. Tvar konvice je navíc designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček. (mall.cz)

Laica Carmen Filtrační konvice, modrá

Laica Carmen Filtrační konvice, modrá

Model Carmen z nejvyšší řady filtračních konvic značky Laica dokáže přefiltrovat během pouhých 3 minut 1,2 litru vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napuštění vody bez sundání víka. Tvar konvice je navíc designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček. (mall.cz)

Laica MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice

Laica MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice

Filtrační konvice Laica MikroPLASTIK-STOP disponuje dvojitým filtračním systémem pro redukci mikroplastu ve vodě. Redukuje také těžké kovy, chlór, vodní kámen, herbicidy a pesticidy. Mechanický indikátor upozorňuje na stav Bi-flux filtru. (mall.cz)

BRITA ALUNA FILTRAČNÍ KONVICE BÍLÁ 2,4l

BRITA ALUNA FILTRAČNÍ KONVICE BÍLÁ 2,4l

Kalendář: Manuální indikátor výměny patrony každé 4 týdny připomíná, že je třeba vyměnit filtrační patronu NOVĚ: Využívá Maxtra - novou filtrační patronu BRITA se čtyřstupňovou filtrací pro snížení tvrdosti vody Ergonomické provedení Vhodné do myček (kromě víčka) Model s velkým objemem Objem přefiltrované vody 1,4 l, celkový objem 2,4 l (patro.cz)

Laica UFSBE02 MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice

Laica UFSBE02 MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice

Italská výroba a design = padne do ruky i do vaší ledničkyFiltrační konvice Laica jsou designované i vyrobeny v Itálii. Laica MikroPLASTIK-STOP ™ patří do řady konvic, v níž se setkala kvalita s jedinečným designem. Poklop je tyrkysové barvy. Samotné tělo a vnitřní nádrž je transparentní barvy. Laica MikroPLASTIK-STOP ™ dokáže přefiltrovat až 2 litry vody a ještě při tom i dobře vypadat. Designové prvky, jako ergonomická rukojeť a její moderní tvar mohou být ozdobou vaší domácnosti. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napouštění vody bez otevírání poklopu. Tvar konvice je designován tak, že padne do dveří většiny chladniček. Praktická a elegantní, taková je Laica. Co jsou mikroplasty?Mikroplasty jsou velmi malé částice z plastového materiálu v rozsahu od 0,1 do 5 000 um. Podle… (patro.cz)

J11AB CLEAR FILTRAČNÍ KONVICE BÍLÁ LAICA

J11AB CLEAR FILTRAČNÍ KONVICE BÍLÁ LAICA

Italská výroba a design = padne do ruky i do Vaší chladničky Filtrační konvice Laica jsou designované i vyrobené v Itálii. Laica Clear Line patří do základní řady konvic a tím pádem je ideální volbou pro ty, kteří chtějí při koupi ušetřit. Poklop a rukojeť jsou bílé barvy. Vnitřní nádrž spolu s tělem konvice jsou průhledné. Laica Clear line dokáže přefiltrovat až 1,2 litru vody a ještě při tom i dobře vypadat. Designové prvky, jako ergonomická rukojeť a její moderní tvar může být ozdobou Vaší domácnosti. Tvar konvice je designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček. Praktická a elegantní, taková je Laica. Certifikovaná kvalitaNení nám jedno, co pijeme. Účinnost, efektivita a zdravotní nezávadnost konvic Laica a filtrů Bi-Flux je podložená mnohými certifikacemi významných… (patro.cz)

BRITA Style LED grey filtrační konvice

BRITA Style LED grey filtrační konvice

Filtrační konvice Brita Style v sobě spojuje moderní nekomplikovaný design s nejlepší technologií filtrování vody od německého výrobce vodních filtrů s více než 50letou tradicí. Objevte prvotřídní inovace, jako jsou nová technologie filtrace MicroFlow vyvinutá pro vodní filtry Brita Maxtra+ Pure Performance, která redukuje obsah vodního kamene, odstraňuje chlór, těžké kovy, herbicidy, pesticidy i zbytky léků. Výsledkem je pak ještě chutnější voda. Celý objem horní části konvice (1,2 l) se přefiltruje během 6 minut. Hladké a oblé tvary jsou nenáročné na údržbu - snadno se čistí, ergonomická rukojeť dobře padne do ruky a umožňuje pohodlnou manipulaci i s plnou konvicí. Praktické silikonové poutko pro snadné otvírání umožňuje obsluhovat konvici během plnění jednou rukou. LED indikátor stavu… (4home.cz)

BRITA Style LED modrá filtrační konvice

BRITA Style LED modrá filtrační konvice

Filtrační konvice Brita Style v sobě spojuje moderní nekomplikovaný design s nejlepší technologií filtrování vody od německého výrobce vodních filtrů s více než 50letou tradicí. Objevte prvotřídní inovace, jako jsou nová technologie filtrace MicroFlow vyvinutá pro vodní filtry Brita Maxtra+ Pure Performance, která redukuje obsah vodního kamene, odstraňuje chlór, těžké kovy, herbicidy, pesticidy i zbytky léků. Výsledkem je pak ještě chutnější voda. Celý objem horní části konvice (1,2 l) se přefiltruje během 6 minut. Hladké a oblé tvary jsou nenáročné na údržbu - snadno se čistí, ergonomická rukojeť dobře padne do ruky a umožňuje pohodlnou manipulaci i s plnou konvicí. Praktické silikonové poutko pro snadné otvírání umožňuje obsluhovat konvici během plnění jednou rukou. LED indikátor stavu… (4home.cz)

Brita Marella Cool Memo filtrační konvice

Brita Marella Cool Memo filtrační konvice

Zajistěte sobě i své rodině kvalitní pitný režim s moderní a stylovou konvicí Brita Marella Cool Memo, která díky unikátní technologii snižuje tvrdost vody, čistí jí od chlóru, vodního kamene a těžkých kovů, které se mohou uvolňovat z vodovodního řadu. Filtrovaná voda je osvěžující nejen studená, umožňuje také plné rozvinutí aroma a chuti kávy nebo čaje, je ideální pro zdravé vaření. Je vhodná pro děti každého věku. Vlastnosti a specifikace: odklopné víčko umožňuje plnit konvici pohodlně jednou rukou digitální ukazatel - spolehlivě ohlídá datum výměny filtru technologie FlowControl - optimální přefiltrovaní celého objemu horní části konvice po dobu 5 minut finanční úspora oproti nákupu balené vody a snížení spotřeby PET lahví objem filtrované vody: 1,4 l konvici bez víčka lze mýt v myčce… (4home.cz)

Laica UFSBE02 MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice

Laica UFSBE02 MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice

MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice s dvojitým filtračním systémem pro redukci mikroplastu ve vodě. (prozdravi.cz)

Laica Laica UFSAC PREDATOR filtrační konvice

Laica Laica UFSAC PREDATOR filtrační konvice

PREDATOR filtrační konvice ČERVENÁ pro redukci bakterií ve vodě. Kombinovaná technologie: Bi-flux filtr pro redukci těžkých kovů, chloru, vodního kamene, herbicidů a pesticidů Germ-Stop filtr pro redukci bakterií a zakalení. Mechanický indikátor, QuickFill otvor, super rychlá filtrace za 5 min. Celková kapacita 3l, kapacita přefiltrované vody 2l. Testováno nezávislými laboratořemi (prozdravi.cz)

Laica Light Graffiti, filtrační konvice modrá

Laica Light Graffiti, filtrační konvice modrá

Light Graffiti z nejvyšší řady filtračních konvic značky Laica dokáže přefiltrovat během 3 minut 1,2 litru vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií a ještě při tom i dobře vypadat. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napuštění vody bez sundání víka. Tvar konvice je designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček. (mall.cz)

Laica Carmen Lucia filtrační konvice, modrá

Laica Carmen Lucia filtrační konvice, modrá

Filtrační konvice má ideální velikost do dveří chladničky, QuickFill otvor pro rychlé plnění, držadlo a indikátor v modré barvě. Balení obsahuje 1× Bi-flux filtr. Ideální i pro vaše spotřebiče. (mall.cz)

Laica XXL Milano filtrační konvice, bílá

Laica XXL Milano filtrační konvice, bílá

S balenou vodou nikdy nemáte takovou jistotu jako u přefiltrování s konvicí Laica. Rok od roku víc dbáme na své zdraví a co přesně se nachází v každodenních příjmech. XXL konvice přefiltruje 2,2 litru. (mall.cz)

Orion filtrační konvice Carbo 2,4 l

Orion filtrační konvice Carbo 2,4 l

Filtrační konvice připraví vodu v ideální formě pro přípravu veškerých nápojů i pro vaření. Pěti stupňová filtrace redukuje tvrdost vody, chlor, olovo, zinek, měď, některé herbicidy a pesticidy, nepříjemné pachy. (mall.cz)

Laica Light Graffiti, filtrační konvice, červená

Laica Light Graffiti, filtrační konvice, červená

Light Graffiti z nejvyšší řady filtračních konvic značky Laica dokáže přefiltrovat během 3 minut 1,2 litru vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií a ještě při tom i dobře vypadat. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napuštění vody bez sundání víka. Tvar konvice je designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček. (mall.cz)

Philips filtrační konvice AWP2918/10, bílá

Philips filtrační konvice AWP2918/10, bílá

Filtrační konvice na vodu o objemu 2,5 litru efektivně redukuje obsah těkavých látek, mikroplastů, pesticidů a až 99 % chlóru a olova. Philips filtrační konvice AWP2918/10, bílá je vybavena krytem proti prachu, který brání znečištění vody prachem. (mall.cz)

Philips filtrační konvice AWP2915/10, modrá

Philips filtrační konvice AWP2915/10, modrá

Filtrační konvice na vodu o objemu 2,5 litru efektivně redukuje obsah těkavých látek, mikroplastů, pesticidů a až 99 % chlóru a olova. Philips filtrační konvice AWP2915/10, modrá je vybavena krytem proti prachu, který brání znečištění vody prachem. (mall.cz)

Laica Aida filtrační konvice modrá - rozbaleno

Laica Aida filtrační konvice modrá - rozbaleno

Objem přefiltrované vody u této konvice je 1,2 litru. Konvice Aida značky Laica vám přefiltruje vodu od všech nečistot, které by mohly poškodit vaše přístroje nebo dokonce váš životní organismus. (mall.cz)

Philips filtrační kazety AWP261 pro filtrační konvice 3 ks

Philips filtrační kazety AWP261 pro filtrační konvice 3 ks

Náhradní filtr s třífázovou ultrafiltrací se postará o redukci škodlivin obsažených v kohoutkové vodě. Kapacita 200 litrů vody, životnost 60 dní. (drmax.cz)

Philips filtrační kazety AWP201 pro filtrační konvice 3 ks

Philips filtrační kazety AWP201 pro filtrační konvice 3 ks

Náhradní filtr se čtyřstupňovou mikrofiltrací se postará o redukci škodlivin obsažených v kohoutkové vodě. Kapacita 200 litrů vody. (drmax.cz)

Philips filtrační konvice AWP2922 + digitální časovač modrá

Philips filtrační konvice AWP2922 + digitální časovač modrá

Důsledná čtyřstupňová mikrofiltrace se postará o redukci škodlivin obsažených v kohoutkové vodě. Objem 1,5 litru, kapacita výměnného filtru 200 litrů. (drmax.cz)

Philips filtrační konvice AWP2920 + digitální časovač bílá

Philips filtrační konvice AWP2920 + digitální časovač bílá

Důsledná čtyřstupňová mikrofiltrace se postará o redukci škodlivin obsažených v kohoutkové vodě. Objem 1,5 litru, kapacita výměnného filtru 200 litrů. (drmax.cz)

Philips filtrační konvice AWP2970 + digitální časovač bílá

Philips filtrační konvice AWP2970 + digitální časovač bílá

Konvice s třífázovou ultrafiltrací se postará o redukci škodlivin obsažených v kohoutkové vodě. Objem 1,5 litru, kapacita výměnného filtru 200 litrů. (drmax.cz)

BARRIER Style filtrační konvice na vodu, zelená

BARRIER Style filtrační konvice na vodu, zelená

Testovaná a certifikovaná Asociací pro kvalitu vody (Water Quality Association) podle NSF/ANSI 42 pro redukci estetického chlóru, chuti a zápachu; podle NSF/ANSI 53 pro redukci kadmia, mědi a rtuti a podle NSF/ANSI 372 pro dodržení bezpečnostních směrnic pro obsah olova. - elegantní model - mechanický indikátor výměny filtrační patrony - unikátní štíhlý design umožňuje umístění do dveří ledničky - nálevka je vyvinuta tak, aby se do přefiltrované vody nedostal prach - automatické odklopení nálevky při nahnutí konvice - filtrační patrona se jednoduše našroubuje, což eliminuje možnost, že by se nepřefiltrovaná voda dostala do přefiltrované - vhodná do myčky na nádobí - vyrobena z vysoce kvalitního plastu vhodného pro pitnou vodu, bez obsahu BPA - celkový objem: 2,6 l - objem přefiltrované… (patro.cz)

BARRIER Smart filtrační konvice na vodu, černá

BARRIER Smart filtrační konvice na vodu, černá

Vylepšený ergonomický design. Testovaná a certifikovaná Asociací pro kvalitu vody (Water Quality Association) podle NSF/ANSI 42 pro redukci estetického chlóru, chuti a zápachu; podle NSF/ANSI 53 pro redukci kadmia, mědi a rtuti a podle NSF/ANSI 372 pro dodržení bezpečnostních směrnic pro obsah olova. - unikátní design umožňuje nalévání přefiltrované vody bez potřeby čekání na přefiltrování celého množství vody - odklápěcí část víka umožňuje plnění konvice bez potřeby odnětí víka - mechanický indikátor výměny filtrační patrony - nálevka je vyvinuta tak, aby se do přefiltrované vody nedostal prach - filtrační patrona se jednoduše našroubuje, což eliminuje možnost, že by se nepřefiltrovaná voda dostala do přefiltrované - vhodná do myčky na nádobí - vyrobena z vysoce kvalitního plastu… (patro.cz)

BARRIER Twist filtrační konvice na vodu, fialová

BARRIER Twist filtrační konvice na vodu, fialová

Designová konvice s velkým objemem. Testovaná a certifikovaná Asociací pro kvalitu vody (Water Quality Association) podle NSF/ANSI 42 pro redukci estetického chlóru, chuti a zápachu; podle NSF/ANSI 53 pro redukci kadmia, mědi a rtuti a podle NSF/ANSI 372 pro dodržení bezpečnostních směrnic pro obsah olova. - exkluzivní design navržený v známém ruském studiu Artemy Lebedeva - pohodlná uzavřená rukojeť a dekorativní zmatněné horizontální proužky, které zvýrazňují tvar konvice - ergonomický úchyt na víku konvice pro lehké otvírání a zavírání - filtrační patrona se jednoduše našroubuje, což eliminuje možnost, že by se nepřefiltrovaná voda dostala do přefiltrované - vhodná do myčky na nádobí - vyrobena z vysoce kvalitního plastu vhodného pro pitnou vodu, bez obsahu BPA - celkový objem: 4 l -… (patro.cz)

BARRIER Twist filtrační konvice na vodu, zelená

BARRIER Twist filtrační konvice na vodu, zelená

Designová konvice s velkým objemem. Testovaná a certifikovaná Asociací pro kvalitu vody (Water Quality Association) podle NSF/ANSI 42 pro redukci estetického chlóru, chuti a zápachu; podle NSF/ANSI 53 pro redukci kadmia, mědi a rtuti a podle NSF/ANSI 372 pro dodržení bezpečnostních směrnic pro obsah olova. - exkluzivní design navržený v známém ruském studiu Artemy Lebedeva - pohodlná uzavřená rukojeť a dekorativní zmatněné horizontální proužky, které zvýrazňují tvar konvice - ergonomický úchyt na víku konvice pro lehké otvírání a zavírání - filtrační patrona se jednoduše našroubuje, což eliminuje možnost, že by se nepřefiltrovaná voda dostala do přefiltrované - vhodná do myčky na nádobí - vyrobena z vysoce kvalitního plastu vhodného pro pitnou vodu, bez obsahu BPA - celkový objem: 4 l -… (patro.cz)

BARRIER Smart filtrační konvice na vodu, zelená

BARRIER Smart filtrační konvice na vodu, zelená

Vylepšený ergonomický design. Testovaná a certifikovaná Asociací pro kvalitu vody (Water Quality Association) podle NSF/ANSI 42 pro redukci estetického chlóru, chuti a zápachu; podle NSF/ANSI 53 pro redukci kadmia, mědi a rtuti a podle NSF/ANSI 372 pro dodržení bezpečnostních směrnic pro obsah olova. - unikátní design umožňuje nalévání přefiltrované vody bez potřeby čekání na přefiltrování celého množství vody - odklápěcí část víka umožňuje plnění konvice bez potřeby odklápění víka - mechanický indikátor výměny filtrační patrony - nálevka je vyvinuta tak, aby se do přefiltrované vody nedostal prach - filtrační patrona se jednoduše našroubuje, což eliminuje možnost, že by se nepřefiltrovaná voda dostala do přefiltrované - vhodná do myčky na nádobí - vyrobena z vysoce kvalitního plastu… (patro.cz)

brusle lední pánské, chrániče bruslí, chránič bruslí, aggressive brusle, brusle aggressive, brusle pro nejmenší, děti do bruslí, bruska na brusle, brusky na brusle, kolečkové brusle rollerblade

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít