Fender Original Jazz Bass Pickups

Fender Original Jazz Bass Pickups

Fender Original Jazz Bass Pickups

Originální single coil snímače značky Fender vhodné na model Jazz Bass. Navzdory tomu, že jde o single jsou tyto snímače zcela bez šumu. O snímání zvuku se starají Alnico 2 magnety. Dodáváno v párech s kabely. (muziker.cz)

Fender Vintage Noiseless Jazz Bass Pickups

Fender Vintage Noiseless Jazz Bass Pickups

Sada snímačů vhodná pro model Fender Jazz Bass. Snímače jsou osazeny magnety Alnico 2, které jim dodávají přirozený vintage zvuk. Vodiče jsou potaženy polysolom a jednotlivé magnetické póly jsou vyrovnané pro vyrovnanou odezvu každé struny. Sada nabízí hřejivý a bohatý zvuk s jasnou artikulací. Technologie Noiseless zaručí bezproblémový zvuk bez Brumov a šumů. Sada obsahuje dvojici snímačů do polohy ke krku a ke kobylce, jakož i instalační nářadí. Barevné provedení: Black. (muziker.cz)

Fender Custom Shop Custom ’60s Jazz Bass pickups

Fender Custom Shop Custom ’60s Jazz Bass pickups

Baskytarové snímače Custom Shop '60 Jazz Bass, Sada 2 snímačů s vysokým výkonem a charakteristickým zvukem pro Jazz Bass let 60.. Pod krytkami najdete AlNiCo magnety, které dodávají zvuku větší důraz a lepší dynamiku. Snímače oplývají vyrovnanými basovými a středovými frekvencemi. (muziker.cz)

Fender Gen 4 Noiseless Jazz Bass Pickups Set of 2

Fender Gen 4 Noiseless Jazz Bass Pickups Set of 2

Sada snímačů vhodná pro modelovou řadu Fender Jazz Bass. Snímače 4. generace Noiseless se vyznačují dokonale tichým zvukem bez šumu a brumu a patří mezi to nejlepší, co značka Fender nabízí. Kromě nulového rušení šumů a Brumov se můžete spolehnout na skvělý vintage tón, dynamiku a bohatou harmonickou výbavu. Stíněná je dokonce i kabeláž snímačů pro minimalizaci ruchů. Odpor snímačů: krk: 12,5K, kobylka: 11,0K. Balení obsahuje i veškerý hardware potřebný pro montáž snímačů. (muziker.cz)

Fender Precision Bass Pickups

Fender Precision Bass Pickups

Originální single coil snímače značky Fender vhodné na model Precision Bass. Navzdory tomu, že jde o single Jsou Tyto snímače zcela bez šumu. O snímání zvuku se starej Alnico V magnety, které zajišťují vintage zvuk. Dodáváno v párech s kabely. (muziker.cz)

Fender American Original 70S Jazz Bass MN VWT

Fender American Original 70S Jazz Bass MN VWT

Elektrická baskytara Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých, šedesátých a sedmdesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku. V sedmdesátých letech byla baskytara Jazz Bass již dospělým nástrojem, který díky neustálému vývoji pomohl inovovat dosavadní herní techniky o nové postupy, jako je například slapping, a také položit základy funku a disca. American Original ‘70s ctí původní odkaz a vylepšuje jej s důrazem na komfort hraní. K tradičním prvkům kromě lesklého urethanového laku patří například Vintage Tall pražce, kobylka se čtyřmi kameny a kostěný nultý pražec. Dvojice… (kytary.cz)

Fender Jazz Bass Knobs

Fender Jazz Bass Knobs

Gitarové príslušenstvo: gombík na J-bass a Mustang bass (muziker.cz)

Fender Flea Jazz Bass

Fender Flea Jazz Bass

Elektrická baskytara Jazz Bass je druhý model baskytary, který Leo Fender představil – a to roku 1960 nejprve pod jménem Deluxe Bass. Jméno Jazz Bass bylo zvoleno nakonec proto, že Fender cítil, že baskytara těchto parametrů by mohla oslovit zejména jazzové hudebníky. V tom se ale trochu spletl, protože dnes naleznete „JB“ v mnoha dalších hudebních žánrech, kde se uplatní jejich teplý a hutný tón. Série Artist nabízí to nejlepší, co Fender produkuje – jde o totiž o signature nástroje těch nejznámějších a nejnáročnějších muzikantů, za všechny jmenujme například Erica Claptona, Ritchie Blackmora, Steve Ray Vaughan, Marka Knopflera, Jeffa Becka, Erica Johnsona, Dave Murrayho, Yngwie Malmsteena.Tento Jazz Bass je signature modelem basáka z Red Hot Chili Peppers nebo Atoms for Peace –… (kytary.cz)

Fender Original Vintage Tele Pickups Set of 2

Fender Original Vintage Tele Pickups Set of 2

Sada snímačů pro elektrickou kytaru typu Telecaster ze série American Vintage Telecaster 1950. Snímače poskytují autentický zvuk, a klasický teplý tón, jakým oplývali kytary Telecaster vyrobené v 50-tých letech. Tento zvuk se i po více než 60 letech stále těší popularitě mezi kytaristy. Snímače disponují měděnou základnou a Alnico 3 magnetem s vinutím s glazurovou vrstvou pro dosažení toho pravého Vintage tónu. Kobylkový snímač disponuje černým obalem, odporem 7.7k Ohmů a EQ parametry: Bass 7, Mid 4 a Treble 4. Krkový snímač má niklovaný obal, odpor 7.2k Ohmů a disponuje stejnými EQ parametry jako kobylkový snímač. Součástí balení je vše potřebné pro instalaci: šrouby, díl pro výškové nastavení snímačů a schéma zapojení. (muziker.cz)

Fender 1980 Jazz Bass Black

Fender 1980 Jazz Bass Black

Elektrická baskytara Unikátně zachovalý kus ze závěrečné éry 70. let. Kromě několika autentických odřenin (od pravidelného hraní zřejmě jediného hráče) na tomto nástroji nenajdete nic, co by bylo špatně. Ve zvuku tohoto JB najdete onu magickou "vintage" příměs, na které se podílejí původní snímače i dřevo (tělo je z jasanu, krk z jednoho kusu javoru). Baskytara je vzhledem ke svému stáří v perfektním stavu, vše je původní (dřevo, laky, snímače, hardware). K nástroji je původní kufr, který ukrývá i původní visačky. Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH. (kytary.cz)

Fender Classic Series Case Precision Bass/Jazz Bass Tweed

Fender Classic Series Case Precision Bass/Jazz Bass Tweed

Kufr pro elektrickou baskytaru Kufry z řady Classic Series jsou stylovou a spolehlivou metodou, jak ochránit váš nástroj. Tento model je vhodný pro baskytary typu Jazz Bass a Precision Bass, vejdou se do něj ale i další nástroje odpovídajících rozměrů. Konstrukce je tvořena z třívrstvé překližky o síle 8 milimetrů po stranách a 5 milimetrů na horní a spodní straně, proti otevření kufr chrání bytelné zámky. Měkká akrylová výstelka uvnitř kufru se stará o to, aby lak vašeho nástroje zůstal bez jediného škrábance. Prostorná vnitřní přihrádka skvěle poslouží k uložení veškerého příslušenství. (kytary.cz)

Fender Jazz Bass Neck - Maple Fingerboard

Fender Jazz Bass Neck - Maple Fingerboard

samostatný krk ke baskytaru Fender Jazz Bass s moderním "C" profilem a radiusem 9,5". Krk je osazen javorovým hmatníkem s 20 Medium Jumbo pražci. Šroub pro nastavování výztuhy je umístěna na straně baskytarové hlavy a krk je osazen předřezaný nultým pražcem ze syntetické kosti. Finish: matný finish ze zadní strany krku, lesklý finish na hlavě a hmatníku. Krk je vyroben v Mexiku. (muziker.cz)

Fender Hybrid Jazz Bass MN Indigo

Fender Hybrid Jazz Bass MN Indigo

4-strunná baskytara ze série Fender Made in Japan Hybrid. Baskytara je vyráběna v Japonských továrnách společnosti Fender. Nabízí klasický design Fender, speciální vylepšení a moderní vzhled. Hybrid Jazz bass je vybavena Vintage USA Jazz bass snímači a tělem v povrchové úpravě Indigo. (muziker.cz)

Fender Aerodyne Jazz Bass RW BK

Fender Aerodyne Jazz Bass RW BK

Elektrická baskytara Opravdu výjimečný a vskutku unikátní je Aerodyne Jazz Bass od firmy Fender. Ne nadarmo patří tento nástroj do speciální edice. Klasický styl je doplněn o nadčasový design, jehož výsledkem je tenké ergonimicky klenuté tělo, jež je zhotoveno z americké masivní lípy. Kytara je celá v černém provedení s luxusním krémovým lemováním a stříbrným logem! Opravdu unikát mezi unikáty. Struny: Super 7250ML, 073-7250-005, (.045, .065, .080, .100) (kytary.cz)

Fender Vintage Noiseless Jazz Bass Set

Fender Vintage Noiseless Jazz Bass Set

Set snímačů pro elektrickou baskytaru VINTAGE NOISELESS JAZZ BASS SETTyto snímače Fender jsou charakteristické klasickým feelingem původních Jazz Bass modelů. Produkují čistý a jasný zvuk bez jakéhokoliv brumu díky Noiseless technologii. Dostanete tak původní zvuk Jazz baskytar kombinovaný s moderní technologií. V balení jsou oba 2 snímače. Technické údaje:• Snímač Fender• Magnet Alnico II• Ekvalizace: krk - 4/3/5 kobylka: 5/3/6• DC odpor: krk i kobylka - 5,8k Ohmů (kytary.cz)

Fender 1978 Jazz Bass Mocha Brown

Fender 1978 Jazz Bass Mocha Brown

Elektrická baskytara Klasická baskytara, která vám nabídne onen legendární středově nabručený zvuk s dostatkem spodních frekvencí a pohodlný krk s rychlou odezvou. Vintage Jazz Bass v perfektně hratelném stavu s jasanovým tělem v méně obvyklém transparentním laku v barvě Mocha Brown je téměř v původním stavu. Z nástroje je cítit žádoucí "mojo" a zároveň solidnost. Krk je z jednoho kusu javoru, zdobený na hmatníku perleťovými orientačními výložkami, spoj s tělem je na 3 šrouby. Na nástroji je původní chromový kryt kobylky, opěrka palce i dobové plastové knoby ovládání. Tento Fender už má měněné potenciometry a jackovou samici, servisní dílna Kytary.cz nechala převinout krkový snímač u specialisty Michala Tůmy. Vše ostatní je původní. Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží, … (kytary.cz)

Fender Jazz Bass Pickguard Blue Moto

Fender Jazz Bass Pickguard Blue Moto

Pickguard Pokud chcete bez větších investic výrazně proměnit vizáž vaší baskytary, nejjednodušší řešení představuje změna pickguardu. Tento kousek v atraktivní barevné úpravě skvěle pasuje na všechny čtyřstrunné modely Fender American, American Standard, American Vintage, Standard a Deluxe Jazz Bass. Obsahuje deset děr pro šrouby a je složen ze čtyř vrstev. (kytary.cz)

Fender Jazz Bass Pickguard Orange Moto

Fender Jazz Bass Pickguard Orange Moto

Pickguard Pokud chcete bez větších investic výrazně proměnit vizáž vaší baskytary, nejjednodušší řešení představuje změna pickguardu. Tento kousek v atraktivní barevné úpravě skvěle pasuje na všechny čtyřstrunné modely Fender American, American Standard, American Vintage, Standard a Deluxe Jazz Bass. Obsahuje deset děr pro šrouby a je složen ze čtyř vrstev. (kytary.cz)

Fender 1993 Jazz Bass JB62 MIJ

Fender 1993 Jazz Bass JB62 MIJ

Elektrická baskytara Vyhledávaný model Fenderu Jazz Bass vyrobený v Japonsku v první polovině 90. let. Nástroj má původní komponenty až na potenciometry a výstupní jack - ty jsme vyměnili za nové. Na spodním kraji těla naleznete několik větších ťukanců, zadní stranu krku se předchozí majitel pokoušel trochu zmatnit, lak je ale původní. Jak je u japonských Fenderů obvyklé, jde o perfektně zpracovaný nástroj, který vyniká svou pohodlností. Tyto Fendery z první poloviny 90. let s nálepkou "Made in Japan" jsou mezi hráči právě pro tyto vlastnosti vyhledávané. Upozornění: jde o použité zboží. (kytary.cz)

Fender PLAYER JAZZ BASS MN 3TS

Fender PLAYER JAZZ BASS MN 3TS

Elektrická baskytara Elektrické baskytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Série upoutá i obměněnou volbou barevných úprav – nově můžete volit z finišů Tidepool, Sage Green Metallic, Polar White a Buttercream. Přestože se nejedná o US-Made baskytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole. Tělo tohoto Jazz Bassu je vyrobeno z osvědčené olše, která v kombinaci s javorovým krkem i hmatníkem poskytuje tradiční feeling a výbornou rezonanci. Krk je profilován jako pohodlné moderní C se saténovou úpravou laku, jistou ruku na hmatníku podpoří také pražce velikosti Medium Jumbo, které jsou ideální pro naprostou většinu… (kytary.cz)

Fender PLAYER JAZZ BASS MN BLK

Fender PLAYER JAZZ BASS MN BLK

Elektrická baskytara Elektrické baskytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Série upoutá i obměněnou volbou barevných úprav – nově můžete volit z finišů Tidepool, Sage Green Metallic, Polar White a Buttercream. Přestože se nejedná o US-Made baskytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole. Tělo tohoto Jazz Bassu je vyrobeno z osvědčené olše, která v kombinaci s javorovým krkem i hmatníkem poskytuje tradiční feeling a výbornou rezonanci. Krk je profilován jako pohodlné moderní C se saténovou úpravou laku, jistou ruku na hmatníku podpoří také pražce velikosti Medium Jumbo, které jsou ideální pro naprostou většinu… (kytary.cz)

Fender PLAYER JAZZ BASS MN TPL

Fender PLAYER JAZZ BASS MN TPL

Elektrická baskytara Elektrické baskytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Série upoutá i obměněnou volbou barevných úprav – nově můžete volit z finišů Tidepool, Sage Green Metallic, Polar White a Buttercream. Přestože se nejedná o US-Made baskytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole. Tělo tohoto Jazz Bassu je vyrobeno z osvědčené olše, která v kombinaci s javorovým krkem i hmatníkem poskytuje tradiční feeling a výbornou rezonanci. Krk je profilován jako pohodlné moderní C se saténovou úpravou laku, jistou ruku na hmatníku podpoří také pražce velikosti Medium Jumbo, které jsou ideální pro naprostou většinu… (kytary.cz)

Fender PLAYER JAZZ BASS MN PWT

Fender PLAYER JAZZ BASS MN PWT

Elektrická baskytara Elektrické baskytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Série upoutá i obměněnou volbou barevných úprav – nově můžete volit z finišů Tidepool, Sage Green Metallic, Polar White a Buttercream. Přestože se nejedná o US-Made baskytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole. Tělo tohoto Jazz Bassu je vyrobeno z osvědčené olše, která v kombinaci s javorovým krkem i hmatníkem poskytuje tradiční feeling a výbornou rezonanci. Krk je profilován jako pohodlné moderní C se saténovou úpravou laku, jistou ruku na hmatníku podpoří také pražce velikosti Medium Jumbo, které jsou ideální pro naprostou většinu… (kytary.cz)

Fender PLAYER JAZZ BASS MN BCR

Fender PLAYER JAZZ BASS MN BCR

Elektrická baskytara Elektrické baskytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Série upoutá i obměněnou volbou barevných úprav – nově můžete volit z finišů Tidepool, Sage Green Metallic, Polar White a Buttercream. Přestože se nejedná o US-Made baskytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole. Tělo tohoto Jazz Bassu je vyrobeno z osvědčené olše, která v kombinaci s javorovým krkem i hmatníkem poskytuje tradiční feeling a výbornou rezonanci. Krk je profilován jako pohodlné moderní C se saténovou úpravou laku, jistou ruku na hmatníku podpoří také pražce velikosti Medium Jumbo, které jsou ideální pro naprostou většinu… (kytary.cz)

Fender PLAYER JAZZ BASS PF 3TS

Fender PLAYER JAZZ BASS PF 3TS

Elektrická baskytara Elektrické baskytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Série upoutá i obměněnou volbou barevných úprav – nově můžete volit z finišů Tidepool, Sage Green Metallic, Polar White a Buttercream. Přestože se nejedná o US-Made baskytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole. Tělo tohoto Jazz Bassu je vyrobeno z osvědčené olše, která v kombinaci s javorovým krkem a hmatníkem z Pau Ferro poskytuje tradiční feeling a výbornou rezonanci. Krk je profilován jako pohodlné moderní C se saténovou úpravou laku, jistou ruku na hmatníku podpoří také pražce velikosti Medium Jumbo, které jsou ideální pro… (kytary.cz)

Fender PLAYER JAZZ BASS PF BLK

Fender PLAYER JAZZ BASS PF BLK

Elektrická baskytara Elektrické baskytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Série upoutá i obměněnou volbou barevných úprav – nově můžete volit z finišů Tidepool, Sage Green Metallic, Polar White a Buttercream. Přestože se nejedná o US-Made baskytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole. Tělo tohoto Jazz Bassu je vyrobeno z osvědčené olše, která v kombinaci s javorovým krkem a hmatníkem z Pau Ferro poskytuje tradiční feeling a výbornou rezonanci. Krk je profilován jako pohodlné moderní C se saténovou úpravou laku, jistou ruku na hmatníku podpoří také pražce velikosti Medium Jumbo, které jsou ideální pro… (kytary.cz)

Fender Original Jazz Bass Pickups Set

Fender Original Jazz Bass Pickups Set

Set snímačů pro elektrickou baskytaru ORIGINAL JAZZ BASS PICKUPS SETTyto snímače Fender najdete na Fender American Vintage '74 Jazz baskytarách. Jsou charakteristické velmi univerzálním zvukem, teplými spodky a silnými středy. Ideální jsou na slap. V balení jsou oba dva snímače. Technické údaje:• Snímač Fender• Magnet Alnico II• Ekvalizace: krk - 6/5/6, kobylka - 645• DC odpor: krk - 7,5k Ohmů, kobylka - 7,25k Ohmů (kytary.cz)

Fender V-Mod Jazz Bass Pickup Set

Fender V-Mod Jazz Bass Pickup Set

Set obsahující dvojici snímačů pro model Fender Jazz Bass ze série American Porfessional. Sadu V-Mod navrhl respektovaný designér snímačů Tim Shaw, který má za sebou například i úspěšnou sérii snímačů Shawbucker. Každý z dvojice snímačů je speciálně navržen pro svou pozici a nabízí dokonalý zvukový zážitek s hutnou odezvou v basovém pásmu a jasnými výškami. Snímač je osazen magnety Alnico 5 pro výškové struny a Alnico 2 pro basové struny, díky čemuž je zvuk dokonale plný, vyrovnaný a čitelný. Sada obsahuje dvojici snímačů, rámečky a šrouby potřebné pro montáž. (muziker.cz)

Fender Player Series Jazz Bass PF Black

Fender Player Series Jazz Bass PF Black

Elektrická baskytara typu Jazz z modelové řady Player Series. Tělo nástroje je vyrobeno z olše a lakované lesklým polyesterovým lakem. Šroubovaný krk vyrobený z javoru s menzurou délky 864 mm a radiusem 241 mm je osazen hmatníkem z dřeviny Pau Ferro s 20 pražci typu Medium Jumbo. O ladění a intonaci se stará sada otevřených mechanik v provedení chrome, nultý pražec s šířkou 38,1 mm ze syntetické kosti a kobylka 4-Saddle Standard. Po zapojení nástroje do komba se o zvuk postará dvojice snímačů Player Series Single-Coil Jazz Bass v konfiguraci SS. Snímače se ovládají potenciometry Volume 1, Volume 2 a Master Tone. Barevné provedení: Black (muziker.cz)

Fender Player Series Jazz Bass MN Black

Fender Player Series Jazz Bass MN Black

Elektrická baskytara typu Jazz z modelové řady Player Series. Tělo nástroje je vyrobeno z olše a lakované lesklým polyesterovým lakem. Šroubovaný krk vyrobený z javoru s menzurou délky 864 mm a radiusem 241 mm je osazen hmatníkem z javoru s 20 pražci typu Medium Jumbo. O ladění a intonaci se stará sada otevřených mechanik v provedení chrome, nultý pražec s šířkou 38,1 mm ze syntetické kosti a kobylka 4-Saddle Standard. Po zapojení nástroje do komba se o zvuk postará dvojice snímačů Player Series Single-Coil Jazz Bass v konfiguraci SS. Snímače se ovládají potenciometry Volume 1, Volume 2 a Master Tone. Barevné provedení: Black (muziker.cz)

Fender Player Series Jazz Bass MN Tidepool

Fender Player Series Jazz Bass MN Tidepool

Elektrická baskytara typu Jazz z modelové řady Player Series. Tělo nástroje je vyrobeno z olše a lakované lesklým polyesterovým lakem. Šroubovaný krk vyrobený z javoru s menzurou délky 864 mm a radiusem 241 mm je osazen hmatníkem z javoru s 20 pražci typu Medium Jumbo. O ladění a intonaci se stará sada otevřených mechanik v provedení chrome, nultý pražec s šířkou 38,1 mm ze syntetické kosti a kobylka 4-Saddle Standard. Po zapojení nástroje do komba se o zvuk postará dvojice snímačů Player Series Single-Coil Jazz Bass v konfiguraci SS. Snímače se ovládají potenciometry Volume 1, Volume 2 a Master Tone. Barevné provedení: Tidepool (muziker.cz)

Fender Player Series Jazz Bass MN Buttercream

Fender Player Series Jazz Bass MN Buttercream

Elektrická baskytara typu Jazz z modelové řady Player Series. Tělo nástroje je vyrobeno z olše a lakované lesklým polyesterovým lakem. Šroubovaný krk vyrobený z javoru s menzurou délky 864 mm a radiusem 241 mm je osazen hmatníkem z javoru s 20 pražci typu Medium Jumbo. O ladění a intonaci se stará sada otevřených mechanik v provedení chrome, nultý pražec s šířkou 38,1 mm ze syntetické kosti a kobylka 4-Saddle Standard. Po zapojení nástroje do komba se o zvuk postará dvojice snímačů Player Series Single-Coil Jazz Bass v konfiguraci SS. Snímače se ovládají potenciometry Volume 1, Volume 2 a Master Tone. Barevné provedení: Buttercream (muziker.cz)

Fender Aerodyne Jazz Bass RW Stained Black

Fender Aerodyne Jazz Bass RW Stained Black

Ultra-lehká elektrická baskytara ze série Deluxe vyrobena z lipového dřeva s lemováním krémové barvy, javorový "C" krk s 20 Medium-Jumbo pražcovým palisandrovým hmatníkem, snímače Standard Jazz Bass Single-Coil - kobylka a Standard Precision Bass Split Single-Coil ve středu, ovládání 2x Volume a Master Tone, 4-kamenová Standard kobylka, matný chromový hardware, ladící mechaniky Standard Open-Gear, speciálně tvarované tělo, černá hlava, Black. (muziker.cz)

Fender Player Series Jazz Bass PF Silver

Fender Player Series Jazz Bass PF Silver

4-strunná baskytara ze série Fender Player. Baskytara je vybavena dvěma single-coil snímači, které nabízejí vysoký výkon a plný tón s agresivnějším charakterem. Přináší klasický design s tvarem těla Jazz Bass. Baskytara s vynikajícím pocitem při hře je ideální volbou pro koncertování i nahrávání ve studiu. (muziker.cz)

Fender Jazz Bass Body (Vintage Bridge) - Black

Fender Jazz Bass Body (Vintage Bridge) - Black

Samostatné tělo pro baskytary Fender Jazz Bass vyrobeno z olšového dřeva. Vyřezávané je pro klasickou konfiguraci SS a Vintage kobylku s 5 dírami. Tělo je lakované trvanlivým polyesterovým lakem a je vyrobeno v továrně v mexické Ensenada. Barevné provedení: Black (muziker.cz)

Fender American Professional Jazz Bass RW 3TS

Fender American Professional Jazz Bass RW 3TS

Elektrická baskytara Baskytary Jazz Bass jsou absolutní klasika. Série American Pro z roku 2017 tyto nástroje opět posunuje dále jak po zvukové stránce, tak po stránce herního komfortu. Baskytary z této série disponují olšovým tělem opatřeným lesklým polyurethanovým lakem a javorovým krkem. V případě Jazz Bass má krk profil Slim Modern C a palisandrový nebo javorový hmatník s radiem 9,5“. Novinkou jsou pražce Narrow-Tall, které jsou vyšší a strmější než jejich medium Jumbo předchůdci. Proti ohýbání je krk chráněn grafitovými výztuhami Posiflex. Zvuk je snímán pomocí snímačů V-Mod Single-coil z dílny Michaela Bumpa. Ty nabízí vysoký výkon a kombinaci Alnico magnetů s tradiční DNA firmy Fender. Zvuk je velmi konkrétní a nechybí mu tolik vyhledávaná vřelost vintage snímačů. Struny jsou… (kytary.cz)

Fender American Professional Jazz Bass RW BK

Fender American Professional Jazz Bass RW BK

Elektrická baskytara Baskytary Jazz Bass jsou absolutní klasika. Série American Pro z roku 2017 tyto nástroje opět posunuje dále jak po zvukové stránce, tak po stránce herního komfortu. Baskytary z této série disponují olšovým tělem opatřeným lesklým polyurethanovým lakem a javorovým krkem. V případě Jazz Bass má krk profil Slim Modern C a palisandrový nebo javorový hmatník s radiem 9,5“. Novinkou jsou pražce Narrow-Tall, které jsou vyšší a strmější než jejich medium Jumbo předchůdci. Proti ohýbání je krk chráněn grafitovými výztuhami Posiflex. Zvuk je snímán pomocí snímačů V-Mod Single-coil z dílny Michaela Bumpa. Ty nabízí vysoký výkon a kombinaci Alnico magnetů s tradiční DNA firmy Fender. Zvuk je velmi konkrétní a nechybí mu tolik vyhledávaná vřelost vintage snímačů. Struny jsou… (kytary.cz)

Fender Deluxe Active Jazz Bass PF OW

Fender Deluxe Active Jazz Bass PF OW

Elektrická baskytara Deluxe Active Jazz Bass je nástroj s povědomým a elegantním vzhledem, který je však nabitý celou řadou všestranných tónů. Olšové tělo je osazeno aktivní elektronikou a dvojicí dvoucívkových snímačů, které zvládnou jak vintage, tak moderní zvuk. K jejich ovládání slouží třípásmový ekvalizér v boost/cut konfiguraci, takže hlasitost konkrétních frekvenčních pásem lze jak přidávat, tak ubírat. Vzájemný poměr zvuku snímačů lze navíc ovládat potenciometrem Pan Pot. Díky této konfiguraci si můžete váš tón přizpůsobit velmi detailně, přesně podle vašich preferencí. Javorový krk disponuje příjemným C profilem a je osazen hmatníkem z pau ferra. O vyvážený přenos vibrací strun na tělo se stará kobylka Fender HiMass a k ladění slouží přesné, otevřené ladící mechaniky. (kytary.cz)

Fender Deluxe Active Jazz Bass PF SP

Fender Deluxe Active Jazz Bass PF SP

Elektrická baskytara Deluxe Active Jazz Bass je nástroj s povědomým a elegantním vzhledem, který je však nabitý celou řadou všestranných tónů. Olšové tělo je osazeno aktivní elektronikou a dvojicí dvoucívkových snímačů, které zvládnou jak vintage, tak moderní zvuk. K jejich ovládání slouží třípásmový ekvalizér v boost/cut konfiguraci, takže hlasitost konkrétních frekvenčních pásem lze jak přidávat, tak ubírat. Vzájemný poměr zvuku snímačů lze navíc ovládat potenciometrem Pan Pot. Díky této konfiguraci si můžete váš tón přizpůsobit velmi detailně, přesně podle vašich preferencí. Javorový krk disponuje příjemným C profilem a je osazen hmatníkem z pau ferra. O vyvážený přenos vibrací strun na tělo se stará kobylka Fender HiMass a k ladění slouží přesné, otevřené ladící mechaniky. (kytary.cz)

Fender 1972 Jazz Bass Natural Sanded Neck

Fender 1972 Jazz Bass Natural Sanded Neck

Elektrická baskytara Vyhledávaný vintage model, který představuje zajímavou příležitost pro hráče i sběratele. Tento nástroj pochází z roku 1972, ze starší "CBS éry" ještě před konstrukční změnou uchycení krku - tento exemplář má ve spoji zachovány 4 šrouby. Tělo v přírodní úpravě je z lehkého jasanu, na javorovém krku je palisandrový hmatník s lemováním a hranatými pozičními výložkami. Baskytara má originální snímače, které jsou profesionálně převinuté. Hmatník je přepražcovaný a na krku je sebraný lak zezadu a ze stran. Původní lak na těle je dobově popraskaný a na jeho zadní straně naleznete typickou odřeninu od hráčova pásku. Původní potenciometry jsou zapájeny novějšími drátky. Baskytara je v perfektně funkčním stavu, součástí prodeje je starší, nicméně nedobový pevný kufr… (kytary.cz)

Fender American Ultra Jazz Bass RW UB

Fender American Ultra Jazz Bass RW UB

Elektrická baskytara American Ultra je nejmodernější řada elektrických kytar a baskytar od firmy Fender, která uspokojí i ty nejnáročnější hráče vyžadující maximální přesnost, výkon a skvělý tón. American Ultra Jazz Bass RW ULTRBSTJazz Bass je druhý model baskytary, který Leo Fender představil – a to roku 1960 nejprve pod jménem Deluxe Bass. Jméno Jazz Bass bylo zvoleno nakonec proto, že Fender cítil, že baskytara těchto parametrů by mohla oslovit zejména jazzové hudebníky. V tom se ale trochu spletl, protože dnes naleznete „JB“ v mnoha dalších hudebních žánrech, kde se uplatní jejich teplý a hutný tón Tělo této baskytary je vyrobeno z olšového dřeva, ke kterému je přišroubovaný javorový krk s profilem Modern D, upravený urethanovým lakem. Osazen je palisandrovým hmatníkem s… (kytary.cz)

Fender American Ultra Jazz Bass MN CB

Fender American Ultra Jazz Bass MN CB

Elektrická baskytara American Ultra je nejmodernější řada elektrických kytar a baskytar od firmy Fender, která uspokojí i ty nejnáročnější hráče vyžadující maximální přesnost, výkon a skvělý tón. American Ultra Jazz Bass MN COBJazz Bass je druhý model baskytary, který Leo Fender představil – a to roku 1960 nejprve pod jménem Deluxe Bass. Jméno Jazz Bass bylo zvoleno nakonec proto, že Fender cítil, že baskytara těchto parametrů by mohla oslovit zejména jazzové hudebníky. V tom se ale trochu spletl, protože dnes naleznete „JB“ v mnoha dalších hudebních žánrech, kde se uplatní jejich teplý a hutný tón Tělo této baskytary je vyrobeno z olšového dřeva, ke kterému je přišroubovaný javorový krk s profilem Modern D, upravený urethanovým lakem. Osazen je javorovým hmatníkem s kombinovaným… (kytary.cz)

Fender PLAYER JAZZ BASS V PF PWT

Fender PLAYER JAZZ BASS V PF PWT

Elektrická baskytara Elektrické baskytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Série upoutá i obměněnou volbou barevných úprav – nově můžete volit z finišů Tidepool, Sage Green Metallic, Polar White a Buttercream. Přestože se nejedná o US-Made baskytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole. Tělo tohoto pětistrunného Jazz Bassu je vyrobeno z osvědčené olše, která v kombinaci s javorovým krkem a hmatníkem z Pau Ferro poskytuje tradiční feeling a výbornou rezonanci. Krk je profilován jako pohodlné moderní C se saténovou úpravou laku, jistou ruku na hmatníku podpoří také pražce velikosti Medium Jumbo, které jsou… (kytary.cz)

Fender Squier Affinity Jazz Bass LRL SLS

Fender Squier Affinity Jazz Bass LRL SLS

Elektrická baskytara Jazz Bass je druhý model baskytary, který Leo Fender představil – a to roku 1960 nejprve pod jménem Deluxe Bass. Jméno Jazz Bass bylo zvoleno nakonec proto, že Fender cítil, že baskytara těchto parametrů by mohla oslovit zejména jazzové hudebníky. V tom se ale trochu spletl, protože dnes naleznete „JB“ v mnoha dalších hudebních žánrech, kde se uplatní jejich teplý a hutný tón. Tělo této baskytary je vyrobeno z osvědčené olše, krk je vyroben z javoru lakovaného lesklým polyurethanovým lakem. Rádius hmatníku z indického vavřínu je vyměřen na 9,5 palce, šířka nultého pražce 38,1 mm, menzura krku odpovídá 864 mm, jeho profil je typu C a nalezneme na něm 20 Medium pražců. Nástroj je osazen dvěma jednocívkovými snímači, konkrétně jde o modely Jazz Bass. Zvuk můžete… (kytary.cz)

Fender American Performer Jazz Bass MN PE

Fender American Performer Jazz Bass MN PE

Elektrická baskytara Řada Performer americké značky Fender představuje elektrické baskytary v klasických designech, které kromě tradičního vzhledu nabízí i řadu současných prvků a funkcí. Jedná se o nástroje vyráběné v kalifornské Coroně, jejichž kvality jistě ocení kytaristé všech úrovní pokročilosti a hráčských zkušeností. Olšové tělo tohoto Jazz Bassu kryje lesklý polyuretanový lak. K přišroubovanému javorovému krku je přilepen palisandrový hmatník osazený dvaceti pražci a pozičními tečkami. Profil krku typu „Modern C“, rádius hmatníku 9,5 palce a pražce typu Jumbo zaručují hráčům maximální komfort při používání libovolných baskytarových technik. Dvojice single coil snímačů typu Jazz Bass z řady Yosemite poskytuje baskytaře dynamický zvuk vhodný pro produkci široké škály… (kytary.cz)

Fender Squier Contemporary Jazz Bass LFB DMR

Fender Squier Contemporary Jazz Bass LFB DMR

Elektrická baskytara Řada Contemporary elektrických baskytar Fender Squier kombinuje klasické tvary modelu Jazz Bass s moderními prvky tak, aby vyšla vstříc muzikantům zaměřeným na současný zvuk. Základem je tělo vyrobené z topolu, ke kterému je přišroubován javorový krk s moderním C profilem a saténovým lakem, který skvěle padne do ruky. Plošší rádius hmatníku umožňuje rychlý a plynulý pohyb ruky po jeho celé ploše. Dvojice keramických single coil snímačů s vyšším výstupním signálem dodává baskytaře potřebnou zvukovou flexibilitu, jednoznačně v nich však rozpoznáte i tak typický zvuk Jazz Bass. Estetickou stránku nástroje vhodně doplňuje chromovaný hardware, třívrstvý pickguard a barevně sladěné tělo a hlavice baskytary. Nástroje Fender Squier představují cenově dostupnou variantu… (kytary.cz)

Fender Squier Contemporary Jazz Bass LFB OBM

Fender Squier Contemporary Jazz Bass LFB OBM

Elektrická baskytara Řada Contemporary elektrických baskytar Fender Squier kombinuje klasické tvary modelu Jazz Bass s moderními prvky tak, aby vyšla vstříc muzikantům zaměřeným na současný zvuk. Základem je tělo vyrobené z topolu, ke kterému je přišroubován javorový krk s moderním C profilem a saténovým lakem, který skvěle padne do ruky. Plošší rádius hmatníku umožňuje rychlý a plynulý pohyb ruky po jeho celé ploše. Dvojice keramických single coil snímačů s vyšším výstupním signálem dodává baskytaře potřebnou zvukovou flexibilitu, jednoznačně v nich však rozpoznáte i tak typický zvuk Jazz Bass. Estetickou stránku nástroje vhodně doplňuje chromovaný hardware, třívrstvý pickguard a barevně sladěné tělo a hlavice baskytary. Nástroje Fender Squier představují cenově dostupnou variantu… (kytary.cz)

Fender Player Series Jazz Bass PF Polar White

Fender Player Series Jazz Bass PF Polar White

Elektrická baskytara typu Jazz z modelové řady Player Series. Tělo nástroje je vyrobeno z olše a lakované lesklým polyesterovým lakem. Šroubovaný krk vyrobený z javoru s menzurou délky 864 mm a radiusem 241 mm je osazen hmatníkem z dřeviny Pau Ferro s 20 pražci typu Medium Jumbo. O ladění a intonaci se stará sada otevřených mechanik v provedení chrome, nultý pražec s šířkou 38,1 mm ze syntetické kosti a kobylka 4-Saddle Standard. Po zapojení nástroje do komba se o zvuk postará dvojice snímačů Player Series Single-Coil Jazz Bass v konfiguraci SS. Snímače se ovládají potenciometry Volume 1, Volume 2 a Master Tone. Barevné provedení: Polar White (muziker.cz)

Fender Player Series Jazz Bass LH MN Black

Fender Player Series Jazz Bass LH MN Black

Levoruká elektrická baskytara typu Jazz z modelové řady Player Series. Tělo nástroje je vyrobeno z olše a lakované lesklým polyesterovým lakem. Šroubovaný krk vyrobený z javoru s menzurou délky 864 mm a radiusem 241 mm je osazen hmatníkem z javoru s 20 pražci typu Medium Jumbo. O ladění a intonaci se stará sada otevřených mechanik v provedení chrome, nultý pražec s šířkou 38,1 mm ze syntetické kosti a kobylka 4-Saddle Standard. Po zapojení nástroje do komba se o zvuk postará dvojice snímačů Player Series Single-Coil Jazz Bass v konfiguraci SS. Snímače se ovládají potenciometry Volume 1, Volume 2 a Master Tone. Barevné provedení: Black (muziker.cz)

Fender Player Series Jazz Bass MN Polar White

Fender Player Series Jazz Bass MN Polar White

Elektrická baskytara typu Jazz z modelové řady Player Series. Tělo nástroje je vyrobeno z olše a lakované lesklým polyesterovým lakem. Šroubovaný krk vyrobený z javoru s menzurou délky 864 mm a radiusem 241 mm je osazen hmatníkem z javoru s 20 pražci typu Medium Jumbo. O ladění a intonaci se stará sada otevřených mechanik v provedení chrome, nultý pražec s šířkou 38,1 mm ze syntetické kosti a kobylka 4-Saddle Standard. Po zapojení nástroje do komba se o zvuk postará dvojice snímačů Player Series Single-Coil Jazz Bass v konfiguraci SS. Snímače se ovládají potenciometry Volume 1, Volume 2 a Master Tone. Barevné provedení: Polar White (muziker.cz)

Fender American Performer Jazz Bass RW Arctic White

Fender American Performer Jazz Bass RW Arctic White

4- strunová elektrická baskytara s tvarem těla Jazz Bass ze série American Performer. Tělo nástroje je vyrobeno z olšového dřeva s lesklým polyuretanovým povrchem. Javorový krk s profilem Modern C, je osazen palisandrovým hmatníkem s 20 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 864 mm, rádius hmatníku 241 mm a šířka nultého pražce 38,1 mm. Zvukový přenos zajišťuje dvojice snímačů typu single-coil Yosemite Single-Coil Jazz Bass při kobylce a uprostřed. Zvuk se nastavuje a ovládá pomocí potenciometrů Volume 1, Volume 2 a Master Greasebucket Tone Circuit. Baskytara je dále vybavena pochromovaným/poniklovaným hardwareom, kobylkou 4-Saddle Vintage-Style with Steel Saddles, ladící mechanikou Fender''F'' Lightweight Vintage-Paddle Keys with Tapered Shafts, pickguardem 3-Ply Black/White/Black, nebo… (muziker.cz)

Fender Squier Affinity Jazz Bass V IL Black

Fender Squier Affinity Jazz Bass V IL Black

Elektrická baskytara ze série Affinity, 5-strunná, tělo vyrobeno z olšového dřeva s polyuretanovým lakováním, moderní šroubovaný javorový "C" krk s 20 pražcovým indian laurel hmatníkem, snímače 2x Single-Coil Jazz Bass, ovládání Chrome Dome Style 2x Volume a Master Tone, chromový hardware, standardní 5-kamenová kobylka, Die-Cast Mini ladící mechaniky, nultý pražec ze syntetické kosti, provedení Black. (muziker.cz)

Fender Pickguard For Jazz Bass 10 Hole Black

Fender Pickguard For Jazz Bass 10 Hole Black

Náhradní 4-vrstvý pickguard určený pro baskytary Jazz Bass. Pickguard je opatřen 10 otvory pro šrouby. Je vhodný pro nástroje ze série American, American Standard, American Vintage, Standard a Deluxe. Pickguard je vyroben s povrchovou úpravou Black. (muziker.cz)

Fender Pre-Slotted Micarta Jazz Bass String Nut

Fender Pre-Slotted Micarta Jazz Bass String Nut

Nultý pražec určený pro baskytary Jazz Bass s rádiusem 9,5". Je vyroben z vysoce kvalitního materiálu Micarta a jeho velikost je 38,86mm. (muziker.cz)

Fender Vintera 60s Jazz Bass PF Firemist Gold

Fender Vintera 60s Jazz Bass PF Firemist Gold

4-strunná elektrická baskytara - Jazz Bass ze série Vintera. Baskytara přináší tradiční design a zvuk společnosti Fender ze 60. let. Vybavená je hmatníkem se stejným profilem krku a snímači s autentickým vintage tónem. Tradiční kobylka se 4 závitovými sedly a reverzní otevřené ladící mechaniky poskytují tradiční vzhled, vynikající výkon a maximální stabilitu ladění. (muziker.cz)

Fender Vintera 70s Jazz Bass PF Inca Silver

Fender Vintera 70s Jazz Bass PF Inca Silver

4-strunná elektrická baskytara - Jazz Bass ze série Vintera. Baskytara přináší tradiční design a zvuk společnosti Fender ze 70. let. Vybavená je hmatníkem se stejným profilem krku, který zajišťuje vynikající pocit při hře a snímači s autentickým vintage tónem. Tradiční kobylka se 4 závitovými sedly a reverzní otevřené ladící mechaniky poskytují tradiční vzhled, vynikající výkon a maximální stabilitu ladění. (muziker.cz)

Fender Player Series Jazz Bass PF Capri Orange

Fender Player Series Jazz Bass PF Capri Orange

4-strunná baskytara ze série Fender Player. Baskytara je vybavena dvěma single-coil snímači, které nabízejí vysoký výkon a plný tón s agresivnějším charakterem. Přináší klasický design s tvarem těla Jazz Bass. Baskytara s vynikajícím pocitem při hře je ideální volbou pro koncertování i nahrávání ve studiu. (muziker.cz)

Fender Jazz Bass Body (Vintage Bridge) - Brown Sunburst

Fender Jazz Bass Body (Vintage Bridge) - Brown Sunburst

Samostatné tělo pro baskytary Fender Jazz Bass vyrobeno z olšového dřeva. Vyřezávané je pro klasickou konfiguraci SS a Vintage kobylku s 5 dírami. Tělo je lakované trvanlivým polyesterovým lakem a je vyrobeno v továrně v mexické Ensenada. Barevné provedení: Brown Sunburst (muziker.cz)

Fender Deluxe Active Jazz Bass V PF SP

Fender Deluxe Active Jazz Bass V PF SP

Elektrická baskytara Deluxe Active Jazz Bass je nástroj s povědomým a elegantním vzhledem, který je však nabitý celou řadou všestranných tónů. Olšové tělo je osazeno aktivní elektronikou a dvojicí dvoucívkových snímačů, které zvládnou jak vintage, tak moderní zvuk. K jejich ovládání slouží třípásmový ekvalizér v boost/cut konfiguraci, takže hlasitost konkrétních frekvenčních pásem lze jak přidávat, tak ubírat. Vzájemný poměr zvuku snímačů lze navíc ovládat potenciometrem Pan Pot. Díky této konfiguraci si můžete váš tón přizpůsobit velmi detailně, přesně podle vašich preferencí. Javorový krk disponuje příjemným C profilem a je osazen hmatníkem z pau ferra. O vyvážený přenos vibrací strun na tělo se stará kobylka Fender HiMass a k ladění slouží přesné, otevřené ladící mechaniky. (kytary.cz)

Fender Neck Standard Series Jazz Bass, Pau Ferro

Fender Neck Standard Series Jazz Bass, Pau Ferro

Baskytarový krk Originální javorový krk pro nástroje značky Fender. Byl vyroben v mexické Ensenadě podle specifikací nástrojů z řady Standard, nechybí tedy pohodlný C profil a rádius 9,5 palce. Krk je osazen 20 Medium Jumbo pražci na hmatníku ze dřeva pau ferro, perleťovými polohovými značkami a nultým pražcem ze syntetické kosti. (kytary.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít