EVOLVEO Detective D04 NVR (DETECTIVE D4)

Puzzle MiDeer Detective In Space

Puzzle MiDeer Detective In Space

Materiál: papírové Počet dílků: 42 Minimální věk [roky]: 3 Rozměry složeného puzzle [cm[: 70 x 52 (odkarla.cz)

Pokémon: Detective Pikachu Case (820650803840)

Pokémon: Detective Pikachu Case (820650803840)

Hra s Pokémony Patříte mezi fanoušky Pokémonů? Pak vám doma nesmí chybět hra, v níž pomůžete detektivovi Pikachu řešit zapeklité případy. Ve hře najdete foilovou promo kartu s Pikachu, dva boostery Detective Pikachu, jeden klasický booster nebo také házecí minci. Pokémon Case File je balení, které bylo vydané pouze pro speciální sérii do karetní hry Pokémon Detective Case. Jakému Pokémonovi budete na stopě a jakou složku s případem si zvolíte, je pouze na vás. Pustit se můžete také on-line verze. Stačí sehnat parťáka do hry a pustit do nových dobrodružství ve městě Rhyme. Klíčové vlastnosti hry Detective Pikachu Case s PokémonyDetektiv Pikachu vyšetřuje případyKaretní hra s foilovou promo kartou s detektivem PikachuPokémon Case File je vydané pouze pro speciální sérii… (alza.cz)

Detective Pikachu - Nintendo 3DS (045496477073)

Detective Pikachu - Nintendo 3DS (045496477073)

Hra pro konzoli , ve které se spojíte s jedinečným samozvaným velkým detektivem Pikachu, abyste vyřešili zvláštní události, vyskytující se po celém Ryme City. Společně musíte vyšetřovat, psát si poznámky a setkat se s dalšími Pokémony, abyste odhalili nejtajemnější záhady vašeho města. 72% Řešte prapodivné události ve městě Ryme City společně s "velkým detektivem" Pikachu.  Staňte se parťákem detektiva Pikachu a vydejte se spolu řešit události ve městě Ryme. Užijte si velkou škálu různých záhad a bavte se dlouhé hodiny.  … (alza.cz)

Pokémon: Detective Pikachu Special Case (820650806278)

Pokémon: Detective Pikachu Special Case (820650806278)

Hra s Pokémony Patříte mezi fanoušky Pokémonů? Pak vám doma nesmí chybět karetní hra, v níž pomůžete detektivovi Pikachu řešit zapeklité případy. Ve hře najdete foilovou promo kartu s vychytralým detektivem Pikachu. Jakou složku s případem si zvolíte a jakého Pokémona budete stopovat je pouze na vás. Pokémon Case File je balení, které bylo vydané jen pro speciální sérii karetní hry Detective Pichachu. Pustit se můžete také on-line verze. Stačí sehnat parťáka do hry a pustit do nových dobrodružství! Klíčové vlastnosti hry Detective Pikachu Special Case s PokémonyDetektiv Pikachu řeší sérii případůKaretní hra s foilovou promo kartou s detektivem PikachuCase File je balení jen pro speciální sérii do karetní hry Detective PikachuHra má také on-line verziHra je vhodná pro… (alza.cz)

Batman Detective Comics Tváře smrti (978-80-7507-743-1)

Batman Detective Comics Tváře smrti (978-80-7507-743-1)

Kniha – autor Tony S. Daniel, 176 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Batman se střetne se svým nejděsivějším protivníkem. Z Arkhamovy léčebny zmizí Joker a z hrozných stop, jež po sobě zanechal, nedokáže ani Batman vyčíst, k čemu vlastně došlo. V celém Gotham City se dějí prapodivné, hrozné věci a zdá se, že za tím vším je nový zloduch, který si nechá říkat Dollmaker. Ten nyní unesl další dvě oběti – mladou nevinnou dívku a policejního komisaře Jima Gordona. Chce-li je Batman zachránit, musí Dollmakerovi jako návnadu předhodit něco mnohem lákavějšího – sebe samotného. Když má již Dollmaker Batmana ve své moci, hodlá jej prodat tomu zájemci, který za něj zaplatí nejvíc. Dokáže Batman nakonec uniknout i z tohoto zajetí? A podaří se mu vypátrat Dollmakerovo tajemství a zjistit,… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "EVOLVEO Detective D04 NVR (DETECTIVE D4)" se dívají také na:

Evolveo strongphone q4 display
Evolveo strongphone d2 náhradní díly
Evolveo strongphone x2 recenze
Evolveo strongphone q4 náhradní díly

The Vinyl Detective 02. The Run-Out Groove (1783297697)

The Vinyl Detective 02. The Run-Out Groove (1783297697)

Kniha - autor Andrew Cartmel, 320 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá When a mint copy of the final album by "Valerian"- England's great lost rock band of the 1960s-surfaces in a charity shop, all hell breaks loose. Finding this record triggers a chain of events culminating in our hero learning the true fate of the singer Valerian, who died under equivocal circumstances just after-or was it just before?- the abduction of her two-year-old son. (alza.cz)

Pokémon: Detective Pikachu Greninja-GX Case (820650803871)

Pokémon: Detective Pikachu Greninja-GX Case (820650803871)

Hra s Pokémony Patříte mezi fanoušky Pokémonů? Pak vám doma nesmí chybět nová hra, v níž pomůžete detektivovi Pikachu řešit zapeklité případy. Ve hře najdete foilovou promo kartu s vybraným Pokémonem, navíc také boostery speciální série Detective Pikachu. Jakou složku s případem si zvolíte a jakého Pokémona budete stopovat je pouze na vás. Pokémon Case File je balení, které bylo vydané jen pro speciální sérii karetní hry Detective Pichachu. Pustit se můžete také on-line verze. Stačí sehnat parťáka do hry a pustit do nových dobrodružství! Klíčové vlastnosti hry Detective Pikachu Greninja-GX Case s PokémonyDetektiv Pikachu řeší případyKaretní hra s foilovou promo kartou s PokémonemVe hře je lstivý Pokémon GreninjaCase File je balení jen pro speciální sérii do karetní hry… (alza.cz)

Precious and Grace: 'No. 1 Ladies'' Detective Agency 17' (0349142033)

Precious and Grace: 'No. 1 Ladies'' Detective Agency 17' (0349142033)

Kniha - autor Alexander McCall Smith, 256 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá One bright morning, Precious Ramotswe - head of Botswana's No. 1 Ladies' Detective Agency - receives a visitor: a woman from Australia. This woman asks Precious to take on a case: to find the nursemaid who raised her during her childhood in Botswana. The woman wants to thank her for being such an important part of her life. Precious has a history of successfully solving cases, but this one proves difficult and throws up a number of surprises and challenges. Back in her office, next door to the Speedy Motors Garage on Twokleng Road, Precious also has a team to manage: Mr Polopetsi, a part-time science teacher and new assistant at the agency; she mentors Charlie, a former apprentice and young man too… (alza.cz)

Batman Detective Comics 2: Zastrašovací taktiky (978-80-7595-044-4)

Batman Detective Comics 2: Zastrašovací taktiky (978-80-7595-044-4)

Kniha - autor Tony S. Daniel; Ed Benes, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Ozbrojenci v Batmanově kostýmu vyloupí banku. Márnice města Gotham zaplňují mrtvoly, které si jsou navzájem podobné, a pak vzápětí mizí. Vše nasvědčuje tomu, že jde o práci zabijáka zvaného Mr. Toxic a že v ohrožení není jen samotný Gotham, ale celý svět. Při pátrání po tomto nebezpečném zločinci se Batman střetne se Scarecrowem a jeho jedovatým plynem strachu, s tajnou organizací Court of Owls, a také s jedním z nejnebezpečnějších chovanců Arkhamovy léčebny, s mafiánským bossem Black Mask. (alza.cz)

Batman Detective Comics Ikarus (978-80-7595-012-3)

Batman Detective Comics Ikarus (978-80-7595-012-3)

Kniha - autor Brian Buccellato; Francis Manapul, 176 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Bruce Wayne věří Gotham City. Ano, to město jej připravilo o rodiče i o syna. Ale gothamští lidé jsou dobří a město skýtá neomezené možnosti. Proto si Bruce hodně slibuje od nového projektu, ve kterém spolu s nově příchozí vizionářkou hodlají revitalizovat jednu z nejzanedbanějších městských částí. To ale nepočítal s ikarusem. Tato silná experimentální droga člověku nabízí nepoznané opojení, ale může vás také spálit zaživa. Detektiv Harvey Bullock zná tuto drogu až příliš dobře kvůli zážitku z minulosti, který tají. A když Brucova nová obchodní partnerka umře na předávkování, Harvey chce, aby za to Wayne zaplatil. Bruce, nyní jako Batman, se musí ke zdroji drogy dostat dříve než Bullock,… (alza.cz)

The Word Detective: A Life in Words: From Shenanigan to Selfie …

The Word Detective: A Life in Words: From Shenanigan to Selfie (1408706733)

Kniha - autor John Simpson, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná Language is always changing. No one knows where it is going but the best way to future-cast is to look at the past. John Simpson animates for us a tradition of researching and editing, showing us both the technical lexicoraphy needed to understand a word , and the careful poetry needed to construct its definition. He challenges both the idea that dictionaries are definitive, and the notion that language is falling apart. With a sense of humour . an ability to laugh at bureaucracy , and an inclination to question the status quo, John Simpson gives life to the colourful characters at the OED and to the English language itself. He splices his stories with entertaining and erudite diversions into the history and origin of… (alza.cz)

Batman Detective Comics 5 Gothopie (978-80-7507-608-3)

Batman Detective Comics 5 Gothopie (978-80-7507-608-3)

Kniha – autor Jason Fabok; John Layman, 208 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V Gothamu je všechno v pořádku… ale něco tu nehraje. V utopickém Gotham City už zločin nemá místo. O spravedlnost se stará Batman se svou partnerkou a milenkou Selinou Kyleovou. Takhle to tu bylo odjakživa. Občané jsou spokojeni, až na rekordní počet jinak naprosto normálních sebevražd. Zpod sněhobílé fasády Gothtopie se dere na svět něco hodně temného. A až Batman zjistí, že tu něco nefunguje tak, jak by mělo, stane se veřejným nepřítelem číslo jedna, a to dokonce i pro své nejbližší. Dokáže nejlepší světový detektiv zjistit, kde má původ ta masová halucinace, která zachvátila celé město? Nebo Gotham propadne šílenství jednou provždy? (alza.cz)

Batman Detective Comics: Ve stínu netopýrů (978-80-7595-029-1)

Batman Detective Comics: Ve stínu netopýrů (978-80-7595-029-1)

Kniha - autor James Tynion; Alvaro Martinez; Eddy Barrows, 176 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Do gothamských ulic vtrhla elitní bojová jednotka, která Temného rytíře napodobuje. Její vybavení, technologie i taktika jsou odpozorované od Batmana, jsou však propracovanější a na vyšší úrovni. Motivy této armády zůstávají záhadou, její cíle jsou však zřejmé – tihle „Batmanové“ mají spadeno na gothamské maskované strážce pořádku. Temnému rytíři je jasné, že takové armádě sám čelit nemůže, a nedokážou to ani ostatní bojovníci se zločinem. Proto za svého generála ustanoví Batwoman a z nové generace gothamských hrdinů vytvoří vlastní armádu. Tim Drake alias Red Robin, Stephanie Brownová alias Spoiler, Cassandra Cainová alias Orphan a napravený zločinec Basil Karlo alias Clayface, ti… (alza.cz)

Batman Detective Comics 3 Liga stínů (978-80-7595-081-9)

Batman Detective Comics 3 Liga stínů (978-80-7595-081-9)

Kniha - autor Christian Duce; Marcio Takara; James Tynion IV, 184 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá STÍNY NAD GOTHAMEM Batwoman, skvělá bojovnice se zločinem, která překonala i ty nejtrpčí zrady. Clayface, napravený padouch, jehož potenciál zastiňují jen jeho ohromné schopnosti. Noví hrdinové jako Azrael, anděl pomsty, a Batwing, který je ve své dokonalé zbroji skutečným temným rytířem. V čele tohoto týmu strážců stojí sám Batman, aby společně s nimi chránil Gotham City. Brzy se však na světlo dostanou tajemství nejzáhadnější členky týmu, Cassandry Cainové. A stín, který budou vrhat, bude temnější než vše, co jsme doposud viděli. Mysleli si, že Liga stínů je jen báchorka – o tajném společenství nihilistických vrahů se šeptalo ledacos, nikdo je ale nikdy neviděl. Nyní ale je… (alza.cz)

Batman Detective Comics 2 Syndikát obětí (978-80-7595-066-6)

Batman Detective Comics 2 Syndikát obětí (978-80-7595-066-6)

Kniha - autor James Tynion; Alvaro Martinez; Eddy Barrows, 168 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Aby zachránili Gotham City, zlikvidují Temného rytíře! Říkají si Syndikát obětí, protože všichni z nich jsou oběti – lidé, kteří se připletli do boje mezi Batmanem a jeho úhlavními nepřáteli. Všem jim to zničilo život. Všichni nabyli děsivé schopnosti – schopnosti, jež nyní využívají k tomu, aby už nikdo nedopadl jako oni. Proto se zaměřili na každého, kdo nosí netopýří symbol. Hrdinů se znakem netopýra je ale nyní víc než kdy předtím. Batmanův nový tým tvoří Batwoman, Orphan, Spoiler, Clayface a Batwing. Ale hrdina, který stál u zrodu tohoto týmu – Tim Drake alias Red Robin – je mrtvý. Timova smrt všechny nahlodala. Může Syndikát obětí najít spojence přímo mezi Batmanovými… (alza.cz)

The Sherlock Holmes Handbook: 'Methods and Mysteries of the World''s…

The Sherlock Holmes Handbook: 'Methods and Mysteries of the World''s Greatest Detective' (1594744297)

Kniha - autor Ransom Riggs, 208 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá The first Sherlock Holmes adventure appeared in 1887, but today the detective is more popular than ever-witness the upcoming release date of Sherlock Holmes, starring Robert Downey Jr. and Jude Law. For every reader who dreams of solving crimes in turn-of-the-century London, The Sherlock Holmes Handbook features skills that all would-be sleuths should know: - How to Use Deductive Reasoning- How to Analyze Fingerprints-Without Computers- How to Master a Dozen Disguises- How to Survive a Plunge over a Waterfall Readers will also discover a host of information about Holmes and his universe: How was the real Scotland Yard organized? Could people back then really buy cocaine over the counter? And why were the… (alza.cz)

ACRA D04 Péra posilovací

ACRA D04 Péra posilovací

Posilovací péra Technické údaje: s 5-ti pružinami, které jsou libovojmě vyjmutelné a jednoduše instalovatelné zpět do expandéru . Délka pružin je 37 cm délka včetně rukojetí je 56 cm. Celková délka při roztažení je 125 cm. Foto je ilustrační. Balení je v blistru nebo papírové krabici. Slouží k posilování rukou a prsních svalů. Obsah balení: 1 x Posilovací péra (kokiskashop.cz)

AXAGON CRE-D4 HANDY, bílá (CRE-D4)

AXAGON CRE-D4 HANDY, bílá (CRE-D4)

Čtečka karet externí, USB 2.0, 4-slot, microSD/SDHC/SDXC, SD/SDHC/SDXC, MMC, RS-MMC, M2, MS, MS Duo Mini čtečka AXAGON CRE-D4 HANDY pro snadné čtení a zápis různých formátů paměťových karet, které jsou nejčastěji použity v digitálních fotoaparátech, kamerách a chytrých telefonech. Čtyři sloty přímo podporují všechny běžné verze karet microSD, M2, SD/MMC a Memory Stick.Velmi kompaktní mini čtečka AXAGON HANDY CRE-D4 poskytuje 4 sloty a umožňuje čtení a zápis nejpopulárnějších formátů paměťových karet dnešní doby.4 SLOTS • HANDYČtyři sloty přímo podporují karty microSD/SDHC/SDXC, SD/SDHC/SDXC, MMC, RS-MMC, M2, MS, MS Duo.V souborových manažerech se čtečka indikuje pouze jako jedna nová mechanika - odpadá tak hledání aktivní jednotky s vloženou kartou.4 SLOTS • 1 ICONVe slotech čtečky… (alza.cz)

Audix D4

Audix D4

Dynamický nástrojový mikrofon Audix D4 je dynamický, nástrojový mikrofon, který snese velký akustický tlak (až 144 dB) a je tedy vhodný pro snímání hlasitých zdrojů zvuku. Uplatnění najde především u bicích, ale díky precizní basové odezvě s ním lze snímat také basové kabinety, basové flétny, barytonové saxofony, trombóny ad. Hyperkardioidní charakteristika izoluje zdroj zvuku a zabraňuje přeslechům. Membrána vyrobená technologií VLM (Very Low Mass) poskytuje příjemnou, přirozenou, přesnou a dynamicky rychlou odezvu. Robustní hliníkové šasi zaručují nerozbitnost a dlouhodobou trvanlivost. (kytary.cz)

Švýcarský kapesní nožík SWIZA D04 KNI.0040.1030, modrá

Švýcarský kapesní nožík SWIZA D04 KNI.0040.1030, modrá

Švýcarský kapesní nožík SWIZA D04 KNI.0040.1030, modrá (conrad.cz)

NVR Easyn - 4CH, 1080p

NVR Easyn - 4CH, 1080p

4-kanálové síťové záznamové zařízení (NVR). Nahrávání v 1080p rozlišení. Výstup HDMI / VGA. Jednoduché nastavení. (spyobchod.cz)

Stolar Šatní skříň BALI D4

Stolar Šatní skříň BALI D4

Šatní skříň BALI D4 nabízí spousty úložného prostoru a praktické zrcadlo. Vyrábí se ve dvou barvách bílá a sonoma. Je vyrobena z kvalitních materiálů. (daka.cz)

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory červený

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory červený

Elegantní mobilní telefon v moderní modro-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně zjednodušeno, velká čísla a písmena jsou výborně čitelná na velkém barevném displeji. Jednotlivá tlačítka klávesnice jsou oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla jsou k dispozici 3 vyhrazená tlačítka na přední straně telefonu. Stiskem tlačítka je možno také velmi ryhle spustit fotoaparát. Fotokontakty ednotlivým kontaktům je možné přiřadit fotografii a na barevném displeji pak snadno poznáte kdo vám volá. Nabíjecí stojánek Telefon je dodáván s praktickým nabíjecím stojánkem, do kterého stačí telefon zasunout a… (euronics.cz)

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory bílý

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory bílý

Elegantní mobilní telefon v moderní modro-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně zjednodušeno, velká čísla a písmena jsou výborně čitelná na velkém barevném displeji. Jednotlivá tlačítka klávesnice jsou oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla jsou k dispozici 3 vyhrazená tlačítka na přední straně telefonu. Stiskem tlačítka je možno také velmi ryhle spustit fotoaparát. Fotokontakty ednotlivým kontaktům je možné přiřadit fotografii a na barevném displeji pak snadno poznáte kdo vám volá. Nabíjecí stojánek Telefon je dodáván s praktickým nabíjecím stojánkem, do kterého stačí telefon zasunout a… (euronics.cz)

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory černý

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory černý

Elegantní mobilní telefon v moderní modro-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně zjednodušeno, velká čísla a písmena jsou výborně čitelná na velkém barevném displeji. Jednotlivá tlačítka klávesnice jsou oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla jsou k dispozici 3 vyhrazená tlačítka na přední straně telefonu. Stiskem tlačítka je možno také velmi ryhle spustit fotoaparát. Fotokontakty ednotlivým kontaktům je možné přiřadit fotografii a na barevném displeji pak snadno poznáte kdo vám volá. Nabíjecí stojánek Telefon je dodáván s praktickým nabíjecím stojánkem, do kterého stačí telefon zasunout a… (euronics.cz)

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory modrý

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory modrý

Elegantní mobilní telefon v moderní modro-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně zjednodušeno, velká čísla a písmena jsou výborně čitelná na velkém barevném displeji. Jednotlivá tlačítka klávesnice jsou oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla jsou k dispozici 3 vyhrazená tlačítka na přední straně telefonu. Stiskem tlačítka je možno také velmi ryhle spustit fotoaparát. Fotokontakty ednotlivým kontaktům je možné přiřadit fotografii a na barevném displeji pak snadno poznáte kdo vám volá. Nabíjecí stojánek Telefon je dodáván s praktickým nabíjecím stojánkem, do kterého stačí telefon zasunout a… (euronics.cz)

Aguilar AG DCB-D4

Aguilar AG DCB-D4

Single-coil snímač pro elektrickou basovou kytaru, který používá dva keramické tyčové magnety, které poskytují dynamický a citlivý attack vhodný pro všechny styly hraní. Charakterizují ho dobře vyvinuté podtóny či zpěvní dozvuk v těle a rozklad tónů. Jednotné magnetické pole tyčového magnetu umožňuje, že každý tón má přesnou dynamickou odezvu a více vyšších harmonických složek, takže nedochází ke ztrátě zvukové informace při pohybu struny dopředu a dozadu. Patentovaná konstrukce navíc posouvá tyto výhody na vyšší úroveň, což zdůrazňuje ty nejlepší vlastnosti každého nástroje. Tento snímač zní skvěle, když je nainstalován na pasivním baskytaru nebo ve spojení s předzesilovačem. Je přímou náhradou za snímač Bartolini P4 a je vybaven 42-kalibrovaným těžkým Formwar drátem a teplo-resistentným… (muziker.cz)

16CH Smart NVR rekordér Secutek NVR3616PG - 1944p, H.265

16CH Smart NVR rekordér Secutek NVR3616PG - 1944p, H.265

16 kanálové síťové záznamové zařízení (NVR). Nahrávání v 1944p rozlišení s možností dálkového ovládání přes smartphone a zálohování na USB či síť (spyobchod.cz)

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp. kamery Vivotek ND8322P,…

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp. kamery Vivotek ND8322P, 8kanálový

8kanálový síťový videorekordér VIVOTEK ND8322P má operační systém založený na Linuxu a disponuje 8 porty PoE (soulad se standardem 802.3af). Díky funkci „One Button Setup" jej lze mimořádně snadno nainstalovat či rozšířit pouhým stisknutím tlačítka. Skvěle se tak hodí pro všechny malé video monitorovací systémy. Přímo k rekordéru lze připojit Full HD obrazovku pomocí rozhraní HDMI a VGA, a také myš či klávesnici přes USB. Tím odpadá nutné mít na místě počítačový systém. Živý obraz i uložené záznamy lze přehrávat přímo na zařízení. Videorekordér navíc automaticky přizpůsobí druhý stream videa z kamery zvolenému režimu zobrazení, takže pracuje tak velmi úsporně. Spolu s kamerou VIVOTEK CMS tak můžete rychle vytvořit a zprovoznit snadno ovladatelný video monitorovací systém. S aplikací… (conrad.cz)

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp. kamery Vivotek ND8422P,…

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp. kamery Vivotek ND8422P, 16kanálový

Vivotek ND8422P s operačním systémem Linux je 16kanálový síťový videorekordér s 8 rozhraními PoE 802.3af. Díky možnosti nastavení jedním tlačítkem na bázi plug & play je instalace velmi jednoduchá. Rekordér je vybaven video výstupy HDMI a VGA a lze jej ovládat myší a klávesnicí pomocí grafického uživatelského rozhraní. Díky této funkci odpadá potřeba samostatného počítače k ovládání systému a spravování nahrávek. Vzhledem k řadě dalších funkcí, jako je například korekce širokoúhlého objektivu (rybí oko), poplašné vstupy/výstupy nebo rozhraní RS232 a RS485 nabízí rekordér mnoho možností použití. Software EZConnect a aplikace iViewer od společnosti Vivotek umožňují vzdálený přístup k systému kdykoliv, i ze smartphonu s operačním systémem Android nebo iOS. (conrad.cz)

9CH NVR rekordér Secutek NVR3604DW - 1944p, H.265+

9CH NVR rekordér Secutek NVR3604DW - 1944p, H.265+

9 kanálové síťové záznamové zařízení (NVR). Nahrávání v 1944p rozlišení a kompresi až H.265+ s možností dálkového ovládání přes smartphone a zálohování na USB či síť (spyobchod.cz)

NOKIAN WR D4 205/55 R16 91H

NOKIAN WR D4 205/55 R16 91H

(spolehlivepneu.cz)

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory (EP-600-XDW) bílý

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory (EP-600-XDW) bílý

Elegantní mobilní telefon v moderní modro-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně zjednodušeno, velká čísla a písmena jsou výborně čitelná na velkém barevném displeji. Jednotlivá tlačítka klávesnice jsou oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla jsou k dispozici 3 vyhrazená tlačítka na přední straně telefonu. Stiskem tlačítka je možno také velmi ryhle spustit fotoaparát. Fotokontakty ednotlivým kontaktům je možné přiřadit fotografii a na barevném displeji pak snadno poznáte kdo vám volá. Nabíjecí stojánek Telefon je dodáván s praktickým nabíjecím stojánkem, do kterého stačí telefon zasunout a… (kasa.cz)

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory (EP-600-XDL) modrý

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory (EP-600-XDL) modrý

Elegantní mobilní telefon v moderní modro-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně zjednodušeno, velká čísla a písmena jsou výborně čitelná na velkém barevném displeji. Jednotlivá tlačítka klávesnice jsou oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla jsou k dispozici 3 vyhrazená tlačítka na přední straně telefonu. Stiskem tlačítka je možno také velmi ryhle spustit fotoaparát. Fotokontakty ednotlivým kontaktům je možné přiřadit fotografii a na barevném displeji pak snadno poznáte kdo vám volá. Nabíjecí stojánek Telefon je dodáván s praktickým nabíjecím stojánkem, do kterého stačí telefon zasunout a… (kasa.cz)

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory (EP-600-XDB) černý

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory (EP-600-XDB) černý

Elegantní mobilní telefon v moderní modro-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně zjednodušeno, velká čísla a písmena jsou výborně čitelná na velkém barevném displeji. Jednotlivá tlačítka klávesnice jsou oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla jsou k dispozici 3 vyhrazená tlačítka na přední straně telefonu. Stiskem tlačítka je možno také velmi ryhle spustit fotoaparát. Fotokontakty ednotlivým kontaktům je možné přiřadit fotografii a na barevném displeji pak snadno poznáte kdo vám volá. Nabíjecí stojánek Telefon je dodáván s praktickým nabíjecím stojánkem, do kterého stačí telefon zasunout a… (kasa.cz)

Oral-B D4 Battery bílý/modrý

Oral-B D4 Battery bílý/modrý

Popis výrobku: Bateriové zubní kartáčky Oral-B jsou světově doporučovány jako jednička na trhu. Díky kartáčkům Oral-B odstraníte skvrny z povrchu zubů a zubní plak a získáte pocit profesionálně vyčištěných zubů. Používání kartáčku Oral-B je snadné. Není třeba na zubní kartáček příliš tlačit, nechte ho prostě pracovat. Napomáhá předcházet zánětu dásní a odstraňuje až o 100% více plaku než manuální kartáček. Hlavní vlastnosti výrobku: Čisticí pohyb 3D (pulzuje, osciluje a rotuje) odstraní až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček Šetrně naruší a odstraní zubní plak Je šetrný k zubům a dásním Bateriový zubní kartáček s 1 režimem čištění: Daily Clean - čisticí Ergonomicky tvarována protiskluzová rukojeť Může se používat s rotačními i trizone kartáčkovými hlavami… (kasa.cz)

Evolveo Mars

Evolveo Mars

Miniaturní digitální HD DVB-T TV tuner pro váš počítač nebo notebook s podporou vysílání ve vysokém rozlišení! Sledujte digitální televizi, nahrávejte si pořady tak jak potřebujete - EVOLVE Mars stačí zasunout do USB portu (bez nutnosti externího napájení) a nainstalovat program ArcSoft TotalMedia z přiloženého CD. Podporuje také TimeShift, který umožňuje záznam i sledování TV programu v kterémkoliv nahraném místě, zatímco sledovaný program je ještě nahráván nebo pozastavení živého TV vysílání a jeho následné obnovení od místa přerušení. Elektronický programový průvodce nabízí u mnoha programů (pokud jsou informace vysílány) kompletní týdenní program a informuje diváka o filmových premiérách. Vlastnosti: • Podpora MPEG-2 (SD) • MPEG-4 (SD/HD) • H.264 • EPG - elektronický průvodce… (euronics.cz)

EVOLVEO MX220 (MX220)

EVOLVEO MX220 (MX220)

Nabíječka do auta 2x USB, 1x 2.1A pro tablety, 1x 1A pro mobilní telefony I kompaktní nabíječka dokáže nabíjet s maximálním nasazením. Kromě rychlého dobíjení standardních USB zařízení podporuje i certifikace Qualcomm pro zkrácení času dobití.Nabíječka do autaKompaktní univerzální USB nabíječka Evolveo do cigaretového zapalovače (12 V / 24 V) je tou pravou volbou pro řidiče využívající několik přenosných přístrojů v automobilu.VypnutoVynechat z LightBoxuVypnutoVynechat z LightBoxuDva USB portyDíky dvěma USB portům s nabíjecími proudy 2,1 A a 1 A je vhodná i pro dvě zařízení vyžadující rozdílný nabíjecí proud. Hodí se tak pro nabíjení mobilních telefonů, navigací, iPodů nebo jakéhokoliv jiného přístroje s dobíjením… (alza.cz)

EVOLVEO GK640 (GK640)

EVOLVEO GK640 (GK640)

Herní klávesnice s duhovým podsvícením, 3 stupně intenzity podsvícení, 9 multimediálních kláves, USB, CZ Užijte si komfortní ovládání s herní klávesnicí EVOLVEO GK640Herní klávesnice EVOLVEO GK640 nabízí ergonomický a moderní design, který zajistí pohodlné hraní vašich oblíbených her dlouhé hodiny s maximální přesností, ale také i běžnou práci na počítači. Herní klávesnice EVOLVEO GK640 nabídne kromě standardních 104 kláves také 9 multimediálních kláves s membránovými spínači. Klíčové vlastnosti herní klávesnice EVOLVEO GK640Ergonomický tvarovaná herní klávesniceLED duhové podsvícení104… (alza.cz)

EVOLVEO DF127 (DF127)

EVOLVEO DF127 (DF127)

Redukce pro 2.5" SATA disk do notebooku místo optické mechaniky Rámeček pro disky je určený do notebooků pro osvěžení sestavy. Jde o ideální volbu pro ty, kteří potřebují zvýšit úložný prostor pomocí dalšího HDD nebo zrychlit počítač skrze moderní SSD disk. Rámeček s diskem zaujme pozici místo optické mechaniky, která musí ven pro vytvoření dostatečného prostoru. Kdo přeci jen potřebuje i mechaniku, existuje možnost si dokoupit externí box pro mechaniku. Rámeček pasuje do notebooků o standardní výšce 12,7 mm.Parametry a specifikace:Podporované disky:Rozhraní: Serial ATAFormát: 2,5“Typ: HDD, SSDPodporované notebooky:Výška 12,7 mmPozice pro optickou mechanikuRozměry:12,7 x 129 x 128 mmHmotnost:230g (alza.cz)

EVOLVEO DF095 (DF095)

EVOLVEO DF095 (DF095)

Redukce pro 2.5" SATA disk do notebooku místo optické mechaniky, rozměry 9.5 x 129 x 128 mm Zvyšte si úložný prostor pomocí dalšího HDD nebo si zrychlete počítač přidáním moderního SSD disku. Rámeček pro disky je určený do notebooků, kde zaujme pozici místo CD/DVD mechaniky. Ta musí ven pro vytvoření dostatečného prostoru. Kdo přeci jen potřebuje i mechaniku, nabízí se řešení v podobě dokoupení externího boxu pro mechaniku. Rámeček je určen pro notebooky s výškou 9,5 mm a SATA rozhraním.Parametry a specifikace:Podporované disky:Rozhraní: Serial ATAFormát: 2,5“Typ: HDD, SSDPodporované notebooky:Výška 9,5 mmPozice pro optickou mechanikuFyzické údaje:9,5 x 129 x 128 mmHmotnost: 230 g (alza.cz)

EVOLVEO MG648 (MG648)

EVOLVEO MG648 (MG648)

Herní myš optická, 800/1200/1600/2400dpi, 6x tlačítko Kvalitní drátová herní myš od známé firmy EVOLVEO představuje cenově přívětivou volbu hlavně pro náruživé hráče počítačových šlágrů. Její ergonomie navržená především pro praváky vám umožní s myší také pohodlně pracovat. V noci oceníte modré podsvícení rolovacího kolečka. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Povedená egonomie Na první pohled zajímavá myšKvalitní drátová herní myš od známé firmy EVOLVEO představuje cenově přívětivou volbu hlavně pro náruživé hráče počítačových šlágrů. Její ergonomie navržená především pro praváky vám umožní s myší také… (alza.cz)

Evolveo VRC-4

Evolveo VRC-4

Brýle pro virtuální realitu s rozsahem 360°, 3D, kompatibilita s iOS/Android/Windows, pro mobilní telefony 4.7 - 6.0". • konstrukce vylepšená o rychlejší vyndávání telefonu a chlazení • špičkové tvrzené sklo chrání oči před nebezpečným zářením • vhodná pro celou škálu moderních telefonů (od 4,7 do 6") • místo pro konektor sluchátek na všech používaných místech • kvalitní pohled pro každého (IPD a dioptrická korekce až 5 mm) • vynikající úroveň komfortu (nastavitelný popruh + měkké posazení na nos) • desítky dostupných VR aplikací v obchodu platformy Android, iOS, Win (euronics.cz)

32CH NVR rekordér Secutek NVR3636A - 4K, H.265+

32CH NVR rekordér Secutek NVR3636A - 4K, H.265+

Špičkový 32 kanálový NVR rekordér. Nahrávání až ve 4K rozlišení (3840x2160) a kompresi až H.265+ s možností dálkového ovládání přes smartphone a zálohování na USB či síť (spyobchod.cz)

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory (EP-600-XDR) červený

Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory (EP-600-XDR) červený

Elegantní mobilní telefon v moderní modro-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně zjednodušeno, velká čísla a písmena jsou výborně čitelná na velkém barevném displeji. Jednotlivá tlačítka klávesnice jsou oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla jsou k dispozici 3 vyhrazená tlačítka na přední straně telefonu. Stiskem tlačítka je možno také velmi ryhle spustit fotoaparát. Fotokontakty ednotlivým kontaktům je možné přiřadit fotografii a na barevném displeji pak snadno poznáte kdo vám volá. Nabíjecí stojánek Telefon je dodáván s praktickým nabíjecím stojánkem, do kterého stačí telefon zasunout a… (kasa.cz)

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp. kamery ABUS TVVR36500,…

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp. kamery ABUS TVVR36500, 4kanálový

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp. kamery ABUS TVVR36500, 4kanálový (conrad.cz)

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp. kamery ABUS TVVR36300,…

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp. kamery ABUS TVVR36300, 4kanálový

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp. kamery ABUS TVVR36300, 4kanálový (conrad.cz)

Spínaný síťový zdroj sps 035-d4

Spínaný síťový zdroj sps 035-d4

Technické parametryHodnotaVelikostBTyp (výrobce)SPS 035-D4Výstupní proud 2 (max.)2.4 APřipojení (součástky)Šroubová svorkaTyp napájecího adaptéru (kategorie)AC/DC vestavný zdrojRozměr, délka99 mmPočet výstupů2Příkon35 WRozměr, výška35 mmVýstupní napětí (max.)15 V/DCRozměr, šířka82 mmVýstupní napětí 2 (max.)-15 V/DCVstupní napětí (min.)85 V/ACVstupní napětí (max.)264 V/ACVlastnostiStandardní příprava pro montáž, tím pádem montážně kompatibilní s výrobky jiných výrobců síťových zdrojůVelmi dlouhá životnost díky vysoce kvalitním součástkám, jako jsou např. kondenzátory Nippon Chemi-Con apod., a tím vysoká míra MTBFBezpečnostní prvky proti přetížení, přepětí a zkratu s automatickým opětovným spuštěnímMezinárodní použití díky univerzálnímu vstupu napětí od 85 do 265 V AC/47 až 63 Hz nebo od… (fonetip.cz)

Neato Robotics Botvac D4 Connected černý

Neato Robotics Botvac D4 Connected černý

Neato Botvac D4 Connected robotický vysavač Neato Botvac D4 Connected je nejdostupnější a nejvýkonnější robotický vysavač s dokonale přesnou laserovou navigací. Mezi jeho přednosti patří Wi-Fi připojení a ovládání přes chytrý telefon, hodinky a tablet. Unikátní D-tvar s technologií CornerClever™ bezproblémově vysává nečistoty těsně podél stěn a rohů. Neato skenuje a mapuje každou místnost, nábytek, dveře i schody v reálném čase, vysává systematicky místnost po místnosti a nevynechá žádné místo podlahy. Ideální na všechny typy podlah včetně koberců a snadno si poradí se zvířecími chlupy. Automaticky se dobije a pokračuje v úklidu z místa, kde skončil. Navíc podporuje funkci „NO-GO“ lines, kterou určíte robotu, kde nemá uklízet a nemusíte již používat žádné další virtuální zdi či… (kasa.cz)

Casarredo Komoda DALLAS D4 Jarstol 80,5/91/43,5

Casarredo Komoda DALLAS D4 Jarstol 80,5/91/43,5

Komoda DALLAS D4 Jarstol 80,5/91/43,5. Moderní kolekce DALLAS je velmi oblíbená díky bohatému výběru z mnoha prvků. Kolekce je navržena dle nejnovějších trendů, moderní vzhled dodávají i detaily v nábytku s odlišnou barvou. Výrobce si dal záležet na zachovaní dokonalé funkčnosti a proto zvolil materiál kvalitní lamonivanou dřevotřísku odolnou vůči poškrábání, vysokým teplotám a vhkosti. Horní i spodní desky jsou o tloušťce 48mm. Vitríny mají pískované sklo kolem rámu. Boky jsou zdobeny MDF lištami v dekoru korpusu a mají ABS hrany. Z mnohých komponentů sestavy si zaručeně vybere i nejnáročnejší zákazník dle představ a prostorových možností. Nábytek lze doplnit o LED osvětlení. Dodáváme v demontu. (daka.cz)

NOKIAN WR D4 FR 205/60 R16 92H

NOKIAN WR D4 FR 205/60 R16 92H

(spolehlivepneu.cz)

NOKIAN WR D4 XL 195/65 R15 95H

NOKIAN WR D4 XL 195/65 R15 95H

(spolehlivepneu.cz)

AXAGON CRE-D4 HANDY, černá (CRE-D4B)

AXAGON CRE-D4 HANDY, černá (CRE-D4B)

Čtečka karet externí, USB 2.0, 4-slot, SD, microSD, MS, M2 Mini čtečka AXAGON CRE-D4B HANDY pro snadné čtení a zápis různých formátů paměťových karet, které jsou nejčastěji použity v digitálních fotoaparátech, kamerách a chytrých telefonech. Čtyři sloty přímo podporují všechny běžné verze karet microSD, M2, SD/MMC a Memory Stick.VypnutoVynechat z LightBoxuVelmi kompaktní mini čtečka AXAGON HANDY CRE-D4B poskytuje 4 sloty a umožňuje čtení a zápis nejpopulárnějších formátů paměťových karet dnešní doby.4 SLOTS • HANDYVypnutoVynechat z LightBoxuČtyři sloty přímo podporují karty microSD/SDHC/SDXC, SD/SDHC/SDXC, MMC, RS-MMC, M2, MS, MS Duo.V… (alza.cz)

AKU vrtačka Parkside PABS 20-Li D4

AKU vrtačka Parkside PABS 20-Li D4

Popis   Výkonný motor PARKSIDE-SPEEDMASTER s 2 stupňovou převodovkou Včetně akumulátoru a nabíjecí stanice Rychloupínací sklíčidlo z kovu a radiálním zajištěním Vypínač s plynulou regulací otáček a rychlým zastavením Integrované LED pracovní světlo 3stupňový ukazatel stavu akumulátoru 60 min. rychlonabíječka s automatickým vypnutím nabíjení Ergonomické měkké držadlo Magnetický držák na bity po obou stranách Technické údaje   Akumulátor Li-Ion 20 V / 2 Ah Počet otáček: 1.stupeň: 0-400 min-1; 2.stupeň: 0-1 400 min-1 Kroutící moment: až 35 Nm Nastavení momentu: 25 předvolitelných stupňů + dodatečný stupeň vrtání Použitelný průměr vrtáku: až 13 mm Aretace: automatická – SPINDLE-LOCK Rozměry   cca 22,1 x 23,5 x 9,7 cm (včetně akumulátoru) Hmotnost … (nejlevnejsizbozi.cz)

NOKIAN WR D4 175/65 R14 82T

NOKIAN WR D4 175/65 R14 82T

(spolehlivepneu.cz)

NOKIAN WR D4 215/60 R17 96H

NOKIAN WR D4 215/60 R17 96H

(spolehlivepneu.cz)

NOKIAN WR D4 155/65 R14 75T

NOKIAN WR D4 155/65 R14 75T

(spolehlivepneu.cz)

NOKIAN WR D4 165/60 R15 77T

NOKIAN WR D4 165/60 R15 77T

(spolehlivepneu.cz)

NOKIAN WR D4 185/65 R15 88T

NOKIAN WR D4 185/65 R15 88T

(spolehlivepneu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít