Fialový batoh ve tvaru koníka Affenzahn 4 l

Fialový batoh ve tvaru koníka Affenzahn 4 l

Fialový batoh ve tvaru koníka Affenzahn 4 l

Věrný kamarád, milý učitel a nebojácný dobrodruh který je neustále s vašim dítětem. Pořiďte své ratolesti tento hravý batoh a vychutnejte si spolu s ním jakékoli cesty za dobrodružstvím. Typ: batoh pro děti ve věku 1-3 roky Barva: fialová, šedá Vzor batohu: koník Zapínání: zip Úložný prostor: - jeden hlavní na zapínání na zip - jedna vnitřní bez zapínání Zapínání: plastové přezky a stahování, suchý zip Materiál: vnější část -100 % polyester podšívka - 100 % polyester polstrování 1 - 100 % polyethilen polstrování 2 - 100 % etylenvinylacetát Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, snadný na údržbu, ekologický Praní: v ruce Specifikace: - vyšívané detaily - reflexní prvky - vytahovací jazyk pro jmenovku dítěte - polstrované ramenní popruhy - polstrovaná záda - nastavitelný prsní pás - výroba… (ZOOT.cz)

Zelený batoh ve tvaru žáby Affenzahn 4 l

Zelený batoh ve tvaru žáby Affenzahn 4 l

Věrný kamarád, milý učitel a nebojácný dobrodruh který je neustále s vašim dítětem. Pořiďte své ratolesti tento hravý batoh a vychutnejte si spolu s ním jakékoli cesty za dobrodružstvím. Typ: batoh pro děti ve věku 1-3 roky Barva: zelená, šedá Vzor batohu: žába Zapínání: zip Úložný prostor: - jeden hlavní na zapínání na zip - jedna vnitřní bez zapínání Zapínání: plastové přezky a stahování, suchý zip Materiál: vnější část -100 % polyester podšívka - 100 % polyester polstrování 1 - 100 % polyethilen polstrování 2 - 100 % etylenvinylacetát Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, snadný na údržbu, ekologický Praní: v ruce Specifikace: - vyšívané detaily - reflexní prvky - vytahovací jazyk pro jmenovku dítěte - polstrované ramenní popruhy - polstrovaná záda - nastavitelný prsní pás - výroba… (ZOOT.cz)

Růžový batoh ve tvaru zajíce Affenzahn 4 l

Růžový batoh ve tvaru zajíce Affenzahn 4 l

Věrný kamarád, milý učitel a nebojácný dobrodruh který je neustále s vašim dítětem. Pořiďte své ratolesti tento hravý batoh a vychutnejte si spolu s ním jakékoli cesty za dobrodružstvím. Typ: batoh pro děti ve věku 1-3 roky Barva: růžová, šedá Vzor batohu: zajíc Zapínání: zip Úložný prostor: - jeden hlavní na zapínání na zip - jedna vnitřní bez zapínání Zapínání: plastové přezky a stahování, suchý zip Materiál: vnější část -100 % polyester podšívka - 100 % polyester polstrování 1 - 100 % polyethilen polstrování 2 - 100 % etylenvinylacetát Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, snadný na údržbu, ekologický Praní: v ruce Specifikace: - vyšívané detaily - reflexní prvky - vytahovací jazyk pro jmenovku dítěte - polstrované ramenní popruhy - polstrovaná záda - nastavitelný prsní pás - výroba… (ZOOT.cz)

Žlutý batoh ve tvaru tygra Affenzahn 4 l

Žlutý batoh ve tvaru tygra Affenzahn 4 l

Typ: dětský batoh v podobě tygra Barva: hořčicová, žlutá, hnědá Tvar: tygr Zapínání: zip Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - výškově stavitelný hrudní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 21 x 27 x 12 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 4 l (ZOOT.cz)

Růžový batoh ve tvaru jednorožce Affenzahn 4 l

Růžový batoh ve tvaru jednorožce Affenzahn 4 l

Typ: dětský batoh v podobě jednorožce Barva: růžová Tvar: jednorožec Zapínání: zip Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - výškově stavitelný hrudní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 18 x 27 x 11 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 4 l (ZOOT.cz)

Uživatele, kteří hledají "Fialový batoh ve tvaru koníka Affenzahn 4 l" se dívají také na:

Batoh tamaris
Sniper elite 4 cz titulky
Lednice s mrazákem 4 šuplíky
Minix neo z83-4 windows 10

Zelený batoh ve tvaru krokodýla Affenzahn 4 l

Zelený batoh ve tvaru krokodýla Affenzahn 4 l

Typ: dětský batoh v podobě krokodýla Barva: zelená Tvar: krokodýl Zapínání: zip Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - výškově stavitelný hrudní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 22 x 23 x 8 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 4 l (ZOOT.cz)

Zelený batoh ve tvaru hada Affenzahn 4 l

Zelený batoh ve tvaru hada Affenzahn 4 l

Typ: dětský batoh v podobě hada Barva: světle zelená, žlutá Tvar: had Zapínání: zip Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - výškově stavitelný hrudní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 18 x 27 x 11 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 4 l (ZOOT.cz)

Černo-červený batoh ve tvaru berušky Affenzahn 4 l

Černo-červený batoh ve tvaru berušky Affenzahn 4 l

Typ: dětský batoh v podobě berušky Barva: červená, černá Tvar: beruška Zapínání: zip Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - výškově stavitelný hrudní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 18 x 27 x 11 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 4 l (ZOOT.cz)

Tmavě modrý batoh ve tvaru tučňáka Affenzahn 4 l

Tmavě modrý batoh ve tvaru tučňáka Affenzahn 4 l

Jste moc hubení? Snězte tučňáka! Tučňáčí batůžek na krátké výlety i dlouhé expedice. Na severní pól a ještě dál. K tomu vašim objevitelům rozhodně nesmí chybět správné vybavení! Do batůžku dáte pitíčko a obloženou housku, jablko a tatranku. Typ: dětský batoh v podobizně tučňáka Barva: tmavě modrá, žlutá, bílá Tvar: tučňák Zapínání: zip Úložný prostor: - hlavní kapsa s jednou pořadovou Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - výškově stavitelný hrudní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) - vhodné pro děti od 1 - 3 let Rozměry: velikost batohu - 18 x 26 x 11 cm maximální délka… (ZOOT.cz)

Světle modrý batoh ve tvaru delfína Affenzahn 4 l

Světle modrý batoh ve tvaru delfína Affenzahn 4 l

Typ: dětský batoh v podobě delfína Barva: světle modrá, bílá Tvar: delfín Zapínání: zip Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - výškově stavitelný hrudní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 18 x 27 x 11 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 4 l (ZOOT.cz)

Růžovo-tyrkysový batoh ve tvaru sovy Affenzahn 4 l

Růžovo-tyrkysový batoh ve tvaru sovy Affenzahn 4 l

Kouzelný batůžek z říše roztomilých zvířátek pro vaše dítě. Jednoduchý způsob, jak rozzářit dětský úsměv. Výjimečné vlastnosti: - reflexní detaily, takže váš prcek bude v bezpečí - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké a pohodlné - výškově stavitelný prsní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Affenzahn je pro batůžky nejlepší volba. Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Rozměry: 25 x 17 x 7 cm Praní: v ruce (ZOOT.cz)

Fialový batoh ve tvaru psa Affenzahn

Fialový batoh ve tvaru psa Affenzahn

První krosnička! První zkušenost s výletem a větším batohem pro malého tvora je potřeba pečlivě zvážit. Ale věřte, že s tímto kouskem od značky Affenzahn rozhodně chybu neuděláte. Typ: malý dětský batoh s vypolstrovanými zády a ramenními popruhy Barva: světle fialová, fialová Úložný prostor: hlavní kapsa s přihrádkou, jedna otevřená kapsa z čelní strany, dvě boční kapsy Zapínání: plastové přezky a stahování, suchý zip Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester zadní část - 100 % polyamid výplň 1 - 100 % polyuretan výplň 2 - polyethylen výplň 3 - EVA Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, snadný na údržbu Praní: v ruce Něco k nezaplacení: jazyk pejska skrývá jmenovku, 2 žluté stahovací sáčky (např. na svačinu), v horní části je schovaný nepromokavý potah Rozměry: šířka - 24 cm výška … (ZOOT.cz)

Červený batůžek ve tvaru lišky Affenzahn 4 l

Červený batůžek ve tvaru lišky Affenzahn 4 l

Kouzelný batůžek z říše roztomilých zvířátek pro vaše dítě. Jednoduchý způsob, jak rozzářit dětský úsměv. Výjimečné vlastnosti: - reflexní detaily, takže váš prcek bude v bezpečí - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké a pohodlné - výškově stavitelný prsní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Affenzahn je pro batůžky nejlepší volba. Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Rozměry: 25 x 17 x 11 cm Praní: v ruce (ZOOT.cz)

Tmavě modrý batůžek ve tvaru slona Affenzahn 4 l

Tmavě modrý batůžek ve tvaru slona Affenzahn 4 l

Typ: dětský batoh v podobě slona Barva: tmavě modrá, bílá Tvar: slon Zapínání: zip Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - výškově stavitelný hrudní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 18 x 27 x 11 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 4 l (ZOOT.cz)

Červený batoh ve tvaru draka Affenzahn 8 l

Červený batoh ve tvaru draka Affenzahn 8 l

Typ: dětský batoh v podobě draka Barva: červená, žlutá Tvar: drak Zapínání: zipy Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová - dvě boční elastické síťované kapsy na pití - po odklopení hlavy na zacvakávací patent, elastická síťovaná kapsa - dvě vnější kapsy na zip v packách Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - horizontálně a vertikálně nastavitelný hrudní popruh - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 23 x 32 x 13 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 8 l (ZOOT.cz)

Šedý batoh ve tvaru oslíka Affenzahn 8 l

Šedý batoh ve tvaru oslíka Affenzahn 8 l

Typ: dětský batoh v podobě oslíka Barva: šedá, tmavě modrá Tvar: oslík Zapínání: zipy Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová - dvě boční elastické síťované kapsy na pití - po odklopení hlavy na zacvakávací patent, elastická síťovaná kapsa - dvě vnější kapsy na zip v packách Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - horizontálně a vertikálně nastavitelný hrudní popruh - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 23 x 32 x 13 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 8 l (ZOOT.cz)

Zelený batoh ve tvaru dinosaura Affenzahn 8 l

Zelený batoh ve tvaru dinosaura Affenzahn 8 l

Typ: dětský batoh v podobě dinosaura Barva: zelená, žlutá Tvar: dinosaurus Zapínání: zipy Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová - dvě boční elastické síťované kapsy na pití - po odklopení hlavy na zacvakávací patent, elastická síťovaná kapsa - dvě vnější kapsy na zip v packách Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - horizontálně a vertikálně nastavitelný hrudní popruh - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 23 x 32 x 13 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 8 l (ZOOT.cz)

Tmavě modrý batoh ve tvaru slona Affenzahn 8 l

Tmavě modrý batoh ve tvaru slona Affenzahn 8 l

Tů tů! Jeden sladký Slóňa pro vaše holátka se nese. Až se vaši malí putovníčci rozhodnou vyrazit na safari nebo aspoň do ZOO, rozhodně jim nesmí chybět správné vybavení! Do sloního batůžku dáte pitíčko a obloženou housku, jablko a tatranku. A do malých kapsiček poklady a sběratelské kousky. Typ: dětský batoh v podobizně slona Barva: tmavě modrá, bílá, oranžová Tvar: slon Zapínání: zipy v oranžové barvě Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová - dvě boční elastické síťované kapsy na pití - po odklopení hlavy na zacvakávací patent, elastická síťovaná kapsa - dvě vnější kapsy na zip v packách Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy… (ZOOT.cz)

Krémovo-růžový batoh ve tvaru jednorožce Affenzahn 8 l

Krémovo-růžový batoh ve tvaru jednorožce Affenzahn 8 l

Která z princezen kdy nesnila o tom, že bude mít jednorožce! Až se budou chtít vydat na pohádkovou cestu za dobrodružstvím, rozhodně jim nesmí chybět správné vybavení! Do batůžku dáte pitíčko a obloženou housku, jablko a tatranku. A do malých kapsiček poklady a sběratelské kousky, co jim cestou cvrnknou do nosu. Typ: dětský batoh v podobizně jednorožce Barva: krémová, růžová, bílá Tvar: jednorožec Zapínání: zipy v růžové barvě Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová - dvě boční elastické síťované kapsy na pití - po odklopení hlavy na zacvakávací patent, elastická síťovaná kapsa - dvě vnější kapsy na zip v packách Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je… (ZOOT.cz)

Černo-bílý batoh ve tvaru pandy Affenzahn 8 l

Černo-bílý batoh ve tvaru pandy Affenzahn 8 l

Typ: dětský batoh v podobě pandy Barva: oranžová, černá, bílá Tvar: panda Zapínání: zipy Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová - dvě boční elastické síťované kapsy na pití - po odklopení hlavy na zacvakávací patent, elastická síťovaná kapsa - dvě vnější kapsy na zip v packách Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - horizontálně a vertikálně nastavitelný hrudní popruh - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 23 x 35 x 13 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 8 l (ZOOT.cz)

Modrý batoh ve tvaru psa Affenzahn

Modrý batoh ve tvaru psa Affenzahn

První krosnička! První zkušenost s výletem a větším batohem pro malého tvora je potřeba pečlivě zvážit. Ale věřte že s tímto kouskem od značky Affenzahn rozhodně chybu neuděláte. Typ: malý dětský batoh s vypolstrovanými zády a ramenními popruhy Barva: modrá, tmavě modrá, oranžová, šedá Úložný prostor: hlavní kapsa s přihrádkou, jedna otevřená kapsa z čelní strany, dvě boční kapsy Zapínání: plastové přezky a stahování Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester zadní část - 100 % polyamid výplň 1 - 100 % polyuretan výplň 2 - polyethylen výplň 3 - EVA Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, snadný na údržbu Praní: v ruce Něco k nezaplacení: jazyk pejska skrývá jmenovku, 2 žluté stahovací sáčky (např. na svačinu), v horní části je schovaný nepromokavý potah Rozměry: šířka - 24 cm výška -… (ZOOT.cz)

Oranžový batoh ve tvaru lva Affenzahn

Oranžový batoh ve tvaru lva Affenzahn

Pozor! Přichází útok z říše roztomilých zvířátek! Vlastně...to není úplně útok, spíše záchranná akce, kdy vašim malým dětem tato stvoření chtějí pomoci nést tíhu svačinky. Výjimečné vlastnosti: - reflexní detaily, takže váš prcek bude v bezpečí - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké a pohodlné - výškově stavitelný prsní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Rozměry: šířka - 18 cm výška - 25 cm hloubka - 11 cm (ZOOT.cz)

Bílo-modrý batoh ve tvaru delfína Affenzahn

Bílo-modrý batoh ve tvaru delfína Affenzahn

Dokážete si představit, co by udělalo vašemu dítěti větší radost, než batůžek ve tvaru zvířátka? Výjimečné vlastnosti: - reflexní detaily, takže váš prcek bude v bezpečí - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké a pohodlné - výškově stavitelný prsní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Pokud chcete koupit ten nejlepší dětský batůžek, tak Affenzahn je správná volba. Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Rozměry: šířka - 18 cm výška - 25 cm hloubka - 11 cm (ZOOT.cz)

Bílo-modrý batoh ve tvaru velryby Affenzahn

Bílo-modrý batoh ve tvaru velryby Affenzahn

Kouzelný batůžek z říše roztomilých zvířátek pro vaše dítě. Jednoduchý způsob, jak rozzářit dětský úsměv. Výjimečné vlastnosti: - reflexní detaily, takže váš prcek bude v bezpečí - popruhy jsou velmi měkké a pohodlné - výškově stavitelný prsní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Affenzahn je pro batůžky nejlepší volba. Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Rozměry: 22 x 21 x 8 cm Praní: v ruce (ZOOT.cz)

Žlutý batůžek ve tvaru tygra Affenzahn 8 l

Žlutý batůžek ve tvaru tygra Affenzahn 8 l

Typ: dětský batoh v podobě tygra Barva: hořčicová, žlutá, hnědá Tvar: tygr Zapínání: zipy Úložný prostor: - hlavní kapsa na zip, uvnitř jedna pořadová - dvě boční elastické síťované kapsy na pití - po odklopení hlavy na zacvakávací patent, elastická síťovaná kapsa - dvě vnější kapsy na zip v packách Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - popruhy jsou velmi měkké, jemné a pohodlné - horizontálně a vertikálně nastavitelný hrudní popruh - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Rozměry: velikost batohu - 23 x 32 x 13 cm maximální délka ramenních popruhů - 65 cm formát A4 - nevejde se objem - 8 l (ZOOT.cz)

Zelená dětská crossbody taška ve tvaru sovy Affenzahn 2 l

Zelená dětská crossbody taška ve tvaru sovy Affenzahn 2 l

Pitíčko a obloženou housku, jablko a tatranku. Vše podstatné na cestu zabaleno a teď hurá na výlet do hlubokého lesa! Za medvídky a sovami, liškami a jehličím. Typ: dětská crossbody taška v podobizně sovy Barva: žlutá, zelená, růžová Tvar: sova Zapínání: zip Úložný prostor: - hlavní kapsa s jednou pořadovou Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Specifikace: - reflexní prvky - vytahovací jazyk, kde je umístěna jmenovka - eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) - vhodné pro děti od 1 do 5 let Rozměry: velikost batohu - 18 x 23 x 6 cm maximální délka popruhu - 110 cm formát A4 - nevejde se objem - 2 l (ZOOT.cz)

Černo-bílý batůžek ve tvaru zebry Affenzahn

Černo-bílý batůžek ve tvaru zebry Affenzahn

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Ale co když není možné mít pejska? Nyní odznačky Affenzahn přicházejí další kamarádi pro vaše ratolesti. Přicházejí, aby pomohli a dělali radost. Skvělou záležitostí jsou reflexní části a vysunovací jazyk, kde je jmenovka. Hlavní prostor je rozdělen na dvě části, dále pod hlavičkou je další. Tlapky skrývají 2 menší kapsy na zip a také nechybí kapsa na pití. Skvělé bonusy: - popruhy jsou velmi pohodlné - výškově stavitelný prsní pás - batohy jsou eco-friendly (50 % je vyrobeno z recyklovaných PET lahví) Materiál: vnější a vnitřní část - 100 % polyester výplň 1 - 100 % polyethylen výplň 2 - EVA Rozměry: šířka - 20 cm výška - 31 cm hloubka - 14 cm Praní: v ruce (ZOOT.cz)

Fialová dekorace ve tvaru lamy SIFCON

Fialová dekorace ve tvaru lamy SIFCON

Typ: dekorační figurka ve tvaru lamy Barva: fialová, bílá, zelená, růžová, červená Materiál: 96 % keramika, 2 % glazura, 2 % barva Vlastnosti materiálu: pevný, hladký, lesklý Rozměry: 15 x 10 x 5 cm (ZOOT.cz)

Dámský přívěsek ve tvaru fialové kabelky G19.06

Dámský přívěsek ve tvaru fialové kabelky G19.06

Přívěsek ve tvaru kabelky ve fialové barvě, ručka vyrobená z chirurgické oceli. (Sperky-eshop.cz)

Klučičí batoh ve tvaru rakety v modré a stříbrné barvě Cath Kidston

Klučičí batoh ve tvaru rakety v modré a stříbrné barvě Cath Kidston

Typ: klučičí batoh ve tvaru rakety Barva: modrá, stříbrná, červená Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip - jedna přední transparentní kapsa na zip - dvě malé přední síťované kapsy Zapínání: zip Materiál: vnější - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: lehký, příjemný, odolný Údržba: neprat, otřít vlhkým hadříkem Specifikace: - polstrované ramenní popruhy - transparentní slot na jmenovku na zadní části Rozměry: batoh - 32 x 22 x 10 cm výška ucha - 5 cm max. délka popruhu - 55 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Sada 4 háčků chromovaných ve tvaru "S".

Sada 4 háčků chromovaných ve tvaru "S".

Sada 4 háčků chromovaných ve tvaru "S". Perfektní pro upevnění na závěsnou kovovou tyč (kód 500280) k prodeji na web stránkách. (Euronova-shop.cz)

Ocelové náušnice ve tvaru polokoule s fialovým zirkonem X03.09

Ocelové náušnice ve tvaru polokoule s fialovým zirkonem X03.09

Náušnice z oceli 316L stříbrné barvy se vsazeným tmavě fialovým zirkonem. (Sperky-eshop.cz)

Fialový velký hřeben na vlasy ve tvaru andělských křídel Tangle Angel

Fialový velký hřeben na vlasy ve tvaru andělských křídel Tangle Angel

Už ho nemusíte hledat ani v rozmláceném kostele, ani v krabici s kusem mýdla, ani v kaslíku s došlou andělskou počtou. Protože svého anděla strážného jste našla právě teď a tady. Tedy alespoň toho, který má pod taktovkou vaši kštici. A to není málo. Tangle Angel. Ano, dá vám křídla. Typ: velký rozčesávací hřeben ve tvaru andělských křídel Barva: fialová, černá Materiál: plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, omyvatelný, voděoodolný, antistatický, tepluvzdorný, antibakteriální Specifikace: - antibakteriální efekt - speciálně vyvinuté přísady v materiálu zajišťují hygienické a bezpečné podmínky - antistatický efekt pro dokonale hladké a jemné vlasy bez „elektrizujícího“ rozčepýření - materiál odolává vysokým teplotám a je tedy ideální pro fénování a jiné tepelné stylingové procesy -… (ZOOT.cz)

Santoro London - Zápisník ve tvaru pasu - Gorjuss Cityscape - Rosie…

Santoro London - Zápisník ve tvaru pasu - Gorjuss Cityscape - Rosie Fialová, tyrkysová;Fialová, tyrkysová

Velmi nápaditý zápisník ve tvaru a o velikosti cestovního pasu s motivem Rosie z kolekce Cityscape od Santoro London.Na první a poslední stránce pasu jsou umístěny Santoro samolepky. (Peripetie.cz)

Batoh Affenzahn Rosalie Rabbit, růžový

Batoh Affenzahn Rosalie Rabbit, růžový

Dovádivý dětský batoh Affenzahn pro nejmenší ve věku 1 – 3 let nabízí spousty funkcí a vychytávek, které zaujmou. Především je třeba vyzdvihnout jeho malé roztomilé ručně šité detaily. Vaše ratolesti ho mohou využít do školky či na své první výlety. Dětská móda jde dopředu, i děti si zaslouží své vlastní stylové doplňky. Bezpečnost dětí je na prvním místě! Díky vypolstrovaným ramenním popruhům, nastavitelnému hrudnímu pásu a maximálnímu objemu 4 l se nemusíte bát, že by se vaše děti strhaly. Všechny batůžky také obsahují reflexní materiály, které jsou ve tmě nepřehlédnutelné. Děti jistě ocení vzhled a hravost batůžku. Naleznou vytahovací jazyk s místem na jméno, barevné spony, či pohyblivé packy. Batoh Affenzahn působí i jako učitel pro nejmenší. Hraní si s oblíbeným zvířátkem rozvíjí… (Rozbaleno.cz)

Batoh Affenzahn Mighty Monster purple

Batoh Affenzahn Mighty Monster purple

Nový příšerkový batůžek kolekce Affenzahn je plný veselých svítících strašidýlek, kterých se ale v noci nemusíš bát. Má svoje schopnosti a vlastnosti. Bude s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství. Přehled funkcí: 1. Veselé vlásky. Moje strašidelně zlobivé srolované vlásky ti pomůžou trénovat motorické schopnosti a udržet veškeré věci v bezpečí. 2. Všestranná ouška. Chytni mě za má ouška, nebo za ně pořádně zatahej, nebudu se na tebe zlobit! 3. Reflexní očka. Chvilku na mě posviť a uvidíš, jak má očka začnou zářit ve tmě. Nemusíš se mě bát ani v noci a navíc mě vždycky snadno najdeš. 4. Příšerková tkanina. Nejsem příšerka z cukru, ale ze 100% funkční organické bavlny. To je důvod, proč ani nepotřebuji zavřít očka při ručním mytí. 5. Rozšířitelné zoubky. Vlněné čepice, plyšové hračky a… (Rozbaleno.cz)

Batoh Affenzahn Mighty Yellow Monster

Batoh Affenzahn Mighty Yellow Monster

Nový příšerkový batůžek kolekce Affenzahn je plný veselých svítících strašidýlek, kterých se ale v noci nemusíš bát. Má svoje schopnosti a vlastnosti. Bude s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství. Přehled funkcí: 1. Veselé vlásky. Moje strašidelně zlobivé srolované vlásky ti pomůžou trénovat motorické schopnosti a udržet veškeré věci v bezpečí. 2. Všestranná ouška. Chytni mě za má ouška, nebo za ně pořádně zatahej, nebudu se na tebe zlobit! 3. Reflexní očka. Chvilku na mě posviť a uvidíš, jak má očka začnou zářit ve tmě. Nemusíš se mě bát ani v noci a navíc mě vždycky snadno najdeš. 4. Příšerková tkanina. Nejsem příšerka z cukru, ale ze 100% funkční organické bavlny. To je důvod, proč ani nepotřebuji zavřít očka při ručním mytí. 5. Rozšířitelné zoubky. Vlněné čepice, plyšové hračky a… (Rozbaleno.cz)

Termoska ve tvaru plechovky 0,5 l, zelená

Termoska ve tvaru plechovky 0,5 l, zelená

Termoska ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží 12 hodin teplou a 6 hodin studenou vodu. Výklopné pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. (4home.cz)

Barva:
zelená

Termoska ve tvaru plechovky 0,5 l, oranžová

Termoska ve tvaru plechovky 0,5 l, oranžová

Termoska ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží 12 hodin teplou a 6 hodin studenou vodu. Výklopné pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. (4home.cz)

Fialová klíčenka hřeben na vlasy ve tvaru andělských křídel Tangle…

Fialová klíčenka hřeben na vlasy ve tvaru andělských křídel Tangle Angel Baby

Co může být víc než dárek? Dar z nebes, na který nemusíte čekat až do aleluja. Přičemž jeden vám právě spadl do klína. Nebo do košíku? Náhoda? Nebo ne? Tangle Angel. Ano, dá vám křídla. Typ: přívěsek na klíče ve tvaru hřebínku s motivem andělských křídel Barva: fialová, černá Materiál: plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, omyvatelný, antistatický, antibakteriální Specifikace: - antibakteriální efekt - speciálně vyvinuté přísady v materiálu zajišťují hygienické a bezpečné podmínky - antistatický efekt pro dokonale hladké a jemné vlasy bez „elektrizujícího“ rozčepýření - hřeben je vhodný pro všechny typy vlasů Rozměry: výška - 8,5 cm šířka - 4 cm (ZOOT.cz)

Affenzahn Lvíče Lena Malý kamarád Malý batoh

Affenzahn Lvíče Lena Malý kamarád Malý batoh

Zamilovaná lvice Lena miluje lilie. Batohy do školky Affenzahn jsou nejlepšími kamarády dětí po celém světě. Mají svoje speciální schopnosti a vlastnosti. Budou s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství a jsou to pěkné potvůrky! VLASTNOSTI: Pružné zuby na gumičky na nepostardatelné drobnosti. Reflexní materiály takže vás kamarádi najdou i za tmy Poutko na držení když potřebujete batůžek ve školce nebo na zahradě držet v ruce Vyměkčené popruhy přes ramena se snadno nosí na malých dětských ramínkách Barevné zacvakávací spony vhodné pro děti Výškově stavitelný prsní pás pro přesné usazení Batůžky Affenzahn jsou z 50 % vyrobené z recyklovaných PET lahví. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Affenzahn Dráček Daria Velký kamarád Velký batoh

Affenzahn Dráček Daria Velký kamarád Velký batoh

Dráček Daria dřímá ve svém dračím doupěti! Skvělý batůžek pro školkové děti ve věku 3-5 let. Batohy do školky Affenzahn jsou nejlepšími kamarády dětí po celém světě. Mají svoje speciální schopnosti a vlastnosti. Budou s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství a jsou to pěkné potvůrky! FUNKČNOST Od nastavitelného prsního pásu až po zavírání na zip, každičký detail je s láskou promyšlený. Batohy do školky Affenzahn jsou zábavné a funkční zároveň KAMARÁD Zažívejte každé dobrodružství společně! S přátelskou tváří batůžku do školky Affenzahn je to jako kdybyste si s sebou všude nosili kousek domova UČITEL Objevujte svět prostřednictvím batůžků do školky Affenzahn. Vytáhněte jazyk, pohrajte si s poutkem, zatočte ručičkami. Hraní si s oblíbeným zvířátkem rozvíjí fantazii dítěte. Otevírání a… (Rozbaleno.cz)

Staub Hrnec ve tvaru papriky 0,45 l žlutá

Staub Hrnec ve tvaru papriky 0,45 l žlutá

Hrnec ve tvaru a barvách papriky prozáří spolehlivě každou tabuli a bude ozdobou všech vašich kulinářských seancí. Vyroben je z kvalitní kameniny, jeho objem činí 0,45 l a lze ho použít v troubě klasické i mikrovlnné. (Kulina.cz)

Dermacol Houbičky na make-up ve tvaru trojúhelníku 4 ks

Dermacol Houbičky na make-up ve tvaru trojúhelníku 4 ks

Trojúhelníkový tvar houbičky vám umožní jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci make-upu. Houbičky jsou ideální pro nanášení a stínování make-upu na hůře dostupných místech. (Vivantis.cz)

Dermacol Houbičky na make-up ve tvaru trojúhelníku 4 ks

Dermacol Houbičky na make-up ve tvaru trojúhelníku 4 ks

Trojúhelníkový tvar houbičky vám umožní jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci make-upu. Houbičky jsou ideální pro nanášení a stínování make-upu na hůře dostupných místech. (Parfemy.cz)

Typ:
Make-up
Objem:
4ks
Určení:
Dámske
Objem rozsah:
1 - 5 ml
Sekce:
Dekorativní kosmetika
Sekce VV:
Dekorativní kosmetika
Typ produktu:
houbičky
Značka:
Dermacol
Řada:
Doplňky
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Dámské
Kategorie:
Aplikátor

Dermacol Houbičky na make-up ve tvaru trojúhelníku 4 ks

Dermacol Houbičky na make-up ve tvaru trojúhelníku 4 ks

Trojúhelníkový tvar houbičky vám umožní jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci make-upu. Houbičky jsou ideální pro nanášení a stínování make-upu na hůře dostupných místech. (Krasa.cz)

Typ:
Make-up
Objem:
4ks
Určení:
Dámske
Objem rozsah:
1 - 5 ml
Sekce:
Dekorativní kosmetika
Sekce VV:
Dekorativní kosmetika
Typ produktu:
houbičky
Značka:
Dermacol
Řada:
Doplňky
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Dámské
Kategorie:
Aplikátor

Dětský batoh Affenzahn Velryba Willi Malý kamarád

Dětský batoh Affenzahn Velryba Willi Malý kamarád

Batohy do školky Affenzahn jsou nejlepšími kamarády dětí po celém světě. Mají svoje speciální schopnosti a vlastnosti. Budou s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství a jsou to pěkné potvůrky! Předhled funkcí z kolekce malých batůžků pro 1-3 roky: Ručně vyšívané detaily Pružné zuby na gumičky na nepostardatelné drobnosti Reflexní materiály takže vás kamarádi najdou i za tmy Poutko na držení když potřebujete batůžek ve školce nebo na zahradě držet v ruce Vyměkčené popruhy přes ramena se snadno nosí na malých dětských ramínkách Barevné zacvakávací spony vhodné pro děti Výškově stavitelný prsní pás pro přesné usazení FUNKČNOST Od nastavitelného prsního pásu až po zavírání na zip, každičký detail je s láskou promyšlený. Batohy do školky Affenzahn jsou zábavné a funkční zároveň. KAMARÁD… (Rozbaleno.cz)

Dětský batoh Affenzahn Lištička Frida Malý kamarád

Dětský batoh Affenzahn Lištička Frida Malý kamarád

Batohy do školky Affenzahn jsou nejlepšími kamarády dětí po celém světě. Mají svoje speciální schopnosti a vlastnosti. Budou s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství a jsou to pěkné potvůrky! VLASTNOSTI: Ručně vyšívané detaily Pružné zuby na gumičky na nepostardatelné drobnosti Reflexní materiály takže vás kamarádi najdou i za tmy Poutko na držení když potřebujete batůžek ve školce nebo na zahradě držet v ruce Vyměkčené popruhy přes ramena se snadno nosí na malých dětských ramínkách Barevné zacvakávací spony vhodné pro děti Výškově stavitelný prsní pás pro přesné usazení FUNKČNOST Od nastavitelného prsního pásu až po zavírání na zip, každičký detail je s láskou promyšlený. Batohy do školky Affenzahn jsou zábavné a funkční zároveň. KAMARÁD Zažívejte každé dobrodružství společně! S… (Rozbaleno.cz)

Dětský batoh Affenzahn Beruška Lilly Malý kamarád

Dětský batoh Affenzahn Beruška Lilly Malý kamarád

Roztomilé slunéčko sedmitečné Lilly miluje koláče. Batůžek pro nejmenší děti od 1 do 3 let. VLASTNOSTI: Ručně vyšívané detaily Pružné zuby na gumičky na nepostardatelné drobnosti Reflexní materiály takže vás kamarádi najdou i za tmy Poutko na držení když potřebujete batůžek ve školce nebo na zahradě držet v ruce Vyměkčené popruhy přes ramena se snadno nosí na malých dětských ramínkách Barevné zacvakávací spony vhodné pro děti Výškově stavitelný prsní pás pro přesné usazení FUNKČNOST Od nastavitelného prsního pásu až po zavírání na zip, každičký detail je s láskou promyšlený. Batohy do školky Affenzahn jsou zábavné a funkční zároveň. KAMARÁD Zažívejte každé dobrodružství společně! S přátelskou tváří batůžku do školky Affenzahn je to jako kdybyste si s sebou všude nosili kousek domova.… (Rozbaleno.cz)

Dětský batoh Affenzahn Bobřík Ben Malý kamarád

Dětský batoh Affenzahn Bobřík Ben Malý kamarád

Bobr Ben miluje okusování. Zkus mu dát své pastelky. Veselý batůžek pro nejmenší děti od 1 do 3 let. VLASTNOSTI: Ručně vyšívané detaily Pružné zuby na gumičky na nepostardatelné drobnosti Reflexní materiály takže vás kamarádi najdou i za tmy Poutko na držení když potřebujete batůžek ve školce nebo na zahradě držet v ruce Vyměkčené popruhy přes ramena se snadno nosí na malých dětských ramínkách Barevné zacvakávací spony vhodné pro děti Výškově stavitelný prsní pás pro přesné usazení FUNKČNOST Od nastavitelného prsního pásu až po zavírání na zip, každičký detail je s láskou promyšlený. Batohy do školky Affenzahn jsou zábavné a funkční zároveň. KAMARÁD Zažívejte každé dobrodružství společně! S přátelskou tváří batůžku do školky Affenzahn je to jako kdybyste si s sebou všude nosili kousek… (Rozbaleno.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít