EVELINE EXPERT C noční vitaminové sérum 18ml

EVELINE EXPERT C noční vitaminové sérum 18ml

EVELINE EXPERT C noční vitaminové sérum 18ml

EVELINE Expert C Aktivní 12 % vitaminové intenzivní noční sérum má složení bohaté na tři bioaktivní formy vitaminu C ve velmi vysoké 12 % koncentraci. Toto unikátní složení chrání DNA kožních buněk, hluboce hydratuje a regeneruje. Dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, která vyplňuje vrásky a jemné linie a dodává pokožce hedvábnou jemnost. Po použití nočního séra bude vaše pokožka hydratovaná, regenerovaná, sníží se únavové příznaky pokožky a pigmentové skvrny. Výsledek: Hluboce hydratovaná a regenerovaná pokožka Pokožka bez únavových příznaků Sníží se viditelné změny barvy a pigmentové skvrny Složení: Koncentrovaný vitamin C - obnovuje rozjasnění kůže, snižuje únavové příznaky Kyselina hyaluronová - vyplňuje vrásky a drobné linie Výtažky z divoké růže a citronu - zvyšují elasticitu Použití… (drmax.cz)

EVELINE EXPERT C Vitaminové noční sérum 18ml

EVELINE EXPERT C Vitaminové noční sérum 18ml

Aktivní vitamínové intenzivní noční sérum Aktivní 12% vitamínové intenzivní noční sérum Vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé (pilulka.cz)

EVELINE EXPERT C Vitaminové noční sérum 18ml

EVELINE EXPERT C denní a noční krém-sérum 40+ 50ml

EVELINE EXPERT C denní a noční krém-sérum 40+ 50ml

EVELINE Expert C denní a noční krém-sérum 40+ má složení, které je bohaté na tři bioaktivní oxidanty: koncentrovaný vitamin C, Lumiskin a řasy Corallina Officinalis zesvětlují tóny pleti a snižují únavové příznaky, obnovují hedvábnou hladkost a mladistvý jas. Po použití krému bude vaše pokožka hedvábně hladká, hluboce hydratovaná, regenerovaná a bude mít mladistvý jas. Výsledek: Hluboce hydratovaná a regenerovaná pokožka Pokožka bez únavových příznaků Zesvětlený tón pleti Složení: Koncentrovaný vitamin C - obnovuje rozjasnění kůže Lumiskin - zesvětluje zbarvení a pigmentové skvrny a zabraňuje tvorbě nových Řasy Corallina Officinalis - zvyšuje elasticitu kožních buněk Použití: Krém aplikujte každé ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje, krku a dekolt. Krém můžete použít i jako podklad… (drmax.cz)

EVELINE EXPERT C denní a noční krém-maska 50+ 50ml

EVELINE EXPERT C denní a noční krém-maska 50+ 50ml

EVELINE Expert C denní a noční krém-maska 50+ má složení, které je bohaté na tři aktivní antioxidanty: koncentrovaný vitamin C, kyselinu hyaluronovou a komplex vitaminů A, E, F vyhladí a vyplní jemné vrásky, zesvětlí zbarvení a pigmentové skvrny a zajistí hluboký lifting pleti. Liftingový krém-maska je určený pro komplexní péči o pleť starší 50 let. Výsledek: Hluboce hydratovaná a regenerovaná pokožka Hluboký lifting pokožky Zesvětlené zbarvení pokožky a pigmentových skvrn Složení: Koncentrovaný vitamin C - obnovuje rozjasnění pleti Komplex vitaminů A, E, F - regenerují Kyselina hyaluronová - okamžitě vyplňuje vrásky a jemné linie a dodává pokožce hedvábnou měkkost Použití: Krém aplikujte každé ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje, krku a dekolt. Krém můžete použít i jako podklad… (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "EVELINE EXPERT C noční vitaminové sérum 18ml" se dívají také na:

C-tech lexis test
C-tech lexis recenze
Babolat c drive 109
Hotpoint-ariston e4d aa sb c
Ravpower rp- pb058 usb-c 26800mah kit

EVELINE EXPERT C denní a noční krém-gel 30+ 50ml

EVELINE EXPERT C denní a noční krém-gel 30+ 50ml

EVELINE Expert C denní a noční krém-gel 30+ má složení, které je bohaté na tři bioaktivní oxidanty: koncentrovaný vitamin C, zelený čaj a ženšen účinně snižují únavové příznaky a vyrovnávají tóny pleti. Krém obsahuje také kyselinu hyaluronovou, která okamžitě vyplňuje vrásky a jemné linie a dodává pokožce hedvábnou měkkost. Po použití krému bude vaše pokožka hedvábně hladká, hluboce hydratovaná, regenerovaná a bude mít mladistvý jas. Výsledek: Hluboce hydratovaná a regenerovaná pokožka Pokožka bez únavových příznaků Vyrovnaný tón pleti Složení: Koncentrovaný vitamin C - snižuje únavové příznaky Zelený čaj a ženšen - neutralizují volné radikály, chrání pokožku před stresem Kyselina hyaluronová - vyplňuje vrásky a jemné linie, dodává pokožce hedvábnou měkkost Použití: Krém aplikujte každé… (drmax.cz)

EVELINE EXPERT C sérum-maska na oční víčka a oční okolí 15ml

EVELINE EXPERT C sérum-maska na oční víčka a oční okolí 15ml

EVELINE C Koncentrované sérum-maska na oční okolí a oční víčka má unikátní složení, které chrání DNA kožních buněk, hluboce hydratuje a regeneruje. Složení krému je bohaté na koncentrovaný vitamin C, Glycohyal LW a kyselinu hyaluronovou. Po použití krému se vám sníží otoky pod očima, zesvětlí tmavé kruhy a okamžitě ustoupí únavové příznaky. Vaše pokožka kolem očí bude rozjasněná, napnutá, vyhlazená a bez podráždění. Výsledek: Hydratovaná a regenerovaná pokožka Zasvětlené tmavé kruhy kolem očí Pokožka bez únavových příznaků Rozjasněná a vyhlazená pokožka bez podráždění Složení: Koncentrovaný vitamin C - obnovuje rozjasnění kůže, snižuje únavové příznaky Glycohyal LW - snižuje otoky a podráždění Kyselina hyaluronová - vyplňuje vrásky a jemné linie Použití: Sérum vetřete každé ráno a večer… (drmax.cz)

EVELINE Facemed 100% sérum HA pr.vráskám 18ml

Expert C Denní a noční protivráskový krém-sérum 40+

Expert C Denní a noční protivráskový krém-sérum 40+

Protivráskový krém-sérum je určen pro komplexní péči o pleť 40+. Složení bohaté na 3 bioaktivní antioxidanty: koncentrovaný vitamín C nové generace, řasy Lumiskin ™ a Corallina Officinalis zesvětlují tóny pleti a snižují únavové příznaky, obnovují hedvábnou hladkost a mladistvý lesk. Krém-sérum intenzivně vyživuje, účinně omezuje proces stárnutí pokožky. Unikátní složení, založené na technologii TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY™, chrání DNA kožních buněk, hluboce hydratuje a regeneruje. (pilulka.cz)

EVELINE Expert C pleťová maska 3v1 2x5ml

EVELINE Expert C pleťová maska 3v1 2x5ml

Expert C – Rozjasňující metalická vitaminová maska 3v1 (pilulka.cz)

EVELINE HYALURON EXPERT 50+ Denní/noční krém 50ml

EVELINE HYALURON EXPERT 50+ Denní/noční krém 50ml

Koncentrovaný krém k udržení mladé a krásné pleti, pro věkovou kategirii nad 50 let. Dokonale hydratuje a vyživuje pleť. Inovativní složení posiluje kožní buňky a chrání proti stárnutí. Krém je perfektní jako podklad pod make-up. (pilulka.cz)

EVELINE SLIM 4D Lipo Shock noční sérum 250ml

EVELINE GOLD LIFT Expert denní/noční krém 60+ 50ml

EVELINE GOLD LIFT Expert denní/noční krém 60+ 50ml

Gold Lift Expert - nová luxusní řada kosmetiky vyvinuta tak, aby její účinky, byly na profesionální úrovni. Neinvazivní metoda díky průlomové speciální technologii využívá omlazující vlastnosti 24-karátového zlata, kyseliny hyaluronové a ostatních účinných složek, které při použití společně s krémem vytváří hustou síť podpůrných vláken a napomáhají tak k okamžitému omlazení rysů obličeje. Viditelné výsledky na vašem obličeji vidíte v napnutí pokožky v oblasti čela, koutky úst, kolem očí a na bradě. Složení: Částice 24-karátového zlata poskytují vícerozměrný omlazující účinek, snižují fixní vrásky, obnovují hustotu pleti a viditelně zpevňují pokožku. ADENOSIN - stimuluje tvorbu nových kolagenových a elastických vláken. Díky tomu se napíná a zpevňuje pokožka a redukují se vrásky. Rostlinné… (drmax.cz)

EVELINE GOLD LIFT Expert denní/noční krém 50+ 50ml

EVELINE GOLD LIFT Expert denní/noční krém 50+ 50ml

Gold Lift Expert - nová luxusní řada kosmetiky vyvinuta tak, aby její účinky, byly na profesionální úrovni. Neinvazivní metoda díky průlomové speciální technologii využívá omlazující vlastnosti 24-karátového zlata, kyseliny hyaluronové a ostatních účinných složek, které při použití společně s krémem vytváří hustou síť podpůrných vláken a napomáhají tak k okamžitému omlazení rysů obličeje. Viditelné výsledky na vašem obličeji vidíte v napnutí pokožky v oblasti čela, koutky úst, kolem očí a na bradě. Složení: Částice 24- karátového zlata poskytují vícerozměrný omlazující účinek, snižují fixní vrásky, obnovují hustotu pleti a viditelně zpevňují pokožku. PRO-RETINOL A je čistá forma vitamínu A se silným vyhlazujícím účinkem, zlepšuje tón barvy. Obnovuje kolagenová a elastická vlákna, dochází… (drmax.cz)

EVELINE HYALURON EXPERT 30+ Denní/noční krém 50ml

EVELINE GOLD LIFT Expert denní/noční krém 40+ 50ml

EVELINE GOLD LIFT Expert denní/noční krém 40+ 50ml

Gold Lift Expert - nová luxusní řada kosmetiky vyvinuta tak, aby její účinky, byly na profesionální úrovni. Neinvazivní metoda díky průlomové speciální technologii využívá omlazující vlastnosti 24-karátového zlata, kyseliny hyaluronové a ostatních účinných složek, které při použití společně s krémem vytváří hustou síť podpůrných vláken a napomáhají tak k okamžitému omlazení rysů obličeje. Viditelné výsledky na vašem obličeji vidíte v napnutí pokožky v oblasti čela, koutky úst, kolem očí a na bradě. Krém obsahuje kromě zlatých částic další cenné složky, které mají antioxidační a ochranné účinky. Stimulace tkáňového metabolismu je možná díky koenzymu Q10, který má vliv na stimulaci buněk a zároveň je jedním z nejdůležitějších antioxidantů. Složení: Částice 24-karátového zlata poskytují… (drmax.cz)

EVELINE GOLD LIFT Expert Denní/Noční krém 60+ 50ml

EVELINE GOLD LIFT Expert Denní/Noční krém 60+ 50ml

EVELINE GOLD LIFT Expert Denní/Noční krém 60+ 50ml

Denní a noční krém vhodný pro zralou, suchou a citlivou pleť. Luxusní omlazující krém-sérum, díky kterému obličej, krk a dekolt získá svoji elastičnost a pružnost. (pilulka.cz)

EVELINE GOLD LIFT Expert Denní/Noční krém 40+ 50ml

EVELINE GOLD LIFT Expert Denní/Noční krém 40+ 50ml

Denní a noční krém vhodný pro zralou, suchou a citlivou pleť. Luxusní zpevňující krém-sérum, díky kterému obličej, krk a dekolt získá svoji elastičnost a pružnost. (pilulka.cz)

EVELINE GOLD LIFT Expert Denní/Noční krém 50+ 50ml

EVELINE GOLD LIFT Expert Denní/Noční krém 50+ 50ml

Denní a noční krém vhodný pro zralou, suchou a citlivou pleť. Luxusní multi-výživný krém-sérum, díky kterému obličej, krk a dekolt získá svoji elastičnost a pružnost. (pilulka.cz)

EVELINE GOLD LIFT Expert Denní/Noční krém 50+ 50ml

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel koncentrované noční sérum 250 ml

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel koncentrované noční sérum 250 ml

Noční zeštíhlující koncentrát Slim Extreme svými aktivními látkami působí v problematických partiích, kde pomáhá redukovat nadbytečný objem tukových tkání a vyhlazuje nerovnosti pleti. Pokožka je zpevněná a pravidelným používáním v kombinaci s pohybem a zdravou stravou dosáhnete vysněné postavy. Výsledek: pomáhá modelovat postavu zpevňuje pokožku snižuje objem tukových tkání vyhlazuje nerovnosti pleti Složení: Liposomální kofein booster, intenslim a Extreme Fat Burner jsou aktivní látky obsažené v expresním zeštíhlujícím koncentrátu. Tyto aktivní složky působí v noci, když tělo odpočívá, a pomáhají redukovat objem tukových tkání a zlepšovat kvalitu pokožky. Zhruba 30 minut po aplikaci séra vyvolávají aktivní látky hřejivý pocit. Použití: Koncentrát je určen pro každodenní použití. Večer… (drmax.cz)

EVELINE GOLD LIFT Expert Denní/Noční krém 40+ 50ml

Eveline ROYAL CAVIAR denní a noční sérum 18 ml

Eveline ROYAL CAVIAR denní a noční sérum 18 ml

Sérum vyniká svým inovativním složením obsahujícím aktivní látky kyselinu hyaluronovou, niacinamid a Redu4 OX, jež napomáhají snižování viditelnosti vrásek a obnově zdravého tónu a vzhledu pleti. Navíc stimulují tvorbu nových buněk a podporují hloubkovou regeneraci buněk. Vaše pleť bude při pravidelném používání zářit a bude působit mladistvým a odpočatým dojmem. Výsledek: hloubkově regeneruje buňky snižuje viditelnost vrásek hydratuje a hluboce vyživuje pleť obnovuje zdravý tón a vzhled pokožky Složení: Průlomová Technologie regenerace buněk dala za vznik jedinečnému složení tohoto koncentrovaného séra proti vráskám. Směs obsahuje aktivní látky, a to kyselinu hyaluronovou, která s niacinamidem hydratuje a obnovuje přirozenou hydrolipidovou bariéru a zdravý vzhled pleti. Neo-DNA komplex… (drmax.cz)

Expert C Denní a noční liftingový krém-maska 50+

Expert C Denní a noční liftingový krém-maska 50+

Liftingový krém-maska je určena pro komplexní péči o pleť 50+. Složení bohaté na 3 aktivní antioxidanty: koncentrovaný vitamín C nové generace, kyselinu hyaluronovou a komplex vitamínů A + E + F – vyhladí a vyplní i fixní vrásky, zajistí hluboký lifting pleti, zřetelně zesvětluje zbarvení a pigmentové skvrny. Unikátní složení založené na technologii TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY™ chrání DNA kožních buněk, omlazuje pleť a rozjasňuje ji. (pilulka.cz)

Expert C Denní a noční hydratační krém-gel 30+

Expert C Denní a noční hydratační krém-gel 30+

Hydratační krém-gel je určen pro komplexní péči o pokožku starší 30 let. Složení bohaté na 3 bioaktivní oxidanty: koncentrovaný vitamin C nové generace, zelený čaj a ženšen účinně snižují únavové příznaky, vyrovnávají tóny pleti, obnovují hedvábnou hladkost a mladistvý jas pokožky. Krém-gel snižuje první vrásky a zabraňuje vzniku nových. Unikátní složení, založené na technologii TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY ™, chrání DNA kožních buněk, hluboce hydratuje a regeneruje (pilulka.cz)

EVELINE SLIM EXTREME 4D Lipo Shock Therapy superkoncentrované noční…

EVELINE SLIM EXTREME 4D Lipo Shock Therapy superkoncentrované noční sérum s hřejivým účinkem 250ml

LIPO Shock noční sérum je moderní přípravek navržený pro 2-týdenní intenzivně zpevňující proces doporučený během diety a zvýšené fyzické aktivitě a jako doplněk při denním ošetření pleti s celulitidou. Přelomová technologie 24hod NON STOP SLIM ™ na bázi aktivního komplexu PHYTOSONIC ™ stimuluje rychlejší spalování podkožní tukové tkáně. Díky mechanizmu aktivních složek s postupným uvolňováním po celou noc, zajišťuje pevnost a hladký povrch pokožky. Pokročilé aktivní složky: PHYTOSONIC ™, ISOCELL SLIM ™, kaštanový extrakt, Guarana, mátový extrakt. Aplikace: Jednou denně před spaním vetřete krouživými pohyby do problémových partií těla (stehna, boky, hýždě, břicho) ve směru od spodu směrem vzhůru. Obsah: 250ml (drmax.cz)

Expert C Koncentrované sérum-maska na oční okolí a oční víčka

Expert C Koncentrované sérum-maska na oční okolí a oční víčka

Koncentrované sérum-maska je určeno pro komplexní péči o jemnou pokožku kolem očí. Vyplňuje vrásky, snižuje otoky a redukuje tmavé kruhy pod očima. (pilulka.cz)

Magnet 3Pagen Vitamínový noční krém

Magnet 3Pagen Vitamínový noční krém

V boji proti stárnutí pleti. Přinášíme vitamínovou bombu pro Vaši pleť. Jedinečné složení s vitaminy E, A, B5 s regeneračními a ochrannými účinky a hydratujícími aminokyselinami, které udržují pokožku hydratovanou a zlepšují její pružnost. Vaše pokožka se stává vláčnou a získává novou vitalitu a přirozenou svěžest. (magnet-3pagen.cz)

FaceMed 100%HA SOS aktivní sérum proti vráskám 18ml

FaceMed 100%HA SOS aktivní sérum proti vráskám 18ml

FaceMed 100%HA SOS aktivní sérum proti vráskám (pilulka.cz)

EVELINE SLIM 3D Anticelulite serum 250ml

EVELINE SLIM 3D Anticelulite serum 250ml

Slim 3D - Zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě Komplex Lipocell-Slim®, obsažený v tomto kosmetickém přípravku a vyvinutý výhradně pro zformování a zpevnění těla, a L-carnitine urychlují metabolismus a účinně redukují objem tukové tkáně pod kůží. Unikátní složení: Isocell® Slim, Cantella Asiatica, kofein, mentol a výtažek z břečťanu intenzivně podporují proces spalování mastných kyselin, blokují syntézu tuků a urychlují vylučování šťáv z tukové tkáně. Díky tomuto působení sérum účinně redukuje „pomerančovou pleť“ a zároveň formuje obrysy těla. Kolagen a elastin okamžitě zlepšují pevnost, hebkost a elasticitu kůže. Gingko biloba vyrovnává povolená místa kůže a zabraňuje vytváření nových. Výživné složení séra obsahuje minerály z termálních vod severní Bretaně a výtažek z… (drmax.cz)

EVELINE TOTAL 8v1 sérum na řasy 10ml

EVELINE TOTAL 8v1 sérum na řasy 10ml

EVELINE Total Action - sérum na řasy 8v1 kombinuje vlastnosti oživujícího séra, aktivátoru růstu a podkladové řasenky. Sérum obsahuje D-Panthenol, který posiluje řasy od kořínků ke konečkům, arganový olej, který proniká do struktury řas a podporuje jejich růst. Při pravidelném používání séra budou vaše řasy viditelně silnější, delší a nebudou tak často vypadávat. Sérum snadno aplikujete díky profesionálnímu a flexibilnímu kartáčku. Sérum účinně zregeneruje, vyživí a zahustí vaše řasy. Výsledek: Posílené řasy od kořínků až po konečky Silnější a delší řasy Vyživené a dokonale zregenerované řasy Složení: D-Panthenol - vyživuje a posiluje řasy Arganový olej - podporuje růst Použití: Sérum aplikujte jako podkladovou řasenku na suché řasy před nanesením make-upu. Můžete použít i jako oživující… (drmax.cz)

EVELINE Slim Extreme 4D Gold sérum 250ml

EVELINE Slim Extreme 4D Gold sérum 250ml

Gold sérum na hubnutí a tvarování EFFECT 4D - odstraňuje celulitidu - tvaruje a zjemňuje siluetu - redukuje tukové tkáně - účinkuje až 48 hodin GOLD SERUM na hubnutí a tvarování je luxusním řešením ke snížení tukové tkáně inspirované nejnovějšími poznatky ve světě kosmetologie a estetické medicíny. Inovativní receptura bohatá na čisté 24-karátové zlato a unikátní kombinací účinných látek, stimuluje proces spalování tukové tkáně a umožňuje dosažení rovnoměrných tvarů. 24-ti karátové zlato, v účinnosti s bohatým složením kyseliny hyaluronová bioHyaluron Slim Complex ™ a ginkgo biloby, účinně stimulují mikrocirkulaci v podkožní tkáni, odstraňují nahromaděné toxiny v buňkách a v důsledku toho - viditelně redukují celulitidu. Goldsérum zanechává jemný film a na pokožce vytváří neviditelný… (drmax.cz)

EVELINE Bio Burdock vlasové sérum 150ml

EVELINE Bio Burdock vlasové sérum 150ml

Bio Burdock - Sérum na vlasy 1. Zabraňuje vypadávání vlasů 2. Zajistí snadné rozčesání 3. Posiluje vlasové kořínky 4. Stimuluje růst vlasů 5. Zdvojnásobí objem bez ztenčení vlasů 6. Až třikrát prodlouží život barveným vlasům a stálost vaší oblíbené barvy Znatelné výsledky již po prvním použití. BioBurdock Serum obsahuje účinné přírodní látky podporující biologickou regeneraci vlasů. Podporuje krevní oběh a metabolické procesy v pokožce hlavy, posiluje vlasové cibulky, stimuluje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Lopuchový olej v kombinaci s dalšími přírodními ingrediencemi dodá vlasům vzdušnost a pružnost, odstraňuje lupy a má zklidňující účinky na pokožku hlavy. Speciální receptura po nastříkání na vlasy napomáhá obnově poškozeným vlasům. Jemný ochranný film dodává objem, sílu a… (drmax.cz)

EVELINE SLIM 3D Thermo active slimming serum 250ml

EVELINE SLIM 3D Thermo active slimming serum 250ml

Termoaktivní zeštíhlující sérum proti celulitidě. Stimuluje spalování tuků. (pilulka.cz)

Dámská noční košilka Change Eveline, S

Dámská noční košilka Change Eveline, S

Nádherná jemná dámská noční košilka CHANGE Eveline se špagetovými ramínky. Košilka je zdobená nádhernou vyšívanou krajkou v dekoltu a na zadním díle. Slušivý svůdný střih a vášnivá červená barva Vás okouzlí! Stav produktu: Nové zboží s 2letou zárukou v nepoškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

EVELINE SLIM 3D Anticelulite serum 250ml

EVELINE SLIM 3D Anticelulite serum 250ml

Zeštíhlující a zpevňující sérum anti-cellulite:Inovační sérum SERUM 3D SLIM EXTREME® bylo vyvinuto v laboratoři EVELINE a díky svému složení obohacenému o aktivní složky okamžitě zformuje obrysy Vašeho těla. Sérum účinně redukuje „pomerančovou pleť“. (pilulka.cz)

EVELINE SLIM 4D chladivé sérum 250ml - Liposuction

EVELINE SLIM 4D chladivé sérum 250ml - Liposuction

Intenzivně zeštíhlující sérum s chladivým efektem (pilulka.cz)

Eveline SOS Lash Booster sérum na řasy 10 ml

Eveline SOS Lash Booster sérum na řasy 10 ml

EVELINE SOS Lash Booster sérum na řasy obsahuje arganový olej, který dokonale regeneruje, vyživuje a posiluje řasy. Účinně obnovuje a chrání řasy před škodlivými vnějšími vlivy. Kyselina hyaluronová proniká hluboko do struktury řas, intenzivně hydratuje a stimuluje jejich růst. Při pravidelném používání séra budou vaše řasy husté, prodloužené, posílené a nebudou náchylné k vypadávání. Výsledek: Husté, dlouhé a silné řasy Řasy méně náchylné k vypadávání Regenerované a vyživené řasy Složení: Arganový olej - regeneruje, vyživuje Kyselina hyaluronová - podporuje hydrataci Použití: Sérum aplikujte jako podkladovou řasenku na čisté a suché řasy předtím, než začnete s make-upem. Sérum aplikujte na regeneraci každý den před spaním na suché a čisté řasy. (drmax.cz)

EVELINE Caviar Prestige noční krém 50ml

EVELINE Caviar Prestige noční krém 50ml

Caviar Prestige krém proti vráskám na noc je určen pro pokožku 45+. Intenzivně regeneruje a díky jedinečné kombinaci černého kaviáru a Future Trans komplexu proniká do nejhlubších vrstev a dochází k viditelnému vyhlazení vrásek již po 4 týdnech používání! Obsahuje Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny chránící pokožku před předčasným stárnutím. Použití: Nanášejte večer na očištěnou pokožku obličeje a šíje. Dobře se vstřebává a dovoluje pokožce dýchat. Obsah balení: 50ml (drmax.cz)

Eveline SLIM 4D Argan Termo sérum 250ml

Eveline SLIM 4D Argan Termo sérum 250ml

Argan Termoaktivní sérum je inovativní prostředek na pomoc v boji proti celulitidě. Složení bohaté na arganový olej stimuluje proces spalování tukové tkáně a účinně pomáhá bojovat s příznaky celulitidy. (pilulka.cz)

EVELINE Gold Lift Expert pleťová maska 3v1 7ml

EVELINE Gold Lift Expert pleťová maska 3v1 7ml

GOLD LIFT EXPERT - omlazující proti vrásková pleť. maska 3v1 (pilulka.cz)

EVELINE Neo Retinol Denní/Noční krém 55+ 50ml

EVELINE Neo Retinol Denní/Noční krém 55+ 50ml

NEO RETINOL™ řada je založena na omlazujícím proteinu LOX-AGE. Proti vráskový účinek Retinolu je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou. LOX-AGE ™ stimuluje produkci LOX proteinu, který hraje klíčovou roli v tvorbě vláken kolagenu a elastinu. Proti vráskový krém aktivuje regenerační procesy a reorganizuje narušené struktury zralé pleti. Eliminuje zabarvení a prostřednictvím stimulace růstu nových buněk zahušťuje epidermis. Aplikace: každé ráno a večer naneste na vyčištěný obličej, krk a dekolt Zvyšuje aktivitu zralých fibroblastů produkcí kolagenu Intenzivně bojuje proti vráskám Obsahuje omlazující Lox protein Vypíná pokožku Pokročilé aktivní složky: LOX-AGE ™, adenosin, PERLAURA ™, Marula olej, COLLASURGE ™, Kyselina hyaluronová, bambucké máslo, MATRIXIL® 3000, D-panthenol, allantoin,… (drmax.cz)

Eveline Hyaluron Clinic regenerační noční krém 50 ml

Eveline Hyaluron Clinic regenerační noční krém 50 ml

Během spánku si odpočine nejen vaše tělo a mysl, ale také samotná pokožka. Podpořte její regeneraci a obnovu a zajistěte si mladistvý rozzářený vzhled. Vyzkoušejte regenerační detoxikační noční krém od Eveline, který kombinací aktivních látek snižuje viditelnost vrásek, vyhlazuje pleť, posiluje hydrolipidovou bariéru a podporuje aktivní regeneraci epidermis. Vaše pokožka bude po probuzení hladká, odpočatá a posílená. Výsledek: obnovuje hladkost pokožky a snižuje viditelnost vrásek detoxikuje a neutralizuje vliv nečistot a volných radikálů posiluje přirozenou hydrolipidovou bariéru podporuje aktivní regeneraci epidermis Složení: Krém obsahuje řadu aktivních látek, které účinně působí během vašeho spánku a zajistí pokožce detoxikaci a omlazení. Kyselina hyaluronová dodává vlhkost pro… (drmax.cz)

Eveline Gold Lift Expert – Luxusní zlaté polštářky pod oči

Eveline Gold Lift Expert – Luxusní zlaté polštářky pod oči

Unikátní složení hydrogelových očních polštářků proti vráskám působí jako intenzivní liftingová léčba, která zajišťuje okamžité zlepšení pevnosti pokožky kolem očí. Koncentrované složení aktivně podporuje regenerační procesy. (pilulka.cz)

EVELINE SLIM 4D Zeštíhlující sérum proti celulitidě 250ml

EVELINE SLIM 4D Zeštíhlující sérum proti celulitidě 250ml

Inovativní zeštíhlující sérum Slim Extreme 4D s kyselinou hyaluronovou kombinuje hubnutí za pomoci přírodních účinných látek s nejnovějšími poznatky kosmetologie a estetické medicíny. Nové složení séra obsahuje diamantové mikroskopické částice a unikátní složení aktivních látek, které intenzivně stimulují spalování tuků v podkoží a velmi účinně snižují celulitidu. Diamantové mikro krystaly stimulují mikrocirkulaci, aktivní okysličení buněk a zvýšení pronikání účinných látek hluboko do pokožky. Okamžitou účinnost zvyšuje kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností, které hluboce hydratuje a vyhlazuje. bioHyaluron Slim Complex ™ zanechává jemný film na kůži a vytváří neviditelný rozsvětlující a vyhlazující korzet. Rostlinné kmenové buňky aktivují slabé a neaktivní kmenové buňky v… (drmax.cz)

EVELINE SLIM 3D Thermo active slimming serum 250ml

EVELINE SLIM 3D Thermo active slimming serum 250ml

Zeštíhlující péče ve třech krocích: - Intenzivně stimuluje proces spalování tukových buněk - Efektivně bojuje s neústupnou celulitidou - Zeštíhluje, tvaruje a modeluje pas, hýždě a stehna První termoaktivní zeštíhlující sérum proti celulitidě vyvinuté kontroluje velikost stávajících tukových buněk a zabraňuje vzniku celulitidy na povrchu kůže. Díky technologicky vyspělému termo složení spalující tuk, jemně zahřívá pokožku, což umožňuje rychlé pronikání účinných látek do pokožky a zajišťuje maximální výsledky. Tukové buňky se pomalu redukují a tělo dostává pevnější tvary. Zeštíhlené tělo se dostává do dobré kondice. UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ: - Termo složení spalující tuk účinně snižuje tukové usazeniny, odstraňuje uložené tuky a zabraňuje nahromadění nových. Zlepšuje odtok tkání a aktivuje procesy… (drmax.cz)

EVELINE FaceMed 100% HA SOS aktivní sérum proti vráskám 20ml

EVELINE FaceMed 100% HA SOS aktivní sérum proti vráskám 20ml

• vyhlazuje vrásky a mimické linky • zajistí důkladnou ochranu pleti • hydratuje až 48h Inovativní složení s čistou kyselinu hyaluronovou funguje jako neobvyklý "koncentrát mládí". Poskytuje intenzivní regeneraci a komplexní působení proti vráskám. Sérum dokonale vyhladí vrásky a jemné linky, obnovuje hustotu pokožky a tvaruje obličej. Dodává intenzivní a dlouhotrvající liftingový efekt. Kyselina Hyaluronová je jednou z nejdůležitějších stavebních složek pokožky. Kombinuje kolagenová a elastinová vlákna v pokožce. Množství kyseliny klesá společně s věkem, kůže ztrácí schopnost vázat vodu a projevují se vrásky. Proto se kyselina hyaluronová používá v kosmetice jako jedna z nejcennějších zvlhčujících složek. Indikace pro použití: všechny typy pleti, v každém věku, s příznaky suchosti,… (drmax.cz)

EVELINE 3D Collagen&Elastin Denní/noční krém 50ml

EVELINE SLIM 4D Ultrasound sérum celulit.250ml

EVELINE SLIM 4D Ultrasound sérum celulit.250ml

Koncentrované sérum MESO Therapy & Ultrasound (pilulka.cz)

EVELINE SLIM 4D Argan Termo sérum 250ml

EVELINE SLIM 4D Argan Termo sérum 250ml

Zeštíhlená silueta a tvarování ve čtyřech rozměrech: · vyřezává a tvaruje siluetu postavy · účinně redukuje celulitidu · viditelně vyhlazuje pokožku · účinkuje až 48h Obsahuje - 24karátové zlato, PhytoCellTec ™, kyselinu hyaluronovou APLIKACE: dvakrát denně vmasírujte přípravek krouživými pohyby do částí těla postižených nadměrnou tukovou tkání a celulitidou (pas, hýždě, stehna). Proveďte masáž, masírujte dokud se sérum zcela nevstřebá. Příjemný hřejivý pocit a mírné zarudnutí je zárukou okamžitého účinku. Tepelný efekt vydrží po dobu asi 30 až 40 minut. První výsledky lze zaznamenat po přibližně 3-4 týdnech pravidelného používání. Pro udržení dosaženého účinku se doporučuje po celý rok, ideálně 2-3 krát týdně. Po aplikaci si umyjte ruce. Neaplikujte v době těhotenství a kojení. Vyhněte… (drmax.cz)

EVELINE SOS Lash Booster sérum na řasy 10ml

EVELINE SOS Lash Booster sérum na řasy 10ml

SOS Ultra Boosting sérum na řasy 5v1 (pilulka.cz)

EVELINE SLIM 4D Zeštíhl. sérum proti celulit.250ml

EVELINE SLIM 4D Zeštíhl. sérum proti celulit.250ml

Inovativní zeštíhlující sérum Slim Extreme 4D s kyselinou hyaluronovou kombinuje hubnutí za pomoci přírodních účinných látek s nejnovějšími poznatky kosmetologie a estetické medicíny. (pilulka.cz)

EVELINE SLIM 4D Gold sérum proti celulitidě 250ml

EVELINE SLIM 4D Gold sérum proti celulitidě 250ml

Sérum EXTREME 4D GOLD SERUM na hubnutí a tvarování je luxusním řešením ke snížení tukové tkáně inspirované nejnovějšími poznatky ve světě kosmetiky a estetické medicíny. (pilulka.cz)

Eveline Mesotherapy & Ultrasound sérum proti celulitidě 250 ml

Eveline Mesotherapy & Ultrasound sérum proti celulitidě 250 ml

Eveline Mesotherapy & Ultrasound sérum proti celulitidě obsahuje inovativní látky, které urychlují spalování tukové tkáně. Obsažený kofein stimuluje mikrocirkulaci, kyselina hyaluronová proniká do hlubokých vrstev pokožky, kde uzamkne vodu a díky tomu se zlepší pevnost a pružnost vaší pokožky. Rostlinné mléko Chufa milk ES dodává cenné vitamíny a minerální látky pokožce. Pokožka je intenzivně vyživená a revitalizovaná. Výsledek: Bojuje proti tvorbě celulitidy Zajišťuje výživu, hydrataci a revitalizaci pokožky Zpevňující účinek Složení: Kofein - stimuluje mikrocirkulaci Kyselina hyaluronová - podporuje hydrataci, pružnost a pevnost pokožky Použití: Sérum aplikujte 2x denně na oblast břicha, stehen a hýždí. Důkladně vmasírujte, dokud se sérum úplně nevstřebá. (drmax.cz)

EVELINE HANDMED Omlazující krém-sérum na ruce 100ml

EVELINE HANDMED Omlazující krém-sérum na ruce 100ml

EVELINE HANDMED Omlazující krém-sérum na ruce je kombinací výživného a ochranného krému s intenzivním sérem proti vráskám. Po použití krému bude pokožka vašich rukou jemná, hydratovaná a intenzivně vyživená. Barevný tón pleti rukou bude sjednocený a pokožka bude vypadat mladší. Krém obsahuje avokádový olej, komplex vitaminů A, E, F, výtažky z pěti rostlin: citrón, limetka, rajčata, okurka, vlaštovičník. Výsledek: Sjednocený tón pokožky Hydratovaná a vyhlazená pokožka Dokonale vyživená pokožka Složení: Avokádový olej - regeneruje, vyživuje Výtažky z citronu - chrání pokožku před vysoušením a dodávají pokožce hebkost Vitamin E - působí jako antioxidant Použití: Krém aplikujte na umytou pokožku rukou a jemně vetřete. Aplikujte pravidelně, nejlépe po každém mytí rukou. (drmax.cz)

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel sérum proti celulitidě 250 ml

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel sérum proti celulitidě 250 ml

Trojité koncentrované sérum je určeno pro všechny, kteří se nechtějí smířit s přebytečným tukem a nedokonalou postavou. Pomocí aktivních látek a pravidelnou aplikací dosáhnete hladší a pružnější pleti a snížení celulitidy v problematických oblastech těla. Aktivní látky způsobují chladivý účinek séra, který trvá zhruba 30 minut po aplikaci. Výsledek: minimalizuje nedokonalosti pleti snižuje celulitidu remodeluje siluetu zvyšuje elasticitu pokožky vyhlazuje nerovnosti snižuje nahromaděné tukové tkáně Složení: Kombinací aktivních látek Sculpsure Booster, Lipout a Centella asiatica a extraktu z břečťanu zvládne sérum při pravidelném používání zlepšit siluetu postavy. Pokožka je pevnější, pružnější a vyhlazenější. Použití: Sérum je určeno pro každodenní použití. Ráno jej naneste v menším… (drmax.cz)

Eveline Hair Clinic Oleo Expert – Šampon na vlasy 245ml

Eveline Hair Clinic Oleo Expert – Šampon na vlasy 245ml

Micelární šampon jemně čistí vlasy a pokožku hlavy bez podráždění, stimuluje a regeneruje vlasový folikul, urychluje růst vlasů a brání jejich vypadávání. 8v1 – zrychlení růstu vlasů, prevence vypadávání vlasů, vyhlazení struktury vlasů, zlepšení mikrocirkulace kůže hlavy, výživa pokožky hlavy, komplexní zvlhčení, zářivý lesk, posílení vlasů. (pilulka.cz)

Eveline HYALURON CLINIC Regenerační noční krém 50ml

Eveline HYALURON CLINIC Regenerační noční krém 50ml

Regenerační detoxikující noční krém-maska stimuluje obnovu pokožky a intenzivně ji omlazuje. Ideální na všechny typy pleti, včetně citlivé. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít