EVOLVEO Detective D04 NVR (DETECTIVE D4)

The Love Detective - Alexandra Potter

The Love Detective - Alexandra Potter

Because love is the greatest mystery of all . . . Get ready for the adventure of a lifetime with this magical romantic comedy from the bestselling author of ME AND MR DARCY. 'In a way, I'm a bit of a love detective. Because what's a greater mystery than love?' Meet Ruby Miller. A writer who makes happy-ever-afters happen. Until she discovers her fiance is a lying cheat and loses her faith in love. So when her sister invites her on a beach holiday to Goa to forget about him, Ruby jumps on a plane . . . and into an extraordinary adventure. Stolen bags, a runaway sister and a handsome American stranger sweep Ruby into a magical mystery tour across India. Amid fortresses and fortune tellers, and a whirlwind of weddings, she uncovers fascinating stories of love, lost and found. But as the… (knihydobrovsky.cz)

Pokémon TCG: Detective Pikachu Collector Chest

Pokémon TCG: Detective Pikachu Collector Chest

Oblíbený kufřík s tématikou nového filmu Pokémon: Detective Pikachu!\nKrásný plechový kufřík je vhodným dárkem jak pro začínající hráče, tak pro ty pokročilé!\nKufřík obsahuje spoustu sběratelských předmětů a karet z edice Pokémon: Detective Pikachu.\n\nObsah balení:\n7x booster - Pokémon Detective Pikachu (7 x 4 karty)\n2x booster ze starších edicí (2 x 10 karet)\n1x odznáček - Detective Pikachu\n1x házecí mince - Detective Pikachu\n1x samolepky - Detective Pikachu\n1x poznámkový bloček\n1x kartu s kódem na Pokémon TCG Online (mrakyhracek.cz)

Pokémon: detective pikachu greninja-gx case

Pokémon: detective pikachu greninja-gx case

Balení obsahuje:1 foilovou promo kartu s Pokémonem-GX1 velkou foilovou karta s Pokémonem-GX4 boostery Pokémon TCG: Detective Pikachu (4 karty v balení)2 další boostery Pokémon TCG (10 karet v balení)1 karta s kódem pro Pokémon TCG Online (fonetip.cz)

Pokémon tcg: detective pikachu collector chest

Pokémon tcg: detective pikachu collector chest

Oblíbený kufřík s tématikou nového filmu Pokémon: Detective Pikachu!Krásný plechový kufřík je vhodným dárkem jak pro začínající hráče, tak pro ty pokročilé!Kufřík obsahuje spoustu sběratelských předmětů a karet z edice Pokémon: Detective Pikachu.Obsah balení:7x booster - Pokémon Detective Pikachu (7 x 4 karty)2x booster ze starších edicí (2 x 10 karet)1x odznáček - Detective Pikachu1x házecí mince - Detective Pikachu1x samolepky - Detective Pikachu1x poznámkový bloček1x kartu s kódem na Pokémon TCG Online (fonetip.cz)

Art Detective: Spot the Difference! - Kutschbach

Art Detective: Spot the Difference! - Kutschbach

This highly engaging booklets young readers play detective as they examine great works of art to see if they are the real thing—or forgeries.From Michelangelo to Picasso, art history is filled with stories of spectacular forgeries that have stumped the greatest scholars of their time. It is from this fascinating angle that young readers learn about the great works of art in this fun and educational book. Set in an imaginary museum, it presents reproductions of famous art works alongside “forgeries.” Readers are asked to play detective as they examine each painting closely, looking for the differences. Along the way a small cartoon sleuth leads them through the paintings, uncovering technical and historical details that enhance readers’ appreciation and knowledge. Whether they’re examining… (knihydobrovsky.cz)

Uživatele, kteří hledají "EVOLVEO Detective D04 NVR (DETECTIVE D4)" se dívají také na:

Evolveo strongphone q4 display
Evolveo strongphone d2 náhradní díly
Evolveo strongphone x2 recenze
Evolveo strongphone q4 náhradní díly

Pokémon: Detective Pikachu Charizard-GX Case (820650805356)

Pokémon: Detective Pikachu Charizard-GX Case (820650805356)

Hra s Pokémony Patříte mezi fanoušky Pokémonů? Pak vám doma nesmí chybět nová hra, v níž pomůžete detektivovi Pikachu řešit zapeklité případy. Ve hře najdete foilovou promo kartu s nebojácným Pokémonem Charizard, navíc je také na další obří jumbo kartě. Jakou složku s případem si zvolíte a jakého Pokémona budete stopovat je pouze na vás. Pokémon Case File je balení, které bylo vydané jen pro speciální sérii karetní hry Detective Pichachu. Pustit se můžete také do on-line verze. Stačí sehnat parťáka do hry a pustit se do nových dobrodružství! Klíčové vlastnosti hry Detective Pikachu Charizard-GX Case s PokémonyDetektiv Pikachu řeší případyKaretní hra s foilovou promo kartou s Pokémonem a jumbo kartouVe hře je nebojácný Pokémon CharizardCase File je balení jen pro… (alza.cz)

Batman Detective Comics 4: Trest - Layman John

Batman Detective Comics 4: Trest - Layman John

O tom, že Batman je nejznámějším ochráncem Gothamu, není pochyb. Ať už bojuje s nákazou, která z normálních občanů dělá nestvůry, ať měří síly i důvtip s ambiciózním zločincem, který ve své nenávisti nedělá rozdílu mezi hrdiny a padouchy, nebo využívá znalosti bojových umění v zápase s vrahem se záhadnými schopnostmi, Temný rytíř udělá cokoliv, jen aby své město zachránil. S Batmanem je zajedno i ruka zákona. Muži a ženy z gothamského policejního sboru dennodenně nasazují životy, aby ochránili nevinné a viníky aby předali spravedlnosti. Nyní ale v jejich řadách rozsévá smrt sériový vrah policistů, o němž se ví jen to, že si říká Wrath… (knihydobrovsky.cz)

Batman Detective Comics 5: Gothopie - Layman John

Batman Detective Comics 5: Gothopie - Layman John

V Gothamu je všechno v pořádku… ale něco tu nehraje. V utopickém Gotham City už zločin nemá místo. O spravedlnost se stará Batman se svou partnerkou a milenkou Selinou Kyleovou. Takhle to tu bylo odjakživa. Občané jsou spokojeni, až na rekordní počet jinak naprosto normálních sebevražd. Zpod sněhobílé fasády Gothtopie se dere na svět něco hodně temného. A až Batman zjistí, že tu něco nefunguje tak, jak by mělo, stane se veřejným nepřítelem číslo jedna, a to dokonce i pro své nejbližší. Dokáže nejlepší světový detektiv zjistit, kde má původ ta masová halucinace, která zachvátila celé město? Nebo Gotham propadne šílenství jednou provždy? (knihydobrovsky.cz)

Pokémon TCG: Detective Pikachu Character GX Case

Pokémon TCG: Detective Pikachu Character GX Case

Záhadný případ ve městě Ryme s Mewtwo-GX! Čas na pořádné Pokémon vyšetřování – máme totiž úžasného Pokémon detektiva! Oslavte Pokémon Detective Pikachu film s vysokovýkonnou foilovou promo kartou a obří kartou Mewtwo-GX – obě dvě jsou jasnými zlatými hřeby každé Pokémon TCG kolekce. A to není všechno! Můžeš zaútočit hned na 4 speciální Detective Pikachu booster balíčky, plus 2 doplňkové booster balíčky ze série Sun & Moon k rozšíření tvojí sbírky a k odhalení dalších Pokémonů z města Ryme a okolí! Pokémon Detective Pikachu Mewtwo-GX Case File obsahuje:– 1x foilová karta Charizard-GX– 1x foilová obří karta Charizard-GX– 4x Pokémon Detective Pikachu booster balíček (každý obsahuje 4 karty)– 2x doplňkový booster balíček ze série Sun & Moon (každý obsahuje 10 karet a 1 základní energii)– 1x… (knihydobrovsky.cz)

Weird Detective : The Stars Are Wrong - Villanova Guiu

Weird Detective : The Stars Are Wrong - Villanova Guiu

The streets of New York have been plagued by a pattern of crimes too weird and bizarre for the average detective. Lurking in the evidence are shadows of loathsome horrors from beyond space and time, seeking to usher in the unimaginable evil of the Old Ones. And the only man capable of fighting against the unspeakable terrors isn't a man at all. Detective Sebastian Green is one of them--it takes a monster to catch a monster. New York Time's best-selling author, Fred Van Lente, and artist Guiu Vilanova are on the case for Weird Detective, a Lovecraftian mystery tale! (knihydobrovsky.cz)

Pokémon: Detective Pikachu Greninja-GX Case

Pokémon: Detective Pikachu Greninja-GX Case

Balení obsahuje:1 foilovou promo kartu s Pokémonem-GX1 velkou foilovou karta s Pokémonem-GX4 boostery Pokémon TCG: Detective Pikachu (4 karty v balení)2 další boostery Pokémon TCG (10 karet v balení)1 karta s kódem pro Pokémon TCG Online (mrakyhracek.cz)

The Vinyl Detective 02. The Run-Out Groove (1783297697)

The Vinyl Detective 02. The Run-Out Groove (1783297697)

Kniha - autor Andrew Cartmel, 320 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá When a mint copy of the final album by "Valerian"- England's great lost rock band of the 1960s-surfaces in a charity shop, all hell breaks loose. Finding this record triggers a chain of events culminating in our hero learning the true fate of the singer Valerian, who died under equivocal circumstances just after-or was it just before?- the abduction of her two-year-old son. (alza.cz)

Batman Detective Comics 6: Ikarus - Manapul Francis, Buccellato Brian

Batman Detective Comics 6: Ikarus - Manapul Francis, Buccellato Brian

Bruce Wayne věří Gotham City. Ano, to město jej připravilo o rodiče i o syna. Ale gothamští lidé jsou dobří a město skýtá neomezené možnosti. Proto si Bruce hodně slibuje od nového projektu, ve kterém spolu s nově příchozí vizionářkou hodlají revitalizovat jednu z nejzanedbanějších městských částí. To ale nepočítal s ikarusem.Tato silná experimentální droga člověku nabízí nepoznané opojení, ale může vás také spálit zaživa. Detektiv Harvey Bullock zná tuto drogu až příliš dobře kvůli zážitku z minulosti, který tají. A když Brucova nová obchodní partnerka umře na předávkování, Harvey chce, aby za to Wayne zaplatil. Bruce, nyní jako Batman, se musí ke zdroji drogy dostat dříve než Bullock, v místě však zuří válka gangů. Je to souboj techniky a technologií Temného rytíře proti zkušenému… (knihydobrovsky.cz)

Batman Detective Comics Ikarus (978-80-7595-012-3)

Batman Detective Comics Ikarus (978-80-7595-012-3)

Kniha - autor Brian Buccellato; Francis Manapul, 176 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Bruce Wayne věří Gotham City. Ano, to město jej připravilo o rodiče i o syna. Ale gothamští lidé jsou dobří a město skýtá neomezené možnosti. Proto si Bruce hodně slibuje od nového projektu, ve kterém spolu s nově příchozí vizionářkou hodlají revitalizovat jednu z nejzanedbanějších městských částí. To ale nepočítal s ikarusem. Tato silná experimentální droga člověku nabízí nepoznané opojení, ale může vás také spálit zaživa. Detektiv Harvey Bullock zná tuto drogu až příliš dobře kvůli zážitku z minulosti, který tají. A když Brucova nová obchodní partnerka umře na předávkování, Harvey chce, aby za to Wayne zaplatil. Bruce, nyní jako Batman, se musí ke zdroji drogy dostat dříve než Bullock,… (alza.cz)

Batman Detective Comics Tváře smrti (978-80-7507-743-1)

Batman Detective Comics Tváře smrti (978-80-7507-743-1)

Kniha – autor Tony S. Daniel, 176 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Batman se střetne se svým nejděsivějším protivníkem. Z Arkhamovy léčebny zmizí Joker a z hrozných stop, jež po sobě zanechal, nedokáže ani Batman vyčíst, k čemu vlastně došlo. V celém Gotham City se dějí prapodivné, hrozné věci a zdá se, že za tím vším je nový zloduch, který si nechá říkat Dollmaker. Ten nyní unesl další dvě oběti – mladou nevinnou dívku a policejního komisaře Jima Gordona. Chce-li je Batman zachránit, musí Dollmakerovi jako návnadu předhodit něco mnohem lákavějšího – sebe samotného. Když má již Dollmaker Batmana ve své moci, hodlá jej prodat tomu zájemci, který za něj zaplatí nejvíc. Dokáže Batman nakonec uniknout i z tohoto zajetí? A podaří se mu vypátrat Dollmakerovo tajemství a zjistit,… (alza.cz)

Precious and Grace: 'No. 1 Ladies'' Detective Agency 17' (0349142033)

Precious and Grace: 'No. 1 Ladies'' Detective Agency 17' (0349142033)

Kniha - autor Alexander McCall Smith, 256 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá One bright morning, Precious Ramotswe - head of Botswana's No. 1 Ladies' Detective Agency - receives a visitor: a woman from Australia. This woman asks Precious to take on a case: to find the nursemaid who raised her during her childhood in Botswana. The woman wants to thank her for being such an important part of her life. Precious has a history of successfully solving cases, but this one proves difficult and throws up a number of surprises and challenges. Back in her office, next door to the Speedy Motors Garage on Twokleng Road, Precious also has a team to manage: Mr Polopetsi, a part-time science teacher and new assistant at the agency; she mentors Charlie, a former apprentice and young man too… (alza.cz)

Batman Detective Comics 3: Imperátor Penguin - Layman John

Batman Detective Comics 3: Imperátor Penguin - Layman John

Pokloňte se novému imperátorovi… Oswald Cobblepot má plán. Už mu nestačí být Penguin, pouhý vládce podsvětí, touží po lásce celého Gotham City. Stačí jediné – objednat si nájemné vrahy na Bruce Wayna, a z nechvalně proslulého zločince se doslova přes noc stává milovaný spasitel Gothamu. Vše probíhá přesně podle plánu. Když ale propukne teror, dostane i ten nejlepší plán trhliny. A když se do Gothamu vrátí Joker, přijde s ním i chaos. Penguin se dočasně ocitá mimo provoz a Batman neví, co dřív. Musí zabránit v činnosti Poison Ivy a skupině pomatených Jokerových uctívačů, a navíc jej ohrožuje i nový nepřítel, který vystoupil z ústraní. Říká si Emperor Penguin a je ve všem stejný jako Penguin, jen ještě horší. S ním to bude mít Batman zlé… a Oswald Cobblepot ještě mnohem horší. Nový příběh… (knihydobrovsky.cz)

Batman Detective Comics 3 Liga stínů (978-80-7595-081-9)

Batman Detective Comics 3 Liga stínů (978-80-7595-081-9)

Kniha - autor Christian Duce; Marcio Takara; James Tynion IV, 184 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá STÍNY NAD GOTHAMEM Batwoman, skvělá bojovnice se zločinem, která překonala i ty nejtrpčí zrady. Clayface, napravený padouch, jehož potenciál zastiňují jen jeho ohromné schopnosti. Noví hrdinové jako Azrael, anděl pomsty, a Batwing, který je ve své dokonalé zbroji skutečným temným rytířem. V čele tohoto týmu strážců stojí sám Batman, aby společně s nimi chránil Gotham City. Brzy se však na světlo dostanou tajemství nejzáhadnější členky týmu, Cassandry Cainové. A stín, který budou vrhat, bude temnější než vše, co jsme doposud viděli. Mysleli si, že Liga stínů je jen báchorka – o tajném společenství nihilistických vrahů se šeptalo ledacos, nikdo je ale nikdy neviděl. Nyní ale je… (alza.cz)

Batman Detective Comics 2 Syndikát obětí (978-80-7595-066-6)

Batman Detective Comics 2 Syndikát obětí (978-80-7595-066-6)

Kniha - autor James Tynion; Alvaro Martinez; Eddy Barrows, 168 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Aby zachránili Gotham City, zlikvidují Temného rytíře! Říkají si Syndikát obětí, protože všichni z nich jsou oběti – lidé, kteří se připletli do boje mezi Batmanem a jeho úhlavními nepřáteli. Všem jim to zničilo život. Všichni nabyli děsivé schopnosti – schopnosti, jež nyní využívají k tomu, aby už nikdo nedopadl jako oni. Proto se zaměřili na každého, kdo nosí netopýří symbol. Hrdinů se znakem netopýra je ale nyní víc než kdy předtím. Batmanův nový tým tvoří Batwoman, Orphan, Spoiler, Clayface a Batwing. Ale hrdina, který stál u zrodu tohoto týmu – Tim Drake alias Red Robin – je mrtvý. Timova smrt všechny nahlodala. Může Syndikát obětí najít spojence přímo mezi Batmanovými… (alza.cz)

Hrneček z kostního porcelánu Churhill China Detective, 300 ml

Hrneček z kostního porcelánu Churhill China Detective, 300 ml

Kostní porcelán nemusí být jen kýč. Ten od značky Churchill China vás přenese do snového světa vzorů. V tomto sympatickém hrníčku si vychutnáte ranní čaj, odpolední kávu nebo třeba horké mléko před usnutím. Radost udělá i jako pěkný dárek ♥ (bonami.cz)

Batman Detective Comics 1: Tváře smrti - Tony S. Daniel

Batman Detective Comics 1: Tváře smrti - Tony S. Daniel

Batman se střetne se svým nejděsivějším protivníkem. Z Arkhamovy léčebny zmizí Joker a z hrozných stop, jež po sobě zanechal, nedokáže ani Batman vyčíst, k čemu vlastně došlo. V celém Gotham City se dějí prapodivné, hrozné věci a zdá se, že za tím vším je nový zloduch, který si nechá říkat Dollmaker. Ten nyní unesl další dvě oběti – mladou nevinnou dívku a policejního komisaře Jima Gordona. Chce-li je Batman zachránit, musí Dollmakerovi jako návnadu předhodit něco mnohem lákavějšího – sebe samotného. Když má již Dollmaker Batmana ve své moci, hodlá jej prodat tomu zájemci, který za něj zaplatí nejvíc. Dokáže Batman nakonec uniknout i z tohoto zajetí? A podaří se mu vypátrat Dollmakerovo tajemství a zjistit, kam se vlastně poděl Joker? Nebo nakonec zvítězí Dollmaker? (knihydobrovsky.cz)

Batman Detective Comics 2: Zastrašovací taktiky - Tony S. Daniel

Batman Detective Comics 2: Zastrašovací taktiky - Tony S. Daniel

Kolem Temného rytíře se to záhadami jen hemží. Ozbrojenci v Batmanově kostýmu vyloupí banku. Márnice města Gotham zaplňují mrtvoly, které si jsou navzájem podobné, a pak vzápětí mizí. Přímo ve firemní budově Wayne Enterprises probíhá pokus, který končí nebezpečným nezdarem. Vše nasvědčuje tomu, že tyto události mají společného jmenovatele, zabijáka zvaného Mr. Toxic, a že v ohrožení není jen samotný Gotham, ale i celý svět. Temný rytíř se této záhadě musí dostat na kloub, čeká ho ale boj s celou bandou Scarecrowů zamořujících vše svým jedovatým plynem strachu, střet s tajnou organizací Soví tribunál, která zaútočí na Arkhamovu léčebnu, a také útěk jednoho z tamních nejnebezpečnějších chovanců, který ovládá hypnózu a říká si Black Mask. Navíc spolu s Brucem Waynem absolvujete poslední… (knihydobrovsky.cz)

Batman Detective Comics 2: Zastrašovací taktiky (978-80-7595-044-4)

Batman Detective Comics 2: Zastrašovací taktiky (978-80-7595-044-4)

Kniha - autor Tony S. Daniel; Ed Benes, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Ozbrojenci v Batmanově kostýmu vyloupí banku. Márnice města Gotham zaplňují mrtvoly, které si jsou navzájem podobné, a pak vzápětí mizí. Vše nasvědčuje tomu, že jde o práci zabijáka zvaného Mr. Toxic a že v ohrožení není jen samotný Gotham, ale celý svět. Při pátrání po tomto nebezpečném zločinci se Batman střetne se Scarecrowem a jeho jedovatým plynem strachu, s tajnou organizací Court of Owls, a také s jedním z nejnebezpečnějších chovanců Arkhamovy léčebny, s mafiánským bossem Black Mask. (alza.cz)

The Word Detective: A Life in Words: From Shenanigan to Selfie …

The Word Detective: A Life in Words: From Shenanigan to Selfie (1408706733)

Kniha - autor John Simpson, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná Language is always changing. No one knows where it is going but the best way to future-cast is to look at the past. John Simpson animates for us a tradition of researching and editing, showing us both the technical lexicoraphy needed to understand a word , and the careful poetry needed to construct its definition. He challenges both the idea that dictionaries are definitive, and the notion that language is falling apart. With a sense of humour . an ability to laugh at bureaucracy , and an inclination to question the status quo, John Simpson gives life to the colourful characters at the OED and to the English language itself. He splices his stories with entertaining and erudite diversions into the history and origin of… (alza.cz)

Batman Detective Comics 5 Gothopie (978-80-7507-608-3)

Batman Detective Comics 5 Gothopie (978-80-7507-608-3)

Kniha – autor Jason Fabok; John Layman, 208 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V Gothamu je všechno v pořádku… ale něco tu nehraje. V utopickém Gotham City už zločin nemá místo. O spravedlnost se stará Batman se svou partnerkou a milenkou Selinou Kyleovou. Takhle to tu bylo odjakživa. Občané jsou spokojeni, až na rekordní počet jinak naprosto normálních sebevražd. Zpod sněhobílé fasády Gothtopie se dere na svět něco hodně temného. A až Batman zjistí, že tu něco nefunguje tak, jak by mělo, stane se veřejným nepřítelem číslo jedna, a to dokonce i pro své nejbližší. Dokáže nejlepší světový detektiv zjistit, kde má původ ta masová halucinace, která zachvátila celé město? Nebo Gotham propadne šílenství jednou provždy? (alza.cz)

Department of Sensitive Crimes: A detective Varg - Alexander McCall…

Department of Sensitive Crimes: A detective Varg - Alexander McCall Smith

The Girl with the Dragon Tattoo introduced us to 'Scandi noir'. Now, welcome to Alexander McCall Smith's world of Scandi blanc . . . Ulf Varg works in Malmo's Department of Sensitive Crimes. Like all Scandinavian detectives he has his issues. In his case these include his unresolved feelings for his colleague, Anna; his impatience over the seeming incompetence of his irritating colleague Blomquist; and his concerns for the health of his hearing-impaired dog, Marten, the only dog in Sweden (and possibly all Scandinavia) who is able to lip-read (in Swedish). Along with his colleagues, Ulf is called upon to investigate a bizarre attack on a market trader, the disappearance of a handsome man who may or may not exist, and the affairs of a variety of young female students whose relationships… (knihydobrovsky.cz)

Batman Detective Comics: Ve stínu netopýrů (978-80-7595-029-1)

Batman Detective Comics: Ve stínu netopýrů (978-80-7595-029-1)

Kniha - autor James Tynion; Alvaro Martinez; Eddy Barrows, 176 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Do gothamských ulic vtrhla elitní bojová jednotka, která Temného rytíře napodobuje. Její vybavení, technologie i taktika jsou odpozorované od Batmana, jsou však propracovanější a na vyšší úrovni. Motivy této armády zůstávají záhadou, její cíle jsou však zřejmé – tihle „Batmanové“ mají spadeno na gothamské maskované strážce pořádku. Temnému rytíři je jasné, že takové armádě sám čelit nemůže, a nedokážou to ani ostatní bojovníci se zločinem. Proto za svého generála ustanoví Batwoman a z nové generace gothamských hrdinů vytvoří vlastní armádu. Tim Drake alias Red Robin, Stephanie Brownová alias Spoiler, Cassandra Cainová alias Orphan a napravený zločinec Basil Karlo alias Clayface, ti… (alza.cz)

Liar Liar: (Harriet Blue 3) (Detective Harriet Blue Series) - James…

Liar Liar: (Harriet Blue 3) (Detective Harriet Blue Series) - James Patterson

Detective Harriet Blue is clear about two things. Regan Banks deserves to die. And she’ll be the one to pull the trigger. But Regan – the vicious serial killer responsible for destroying her brother’s life – has gone to ground. Suddenly, her phone rings. It’s him. Regan. ‘Catch me if you can,’ he tells her. Harriet needs to find this killing machine fast, even if the cost is her own life. So she follows him down the Australian south coast with only one thing on her mind. Revenge is coming – and its name is Harriet Blue … (knihydobrovsky.cz)

The Sherlock Holmes Handbook: 'Methods and Mysteries of the World''s…

The Sherlock Holmes Handbook: 'Methods and Mysteries of the World''s Greatest Detective' (1594744297)

Kniha - autor Ransom Riggs, 208 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá The first Sherlock Holmes adventure appeared in 1887, but today the detective is more popular than ever-witness the upcoming release date of Sherlock Holmes, starring Robert Downey Jr. and Jude Law. For every reader who dreams of solving crimes in turn-of-the-century London, The Sherlock Holmes Handbook features skills that all would-be sleuths should know: - How to Use Deductive Reasoning- How to Analyze Fingerprints-Without Computers- How to Master a Dozen Disguises- How to Survive a Plunge over a Waterfall Readers will also discover a host of information about Holmes and his universe: How was the real Scotland Yard organized? Could people back then really buy cocaine over the counter? And why were the… (alza.cz)

Batman Detective Comics 2: Syndikát obětí - Tynion James, Barrows…

Batman Detective Comics 2: Syndikát obětí - Tynion James, Barrows Eddy, Martinez Alvaro, Ferreira Eber

Aby zachránili Gotham City, zlikvidují Temného rytíře! Říkají si Syndikát obětí, protože všichni z nich jsou oběti – lidé, kteří se připletli do boje mezi Batmanem a jeho úhlavními nepřáteli. Všem jim to zničilo život. Všichni nabyli děsivé schopnosti – schopnosti, jež nyní využívají k tomu, aby už nikdo nedopadl jako oni. Proto se zaměřili na každého, kdo nosí netopýří symbol. Hrdinů se znakem netopýra je ale nyní víc než kdy předtím. Batmanův nový tým tvoří Batwoman, Orphan, Spoiler, Clayface a Batwing. Ale hrdina, který stál u zrodu tohoto týmu – Tim Drake alias Red Robin – je mrtvý. Timova smrt všechny nahlodala. Může Syndikát obětí najít spojence přímo mezi Batmanovými spolupracovníky? A může jeden odpadlík stačit na to, aby zničil celý hrdinský tým a přiměl Batmana nadobro pověsit… (knihydobrovsky.cz)

Batman Detective Comics 1: Ve stínu netopýrů - Tynion James, Barrows…

Batman Detective Comics 1: Ve stínu netopýrů - Tynion James, Barrows Eddy, Martinez Alvaro, Ferreira Eber

Gotham City zahalil netopýří stín. Tentokrát ale nepochází od Batmana. Do gothamských ulic vtrhla elitní bojová jednotka, která Temného rytíře napodobuje. Její vybavení, technologie i taktika jsou odpozorované od Batmana, jsou však propracovanější a na vyšší úrovni. Motivy této armády zůstávají záhadou, její cíle jsou však zřejmé – tihle „Batmanové“ mají spadeno na gothamské maskované strážce pořádku. Temnému rytíři je jasné, že takové armádě sám čelit nemůže, a nedokážou to ani ostatní bojovníci se zločinem. Proto za svého generála ustanoví Batwoman a z nové generace gothamských hrdinů vytvoří vlastní armádu. Tim Drake alias Red Robin, Stephanie Brownová alias Spoiler, Cassandra Cainová alias Orphan a napravený zločinec Basil Karlo alias Clayface, ti tvoří vojsko, se kterým jdou Batman a… (knihydobrovsky.cz)

The Stolen Girls : A totally gripping thriller with a twist you won't…

The Stolen Girls : A totally gripping thriller with a twist you won't see coming (Detective Lottie Parker, Book 2) - Patricia Gibneyová

Shortlisted for the Irish Book Awards - RTE Radio One's The Ryan Tubridy Show Listeners' ChoiceThe young woman standing on Lottie's step was a stranger. She was clutching the hand of a young boy. 'Help me,' she said to Lottie. 'Please help me.' One Monday morning, the body of a young pregnant woman is found. The same day, a mother and her son visit the house of Detective Lottie Parker, begging for help to find a lost friend. Could this be the same girl? When a second victim is discovered by the same man, with the murder bearing all the same hallmarks as the first, Lottie needs to work fast to discover how else the two were linked. Then two more girls go missing.Detective Lottie Parker is a woman on the edge, haunted by her tragic past and struggling to keep her family together through… (knihydobrovsky.cz)

Ubiquiti UniFi NVR 2TB (UVC-NVR-2TB)

Ubiquiti UniFi NVR 2TB (UVC-NVR-2TB)

Příslušenství pro ukádání videí z IP kamer, CPU Intel D2550, 1x GLAN, 2 TB HDD  Tato malá krabička skrývá výkonné monitorovací středisko pro celou flotilu kamer. Přesně zaměřený hardware pro tyto účely zvládne obsluhovat až 50 IP kamer s nízkou energetickou spotřebou. Spolu s předinstalovaným softwarem je zařízení Ubiquiti UniFi NVR 2TB okamžitě použitelné a jednoduše obsluhovatelné monitorovací řešení. Klíčové vlastnosti Ubiquiti UniFi NVR 2TBŘešení záznamu a monitoringu více kamerKompletně připravený včetně softwaruZvládne až 50 IP kamer (při HD doporučeno 20)Moderní kodek s vysokou kvalitou a malou náročností na úložiště (H.264 / AAC)Software s intuitivní správou (včetně zasílání upozornění, management úložiště…)Vestavěný 2TB disk + 2× USB 3.0 + 4× USB 2.0 + karty SD /… (alza.cz)

Audix D4

Audix D4

Dynamický nástrojový mikrofon Audix D4 je dynamický, nástrojový mikrofon, který snese velký akustický tlak (až 144 dB) a je tedy vhodný pro snímání hlasitých zdrojů zvuku. Uplatnění najde především u bicích, ale díky precizní basové odezvě s ním lze snímat také basové kabinety, basové flétny, barytonové saxofony, trombóny ad. Hyperkardioidní charakteristika izoluje zdroj zvuku a zabraňuje přeslechům. Membrána vyrobená technologií VLM (Very Low Mass) poskytuje příjemnou, přirozenou, přesnou a dynamicky rychlou odezvu. Robustní hliníkové šasi zaručují nerozbitnost a dlouhodobou trvanlivost. (kytary.cz)

AUDIX D4

AUDIX D4

Dynamický nástrojový mikrofon určený pro snímání bicích nástrojů. (muziker.cz)

AXAGON CRE-D4 HANDY, bílá (CRE-D4)

AXAGON CRE-D4 HANDY, bílá (CRE-D4)

Čtečka karet externí, USB 2.0, 4-slot, microSD/SDHC/SDXC, SD/SDHC/SDXC, MMC, RS-MMC, M2, MS, MS Duo Mini čtečka AXAGON CRE-D4 HANDY pro snadné čtení a zápis různých formátů paměťových karet, které jsou nejčastěji použity v digitálních fotoaparátech, kamerách a chytrých telefonech. Čtyři sloty přímo podporují všechny běžné verze karet microSD, M2, SD/MMC a Memory Stick.Velmi kompaktní mini čtečka AXAGON HANDY CRE-D4 poskytuje 4 sloty a umožňuje čtení a zápis nejpopulárnějších formátů paměťových karet dnešní doby.4 SLOTS • HANDYČtyři sloty přímo podporují karty microSD/SDHC/SDXC, SD/SDHC/SDXC, MMC, RS-MMC, M2, MS, MS Duo.V souborových manažerech se čtečka indikuje pouze jako jedna nová mechanika - odpadá tak hledání aktivní jednotky s vloženou kartou.4 SLOTS • 1 ICONVe slotech čtečky… (alza.cz)

Neato Botvac D4 Connected (D404)

Neato Botvac D4 Connected (D404)

Robotický vysavač bezproblémově vysává nečistoty těsně podél stěn a rohů, skenuje a mapuje každou místnost, nábytek, dveře i schody v reálném čase, vysává systematicky místnost po místnosti a nevynechá žádné místo podlahy, ideální na všechny typy podlah včetně koberců a snadno si poradí se zvířecími chlupy, automaticky se dobije a pokračuje v úklidu z místa, kde skončil Robotický vysavač Neato Botvac D4 Connected patří mezi nejvýkonnější vysavače ve své kategorii. Díky přesné laserové navigaci skenuje každou místnost, nábytek, dveře i schody v reálném čase. K jeho přednostem patří velmi systematický způsob úklidu bez vynechaných míst. Žádná podlahová krytina ho nezastaví a jeho výjimečný D-tvar zajistí perfektní úklid těsně podél stěn i v rozích místností. Nechybí mu… (alza.cz)

Aguilar AG 6SS-D4

Aguilar AG 6SS-D4

Single-coil snímač ve velikosti soap-bar pro 6-strunnou elektrickou basovou kytaru, který poskytuje veškerou artikulaci a dynamiku tradičního single-coilu a kombinuje je se skvělým dozvukem a harmonickým růstem. Zaručuje vynikající vyváženost jednotlivých strun a tónu ve všech regi (muziker.cz)

RockCable RCL 20914 D4

RockCable RCL 20914 D4

Propojovací kabel s 3,5 mm stereo jack konektorem a 2 x 6,3 mm mono jack konektorem. Délka: 3 m. Barva: Black (muziker.cz)

Smart Ballons Balónky nafukovací, modelovací D4

Smart Ballons Balónky nafukovací, modelovací D4

Balónky nafukovací, modelovacíD4.Nafukovací balónky, z kterých se pro radost dětí dají vytvořit různá zvířátka, klobouky atd.Upozornění: Pro nafouknutí balónku doporučujeme použít pumpičku.Mix barev.V balení 100 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Aguilar AG 6SD-D4

Aguilar AG 6SD-D4

Bezšumové snímače pro šestistrunné baskytary. Nový snímač od Aguilar je vybaven dvěma magnety Alnico V a přináší pevný a konkrétní zvuk, a to všechno bez jakéhokoli šumu. Dokonalé spojení silné dynamiky a bohatých a komplexních tónů. (muziker.cz)

Aguilar AG DCB-D4

Aguilar AG DCB-D4

Single-coil snímač pro elektrickou basovou kytaru, který používá dva keramické tyčové magnety, které poskytují dynamický a citlivý attack vhodný pro všechny styly hraní. Charakterizují ho dobře vyvinuté podtóny či zpěvní dozvuk v těle a rozklad tónů. Jednotné magnetické p (muziker.cz)

Aguilar AG 5SD-D4

Aguilar AG 5SD-D4

Bezšumové snímače pro pětistrunné baskytary. Nový snímač od Aguilar je vybaven dvěma magnety Alnico V a přináší pevný a konkrétní zvuk, a to všechno bez jakéhokoli šumu. Dokonalé spojení silné dynamiky a bohatých a komplexních tónů. (muziker.cz)

Stolar Šatní skříň BALI D4

Stolar Šatní skříň BALI D4

Šatní skříň BALI D4 nabízí spousty úložného prostoru a praktické zrcadlo. Vyrábí se ve dvou barvách bílá a sonoma. Je vyrobena z kvalitních materiálů. (daka.cz)

AXAGON CRE-D4 HANDY, černá (CRE-D4B)

AXAGON CRE-D4 HANDY, černá (CRE-D4B)

Čtečka karet externí, USB 2.0, 4-slot, SD, microSD, MS, M2 Mini čtečka AXAGON CRE-D4B HANDY pro snadné čtení a zápis různých formátů paměťových karet, které jsou nejčastěji použity v digitálních fotoaparátech, kamerách a chytrých telefonech. Čtyři sloty přímo podporují všechny běžné verze karet microSD, M2, SD/MMC a Memory Stick.VypnutoVynechat z LightBoxuVelmi kompaktní mini čtečka AXAGON HANDY CRE-D4B poskytuje 4 sloty a umožňuje čtení a zápis nejpopulárnějších formátů paměťových karet dnešní doby.4 SLOTS • HANDYVypnutoVynechat z LightBoxuČtyři sloty přímo podporují karty microSD/SDHC/SDXC, SD/SDHC/SDXC, MMC, RS-MMC, M2, MS, MS Duo.V… (alza.cz)

Kamerový systém NEDIS CSWL140CBK 480P 4CH NVR + 1x IP CAM digitální

Kamerový systém NEDIS CSWL140CBK 480P 4CH NVR + 1x IP CAM digitální

Kamerový systém NEDIS CSWL140CBK 480P 4CH NVR + 1x IP CAM digitální (tipa.eu)

Kancelářská židle 1540 ASYN br07, D4

Kancelářská židle 1540 ASYN br07, D4

Kancelářská židle. - vysoký opěrák - asynchronní mechanismus - nezávislé nastavení úhlu sedáku a opěráku - nastavení výška opěráku mechanismem up - down - plynový píst - volitelné područky - nosnost 120 kg Rozměry: - celková výška 106 - 125,5 cm - šířka 63,5 cm - hloubka sedáku 46 cm - výška sedáku 45 - 57 cm Cena uvedena bez područek - lze je doukoupit v rámci variant. (nabytek-forliving.cz)

Spínaný síťový zdroj sps 035-d4

Spínaný síťový zdroj sps 035-d4

Technické parametryHodnotaVelikostBTyp (výrobce)SPS 035-D4Výstupní proud 2 (max.)2.4 APřipojení (součástky)Šroubová svorkaTyp napájecího adaptéru (kategorie)AC/DC vestavný zdrojRozměr, délka99 mmPočet výstupů2Příkon35 WRozměr, výška35 mmVýstupní napětí (max.)15 V/DCRozměr, šířka82 mmVýstupní napětí 2 (max.)-15 V/DCVstupní napětí (min.)85 V/ACVstupní napětí (max.)264 V/ACVlastnostiStandardní příprava pro montáž, tím pádem montážně kompatibilní s výrobky jiných výrobců síťových zdrojůVelmi dlouhá životnost díky vysoce kvalitním součástkám, jako jsou např. kondenzátory Nippon Chemi-Con apod., a tím vysoká míra MTBFBezpečnostní prvky proti přetížení, přepětí a zkratu s automatickým opětovným spuštěnímMezinárodní použití díky univerzálnímu vstupu napětí od 85 do 265 V AC/47 až 63 Hz nebo od… (fonetip.cz)

Nikon ut-1 síťový adaptér pro d4/d800/d7000

Nikon ut-1 síťový adaptér pro d4/d800/d7000

Nakupujte Nikon ut-1 síťový adaptér pro d4/d800/d7000 od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

OSRAM SHARXS HTI 700W/D4/60

OSRAM SHARXS HTI 700W/D4/60

Technické údajePříkon:700 W Napětí:70 V Barva světla:6000 K Výkon:59000 lm Patice:SFc10-4 Délka:135.0 mm Průměr:18.0 mm (kupzarovky.cz)

Mizuno BR-D4 Grey/Blue Cart Bag

Mizuno BR-D4 Grey/Blue Cart Bag

Cart bag společnosti Mizuno nabízí praktickou konstrukci, stylový design, možnost použití s ​​vozíky a je vybaven 14 složkami s rozdělovači po celé délce golfových holí. Navíc přináší 9 kapes se snadným přístupem pro golfové míčky, týčka, oděv a cennosti. Samozřej (muziker.cz)

Mizuno BR-D4 Grey/Black Cart Bag

Mizuno BR-D4 Grey/Black Cart Bag

Cart bag společnosti Mizuno nabízí praktickou konstrukci, stylový design, možnost použití s ​​vozíky a je vybaven 14 složkami s rozdělovači po celé délce golfových holí. Navíc přináší 9 kapes se snadným přístupem pro golfové míčky, týčka, oděv a cennosti. Samozřej (muziker.cz)

Mizuno BR-D4 Grey/Red Cart Bag

Mizuno BR-D4 Grey/Red Cart Bag

Cart bag společnosti Mizuno nabízí praktickou konstrukci, stylový design, možnost použití s ​​vozíky a je vybaven 14 složkami s rozdělovači po celé délce golfových holí. Navíc přináší 9 kapes se snadným přístupem pro golfové míčky, týčka, oděv a cennosti. Samozřej (muziker.cz)

Kancelářská židle 1080 MEK Bez područky, D4

Kancelářská židle 1080 MEK Bez područky, D4

Kancelářská pracovní židle s nastavením úhlu opěráku, plynový píst k nastavení výšky sedáku, nastavitelná výška opěráku, volitelné područky, nosnost 120 kg. Vlastnosti: - nosnost 120 kg - celková výška 99,5-117,5 cm - hloubka sedáku 44,5 cm - výška sedáku 44-57 cm - šířka 55 cm Druhy látek ve vzorníku: B - Bali, otěruvzdornost 40 000 cyklů, složení 100% polypropylen D - Dora, složení 100% polyester L - Lluvia, otěruvzdornost 40 000 cyklů, složení 100% polypropylen MF - Microfibres, otěruvzdornost 80 000 cyklů, složení osnova: 65% polyester, 35% bavlna, vlas: 100% polyamid, s teflonovou ochranou R - Renna, otěruvzdornost 30 000 cyklů, složení 80% bavlna, 20% polyuretan RG - Regine, otěruvzdornost 60 000 cyklů, složení osnova: 60% polyester, 40% bavlna, vlas: 100% polyester, s teflonovou… (nabytek-forliving.cz)

Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory černý + dárek

Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory černý + dárek

Snadné ovládání a velký displejSeniorský mobilní telefon, který by se snadno ovládal a zároveň disponoval velkým displejem? Mobilní telefon Evolveo EasyPhone XD je určen primárně pro seniory pro svůj velký 2.3" TFT LCD 320×240 QVGA displej s dobře čitelnými velkými číslicemi a písmeny a jednotlivě oddělenými tlačítky pro psaní SMS zpráv. Tento model je určen pouze pro 1 SIM (single SIM), pro nabíjení baterie o kapacitě 1000 mAh slouží nabíjecí stojánek. Baterie má výdrž v pohotovostním režimu až 300 hodin. Více funkcí pro uživatelský komfortTelefon s jednojádrovým procesorem zvládne veškeré základní funkce. Senioři jistě docení hlasitý reproduktor a vyzvánění, možnost nastavení 4 uživatelských profilů nebo rychlý přístup k 9 oblíbeným telefonním kontaktům. Ke kontaktům lze přiřadit i… (euronics.cz)

Casarredo Komoda DALLAS D4 Jarstol 80,5/91/43,5

Casarredo Komoda DALLAS D4 Jarstol 80,5/91/43,5

Komoda DALLAS D4 Jarstol 80,5/91/43,5. Moderní kolekce DALLAS je velmi oblíbená díky bohatému výběru z mnoha prvků. Kolekce je navržena dle nejnovějších trendů, moderní vzhled dodávají i detaily v nábytku s odlišnou barvou. Výrobce si dal záležet na zachovaní dokonalé funkčnosti a proto zvolil materiál kvalitní lamonivanou dřevotřísku odolnou vůči poškrábání, vysokým teplotám a vhkosti. Horní i spodní desky jsou o tloušťce 48mm. Vitríny mají pískované sklo kolem rámu. Boky jsou zdobeny MDF lištami v dekoru korpusu a mají ABS hrany. Z mnohých komponentů sestavy si zaručeně vybere i nejnáročnejší zákazník dle představ a prostorových možností. Nábytek lze doplnit o LED osvětlení. Dodáváme v demontu. (daka.cz)

Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory modrý + dárek

Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory modrý + dárek

Snadné ovládání a velký displejSeniorský mobilní telefon, který by se snadno ovládal a zároveň disponoval velkým displejem? Mobilní telefon Evolveo EasyPhone XD je určen primárně pro seniory pro svůj velký 2.3" TFT LCD 320×240 QVGA displej s dobře čitelnými velkými číslicemi a písmeny a jednotlivě oddělenými tlačítky pro psaní SMS zpráv. Tento model je určen pouze pro 1 SIM (single SIM), pro nabíjení baterie o kapacitě 1000 mAh slouží nabíjecí stojánek. Baterie má výdrž v pohotovostním režimu až 300 hodin. Více funkcí pro uživatelský komfortTelefon s jednojádrovým procesorem zvládne veškeré základní funkce. Senioři jistě docení hlasitý reproduktor a vyzvánění, možnost nastavení 4 uživatelských profilů nebo rychlý přístup k 9 oblíbeným telefonním kontaktům. Ke kontaktům lze přiřadit i… (euronics.cz)

Kamerový systém NEDIS CSWL120CBK 480P 4CH NVR + 1x IP CAM digitální

Kamerový systém NEDIS CSWL120CBK 480P 4CH NVR + 1x IP CAM digitální

Kamerový systém NEDIS CSWL120CBK 480P 4CH NVR + 1x IP CAM digitální (tipa.eu)

Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory bílý + dárek

Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory bílý + dárek

Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD pro seniory bílý + dárek (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít