Farming Simulator 17 - Platinum Edition - PS4 (3512899118768)

Farming Simulator 17 - Platinum Edition (8592720123449)

Farming Simulator 17 - Platinum Edition (8592720123449)

Hra pro PC - farmářský simulátor, otevřený svět, realistické vozy podle skutečné předlohy PC hra Farming Simulator 17 vám umožní si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře. Osaháte si jízdu v traktoru, obdělávání polí i chov hospodářských zvířat. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. Změnit zdrojOdebrat 69% Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek. Objevuj náročný svět každodenní práce na poli. … (alza.cz)

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 17 Platinum Edition

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 17 Platinum Edition

Obsahuje Farming Simulator 17 + NOVÉ PROSTŘEDÍ + NOVÉ PLODINY + NOVÁ VOZIDLA Zhostěte se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 17 Platinum Edition! Ponořte se do 3 rozsáhlých otevřených světů, které jsou doslova nabité tunami nového obsahu! Prozkoumejte nové herní prostředí v Jižní Americe, které jinde než v Platinum Edition nenajdete, i se všemi jeho autentickými krajinami, jedinečnou vegetací, železniční sítí, místními plemeny krav a plantážemi s cukrovou třtinou, díky nimž získávají scenérie zcela nový rozměr a vám dávají nespočet nových herních možností! Usedněte za volant více než 280 autentických farmářských vozidel a používejte vybavení od více než 80 výrobců, mezi kterými najdete jednak značky AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson nebo Valtra), ale i nové značky,… (euronics.cz)

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 17 Platinum Edition

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 17 Platinum Edition

Obsahuje Farming Simulator 17 + NOVÉ PROSTŘEDÍ + NOVÉ PLODINY + NOVÁ VOZIDLA Zhostěte se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 17 Platinum Edition! Ponořte se do 3 rozsáhlých otevřených světů, které jsou doslova nabité tunami nového obsahu! Prozkoumejte nové herní prostředí v Jižní Americe, které jinde než v Platinum Edition nenajdete, i se všemi jeho autentickými krajinami, jedinečnou vegetací, železniční sítí, místními plemeny krav a plantážemi s cukrovou třtinou, díky nimž získávají scenérie zcela nový rozměr a vám dávají nespočet nových herních možností! Usedněte za volant více než 280 autentických farmářských vozidel a používejte vybavení od více než 80 výrobců, mezi kterými najdete jednak značky AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson nebo Valtra), ale i nové značky,… (kasa.cz)

Farming Simulator 17 - Platinum Edition - Xbox One Digital (G3Q-00397)

Farming Simulator 17 - Platinum Edition - Xbox One Digital (G3Q-00397)

Hra pro konzoli PC hra Farming Simulator 17 vám umožní si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře. Osaháte si jízdu v traktoru, obdělávání polí i chov hospodářských zvířat. 65% Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek. Objevuj náročný svět každodenní práce na poli. Na vyzkoušení čeká více než stovka licencovaných vozidel a strojů (Challenger, Fendt, Valtra a Massey Ferguson). … (alza.cz)

Farming Simulator 17 - Oficiální rozšíření Platinum (8592720123456)

Farming Simulator 17 - Oficiální rozšíření Platinum (8592720123456)

Herní doplněk - Získejte pestrou škálu dodatečného obsahu a vozidel a vylepšete svůj Farming Simulator 17 na edici PLATINUM EDITION Rádi byste svou hru povýšili na edici Platinum? Pořídili jste si základní verzi hry a nyní litujete, že jste si hru nekoupili v edici Platinum? Vývojáři si pro vás připravili jednoduché řešení, které vaši hru o obsah platinum edice rozšíří. Vy tak budete mít k dispozici stroje známých značek Case IH, Stara, TT, Randon, FMŻ a Gessner Industries, Získejte širší obzor díky nové plodině. Cukrová třtina je opravdu výdělečný byznys.… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Farming Simulator 17 - Platinum Edition - PS4 (3512899118768)" se dívají také na:

Life is strange limited edition pc

Farming Simulator 17 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0029079)

Farming Simulator 17 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0029079)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek.  Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek. VypnutoVynechat z LightBoxu Season PassPořiďte si… (alza.cz)

Farming Simulator 17 (8592720122602)

Farming Simulator 17 (8592720122602)

Hra pro PC Farming Simulator 17 vás zve do náročného světa moderního farmaření. Postavte se všem výzvám farmářského života včetně chovu zvířat, pěstování plodin, prodeje výrobků a dřevorubectví. O tom, jak chcete spravovat a rozvíjet svou farmu v tomto velkém otevřeném světě, rozhodujete jen vy. PC hra Farming Simulator 17 vám umožní si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře. Osaháte si jízdu v traktoru, obdělávání polí i chov hospodářských zvířat. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. Změnit zdrojOdebrat 69% Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek. … (alza.cz)

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 17

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 17

VÍTEJTE V NEJLEPŠÍ FARMÁŘSKÉ SIMULACI VŠECH DOB Farming Simulator 17 od Giants Software vás zve do náročného světa moderního farmaření. Postavte se všem výzvám farmářského života včetně chovu zvířat, pěstování plodin, prodeje výrobků a dřevorubectví. O tom, jak chcete spravovat a rozvíjet svou farmu v tomto velkém otevřeném světě, rozhodujete jen vy! Během své kariéry budete ovládat víc než stovku farmářských vozidel a strojů, věrně přetvořených podle vzorů od těch největších značek v oboru (New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Trelleborg atd.). Díky podmanivé hratelnosti, velkému otevřenému světu a obrovskému vozovému parku včetně zcela nových strojů vás Farming Simulator zve na palubu té největší farmářské simulace, která kdy spatřila světlo světa. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI… (euronics.cz)

Farming Simulator 17 - Oficiální rozšíření 2 (8592720123722)

Farming Simulator 17 - Oficiální rozšíření 2 (8592720123722)

Herní doplněk - 37 nových vozidel a farmářských strojů a 10 nových značek pro vaši farmu! Nové traktory, žací stroje, balíkovače a spousta dalších strojů, které vám pomohou rozšířit záběr vašich aktivit a rozvíjet vlastní farmu. Usedněte za volant „největšího farmářského traktoru na světě“ od Big Bud a objevte další farmářská vozidla a vybavení od výrobců jako KUHN, AGRISEM, BEDNAR, Seed Hawk… a nové stroje značky ROPA jako třeba sklízeč cukrové řepy ROPA Tiger 6 nebo sklízeč brambor ROPA Keiler 2. Rozšíření, které nemá obdobyRozšiřte svoji hru Farming Simulator 2017 o pořádnou porci dodatečného obsahu. Oficiální rozšíření 2 obsahuje 37 nových vozidel a farmářských strojů od 10 nových výrobců. Jedná se o nové traktory, žací stroje,… (alza.cz)

Farming Simulator 19 - PS4 (3512899120204)

Farming Simulator 19 - PS4 (3512899120204)

Hra pro konzoli s kompletní úpravou grafického enginu, který nabízí přitažlivější vizuální efekty než starší verze. Užijete si celistvý a hluboký zemědělský zážitek. Tato hra nabídne tři odlišné otevřené světy, ve kterých budete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu a to sólově nebo s přáteli. Brzy po vydání se objeví dvě zcela nová prostředí. 63% Farming Simulator 19 má být dosud nejinovativnějším dílem této série. Čeká se vylepšení téměř ve všech aspektech hry, včetně lepší grafické kvality, bohatšího obsahu s novými, velkými značkami. Zažijte farmu jako nikdy předtím s Farming Simulator 19. … (alza.cz)

Farming Simulator 17 oficiální rozšíření BIG BUD (8592720123005)

Farming Simulator 17 oficiální rozšíření BIG BUD (8592720123005)

Herní doplněk 2 obří traktory BIG BUD a 12 nových kousků vybavení od ikonických značek včetně Bednar, Great Plains, Grégoire-Besson, Seed Hawk a spousty dalších PC hra Farming Simulator 17 vám umožní si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře. Osaháte si jízdu v traktoru, obdělávání polí i chov hospodářských zvířat. 69% Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Rozšíření obsahuje 2 traktory Big Bud a několik součástí toho největšího farmářského vybavení, jaké bylo kdy vyrobeno. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Posaďte se za volant největšího farmářského traktoru na světě. … (alza.cz)

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 17 (3512899116696)

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 17 (3512899116696)

VÍTEJTE V NEJLEPŠÍ FARMÁŘSKÉ SIMULACI VŠECH DOB Farming Simulator 17 od Giants Software vás zve do náročného světa moderního farmaření. Postavte se všem výzvám farmářského života včetně chovu zvířat, pěstování plodin, prodeje výrobků a dřevorubectví. O tom, jak chcete spravovat a rozvíjet svou farmu v tomto velkém otevřeném světě, rozhodujete jen vy! Během své kariéry budete ovládat víc než stovku farmářských vozidel a strojů, věrně přetvořených podle vzorů od těch největších značek v oboru (New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Trelleborg atd.). Díky podmanivé hratelnosti, velkému otevřenému světu a obrovskému vozovému parku včetně zcela nových strojů vás Farming Simulator zve na palubu té největší farmářské simulace, která kdy spatřila světlo světa. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI… (kasa.cz)

Farming Simulator 2017 Premium Edition - Xbox One DIGITAL (G3Q-00230)

Farming Simulator 2017 Premium Edition - Xbox One DIGITAL (G3Q-00230)

Hra pro konzoli Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek.  Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 65% Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek.Premium edice navíc obsahuje žádaný Season Pass, který vám zaručí cenově výhodný přístup ke všem postupně vydávaným DLC. VypnutoVynechat z LightBoxu Objevuj náročný svět každodenní práce na poli… (alza.cz)

Farming Simulator 19 - Premium Edition - Xbox One DIGITAL (G3Q-00465)

Farming Simulator 19 - Premium Edition  - Xbox One DIGITAL (G3Q-00465)

Hra pro konzoli 76% Farming Simulator 19 má být dosud nejinovativnějším dílem této série. Čeká se vylepšení téměř ve všech aspektech hry, včetně lepší grafické kvality, bohatšího obsahu s novými, velkými značkami. Zažijte farmu jako nikdy předtím s Farming Simulator 19. Vydejte se do náročného světa moderního farmaření. Nový grafický engine Vývojáři slibují nejpozoruhodnější a oslňující vizuální efekty. Těšit se… (alza.cz)

Farming Simulator 19 (8592720123845)

Farming Simulator 19 (8592720123845)

Hra pro PC s kompletní úpravou grafického enginu, který nabízí přitažlivější vizuální efekty než starší verze. Užijete si celistvý a hluboký zemědělský zážitek. Tato hra nabídne tři odlišné otevřené světy, ve kterých budete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu a to sólově nebo s přáteli. Brzy po vydání se objeví dvě zcela nová prostředí. 73% Farming Simulator 19 má být dosud nejinovativnějším dílem této série. Čeká se vylepšení téměř ve všech aspektech hry, včetně lepší grafické kvality, bohatšího obsahu s novými, velkými značkami. Zažijte farmu jako nikdy předtím s Farming Simulator 19. … (alza.cz)

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 19

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 19

FARMA, JAKOU SVĚT NEVIDĚL! Franšíza, jíž se prodalo mnoha milionů kusů, učinila další obří krok do roku 2018 – špičkový farmářský simulátor se letos vrací s absolutní změnou grafických nástrojů, takže nabízí nejúchvatnější a nejrealističtější vizuální prvky a efekty včetně nejhlubších a nejucelenějších zážitků z farmaření na konzolích a PC. Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato franšíza kdy nabízela! Převezmete kontrolu nad věrně znázorněnými vozidly a stroji od všech předních značek v oboru včetně vůbec poprvé John Deere, největšího světového výrobce zemědělských strojů, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a mnoha dalších. Farming Simulator 19 nabídne nová prostředí z Ameriky a… (euronics.cz)

GIANTS software PC Farming Simulator 19

GIANTS software PC Farming Simulator 19

FARMA, JAKOU SVĚT NEVIDĚL! Franšíza, jíž se prodalo mnoha milionů kusů, učinila další obří krok do roku 2018 – špičkový farmářský simulátor se letos vrací s absolutní změnou grafických nástrojů, takže nabízí nejúchvatnější a nejrealističtější vizuální prvky a efekty včetně nejhlubších a nejucelenějších zážitků z farmaření na konzolích a PC. Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato franšíza kdy nabízela! Převezmete kontrolu nad věrně znázorněnými vozidly a stroji od všech předních značek v oboru včetně vůbec poprvé John Deere, největšího světového výrobce zemědělských strojů, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a mnoha dalších. Farming Simulator 19 nabídne nová prostředí z Ameriky a… (euronics.cz)

Farming Simulator 2017 - Xbox One DIGITAL (G3Q-00229)

Farming Simulator 2017 - Xbox One DIGITAL (G3Q-00229)

Hra pro konzoli Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek.  Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek. VypnutoVynechat z LightBoxu Objevuj náročný svět každodenní práce na poli. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

GIANTS software PlayStation 4 Farming Simulator 19 (CPP430103)

GIANTS software PlayStation 4 Farming Simulator 19 (CPP430103)

FARMA, JAKOU SVĚT NEVIDĚL! Franšíza, jíž se prodalo mnoha milionů kusů, učinila další obří krok do roku 2018 – špičkový farmářský simulátor se letos vrací s absolutní změnou grafických nástrojů, takže nabízí nejúchvatnější a nejrealističtější vizuální prvky a efekty včetně nejhlubších a nejucelenějších zážitků z farmaření na konzolích a PC. Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato franšíza kdy nabízela! Převezmete kontrolu nad věrně znázorněnými vozidly a stroji od všech předních značek v oboru včetně vůbec poprvé John Deere, největšího světového výrobce zemědělských strojů, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a mnoha dalších. Farming Simulator 19 nabídne nová prostředí z Ameriky a… (kasa.cz)

GIANTS software PC Farming Simulator 19 (CPPC27903)

GIANTS software PC Farming Simulator 19 (CPPC27903)

FARMA, JAKOU SVĚT NEVIDĚL! Franšíza, jíž se prodalo mnoha milionů kusů, učinila další obří krok do roku 2018 – špičkový farmářský simulátor se letos vrací s absolutní změnou grafických nástrojů, takže nabízí nejúchvatnější a nejrealističtější vizuální prvky a efekty včetně nejhlubších a nejucelenějších zážitků z farmaření na konzolích a PC. Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato franšíza kdy nabízela! Převezmete kontrolu nad věrně znázorněnými vozidly a stroji od všech předních značek v oboru včetně vůbec poprvé John Deere, největšího světového výrobce zemědělských strojů, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a mnoha dalších. Farming Simulator 19 nabídne nová prostředí z Ameriky a… (kasa.cz)

Farming Simulator 19 - Xbox One (3512899120310)

Farming Simulator 19 - Xbox One (3512899120310)

Hra pro konzoli s kompletní úpravou grafického enginu, který nabízí přitažlivější vizuální efekty než starší verze. Užijete si celistvý a hluboký zemědělský zážitek. Tato hra nabídne tři odlišné otevřené světy, ve kterých budete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu a to sólově nebo s přáteli. Brzy po vydání se objeví dvě zcela nová prostředí. 77% Farming Simulator 19 má být dosud nejinovativnějším dílem této série. Čeká se vylepšení téměř ve všech aspektech hry, včetně lepší grafické kvality, bohatšího obsahu s novými, velkými značkami. Zažijte farmu jako nikdy předtím s Farming Simulator 19. … (alza.cz)

Farming Simulator 15 - Zlatá edice (8592720122336)

Farming Simulator 15 - Zlatá edice (8592720122336)

Hra pro PC - plná hra Farming Simulator 15 + rozšíření které přináší spoustu novinek do nejlepšího farmářského simulátoru, včetně nové východoevropské krajiny, nových grafických efektů a hlavně nových strojů včetně Zetor, Tatra, Kverneland, Farmtech, Rostselmash, celkem tedy už 160 strojů' Skutečných fantasy RPG je na současné herní scéně jako šafránu, a proto se hlavní tvůrce Swen Vincke rozhodl požádat fanoušky o podporu a prošel si obhajobou nápadu na crowdfundingové platformě Kickstarter. Zaznamenal fenomenální úspěch, od kterého se odrazil ke světlým zítřkům. A jelikož byla tato hra, určená jak pro nováčky, tak skutečné veterány žánru, na… (alza.cz)

Farming Simulator 19 - Xbox One DIGITAL (G3Q-00464)

Farming Simulator 19 - Xbox One DIGITAL (G3Q-00464)

Hra pro konzoli 76% Farming Simulator 19 má být dosud nejinovativnějším dílem této série. Čeká se vylepšení téměř ve všech aspektech hry, včetně lepší grafické kvality, bohatšího obsahu s novými, velkými značkami. Zažijte farmu jako nikdy předtím s Farming Simulator 19. Vydejte se do náročného světa moderního farmaření. Nový grafický engine Vývojáři slibují nejpozoruhodnější a oslňující vizuální efekty. Těšit se… (alza.cz)

GIANTS software PlayStation 4 Farming Simulator 19

GIANTS software PlayStation 4 Farming Simulator 19

FARMA, JAKOU SVĚT NEVIDĚL! Franšíza, jíž se prodalo mnoha milionů kusů, učinila další obří krok do roku 2018 – špičkový farmářský simulátor se letos vrací s absolutní změnou grafických nástrojů, takže nabízí nejúchvatnější a nejrealističtější vizuální prvky a efekty včetně nejhlubších a nejucelenějších zážitků z farmaření na konzolích a PC. Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato franšíza kdy nabízela! Převezmete kontrolu nad věrně znázorněnými vozidly a stroji od všech předních značek v oboru včetně vůbec poprvé John Deere, největšího světového výrobce zemědělských strojů, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a mnoha dalších. Farming Simulator 19 nabídne nová prostředí z Ameriky a… (euronics.cz)

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 19 (CPX330103)

GIANTS software Xbox One Farming Simulator 19 (CPX330103)

FARMA, JAKOU SVĚT NEVIDĚL! Franšíza, jíž se prodalo mnoha milionů kusů, učinila další obří krok do roku 2018 – špičkový farmářský simulátor se letos vrací s absolutní změnou grafických nástrojů, takže nabízí nejúchvatnější a nejrealističtější vizuální prvky a efekty včetně nejhlubších a nejucelenějších zážitků z farmaření na konzolích a PC. Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato franšíza kdy nabízela! Převezmete kontrolu nad věrně znázorněnými vozidly a stroji od všech předních značek v oboru včetně vůbec poprvé John Deere, největšího světového výrobce zemědělských strojů, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a mnoha dalších. Farming Simulator 19 nabídne nová prostředí z Ameriky a… (kasa.cz)

Farming Simulator 15 - Xbox One Digital (G3Q-00259)

Farming Simulator 15 - Xbox One Digital (G3Q-00259)

Hra pro konzoli Farmářský simulátor z dílen německého studia Giants sice vychází každý rok, ale tentokrát musí zbystřit opravdu všichni traktoristé, statkáři i lidé z města. Ve hře se totiž poprvé nachází skutečně otevřený svět s živoucím prostředím, plný detailů a pokročilých vizuálních efektů. 54% Nový díl Farming Simulatoru rozhodně nezklame své skalní příznivce, pro které je v podstatě povinností, přičemž nejvýraznější novinky jsou v podobě dřevařského průmyslu, vylepšené grafiky a spousty nových strojů.  Jeďte, kam libo. Otevřený svět láká k různým přístupům. … (alza.cz)

Farming Simulator 19 - Season Pass - Xbox One DIGITAL (7D4-00299)

Farming Simulator 19 - Season Pass  - Xbox One DIGITAL (7D4-00299)

Herní doplněk % Farming Simulator 19 má být dosud nejinovativnějším dílem této série. Čeká se vylepšení téměř ve všech aspektech hry, včetně lepší grafické kvality, bohatšího obsahu s novými, velkými značkami. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Season PassNenechte si ujít tento Season Pass, díky kterému se vám otevře přístup k budoucím balíčkům DLC. Zažijte farmu jako nikdy předtím s Farming Simulator 19. Vydejte se do náročného světa moderního farmaření. … (alza.cz)

Farming Simulator 2017 Season Pass - Xbox One DIGITAL (7D4-00167)

Farming Simulator 2017 Season Pass - Xbox One DIGITAL (7D4-00167)

Hra pro konzoli Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek.  Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek. VypnutoVynechat z LightBoxu Season PassPořiďte si cenově výhodný Season Pass, který obsahuje veškeré plánované DLC balíčky. Do hry vám tak dorazí nepřeberné množství nových vozidel, rozsáhlé herní mapy i další… (alza.cz)

Stírací mapa Platinum Edition

Stírací mapa Platinum Edition

Zatím nejluxusnější plakát ze série stíracích map. Kombinace stříbrného inkoustu a platinové fólie zpříjemní každý interiér. I když se tato britská značka zpočátku uchytila jen na ostrovech, postupně se ale rychle rozšířila do celého světa. Dnes je již světově známá zejména pro svůj design a kreativní pojetí dárkových předmětů. Mezi její nejznámější produkty patří stírací mapy a smartphone projektory. (vemzu.cz)

Taylor Swift – Fearless [Platinum Edition]

Taylor Swift – Fearless [Platinum Edition]

(supraphonline.cz)

HITMAN: Definitive Edition - PS4 (5051892215664)

HITMAN: Definitive Edition - PS4 (5051892215664)

Hra pro konzoli - edice obsahuje balíček outfitů (Freedom Fighters, Kane & Lynch a Mini Ninjas, …), základní hru HITMAN Season One (7 exotických lokací, jako je Paříž, Sapienza, Marrakesh, Bangkok, Colorado, Hokkaido a ICA Facility), obsah vydaný v rámci HITMAN Game of the Year Edition (4 nové mise, 3 nové kontrakty, 3 unikátní zbraně k odemčení, a 3 outfity – Clown Suit, Cowboy Suit a Raven Suit), bonusovou letní epizodu, balíček HITMAN: Blood Money Requiem Pack a veškeré vydané kontrakty, výzvy a herní aktualizace z HITMAN Season One a the HITMAN Game of the Year Edition. Maník s čárovým kódem na zátylku se vrací na scénu, aby opět předvedl efektní řešení těch nejsložitějších úkolů. Nová generace konzolí umožňuje tvůrcům nachystat ještě větší a bohatší herní prostředí. Ta správná… (alza.cz)

Watch Dogs Complete Edition - PS4 (3307215887332)

Watch Dogs Complete Edition - PS4 (3307215887332)

Hra pro konzoli - ultimátní verze hry Watch Dogs, včetně kompletního Season Passu (obsahuje kromě základní hry také přídavky Access Granted, Bad Blood a Conspiracy!)  Titul Watch Dogs způsobil na scéně docela velký poprask svým neotřelým herním pojetím. Pokud vás však tato hra minula, tak máte naprosto ideální šanci toto zaváhání napravit. Watch Dogs Complete Edition je ultimátní verze všech přídavků, která navíc obsahuje i kompletní české titulky. Obsah Complete ediceKompletní Season PassPřídavek Access GrantedPřídavek Bad BloodPřídavek ConspiracyLákavá dějová zápletkaHlavní hrdina Aiden Pearce žije v Chicagu, nad kterým ve dne v noci bdí městský počítač ctOS (Central Operating System). Ten je propojen s profily a účty lidí, se semafory, s… (alza.cz)

Days Gone Special Edition - PS4 (PS719986195)

Days Gone Special Edition - PS4 (PS719986195)

Hra pro konzoli Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna: tuláka, psance, lovce lidí a tak trochu ještě člověka. Ve světě zničeném celosvětovou epidemií se St. John rozhodne opustit „bezpečí“ táborů, které vytvořili přeživší, a raději vyráží na cesty. Speciální edice obsahuje: Plnou hru, Steelbook, Art Book, Soundtrack, 3 herní skiny Drifter Bike, téma pro PS4 Days Gone 72% Vítej v pustině, která kdysi bývala tvým domovem. Civilizace se kvůli viru před dvěma lety zhroutila a svět brázdí davy nemrtvých. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna. … (alza.cz)

Sony PS4 Platinum Wireless Headset (PS719812753 )

Sony PS4 Platinum Wireless Headset (PS719812753 )

Herní sluchátka  Sluchátka Sony, dokonalý zvuk, pro hráče, filmové, venkovní poslech hudby, výdrž až 8 hodin Vynikající sluchátka pro všechny náruživé hráče her, milovníky dobré hudby nebo filmových trháků. Tato stylová sluchátka Sony PS4 Platinum Wireless Headset jsou schopna uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele a renesančního člověka, který se zajímá o více než jeden druh trávení volného času.Sluchátka Sony PS4 Platinum Wireless Headset pro náročnéOhromující designové zpracováníRežim 3D Audio pro přesný zvuk z každého směruVelice příjemné nošení i po delší dobuVelké 50mm reproduktory s čistým a komplexním zvukemIntegrovaný mikrofon s redukcí šumu3,5mm jack pro použití s PlayStation VR a mobilními zařízenímiMožnost zvolit si ten správný mód poslechuAž 8 hodin audio… (alza.cz)

FIFA 18 Ronaldo Edition - PS4 (1047971)

FIFA 18 Ronaldo Edition - PS4 (1047971)

Hra pro konzoli - edice obsahuje: třídenní přednostní přístup - hrejte již 26. září / 20 prémiových zlatých jumbo balíčků / Cristiano Ronaldo na 5 dní / 8 speciálních dresů do FUT Obsah Ronaldo edicePřístup do hry už od 26. září.20 prémiových Jumbo balíčků.C. Ronaldo ve vašem týmu na 5 zápasů.Osm speciálních dresů do režimu FUT. 84% Nejpopulárnější hra se vrací. Už 29. září vychází nový ročník FIFA 18. Součástí bude také rozsáhlá příběhová kampaň. FIFA 18 přináší elektrizující atmosféru včetně transparentů nebo chorálů jednotlivých klubů. … (alza.cz)

F1 2018 - Headline Edition - PS4 (4020628763046)

F1 2018 - Headline Edition - PS4 (4020628763046)

Hra pro konzoli - Další ročník nejrychlejší závodní hry je zde. V novém ročníku se laťka kvality posouvá opět o něco výš a věhlasné studio Codemaster slibuje mnoho změn. Od těch očekávaných, tedy aktualizací soupisek a lepší fyziky, až po zlepšený kariérní mód, po kterém fanoušci dlouho volali. 85% Oficiální herní simulátor Formule 1 vás vrhne do kolotoče tréninků, kvalifikací a samozřejmě i do samotného závodu. Tak si to užijte na plné pecky! Obsah Headline EditionRozšířený vozový park s DLC balíčkem Classic Car2009 Brawn BGP-0012003 Wiliams FW25 Reálné grafické zpracování vám vyrazí dech. … (alza.cz)

Taylor Swift – Fearless [Platinum Edition] – LP

Taylor Swift – Fearless [Platinum Edition] – LP

(supraphonline.cz)

Steep Winter Games Edition - PS4 (3307216038764)

Steep Winter Games Edition - PS4 (3307216038764)

Hra pro konzoli , který je reedicí hry Steep, obsahující jak základní hru, tak rozšíření Road to the Olympics, které po dlouhé době přináší zážitek ze zimních olympijských her (jde o oficiálně licencovaný produkt zimních olympijských her v Pchjongjangu 2018), bude možné se v něm zúčastnit 12 oficiálních disciplín, navíc rozšiřuje herní svět Steepu o Japonsko a Jižní Koreu STEEP Gold Edition (PC) pokořte ty nejvyšší vrcholky svět na lyžích, snowboardu, padáku, či wingsuitu, tedy oblečku, který vám umožní létat na dlouhé vzdálenosti. RAZTE SI VLASTNÍ CESTUVolně se pohybujte otevřeným světem, sami se rozhodněte, jakým způsobem chcete zdolat toto obří horské hřiště, a jeďte svou vlastní cestou. Razte si cestu zasněženým terénem a oblohou,… (alza.cz)

Tomb Raider: Definitive Edition - PS4 (5021290060876)

Tomb Raider: Definitive Edition - PS4 (5021290060876)

Hra pro konzoli Hra Tomb Raider nám ukazuje nový pohled na počátek světoznámé série v čele s britskou archeoložkou Larou Croft. Budeme svědky její proměny z mladé vystrašené dívky v houževnatou dobrodružku. Vyzbrojena jen svými instinkty, fyzickými schopnostmi a vytrvalostí posunovat své vlastní limity, musí zajistit své vlastní přežití. Poznejte, jaká byla Lara před tím, než se stala jednou z nejslavnějších hrdinek naší doby. Ponořte se do propracovaného světa a odhalte temná tajemství a minulost ztraceného a drsného ostrova. Nový Tomb Raider nabízí prostředí otevřeného světa s RPG a survival prvky. Původní hry se proslavily jako dobrodružné plošinovky, tentokrát se však dočkáte naprosto autentického, psychologicky propracovaného akčního zážitku. Trvání příběhové linie je… (alza.cz)

Far Cry 3 Classic Edition - PS4 (3307216049395)

Far Cry 3 Classic Edition - PS4 (3307216049395)

Hra pro konzoli - Příběh hry Far Cry 3 Vás zavede do kůže Jason samotáře, který je v pasti na tajemném ostrově odříznutém od civilizace. Jeho člun se potopil, přítelkyně zmizela a ostrov se hemží moderními piráty, drogovými dealery a překupníky se zbraněmi. Má u sebe fotoaparát, který používá k zachycení šíleností ve svém okolí. Brzy ale přijde na to, že pokud chce přežít, nebude mít jinou možnost, než také sáhnout po zbrani a pro přežití a záchranu své přítelkyně začít zabíjet. V třetím pokračování FPS akce Far Cry 3 nešťastnou náhodou ztroskotáte s partičkou kamarádů na tajemném ostrově, kde vládne násilí a chaos. V tomto divokém ráji si budete muset probojovat cestu skrze ostrov na svobodu. Nelehký úkol vám ztíží tamní obyvatelstvo v čele s šílencem jménem Vaas. Vybavte se a hurá do… (alza.cz)

Horizon: Zero Dawn Complete Edition - PS4 (PS719959168)

Horizon: Zero Dawn Complete Edition - PS4 (PS719959168)

Hra pro konzoli - Obsahuje plnou hru včetně Frozen Wilds DLC - V otevřeném světě plném vegetace se krajinou prochází obří mechanická stvoření, která sebrala lidstvu statut alfa predátora. Lidé se postupně vrátili ke kmenovému způsobu života. Přežívají v krajině plné impozantních lesů, velkolepých pohoří a působivých ruin zapomenuté civilizace. Vžijte se do kůže zkušené lovkyně Aloy, která se vydává prozkoumat pestrý svět, obývaný tajemnými mechanickými stvořeními. Vydejte se na emocionální pouť a odkryjte tajemství kmenových společenství, prastarých artefaktů a pokročilých technologií, které hrozí určit nejen osud této podivuhodné planety, ale i života jako takového. 89 % Horizon: Zero Dawn je zbrusu novým zážitkem od matadorů z Guerilla Games, který vás ochromí… (alza.cz)

Mortal Kombat 11 Collectors Edition - PS4 (5051892221917)

Mortal Kombat 11 Collectors Edition - PS4 (5051892221917)

Hra pro konzoli , která přinese prohloubení prožitku ze hry díky unikátnímu hernímu systému přizpůsobení postavy (Custom Character Variation System), který hráčům umožní vytvářet přizpůsobitelné verze bojovníků v rámci herního rosteru. Přinese také nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než 25 lety. 83% Legendární Mortal Kombat se vrací, tentokrát již díl s pořadovým číslem 11. Znovu tak na vás čeká spousta známých postav a různorodá prostředí. Mortal Kombat 11 přináší také nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než 25 lety. … (alza.cz)

King's Bounty Platinum Edition (PC) DIGITAL (252702)

King's Bounty Platinum Edition (PC) DIGITAL (252702)

Hra pro PC King's Bounty Platinum Edition je kompilací všech tří prvních dílů série King's Bounty (alza.cz)

Metro: Exodus - Aurora edition - PS4 (4020628765507)

Metro: Exodus - Aurora edition - PS4 (4020628765507)

Hra pro konzoli - edice obsahuje: Hru, Steelbook, Kovové pouzdro, Artbook, Expansion Pass, Dynamic Theme based Na co se můžete těšit ve hře Metro: Exodus (PS4)Herní svět je v tomto díle o dost otevřenější, takže ho budete moct lépe zkoumatDěj vývojáři rozprostřeli do celého roku - přímo ve hře tedy prožijete změny ročních obdobíPříběhově se Metro Exodus zaměřuje na váš útěk z padlé ruské metropoleO život vám budou usilovat zmutovaná monstra Metro Exodus vám hratelností připomene poslední díl The Last Light, hodně si ale polepšila otevřenost celého světa, ve kterém budete prozkoumávat divokou krajinu, městské ruiny i podzemní komplexy. … (alza.cz)

Tales of Vesperia: Definitive Edition - PS4 (3391892000016)

Tales of Vesperia: Definitive Edition  - PS4 (3391892000016)

Hra pro konzoli - Oslavte desáté výročí hry Tales of Vesperia, jenž je mezi fanoušky série „Tales of“ velice populární, tímto nádherným remasterem, kde grafika dostala vyšší rozlišení a hra byla obohacena postavami, událostmi a kostýmy, které nebyly nikdy vydány mimo Japonsko. Boj o moc ve světě, kde je vše závislé na starodávné technologii, kterou ovládá Císařství, přivádí osudy několika hrdinů na cestu za dobrodružsvím a záchranou světa. 80% Oslavte 10. výročí oslavovaného JRPG s novými plně hratelnými postavami, příběhy a dalším obsahem, který nikdy neopustil hranice Japonska. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nádherný remaster dostal novou grafiku s vyšším… (alza.cz)

Kingdom Hearts 3 Deluxe Edition - PS4 (5021290068650)

Kingdom Hearts 3 Deluxe Edition - PS4 (5021290068650)

Hra pro konzoli - pokračování úspěšné série, ve které se setkáte s charaktery z různých filmů a seriálů. Kingdom Hearts III Deluxe Edition obsahuje: hru, steelbook, tištěný artbook, sběratelský odznáček 88% Netradiční spojení světů her Square Enix a Disney-Pixar konečně přináší dlouho očekávané plnohodnotné pokračování. Již třetí pokračování napínavé akční RPG hry Kingdom Hearts III navazuje na dva předešlé a velmi úspěšné díly. Těšit se můžete na vylepšené grafické rozhraní, které je postavené na tradičním a oblíbeném Unreal 4 enginu. … (alza.cz)

Street Fighter V Arcade Edition - PS4 (5055060946060)

Street Fighter V Arcade Edition - PS4 (5055060946060)

Hra pro konzoli , která nabídne kromě původního obsahu ze hry Street Figher V navíc mnoho nového obsahu, jako je například Arcade nebo Extra Battle Mód, galerii, nové V-Triggers a kompletně přepracované uživatelské rozhraní a mnohem více 88% Street Fighter V: Arcade Edition nabídne kromě původního obsahu ze hry Street Figher V navíc mnoho nového obsahu, jako je například Arcade nebo Extra Battle Mód, galerii, nové V-Triggers a kompletně přepracované uživatelské rozhraní a spoustu dalšího. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Čeká na vás šest odlišných cest v Arcade Módu podle klasických her Street Fighter. … (alza.cz)

DiRT Rally 2.0 - Day 1 Edition - PS4 (4020628754365)

DiRT Rally 2.0 - Day 1 Edition - PS4 (4020628754365)

Hra pro konzoli , která nabádá k tomu usednout za volant nejsilnějších terénních vozidel, vyjet na ty nejikoničtější rallye trasy na planetě a celou dobu mít na paměti, že byť jen sebemenší chybička vás může stát konec závodu. Závodit v dlouho očekávané hře můžete jak sami, tak i v online módech a pravidelných výzvách. 84% Pokračování DiRT Rally 2.0 se vrací ve vrcholné formě pod licencí FIA World Rallycross, díky čemuž slibuje osm skutečných okruhů a vozidla z aktuální sezóny 2018. Závoďte na osmi oficiálních okruzích FIA World Rallycross Championship, s kompletní licencí vozidel a závodů této série. … (alza.cz)

The Crew Ultimate Edition - PS4 (3307215982211)

The Crew Ultimate Edition - PS4  (3307215982211)

Hra pro konzoli Leťte jako raketa v ucpaných ulicích New Yorku a Los Angeles, projíždějte slunečnými cestami Miami Beach, nebo brázděte dechberoucí roviny Monument Valley. Každé místo je unikátní, každé místo má svá překvapení, každé místo má své výzvy. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. Změnit zdrojOdebrat 61% Vyhýbejte se provozu na pulzujících ulicích New Yorku a Los Angeles, křižujte slunečnou Miami Beach nebo cestujte po dechberoucích rovinách Monument Valley. Postupujte pěti detailně zpracovanými a unikátními regiony otevřeného světa USA. … (alza.cz)

Euro Truck Simulator 2: Gold Edition (252268)

Euro Truck Simulator 2: Gold Edition (252268)

Hra pro PC  Pokračování oblíbeného netradičního simulátoru, díky němuž se stanete králem silného tahače. Vašim úkolem bude v realistickém prostředí doručovat důležité zakázky a překonávat obrovské vzdálenosti.VypnutoVynechat z LightBoxuPokračování oblíbeného netradičního simulátoru, díky němuž se stanete králem silného tahače. Vašim úkolem bude v realistickém prostředí doručovat důležité zakázky a překonávat obrovské vzdálenosti. Hlavní devizou hry je možnost prozkoumávat desítky měst hned v několika Evropských státech. Díky tomu si hru užijí nejen milovníci dálkového řízení, ale také silniční sítě, městské zástavby, ale i známých památek a staveb.Obsah zlaté editaceEuro Truck Simulator 2Euro Truck Simulator 2 - Going EastKlíčové vlastnostiPřepravujte celou… (alza.cz)

LEGO DC Super Villains Deluxe Edition - PS4 (5051892217125)

LEGO DC Super Villains Deluxe Edition - PS4 (5051892217125)

Hra pro konzoli LEGO DC Super-Villains Deluxe Edition obsahuje: hra LEGO DC Super-Villains, Season Pass, předběžný přístup k dodatku DC Super-Villains: TV Series DLC Character Pack, exkluzivní LEGO minifigurku - Lex Luthor Superman 75 % Lego hry se za uplynulých šest let příliš nezměnily. To ovšem titulu Lego DC Super Villains vůbec neškodí. Na co se můžete těšit ve hře Lego DC Super Villains (PS4)Hrát budete za jednoho ze známých padouchů z Injustice League anebo si můžete vytvořit svého vlastního, zbrusu nového záporákaZábavný příběh se odehrává v Gotham City A Metropolis, zabrousíte ale i do Watchtoweru nebo do SmallvilluSpeciální obsah Deluxe EdiceSeason PassEarly-Acess k doplňkovému balíčku DC Super-Villains: TV Series DLC… (alza.cz)

Deus Ex: Mankind Divided D1 Edition - PS4 (5021290072152)

Deus Ex: Mankind Divided D1 Edition - PS4 (5021290072152)

Hra pro konzoli D1 edice obsahuje následující bonusy: Covert Agent Pack, Digital OST Sampler, Extra Ingame Mise, Digitální knížky Objevte prostředí blízké budoucnosti, v níž jsou lidé rozděleni. Zatímco mechanicky augmentovaní lidé jsou odsouzeni žít na pokraji společnosti, síly v pozadí pracují na tom, aby byli vyčleněni jednou provždy.Objevte prostředí blízké budoucnosti, v níž jsou lidé rozděleni. Zatímco mechanicky augmentovaní lidé jsou odsouzeni žít na pokraji společnosti, síly v pozadí pracují na tom, aby byli vyčleněni jednou provždy. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Deus Ex Mankind Divided přináší svěží vítr do série, jejichž poslední díl… (alza.cz)

Middle-earth: Shadow of War - Definitive Edition - PS4 (5051892216722)

Middle-earth: Shadow of War - Definitive Edition - PS4 (5051892216722)

Hra pro konzoli - edice obsahuje: hru, rozšíření: Slaughter Tribe, Outlaw Tribe, Blade of Galadriel a Desolation of Mordor 80 % Tahle hra předčí první díl svým vylepšeným Nemesis systémem, upravenou mechanikou soubojů a hlavně naprosto epickým příběhem. Na co se můžete těšit ve hře Middle-earth: Shadow of War (PS4)Na cestě k dobytí Mordoru budete obsazovat pevnosti a stavět vojsko, které bude schopné postavit se Temnému PánuUpravený systém Nemesis vás nutí skřetí žoldáky před zrekrutováním nejdříve porazitVe stromu dovedností narazíte na schopnosti jako osedlání draka anebo vyvolání jedovatých pavoukůHerní svět je opět o kus otevřenější, což vám dovolí ho lépe zkoumat … (alza.cz)

LAMBORGHINI Prestigio Platinum Edition pánská toaletní voda 125 ml

LAMBORGHINI Prestigio Platinum Edition pánská toaletní voda  125 ml

Vůně pro muže. (prodejparfemu.cz)

Steep X Games Gold Edition - PS4 (3307216086147)

Steep X Games Gold Edition - PS4 (3307216086147)

Hra pro konzoli - Horské masivy ve hře Steep X Games jsou ideálními místy, kde můžete předvést svou rychlost sjezdu a freestylové dovednosti. Hra je zasažena do Alaska X Games Village. Čeká vás nová lokace, která je v podstatě speciálně upraveným sněžným parkem, nová série snowboardových a lyžových výzev v různých disciplínách. % Sjíždějte vrcholky Aljašky a Alp v masivním otevřeném světě, kde je sníh vždy čerstvý a závod nikdy nekončí. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vymazlená Gold ediceDostaňte ze hry maximum s touto Gold edicí, která obsahuje hlavní hru se Season Passem a rozšířením Road to the Olympics. Odemknou se vám tak nové sporty, výzvy a vybavení. Není vyplněn Alternativní text k… (alza.cz)

Spintires: MudRunner - American Wilds Edition - PS4 (3512899120723)

Spintires: MudRunner - American Wilds Edition - PS4 (3512899120723)

Hra pro konzoli , která je je ultimátní verzí nezávislého hitu Spintires: Mud Runner, včetně všech dosud vydaných DLC i chystaného rozšíření American Wilds, který váš herní zážitek posune na ještě vyšší úroveň! Usedněte za volant a vyjeďte se silnými terénními vozidly do extrémních prostředí s neuvěřitelnou fyzikou, a to jen s mapou a kompasem. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 67% "Spintires: Mudrunner je sovětská sága o boji člověka s divokou přírodou. Překonávání extrémních převýšení, potápění v bahně a pocit neúspěchu. To je hlavní cíl hry, ve které zkoušíte ty nejdrsnější práce na světě." Ultimátní edice s novým rozšířením American WildsSpintires: MudRunner – American Wilds… (alza.cz)

FIFA 17 - PS4 (1026569)

FIFA 17 - PS4 (1026569)

Hra pro konzoli - nejnovější ročník oblíbeného fotbalového simulátoru, tentokrát na zbrusu novém herním enginu Frostbite Nejnovější ročník fotbalového simulátoru FIFA 17 právě vychází pro PS4. Pozoruhodným vylepšením je herní engine Frostbite. Bonusový obsah za předobjednávkuFIFA 17 si zaslouží maximální pozornost, a proto vám v rámci předobjednávky doručíme hned několik zajímavých bonusů. Dostanete především 5 FUT žetonů na draft nových hráčů, dále si na hostování vyzkoušíte například Hazarda a k dispozici budete mít i speciální edici dresů. 85% FIFA 17 vychází už 29. 9. 2016 a tentokrát se jedná o zlomový ročník. Kromě zcela nové grafické stránky přichází na řadu i atraktivní příběhový režim (pouze pro nové konzole a PC). … (alza.cz)

GUCCI Guilty Platinum Edition dámská toaletní voda 75 ml

GUCCI Guilty Platinum Edition dámská toaletní voda 75 ml

Květinová, pikantní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - geranium, růžový pepř Srdce - šeřík, broskev Základ - ambra, pačuli (prodejparfemu.cz)

GUCCI Guilty Platinum Edition dámská toaletní voda 50 ml

GUCCI Guilty Platinum Edition dámská toaletní voda 50 ml

Květinová, pikantní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - geranium, růžový pepř Srdce - šeřík, broskev Základ - ambra, pačuli (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít