Festa vrtačka aku s příklepem share20v 2x baterie 2.0ah, nabíječka, kufr (962010)

Produkt Festa vrtačka aku s příklepem share20v 2x baterie 2.0ah, nabíječka, kufr (962010) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Festa vrtačka aku s příklepem share20v 2x baterie 2.0ah, nabíječka, kufr (962010) upraviť a produkt hľadať znova.

FESTA vrtačka AKU s příklepem SHARE20V 2x baterie 2.0Ah, nabíječka, kufr (962010)

FESTA vrtačka AKU s příklepem SHARE20V 2x baterie 2.0Ah, nabíječka, kufr (962010)
Detail

Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na dřevo a do zdi, max. otáčky 1800 ot/min, max. krouticí moment 45 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu a levý/pravý chod, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 1,3 kg Aku vrtačka Festa je vhodný pomocník pro všechny kutily či rodiny, který se hodí pro šroubování i vrtání. Důležitou součástkou této aku vrtačky je elektromotor, který je bezpečně zasazen do kvalitně zpracované konstrukce. Max. krouticí moment aku vrtačky Festa je 45 Nm, proto se tento model vypořádá i s utahováním namáhaných šroubů a matic. Samotný chod tohoto modelu obstarává dvourychlostní motor. Zajisté využijete i sklíčidlo k upnutí vrtáku do průměru až 13 mm. Nabízená aku vrtačka váží pouze 1,3 kg a díky tomu s ní lze pracovat i delší dobu. Mimo samotné vrtačky uvnitř balení naleznete dva akumulátory. Zásadní vlastnosti aku vrtačky FESTA vrtačka AKU s příklepem SHARE20V 2x baterie 2.0Ah, nabíječka, kufr... (alza.cz)

Podobné produkty ako FESTA vrtačka AKU s příklepem SHARE20V 2x baterie 2.0Ah, nabíječka, kufr (962010) , Festa vrtačka aku s příklepem share20v 2x baterie 2.0ah, nabíječka, kufr (962010)

FESTA vrtačka AKU SHARE20V 2x baterie 2.0Ah, nabíječka, kufr (962021)

FESTA vrtačka AKU SHARE20V 2x baterie 2.0Ah, nabíječka, kufr (962021)
Detail

Aku vrtačka - dvourychlostní, vhodná na dřevo a do železa, max. otáčky 1300 ot/min, max. krouticí moment 28 nm, max. rozsah sklíčidla 10 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček a ergonomické držadlo, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 0,9 kg Aku vrtačka Festa je nezbytný nástroj pro práce doma i v dílně, který lze využít k vrtání i šroubování. Srdcem tohoto stroje je elektromotor, který je zakomponovaný do kvalitně zpracované konstrukce. Max. točivý moment aku vrtačky Festa činí 28 Nm, proto nejsou pro tuto vrtačku ani tvrdší materiály oříškem. Samotný pohon tohoto modelu obstarává dvourychlostní motor. Zajisté využijete i sklíčidlo k upnutí vrtáku o průměru až 10 mm. Nabízená aku vrtačka váží pouze 0,9 kg a díky tomu s ní lze pracovat i delší dobu. Dostanete k ní dokonce i dva akumulátory. Zásadní vlastnosti aku vrtačky FESTA vrtačka AKU SHARE20V 2x baterie 2.0Ah, nabíječka, kufr Perfektní aku vrtačka pro pravé kutily, ale i pro domácí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FESTA vrtačka AKU SHARE20V 2x baterie 2.0Ah, nabíječka, kufr (962021) , Festa vrtačka aku s příklepem "brushless" share20v baterie 2.0ah,nabíječka, kufr (962001)

FESTA vrtačka AKU s příklepem "BRUSHLESS" SHARE20V baterie 2.0Ah,nabíječka, kufr (962001)

FESTA vrtačka AKU s příklepem "BRUSHLESS" SHARE20V baterie 2.0Ah,nabíječka, kufr (962001)
Detail

Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na dřevo, do zdi a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 2000 ot/min, max. krouticí moment 80 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček a ergonomické držadlo, 1× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 1,4 kg Aku vrtačka Festa je nepostradatelný pomocník, který si poradí jak se šroubováním, tak s vrtáním. Aku vrtačku pohání výkonný elektromotor, který je uchovaný v kvalitně zpracovaném těle. Max. točivý moment aku vrtačky Festa činí 80 Nm, proto se hodí i pro práci s tvrdšími materiály. Samotný chod tohoto modelu obstarává dvourychlostní bezuhlíkový motor. K dispozici je i sklíčidlo k upnutí vrtáku do průměru až 13 mm. Nabízená aku vrtačka váží 1,4 kg,což oceníte hlavně při delším používání. Mimo samotné vrtačky uvnitř balení naleznete jeden akumulátor. Zásadní vlastnosti aku vrtačky FESTA vrtačka AKU s příklepem "BRUSHLESS" SHARE20V baterie 2.0Ah,nabíječka, kufr Aku... (alza.cz)

Podobné produkty ako FESTA vrtačka AKU s příklepem "BRUSHLESS" SHARE20V baterie 2.0Ah,nabíječka, kufr (962001) , Festa vrtačka aku share20v 2x baterie 2.0ah, nabíječka, kufr (962021)

vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Lehký a výkonný dvourychlostní vrtací aku šroubovák s příklepem Vám poskytuje vysoký vrtací výkon při vrtání do široké škály materiálů - ocel, kovy, dřevo, plast, ale s příklepem také do zdiva. Je určen pro náročnější práce a díky svému příjemnému designu se s ním velmi dobře pracuje i při dlouhodobém používání. Srdcem vrtačky je vysoce výkonný motor se spolehlivou a dlouhodobě ověřenou konstrukcí a celokovová převodovka zajišťující bezchybný chod při i vysoké zátěži. Díky aretaci sklíčidla lze snadno měnit vrtáky jednou rukou. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000-8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.dvourychlostní převodovka umožňuje nastavit odpovídající otáčky pro konkrétní druh prácepřepnutím z vrtání na vrtání s mechanickým příklepem si poradí i s tvrdšími materiály a zdivemkvalitní celokovové sklíčidlo s aretací pro snadnou výměnu nástrojů16 stupňů kroutícího momentu plus vrtání, šroubování, příklep – ideální pro každé použitíintegrovaná LED svítilna usnadní práci v tmavých prostoráchpogumovaná rukojeť tlumí vibrace a činí práci příjemnější a bezpečnější (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Parkside aku vrtačka s příklepem 20v

vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Lehký a výkonný dvourychlostní vrtací aku šroubovák s příklepem Vám poskytuje vysoký vrtací výkon při vrtání do široké škály materiálů - ocel, kovy, dřevo, plast, ale s příklepem také do zdiva. Je určen pro náročné práce a díky svému příjemnému designu se s ním velmi dobře pracuje i při dlouhodobém používání. Vrtačka je poháněná nejmodernějším „brushless" motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Celokovová převodovka zajišťující bezchybný chod při i vysoké zátěži. Díky plynulému nastavení momentů, lze využít celý rozsah stupnice a nejen vyznačených 20 stupňů. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.nový „brushless motor“ bez uhlíkových kartáčů, který má delší životnost, je více výkonný a má menší spotřebu elektrické energie a zajišťuje vysoký kroutící moment 40/65Nmkvalitní celokovové sklíčidlo s aretací pro snadnou výměnu nástrojůplynulé nastavování momentů s 20stupni kroutícího momentu plus vrtání, šroubování, příklep - ideální pro každé použitícelokovová převodovka s 5ozubenými kolečky je speciálně navržena pro vysoký kroutící momentintegrovaná LED svítilna s dosvitem usnadní práci v tmavých prostoráchpřepnutím z vrtání na vrtání s mechanickým příklepem si poradí i s tvrdšími materiály a zdivem (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Festa nabíječka share20v 2.4a (962097)

vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh

vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh
Detail

Lehký a výkonný dvourychlostní vrtací aku šroubovák s příklepem Vám poskytuje vysoký vrtací výkon při vrtání do široké škály materiálů – ocel, kovy, dřevo, plast, ale s příklepem také do zdiva. Je určen pro náročné práce a díky svému příjemnému designu se s ním velmi dobře pracuje i při dlouhodobém používání. Vrtačka je poháněná nejmodernějším „brushless" motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Celokovová převodovka zajišťující bezchybný chod při i vysoké zátěži. Díky plynulému nastavení momentů, lze využít celý rozsah stupnice a nejen vyznačených 20 stupňů. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.nový „brushless motor“ bez uhlíkových kartáčů, který má delší životnost, je více výkonný a má menší spotřebu elektrické energie a zajišťuje vysoký kroutící moment 40/65Nmkvalitní celokovové sklíčidlo s aretací pro snadnou výměnu nástrojůplynulé nastavování momentů s 20stupni kroutícího momentu plus vrtání, šroubování, příklep - ideální pro každé použitícelokovová převodovka s 5ozubenými kolečky je speciálně navržena pro vysoký kroutící momentintegrovaná LED svítilna s dosvitem usnadní práci v tmavých prostoráchpřepnutím z vrtání na vrtání s mechanickým příklepem si poradí i s tvrdšími materiály a zdivemuniverzální akumulátor SHARE20V (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh , Festa nabíječka share20v 4a (962099)

sada aku nářadí SHARE20V v tašce, 7ks - vrtačka, úhlová bruska, ocaska, excentrická bruska, 2x baterie, nabíječka

pila ocaska aku SHARE20V, BRUSHLESS, bez baterie a nabíječky

pila ocaska aku SHARE20V, BRUSHLESS, bez baterie a nabíječky
Detail

Brushless aku pila ocaska je určena k řezání dřeva, umělé hmoty, kovů a jiných podobných materiálů při práci v dílně, garáži nebo na zahradě. Pila je poháněná nejmodernějším „brushless" motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Pružný pilový list umožňuje provádět nejen přímé a obloukové řezy, ale také řezy ve špatně přístupných místech (v rozích, podél zdi), prořezávání stromů. Hlavní výhodou této pily je akumulátorový pohon, který dovoluje si tuto pilu vzít s sebou tam kde s ní potřebujete pracovat, bez ohledu na to, jestli tam je rozvod elektrické energie. Pila má bezpečnostní pojistku proti náhodnému spuštění a je vybavena nastavitelným předkmitem, který si můžete upravit v závislosti na řezaném materiálu. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky Li-ion technologii je možné akumulátory kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jejich kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.nový „brushless motor“ bez uhlíkových kartáčů, který má delší životnost, je více výkonný a má menší spotřebu elektrické energie a zajišťuje vysoký kroutící moment snadné posunutí opěrky do vzdálenosti, která Vám usnadní řezánísystém pro rychlou a beznástrojovou výměnu pilových plátkůgumový antivibrační úchop snižuje množství vibracív závislosti na řezaném materiálu lze upravit předkmitpokud chcete řezat směrem nahoru, můžete si otočit pilový list o 180° (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako pila ocaska aku SHARE20V, BRUSHLESS, bez baterie a nabíječky , Hoteche aku vrtačka s příklepem, 1-13mm, 18v, 45nm - htp800105 (htp800105)

hoblík aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

hoblík aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Aku hoblík Extol Premium kombinuje rychlost a výkonnost elektrického hoblíku s pohodlím akumulátorového nářadí. Výsledkem je rychlé a přesné odebrání materiálu bez překážejícího kabelu. Řezná hlava hoblíku má dva kvalitní břity. Ochranný trn v pracovní desce hoblíku chrání čepel i obráběný materiál tím, že udržuje čepel zvednutou a mimo kontakt s povrchem vašeho materiálu mezi řezy. Sběrný vak připojený na prachový výstup pomáhá udržovat pracovní prostor čistý a bez pilin. Přiložený adaptér pro falcování pomáhá vytvářet polodrážky ve vašich deskách a paralelní adaptér udržuje hoblík v nastavené vzdálenosti. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.hoblík je vybaven integrovaným systémem odsáváním pilin a třísek do sběrného vakusklopný ochranný trn v hoblovací desce hoblíku, chrání při přerušení práce, nože a plochu pod hoblíkem proti poškození (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako hoblík aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Powxb10070 - aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20v li-ion 362 přísl. (powxb10070)

FESTA nabíječka SHARE20V 4A (962099)

FESTA nabíječka SHARE20V 4A (962099)
Detail

Nabíječka aku nářadí Díky nabíječce se dočkáte nižších výdajů a budete šetrnější k životnímu prostředí. A jako bonus budete mít nabité baterie vždy připraveny. (alza.cz)

Podobné produkty ako FESTA nabíječka SHARE20V 4A (962099) , Vrtačka aku pbl 2024 pk, 18v, 4ah, 2 baterie li-ion, kufr, stayer (377pbl2024pk)

FESTA nabíječka SHARE20V 2.4A (962097)

FESTA nabíječka SHARE20V 2.4A (962097)
Detail

Nabíječka aku nářadí Nabíječka vám přinese dobrý pocit z toho, že šetříte nejen přírodu, ale i svou peněženku. A k tomu jako bonus uvítáte stále nabité baterie. (alza.cz)

Podobné produkty ako FESTA nabíječka SHARE20V 2.4A (962097) , Vrtačka aku pbl 2122 pk, 18v, 2ah, 2 baterie li-ion, kufr, stayer (377pbl2122pk)

vrtací šroubovák aku s příklepem, 18V Li-ion, 4 pólový motor, 2000mAh, bez baterie a nabíječky

vrtací šroubovák aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

vrtací šroubovák aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Lehký a výkonný dvourychlostní vrtací aku šroubovák s vysokým utahovacím momentem pro vrtání a šroubování do kovu a dřeva. Díky aretaci sklíčidla můžete snadno měnit vrtáky jednou rukou. Akumulátor lze použít ve všech 20V aku strojích z řady Extol Premium 88918xx. Díky Li-ion technologii je možné akumulátory kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jejich kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.dvourychlostní převodovka umožňuje nastavit odpovídající otáčky pro konkrétní druh prácesklíčidlo s aretací pro snadnou výměnu nástrojů19 stupňů kroutícího momentu plus stupeň pro vrtání – ideální pro každé použitíintegrovaná LED svítilna usnadní práci v tmavých prostoráchpogumovaná rukojeť tlumí vibrace a činí práci příjemnější a bezpečnější (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrtací šroubovák aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Vrtačka aku pbl 2035 pikf, 18v, bezuhlíková, 5ah, 2 baterie li-ion, kufr, stayer (377pbl2035pikf)

pila ocaska aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

pila ocaska aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Aku pila ocaska je určena k řezání dřeva, umělé hmoty, kovů a jiných podobných materiálů při práci v dílně, garáži nebo na zahradě. Pružný pilový list umožňuje provádět nejen přímé a obloukové řezy, ale také řezy ve špatně přístupných místech (v rozích, podél zdi), prořezávání stromů. Hlavní výhodou této pily je akumulátorový pohon, který dovoluje si tuto pilu vzít s sebou tam kde s ní potřebujete pracovat, bez ohledu na to, jestli tam je rozvod elektrické energie. Pila má bezpečnostní pojistku proti náhodnému spuštění a je vybavena nastavitelným předkmitem, který si můžete upravit v závislosti na řezaném materiálu. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.snadné posunutí opěrky do vzdálenosti, která Vám usnadní řezánísystém pro rychlou a beznástrojovou výměnu pilových plátkůgumový antivibrační úchop snižuje množství vibracív závislosti na řezaném materiálu lze upravit předkmitpokud chcete řezat směrem nahoru, můžete si otočit pilový list o 180° (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako pila ocaska aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Vrtačka aku pbl 2032 pikf, 18v, bezuhlíková, 2ah, 3 baterie li-ion, kufr, stayer (377pbl2032pikf)

hřebíkovačka/sponkovačka aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

hřebíkovačka/sponkovačka aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

2v1 funkce této 20V aku hřebíkovačky/sponkovačky s ní dělají ideální nástroj pro domácí úpravy, jako jsou truhlářské práce, instalaci lišt obložení, izolace, plastových folií, čalounění a další dokončovací práce. Napájení akumulátorem poskytuje konzistentní a spolehlivý výkon díky silné 20V lithium-iontové baterii a eliminuje potřebu hlasitého a těžkého kompresoru a manipulaci s dlouhou vzduchovou hadici. Hřebíkovačka může vystřelit až 60 hřebíků za minutu. Při práci si můžete zvolit ze dvou režimů: režim jednotlivého odpálení, který se používá pro přesné umístění hřebíků a kontaktní režim, při kterém hřebíkovačka vystřelí při kontaktu s materiálem. Gumová špička chrání materiál, při kontaktu a dvoustupňový spoušť chrání uživatele před náhodným vystřelením. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky Li-ion technologii je možné akumulátory kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jejich kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.hřebíkovačka má dva režimy spuštění: sekvenční nastřelování pomocí stisku spouště a kontaktní nastřelování při dotyku s pracovní plochousnadné a rychlé beznástrojové otevření ústí pro rychlou výměnu poškozených nebo zaseklých hřebíkůsnímatelná gumová špička zabraňuje poškození pracovní plochykvalitní pryž na těle sponkovačky zvyšuje pohodlí při práci, umožňuje časté používání a snižuje vibrace přecházející na uživateleLED dioda osvětlující pracovní prostorspona pro zavěšení na opasek (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako hřebíkovačka/sponkovačka aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Vrtačka aku pbl 2034 pikf, 18v, bezuhlíková, 4ah, 2 baterie li-ion, kufr, stayer (377pbl2034pikf)

kompresor domácí aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

kompresor domácí aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Výkonný a silný plnící aku kompresor, je určen ke kontrole a k doplnění tlaku pneumatik osobních a užitkových automobilů, motorek a cyklistických kol na předepsaný tlak a s dodávaným příslušenstvím také k nafouknutí sportovních míčů, lehátek, matrací apod. Na displeji kompresoru si můžete jednoduše zvolit tlak v bar, psi, kPa a kompresor se automaticky při dosažení této hodnoty zastaví. Pro práci ve tmě je tento displej podsvícený a kompresor má světlo, které svítí i když kompresor není zapnutý. Spínač kompresoru je vybaven pojistkou proti samovolnému spuštění a zámkem, kterým můžete zaaretovat spínač v poloze zapnuto. Samotný kompresor uvnitř stroje má celokovovou konstrukci zajišťující dlouhou životnost. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor má indikátor nabití a lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.automatické vypnutí při dosažení nastaveného tlakunastavení tlaku v bar, psi, kPacelokovový kompresorsvítilna a podsvícený displejpojistka proti samovolnému spuštění a zámek spínače (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako kompresor domácí aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Powx0270 - elektrická vrtačka s příklepem 850 w (powx0270)

Yato Vrtačka s příklepem AKU MABUCHI 18V LI-ION, 440-1650 ot/min, kufr

Yato Vrtačka s příklepem AKU MABUCHI 18V LI-ION, 440-1650 ot/min, kufr
Detail

Vyznačuje se kvalitně zpracovanou konstrukcí, která vám zajiští komfort při práci. Využití vhodné zejména pro profesionální použití. Do sklíčidla je možné upnout nástroje do průměru 13 mm. Vrtačka je dále vybavena i LED přisvětlením pro práci ve špatně dostupných místech. Technické údaje: napětí akumulátoru: 18V (Li-ion) kapacita akumulátoru: 2000 mAh (2 Ah) čas nabíjení: 1 h max. točivý moment: 40Nm nastavení kroutícího mementu: 1 - 20 max. počet otáček: 0 - 1650 (2 stupně nastavení) max. počet údarů: 0 - 29700 (2 stupně nastavení) max. rozsah sklíčidla: 13 mm hmotnost: 3,5 kg Obsah balení: 1 x vrtačka s příklepem AKU MABUCHI 18V LI-ION (dilego.cz)

Podobné produkty ako Yato Vrtačka s příklepem AKU MABUCHI 18V LI-ION, 440-1650 ot/min, kufr , Powc10200 - el. vrtačka s příklepem 600 w (powc10200)

bruska multifunkční aku SHARE20V, rychloupínací, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

bruska multifunkční aku SHARE20V, rychloupínací, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Aku multifunkční bruska je určena k řezání a oddělování dřevěných materiálů, umělé hmoty, sádrokartonu a měkkých kovů (např. mědi, hliníku, nekalených hřebíků, slitin měkkých kovů) dále k rašplování, broušení a seškrabávání menších ploch. Nářadí umožňuje provádět přesné práce na těžko přístupných místech jako např. provádění výřezů v rozích nábytku, obkladaček apod. Její hlavní výhodou je akumulátorový pohon, který dovoluje si vzít brusku s sebou tam kde s ním potřebujete pracovat, bez ohledu na to, jestli tam je rozvod elektrické energie. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.rychloupínací čelist zajišťuje snadnou beznástrojovou výměnu břitů "quick install"regulátor otáček umožňuje nastavení otáček podle druhu řezaného materiáluškrabka je určena např. pro odstraňování měkkého tmelu mezi obklady, seškrabování tmelu nebo barvy...zanořovací list je určen pro provádění výřezů do dřeva a měkčích materiálů ve špatně přístupných místech jako např. v rozích, v instalovaných kobercových lištách, do velkých ploch... (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako bruska multifunkční aku SHARE20V, rychloupínací, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Powx0260 - elektrická vrtačka s příklepem 650 w (powx0260)

reflektor LED aku SHARE20V, 1800lm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

reflektor LED aku SHARE20V, 1800lm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

LED reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. Díky vysokému výkonu a jednoduchému a dobře polohovatelného stojanu ideálním pracovním světlem. Reflektor je také připraven na rozmanité uchycení světla - lze ho pověsit na lano nebo hřebík, ale také přišroubovat na stěnu nebo sloup. Baterie je zakryta průhledným krytem a s jeho pomocí dosahuje reflektor krytí IP44. Díky napájení akumulátory SHARE20V lze zajistit nepřetržitý provoz světla, prostě jen vložíte nabitý akumulátor a pokračujete dále. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.otočná hlava v rozsahu 360°tři módy světla: 1800–1000–500lmvelká variabilita uchycení světladoba svícení na nejsilnější mód s baterií 2000mAh je 75min (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako reflektor LED aku SHARE20V, 1800lm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Aku vrtačka (8592190124083)

bruska vibrační delta aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

bruska vibrační delta aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Aku vibrační bruska je ideální nástroj pro broušení dřeva a dřevěných materiálů, kovů a k zabroušení poškozených míst povrchové úpravy, např. barvy a laku, dále tmelů apod. bez použití vody. Díky svému tvaru je velmi vhodný pro broušení v rohových a obtížně dostupných prostorech. Brusná plocha je vybavena suchým zipem, který umožňuje snadnou výměnu brusných papírů. Integrované odsávání pilin udržuje čistý pracovní prostor při práci a po práci jednoduše vysypete sběrný box a je uklizeno. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–5000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.jednoduchý tvar brusky rozšiřuje možnosti jejího uchopení a usnadňuje provádět přesné brusné práce na špatně přístupných místechsilná vrstva gumy na úchopové části tlumí vibrace a zvyšuje komfort při prácizabudované odsávání prachu a sběrný box na prach snižují prašnost při prácilze používat s 2000mAh i 4000mAh akumulátory (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako bruska vibrační delta aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Yato vrtačka s příklepem 850 w, 2 rychlosti ( 5906083026645 )

bruska excentrická aku SHARE20V, 125mm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

bruska excentrická aku SHARE20V, 125mm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Aku vibrační bruska je ideální nástroj pro broušení dřeva a dřevěných materiálů, kovů a k zabroušení poškozených míst povrchové úpravy, např. barvy a laku, dále tmelů apod. bez použití vody. Rotační pohyb vytváří vysoký brousící výkon a excentricita vytváří náhodný pohyb, který zabraňuje vzniku nežádoucích hlubokých rýh v broušeném materiálu. Brusná plocha je vybavena suchým zipsem, který umožňuje snadnou výměnu brusných papírů. Integrované odsávání pilin udržuje čistý pracovní prostor při práci a po práci jednoduše vysypete sběrný vak a je uklizeno. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.vysoký brusný výkonsilná vrstva gumy na úchopové části tlumí vibrace a zvyšuje komfort při prácizabudované odsávání prachu a sběrný vak na prach snižují prašnost při práci (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako bruska excentrická aku SHARE20V, 125mm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Festa šroubovák aku 1/4" 3.6v 1.5ah set nabíječka, příslušenství (962031)

pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Aku kotoučová pila je navržena tak, aby uživatelům poskytla výkonné a snadné řezání při různých instalatérských, elektrických, rámovacích, dokončovacích a tesařských pracích. Pila je poháněná silným motorem s otáčkami 3650/min, který umožňuje uživatelům rychle a snadno řezat tvrdým materiálem. Horní a spodní kovový ochranný kryt poskytují vynikající ochranu kotouče při pádu. Gumová měkká rukojeť je ergonomicky navržena tak, aby uživatelům poskytovala vynikající pohodlí a vyvážení pro snadno ovladatelné řezy. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.pevná hliníková základna pro maximální stabilitu a přesnost řezumožnost sklopení řezu až do úhlu 45°vodící lišta pro podélné řezáníjednoduché nastavení hloubky řezu a nastavení šikmého úhlupřipojení odsávání umožňují zachování čistého pracovního prostředíelektronická brzda rychle zastaví kotouč při přerušení práce (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Fieldmann fdv 10352-55ar aku vrtačka

Aku vrtačka Powerplus POWX00445 20V s příklepem

Aku vrtačka Powerplus POWX00445 20V s příklepem
Detail

S aku vrtačkou Powerplus POWX00445 20V můžete šroubovat, vrtat i vrtat s příklepem. Vrtačka najde své využití v každé malé dílně i v domácnosti. Je vhodná jak pro profesionály, tak pro domácí kutili. Rychlost vrtání si můžete nastavit díky volbě ze 2 rychlostí. Vrtačku pohání nabíjecí Li-Ion akumulátor 20V 2 000 mAh, který dostanete v balení hned dvakrát. Tak můžete jeden akumulátor nabíjet, zatímco druhý zrovna používáte. Nestane se vám, že budete muset práci přerušit kvůli vybité baterii. Pro dokonalé pohodlí při práci má vrtačka měkčené držadlo, systém redukce vibrací a řemínek na zápěstí. Na práci vám spolehlivě posvítí LED osvětlení, které je umístěno na přední stranu vrtačky. Vlastnosti: 3 funkce - šroubování, vrtání, vrtání s příklepem Silný akumulátor 2 rychlosti LED osvětlení pro lepší práci LED ukazatel nabití baterie Kovové rychloupínací sklíčidlo Přepínač zpětného chodu Pásek na zápěstí Spona na zavěšení Měkčené držadlo Systém redukce vibrací Specifikace: Napětí: 20 V Kapacita akumulátoru: 2 000 mAh Li-ion Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 – 1 400 min-1 Nastavení momentu: 16 + 1 + 1 Max. utahovací moment: 50 Nm Sklíčidlo: 13 mm Doba nabíjení baterie: 60 min Hmotnost vrtačky: 1,9 kg Rozměry balení: 11,5 x 42 x 30,5 cm Hmotnost balení: 4,15 kg Obsah balení: 1x AKU vrtačka 2x akumulátor 20V 2.000 mAh Li-Ion 1x nabíječka BMC kufr (patro.cz)

Podobné produkty ako Aku vrtačka Powerplus POWX00445 20V s příklepem , Einhell šroubovák aku bezuhlíkový s příklepem te-cd 18 li-i-solo (bez aku) (4513860)

pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Brushless kotoučová pila je navržena tak, aby uživatelům poskytla výkonné a snadné řezání při různých instalatérských, elektrických, rámovacích, dokončovacích a tesařských pracích. Pila je poháněná nejmodernějším „brushless" motorem s 3650 ot./min umožňuje uživatelům rychle a snadno řezat tvrdým materiálem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Horní a spodní kovový ochranný kryt poskytují vynikající ochranu kotouče při pádu. Gumová měkká rukojeť je ergonomicky navržena tak, aby uživatelům poskytovala vynikající pohodlí a vyvážení pro snadno ovladatelné řezy. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.nový „brushless motor“ bez uhlíkových kartáčů, který má delší životnost, je výkonnější, má menší spotřebu elektrické energie a zajišťuje vysoký kroutící momentpevná hliníková základna pro maximální stabilitu a přesnost řezumožnost sklopení řezu až do úhlu 45°, vodící lišta pro podélné řezáníjednoduché nastavení hloubky řezu a nastavení šikmého úhlupřipojení odsávání umožňují zachování čistého pracovního prostředíelektronická brzda rychle zastaví kotouč při přerušení práce (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Einhell šroubovák aku s příklepem te-cd 18/48 li-i-solo (bez aku) (4513926)

utahovák rázový 1/4" aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

utahovák rázový 1/4" aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Lehký a výkonný rázový aku utahovák s max. kroutícím momentem 180Nm Vám poskytuje výkon, který potřebujete při utahování a povolování vrutů. Rázový moment zvyšuje sílu utahováku při šroubování a zároveň snižuje spotřebu baterie při utahování. Proto je utahovák při šroubování mnohem efektivnější než aku vrtačka a také zašroubuje více vrutů na jedno nabití baterie. Dotažení vrutu usnadňuje automatické snížení rychlosti při zvýšení odporu a tření dotahovaného vrutu. Dotahování menších vrutů je díky vyšším otáčkám (2800 vs 1600/min) výrazně rychlejší než u aku vrtačky, proto je tento typ oblíbený při práci s dřevem. Hlava se šestihranným úchytem je vybavena zámkem pro bity a držáky bitů s drážkou. Celokovová převodovka zajišťuje bezchybný chod při i vysoké zátěži a přispívá k lepšímu odvodu tepla vznikajícího při práci. Utahovák je vybaven LED svítilnou, která osvětluje pracovní prostor při práci. Díky nízké hmotnosti 1,6kg s baterií lze utahovák používat i při delších pracích. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor má indikátor nabití a lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.kovová přezka pro zavěšenínízká hmotnostšestihran 1/4” se zámkemvyšší otáčky než vrtačka (2800 vs 1600/min)integrovaná LED svítilnacelokovová převodovka (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako utahovák rázový 1/4" aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Dětská vrtačka na baterie (8592386022346)

kladivo vrtací aku SHARE20V, 1,2J, SDS plus, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

kladivo vrtací aku SHARE20V, 1,2J, SDS plus, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Aku vrtací kladivo je určeno k rychlému vrtání do cihel a betonu pomocí vrtáků s SDS Plus stopkou. Díky pneumatickému příklepovému systému je schopno vrtat mnohem rychleji a efektivněji než příklepové vrtačky. Jeho hlavní výhodou je akumulátorový pohon, který dovoluje si vzít kladivo s sebou tam kde s ním potřebujete pracovat, bez ohledu na to, jestli tam je rozvod elektrické energie. Kladivo je vybaveno zpětným chodem pro snadné vytažení zaseklého vrtáku a dvěma rozsahy rychlosti, které lze využít dle vrtaného materiálu. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.pneumatický příklep pro rychlé vrtánídvě rychlostipro SDS plus vrtákyzpětný chod (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako kladivo vrtací aku SHARE20V, 1,2J, SDS plus, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , M-style un10 2x usb nabíječka / zásuvka s voltmetrem moto baterie (5049-ms-192007)

utahovák rázový 1/2" aku SHARE20V, 180Nm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

utahovák rázový 1/2" aku SHARE20V, 180Nm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Lehký a výkonný rázový aku utahovák s max. kroutícím momentem 180Nm Vám poskytuje výkon, který potřebujete k dokončení široké škály utahovacích operací – utahování a povolování šroubů. Rázový moment zvyšuje sílu utahováku při šroubování a zároveň snižuje spotřebu baterie. Proto je při šroubování mnohem efektivnější než aku vrtačka a také zašroubuje více šroubů na jedno nabití baterie. Celokovová převodovka zajišťuje bezchybný chod při i vysoké zátěži a přispívá k lepšímu odvodu tepla vznikajícího při práci. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.s hmotností pouhých 1,6kg je ideální pro dlouhodobější prácekovová přezka pro zavěšeníhlava se čtyřhranem 1/2"integrovaná LED svítilna usnadní práci v tmavých prostorách (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako utahovák rázový 1/2" aku SHARE20V, 180Nm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Aku baterie parkside

Hoteche AKU vrtačka s příklepem, 20V, 50 Nm (HTP800111)

Hoteche AKU vrtačka s příklepem, 20V, 50 Nm (HTP800111)
Detail

Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na dřevo, do zdi a do železa, max. otáčky 1600 ot/min, max. krouticí moment 50 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ukazatel stavu akumulátoru a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení Aku vrtačka Hoteche je skutečný profík, který si poradí jak s vrtáním, tak se šroubováním. Jedním z nejdůležitějších komponentů aku vrtačky je elektromotor, který je bezpečně zasazen do kvalitně zpracované konstrukce. Kroutící moment aku vrtačky Hoteche je 50 Nm, díky čemuž je vhodná pro každého kutila. Samotný chod tohoto modelu obstarává dvourychlostní motor. K dispozici je i sklíčidlo k upnutí vrtáku s průměrem 13 mm. Dostanete k ní dokonce i dva akumulátory. Zásadní vlastnosti aku vrtačky Hoteche AKU vrtačka s příklepem, 20V, 50 Nm Základní kus nářadí, který přijde vhod v každé domácnosti Aku vrtačka Hoteche vám ulehčí a urychlí práci Příklepový mechanismus snižující... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hoteche AKU vrtačka s příklepem, 20V, 50 Nm (HTP800111) , Alzatools pro cbhd20v brushless batteryone 20v + 3,5a nabíječka + 2x 2ah baterie (bunatpt003b)

utahovák rázový 1/2" aku SHARE20V, 250Nm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

utahovák rázový 1/2" aku SHARE20V, 250Nm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Lehký a výkonný rázový brushless aku utahovák s vysokým max. kroutícím momentem 250Nm Vám poskytuje výkon, který potřebujete k dokončení široké škály utahovacích operací – utahování a povolování šroubů. Utahovák je poháněná nejmodernějším „brushless" motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Rázový moment zvyšuje sílu utahováku při šroubování a zároveň snižuje spotřebu baterie. Proto je při šroubování mnohem efektivnější než aku vrtačka a také zašroubuje více šroubů na jedno nabití baterie. Celokovová převodovka uložená v kovovém pouzdru zajišťuje bezchybný chod při i vysoké zátěži a přispívá k lepšímu odvodu tepla vznikajícího při práci. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.nový „brushless motor“ bez uhlíkových kartáčů, který má delší životnost, je více výkonný a má menší spotřebu elektrické energie a zajišťuje vysoký kroutící momenthlava se čtyřhranem 1/2"integrovaná LED svítilna usnadní práci v tmavých prostoráchs hmotností pouhých 1,5kg je ideální pro dlouhodobější prácekovová přezka pro zavěšení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako utahovák rázový 1/2" aku SHARE20V, 250Nm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Smoby b&d mechanická aku vrtačka/šroubovák (3032163601944)

kladivo vrtací aku SHARE20V, 1,7J, SDS plus, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky

kladivo vrtací aku SHARE20V, 1,7J, SDS plus, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Detail

Aku vrtací kladivo je určeno k rychlému vrtání do cihel a betonu pomocí vrtáků s SDS plus stopkou a menším sekacím pracem. Kladivo je poháněno nejmodernějším „brushless" motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Díky pneumatickému příklepovému systému je schopno vrtat mnohem rychleji a efektivněji než příklepové vrtačky. Kladivo má zámek sekáče, takže si můžete před sekáním sekáč nastavit do patřičné polohy a při sekání bude kladivo udržovat sekáč v této poloze. Jeho hlavní výhodou je akumulátorový pohon, který dovoluje si vzít kladivo s sebou tam kde s ním potřebujete pracovat, bez ohledu na to, jestli tam je rozvod elektrické energie. Kladivo je vybaveno zpětným chodem pro snadné vytažení zaseklého vrtáku a regulací rychlosti, kterou lze využít dle vrtaného materiálu. Integrované LED osvětlení má zpožděné vypnutí a svítí ještě několik vteřin po vypnutí kladiva. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.pneumatický příklep pro rychlé vrtánípro SDS plus vrtáky a sekáčezámek sekáče a nastavení polohy sekáčezpětný chodLED osvětlení se zpožděným vypnutím (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako kladivo vrtací aku SHARE20V, 1,7J, SDS plus, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky , Aku baterie parkside 20v

Vrtačka aku PBL 2022 PK, 18V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2022PK)

Vrtačka aku PBL 2022 PK, 18V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2022PK)
Detail

Aku vrtačka - dvourychlostní, max. otáčky 1400 ot/min, regulace otáček, levý/pravý chod a LED osvětlení, akumulátor o kapacitě 2 Ah, hmotnost 1,2 kg Aku vrtačka STAYER se stane vaším spolehlivým pomocníkem, který si poradí jak s vrtáním, tak se šroubováním. Jedním z nejdůležitějších komponentů aku vrtačky je elektromotor, který se jen tak nějaké práce nezalekne. Samotný chod tohoto modelu obstarává dvourychlostní motor. Nabízená aku vrtačka váží 1,2 kg a díky tomu s ní můžete pracovat i delší dobu bez únavy rukou. Klíčové vlastnosti aku vrtačky Vrtačka aku PBL 2022 PK, 18V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER Základní kus nářadí, který přijde vhod v každé domácnosti Aku vrtačka STAYER vám ulehčí a urychlí práci Praktický kufr pro přenášení Nástroj se přichycuje skrze rychloupínací sklíčidlo Výhodou je regulace otáček Aku vrtačka STAYER je dvourychlostní Pro komfortnější používání možnost přepíná na levý/pravý chod S LED osvětlením lze pracovat i ve tmě... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrtačka aku PBL 2022 PK, 18V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2022PK)

Vrtačka aku PBL 2122 PK, 18V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2122PK)

Vrtačka aku PBL 2122 PK, 18V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2122PK)
Detail

Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na dřevo, do zdi a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 1650 ot/min, max. krouticí moment 50 nm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, levý/pravý chod, ukazatel stavu akumulátoru a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 1,5 kg Aku vrtačka STAYER je skutečný profík, který hravě provrtá dřevo či zdivo a hodí se také pro šroubování. Srdcem tohoto stroje je elektromotor, který je uchovaný v kvalitně zpracovaném těle. Vzhledem k dostatečnému příkonu 780 W, který dovede roztočit vrták nebo bit až na 1650 ot/min, se aku vrtačka dá snadno využít i doma, tak v dílně či na zahradě. Max. točivý moment aku vrtačky STAYER je 50 Nm, proto se hodí i pro práci s tvrdšími materiály. Její chod má na starosti dvourychlostní bezuhlíkový motor. Nabízená aku vrtačka váží pouze 1,5 kg, což přijde vhod, když s vrtačkou pracujete po delší časový úsek. Součástí balení jsou dva akumulátory. Hlavní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrtačka aku PBL 2122 PK, 18V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2122PK)

Vrtačka aku PBL 2024 PK, 18V, 4Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2024PK)

Vrtačka aku PBL 2024 PK, 18V, 4Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2024PK)
Detail

Aku vrtačka - dvourychlostní, vhodná na dřevo a do železa, max. otáčky 1400 ot/min, max. krouticí moment 35 nm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, levý/pravý chod, ukazatel stavu akumulátoru a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 1,2 kg Aku vrtačka STAYER je šikovným pomocníkem do každé rodiny, s nímž budete schopni vrtat i šroubovat. Důležitou součástkou této aku vrtačky je elektromotor, který si hravě poradí i s namáhavějšími úkony. Kroutící moment aku vrtačky STAYER činí 35 Nm, proto se tato vrtačka hodí i na náročnější práce. Samotný pohon tohoto modelu má na starosti dvourychlostní motor. Nabízená aku vrtačka váží 1,2 kg,což oceníte hlavně při delším používání. Její balení dokonce ukrývá dva akumulátory. Zásadní vlastnosti aku vrtačky Vrtačka aku PBL 2024 PK, 18V, 4Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER Základní kus nářadí, který přijde vhod v každé domácnosti Aku vrtačka STAYER vám ulehčí a urychlí práci Vhodná na dřevo a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrtačka aku PBL 2024 PK, 18V, 4Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2024PK)

Vrtačka aku PBL 122 BK, 12V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL122BK)

Vrtačka aku PBL 122 BK, 12V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL122BK)
Detail

Aku vrtačka - dvourychlostní, max. otáčky 1350 ot/min, max. rozsah sklíčidla 10 mm, levý/pravý chod, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 0,9 kg Aku vrtačka STAYER je nezanedbatelný pomocník do každé domácnosti, který se hodí pro šroubování i vrtání. Tato akuvrtačka ožívá pomocí elektromotoru, který si bez problému poradí i s náročnějšími úkony. Při jejím používání se budete moci spolehnout na dvourychlostní motor. Rychloupínací sklíčidlo umožňuje instalaci nástroje o průměru až 10 mm. Nabízená aku vrtačka váží 0,9 kg, což přijde vhod, když s vrtačkou pracujete po delší časový úsek. Součástí balení jsou dva akumulátory. Zásadní vlastnosti aku vrtačky Vrtačka aku PBL 122 BK, 12V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER Aku vrtačka, která se vám hodí pro práci v domácnosti i v dílně Aku vrtačka STAYER vám ulehčí a urychlí práci Součástí balení je i kufřík pro její skladování K přichycení nástroje poslouží v tomto případě rychloupínací sklíčidlo Aku vrtačka (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrtačka aku PBL 122 BK, 12V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL122BK)

BOSCH Professional Aku vrtačka s příklepem GSB 18V-50 (0.601.9H5.100)

Detail

Aku vrtačka s příklepem na baterie typu Li-Ion o 18 V. Bezhuhlíkový motor s extra výdrží. Variabilní přizpůsobení rychlosti. LED světlo pro lepší viditelnost. Tepelně vodivý kryt Coolpack pro ochranu aku článků. Možnost 20 + 2 kroutících momentů. Upínací sklíčidlo 1,5 – 13 mm. Součástí balení jsou 2 akumulátory o 2 Ah, nabíječka a kufřík. (mall.cz)

Podobné produkty ako BOSCH Professional Aku vrtačka s příklepem GSB 18V-50 (0.601.9H5.100)

Vrtačka aku PBL 2034 PIKF, 18V, bezuhlíková, 4Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2034PIKF)

Vrtačka aku PBL 2034 PIKF, 18V, bezuhlíková, 4Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2034PIKF)
Detail

Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na dřevo, do zdi a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 2000 ot/min, max. krouticí moment 50 nm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, levý/pravý chod, ukazatel stavu akumulátoru a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 4 Ah v balení, hmotnost 1,2 kg Aku vrtačka STAYER je šikovným pomocníkem do každé rodiny, který se dá využít pro šroubování či vrtání. Pohonem této aku vrtačky je výkonný elektromotor, který je bezpečně zasazen do kvalitně zpracované konstrukce. Kroutící moment aku vrtačky STAYER je 50 Nm, proto se tato vrtačka hodí na obrábění kovů, na stavbu nebo na opracování dřeva. O samotný chod tohoto modelu se stará dvourychlostní bezuhlíkový motor. Aku vrtačka disponuje hmotností 1,2 kg,což oceníte hlavně při delším používání. Mimo samotné vrtačky uvnitř balení naleznete dva akumulátory. Klíčové vlastnosti aku vrtačky Vrtačka aku PBL 2034 PIKF, 18V, bezuhlíková, 4Ah, 2 baterie Li-ion, kufr,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrtačka aku PBL 2034 PIKF, 18V, bezuhlíková, 4Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2034PIKF)

Vrtačka aku PBL 2035 PIKF, 18V, bezuhlíková, 5Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2035PIKF)

Vrtačka aku PBL 2035 PIKF, 18V, bezuhlíková, 5Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2035PIKF)
Detail

Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na dřevo a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 2000 ot/min, max. krouticí moment 50 nm, max. rozsah sklíčidla 40 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, levý/pravý chod, ukazatel stavu akumulátoru a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 5 Ah v balení, hmotnost 1,2 kg Aku vrtačka STAYER je nepostradatelný pomocník, který se hodí jak pro šroubování, tak i pro vrtání do dřeva či kovu. Aku vrtačku pohání výkonný elektromotor, který si bez problému poradí i s náročnějšími úkony. Kroutící moment aku vrtačky STAYER je 50 Nm, proto se můžete bez obav pustit i do práce s tvrdšími materiály. Samotný chod tohoto modelu obstarává dvourychlostní bezuhlíkový motor. Do sklíčidla je možné instalovat nástroj o průměru až 40 mm. Nabízená aku vrtačka váží pouze 1,2 kg, což přijde vhod, když s vrtačkou pracujete po delší časový úsek. Těšit se můžete na dva akumulátory. Hlavní přednosti aku vrtačky Vrtačka aku PBL... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrtačka aku PBL 2035 PIKF, 18V, bezuhlíková, 5Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2035PIKF)

Vrtačka aku PBL 2032 PIKF, 18V, bezuhlíková, 2Ah, 3 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2032PIKF)

Vrtačka aku PBL 2032 PIKF, 18V, bezuhlíková, 2Ah, 3 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2032PIKF)
Detail

Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na dřevo a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 2000 ot/min, max. krouticí moment 50 nm, max. rozsah sklíčidla 40 mm, regulace otáček, levý/pravý chod, ukazatel stavu akumulátoru a LED osvětlení, 3× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 1,2 kg Aku vrtačka STAYER je nepostradatelný pomocník každého kutila, který si poradí jak s vrtáním, tak se šroubováním. Důležitou součástkou této aku vrtačky je elektromotor, díky kterému zvládnete i náročnější práci. Max. točivý moment aku vrtačky STAYER je 50 Nm, proto se nemusíte bát ani vrtání do tvrdších materiálů. O samotný chod tohoto modelu se stará dvourychlostní bezuhlíkový motor. Zajisté využijete i sklíčidlo k upnutí vrtáku o průměru až 40 mm. Nabízená aku vrtačka váží pouze 1,2 kg, což oceníte především při jejím delším užívání. Součástí balení jsou tři akumulátory. Klíčové vlastnosti aku vrtačky Vrtačka aku PBL 2032 PIKF, 18V, bezuhlíková, 2Ah, 3... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrtačka aku PBL 2032 PIKF, 18V, bezuhlíková, 2Ah, 3 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2032PIKF)

Vrtačka aku PBL 2032 PK, 18V, bezuhlíková, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2032PK)

Vrtačka aku PBL 2032 PK, 18V, bezuhlíková, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2032PK)
Detail

Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, bezuhlíkový motor, max. otáčky 2000 ot/min, regulace otáček, levý/pravý chod, ukazatel stavu akumulátoru a LED osvětlení, akumulátor o kapacitě 2 Ah, hmotnost 1,2 kg Aku vrtačka STAYER je nepostradatelný nástroj každého kufříku s nářadím, s nímž budete schopni vrtat i šroubovat. Tato aku vrtačka je poháněna elektromotorem, který je zakomponovaný do kvalitně zpracované konstrukce. Při používání tohoto modelu se budete moci spolehnout na dvourychlostní bezuhlíkový motor. Nabízená aku vrtačka váží 1,2 kg a díky tomu s ní můžete pracovat i delší dobu bez únavy rukou. Zásadní přednosti aku vrtačky Vrtačka aku PBL 2032 PK, 18V, bezuhlíková, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER Praktická aku vrtačka pro domácí použití Aku vrtačka STAYER vám ulehčí a urychlí práci Usnadnění vrtání do tvrdších materiálů díky příklepové funkci Aku vrtačka s přepravním kufrem O přichycení nástroje se stará rychloupínací sklíčidlo Výhodou je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrtačka aku PBL 2032 PK, 18V, bezuhlíková, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2032PK)

BOSCH Professional GSB 18V-50 Aku vrtačka s příklepem (0.601.9H5.100) - zánovní

Detail

Aku vrtačka s příklepem na baterie typu Li-Ion o 18 V. Bezhuhlíkový motor s extra výdrží. Variabilní přizpůsobení rychlosti. LED světlo pro lepší viditelnost. Tepelně vodivý kryt Coolpack pro ochranu aku článků. Možnost 20 + 2 kroutících momentů. Upínací sklíčidlo 1,5 – 13 mm. Součástí balení jsou 2 akumulátory o 2 Ah, nabíječka a kufřík. (mall.cz)

Podobné produkty ako BOSCH Professional GSB 18V-50 Aku vrtačka s příklepem (0.601.9H5.100) - zánovní

Narex Aku vrtačka s příklepem CSP 13-2, 20V CAMOUFLAGE (65405716)

Detail

Aku vrtačka s příklepem CSP 13–2, 20V od značky Narex. Lehká a kompaktní aku příklepová vrtačka s maximálním utahovacím momentem 75 Nm. Dodávka bez akumulátoru a nabíječky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Narex Aku vrtačka s příklepem CSP 13-2, 20V CAMOUFLAGE (65405716)

Einhell Aku vrtačka s příklepem TE-CD 18 Li-i - Solo

Detail

Příklepová aku vrtačka s kovovou převodovkou. Jednoruční sklíčidlo s funkcí rychlého zastavení. Automatická aretace vřetena. Ergonomická rukojeť. LED osvícení. Možnost regulace otáček. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Einhell Aku vrtačka s příklepem TE-CD 18 Li-i - Solo

Hoteche AKU vrtačka s příklepem, 1-13mm, 18V, 45Nm - HTP800105 (HTP800105)

Hoteche AKU vrtačka s příklepem, 1-13mm, 18V, 45Nm - HTP800105 (HTP800105)
Detail

Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na dřevo, do zdi a do železa, max. otáčky 1400 ot/min, max. krouticí moment 45 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, levý/pravý chod, ukazatel stavu akumulátoru a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 1,5 Ah v balení, hmotnost 3,44 kg Akuvrtačka s příklepem Hoteche HTP800105 je dokonalým pomocníkem pro všechny kutily i profesionály. Díky akumulátorové baterii můžete s vrtačkou pracovat kdekoliv a nebudete závislí na zdroji elektrické energie. Vrtačka je navíc plně bezdrátová, takže se vám s ní bude pracovat snadno a rychle. Rychloupínací sklíčidlo akumulátorové vrtačky Hoteche HTP800105 s příklepem je určeno pro jednoduchou výměnu vrtáků a rychlou záměnu s redukcí na bity. Prostřednictvím praktického otočného voliče lze zvolit možnost vrtání, vrtání s příklepem, nebo 19 sil utahování/šroubování až do maxima, což je až 45 Nm. Akuvrtačka Hoteche HTP800105 je ideální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hoteche AKU vrtačka s příklepem, 1-13mm, 18V, 45Nm - HTP800105 (HTP800105)

Makita Aku vrtačka s příklepem 18V G-serie 2× 1,5 Ah HP488D002

Detail

Aku vrtačka s příklepem 18V G-serie 2× 1,5 Ah HP488D002 od značky Makita. Napájení 18 V. Kapacita akumulátoru 1500 mAh. Točivý moment 42 / 24 Nm. Rozsah upínání sklíčidla 1,5 – 13 mm. Dosahuje 400/1400 ot./min a 6000/21 000 úd./min. Součástí balení jsou akumulátory i nabíječka. Rozměry 239 × 83 × 240 mm. Hmotnost 1,7 kg. (mall.cz)

Podobné produkty ako Makita Aku vrtačka s příklepem 18V G-serie 2× 1,5 Ah HP488D002

POWXB10070 - Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V LI-ION 362 přísl. (POWXB10070)

POWXB10070 - Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V LI-ION 362 přísl. (POWXB10070)
Detail

Aku vrtačka -, max. otáčky 1300 ot/min, max. krouticí moment 30 nm, 2× akumulátor o kapacitě 1,5 Ah v balení Sada Powerplus POWXB10070 obsahuje všechno, co potřebujete k vrtání. Hlavní položkou je aku vrtačka s příklepem a 2 bateriemi, k níž dál náleží přesně 362 kusů dalšího příslušenství. 20V vrtačka se pyšní zejména výkonným bezuhlíkovým motorem a nechybí ji možnost nastavení rychlosti otáčení. Samozřejmostí je pak i pracovní LED světlo a měkká rukojeť pro komfort při práci. Vrtačku obdržíte v praktickém kufru přenosném kufru, společně se šrouby, hmoždinkami, různými vrtáky, nabíječkou a dalším užitečným příslušenstvím, což vám jistě ušetří několik návštěv dílenských potřeb. Klíčové vlastnosti PowerPlus POWXB10070 AKU vrtačky s příklepem a příslušenstvímPowerplus POWXB10070 je kufr, který obsahuje spoustu užitečného náčiníHlavní položkou je AKU vrtačka s příklepem a dvěma bateriemiVrtačka disponuje výkonným bezuhlíkovým motoremV... (alza.cz)

Podobné produkty ako POWXB10070 - Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V LI-ION 362 přísl. (POWXB10070)

vrtací šroubovák aku, 16,6V MAX Li-ion (2x), bez baterie a nabíječky

vrtací šroubovák aku, 16,6V MAX Li-ion (2x), bez baterie a nabíječky
Detail

(fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrtací šroubovák aku, 16,6V MAX Li-ion (2x), bez baterie a nabíječky

Yato Vrtačka s příklepem AKU 18V LI-ION, 600-2000 ot/min. (5906083025075)

Yato Vrtačka s příklepem AKU 18V LI-ION, 600-2000 ot/min. (5906083025075)
Detail

Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na dřevo, do zdi a do železa, max. otáčky 2000 ot/min, max. krouticí moment 42 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a ukazatel stavu akumulátoru, 1× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 3,5 kg Aku vrtačka YATO je nepostradatelný nástroj každého kufříku s nářadím, který si poradí jak s vrtáním, tak se šroubováním. Aku vrtačku pohání výkonný elektromotor, který si hravě poradí i s namáhavějšími úkony. Max. krouticí moment aku vrtačky YATO je 42 Nm, díky čemuž se tento model perfektně hodí pro vrtání do tvrdších materiálů. Samotný chod tohoto modelu obstarává dvourychlostní motor. Do sklíčidla upnete materiál do průměru až 13 mm. Díky bytelné konstrukci činí hmotnost aku vrtačky 3,5 kg. Dostanete k ní dokonce i jeden akumulátor. Hlavní vlastnosti aku vrtačky Yato Vrtačka s příklepem AKU 18V LI-ION, 600-2000 ot/min. Nepopíratelně praktický pomocník domů i do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Yato Vrtačka s příklepem AKU 18V LI-ION, 600-2000 ot/min. (5906083025075)

Set vrtačka aku PBL 224 P + utahovák rázový aku ISL 224, kufr, STAYER (377SETPBL224PISL224)

Set vrtačka aku PBL 224 P + utahovák rázový aku ISL 224, kufr, STAYER (377SETPBL224PISL224)
Detail

Sada nářadí Souprava pro profesionální řemeslníky i domácí kutily obsahuje kromě vrtačky a utahováku také nabíječku baterií, dvě Li-ion baterie a plastový kufřík. Vrtačka aku PBL 224 P disponuje 18 V baterií, kapacitou akumulátoru 4.0 Ah, utahovacím momentem 55 Nm, přepínačem zpětného chodu, elektrickou regulací otáček, rychloupínacím sklíčidlem s bezpečnostním zámkem a 16 + 2 stupni točivých momentů. Utahovák rázový aku ISL 224 potěší LED osvětlením pracovní plochy a zvládne oboustranný chod i elektronickou regulaci otáček. Nářadí ze soupravy vrtačky aku PBL 224 P + utahováku rázového ISL 224 od značky STAYER je určeno k vrtání do dřeva i oceli. Klíčové vlastnosti setu vrtačky aku PBL 224 P + utahováku rázového aku ISL 224, STAYERSouprava vrtačky, utahováku, nabíječky a dvou Li-ion baterií Aku vrtačka PBL 224 P nabízí přepínač zpětného choduS elektronickou regulací otáčekRychloupínací sklíčidlo s bezpečnostním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Set vrtačka aku PBL 224 P + utahovák rázový aku ISL 224, kufr, STAYER (377SETPBL224PISL224)

vrtací šroubovák aku s příklepem, růžový, 12V Li-ion, 2000mAh, v kufru s nářadím, sada 27ks

vrtací šroubovák aku s příklepem, růžový, 12V Li-ion, 2000mAh, v kufru s nářadím, sada 27ks
Detail

Lehký a výkonný dvourychlostní vrtací aku šroubovák s příklepem je určen k dotahování a povolování šroubů či vrutů, dále k vrtání do dřeva, kovu a plastů. Díky příklepu lze také použít pro vrtání do cihlové zdi. Srdcem vrtačky je vysoce výkonný motor se spolehlivou a dlouhodobě ověřenou konstrukcí a celokovová převodovka zajišťující bezchybný chod při i vysoké zátěži. Díky aretaci sklíčidla lze snadno měnit vrtáky jednou rukou. Osvětlení pracovního prostoru zajišťuje LED světlo ve spodní části vrtačky. Vrtačka je uložena v pěkném růžovém kufru spolu s dalším nářadím pro základní práce v bytě. Sada obsahuje kladivo se sklolaminátovou rukojetí, 3m svinovací metr, ulamovací nůž, nůžky, štípací a půlkulaté přímé kleště, plochý a křížový hodinářský šroubovák, šroubovák pro bity, 12ks sada vrtáků a bitů, 2 pinzety a rukavice. Akumulátor má indikátor nabití a díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí velmi pomalu energii vlivem samovybíjení a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.dvourychlostní převodovkavrtání s příklepemsklíčidlo s aretacíLED osvětlenísada vrtáků a bitůnářadí pro domácnost (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrtací šroubovák aku s příklepem, růžový, 12V Li-ion, 2000mAh, v kufru s nářadím, sada 27ks

Yato Vrtačka AKU MABUCHI 18V LI-ION, 440-1650 ot/min, kufr

Yato Vrtačka AKU MABUCHI 18V LI-ION, 440-1650 ot/min, kufr
Detail

Vyznačuje se kvalitně zpracovanou konstrukcí, která vám zajiští komfort při práci. Využití vhodné zejména pro profesionální použití. Tato sada je dodávána včetně praktického kufru, nabíječky, 1x baterie a samotné vrtačky. Do sklíčidla je možné upnout nástroje do průměru 13 mm. Vrtačka je dále vybavena i LED přisvětlením pro práci ve špatně dostupných místech. Technické údaje: napětí akumulátoru: 18V (Li-ion) kapacita akumulátoru: 2000 mAh (2 Ah) čas nabíjení: 1 h max. točivý moment: 40 Nm nastavení kroutícího momentu: 1 - 20 max. počet otáček: 0 - 1650 (2 stupně nastavení) max. rozsah sklíčidla: 13 mm náhradní akumulátory pro výrobek YT-82842, YT-82844 Obsah balení: 1 x vrtačka AKU MABUCHI 18V LI-ION (dilego.cz)

Podobné produkty ako Yato Vrtačka AKU MABUCHI 18V LI-ION, 440-1650 ot/min, kufr
FESTA vrtačka AKU s příklepem SHARE20V 2x baterie 2.0Ah, nabíječka, kufr (962010), FESTA vrtačka AKU s příklepem "BRUSHLESS" SHARE20V baterie 2.0Ah,nabíječka, kufr (962001), FESTA vrtačka AKU SHARE20V 2x baterie 2.0Ah, nabíječka, kufr (962021), parkside aku vrtačka s příklepem 20v, FESTA nabíječka SHARE20V 2.4A (962097), FESTA nabíječka SHARE20V 4A (962099), Hoteche AKU vrtačka s příklepem, 20V, 50 Nm (HTP800111), Hoteche AKU vrtačka s příklepem, 1-13mm, 18V, 45Nm - HTP800105 (HTP800105), POWXB10070 - Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V LI-ION 362 přísl. (POWXB10070), Vrtačka aku PBL 2024 PK, 18V, 4Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2024PK), Vrtačka aku PBL 2122 PK, 18V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2122PK), Vrtačka aku PBL 2022 PK, 18V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2022PK), Vrtačka aku PBL 2035 PIKF, 18V, bezuhlíková, 5Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2035PIKF), Vrtačka aku PBL 2032 PIKF, 18V, bezuhlíková, 2Ah, 3 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2032PIKF), Vrtačka aku PBL 2034 PIKF, 18V, bezuhlíková, 4Ah, 2 baterie Li-ion, kufr, STAYER (377PBL2034PIKF), POWX0270 - Elektrická vrtačka s příklepem 850 W (POWX0270), POWC10200 - El. Vrtačka s příklepem 600 W (POWC10200), POWX0260 - Elektrická vrtačka s příklepem 650 W (POWX0260), Aku Vrtačka (8592190124083), Yato Vrtačka s příklepem 850 W, 2 rychlosti ( 5906083026645 ), FESTA šroubovák AKU 1/4" 3.6V 1.5Ah set nabíječka, příslušenství (962031), Fieldmann FDV 10352-55AR aku vrtačka, Einhell Šroubovák Aku bezuhlíkový s příklepem TE-CD 18 Li-i-Solo (bez aku) (4513860), Einhell Šroubovák Aku s příklepem TE-CD 18/48 Li-i-Solo (bez aku) (4513926), Dětská vrtačka na baterie (8592386022346), M-Style UN10 2x USB nabíječka / zásuvka s voltmetrem moto baterie (5049-MS-192007), aku baterie parkside, AlzaTools PRO CBHD20V Brushless BatteryONE 20V + 3,5A nabíječka + 2x 2Ah baterie (BUNATPT003b), Smoby B&D mechanická aku vrtačka/šroubovák (3032163601944), aku baterie parkside 20v