EVELINE SLIM 4D Sprchový peelingový gel proti celulitidě 250ml

ACG Gel proti celulitidě

ACG Gel proti celulitidě

Gel obsahuje kapsaicin obohacený o vitamin E, takže při aplikaci většího množství a intenzivní masáži může vyvolat pálivý pocit. Proto zpočátku používejte přístroj s menším množstvím gelu a vlhčete vodou. (dixo.cz)

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4D Diamond serum 250 ml (5907609344212)

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4D Diamond serum 250 ml (5907609344212)

Sérum na tělo, proti celulitidě s kyselinou hyaluronovou, doporučený věk: 20+  Luxusní hubnoucí sérum značky EVELIN COSMETICS s nejnovější technologií diamantových mikroskopických částic pro účinné odstranění tuku.Luxusní hubnoucí sérum značky EVELINE COSMETICS s nejnovější technologií diamantových mikroskopických částic pro účinné odstranění tuku. Zaručuje perfektní tělo bez tukových polštářků a nevzhledné povadlé kůže. Zpevněte své problematické partie a skoncujte s pomerančovou kůží jednou provždy! Pro perfektní tělo a sexy siluetu! Speciální složení séra vám zjednoduší práci při hubnutí, vytvaruje vaši postavu a zredukuje množství podkožní tukové tkáně. Sérum zanechává jemný film a vytváří neviditelný korzet, který zjemní a rozjasní pokožku.Klíčové… (alza.cz)

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4D Gold serum slimming and shaping 250…

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4D Gold serum slimming and shaping 250 ml (5907609380937)

Sérum na tělo, na hubnutí a tvarování, doporučený věk: 20+  Luxusní hubnoucí sérum značky EVELIN COSMETICS s nejnovější technologií 24karátového zlata pro účinné odstranění tuku. Luxusní hubnoucí sérum značky EVELINE COSMETICS s nejnovější technologií 24karátového zlata pro účinné odstranění tuku. Zaručuje perfektní tělo bez tukových polštářků a nevzhledné povadlé kůže. Zpevněte své problematické partie a skoncujte s pomerančovou kůží jednou provždy! Pro perfektní tělo a sexy siluetu! Speciální složení séra vám zjednoduší práci při hubnutí, vytvaruje vaši postavu a zredukuje množství podkožní tukové tkáně. Sérum zanechává jemný film a vytváří neviditelný korzet, který zjemní a rozjasní pokožku.Klíčové vlastnostiPůsobí až 48 hodinNenásilné… (alza.cz)

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4d Scalpel Turbo Cellulite Reductor…

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4d Scalpel Turbo Cellulite Reductor 250 ml (5901761972535)

Sérum na tělo, extrémní 7 denní kúra, účinně minimalizuje nedokonalosti, snižuje celulitidu, remodeluje siluetu Trojitá koncentrace séra EVELINE Slim Extreme 4d Scalpel Turbo Cellulite Reductor vám pomůže s účinnou redukcí tukové tkáně a celulitidy, zvláště v nejvíce problematických oblastech břicha a stehen. Celá kosmetická řada Eveline Slim Extreme 4D je založená na revoluční patentované technologii SCALPEL SHAPE DESIGNER. Tato technologie vychází z nejnovějších vědeckých poznatků v oblasti metabolismu podkožního tuku a účinně pomáhá nastartovat proces, při němž se tukové buňky přestávají ukládat a začnou se spalovat. Vyzkoušejte zástupce této inovativní řady produktů pro hubnutí a redukci celulitidy a přesvědčte se sami. Klíčové vlastnosti séra EVELINE… (alza.cz)

EVELINE COSMETICS Slim Extreme 4D Lifting serum Anti-cellulite -…

EVELINE COSMETICS Slim Extreme 4D Lifting serum Anti-cellulite - Presotherapy 250 ml (5901761939729)

Sérum na tělo, s chladivým efektem Tělové sérum EVELINE COSMETICS Slim Extreme 4D Lifting serum Anti-cellulite Pressotherapy 250 ml se inspirovalo pozitivními účinky presoterapie, která rozpouští tuky a odstraňuje toxiny z těla. Díky PRO-SVELTYL komplexu s kofeinem a třífázové LIPO-COMPRESSION technologii odstraňuje příznaky pomerančové kůže a zanechává vaši pokožku přirozeně hladkou a jemnou. Tělové sérum Pressotherapy účinně bojuje se všemi druhy celulitidy, eliminuje množství podkožní tukové tkáně a stimuluje odvodňování tkání. Klíčové vlastnosti tělového séra Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Lifting Anti-cellulite Pressotherapy 250 mlInovativní technologie odstraňuje příznaky pomerančové kůžeAktivně působí proti všem druhům… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "EVELINE SLIM 4D Sprchový peelingový gel proti celulitidě 250ml" se dívají také na:

Hyalobarrier gel
Asics gel oberon 8
Hoover dxw4 h7a1ctex-s slim

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4D Mezo push up bust serum 200 ml …

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4D Mezo push up bust serum 200 ml (5901761913972)

Sérum na tělo, na zpevnění poprsí, doporučený věk: 20+  Speciální sérum pro všechny ženy, které pozorují pokles pevnosti poprsí při hormonálních změnách, po těhotenství nebo při velkém výkyvu váhy.Speciální sérum pro všechny ženy, které pozorují pokles pevnosti poprsí při hormonálních změnách, po těhotenství nebo při velkém výkyvu váhy. Pro pevnější pokožku a mladistvý vzhled. Profesionální složení používané i na estetických klinikách zaručí účinné zpevnění povadlé a unavené pleti. Sérum se dostane až do střední vrstvy pokožky, kam je možno dostat se například pouze mikroinjekcemi nebo elektrickými impulsy. V této střední vrstvě pak působí na buňky a obnovuje jejich funkci. Klíčové vlastnostiOmlazujeHydratujeZpevňujeRegenerujeZvětšuje objemPush-up… (alza.cz)

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4d Scalpel Express Slimming…

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4d Scalpel Express Slimming Concentrate Night Liposuction 250 ml (5901761972559)

Sérum na tělo, expresně zeštíhlující, noční, s účinky nejnovějších složek podporujících hubnutí, modelování a zpevnění pokožky Koncentrované noční sérum EVELINE Slim Extreme 4d Scalpel Express Slimming Concentrate Night Liposuction bylo vyvinuto pro účinnou redukci tukové tkáně, zvláště v nejvíce problematických oblastech břicha a stehen. Celá kosmetická řada Eveline Slim Extreme 4D je založená na revoluční patentované technologii SCALPEL SHAPE DESIGNER. Tato technologie vychází z nejnovějších vědeckých poznatků v oblasti metabolismu podkožního tuku a účinně pomáhá nastartovat proces, při němž se tukové buňky přestávají ukládat a začnou se spalovat. Vyzkoušejte zástupce této inovativní řady produktů pro hubnutí, tvarování těla a zpevnění pokožky a přesvědčte se sami. … (alza.cz)

Kartáč proti celulitidě InnovaGoods

Kartáč proti celulitidě InnovaGoods

Jestli dbáte na svou krásu, objevte výhody kartáče proti celulitidě od značky InnovaGoods. Tento tělový masážní kartáč, který účinným a inovativním způsobem přispívá k odbourávání celulitidy, stimuluje pokožku, odvodňuje a odvádí toxiny. Jemně masírujte vybranou oblast a brzy uvidíte první výsledky. (bonami.cz)

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4d Scalpel Superconcentrated Serum…

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 4d Scalpel Superconcentrated Serum Reducing Fatty Tissue 250 ml (5901761972573)

Sérum na tělo, superkoncentrované, redukující místní přebytek tukové tkáně, překonává perzistentní celulitidu Superkoncentrované sérum EVELINE Slim Extreme 4d Scalpel Superconcentrated Serum Reducing Fatty Tissue bylo vyvinuto pro účinnou redukci tukové tkáně a celulitidy, zvláště v nejvíce problematických oblastech břicha a stehen. Celá kosmetická řada Eveline Slim Extreme 4D je založená na revoluční patentované technologii SCALPEL SHAPE DESIGNER. Tato technologie vychází z nejnovějších vědeckých poznatků v oblasti metabolismu podkožního tuku a účinně pomáhá nastartovat proces, při němž se tukové buňky přestávají ukládat a začnou se spalovat. Vyzkoušejte zástupce této inovativní řady produktů pro hubnutí, tvarování těla a proti celulitidě a přesvědčte se sami. Klíčové… (alza.cz)

Masážní přístroj proti celulitidě Beurer CM 50

Masážní přístroj proti celulitidě Beurer CM 50

Masáž proti celulitidě mechanicky vyhlazuje a zpevňuje pokožku, odstraňuje přebytečnou vodu a toxické látky z těla. Jemná masáž vyhlazuje tukové buňky na samém povrchu pokožky. Intenzivní masírování stimuluje prokrvování a detoxikaci hlubších vrstev pokožky. (dixo.cz)

GREEN PHARMACY Masážní olej proti celulitidě 200 ml (5904567050704)

GREEN PHARMACY Masážní olej proti celulitidě 200 ml (5904567050704)

Masážní olej na problémové partie pro boj s pomerančovou kůží Tento masážní olej od značky Green Pharmacy je vhodný pro všechny, kteří se chtějí zbavit celulitidy. Olej se nanáší povrchově na jednotlivé problémové oblasti. Při správném používání zajišťuje masážní olej větší pružnost, hladkost a pevnost pokožky. Speciální složení společně s pomerančovou kúrou zabraňuje stagnaci lymfatického oběhu, čímž se přirozeně zrychlí metabolismus. Zrychlený metabolismus pomáhá se správným krevním oběhem, při boji s celulitidou, ale také zabraňuje striím a otoku. Klíčové vlastnosti masážního oleje proti celulitidě Green Pharmacy Speciální složení s výtažkem z citrusové kůry, levandule, jalovce, cyprišeMasážní olej zjemňuje, zpevňuje a chrání pokožkuOlej Green Pharmacy… (alza.cz)

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 3D Anticellulite serum 250 ml …

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 3D Anticellulite serum 250 ml (5901964013752)

Sérum na tělo, zeštíhlující, zpevňující a anticelulitidní, doporučený věk: 20+  Luxusní sérum značky EVELIN COSMETICS bylo vyvinuto speciálně pro boj s celulitidou. Unikátní složení zrychluje metabolismus a spalování tuků.Luxusní sérum značky EVELINE COSMETICS bylo vyvinuto speciálně pro boj s celulitidou. Unikátní složení zrychluje metabolismus a spalování tuků. Zaručuje perfektní tělo bez tukových polštářků a nevzhledné povadlé kůže. Zpevněte své problematické partie a skoncujte s pomerančovou kůží jednou provždy! Pro perfektní tělo a sexy siluetu! Dokonale vytvaruje vaši postavu a zredukuje množství podkožní tukové tkáně. Díky tomuto séru docílíte požadovaného vzhledu bez zbytečné námahy.Klíčové vlastnostiZrychluje metabolismusÚčinně odstraňuje… (alza.cz)

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 3D Thermo serum 250 ml (5907609316387)

EVELINE Cosmetics Slim Extreme 3D Thermo serum 250 ml (5907609316387)

Sérum na tělo, termoaktivní zeštíhlující, doporučený věk: 20+  Termoaktivní sérum značky EVELIN COSMETICS bylo vyvinuto speciálně pro boj s celulitidou.Termoaktivní sérum značky EVELINE COSMETICS bylo vyvinuto speciálně pro boj s celulitidou. Toto sérum s vysoce aktivními látkami pomáhá odbourat tukovou tkáň a díky speciálnímu složení regeneruje a obnovuje poškozenou a povadlou pokožku. Zpevněte své problematické partie a skoncujte s pomerančovou kůží jednou provždy! Pro perfektní tělo a sexy siluetu! Dokonale vytvaruje vaši postavu a zredukuje množství podkožní tukové tkáně. Díky tomuto séru docílíte požadovaného vzhledu bez zbytečné námahy. Klíčové vlastnostiNenásilné odstranění tukových buněkVyhlazuje pokožkuZvyšuje elasticitu pokožkyOdstraňuje již… (alza.cz)

EVELINE Cosmetics Slim Therapy 24kGold 250 ml (5901761955217)

EVELINE Cosmetics Slim Therapy 24kGold 250 ml (5901761955217)

Sérum na tělo, zpevňující, modeluje kontury těla, konzistence tělového balzámu Luxusní zpevňující sérum na tělo EVELINE Cosmetics Slim Therapy 24kGold bylo vyvinuto ve spolupráci s americkými specialisty pro perfektní modelaci vaší siluety, zpevnění těla a podporu obnovy kolagenu. Konečně bezvadně zpevníte své problematické partie! Sérum s vysoce aktivními látkami totiž pomáhá odbourat tukovou tkáň, předchází ochabování pokožky a viditelně zeštíhluje. Obsahuje mikročástečky čistého 24karátového zlata, které stimuluje syntézu kolagenu a zvyšuje pevnost a pružnost pokožky a novou generaci peptidů Matrixyl®3000, která pozitivně stimuluje kožní buňky. Po 14 dnech používání je viditelně snížen objem tukových tkání a zpevněná pokožka. Dopřejte si krásně vytvarovanou postavu a… (alza.cz)

EVELINE Cosmetics Spa nail X-treme gel effect 12 ml (5901761902082)

EVELINE Cosmetics Spa nail X-treme gel effect 12 ml (5901761902082)

Lak na nehty lesklý, podkladový a efekt gelových nehtů  Jedinečný gel, který vašim nehtům dodá efekt gelové manikúry a zanechá je krásně rovné a lesklé. Inovativní receptura přípravku s vytvrzujícím komplexem Liquid Glass proniká barvou laku na nehty, prodlužuje jeho trvanlivost a propůjčuje mu výjimečný lesk. Dopřejte si nádherné pěstěné nehty, které poutají pozornost!Klíčové vlastnostiPro efekt gelové manikúryProdlužuje životnost laku na nehty (až 3×)Zanechává nehty lesklé a vyhlazené Odolný proti oděru a třepení Použití:Naneste na suché nalakované nehty a nechte působit přibližně 5 minut.   (alza.cz)

DEVEE Hyaluron gel proti vráskám 30ml

DEVEE Hyaluron gel proti vráskám 30ml

Tento hyaluronový gel je vyvinutý speciálně na péči o pleť. Kyselina hyaluronová udržuje a váže jedinečným způsobem vlhkost, ale také účinně podněcuje novotvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. (dixo.cz)

EVELINE Cosmetics Sun Care D-Panthenol After Sun Cooling Body Gel 150…

EVELINE Cosmetics Sun Care D-Panthenol After Sun Cooling Body Gel 150 ml (5901761940787)

Mléko po opalování Nejen během opalování, ale i po něm je vhodné o pokožku našeho těla pečovat. Vaši pokožku báječně zklidní chladivý gel po opalování Eveline. Ten obsahuje D-Panthenol, který kůži navíc zhydratuje. Zmírňuje i  zarudnutí, nepříjemné pálení a pocit napnuté pokožky. Gel jemně vmasírujte do pokožky dle potřeby.  Klíčové vlastnosti mléka po opalování EVELINE Cosmetics Sun Care D-Panthenol After Sun Cooling Body GelVhodná péče o pokožku po opalování Zklidňuje a hydratuje kůži Zmírňuje zarudnutí, pálení i pocit napnuté pokožkyEVELINE Cosmetics Sun Care D-Panthenol After Sun Cooling Body Gel má obsah balení 150 ml Aktivní látky:D-panthenol, allantoin, kyselina hyaluronová, BIOPROTECT, lykopen, mentol (alza.cz)

Olejový sprchový gel

Olejový sprchový gel

Sprchování se najednou stalo velmi netradičním. Zapomeňte na voňavé tyčinky, kartáček a plovoucí kačenku, protože sprcha se najednou stala mnohem drsnější díky olejovému sprchovému gelu s vůní třešní! Nalijte si ho do rukou, rozetřete po těle a zbavte se vší té špíny jako správný macho. Můžete si ho dát i do své skříňky s nářadím pro případy pohotovosti. A co je důležitější, nenápadné balení znamená, že to nebude vyčnívat mezi nářadím jako růžový slon. Olejový sprchový gel se stane Vašim nejlepším společníkem ve sprše! Sprchový gel s vůní třešní Vypadá jako plechovka oleje Obsahuje šňůrku na uchopení Výška: 14 cm Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 KčDobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online platba kartou – 0 KčPřesnou informaci s termínem… (suprovedarky.cz)

Krvavý sprchový gel

Krvavý sprchový gel

Nyní se můžete koupat ve stylu hororových filmů a zopakovat si scény z filmů jako Drákula, Psycho a Twillight s našim ultra realistickým sprchovým gelem. Zapomeňte na kokosové máslo a medovou jojobu, všichni upíři se nyní myjí krvavým sprchovým gelem vonícím za třešněmi - nikdo Vám to neřekl? Takže po dlouhém dni zápasení s vlkodlaky a armádami zombíků není nic lepšího než horká sprcha s naším krvavým sprchovým gelem vonícím za třešněmi. Krvavý sprchový gel vonící za třešněmi Dodávání v autentickém sáčku na krev Rozměry: 17,5 x 11,5 x 4 cm Objem: 400 ml Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 KčDobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online platba kartou – 0 KčPřesnou informaci s termínem doručení naleznete v detailu každého produktu (vedle tlačítka „do… (suprovedarky.cz)

Sprchový gel Wellmaxx Hyaluron

Sprchový gel Wellmaxx Hyaluron

Sprchový gel s kyselinou hyaluronovou pokožku nejen čistí, ale ji hned i vyživuje a brání ztrátě hydratace. Zvýšenou péči si nezaslouží jen pokožka na obličeji, ale i na těle. (dixo.cz)

Kuličková masážní pomůcka na celulitidu

Kuličková masážní pomůcka na celulitidu

Kuličková masážní pomůcka na celulitidu  (dixo.cz)

DOVE Go Fresh sprchový gel

DOVE Go Fresh sprchový gel

Sprchový gel (alza.cz)

DERMACOL Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping 150 ml (8595003109345)

DERMACOL Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping 150 ml (8595003109345)

Tělový gel zeštíhlující na bříško   Zeštíhlující gel Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping od značky Dermacol je kvalitní kosmetický přípravek pro ženy určený pro ošetření partie břicha. Jeho velkou předností je zeštíhlující efekt. Tělový gel obsahuje účinné unikátní látky kofein, escin a speciální polysacharidy, pomocí kterých problematickou partii bříška intenzivně prokrvuje a odvádí z něj zadržovanou vodu. Pomáhá zamezovat ukládání nežádoucích tukových buněk, navrací vaší pokožce její pružnost a pevnost, vaše bříško bude nádherně ploché a pevné.Pravidelným používáním gelu po dobu alespoň 1 měsíce oblast vašeho břicha zeštíhlí až o jednu konfekční velikost (cca 4 cm). Jemná textura gelu se krásně do pokožky vstřebává a nezanechává žádné skvrny. Tento… (alza.cz)

NATURALIUM Sprchový gel Malina 500 ml (8436551470160)

NATURALIUM Sprchový gel Malina 500 ml (8436551470160)

Sprchový gel s vitamínem E a antioxidanty Máte rádi sprchové gely, které voní jako opravdové ovoce? Pak neváhejte a sáhněte po gelu Naturalium s vůní maliny, který navíc obsahuje vitamín E a antioxidanty, které působí proti volným radikálům. Budete se cítit svěží a vaše nálada bude optimistická. Sprchový gel neobsahuje žádné parabeny, barviva, ftaláty a ani fenoxyetanol. Máte rádi sprchové gely, které voní jako opravdové ovoce? Pak neváhejte a sáhněte po gelu Naturalium s vůní maliny, který navíc obsahuje vitamín E a antioxidanty, které působí proti volným radikálům. Budete se cítit svěží a vaše nálada bude optimistická. Sprchový gel neobsahuje žádné parabeny, barviva, ftaláty a ani fenoxyetanol. Klíčové vlastnostiSprchový gel s vůní opravdových malinObsahuje vitamín E a… (alza.cz)

NATURALIUM Sprchový gel Kokos 500 ml (8436551470016)

NATURALIUM Sprchový gel Kokos 500 ml (8436551470016)

Sprchový gel s vitamínem E a antioxidanty Máte rádi sprchové gely, které voní jako opravdové ovoce? Pak neváhejte a sáhněte po gelu Naturalium s vůní kokosu, který navíc obsahuje vitamín E a antioxidanty, které působí proti volným radikálům. Budete se cítit svěží a vaše nálada bude optimistická. Sprchový gel neobsahuje žádné parabeny, barviva, ftaláty a ani fenoxyetanol. Máte rádi sprchové gely, které voní jako opravdové ovoce? Pak neváhejte a sáhněte po gelu Naturalium s vůní kokosu, který navíc obsahuje vitamín E a antioxidanty, které působí proti volným radikálům. Budete se cítit svěží a vaše nálada bude optimistická. Sprchový gel neobsahuje žádné parabeny, barviva, ftaláty a ani fenoxyetanol. Klíčové vlastnostiSprchový gel s vůní kokosuObsahuje vitamín E a antioxidanty Pro… (alza.cz)

Neparfémovaný sprchový gel Meraki Pure, 500 ml

Neparfémovaný sprchový gel Meraki Pure, 500 ml

Oprostěte se od zbytečné chemie a zkuste lehkou přírodní variantu od značky Meraki. Tato kvalitní kosmetika je šetrná jak k vašemu zdraví, tak i životnímu prostředí. Ingredience v organické kvalitě jako aloe vera, výtažek z okurky a olivových lístků se spojují v jemné mycí pěně, která je ideální i pro citlivou pokožku. Vhodné pro každodenní používání. Složení: aqua, aloe barbadensis leaf juice, lauryl glucoside, sodium coco-sulfate, glycerin, betaine, propanediol, citric acid, coco-glucoside, glyceryl oleate, alcohol, olea europaea leaf extract, cucumis sativus fruit extract, sodium benzoate, potassium sorbate, sodium gluconate, sodium sulfate, sodium hydroxide (bonami.cz)

DERMACOL Slim my Body Zeštíhlujíci remodelační gel 150 ml …

DERMACOL Slim my Body Zeštíhlujíci remodelační gel 150 ml (8595003113786)

Tělový gel obnovuje mikrocirkulaci krve, s mořskými řasami a kofeinem (alza.cz)

HAWKINS & BRIMBLE Sprchový gel 250 ml (5060495670008)

HAWKINS & BRIMBLE Sprchový gel 250 ml (5060495670008)

Pánský sprchový gel pánský, s jemnou vůní elemi a ženšenu Hledáte jedinečný sprchový gel pro muže? Pak je Hawkins & Brimble dokonalou volbou! Skrývá v sobě oslňující vůni ženšenu a elemi. Zároveň hydratuje vaši pokožku a zanechává ji plnou energie a svěžesti. Obsahuje Aloe vera, které se postará o zklidnění pokožky vašeho těla. Nechejte se hýčkat sprchovým gelem Hawkins & Brimble pro opravdové muže! Klíčové vlastnosti sprchového gelu Hawkins & Brimble 250 mlHydratuje a zklidňuje pokožkuDodá pokožce energii a svěžestJemná a svěží vůně elemi a ženšenuObsahuje přírodní složkyBez parabenů, barviv, minerálních olejů a SLS/SLESNení testováno na zvířatech Doplnění a specifikace sprchového gelu Hawkins & Brimble:Použití:Naneste na vlhkou pokožku… (alza.cz)

Sprchový gel Meraki Silky Mist, 500 ml

Sprchový gel Meraki Silky Mist, 500 ml

Nechte se jemně rozmazlovat. Mycí gely Meraki jsou něžné k pokožce a zároveň velmi efektivní. Ponořte se do opojné vůně a relaxujte při očistných rituálech. Složení: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, C12-15 Pareth-12, Sodium PCA, Glycerin, Sodium\Levulinate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Chloride, Hippophae Rhamnoides Seed Extract,\Citral,Coumarin, Geraniol, Citronellol, Farnesol, Limonen/dAqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, C12-15 Pareth-12, Sodium PCA, Glycerin, Sodium\Levulinate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Chloride, Hippophae Rhamnoides Seed Extract,\Citral,Coumarin, Geraniol, Citronellol, Farnesol, Limonen/d-Limonene, Linalool. Neobsahuje barviva (bonami.cz)

KNEIPP Sprchový gel Nachlazení 200 ml (4008233022024)

KNEIPP Sprchový gel Nachlazení 200 ml (4008233022024)

Sprchový gel při nachlazení, esenciální oleje eukalyptu a máty uvolňují dýchací cesty Sprchový gel Nachlazení je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pokožky celého těla. Jemná konzistence gelu připomíná balzám, který šetrně ošetřuje pokožku a uklidňuje mysl.Sprchový gel Nachlazení je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pokožky celého těla. Jemná konzistence gelu připomíná balzám, který šetrně ošetřuje pokožku a uklidňuje mysl. Účinně odstraňuje z pokožky nečistoty, které se na ni za celý den nachytaly, nadměrný kožní maz a odumřelé kožní buňky. Zanechává pokožku hedvábně jemnou, čistou a rozzářenou. Hýčkejte své tělo jemným sprchovým gelem, který osvěží vaše tělo i… (alza.cz)

DERMACOL Men Agent Mix sprchových gelů (8595003110723)

DERMACOL Men Agent Mix sprchových gelů (8595003110723)

Dárková sada obsahuje: sprchový gel – Gentleman Touch 250 ml, sprchový gel – Sensitive Feeling 250 ml, sprchový gel – Extreme Clean 250 ml Hledáte vhodný dárek k Vánocům pro partnera či kamaráda? Dárková sada od české značky Dermacol zcela určitě potěší každého muže. Sprchové gely z pánské řady vás mile překvapí příjemnou a osvěžující vůní. Všechny produkty jsou 3v1, takže je lze použít pro mytí těla, vlasů i tváře. Navíc obsahují panthenol, který je šetrný k pokožce a zklidňuje ji. Při mytí vlasů oceníte obsah kondicionační látky, díky které nebudou vlasy krepatět. Sprchový gel je určen pro každodenní použití. Přípravky Dermacol zanechají vaši pokožku čistou, provoněnou a jemnou na dotek.  Klíčové vlastnosti dárkové sady DERMACOLdárková sada pro mužeobsahuje… (alza.cz)

WELEDA Pánský sprchový gel 200 ml (7611916153600)

WELEDA Pánský sprchový gel 200 ml (7611916153600)

Pánský sprchový gel díky obsahu mentolu a rozmarýnového oleje povzbuzuje tělo i mysl, 100% přírodní složení Pánský sprchový gel jemně čistí a důkladně vyživuje pokožku mužů, vytváří v pokožce hydratační rovnováhu a celkově ji udržuje ve zdravém stavu. Bohaté přírodní složení gelu obsahuje výtažky z mentolu, které osvěžují a působí na pokožku blahodárně.Pánský sprchový gel jemně čistí a důkladně vyživuje pokožku mužů, vytváří v pokožce hydratační rovnováhu a celkově ji udržuje ve zdravém stavu. Bohaté přírodní složení gelu… (alza.cz)

WELEDA Arnikový sprchový gel 200 ml (4001638093668)

WELEDA Arnikový sprchový gel 200 ml (4001638093668)

Sprchový gel pro příjemný pocit po sportování, pomáhá zachovat přirozenou hydrataci pokožky a svěží bylinně kořeněná vůně vám vlije novou energii do žil Arnikový sprchový gel certifikované přírodní kosmetiky WELEDA o objemu 200 ml jemně pokožku čistí a zbavuje ji veškerých nečistot. Zachovává přirozenou hydrataci pokožky a zanechává ji hebkou a vláčnou. Jeho svěží bylinně kořeněná vůně vám dodá novou energii po sportovním výkonu a zároveň navodí příjemný pocit uvolnění. Předností je přírodní složení obohacené o arniku, levanduli a rozmarýn. Přípravek neobsahuje syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy. Je vhodný i pro vegany.Aktivní látky:arnika v BIO kvalitě pokožku osvěžujelevandule vyniká svými uvolňujícími účinky, zklidňuje… (alza.cz)

DERMACOL Aroma Ritual Mix sprchových gelů (8595003110587)

DERMACOL Aroma Ritual Mix sprchových gelů (8595003110587)

Dárková sada obsahuje: sprchový gel – jablko se skořicí 250 ml, sprchový gel – hruška Williams 250 ml, sprchový gel – belgická čokoláda 250 ml Hledáte vhodný dárek k Vánocům pro partnerku či kamarádku? Dárková sada od české značky Dermacol zcela určitě potěší každou ženu. Sprchové gely z řady Aroma Ritual vás mile překvapí příjemnou a osvěžující vůní. Aromatická vůně jablek a skořice vám dodá hřejivý pocit, zbaví vás pocitu únavy a chladu. Hruška Williams navozuje pocit radosti a dobré nálady a jako unisex vůně je vhodná i pro muže. Belgické čokoláda a pomeranče provoní pokožku a zbaví vás pocitu napětí a stresu. Všechny přípravky jsou určeny pro každodenní použití. Zanechají vaši pokožku čistou, provoněnou a jemnou na dotek.  Klíčové vlastnosti dárkové sady… (alza.cz)

NATURALIUM Sprchový gel Meloun 500 ml (8436551470030)

NATURALIUM Sprchový gel Meloun 500 ml (8436551470030)

Sprchový gel s vitamínem E a antioxidanty Máte rádi sprchové gely, které voní jako opravdové ovoce? Pak neváhejte a sáhněte po gelu Naturalium s vůní melounu, který navíc obsahuje vitamín E a antioxidanty, které působí proti volným radikálům. Budete se cítit svěží a vaše nálada bude optimistická. Sprchový gel neobsahuje žádné parabeny, barviva, ftaláty a ani fenoxyetanol. Máte rádi sprchové gely, které voní jako opravdové ovoce? Pak neváhejte a sáhněte po gelu Naturalium s vůní melounu, který navíc obsahuje vitamín E a antioxidanty, které působí proti volným radikálům. Budete se cítit svěží a vaše nálada bude optimistická. Sprchový gel neobsahuje žádné parabeny, barviva, ftaláty a ani fenoxyetanol. Klíčové vlastnostiSprchový gel s vůní opravdového melounuObsahuje vitamín E a… (alza.cz)

DOVE Purely Pampering sprchový gel 500 ml (8712561609647)

DOVE Purely Pampering sprchový gel  500 ml (8712561609647)

Sprchový gel s bambuckým máslem Sprchový a koupelový gel Purely Pampering spolehlivě čistí, do hloubky hydratuje a vyživuje pokožku žen. Speciální složení s obsahem bambuckého másla zajistí pokožce optimální dávku hydratace a zanechá ji jemnou, pevnou a přirozeně pružnou. Sprchový gel pomáhá obnovovat ochrannou vrstvu pokožky a posiluje její obranyschopnost. Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Sprchový a koupelový gel Purely Pampering spolehlivě čistí, do hloubky hydratuje a vyživuje pokožku žen. Speciální složení s obsahem bambuckého másla zajistí pokožce optimální dávku hydratace a zanechá ji jemnou, pevnou a přirozeně pružnou. Sprchový gel pomáhá… (alza.cz)

LACTOVIT Original Sprchový gel vyživující 500 ml (8595059740264)

LACTOVIT Original Sprchový gel vyživující 500 ml (8595059740264)

Sprchový gel využívají blahodárných účinků mléka na lidskou pokožku. To jí dodává bílkoviny a přírodní živiny, má důležité regenerační a ochranné vlastnosti Dopřejte si v péči o tělo to nejlepší v podobě LACTOVIT Original Sprchový gel vyživující 500 ml, který vsadil na příznivý vliv mléka na lidskou pokožku a díky obsahu unikátních mléčných mikrokapslí LACTOSOMAS poskytuje jedinečnou hloubkovou výživu pleti ve všech jejich vrstvách. Vyživující sprchový gel LACTOVIT tak zanechává pokožku viditelně hebčí, pružnější a zdravější. Tolik důležité vitamíny, proteiny a další přírodní živiny, které LACTOVIT Original získává z mléka, působí přesně tam kde je to potřeba, pomáhají pokožku regenerovat a chránit. Používáním sprchového gelu LACTOVIT bude vaše pleť i dokonale… (alza.cz)

KNEIPP Sprchový gel Šťastné léto 200 ml (8956217)

KNEIPP Sprchový gel Šťastné léto 200 ml (8956217)

Sprchový gel pro pocit bezstarostného letního dne, vůně citronu a máty Hydratační sprchový gel KNEIPP Šťastné léto vaši pokožku šetrně očistí, poskytne jí výživu a zanechá ji svěží a hebkou. Díky jedinečným účinkům obsaženého mandlového oleje poskytne pokožce také potřebnou hydrataci. Její účinky pocítíte už během sprchování a vaše pokožka si po použití jemného sprchového gelu udrží optimální vlhkost na dlouhou dobu. To potvrdila i provedená experimentální studie. Vitamín E se pak postará o regeneraci vaší pokožky i o její ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy. Sprchový gel, který příjemně voní po citronech a chladivé mátě, osvěží vaši mysl, navodí pocit radosti a promění obyčejné sprchování ve vzpomínku na letní slunce a pohodu, a to za každého počasí. Klíčové… (alza.cz)

NATURALIUM Sprchový gel Zelené jablko 500 ml (8436551470047)

NATURALIUM Sprchový gel Zelené jablko 500 ml (8436551470047)

Sprchový gel s vitamínem E a antioxidanty Máte rádi sprchové gely, které voní jako opravdové ovoce? Pak neváhejte a sáhněte po gelu Naturalium s vůní zeleného jablka, který navíc obsahuje vitamín E a antioxidanty, které působí proti volným radikálům. Budete se cítit svěží a vaše nálada bude optimistická. Sprchový gel neobsahuje žádné parabeny, barviva, ftaláty a ani fenoxyetanol. Máte rádi sprchové gely, které voní jako opravdové ovoce? Pak neváhejte a sáhněte po gelu Naturalium s vůní zeleného jablka, který navíc obsahuje vitamín E a antioxidanty, které působí proti volným radikálům. Budete se cítit svěží a vaše nálada bude optimistická. Sprchový gel neobsahuje žádné parabeny, barviva, ftaláty a ani fenoxyetanol. Klíčové vlastnostiSprchový gel s vůní opravdového zeleného… (alza.cz)

Nástěnný držák na sprchové gely bez nutnosti vrtání Compactor Gel, 35…

Nástěnný držák na sprchové gely bez nutnosti vrtání Compactor Gel, 35 x 16 cm

Nechce se vám vrtat do stěny? Ale potřebujete nové odkládací místo? Kolekce praktických stojanů Gel od Compactor to vyřešila. Nemusíte je vrtat, stačí jen nalepit na stěnu a je to! (bonami.cz)

LACTOVIT Activit Sprchový gel ochranný 500 ml (8595059740288)

LACTOVIT Activit Sprchový gel ochranný 500 ml (8595059740288)

Sprchový gel využívají blahodárných účinků mléka na lidskou pokožku. To jí dodává bílkoviny a přírodní živiny, má důležité regenerační a ochranné vlastnosti Dopřejte si v péči o tělo to nejlepší v podobě LACTOVIT Activit Sprchový gel ochranný 500 ml, který vsadil na příznivý vliv mléka na lidskou pokožku a díky obsahu unikátních mléčných mikrokapslí LACTOSOMAS poskytuje komplexní hloubkovou hydrataci pleti. Zanechává tak pokožku hebčí a pružnější. Vitamíny, proteiny a živiny, které LACTOVIT Activit získává z mléka, pomáhají pokožku regenerovat a vyživovat. Ochranný sprchový gel je navíc vybaven L.Casei F, který chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy, aktivací obranných kožních mechanismů. Používáním sprchového gelu LACTOVIT Activit tak bude vaše pleť… (alza.cz)

KNEIPP Sprchový gel Levandulové snění 200 ml (4008233022017)

KNEIPP Sprchový gel Levandulové snění 200 ml (4008233022017)

Sprchový gel pro uvolnění těla a mysli, s přírodním levandulovým olejem Sprchový gel Levandulové snění je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pokožky celého těla. Jemná konzistence gelu připomíná balzám, který šetrně ošetřuje pokožku a uklidňuje mysl.Sprchový gel Levandulové snění je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pokožky celého těla. Jemná konzistence gelu připomíná balzám, který šetrně ošetřuje pokožku a uklidňuje mysl. Účinně odstraňuje z pokožky nečistoty, které se na ni za celý den nachytaly, nadměrný kožní maz a odumřelé kožní buňky. Zanechává pokožku hedvábně jemnou, čistou a rozzářenou. Hýčkejte své tělo jemným sprchovým gelem, který osvěží vaše tělo i mysl… (alza.cz)

KNEIPP Sprchový gel Dobrá nálada 200 ml (4008233125244)

KNEIPP Sprchový gel Dobrá nálada 200 ml (4008233125244)

Sprchový gel pro atmosféru plnoui pohody, s éterickým olejem z maracuji a grapefruitu Sprchový gel Dobrá nálada je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pokožky celého těla. Jemná konzistence gelu připomíná balzám, který šetrně ošetřuje pokožku a uklidňuje mysl.Sprchový gel Dobrá nálada je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pokožky celého těla. Jemná konzistence gelu připomíná balzám, který šetrně ošetřuje pokožku a uklidňuje mysl. Účinně odstraňuje z pokožky nečistoty, které se na ni za celý den nachytaly, nadměrný kožní maz a odumřelé kožní buňky. Zanechává pokožku hedvábně jemnou, čistou a rozzářenou. Hýčkejte své tělo jemným sprchovým gelem, který osvěží vaše tělo i mysl… (alza.cz)

LACTOVIT Lactourea Sprchový gel regenerační 300 ml (8595059740295)

LACTOVIT Lactourea Sprchový gel regenerační 300 ml (8595059740295)

Sprchový gel regenerační, s komplexem kyseliny mléčné a čisté urey Regenerační sprchový gel LACTOVIT Lactourea o objemu 300 ml je speciálně vyvinutý pro péči o suchou a citlivou pokožku. Jeho bohaté složení obsahující vitaminy a mléčné proteiny je obohaceno o 10 % Lactourey, což je speciální komplex kyseliny mléčné a čisté urey. Tyto dvě jedinečné ingredience pokožku obnovují, regenerují a dodávají jí maximální hydrataci. Mléčné proteiny pomáhají odstraňovat nepříjemné projevy suchosti, jako je svědění, šupinatění či pnutí. Gel šetrně odstraňuje nečistoty a zanechává pokožku dokonale čistou, hedvábně jemnou a provoněnou příjemnou vůní. Neobsahuje parabeny a je pH neutrální. Aktivní látky:mikrokapsle Lactosomas poskytují pleti živiny a hydratacikyselina mléčná vyniká… (alza.cz)

KNEIPP Sada Sprchových gelů 3× 75 ml (4008233150178)

KNEIPP Sada Sprchových gelů  3× 75 ml (4008233150178)

Dárková sada obsahuje: sprchový gel radost ze života 75 ml, sprchový gel dobrá nálada 75 ml, sprchový gel mandlový květ 75 ml Dárková sada sprchových gelů KNEIPP Šťastné sprchování Duschglück je skvělým dárkem pro všechny, pro které je důležitá nejen praktičnost, ale i kvalitní péče. Obsahuje tři druhy sprchových gelů, a to gel Radost ze života, Dobrá nálada a Mandlové květy. Gely šetrně odstraňují nečistoty a zanechávají pokožku dokonale čistou, hedvábně jemnou a provoněnou příjemnou vůní. Díky kombinaci vysoce kvalitních přírodních olejů pokožku vyživují a dodávají jí vláčnost. Přípravky jsou bez konzervantů, parafinů, silikonů a minerálních olejů. Hýčkejte svou pokožku luxusní péčí a dopřejte jí jedinečný zážitek z osvěžující koupele. Účinky:Po koupeli… (alza.cz)

LACTOVIT Lactourea Sprchový gel regenerační 500 ml (8595059740301)

LACTOVIT Lactourea Sprchový gel regenerační 500 ml (8595059740301)

Sprchový gel regenerační, s komplexem kyseliny mléčné a čisté urey Regenerační sprchový gel LACTOVIT Lactourea o objemu 500 ml je speciálně vyvinutý pro péči o suchou a citlivou pokožku. Jeho bohaté složení obsahující vitaminy a mléčné proteiny je obohaceno o 10 % Lactourey, což je speciální komplex kyseliny mléčné a čisté urey. Tyto dvě jedinečné ingredience pokožku obnovují, regenerují a dodávají jí maximální hydrataci. Mléčné proteiny pomáhají odstraňovat nepříjemné projevy suchosti, jako je svědění, šupinatění či pnutí. Gel šetrně odstraňuje nečistoty a zanechává pokožku dokonale čistou, hedvábně jemnou a provoněnou příjemnou vůní. Neobsahuje parabeny a je pH neutrální.  Klíčové vlastnosti regeneračního sprchového gelu LACTOVIT Lactourea 500 mlPokožku… (alza.cz)

ZIAJA Přírodní oliva Sprchový gel 500 ml (5901887008309)

ZIAJA Přírodní oliva Sprchový gel 500 ml (5901887008309)

Sprchový gel s výtažkem z oliv, zabraňuje vysušování pleti Sprchový krém Ziaja vás nadchne svou krémovou konzistencí a příjemnou vůní oliv. Sprchové mýdlo zajistí regeneraci, vyhlazení a hydrataci pokožky. Zabraňuje vzniku podráždění, ztrátě vody a udržuje přirozenou hladinu pH. Přípravek obsahuje olivový olej, který promašťuje pokožku a chrání ji před ztrátou vlhkosti. Klíčové vlastnosti krémového sprchového mýdla Ziajaobsahuje olivový olej, který zklidňuje a regenerujeD-panthenol vyživuje pokožku a má zklidňující efektsprchové mýdlo má krémovou konzistencihydratuje pokožku a zabraňuje jejímu vysušování mýdlo Ziaja udržuje přirozenou hladinu pH vaší pokožky Aktivní látky:olivový olejprovitamin B5 (D-panthenol)Složení: Aqua (Water), Sodium… (alza.cz)

DOVE Deeply Nourishing sprchový gel 500 ml (8712561593533)

DOVE Deeply Nourishing sprchový gel 500 ml (8712561593533)

Sprchový gel vyživující Sprchový a koupelový gel Deeply Nourishing je určen pro jemnou pokožku žen. Obsahuje unikátní kombinaci proteinů a hydratačních látek, které zanechávají pokožku jemnou, vyhlazenou a perfektně pružnou. Díky unikátní technologii Nutrium MoistureTM gel pokožku šetrně čistí, dokonale hydratuje, dodává jí potřebné živiny a skvěle ji chrání. Gel ihned po použití pokožku příjemně osvěžuje. Zanechává ji hedvábně jemnou na dotek a nádherně provoněnou jemnou vůní. Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Sprchový a koupelový gel Deeply Nourishing je určen pro jemnou pokožku žen. Obsahuje unikátní kombinaci proteinů a hydratačních látek, které… (alza.cz)

KNEIPP Sprchový gel Objev svou nespoutanost 200 ml (8956215)

KNEIPP Sprchový gel Objev svou nespoutanost 200 ml (8956215)

Sprchový gel pro pocit radosti a rozpustilosti, s ostružinovou vůní, hydratuje pokožku Hydratační sprchový gel KNEIPP Objev svou nespoutanost vaši pokožku šetrně očistí, poskytne jí výživu a zanechá ji svěží a hebkou. Díky jedinečným účinkům obsaženého mandlového oleje poskytne pokožce také potřebnou hydrataci. Její účinky pocítíte už během sprchování a vaše pokožka si po použití jemného sprchového gelu udrží optimální vlhkost na dlouhou dobu. To potvrdila i provedená experimentální studie. Vitamín E se pak postará o regeneraci vaší pokožky i o její ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy. Sprchový gel, který příjemně voní po ostružinách, osvěží vaši mysl, navodí pocit radosti a promění obyčejné sprchování v pohodovou relaxaci. Klíčové vlastnosti sprchového… (alza.cz)

KNEIPP Sprchový gel Radost ze života 200 ml (4008233125749)

KNEIPP Sprchový gel Radost ze života 200 ml (4008233125749)

Sprchový gel pro navození dobré nálady, přírodní oleje s citrusovou vůní Sprchový gel Radost ze života je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pokožky celého těla. Jemná konzistence gelu připomíná balzám, který šetrně ošetřuje pokožku a uklidňuje mysl.Sprchový gel Radost ze života je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pokožky celého těla. Jemná konzistence gelu připomíná balzám, který šetrně ošetřuje pokožku a uklidňuje mysl. Účinně odstraňuje z pokožky nečistoty, které se na ni za celý den nachytaly, nadměrný kožní maz a odumřelé kožní buňky. Zanechává pokožku hedvábně jemnou, čistou a rozzářenou. Hýčkejte své tělo jemným sprchovým gelem, který osvěží vaše tělo i mysl… (alza.cz)

KNEIPP Sprchový gel Hebký jako samet 200 ml (8956216)

KNEIPP Sprchový gel Hebký jako samet 200 ml (8956216)

Sprchový gel pro svěží a hebkou pokožku, s olejem karité a bavlníkovým olejem Hydratační sprchový gel KNEIPP Hebký jako samet vaši pokožku šetrně očistí, poskytne jí výživu a zanechá ji svěží a hebkou. Díky jedinečné kombinaci vzácných přírodních olejů poskytne pokožce také výjimečnou hydrataci. Její účinky pocítíte už během sprchování a vaše pokožka si po použití jemného sprchového gelu udrží optimální vlhkost minimálně na dalších 24 hodin. Příjemně voňavý sprchový gel vyniká hydratačními účinky díky obsaženému oleji Karité a bavlníkovému oleji. Tato unikátní směs zajistí, že vaše pokožka bude pružná, jemná a zklidněná. Proměňte sprchování v luxusní zážitek. Klíčové vlastnosti sprchového gelu KNEIPP - Sprchový gel - Hebký jako sametJemný sprchový gel Kneipp… (alza.cz)

KNEIPP Sprchový gel 2v1 Ranní budíček 200 ml (4008233129518)

KNEIPP Sprchový gel 2v1 Ranní budíček 200 ml (4008233129518)

Pánský sprchový gel a šampon 2v1, osvěžující ranní start, přírodní výtažky z citronové trávy a guarany Sprchový gel Síla energie je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pokožky těla i vlasů mužů. Jemná konzistence gelu šetrně ošetřuje a osvěžuje tělo.Sprchový gel Síla energie je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pokožky těla i vlasů mužů. Jemná konzistence gelu šetrně ošetřuje a osvěžuje tělo. Účinně odstraňuje z pokožky nečistoty, které se na ni za celý den nachytaly, nadměrný kožní maz a odumřelé kožní buňky. Zanechává pokožku hedvábně jemnou, čistou a rozzářenou. Hýčkejte své tělo osvěžujícím sprchovým gelem, který vám dodá sílu a energii… (alza.cz)

KNEIPP Sprchový gel 2v1 Pánská záležitost 200 ml (8956213)

KNEIPP Sprchový gel 2v1 Pánská záležitost 200 ml (8956213)

Pánský sprchový gel a šampon 2v1, s výtažky z červeného pomeranče a černého pepře, dlouhotrvající vůně Sprchový gel pro muže KNEIPP Pánská záležitost 2 v 1 o objemu 200 ml jemně pokožku myje a zbavuje ji veškerých nečistot. Můžete ho použít nejen na tělo, ale i na vlasy. Jeho velkou předností je přírodní složení obohacené o výtažky z červeného pomeranče a černého pepře. Pokožku chrání před vysoušením a zanechává ji hydratovanou a vláčnou s příjemnou dlouhotrvající vůní. Přípravek je vhodný pro každodenní použití. Dopřejte své pokožce luxusní péči sprchového gelu KNEIPP Pánská záležitost 2 v 1 a získejte dokonalý pocit čistoty a svěžesti. Klíčové vlastnosti pánského sprchového gelu KNEIPP Pánská záležitost 2 v 1 s přírodními výtažky… (alza.cz)

KNEIPP Sada sprchových gelů pro muže 2×200 ml (4008233145402)

KNEIPP Sada sprchových gelů pro muže 2×200 ml (4008233145402)

Dárková sada obsahuje: 2× sprchový gel Dárková sada sprchových gelů pro muže KNEIPP je skvělým dárkem pro všechny muže, pro které je důležitá nejen praktičnost, ale i kvalitní péče. Obsahuje dva druhy sprchových gelů. Gel Ranní budíček 2 v 1 se vzpružujícím účinkem je obohacen o výtažky z citronové šťávy a guarany, které dodávají potřebnou sílu a energii. Dokonale vás povzbudí a připraví na nový den. Sprchový gel Pánská záležitost 2.0. kombinuje přírodní výtažky z červeného pomeranče a černého pepře. Gely šetrně odstraňují nečistoty a zanechávají pokožku dokonale čistou, hedvábně jemnou a provoněnou příjemnou vůní. Jsou bez konzervantů, parafinů, silikonů a minerálních olejů.Aktivní látky:Sprchové gely 2 v 1 obsahují vyživující oleje, které pokožku i vlasy chrání před nadměrným… (alza.cz)

Dámský prsten ve zlaté barvě NOMA Eveline

Dámský prsten ve zlaté barvě NOMA Eveline

Prsten moci to možná není, ale i tak vás oslní svým designem. Šperkaři značky NOMA si dali záležet na tom, aby v sobě tento kousek snoubil eleganci, hravost a styl. Řeknete mu ano? (bonami.cz)

DERMACOL After Sun Sprchový gel po opalování 250 ml (8595003104432)

DERMACOL After Sun Sprchový gel po opalování 250 ml (8595003104432)

Sprchový gel po opalování Sprchový gel After Sun je určen pro zklidnění pokožky po opalování. Bohaté složení s beta-karotenem a unikátním extraktem z vlašských ořechů poskytuje opálené pokožce dokonalou péči a maximální zklidnění. Přípravek pokožku účinně čistí od zbytků opalovacích krémů i jiných nečistot, hydratuje ji a vyživuje. Pokožka díky blahodárným účinkům sprchového gelu vydrží déle krásně opálená a chráněná. Přípravek je možné koupit minimálně od dvou kusů. Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Sprchový gel After Sun je určen pro zklidnění pokožky po opalování. Bohaté složení s beta-karotenem a unikátním extraktem z vlašských ořechů poskytuje opálené… (alza.cz)

WELEDA Březový olej na celulitidu 100 ml (4001638500821)

WELEDA Březový olej na celulitidu 100 ml (4001638500821)

Tělový olej působí na zevní projevy celulitidy i na vnitřní příčiny jejího vzniku, 100% přírodní složení Březový olej na celulitidu WELEDA je prokazatelně a účinně působící olej nejen na zevní projevy celulitidy, ale také na vnitřní příčiny jejího vzniku. Látky obsažené v oleji aktivují látkovou výměnu v pokožce, vitalizují pokožku, udržují v pokožce vlhkost a povzbuzují přirozenou regeneraci pokožky. Březový olej na celulitidu WELEDA je prokazatelně a účinně působící olej nejen na zevní projevy celulitidy, ale také na vnitřní příčiny jejího vzniku. Látky obsažené v oleji aktivují látkovou výměnu v pokožce, vitalizují pokožku, udržují v pokožce vlhkost a povzbuzují… (alza.cz)

EVELINE Cosmetics Anit Cellulite 24kGold 250 ml (5901761955224)

EVELINE Cosmetics Anit Cellulite 24kGold 250 ml (5901761955224)

Sérum navrací pokožce pružnost, redukuje celulitidu a zpevňuje pokožku, vyhlazuje pokožku Luxusní modelující sérum na břicho, stehna a hýždě EVELINE Cosmetics Anit Cellulite 24kGold bylo vyvinuto ve spolupráci s americkými specialisty pro perfektní modelaci vaší siluety, zpevnění těla a podporu obnovy kolagenu. Konečně bezvadně vytvarujete své problematické partie! Sérum s vysoce aktivními látkami totiž pomáhá zlepšovat tvar těla, předchází ochabování pokožky a viditelně vyhlazuje nedokonalosti pokožky způsobené celulitidou. Obsahuje mikročástečky čistého 24karátového zlata, které stimuluje syntézu kolagenu a zvyšuje pevnost a pružnost pokožky a novou generaci peptidů Matrixyl 3000, která pozitivně stimuluje kožní buňky. Dopřejte si krásně vytvarovanou postavu a užívejte si… (alza.cz)

Sada 2 bílých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs

Sada 2 bílých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs

Vypadá to jednoduše, ale tenhle chytrý nápad je nedocenitelný. Jestli nechcete vrtat do dlaždiček nebo do zdi, ale potřebujete nějaký prostor na odkládání šampónu nebo mycího gelu, přijdou na řadu samolepící háčky. Většina toho moc nevydrží, ale to rozhodně není případ tohoto siláka. Síla držáku funguje přes magnet. Právě přes něj plošku přilepíte lepící stranou na jakýkoli povrch a na nich magnetickou silou drží samotný opasek, do kterého dáte lahev šampónu nebo sprchového gelu. Opasek je dlouhý 23 cm, takže se snadno přizpůsobí objemu lahve. - Materiál: silikon - Délka: 23,5 cm - Nosnost: 250 ml (větší šampóny potřebují dvojitou pásku) - Sada: 2x držák (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít