Durex Feel Thin kondomy 18 ks

Sada talířů Baita, 18 ks

Sada talířů Baita, 18 ks

Dýchla na vás přímořská atmosféra? Tak to je správně, protože italská značka Villa d'Este Home je plná optimismu a jižanské pohody. Jestli tak chcete mít doma dovolenou po celý rok, vybavte si kuchyni a jídelnu doplňky, na kterých se podepsalo samo moře. - Materiál: kamenina - Rozměry: 27 cm (velký talíř), 20 cm (hluboký talíř), 19 cm (malý talíř) - Sada: 6 x velký talíř, 6 x malý talíř, 6 x hluboký talíř - Mytí: vhodné do myčky na nádobí (bonami.cz)

Bambusový příbor Bambum, 18 ks

Bambusový příbor Bambum, 18 ks

Skvělé vlastnosti, krásná barva i struktura bambusu jej přímo odkazují k tomu, aby byl využit i do interiérů. Bambum se toho chopil a vytvořil tak celou kuchyňskou kolekci. Bambus se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. Bambus je také odolnější, lehčí a antibakteriální. - Materiál: bambus - Rozměry: 22 cm - Vlastnosti: antibakteriální, odolné - Sada: 6x vidlička, 6x nůž, 6x lžíce (bonami.cz)

Duracell Basic AAA 18 ks (81483686)

Duracell Basic AAA 18 ks (81483686)

Jednorázová baterie mikrotužková (AAA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 90 mAh, 18 v balení Baterie Duracell Basic AAA vám zaručí dlouhou životnost a všestrannost: využijete je při napájení hraček, svítilen, přenosných herních konzolí, dálkových ovladačů anebo CD přehrávačů. Kromě zmíněných benefitů je výhodou i využití technologie Duralock, která při správném skladování zaručuje až 10letou životnost nerozbalených baterií.Potřebujete více energie? Vyzkoušejte baterie Duracell Turbo MaxMezi bateriemi Duracell z hlediska výdrže* jednoznačně dominují články Turbo Max. Zvýhodněná balení nabízíme ve velikostech AA nebo AAA. Funkce a výhodyDesetkrát více energieVe srovnání s konkurenčními značkami vám baterie Duracell Basic AAA nabídnou až 10krát delší výdrž.*Dlouhá životnost… (alza.cz)

Duracell Basic AA 18 ks (81483682)

Duracell Basic AA 18 ks (81483682)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 90 mAh, 18 v balení Baterie Duracell Basic AA vám zaručí dlouhou životnost a všestrannost: využijete je při napájení hraček, svítilen, přenosných herních konzolí, dálkových ovladačů anebo CD přehrávačů. Kromě zmíněných benefitů je výhodou i využití technologie Duralock, která při správném skladování zaručuje až 10letou životnost nerozbalených baterií.Potřebujete více energie? Vyzkoušejte baterie Duracell Turbo MaxMezi bateriemi Duracell z hlediska výdrže* jednoznačně dominují články Turbo Max. Zvýhodněná balení nabízíme ve velikostech AA nebo AAA. Funkce a výhodyDesetkrát více energieVe srovnání s konkurenčními značkami vám baterie Duracell Basic AA nabídnou až 10krát delší výdrž.*Dlouhá životnost… (alza.cz)

Mäser Jídelní souprava 18 ks RHAPSODY (9001794676076)

Mäser Jídelní souprava 18 ks RHAPSODY (9001794676076)

Jídelní sada jídelní porcelánová sada vhodná na mytí v myčce, obsahuje 6 ks plochý talíř 25 cm, 6 ks hluboký talíř 21,5 cm, 6 ks dezertní talíř 19 cm Kvalitní jídelní souprava by neměla chybět v žádné domácnosti. Porcelánová souprava Rhapsody značky Mäser je ideální třeba jako dárek pro novomanžele nebo jako součást výbavy nové domácnosti. Designové talíře jsou odolné proti nárazům a lze je používat v mikrovlnné troubě i mýt v myčce na nádobí. V soupravě najdete 6 plochých, 6 hlubokých a 6 dezertních talířů - počet vhodný pro rodinu i její hosty. Klíčové vlastnosti jídelní soupravy talířů RhapsodyPorcelánová souprava talířů značky MäserIdeální jako dárek nebo součást výbavyModerní vzhledTalíře odolné proti nárazůmVhodné do mikrovlnné trouby i myčky na nádobíSada… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Durex Feel Thin kondomy 18 ks" se dívají také na:

18 ti měsíční diář
Kurzweil ks-40a recenze

Arcopal Jídelní souprava 18 ks BERTILLE (883314739633)

Arcopal Jídelní souprava 18 ks BERTILLE (883314739633)

Jídelní sada tvrzené sklo, 6ks plochý talíř, 6ks hluboký talíř, 6ks dezertní talíř, vhodné do myčky i mikrovlné trouby Jídelní sada ARCOPAL BERTILLE vyniká moderním designem bílé barvy s jednoduchým zdobením v podobě červených máků. Je ideální pro každodenní použití. Obsahuje šest plochých talířů, šest hlubokých talířů na polévku a šest dezertních talířů kulatého tvaru. Využijete ji tak nejen pro servírování polévky a hlavního chodu, ale i pro podávání moučníku ke kávě. Souprava je vyrobena z velmi odolného tvrzeného skla, které je vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Nádherně ozdobí váš jídelní stůl a stane se nepostradatelnou součástí každé kuchyně.  Klíčové vlastnosti jídelní soupravy ARCOPAL BERTILLE 18 ksJídelní sada… (alza.cz)

Arcopal Jídelní souprava 18 ks DOMITILLE RED (883314741032)

Arcopal Jídelní souprava 18 ks DOMITILLE RED (883314741032)

Jídelní sada tvrzené sklo, 6ks plochý talíř, 6ks hluboký talíř, 6ks dezertní talíř, vhodné do myčky i mikrovlné trouby Jídelní sada ARCOPAL DOMITILLE RED vyniká moderním designem bílé barvy s jednoduchým zdobením v podobě červených nepravidelných čar. Je ideální pro každodenní použití. Obsahuje šest plochých talířů, šest hlubokých talířů na polévku a šest dezertních talířů kulatého tvaru. Využijete ji tak nejen pro servírování polévky a hlavního chodu, ale i pro podávání moučníku ke kávě. Souprava je vyrobena z velmi odolného tvrzeného skla, které je vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Nádherně ozdobí váš jídelní stůl a stane se nepostradatelnou součástí každé kuchyně.  Klíčové vlastnosti jídelní soupravy ARCOPAL DOMITILLE RED… (alza.cz)

Mäser Jídelní souprava 18 ks WILD BERRIES (9001794675901)

Mäser Jídelní souprava 18 ks WILD BERRIES (9001794675901)

Jídelní sada jídelní porcelánová sada vhodná na mytí v myčce, obsahuje 6ks plochý talíř 27cm, 6ks hluboký talíř 24cm, 6ks dezertní talíř 20cm Jídelní porcelánová sada Mäser WILD BERRIES vyniká moderním designem bílé barvy s jednoduchým zdobením v podobě fialových a modrých bobulek lesních plodů. Je ideální pro každodenní použití. Obsahuje šest plochých talířů, šest hlubokých talířů na polévku a šest dezertních talířů kulatého tvaru. Využijete ji tak nejen pro servírování polévky a hlavního chodu, ale i pro podávání moučníku ke kávě. Souprava je vyrobena z velmi kvalitního porcelánu, který je vhodný do myčky. Nádherně ozdobí váš jídelní stůl a stane se nepostradatelnou součástí každé kuchyně.  Klíčové vlastnosti jídelní porcelánové soupravy Mäser WILD BERRIES… (alza.cz)

Tognana Jídelní sada 18 ks METROPOLIS INDIE (ME070185587)

Tognana Jídelní sada 18 ks METROPOLIS INDIE (ME070185587)

Sada talířů materiál porcelán s dekorem, sada obsahuje 6 ks mělkých talířů 27 cm, 6 ks polévkových talířů 21 cm, 6 ks dezertních talířů 21 cm, vhodné do myčky a mikrovlnné trouby Dopřejte si nevšední zážitek z originálně prostřeného stolu jídelní sadou Tognana Metropolis Indie. Sada si vás získá svým moderním a působivým stylem, který je tvořen kombinací bílé barvy a zajímavého dekoru. Talíře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného porcelánu vhodného do mikrovlnné trouby. Bez obav můžete umývat jídelní sadu Tognana Metropolis Indie v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti jídelní sady Tognana Metropolis IndieMódní sada talířů v bílé barvě se vzoremJídelní sada Tognana Metropolis Indie je vyrobena z porcelánuTalíře lze používat v mikrovlnné… (alza.cz)

Arcopal Jídelní souprava 18 ks DOMITILLE BLACK (883314741049)

Arcopal Jídelní souprava 18 ks DOMITILLE BLACK (883314741049)

Jídelní sada tvrzené sklo, 6ks plochý talíř, 6ks hluboký talíř, 6ks dezertní talíř, vhodné do myčky i mikrovlné trouby Jídelní sada ARCOPAL DOMITILLE BLACK vyniká moderním designem bílé barvy s jednoduchým zdobením v podobě černých nepravidelných čar. Je ideální pro každodenní použití. Obsahuje šest plochých talířů, šest hlubokých talířů na polévku a šest dezertních talířů kulatého tvaru. Využijete ji tak nejen pro servírování polévky a hlavního chodu, ale i pro podávání moučníku ke kávě. Souprava je vyrobena z velmi odolného tvrzeného skla, které je vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Nádherně ozdobí váš jídelní stůl a stane se nepostradatelnou součástí každé kuchyně.  Klíčové vlastnosti jídelní soupravy ARCOPAL DOMITILLE BLACK 18 ksJídelní sada… (alza.cz)

Tognana Jídelní sada 18 ks METROPOLIS VELVET TERRA (ME170185556)

Tognana Jídelní sada 18 ks METROPOLIS VELVET TERRA  (ME170185556)

Sada talířů materiál kamenina, barva červená/krémová, silný materiál, trendy retro elegatní design, 6 ks mělkých talířů 27 cm, 6 ks polévkových talířů 18 cm, 6 ks dezertních talířů 20 cm, vhodné do myčky a mikrovlnné trouby Dopřejte si nevšední zážitek z originálně prostřeného stolu jídelní sadou Tognana Metropolis Velvet Terra. Sada si vás získá svým trendy retro stylem, který je tvořen kombinací červené a krémové barvy. Talíře jsou vyrobeny ze silné a kvalitní kameniny vhodné do mikrovlnné trouby. Bez obav můžete umývat jídelní sadu Tognana Metropolis Velvet Terra v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti jídelní sady Tognana Metropolis Velvet TerraMódní sada talířů v červené a krémové barvě Jídelní sada Tognana Metropolis Velvet Terra je… (alza.cz)

Andrea Fontebasso Jídelní sada 18 ks SFERA IKAT (SF170188476)

Andrea Fontebasso Jídelní sada 18 ks SFERA IKAT (SF170188476)

Sada talířů materiál kamenina, rozmanitý design, 6 ks mělkých talířů 26 cm, 6 ks polévkových talířů 19x16 cm, 6 ks dezertních talířů 20 cm, vhodné do myčky, mikrovlnná trouba a také do trouby Dopřejte si nevšední zážitek z originálně prostřeného stolu jídelní sadou Andrea Fontebasso Sfera Ikat. Sada si vás získá svým výrazným stylem, který je tvořen kombinací barev a přírodního dekoru. Talíře jsou vyrobeny z kvalitní a odolné kameniny vhodné do mikrovlnné trouby. Bez obav můžete umývat jídelní sadu Andrea Fontebasso Sfera Ikat v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti jídelní sady Andrea Fontebasso Sfera IkatMódní sada talířů v různých barvách s přírodním vzoremPoužita inovativní technika digitálního tiskuJídelní sada Andrea Fontebasso Sfera Ikat je… (alza.cz)

Andrea Fontebasso Jídelní sada 18 ks SFERA TEAK (SF170188475)

Andrea Fontebasso Jídelní sada 18 ks SFERA TEAK (SF170188475)

Sada talířů materiál kamenina, textura ve stylu dřeva, 6 ks mělkých talířů 26 cm, 6 ks polévkových talířů 19x16 cm, 6 ks dezertních talířů 20 cm, vhodné do myčky, do mikrovlnné trouby a také do trouby Dopřejte si nevšední zážitek z originálně prostřeného stolu jídelní sadou Andrea Fontebasso Sfera Teak. Sada si vás získá svým zajímavým stylem, který je tvořen kombinací barev a dekoru ve stylu dřeva. Talíře jsou vyrobeny z kvalitní a odolné kameniny vhodné do mikrovlnné trouby. Bez obav můžete umývat jídelní sadu Andrea Fontebasso Sfera Teak v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti jídelní sady Andrea Fontebasso Sfera TeakMódní sada talířů v různých barvách se vzorem připomínající texturu dřeva Použita inovativní technika digitálního tiskuJídelní sada… (alza.cz)

Tognana Jídelní sada 18 ks LOUISE MOSAICO ROSA (LS170185599)

Tognana Jídelní sada 18 ks  LOUISE MOSAICO ROSA (LS170185599)

Sada talířů materiál kamenina, mix barev, středomorský styl, silný materiál, ručně zdobené, 6 ks mělkých talířů 27 cm, 6 ks polévkových talířů 20 cm, 6 ks dezertních talířů 19 cm, vhodné do myčky a mikrovlnné trouby Dopřejte si nevšední zážitek z originálně prostřeného stolu jídelní sadou Louise Mosaico Rosa. Sada si vás získá svým italským středomořským stylem, který je tvořen kombinací jemných barev a ručně malovaného dekoru. Talíře jsou vyrobeny ze silné a odolné kameniny vhodné do mikrovlnné trouby. Bez obav můžete umývat jídelní sadu Louise Mosaico Rosa v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti jídelní sady Tognana Louise Mosaico RosaMódní sada ručně zdobených talířůJídelní sada Tognana Louise Mosaico Rosa je vyrobena z kameninyTalíře lze… (alza.cz)

Tognana Jídelní sada 18 ks METROPOLIS TRIBAL CHIC (ME070185581)

Tognana Jídelní sada 18 ks METROPOLIS TRIBAL CHIC (ME070185581)

Sada talířů materiál porcelán, super bílý porcelán, design etnické inspirace, bílo-černá , 6 ks mělkých talířů 27 cm, 6 ks polévkových talířů 21 cm, 6 ks dezertních talířů 21, cm, vhodné do myčky a mikrovlnné trouby Dopřejte si nevšední zážitek z originálně prostřeného stolu jídelní sadou Tognana Metropolis Tribal Chic. Sada si vás získá svým rafinovaným a jedinečným stylem, který je tvořen kombinací bílé barvy a etnicky inspirovaným dekorem. Talíře jsou vyrobeny ze super bílého a odolného porcelánu vhodného do mikrovlnné trouby. Bez obav můžete umývat jídelní sadu Tognana Metropolis Tribal Chic v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti jídelní sady Tognana Metropolis Tribal ChicMódní sada talířů v bílé barvě se vzoremJídelní sada Tognana… (alza.cz)

Tognana Jídelní sada 18 ks METROPOLIS VELVET AVIO (ME170185555)

Tognana Jídelní sada 18 ks METROPOLIS VELVET AVIO (ME170185555)

Sada talířů materiál kamenina, barva modrá/šedá, silný materiál, elegantní design, 6 ks mělkých talířů 27 cm, 6 ks polévkových talířů 18 cm, 6 ks dezertních talířů 20 cm, vhodné do myčky a mikrovlnné trouby Dopřejte si nevšední zážitek z originálně prostřeného stolu jídelní sadou Tognana Metropolis Velvet Avio. Sada si vás získá svým elegantním stylem, který je tvořen kombinací modré a šedé barvy. Talíře jsou vyrobeny ze silné a kvalitní kameniny vhodné do mikrovlnné trouby. Bez obav můžete umývat jídelní sadu Tognana Metropolis Velvet Avio v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti jídelní sady Tognana Metropolis Velvet AvioMódní sada talířů v červené a krémové barvě Jídelní sada Tognana Metropolis Velvet Avio je vyrobena z kameninyTalíře lze… (alza.cz)

Andrea Fontebasso Jídelní sada 18 ks MOON MOKA (MN070184396)

Andrea Fontebasso Jídelní sada 18 ks MOON MOKA (MN070184396)

Sada talířů materiál porcelán, rozmanitý design, 6 ks mělkých talířů 27 cm, 6 ks polévkových talířů 20 cm, 6 ks dezertních talířů 19 cm, vhodné do myčky, mikrovlnné trouby a také do trouby Dopřejte si nevšední zážitek z originálně prostřeného stolu jídelní sadou Andrea Fontebasso Moon Moka. Sada si vás získá svým nevšedním stylem, který je tvořen kombinací geometrického, květinového a monochromatického dekoru. Talíře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného porcelánu vhodného do mikrovlnné trouby. Bez obav můžete umývat jídelní sadu Andrea Fontebasso Moon Moka v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti jídelní sady Andrea Fontebasso Moon MokaMódní sada talířů v různých barvách s rozmanitým vzoremJídelní sada Andrea Fontebasso Moon Moka je vyrobena z… (alza.cz)

MSI GF63 Thin 9SC-255CZ (GF63 Thin 9SC-255CZ)

MSI GF63 Thin 9SC-255CZ (GF63 Thin 9SC-255CZ)

Herní notebook - Intel Core i5 9300H Coffee lake R, 15.6" 1920x1080 IPS, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1650 Max-Q 4GB GDDR5, M.2 SSD 512GB, WiFI 802.11ac, Bluetooth 5.0, HD webkamera, HDMI 1.4, USB-C 3.1 Gen. 1, USB 3.1 Gen 1, červeně podsvícená klávesnice, 3článková baterie 51Wh, Windows 10 Home 64bit MSI GF63Základní řada herních notebooků GF nabízí výborný poměr cena/výkon. Tenké tělo s hmotností 1,9 kg a hlavně velký displej s minimálním rámečkem nabízí maximální mobilitu a perfektní zážitek při hraní, výdrž na baterii kolem 7 hodin pak zajistí dostatek času pro běžnou práci.Procesor Intel Core i7 9. generaceWindows 10 HomeGeForce GTX 1650 Max-Q 4 GB GDDR5Podsvícená klávesniceTloušťka 22 mm a hmotnost jen 1,9 kgStylový design s nízkou hmotnostíNotebooky MSI řady GF jsou… (alza.cz)

MSI GF63 Thin 9SC-254CZ (GF63 Thin 9SC-254CZ)

MSI GF63 Thin 9SC-254CZ (GF63 Thin 9SC-254CZ)

Herní notebook - Intel Core i7 9750H Coffee lake R, 15.6" 1920x1080 IPS, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1650 Max-Q 4GB GDDR5, M.2 SSD 256GB + HDD 1TB 5400 otáček, WiFI 802.11ac, Bluetooth 5.0, HD webkamera, HDMI 1.4, USB-C 3.1 Gen. 1, USB 3.1 Gen 1, červeně podsvícená klávesnice, 3článková baterie 51Wh, Windows 10 Home 64bit MSI GF63Základní řada herních notebooků GF nabízí výborný poměr cena/výkon. Tenké tělo s hmotností 1,9 kg a hlavně velký displej s minimálním rámečkem nabízí maximální mobilitu a perfektní zážitek při hraní, výdrž na baterii kolem 7 hodin pak zajistí dostatek času pro běžnou práci.Procesor Intel Core i7 9. generaceWindows 10 HomeGeForce GTX 1650 Max-Q 4 GB GDDR5Podsvícená klávesniceTloušťka 22 mm a hmotnost jen 1,9 kgStylový design s nízkou hmotnostíNotebooky MSI… (alza.cz)

Vogel's THIN 545 pro TV 40-65" (THIN 545)

Vogel's THIN 545 pro TV 40-65" (THIN 545)

Držák na TV 40"-65", dvojité rameno, náklon 20°, otáčení 180°, nosnost 25kg, VESA 100x100 až 600x400mm, vzdálenost od zdi 35-630mm, kryt na vedení kabelů,černý Vogel´s THIN 545 v černém provedení je nastavitelný držák pro televizory s úhlopříčkou 40–65" a hmotností maximálně 25 kg. Držák je kompatibilní se všemi zařízeními, která mají VESA otvory od 100 × 100 mm do 600 × 400 mm. THIN 545 lze otáčet o 180° a naklápět až do 20°. Televizor lze přitáhnout úplně ke stěně, kdy minimální vzdálenost od stěny činí pouhých 35 mm. Díky tomuto držáku budete moci televizor sledovat z jakékoliv místa v místnosti – stačí držák natočit požadovaným směrem a již nikdy vás nebudou trápit nepříjemné odlesky nebo neostrý obraz. Jistě oceníte i možnost uspořádání kabelů tak, že nebudou téměř vidět.… (alza.cz)

Vogel's THIN 505 pro TV 40-65" (THIN 505)

Vogel's THIN 505 pro TV 40-65" (THIN 505)

Držák na TV 40"-65", fixní, nosnost 40kg, VESA 100x100 až 600x400mm, vzdálenost od zdi 15mm, černý Vogel´s THIN 505 je extra tenký a pevný držák pro televizory s úhlopříčkou od 40" do 65" s maximální hmotností 40 kg. Po instalaci si jej téměř nevšimnete – vzdálenost televize od stěny činí pouhých 1,5 cm. Je ideální pro použití se zařízeními, která jsou vybavena VESA od 100 × 100 mm do 600 × 400 mm. Držák disponuje servisní polohou, ve které jej lze zaretovat pod úhlem a zajistit si tak snadný přístup ke konektorům a kabelům na zadní straně. Jistě oceníte, že po připevnění televize držák nikde nevyčnívá a ani jinak nepřekáží. Držák THIN 505 je vyroben z kvalitní oceli a hliníku a je dodáván v černém provedení. Při montáži zajisté oceníte velké oválné montážní otvory a integrovanou… (alza.cz)

Vogel's THIN 550 pro TV 40-100" (THIN 550)

Vogel's THIN 550  pro TV 40-100" (THIN 550)

Držák na TV 40"-100", dvojité rameno, náklon 20°, otáčení 120°, nosnost 70kg, VESA 100x100 až 600x400mm, vzdálenost od zdi 58-630mm, kryt na vedení kabelů, černý Vogel´s THIN 550 se dvěma rameny v černém provedení je nastavitelný držák pro televizory s úhlopříčkou 40–100" a hmotností maximálně 70 kg. Držák je kompatibilní se všemi zařízeními, která mají VESA otvory od 100 × 100 mm do 600 × 400 mm. THIN 550 lze otáčet o 120° a naklápět až do 20°. Televizor lze přitáhnout úplně ke stěně, kdy minimální vzdálenost od stěny činí pouhých 58 mm. Díky tomuto držáku budete moci televizor sledovat z jakékoliv místa v místnosti – stačí držák natočit požadovaným směrem a již nikdy vás nebudou trápit nepříjemné odlesky nebo neostrý obraz. Jistě oceníte i možnost uspořádání kabelů tak, že… (alza.cz)

MSI GF75 8RC-033CZ Thin (GF75 Thin 8RC-033CZ)

MSI GF75 8RC-033CZ Thin (GF75 Thin 8RC-033CZ)

Herní notebook - Intel Core i5 8300H Coffee Lake, 17.3" 1920x1080 IPS 60Hz, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5, NVMe PCIe SSD 256GB + HDD 1TB, WiFi 802.11ac, Bluetooth 5.0, FHD webkamera, podsvícená klávesnice, 3článková baterie, Windows 10 Home 64bit --> MSI GF75 THIN: herní notebook v tenkém a lehkém těle nejnovější procesory intel 8. generace Notebook MSI GF75 THIN je vybavený procesorem Intel Core i5-8300H, který má k dispozici sílu 4 jader a 8 vláken. Jeho pracovní frekvence pak kolísá mezi 2,3 až 4 GHz. Jedná se tak o velmi kvalitní procesor určený pro hraní moderních her. Velký displej s tenkým rámečkem Vychutnejte… (alza.cz)

Vogel's THIN 405 pro TV 26-55" (THIN 405)

Vogel's THIN 405 pro TV 26-55" (THIN 405)

Držák na TV 26"-55", fixní, nosnost 25kg, VESA 100x100 až 400x400mm, vzdálenost od zdi 15mm, černý Vogel´s THIN 405 je extra tenký a pevný držák pro televizory s úhlopříčkou od 26" do 55" s maximální hmotností 25 kg. Po instalaci si jej téměř nevšimnete – vzdálenost televize od stěny činí pouhých 1,5 cm. Je ideální pro použití se zařízeními, která jsou vybavena VESA od 100 × 100 mm do 400 × 400 mm. Držák disponuje servisní polohou, ve které jej lze zaretovat pod úhlem a zajistit si tak snadný přístup ke konektorům a kabelům na zadní straně. Jistě oceníte, že po připevnění televize držák nikde nevyčnívá a ani jinak nepřekáží. Držák THIN 405 je vyroben z kvalitní oceli a hliníku a je dodáván v černém provedení. Při montáži zajisté oceníte velké oválné montážní otvory a integrovanou… (alza.cz)

Kondom na gumování

Kondom na gumování

Je lepší vždy dávat pozor než později litovat, proto byste měli všude s sebou nosit tyto gumy! Ve zkratce, je to guma na gumování a vypadá jako kondom. Vyvarujte se chybám s naší gumou.. Originální vtipný dárek. Guma ve tvaru kondomu Balení obsahuje 3 pryže Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 KčDobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online platba kartou – 0 KčPřesnou informaci s termínem doručení naleznete v detailu každého produktu (vedle tlačítka „do košíku“). Platí pouze pro doručení na výdejní místo Zásilkovny!Pro termín doručení kurýrem PPL je nutno přičíst 1 pracovní den!Doprava zdarma nad 1000 Kč. (suprovedarky.cz)

Thin Air (0575088575)

Thin Air (0575088575)

Kniha - 448 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná (alza.cz)

DUREX Orgasm Set (5997321772592)

DUREX Orgasm Set (5997321772592)

Dárková sada obsahuje: DUREX Mutual Pleasure 10 ks, DUREX Intense Little Devil Vibrační kroužek, DUREX Intense Orgasmic gel 10 ml Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek.Durex Orgasm Set1× Durex Intense Orgasmic Gel1× Durex Mutual Pleasure 10 ks1× Durex Little DevilSpeciální orgasmický set obsahující stimulační gel Durex Intense Orgasmic, kondomy Durex Mutual Pleasure 16 ks a vibrační kroužek Durex Little Devil. Posuňte své milostné hry na novou úroveň.3v jednomPřetažením nebo kliknutím vložte obrázek.Gel DurexIntense OrgasmicStimulační gel s unikátním složením obsahujícím látku Desirex. Ta navozuje příjemné pocity zahřívání, ochlazení a mravenčení a vede tak k vyšší dráždivosti klitoridální oblasti.Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek.Kondomy DurexMutual PleasureLatexové kondomy s… (alza.cz)

Bílý konferenční stolek Zago Thin

Bílý konferenční stolek Zago Thin

Je krásný, je minimalistický a zapadne do každého interiéru. Konferenční stolek Thin od značky Zago je řešením pro všechny obývací pokoje. (bonami.cz)

Pizza set, 2 ks, 18 x 32 x 4 cm - Andrea House

Pizza set, 2 ks, 18 x 32 x 4 cm - Andrea House

Pizza má fanoušky po celém světě. Proto je tato sada ideálním dárkem pro milovníky pizzy. Vše je zabaleno v originálním balíčku ve formě knihy. Balíček obsahuje dva doplňky na pizzu: řezací kolo, který je praktický a odolný a je ideální pro krájení kusů pizzy bez jejích poničení, a poté servírovací nůž, určený k servírování individuálních porcí. Servírovací nůž je vhodné také pro servírování dortů. Údržba a montáž Údržba: Očistěte mýdlem a vodou. Není vhodné do myčky. Před prvním použitím omyjte. Montáž: Tento výrobek nevyžaduje montáž. Odkazy: O značce Andrea House ZDE. Produkty Andrea House ZDE.   (decoronline.cz)

Spigen Thin Fit Black iPhone XR (064CS24864)

Spigen Thin Fit Black iPhone XR (064CS24864)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Thin Fit Black iPhone XR. Jde o ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Významné funkce obalu na mobil Spigen Thin Fit Black iPhone XR Skvělá ochrana mobilního telefonu Apple iPhone XR Na dotek velmi příjemný a nevyklouzává z ruky (alza.cz)

Spigen Thin Fit Black iPhone 8 (054CS22208)

Spigen Thin Fit Black iPhone 8 (054CS22208)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Jste majitelem precizního smartphonu, ale nechcete jeho elegantní design zakrýt silikonovým krytem nebo jiným nevhodným způsobem? Pak je právě pro vás vhodný ochranný kryt Thin Fit. Tento kryt je velice propracovaný a rozhodně nesníží preciznost vašeho iPhone 8. Samostatný kryt je vytvořen z pevného polykarbonátu, který má na sobě propracovaný motiv. Jelikož je iPhone 8 plný nových funkcí a jedna z nich je spárování s krytem, tak i Spigen Thin Fit podporuje bezdrátové nabíjení a zapamatování si krytu. Klíčové vlastnosti černého ochranného krytu Spigen Thin Fit Kryt je vytvořený z polykarbonátu s… (alza.cz)

RADOX Feel Vivacious 200 ml (8710447205877)

RADOX Feel Vivacious 200 ml (8710447205877)

Sprchová pěna na sprchování i holení, s revitalizující vůní jablka a brusinky Dopřejte své pokožce příjemný zážitek během sprchování a kvalitní péči, kterou nabízí sprchová pěna značky Radox. Tato pěna vaši pokožku nejen šetrně očistí, ale také ji provoní po brusinkách a jablku. Stačí sprchovou pěnu nanést, opláchnout a vaše pokožka bude opět svěží a hydratovaná, navíc také umožňuje precizní a rychlé oholení. Klíčové vlastnosti sprchové pěny RADOX Feel VivaciousPředstavuje produkt značky RadoxVoní po brusinkách a jablkuFeel Vibrant hydratuje pokožkuRadox se snadno oplachujeSprchová pěna vhodná na sprchování i holeníHlavní složky:Jablka a brusinky dodávají revitalizující vůni.Aplikace:Naneste na pokožku celého těla při sprchování nebo koupeli, potom opláchněte… (alza.cz)

RADOX Feel Fresh 200 ml (8710908536069)

RADOX Feel Fresh 200 ml (8710908536069)

Sprchový gel s dlouhotrvající vůní horských borůvek, která se postupně uvolňuje dotykem až 12 hodin Sprchový gel RADOX Feel Fresh o objemu 200 ml o pokožku pečuje, šetrně ji myje a zbavuje nečistot. Zanechává ji dokonale čistou, hebkou a vláčnou. Vyznačuje se dlouhotrvající vůní horských borůvek, která se postupně uvolňuje dotykem po dobu až 12 hodin. Intenzivní vůně pokožku provoní, dodá energii a navodí pocit svěžesti po celý den. Po sprchováni bude vaše pokožka maximálně čistá, příjemně vonící a osvěžená. Přípravek je vhodný pro všechny typy pokožky. Klíčové vlastnosti sprchového gelu RADOX Feel Fresh s dlouhotrvající vůní horských borůvekSprchový gel RADOX Feel Fresh pro všechny typy pokožkyS intenzivní vůní horských borůvekDlouhotrvající vůně… (alza.cz)

RADOX Feel Pampering 250 ml (8710522406533)

RADOX Feel Pampering 250 ml (8710522406533)

Sprchový gel krémový, vyživující, s bambuckým máslem a zázvorem Zavřete oči a zasněte se. Vzduch je plný ptačího zpěvu, slunce zapadá nad savanou. Vše je připraveno na jedinečný večer. Váš večer. S krémovým sprchovým gelem RADOX Feel Pampered zažijte hlubokou a štědrou péči bambuckého másla a hřejivost zázvoru. Složení přípravku navíc pečuje o vaši pokožku a bohatě ji vyživuje. Vůně bambuckého másla a zázvoru vás nejen okouzlí, ale přispěje i k relaxaci a osvěžení vaší mysli. Nechte se hýčkat!  Klíčové vlastnosti a složení sprchového gelu RADOX Feel pamperedSložení a vůně sprchového gelu přispívají k relaxaci a osvěžení mysliSprchový gel RADOX Feel pampered vás okouzlí vůní bambuckého másla a zázvoruStruktura gelu je krémováSložení přípravku pečuje o vaši pokožku… (alza.cz)

A.H.Riise XO Thin Blue Line, 40%, 0,7l

A.H.Riise XO Thin Blue Line, 40%, 0,7l

    Edice podporující dánskou policii, A.H. Riise spolupracuje s charitativní nadací The Blue Line. Společně vytvořili exkluzivní XO rum, jehož podíl ze zisku připadá na dánské policisty kteří jsou ve službě zraněni a pokud za pomoc druhým zaplatí svým životem poskytují pomoc i pozůstalým.Jedná se o směs prvotřídního rumu ze Západní Indie a Střední Ameriky, použité destiláty mají stáří až 21 let. Výrobce: A.H.Riise. (winehouse.cz)

RADOX Feel Lively 200 ml (8710908535901)

RADOX Feel Lively 200 ml (8710908535901)

Sprchový gel s dlouhotrvající vůní pivoňky a liči, která se postupně uvolňuje dotykem až 12 hodin Sprchový gel RADOX Feel Lively o objemu 200 ml o pokožku pečuje, šetrně ji myje a zbavuje nečistot. Zanechává ji dokonale čistou, hebkou a vláčnou. Vyznačuje se dlouhotrvající vůní pivoňky a liči, která se postupně uvolňuje dotykem po dobu až 12 hodin. Intenzivní vůně pokožku provoní, dodá jí energii a navodí pocit svěžesti po celý den. Po sprchováni bude vaše pokožka maximálně čistá, příjemně vonící a osvěžená. Přípravek je vhodný pro všechny typy pokožky. Klíčové vlastnosti sprchového gelu RADOX Feel Lively s dlouhotrvající vůní pivoňky a ličiSprchový gel RADOX Feel Lively pro všechny typy pokožkyS intenzivní vůní pivoňky a ličiDlouhotrvající… (alza.cz)

RADOX Feel Rejuvenated 250 ml (8710522406595)

RADOX Feel Rejuvenated 250 ml (8710522406595)

Sprchový gel krémový, hydratační, s pomerančovým olejem a vitaminem E Představte si, že stojíte v rozkvetlém pomerančovém háji. Je tu nový den zalitý sluncem a vy se cítíte svěží a plní života. Vychutnejte si záplavu bohaté jasné vůně pomerančového oleje. To vše si můžete dle vlastní libosti dopřát díky krémovému sprchovému gelu RADOX Feel Rejuvenated. Kromě osvěžení vaší mysli a radosti do života složení sprchového gelu přináší i potřebnou hydrataci vaší pokožce. Hoďte starosti za hlavu a nechte se hýčkat pomerančovým olejem a vitamínem E. Klíčové vlastnosti a složení sprchového gelu RADOX Feel RejuvenatedSložení a vůně sprchového gelu přispívají k relaxaci a osvěžení mysliSprchový gel RADOX Feel Rejuvenated vás okouzlí vůní pomerančůStruktura gelu je… (alza.cz)

RADOX Feel Free 200 ml (8710908535987)

RADOX Feel Free 200 ml (8710908535987)

Sprchový gel s dlouhotrvající vůní zeleného čaje a kokosové vody, která se postupně uvolňuje dotykem až 12 hodin Sprchový gel RADOX Feel Free o objemu 200 ml o pokožku pečuje, šetrně ji myje a zbavuje nečistot. Zanechává ji dokonale čistou, hebkou a vláčnou. Vyznačuje se dlouhotrvající vůní zeleného čaje a kokosové vody, která se postupně uvolňuje dotykem po dobu až 12 hodin. Intenzivní vůně pokožku provoní, dodá energii a navodí pocit svěžesti po celý den. Po sprchováni bude vaše pokožka maximálně čistá, příjemně vonící a osvěžená. Přípravek je vhodný pro všechny typy pokožky. Klíčové vlastnosti sprchového gelu RADOX Feel Free s dlouhotrvající vůní zeleného čaje a kokosové vody Sprchový gel RADOX Feel Free pro všechny typy pokožkyS intenzivní vůní… (alza.cz)

RADOX Feel Bright 200 ml (8710447205884)

RADOX Feel Bright 200 ml (8710447205884)

Sprchová pěna na sprchování i holení, s osvěžující vůní mandarinky a manga Dopřejte své pokožce příjemný zážitek během sprchování a kvalitní péči, kterou nabízí sprchová pěna značky Radox. Tato pěna vaši pokožku nejen šetrně očistí, ale také ji provoní po mandarinkách a mangu. Stačí sprchovou pěnu nanést, opláchnout a vaše pokožka bude opět svěží a hydratovaná, navíc také umožňuje precizní a rychlé oholení. Klíčové vlastnosti sprchové pěny RADOX Feel BrightPředstavuje produkt značky RadoxSvěže voní po mandarinkách a manguFeel Vibrant hydratuje pokožkuRadox se snadno oplachujeSprchová pěna vhodná na sprchování i holeníHlavní složky:Mandarinky a mango dodávají intenzivní vůni.Aplikace:Naneste na pokožku celého těla při sprchování nebo koupeli, potom opláchněte… (alza.cz)

RADOX Feel Pampered 500 ml (8712561883917)

RADOX Feel Pampered 500 ml (8712561883917)

Pěna do koupele s bambuckým máslem a zázvorem a vysokým množstvím pěnivých složek zajišťuje relaxaci těla a mysli Zažili jste těžký den plný stresu a shonu? Zahoďte na chvíli všechny problémy za hlavu a užijte si relaxační koupel s pěnou RADOX Feel Pampered. Pěna do koupele přispívá k celkovému uvolnění organismu, odstraní z vašeho těla stres a napětí a zrelaxuje jak tělo, tak i vaši duši. Pěna do koupele RADOX Feel Pampered obsahuje vysoké množství pěnitých složek a okouzlí vás úžasnou kořenitou vůní sladké vanilky, která zanechá vaši pokožkou příjemně hebkou a voňavou. Pěna do koupele pomůže i sportovcům po náročném tréninku, jelikož krásně prohřeje unavené svaly.  Klíčové vlastnosti pěny do koupele RADOX Feel Pampered 500 ml pěna do koupele Feel… (alza.cz)

Spigen Thin Fit Graphite Gray iPhone XR (064CS24865)

Spigen Thin Fit Graphite Gray iPhone XR (064CS24865)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu za pomoci ochranného krytu Spigen Thin Fit Graphite Gray iPhone XR. Jde o ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Nejdůležitější funkce krytu na mobil Spigen Thin Fit Graphite Gray iPhone XR Zaručená ochrana telefonu Apple iPhone XR Na dotek velmi příjemný a drží v ruce (alza.cz)

Spigen Thin Fit Gray Samsung Galaxy S10e (609CS25830)

Spigen Thin Fit Gray Samsung Galaxy S10e (609CS25830)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Ochranný kryt Spigen Thin Fit vám pomůže spolehlivě ochránit mobilní telefon. Navíc je ultra tenký, lehký a elegantní. Pokud jste si pořídili mobilní telefon Samsung Galaxy S10e, měli byste zapřemýšlet i o ochranném krytu Spigen Thin Fit v šedé barvě. Pouzdro bylo vyrobeno z kvalitního a netoxického polykarbonátu, což znamená, že váš smartphone bude vždy v bezpečí. Kryt poskytuje spolehlivou ochranu, která je navíc ultra tenká, lehká a elegantní. Zároveň optimálně kopíruje tvar vašeho telefonu, takže na něj dokonale přilne. Potěší rovněž velmi jednoduchým nasazením i sejmutím, stejně jako snadným přístupem ke všem konektorům, ovládacím prvkům a… (alza.cz)

Spigen Thin Fit Black Samsung Galaxy S10 (605CS25791)

Spigen Thin Fit Black Samsung Galaxy S10 (605CS25791)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Ochranný kryt Spigen Thin Fit vám pomůže spolehlivě ochránit mobilní telefon. Navíc je ultra tenký, lehký a elegantní. Pokud jste si pořídili mobilní telefon Samsung Galaxy S10, měli byste zapřemýšlet i o ochranném krytu Spigen Thin Fit v černé barvě. Pouzdro bylo vyrobeno z kvalitního a netoxického polykarbonátu, což znamená, že váš smartphone bude vždy v bezpečí. Kryt poskytuje spolehlivou ochranu, která je navíc ultra tenká, lehká a elegantní. Zároveň optimálně kopíruje tvar vašeho telefonu, takže na něj dokonale přilne. Potěší rovněž velmi jednoduchým nasazením i sejmutím, stejně jako snadným přístupem ke všem konektorům, ovládacím prvkům a fotoaparátu… (alza.cz)

Spigen Thin Fit Purple Samsung Galaxy S9 (592CS22824)

Spigen Thin Fit Purple Samsung Galaxy S9 (592CS22824)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Ochranný kryt Spigen Thin Fit vám pomůže spolehlivě ochránit mobilní telefon. Navíc je ultra tenký, lehký a elegantní. Pokud jste si pořídili mobilní telefon Samsung Galaxy S9, měli byste si objednat i ochranný kryt Spigen Thin Fit Purple, jenž byl vyroben z kvalitního a netoxického polykarbonátu. Jedná se tedy o spolehlivou ochranu, která je navíc ultra tenká, lehká a elegantní. Zároveň optimálně kopíruje tvar Samsung Galaxy S9, takže na něj dokonale „padne". Potěší rovněž velmi jednoduchým nasazením i sejmutím, stejně jako snadným přístupem ke všem konektorům a ovládacím prvkům telefonu.  Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen Thin Fit… (alza.cz)

Spigen Thin Fit Red iPhone 6/6s (035CS22380)

Spigen Thin Fit Red iPhone 6/6s (035CS22380)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Jste majitelem precizního smartphonu, ale nechcete jeho elegantní design zakrýt silikonovým krytem nebo jiným nevhodným způsobem? Pak je právě pro vás vhodný ochranný kryt Spigen Thin Fit Red. Tento červený kryt je velice propracovaný a rozhodně nesníží preciznost vašeho iPhone 6/6S. Samostatný kryt, který umožňuje snadné nasazení i sejmutí, je vytvořen z pevného polykarbonátu. Klíčové vlastnosti červeného ochranného krytu Spigen Thin Fit Kryt Thin Fit je vytvořený z ultra-tenkého a odolného polykarbonátuMaximální kompatibilita s iPhone 6/6SPrecizní provedení v červené barvěVelice tenký kryt s minimální hmotností Jednoduchý,… (alza.cz)

Spigen Thin Fit Black iPhone XS Max (065CS24824)

Spigen Thin Fit Black iPhone XS Max (065CS24824)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Ochraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu Spigen Thin Fit Black iPhone XS Max. Jde o ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Zásadní přednosti obalu na mobil Spigen Thin Fit Black iPhone XS Max Praktická ochrana telefonu Apple iPhone XS Max Na dotek velmi příjemný a drží v ruce (alza.cz)

Spigen Thin Fit Lavender Samsung Galaxy Note9 (599CS24568)

Spigen Thin Fit Lavender Samsung Galaxy Note9 (599CS24568)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Pokud jste si pořídili mobilní telefon Samsung Galaxy Note 9, měli byste si objednat i ochranný kryt Spigen Thin Fit v levandulové barvě, jenž byl vyroben z kvalitního a netoxického polykarbonátu. Tento kryt patří mezi velice výjimečné díky 360stupňové ochraně. Ochrání váš displej, hrany telefonu i jeho zadní část. Jedná se tedy o spolehlivou ochranu, která je navíc ultra tenká, lehká a elegantní. Zároveň optimálně kopíruje tvar Samsung Galaxy Note 9, takže na něj dokonale „padne". Potěší rovněž velmi jednoduchým nasazením i sejmutím, stejně jako snadným přístupem ke všem konektorům a ovládacím prvkům telefonu. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Spigen Thin Fit Gray Samsung Galaxy S10 (605CS25792)

Spigen Thin Fit Gray Samsung Galaxy S10 (605CS25792)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Ochranný kryt Spigen Thin Fit vám pomůže spolehlivě ochránit mobilní telefon. Navíc je ultra tenký, lehký a elegantní. Pokud jste si pořídili mobilní telefon Samsung Galaxy S10, měli byste zapřemýšlet i o ochranném krytu Spigen Thin Fit v šedé barvě. Pouzdro bylo vyrobeno z kvalitního a netoxického polykarbonátu, což znamená, že váš smartphone bude vždy v bezpečí. Kryt poskytuje spolehlivou ochranu, která je navíc ultra tenká, lehká a elegantní. Zároveň optimálně kopíruje tvar vašeho telefonu, takže na něj dokonale přilne. Potěší rovněž velmi jednoduchým nasazením i sejmutím, stejně jako snadným přístupem ke všem konektorům, ovládacím prvkům a fotoaparátu… (alza.cz)

Acer Thin-n-Light Optical Mouse Silver (NP.MCE11.00D)

Acer Thin-n-Light Optical Mouse Silver (NP.MCE11.00D)

Myš bezdrátová, optická, 1200 DPI, 3 tlačítka, symetrická, velikost M, stříbrná (alza.cz)

Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XR (064CS24886)

Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XR (064CS24886)

Kryt na mobil tenký a elegantní, chrání vaše zařízení s 360° pokrytím, přední i zadní část z polykarbonátu, součástí balení ochranné tvrzené sklo, možnost nabíjení a synchronizace s krytem Chraňte svůj telefon díky ochrannému krytu Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XR. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je příjemný a neklouže v ruce. Významné parametry krytu na mobil Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XR Skvělá ochrana telefonu Apple iPhone XR Na dotek velmi příjemný a nevyklouzává z ruky (alza.cz)

SPIGEN Thin Fit Black iPhone 6/6S (SGP11592)

SPIGEN Thin Fit Black iPhone 6/6S (SGP11592)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Chcete zajistit svému mobilnímu telefonu iPhone 6/6S extra ochranu navíc? Vyberte si Ochranný kryt SPIGEN Thin Fit Black, který je určen přímo pro tento model mobilu. Jedná se o extrémně tenké a přitom velmi odolné pouzdro z polykarbonátu. Ochranný kryt dodá vašemu mobilu prémiovou ochranu před poškrábáním.Chcete zajistit svému mobilnímu telefonu iPhone 6/6S extra ochranu navíc? Vyberte si Ochranný kryt SPIGEN Thin Fit Black, který je určen přímo pro tento model mobilu. Jedná se o extrémně tenké a přitom velmi odolné pouzdro z polykarbonátu. Ochranný kryt dodá vašemu mobilu prémiovou ochranu před poškrábáním.Další nespornou výhodou ochranného… (alza.cz)

RADOX Feel Blissful 500 ml (8710908154713)

RADOX Feel Blissful 500 ml (8710908154713)

Pěna do koupele s vůní sladkých květů a vysokým množstvím pěnivých složek zajišťuje relaxaci těla a mysli Zažili jste těžký den plný stresu a shonu? Zahoďte na chvíli všechny problémy za hlavu a užijte si relaxační koupel s pěnou RADOX Feel Blisfull. Pěna do koupele přispívá k celkovému uvolnění organismu, odstraní z vašeho těla stres a napětí a zrelaxuje jak tělo, tak i vaši duši. Pěna do koupele RADOX Feel Blissful obsahuje vysoké množství pěnitých složek a okouzlí vás úžasnou kořenitou vůní sladké vanilky, která zanechá vaši pokožkou příjemně hebkou a voňavou. Pěna do koupele pomůže i sportovcům po náročném tréninku, jelikož krásně prohřeje unavené svaly.  Klíčové vlastnosti pěny do koupele RADOX Feel Blissful 500 ml pěna do koupele Feel Blissful od… (alza.cz)

RADOX Feel Relaxed 500 ml (5000231080371)

RADOX Feel Relaxed 500 ml (5000231080371)

Pěna do koupele s magickou vůní levandule a vodního leknínu, s vysokým množstvím pěnivých složek zajišťuje relaxaci těla a mysli Zažili jste těžký den plný stresu a shonu? Zahoďte na chvíli všechny problémy za hlavu a užijte si relaxační koupel s pěnou RADOX Feel Relaxed. Pěna do koupele přispívá k celkovému uvolnění organismu, odstraní z vašeho těla stres a napětí a zrelaxuje jak tělo, tak i vaši duši. Pěna do koupele RADOX Feel Relaxed obsahuje vysoké množství pěnitých složek a okouzlí vás úžasnou kořenitou vůní sladké vanilky, která zanechá vaši pokožkou příjemně hebkou a voňavou. Pěna do koupele pomůže i sportovcům po náročném tréninku, jelikož krásně prohřeje unavené svaly.  Klíčové vlastnosti pěny do koupele RADOX Feel Relaxed 500 ml pěna do… (alza.cz)

RADOX Feel Ready 250 ml (8710522406496)

RADOX Feel Ready 250 ml (8710522406496)

Sprchový gel se sladkým červeným jablkem a granátovým jablkem Potřebujete před náročným dnem dobít energii a načerpat další životní sílu? Díky spojení vůní granátového a červeného jablka ve sprchovém gelu RADOX Feel Ready to nebude nic složitého. Jemná osvěžující vůně šťavnatého ovoce vás během sprchování nebo koupele příjemně naladí a zároveň vás nakopne a dodá vám potřebnou energii. Nechte se unést vůní dálek, ke kterým vás tato kombinace vůní vybízí. Klíčové vlastnosti a složení sprchového gelu RADOX Feel ReadySložení a vůně sprchového gelu přispívají k osvěžení mysli a obnovení silSprchový gel RADOX Feel Ready vás naplní energií díky vůni červeného a granátového jablkaSložení přípravku pečuje o vaši pokožkuPraktické plastové balení dobře padne do rukyModerní… (alza.cz)

RADOX Feel Romantic 250 ml (8710522406557)

RADOX Feel Romantic 250 ml (8710522406557)

Sprchový gel krémový, pečující, s vůní orchideje a borůvek Co může být sladšího než směs zralých borůvek a vůně rozkvetlých orchidejí? Dopřejte si relaxaci i osvěžení, péči i povzbuzení. To vše vám přináší sprchový gel RADOX Feel Romantic. Pečlivě vybrané přírodní složky dopřejí vašemu tělu i mysli uvolnění, nebo jim naopak dodají energii. Poznejte sprchový gel RADOX Feel Romantic provoněný přírodními ingrediencemi, které napomohou dostat vaše tělo i mysl do rovnováhy. Klíčové vlastnosti a složení sprchového gelu RADOX Feel RomanticSložení a vůně sprchového gelu přispívají k relaxaci a osvěžení mysliSprchový gel RADOX Feel Romantic vás okouzlí vůní borůvek a orchidejíStruktura gelu je krémováSložení přípravku pečuje o vaši pokožkuPraktické plastové balení dobře padne… (alza.cz)

RADOX Feel Vibrant 200 ml (8710447205907)

RADOX Feel Vibrant 200 ml (8710447205907)

Sprchová pěna na sprchování i holení, s intenzivní vůní pomeranče a zázvoru Dopřejte své pokožce příjemný zážitek během sprchování a kvalitní péči, kterou nabízí sprchová pěna značky Radox. Tato pěna vaši pokožku nejen šetrně očistí, ale také ji provoní po zázvoru a pomeračních. Stačí sprchovou pěnu nanést, opláchnout a vaše pokožka bude opět svěží a hydratovaná, navíc také umožňuje precizní a rychlé oholení. Klíčové vlastnosti sprchové pěny RADOX Feel VibrantPředstavuje produkt značky RadoxIntenzivně voní po pomeranči a zázvoruFeel Vibrant hydratuje pokožkuRadox se snadno oplachujeSprchová pěna vhodná na sprchování i holeníHlavní složky:Zázvor a pomeranč dodávají intenzivní vůni.Aplikace:Naneste na pokožku celého těla při sprchování nebo koupeli, potom… (alza.cz)

Spigen Thin Fit Gray Samsung Galaxy S10+ (606CS25757)

Spigen Thin Fit Gray Samsung Galaxy S10+ (606CS25757)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Ochranný kryt Spigen Thin Fit vám pomůže spolehlivě ochránit mobilní telefon. Navíc je ultra tenký, lehký a elegantní. Pokud jste si pořídili mobilní telefon Samsung Galaxy S10+, měli byste zapřemýšlet i o ochranném krytu Spigen Thin Fit v šedé barvě. Pouzdro bylo vyrobeno z kvalitního a netoxického polykarbonátu, což znamená, že váš smartphone bude vždy v bezpečí. Kryt poskytuje spolehlivou ochranu, která je navíc ultra tenká, lehká a elegantní. Zároveň optimálně kopíruje tvar vašeho telefonu, takže na něj dokonale přilne. Potěší rovněž velmi jednoduchým nasazením i sejmutím, stejně jako snadným přístupem ke všem konektorům, ovládacím prvkům a… (alza.cz)

Spigen Thin Fit Black Samsung Galaxy S10e (609CS25829)

Spigen Thin Fit Black Samsung Galaxy S10e (609CS25829)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Ochranný kryt Spigen Thin Fit vám pomůže spolehlivě ochránit mobilní telefon. Navíc je ultra tenký, lehký a elegantní. Pokud jste si pořídili mobilní telefon Samsung Galaxy S10e, měli byste zapřemýšlet i o ochranném krytu Spigen Thin Fit v černé barvě. Pouzdro bylo vyrobeno z kvalitního a netoxického polykarbonátu, což znamená, že váš smartphone bude vždy v bezpečí. Kryt poskytuje spolehlivou ochranu, která je navíc ultra tenká, lehká a elegantní. Zároveň optimálně kopíruje tvar vašeho telefonu, takže na něj dokonale přilne. Potěší rovněž velmi jednoduchým nasazením i sejmutím, stejně jako snadným přístupem ke všem konektorům, ovládacím prvkům a… (alza.cz)

Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X (063CS24904)

Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X (063CS24904)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu díky ochrannému krytu Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a dobře se v ruce drží. Zásadní parametry krytu na mobil Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X Zaručená ochrana telefonu Apple iPhone X a iPhone XS Příjemný na dotek a neklouže v ruce (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít