EVELINE SLIM 4D Sprchový peelingový gel proti celulitidě 250ml

EVELINE SLIM 4D Zeštíhlující sérum proti celulitidě 250ml

EVELINE SLIM 4D Zeštíhlující sérum proti celulitidě 250ml

Inovativní zeštíhlující sérum Slim Extreme 4D s kyselinou hyaluronovou kombinuje hubnutí za pomoci přírodních účinných látek s nejnovějšími poznatky kosmetologie a estetické medicíny. Nové složení séra obsahuje diamantové mikroskopické částice a unikátní složení aktivních látek, které intenzivně stimulují spalování tuků v podkoží a velmi účinně snižují celulitidu. Diamantové mikro krystaly stimulují mikrocirkulaci, aktivní okysličení buněk a zvýšení pronikání účinných látek hluboko do pokožky. Okamžitou účinnost zvyšuje kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností, které hluboce hydratuje a vyhlazuje. bioHyaluron Slim Complex ™ zanechává jemný film na kůži a vytváří neviditelný rozsvětlující a vyhlazující korzet. Rostlinné kmenové buňky aktivují slabé a neaktivní kmenové buňky v… (drmax.cz)

EVELINE SLIM 4D Gold sérum proti celulitidě 250ml

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel sérum proti celulitidě 250 ml

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel sérum proti celulitidě 250 ml

Trojité koncentrované sérum je určeno pro všechny, kteří se nechtějí smířit s přebytečným tukem a nedokonalou postavou. Pomocí aktivních látek a pravidelnou aplikací dosáhnete hladší a pružnější pleti a snížení celulitidy v problematických oblastech těla. Aktivní látky způsobují chladivý účinek séra, který trvá zhruba 30 minut po aplikaci. Výsledek: minimalizuje nedokonalosti pleti snižuje celulitidu remodeluje siluetu zvyšuje elasticitu pokožky vyhlazuje nerovnosti snižuje nahromaděné tukové tkáně Složení: Kombinací aktivních látek Sculpsure Booster, Lipout a Centella asiatica a extraktu z břečťanu zvládne sérum při pravidelném používání zlepšit siluetu postavy. Pokožka je pevnější, pružnější a vyhlazenější. Použití: Sérum je určeno pro každodenní použití. Ráno jej naneste v menším… (drmax.cz)

EVELINE SLIM 4D Lipo Shock noční sérum 250ml

EVELINE SLIM 4D Fitness intenz.sérum celulit.250ml

Uživatele, kteří hledají "EVELINE SLIM 4D Sprchový peelingový gel proti celulitidě 250ml" se dívají také na:

Hyalobarrier gel
Asics gel oberon 8
Hoover dxw4 h7a1ctex-s slim

EVELINE SLIM 4D chladivé sérum 250ml - Liposuction

EVELINE SLIM 4D chladivé sérum 250ml - Liposuction

Intenzivně zeštíhlující sérum s chladivým efektem (pilulka.cz)

EVELINE SLIM 4D Argan Termo sérum 250ml

EVELINE SLIM 4D Argan Termo sérum 250ml

Zeštíhlená silueta a tvarování ve čtyřech rozměrech: · vyřezává a tvaruje siluetu postavy · účinně redukuje celulitidu · viditelně vyhlazuje pokožku · účinkuje až 48h Obsahuje - 24karátové zlato, PhytoCellTec ™, kyselinu hyaluronovou APLIKACE: dvakrát denně vmasírujte přípravek krouživými pohyby do částí těla postižených nadměrnou tukovou tkání a celulitidou (pas, hýždě, stehna). Proveďte masáž, masírujte dokud se sérum zcela nevstřebá. Příjemný hřejivý pocit a mírné zarudnutí je zárukou okamžitého účinku. Tepelný efekt vydrží po dobu asi 30 až 40 minut. První výsledky lze zaznamenat po přibližně 3-4 týdnech pravidelného používání. Pro udržení dosaženého účinku se doporučuje po celý rok, ideálně 2-3 krát týdně. Po aplikaci si umyjte ruce. Neaplikujte v době těhotenství a kojení. Vyhněte… (drmax.cz)

EVELINE SLIM 4D Body Detox-zeštíhl. káv.sér. 250ml

EVELINE Slim Extreme 4D Gold sérum 250ml

EVELINE Slim Extreme 4D Gold sérum 250ml

Gold sérum na hubnutí a tvarování EFFECT 4D - odstraňuje celulitidu - tvaruje a zjemňuje siluetu - redukuje tukové tkáně - účinkuje až 48 hodin GOLD SERUM na hubnutí a tvarování je luxusním řešením ke snížení tukové tkáně inspirované nejnovějšími poznatky ve světě kosmetologie a estetické medicíny. Inovativní receptura bohatá na čisté 24-karátové zlato a unikátní kombinací účinných látek, stimuluje proces spalování tukové tkáně a umožňuje dosažení rovnoměrných tvarů. 24-ti karátové zlato, v účinnosti s bohatým složením kyseliny hyaluronová bioHyaluron Slim Complex ™ a ginkgo biloby, účinně stimulují mikrocirkulaci v podkožní tkáni, odstraňují nahromaděné toxiny v buňkách a v důsledku toho - viditelně redukují celulitidu. Goldsérum zanechává jemný film a na pokožce vytváří neviditelný… (drmax.cz)

EVELINE SLIM 4D Fitness Intenzivně zeštíhlující a zpevňující sérum…

EVELINE SLIM 4D Fitness Intenzivně zeštíhlující a zpevňující sérum 250ml

S využitím nejnovějších vědeckých úspěchů odborníci z laboratoří Eveline Cosmetics vyvinuli inovativní a technologicky vyspělé sérum, které poskytuje specializovanou péči pro tělo a přináší okamžité účinky na zeštíhlení a zpevnění těla. Složení aktivně podporuje spalování tuků a je velmi účinné při snižování celulitidy. Stávající strie jsou vyhlazeny a nové se již nevytvářejí. Pokročilé nejnovější generace látek obsažených v séru byly vybrány speciálně pro zajištění účinného tónování a tvarování těla. Výrobek efektivně modeluje postavu a pomáhá dosáhnout zhubnutí. Průlomové technologie: bioSlim-Fitness Complex ™ - silně zpevňuje a bojuje proti celulitidě, aktivně posiluje účinky dalších látek utvářejících siluetu těla. Lipocell-Slim ® komplex a L-karnitin - intenzivně stimulují… (drmax.cz)

EVELINE SLIM EXTREME 4D Lipo Shock Therapy superkoncentrované noční…

EVELINE SLIM EXTREME 4D Lipo Shock Therapy superkoncentrované noční sérum s hřejivým účinkem 250ml

LIPO Shock noční sérum je moderní přípravek navržený pro 2-týdenní intenzivně zpevňující proces doporučený během diety a zvýšené fyzické aktivitě a jako doplněk při denním ošetření pleti s celulitidou. Přelomová technologie 24hod NON STOP SLIM ™ na bázi aktivního komplexu PHYTOSONIC ™ stimuluje rychlejší spalování podkožní tukové tkáně. Díky mechanizmu aktivních složek s postupným uvolňováním po celou noc, zajišťuje pevnost a hladký povrch pokožky. Pokročilé aktivní složky: PHYTOSONIC ™, ISOCELL SLIM ™, kaštanový extrakt, Guarana, mátový extrakt. Aplikace: Jednou denně před spaním vetřete krouživými pohyby do problémových partií těla (stehna, boky, hýždě, břicho) ve směru od spodu směrem vzhůru. Obsah: 250ml (drmax.cz)

EVELINE SLIM EXTREME 4D Liposuction Intenzivně zeštíhlující sérum s…

EVELINE SLIM EXTREME 4D Liposuction Intenzivně zeštíhlující sérum s chladivým účinkem 250ml

Liposukce je druhem estetické medicíny, jejíž léčba je považována za nejvíce efektivní způsob hubnutí. Jde o trvalé odstranění nahromaděného tuku z těla v oblastech s predispozicí k jeho tvoření (boky, stehna, břicho, hýždě). LIPO-DRILL 4D TECHNOLOGY ™ revoluční technologie založená na komplexu LIPOCELL-SLIM ™, ENERGISOMES Q10 a L-karnitin, zajišťuje efektní zeštíhlující účinek při léčbě neinvazivní liposukce. - Complex LIPOCELL-SLIM ™ - Zabraňuje růstu tukové tkáně - Napíná a zpevňuje kůži Pokročilé aktivní složky: LIPOCELL-SLIM ™ * ISOCELL SLIM COMPLEX = Třikrát koncentrovaný kofein + výtažky s břečťanu + Centella asiatica * L-karnitin * ENERGISOMES Q10 + GINKO biloba * KOLAGEN + ELASIN + Laminaria řasy. Použití: Vmasírujte dvakrát denně krouživými pohyby do problémových partiích a míst… (drmax.cz)

EVELINE SLIM EXTREME 4D Presotherapy Liftingové sérum anti-cellulite…

EVELINE SLIM EXTREME 4D Presotherapy Liftingové sérum anti-cellulite s chladivým efektem 250ml

Presoterapie je estetická úprava zahrnující kompresní rozpouštění tuků a současně rychlé odstranění toxinů z těla. Díky použití lymfatické drenáže okamžitě snižuje tukové otoky a účinně eliminuje celulitidu. Produkt se inspiruje při léčbě presoterapií, 3-fázové technologii LIPO-COMPRESSION™ založené na revolučním PRO-SVELTYL® komplexu a na třikrát koncentrovaném kofeinu, který pomáhá odstraňovat příznaky pomerančové kůže kompresním mechanismem. - PRO-SVELTYL® - 3 x aktivní kofein - Snižuje podkožní tukovou tkáň - Zpevňuje a vyhlazuje pokožku - Eliminuje různé typy celulitidy - Stimuluje odvodňování tkání Pokročilé aktivní složky: PRO-SVELTYL® - zeštíhlující komplex založený na lotosovém extraktu * Třikrát koncentrovaný kofein * Centella asiatica + extrakt z břečťanu * KOLAGEN + elastin *… (drmax.cz)

EVELINE SLIM EXTREME 4D Body Detox Zeštíhlující kávové sérum s…

EVELINE SLIM EXTREME 4D Body Detox Zeštíhlující kávové sérum s chladivým efektem 250ml

Produkt je inspirovaný pokrokovou technologií BODY DETOX – specifické léčbě Cellu-Detox-Slim ™ založený na výtažcích ze zelené kávy, PURISOFT ™ detoxikačním komplexu a INTENSLIM ™ zeštíhlujícím komplexu stimulujícím lymfatickou drenáž a zlepšujícím proces odbourávání tukových buněk. - Redukuje celulitidu - Eliminuje nadbytečné tekutiny Pokročilé aktivní složky: PURISOFT ™, INTENSLIM ™, extract ze zelené kávy, kofein, mořské řasy a chaluhy, extract z kigélie africké. Aplikace: Dvakrát denně vetřete krouživými pohyby do problémových partií těla (stehna, boky, hýždě, břicho), a to vždy od spodu směrem vzhůru. Obsah: 250ml (drmax.cz)

EVELINE SLIM 4D MEZO Push up na poprsí 200ml

EVELINE SLIM 4D MEZO Push up na poprsí 200ml

Novinka pro ženy, které pozorují pokles pevnosti např. jako výsledek hormonálních změn, výkyvů váhy po těhotenství nebo hubnutí. Ideální pro ty, které chtějí zlepšit vzhled svého poprsí a pružnost pokožky. Mezoterapie je profesionální postup prováděný v estetických klinikách, který přináší účinné látky přímo do mesodermu - střední vrstvy kůže s použitím mikro injekcí nebo elektrických impulsů. Mezoterapie je záchranou pro ochablou kůži poprsí, které začne chybět pevnost. Pod epidermis jsou zavedeny plnící látky, které hned po prvním použití viditelně omladí a viditelně zpevní pleť. Produkt je ideální k doplnění wellness trendu - celostní péči o vzhled a zdraví a honbě za dokonalým tělem. VOLUFILINE ™ - efektně tvaruje pokleslá prsa tím, že zvyšuje množství lipidů a adipocytů. Menším prsům… (drmax.cz)

EVELINE SLIM 3D Anticelulite serum 250ml

EVELINE SLIM 3D Anticelulite serum 250ml

Slim 3D - Zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě Komplex Lipocell-Slim®, obsažený v tomto kosmetickém přípravku a vyvinutý výhradně pro zformování a zpevnění těla, a L-carnitine urychlují metabolismus a účinně redukují objem tukové tkáně pod kůží. Unikátní složení: Isocell® Slim, Cantella Asiatica, kofein, mentol a výtažek z břečťanu intenzivně podporují proces spalování mastných kyselin, blokují syntézu tuků a urychlují vylučování šťáv z tukové tkáně. Díky tomuto působení sérum účinně redukuje „pomerančovou pleť“ a zároveň formuje obrysy těla. Kolagen a elastin okamžitě zlepšují pevnost, hebkost a elasticitu kůže. Gingko biloba vyrovnává povolená místa kůže a zabraňuje vytváření nových. Výživné složení séra obsahuje minerály z termálních vod severní Bretaně a výtažek z… (drmax.cz)

ACG Gel proti celulitidě

ACG Gel proti celulitidě

Gel obsahuje kapsaicin obohacený o vitamin E, takže při aplikaci většího množství a intenzivní masáži může vyvolat pálivý pocit. Proto zpočátku používejte přístroj s menším množstvím gelu a vlhčete vodou. (dixo.cz)

Eveline Mesotherapy & Ultrasound sérum proti celulitidě 250 ml

Eveline Mesotherapy & Ultrasound sérum proti celulitidě 250 ml

Eveline Mesotherapy & Ultrasound sérum proti celulitidě obsahuje inovativní látky, které urychlují spalování tukové tkáně. Obsažený kofein stimuluje mikrocirkulaci, kyselina hyaluronová proniká do hlubokých vrstev pokožky, kde uzamkne vodu a díky tomu se zlepší pevnost a pružnost vaší pokožky. Rostlinné mléko Chufa milk ES dodává cenné vitamíny a minerální látky pokožce. Pokožka je intenzivně vyživená a revitalizovaná. Výsledek: Bojuje proti tvorbě celulitidy Zajišťuje výživu, hydrataci a revitalizaci pokožky Zpevňující účinek Složení: Kofein - stimuluje mikrocirkulaci Kyselina hyaluronová - podporuje hydrataci, pružnost a pevnost pokožky Použití: Sérum aplikujte 2x denně na oblast břicha, stehen a hýždí. Důkladně vmasírujte, dokud se sérum úplně nevstřebá. (drmax.cz)

EVELINE SLIM EXTREME 4D remodelační zábalová maska 300ml

EVELINE SLIM EXTREME 4D remodelační zábalová maska 300ml

EVELINE SLIM EXTREME 4D remodelační zábalová maska je anti-cellulite maska s chladivým efektem. Obsahuje látky ve vysoké koncentraci, které bojují proti všem typům celulitidy, mají intenzivní efekt pro zpevnění pokožky, účinně snižují objem tukových buněk a výrazně snižují tloušťku tukové tkáně. Po použití remodelační zábalové masky během 4 týdnů u vybrané skupiny žen byly vyhodnoceny tyto výsledky: obvod břicha se zmenšil až o 2 cm, zpevnění a napínání pleti 86 %, zeštíhlující a tvarující efekt 91 %, účinně bojuje proti celulitidě 79 %. Výsledek: Zpevněná pokožka Snížení objemu tukových buněk Snížení tloušťky tukové tkáně Použití: 1. Tělový zábal: aplikujte tenkou vrstvu masky na cílené části těla, zabalte tělo do plastového filmu a nechte 15 minut působit. Nemusíte oplachovat. Postup… (drmax.cz)

EVELINE SLIM 3D Anticelulite serum 250ml

EVELINE SLIM 3D Anticelulite serum 250ml

Zeštíhlující a zpevňující sérum anti-cellulite:Inovační sérum SERUM 3D SLIM EXTREME® bylo vyvinuto v laboratoři EVELINE a díky svému složení obohacenému o aktivní složky okamžitě zformuje obrysy Vašeho těla. Sérum účinně redukuje „pomerančovou pleť“. (pilulka.cz)

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel koncentrované noční sérum 250 ml

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel koncentrované noční sérum 250 ml

Noční zeštíhlující koncentrát Slim Extreme svými aktivními látkami působí v problematických partiích, kde pomáhá redukovat nadbytečný objem tukových tkání a vyhlazuje nerovnosti pleti. Pokožka je zpevněná a pravidelným používáním v kombinaci s pohybem a zdravou stravou dosáhnete vysněné postavy. Výsledek: pomáhá modelovat postavu zpevňuje pokožku snižuje objem tukových tkání vyhlazuje nerovnosti pleti Složení: Liposomální kofein booster, intenslim a Extreme Fat Burner jsou aktivní látky obsažené v expresním zeštíhlujícím koncentrátu. Tyto aktivní složky působí v noci, když tělo odpočívá, a pomáhají redukovat objem tukových tkání a zlepšovat kvalitu pokožky. Zhruba 30 minut po aplikaci séra vyvolávají aktivní látky hřejivý pocit. Použití: Koncentrát je určen pro každodenní použití. Večer… (drmax.cz)

EVELINE SLIM 3D Thermo active slimming serum 250ml

EVELINE SLIM 3D Thermo active slimming serum 250ml

Zeštíhlující péče ve třech krocích: - Intenzivně stimuluje proces spalování tukových buněk - Efektivně bojuje s neústupnou celulitidou - Zeštíhluje, tvaruje a modeluje pas, hýždě a stehna První termoaktivní zeštíhlující sérum proti celulitidě vyvinuté kontroluje velikost stávajících tukových buněk a zabraňuje vzniku celulitidy na povrchu kůže. Díky technologicky vyspělému termo složení spalující tuk, jemně zahřívá pokožku, což umožňuje rychlé pronikání účinných látek do pokožky a zajišťuje maximální výsledky. Tukové buňky se pomalu redukují a tělo dostává pevnější tvary. Zeštíhlené tělo se dostává do dobré kondice. UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ: - Termo složení spalující tuk účinně snižuje tukové usazeniny, odstraňuje uložené tuky a zabraňuje nahromadění nových. Zlepšuje odtok tkání a aktivuje procesy… (drmax.cz)

DARPHIN Modelační gel proti celulitidě 500ml

DARPHIN Modelační gel proti celulitidě 500ml

Typ pleti: pro všechny typy pleti Určeno pro: Všechny, kteří chtějí zlepšit vzhled pomerančové kůže a ztrátu pevnosti pokožky. Účinky: Osvěžující gel, který zpevňuje a vyhlazuje pokožku těla a zlepšuje stav pokožky v místech, kde se koncentruje celulitida. Kontury těla jsou nově vymodelovány, pokožka je hladší a pevnější. Obsahuje: - Extrakt z Coleus barbatus - rostlina příbuzná mátě - silně stimuluje proti nadměrnému ukládání tuků, povzbuzuje krevní oběh, snižuje nové objevení tukových zásob. - Extrakt z Poria cocos - jedlá houba využívaná v tradiční čínské medicíně - protizánětlivé účinky, snižuje tvoření otoků, protivráskový efekt. - Acetyl Carnitine - efekt proti stárnutí pleti, zvyšuje produkci energie do buněk celého těla, spaluje tuky. - Creatine - uvolňuje svalovou energii,… (drmax.cz)

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel superkoncentrované sérum redukující…

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel superkoncentrované sérum redukující tukové tkáně 250 ml

I přes pravidelnou fyzickou aktivitu a zdravý jídelníček se v těle může hromadit tuk, který dává za vznik malým špíčkům. Zbavte se přebytku tukové tkáně za pomoci superkoncentrovaného séra Slim Extreme. Obsažené účinné látky působí revoluční patentovanou technologií na problematické partie, pomáhá redukovat váčky na stehnech a vyhlazují bříško, abyste se stále cítili sebevědomě a příjemně. Výsledek: eliminuje přebytek tukové tkáně působí jako pás pro hubnutí v oblasti pasu snižuje „vaky“ na stehnech Složení: Sérum je obohaceno o aktivní látky, které napomáhají redukci tuku v problematických oblastech těla. Patentovaná technologie napodobuje mechanismus transformace akumulačních tukových buněk, ze kterých se stávají spalující buňky. Látky jako komplex Caffeine, Extreme Fat Burner a… (drmax.cz)

RYOR Břečťanový gel proti celulitidě 200g (č.185)

Diet Esthetic Sudatone Chladivý gel proti celulitidě 500ml

Diet Esthetic Sudatone Chladivý gel proti celulitidě 500ml

DIET ESTHETIC SUDATONE Chladivý gel proti celulitidě přispívá k formování postavy a redukuje tukové zásoby v podkoží. Gel s chladivým efektem navrací pokožce její přirozenou pružnost a hladký vzhled. Příjemný chladivý efekt také pozitivně působí na unavené a oteklé nohy. Poskytne jim ihned po namazání příjemnou úlevu. Pokožku budete mít zpevněnou, svěží a dokonale hladkou. Výsledek: Pomáhá formovat postavu Pozitivně působí na unavené a oteklé nohy Zpevňuje a vyhlazuje pokožku Použití: Přípravek nanášejte na čistou pokožku dle potřeby, minimálně jednou denně. Jemnou masáží ošetřete oblasti s celulitidou nebo postižené únavou. Masáž provádějte, dokud se gel nevstřebá. Před použitím gelu si udělejte test na citlivost. (drmax.cz)

Nivea Q10 Plus - Zpevňující gel proti celulitidě 200 ml

Nivea Q10 Plus - Zpevňující gel proti celulitidě  200 ml

Q10 Plus - Zpevňující gel proti celulitidě - celulitida vzniká ukládáním nadbytečných tukových buněk ve spodních vrstvách pokožky - výsledkem je nejen ztráta pružnosti a pevnosti pokožky, ale především viditelné hrbolky a nerovnosti - tělový gel zpevňuje pokožku a viditelně redukuje vnější projevy celulitidy již po 3 týdnech pravidelného používání i bez extra masáže - podporuje proces obnovy buněk - viditelně redukuje projevy celulitidy - zpevňuje pokožku Použití Gel aplikujte denně na problematické partie těla (stehna, boky, zadeček a bříško). (prodejparfemu.cz)

Diet Esthetic Body 10 gel proti celulitidě 200ml

Diet Esthetic Body 10 gel proti celulitidě 200ml

DIET ESTHETIC Body 10 Gel proti celulitidě díky svému přírodnímu složení dokáže pokožku zpevnit, vyhladit a dodat ji potřebnou pružnost a hydrataci. Kromě mnoha účinných látek nabízí také chladící efekt. Rychle se vstřebává a nezanechává mastné skvrny. Výsledky jsou vidět již po pár dnech používání. Je vhodný pro všechny typy pokožky, na které se vytvořila celulitida. Výsledky: Vyhlazuje a vyrovnává povrch pokožky Redukuje projevy pomerančové kůže Prokrvuje pokožku Složení: Aloe vera, glycerin, kofein, mentol, citronový výtažek, extrakt ze zlatobýlu. Použití: Nejlépe je prostředek aplikovat po sprchování. Jemnou krouživou masáží gel vmasírujte do pokožky až do úplného vstřebání. (drmax.cz)

EVELINE LactaMED protizánětlivý intimní gel 250ml

EVELINE LactaMED protizánětlivý intimní gel 250ml

Intimní gel proti podráždění a zánětům 3v1 - zabraňuje infekcím - obnovuje pH přírodní rovnováhu - zanechává pocit svěžesti Vysoký obsah kyseliny mléčné, nízké pH 3,5, vyvinuto ve spolupráci s gynekologem. Ochranná inovativní technologie Care Expert ™ obnovuje fyziologické pH intimních partií, zklidňuje podráždění a zajišťuje výjimečný pocit svěžesti a pohodlí! LactaMED ™ Gynekologický gel pro intimní hygienu je speciálně vyvinutý pro každodenní péči a hygienu intimních partií žen, a to i s citlivou, alergickou a k podráždění náchylnější pokožkou. Inovativní receptura bohatá na pokročilé účinné látky, působí v synergii s kyselinou mléčnou, Ecodermine ™ a výtažky z měsíčku lékařského, intenzivně hydratuje a neutralizuje nepříjemný zápach, zajistí pocit svěžesti, čistoty a pohodlí po celý… (drmax.cz)

Oranjito Cinnamon Anti Cellulite Gel ( skořice ) - Gel proti…

Oranjito Cinnamon Anti Cellulite Gel ( skořice ) - Gel proti celulitidě  200 ml

Cinnamon Anti Cellulite Gel ( skořice ) - Gel proti celulitidě - podporuje proces obnovy buněk - viditelně redukuje projevy celulitidy - zpevňuje pokožku - efektivně prokrvuje Použití: Gel aplikujte denně na problematické partie těla (stehna, boky, zadeček a bříško). (prodejparfemu.cz)

EVELINE LactiMED+ SOS zklidň.intimní gel 3v1 250ml

EVELINE LactaMED intimní gel denní použití 250ml

EVELINE LactaMED intimní gel denní použití 250ml

Intimní gel LactaMED ™ zajišťuje jemnou péči v místech vyžadujících zvláštní ochranu. Díky inovativním účinným látkám zklidňuje podráždění, obnovuje přirozenou rovnováhu pH a obnovuje mikroflóru. (pilulka.cz)

EVELINE LactaMED 3v1 osvěžující intimní gel 250ml

EVELINE LactaMED 3v1 osvěžující intimní gel 250ml

Ochranná inovativní technologie Care Expert obnovuje fyziologické pH intimních partií, zklidňuje podráždění a zajišťuje výjimečný pocit svěžesti a pohodlí! Spec. vyvinutý pro každodenní hygienu intimních partií pro dívky a mladé ženy s citlivou pokožkou. (pilulka.cz)

Shiseido Aromatický tělový gel proti celulitidě Body Creator 200 ml

Shiseido Aromatický tělový gel proti celulitidě Body Creator  200 ml

Popis Tělový gel s dlouhotrvající parfemací, která v sobě kombinuje koření a grapefruit, představuje novou zkušenost v tělové péči. Lehký chladivý gel výrazně redukuje výskyt celulitidy a zeštíhluje tělové kontury. Parfemace navozuje pocit dobré nálady. (ageo.cz)

Dermacol Enja Anti-Cellulite Shaping Gel - Zpevňující gel proti…

Dermacol Enja Anti-Cellulite Shaping Gel - Zpevňující gel proti celulitidě 200 ml

Enja Anti-Cellulite Shaping Gel - Zpevňující gel proti celulitidě - zpevňující gel proti celulitidě s novou recepturou, zlepšuje vzhled chronické celulitidy a působí proti ukládaní tuků během noci - již za 1 měsíc zlepšení vzhledu celulitidy o 12,5%, obvod stehen zmenšen o 1,1 cm - zlepšuje vzhled chronické celulitidy - působí proti ukládaní tuků během noci Použití: Aplikujte krouživými pohyby na problematické partie každý večer. (prodejparfemu.cz)

EVELINE LactaMED intimní gel pro denní použití 250ml

EVELINE LactaMED intimní gel pro denní použití 250ml

LactaMED gel 3v1 pro denní použití - hydratuje a osvěžuje - obnovuje fyziologické pH - zklidňuje podráždění Obsahuje kyselinu mléčnou, vyvinuto ve spolupráci s gynekologem. Inovativní technologie Pro Intima Care ™ obsahuje jemné přírodní mycí látky a aktivní složky, které zajišťují správnou rovnováhu intimních částí mikroflóry. Intimní gel LactaMED ™ zajišťuje jemnou péči v místech vyžadujících zvláštní ochranu. Díky inovativním účinným látkám zklidňuje podráždění, obnovuje přirozenou rovnováhu pH a obnovuje mikroflóru. Jemná formule Pro Intima Care™ obsahuje aloe extrakt, alantoin, ecodermine, D-panthenol a kyselinu mléčnou, snižuje riziko infekce a zánětu. ProDermi Intima ® obsahuje jemné přírodní mycí látky a aktivní složky, které zajišťují správnou rovnováhu intimních partií… (drmax.cz)

Dermacol Enja Cryo Cellu Slim - Kryo chladivý sprej proti celulitidě …

Dermacol Enja Cryo Cellu Slim - Kryo chladivý sprej proti celulitidě  150 ml

Enja Cryo Cellu Slim - Kryo chladivý sprej proti celulitidě - chladivý sprej proti celulitidě se zeštíhlujícím efektem pomáhá navrátit a udržet svůdné křivky - používáním při redukční dietě se podpoří proces zeštíhlení i a omezí jo-jo efekt vzhledu pomerančové kůže - lehká, okamžitě vstřebatelná textura - snadná aplikace pomocí rozprašovače Použití: Aplikujte krouživými pohyby na problematické partie 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Shiseido Body Creator Aromatic Sculpting Gel Anti-Cellulite -…

Shiseido Body Creator Aromatic Sculpting Gel Anti-Cellulite - Aromatický tělový gel proti celulitidě  200 ml

Body Creator Aromatic Sculpting Gel Anti-Cellulite - Aromatický tělový gel proti celulitidě - tělový gel s dlouhotrvající parfemací, která v sobě kombinuje koření a grapefruit, představuje novou zkušenost v tělové péči - lehký chladivý gel výrazně redukuje výskyt celulitidy a zeštíhluje tělové kontury - parfemace navozuje pocit dobré nálady - redukuje celulitidu - rozjasňuje pokožku - zjemňuje a vyhlazuje - zpevňuje a zeštíhluje Použití: Nanášejte každé ráno a večer. Zaměřte se na partie náchylné k výskytu celulitidy. (prodejparfemu.cz)

Diet Esthetic Body 10 Anti-Celullitide Remodeling Action Cooling…

Diet Esthetic Body 10 Anti-Celullitide Remodeling Action Cooling Effect Gel - Chladivý gel proti celulitidě  200 ml

Body 10 Anti-Celullitide Remodeling Action Cooling Effect - Chladivý gel proti celulitidě - odstraňuje pomerančovou kůži - vyhlazuje pokožku - pokožku změkčuje Použití: Denně vmasírujte do pokožky, zejména na postižená místa. Po aplikaci si umyjte ruce. (prodejparfemu.cz)

Hawkins & Brimble Shower gel sprchový gel 250ml

Hawkins & Brimble Shower gel sprchový gel 250ml

Jedinečný pánský sprchový gel Hawkins & Brimble s jemnou vůní elemi a ženšenu dodá vaší pokožku potřebnou hydrataci a vaší mysli novou energii. Ingredience:Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sorbitan Sesquicaprylate, Glyceryl Laurate, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Phytate, Linalool, Potassium Sorbate. Použití:Naneste na vlhkou pokožku během koupele či sprchy, vzniklou pěnu jemně rozetřete a poté důkladně opláchněte. (fann.cz)

Shiseido Body Creator Super Slimming Reducer - Zeštíhlující tělový…

Shiseido Body Creator Super Slimming Reducer - Zeštíhlující tělový gel krém proti celulitidě 200 ml

Body Creator Super Slimming Reducer - Zeštíhlující tělový gel krém proti celulitidě - zeštíhlující tělový gel krém proti celulitidě - kofeinový komplex - účinný proti celulitidě - snižuje tvorbu a budoucí akumulaci přebytečného tuku - zanechává pokožku vláčnou a vyživenou Použití: Aplikujte na potřebná místa formou masáže do úplného vstřebání. (prodejparfemu.cz)

Fa Island Vibes Hawaii Love peelingový sprchový gel 200 ml

Fa Island Vibes Hawaii Love peelingový sprchový gel 200 ml

Popis Objevte Fa Island Vibes Hawaii love peelingový sprchový gel s osvěžující plážovou vůní ananasu a plumérie. Přírodní a jemné brusné částice šetrně odstraňují odumřelé kožní buňky a zanechávají pocit hladké a hedvábné pokožky. Struktura:  Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Acrylates copolymer, Prunus armeniaca seed powder, Polyquaternium-7, Tocopherol, Parfum, Sodium chloride, PEG-7 glyceryl cocoate, PEG-40 hydrogenated castor oil, PEG-60 hydrogenated castor oil, PEG-120 methyl glucose dioleate, Sodium hydroxide, Benzophenone-4, Citric acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl salicylate, Citronellol, Sodium benzoate, Sodium salicylate, CI 19140 … (ageo.cz)

Clinique Sparkle Skin Body Exfoliator - Peelingový sprchový gel 200…

Clinique Sparkle Skin Body Exfoliator - Peelingový sprchový gel  200 ml

Sparkle Skin Body Exfoliator - Peelingový sprchový gel - osvěžující tělový peeling dokonale vyhlazuje a rozjasňuje pleť celého těla - díky rostlinným výtažkům a mentolu povzbuzuje smysly - odstraňuje ztvrdlou kůži a nabíjí pleť novou energií - hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce) - vhodné i pro citlivou pleť Použití: Používejte ve sprše. Naneste na mokrou pleť a masírujte krouživými pohyby. Zaměřte se na lokty, kolena a paty. Nakonec důkadně opláchněte. Používejte 3-4x týdně. (prodejparfemu.cz)

Avon Sprchový gel Individual Blue 250ml

Avon Sprchový gel Individual Blue 250ml

Krémový sprchový gel provoněný vůní Individual Blue EDT zanechá pokožku hydratovanou a vyživenou. (pilulka.cz)

Le Petit Olivier Peelingový sprchový gel s olivovým olejem 200 ml

Le Petit Olivier Peelingový sprchový gel s olivovým olejem 200 ml

Dopřejte si zaslouženou relaxaci a dodejte svému tělu energii pomocí peelingového sprchového gelu od společnosti Le Petit Olivier. Gel zanechává pokožku hedvábně jemnou a smyslně provoněnou. Obsahuje prášek z olivových jadýrek, který působí jako šetrný peeling k odstranění odumřelých kožních buněk. Panenský olivový olej pleť zjemňuje a odstraňuje z ní nečistoty i známky potu. Výsledek: jemně čistí pokožku pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky hydratuje, regeneruje a změkčuje pleť dodává pokožce přirozený jas Složení: Peelingový sprchový gel obsahuje panenský olivový olej, který pokožku čistí, hydratuje a napomáhá její regeneraci. Prášek z olivových jadýrek poslouží k jemnému a šetrnému peelingu, takže během sprchování z pokožky zároveň odstraníte odumřelé kožní buňky. Pleť bude hebká a… (drmax.cz)

Cottage Softening Shower Gel - Vanilla sprchový gel vanilka 250ml

Cottage Softening Shower Gel - Vanilla  sprchový gel vanilka 250ml

Extrakt z vanilky. Výživná, vanilka je nejlépe známá svou sladkou a silnou vůní, ale je také ceněna pro své restrukturalizační, regenerační, čistící a hydratační vlastnosti. Bez parabenů. - změkčení pokožky- zjemnění- hydratace- pružná pokožka- bez parabenů- testováno pod dermatologickým dohledem- vyrobeno ve Francii V dostatečném množství naneste na mokrou pokožku. Pak omyjte vodou. Sprchový gel Cottage je možné použít i jako pěnu do koupele. (fann.cz)

Kamill sprchový gel Rebarbora-limeta 250ml

Kamill sprchový gel Rebarbora-limeta 250ml

(benu.cz)

Kamill sprchový gel Rebarbora-limeta 250ml

Kamill sprchový gel Rebarbora-limeta 250ml

Sprchový gel s výtažky rebarbory a podmáslí udržuje Vaši pokožku vláčnou a hebkou. Příjemná vůně navíc uvolní smysly. pH neutrální, kožní snášenlivost dermatologicky prokázána. (pilulka.cz)

NIVEA Sprchový gel Creme Sensitive 250ml

NIVEA Sprchový gel Creme Sensitive 250ml

Velmi jemné pečující složení bez mýdla s přírodními výtažky z heřmánku bylo vyvinuto speciálně pro potřeby citlivé pokožky. Bohatá krémová pěna zanechá pokožku nádherně jemnou a hebkou. Obsah: 250ml (drmax.cz)

NIVEA Sprchový gel Care&Orange 250ml

NIVEA Sprchový gel Care&Orange 250ml

Krémové složení s výživným bambusovým mlékem zanechá pokožku viditelně jemnou a hebkou. Probuďte své smysly ovocnou vůní pomerančových květů. Obsah: 250ml (drmax.cz)

Palmolive Feel the Massage Gently Exfoliating Shower Gel - Peelingový…

Palmolive Feel the Massage Gently Exfoliating Shower Gel - Peelingový sprchový gel 250 ml

Feel the Massage Gently Exfoliating Shower Gel - Peelingový sprchový gel - regeneruje vaši pokožku - květinová vůně osvěží vaše tělo i mysl - soli z Mrtvého moře - aloe vera - výtažky z vodní máty - regeneruje Použití: Naneste na navlhčené ruce, napěňte a opláchněte vodou. (prodejparfemu.cz)

Kamill sprchový gel Aloe Vera 250ml

Kamill sprchový gel Aloe Vera 250ml

(benu.cz)

Kamill sprchový gel Olive balzám 250ml

Kamill sprchový gel Olive balzám 250ml

(benu.cz)

NIVEA MEN Sprchový gel Energy 250ml

NIVEA MEN Sprchový gel Energy 250ml

Průzračně modrý gel s výtažky z máty a povzbuzující mužnou vůní probudí vaše smysly. Obsah: 250ml (drmax.cz)

NIVEA Sprchový gel Care & Starfruit 250ml

NIVEA Sprchový gel Care & Starfruit 250ml

NIVEA Krémový sprchový šampon s pečujícím mlékem aloe vera a vůní karamboly. HYDRE IQ moisture technology for a soft skin feeling. (pilulka.cz)

Kamill sprchový gel Olive balzám 250ml

Kamill sprchový gel Olive balzám 250ml

Kamill sprchový gel Olive balzám obsahuje bohaté výtažky z oliv a citrusového květu. Napomáhá regeneraci unavené pokožky, aby byla vláčná a hebká. (pilulka.cz)

Kamill sprchový gel Aloe Vera 250ml

Kamill sprchový gel Aloe Vera 250ml

Sprchový gel s bohatým obsahem Aloe Vera hýčká Vaší pokožku přirozenou péčí, která uvolní i Vaše smysly. (pilulka.cz)

NIVEA Sprchový gel Creme Care 250ml

NIVEA Sprchový gel Creme Care 250ml

Krémový sprchový gel s originální vůní NIVEA obohacený o provitamíny a jedinečné pečující oleje krému NIVEA o pokožku intenzivně pečuje a zanechá ji jemnější a vláčnější. Obsah: 250ml (drmax.cz)

NIVEA Sprchový gel Care&Diamond 250ml

NIVEA Sprchový gel Care&Diamond 250ml

Pečující sprchový gel obohacený o cenné oleje a diamantové částečky pokožku nádherně rozzáří. Dopřejte si pocit luxusu během sprchování a potěšte své smysly vůní kaly bílé. Obsah: 250ml (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít