Eaziglide neverstick2 - rendlík s poklicí 16 cm (1031) (imn2rp16)

Produkt Eaziglide neverstick2 - rendlík s poklicí 16 cm (1031) (imn2rp16) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Eaziglide neverstick2 - rendlík s poklicí 16 cm (1031) (imn2rp16) upraviť a produkt hľadať znova.

Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 16 cm (1031) (IMN2RP16)

Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 16 cm (1031) (IMN2RP16)
Detail

Rendlík - materiál hliník, vnitřní povrch nepřilnavý, průměr 16 cm, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vhodný do trouby, do 260 °C, vhodný do myčky, Strávíte plno času vařením? Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 16 cm (1031) vám s tím pomůže. Přestože si budete opakovaně dělat polévky, omáčky či přílohy, nemusíte se stresovat kvůli připálení, tento rendlík disponuje nepřilnavým povrchem. Vnějšek rendlíku je hliníkový. Za pomoci materiálu rendlíku jej můžete použít i v troubě. Tento rendlík vám nepřidělá starosti s mytím v ruce, jelikož je vhodný i do myčky na nádobí. Důležité vlastnosti rendlíku Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 16 cm (1031) Rendlík Imperial International LTD je jasnou volbou pokud potřebujete pomoci s přípravou vašeho oblíbeného jídla. Vnější strana rendlíku má hliníkový povrch Typ vnitřního povrchu: nepřilnavý Typ varné desky: plynová, elektrická, indukční a sklokeramická Průměr nádoby: 16 cm Výhoda rendlíku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 16 cm (1031) (IMN2RP16) , Eaziglide neverstick2 - rendlík s poklicí 16 cm (1031) (imn2rp16)

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 16 cm

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 16 cm
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 16 cm Výška: 8,4 cm Hmotnost: 0,9 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 16 cm , Eaziglide neverstick2 - rendlík s poklicí 18 cm (1032) (imn2rp18)

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 16 cm

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 16 cm
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 16 cm Výška: 8,4 cm Hmotnost: 0,9 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 16 cm , Eaziglide neverstick2 - rendlík s poklicí 20 cm (1033) (imn2rp20)

Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 18 cm (1032) (IMN2RP18)

Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 18 cm (1032) (IMN2RP18)
Detail

Rendlík - materiál hliník, vnitřní povrch nepřilnavý, průměr 18 cm, objem 1,5 l, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vhodný do trouby, do 260 °C, vhodný do myčky, Preferujete domácí přípravu jídla? Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 18 cm (1032) bude nepostradatelnou součástí vašeho vybavení. Praktický rendlík o objemu 1,5 l bude výbornou vychytávkou ve vybavení vaší kuchyně. I když si budete vařit polévku, omáčky či různé přílohy, nemusíte se strachovat kvůli připálení, tento rendlík disponuje nepřilnavým povrchem. Vnějšek rendlíku je hliníkový. Tento rendlík je vhodný i do trouby. Tento rendlík můžete bez obav umýt i v myčce na nádobí. Důležité přednosti rendlíku Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 18 cm (1032) Rendlík Imperial International LTD skvěle doplní vaše dosavadní kuchyňské vybavení Objem: 1,5 l Vnější strana rendlíku má hliníkový povrch Typ vnitřního povrchu: nepřilnavý Typ varné desky: plynová, elektrická, indukční a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 18 cm (1032) (IMN2RP18) , Eaziglide neverstick2 - nízký hrnec s poklicí 28 cm (1056) (imn2hp28)

Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 20 cm (1033) (IMN2RP20)

Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 20 cm (1033) (IMN2RP20)
Detail

Rendlík - materiál hliník, vnitřní povrch nepřilnavý, průměr 20 cm, objem 2 l, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vhodný do trouby, do 260 °C, vhodný do myčky, Preferujete domácí přípravu jídla? Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 20 cm (1033) je pro vás pravou volbou. Výjimečný rendlík o objemu 2 l zaujme ve vaší kuchyni nezastupitelnou roli. Jestliže často vaříte polévky, omáčky či různé přílohy, nemusíte mít strach z připálení díky nepřilnavému povrchu. Vnější povrch rendlíku je hliníkový. Díky materiálu rendlíku jej můžete vložit i do trouby. Zajisté vám udělá radost, že rendlík je vhodný i do myčky na nádobí. Důležité parametry rendlíku Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 20 cm (1033) Rendlík Imperial International LTD pomůže s přípravou vašeho oblíbeného jídla Objem rendlíku činí: 2 l Vnější strana rendlíku má hliníkový povrch Typ vnitřního povrchu: nepřilnavý Typ varné desky: plynová, elektrická, indukční a sklokeramická... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 20 cm (1033) (IMN2RP20) , Eaziglide neverstick3 - rendlík s poklicí 18 cm (0903) (imn3rp18)

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 20 cm

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 20 cm
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 20 cm Výška: 16 cm Objem: 2 l Hmotnost: 1,3 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 20 cm , Rendlík s poklicí, 16 cm (bw09795geu7)

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 18 cm

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 18 cm
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 18 cm Výška: 14,5 cm Objem: 1,5 l Hmotnost: 1 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 18 cm , Eaziglide neverstick3 - rendlík 16 cm (0901) (imn3r16)

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 20 cm

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 20 cm
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 20 cm Výška: 16 cm Objem: 2 l Hmotnost: 1,3 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 20 cm , Tescoma president rendlík s cedicí poklicí 16 cm

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 18 cm

Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 18 cm
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 18 cm Výška: 14,5 cm Objem: 1,5 l Hmotnost: 1 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick2 Eaziglide 18 cm , Tefal rendlík 16 cm s poklicí intuition b8642274 (b8642274)

Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 16 cm (0902) (IMN3RP16)

Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 16 cm (0902) (IMN3RP16)
Detail

Rendlík - materiál hliník, vnitřní povrch nepřilnavý, průměr 16 cm, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika, elektřina a halogen, vhodný do trouby, do 260 °C, vhodný do myčky, Potřebujete nástroj pro uvaření vašich oblíbených pokrmů? Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 16 cm (0902) vám zajisté přijde vhod. Pokud rádi vaříte omáčky či přílohy , nemusíte se stresovat kvůli připálení, tento rendlík disponuje nepřilnavým povrchem. Vnějšek rendlíku je hliníkový. Za pomoci materiálu rendlíku jej můžete použít i v troubě. Po použití rendlíku ho jednoduše můžete nechat umýt v myčce na nádobí. Nejdůležitější vlastnosti rendlíku Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 16 cm (0902) Rendlík Imperial International LTD zaujme ve vaší kuchyni důležité místo Vnější strana rendlíku má hliníkový povrch Typ vnitřního povrchu: nepřilnavý Typ varné desky: plynová, elektrická, indukční, sklokeramická a halogenový Průměr nádoby: 16 cm Po použití rendlík jednoduše necháte umýt... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 16 cm (0902) (IMN3RP16) , Eaziglide neverstick2 - pekáč (1059) (imn2p35)

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 16 cm

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 16 cm
Detail

Kolekce nádobí značky Eaziglide Neverstick3 Professional zahrnuje nejlepší řadu produktů. Je vyrobena z anodizovaného leteckého hliníku pro intenzivní odolnost. Nejnovější a vylepšený nepřilnavý povrch nádobí vydrží mnohem déle než ostatní povrchy. Je ideální pro kuchařské profesionály. Toto špičkové nádobí je ideální pro všechny typy vařičů, včetně indukce, a můžete jej použít také při pečení v troubě do 260 °C a mýt v myčce nádobí. Vaření se s tímto nádobím stává zdravější, protože můžete vařit bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní rendlík, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick3: nejlepší řada produktů Eaziglide záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce anodizovaný letecký hliník pro vynikající odolnost tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí Technické parametry: Průměr: 16 cm Hmotnost: 0,98 kg Výška: 14 cm Vhodný: do 260 °C Mytí: lze mýt v myčce (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 16 cm , Tefal rendlík 16 cm s poklicí cook eat b9212274 (b9212274)

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 16 cm

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 16 cm
Detail

Kolekce nádobí značky Eaziglide Neverstick3 Professional zahrnuje nejlepší řadu produktů. Je vyrobena z anodizovaného leteckého hliníku pro intenzivní odolnost. Nejnovější a vylepšený nepřilnavý povrch nádobí vydrží mnohem déle než ostatní povrchy. Je ideální pro kuchařské profesionály. Toto špičkové nádobí je ideální pro všechny typy vařičů, včetně indukce, a můžete jej použít také při pečení v troubě do 260 °C a mýt v myčce nádobí. Vaření se s tímto nádobím stává zdravější, protože můžete vařit bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní rendlík, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick3: nejlepší řada produktů Eaziglide záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce anodizovaný letecký hliník pro vynikající odolnost tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí Technické parametry: Průměr: 16 cm Hmotnost: 0,98 kg Výška: 14 cm Vhodný: do 260 °C Mytí: lze mýt v myčce (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 16 cm , Eaziglide neverstick2 - skleněná poklice 24 cm (1045) (imn2sp24)

Rendlík s poklicí, 16 cm (BW09795GEU7)

Rendlík s poklicí, 16 cm (BW09795GEU7)
Detail

Rendlík - materiál kovaný hliník, vnitřní povrch nepřilnavý, průměr 16 cm, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika, elektřina a halogen, vhodný do myčky, Nedáte dopustit na přípravu jídla doma? Rendlík s poklicí, 16 cm je to, co vám chybí ve vašem vybavení. Tělo rendlíku je tvořeno z kovaného hliníku. Přestože si budete opakovaně dělat polévky, omáčky či přílohy, můžete být absolutně bez obav díky nepřilnavému povrchu. Vnější povrch rendlíku je lakovaný. Zajisté vám udělá radost, že rendlík je vhodný i do myčky na nádobí. Zásadní přednosti rendlíku Rendlík s poklicí, 16 cm Rendlík Progress bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni Vnější strana rendlíku má lakovaný povrch Typ vnitřního povrchu: nepřilnavý Typ varné desky: plynová, elektrická, indukční, sklokeramická a halogenový Průměr nádoby: 16 cm Rendlík se dá umýt i v myčce na nádobí (alza.cz)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí, 16 cm (BW09795GEU7) , Eaziglide neverstick2 - skleněná poklice 28 cm (1046) (imn2sp28)

Rendlík Neverstick2 Eaziglide 16 cm

Rendlík Neverstick2 Eaziglide 16 cm
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Můžete ji použít v troubě do 260°C. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 16 cm Výška: 8,4 cm Hmotnost: 0,5 kg Vhodné do trouby: do 260° C (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík Neverstick2 Eaziglide 16 cm , Tescoma rendlík president stone s poklicí ø 16 cm, 1.3 l

Rendlík Neverstick2 Eaziglide 16 cm

Rendlík Neverstick2 Eaziglide 16 cm
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Můžete ji použít v troubě do 260°C. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 16 cm Výška: 8,4 cm Hmotnost: 0,5 kg Vhodné do trouby: do 260° C (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík Neverstick2 Eaziglide 16 cm , Livoo rendlík s poklicí 18 cm mep132w (mep132w)

Tefal Rendlík s poklicí 16 cm Duetto+ G7192255

Detail

Rendlík Duetto+ od značky Tefal ušetří čas v kuchyni. Dodává se s praktickou poklicí na cezení, která má na na jedné straně otvory pro cezení těstovin a na druhé pro cezení rýže. Nádobí je kompatibilní se všemi druhy varných desek včetně indukce a lze v něm i zapékat v troubě. Lze mýt v myčce. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Rendlík s poklicí 16 cm Duetto+ G7192255 , Orion smaltovaný hrnec s poklicí tonča, 16 cm, pr. 16 cm

Eaziglide Neverstick2 - nízký hrnec s poklicí 28 cm (1056) (IMN2HP28)

Eaziglide Neverstick2 - nízký hrnec s poklicí 28 cm (1056) (IMN2HP28)
Detail

Hrnec - průměr 28 cm, objem 3,5 l, vnější povrch hliníkový, vnitřní povrch nepřilnavý, rukojeť nerezová, pro použití s varnou deskou plynovou, elektrickou, indukční, sklokeramickou, do maximální teploty 260 °C Máte rádi nenáročnou přípravu jídel? Hrnec Imperial International LTD bude důležitou součástí vaší kuchyně. Kvalitní hrnec o objemu 3,5 l vám pomůže se všemi úkoly v kuchyni. Přestože si budete opakovaně dělat polévky, omáčky či přílohy, nemusíte se stresovat kvůli připálení, tento hrnec disponuje nepřilnavým povrchem. Materiál těla hrnce: hliník Materiál vnitřní strany hrnce: nepřilnavý Průměr nádoby: 28 cm Hrnec nabízí možnost přípravy jídla v troubě Hrnec se dá umýt i v myčce na nádobí Typ ohřevu: plynová, elektrická, indukční, sklokeramická a halogenový Příslušenství k hrnci Imperial International LTD: poklice (alza.cz)

Podobné produkty ako Eaziglide Neverstick2 - nízký hrnec s poklicí 28 cm (1056) (IMN2HP28) , Tescoma rendlík president s cedicí poklicí 16cm, 1.5l (780262.00)

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 20 cm 2 l

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 20 cm 2 l
Detail

Kolekce nádobí značky Eaziglide Neverstick3 Professional zahrnuje nejlepší řadu produktů. Je vyrobena z anodizovaného leteckého hliníku pro intenzivní odolnost. Nejnovější a vylepšený nepřilnavý povrch nádobí vydrží mnohem déle než ostatní povrchy. Je ideální pro kuchařské profesionály. Toto špičkové nádobí je ideální pro všechny typy vařičů, včetně indukce, a můžete jej použít také při pečení v troubě do 260 °C a mýt v myčce nádobí. Vaření se s tímto nádobím stává zdravější, protože můžete vařit bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní rendlík, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick3: nejlepší řada produktů Eaziglide záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce anodizovaný letecký hliník pro vynikající odolnost tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí Technické parametry: Průměr: 20 cm Objem: 2 l Hmotnost: 1,433 kg Výška: 16 cm Vhodný: do 260 °C Mytí: lze mýt v myčce (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 20 cm 2 l , Tefal rendlík s poklicí 20 cm jamie oliver home cook e0142455 (e0142455)

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 18 cm 1,5 l

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 18 cm 1,5 l
Detail

Kolekce nádobí značky Eaziglide Neverstick3 Professional zahrnuje nejlepší řadu produktů. Je vyrobena z anodizovaného leteckého hliníku pro intenzivní odolnost. Nejnovější a vylepšený nepřilnavý povrch nádobí vydrží mnohem déle než ostatní povrchy. Je ideální pro kuchařské profesionály. Toto špičkové nádobí je ideální pro všechny typy vařičů, včetně indukce, a můžete jej použít také při pečení v troubě do 260 °C a mýt v myčce nádobí. Vaření se s tímto nádobím stává zdravější, protože můžete vařit bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní rendlík, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick3: nejlepší řada produktů Eaziglide záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce anodizovaný letecký hliník pro vynikající odolnost tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí Technické parametry: Průměr: 18 cm Objem: 1,5 l Hmotnost: 1,17 kg Výška: 15 cm Vhodný: do 260 °C Mytí: lze mýt v myčce (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 18 cm 1,5 l , Tefal rendlík s poklicí 18 cm jamie oliver home cook e0142355 (e0142355)

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 18 cm 1,5 l

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 18 cm 1,5 l
Detail

Kolekce nádobí značky Eaziglide Neverstick3 Professional zahrnuje nejlepší řadu produktů. Je vyrobena z anodizovaného leteckého hliníku pro intenzivní odolnost. Nejnovější a vylepšený nepřilnavý povrch nádobí vydrží mnohem déle než ostatní povrchy. Je ideální pro kuchařské profesionály. Toto špičkové nádobí je ideální pro všechny typy vařičů, včetně indukce, a můžete jej použít také při pečení v troubě do 260 °C a mýt v myčce nádobí. Vaření se s tímto nádobím stává zdravější, protože můžete vařit bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní rendlík, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick3: nejlepší řada produktů Eaziglide záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce anodizovaný letecký hliník pro vynikající odolnost tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí Technické parametry: Průměr: 18 cm Objem: 1,5 l Hmotnost: 1,17 kg Výška: 15 cm Vhodný: do 260 °C Mytí: lze mýt v myčce (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 18 cm 1,5 l , Tescoma kastrol s poklicí home profi, 16 cm

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 20 cm 2 l

Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 20 cm 2 l
Detail

Kolekce nádobí značky Eaziglide Neverstick3 Professional zahrnuje nejlepší řadu produktů. Je vyrobena z anodizovaného leteckého hliníku pro intenzivní odolnost. Nejnovější a vylepšený nepřilnavý povrch nádobí vydrží mnohem déle než ostatní povrchy. Je ideální pro kuchařské profesionály. Toto špičkové nádobí je ideální pro všechny typy vařičů, včetně indukce, a můžete jej použít také při pečení v troubě do 260 °C a mýt v myčce nádobí. Vaření se s tímto nádobím stává zdravější, protože můžete vařit bez oleje nebo ostatních tuků. Rendlík s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o základní rendlík, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick3: nejlepší řada produktů Eaziglide záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce anodizovaný letecký hliník pro vynikající odolnost tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí Technické parametry: Průměr: 20 cm Objem: 2 l Hmotnost: 1,433 kg Výška: 16 cm Vhodný: do 260 °C Mytí: lze mýt v myčce (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí Neverstick3 Eaziglide 20 cm 2 l , Orion smaltovaný hrnec s poklicí tečka, 16 cm

Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 18 cm (0903) (IMN3RP18)

Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 18 cm (0903) (IMN3RP18)
Detail

Rendlík - materiál hliník, vnitřní povrch nepřilnavý, průměr 18 cm, objem 1,5 l, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika, elektřina a halogen, vhodný do trouby, do 260 °C, vhodný do myčky, Potřebujete zdokonalit váš kuchařský um? Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 18 cm (0903) je to, co vám chybí ve vašem vybavení. Praktický rendlík o objemu 1,5 l bude hrát ve vaší kuchyni důležitou roli. Pokud rádi připravujete mnohé pokrmy v rendlíku, díky nepřilnavému materiálu rendlíku se nemusíte bát možnému připálení surovin. Vnějšek rendlíku je hliníkový. Díky materiálu rendlíku jej můžete vložit i do trouby. Určitě vám udělá radost, že rendlík lze nechat umýt v myčce na nádobí. Nejdůležitější vlastnosti rendlíku Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 18 cm (0903) Rendlík Imperial International LTD vám ulehčí přípravu vašeho oblíbeného jídla Objem rendlíku nabývá hodnot: 1,5 l Vnější strana rendlíku má hliníkový povrch Typ vnitřního povrchu: nepřilnavý Typ varné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 18 cm (0903) (IMN3RP18) , Orion grande rendlík pr. 16 cm (113078)

Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 20 cm (0904) (IMN3RP20)

Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 20 cm (0904) (IMN3RP20)
Detail

Rendlík - materiál hliník, vnitřní povrch nepřilnavý, průměr 20 cm, objem 2 l, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika, elektřina a halogen, vhodný do trouby, do 260 °C, vhodný do myčky, Nemáte v čem uvařit své oblíbené jídlo? Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 20 cm (0904) pro vás bude pravou rukou. Rendlík o objemu 2 l zaujme ve vaší kuchyni důležité místo. Ať už si budete vařit omáčky, těstoviny nebo různé přílohy, jakékoliv obavy z připálení jsou naprosto zbytečné díky nepřilnavému povrchu. Vnější povrch rendlíku je hliníkový. Tento rendlík nabízí možnost využití i v troubě. Tento rendlík můžete bez obav umýt i v myčce na nádobí. Důležité funkce rendlíku Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 20 cm (0904) Rendlík Imperial International LTD vám ulehčí přípravu vašeho oblíbeného jídla Objem rendlíku je 2 l Vnější strana rendlíku má hliníkový povrch Typ vnitřního povrchu: nepřilnavý Typ varné desky: plynová, elektrická, indukční, sklokeramická a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 20 cm (0904) (IMN3RP20) , Orion nerezový rendlík anett pr. 16 cm

Hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 24 cm 4,2 l

Hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 24 cm 4,2 l
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Hrnec s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Pevné rukojeti zajistí snadnou manipulaci s nádobím. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice s otvorem pro únik páry. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 24 cm Výška: 12,2 cm Objem: 4,2 l Hmotnost: 1,84 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 24 cm 4,2 l , Monix titan rock rendlík 16 cm (brm813816)

Hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 24 cm 4,2 l

Hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 24 cm 4,2 l
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Hrnec s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Pevné rukojeti zajistí snadnou manipulaci s nádobím. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice s otvorem pro únik páry. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 24 cm Výška: 12,2 cm Objem: 4,2 l Hmotnost: 1,84 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 24 cm 4,2 l , Tescoma hrnec presto s poklicí 16 cm, 2.0l (728016.00)

Hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 24 cm 4,2 l

Hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 24 cm 4,2 l
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Hrnec s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Pevné rukojeti zajistí snadnou manipulaci s nádobím. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice s otvorem pro únik páry. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 24 cm Výška: 12,2 cm Objem: 4,2 l Hmotnost: 1,84 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 24 cm 4,2 l , Tescoma president s poklicí 16 cm, 1.5 l (780241.00)

Nízký hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 28 cm 3,5 l

Nízký hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 28 cm 3,5 l
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Nízký hrnec s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Pevné rukojeti zajistí snadnou manipulaci s nádobím. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice s otvorem pro únik páry. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 28 cm Výška: 14 cm Objem: 3,5 l Hmotnost: 2 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Nízký hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 28 cm 3,5 l , Tescoma vision s poklicí 16 cm, 1.5 l (779216.00)

Nízký hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 28 cm 3,5 l

Nízký hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 28 cm 3,5 l
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Nízký hrnec s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Pevné rukojeti zajistí snadnou manipulaci s nádobím. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice s otvorem pro únik páry. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 28 cm Výška: 14 cm Objem: 3,5 l Hmotnost: 2 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Nízký hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 28 cm 3,5 l , Tefal rendlík 16 cm ingenio unlimited l7632832 (l7632832)

Nízký hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 28 cm 3,5 l

Nízký hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 28 cm 3,5 l
Detail

Nádobí značky Eaziglide Neverstick2 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Eaziglide Neverstick2, vyrobený z tvrzeného hliníku je speciálně navržen tak, aby vám usnadnil život. Exkluzivní povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle než ostatní povrchy, využívá 7x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě bez oleje nebo ostatních tuků. Nízký hrnec s nepřilnavým povrchem využijete každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se o hrnec, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Pevné rukojeti zajistí snadnou manipulaci s nádobím. Můžete jej použít v troubě do 260°C, a to včetně skleněné poklice s otvorem pro únik páry. Přednosti nepřilnavého nádobí Eaziglide Neverstick2: 7x odolnější než jiné nepřilnavé nádobí záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu pro všechny typy vařičů včetně indukce tvrzené hliníkové tělo s pevnou základnou z nerezové oceli pro rychlé a rovnoměrné rozložení tepla rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné díky speciální technice odlití pod tlakem vhodné pro mytí v myčce nádobí povrchová úprava "noční obloha" Technické parametry: Průměr: 28 cm Výška: 14 cm Objem: 3,5 l Hmotnost: 2 kg Vhodné do trouby: do 260° C vč. poklice (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Nízký hrnec s poklicí Neverstick2 Eaziglide 28 cm 3,5 l , Orion rendlík nerez anett pr. 16 cm (111774)

Rendlík s poklicí INTUITION B8642274 Tefal 16 cm

Rendlík s poklicí INTUITION B8642274 Tefal 16 cm
Detail

Hlavní výhody: rendlík je možné mýt v myčce na nádobí pevná rukojeť pro bezpečnou manipulaci rysky pro přesné vaření odolnost a dlouhá životnost Doplňující informace: průměr: 16 cm objem: 1,3 l poklice je součástí balení (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí INTUITION B8642274 Tefal 16 cm , Tescoma kastrol president s poklicí ø 16 cm, 1.5 l

Rendlík s poklicí DUETTO+ G7192255 Tefal 16 cm

Rendlík s poklicí DUETTO+ G7192255 Tefal 16 cm
Detail

Hlavní výhody: rendlík je možné mýt v myčce na nádobí praktické výlevky s menšími i většími otvory rysky pro přesné vaření odolnost a dlouhá životnost Doplňující informace: průměr: 16 cm objem: 1,5 l poklice je součástí balení (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí DUETTO+ G7192255 Tefal 16 cm

Rendlík s poklicí PREMIUM ONE WMF 16 cm

Rendlík s poklicí PREMIUM ONE WMF 16 cm
Detail

Hlavní výhody: vyroben z velmi kvalitní nerezové oceli s vlastní ochranou známkou pohodlná a bezpečná rukojeť, která i při vaření zůstane chladná základna perfektně a rovnoměrně rozvádí teplo použití na plynových, elektrických i indukčních varných deskách i v troubě do teploty 200°C vhodné do myčky na nádobí odměřovací stupnice uvnitř rendlíku Doplňující informace: průměr: 16 cm výška: 8 cm objem: 1,5 l včetně nerezové poklice (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí PREMIUM ONE WMF 16 cm

Rendlík s poklicí DUETTO+ G7192255 Tefal 16 cm

Rendlík s poklicí DUETTO+ G7192255 Tefal 16 cm
Detail

Hlavní výhody: rendlík je možné mýt v myčce na nádobí praktické výlevky s menšími i většími otvory rysky pro přesné vaření odolnost a dlouhá životnost Doplňující informace: průměr: 16 cm objem: 1,5 l poklice je součástí balení (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí DUETTO+ G7192255 Tefal 16 cm

Rendlík s poklicí INTUITION B8642274 Tefal 16 cm

Rendlík s poklicí INTUITION B8642274 Tefal 16 cm
Detail

Hlavní výhody: rendlík je možné mýt v myčce na nádobí pevná rukojeť pro bezpečnou manipulaci rysky pro přesné vaření odolnost a dlouhá životnost Doplňující informace: průměr: 16 cm objem: 1,3 l poklice je součástí balení (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí INTUITION B8642274 Tefal 16 cm

Rendlík s poklicí PREMIUM ONE WMF 16 cm

Rendlík s poklicí PREMIUM ONE WMF 16 cm
Detail

Hlavní výhody: vyroben z velmi kvalitní nerezové oceli s vlastní ochranou známkou pohodlná a bezpečná rukojeť, která i při vaření zůstane chladná základna perfektně a rovnoměrně rozvádí teplo použití na plynových, elektrických i indukčních varných deskách i v troubě do teploty 200°C vhodné do myčky na nádobí odměřovací stupnice uvnitř rendlíku Doplňující informace: průměr: 16 cm výška: 8 cm objem: 1,5 l včetně nerezové poklice (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí PREMIUM ONE WMF 16 cm

Tescoma Rendlík PRESTO s poklicí ¤ 16 cm, 1.4 l, ant. p.

Detail

Rendlík PRESTO s poklicí značky Tescoma se stane nezbytným pomocníkem v domácnosti. Rendlík s průměrem 16 cm a objemem 1,4 l disponuje antiadhezní vrstvou proti připalování a rovnoměrné propečení pokrmů. Je opatřen nálevkou a stupnicí pro rychlé odměřování. Prodloužená záruka na 3 roky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Rendlík PRESTO s poklicí ¤ 16 cm, 1.4 l, ant. p.

WMF Rendlík s poklicí Mini 16 cm 1,2 l

WMF Rendlík s poklicí Mini 16 cm 1,2 l
Detail

Rendlík 16 cm Mini s nerezovou poklicí je ideální na malé porce různých omáček. Nepostradatelnými pomocníky na velmi malé porce pokrmů nebo pro jednočlenné domácnosti jsou hrnce a pánve ze série WMF Mini. Nádobí v mini rozměrech svými jednotlivými díly šetří místo a jeho kolekce je velmi široká. Od kastrolu až po servírovací pánev naleznete v této sérii vše, co se týká malých praktických domácích pomůcek. Stejně jako běžné série nádobí je i nádobí Mini vyrobeno z kvalitního a velmi trvanlivého Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) a je současně vybaveno univerzálním dnem TransTherm® pro všechny typy plotýnek. Nádobí Mini má vysoký lesk a je mistrovsky propracované do nejmenšího detailu. (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako WMF Rendlík s poklicí Mini 16 cm 1,2 l

Rendlík s poklicí COOK EAT B9212274 Tefal 16 cm

Rendlík s poklicí COOK EAT B9212274 Tefal 16 cm
Detail

Hlavní výhody: rendlík je možné mýt v myčce na nádobí pevná nýtovaná rukojeť pro bezpečnou manipulaci rysky pro přesné vaření odolnost a dlouhá životnost Doplňující informace: průměr: 16 cm objem: 1,5 l poklice je součástí balení (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí COOK EAT B9212274 Tefal 16 cm

WMF Rendlík s poklicí Mini 16 cm 1,2 l

WMF Rendlík s poklicí Mini 16 cm 1,2 l
Detail

Rendlík 16 cm Mini s nerezovou poklicí je ideální na malé porce různých omáček. Nepostradatelnými pomocníky na velmi malé porce pokrmů nebo pro jednočlenné domácnosti jsou hrnce a pánve ze série WMF Mini. Nádobí v mini rozměrech svými jednotlivými díly šetří místo a jeho kolekce je velmi široká. Od kastrolu až po servírovací pánev naleznete v této sérii vše, co se týká malých praktických domácích pomůcek. Stejně jako běžné série nádobí je i nádobí Mini vyrobeno z kvalitního a velmi trvanlivého Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) a je současně vybaveno univerzálním dnem TransTherm® pro všechny typy plotýnek. Nádobí Mini má vysoký lesk a je mistrovsky propracované do nejmenšího detailu. (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako WMF Rendlík s poklicí Mini 16 cm 1,2 l

Rendlík s poklicí COOK EAT B9212274 Tefal 16 cm

Rendlík s poklicí COOK EAT B9212274 Tefal 16 cm
Detail

Hlavní výhody: rendlík je možné mýt v myčce na nádobí pevná nýtovaná rukojeť pro bezpečnou manipulaci rysky pro přesné vaření odolnost a dlouhá životnost Doplňující informace: průměr: 16 cm objem: 1,5 l poklice je součástí balení (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí COOK EAT B9212274 Tefal 16 cm

Tefal Rendlík s poklicí Daily Cook 16 cm G7122255

Detail

Rendlík inovuje každodenní vaření. Tefal Rendlík s poklicí Daily Cook 16 cm G7122255 je bezpečný, robustní a odolný. Hrnce jsou vyrobené z nerezové oceli prvotřídní kvality s ergonomickými rukojeťmi. Lze mýt v myčce. Plně indukční. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Rendlík s poklicí Daily Cook 16 cm G7122255

CS SOLINGEN Rendlík s poklicí nerez PADERBORN 16 cm CS-073893

CS SOLINGEN Rendlík s poklicí nerez PADERBORN 16 cm CS-073893
Detail

- Rendlík s poklicí 16 x 9,5 cm - Materiál: nerezová ocel - Měkké rukojeti odolné vůči teplu - Energeticky úsporné dno - Vhodné i pro indukci (patro.cz)

Podobné produkty ako CS SOLINGEN Rendlík s poklicí nerez PADERBORN 16 cm CS-073893

Rendlík s poklicí ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 16 cm 1,4 l

Rendlík s poklicí ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 16 cm 1,4 l
Detail

Hlavní výhody: vaření s minimálním množstvím vody vysoká kvalita technického zpracování robustní design profesionálního nádobí polomatný vzhled z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 odolné proti opotřebení, poškrábání, skvrnám od vody a otiskům prstů vynikající tepelná vodivost pro energeticky úsporné vaření díky hliníkovému jádru dokonale přiléhající těžká poklice poklice s vnitřním zakřivením – pro šťavnaté pokrmy držadla a úchyty zůstávají chladné zahnutý širší okraj pro čisté vylévání bez kapek integrovaná vnitřní měrná stupnice V sadě: 1x rendlík 1x kovová poklice Dodatečné informace: průměr: 16 cm vhodné do trouby do 230 °C vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 16 cm 1,4 l

Rendlík s poklicí ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 16 cm 1,4 l

Rendlík s poklicí ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 16 cm 1,4 l
Detail

Hlavní výhody: vaření s minimálním množstvím vody vysoká kvalita technického zpracování robustní design profesionálního nádobí polomatný vzhled z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 odolné proti opotřebení, poškrábání, skvrnám od vody a otiskům prstů vynikající tepelná vodivost pro energeticky úsporné vaření díky hliníkovému jádru dokonale přiléhající těžká poklice poklice s vnitřním zakřivením – pro šťavnaté pokrmy držadla a úchyty zůstávají chladné zahnutý širší okraj pro čisté vylévání bez kapek integrovaná vnitřní měrná stupnice V sadě: 1x rendlík 1x kovová poklice Dodatečné informace: průměr: 16 cm vhodné do trouby do 230 °C vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Rendlík s poklicí ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 16 cm 1,4 l

Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 28 cm (1046) (IMN2SP28)

Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 28 cm (1046) (IMN2SP28)
Detail

Poklice Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 28 cm (1046) přizpůsobená hrncům či pánvím o průměru 28 cm bude v kuchyni potřebovat každý pravý kuchtík. Poklice Imperial International LTD je vyrobená ze skla, které je elegantní a odolné zároveň. Aby poklice lépe fungovala, má ve výbavě ventilační otvor. Poklici smíte používat v troubě a mýt v myčce na nádobí. Rozhodující přednosti poklice Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 28 cm (1046) Průměr: 28 cm Elegantní poklice vyrobená z odolného skla Může se vložit do myčky na nádobí Vysoké teploty poklici nepoškodí, proto je možné i používat i v troubě Vydrží teplotu až 260 °C Poklice Imperial International LTD disponuje ventilačním otvorem (alza.cz)

Podobné produkty ako Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 28 cm (1046) (IMN2SP28)

Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 24 cm (1045) (IMN2SP24)

Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 24 cm (1045) (IMN2SP24)
Detail

Poklice Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 24 cm (1045), která najde využití na hrnce či pánve o průměru 24 cm bude praktickou pomocí při vaření. Poklice Imperial International LTD je vyrobená ze skla, které působí elegantním dojmem a skvěle slouží. Aby se v poklici nevytvářel nežádoucí podtlak, má ve výbavě ventilační otvor. Poklice je vhodná k použití v troubě a mýt v myčce na nádobí. Základní funkce poklice Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 24 cm (1045) Průměr poklice: 24 cm Elegantní poklice vyrobená z elegantního a zároveň odolného skla Lze mýt v myčce na nádobí Poklice je vhodná k používání v troubě, vysoké teploty ji nepoškodí Vydrží teplotu až 260 °C Poklice Imperial International LTD disponuje ventilačním otvorem (alza.cz)

Podobné produkty ako Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 24 cm (1045) (IMN2SP24)

Banquet Rendlík s nepřilnavým povrchem MARRONE 16 cm, 1,3 l, s poklicí

Detail

Rendlík s nepřilnavým povrchem MARRONE o průměru 16 cm a objemu 1,3l. Hrnec má povrchovou úpravu v mramorové struktuře a hnědé barvě. Poklice je opatřena silikonovým okrajem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Banquet Rendlík s nepřilnavým povrchem MARRONE 16 cm, 1,3 l, s poklicí

Tefal Rendlík 16 cm s poklicí Cook Eat B9212274

Detail

Rendlík Tefal Cook Eat s poklicí o průměru 16 cm s vnitřním nepřilnavým povrchem a vnějším nerezovým povrchem. Pevná nýtovaná rukojeť bez mezer zajistí bezpečné manipulování. Kompatibilní se všemi typy varných desek včetně indukce. Vhodné do myčky. Lze používat i v troubě do 250 °C. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Rendlík 16 cm s poklicí Cook Eat B9212274

Tefal rendlík 16 cm s poklicí Intuition B8642274 (B8642274)

Tefal rendlík 16 cm s poklicí Intuition B8642274 (B8642274)
Detail

Rendlík 16 cm, objem 1,3 l, skleněná poklice, vnitřní nerezový povrch, vnější nerezový povrch, materiál nerezová ocel 18/10, hladinové vnitřní rysky, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika, elektřina, vhodné do trouby do 250 °C (bez poklice), vhodné do myčky, silné dno, odolný povrch, možnost použití neostrého kovového náčiní, záruka 5 let Select brand: Úvod Hlavní info Galerie Technické specifikace Rendlík Tefal Intuition B8642274, 16 cm Rendlík Tefal Intuition B8642274 je speciálně navržen pro přípravu těstovin a většího objemu jídel. Rendlík můžete využít také při přípravě lahodných nápojů. Rendlík disponuje silnými stěnami s dokonale leštěným povrchem, silným dnem a pohodlnými ergonomickými rukojeťmi. Řada Intuition byla... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal rendlík 16 cm s poklicí Intuition B8642274 (B8642274)

Berlingerhaus Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem 16 cm Burgundy Metallic Line BH-1525

Berlingerhaus Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem 16 cm Burgundy Metallic Line  BH-1525
Detail

- materiál: kovaný hliník s mramorovým povrchem - barva: červená burgundy, metalická - průměr: 16 x 7,5 cm - objem: 1,2 l - poklice ze žáruvzdorného skla - praktická výlevka - chránič povrchu ZDARMA - 3 vrstvý nepřilnavý povrch s mramorovým designem - ergonomické měkčené rukojeti - vhodné do myček - jednoduché čištění! - úspora energie až 35% - elegantní design - vnější metalická barva - ECO FRIENDLY - PFOA, Olovo, Kadmium FREE - značka: Berlingerhaus (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem 16 cm Burgundy Metallic Line BH-1525
Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 16 cm (1031) (IMN2RP16), Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 18 cm (1032) (IMN2RP18), Eaziglide Neverstick2 - rendlík s poklicí 20 cm (1033) (IMN2RP20), Eaziglide Neverstick2 - nízký hrnec s poklicí 28 cm (1056) (IMN2HP28), Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 18 cm (0903) (IMN3RP18), Rendlík s poklicí, 16 cm (BW09795GEU7), Eaziglide Neverstick3 - rendlík 16 cm (0901) (IMN3R16), Tescoma President Rendlík s cedicí poklicí 16 cm, Tefal rendlík 16 cm s poklicí Intuition B8642274 (B8642274), Eaziglide Neverstick2 - pekáč (1059) (IMN2P35), Tefal rendlík 16 cm s poklicí Cook Eat B9212274 (B9212274), Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 24 cm (1045) (IMN2SP24), Eaziglide Neverstick2 - skleněná poklice 28 cm (1046) (IMN2SP28), TESCOMA rendlík PRESIDENT Stone s poklicí ø 16 cm, 1.3 l , Livoo Rendlík s poklicí 18 cm MEP132W (MEP132W), Orion Smaltovaný hrnec s poklicí Tonča, 16 cm, pr. 16 cm, TESCOMA Rendlík PRESIDENT s cedicí poklicí 16cm, 1.5l (780262.00), Tefal Rendlík s poklicí 20 cm Jamie Oliver Home Cook E0142455 (E0142455), Tefal Rendlík s poklicí 18 cm Jamie Oliver Home Cook E0142355 (E0142355), Tescoma Kastrol s poklicí HOME PROFI, 16 cm, Orion Smaltovaný hrnec s poklicí Tečka, 16 cm, ORION GRANDE Rendlík pr. 16 cm (113078), Orion Nerezový rendlík Anett pr. 16 cm, Monix Titan rock rendlík 16 cm (BRM813816), TESCOMA Hrnec PRESTO s poklicí 16 cm, 2.0l (728016.00), TESCOMA PRESIDENT s poklicí 16 cm, 1.5 l (780241.00), TESCOMA VISION s poklicí 16 cm, 1.5 l (779216.00), Tefal Rendlík 16 cm Ingenio Unlimited L7632832 (L7632832), ORION Rendlík nerez ANETT pr. 16 cm (111774), TESCOMA kastrol PRESIDENT s poklicí ø 16 cm, 1.5 l