Festina trend extra 20254 3

Hodinky FESTINA 20240/3

Hodinky FESTINA 20240/3

Dechberoucí dámské hodinky FESTINA dodají Vašemu outfitu nový rozměr. Růžový číselník, třpytivé kamínky a stříbrná barva ocelového pouzdra i tahu tvoří tento jedinečný komplet, který na ruce vypadá neskutečně elegantně. (klenotyaurum.cz)

Hodinky FESTINA 20357/3

Hodinky FESTINA 20357/3

Celoocelové provedení, vysoká vodotěsnost 10 ATM, tmavě modrý číselník s ukazatelem data i dne v týdnu a luminiscenčními detaily, to vše Vám nabízí tyto klasické pánské hodinky světoznámé značky FESTINA. (klenotyaurum.cz)

Hodinky FESTINA 16488/3

Hodinky FESTINA 16488/3

Stylovým pánským hodinkám FESTINA snadno propadne každý muž. Černý číselník se dvěma subciferníky a datumovkou oživují modré detaily. Pouzdro s tachymetrickou stupnicí je stejně jako tah vyrobeno z ušlechtilé oceli. (klenotyaurum.cz)

Hodinky FESTINA 16478/3

Hodinky FESTINA 16478/3

Tyto elegantní pánské hodinky FESTINA se budou na Vašem zápěstí vyjímat. Stříbrný číselník s oblíbenou datumovkou chrání pozlacené pouzdro z oceli, se kterým ladí hnědý kožený tah oživený módním vzorem. (klenotyaurum.cz)

Hodinky FESTINA 16975/3

Hodinky FESTINA 16975/3

Tyto pánské hodinky ocení každý milovník klasiky. Černý číselník, který ladí s koženým tahem stejné barvy, stylově oživuje průzor na mechanický strojek. Nechte se zlákat tradicí a kvalitou, jež zaručuje značka FESTINA. (klenotyaurum.cz)

Hodinky FESTINA 20248/3

Hodinky FESTINA 20248/3

Elegantní pánské hodinky FESTINA se pyšní modrým číselníkem se stříbrnými indexy a ručičkami, na kterém figuruje subciferník s vteřinovkou. Ocelové pouzdro se vkusně doplňuje s černým koženým tahem. (klenotyaurum.cz)

Hodinky FESTINA 20250/3

Hodinky FESTINA 20250/3

Tyto elegantní pánské hodinky FESTINA jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Modrý číselník se stříbrnými indexy a ručičkami disponuje subciferníkem pro vteřinovku. Dodejte Vašemu looku švih stylovým doplňkem. (klenotyaurum.cz)

Hodinky FESTINA 6862/3

Hodinky FESTINA 6862/3

Tyto pánské hodinky FESTINA se budou na Vašem zápěstí vyjímat. Kvalitní ocel, multifunkční číselník se třemi subciferníky a datumovkou i vodotěsnost 10 ATM, to vše Vám nabízí tento neotřelý model, který Vám dodá šmrnc. (klenotyaurum.cz)

Pánské hodinky Festina 20445/3

Pánské hodinky Festina 20445/3

Módní hodinky Festina z kolekce Multifunction. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 11 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 43 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20284/3

Pánské hodinky Festina 20284/3

Módní hodinky Festina z kolekce Timeless Chrono. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 11 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 43 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník modrá a řemínek modrá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20245/3

Pánské hodinky Festina 20245/3

Klasické hodinky Festina z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 7 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 39 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník modrá a řemínek stříbrnozlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20347/3

Pánské hodinky Festina 20347/3

Módní hodinky Festina z kolekce Retro. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 42 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí textil. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 6862/3

Pánské hodinky Festina 6862/3

Módní hodinky Festina z kolekce Timeless Chrono. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník modrá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20251/3

Pánské hodinky Festina 20251/3

Klasické hodinky Festina z kolekce Extra. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 36 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné plastové sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník růžové zlato a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 6835/3

Pánské hodinky Festina 6835/3

Módní hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 47 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník modrá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 16751/3

Pánské hodinky Festina 16751/3

Módní hodinky Festina z kolekce Elegance. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 42 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrnozlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Dámské hodinky Festina 20336/3

Dámské hodinky Festina 20336/3

Módní hodinky Festina z kolekce Mademoiselle. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 32 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník kombinovaná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20374/3

Pánské hodinky Festina 20374/3

Sportovní hodinky Festina z kolekce Timeless Chrono. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 43 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Dámské hodinky Festina 20392/3

Dámské hodinky Festina 20392/3

Módní hodinky Festina z kolekce Boyfriend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 39 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník růžová a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Dámské hodinky Festina 16531/3

Dámské hodinky Festina 16531/3

Módní hodinky Festina z kolekce Ceramic. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 35 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník bílá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí keramika. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 16807/3

Pánské hodinky Festina 16807/3

Klasické hodinky Festina z kolekce Boyfriend. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník modrá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20440/3

Pánské hodinky Festina 20440/3

Sportovní hodinky Festina z kolekce Chrono Bike. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 45 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Dámské hodinky Festina 16921/3

Dámské hodinky Festina 16921/3

Módní hodinky Festina z kolekce Boyfriend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 34 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 16759/3

Pánské hodinky Festina 16759/3

Módní hodinky Festina z kolekce Sport. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník modrá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20450/3

Pánské hodinky Festina 20450/3

Sportovní hodinky Festina z kolekce Chrono Bike. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 14 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek červená barva. Z hlediska materiálu mu vévodí silikon. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20363/3

Pánské hodinky Festina 20363/3

Módní hodinky Festina z kolekce Prestige. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrnozlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 16489/3

Pánské hodinky Festina 16489/3

Klasické hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 46 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20266/3

Pánské hodinky Festina 20266/3

Klasické hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník černá a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20439/3

Pánské hodinky Festina 20439/3

Sportovní hodinky Festina z kolekce Chrono Bike. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 45 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník zelená a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20370/3

Pánské hodinky Festina 20370/3

Módní hodinky Festina z kolekce The Originals. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek červená barva. Z hlediska materiálu mu vévodí silikon. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Dámské hodinky Festina 20331/3

Dámské hodinky Festina 20331/3

Módní hodinky Festina z kolekce Mademoiselle. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 32 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 16488/3

Pánské hodinky Festina 16488/3

Sportovní hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 46 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Dámské hodinky Festina 20404/3

Dámské hodinky Festina 20404/3

Módní hodinky Festina z kolekce Mademoiselle. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 31 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20377/3

Pánské hodinky Festina 20377/3

Sportovní hodinky Festina z kolekce The Originals. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM (brasty eastern europe)

Pánské hodinky Festina 20327/3

Pánské hodinky Festina 20327/3

Módní hodinky Festina z kolekce Chrono Bike. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník modrá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM (brasty eastern europe)

Dóza UH TREND obdélník 3 l ORION

Dóza UH TREND obdélník 3 l ORION

Dóza s víčkem obdélníková. Materiál: plast. Barevný assort víček. Rozměry: objem 3 l, 27,5x19,5x8 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Durex Extra safe silnější a extra lubrikované kondomy 3 ks

Durex Extra safe silnější a extra lubrikované kondomy  3 ks

Popis Průhledné, silnější kondomy z přírodního kaučukového latexu. Easy-On tvar, zakončený rezervoárem, pro pohodlí a dokonalou přilnavost. S extra lubrikantem. Pečlivě si přečtěte, prosím, příbalový leták uvnitř krabičky. Kondomy jsou pouze pro jedno použití! Žádná antikoncepční metoda vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jinými pohlavně přenosnými chorobami. Vlastnosti:  Dermatologicky testované, 100% elektronicky testované   Výška: 67, Šířka: 64, Hloubka:22   Hrubá hmotnost: 17 Vlastnosti … (ageo.cz)

Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Blueberry (446513)

Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Blueberry (446513)

Bluetooth reproduktor přenosný, 6W, Bluetooth 5.0, dosah až 20m, True Wireless Stereo, mikrofon, FM rádio, USB, microSD karty, jack 3.5mm, výdrž až 9 hodin Přenosný reproduktor Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Blueberry s Bluetooth 5.0Hledáte levný, ale přitom kvalitní bezdrátový reproduktor k mobilu? Energy Sistem Fabric Box 3+ nabídne dva 45mm širokopásmové reproduktory zabalený do exkluzivně zpracovaného těla se speciálním látkovým potahem. Díky vystavěné baterii se pak dočkáte zhruba 9 hodin ničím nerušeného poslechu své oblíbené hudby. Klidně v parku při pikniku.Díky použité technologii Bluetooth 5.0 lze hudbu bezdrátově streamovat na vzdálenost až 20 metrů a zároveň ve vyšší kvalitě. Pohodlné ovládáníI přes to, že budete po… (alza.cz)

Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Cherry (446520)

Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Cherry (446520)

Bluetooth reproduktor přenosný, 6W, Bluetooth 5.0, dosah až 20m, True Wireless Stereo, mikrofon, FM rádio, USB, microSD karty, jack 3.5mm, výdrž až 9 hodin Přenosný reproduktor Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Cherry s Bluetooth 5.0Hledáte levný, ale přitom kvalitní bezdrátový reproduktor k mobilu? Energy Sistem Fabric Box 3+ nabídne dva 45mm širokopásmové reproduktory zabalený do exkluzivně zpracovaného těla se speciálním látkovým potahem. Díky vystavěné baterii se pak dočkáte zhruba 9 hodin ničím nerušeného poslechu své oblíbené hudby. Klidně v parku při pikniku.Díky použité technologii Bluetooth 5.0 lze hudbu bezdrátově streamovat na vzdálenost až 20 metrů a zároveň ve vyšší kvalitě. Pohodlné ovládáníI přes to, že budete po většinu času… (alza.cz)

Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Kiwi (446506)

Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Kiwi (446506)

Bluetooth reproduktor přenosný, 6W, Bluetooth 5.0, dosah až 20m, True Wireless Stereo, mikrofon, FM rádio, USB, microSD karty, jack 3.5mm, výdrž až 9 hodin Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Přenosný reproduktor Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Kiwi s Bluetooth 5.0Hledáte levný, ale přitom kvalitní bezdrátový reproduktor k mobilu? Energy Sistem Fabric Box 3+ nabídne dva 45mm širokopásmové reproduktory zabalený do exkluzivně zpracovaného těla se speciálním látkovým potahem. Díky vystavěné baterii se pak dočkáte zhruba 5 hodin ničím nerušeného poslechu své oblíbené hudby. Klidně v parku při pikniku.Díky použité technologii Bluetooth 5.0 lze hudbu bezdrátově streamovat na vzdálenost až 20 metrů a zároveň ve vyšší kvalitě.Není vyplněn… (alza.cz)

Dóza UH TREND obdélník 3 ks ASS ORION

Dóza UH TREND obdélník 3 ks ASS ORION

Sada dóz s víčky skvěle uchová potraviny v chladničce i mrazničce (do -25 °C), jsou skvělé na přenášení potravin, lze v nich ohřívat jídlo v MVT, můžete je použít do myčky na nádobí (do +95 °C). Sada 3 ks. Barevný assort víček. Materiál: plast. Rozměry: 1,2 l - 20x14x6,5 cm, 2 l - 23x16,5x7,5 cm, 3 l - 27,5x19,5x8 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Dóza UH TREND obdél. 0,3l 3 ks ORION

Dóza UH TREND obdél. 0,3l 3 ks ORION

Dóza s víčkem obdélníková. Sada 3 ks. Materiál: plast. Barevný assort víček. Rozměry: 13x9,5x4,5 cm, objem 0,3 l. (oriondomacipotreby.cz)

Pepino Extra Thin kondomy 3 ks

Pepino Extra Thin kondomy 3 ks

Jemné bezpečí s PEPINO Extra tenkými kondomy - jsou anatomicky tvarované, z přírodního latexu, s rezervoárem. Šířka 52 mm, délka 180 mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno.Popis VarováníOsobám trpícím alergiemi na latex doporučujeme používat kondom pouze po konzultaci s lékařem. Žádná antikoncepční metoda nemůže zajistit 100% ochranu před otěhotněním, HIV nebo jinými sexuálně přenosnými chorobami. (ageo.cz)

Dámské trendy tenisky Voi Jeans vel. EUR 36, UK 3

Dámské trendy tenisky Voi Jeans vel. EUR 36, UK 3

Dámské trendy tenisky značky Voi Jeans. V tmavě šedém provedení, s tmavě šedými tkaničkami a bílými podrážkami. Vhodné na běžné nošení. bílé prošívání (outletexpert.cz)

Delikvence mládeže: Trendy a souvislosti (978-80-7387-860-3)

Delikvence mládeže: Trendy a souvislosti (978-80-7387-860-3)

Kniha – autor Eva Moravcová; Zuzana Podaná; Jiří Buriánek, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Monografie podává přehled výsledků nejnovějšího reprezentativního výzkumu delikvence u žáků 7.–9. tříd základních škol a gymnázií v ČR z roku 2013 a nabízí jejich srovnání s rokem 2007. Podrobně a systematicky analyzuje vliv prakticky všech relevantních individuálních (sebekontrola, osobní morálka) i sociálních faktorů, například rodiny, školy nebo vrstevníků, zvláště pak delikventních kamarádů. Využívá získaných poznatků k ověření některých starších i novějších teorií, které vysvětlují vznik delikventních tendencí a usilují o jejich predikci (P. O. Wikström). Diskutuje také metodologické otázky spojené se získáváním dat a ukazuje možnosti využití pokročilých statistických metod při jejich… (alza.cz)

FORCELL Extra odolný obal Xiaomi Redmi Note 3

FORCELL Extra odolný obal Xiaomi Redmi Note 3

Extra odolný obal Xiaomi Redmi Note 3 průhledný Tento obal poskytuje nekompromisní ochranu pro Váš Xiaomi Redmi Note 3. Díky vyztuženým okrajem je mobil chráněn při každém pádu az každé strany a tak se nemusíte obávat jakéhokoliv poškození.   - velmi kvalitní ochrana telefonu - vyztužené rohy obalu poskytují pružnost při pádech - jednoduchý design Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 3 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

ABENA LIGHT EXTRA 3 VLOŽKY ABSORPČNÍ, 500ML,10KS

ABENA LIGHT EXTRA 3 VLOŽKY ABSORPČNÍ, 500ML,10KS

Anatomicky tvarované vložky pro velmi lehkou až střední stresovou inkontinenci, především u žen. Bezpečnost a spokojenost uživatelek zaručuje dlouhovláknitá skandinávská buničina, nový superabsorbent, Odour System (pachová absorpce) a prodyšná spodní fólie Air Plus. Fixujeme spodním prádlem, příp. fixačními kalhotkami Abri - Fix Net, Abri - Fix Pants, Abri - Fix Leaf nebo Abri - Fix Soft Cotton, Abri - Fix Pants Super. Vhodné pro I. stupeň inkontinence, savost 500 ml. Balení obsahuje 10 ks. (benu.cz)

Kytarová extra třída (979-0-2601-0740-3)

Kytarová extra třída (979-0-2601-0740-3)

Kniha – autor Tatiana Stachak, 0 stran, česky, Kytarová extra třída je pokračování mimořádně úspěšné školy hry na kytaru s názvem Kytarová první třída od polské skladatelky a kytaristky Tatiany Stachak (*1973). Kytarová extra třída je moderně zpracovaná a bohatě ilustrovaná publikace pro pokročilejší žáky, kterým nabízí kreativní přístup ke složitějším kytarovým technikám, tanečním rytmům a rozvoji hudebního cítění, ale také zapojení pedagoga i spolužáků do výuky kytarové hry. Učebnice obsahuje kolem 60 původních skladeb autorky a 45 kompozic klasiků kytary.       Kytarová extra třída je učebnice o 146 stranách a je metodicky rozdělena na tři části: 1) Kytarové efekty – žák se seznamuje s typickými a již náročnějšími kytarovými technikami (apoyando, barré, tremolo, Bartókovo pizzicato… (alza.cz)

PMeda PM Propolis Maral extra 3% kapky 50ml

PMeda  PM Propolis Maral extra 3% kapky 50ml

PM Propolis Maral extra 3% kapky 50ml PM Propolis Maral extra 3% kapky obsahuje etanolový roztok obsahující standardizovaný extrakt Propolisu Moravia® a maralu. Účinné látky z extraktů patří do skupin, u kterých byl prokázán významný komplex účinků všeobecně posilujících a tonizujících s antimikrobiálním efektem. (pilulka.cz)

PMeda PM Propolis Echinacea extra 3% kapky 50ml

PMeda  PM Propolis Echinacea extra 3% kapky 50ml

PM Propolis Echinacea extra 3% kapky 50ml PM Propolis Echinacea extra je přípravek obsahující standardizovaný PROPOLIS Moravia PM® extrakt z celé rostliny Echinacea. Účinné látky z extraktů příznivě ovlivňují povrch kůže i sliznice a obranyschopnost organizmu. Má ochranné a desinfekční účinky na řadu humánních patogenních mikroorganizmů. (pilulka.cz)

PMeda PM Propolis Echinacea extra 3% spray 25ml

PMeda  PM Propolis Echinacea extra 3% spray 25ml

PM Propolis Echinacea extra 3% spray 25ml PM Propolis Echinacea extra 3% sprej je přípravek obsahuje standardizovaný extrakt PROPOLIS Moravia PM® a extrakt z celé rostliny Echinacea. Účinné látky z extraktů pozitivně ovlivňují povrch kůže i sliznice. Mají ochranné a desinfekční účinky na řadu humánních patogenních mikroorganizmů. Ničí nebo brzdí v růstu některé bakterie, viry, houby, kvasinky a plísně. (pilulka.cz)

Moderné trendy v detských chirurgických oboroch: 3. díl (978-80-7228…

Moderné trendy v detských chirurgických oboroch: 3. díl (978-80-7228-747-5)

Kniha - 440 stran, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

FORCELL Extra odolný obal Xiaomi Redmi Note 3 modrý

FORCELL Extra odolný obal Xiaomi Redmi Note 3 modrý

Extra odolný obal Xiaomi Redmi Note 3 modrý Mimořádně odolný obal pro Váš Xiaomi Redmi Note 3, který ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech.   - nekompromisní ochrana telefonu - s obalem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - obal obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 3 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Extra odolný kryt Xiaomi Redmi Note 3 červený

FORCELL Extra odolný kryt Xiaomi Redmi Note 3 červený

Extra odolný kryt Xiaomi Redmi Note 3 červený Mimořádně odolný kryt pro Váš Xiaomi Redmi Note 3, který ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech.   - nekompromisní ochrana telefonu - s obalem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - obal obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 3 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Extra odolný kryt Xiaomi Redmi Note 3 černý

FORCELL Extra odolný kryt Xiaomi Redmi Note 3 černý

Extra odolný kryt Xiaomi Redmi Note 3 černý Mimořádně odolný kryt pro Váš Xiaomi Redmi Note 3, který ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech.   - nekompromisní ochrana telefonu - s obalem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - obal obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 3 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Extra odolné pouzdro Xiaomi Redmi Note 3 bílé

FORCELL Extra odolné pouzdro Xiaomi Redmi Note 3 bílé

Extra odolné pouzdro Xiaomi Redmi Note 3 bílé Mimořádně odolné pouzdro pro Váš Xiaomi Redmi Note 3, které ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyrobeno z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech.   - nekompromisní ochrana telefonu - s obalem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - obal obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 3 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

PMeda PM Propolis Maral extra 3% ústní spray 25ml

PMeda  PM Propolis Maral extra 3% ústní spray 25ml

PM Propolis Maral extra 3% ústní spray 25ml PM Propolis Maral extra 3% ústní sprej obsahuje etanolový roztok standardizovaného extraktu Propolisu Moravia ® a maralu. Účinné látky vykazují komplex účinků všeobecně posilujících a tonizujících s antimikrobiálním efektem. Napomáhají zvyšovat tělesnou výkonnost a obranyschopnost organizmu před virovými a bakteriálními chorobami, mírní stavy úzkosti a únavy. Extrakty maralu jsou užívány také jako afrodiziakum a u nechutenství. (pilulka.cz)

Sensodyne Advanced Clean Extra Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Sensodyne Advanced Clean Extra Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Vlastnosti Vyvinutý pro důkladné čištění mezizubních prostor Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučuje se měnit zubní kartáček každé 3 měsíce. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Extra Soft … (ageo.cz)

Sensodyne Repair & Protect Extra Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Sensodyne Repair & Protect Extra Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Vlastnosti Chrání před nadměrným opotřebením skloviny Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučuje se měnit zubní kartáček každé 3 měsíce. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Repair & Protect Extra… (ageo.cz)

Pantene Pro-V Pantene kondicioner 3 Minute Miracle Extra Volume 200ml

Pantene Pro-V  Pantene kondicioner 3 Minute Miracle Extra Volume 200ml

Pantene kondicioner 3 Minute Miracle Extra Volume 200ml Objevte sílu složení Pro-V v ampulích, sílu masky v balzámu na vlasy ke každodennímu použití. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít