Energizer Maximum Tužka AA 4ks (EM009)

Energizer NiMH Extreme HR6 AA 2300mAh /4ks (EHR001)

Energizer NiMH Extreme HR6 AA 2300mAh /4ks (EHR001)

Nabíjecí baterie tužková (AA), nikl-metal hydridový (NiMH) článek, 700 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 2300 mAh, 4 v balení   NiMH akumulátory Energizer jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky na napájení dnešních, často vyhladovělých zařízení. Vysoce výkonná dobíjecí řada Energizer Extreme vyhoví všem vašim potřebám. Oproti běžným NiMH bateriím se u této řady zabránilo rychlému samovybíjení, díky čemuž vydrží baterie prakticky připravené, kdykoliv je budete potřebovat. Baterie jsou nabité již z výroby, takže je po vybalení můžete ihned začít používat. Parametry a specifikace:Technologie: NiMH (Nabíjecí)Základní kapacita:2300 mAhNapětí:1,2 VMinimální počet nabíjecích cyklů:700Balení:4 ks (alza.cz)

Baterie lithiová aa energizer (pár)

Baterie lithiová aa energizer (pár)

Baterie s nejdelší životností na světě je vhodná pro všechny přístroje, které vyžadují dlouhou provozní pohotovost. Předstihuje výkon obvyklé alkalické manganové baterie a zachovává si plnou výkonnost i při teplotním rozpětí od -20 do +70 °C a je o 30% lehčí. I po 10letém skladování disponuje i v moderních přístrojích na vysoký výkon ještě 85% svého výstupního výkonu. Einsatzgebiete: Přenosné CD-přehrávače, digitální kamery, fotoaparáty, přehrávače MP3 a mnoho dalších.Technické parametryHodnotaTypBaterie AATechnologie baterie, akuLithiováRozměr, O14 mmKapacita (mAh, Ah)3000 mAhPorovnání označení bateriíLR06 · AA · LR6 · AAB4E · AM3 · M · MN1500 · 815 · E91 · LR6N · 15A · KAA · R6 · R06 · BA3058 · U7524 · UM3 · Mignon · V1500PXNapětí1.5 VRozměr, výška50.5 mmMnožství2 ksVelikost baterie,… (fonetip.cz)

Energizer Alkaline Power AA 16pack

Energizer Alkaline Power AA 16pack

Energizer Alkaline Power AA Sada 16 alkalických baterií využitelných pro zajištění funkčnosti hraček nebo drobných domácích spotřebičů. Zakupte si potřebné příslušenství pro vybrané zboží! Počet kusů: 16 Označení: AA - LR6 Životnost baterie: do 12/2028 (hracky-4kids.cz)

Energizer Alkaline Power AA 4pack

Energizer Alkaline Power AA 4pack

Energizer Alkaline Power AA Sada 4 alkalických baterií využitelných pro zajištění funkčnosti hraček nebo drobných domácích spotřebičů. Zakupte si potřebné příslušenství pro vybrané zboží! Počet kusů: 4 Označení: AA - LR6 Životnost baterie: do 12/2028 (hracky-4kids.cz)

Energizer Ultimate Lithium AA/2 (EL004)

Energizer Ultimate Lithium AA/2 (EL004)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 2 v balení  Lithiová baterie Energizer je skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Ideální pro zařízení s vysokým odběrem, např. digitální fotoaparáty, PDA, GPS, přehrávače MP3, DVD, vysílačky, MDA apod. Baterie jsou vyrobeny nejmodernějšími postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Baterie dává maximální výkon po celou dobu provozu. Špičková výkonnost je patrná zejména při extrémních teplotách. Tato baterie může spolehlivě pracovat při teplotách v rozmezí -40 oC po +60 oC. Nová baterie Energizer vydrží 8x déle než běžné baterie ostatních výrobců. Určitě také oceníte, že baterie je o 33% lehčí než běžné alkalické AA baterie. Neobsahuje rtuť ani… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Energizer Maximum Tužka AA 4ks (EM009)" se dívají také na:

Korekční tužka na lak hyundai
Hotpoint-ariston e4d aa sb c

Energizer Ultimate Lithium AA/4 (EL003)

Energizer Ultimate Lithium AA/4 (EL003)

Jednorázová baterie tužková (AA), lithiový (Li) článek, napětí až 1,5 V, 4 v balení  Lithiová baterie Energizer je skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Ideální pro zařízení s vysokým odběrem proudu, např. digitální fotoaparáty, PDA, GPS, přehrávače MP3, DVD, vysílačky, MDA apod. Baterie jsou vyrobeny nejmodernějšími postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Baterie dává maximální výkon po celou dobu provozu. Špičková výkonnost je patrná zejména při extrémních teplotách. Tato baterie může spolehlivě pracovat při teplotách v rozmezí -40 oC po +60 oC. Nová baterie Energizer vydrží 11x déle než běžné baterie ostatních výrobců. Určitě také oceníte, že baterie je o 33% lehčí než běžné alkalické AA baterie.… (alza.cz)

Baterie VARTA ENERGY AA 4ks

Baterie VARTA ENERGY AA 4ks

Mikrotužkové baterky Varta velkkosti AA pro použití ve spotřebičích nižší a střední energetické náročnosti.  Napětí 1,5Velikost AAV balení 4 ks.Vyrobeno v NSR  (marimex.cz)

Nabíječka energizer pro-charger + 4x aa 2400 mah

Nabíječka energizer pro-charger + 4x aa 2400 mah

PopisÚspora místa a snadná obsluha. Stav nabití se zobrazuje pomocí třech barevných LED a signálního tónu při nabití akumulátoru.VybaveníS výstražným/informativním tónem3x barevná LED kontrolkaVč. 4 AA akumulátorů, 2000 mAhVlastnostiPárové nabíjeníLogika ukončení nabíjecího cyklu na základě poklesu charakteristiky minus delta V (-dV)Bezpečnostní vypínání pomocí časovačeKontrola napětí a teplotyŠiroký vstupní rozsah 100 až 240 VOchrana proti přepólováníIdentifikace vadného akumulátoruTříbarevný LED indikátor stavuSignální tónRozsah dodávkyPro-Charger 4x akumulátor AA Technické parametryProvozní napětí100 V - 240 VPočet nabíjecích kanálů/šachet4Počet nabíjecích šachet AAA4Nabíjecí proud baterie (AAA)220 mAVhodný pro velikost akumulátoruAAA · AARozměr, hloubka50 mmNabíjecí proud baterie (AA… (fonetip.cz)

Nabíječka energizer mini-charger + 2x aa 2000 mah

Nabíječka energizer mini-charger + 2x aa 2000 mah

Mini nabíječka je vhodná na cesty nebo pokud potřebujete pouze 2 akumulátory. Přes noc plně nabije jeden nebo dva akumulátory AA nebo AAA. Indikátor nabití vás informuje o aktuálním stavu akumulátorů.Technické parametryHodnotaProvozní napětí230 VPočet nabíjecích kanálů/šachet2Počet nabíjecích šachet AAA2Nabíjecí proud baterie (AAA)100 mAVhodný pro velikost akumulátoruAAA · AARozměr, hloubka75 mmNabíjecí proud baterie (AA)200 mAMax. nabíjecí proud na šachtu200 mATyp nabíječky baterií (kategorie)Nabíječka kulatých článkůRozměr, výška115 mmPočet nabíjecích šachet AA2Rozměr, šířka44 mmVhodný akumulátorNiMHVlastnostiPro 1 - 2 akumulátory AA nebo AAAAutomatické vypnutíOchrana proti přepólováníLED signalizace nabíjeníVybaveníVč. 2 akumulátorů AA 2000 mAhAutomatické vypnutíOchrana proti… (fonetip.cz)

AVACOM Ultra Alkaline AA 4ks v blistru (SPAV-AA-UA4)

AVACOM Ultra Alkaline AA 4ks v blistru (SPAV-AA-UA4)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 4 v balení Baterie AVACOM Ultra Alkaline AA zaujmou nízkou pořizovací cenu a dlouhou výdrží. Tužkové baterie jsou častou volbou pro napájení nejrůznějších zařízení v domácnosti nebo kanceláři. AVACOM formátu AA padnou do dálkových ovladačů, myší, klávesnic, přenosných svítidel, hraček, hodin, prvků chytré domácnosti a mnohých dalších. Alkalické baterie netrpí tolik samovybíjením, jako je tomu u běžných baterií a zároveň přinášejí delší výdrž. Klíčové vlastnosti baterií AVACOM Ultra Alkaline AAAlkalické baterie pro nejrůznější zařízeníOptimální výkon dlouhou dobuKvalita za rozumnou cenu4 kusy v balení (alza.cz)

Energizer AA/HR6 2000mAh Power Plus (EHR012)

Energizer AA/HR6 2000mAh Power Plus (EHR012)

Nabíjecí baterie tužková (AA), 1000 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 2000 mAh, 4 v balení Tužkové baterie Energizer AA/HR6 jsou vybaveny kapacitou 2 000 mAh, se kterou můžete pohodlně a dlouze napájet vaše ovladače, RC modely a spoustu dalšího zařízení. AA Baterie Energizer vám navíc umožní opětovné nabíjení, takže vydrží opravdu hodně. Výrobce udává, že se mohou skladovat v teplotách od -20 do 30 °C, ale musíte si dát pozor na příliš nízké teploty při užívání. AA baterie totiž při extrémně nízkých teplotách mohou působit jako vybité a nefungovat správně. Baterie vydrží uchovávat 80 % kapacity až na 6 měsíců. Klíčové vlastnosti tužkové AA baterie Energizer Power PlusTužkové baterie Energizer AA/HR6 se dají opětovně dobíjetSoučástí… (alza.cz)

GP Super LR6 (AA) 4ks v blistru (B1321)

GP Super LR6 (AA) 4ks v blistru (B1321)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 4 v balení Alkalické baterie GP Super jsou skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, jsou tyto baterie určené přesně pro vás. Jsou vyrobené pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití do přístrojů s nízkým odběrem proudu.BudíkyDálková ovládáníHračkyMyšiSvítilnyKlávesniceMeteostaniceFotoaparátyBleskModely na dál. ovl.RádiaZdravotnické přístroje Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníBaterie GP Super Alkaline nejlíp využijete v přístrojích s… (alza.cz)

Nabíječka akumulátorů 1 hodina + 4 akumulátory aa energizer ch1hr3…

Nabíječka akumulátorů 1 hodina + 4 akumulátory aa energizer ch1hr3…

PopisNabíječka Energizer 1 h je vhodná na doma nebo na cesty. Díky autozásuvce lze dobíjet baterie také např. v automobilu. LED indikuje aktuální stav akumulátorů. Díky univerzálnímu rozsahu napětí lze použít na celém světě a je tak ideálním společníkem na cesty.VybaveníVč. 4 akumulátorů AA 2300 mAhAutomatické vypnutíNabije 4 akumulátory AA nebo AAA pouze za jednu hodinuVlastnostiAutomatické vypnutíOchrana proti přepólováníIdentifikace vadného akumulátoruLED signalizace nabíjeníRozsah dodávkyNabíječka 4x akumulátor AA Síťový adaptér Adaptér pro motorová vozidla Návod k obsluze.Technické parametryProvozní napětí100 V - 240 VPočet nabíjecích kanálů/šachet4Počet nabíjecích šachet AAA4Nabíjecí proud baterie (AAA)1000 mAVnější délka115 mmVhodný pro velikost akumulátoruAAA · AANabíjecí… (fonetip.cz)

Energizer MAXI charger + 4x AA 2000mAh NiMH (EN006)

Energizer MAXI charger + 4x AA 2000mAh NiMH (EN006)

Nabíječka až pro 4ks baterií, pro dobíjecí baterie typu AA, AAA, LED indikace nabíjení Maxi nabíječka Energizer s kapacitou 2000 mAh představuje výjimečného společníka pro všechna vaše používaná zařízení. Vyznačuje se snadno rozlišitelnými, barvu měnícími kontrolkami, které okamžitě zobrazují, v jakém stádiu nabíjení se baterie typu AA/AAA nacházejí. Dobíjí až čtyři baterie typu AA nebo AAA. LED kontrolka stavu nabití pak informuje o tom, že se baterie dobíjejí. Automatický vypínací mechanismus nabíječky Maxi Energizer navíc předchází přebití. V balení také naleznete 4 AA NiMH baterie s kapacitou 2000 mAh. Parametry a specifikace nabíječky Energizerbaterie typu NiMH - 2/4x AA (R6) nebo 2/4x AAA (R03)LED indikace stavu nabíjeníAUTO vypnutí chránící proti… (alza.cz)

GP Ultra LR6 (AA) 4ks v blistru (1014214000)

GP Ultra LR6 (AA) 4ks v blistru (1014214000)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 4 v balení Alkalická baterie GP Ultra LR6 (AA) spadá do řady baterií navržených pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodá až o 30 % více energie. Výkonnost této baterie nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu, jakými jsou např. různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Baterie obsahuje ochranu proti vytečení a umožňuje skladovatelnost až 7 let. Pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. BleskyFotoaparátyModely na dál. ovl.Zdravotnické přístrojeMeteostaniceSvítilnyHračkyKlávesnice … (alza.cz)

GP Ultra Plus LR6 (AA) 4ks v blistru (1017214000)

GP Ultra Plus LR6 (AA) 4ks v blistru (1017214000)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 4 v balení Alkalické baterie GP Ultra Plus LR6 jsou známé svým vysokým výkonem a mimořádnou výdrží až 7 let. Své upotřebení naleznou ve všech přístrojích se středním a vyšším odběrem elektrického proudu, jako jsou například externí blesky, hračky, svítilny, modely na dálkové ovládání, meteostanice a další.BleskyFotoaparátyModely na dál. ovl.Zdravotnické přístrojeSvítilnyHračkyMeteostaniceRádia Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníNejlepší využití mají baterie GP Ultra Plus LR6 v přístrojích se středním a vyšším odběrem proudu. Hodí se tedy pro externí blesky, hračky, meteostanice nebo svítilny a… (alza.cz)

Lithiová baterie energizer hi energy, typ aa, 3 + 1 zdarma

Lithiová baterie energizer hi energy, typ aa, 3 + 1 zdarma

Baterie s nejdelší životností na světě je vhodná pro všechny přístroje, které vyžadují dlouhý pohotovostní režim. Převyšuje výkon obvyklé alkalicko-manganové baterie, zachovává si plný výkon v teplotním rozsahu -40 až +60 °C a je o 30 % lehčí. I po 10letém skladování disponuje i v moderních přístrojích s vysokým výkonem ještě 85 % svého výstupního výkonu. Oblasti použití: přenosné CD přehrávače, digitální kamery, videokamery, přehrávače MP3, vnější čidla a mnoho dalších.Technické parametryHodnotaTypBaterie AATechnologie baterie, akuLithiováRozměr, O14 mmKapacita (mAh, Ah)3000 mAhPorovnání označení bateriíLR06 · AA · LR6 · AAB4E · AM3 · M · MN1500 · 815 · E91 · LR6N · 15A · KAA · R6 · R06 · BA3058 · U7524 · UM3 · Mignon · V1500PXNapětí1.5 VRozměr, výška50.5 mmMnožství4 ksVelikost baterie,… (fonetip.cz)

Baterie zinkochloridová GP Greencell AA, blistr 4ks

Baterie zinkochloridová GP Greencell AA, blistr 4ks

Baterie zinkochloridová GP Greencell AA, blistr 4ks (euronics.cz)

Baterie zinkochloridová GoGEN AA, R6, blister 4ks

Baterie zinkochloridová GoGEN AA, R6, blister 4ks

Zinkochloridové baterie GoGEN Zinkochloridové baterie GoGEN jsou ideálním zdrojem energie pro spotřebiče s nízkou energetickou náročností. Oceníte je tak především v hodinách, meteostanicích, kalkulačkách, dálkových ovladačích, dětských hračkách nebo třeba v kuchyňských váhách. V těchto i dalších spotřebičích budou zinkochloridové baterie GoGEN sloužit dlouhou dobu. Šetrné k životnímu prostředí Zinkochloridové baterie GoGEN vynikají především dlouhou výdrží, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí. Neobsahují totiž těžké kovy jakou je kadmium, rtuť nebo olovo. Doporučená doba jejich skladování je 3 roky. Po využití doporučujeme vyhodit baterie do speciálních sběrných nádob určených pro elektroodpad. (euronics.cz)

GP Recyko HR6 (AA) 2500mAh 4ks (1032214113)

GP Recyko HR6 (AA) 2500mAh 4ks (1032214113)

Nabíjecí baterie tužková (AA), nikl-metal hydridový (NiMH) článek, 300 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 2500 mAh, 4 v balení Akumulátory GP z řady ReCyko+ patří mezi speciální nabíjecí baterie s chemickým složením NiMH, které jsou určeny pro zařízení vyžadující dlouhou výdrž. Obecně přitom vydrží více než 2 000 mAh a lze je nabít až 1 000×.Nové, lepší, silnějšíV roce 2016 uvedla společnost GP Batteries na trh novou generaci nabíjecích baterií pod označením ReCyko+ a ReCyko+Pro. Všechny tyto baterie využívají nejmodernějších výrobních technologií a navazují na úspěšné a mnoha oceněními ověnčené předchozí řady nabíjecích baterií. Proti svým předchůdcům nabízejí mnohem lepší vlastnosti. Například novou technologii EnergyLock, která disponuje nízkým samovybíjením běžným u nenabíjecích… (alza.cz)

Baterie zinkochloridová GP Greencell AA, fólie 4ks

Baterie zinkochloridová GP Greencell AA, fólie 4ks

Baterie zinkochloridová GP Greencell AA, fólie 4ks (euronics.cz)

Baterie alkalická GP Ultra AA, blistr 4ks

Baterie alkalická GP Ultra AA, blistr 4ks

Baterie alkalická GP Ultra AA, blistr 4ks (euronics.cz)

GP Recyko HR6 (AA) 2700mAh 4ks (1032214130)

GP Recyko HR6 (AA) 2700mAh 4ks (1032214130)

Nabíjecí baterie tužková (AA), nikl-metal hydridový (NiMH) článek, 300 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 2700 mAh, 4 v balení Akumulátory GP z řady ReCyko+ patří mezi speciální nabíjecí baterie s chemickým složením NiMH, které jsou určeny pro zařízení vyžadující dlouhou výdrž. Obecně přitom vydrží více než 2 700 mAh a lze je nabít až 1 000×.Nové, lepší, silnějšíV roce 2016 uvedla společnost GP Batteries na trh novou generaci nabíjecích baterií pod označením ReCyko+ a ReCyko+Pro. Všechny tyto baterie využívají nejmodernějších výrobních technologií a navazují na úspěšné a mnoha oceněními ověnčené předchozí řady nabíjecích baterií. Proti svým předchůdcům nabízejí mnohem lepší vlastnosti. Například novou technologii EnergyLock, která disponuje nízkým samovybíjením běžným u nenabíjecích… (alza.cz)

Panasonic Baterie nabíjecí 2700mAh AA R6 NiMH 4ks

Panasonic Baterie nabíjecí 2700mAh AA R6 NiMH 4ks

Technické údaje Napětí: 1,2VTyp: NiMH (Nickel Metal Hydride)Kapacita: max. 2700 mAh, min. 2500 mAh, Nabíjecí: ANODélka: 43 mm Průměr: 13 mm Pro teploty do -20st. CUvedená cena je za 4ks baterie., (kupzarovky.cz)

Baterie alkalická Panasonic AA, LR6, Everyday, blistr 4ks

Baterie alkalická Panasonic AA, LR6, Everyday, blistr 4ks

Baterie alkalická Panasonic AA, LR6, Everyday, blistr 4ks (euronics.cz)

Baterie alkalická GP Ultra Plus AA, blistr 4ks

Baterie alkalická GP Ultra Plus AA, blistr 4ks

Baterie alkalická GP Ultra Plus AA, blistr 4ks (euronics.cz)

Panasonic eneloop AA 1900mAh 4ks (HR-3UTGB-4BP)

Panasonic eneloop AA 1900mAh 4ks (HR-3UTGB-4BP)

Nabíjecí baterie tužková (AA), nikl-metal hydridový (NiMH) článek, 2100 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 1900 mAh, 4 v balení Dobíjecí baterie Eneloop maximálně eliminují efekt samovybíjení a zachovávají si dlouhou výdrž. Díky speciální technologii udrží tyto baterie po dobu jednoho roku až 80% své kapacity.VypnutoVynechat z LightBoxuJedna baterie eneloop nahradí až 2100 jednorázových bateriíDobíjecí baterie Panasonic eneloop jsou ideální pro napájení přenosných zařízení jako jsou digitálních fotoaparáty, mp3 přehrávače, holící… (alza.cz)

Grundig BATERIE AA GRUNDIG ALKALINE 2100 mAh, 4KS

Grundig BATERIE AA GRUNDIG ALKALINE 2100 mAh, 4KS

Grundig BATERIE AA GRUNDIG ALKALINE 2100 mAh, 4KS, kategorie: DŮM A ZAHRADA | OSTATNÍ (kitos.cz)

Baterie alkalická Panasonic AA, LR6, Evolta, blistr 4ks

Baterie alkalická Panasonic AA, LR6, Evolta, blistr 4ks

Baterie alkalická Panasonic AA, LR6, Evolta, blistr 4ks (euronics.cz)

Baterie alkalická Panasonic AA, LR6, Pro Power, blistr 4ks

Baterie alkalická Panasonic AA, LR6, Pro Power, blistr 4ks

Baterie alkalická Panasonic AA, LR6, Pro Power, blistr 4ks (euronics.cz)

Baterie zink-chloridové, 4ks, 1,5V AA (LR6) EXTOL LIGHT

Baterie zink-chloridové, 4ks, 1,5V AA (LR6) EXTOL LIGHT

Baterie zink-chloridové, 4ks, 1,5V AA (LR6), EXTOL LIGHT Hlavní technické parametry: tech. údaje: 1,5V AA (LR6) podrobný popis: rozměr: 14,5x50mm, kovový obal Sada baterií typu AA v počtu 4 kusů a napětí 1,5V. (torriacars.cz)

Baterie alkalické ULTRA +, 4ks, 1,5V AA (LR6) EXTOL ENERGY

Baterie alkalické ULTRA +, 4ks, 1,5V AA (LR6) EXTOL ENERGY

Baterie alkalické EXTOL ENERGY ULTRA +, 4ks, 1,5V AA (LR6) Hlavní technické parametry:   tech. údaje: 1,5V AA (LR6) podrobný popis: velmi kvalitní alkalické baterie EXTOL ENERGY ULTRA + s dlouhou životností, vhodné do fotoaparátů, svítilen nebo domácí elektroniky Sada baterií typu AA v počtu 4 kusů a napětí 1,5V. (torriacars.cz)

Baterie nabíjecí Panasonic Evolta AA, HR6, 1900mAh, blistr 4ks

Baterie nabíjecí Panasonic Evolta AA, HR6, 1900mAh, blistr 4ks

Baterie nabíjecí Panasonic Evolta AA, HR6, 1900mAh, blistr 4ks (euronics.cz)

Baterie alkalická ETA PREMIUM ALKALINE AA, LR06, blistr 4ks

Baterie alkalická ETA PREMIUM ALKALINE AA, LR06, blistr 4ks

Baterie ETA – spolehlivý zdroj energie Spotřební baterie ETA jsou novým zdrojem energie s dlouhou výdrží pro elektrospotřebiče, bez kterých se dnes už málokdo obejde. Využijete je v kuchyňských nebo osobních váhách, fotoaparátech, dálkových ovladačích, hračkách, nástěnných hodinách a v dalších spotřebičích. Vyberte si z široké škály nejrůznějších typů baterií ETA, které oceníte především pro jejich dlouhou výdrž a šetrnost k životnímu prostředí. (euronics.cz)

GP ReCyko Pro HR6 (AA) 2000mAh 4ks+2ks (1033212077)

GP ReCyko Pro HR6 (AA) 2000mAh 4ks+2ks  (1033212077)

Nabíjecí baterie tužková (AA), nikl-metal hydridový (NiMH) článek, 1500 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 2000 mAh, 6 v balení Akumulátory GP z řady ReCyko+ patří mezi speciální nabíjecí baterie s chemickým složením NiMH, které jsou určeny pro zařízení vyžadující dlouhou výdrž. Obecně přitom vydrží více než 2000 mAh a lze je nabít až 1 000×.Nové, lepší, silnějšíV roce 2016 uvedla společnost GP Batteries na trh novou generaci nabíjecích baterií pod označením ReCyko+ a ReCyko+Pro. Všechny tyto baterie využívají nejmodernějších výrobních technologií a navazují na úspěšné a mnoha oceněními ověnčené předchozí řady nabíjecích… (alza.cz)

Baterie alkalická GoGEN SUPER ALKALINE AA, LR06, blistr 4ks

Baterie alkalická GoGEN SUPER ALKALINE AA, LR06, blistr 4ks

Alkalické baterie GoGEN SUPER ALKALINE jsou ideálním doplňkem vaší přenosné elektroniky. Jejich výkon nejvíce oceníte v přístrojích se středním odběrem proudu jako jsou dálkové ovladače, meteostanice a elektronické hračky, stejně tak i v energeticky náročnějších přístrojích, např. svítilnách, holících strojcích, herních konzolích a diktafonech. Neobejde se bez nic žádná domácnost! Vynikající poměr výkonu a ceny! Šetrné k životnímu prostředí: 0 % Kadmium/Rtuť/Olovo Skladovatelnost 5 let (euronics.cz)

Baterie alkalická GoGEN ULTRA PREMIUM AA, LR06, blistr 4ks

Baterie alkalická GoGEN ULTRA PREMIUM AA, LR06, blistr 4ks

Alkalické baterie GoGEN ULTRA PREMIUM jsou ideálním doplňkem vaší přenosné elektroniky. Jejich výkon nejvíce oceníte v přístrojích s vysokou energetickou náročností, např. svítilny, holící strojky, herní konzole, diktafony a radiomagnetofony. Vynikající poměr výkonu a ceny! Šetrné k životnímu prostředí: 0 % Kadmium/Rtuť/Olovo Skladovatelnost 5 let (euronics.cz)

GP ReCyko Pro Photo Flash HR6 (AA) 2600mAh 4ks (1033224260)

GP ReCyko Pro Photo Flash HR6 (AA) 2600mAh 4ks (1033224260)

Nabíjecí baterie tužková (AA), nikl-metal hydridový (NiMH) článek, 500 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 2600 mAh, 4 v balení Akumulátory GP z řady ReCyko+ patří mezi speciální nabíjecí baterie s chemickým složením NiMH, které jsou určeny pro zařízení vyžadující dlouhou výdrž. Obecně přitom vydrží více než 2600 mAh a lze je nabít až 500×. VypnutoVynechat z LightBoxuNové, lepší, silnějšíV roce 2016 uvedla společnost GP Batteries na trh novou generaci nabíjecích baterií pod označením ReCyko+ a ReCyko+Pro. Všechny tyto baterie využívají nejmodernějších výrobních technologií a navazují na úspěšné a mnoha oceněními ověnčené předchozí řady… (alza.cz)

GP baterie lithiová FR6 (AA, tužka), blistr

GP baterie lithiová FR6 (AA, tužka), blistr

Technické údajerozměr: 14,5 × 50,5 mmkategorie/řada: Lithiumprodejní obal: 2 ks, blistrchemické složení: lithiovétypové označení: FR6 (tužka, AA)minimální kapacita: neuvádí senapětí: 1,5 Vmožnost nabíjení: nepočet nabíjecích cyklů: nenabíjecícena za množství: cena za 1 ksNejlepší volba pro profesionály - pořízení až 800 fotografií., Vhodná pro digitální fotoaparáty a blesky, elektronické hračky, zdravotnické pomůcky a přístroje, hobby modely, přehrávače MP3, PDA a příruční GPS. Extrémně dlouhá skladovatelnost až 10 let. , Ideální pro použití v extrémních teplotách od -40 °C do plus 60 °C. O třetinu lehčí a 7× výkonnější než běžné alkalické baterie. Využívá moderní technologie k maximální bezpečnosti baterie (obsahuje pojistku proti zkratu a přepólování). (kupzarovky.cz)

Baterie nabíjecí ETA AA, HR06, 2600mAh, Ni-MH, blistr 4ks

Baterie nabíjecí ETA AA, HR06, 2600mAh, Ni-MH, blistr 4ks

Nabíjecí baterie ETA – dlouhodobý zdroj energie S nabíjecími bateriemi ETA šetříte nejen své peníze, ale také životní prostředí. Jedna nabíjecí baterie nahradí až 300 běžných baterií. Díky své velké kapacitě zvládne poskytovat elektrickou energii všem běžně dostupným spotřebičům. A to po celou dobu své životnosti. Baterie je z výroby již přednabitá a tedy ihned připravena k použití. Složení baterie je uzpůsobeno tak, aby zvládla až 300 nabíjecích cyklů. A to s minimální ztrátou své původní kapacity během celé doby své životnosti. Pro docílení co nejdelší životnosti, bez výraznější ztráty kapacity, doporučujeme baterie nabíjet až v okamžiku jejich úplného vybití. (euronics.cz)

Baterie nabíjecí, 4ks, AA (HR6), 1,2V, 2400mAh, NiMh, EXTOL ENERGY

Baterie nabíjecí, 4ks, AA (HR6), 1,2V, 2400mAh, NiMh, EXTOL ENERGY

Baterie nabíjecí, 4ks, AA (HR6), 1,2V, 2400mAh, NiMh, EXTOL ENERGY Hlavní technické parametry: technické parametry: AA (HR6), 1,2V, 2400mAh, NiMh rozměr 14,5x50mm, kovový obal (torriacars.cz)

Panasonic eneloop AA 1900mAh 4ks + case (HR-3UTGB-4BP-CASE)

Panasonic eneloop AA 1900mAh 4ks + case (HR-3UTGB-4BP-CASE)

Nabíjecí baterie tužková (AA), nikl-metal hydridový (NiMH) článek, 2100 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 1900 mAh, 4 v balení Unikátní dobíjecí baterie s eliminovaným efektem samovybíjení. Díky tomu má baterie až 70 % své původní kapacity i po pěti letech nepoužívání. Baterie Eneloop se dodávají v nabitém stavu a jsou připraveny k okamžitému použití. Specifické vlastnosti:udrží až 70 % své kapacity i po 5 letech skladovánínízká doba samovybíjenívysoký výkon bez paměťového efektu2100 dobíjecích cyklů  balení: 4 ks baterie přednabité výrobcem - okamžité použitíNapětí (V): 1,2Min. kapacita (mAh): 1900 (alza.cz)

Panasonic eneloop pro AA NiMh 2500mAh 4ks (HR-3UWXB-4BP)

Panasonic eneloop pro AA NiMh 2500mAh 4ks (HR-3UWXB-4BP)

Nabíjecí baterie tužková (AA), nikl-metal hydridový (NiMH) článek, 500 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 2500 mAh, 4 v balení Dobíjecí baterie Eneloop pro maximálně eliminují efekt samovybíjení a zachovávají si dlouhou výdrž. Díky speciální technologii udrží tyto baterie po dobu jednoho roku až 85% své kapacity.VypnutoVynechat z LightBoxuJedna baterie eneloop pro nahradí až 500 jednorázových bateriíDobíjecí baterie eneloop pro jsou ideální pro napájení energeticky náročných zařízení jako jsou externí blesky, digitální fotoaparáty, nebo kapesní svítilny. Jejich hlavní… (alza.cz)

Baterie aa (r6) nabíjecí conrad nizn 1500mah, 1,6v (blistr 4ks)

Baterie aa (r6) nabíjecí conrad nizn 1500mah, 1,6v (blistr 4ks)

Baterie AA (R6) nabĂ­jecĂ­ CONRAD NiZn 1500mAh, 1,6V (blistr 4ks)NiZn akumulátory energy splňujĂ­ nejvyšší nároky a oproti NiMH akumulátorĹŻm majĂ­ vyšší napÄ›tĂ­ a energetickou hustotu. JeštÄ› mnoho zařízenĂ­ potĹ™ebuje napÄ›tĂ­ srovnatelnĂ© s napÄ›tĂ­m primárnĂ­ho ÄŤlánku. Vyšší napÄ›tĂ­ navĂ­c prodluĹľuje dobu, po kterou akumulátor vydrží napájet spotĹ™ebiÄŤ. VĂ˝hody inovativnĂ­ NiZn technologie: - vyšší napÄ›tĂ­ ÄŤlánku aĹľ 1,6V - 2500 mWh - delší Ĺľivotnost dĂ­ky vyšší energetickĂ© hustotÄ› - vysoká Ĺľivotnost - vysoká stabilita cyklu - moĹľnost vybĂ­jenĂ­ - vysoká proudová hustota takĂ© pĹ™i nĂ­zkĂ˝ch teplotách - materiály šetrnĂ© k ĹľivotnĂ­mu prostĹ™edĂ­: mĂ­sto toxickĂ©ho kadmia byl pouĹľitĂ˝ zinekTechnickĂ© Ăşdaje: - velikost akumulátoru:… (fonetip.cz)

Baterie AA (R6) nabíjecí CONRAD NiZn 1500mAh, 1,6V (blistr 4ks)

Baterie AA (R6) nabíjecí CONRAD NiZn 1500mAh, 1,6V (blistr 4ks)

Baterie AA (R6) nabíjecí CONRAD NiZn 1500mAh, 1,6V (blistr 4ks) (tipa.eu)

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ AA, HR6, 2500mAh, Ni-MH, krabička 4ks

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ AA, HR6, 2500mAh, Ni-MH, krabička 4ks

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ AA, HR6, 2500mAh, Ni-MH, krabička 4ks (euronics.cz)

Panasonic Basic Charger + eneloop AA 1900mAh 4ks (MQN04-E-4-3UTGB)

Panasonic Basic Charger + eneloop AA 1900mAh 4ks (MQN04-E-4-3UTGB)

Nabíječka pro AA akumulátory, NiMH, doba nabíjení +/- 8-10h   S touto univerzální značkovou nabíječkou dokážete současně nabíjet až 4 NiMH články typu AA. Nabíječka je řízená bezpečnostním časovačem, který automaticky ukončí dobíjení, aby nedocházelo k nebezpečnému přehřívání baterie. Sama dokáže rozpoznat typ baterie a stav nabíjení indikuje pomocí LED kontrolky. Tento set navíc obsahuje 4 AA baterie značky Eneloop s minimální kapacitou 1900 mAh v nabitém stavu. Životnost těchto výkonných baterií je přibližně 2100 dobíjecích cyklů. Baterie se dobíjí na maximální kapacitu v rozmezí 8 až 10 hodin.Technické parametry:Vhodný akumulátor: NiMHVelikost akumulátoru: AAPočet nabíjecích slotů: 4Nabíjecí proud baterie AA: 250 mAhProvozní napětí: 230 VHmotnost: 230 gRozměry (v, d, š): 118… (alza.cz)

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ AA, HR6, 2700mAh, Ni-MH, krabička 4ks

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ AA, HR6, 2700mAh, Ni-MH, krabička 4ks

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ AA, HR6, 2700mAh, Ni-MH, krabička 4ks (euronics.cz)

Panasonic Advanced Charger + eneloop AA 1900mAh 4ks (MQN09-E-4-3UTGB)

Panasonic Advanced Charger + eneloop AA 1900mAh 4ks (MQN09-E-4-3UTGB)

Nabíječka pro AAA/AA akumulátory, NiMH, doba nabíjení +/- 5-7h Kompaktní nabíječka řízená mikroprocesoremUniverzální nabíječka řízená mikroprocesorem s detekcí DELTA, která dokáže nabíjet současně 2 nebo 4 AA nebo AAA bateriové články typu NiMH. Dodává se včetně čtyř kusů Eneloop baterií AA s 2100 dobíjecími cykly. Kapacita dodaných baterií v nabitém stavu je minimálně 1900 mAh.Klíčové vlastnostiTyp nabíjených baterií: AA nebo AAANabíjet lze současně 2 kusy, nebo 4 kusy baterieDoba nabíjení 5 až 7 hodin, detekce DeltaSoučástí balení jsou 4 baterie Enelop AA 1900 mAh (alza.cz)

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ Pro AA, HR6, 2000mAh, Ni-MH, krabička 4ks

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ Pro AA, HR6, 2000mAh, Ni-MH, krabička 4ks

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ Pro AA, HR6, 2000mAh, Ni-MH, krabička 4ks (euronics.cz)

Panasonic eneloop BK-3MCCE/4BE baterie nabíjecí 1900mAh AA R6 NiMH 4ks

Panasonic eneloop BK-3MCCE/4BE baterie nabíjecí 1900mAh AA R6 NiMH 4ks

Technické údaje Napětí: 1,2VTyp: NiMH (Nickel Metal Hydride)Kapacita: min. 1900 mAh, Nabíjecí: ANODélka: 50,5 mm Průměr: 14,5 mm Cena je za 4 kusy baterie.Pro teploty do -20st. C. Unikátní tužkové AA (R6) nově s 2100 dobíjecími cykly, které mají maximálně eliminovaný efekt samovybíjení., Díky speciální technologii udrží tyto baterie po dobu pěti let až 70procent své kapacity., Baterie Eneloop se dodávají v nabitém stavu a jsou připraveny k okamžitému použití (kupzarovky.cz)

Nabíječka GP ReCyko+ Pro AA, HR6, 2000mAh, Ni-MH, 4ks + USB nabíječka…

Nabíječka GP ReCyko+ Pro AA, HR6, 2000mAh, Ni-MH, 4ks + USB nabíječka černá

Nabíječka GP ReCyko+ Pro AA, HR6, 2000mAh, Ni-MH, 4ks + USB nabíječka černá (euronics.cz)

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ Pro Photo & Flash AA, HR6, 2600mAh, Ni-MH…

Baterie nabíjecí GP ReCyko+ Pro Photo & Flash AA, HR6, 2600mAh, Ni-MH, krabička 4ks

možnost nabíjení: ano (euronics.cz)

Baterie lithiová aaa energizer

Baterie lithiová aaa energizer

Baterie s nejdelší životností na světě je vhodná pro všechny přístroje, které vyžadují dlouhou provozní pohotovost. Předstihuje výkon obvyklé alkalické manganové baterie a zachovává si plnou výkonnost i při teplotním rozpětí od -20 do +70 °C a je o 30% lehčí. I po 10letém skladování disponuje i v moderních přístrojích na vysoký výkon ještě 85% svého výstupního výkonu. Einsatzgebiete: Přenosné CD-přehrávače, digitální kamery, fotoaparáty, přehrávače MP3 a mnoho dalších.Technické parametryHodnotaTypBaterie AAATechnologie baterie, akuLithiováRozměr, O11 mmRozměr, délka44 mmKapacita (mAh, Ah)1250 mAhPorovnání označení bateriíLR03 · AAA · LR3 · AM4M8A · AM4 · S · MN2400 · 824 · E92 · LR03N · 24A · K3A · R3 · R03 · 7526 · UM4 · Micro · V2500PXNapětí1.5 VRozměr, výška44.5 mmMnožství2 ksVelikost… (fonetip.cz)

Energizer Alkaline LR44_A76 2pack

Energizer Alkaline LR44_A76 2pack

Energizer Alkaline LR44_A76 Sada 2 alkalických baterií využitelných pro zajištění funkčnosti hraček nebo drobných domácích spotřebičů. Zakupte si potřebné příslušenství pro vybrané zboží! Počet kusů: 2 Označení: LR44/A76 Životnost baterie: do 07/2021 (hracky-4kids.cz)

Čelovka energizer atex headlight

Čelovka energizer atex headlight

Odolná a kompaktní čelová svítilna do výbušných prostředí se 4 LED Cree XRE. Bílá dioda LED může být zapojena ve 2 stupních. Dvě červené LED diody umožňují lepší noční vidění a lepší vnímání překážek. Zelená LED umožňuje lepší vnímání hloubky a usnadňuje čtení map, plánů, nebo schémat. Červené a zelené LED diody také umožňují, aby při použití v nebezpečné oblasti bylo již z dálky vidět, zda v oblasti hrozí nebezpečí či nikoliv. Netříštivá čočka, odolné hliníkové pouzdro a vodotěsná až do 1 m.Technické parametryHodnotaEx identifikaceI M2 / II 1 G EEx ia I/IIC T4Počet LED4MateriálOdolný plastBaterie3x baterie AA (nejsou součástí dodávky)Údaje o hmotnostiVčetně bateriíTeplotní rozsah-20 - 40 °CRozměr, délka35 mmATEX no.DEMKO 07 ATEX 0618226KrytíIP64Třída bezpečnostiIIISvětelný tok (lumen)63… (fonetip.cz)

Energizer CR2 (ELF002)

Energizer CR2 (ELF002)

Knoflíkové baterie , napětí až 3 V  Lithiová baterie Energizer je skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Ideální pro zařízení s vysokým odběrem proudu, např. digitální fotoaparáty, PDA, GPS, přehrávače MP3, DVD, vysílačky, MDA apod. Baterie jsou vyrobeny nejmodernějšími postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Baterie dává maximální výkon po celou dobu provozu. Špičková výkonnost je patrná zejména při extrémních teplotách. Tato baterie může spolehlivě pracovat při teplotách v rozmezí -20 oC po +70 oC. Určitě oceníte 5x delší výdrž oproti klasickým bateriím. Neobsahuje rtuť, olovo ani kadmium.Specifické vlastnostidlouhá výdrž v provozufunkční rozmezí: -20 oC až +70 oCnapětí: 3 Vtyp: CR2 (alza.cz)

ALPECIN Energizer Liquid tonikum 200ml

Energizer Alkaline Power C 2pack

Energizer Alkaline Power C 2pack

Energizer Alkaline Power C Dva kusy monočlánků alkalické baterie využitelných pro zajištění funkčnosti hračky nebo drobných domácích spotřebičů. Zajistěte si potřebné příslušenství pro vybrané zboží! Počet kusů: 2 Označení: C-LR14 Životnost baterie: do 12/2027 (hracky-4kids.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít