Fellowes microban (felfmicroban)

Produkt Fellowes microban (felfmicroban) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Fellowes microban (felfmicroban) upraviť a produkt hľadať znova.

Fellowes Microban (FELFMICROBAN)

Fellowes Microban (FELFMICROBAN)
Detail

Podložka pod nohy – plastová, na masáž nohou, houpavý pohyb pro lepší krevní oběh v nohách, výškově nastavitelná, úhlově nastavitelná, rozměry 25.2 × 47.6 × 34.8 cm (V׊×H) Dlouhé sezení v práci či doma je extrémně náročné zejména pro vaše záda a nohy. Pokud již pociťujete jejich ztuhlost a bolest a nebo jim naopak chcete předcházet, vsaďte na podložku pod nohy Fellowes. Podložka MICROBAN byla speciálně navržena tak, aby odpovídala ergonomickým standardům EU a vám ulevila od každodenní bolesti nohou, způsobené dlouhým sezením. Podložka Fellowes MICROBAN je díky svým rozměrům velmi skladná a vejde se i do malých prostorů. Klíčové vlastnosti podložky pod nohy Fellowes MICROBANSpeciální antibakteriální povrch MICROBANNavržena tak, aby odpovídala ergonomickým požadavkům Evropské UnieTři nastavitelné výšky podpěryHoupavý pohyb podnožky pomáhá zlepšit krevní oběh nohouPlynule nastavitelný a uzamykatelný úhel naklonění Úleva pro nohy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Microban (FELFMICROBAN) , Fellowes microban (felfmicroban)

Podložka Fellowes MICROBAN, podpěra chodidel, 3 polohy, FELFMICROBAN

Podložka Fellowes MICROBAN, podpěra chodidel, 3 polohy, FELFMICROBAN
Detail

Podpěra chodidel Fellowes MICROBAN Ergonomická podpěra nutí k aktivnímu sezení a končetiny nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. • plynule nastavitelný a uzamknutelný úhel naklonění • 3 nastavitelné výšky opěrky • použití zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem zad • povrch podpěry je z antibakteriálního povrchu MICROBAN, který zabraňuje rozšiřování mikroorganismů • povrch není nutné mýt a je stále aktivní • barva : černá • rozměry: 476×252×348 mm Doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™ (patro.cz)

Podobné produkty ako Podložka Fellowes MICROBAN, podpěra chodidel, 3 polohy, FELFMICROBAN , Fellowes health-v crystal gelová microban, ke klávesnici, modrá (9183101)

Podpěra chodidel Fellowes MICROBAN

Podpěra chodidel Fellowes MICROBAN
Detail

• povrch podpěry je z antibakteriálního povrchu MICROBAN, který zabraňuje rozšiřování mikroorganismů • povrch není nutné mýt a je stále aktivní • plynule nastavitelný a uzamknutelný úhel naklonění • 3 nastavitelné výšky opěrky – použití zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem zad Podpěra chodidel je černé barvy, rozměry: 476×252×348 mm. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Podpěra chodidel Fellowes MICROBAN , Fellowes health-v pěnová microban lycra, ke klávesnici, černá (9182801)

Podložka pod myš Fellowes Microban černá

Podložka pod myš Fellowes Microban černá
Detail

Kvalitní podložka pod myš, spodní strana s protiskluzovým povrchem zabraňuje posunu podložky. Vhodné do kanceláře i domácnosti. S antibakteriální vrstvou MICROBAN™, spodní strana s protiskluzovou úpravou, podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši. Barva černá, rozměry (dxšxv) 234×200×3 mm. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Podložka pod myš Fellowes Microban černá , Fellowes health-v crystal gelová microban, ke klávesnici, černá (9183201)

Fellowes MICROBAN podložka pod nohy - Office SUITES, 8035001

Fellowes MICROBAN podložka pod nohy - Office SUITES, 8035001
Detail

Fellowes Microban Elegantní podpěra chodidel zpříjemňuje práci u stolu a pomáhá předcházet bolestem zad zlepšením krevního oběhu. Antibakteriální vrstva Microban zabraňuje rozšiřování mikroorganismů. Tato vrstva je přímo zabudovaná ve výrobku, a tak nemusíte mít obavy, že by došlo k jejímu setření nebo smytí. Nastavitelná výška a úhel sklonu nášlapné desky pomáhá k dosažení optimální polohy. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Materiál: plast Barva: černá - stříbrná Rozměry: 444 x 336 x 108 mm (patro.cz)

Podobné produkty ako Fellowes MICROBAN podložka pod nohy - Office SUITES, 8035001 , Fellowes health-v crystal gelová microban, s podporou zápěstí, černá (9182301)

Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra, ke klávesnici, černá (9182801)

Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra, ke klávesnici, černá (9182801)
Detail

Kompletní podpěra zápěstí - materiál: textil a paměťová pěna, rozměry 46,36×1,59×8,57cm, černá Paměťová pěna udrží tělesné teplo, protiskluzová úprava. Odolný potah z materiálu Lycra®, povrch je příjemný na dotek, s antimikrobiální vrstvou MICROBAN. Redukce tlaku na zápěstí, zajišťuje správnou polohu rukou během psaní Zlepšuje krevní oběh, doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™. (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra, ke klávesnici, černá (9182801) , Fellowes health-v pěnová microban lycra, s podporou zápěstí, černá (9181201)

Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, ke klávesnici, černá (9183201)

Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, ke klávesnici, černá (9183201)
Detail

Kompletní podpěra zápěstí - materiál: guma a plast, gelový polštářek, rozměry 46,36×1,59×8,57cm, černá Používáním gelové opěrky zápěstí ke klávesnici Fellowes Health-V CRYSTAL Microban předcházíte bolesti zapěstí. Klíčové vlastnosti a vybavení Kompletní podpěry zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL Udržuje tělesnou teplotu a zlepšuje krevní oběhTvar opěrky pomáhá udržet zápěstí a postavení ruky ve správné poloze během práceSpeciální patentovaná konstrukce opěrky zápěstí Health-V předchází zúžení karpálního tuneluVhodné do kanceláře i domácnostiVyrobeno z průhledného materiáluPovrch je příjemný na dotekProtiskluzová úpravaS antimikrobiální vrstvou MICROBAN™Redukce tlaku na zápěstí, zajišťuje správnou polohu rukou během psaníZlepšuje krevní oběhDoporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™ (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, ke klávesnici, černá (9183201) , Fellowes health-v crystal gelová microban, s podporou zápěstí, modrá (9182201)

Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, ke klávesnici, modrá (9183101)

Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, ke klávesnici, modrá (9183101)
Detail

Kompletní podpěra zápěstí - materiál: guma a plast, gelový polštářek, rozměry 46,6×1,59×8,57cm, modrá Používáním gelové opěrky zápěstí ke klávesnici Fellowes Health-V CRYSTAL Microban předcházíte bolesti zapěstí. Udržuje tělesnou teplotu a zlepšuje krevní oběh, tvar opěrky pomáhá udržet zápěstí a postavení ruky ve správné poloze během práce. Klíčové vlastnosti kompletní podpěry zápěstí Fellowes Health-V CRYSTALSpeciální patentovaná konstrukce opěrky zápěstí Health-V předchází zúžení karpálního tuneluVhodné do kanceláře i domácnostiVyrobeno z průhledného materiáluPovrch je příjemný na dotekProtiskluzová úpravaS antimikrobiální vrstvou MICROBANRedukce tlaku na zápěstí, zajišťuje správnou polohu rukou během psaníZlepšuje krevní oběhDoporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, ke klávesnici, modrá (9183101) , Fellowes palm health-v crystal gelová microban, s podporou zápěstí, černá (9180701)

Opěrka zápěstí ke klávesnici Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban černá

Opěrka zápěstí ke klávesnici Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban černá
Detail

Používáním gelové opěrky zápěstí ke klávesnici Fellowes Health-V CRYSTAL Microban předcházíte bolesti zapěstí. Udržuje tělesnou teplotu a zlepšuje krevní oběh, tvar opěrky pomáhá udržet zápěstí a postavení ruky ve správné poloze během práce. Speciální patentovaná konstrukce opěrky zápěstí Health-V předchází zúžení karpálního tunelu. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Vyrobeno z průhledného materiálu, povrch je příjemný na dotek, protiskluzová úprava, s antibakteriální vrstvou MICROBAN™, redukce tlaku na zápěstí, zajišťuje správnou polohu rukou během psaní, zlepšuje krevní oběh, barva černá, vnější materiál polypropylen, výplňový materiál gel. Rozměry (dxšxv) 466×86×16 mm. Doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Opěrka zápěstí ke klávesnici Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban černá , Filtr antibakterialni icepure microban hyg001 ant001 vzduchovy

Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, modrá (9182201)

Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, modrá (9182201)
Detail

Podložka pod myš - materiál: plast, pod zápěstí, gelový polštářek, rozměry 21,0×2,2×25,1cm, modrá Kancelářská a ergonomická podložka pod myš FELLOWES zlepšuje plynulost pohybu myši po stole. V případě tohoto modelu se navíc jedná o podložku s polštářkem, o který si můžete opřít ruku. To znamená větší pohodlí a snížení zátěže pro šlachy a svaly. Největší předností podložky Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, modrá je povrch, který je velmi odolný a je příjemný i na dotek. Při výrobě byl zvolen materiál, kterým je plast. Abyste nešlápli vedle s velikostí podložky, potřebujete znát její rozměry. Její míry počítejte 20,96 × 25,08 cm při hmotnosti 320 g. Design celého produktu utváří modrá barva. Základní přednosti podložky Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, modrá Kancelářská a ergonomická podložka pod myš vám udělá práci příjemnější Polštářek pod ruku pro větší komfort K výrobě se využilo materiálu, jímž je plast (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, modrá (9182201) , Fellowes starlet2+ (felstarlet2plus)

Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra, s podporou zápěstí, černá (9181201)

Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra, s podporou zápěstí, černá (9181201)
Detail

Podložka pod myš - materiál: textil a pěna, pod zápěstí, rozměry 20,5×2,0×25,0cm, černá Kancelářská a ergonomická podložka pod myš FELLOWES zlepšuje plynulost pohybu myši po stole. V případě tohoto modelu se navíc jedná o podložku s polštářkem, o který si můžete opřít ruku. To značí pohodlí navíc a snížení zátěže pro šlachy a svaly. Silnou stránkou podložky Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra, s podporou zápěstí, černá je povrch, který nenasákne potem a snadno se čistí a je na dotek příjemný pokožce. K výrobě posloužil materiál, kterým je textil a pěna. Abyste si mohli být jistí, že se vám podložka vleze na stůl, potřebujete znát její rozměry. Její míry očekávejte 20,5 × 25 cm při hmotnosti 240 g. Celkovému vzhledu vévodí černá barva. Důležité parametry podložky pod myš Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra, s podporou zápěstí, černá Kancelářská a ergonomická podložka pod myš vám práci udělá pohodlnější Polštářek pro menší namáhání svalů předloktí Při... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra, s podporou zápěstí, černá (9181201) , Fellowes quasar+ (felquasarplus)

Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá (9182301)

Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá (9182301)
Detail

Podložka pod myš - materiál: plast, pod zápěstí, gelový polštářek, rozměry 20,5×1,6×25,0cm, černá Kancelářská a ergonomická podložka pod myš FELLOWES dovoluje plynulejší a jemnější ovládání. V tomto případě jde navíc o podložku, u které si můžete opřít zápěstí o polštářek. To značí pohodlí navíc a přirozené podepření ruky v optimální pozici. Největším přínosem podložky Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá je povrch, který je velmi odolný a je na dotek příjemný pokožce. Při výrobě byl zvolen materiál, kterým je plast. Abyste si mohli být jistí, že se vám podložka vleze na stůl, potřebujete znát její rozměry. Její míry tedy činí 20,5 × 25 cm při hmotnosti 320 g. Celkovému vzhledu kraluje černá barva. Důležité přednosti podložky pod myš Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá Kancelářská a ergonomická podložka pod myš vám z práce udělá příjemnou záležitost Polštářek pod ruku pro větší komfort Při výrobě... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá (9182301) , Fellowes pulsar+ (felpulsarplus)

Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban černá

Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban černá
Detail

Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL gelové Microban předcházíte bolesti zapěstí. Patentovaný tvar Health-V zmírňuje tlak a snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Se zabudovanou gelovou podložkou pod zápěstí, vyrobeno z průhledného materiálu, povrch je příjemný na dotek, snadno se čistí, patentovaný tvar podložky zápěstí snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu, s antibakteriální vrstvou MICROBAN™, protiskluzová úprava, podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši. Barva černá. Vnější materiál polypropylen, výplňový materiál gel, rozměry (dxšxv) 205×250×19 mm. Doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban černá , Fellowes galaxy (felgalaxy)

Fellowes Palm Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá (9180701)

Fellowes Palm Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá (9180701)
Detail

Podložka pod myš - materiál: guma a plast, gelový polštářek, rozměry 22,9×1,9×27,9cm, černá Kancelářská a ergonomická podložka pod myš FELLOWES zmírňuje odpor při pohybu myši a zvyšuje přesnost. V tomto případě jde navíc o podložku, která vám umožní si opřít zápěstí o polštářek. To značí pohodlí navíc a nenásilnou oporu zápěstí ve správné poloze. Velkou předností Fellowes Palm Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá je povrch, který je velmi odolný a nedráždí pokožku. K výrobě posloužil materiál, kterým je guma a plast. Spodní stranu tvoří protiskluzový povrch, takže se umí ke stolu prakticky přisát, aby neklouzala. Aby vám podložka krásně padla na stůl, je potřeba znát její rozměry. Její míry počítejte 22,86 × 27,94 cm při hmotnosti 200 g. Design celého produktu utváří černá barva. Důležité parametry podložky Fellowes Palm Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá Kancelářská a ergonomická podložka pod myš vám práci udělá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Palm Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá (9180701) , Fellowes oval (91450)

rezervoár HAVEN Microban 2l

rezervoár HAVEN Microban 2l
Detail

Nový model rezervoáru o objedmu 2 litry. Vyroben z PE (slabší materiál než PEVA) s antibakteriální úpravou. Jednoduché otevření pro usnadnění vypáchnutí celého rezervoáru. (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako rezervoár HAVEN Microban 2l , Fellowes professional (8024602)

Rezervoár Haven Microban 2L Objem: 2L

Rezervoár Haven Microban 2L Objem: 2L
Detail

Nový model rezervoáru o objedmu 2 litry. Vyroben z PE (slabší materiál než PEVA) s antibakteriální úpravou. Jednoduché otevření pro usnadnění vypláchnutí celého rezervoáru. (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako Rezervoár Haven Microban 2L Objem: 2L , Fellowes clarity (felfergdocuholdct)

Fellowes Star+, FELSTARPLUS

Fellowes Star+, FELSTARPLUS
Detail

Druhý mechanický model designově i funkčně velmi zdařilé řady vázacích strojů Fellowes. Kapacitně vhodný jako osobní vazač pro kancelářské použití. Děrovací kapacita až 12 listů 80 g papíru. Kapacita vazby až 150 listů (do průměru hřbetu 19 mm). Oddělená ergonomická děrovací a vázací páka pro průběžné vkládání děrovaných listů do plastového hřbetu výrazně zefektivňuje práci. Vkládání děrovaných listů shora pro snadné setřesení a tím bezchybnou perforaci. Stroj je vybaven zásobníkem na uložení několika plastových hřbetů a integrovanou měrkou pro správnou volbu průměru hřbetu. Na čelní straně stroje je průzor pro snadnou kontrolu zaplnění odpadního prostoru. * Pracovní šířka : 300 mm * Pohon děrování : ruční * Děrovací kapacita listů 80g papíru : 12 * Kapacita vazby listů 80g papíru : 150 * Max. průměr hřbetu : 19 mm * Doraz okraje svazku : ano * Měřidlo hřbetů a tloušťky svazku : ano * Rozměry : 450 x 250 x 80 mm * Hmotnost : 4,5 kg (patro.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Star+, FELSTARPLUS , Fellowes profesional (felfergbacksupprofi)

Fellowes Profesional (FELFERGBACKSUPPROFI)

Fellowes Profesional (FELFERGBACKSUPPROFI)
Detail

Opěrka zad – textil, tříbodový popruh, černá barva, antibakteriální vrstva, 375 × 365 × 55 mm (V׊×H) Ulevte vašim zádům a pořiďte si tuto opěru Fellowes Professional, kterou využijete v kanceláři, doma, nebo také v autě. Tato opěrka představuje nejpokročilejší řešení dostupné na trhu a nabízí inovační trojitou fixaci, která zajišťuje stabilitu zavěšení a předchází přesouvání podpěry na židli. Součástí opěrky je třídílný polštář v bederní části zad, který zajišťuje optimální oporu a přizpůsobení tvaru těla. Držení těla se zase přizpůsobuje speciální výplň polštářů. Opěra Fellowes Professional má navíc antibakteriální vrstvu MICROBAN. Montáž opěrky je velmi snadná a hodí se na každou židli: stačí umístit podpěrku na židli ve výšce zad a zapnout pružné fixační pásky. Klíčové vlastnosti zádová opěry Fellowes ProfessionalErgonomická opěra zad s inovační trojitou fixací zajišťující stabilitu zavěšeníOpěra se přizpůsobuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Profesional (FELFERGBACKSUPPROFI) , Fellowes clarity (9731001)

Fellowes Clarity (FELFERGDOCUHOLDCT)

Fellowes Clarity (FELFERGDOCUHOLDCT)
Detail

Odkladač až pro formát A4, plastový materiál, barva: čirá Odkladač Fellowes Clarity představuje praktický doplněk do každé kanceláře či domácí pracovny. Můžete do něj uložit veškeré papíry či smlouvy ve formátu A4. Byl vyroben z kvalitního plastu, díky čemuž je lehký a snadno jej přemístíte z jednoho místa na druhé. Odpadnou tak starosti se zmatkem v papírech, neboť budete mít vše po ruce. Vzhled odkladače FELLOWES dotváří čirá barva. Podstatné přednosti odkladače Fellowes Clarity Odkladač FELLOWES si ve vaší pracovně najde důležité místo Hravě vám pomůže s organizací smluv a jiných dokumentů Je vytvořený pro listiny ve formátu A4 Zhotovený z pevného plastu Jeho moderní vzhled utváří čirá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Clarity (FELFERGDOCUHOLDCT) , Fellowes star+ (felstarplus)

Fellowes STAR+ (FELSTARPLUS)

Fellowes STAR+ (FELSTARPLUS)
Detail

Vazač kroužkový manuální, max. 19mm hřbet, typ hřbetu plastový, kapacita vazby 150 listů, kapacita děrování 15 listů, hmotnost 4900g, výbava: děrování, zásobník na plastové hřbety, nastavitelný doraz papíru a odpadní šuplík, rozměry 800mm×448mm×280mm (V׊×H) Pořiďte si do kanceláře tohoto pomocníka STARLET2+ od společnosti Fellowes a výrazně si ulehčete práci s dokumenty. Díky tomuto designovému a funkčnímu vázacímu stroji dokážete svázat plastovými hřebeny až 120 listů. Pracovní šířka stroje je 300 milimetrů, což odpovídá klasickému formátu A4. Vázací stroj má vertikální děrovací mechanismus, takže můžete nezávislé vázat a děrovat dokumenty. Současně stroj zvládne děrovat až 15 listů formátu A4 . Na boku vázacího stroje je zásobník na plastové hřebeny. Klíčové vlastnosti vázacího stroje Fellowes STARLET2+ Plastový vazač s kovovým vázacím mechanismem pro vkládání hřbetů Vázací stroj je manuální a vejde... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes STAR+ (FELSTARPLUS) , Fellowes energizer (8068001)

Fellowes Clarity (9731001)

Fellowes Clarity (9731001)
Detail

Podstavec pod monitor , plast, nosnost 6,5 kg, čirá barva, 26,99 × 10,69 × 25,4 cm Minimalistický čirý design vhodný do jakéhokoliv prostoru. Pro monitory do maximální hmotnosti do 6,5 kg. Umožňuje snadno uložit klávesnici, když ji nepoužíváte a maximalizovat tak místo na stole. Klíčové vlastnosti podstavce pod monitor Fellowes ClarityZaoblené hranySnadná instalace bez nutnosti použití nástrojů Barva čiráMateriál tvrzený akryl (tloušťka 6 mm)Rozměry (š × v × h) 270 × 110 × 254 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Clarity (9731001) , Fellowes 225 ci (felsh225ci)

Fellowes GALAXY (FELGALAXY)

Fellowes GALAXY (FELGALAXY)
Detail

Vazač kroužkový manuální, max. 50mm hřbet, typ hřbetu plastový, kapacita vazby 500 listů, kapacita děrování 28 listů, hmotnost 10280g, výbava: děrování, zásobník na plastové hřbety, nastavitelný doraz papíru a odpadní šuplík, rozměry 152mm×526mm×446mm (V׊×H) Pořiďte si do kanceláře tohoto pomocníka GALAXY od společnosti Fellowes a výrazně si ulehčete práci s dokumenty. Tento stroj má System Satellite, což je samostatně provozovatelná vázací jednotka umožňují práci 2 lidí (jeden děruje, druhý váže). Díky stroji můžete svázat plastovými hřebeny až 500 listů a děrovat 28 listů současně. Tento vazací stroj má 3 tlačítka pro rychlý výběr formátu: A5, A4, nebo Letter. Na boku vazacího stroje je zásobník na plastové hřebeny a v zadní části je velký odpadní prostor, jehož zaplněnost kontrolujete pomocí průzoru na čelní straně stroje. Klíčové vlastnosti vazacího stroje Fellowes GALAXYVazací stroj má odolný kovový... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes GALAXY (FELGALAXY) , Fellowes amaris a3 (fellaamaris3)

Fellowes Professional (8024602)

Fellowes Professional (8024602)
Detail

Stojan na notebook podporuje zdravější pozici při práci s notebookem. Redukuje napětí zad, uvolňuje napětí krční páteře a usnadňuje zachování správného držení těla Stojan Fellowes Professional je stvořený pro notebooky do velikosti 17". Vyrobený je z velmi kvalitního kovu a opatřený 4 zabudovanými porty USB 2.0. Stojan nabízí možnost nastavení výšky v 10 pozicích na 3,8-25,4 cm. Unese notebook do hmotnosti 6,8 kg a lze složit na plocho. Stojan Fellowes Professional zaručí pohodlnou práci na notebooku a pomáhá udržovat správné držení těla. Klíčové vlastnosti stojanu na notebook Fellowes ProfessionalStojan určený pro notebooky do velikosti 17"Vyrobený z velmi kvalitního kovuOpatřený 4 zabudovanými porty USB 2.0Nabízí možnost nastavení výšky v 10 pozicích na 3,8-25,4 cmStojan Fellowes Professional unese notebook do hmotnosti 6,8 kgLze složit na plochoBarevné provedení: šedo-černé Rozměry:40 × 34,1 × 5,8 cm Nosnost:6,8 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Professional (8024602) , Fellowes 36 c (felsh36c)

Fellowes Refresh (FELFREFRESH)

Fellowes Refresh (FELFREFRESH)
Detail

Podložka pod nohy – plastová, na masáž nohou, houpavý pohyb pro lepší krevní oběh v nohách, výškově nastavitelná, úhlově nastavitelná, rozměry 10.8 × 45.6 × 33.5 cm (V׊×H) Dlouhé sezení v práci či doma je extrémně náročné zejména pro vaše záda a nohy. Pokud již pociťujete jejich ztuhlost a bolest a nebo jim naopak chcete předcházet, vsaďte na ventilační podložku pod nohy Fellowes. Podložka REFRESH byla speciálně navržena tak, aby odpovídala ergonomickým standardům EU a vám ulevila od každodenní bolesti nohou a zad způsobené dlouhým sezením. Podložka Fellowes je díky svým rozměrům velmi skladná a vejde se i do skutečně malých prostorů. Klíčové vlastnosti podložky pod nohy Fellowes REFRESHNavržena tak, aby odpovídala ergonomickým požadavkům Evropské UnieDvě nastavitelné výšky podporyLze použít k masáži nohou, která pomáhá při únavě a bolestiHoupavý pohyb podnožky pomáhá zlepšit krevní oběh nohouPlynulé nastavení náklonu až do úhlu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Refresh (FELFREFRESH) , Fellowes hana bílý (8064401)

Fellowes STARLET2+ (FELSTARLET2PLUS)

Fellowes STARLET2+ (FELSTARLET2PLUS)
Detail

Vazač kroužkový manuální, max. 16mm hřbet, typ hřbetu plastový, kapacita vazby 120 listů, kapacita děrování 12 listů, hmotnost 3300g, výbava: děrování a odpadní šuplík, rozměry 130mm×485mm×195mm (V׊×H) Pořiďte si do kanceláře tohoto pomocníka STARLET2+ od společnosti Fellowes a výrazně si ulehčete práci s dokumenty. Tento vazací stroj je malý a skladný a dokážete díky němu svázat plastovými hřebeny až 120 listů. Stroj má oddělenou děrovací a vázací páku, takže můžete průběžné vkládat děrované listy do hřbetu a můžete děrovat až 12 listů formátu A4 současně. Na boku vazacího stroje je zásobník na plastové hřebeny. Klíčové vlastnosti vazacího stroje Fellowes STARLET2+Vazací stroj je manuální a vejde se do hlubší zásuvky stoluStroj má oddělenou děrovací a vázací pákuDíky delší děrovací páce vynaložíte minimum sílyVazací stroj má dvě přednastavené pozice: A4 a A5Vazač může děrovat až 12 listů papíru současněStroj váže dokumenty... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes STARLET2+ (FELSTARLET2PLUS) , Fellowes saturn3i a4 (fellasat3ia4)

Fellowes Hylyft (FELFERGSTANDNTBHY)

Fellowes Hylyft (FELFERGSTANDNTBHY)
Detail

Stojan na notebook - pro notebooky do velikosti 18" a hmotnosti 4 kg, otvor zamezující přehřátí, možnost nastavení výšky do 6 pozic, materiál plast a hliník, černo-stříbrná barva Stojan Fellowes Hylyft je stvořený pro notebooky do velikosti 18". Vyrobený je z velmi kvalitního plastu a hliníku a opatřený otvorem, který podporuje proudění vzduchu a zamezuje přehřátí notebooku. Stojan nabízí možnost nastavení výšky v 6 pozicích na 15,1-21,1 cm a úhlu sklonu na 37, 41, 45, 50, 55 a 58°. Unese notebook do hmotnosti 4 kg. Stojan Fellowes Hylyft zaručí pohodlnou práci na notebooku a pomáhá udržovat správné držení těla. Klíčové vlastnosti stojanu na notebook Fellowes HylyftStojan určený pro notebooky do velikosti 18"Vyrobený z velmi kvalitního plastu a hliníkuNabízí možnost nastavení výšky v 6 pozicích a úhlu sklonu na 37, 41, 45, 50, 55 a 58°Stojan Fellowes Hylyft unese notebook do hmotnosti 4 kgBarevné provedení: černo-stříbrné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Hylyft (FELFERGSTANDNTBHY) , Fellowes 75 cs (felsh75cs)

Fellowes Clarity (9731401)

Fellowes Clarity (9731401)
Detail

Stojan na notebook podporuje zdravější pozici při práci s notebookem. Redukuje napětí zad, uvolňuje napětí krční páteře a usnadňuje zachování správného držení těla Stojan Fellowes Clarity je stvořený pro notebooky do velikosti 15". Vyrobený je z velmi kvalitního tvrzeného akrylu a opatřený výřezy na spodní ploše, které podporují proudění vzduchu a zamezují přehřátí notebooku. Stojan nabízí možnost nastavení výšky v 6 pozicích na 13,4, 14,8, 16,2, 17,6, 19 a 20,4 cm a úhlu náklonu na 24 až 47°. Unese notebook do hmotnosti 6 kg, jeho sklouznutí přitom zabraňuje čelní profilovaná hrana. Stojan Fellowes Clarity zaručí pohodlnou práci na notebooku. Klíčové vlastnosti stojanu na notebook Fellowes ClarityStojan určený pro notebooky do velikosti 15"Vyrobený z velmi kvalitního tvrzeného akryluNabízí možnost nastavení výšky v 6 pozicích a úhlu náklonu na 24 až 47°Stojan Fellowes Clarity unese notebook do hmotnosti 6 kgSklouznutí notebooku zabraňuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes Clarity (9731401) , Fellowes saturn3i a3 (fellasat3ia3)

Fellowes OVAL (91450)

Fellowes OVAL (91450)
Detail

Podstavec pod monitor , plast, nosnost 14 kg, černá a stříbrná barva, 42,4 × 8,6 × 28,8 cm Moderní design, určen pro LCD a TFT monitory o maximální hmotnosti do 14 kg. Klíčové vlastnosti podstavce pod monitor Fellowes OVALMožnost regulace výšky podložky v rozsahu 76 až 114 mm Možnost otočení podložky o 45° usnadňuje polohování obrazovky pod libovolným úhlem Antiskluzové gumové nožičky Snadná instalace bez nutnosti použití nástrojů Doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™ (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes OVAL (91450) , Fellowes clarity nastavitelný (9731101)

Fellowes ENERGIZER (8068001)

Fellowes ENERGIZER (8068001)
Detail

Podložka pod nohy – plastová, houpavý pohyb pro lepší krevní oběh v nohách, výškově nastavitelná, úhlově nastavitelná, rozměry 16 × 45.4 × 33.6 cm (V׊×H) Ergonomická podpěra nutí k aktivnímu sezení a končetiny nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. Klíčové vlastnosti podložky pod nohy Fellowes ENERGIZERPodpěra chodidel je černé barvy s prvky modré a světle šedéInovativní pryžový masážní povrch pro regeneraci unavených chodidel při práciModerní tvar platformy zlepšuje držení tělaNastavitelný úhel naklonění (do 25°) umožňuje kolébavý pohyb zlepšující oběh krveNůžkový systém nastavení výšky v 3 různých úrovních: 100 mm, 135 mm a 165 mmPoužitím předcházíte bolestem zad?Doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™ (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes ENERGIZER (8068001) , Fellowes spectra a4 (fellaspectra4)

Fellowes PULSAR+ (FELPULSARPLUS)

Fellowes PULSAR+ (FELPULSARPLUS)
Detail

Vazač kroužkový manuální, max. 38mm hřbet, typ hřbetu plastový, kapacita vazby 300 listů, kapacita děrování 20 listů, hmotnost 6900g, výbava: děrování, zásobník na plastové hřbety, nastavitelný doraz papíru a odpadní šuplík, rozměry 130mm×456mm×396mm (V׊×H) Pořiďte si do kanceláře tohoto pomocníka PULSAR – E od společnosti Fellowes a výrazně si ulehčete práci s dokumenty. Tento vazací stroj je designový, funkční, velmi kvalitní a dokážete díky němu svázat plastovými hřebeny až 300 listů. Stroj má oddělenou děrovací a vázací páku, takže můžete průběžné vkládat děrované listy do hřbetu a můžete děrovat až 25 listů formátu A4 současně. Na boku vazacího stroje je zásobník na plastové hřebeny a v zadní části je odpadní prostor, jehož zaplněnost kontrolujete pomocí průzoru na čelní straně stroje. Klíčové vlastnosti vazacího stroje Fellowes PULSAR+Ruční vazací stroj s odolným kovovým mechanismemStroj má oddělenou děrovací a vázací... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes PULSAR+ (FELPULSARPLUS) , Fellowes lx 65 (felshlx65)

Fellowes QUASAR+ (FELQUASARPLUS)

Fellowes QUASAR+ (FELQUASARPLUS)
Detail

Vazač kroužkový manuální, max. 50mm hřbet, typ hřbetu plastový, kapacita vazby 500 listů, kapacita děrování 25 listů, hmotnost 7440g, výbava: děrování, zásobník na plastové hřbety, nastavitelný doraz papíru a odpadní šuplík, rozměry 126mm×456mm×418mm (V׊×H) Pořiďte si do kanceláře tohoto pomocníka QUASAR + od společnosti Fellowes a výrazně si ulehčete práci s dokumenty. Tento vazací stroj je designový, funkční, velmi kvalitní a dokážete díky němu svázat plastovými hřebeny až 510 listů. Stroj má oddělenou děrovací a vázací páku, takže můžete průběžné vkládat děrované listy do hřbetu a můžete děrovat až 25 listů formátu A4 současně. Na boku vazacího stroje je zásobník na plastové hřebeny a v zadní části je odpadní prostor, jehož zaplněnost kontrolujete pomocí průzoru na čelní straně stroje. Klíčové vlastnosti vazacího stroje Fellowes QUASAR +Vazací stroj je manuální a má odolný kovový mechanismusStroj má oddělenou děrovací a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fellowes QUASAR+ (FELQUASARPLUS)

Řezačka Fellowes Proton A4

Řezačka Fellowes Proton A4
Detail

Řezačka papíru s kovovou základnou, velice atraktivní design. Kapacitařezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 320 mm tj. formát A4.Řezání probíhá tlakem oproti gumovému pásku. Pásek lze dokoupit jakopřislušenstní (spotřební materiál). Rotační řezné kolečko lze poopotřebení dokoupit v sadě 2 ks. Řezačka Fellowes Proton je určena proširoké spektrum uživatelů v kanceláři nebo domácí kanceláři. Jevhodná pro menší zatížení. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Řezačka Fellowes Proton A4

Řezačka Fellowes Electron A3

Řezačka Fellowes Electron A3
Detail

Řezačka s výměnnými pracovními nástroji. Vedle základního rovnéhořezu je k dispozici rýhovací kolečko, řez ve tvaru vlnky a přerušovaný(perforační) řez pro snadné odtrhávání papíru. Místo řezu jenaznačeno LED svítivou diodou. Řezné nástroje jsou uloženyv bezpečnostních kazetách a jejich výměna je velice snadná. Kapacitařezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 460 mm tj. formát A3.Řezání nebo rýhování probíhá tlakem oproti gumovému pásku. Pásek lzedokoupit jako příslušenství (spotřební materiál). Rovněž nástroje lzepo opotřebení dokoupit a to buď jako 2 ks řezných koleček pro rovný řeznebo sadu rýhovací kolečko + řezné kolečko vlnka + řezné kolečkoperforace. Vícefunkční řezačka Fellowes Electron je určena pro širokéspektrum uživatelů v kanceláři nebo domácí kanceláři. Je vhodná promenší zatížení. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Řezačka Fellowes Electron A3

Řezačka Fellowes Fusion A3

Řezačka Fellowes Fusion A3
Detail

Páková řezačka pro formát do velikosti A3, ideální řešení pro používání v domácnosti a malé až střední kanceláři. Ergonomický, bezpečný a uživatelsky příjemný design. S ručním přítlakem stohu papíru a kvalitním nožem z nerezové oceli, který zajistí hladký a plynulý řez.Kapacita řezu až 10 listů 80 g/m2, (tloušťka vrstvy až 1 mm)Umožňuje i řezání materiálů jako plastové folie či fotografieKryt nože SafeCut™ zajišťuje bezpečnost při práci, pro přepravu a uskladnění se kryt jednoduše skládáKovový základ s integrovanými protiskluzovými nožičkamiÚchyty pro snadné přenášeníPřítlak materiálu minimalizuje riziko posunutí papíru při řezáníVodící pravítko pro všechny velikosti, posuvný úhelníkZařízení je certifikováno TÜV & GS a splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Řezačka Fellowes Fusion A3

Řezačka Fellowes Proton A3

Řezačka Fellowes Proton A3
Detail

Řezačka papíru s kovovou základnou, velice atraktivní design. Kapacitařezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 460 mm tj. formát A3.Řezání probíhá tlakem oproti gumovému pásku. Pásek lze dokoupit jakopřislušenství (spotřební materiál). Rotační řezné kolečko lze poopotřebení dokoupit v sadě 2 ks. Řezačka Fellowes Proton je určena proširoké spektrum uživatelů v kanceláři nebo domácí kanceláři. Jevhodná pro menší zatížení. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Řezačka Fellowes Proton A3

Podpěra chodidel Fellowes ENERGIZER

Podpěra chodidel Fellowes ENERGIZER
Detail

Ergonomická podpěra nutí k aktivnímu sezení a končetiny nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. Inovativní pryžový masážní povrch pro regeneraci unavených chodidel při práci. Moderní tvar platformy zlepšuje držení těla, nastavitelný úhel naklonění (do 25°) umožňuje kolébavý pohyb zlepšující oběh krve. Nůžkový systém nastavení výšky v 3 různých úrovních: 100 mm, 135 mm a 165 mm – použitím předcházíte bolestem zad. Doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™. Podpěra chodidel je černé barvy s prvky modré a světle šedé, rozměry: 454×160×336 mm. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Podpěra chodidel Fellowes ENERGIZER

Podpěra chodidel Fellowes ROCKER

Podpěra chodidel Fellowes ROCKER
Detail

• podpěra s výstupky, které masírují chodidlo • lehká pro přenos • plynule nastavitelný úhel naklonění • doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty • zlepšuje krevní oběh a sníží únavu nohou Podpěra chodidel je černé barvy, rozměry: 522×170×332 mm. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Podpěra chodidel Fellowes ROCKER

Podpěra chodidel Fellowes STANDARD

Podpěra chodidel Fellowes STANDARD
Detail

• snadné nastavení úhlu chodidel • jednoduché přestavění dvou poloh výšky • neklouže po podlaze • výstupky na povrchu mohou masírovat bosé chodidlo • použití zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem zad Podpěra chodidel je černé barvy, rozměry: 490×211×356 mm. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Podpěra chodidel Fellowes STANDARD

Podpěra chodidel Fellowes REFRESH

Podpěra chodidel Fellowes REFRESH
Detail

Ergonomická podpěra nutí k aktivnímu sezení a končetiny nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. Podpěra osvěžující chodidla, ventilační otvory v povrchu usnadňují cirkulaci vzduchu kolem chodidel, masážní povrch pomáhá při udržení správné polohy polohy chodidel, 3 nastavitelné výšky opěrky 95 a 135 mm, plynulé nastavení úhlu náklonu až do 22°, použití zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem zad, doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™. Podpěra chodidel je černé barvy, rozměry 456×108×335 mm. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Podpěra chodidel Fellowes REFRESH

Zádová opěrka Fellowes Profesional

Zádová opěrka Fellowes Profesional
Detail

Zádová opěrka zajišťuje správné a pohodlné dlouhodobé sezení. Pomáhá redukovat napětí v zádech a udržuje přirozené zakřivení v dolní části zad. Inovační trojitá fixace zajišťuje stabilitu zavěšení a předchází přesouvání podpěry na židli. Vhodná jako prevence proti bolestem a křivení páteře. Třídílná opěrka zad zajišťuje optimální oporu v bederní části zad • moderní design vhodný do kanceláře, vysoká kvalita, s antibakteriální vrstvou MICROBAN™, snadné a pevné uchycení díky tříbodovému popruhu s odolnou přezkou, fixační popruhy s nastavitelnou délkou, snadná montáž bez nutnosti použití nářadí, barva černá, rozměry (dxvxh) 365×375×55 mm, doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Zádová opěrka Fellowes Profesional

Skartovač Fellowes LX 85

Skartovač Fellowes LX 85
Detail

Osobní skartovač určený pro pravidelné používání - ideální pro 1 osobou v domácnosti, nebo malé kanceláři. Křížový řez 4 x 40 mm.Skartovací kapacita 12 listů A4 70g papíru. Moderní design s vysouvacím odpadním košem a průhledným okénkem pro snadný přehled o zaplnění. Vstupní šířka 224 mm. Rychlost skartace 3,34 cm/s. Skartuje nepřetržitě 20 min, poté automaticky nastane 30 min ochlazování.Objem koše 19 l.K pohodlné manipulaci slouží kolečka. Poradí si snadno se sponkami z kancelářských sešívaček i platebními kartami.Stupeň utajení dle DIN 66399 - P4. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Skartovač Fellowes LX 85

Skartovač Fellowes 60 Cs

Skartovač Fellowes 60 Cs
Detail

Kancelářský skartovač s křížovým řezem 4×50 mm a skartovací kapacitou 10 listů 70g papíru. Objem koše 22 L. Moderní design se snadno vyjímatelnou skartovací hlavou a průhledným okénkem pro rychlý přehled o zaplnění. Poradí si snadno se sponkami z kancelářských sešívaček. Systém Safe Sense™ – automatické zastavení při dotyku rukou v oblasti vstupního otvoru.• kapacita řezů listů A4 70 g/m2: 10 listů• šíře řezu: částice 4×50 mm• šíře vstupu 230 mm• elektronický automatický start/stop• tepelná pojistka, zpětný chod• kapacita koše 22 litrů• skartuje i malé kancelářské sponky a kreditní karty• rozměry (šxhxv) 23×37×41 cm• hmotnost 5,8 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Skartovač Fellowes 60 Cs

Skartovač Fellowes 73 Ci

Skartovač Fellowes 73 Ci
Detail

Robustní skartovač s křížovým řezem 4×38 mm a skartovací kapacitou 12 listů 70g papíru určený pro střední zatížení. Moderní design s vysouvacím odpadním košem a průhledným okénkem pro snadný přehled o zaplnění. Vstupní šířka 230 mm. Rychlost skartace 3 m/min. Objem koše 23 l. Poradí si snadno se sponkami z kancelářských sešívaček, platebními kartami i CD nebo DVD. Funkce: JAM PROOF, ENERGY saving systém™ – časově 100% optimální energetická účinnost při provozu i mimo něj a dále funkci SilentShred™, která minimalizuje zatížení hlukem. Rozměry (šxhxv): 372×274×532 mm. Hmotnost 13,2 kg. Stupeň utajení NBÚ- důvěrné. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Skartovač Fellowes 73 Ci

Skartovač Fellowes 36 C

Skartovač Fellowes 36 C
Detail

Osobní skartovač s křížovým řezem 4×40 mm a skartovací kapacitou 6 listů 70g papíru. Moderní design. Objem koše 12 l. Vybaven bezpečnostním zámkem – předchází náhodnému spuštění stroje. Umožňuje i občasnou skartaci kreditních karet. Poradí si snadno se sponkami z kancelářských sešívaček. Automatický start/stop. Vhodně integrovaný držák skartovací hlavy pro její snadné uchopení při vyprazdňování odpadu. Rozměry (šxhxv) 29,5×20×34 cm, hmotnost 3 kg. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Skartovač Fellowes 36 C

Skartovač Fellowes M7 C

Skartovač Fellowes M7 C
Detail

Novinka z dílny společnosti Fellowes, skartovač s křížovým řezem4×46 mm a skartovací kapacitou 7 listů 70g papíru. Moderní designs vyjímatelnou skartovací hlavou a průhledným okénkem pro snadný přehledo zaplnění. Vstupní šířka 230 mm. Rychlost skartace 3,7 m/min. Objemkoše 14 l. Poradí si snadno se sponkami z kancelářských sešívačeki platebními kartami. Rozměry (šxhxv): 30,8×17,6×37,8 cm. Hmotnost4,7 kg. Stupeň utajení NBÚ- důvěrné. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Skartovač Fellowes M7 C

Skartovač Fellowes 450 M

Skartovač Fellowes 450 M
Detail

Kvalitní skartovač s vysokým stupněm utajení a extrémně tichým chodem. Křížový mikrořez 2×12 mm, skartovací kapacita 9 listů 70g papíru. Atraktivní design. Objem koše 22 L. Automatický start/stop. Snadno si poradí i se skartací sponek z kancelářských sešívaček, kreditních karet nebo CD a DVD. Oddělený vstup pro skartaci CD nebo plastových karet – přímý řez 40 mm (odpad je oddělen v samostatné schránce od skartovaného papíru). Výsuvný přední koš s velkým průzorem. Lze snadno vizuálně kontrolovat míru zaplnění. Pojezdová kolečka. Rozměry: 35×26×56,5 cm (ŠxHxV). Hmotnost: 10,4 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Skartovač Fellowes 450 M

Skartovač Fellowes LX 65

Skartovač Fellowes LX 65
Detail

Osobní skartovač určený pro pravidelné používání - ideální pro 1 osobou v domácnosti, nebo malé kanceláři. Křížový řez 4 x 40 mm.Skartovací kapacita 10 listů A4 70g papíru. Moderní design s odnímatelným odpadním košem a průhledným okénkem pro snadný přehled o zaplnění. Vstupní šířka 222 mm. Rychlost skartace 4 cm/s. Skartuje nepřetržitě 6 min, poté automaticky nastane 20 min ochlazování.Objem koše 22 l.Skartovač je vybaven 4 nožičkami pro lepší stabilitu.Poradí si snadno se sponkami z kancelářských sešívaček i platebními kartami.Stupeň utajení dle DIN 66399 - P4.SafeSense technology™ - automatické zastavení skartovacího stroje při dotyku rukou v oblasti vstupního otvoru. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Skartovač Fellowes LX 65

Skartovač Fellowes P 28 S

Skartovač Fellowes P 28 S
Detail

Model pro domácí kancelář, určený pro nízké zatížení. Vstupní šíře 220 mm, skartovací kapacita 8 listů 70g papíru. Objem koše: 15 litrů. Po každém průchodu pokračuje zařízení krátce v provozu až do úplného uvolnění otvoru. Po 3 minutovém cyklu skartování se začne automaticky ochlazovat, cca 60 minut. Odpadní, plastový koš pro snadné vyprázdnění. Průhledné okénko pro snadný přehled o zaplnění. Typ řezu: přímý 6 mm, rozměry (šxhxv) : 29,4×17,4×32 cm, hmotnost 2,8 kg. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Skartovač Fellowes P 28 S

Skartovač Fellowes 53 C

Skartovač Fellowes 53 C
Detail

Novinka z dílny společnosti Fellowes, skartovač s křížovým řezem4×35 mm a skartovací kapacitou 10 listů 70g papíru. Moderní designs průhledným okénkem pro snadný přehled o zaplnění. Vstupní šířka220 mm. Rychlost skartace 2 m/min. Vyjímatelná skartovací hlava s úchytempro pohodlnou manipulaci. Objem koše 23 l. Poradí si snadno se sponkamiz kancelářských sešívaček, platebními kartami i CD nebo DVD. Rozměry(šxhxv): 33,8×19,6×40 cm. Hmotnost 6,8 kg. Stupeň utajení NBÚ-důvěrné. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Skartovač Fellowes 53 C

Skartovač Fellowes LX 45

Skartovač Fellowes LX 45
Detail

Osobní skartovač určený pro práci s nízkou intenzitou - ideální pro použití 1 osobou v domácnosti, nebo malé kanceláři. Křížový řez 4 x 37 mm Skartovací kapacita 8 listů A4 70g papíru. Moderní design s odnímatelným odpadním košem o objemu 17 l a průhledným okénkem pro snadný přehled o zaplnění. Vstupní šířka 220 mm. Rychlost skartace 6,67 cm/s. Skartuje nepřetržitě 6 min, poté automaticky nastane 20 min ochlazování.Poradí si snadno se sponkami z kancelářských sešívaček i platebními kartami. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Skartovač Fellowes LX 45
Fellowes Microban (FELFMICROBAN), Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, ke klávesnici, modrá (9183101), Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra, ke klávesnici, černá (9182801), Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, ke klávesnici, černá (9183201), Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá (9182301), Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra, s podporou zápěstí, černá (9181201), Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, modrá (9182201), Fellowes Palm Health-V CRYSTAL gelová Microban, s podporou zápěstí, černá (9180701), filtr antibakterialni icepure microban hyg001 ant001 vzduchovy, Fellowes STARLET2+ (FELSTARLET2PLUS), Fellowes QUASAR+ (FELQUASARPLUS), Fellowes PULSAR+ (FELPULSARPLUS), Fellowes GALAXY (FELGALAXY), Fellowes OVAL (91450), Fellowes Professional (8024602), Fellowes Clarity (FELFERGDOCUHOLDCT), Fellowes Profesional (FELFERGBACKSUPPROFI), Fellowes Clarity (9731001), Fellowes STAR+ (FELSTARPLUS), Fellowes ENERGIZER (8068001), Fellowes 225 Ci (FELSH225CI), Fellowes AMARIS A3 (FELLAAMARIS3), Fellowes 36 C (FELSH36C), Fellowes HANA bílý (8064401), Fellowes SATURN3i A4 (fellasat3ia4), Fellowes 75 Cs (FELSH75CS), Fellowes SATURN3i A3 (fellasat3ia3), Fellowes Clarity nastavitelný (9731101), Fellowes SPECTRA A4 (fellaspectra4), Fellowes LX 65 (FELSHLX65)