FAB 200RSDNm/35+40 (FA90220079.1440)

FAB ENTR 50 + 40, Ns, 4.BT

FAB ENTR 50 + 40, Ns, 4.BT

FAB ENTR 50 + 40, Ns, 4.BT Chraňte si svou domácnost. Zloději jsou stále odvážnější a vynalézavější, nedělá jim problém dostat se i do hůře přístupných míst, do patra panelového bytu nebo přes velký plot do zahrady k rodinnému domu. Společnost FAB patří mezi přední výrobce chytrých bezpečnostních zámků. Vytvořila praktickou cylindrickou vložku pro instalaci v motorickém zámku FAB ENTR, určenou primárně pro vstupní dveře bytů či rodinných domů, která váš cenný majetek spolehlivě ochrání. Čtvrtá bezpečnostní třída Cylindrická vložka FAB ENTR se pyšní zařazením do čtvrté bezpečnostní třídy. Toto zabezpečení patří k těm nejvyšším na trhu. Zcela proto splňuje požadavky pojišťoven o důkladné ochraně, proto i v případě, že by se nezvaní hosté přece jen do vaší domácnosti dostali, budete mít… (euronics.cz)

Blomus Povlak na polštář FAB modrošedá 60 x 40 cm

Blomus Povlak na polštář FAB modrošedá 60 x 40 cm

Okouzlující žebrovaný povlak na polštář FAB ozdobí všechny moderní i klasické interiéry. Povlak na polštář FAB: Vyroben z kvalitní hebké bavlny V elegantní modrošedé barvě Rozměry: šířka 60 cm, délka 40 cm Lze prát pračce na šetrný program. Postupujte dle instrukcí uvedených přímo na výrobku. (kulina.cz)

Blomus Povlak na polštář FAB černá 60 x 40 cm

Blomus Povlak na polštář FAB černá 60 x 40 cm

Okouzlující žebrovaný povlak na polštář FAB ozdobí všechny moderní i klasické interiéry. Povlak na polštář FAB: Vyroben z kvalitní hebké bavlny V elegantní tmavě šedé barvě Rozměry: šířka 60 cm, délka 40 cm Lze prát pračce na šetrný program. Postupujte dle instrukcí uvedených přímo na výrobku. (kulina.cz)

Páska Fab series

Páska Fab series

mt washi páska se siluetou panenky. Můžete je použít třeba jako jmenovky na párty. mt washi pásky jsou vyráběny v Japonsku z rýžového papíru, který se snadno trhá a odlepuje, nezanechává stopy jako běžná izolepa, drží na hladkém povrchu, může se použít opakovaně a také na něj můžete psát. Můžete je využít doslova na cokoliv. Zkuste si vyzdobit váš byt, diář, doplňky nebo prostě cokoliv vám přijde moc všední. A co když vás to po chvíli omrzí? Nevadí, pásku můžete jednoduše odlepit a vyměnit za jinou, neokoukanou. Tak nečekejte a pusťte se do toho, není čas, ztrácet čas. (vemzu.cz)

Fab-lab metalické tetování

Fab-lab metalické tetování

Set plný zábavy, kreativity a cool šablon! Tato sada ti přinese spoustuzábavy a experimentování s metalickým tetováním! Set obsahuje kvalitnímateriály, 4 archy tetování s více než 120 módními vzory. Návod tipomůže vytvořit skvělá tetování!Obsah: 4 archy s více než 120 vzory tetování, 1×nůžky,1 aplikátor – houbička, návod (fonetip.cz)

K2 Raider Pro 2019 35-40

K2 Raider Pro 2019 35-40

(SportObchod.cz)

Brusle K2 Marlee Ice 35-40

Brusle K2 Marlee Ice 35-40

(SportObchod.cz)

Fab-Lab Metalické tetování

Fab-Lab Metalické tetování

Set plný zábavy, kreativity a cool šablon! Tato sada ti přinese spoustu zábavy a experimentování s metalickým tetováním! Set obsahuje kvalitní (mrakyhracek.cz)

FAB ENTR 4.BT

FAB ENTR 4.BT

Cylindrická vložka pro chytrý zámek YALE ENTR, FAB 2000 certifikována ve 4. bezpečnostní třídě, standardně dodáváno s 5 klíči Cylindrická vložka se montuje snad do většiny dveří, které se aspoň občas zamykají. FAB ENTR 4.BT je cylidrická vložka třídy 4. Tuto třídu je možno chápat jako maximální stupeň ochrany, který samozřejmě respektují i pojišťovny. K vytvoření kopie je nutné použít bezpečnostní kartu. V balení se nachází 5 ks klíčů. Čemu odolá cylindrická vložka FAB ENTR 4.BT Vyhmatání – postup, při kterém jsou ručně posouvána (planžetována) stavítka, která brání otočení zámku Odvrtání – technika, kdy je zámek otevřen nárazem do paklíče, čímž se stavítka na moment dostanou do odemčené polohy (alza.cz)

Stojan na květiny SCANDI – 35 × 35 × 40 cm

Stojan na květiny SCANDI – 35 × 35 × 40 cm

Na podrobném popisu k produktu Stojan na květiny SCANDI – 35 × 35 × 40 cm pracujeme. (vemzu.cz)

Dámské polokozačky Rieker Y3361-35 Y3361-35 40

Dámské polokozačky Rieker Y3361-35 Y3361-35 40

Boty Rieker - lepené dámské polokozačky s plně funkčním zipem na vnitřní straně jsou vyteplené textilní podšívkou s chlupem. Zip na vnější straně má pouze ozdobnou funkci. Obuv se svrškem z usně má podpatek vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.   Boty Rieker - lepené dámské polokozačky s plně funkčním zipem na vnitřní straně jsou vyteplené textilní podšívkou s chlupem. Zip na vnější straně má pouze ozdobnou funkci. Obuv se svrškem z usně má podpatek vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Lepená obuv - pevnost lepeného spoje může být negativně ovlivněna promáčením nebo propocením, event. opakovaným používáním nedostatečně vysušené obuvi. Při neopatrné chůzi může dojít k… (rejnokobuv.cz)

Hadicová spona Ø: 35 - 40 mm

Hadicová spona Ø: 35 - 40 mm

Hadicová spona se šroubem M6. (conrad.cz)

Dámské mokasiny Rieker L1780-35 rot L1780-35 40

Dámské mokasiny Rieker L1780-35 rot L1780-35 40

Boty Rieker - flexiblové dámské kožené mokasiny s koženou stélkou jsou na vnější straně vybavené zipem a na vnitřní straně vsazenou gumičkou. Klínek je vysoký 2,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.   Boty Rieker - flexiblové dámské kožené mokasiny s koženou stélkou jsou na vnější straně vybavené zipem a na vnitřní straně vsazenou gumičkou. Klínek je vysoký 2,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Flexiblová obuv - prošívaná podešev, obuv používejte v suchém prostředí. Při zvýšené vlhkosti může dojít k promáčení obuvi. Obuv pravidelně impregnujte nebo krémujte, zvláště pak prošívaný okraj. (rejnokobuv.cz)

Dámské sandály Rieker 65869-35 rot 65869-35 40

Dámské sandály Rieker 65869-35 rot 65869-35 40

Boty Rieker - dámské sandály ze syntetického materiálu s textilní stélkou mají klínek vysoký 3,- cm. Horní široké gumičky přes nárt umožňují pohodlné nazouvání a zajišťují vyšší stabilitu nohy v obuvi. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.  Boty Rieker - dámské sandály ze syntetického materiálu s textilní stélkou mají klínek vysoký 3,- cm. Horní široké gumičky přes nárt umožňují pohodlné nazouvání a zajišťují vyšší stabilitu nohy v obuvi. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. (rejnokobuv.cz)

Danelectro D-7 Fab Fuzz

Danelectro D-7 Fab Fuzz

Pedálový efekt ze série FAB typu Fuzz určený pro kytaristy. Efekt je zasazen v pevné a odolné konstrukci a nabízí klasický zvuk vintage Fuzzy, který je dobře známý všem milovníkům 60. let. Přední panel je osazen nožním přepínačem a diodou, všechny ovládací prvky jsou umístěny na zadní stěně pedálu. K dispozici je ovládání pro Volume, Tone a Fuzz. Efekt je možné napájet pomocí 9V baterie, kterou najdete v balení nebo pomocí adaptéru s polaritou centr negative, který je třeba dokoupit samostatně. (muziker.cz)

Alltoys Fab-Lab Třpytivé tetování

Alltoys Fab-Lab Třpytivé tetování

Set plný zábavy, kreativity a cool šablon! Tato sada ti přinese spoustu zábavy a experimentování s třpytivým tetováním! Set obsahuje kvalitní materiály, 54 šablon s 27 módními vzory a 6 třpytivých barev. Návod ti pomůže vytvořit skvělá tetování! (bambule.cz)

Dámské pantofle Rieker 60829-35 rot 60829-35 40

Dámské pantofle Rieker 60829-35 rot 60829-35 40

Dámské vycházkové pantofle červené barvy od výrobce Rieker mají 3 cm vysoký klínek. Stélka obuvi je textilní. Zapínání pásků přes nárt a špičku je na suchý zip. Podešev je flexibilní. Systém Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Boty Rieker - dámské vycházkové pantofle s textilní stélkou na klínku vysokém 3,- cm. Pásky přes špičku a přes nárt se zapínají na suchý zip. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. (rejnokobuv.cz)

Dámské sandály Rieker 658B2-35 rot 658B2-35 40

Dámské sandály Rieker 658B2-35 rot 658B2-35 40

Boty Rieker - dámské sandály ze syntetického materiálu s textilní stélkou mají klínek vysoký 3,- cm. Gumičky přes nárt umožňují pohodlné nazouvání a zajišťují vyšší stabilitu nohy v obuvi. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.  Boty Rieker - dámské sandály ze syntetického materiálu s textilní stélkou mají klínek vysoký 3,- cm. Gumičky přes nárt umožňují pohodlné nazouvání a zajišťují vyšší stabilitu nohy v obuvi. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. (rejnokobuv.cz)

K2 Marlee Pro 2019 35-40

K2 Marlee Pro 2019 35-40

(SportObchod.cz)

Brusle K2 Raider Ice 35-40

Brusle K2 Raider Ice 35-40

(SportObchod.cz)

Dámské sandály Rieker V28S8-35 rot V28S8-35 40

Dámské sandály Rieker V28S8-35 rot V28S8-35 40

Boty Rieker - dámské sandály ze syntetického materiálu a s textilní stélkou mají podpatek vysoký 5,5 cm. Horní široké gumičky přes nárt umožňují pohodlné nazouvání a zajišťují vyšší stabilitu nohy v obuvi. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. (rejnokobuv.cz)

Dámské polobotky Rieker N5320-35 rot N5320-35 40

Dámské polobotky Rieker N5320-35 rot N5320-35 40

Boty Rieker - flexiblová dámská obuv nadměrné šíře je vybavená vyndavací stélkou a na nártu šněrováním a plně funkční zipem. Svršek obuvi je kombinovaný useň/syntetika. Vyměnitelné vložky do bot je možné vyndat za účelem provětrání a omytí. Značnou výhodu nabízejí vyměnitelné vložky do bot také těm uživatelům, kteří používají ortopedické vkládací stélky. Klínek je vysoký 2,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.   Boty Rieker - flexiblová dámská obuv nadměrné šíře je vybavená vyndavací stélkou a na nártu šněrováním a plně funkční zipem. Svršek obuvi je kombinovaný useň/syntetika. Vyměnitelné vložky do bot je možné vyndat za účelem provětrání a omytí. Značnou výhodu nabízejí vyměnitelné vložky do bot také těm uživatelům, kteří používají… (rejnokobuv.cz)

Dámské mokasiny Rieker 44058-35 rot 44058-35 40

Dámské mokasiny Rieker 44058-35 rot 44058-35 40

Boty Rieker - lepené dámské mokasiny s koženou stélkou na klínku vysokém 3,- cm. Svršek obuvi je kombinovaný useň/syntetika. Pásek přes nárt se zapíná na suchý zip. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.   Boty Rieker - lepené dámské mokasiny s koženou stélkou na klínku vysokém 3,- cm. Svršek obuvi je kombinovaný useň/syntetika. Pásek přes nárt se zapíná na suchý zip. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Flexiblová obuv - prošívaná podešev, obuv používejte v suchém prostředí. Při zvýšené vlhkosti může dojít k promáčení obuvi. Obuv pravidelně impregnujte nebo krémujte, zvláště pak prošívaný okraj. (rejnokobuv.cz)

Dámské sandály Rieker 62850-35 rot 62850-35 40

Dámské sandály Rieker 62850-35 rot 62850-35 40

Boty Rieker - dámské sandály se syntetickým svrškem a s textilní stélkou mají klínek vysoký 3,- cm. Horní široké gumičky přes nárt umožňují pohodlné nazouvání a zajišťují vyšší stabilitu nohy v obuvi. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.  Boty Rieker - dámské sandály se syntetickým svrškem a s textilní stélkou mají klínek vysoký 3,- cm. Horní široké gumičky přes nárt umožňují pohodlné nazouvání a zajišťují vyšší stabilitu nohy v obuvi. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. (rejnokobuv.cz)

Dámské polokozačky Rieker 77584-35 rot 77584-35 40

Dámské polokozačky Rieker 77584-35 rot 77584-35 40

Boty Rieker - flexiblové dámské kožené polokozačky vyteplené textilní podšívkou s jemným chloupkem jsou na vnější i vnitřní straně kotníku vybavené vsazenými gumičkami, které zajišťují pohodlné nazouvání. Podpatek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.  Boty Rieker - flexiblové dámské kožené polokozačky vyteplené textilní podšívkou s jemným chloupkem jsou na vnější i vnitřní straně kotníku vybavené vsazenými gumičkami, které zajišťují pohodlné nazouvání. Podpatek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Flexiblová obuv - prošívaná podešev, obuv používejte v suchém prostředí. Při zvýšené vlhkosti může dojít k promáčení obuvi. Obuv pravidelně impregnujte nebo krémujte,… (rejnokobuv.cz)

FAB 30H/45 3klíče (FA91703002.5610)

FAB  30H/45 3klíče (FA91703002.5610)

Visací zámek pro aplikace se základním zabezpečením, sklepní kóje, plotové branky nebo zahradní, chatky, vhodné pro vnitřní i vnější použití, VÝHODY: základní bezpečnost, jednostranně jištěný třmen, kalený třmen zámku (HARDENED) otočný o 360° litinové těleso zámků, 5ti stavítkový uzamykací systém - těleso zámku modrá barva, třmen zámku – chrom, 3 klíče Máte domek a potřebujete spolehlivě zabezpečit branku? Pořídili jste si chatku a bojíte se o nářadí v kůlně? V tom případě je pro vás vhodný visací zámek FAB 30H/45, který je díky zvýšené odolnosti vůči klimatickým podmínkám spolehlivou volbou pro zabezpečení venkovních objektů. Třmen zámku o průměru 7 mm značně ztíží všechny pokusy o jeho překonání. K visacímu zámku se… (alza.cz)

Dámská kotníková obuv Rieker 53240-35 vínové 53240-35 40

Dámská kotníková obuv Rieker 53240-35 vínové 53240-35 40

Boty Rieker - flexiblová dámská kotníková obuv se šněrováním je vyteplená textilní podšívkou. Podpatek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.   Boty Rieker - flexiblová dámská kotníková obuv se šněrováním je vyteplená textilní podšívkou. Podpatek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Flexiblová obuv - prošívaná podešev, obuv používejte v suchém prostředí. Při zvýšené vlhkosti může dojít k promáčení obuvi. Obuv pravidelně impregnujte nebo krémujte, zvláště pak prošívaný okraj. (rejnokobuv.cz)

Dámské sandály Rieker 68879-35 rot kombi 68879-35 40

Dámské sandály Rieker 68879-35 rot kombi 68879-35 40

Boty Rieker - dámské sandály ze syntetického materiálu s textilní stélkou na klínku vysokém 3,- cm. Pásek přes nárt se zapíná na suchý zip. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. (rejnokobuv.cz)

Dámská kotníková obuv Rieker 785C4-35 rot 785C4-35 40

Dámská kotníková obuv Rieker 785C4-35 rot 785C4-35 40

Boty Rieker - lepená dámská kotníková obuv se zipem na vnitřní straně a plně funkčním šněrováním. Zip na vnější straně má pouze ozdobnou funkci. Obuv ze syntetického materiálu je vyteplená podšívkou ze 100% ovčí vlny. Podpatek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.   Boty Rieker - lepená dámská kotníková obuv se zipem na vnitřní straně a plně funkčním šněrováním. Zip na vnější straně má pouze ozdobnou funkci. Obuv ze syntetického materiálu je vyteplená podšívkou ze 100% ovčí vlny. Podpatek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Lepená obuv - pevnost lepeného spoje může být negativně ovlivněna promáčením nebo propocením, event. opakovaným používáním nedostatečně vysušené… (rejnokobuv.cz)

Danelectro D-2 Fab Overdrive

Danelectro D-2 Fab Overdrive

Pedálový efekt ze série FAB typu Overdrive určený pro kytaristy. Efekt je zasazen v pevné a odolné konstrukci a nabízí klasický zvuk vintage zkreslení podobného tomu, které je slyšet z vintage elektronkových zesilovačů. Přední panel je osazen nožním přepínačem a diodou, všechny ovládací prvky jsou umístěny na zadní stěně pedálu. K dispozici je ovládání pro Level, Tone a Overdrive. Efekt je možné napájet pomocí 9V baterie, kterou najdete v balení nebo pomocí adaptéru s polaritou centr negative, který je třeba dokoupit samostatně. (muziker.cz)

Danelectro D-5 Fab Chorus

Danelectro D-5 Fab Chorus

Pedálový efekt ze série FAB typu Chorus určený pro kytaristy. Efekt je zasazen v pevné a odolné konstrukci a nabízí klasický zvuk Chorusu známého ze 80. let. Přední panel je osazen nožním přepínačem a diodou, všechny ovládací prvky jsou umístěny na zadní stěně pedálu. K dispozici je ovládání pro míchání čistého a efektovaného signálu a potenciometry pro nastavení rychlosti a hloubky oscilace. Efekt je možné napájet pomocí 9V baterie, kterou najdete v balení nebo pomocí adaptéru s polaritou centr negative, který je třeba dokoupit samostatně. (muziker.cz)

Fab-Lab Metalické tetování (8591945083866)

Fab-Lab Metalické tetování (8591945083866)

Zkrášlovací sada vhodná od 3 let Každá dívka chce být in a moderní, a chce zažít spoustu zábavy. Například spolu s kamarádkami otevřít vlastní malý tetovací salon. S touto zkrášlovací kreativní sadou metalických barev nic není nemožné! Set Fab-Lab Metalické tetování obsahuje čtyři archy tetování s více než 120 módními vzory, nůžky a houbičku pro snadnou aplikaci. Součástí balení je také šikovný návod, ve kterém holčičky kromě způsobu použití naleznou i inspiraci pro své výtvory.  Klíčové vlastnosti zkrášlovací sady Fab-Lab Metalické tetováníSada je vhodná pro dívky již od 3 letFab-Lab Třpytivé tetování obsahuje více než 120 módních tetování, nůžky a houbičkuSoučástí balení je i praktický návod s tipy na jednotlivá… (alza.cz)

Danelectro D-3 Fab Metal

Danelectro D-3 Fab Metal

Pedálový efekt ze série FAB typu High Gain Distortion určený pro kytaristy. Efekt je zasazen v pevné a odolné konstrukci a nabízí klasický zvuk brutálního moderního zkreslení s tónů gainu. Přední panel je osazen nožním přepínačem a diodou, všechny ovládací prvky jsou umístěny na zadní stěně pedálu. K dispozici je ovládání pro Level, Tone a Gain. Efekt je možné napájet pomocí 9V baterie nebo pomocí adaptéru s polaritou centr negative, které je třeba dokoupit samostatně. (muziker.cz)

Alltoys Fab-Lab Nehtové studio

Alltoys Fab-Lab Nehtové studio

Lakuj, maluj, tvoř si vzhled svých nehtů! Součástí ozdoby na nehty! Odhal tajemství krásně nalakovaných nehtů! Set plný zábavy, kreativity a cool vzhledu! Sada obsahuje 8 laků na nehty, ozdoby a návod krok za krokem pro tvoření cool designů! Laky rychle zaschnou a lehce se odstraní! (bambule.cz)

Alltoys Fab-Lab Barevné melírování

Alltoys Fab-Lab Barevné melírování

Dočasné barevné melíry! Perfektní pro všechny druhy vlasů! Snadné umytí! Set plný zábavy, kreativity a cool vzhledu! Experimentuj se zářivými barvami a objevte svůj styl! Zářivé barvy jsou snadno použitelné a ideální pro všechny typy vlasů. Nedělají nepořádek a snadno se vymývají! Součástí balení je návod krok za krokem, který ti pomůže v tvoření barevných melírků! (bambule.cz)

Dámská kotníková obuv Rieker 71611-35 rot 71611-35 40

Dámská kotníková obuv Rieker 71611-35 rot 71611-35 40

Boty Rieker - flexiblová dámská kotníková obuv se šněrováním a se zipem je vyteplená textilní podšívkou. Zip na vnější straně má pouze ozdobnou funkci. Klínek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.   Boty Rieker - flexiblová dámská kotníková obuv se šněrováním a se zipem je vyteplená textilní podšívkou. Zip na vnější straně má pouze ozdobnou funkci. Klínek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Flexiblová obuv - prošívaná podešev, obuv používejte v suchém prostředí. Při zvýšené vlhkosti může dojít k promáčení obuvi. Obuv pravidelně impregnujte nebo krémujte, zvláště pak prošívaný okraj. (rejnokobuv.cz)

Dámská kotníková obuv Rieker 785D1-35 vínové 785D1-35 40

Dámská kotníková obuv Rieker 785D1-35 vínové 785D1-35 40

Boty Rieker - lepená dámská kotníková obuv se šněrováním je vybavená vodoodpudivou membránou RiekerTex. Obuv se svrškem kombinovaným useň/syntetika je vyteplená podšívkou z ovčí vlny. Podpatek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.   Boty Rieker - lepená dámská kotníková obuv se šněrováním je vybavená vodoodpudivou membránou RiekerTex. Obuv se svrškem kombinovaným useň/syntetika je vyteplená podšívkou z ovčí vlny. Podpatek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Lepená obuv - pevnost lepeného spoje může být negativně ovlivněna promáčením nebo propocením, event. opakovaným používáním nedostatečně vysušené obuvi. Při neopatrné chůzi může dojít k mechanickému uvolnění… (rejnokobuv.cz)

Danelectro D-4 Fab Slap Echo

Danelectro D-4 Fab Slap Echo

Pedálový efekt ze série FAB typu Delay určený pro kytaristy. Efekt je zasazen v pevné a odolné konstrukci a nabízí klasický zvuk slap back echa známého ze 60. let. Přední panel je osazen nožním přepínačem a diodou, všechny ovládací prvky jsou umístěny na zadní stěně pedálu. K dispozici je ovládání pro míchání čistého a efektovaného signálu a potenciometr pro nastavení počtu opakování. Efekt je možné napájet pomocí 9V baterie, kterou najdete v balení nebo pomocí adaptéru s polaritou centr negative, který je třeba dokoupit samostatně. (muziker.cz)

Skechers Fold-N-Fab black 28

Skechers Fold-N-Fab black  28

Boty Skechers - blikající dívčí textilní polokozačky s lemem a s textilní podšívkou bez chlupu. Obuv při došlapu na špičce problikává. Obuv bliká díky nedobíjecím bateriím, proto po jejich vybití přestane svítit. Zákazník je o této skutečnosti informován při prodeji, nejedná se tedy o výrobní vadu. Na životnost baterií proto nelze poskytnout záruku.  Boty Skechers - blikající dívčí textilní polokozačky s lemem a s textilní podšívkou bez chlupu. Obuv při došlapu na špičce problikává. Obuv bliká díky nedobíjecím bateriím, proto po jejich vybití přestane svítit. Zákazník je o této skutečnosti informován při prodeji, nejedná se tedy o výrobní vadu. Na životnost baterií proto nelze poskytnout záruku. (rejnokobuv.cz)

Dámská kotníková obuv Rieker L6090-35 rot L6090-35 40

Dámská kotníková obuv Rieker L6090-35 rot L6090-35 40

Dámské flexiblové kotníkové boty vínové barvy od výrobce Rieker mají 3 cm vysoký klínek. Obuv je vyteplená textilní podšívkou s jemným chloupkem. Z obou stran kotníku jsou vsazené gumičky umožňující pohodlnější obouvání. Svršek je kombinace useň/syntetika. Podešev je flexibilní. Systém Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.  Boty Rieker - flexiblová dámská kotníková obuv se svrškem kombinovaným useň/syntetika je vyteplená textilní podšívkou s jemným chloupkem. Obuv má na vnitřní i vnější straně kotníku vsazené gumičky pro pohodlné nazouvání. Klínek je vysoký 3,- cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Flexiblová obuv - prošívaná podešev, obuv používejte v suchém prostředí. Při zvýšené vlhkosti může dojít k promáčení obuvi. Obuv pravidelně… (rejnokobuv.cz)

Dámská kotníková obuv Rieker L0949-35 vínové L0949-35 40

Dámská kotníková obuv Rieker L0949-35 vínové L0949-35 40

Boty Rieker - flexiblová dámská kotníková obuv s textilní stélkou je na nártu vybavená šněrováním a plně funkčním zipem. Klínek je vysoký 1,5 cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy.  Boty Rieker - flexiblová dámská kotníková obuv s textilní stélkou je na nártu vybavená šněrováním a plně funkčním zipem. Klínek je vysoký 1,5 cm. Podešev je flexibilní a díky systému Antistress skvěle tlumí nárazy a otřesy. Flexiblová obuv - prošívaná podešev, obuv používejte v suchém prostředí. Při zvýšené vlhkosti může dojít k promáčení obuvi. Obuv pravidelně impregnujte nebo krémujte, zvláště pak prošívaný okraj. (rejnokobuv.cz)

Dámské sandály Salamander 32-13103-35 anthrazit 32-13103-35 40

Dámské sandály Salamander 32-13103-35 anthrazit 32-13103-35 40

Boty Salamander - lepené dámské sandály ze syntetického materiálu s koženou anatomicky tvarovanou stélku. Pásek přes kotník se zapíná na suchý zip. Klínek je vysoký 4,- cm.   Boty Salamander - lepené dámské sandály ze syntetického materiálu s koženou anatomicky tvarovanou stélku. Pásek přes kotník se zapíná na suchý zip. Klínek je vysoký 4,- cm. Lepená obuv - pevnost lepeného spoje může být negativně ovlivněna promáčením nebo propocením, event. opakovaným používáním nedostatečně vysušené obuvi. Při neopatrné chůzi může dojít k mechanickému uvolnění lepeného spoje - ukopnutí. (rejnokobuv.cz)

Inline brusle K2 Cadence Jr. Boy 35-40

Inline brusle K2 Cadence Jr. Boy  35-40

(SportObchod.cz)

DR.GREPL Podpatěnka anatomická Gel-line vel.35-40

DR.GREPL Podpatěnka ostruha Gel-line vel.35-40

Dámská kotníková obuv Remonte D4977-35 rot kombi D4977-35 40

Dámská kotníková obuv Remonte D4977-35 rot kombi D4977-35 40

Boty Remonte - lepená dámská kožená obuv s textilní vyndavací stélkou je vyteplená textilní podšívkou s jemným chloupkem. Pohodlné nazouvání zajišťuje plně funkční šněrování a na vnitřní straně zip. Vyměnitelné vložky do bot je možné vyndat za účelem provětrání a omytí. Značnou výhodu nabízejí vyměnitelné vložky do bot také těm uživatelům, kteří používají ortopedické vkládací stélky. Obuv se svrškem kombinovaným useň/syntetika má podpatek vysoký 2,5 cm.  Boty Remonte - lepená dámská kožená obuv s textilní vyndavací stélkou je vyteplená textilní podšívkou s jemným chloupkem. Pohodlné nazouvání zajišťuje plně funkční šněrování a na vnitřní straně zip. Vyměnitelné vložky do bot je možné vyndat za účelem provětrání a omytí. Značnou výhodu nabízejí vyměnitelné vložky do bot také těm… (rejnokobuv.cz)

DR.GREPL Podpatěnka anatomická Gel-line vel.35-40

DR.GREPL Podpatěnka anatomická Gel-line vel.35-40

DR.GREPL Podpatěnka anatomická Gel-line je chrání patu proti nárazům, doporučuje se zejména jako ochrana achilovy paty, řešení problémů se záněty achilovek, prasklinách na patách, při poúrazovýchch stavech, ale i pro využití ve volnočasových aktivitách zejména sportu. Dvojité tlumení v podpatěnce, které je způsobeno měkčí části gelu, lépe redukuje nárazy v patě. (pilulka.cz)

Richter Czech EXR.35/40.BSZ.NI (0611-0037)

Richter Czech EXR.35/40.BSZ.NI (0611-0037)

Cylindrická vložka certifikována v bezpečnostní třídě RC4 dle ČSN EN 1627:2012, bezpečnostní 10stavítková vložka s ocelovou tyčí proti rozlomení a prostupovou spojkou (BSZ) = vložku lze odemknou i při zasunutém klíči z druhé strany Cylindrická vložka se montuje do dveří, ke kterým nemá být volný přístup. Richter Czech EXR.35/40.BSZ.NI je vložka třídy 4. Třídu 4 lze vnímat jako nekompromisní stupeň ochrany, který samozřejmě uznávají i pojišťovny. Co vydrží cylindrická vložka Richter Czech EXR.35/40.BSZ.NI Vyhmatání/vyplanžetování – prolomení zámku manipulací s jednotlivými stavítky Odvrtání/rozlomení – postup, při kterém je zámek mechanicky narušen tak, že přestane plnit svou funkci (alza.cz)

Dr.Grepl Podpatěnka ostruha Gel-line vel.35-40

Dr.Grepl Podpatěnka ostruha Gel-line vel.35-40

Podpatěnka anatomická Gel-line je protiostruhová podpatěnka s tlumící funkcí. Široké využití při problémech tzv.patní ostruhy. Preventivně-léčebná funkce. (pilulka.cz)

Vyhřívané vložky do bot Glovii GW2 35-40

Vyhřívané vložky do bot Glovii GW2 35-40

Vyhřívané vložky do bot Glovii GW2 bezpečně udrží Vaše chodidla v teple i v tom nejchladnějším počasí. Jsou ideální pro zimní sporty, horskou turistiku, ale i pro běžné nošení. Vyhřívání obstarávají karbonová vlákna, která zajišťují nejen rovnoměrnou distribuci tepla, ale díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Dále disponují dlouhou životností a vysokou spolehlivostí. Tři módy umožní každému zvolit si ideální intenzitu ohřívání podle aktuální potřeby nebo podle počasí. Snadné ovládání obstarává dálkový ovladač, který si můžete připnout například ke klíčům. Dobíjecí lithiová baterie poskytuje dostatek energie pro až 8 hodin nepřetržitého ohřevu. Velikost vyhřívaných vložek do bot Glovii GW2 si jednoduše přizpůsobíte zastřížením podle vyznačených linek.… (insportline.cz)

Inline brusle K2 Raider BOA + DÁREK 35-40

Inline brusle K2 Raider BOA + DÁREK 35-40

(SportObchod.cz)

Danelectro D-8 Fab 600ms Delay

Danelectro D-8 Fab 600ms Delay

Pedálový efekt ze série FAB typu Delay určený pro kytaristy. Efekt je zasazen v pevné a odolné konstrukci a nabízí klasický zvuk digitálního delaye, jehož oneskornie lze nastavit až po hodnotu 600 ms. Přední panel je osazen nožním přepínačem a diodou, všechny ovládací prvky jsou umístěny na zadní stěně pedálu. K dispozici je ovládání pro Delay, Time a Repeats. Efekt je možné napájet pomocí 9V baterie, kterou najdete v balení nebo pomocí adaptéru s polaritou centr negative, který je třeba dokoupit samostatně. (muziker.cz)

Stěrače 530+480 mm FAB-OCT, COMPASS

Stěrače 530+480 mm FAB-OCT, COMPASS

Stěrače 530+480 mm FAB-OCT Sada dvou stěračů (řidič + spolujezdec) rozdílných délek, optimalizovaná pro nejběžněji používanou kombinaci velikostí stěračů. Stěrač určený k montáži před řidičem se spoilerem. Stěrač určený k montáži před spolujezdcem je prohnutý. Zajišťuje dokonalé stírání i na zakřivené části skla na straně spolujezdce. Kvalitní vícevahadlová nýtovaná konstrukce ramena stěrače. Vhodné především pro vozy Škoda (Octavia I, Fabia I), VW, Seat, Audi a Ford (Focus). Balení obsahuje stěrač 530 mm (21") + stěrač 480 mm (19") + univerzální adaptéry pro montáž. Tabulka použití stěračů je umístěna ve složce "Ke stažení". (torriacars.cz)

Nastavitelné kolečkové brusle K2 Raider Pro L (35-40)

Nastavitelné kolečkové brusle K2 Raider Pro L (35-40)

Nastavitelné kolečkové brusle K2 Raider Pro jsou kvalitní a pohodlné brusle, které dokáží udržet krok s vaším rostoucím dítětem. Jejich velikost lze totiž jednoduše nastavit až o 5 čísel, čímž se výrazně prodlouží doba, po kterou je dítě bude moci pohodlně používat. Takovéto brusle jsou ideální volbou i pro rodiče, kteří nechtějí každý rok investovat do nových bruslí. Odolný kompozitový rám pohlcuje vibrace a poskytuje oporu kotníku. Díky speciálnímu systému šněrování Speed dokáže dítě utáhnout tkaničky jediným zatáhnutím. Pozice nohy je pak zpevněna klasickými přezkami. Kvalitní ložiska ABEC 3 a kolečka o tvrdosti 80A zajišťují výborné jízdní vlastnosti. Nastavitelné kolečkové brusle K2 Raider Pro skvěle poslouží každému malému bruslaři.Technický popis: kvalitní nastavitelné brusle… (insportline.cz)

UMBRO PONOŽKY SPORTOVNÍ UMBRO 3 PÁRY, BÍLÉ 35-40

UMBRO PONOŽKY SPORTOVNÍ UMBRO 3 PÁRY, BÍLÉ 35-40

UMBRO PONOŽKY SPORTOVNÍ UMBRO 3 PÁRY, BÍLÉ 35-40, kategorie: DŮM A ZAHRADA | PANTOFLE A PONOŽKY (kitos.cz)

Inline brusle K2 Cadence Jr. Girl + DÁREK 35-40

Inline brusle K2 Cadence Jr. Girl + DÁREK 35-40

(SportObchod.cz)

Nastavitelné kolečkové brusle K2 Marlee Pro L (35-40)

Nastavitelné kolečkové brusle K2 Marlee Pro L (35-40)

Nastavitelné kolečkové brusle K2 Marlee Pro jsou kvalitní a pohodlné brusle, které dokáží udržet krok s vaším rostoucím dítětem. Jejich velikost lze totiž jednoduše nastavit až o 5 čísel, čímž se výrazně prodlouží doba, po kterou je dítě bude moci pohodlně používat. Takovéto brusle jsou ideální volbou i pro rodiče, kteří nechtějí každý rok investovat do nových bruslí. Odolný kompozitový rám pohlcuje vibrace a poskytuje oporu kotníku. Díky speciálnímu systému šněrování Speed dokáže dítě utáhnout tkaničky jediným zatáhnutím. Pozice nohy je pak zpevněna klasickými přezkami. Kvalitní ložiska ABEC 3 a kolečka o tvrdosti 80A zajišťují výborné jízdní vlastnosti. Nastavitelné kolečkové brusle K2 Marlee Pro skvěle poslouží každé mladé bruslařce.Technický popis: kvalitní nastavitelné brusle pro… (insportline.cz)

UMBRO PONOŽKY SPORTOVNÍ UMBRO 3 PÁRY, ČERNÉ 35-40

UMBRO PONOŽKY SPORTOVNÍ UMBRO 3 PÁRY, ČERNÉ 35-40

UMBRO PONOŽKY SPORTOVNÍ UMBRO 3 PÁRY, ČERNÉ 35-40, kategorie: DŮM A ZAHRADA | PANTOFLE A PONOŽKY (kitos.cz)

Träumeland povlečení do kolébky 80/80 + 35/40 Triangel

Träumeland povlečení do kolébky 80/80 + 35/40 Triangel

Povlečení Träumeland je oblíbené pro svoji kvalitu a prvotřídní použité materiály. Bavlněná látka je krásně měkká, má výborné termoregulační schopnosti a navíc je jemná i k citlivé dětské pokožce. Povlečení je oboustranné. Ideální do každé dětské kolébky! Dvoudílné povlečení do kolébky Träumeland povlak na přikrývku: 80 × 80 cm povlak na polštář: 35 × 40 cm materiál: 100% bavlna lze prát na 60 °C (prodeti.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít