EMOS Dálkově ovládané zásuvky, bílé (1905120001)

EMOS Dálkově ovládané zásuvky IP44, černá (1905110001)

EMOS Dálkově ovládané zásuvky IP44, černá (1905110001)

Dálkově ovládaná zásuvka - 2 zásuvky + 1× dálkový ovladač, dosah signálu až 30m ve volném prostoru, max. zátěž 3 000W, krytí IP44 (venkovní použití), dálkový ovladač napájen 1× CR2032 3V (součástí balení), dětské clonky, easy learning, není nutné párování zásuvek a žádná instalace, zásuvka se spáruje s ovladačem automaticky po stlačení tlačítka na dálkovém ovladači , možnost ovládání až 4 zásuvky Ovládejte spotřebiče komfortně. V této sadě EMOS jsou 2 zásuvky reagující na dálkový ovladač, který je zapíná a vypíná. Kromě přínosu v podobě pohodlí se zásuvky EMOS hodí zejména do míst, kde není dobrý přístup, jako jsou prostory za skříněmi, sedačkami a podobně. Dálkové ovládání funguje na vzdálenost až 30 metrů a zásuvky jsou připraveny pro zátěž do 3 0000 W. S krytím IP44 jsou… (alza.cz)

Dálkově ovládané zásuvky sada SOLIGHT DY05

Dálkově ovládané zásuvky sada SOLIGHT DY05

2x zásuvka a 1x dálkový ovladač - automatické nastavení přenosové frekvence (learning code), až 4 zásuvky na ovladač - funkce „Learning code“ umožňuje spárování většího množství zásuvek a dálkového ovladače do jedné sady - max.: 1150W, 230V AC / 5A - možnost ručního zapnutí a vypnutí - dětské pojistky - LED indikace - dosah signálu na otevřeném prostranství: 30 m - přenosová frekvence: 433,05 - 434,79MHz - pracovní teplota: 0°C až +50°C - barva: bílá Napájení: - dálkový ovladač: 2 x LR44 baterie (součást balení) - zásuvky: 230V AC / 50Hz (tipa.eu)

Dálkově ovládané bezdrátové zásuvky TA35

Dálkově ovládané bezdrátové zásuvky TA35

Dálkově ovládané zásuvky Sestava bezdrátově ovládané zásuvky obsahuje dálkový ovladač a zásuvku 230V s přijímačem. Tento produkt je určený pro dálkové zapínání a vypínání elektrických spotřebičů jako jsou světla, televizory, počítače, vánoční osvětlení a podobně. Maximální připojená zátěž je 1150W a maximální dosah 25 metrů ve volném prostoru. Pomocí vysílače můžete zapínat a vypínat elektrická zařízení přes nábytek i zdi. Pamatujte na to, že přes různé překážky se dosah zařízení snižuje.VLASTNOSTI- 3x zásuvka- 1x 5-kanálový dálkový ovladač (součástí balení) TECHNICKÉ SPECIFIKACE- Dosah: cca 25m- Baterie v dálkovém ovládání: 12V typ 23A- Maximální spínaný výkon: 1150W- Napájecí napětí: 230V AC 50Hz- Spínané napětí: 230V AC 50Hz max. 5A- Vlastní spotřeba zásuvky je 0,6W při sepnutém stavu… (tipa.eu)

Dálkové ovládaná GSM zásuvka

Dálkové ovládaná  GSM zásuvka

Nabízíme vám naši novou GSM zásuvku - nejmenší svého druhu na světě. Je jednoduše ovládaná libovolným mobilním telefonem. Stačí jen zdarma prozvonit nebo poslat SMS příkaz. Ovládání a kontrola spotřebičů na dálku nikdy nebyla jednodušší. Ať už se jedná o topení, osvětlení, čerpadla, nebo třeba restart serverů - vše můžete řídit jednoduše a přehledně. Bez nutnosti instalací software, funguje i z těch nejjednodušších mobilů stejně dobře jako na mobilech s OS Android, iOS (iPhone) atd... A navíc bez nutnosti instalace software. GSM zásuvka sdružuje kompletní GSM část s integrovanou anténou, je napájena moderním spínaným zdrojem a na výstupu osazena výkonovým relé se zatížením kontaktu až do 16A. Použití nejmodernějších součástek umožnilo minimalizovat rozměry. Zásuvka vyniká svým vzhledem,… (tipa.eu)

Dálkově ovládaná zásuvka ABUS SHHA10000

Dálkově ovládaná zásuvka ABUS SHHA10000

Dálkově ovládaná zásuvka ABUS SHHA10000 (conrad.cz)

Dálkově ovládaná zásuvka GSM DY10GSM

Dálkově ovládaná zásuvka GSM DY10GSM

GSM dálkově ovládaná zásuvkaJednoduché ovládání pomocí SMS příkazůRychlá a snadná instalaceZapínání a vypínání na dálkuPoužitelné tam, kde je dostatečný signál pro mobilní telefonTeplotní čidlo pro kontrolu a zjišťování teplotyMožnost nastavení kalendáře pro pravidelné spouštěníTeplotní alarm při překročení nastavených mezí teplotyMožnosti připojení až 4 přídavných zásuvek DY10SMožnosti ovládání i přes aplikaciMožnost ručního zapnutí a vypnutíDětská pojistkaLED indikacePracovní teplota: -10°C až +50°CMax: 3600W, AC 230V/16ABarva: bílá (tipa.eu)

Zásuvky dálkově ovládané 3+1 VALUELINE VLWSOCKET03F

Zásuvky dálkově ovládané 3+1 VALUELINE VLWSOCKET03F

Sada dálkově ovládaných zásuvek do interiéru.Vlastnosti:- Ovládejte až 3 domácí zařízení jediným dálkovým ovladačem- Možnost zapnout/vypnout každé zařízení zvlášť nebo všechna najednou jediným stisknutím- Provozní dosah přenosu až 30 m (při přímé viditelnosti) - Dětská pojistka zaručuje maximální bezpečí- Typ Plug and play- Bezdrátová technologie: 433 Mhz- Barva: Bílá- Proud: 16A- Výkon: 2200W- Tlačítko zapnutí/vypnutí- Napětí: 230V AC- Stupeň krytí: IP20Obsah balení:- 3x zásuvka- 1x dálkový ovladač- 1x 3V baterie CR2032- Návod (tipa.eu)

Dálkově ovládaná zásuvka wifi kangtai

Dálkově ovládaná zásuvka wifi kangtai

Dálkově ovládaná zásuvka wifi Kangtai Umožňuje dálkové zapnutí a vypnutí spotřebiče pomocí wifi . Ovládat lze z mobilu nebo tabletu (OS Android) po instalaci aplikace z play Google (klíčové slovo Kangtai). Jednoduché a přehledné ovládání. (fonetip.cz)

Solight GSM dálkově ovládaná zásuvka

Solight GSM dálkově ovládaná zásuvka

Pokud chcete ovládat komfortně svoje spotřebiče, pořiďte si tuto zásuvku. Pomocí SMS příkazů jí jednodušše zapnete nebo vypnete na dálku. Jediné co musíte mít, je dostatečný signál na mobilním telefonu. V případě výpadku sítě, vám přístroj zašle informace SMS, v okamžiku, kdy se síť obnoví, vám rovněž zašle upozornění. Ovládat zásuvku můžete i přes aplikaci Solight DY10GSM, kterou si stáhnete z Google Play Store nebo na App Store. Lze jí nahrát do tabletu nebo telefonu se systémem Android 4 nebo novějším a iOS 8 nebo novějším. Praktický je kalendář, na kterém si můžete nastavit pravidelné spouštění. Z důvodu bezpečnosti je zde teplotní čidlo, které kontroluje teplotu a v případě přesažení nastavených mezí spustí alarm a také dětská pojistka. Zásuvka se dá vypínat i zapínat také ručně.… (4home.cz)

Dálkově ovládaná GSM zásuvka TS11 GSM

Dálkově ovládaná  GSM zásuvka TS11 GSM

GSM zásuvka je vybavena vstupem pro teplotní čidlo nebo bezpotenciální kontakt. Tento analogový vstup rozšiřuje možnosti použití zásuvky jak pro regulaci teploty tak pro alarmové stavy. Součástí GSM zásuvky je navíc integrovaný mikrofon pro odposlech. Všechny funkce je možné nastavit pomocí přehledného software TS11GST-SW (ke stažení), který je součástí balení nebo přímo příkazy z telefonu viz návod. Novinkou je ovládání přes aplikace pro Android nebo iOS.TS11 GST umožňuje nastavení následující funkcí:Automatické odeslání SMS při překročení teplotních limitů změřených na vstupuProzvonění na 1 telefonní číslo při překročení teplotních limitůAutomatické sepnutí výstupu při překročení teplotních limitů změřených na vstupuRegulace s hysterezí 1°C (relé sepne při poklesu o 1°C pod požadovanou… (tipa.eu)

Dálkově ovládaná bezdrátová zásuvka Geti RCS31

Dálkově ovládaná bezdrátová zásuvka Geti RCS31

Sestava bezdrátově ovládané zásuvky obsahuje dálkový ovladač a 3 zásuvky 230V s přijímačem. Zásuvky lze spínat také ručně tlačítkem. Tento výrobek je určen pro dálkové zapínání a vypínání elektrických spotřebičů jako jsou světla, televizory, počítače, vánoční osvětlení a podobně. Maximální připojená zátěž je 3680W/16A a maximální dosah 30 metrů ve volném prostoru. Pomocí vysílače můžete zapínat a vypínat elektrická zařízení přes nábytek i zdi. Pamatujte na to, že přes různé překážky se dosah zařízení snižuje.LEARNING CODE- automatické nastavení přenosové frekvence umožňuje spárování až 4 zásuvek k dálkovému ovladači Parametry produktu:- možnost ručního zapnutí a vypnutí- dětská pojistka, LED indikace- dosah signálu na otevřeném prostranství: 30m- stabilizátor napětíTechnické parametry: -… (tipa.eu)

Dálkově ovládaná zásuvka Wi-Fi Kangtai

Dálkově ovládaná zásuvka Wi-Fi  Kangtai

Umožňuje dálkové zapnutí a vypnutí spotřebiče pomocí wifi . Ovládat lze z mobilu nebo tabletu (OS Android) po instalaci aplikace z play Google (klíčové slovo Kangtai). Jednoduché a přehledné ovládání. Vzdálenost pro ovládání 25 m ve volném prostoru. (tipa.eu)

Solight DY08 Sada dálkově ovládaných zásuvek

Solight DY08 Sada dálkově ovládaných zásuvek

Ovládejte své spotřebiče komfortně pomocí těchto dálkově ovládaných zásuvek, které mají automaticky nastavené přenosové frekvence - learning code. Ten umožní spárování většího množství zásuvek a dálkového ovladače do jedné sady. Na jeden ovladač lze nastavit až 3 zásuvky, v sadě naleznete 2. Dosah signálu zásuvek na otevřeném prostranství je 30 m, přenosová frekvence 433, 92 MHz. Zásuvky se dají vypnout i zapnout ručně. Z důvodu bezpečnosti máte možnost zapnutí dětské pojistky. Pracovní teplota může být v rozmezí od 0 °C do + 35 °C. Napájení ovladače je řešeno pomocí 1 baterie CR2032, která je součástí balení. (4home.cz)

Dálkově ovládaný vypínač pod omítku wr rademacher duofern,…

Dálkově ovládaný vypínač pod omítku wr rademacher duofern,…

PopisBezdrátové spínací hodiny Troll Comfort pro ovládání trubkových motorů. Moderní bílý design s velkým, podsvíceným siplejem s možností nastavení kontrastu. Dodávka vč. rámu. Obsahuje průvodce instalací. Má zabudované rozhraní pro rychlou a snadnou integraci do bezdrátového systému. Ovládání bezdrátovým ovladačem. Jako centrální ovladač může vysílat na přiLze ji použít jako skupinové automatické příkazy přihlášeného rádiový přijímač. Ovladač motoru Troll Comfort má rozsáhlé automatické funkce, jako je funkce náhodného zaplnutí nebo denní/týdenní/víkendový/astro program. Nastavitelná pozice ventilace a pozice slunce. Jednoduché spuštění i z mezipozice. Automatická změna letního a zimního času. Možnost uzamknutí kláves. Funkce žaluzií umožňující automatickou reverzaci a a manuální… (fonetip.cz)

Anténa gsm pro dálkově ovládaný spínací modul gx107

Anténa gsm pro dálkově ovládaný spínací modul gx107

Povětrnostním vlivům odolná anténa GSM s ochranou IP 65. Včetně 3 m běžného propojovacího kabelu RG174 s konektorem MMCX. K připevnění antény použijte na její zadní straně přilepenou lepící pásku.Technické parametryHodnotaČíslo výrobce199399Typ (výrobce)RG174Rozměr, délka133 mmRozměr, výška8 mmRozměr, šířka20 mmVybaveníVysoká úroveň ochrany IP653 m připojovací kabelLepicí proužek pro upevnění (fonetip.cz)

Klarstein Lausanne el. krb,2000W, LED plameny, dálkové ovládaní

Klarstein Lausanne el. krb,2000W, LED plameny, dálkové ovládaní

Lausanne je hořící elektrický krb, který naplňuje místnost romantickou atmosférou. Díky lesknoucí se přední straně z pravého skla, přináší do místnosti kus elegance. Při zapnutí nádherně simuluje záři hořících plamenů, které osvětlí celý pokoj. Prostřednictvím tlumiče lze bezproblémově nastavit jas plamenů. Na přání je možné zapnout LED osvětlení, které osvětlí stěnu kolem krbu. Pomocí spínače lze zapnout dvoustupňový teplovzdušný ventilátor s výkonem do 2000W. Předností zařízení je možnost pohodlného ovládání z gauče dálkovým ovladačem (zapnutí/vypnutí, nastavení jasu, postranního LED osvětlení a teplovzdušného ventilátoru). Dodaná montážní sada zaručuje extrémně snadnou instalaci krbu na zeď. (klarstein.cz)

Dálkový ovladač rádiový pro ovládaní rolet Chamberlain RA4330-05

Dálkový ovladač rádiový pro ovládaní rolet Chamberlain RA4330-05

Praktické bezdrátové dálkové ovládání umožňuje jedním kliknutím pohodlně ovládat bezdrátové trubkové motory Chamberlain nebo trubkové motory s dodatečně namontovaným přijímačem bezdrátového signálu. Dálkové ovládání v moderním designu si dokáže snadno zapamatovat přiřazené motory, čímž získáte možnost ovládat je ještě snáze. Součástí dodávky je nástěnný držák, díky kterému můžete ovládání uložit na pevně stanovené místo, kde jej budete mít vždy po ruce. (conrad.cz)

EMOS 1x zásuvka, 1,5m bílý

EMOS 1x zásuvka, 1,5m bílý

Prodlužovací přívod na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne. * Jednozásuvka * 1,5 m * 250 V/10 A max * barva bílá (euronics.cz)

EMOS 5x zásuvka, 1,5m bílý

EMOS 5x zásuvka, 1,5m bílý

Technická specifikace: • Délka: 1,5 m • Počet zásuvek: 5x 2P + PE • Vypínač: ne • Napětí/proud: 250 V~/10 A max. • Barva: bílá • Vodič: H05VV-F3G 1 mm2 • Dětské clonky: ano • Typ izolace: PVC • Materiál zásuvky a vidlice: plast • USB výstup: ne • Max. zátěž: 2 300 W (euronics.cz)

EMOS 3x zásuvka, 5m bílý

EMOS 3x zásuvka, 5m bílý

* 3 zásuvky * 5 m * 250 V/10 A max (euronics.cz)

EMOS 5x zásuvka, 3m bílý

EMOS 5x zásuvka, 3m bílý

* 5 zásuvek * 3 m * 250 V/10 A max (euronics.cz)

EMOS 5x zásuvka, 5m bílý

EMOS 5x zásuvka, 5m bílý

* 5 zásuvek * 5 m * 250 V/10 A max (euronics.cz)

EMOS 1x zásuvka, 10m bílý

EMOS 1x zásuvka, 10m bílý

Prodlužovací přívod na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne. * Jednozásuvka * 10 m * 250 V/10 A max * barva bílá (euronics.cz)

EMOS 3x zásuvka, 2m bílý

EMOS 3x zásuvka, 2m bílý

* 3 zásuvky * 2 m * 250 V/10 A max (euronics.cz)

EMOS 1x zásuvka, bílá (1909010000)

EMOS 1x zásuvka, bílá (1909010000)

Přepěťová ochrana energie rázu 918J Popis zboží- přepěťová ochrana 1 zásuvka- zabezpečení proti impulsnímu přepětí (UP): UP x 3L -- 918 J- EMI/RFI filtr- LED indikátor přepětí- 1-in, 1-out síťová ochrana (Combo RJ 45&RJ11)- jmenovitý proud: 16 A- jmenovité napětí: 250 V~, 50 Hz- ochranná úroveň UP 775 V- max. výbojový proud: 36000 A- zkušební vlna U0C = 6 kV- doba odezvy tS: 1 ns- frekvenční rozsah: 150 kHz - 100 MHz- útlum až do 40 dB- rozměr: 65 x 75 x 100 mm- prodejní obal: 1 ks, krabiceVšeobecný popis- Přepěťová ochrana 1 zásuvka s LED indikátorem přepětí slouží k zabezpečení proti impulsnímu přepětí (alza.cz)

EMOS 1x zásuvka, 3m bílý

EMOS 1x zásuvka, 3m bílý

Prodlužovací přívod na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne. * Jednozásuvka * 3 m * 250 V/10 A max * barva bílá (euronics.cz)

EMOS 4x zásuvka, 3m bílý

EMOS 4x zásuvka, 3m bílý

Bílý prodlužovací přívod, 4 zásuvka s délkou 3 m a průřezem vodiče 1 mm2. Vhodný pro maximální zátěž 10 A max. Prodlužovací přívod 3 m na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne. Parametry produktu • délka 3 m • počet zásuvek 4× 2P + PE • vypínač ne • napětí/proud 250 V~/10 A max. • barva bílá • vodič H05VV-F3G 1 mm2 • dětské clonky ano • typ izolace PVC • materiál zásuvky a vidlice plast • USB výstup ne • max. zátěž 2 300 W (euronics.cz)

EMOS 4x zásuvka, 5m bílý

EMOS 4x zásuvka, 5m bílý

Bílý prodlužovací přívod, 4 zásuvka s délkou 5 m a průřezem vodiče 1 mm2. Vhodný pro maximální zátěž 10 A max. Prodlužovací přívod 5 m na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne. Parametry produktu • délka 5 m • počet zásuvek 4× 2P + PE • vypínač ne • napětí/proud 250 V~/10 A max. • barva bílá • vodič H05VV-F3G 1 mm2 • dětské clonky ano • typ izolace PVC • materiál zásuvky a vidlice plast • USB výstup ne • max. zátěž 2 300 W (euronics.cz)

EMOS 3x zásuvka, 10m bílý

EMOS 3x zásuvka, 10m bílý

* 3 zásuvky * 10 m * 250 V/10 A max (euronics.cz)

EMOS 1x zásuvka, 5m bílý

EMOS 1x zásuvka, 5m bílý

Prodlužovací přívod na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne. * Jednozásuvka * 5 m * 250 V/10 A max * barva bílá (euronics.cz)

EMOS 3x zásuvka, 1,5m bílý

EMOS 3x zásuvka, 1,5m bílý

Technická specifikace: • Délka: 1,5 m • Počet zásuvek: 3x 2P + PE • Vypínač: ne • Napětí/proud: 250 V~/10 A max. • Barva: bílá • Vodič: H05VV-F3G 1 mm2 • Dětské clonky: ano • Typ izolace: PVC • Materiál zásuvky a vidlice: plast • USB výstup: ne • Max. zátěž: 2 300 W (euronics.cz)

EMOS 3x zásuvka, 3m bílý

EMOS 3x zásuvka, 3m bílý

* 3 zásuvky * 3 m * 250 V/10 A max (euronics.cz)

Klarstein Lausanne el. krb,2000W, LED plameny, dálkové ovládaní

Klarstein Lausanne el. krb,2000W, LED plameny, dálkové ovládaní

Lausanne je hořící elektrický krb, který naplňuje místnost romantickou atmosférou. Díky lesknoucí se přední straně z pravého skla, přináší do místnosti kus elegance. Při zapnutí nádherně simuluje záři hořících plamenů, které osvětlí celý pokoj. Prostřednictvím tlumiče lze bezproblémově nastavit jas plamenů. Na přání je možné zapnout LED osvětlení, které osvětlí stěnu kolem krbu. Pomocí spínače lze zapnout dvoustupňový teplovzdušný ventilátor s výkonem do 2000W. Předností zařízení je možnost pohodlného ovládání z gauče dálkovým ovladačem (zapnutí/vypnutí, nastavení jasu, postranního LED osvětlení a teplovzdušného ventilátoru). Dodaná montážní sada zaručuje extrémně snadnou instalaci krbu na zeď. (electronic-star.cz)

NVIDIA SHIELD TV + dálkové ovládaní (945-12897-2505-100)

NVIDIA SHIELD TV + dálkové ovládaní (945-12897-2505-100)

NVIDIA SHIELD TV + dálkové ovládaní Shield TV od výrobce NVIDIA je konzole zaměřená na streamování – filmů, seriálů, ale také her, které si nyní můžete vychutnat na velké obrazovce vašeho televizoru. Podporuje hraní z cloudu NVIDIA i vzdáleně z PC. Konzoli můžete ovládat dokonce i hlasem a nabízí extrémní výkon, jehož garancí je sázka na moderní procesor NVIDIA Tegra X1, 3 GB operační paměti a také 16 GB úložného prostoru – například pro aplikace jako Netflix, YouTube, Spotify a další. Abyste si obsah mohli vychutnat v prémiové kvalitě, podporuje technologii 4K HDR, takže dostanete to nejlepší, co je v současnosti k dispozici. Samozřejmostí je rychlá a spolehlivá Wi-Fi a příjemným bonusem naopak je bohatá konektorová výbava. Součástí tohoto setu je pak kromě samotné konzole i dálkové… (kasa.cz)

EMOS 3x zásuvka, 2m, vypínač bílý

EMOS 3x zásuvka, 2m, vypínač bílý

* 3 zásuvky * 2 m * 250 V/10 A max * vypínač (euronics.cz)

EMOS 4x zásuvka, 2m, vypínač bílý

EMOS 4x zásuvka, 2m, vypínač bílý

* 4 zásuvky * 2 m * 250 V/10 A max * vypínač (euronics.cz)

EMOS 3x zásuvka, 3m (1902030300) bílý

EMOS 3x zásuvka, 3m (1902030300) bílý

3 zásuvky 3 m 250 V/10 A max (kasa.cz)

EMOS 6x zásuvka, 5m, vypínač bílý

EMOS 6x zásuvka, 5m, vypínač bílý

6 zásuvek 5 m 250 V/10 A max vypínač (kasa.cz)

EMOS 3x zásuvka, 3m, vypínač bílý

EMOS 3x zásuvka, 3m, vypínač bílý

* 3 zásuvky * 3 m * 250 V/10 A max * vypínač (euronics.cz)

EMOS 3x zásuvka, 5m, vypínač bílý

EMOS 3x zásuvka, 5m, vypínač bílý

* 3 zásuvky * 5 m * 250 V/10 A max * vypínač (euronics.cz)

EMOS 5x zásuvka, 5m, vypínač bílý

EMOS 5x zásuvka, 5m, vypínač bílý

* 5 zásuvek * 5 m * 250 V/10 A max * vypínač (euronics.cz)

EMOS 3x zásuvka, 1,2m, vypínač bílý

EMOS 3x zásuvka, 1,2m, vypínač bílý

* délka: 1,2 m * počet zásuvek: 3× 2P + PE * vypínač: ano * napětí/proud: 250 V~/10 A max. * barva: bílá * vodič: H05VV-F3G 1 mm2 * dětské clonky: ano * typ izolace: PVC * materiál zásuvky a vidlice: plast * USB výstup: ne * max. zátěž: 2 300 W * prodejní obal: 1 ks, fólie (euronics.cz)

EMOS 3x zásuvka, vypínač, 1,2m bílý

EMOS 3x zásuvka, vypínač, 1,2m bílý

3 zásuvky s vypínačem ~250 V/10 A max. dětské clonky vodič: H05VV-F3G 1 mm2 délka: 1,2 m prodejní obal: 1 ks, závěs (euronics.cz)

EMOS 1x zásuvka, 1,5m (1901010150) bílý

EMOS 1x zásuvka, 1,5m (1901010150) bílý

Prodlužovací přívod na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne. Jednozásuvka 1,5 m 250 V/10 A max barva bílá (kasa.cz)

EMOS 1x zásuvka, 5m (1901010500) bílý

EMOS 1x zásuvka, 5m (1901010500) bílý

Prodlužovací přívod na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne. Jednozásuvka 5 m 250 V/10 A max barva bílá (kasa.cz)

EMOS 5x zásuvka, 3m, vypínač bílý

EMOS 5x zásuvka, 3m, vypínač bílý

* 5 zásuvek * 3 m * 250 V/10 A max * vypínač (euronics.cz)

EMOS 5x zásuvka, 1,5m (1902050150) bílý

EMOS 5x zásuvka, 1,5m (1902050150) bílý

Technická specifikace: Délka: 1,5 m Počet zásuvek: 5x 2P + PE Vypínač: ne Napětí/proud: 250 V~/10 A max. Barva: bílá Vodič: H05VV-F3G 1 mm2 Dětské clonky: ano Typ izolace: PVC Materiál zásuvky a vidlice: plast USB výstup: ne Max. zátěž: 2 300 W (kasa.cz)

EMOS 5x zásuvka, 5m (1902050500) bílý

EMOS 5x zásuvka, 5m (1902050500) bílý

5 zásuvek 5 m 250 V/10 A max (kasa.cz)

EMOS 4x zásuvka, 3m, vypínač bílý

EMOS 4x zásuvka, 3m, vypínač bílý

* 4 zásuvky * 3 m * 250 V/10 A max * vypínač (euronics.cz)

EMOS 4x zásuvka, 5m, vypínač bílý

EMOS 4x zásuvka, 5m, vypínač bílý

* 4 zásuvky * 5 m * 250 V/10 A max * vypínač (euronics.cz)

EMOS 5x zásuvka, 2m, vypínač bílý

EMOS 5x zásuvka, 2m, vypínač bílý

* 5 zásuvek * 2 m * 250 V/10 A max * vypínač (euronics.cz)

EMOS 98080S, do zásuvky, 60m bílý

EMOS 98080S, do zásuvky, 60m bílý

• set obsahuje domácí zvonek (přijímač) a tlačítko zvonku (vysílač) • domácí zvonek je určen k trvalému připojení k elektrické síti o napětí 230 V/50 Hz • přenos na frekvenci 433 MHz • dosah až 60 m ve volném prostoru (v zastavěném prostoru může klesnout až na pětinu) • počet melodií: 1 • voděodolné tlačítko - krytí IP44 • 3 režimy provozu: - zvuková signalizace, - světelná signalizace, - zvuková i světelná signalizace • nelze dokoupit náhradní tlačítko! • napájení zvonku: 230V~/50 Hz • napájení tlačítka: 1x 12 V (A23) (součástí dodávky) • prodejní obal: 1 ks, blistr • Možnost nastavení frekvencí, aby se sousedící zvonky vzájemně nerušily: automatické spárování z výroby (jedinečný kód pro každý zvonek) (euronics.cz)

EMOS 3x zásuvka, 1,5m (1902030150) bílý

EMOS 3x zásuvka, 1,5m (1902030150) bílý

Technická specifikace: Délka: 1,5 m Počet zásuvek: 3x 2P + PE Vypínač: ne Napětí/proud: 250 V~/10 A max. Barva: bílá Vodič: H05VV-F3G 1 mm2 Dětské clonky: ano Typ izolace: PVC Materiál zásuvky a vidlice: plast USB výstup: ne Max. zátěž: 2 300 W (kasa.cz)

EMOS 5x zásuvka, 3m (1902050300) bílý

EMOS 5x zásuvka, 3m (1902050300) bílý

5 zásuvek 3 m 250 V/10 A max (kasa.cz)

EMOS 3x zásuvka, vypínač, 1,2m bílý

EMOS 3x zásuvka, vypínač, 1,2m bílý

3 zásuvky s vypínačem ~250 V/10 A max. dětské clonky vodič: H05VV-F3G 1 mm2 délka: 1,2 m prodejní obal: 1 ks, závěs (kasa.cz)

EMOS 1x zásuvka, 3m (1901010300) bílý

EMOS 1x zásuvka, 3m (1901010300) bílý

Prodlužovací přívod na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne. Jednozásuvka 3 m 250 V/10 A max barva bílá (kasa.cz)

EMOS 3x zásuvka, 5m (1902030500) bílý

EMOS 3x zásuvka, 5m (1902030500) bílý

3 zásuvky 5 m 250 V/10 A max (kasa.cz)

EMOS 6x zásuvka, 5m, vypínač bílý

EMOS 6x zásuvka, 5m, vypínač bílý

* 6 zásuvek * 5 m * 250 V/10 A max * vypínač (euronics.cz)

Dálkově ovládaná 8kanálová reléová karta Velleman K8056, 12 V/DC

Dálkově ovládaná 8kanálová reléová karta Velleman K8056, 12 V/DC

Dálkově ovládaná 8kanálová reléová karta Velleman K8056, 12 V/DC (conrad.cz)

Kabel prodlužovací EMOS 1x zásuvka, 10m - bílý

Kabel prodlužovací EMOS 1x zásuvka, 10m - bílý

Prodlužovací přívod na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne.   Stav produktu: Znečištěný kabel. Odřená zásuvka. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít