Elektricky ohradnik psy

Našli jsme pro tebe Elektricky ohradnik psy. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Elektricky ohradnik psy

NUM’axes elektrický ohradník pro psy

NUM’axes elektrický ohradník pro psy

Systém CANIFUGUE vám umožňuje udržet svého pejska na definovaném obvodu. (mall.cz)

Elektrický ohradník proti kunám a mývalům kemo fg025set

Elektrický ohradník proti kunám a mývalům kemo fg025set

PopisElektrické oplocení s vysokým napětím pro montáž na okapy a dešťové svody. Slouží jako ochrana proti kunám a jiným drobným zvířatům. Zabraňuje zvířatům dostat se po okapu pod střechu a dovnitř domu. Elektrický proud zvířata účinně odežene. Přístroj lze také použít pro oplocení pastvin a jako ochranu zvířat před nebezpečnými místy.VybaveníDélka drátu max. 100 mJednoduchá montážLED indikátorRozsah dodávkyPřístroj pro oplocení 12 úchytů pro upevnění Kabel 4 m Drát 100 m Montážní šrouby Svorka na trubky Technické parametryPerioda1,2 sdélka122 mmNapájeníAkumulátor/síťvýška66 mmŠířka72 mmNapětíImpulzy 2400 VPoužitíVnitřní/venkovní]]> (fonetip.cz)

PetSafe Basic elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy

PetSafe Basic elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy

Elektronický ohradník PetSafe Basic s lehkým Deluxe obojkem je zařízení nejvyšší třídy, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa. Tento neviditelný plot je určen především pro menší a střední psy, případně velké citlivější psy. (mall.cz)

PetSafe Pawz Away elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy

PetSafe Pawz Away elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy

Leze váš pes na stůl, gauč nebo rozhrabává koš? Pawz Away je domací ohradník, který zabezpečí problematická místa každé domácnosti před řáděním vašeho mazlíčka. Vodotěsný přijímač na obojku odradí pejska či kočku zvukem a rostoucím impulzem na vzdálenost cca 1 m od daného objektu. (mall.cz)

PetSafe Obojek a přijímač pro ohradník PetSafe pro velké psy

PetSafe Obojek a přijímač pro ohradník PetSafe pro velké psy

Náhradní přijímač pro elektronický ohradník PetSafe pro velké psy. Kompatibilní se všemi základnami PetSafe (lze tedy kombinovat přijímače pro menší psy či kočky k libovolné základně, kromě bezdrátového ohradníku). (mall.cz)

PetSafe elektronický plot, bezdrátový ohradník pro psy - pro 1 psa

PetSafe elektronický plot, bezdrátový ohradník pro psy - pro 1 psa

Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe PIF-300–21 je zařízení nejvyšší třídy, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa. Tento neviditelný plot je určen především pro větší psy. Lze jej využít takřka pro všechny typy instalací, i ty nejsložitější. (mall.cz)

iTrainer TP16 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 1…

iTrainer TP16 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 1 psa

Elektronický ohradník iTrainer TP16 je nabíjecí elektronický ohradník s vodotěsným přijímačem. Na základně se nastavuje celková vzdálenost, která je od 30cm do 4m. Dále se ze základny nabíjí přijímač (USB konektor), lze jej taktéž nabíjet z libovolného USB zdroje (5V). (mall.cz)

Canifugue MIX elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 1…

Canifugue MIX elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 1 psa

Elektronický ohradník CANIFUGUE MIX francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. (mall.cz)

iTrainer HT-026 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro…

iTrainer HT-026 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 1 psa

Elektronický ohradník iTrainer HT-026 je základní zařízení s možností nastavení síly impulsu, či přímo možností impuls vypnout. Na základně se nastavuje celková vzdálenost, která je od 30cm do 4m. (mall.cz)

PetSafe Petsafe elektronický ohradník, neviditelný plot pro velké psy…

PetSafe Petsafe elektronický ohradník, neviditelný plot pro velké psy - pro 1 psa

Elektronický ohradník PetSafe PRF-3004XW-20 je zařízení nejvyšší třídy, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa. Tento neviditelný plot je určen především pro velké psy a velmi odolná plemena. Lze jej využít takřka pro všechny typy instalací, i ty nejsložitější. (mall.cz)

Reedog FX-300 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 1…

Reedog FX-300 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 1 psa

Elektronický neviditelný ohradník od české firmy Reedog je vhodný pro všechny psy s váhou od 5kg do 90kg. Reedog FX-300 má možnost nastavení zóny v 10ti úrovních. Zónu můžete nastavit ve vzdálenosti od 30cm do 3 metrů. (mall.cz)

Canifugue Small elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy a…

Canifugue Small elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy a kočky - pro 1 psa

Elektronický neviditelný ohradník CANIFUGUE Small disponuje 8mi úrovněmi impulzu a varovnou zónou se zvukovým signálem. Má vodotěsný a nabíjecí přijímač, vhodný do vlhkého prostředí. Ohradní je vhodný pro malé psy s váhou 2 – 10 kg. Jde o jedno z nejspolehlivějších zařízení na trhu. (mall.cz)

Reedog FX-500 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy,…

Reedog FX-500 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy, výcvikový obojek - pro 1 psa

Nový model Reedog FX-500 2v1 je zařízení, které jako první a jediné na světě kombinuje profesionální výcvikový obojek a ohradník v jednom. Jedná se o exkluzivní systém pro zajištění ochrany zahrady a udržení psa na pozemku. Zároveň nabízí velmi propracovaný výcvikový systém pro psy všech plemen. (mall.cz)

E-Collar E-collar DF-1000 elektronický ohradník, neviditelný plot pro…

E-Collar E-collar DF-1000 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 1 psa

Elektronický ohradník E-collar DF-1000 z USA je exkluzivní zařízení, které bude dlouhá léta bezproblémově sloužit a chránit tak vašeho psa. Vhodný pro náročné psy i náročné páníčky. Neviditelný plot E-collar DF-1000 je vhodný pro všechny psy od cca 5-ti kg až pro ty největší a nejodolnější. (mall.cz)

Cdiscount elektrická obojek pro psy

Cdiscount elektrická obojek pro psy

Obojek pro psy, který vydává vibrace, zvuk nebo 5 úrovní statické stimulace. Upozorní psa na to, že opouští vyhrazenou zónu a pes tak neuteče. (mall.cz)

Elektrický hřeben pro psy Romy

Elektrický hřeben pro psy Romy

Používá 4 baterie typu AAA, nezahrnuté.Velmi pohodlné pro dlouhosrsté domácí mazlíčky, protože snadno česá a řezá uzly. (vivre.cz)

PetSafe Petsafe Lite elektrický protištěkací obojek pro malé psy

PetSafe Petsafe Lite elektrický protištěkací obojek pro malé psy

Protištěkací obojek PetSafe® pomáhá odstranit rušivé štěkání výjimečně citlivých psů. PetSafe využívá pokrokovou technologii přesného rozlišení štěkotu i vytí a psa upozorní impulzem v 15ti úrovních. Zařízení je dobíjecí a vodotěsné. (mall.cz)

Sportdog NoBark SBC-R-E elektrický protištěkací obojek pro psy

Sportdog NoBark SBC-R-E elektrický protištěkací obojek pro psy

Obojek proti štěkání SportDog NoBark SBC-R-E – je speciální protištěkací obojek určený pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg, ale doporučujeme ho zejména pro tvrdohlavé psy s váhou od přibližně 8kg (kvůli velikosti obojku). (mall.cz)

Ako Uzávěr Branky Ohradníku

Ako Uzávěr Branky Ohradníku

Velmi dobře izoluje. (decathlon.cz)

Ako Signalizace NA Ohradník

Ako Signalizace NA Ohradník

Dobře viditelná cedulka. (decathlon.cz)

iTrainer Základna elektronického ohradníku TP16

iTrainer Základna elektronického ohradníku TP16

Vysílací základna k elektronickému ohradníku TP-16. (mall.cz)

Drát pro ohradníky VNT 207

Drát pro ohradníky VNT 207

Drát pro ohradníky VNT 207 (tipa.eu)

Obojek pro ohradník PETRAINER PET803

Obojek pro ohradník PETRAINER PET803

Obojek pro ohradník PETRAINER PET803 (tipa.eu)

FOR INVIFENS P10 pachový ohradník 200ml

FOR INVIFENS P10 pachový ohradník 200ml

Pachový ohradník FOR INVIFENS P10 je odpuzovač zvěře fungující na bázi vysocekoncentrovaného lidského potu, sloužící k ochraně lesních porostů a zemědělských plodin. Při správném použití dokáže účinně odpudit zvěř až po dobu čtyř měsíců. (mall.cz)

PetSafe Extra sada pro ohradník Petsafe

PetSafe Extra sada pro ohradník Petsafe

Extra sada pro ohradník. Na pokrytí větších oblastí je možné dokoupit extra sadu pro rádiový plot, která obsahuje 150 metrů drátu, 2 spojky a 50 vlajek. (mall.cz)

Dogtra Plastové terčíky pro ohradníky Dogtra

Dogtra Plastové terčíky pro ohradníky Dogtra

Plastové terčíky jsou vhodné pro vizualizaci zakázané zóny. Doporučujeme především v případě, kdy není zóna rozlišena zástavbou (např. plotem). (mall.cz)

Ohradník pro psa d-fence 101

Ohradník pro psa d-fence 101

Ohradník pro psa D-FENCE 101 Pomocí kompletu neviditelného plotu D-FENCE 101 vytvoříte instalaci až do délky 1200 m. Balení obsahuje 100 m drátu o průřezu 0,75 mm2, s možností dokoupení anténního drátu. Elektronický neviditelný plot D-FENCE je moderní vysoce efektivní systém umožňující jednoduše a rychle vymezit hranice prostoru, ve kterém se může pes svobodně pohybovat. Tento systém nabízí ideální řešení v případech, kdy váš pes nerespektuje stávající plot a neustále utíká z vašeho pozemku, nebo pokud potřebujete ohraničit oblasti uvnitř vašeho pozemku a nechcete, aby do nich měl váš pes přístup, například dětské pískoviště, zahradní bazén, okrasné záhony atd. Celé zařízení lze také velice snadno nainstalovat i v místech, kde klasický plot není možné použít. Díky elektronickému… (fonetip.cz)

Ohradník elektronický PETRAINER PET803 pro psa

Ohradník elektronický PETRAINER PET803 pro psa

Ohradník elektronický PETRAINER PET803 pro psa (tipa.eu)

Ohradník elektronický BENTECH KD660 pro psa

Ohradník elektronický BENTECH KD660 pro psa

Ohradník elektronický BENTECH KD660 pro psa (tipa.eu)

Drát pro ohradníky o průřezu 1 mm2

Drát pro ohradníky o průřezu 1 mm2

Drát pro ohradníky o průřezu 1 mm2Izolovaný anténní drát o průřezu 1 mm2Drát je možno napojovat zářezovými anténními konektory.Pouze v zelené barvě, měď. (fonetip.cz)

iTrainer Obojek a přijímač pro ohradník TP16

iTrainer Obojek a přijímač pro ohradník TP16

Náhradní přijímač k elektronickému ohradníku iTrainer TP16. (mall.cz)

Petrainer Síťový adaptér pro ohradník Petrainer PET803

Petrainer Síťový adaptér pro ohradník Petrainer PET803

Náhradní adaptér, nabíječka pro ohradník PET803. (mall.cz)

iTrainer Síťový adaptér pro základny ohradníku iTrainer

iTrainer Síťový adaptér pro základny ohradníku iTrainer

Síťový adaptér pro neviditelný plot iTrainer HT-023, HT-026, W227. (mall.cz)

Petrainer USB nabíječka pro ohradník Petrainer PET803

Petrainer USB nabíječka pro ohradník Petrainer PET803

USB nabíječka pro ohradník Petrainer PET803 (mall.cz)

NUM’axes Plastové terčíky pro ohradníky Num´axes

NUM’axes Plastové terčíky pro ohradníky Num´axes

Plastové terčíky jsou vhodné pro vizualizaci zakázané zóny. Doporučujeme především v případě, kdy není zóna rozlišena zástavbou (např. plotem). (mall.cz)

Ohradník elektronický D-FENCE 101 pro psa

Ohradník elektronický D-FENCE 101 pro psa

Ohradník elektronický D-FENCE 101 pro psa (tipa.eu)

AKO IZOLÁTOR NA EL. OHRADNÍK 4 KS

AKO IZOLÁTOR NA EL. OHRADNÍK 4 KS

Spolehlivost a bezpečnost. (decathlon.cz)

NUM’axes Spojky anténního drátu pro elektronické ohradníky Numaxes

NUM’axes Spojky anténního drátu pro elektronické ohradníky Numaxes

Kompatibilní se všemi dráty 0,5 až 0,75 mm. (mall.cz)

Canifugue Síťový adaptér pro ohradník Canifugue/Pet at school

Canifugue Síťový adaptér pro ohradník Canifugue/Pet at school

Napájecí adaptér základny pro ohradníky CANIFUGUE a Pet at School. (mall.cz)

Canifugue 100 metrů drátu pro ohradníky Canifugue/Pet at School

Canifugue 100 metrů drátu pro ohradníky Canifugue/Pet at School

Drát o průměru 0,52 mm. Kompatibilní s: Canifugue, Canifugue Mix, Canifugue Pro, Canifugue 2015, Canifugue Mix 2015, Canifugue Small. Drát pro elektronické ohradníky Canifugue lze použít i pro jiné typy ohradníků, které mají doporučená průřez drátu okolo 0,2 –0,5 mm. (mall.cz)

Canifugue Síťový adaptér pro ohradníky Canifugue MIX a MIX 2015

Canifugue Síťový adaptér pro ohradníky Canifugue MIX a MIX 2015

Síťový adaptér pro ohradníky Canifugue MIX a MIX 2015. Napětí 7,5 V (mall.cz)

Dogtra 150 metrů drátu pro ohradník Dogtra eF-3000 / eF-3500

Dogtra 150 metrů drátu pro ohradník Dogtra eF-3000 / eF-3500

Anténní drát pro elektronické ohradníky Dogtra eF-3000 Gold na cívce. Jednožilový izolovaný splétaný měděný vodič (lanko), délka 150 metrů. (mall.cz)

PetSafe Deluxe elektronický ohradník, neviditelný plot pro kočky -…

PetSafe Deluxe elektronický ohradník, neviditelný plot pro kočky - pro 1 psa

Elektronický ohradník PetSafe PCF-1000–20 Deluxe je zařízení nejlepší kvality, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa či kočku. Tento neviditelný plot je určen pro nejlepší psy a kočky, protože disponuje nejmenším vyráběným přijímačem. (mall.cz)

PetSafe elektronický plot, bezdrátový ohradník pro psy - pro 2 psy

PetSafe elektronický plot, bezdrátový ohradník pro psy - pro 2 psy

Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe PIF-300–21 je zařízení nejvyšší třídy, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa. Tento neviditelný plot je určen především pro větší psy. Lze jej využít takřka pro všechny typy instalací, i ty nejsložitější. (mall.cz)

PetSafe elektronický plot, bezdrátový ohradník pro psy - pro 3 psy

PetSafe elektronický plot, bezdrátový ohradník pro psy - pro 3 psy

Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe PIF-300–21 je zařízení nejvyšší třídy, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa. Tento neviditelný plot je určen především pro větší psy. Lze jej využít takřka pro všechny typy instalací, i ty nejsložitější. (mall.cz)

PetSafe elektronický plot, bezdrátový ohradník pro psy - pro 4 psy

PetSafe elektronický plot, bezdrátový ohradník pro psy - pro 4 psy

Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe PIF-300–21 je zařízení nejvyšší třídy, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa. Tento neviditelný plot je určen především pro větší psy. Lze jej využít takřka pro všechny typy instalací, i ty nejsložitější. (mall.cz)

Canifugue elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 4 psy

Canifugue elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 4 psy

Elektronický ohradník CANIFUGUE francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. (mall.cz)

Canifugue elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 3 psy

Canifugue elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 3 psy

Elektronický ohradník CANIFUGUE francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. (mall.cz)

Canifugue elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 2 psy

Canifugue elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 2 psy

Elektronický ohradník CANIFUGUE francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. (mall.cz)

Canifugue 2015 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro…

Canifugue 2015 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 3 psy

Elektronický ohradník CANIFUGUE francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. (mall.cz)

Canifugue 2015 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro…

Canifugue 2015 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 2 psy

Elektronický ohradník CANIFUGUE francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. (mall.cz)

Canifugue 2015 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro…

Canifugue 2015 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 4 psy

Elektronický ohradník CANIFUGUE francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. (mall.cz)

Canifugue MIX elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 3…

Canifugue MIX elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 3 psy

Elektronický ohradník CANIFUGUE MIX francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. (mall.cz)

iTrainer TP16 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 2…

iTrainer TP16 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 2 psy

Elektronický ohradník iTrainer TP16 je nabíjecí elektronický ohradník s vodotěsným přijímačem. Na základně se nastavuje celková vzdálenost, která je od 30cm do 4m. Dále se ze základny nabíjí přijímač (USB konektor), lze jej taktéž nabíjet z libovolného USB zdroje (5V). (mall.cz)

Canifugue MIX elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 2…

Canifugue MIX elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 2 psy

Elektronický ohradník CANIFUGUE MIX francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. (mall.cz)

Canifugue MIX elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 4…

Canifugue MIX elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 4 psy

Elektronický ohradník CANIFUGUE MIX francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. (mall.cz)

iTrainer TP16 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 4…

iTrainer TP16 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 4 psy

Elektronický ohradník iTrainer TP16 je nabíjecí elektronický ohradník s vodotěsným přijímačem. Na základně se nastavuje celková vzdálenost, která je od 30cm do 4m. Dále se ze základny nabíjí přijímač (USB konektor), lze jej taktéž nabíjet z libovolného USB zdroje (5V). (mall.cz)

Petrainer PET803 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy -…

Petrainer PET803 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 2 psy

Varování: Naše společnost je jediným oficiálním distributorem značky Petrainer v České a Slovenské republice. Důrazně varujeme před nákupem podežrele levných produktů značky Petrainer od jiných prodejců! Ve většině případů se jedná o kopie nebo produkty, které nejsou určeny pro CZ a SK trh – tzv. (mall.cz)

Petrainer PET803 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy -…

Petrainer PET803 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy - pro 3 psy

Varování: Naše společnost je jediným oficiálním distributorem značky Petrainer v České a Slovenské republice. Důrazně varujeme před nákupem podežrele levných produktů značky Petrainer od jiných prodejců! Ve většině případů se jedná o kopie nebo produkty, které nejsou určeny pro CZ a SK trh – tzv. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít