Electrolux ECS54B

Electrolux ECS54B (ECS54B)

Electrolux ECS54B (ECS54B)

Sáčkový vysavač příkon 650W, omyvatelný hygienický filtr 12, akční rádius 12 m, regulace výkonu,teleskopické trubky, podlahová hubice DustPro, mini-turbo kartáč, parketová hubice, příslušenství 2v1, barva černá Dokonale čistá podlaha bez nečistot a prachu je nyní snadno dosažitelná díky sáčkovému vysavači Electrolux ECS54B v černé barvě, který se díky nástavcům dostane do všech rohů a zákoutí. Jeho výkon 650 W s možností plynulé regulace umožní vysávat s takovou silou, jakou právě potřebujete. Na drobné nečistoty postačí nízký tichý výkon, který vám ušetří mnoho energie. Důkladné čištění zajistí speciální hubice DustPro, která efektivně odstraní veškerá smítka, drobky a jiné nečistoty. Vysavač Electrolux ECS54B obsahuje vnitřní omyvatelný filtr, který zbaví… (alza.cz)

Vysavač podlahový Electrolux Classic Silence ECS54B černý

Vysavač podlahový Electrolux Classic Silence ECS54B černý

Vysávejte elegantně a s perfektními výsledkyAlespoň jeden vysavač najdeme v každé domácnosti. Život bez něj si snad už ani nedokážeme představit, vysáváme drobečky pod stolem, chlupy domácích mazlíčků i nečistoty ze sedačky. Proto je důležité si vybrat spolehlivý vysavač, který bude splňovat všechna vaše kritéria. Seznamte se s podlahovým vysavačem Electrolux Classic Silence ECS54B v elegantním černošedém designu, jenž navíc ušetří vaše náklady na provoz, neboť se řadí do úsporné energetické třídy A. Neviřte prach, vysávejteVysávání je neodmyslitelnou součástí každého úklidu, proto se můžete kdykoliv spolehnout na vysavač Electrolux Classic Silence ECS54B s maximálním příkonem 650 W a systémem PowerPro™, který kombinuje účinný motor a hubici DustPro™. Nezáleží na tom, zdali se doma… (euronics.cz)

ELECTROLUX EZB2400AOX + ELECTROLUX EHH6240ISK

ELECTROLUX EZB2400AOX + ELECTROLUX EHH6240ISK

Set spotřebičů trouby a indukční desky, TROUBA: A, multifunkční, objem 57l, 6 funkcí, gril, ventilátor, funkce minutka, 2 skla dvířek + DESKA: zóny, ovládání dotykovým senzorem, 7 segmentů zbytkového tepla, automatické vypnutí, 7 segmentů zbytkového tepla  Jedinečný, cenově zvýhodněný set kuchyňských spotřebičů značky Electrolux, který vám nabízí vestavnou multifunkční troubu a indukční varnou desku v moderním designu. Oba spotřebiče jsou vzájemně plně kompatibilní a designově k sobě perfektně pasují.Jedinečný, cenově zvýhodněný set kuchyňských spotřebičů značky Electrolux, který vám nabízí vestavnou multifunkční troubu a indukční varnou desku v moderním designu. Oba spotřebiče jsou vzájemně plně kompatibilní a designově k sobě perfektně pasují. Jsou napěchované moderními… (alza.cz)

ELECTROLUX EZB2400AOX + ELECTROLUX EHF6241FOK (EZBEHF62)

ELECTROLUX EZB2400AOX + ELECTROLUX EHF6241FOK (EZBEHF62)

Set spotřebičů trouby a sklokeramické desky, TROUBA: A, multifunkční, objem 57l, 6 funkcí, gril, ventilátor, funkce minutka, 2 skla dvířek, povrchová úprava oceli proti otiskům prstů + DESKA: 4 varné zóny s Hi-Light (1x2-okruhová), elektronické ovládání, indikace zbytkového tepla-7 segmentů Jedinečný, cenově zvýhodněný set kuchyňských spotřebičů značky Electrolux, který vám nabízí vestavnou multifunkční troubu a sklokeramickou varnou desku v moderním designu. Oba spotřebiče jsou vzájemně plně kompatibilní a designově k sobě perfektně pasují. Jedinečný, cenově zvýhodněný set kuchyňských spotřebičů značky Electrolux, který vám nabízí vestavnou multifunkční troubu a sklokeramickou varnou desku v moderním designu. Oba spotřebiče jsou vzájemně plně kompatibilní a designově k… (alza.cz)

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux…

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux EZB3400AOX) + (Mikrovlnná trouba Electrolux EMS20107OX) + DOPRAVA ZDARMA

Set užitečných asistentů do vaší kuchyněJednoduchá obsluha, moderní design a technologie se snoubí ve výhodném setu vestavných kuchyňských spotřebičů Electrolux . Pořiďte si do vaší kuchyně spolehlivé pomocníky pro pohodlné vaření a pečení - indukční varnou desku Electrolux EHH6240ISK, pečicí troubu EZB3400AOX a mikrovlnnou troubu Electrolux EMS20107OX, kteří vám usnadní přípravu oblíbených lahůdek v každodenním životě i při slavnostnějších příležitostech. Trouba Electrolux pro Vaše radostné pečení!Pokud právě vybíráte vestavěnou troubu do své moderní kuchyně a vaším požadavkem je příjemná cena s garancí kvality, máme pro vás skvělý tip. Multifunkční trouba Electrolux EZB3400AOX v nerezovém provedení vás zaujme širokou nabídkou funkcí, se kterými bude radost připravovat pokrmy pro vaše… (euronics.cz)

Uživatele, kteří hledají "Electrolux ECS54B" se dívají také na:

Electrolux eft 535 x

Set (Mikrovlnná trouba Electrolux EMT25207OX) + (Trouba Electrolux…

Set (Mikrovlnná trouba Electrolux EMT25207OX) + (Trouba Electrolux EOB3454AOX) + DOPRAVA ZDARMA

Set (Mikrovlnná trouba Electrolux EMT25207OX) + (Trouba Electrolux EOB3454AOX) (euronics.cz)

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux…

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux EZB3400AOX) + (Mikrovlnná trouba Electrolux EMS20107OX) + (Myčka nádobí Electrol

Set Electrolux - trouba EZB3400AOX + indukční deska EHH6240ISK + mikrovlnná trouba EMS20107OX + myčka nádobí ESL5335LOVestavná trouba Electrolux EZB3400AOX, nerezSpolehněte se při přípravě jídel na multifunkční troubu Electrolux s několika šikovnými funkcemi pro bezchybné výsledky vaření. Trouba v nerezovém provedení s vnitřním objemem 60 l pracuje v energetické třídě A. Pro kontrolu pečení lze využít odpočitávací časovač nebo minutku. Vedení plechů zajišťují bezpečnostní drátěné závěsy. Chladicí ventilátor se při pečení postará o chladná dvířka trouby pro bezpečné používání. K dispozici vám bude 8 programů. Kromě standardních pečicích programů a horkovzdušného pečení zde najdete funkci rozmrazování, gril nebo využijte dvouokruhový gril pro dosažení těch nejlepších výsledků snadno a… (euronics.cz)

Set (Trouba Electrolux EZB3400AOX) + (Mikrovlnná trouba Electrolux…

Set (Trouba Electrolux EZB3400AOX) + (Mikrovlnná trouba Electrolux EMS20107OX) + DOPRAVA ZDARMA

Set užitečných asistentů do vaší kuchyněJednoduchá obsluha, moderní design a technologie se snoubí ve výhodném setu vestavných kuchyňských spotřebičů Electrolux . Pořiďte si do vaší kuchyně spolehlivé pomocníky pro pohodlné vaření a pečení - Mikrovlnná trouba Electrolux EMS20107OX a pečicí troubu EMS20107OX, kteří vám usnadní přípravu oblíbených lahůdek v každodenním životě i při slavnostnějších příležitostech. Trouba Electrolux pro Vaše radostné pečení!Pokud právě vybíráte vestavěnou troubu do své moderní kuchyně a vaším požadavkem je příjemná cena s garancí kvality, máme pro vás skvělý tip. Multifunkční trouba Electrolux EZB3400AOX v nerezovém provedení vás zaujme širokou nabídkou funkcí, se kterými bude radost připravovat pokrmy pro vaše nejbližší. Chytrá volbaElectrolux EZB3400AOX… (euronics.cz)

Set (Mikrovlnná trouba Electrolux EMT25207OX) + (Trouba Electrolux…

Set (Mikrovlnná trouba Electrolux EMT25207OX) + (Trouba Electrolux EOB6631BOX) + DOPRAVA ZDARMA

Set (Mikrovlnná trouba Electrolux EMT25207OX) + (Trouba Electrolux EOB6631BOX) (euronics.cz)

Set (Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6241FOK) + (Trouba…

Set (Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6241FOK) + (Trouba Electrolux EZB3400AOX) + DOPRAVA ZDARMA

Set (Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6241FOK) + (Trouba Electrolux EZB3400AOX) (euronics.cz)

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux…

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux EZB3400AOX) + DOPRAVA ZDARMA

Vybavte svou kuchyň kvalitními spotřebičiSet výrobků Electrolux EZB3400AOX + EHH6240ISK je tvořený vestavnou troubou a indukční varnou deskou, která v dnešní době patří k nejprodávanějšímu typu varných desek. Vaření na ní probíhá velmi rychle, což přináší úsporu energie. Pokud zařizujete novou kuchyň, nebo chcete jen vyměnit staré spotřebiče za nové, využijte této nabídky a ozdobte svou domácnost kvalitními spotřebiči značky Electrolux. Moderní způsob vaření Indukční varná deska je určená pouze pro speciální nádobí vhodné pro indukční ohřev. Jedná se o bezpečný a úsporný spotřebič, protože se nenahřívá samotná plotýnka, ale pouze dno varné nádoby. Díky tomu nedochází ke zbytečné ztrátě elektrické energie. Model je vybaven čtyřmi varnými zónami, které jsou rozdělené následovně. Pravá… (euronics.cz)

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux…

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux EOB43410OX) + DOPRAVA ZDARMA

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux EOB43410OX) (euronics.cz)

Set (Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6343FOK) + (Trouba…

Set (Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6343FOK) + (Trouba Electrolux EZB3411AOX) + DOPRAVA ZDARMA

Set (Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6343FOK) + (Trouba Electrolux EZB3411AOX) (euronics.cz)

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux…

Set (Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK) + (Trouba Electrolux EZB3411AOX) + DOPRAVA ZDARMA

Set užitečných asistentů do vaší kuchyněJednoduchá obsluha, moderní design a technologie se snoubí ve výhodném setu vestavných kuchyňských spotřebičů Electrolux. Pořiďte si do vaší kuchyně spolehlivé pomocníky pro pohodlné vaření a pečení - sklokeramickou varnou desku Electrolux EHH6240ISK pečicí troubu Electrolux EZB3411AOX, kteří vám usnadní přípravu oblíbených lahůdek v každodenním životě i při slavnostnějších příležitostech. Vychutnejte si výtečné pokrmy, snadnou přípravu i nižší účtySpolehněte se při přípravě jídel na špičkovou 57litrovou troubu Electrolux EZB3411AOX nerez s ventilátorem, několika šikovnými funkcemi a se vždy bezchybnými výsledky vaření. Vychutnejte si výtečné pokrmy, jejich snadnou přípravu i nižší účty za energie s troubou Electrolux EZB3411AOX v nerezovém… (euronics.cz)

Set (Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6343FOK) + (Trouba…

Set (Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6343FOK) + (Trouba Electrolux EZB3411AOX) + DOPRAVA ZDARMA

Set (Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6343FOK) + (Trouba Electrolux EZB3411AOX) (euronics.cz)

Set (Indukční varná deska Electrolux Inspiration EIV634) + (Trouba…

Set (Indukční varná deska Electrolux Inspiration EIV634) + (Trouba Electrolux EOC5654TOX) + DOPRAVA ZDARMA

Set (Indukční varná deska Electrolux Inspiration EIV634) + (Trouba Electrolux EOC5654TOX) (euronics.cz)

Set (Trouba Electrolux EZB3400AOX) + (Indukční varná deska Electrolux…

Set (Trouba Electrolux EZB3400AOX) + (Indukční varná deska Electrolux Inspiration LIT60430) + DOPRAVA ZDARMA

Set (Trouba Electrolux EZB3400AOX) + (Indukční varná deska Electrolux Inspiration LIT60430) (euronics.cz)

Set (Indukční varná deska Electrolux Inspiration EIV634) + (Trouba…

Set (Indukční varná deska Electrolux Inspiration EIV634) + (Trouba Electrolux EOB6631BOX) + DOPRAVA ZDARMA

Set (Indukční varná deska Electrolux Inspiration EIV634) + (Trouba Electrolux EOB6631BOX) (euronics.cz)

ELECTROLUX EHF46547XK (EHF46547XK)

ELECTROLUX EHF46547XK (EHF46547XK)

Varná deska sklokeramická, 4 varné zóny s Hi-Light (1x2-okruhová, 1x3-okruhová), dotykové ovládání, indikace zbytkového tepla - 4 segmenty, dětská pojistka, automatické vypnutí Dotyková sklokeramická varná deska EHF46547XK v provedení s nerez rámem nabízí 4 varné zóny, techologii dotykového posuvného ovládání, podsvícené ukazatele, automatické rychlé zahřátí, funkci STOP and GO a spoustu dalších inteligentních funkcí. Ovládací prvky desky jsou navržené tak, aby k nim byl vždy okamžitý a jednoduchý přístup. Časovač EcoTimer za vás šetří energii tak, že varnou desku vypne a po zbývající dobu k dokončení pokrmu využije zbytkového tepla.Tato varná deska je vybavena ovládáním DirectAccess, které nabízí zcela intuitivní způsob nastavení úrovně vaření – stačí se dotknout a… (alza.cz)

Electrolux EER73DB (EER73DB)

Electrolux EER73DB (EER73DB)

Tyčový aku vysavač cyklónová jednotka, samostatně stojící poloha, akumulátory Sony Li-Ion - 14.4V (1500 mAh), délka vysávání až 30min, nádoba na nečistoty o objemu 0,5l, dobíjecí stojánek s příslušenstvím (kartáček a štěrbinová hubice), barva tmavě modrá Tyčový aku vysavač Electrolux EER73DB je skvělý pomocník, který vám pomůže s úklidem vaší domácnosti rychle a jednoduše. Vysavač můžete použít jako klasický vysavač, nebo z něj vyjmout menší ruční vysavač na drobné nečistoty například na kuchyňském stole nebo v interiéru vozidla. Na plné nabití akumulátoru Sony Li-Ion vydrží pracovat až 30 minut. Ventilátor motoru je o 50 % výkonnější a větší skládaný filtr s dvojitou filtrací ještě zvyšuje výkon vysavače. Klíčové vlastnosti vysavače Electrolux EER73DB Kvalitní tyčový… (alza.cz)

ELECTROLUX ESI4501LOX (ESI4501LOX)

ELECTROLUX ESI4501LOX (ESI4501LOX)

Vestavná myčka úzká s panelem, 9 sad, A+, 6 programů, 4 teplot, 49dB, spotřeba vody 9.5l, Indikátor pro leštidlo, Moje oblíbené, Multitab, Úspora energie, Fáze sušení, zpožděný start 1-24h, 81.8x44.6x57.6cm Dokonale čisté nádobí už není otázkou dlouhého odmáčení, drhnutí a vodou svraštělých prstů. Nová vestavná myčka Electrolux z řady Slimline hravě vyřeší všechny potíže se špinavým nádobím a ušetří vám čas, který tak můžete strávit mnohem příjemněji. Prostorné provedení pojme až 9 jídelních sad, které uvnitř snadno rozložíte díky nastavitelným košíkům. Velmi tichý chod zajistí, že vás zvuk myčky nebude rušit u odpolední kávy a nízká spotřeba energie uleví vaší peněžence. Vzdejte se ručního mytí a přenechte všechnu práci vestavné myčce Electrolux ESI4501LOX.   … (alza.cz)

Electrolux EUS8ALRGY (EUS8ALRGY)

Electrolux EUS8ALRGY (EUS8ALRGY)

Sáčkový vysavač příkon 650W, velmi tichý 58 dB(A), omyvatelný Allergy Plus filtr, nesené příslušenství Aeropro 3v1 (kartáček, štěrbinová hubice,hubice na čalounění), objem sáčku 3.5 l, elektronické ovládání výkonu, Aeropro Parketto, AeroPro Mini Turbo, barva bílá perleť Dokonale tiché vysávání již není ničím nedosažitelným. Díky vysavači Electrolux EUS8ALRGY v bílé barvě můžete vysávat v takové tichosti, že nenarušíte ani sledování filmu či poslouchání hudby. Technologie Silent Air v kombinaci se speciálně konstruovanou tišší trubicí a hubicí vysaje všechen nepořádek bez nadměrného hluku. Díky omyvatelnému Allergy Plus filtru odstraníte z prostředí veškeré prachové částice i alergeny, které vyvolávají nežádoucí reakce. Hubice FlowMotion a FlowMotion AeroPro Parketto… (alza.cz)

ELECTROLUX EIS62443 (EIS62443)

ELECTROLUX EIS62443 (EIS62443)

Varná deska indukční, šířka 60cm, propojení varných zón, dotykové ovládání, digitální ukazatel pro každou zónu, Hob2Hood, pauza, PowerBoost, dětská pojistka, barva: černá S indukční vestavnou varnou deskou Electrolux EIS62443 o šířce 60 cm snadno připravíte rodinný oběd i večeři o šesti chodech pro všechny známé a kamarády. Stačí jen nastavit správnou teplotu a můžete se bez okolků pustit do vaření na jedné ze čtyř varných zón, které lze snadno propojit. Tato varná deska má mnoho funkcí jako je PowerBoost, SenseBoil s detekcí varu vody či možnost propojení s odsavačem par pomocí Hob2Hood. Navíc má také užitečný dětský zámek. Díky digitálnímu ukazateli budete vždy vědět, která zóna je zrovna v činnosti a získáte dokonalý přehled o varném procesu. S indukční deskou… (alza.cz)

Electrolux UMP1S (900168496)

Electrolux UMP1S (900168496)

Sáčky do vysavače pro vysavač UltraOne prachovýbag Mega Pack Výhodný balíček syntetických sáčků Electrolux UMP1S poskytne vašemu vysavači UltraOne výborný sací výkon. V tomto balení Mega Pack naleznete celkem 8 ks sáčků s-bag Ultra Long Performance s dlouhou životností. Klíčové vlastnosti sáčků do vysavače Electrolux UMP1S, 8 ksOriginální balíček sáčků pro modely vysavače UltraOnePraktické balení v podobě 8 ks sáčků s-bag Ultra Long PerformanceKvalitní syntetické sáčkyElectrolux UMP1S poskytne záruku vysokého výkonu vysavačeVýhodný a praktický set Mega Pack (alza.cz)

ELECTROLUX EIV854 (EIV854)

ELECTROLUX EIV854 (EIV854)

Varná deska indukční, 80cm, Propojení varných zón: FlexiBridge, Ovládání: Posuvné DirectTouch, digitální ukazatel pro každou zónu, Barva: Černá, Hob2Hood, Stop & Go, PowerBoost, PowerSlide, Dětská pojistka, Rozměr ŠxH 78x52cm S indukční vestavnou varnou deskou Electrolux EIV854 snadno připravíte rodinný oběd i večeři o šesti chodech pro všechny známé a kamarády. Stačí jen nastavit správnou teplotu a můžete se bez okolků pustit do vaření na jedné ze čtyř varných zón, které lze snadno spojit pomocí funkce FlexiBridge. Díky digitálnímu ukazateli budete vždy vědět, která zóna je zrovna v činnosti a získáte dokonalý přehled o varném procesu. Varná deska je vybavena technologií Hob2Hood, která se automaticky zapne a rozsvítí váš odsavač par, jakmile začnete vařit. Navíc svůj sací… (alza.cz)

Electrolux EF75B (EF75B)

Electrolux EF75B (EF75B)

Filtr do vysavače cyklónový filtr, pro řadu Ergobox, Cycloniclite Electrolux EF75b představuje originální cyklónový filtr pro bezsáčové vysavače značky Elektrolux, z řad Ergobox, Cycloniclite, Accelerator, Energica, Ergoeasy, ErgoSpace. Unikátní filtr je vyroben ze speciálního a vysoce kvalitního materiálu, který zajistí trvale silný průtok vzduchu, vysoký výkon sání, maximální úroveň sání a přichytávání prachu. Skvěle ochrání také motor vysavače před nánosy prachu, čímž spolehlivě prodlouží životnost vašeho spotřebiče.Speciální omyvatelný filtr je doporučeno opravidelně čistit pod tekoucí vodou nebo s pomocí kartáče. Než filtr znovu použijete, nechte jej pořádně vyschnout. Abyste zachovali trvalý výkon vysavače, nezapomeňte filtry měnit minimálně 2 krát ročně.… (alza.cz)

ELECTROLUX LFC316X (LFC316X)

ELECTROLUX LFC316X (LFC316X)

Digestoř komínová, 60cm, Energetická třída E, Ovládání: Mechanické, Počet rychlostí: 3, Výkon (m3/h) max./min.: 430/230, Výkon (m3/h), Hlučnost (dB) max./min.: 67/53, Hlučnost (dB), Rozměry VxŠxH 62x59.8x47.1cm Ve výbavě každé moderní kuchyně, jistě nesmí chybět kvalitní odsávač par. Dovolte nám tedy představit tento skvělý komínový odsavač LFC316X od společnosti Electrolux. Při nákupu na našem e-shopu si můžete být jisti, že za své peníze vždy dostanete maximum a není tomu jinak ani v tomto případě. Spotřebič vám bude dokonalým parťákem při vašich kulinářských přípravách. Zajisté potěší i skvělým vzhledem, jež je podtržen elegantním nerezovým provedením. Velkou výhodou je, že tento stylový odsavač par lze upevnit přímo na zeď, díky tomu ušetří mnoho prostoru. … (alza.cz)

ELECTROLUX ESF9500LOX (ESF9500LOX)

ELECTROLUX ESF9500LOX (ESF9500LOX)

Myčka 60cm, A++, hlučnost 44dB, 14 sad nádobí, technologie AirDry, 6 programů, 4 teploty, spotřeba vody 10.5l, příborová zásuvka MaxiFlex, rozměry VxŠxH 85.0x60.0x62.5cm, barva nerez Volně stojící myčka ESF9500LOX od léty prověřené společnosti Electrolux spadá do energetické třídy A++ a během jednoho roku spotřebuje okolo 266 kWh elektrické energie a 2 940 litrů vody. Určená je pro 14 sad nádobí a tak ji využijí i početnější rodiny. Zajisté oceníte širokou škálu programů a moderních vychytávek. Nízká hlučnost během mytí nepřesahuje 44 dB. Musíme uznat, že nerezová úprava povrchu se výrobci opravdu povedla a vypadá vkusně. Myčka skvěle zapadne do jakékoli kuchyně. Vzdejte se ručního mytí a přenechte všechnu práci odborníkům z dílny Electrolux.  … (alza.cz)

ELECTROLUX ESF4710ROW (ESF4710ROW)

ELECTROLUX ESF4710ROW (ESF4710ROW)

Myčka úzká 9 sad nádobí, A+++, hlučnost 44dB, 6 programů, 4 teploty, spotřeba vody 9.9l, Program na ochranu skla, Air Dry - Automatické otevírání dveří, zpožděný start 1-24h, Invertorový motor, barva: bílá, rozměry VxŠxH 85x44.6x61.5cm Dokonale čisté nádobí už není otázkou dlouhého odmáčení, drhnutí a vodou svraštělých prstů. Nová volně stojící bílá myčka Electrolux hravě vyřeší všechny potíže se špinavým nádobím a ušetří vám čas, který tak můžete strávit mnohem příjemněji. Prostorné provedení pojme až 9 jídelních sad, které uvnitř snadno rozložíte díky nastavitelným košíkům. Velmi tichý chod zajistí, že vás zvuk myčky nebude rušit u odpolední kávy a nízká spotřeba energie uleví vaší peněžence. Vzdejte se ručního mytí a přenechte všechnu práci myčce Electrolux ESF4710ROW.   … (alza.cz)

Electrolux ECS52B (ECS52B)

Electrolux ECS52B (ECS52B)

Sáčkový vysavač příkon 650 W, omyvatelný hygienický filtr 12, délka kabelu 9 m, akční rádius 12 m, regulace výkonu, teleskopické trubky, parketová hubice, podlahová hubice DustPro, příslušenství, 2 v 1. Barva černá Dokonale čistá podlaha bez nečistot a prachu je nyní snadno dosažitelná díky sáčkovému vysavači Electrolux ECS52B v černé barvě, který se díky nástavcům dostane do všech rohů a zákoutí. Jeho výkon 650 W s možností plynulé regulace umožní vysávat s takovou silou, jakou právě potřebujete. Na drobné nečistoty postačí nízký tichý výkon, který vám ušetří mnoho energie. Důkladné čištění zajistí speciální hubice DustPro, která efektivně odstraní veškerá smítka, drobky a jiné nečistoty. Vysavač Electrolux ECS52B obsahuje vnitřní omyvatelný filtr, který zbaví… (alza.cz)

Electrolux EDBS3340 (EDBS3340)

Electrolux EDBS3340 (EDBS3340)

Parní generátor vertikální i horizontální napařování, příkon 2350W, objem nádržky 1.2l, doba zahřívání 1.5min, výstup páry 100g/min, parní ráz 220g/min, keramický povrch, délka přívodního kabelu 1.8m, odvápňování, Anti-drip systém  Parní generátor má příkon 2350 W a využívá vertikální způsob napařování. Páru dávkuje v množství 0 až 90 gramů za minutu nebo má okamžitý parní ráz 220 g. Určitě oceníte skvělou nerezovou žehlící plochu Caressium, anti drip systém a anti calc systém. Velmi šikovné je také doplňování 1,2l nádržky vodou během žehlení díky plnící nálevce. Žehlička má ergonomické držadlo s protiskluzovou úpravou pro příjemnou a pohodlnou práci. Délka přívodního kabelu je 1,9 m pro dostatečnou manipulaci. V průběhu žehlení dochází k vertikálnímu napařování,… (alza.cz)

ELECTROLUX EWT1262IKW (EWT1262IKW)

ELECTROLUX EWT1262IKW (EWT1262IKW)

Pračka s vrchním plněním A+++, 6kg, 1200ot./min., Hlučnost 57/76B, Ochrana proti vytopení, 11 programů, Odložený start, Univerzální, VxŠxH 85x40x60cm, LED displej, certifikát Woolmark Blue, Dětský zámek, extra máchání, předpírka, integrovaný filtr Ušetřete energii s pračkou EWT1366HGW od značky Electrolux. Potřebujete si pořídit novou pračku a chcete sáhnout po něčem pořádném? Pračka s vrchním plněním Electrolux EWT1262IKW je přesně to, co potřebujete. Díky svému provedení a kompaktním rozměrům je ideální právě do menších koupelen, kde nebude zabírat moc místa. Spadá do velmi úsporné energetické třídy A+++ a hlučnost při odstřeďování nepřesáhne hranici 76 dB. Proč si vybrat pračku Electrolux EWT1262IKW? Kvalitní vrchem plněná pračka za skvělou cenuPojme… (alza.cz)

Electrolux USK9S (900922970)

Electrolux USK9S (900922970)

Sáčky do vysavače UltraSilencer startovací balíček-pro nové modely, sáčky a filtry Startovací balíček sáčků s filtry pro nové modely Electrolux USK9S UltraSilencer poskytne vašemu vysavači výborný sací výkon. V balení naleznete 4 ks sáčků s-bag Classic Long Performance, 1 ks motorového filtru a 1 ks omyvatelného filtru Allergy Plus. Klíčové vlastnosti startovacího balíčku sáčků s filtry Electrolux USK9S UltraSilencerOriginální startovací balíček sáčků s filtry pro nové modely vysavačůSada 4ks sáčků s-bag Classic Long Performance, 1 ks motorového filtru a 1 ks filtru Allergy PlusFiltr Allergy Plus je omyvatelnýElectrolux USK9S UltraSilencer poskytne záruku vysokého výkonu vysavačeVýhodný a praktický set (alza.cz)

ELECTROLUX EGT6242NVK (EGT6242NVK)

ELECTROLUX EGT6242NVK (EGT6242NVK)

Varná deska plynová, 4 hořáky 1/1.9/1.9/2.9kW, termoelektrická pojistka zhasnutí plamene, integrované zapalování v ovládacím knoflíku, smaltované rošty Plynová varná deska Elektrolux se 4 hořáky se může pyšnit vařením na plynu a dokonalým vzhledem sklokeramiky. Velice vás potěší důmyslně zpracované integrované zapalování. Již se nebudete muset trápit se sirkami, či zapalovačem. Varná deska disponuje 4 hořáky různých velikostí a výkonu - rychlý hořák, pomocný hořák a 2 středně rychlé hořáky. Klíčové vlastnostiplynová varná deska se vzhledem sklokeramikyIntegované zapalováníhořáky různých velikostí a výkonu Plynulé nastavování teplotyOvládací knoflíky na přední části jsou navrženy tak, aby… (alza.cz)

Electrolux EPF61RR (EPF61RR)

Electrolux EPF61RR (EPF61RR)

Sáčkový vysavač 800W, omyvatelný hygienický filtr 12, akční rádius 9m, objem prachového sáčku 3.5, podlahová hubice DustPro, nesené příslušenství 2v1, horizontální a vertikální parkovací poloha, barva červená Sáčkový vysavač Electrolux EPF61RR PowerForce zajistí dokonalý úklid ve vaší domácnosti pro všechny typy podlah. Díky systému Power Pro s účinným motorem a podlahovou hubicí DustPro se můžete spolehnout na nejlepší výsledek vysávání. Vysavač má nastavitelný výkon až 800 W, akční rádius 9 metrů a omyvatelný hygienický filtr 12. Výměnu prachového sáčku, jehož objem je 3,5 litru, usnadňuje víko Access 180°. Horizontální a vertikální parkovací poloha umožní vysavač Electrolux uložit na jakékoliv místo. Navíc máte ve spodní části přístroje úchyt pro zajištění trubek při… (alza.cz)

Electrolux E203S (E203S)

Electrolux E203S (E203S)

Sáčky do vysavače s-bag® Anti-Odour Sada E203S značky Electrolux obsahuje 4 ks sáčků do vysavačů. Sáčky s-bag Anti-Odour o objemu až 3,5 l jsou ideálním řešením nejen pro majitele zvířat. Se sáčky Anti-Odour zachytíte až 99 % prachových částic, alergenů a jiných nečistot. Automatické, hygienické uzavírání sáčků vám navíc usnadní následnou manipulaci. Výhodou je rozhodně přítomnost aktivního uhlí, které ihned neutralizuje pachy vzniklé především při hromadění zvířecí srsti. Úklid bude rychlý a pohodlný.  Klíčové vlastnosti sáčků do vysavače ELECTROLUX E203SSada E203S značky Electrolux obsahuje 4 sáčky s-bag Anti-Odour Se sáčky s-bag Anti-Odour zachytíte až 99 % prachových částí, alergenů a jiných nečistotNeutralizuje vzniklý nepříjemný pach díky přítomnosti… (alza.cz)

Electrolux ESM3300 (ESM3300)

Electrolux ESM3300 (ESM3300)

Ruční mixér 450W, 2x šlehací metla, 2x hnětací hák z nerez oceli, délka přívodního kabelu 1m, variabilní volba rychlosti (5rychlostí), pulsní tlačítko, mísa z nerez oceli o objemu 3.5l, barva bílá/nerez  Ruční mixér s nerezovou mixovací nádobou a silným motorem. Součástí jsou dále dvě šlehací metly a dva hnětací háky. Volit můžete mezi 5 rychlostmi a využít lze také pulsní tlačítko. Ruční mixér Electrolux nabízí silný výkon 450 W, který zaručuje pohodlné zpracování i tužších těst a dalších potravin. Jeho další předností je nerezová šlehací nádoba o objemu 3,5 litru, kterou doplňuje standardní výbava dvou šlehacích metel a dvou hnětacích háků. Velmi příjemnou vlastností je možnost volby mezi 5 rychlostmi a populární pulsní tlačítko, které v okamžiku zvýší rychlost na maximum. Vše je… (alza.cz)

Electrolux EFH12 (EFH12)

Electrolux EFH12 (EFH12)

Filtr do vysavače Hepa filtr H12, neomyvatelný Electrolux EFH12 je originální výměnný filtr. HEPA 12 je určen do vysavačů New Clario, Excellio, Oxygen, Ultra Silencer, AirMax, ErgoSpace a další. Hlavní předností je vysoce účinná filtrace. Tento neomyvatelný filtr zachytí až 99,95 % všech nečistot a spolehlivě pohltí i ty nejmenší částečky až do velikosti 0,06 mikrometrů. Zajistí dokonale čisté a zdravé prostředí, vhodné zejména pro alergiky a malé děti.Parametry a specifikace:Typ:Hepa filtr Electrolux EFH12Určeno pro:Vysavače New Clario, Excellio, Oxygen, Ultra Silencer, AirMax, ErgoSpaceVlastnosti a funkce:NeomyvatelnýZachytí až 99,95 % částicPohlcuje nečistoty o velikosti 0,06 miktrometrů (alza.cz)

Electrolux EDBT800 (EDBT800)

Electrolux EDBT800 (EDBT800)

Žehlička napařovací, cestovní, s vertikálním i horizontálním napařováním, příkon 800W, objem vodní nádržky 60ml, parní výkon 45g/min, parní ráz 90g/min, nerezová žehlicí plocha, délka přívodního kabelu 1.9m, odkapávání, kropení  Napařovací žehlička s nerezovou žehlicí plochou je navržena tak, aby vám dobře posloužila zejména na cestách. Možnost napájení 120 V nebo 220 - 240 V vám zajistí bezstarostné žehlení téměř v kterékoli zemi. Navíc kompaktní konstrukce se sklápěcí rukojetí se vejde téměř do každého zavazadla. Nechybí ani možnost vertikálního napařování a regulace teploty včetně funkce suchého žehlení. Součástí balení je cestovní pouzdro. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Není vyplněn… (alza.cz)

ELECTROLUX EKK51350OX (EKK51350OX)

ELECTROLUX EKK51350OX (EKK51350OX)

Sporák kombinovaný s plynovou deskou, energetická třída A, šířka 50cm, plynová deska - 4 hořáky s pojistkou (1/2/2/3kW), multifunkční trouba 56l, 5 funkcí, dvojité sklo dveří trouby, nerez Electrolux EKK 51350 OX je kombinovaný plynový sporák a elektrická trouba, spadající do energeticky úsporné třídy A. Se svou šířkou 50 cm a nerezovému provedení dobře zapadne do každé kuchyně. Varná deska nabízí celkem 4 plynové hořáky, jejichž výkon se pohybuje od 1 do 3 kW, průměry jsou pak 54, 70 nebo 100 mm. Zapalování všech hořáků je elektrické a je součástí knoflíků.Elektrické troubě o objemu 56 litrů nechybí gril, ventilátor nebo kruhové těleso. Samozřejmostí je pak horní a dolní topné těleso. Veškeré funkce lze kombinovat za pomoci 5 přednastavených programů. Uvnitř trouby naleznete snadno… (alza.cz)

ELECTROLUX EJ2801AOW2 (EJ2801AOW2)

ELECTROLUX EJ2801AOW2 (EJ2801AOW2)

Lednice s mrazákem A+, objem chladničky/mrazničky 215/50l, hlučnost 40dB, mrazící výkon 4kg/24hod., automatické odmrazování, bílá Electrolux EJ 2801 AOW2 je kombinovaná chladnička o výšce 159 cm. Vyznačuje se variabilním vnitřním prostorem a díky tichému kompresoru velmi nízkou hlučností 40 dB, kterou ocení každá domácnost. Svou úsporností patří do energetické třídy A+. Funkce automatického odmrazování No Frost vám ušetří spoustu času i námahy.  Spodní chladící část o objemu 215 litrů je dostatečně prostorná i pro větší množství potravin. Skleněné police chladničky byly navrženy tak, abyste mohli využívat celou šířku i hloubku vnitřního prostoru. Po celé výšce se nachází schůdky, a tak lze police libovolně výškově posouvat. V… (alza.cz)

Electrolux ESB2700 (ESB2700)

Electrolux ESB2700 (ESB2700)

Stolní mixér příkon 400W, 2x600ml láhev, chladicí tyčinka, rukojeť pro lahvičku, 4nože z nerezové oceli, nádobu možno mýt v myčce nádobí, protiskluzové nožičky, barva matný nerez/černá Rádi byste si vzali vaše čerstvé smoothie s sebou na cesty? Připravte si jej v mixéru Electrolux ESB2700 a vychutnejte si ovocný nápoj kdekoliv a kdykoliv. Namíchejte si vaše oblíbené přísady rovnou do lahve z odolného plastu, který neabsorbuje žádné chutě ani pachy. Následně rozmixujte a užijte si tu svěží chuť přímo na cestách. Čtyři kvalitní nerezové nože vše snadno rozmixují a chladící trubička se postará o to, aby vaše smoothie zůstalo stále studené a čerstvé.  Hlavní přednosti stolního mixéru Electrolux ESB2700Čtyři nože z nerezové ocele2 plastové lahve z kvalitního,… (alza.cz)

Electrolux EBLC01 (EBLC01)

Electrolux EBLC01 (EBLC01)

Příslušenství čisticí prostředek Electrolux WS71 Crystal Clean Doplňkové příslušenství Electrolux WS71 Crystal Clean pro profesionální čištění oken, skel a jiných hladkých povrchů. Čisticí prostředek Electrolux WS71 Crystal Clean zajistí nejlepší výsledky čištění. Je vhodné pro čističe oken a tvrdých povrchů Electrolux WS71. Balení obsahuje 400 ml koncentrátu pro přípravu až pěti litrů roztoku. Klíčové vlastnosti příslušenství ELECTROLUX WS71 Crystal CleanOriginální doplňkové příslušenství pro čištění okenObsahuje čisticí prostředek WS71 Crystal Clean400 ml koncentrátu pro přípravu až 5 litrů roztokuKompatibilní se zařízením Electrolux WS71 Velmi snadné používání (alza.cz)

ELECTROLUX KGS6424SX (KGS6424SX)

ELECTROLUX KGS6424SX (KGS6424SX)

Varná deska plynová, 60cm, Ovládání: Otočné knoflíky, Barva: Nerez, Rozměr ŠxH 59x51cm Plynová varná deska Electrolux KGS6424SX v moderním nerezovém provedení vás překvapí svou flexibilitou při použití hrnců a pánví různých velikostí. Velice vás potěší důmyslně zpracovaní, jako je integrované zapalování, prodloužená mřížka a nerezový povrch varné desky. Již se nebudete muset trápit se sirkami či zapalovačem a údržba vám zabere jen chvilku. Vestavná varná deska disponuje čtyřmi hořáky různých velikostí a výkonu - velký hořák, dva střední hořáky a malý hořák. Rychlý velký hořák s intenzivnějším plamenem vám ušetří až 20 % energie a připraví váš pokrm doslova za pár minut. Klíčové vlastnosti plynové varné desky Electrolux KGS6424SXPlynová varná deska … (alza.cz)

ELECTROLUX EKK6450AOW (EKK6450AOW)

ELECTROLUX EKK6450AOW (EKK6450AOW)

Sporák kombinovaný s plynovou deskou, energetická třída A, šířka 60cm, plynová deska - 4 hořáky s pojistkou (1/2/2/3kW), multifunkční trouba 74l, 7 funkcí, dvojité sklo dveří trouby, bílý Electrolux EKK 6450 AOW je kombinovaný plynový sporák a elektrická trouba, spadající do energeticky úsporné třídy A. Se svou standardní šířkou 60 cm a provedení v bílé barvě dobře zapadne do každé kuchyně. Varná deska nabízí celkem 4 plynové hořáky, jejichž výkon se pohybuje od 1 do 3 kW, průměry jsou pak 54, 70 nebo 100 mm. Zapalování všech hořáků je elektrické a je součástí knoflíků.Elektrické troubě o objemu 74 litrů nechybí gril, ventilátor nebo kruhové těleso. Samozřejmostí je pak horní a dolní topné těleso. Veškeré funkce lze kombinovat za pomoci 7 přednastavených programů. Uvnitř trouby… (alza.cz)

ELECTROLUX EOA3454AOX (EOA3454AOX)

ELECTROLUX EOA3454AOX (EOA3454AOX)

Trouba vestavná, PARNÍ, energetická třída A, objem 72l, 8 funkcí, halogenové osvětlení, katalytické čištění, teleskopický výjezd, SoftClosing, 2 skla dvířek, barva nerez s povrchovou úpravou proti otiskům prstů Trouba Electrolux EOA3454AOX vám dokonce pomůže s jejím čištěním. Vnitřek je vybaven katalytickým povlakem, který absorbuje a oxiduje mastnotu a usnadňuje čištění. Funkce PlusSteam u této trouby jednoduše využívá trochy páry, která zajistí bohatší a lesklejší barvu, chrupavější kůrku a měkkou a chutnou texturu všeho vašeho domácího pečiva. Večeře je hotová vždy, kdy to požadujete, a to díky tomuto rozhraní s LED displejem, které vám umožňuje zvolit konec a délku přípravy jídla. Je vybaveno zasunovacími knoflíky a tlačítky s přístupem ke všem nastavením.Klíčové… (alza.cz)

ELECTROLUX EIV8457 (EIV8457)

ELECTROLUX EIV8457 (EIV8457)

Varná deska indukční, 80cm, Propojení varných zón Bridge, Posuvné RoadRunner, digitální ukazatel pro každou zónu, Barva: Černá, Hob2Hood, Stop & Go, PowerBoost, Dětská pojistka, Rozměr ŠxH 81x52cm S indukční vestavnou varnou deskou Electrolux snadno připravíte rodinný oběd i večeři o šesti chodech pro všechny známé a kamarády. Stačí jen nastavit správnou teplotu a můžete se bez okolků pustit do vaření na jedné z pěti varných zón, které lze snadno spojit pomocí funkce Bridge. Díky digitálnímu ukazateli budete vždy vědět, která zóna je zrovna v činnosti a získáte dokonalý přehled o varném procesu. S indukční deskou Electrolux získáte efektivního pomocníka, který vám ušetří nejen čas, ale i energii při vaření.  Klíčové vlastnosti varné desky Electrolux … (alza.cz)

ELECTROLUX KGG7538K (KGG7538K)

ELECTROLUX KGG7538K (KGG7538K)

Varná deska plynová, 75cm, Otočné knoflíky, Barva: černá, Hob2Hood, Dětská pojistka, Rozměr ŠxH 74x51cm Nestárnoucí klasika v moderním provedení, to je plynová varná deska Electrolux KGG7538K, která zastane všechnu práci při vaření. Profesionální i domácí kuchaři nedají dopustit na odezvu plynu a díky nové varné desce budete vždy připraveni ukázat, co ve vás je. Praktické LED osvětlení vás vždy upozorní na to, který hořák je aktuálně v provozu. Horkých plotýnek se už nemusíte bát díky indikátoru jejich teploty. Vaření na plynové desce Electrolux je nejen snadné, ale i bezpečné a efektivní. Klíčové vlastnosti plynové varné desky Electrolux KGG7538KPro klasické vaření na plynuLED osvětlení upozorní na zapnutý hořákZvukový signál zvyšuje bezpečnostVelký hořák… (alza.cz)

ELECTROLUX EHF6346XOK (EHF6346XOK)

ELECTROLUX EHF6346XOK (EHF6346XOK)

Varná deska sklokeramická, 4 varné zóny s Hi-Light (2x2-okruhová), dotykové ovládání, časové funkce, ukazatel zbytkového tepla - 7 segmentů, dětská pojistka, automatické vypnutí, nerez rámeček, šířka 57.6cm Sklokeramická varná deska Electrolux EHF 6346 XOK s nerezovým rámečkem má šíři 60 cm. Dotykové ovládání se zvukovou odezvou bylo navrženo tak, aby zabíralo minimum místa, ale stále vám poskytovalo skvělý přehled o stavu vaření. Díky oválné dvouokruhové plotně již nebude problém použít větší hrnce nebo pánve a připravit tak třeba chutnou grilovanou rybu. Časovač vám poskytuje intuitivní kontrolu nad koncem procesu přípravy jídel. Když uběhne nastavený čas přípravy, automaticky vypne varnou zónu. Ve stejnou dobu vás pomocí zvukové signalizace upozorní, že je jídlo hotové… (alza.cz)

ELECTROLUX EFF60560OX (EFF60560OX)

ELECTROLUX EFF60560OX (EFF60560OX)

Digestoř komínová, 60cm, energetická třída B, ovládání: elektronické dotykové, počet rychlostí: 2+2 intenzivní, výkon max./min.: 352/256m3/h, hlučnost max./min.: 57/46dB, Hob2Hood, Breeze, rozměry VxŠxH 66.5x59.8x50.0cm Vybavte vaší kuchyni tímto skvěle vypadajícím kouskem od společnosti Electrolux. Moderní design se snoubí s kvalitním provedením, jež zaručí vaší maximální spokojenost. Komínový odsavač par EFF60560OX disponuje velkým sacím výkonem a je tak vhodný i pro větší kuchyně. Na maximální výkon odsaje až 603 m3 za hodinu a zvolit si můžete hned ze 4 různých stupňů. Mezi hlavní přednosti patří především funkce Hob2Hood, kde je výkon digestoře regulován podle vytížení varné desky, která musí rovněž tuto funkci podporovat. Dále jistě oceníte i funkci Breeze,… (alza.cz)

ELECTROLUX EC4200AOW1 (EC4200AOW1)

ELECTROLUX EC4200AOW1 (EC4200AOW1)

Pultový mrazák A+, objem mrazáku 400l, vizuální signál při vysoké teplotě, 4 koše Velkorysý prostorTruhlicová mraznička o šířce 132,5 cm Electrolux EC4200AOW1 je výkonný a prostorný spotřebič se systémem SpacePlus pro maximální využití celého objemu 400 litrů. Jedinečný štítový kondenzátor umožňuje až o 30 cm menší šířku vaší truhlicové mrazničky – bez kompromisu na úkor její vnitřní kapacity. Díky optimalizaci prostoru i přes svou účinnost spadá do úsporné energetické třídy třídy A+. Ovládání je řešeno mechanicky, dvířka se otevírají lehce, pomáhá jim při tom speciální podtlakový uvolňovací ventil.Umístěte ji kamkoliS novým typem kondenzátoru ji bez obav postavte i na studené a vlhké místo. Tento kondenzátor brání tvorbě kondenzace a rzi, a prodlužuje tak… (alza.cz)

ELECTROLUX KGS6404SX (KGS6404SX)

ELECTROLUX KGS6404SX (KGS6404SX)

Varná deska plynová, 60cm, Ovládání: Otočné knoflíky, Barva: Nerez, Rozměr ŠxH 58x51cm Plynová varná deska Electrolux KGS6404SX v moderním nerezovém provedení vás překvapí svou flexibilitou při použití hrnců a pánví různých velikostí. Velice vás potěší důmyslně zpracovaní, jako je integrované zapalování, prodloužená mřížka a nerezový povrch varné desky. Již se nebudete muset trápit se sirkami či zapalovačem a údržba vám zabere jen chvilku. Vestavná varná deska disponuje čtyřmi hořáky různých velikostí a výkonu - velký hořák, dva střední hořáky a malý hořák. Rychlý velký hořák s intenzivnějším plamenem vám ušetří až 20 % energie a připraví váš pokrm doslova za pár minut. Klíčové vlastnosti plynové varné desky Electrolux KGS6404SXPlynová varná deska… (alza.cz)

ELECTROLUX EOB3454AOX (EOB3454AOX)

ELECTROLUX EOB3454AOX (EOB3454AOX)

Trouba vestavná, parní, energetická třída A, objem 72l, 8 funkcí,parní funkce PlusSteam, tlumené , teleskopický výsuv, SoftClosing, čištění AquaClean, minutka, 2 skla dvířek, barva nerez s povrchovou úpravou proti otiskům prstů Perfektní multifunkční trouba Electrolux EOB3454AOX je velmi povedený domácí spotřebič, který se vyznačuje pravidelnými liniemi a nerezovým hranatým madlem. Vnitřní objem 74 litrů nabízí dostatek prostoru i pro přípravu objemných dortů či velkých kusů masa pro celou rodinu, navíc je povrch velmi odolný vůči poškrábání a skvěle se čistí. Oceníte jistě i její všestrannost – s funkcí PlusSteam si kdykoliv upečete čerstvé pečivo, s výkonným dvoukruhovým grilem bude zase radost připravovat kvalitní maso. Trouba je určena k vestavbě a spadá do energetické třídy… (alza.cz)

ELECTROLUX EC2233AOW1 (EC2233AOW1)

ELECTROLUX EC2233AOW1 (EC2233AOW1)

Pultový mrazák A+++, objem 223l, hlučnost 43dB, LowFrost, 2 koše, mrazící výkon 20kg/24hod., bílá, 87.6x119x66.5cm Velmi úsporná pultová mraznička Electrolux EC 2233 AOW1 bílé barvy disponuje velkým vnitřním prostorem SpacePlus a energetickou třídou A+++. Vejde se do ní celkem 223 l potravin a díky systému LowFrost je tvorba námrazy snížena o více než 80%. Nový kondenzátor zabraňuje tvorbě kondenzace a rzi, zařízení tak můžete umístit i na studené a vlhké místo. Neustále hlídá vnitřní teplotu a při jejím náhlém zvýšení vás upozorní vizuálním varovným signálem. Vaše potraviny jsou tak pod stálou kontrolou. Ve výbavě jsou dva bílé drátěné koše a kolečka spolu s nožičkami pro snadnou manipulaci.Parametry a specifikace:Typ:Pultová mrazničkaEnergetická třída:A+++Spotřeba… (alza.cz)

ELECTROLUX ERN1200FOW (ERN1200FOW)

ELECTROLUX ERN1200FOW (ERN1200FOW)

Vestavná lednice kombinovaná, 81.5cm, A+, objem chladnička 97l, mrazící přihrádka 17l, hlučnost 40dB, 2 skleněné poličky, mrazící výkon 2kg/24h Vestavná chladnička ELECTROLUX ERN 1200 FOW nabízí především vychlazenou cenu a extrémně kompaktní rozměry, které jí předurčují pro použití v malých kuchyních, nebo na chatě či chalupě. Spotřebič spadá do úsporné energetické třídy A+ a využívá mechanického ovládání, stejně tak i nastavení teploty. Odmrazování chladící přihrádky probíhá automaticky.Vestavná chladnička ELECTROLUX ERN 1200 FOW nabízí především vychlazenou cenu a extrémně kompaktní rozměry, které jí předurčují pro použití v malých kuchyních, nebo na chatě či chalupě. Spotřebič spadá do úsporné energetické třídy A+ a využívá mechanického… (alza.cz)

ELECTROLUX ESF5533LOX (ESF5533LOX)

ELECTROLUX ESF5533LOX (ESF5533LOX)

Myčka 13 sad nádobí, A++, hlučnost47dB, 6 programů, 4 teploty, spotřeba vody 9.9l, Program na ochranu skla, Air Dry - Automatické otevírání dveří, zpožděný start 1-24h, Invertorový motor, barva: nerez, rozměry VxŠxH 85x60x62.5cm Dokonale čisté nádobí už není otázkou dlouhého odmáčení, drhnutí a vodou svraštělých prstů. Nová volně stojící myčka Electrolux hravě vyřeší všechny potíže se špinavým nádobím a ušetří vám čas, který tak můžete strávit mnohem příjemněji. Prostorné provedení pojme až 13 jídelních sad, které uvnitř snadno rozložíte díky nastavitelným košíkům. Velmi tichý chod zajistí, že vás zvuk myčky nebude rušit u odpolední kávy a nízká spotřeba energie uleví vaší peněžence. Vzdejte se ručního mytí a přenechte všechnu práci myčce Electrolux ESF5533LOX.   … (alza.cz)

Electrolux ESPC71DB (ESPC71DB)

Electrolux ESPC71DB (ESPC71DB)

Bezsáčkový vysavač příkon 650W, omyvatelný hygienický filtr, akční rádius 9m, podlahová hubice DustMagnet, nesené příslušenství 2v1, teleskopické trubky, objem nádoby na prach 1.4l, barva tmavě modrá Bezsáčkový vysavač Electrolux ESPC71DB - skvělý pomocník proti prachu a nečistotám do každé domácnosti, který disponuje speciálním systémem Silence Pro pro tiché vysávání. Vysavač nabídne inovativní technologii Clean Air Filtration a filtr Hygiene Filter 12, který zajistí precizní vysávání a všech alergenů a znečišťujících látek ve vzduchu, což ocení především osoby trpící alergiemi. Tyč vysavače je snadno nastavitelná do volitelné výšky, přičemž zámky zajišťují trubici proti vypadávání ze spojů. Měkká kolečka se navíc postarají, aby se nepoškrábala podlaha. Ve výbavě najdete… (alza.cz)

ELECTROLUX EIS824 (EIS824)

ELECTROLUX EIS824 (EIS824)

Varná deska indukční, šířka 80cm, propojení varných zón, dotykové ovládání, digitální ukazatel pro každou zónu, Hob2Hood, pauza, PowerBoost, dětská pojistka, barva: černá S indukční vestavnou varnou deskou Electrolux EIS824 o šířce 80 cm snadno připravíte rodinný oběd i večeři o šesti chodech pro všechny známé a kamarády. Stačí jen nastavit správnou teplotu a můžete se bez okolků pustit do vaření na jedné ze čtyř varných zón, které lze snadno propojit. Tato varná deska má mnoho funkcí jako je PowerBoost, SenseBoil s detekcí varu vody či možnost propojení s odsavačem par pomocí Hob2Hood. Navíc má také užitečný dětský zámek. Díky digitálnímu ukazateli budete vždy vědět, která zóna je zrovna v činnosti a získáte dokonalý přehled o varném procesu. S indukční deskou… (alza.cz)

Electrolux EAP150 (EAP150)

Electrolux EAP150 (EAP150)

Čistička vzduchu výkon až 153m3/h, 3fázová filtrace, automatické sledování kvality vzduchu, barva bílá, rozměry (vxšxh) 470x350x219 Chcete mít doma čistý a svěží vzduch? Pak je tu pro vás výkonná čistička vzduchu ELECTROLUX EAP150 s automatickým sledováním kvality vzduchu.  Díky svému dokonalému filtračnímu třífázovému systému, který zachytí všechny látky znečisťující ovzduší a vám zajistí klima bez alergenů a nečistot. Účinně zachycuje nejen větší částice prachu, emise z dopravních prostředků, pyly, plísně, bakterie a další alergeny, ale velmi efektivně likviduje i pachy. Navíc čistička vzduchu Electrolux má nenápadný design, velmi tichý chod a při běžném chodu je energeticky úsporná. Klíčové vlastnosti čističky vzduchu ELECTROLUX EAP150výkonná čistička… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít