Dupuytrenova nemoc (978-80-247-5424-6)

Produkt Dupuytrenova nemoc (978-80-247-5424-6) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Dupuytrenova nemoc (978-80-247-5424-6) upraviť a produkt hľadať znova.

Dupuytrenova nemoc (978-80-247-5424-6)

Dupuytrenova nemoc (978-80-247-5424-6)
Detail

Elektronická kniha - autor kolektiv a, 160 stran Dupuytrenova kontraktura je jedním z nejčastějších onemocnění ruky, které ve svém důsledku vede k omezení její funkce, invalidizuje nemocného a z pohledu pracovních i zájmových aktivit tak významně ovlivňuje kvalitu života a stává se i sociálním problémem. Detaily knihy: Autor: kolektiv a Rok vydání: 2017 ISBN: 978-80-247-5424-6 Počet stran: 160 (alza.cz)

Podobné produkty ako Dupuytrenova nemoc (978-80-247-5424-6) , Dupuytrenova nemoc (978-80-247-5424-6)

Dupuytrenova nemoc: 2., doplněné a přepracované vydání (978-80-247-5424-6)

Dupuytrenova nemoc: 2., doplněné a přepracované vydání (978-80-247-5424-6)
Detail

Kniha - 160 stran, česky Autor uvádí současné poznatky a možnosti nechirurgické léčby, v chirurgické části pak detailně popsaná operační technika odpovídá světovým trendům a umožňuje minimalizovat procento pooperačních komplikací a nedobré dlouhodobé výsledky. Didaktický text je dobře doplněn originální názornou obrazovou dokumentací. Monografie je určena odborné veřejnosti zabývající se touto problematikou: chirurgům ruky, plastickým chirurgům, ortopedům a všeobecným chirurgům, rehabilitačním pracovníkům. Dále budou mít z publikace užitek i lékaři z „diagnostikujících“ oborů (tj. obvodní lékaři, internisté, posudkoví lékaři a další). Souhrn Dupuytrenova nemoc jako jedno z nejčastějších chronických onemocnění ruky omezuje její funkci postupným zkracováním a zesilováním palmární aponeurózy – povázky dlaně a prstů. Z pohledu pracovních i zájmových aktivit negativně ovlivňuje kvalitu života pacienta. V pořadí druhé vydání úspěšné monografie je kolektivem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dupuytrenova nemoc: 2., doplněné a přepracované vydání (978-80-247-5424-6) , Dupuytrenova nemoc: 2., doplněné a přepracované vydání (978-80-247-5424-6)

Dupuytrenova nemoc

Dupuytrenova nemoc
Detail

Autor uvádí současné poznatky a možnosti nechirurgické léčby, v chirurgické části pak detailně popsaná operační technika odpovídá světovým trendům a umožňuje minimalizovat procento pooperačních komplikací a nedobré dlouhodobé výsledky. Didaktický text je dobře doplněn originální názornou obrazovou dokumentací. Monografie je určena odborné veřejnosti zabývající se touto problematikou: chirurgům ruky, plastickým chirurgům, ortopedům a všeobecným chirurgům, rehabilitačním pracovníkům. Dále budou mít z publikace užitek i lékaři z „diagnostikujících“ oborů (tj. obvodní lékaři, internisté, posudkoví lékaři a další). Souhrn Dupuytrenova nemoc jako jedno z nejčastějších chronických onemocnění ruky omezuje její funkci postupným zkracováním a zesilováním palmární aponeurózy – povázky dlaně a prstů. Z pohledu pracovních i zájmových aktivit negativně ovlivňuje kvalitu života pacienta. V pořadí druhé vydání úspěšné monografie je kolektivem autorů s celoživotními zkušenostmi s touto diagnózou přepracováno podle současných vědeckých poznatků a rozšířeno o nové možnosti léčby – kromě klasicky chirurgické i o méně invazivní postupy, které ve vhodných případech zkracují dobu pracovní neschopnosti a celkovou zátěž pro pacienta. Publikace přináší především praktické informace potřebné k zefektivnění léčby nejen v rovině teoretické (vymezení indikace jednotlivých postupů), ale hlavně z pohledu klinické praxe (detailní popis operační techniky včetně aplikace svodné anestezie, aplikace enzymu kolagenázy). (patro.cz)

Podobné produkty ako Dupuytrenova nemoc , Bechtěrevova nemoc (978-80-271-2008-6)

Dupuytrenova nemoc - Miroslav Krejča

Dupuytrenova nemoc - Miroslav Krejča
Detail

Autor uvádí současné poznatky a možnosti nechirurgické léčby, v chirurgické části pak detailně popsaná operační technika odpovídá světovým trendům a umožňuje minimalizovat procento pooperačních komplikací a nedobré dlouhodobé výsledky. Didaktický text je dobře doplněn originální názornou obrazovou dokumentací. Monografie je určena odborné veřejnosti zabývající se touto problematikou: chirurgům ruky, plastickým chirurgům, ortopedům a všeobecným chirurgům, rehabilitačním pracovníkům. Dále budou mít z publikace užitek i lékaři z „diagnostikujících“ oborů (tj. obvodní lékaři, internisté, posudkoví lékaři a další). Souhrn Dupuytrenova nemoc jako jedno z nejčastějších chronických onemocnění ruky omezuje její funkci postupným zkracováním a zesilováním palmární aponeurózy – povázky dlaně a prstů. Z pohledu pracovních i zájmových aktivit negativně ovlivňuje kvalitu života pacienta. V pořadí druhé vydání úspěšné monografie je kolektivem autorů s celoživotními zkušenostmi s touto diagnózou přepracováno podle současných vědeckých poznatků a rozšířeno o nové možnosti léčby – kromě klasicky chirurgické i o méně invazivní postupy, které ve vhodných případech zkracují dobu pracovní neschopnosti a celkovou zátěž pro pacienta. Publikace přináší především praktické informace potřebné k zefektivnění léčby nejen v rovině teoretické (vymezení indikace jednotlivých postupů), ale hlavně z pohledu klinické praxe (detailní popis operační techniky včetně aplikace svodné anestezie, aplikace enzymu kolagenázy). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dupuytrenova nemoc - Miroslav Krejča , Alzheimerova nemoc: patofyziologie – klinika – farmakoterapie (978-80-7345-643-6)

Dupuytrenova nemoc - Miroslav Krejča - e-kniha

Dupuytrenova nemoc - Miroslav Krejča - e-kniha
Detail

eBook:,Autor uvádí současné poznatky a možnosti nechirurgické léčby, v chirurgické části pak detailně popsaná operační technika odpovídá světovým trendům a umožňuje minimalizovat procento pooperačních komplikací a nedobré dlouhodobé výsledky. Didaktický text je dobře doplněn originální názornou obrazovou dokumentací. Monografie je určena odborné veřejnosti zabývající se touto problematikou: chirurgům ruky, plastickým chirurgům, ortopedům a všeobecným chirurgům, rehabilitačním pracovníkům. Dále budou mít z publikace užitek i lékaři z „diagnostikujících“ oborů (tj. obvodní lékaři, internisté, posudkoví lékaři a další). Souhrn Dupuytrenova nemoc jako jedno z nejčastějších chronických onemocnění ruky omezuje její funkci postupným zkracováním a zesilováním palmární aponeurózy – povázky dlaně a prstů. Z pohledu pracovních i zájmových aktivit negativně ovlivňuje kvalitu života pacienta. V pořadí druhé vydání úspěšné monografie je kolektivem autorů s celoživotními zkušenostmi s touto diagnózou přepracováno podle současných vědeckých poznatků a rozšířeno o nové možnosti léčby – kromě klasicky chirurgické i o méně invazivní postupy, které ve vhodných případech zkracují dobu pracovní neschopnosti a celkovou zátěž pro pacienta. Publikace přináší především praktické informace potřebné k zefektivnění léčby nejen v rovině teoretické (vymezení indikace jednotlivých postupů), ale hlavně z pohledu klinické praxe (detailní popis operační techniky včetně aplikace svodné anestezie, aplikace enzymu kolagenázy). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dupuytrenova nemoc - Miroslav Krejča - e-kniha , Bílá nemoc (978-80-277-1370-7)

Bechtěrevova nemoc (978-80-271-2008-6)

Bechtěrevova nemoc (978-80-271-2008-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Andrea Levitová, 272 stran Publikace je určena pro všechny s Běchtěrevovou nemocí a jejich nejbližší. Jako jedna z mála knih je zaměřená na komplexní přístup k léčbě ankylozující spondylitidy (axiální spondyloartritidy) a jejích časných forem. Teoretická část obsahuje informace o ankylozující spondylitidě, jejích příčinách, výskytu, projevech, diagnostice a současných léčebných možnostech, a to jak farmakologických, tak nefarmakologických. Nefarmakologická léčba se z velké části věnuje léčebné rehabilitaci a tomu co může pro úspěšnou léčbu udělat sám nemocný. Přehledná a strukturovaná kniha obsahuje režimová opatření s mnoha cennými radami a tipy, které lze využít v běžném životě. Jak je již z názvu patrné, tak aktivní životní styl se promítá zejména v praktické části knihy, kde nemocný nalezne pohybové programy s konkrétními obrázky cviků. Barevná publikace je provázena četnými barevnými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bechtěrevova nemoc (978-80-271-2008-6) , Proč? (978-80-247-4616-6)

Farmakoterapie vnitřních nemocí (978-80-247-2639-7)

Farmakoterapie vnitřních nemocí (978-80-247-2639-7)
Detail

Elektronická kniha - autor kolektiv a, 808 stran Již čtvrté, přepracované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace se všemi potřebnými informacemi z farmakoterapie je určeno pro lékaře všech odborností. Informace v publikaci naleznou ale také farmaceuti, lékárníci a studenti. Rychlý vývoj nových léků, léčebných postupů a rozvoj evidence based medicine vyžadoval od početného kolektivu autorů pod vedením editora prof. MUDr. Josefa Marka, DrSc. velké úsilí. Minulá vydání získala několik významných ocenění odborných společností. Detaily knihy: Autor: kolektiv a Rok vydání: 2010 ISBN: 978-80-247-2639-7 Počet stran: 808 (alza.cz)

Podobné produkty ako Farmakoterapie vnitřních nemocí (978-80-247-2639-7) , Dopis (978-80-247-5747-6)

Markova farmakoterapie vnitřních nemocí (978-80-247-5078-1)

Markova farmakoterapie vnitřních nemocí (978-80-247-5078-1)
Detail

Elektronická kniha - autor kolektiv a, 896 stran, česky Páté vydání úspěšné knihy, která poprvé má v názvu jméno svého prvního editora prof. MUDr. Josefa Marka, DrSc. Tento odborný bestseller přináší přehled aktuálních farmakoterapeutických postupů v celé šíři interny a příbuzných oborů. Poslouží tedy jako referenční publikace nejen internistům, ale i širokému spektru odborníků, od praktických lékařů po specialisty v jednotlivých disciplínách vnitřního lékařství. Významné informace v ní naleznou také farmaceuti a lékárníci. A nejen oni: s ohledem na šíři záběru bude publikace vhodným zdrojem informací pro všechny jejich kolegy v praxi bez ohledu na odbornost i pro studenty v pre- i postgraduální přípravě. Minulá vydání publikace získala několik významných ocenění odborných společností a odborné lékařské veřejnosti. Tato vskutku legendární kniha by neměla chybět v knihovně žádného lékaře. Po boku prof. MUDr. Josefa Marka, DrSc., nově stanul jako druhý editor... (alza.cz)

Podobné produkty ako Markova farmakoterapie vnitřních nemocí (978-80-247-5078-1) , Patologie (978-80-247-3530-6)

Hematologie - Přehled maligních hematologických nemocí (978-80-247-2502-4)

Hematologie - Přehled maligních hematologických nemocí (978-80-247-2502-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Zdeněk Adam, Marta Krejčí, Jiří Vorlíček, kolektiv a, 404 stran Velký pokrok v diagnostice a léčbě vedl autory úspěšné publikace nakladatelství Grada Publishing (Hematologie II - Přehled maligních hematologických nemocí) ke kompletnímu přepracování této knihy. Kromě nových léků se výrazně změnily i standardní léčebné postupy. Publikace z důvodů systematičnosti popisuje nosologické jednotky uspořádané podle platné WHO klasifikace maligních krevních chorob. Uvádí jejich časné příznaky a diagnostické postupy, protože od rychlého stanovení diagnózy závisí úspěšnost léčby.Publikace tak oslovuje nejen specialisty hematoonkology, ale i lékaře řady dalších oborů, včetně lékařů praktických. Pouze lékař, který ví o existenci určité nemoci a jejich příznacích, může získat podezření a nasměrovat nemocného ke specializovanému vyšetření.Kromě informacích o diagnostice, nových léčivech a standardních léčebných postupech se čtenář dozví i o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hematologie - Přehled maligních hematologických nemocí (978-80-247-2502-4) , Onkogynekologie (978-80-247-2665-6)

Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí (978-80-247-4356-1)

Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí (978-80-247-4356-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Jindřich Špinar, Ondřej Ludka, kolektiv a, 336 stran Druhé, přepracované a doplněné vydání této úspěšné učebnice navazuje na vydání první. Autoři sbírali cenné připomínky k předchozímu vydání zejména od studentů při výuce, a tak vznikla tato nová verze publikace. Kniha obsahuje některé moderní postupy, které se objevily v době od prvního vydání, vypouští některé méně podstatné části textu a zařazuje naopak nové pasáže, důležité i z pohledu didaktického. Obsahuje i více přehledných schémat a některé nové obrázky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí (978-80-247-4356-1) , Snowboarding (978-80-247-3981-6)

Lidské potřeby ve zdraví a nemoci (978-80-247-3223-7)

Lidské potřeby ve zdraví a nemoci (978-80-247-3223-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Marie Šamánková, kolektiv a, 136 stran Publikace zpracovává téma lidských potřeb ve zdraví a v nemoci, snaží se o propojení teoretických poznatků z této oblasti s jejich využitím v ošetřovatelském procesu. Zabývá se vybranými teoriemi potřeb, pojetím potřeb ve zdraví, v krizi i v nemoci. Blíže se zaměřuje na potřeby nemocných v intenzivní péči, při náhlém pohybovém poškození nebo somaticky vážně nemocných dětí. Neopomíjí ani problematiku potřeb rodinných příslušníků nemocných. Kniha je určena pro studenty i poskytovatele ošetřovatelské péče. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lidské potřeby ve zdraví a nemoci (978-80-247-3223-7) , Mediace (978-80-247-5031-6)

Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí (978-80-247-1749-4)

Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí (978-80-247-1749-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Jindřich Špinar, kolektiv a, 256 stran Propedeutika ve vnitřním lékařství je učebnice mezioborového předmětu, který musí zvládnout každý student lékařské fakulty, který postoupí z preklinických oborů do kliniky a je potřeba, aby uměl vyšetřit nemocného. Zahrnuje základy anamnézy a klinické vyšetření lékařem. Základem je vyšetření pohledem, poklepem, poslechem a pohmatem. Tato vyšetření se používají ve všech oborech medicíny, nejen ve vnitřním lékařství. V dnešní moderní době musí však propedeutika obsahovat i základy pomocných vyšetřovacích metod RTG, UZV, EKG, invazivní diagnostiku a základní interpretaci laboratorních nálezů.Propedeutika ve vnitřním lékařství brněnských autorů je moderní příručkou začínajícího lékaře (studenta lékařské fakulty), ve které najde vše podstatné o vyšetření pacienta a o interpretaci nejčastějších a dostupných pomocných vyšetřovacích metod.Dvojbarevná publikace s více než 150 obrázky a tabulkami. (alza.cz)

Podobné produkty ako Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí (978-80-247-1749-4) , Udírny (978-80-247-1828-6)

Význam nemocí (978-80-8100-575-6)

Význam nemocí (978-80-8100-575-6)
Detail

Kniha - autor Lise Bourbeau, 344 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha Význam nemocí je velmi praktický, univerzální, abecedně řazený slovník, který umožňuje každému, kdo má nějaký zdravotní problém (tělesný nebo i psychický), rychle zjistit jeho skrytou příčinu. Každá potíž se zde vysvětluje v kategoriích: fyzický blok, emocionální blok, duševní blok a duchovní blok. Aby člověk lépe pochopil, o čem jeho zdravotní problém vypovídá, a zejména aby dokázal tuto pravou příčinu svého onemocnění odstranit, měl by si navíc položit otázky, které autorka uvádí na konci knihy. Každá nemoc nebo nepříjemný stav, kterým trpíme, ve skutečnosti znamená hlubší problém, většinou na nevědomé úrovni. Dobré na tom je, že když si tyto skryté souvislosti uvědomíme, zdravotní problém většinou rychle zmizí, dojde k uzdravení a my zároveň uděláme posun ve vývoji. (alza.cz)

Podobné produkty ako Význam nemocí (978-80-8100-575-6) , Maska (978-80-247-2470-6)

Markova farmakoterapie vnitřních nemocí: 5., zcela přepracované a doplněné vydání (978-80-247-5078-1)

Markova farmakoterapie vnitřních nemocí: 5., zcela přepracované a doplněné vydání (978-80-247-5078-1)
Detail

Kniha - česky Páté vydání úspěšné knihy, která poprvé má v názvu jméno svého prvního editora prof. MUDr. Josefa Marka, DrSc. Tento odborný bestseller přináší přehled aktuálních farmakoterapeutických postupů v celé šíři interny a příbuzných oborů. Poslouží tedy jako referenční publikace nejen internistům, ale i širokému spektru odborníků, od praktických lékařů po specialisty v jednotlivých disciplínách vnitřního lékařství. Významné informace v ní naleznou také farmaceuti a lékárníci. A nejen oni: s ohledem na šíři záběru bude publikace vhodným zdrojem informací pro všechny jejich kolegy v praxi bez ohledu na odbornost i pro studenty v pre- i postgraduální přípravě. Minulá vydání publikace získala několik významných ocenění odborných společností a odborné lékařské veřejnosti. Tato vskutku legendární kniha by neměla chybět v knihovně žádného lékaře. Po boku prof. MUDr. Josefa Marka, DrSc., nově stanul jako druhý editor prof. MUDr. Michal Vrablík, Ph.D. Knihu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Markova farmakoterapie vnitřních nemocí: 5., zcela přepracované a doplněné vydání (978-80-247-5078-1) , Pediatrie (978-80-247-4588-6)

Maska (978-80-247-2470-6)

Maska (978-80-247-2470-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Kateřina Ebelová, 272 stran Výpravná publikace s více jak 700 barevnými fotografiemi a kresbami je zaměřena na odborníky i laickou veřejnost se zájmem o masky, výtvarné umění, sběratelství.Rukopis je ve své koncepci jedinečný tím, že spojuje proměny identity člověka jak maskou, líčením a trvalou proměnou skarifikací. Postihuje historické i současné trendy dekorativního i kultovního "maskování" člověka v kultuře různých světadílů. V takové podobě nebylo téma dosud nikde zpracováno a je zcela originální. prof. PhDr. Ludvík Baran, DrSc., DrHc.Předmětem mimořádně dobře zpracované knihy Kateřiny Ebelové je fenomén masek v mezikulturní a historické perspektivě. V současné době neexistuje takto koncipovaná práce, která by zájemcům o fenomén masek umožnila orientovat se v dané problematice.PhDr. Václav Soukup, CSc. (alza.cz)

Podobné produkty ako Maska (978-80-247-2470-6) , Učitel (978-80-247-2863-6)

Tibet (978-80-247-3910-6)

Tibet (978-80-247-3910-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Uli Franz, 88 stran Patří Tibet Tibeťanům, nebo je už dávno multikulturní zemí? Jakou roli dnes hraje dalajláma? Co přinese Tibetu budoucnost? Nepokoje ve Lhase a celosvětové protesty proti čínské politice v Tibetu ukazují, že Tibet je pro mnohé fascinující a tajemnou zemí. "Střecha světa" dříve a dnes - Uli Franz přináší ve své knize důležitá a málo známá fakta. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tibet (978-80-247-3910-6) , Písmenka (978-80-247-3262-6)

Modeling (978-80-247-3288-6)

Modeling (978-80-247-3288-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Karolína Bosáková, 176 stran První publikace, která zcela otevírá doposud skryté karty této branže, autorka v ní nechává nahlédnout do dráždivého přitažlivého světa módy, módních přehlídek, pózování, fotografování. Obsahuje návod, jak rozpoznat seriózní modelingové agentury, co by měla obsahovat smlouva s modelingovou agenturou, jak se pohybovat v metropolích světa módy, jak mají vypadat "snap shoty", co si obléci na casting, základy správné chůze, téma bulimie, anorexie a drog a v neposlední řadě také mapuje modelingové trhy podle jejich specifk.Téma je pojato pohledem profesionální modelky, která vše prožila na vlastní kůži. Praktické rady jsou doplněny konkrétními příběhy aktivních modelek. "Modelingová důchodkyně" jasně a s humorem a nadhledem přiblíží toto atraktivní prostředí, ale také jeho povrchní stránku s falešnými lákadly. (alza.cz)

Podobné produkty ako Modeling (978-80-247-3288-6) , Modeling (978-80-247-3288-6)

Učitel (978-80-247-2863-6)

Učitel (978-80-247-2863-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Radmila Dytrtová, Marie Krhutová, 128 stran Současná teorie a výzkum v oblasti pedagogiky a školství se stále více a více zaměřuje na profesionalizaci vzdělávání. Přinášíme vám proto zbrusu novou publikaci PhDr. Radmily Dytrtové, CSc., a PeadDr. Marie Krhutové. Autorky se zaměřily zejména na pedagogickou přípravu na profesi učitele. Důraz kladou na komunikativní dovednosti, mluvený projev, vyučovací jazyk a zásady správné výslovnosti. Stranou nenechávají ani nonverbální projev či grafickou prezentaci. Knihu věnují především studentům pedagogických oborů a pedagogům. (alza.cz)

Podobné produkty ako Učitel (978-80-247-2863-6) , Hepatologie (978-80-247-3118-6)

Písmenka (978-80-247-3262-6)

Písmenka (978-80-247-3262-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Petra Řezníčková, 24 stran Už vašeho malého předškoláčka nebaví jenom si prohlížet obrázky a chtělo by rozpoznávat jednotlivá písmena? Vybrali jsme známá lidová říkadla a doplnili je krásnými obrázky tak, aby se děti jednoduše a nenásilně seznámily s většinou písmenek naší abecedy. Veselé obrázky na každé stránce jistě využijete nejen k procvičování písmen, ale i ke hrám se slovy. Již od útlého věku tak můžete podporovat jejich zájem a čtení.Nová ediční řada Předškoláček, určená pro děti od 3 let, přináší říkanky, básničky, veselá zvířátka, zajímavé úkoly, to vše vycházející z českého prostředí. Tyto barevné knížky s veselými obrázky jsou zdrojem zábavy i poučení, mohou se stát odrazovým můstkem na cestě vašich dětí do světa literatury a poznání. (alza.cz)

Podobné produkty ako Písmenka (978-80-247-3262-6) , Powerjóga (978-80-247-4757-6)

Pediatrie (978-80-247-4588-6)

Pediatrie (978-80-247-4588-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Ania Carolina Muntau, 608 stran Základní učebnice v oboru, vynikající svým pojetím, aktuálností, rozsahem i zpracováním. Informace v ní obsažené jsou pravidelně aktualizovány, rozsah je ideální a pojetí přehledné. Publikace je mimořádně zajímavá i díky bohaté obrazové příloze. Knihu využijí jak medici, tak graduovaní pediatři. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pediatrie (978-80-247-4588-6) , Tibet (978-80-247-3910-6)

Snowboarding (978-80-247-3981-6)

Snowboarding (978-80-247-3981-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Lukáš Binter, kolektiv a, 160 stran Nové vydání úspěšného bestseleru, ve kterém všichni vyznavači tohoto krásného a dynamického sportu mimo jiné naleznou novou techniku alpské jízdy, která je přizpůsobena freestylovým snowboardům a spoustu detailně popsaných triků pro freestyle. Autoři, bývalí úspěšní snowboardový závodníci a současní trenéři a instruktoři, pojímají snowboarding jako životní styl a především jako sport pro volný čas. Hlavní část knihy věnují technice jízdy i freestylu, poradí vám s výběrem vhodného "prkna" i ostatního sportovního vybavení a přinášejí nejnovější poznatky ze snowboardového světa. (alza.cz)

Podobné produkty ako Snowboarding (978-80-247-3981-6) , Fagi (978-80-247-5354-6)

Koučování (978-80-247-5549-6)

Koučování (978-80-247-5549-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Michaela Daňková, 168 stran S koučováním se poslední dobou „roztrhl pytel“. Koučuje kdekdo, kdekoho a kdeco. Je ale zrovna váš kouč pro vás ten pravý? Jste vy ta správná osoba pro koučování? Jak vůbec koučovat ve své manažerské praxi? Na to a mnohé další odpoví Michaela Daňková. (alza.cz)

Podobné produkty ako Koučování (978-80-247-5549-6) , Nemoc jako symbol (978-80-264-0369-2)

Snowboarding (978-80-247-1378-6)

Snowboarding (978-80-247-1378-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Oto Louka, Martin Večerka, 148 stran Nejen začínajícím „snowboarďákům“, ale i těm, kteří se tomuto sportu věnují již několik let je určena nová barevná kniha s bohatou obrazovou dokumentací. Zabývá se především nejoblíbenějšími disciplínami snowboardingu freestylem i freeridingem, a přináší řadu doporučení, „jak na to“. (alza.cz)

Podobné produkty ako Snowboarding (978-80-247-1378-6) , Nemoc jako křižovatka (978-80-755-3454-5)

Mediace (978-80-247-5031-6)

Mediace (978-80-247-5031-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Plamínek, 168 stran Kniha prvního českého mediátora s dlouholetou praxí je plná praktických rad a příkladů. Představuje způsob řešení sporů, při němž účastníkům konfliktu pomáhá s nalezením dohody nestranný odborník – mediátor. Dozvíte se, jaké jsou principy a předpoklady mediace a jaké nástroje může mediátor použít. Zjistíte, jak mediátor může zvládat různé obtíže, pro které případy lze užít mediaci a čím se liší mediace od facilitace. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mediace (978-80-247-5031-6) , Nemoc dar transformace (978-80-7281-527-2)

Udírny (978-80-247-1828-6)

Udírny (978-80-247-1828-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Václav Vlk, 112 stran Originální kniha, která vychází vstříc poptávce po jedinečnosti, po výrobku, který není prefabrikovaný, který nemá soused a který nelze koupit v stavebně kutilských obchodních řetězcích. V českém prostředí roste potřeba společenské konzumace dobrého jídla připraveného pokud možno na zahradě a s rodinou nebo přáteli. Také skutečnost, že uzeniny jsou velice často vyráběny spíše chemickou cestou než skutečným uzením, vede k zájmu o přípravu uzených pochoutek doma.Čtenář získá podrobné informace o typech udíren, jejich konstrukcích, vnějším i vnitřním uspořádání. V knize najde přínosné návody jak si takovou udírnu postavit, a to včetně materiálů, stavebních postupů, bezpečnostních pokynů a rad i řešení optimálního umístnění v zahradě.Vyvrcholením díla je pak vlastní uzení a konzumace. Čtenář se poučí o tom, co to vlastně uzení je, že se nejedná jenom o amatérské douzování, jaké jsou problémy při uzení, co a jak je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Udírny (978-80-247-1828-6) , Nemoc jako výzva? (978-80-7345-227-8)

Hepatologie (978-80-247-3118-6)

Hepatologie (978-80-247-3118-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Ehrmann, Petr Hůlek, kolektiv a, 616 stran Stěžejní, vysoce odborná publikace v oboru představuje komplexní soubor aktuálních poznatků a informací. Na jejím vzniku se podílelo několik desítek autorů — předních osobností svých oborů. Monografie je určena především specialistům z oborů hepatologie, gastroenterologie a vnitřního lékařství, ale také pro obory chirurgické, infekční lékařství, odborníky z oblasti zobrazovacích metod, patology a odborníky z oblasti aplikovaného výzkumu.Celobarevnou publikaci doplňuje 315 obrázků a 110 tabulek. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hepatologie (978-80-247-3118-6) , Pediatrie: překlad 6.vydání (978-80-247-4588-6)

Powerjóga (978-80-247-4757-6)

Powerjóga (978-80-247-4757-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Václav Krejčík, 208 stran Powerjóga, relaxace, řízené dýchání, způsoby detoxikace organismu a vhodná strava jsou prostředky, které po začlenění do každodenního programu pomohou všem zájemcům ke zdraví a pohodě. Vydejte se na cestu sebepoznávání a odpovědnosti vůči sobě samým. V knize naleznete mimo jiné popis správného provedení jednotlivých ásan včetně konkrétních fotografií a jejich sestavení do různých cvičebních sekvencí powerjógy. Autor na základě vlastních dlouholetých zkušeností připravil vybrané techniky správného dýchání, relaxace a meditací a návod na detoxikaci v pravidelných rituálech souvisejících s ročním obdobím s doporučenou stravou a recepty. Dále vás bude s obrovským osobním procítěním detailně provázet dvanáctitýdenním domácím kurzem, ve kterém získáte správné pohybové, stravovací, relaxační a očistné návody, jak prožít svůj život zdravěji! (alza.cz)

Podobné produkty ako Powerjóga (978-80-247-4757-6) , Manželství s vikomtem (978-83-276-5424-3)

Fagi (978-80-247-5354-6)

Fagi (978-80-247-5354-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Fagi, 80 stran Fagi je třináctiletá holka. Má kamaráda Patrika. Patrik miluje Fagi, Fagi Patrika ne. Možná je znáte z facebooku. Pokud je neznáte, máte se na co těšit. Přinášíme vám nové stripy a vtipy, u kterých se pobavíte vy a pobaví se i vaši přátelé, pokud jim představíte svět podle Fagi. (alza.cz)

Podobné produkty ako Fagi (978-80-247-5354-6) , Tělové svíce (978-80-247-2579-6)

Onkogynekologie (978-80-247-2665-6)

Onkogynekologie (978-80-247-2665-6)
Detail

Elektronická kniha - autor David Cibula, Luboš Petruželka, kolektiv a, 616 stran Kniha je určena lékařům i zdravotnickému personálu zabývajícímu se diagnostikou, léčbou a sledováním pacientek se zhoubnými nádory. Podává ucelený přehled od přednádorových stavů, epidemiologie nádorů, diagnostiky a stagingu, možností screeningu, rizikových a prognostických faktorů, histopatologie až po komplexní zpracování léčebných modalit. Přiložené CD obsahuje obrazovou dokumentaci histologických preparátů, peroperačních fotografií, snímků ze zobrazovacích vyšetření nebo kolposkopických obrazů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Onkogynekologie (978-80-247-2665-6) , Japonské javory (978-80-247-1857-6)

Patologie (978-80-247-3530-6)

Patologie (978-80-247-3530-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Jirka Mačák, Jana Mačáková, Jana Dvořáčková, 376 stran Druhé upravené vydání úspěšné odborné učebnice je určeno studentům magisterského a bakalářského studia na lékařských fakultách. Rozsah se řídí současnými osnovami výuky patologie tohoto typu studia. Je zvláště vhodná pro studenty oboru ošetřovatelství a zubního lékařství. Předkládané texty s obrazovou dokumentací mohou sloužit studentům především v získávání přehledu o jednotlivých patologických lézích, rychlé orientaci v názvosloví a k opakování. S určitým omezením mohou text využít i žáci pomaturitního studia. Probíraná látka nepostihuje (a svým rozsahem ani nemůže postihnout) celou problematiku oboru. Jejím úkolem je seznámit studenty se základními pojmy obecné patologie, novějšími vyšetřovacími metodami, novým zařazením patologických procesů, současnými klasifikacemi a nejdůležitějšími nozologickými jednotkami speciální patologie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Patologie (978-80-247-3530-6) , Korálkové nápady (978-80-247-3329-6)

Dopis (978-80-247-5747-6)

Dopis (978-80-247-5747-6)
Detail

Elektronická kniha - Román, který uchvátil miliony čtenářek po celém světě. Příběh, který nám připomíná, že i v naší nejtemnější chvíli stále hoří plamínky naděje - autor Kathryn Hughesová, 320 stran Román, který uchvátil již miliony čtenářek po celém světěTina Craigová pracuje do úmoru, a ještě k tomu o sobotách prodává v dobročinném obchodě, aby ve svém nešťastném domově trávila co nejméně času. Když prohledává kapsy starého obleku, který někdo charitě věnoval, objeví dopis se zalepenou ofrankovanou obálkou bez razítka. Dopis otevře a přečte si ho – a to změní směr jejího života navždy.Billy Stirling ví, že se nezachoval právě hezky, ale doufá, že může ještě všechno napravit. 4. září 1939 se posadí a napíše dopis, o němž doufá, že změní budoucnost. A to se také stane – ale více způsoby, než by si kdokoliv dokázal představit.Je načase otevřít Dopis...Napsali o knize Dopis„Román Kathryn Hughesové se vyznačuje svižným tempem, postavami, které utkví v paměti, a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dopis (978-80-247-5747-6)

Proč? (978-80-247-4616-6)

Proč? (978-80-247-4616-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Zuzana Pospíšilová, Michal Sušina, 88 stran Proč je něco tak, a ne jinak? Proč není moře sladké? Proč nám tluče srdce? Proč mají houby klobouk? Rozverné verše a zábavné ilustrace s humornou nadsázkou odpovídají na všechny důležité dětské otázky o přírodě, věcech a lidech. Pro zvědavé děti od 3 let a dospěláky, kteří se nezapomněli divit. (alza.cz)

Podobné produkty ako Proč? (978-80-247-4616-6)

Diagnostika nemocí podle ruky (978-80-89115-71-6)

Diagnostika nemocí podle ruky (978-80-89115-71-6)
Detail

Kniha - autor Siao-fan Cung, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tato kniha se zabývá diagnostikováním chorob pomocí čínského čtení z ruky a nehtů. Je rozdělena do dvou částí. V první kapitole se píše o čínském lékařském čtení z ruky všeobecně. Druhá kapitola se zabývá čínským určováním diagnózy z nehtů. Zatímco se čínské lékařské čtení z ruky snaží určit vrozené tendence a sklony, čínské diagnostikování z nehtů má pomoct při právě probíhajícím onemocnění. (alza.cz)

Podobné produkty ako Diagnostika nemocí podle ruky (978-80-89115-71-6)

Nemoc léčí: Nový přístup k nemoci, medicíně a lékařské profesi (978-80-8100-559-6)

Nemoc léčí: Nový přístup k nemoci, medicíně a lékařské profesi (978-80-8100-559-6)
Detail

Kniha - autor Peter Wilberg, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Autor systematicky a empaticky zároveň tvoří koncept nového přístupu, který je načase zaujmout k medicíně, léčbě a prevenci nemocí. Navrhuje pro něj název "životní medicína" a "životní doktoring" a na příkladech názorně ukazuje, v čem by měl tento nový přístup spočívat. Zároveň rovněž analyzuje rozdíly mezi tímto novým konceptem a tradiční západní medicínou, ale i takzvanou alternativní medicínou (či různými léčitelskými metodami). Hlavní idea spočívá v tom, že nemoc je třeba chápat jako poselství, které se nám snaží sdělit něco důležitého o tom, jak žijeme a kde se zrovna nacházíme na své cestě. Takovýmto poselstvím se je samozřejmě třeba naučit rozumět, aby nám dávala smysl a plnila svůj účel. V tomto smyslu je úloha běžného doktora nebo lékaře, jehož v případě zdravotních problémů navštívíme, nesmírně důležitá. Doktor nám totiž může buď pomoct porozumět této svérázné řeči,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nemoc léčí: Nový přístup k nemoci, medicíně a lékařské profesi (978-80-8100-559-6)

Pediatrie: Překlad 6.vydání (978-80-247-4588-6)

Pediatrie: Překlad 6.vydání (978-80-247-4588-6)
Detail

Kniha - autor Carolina Ania Muntau, 608 stran, česky, pevná bez přebalu matná Základní učebnice v oboru, vynikající svým pojetím, aktuálností, rozsahem i zpracováním. Informace v ní obsažené jsou pravidelně aktualizovány, rozsah je ideální a pojetí přehledné. Publikace je mimořádně zajímavá i díky bohaté obrazové příloze. Knihu využijí jak medici, tak graduovaní pediatři. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pediatrie: Překlad 6.vydání (978-80-247-4588-6)

Bílá nemoc (978-80-277-1370-7)

Bílá nemoc (978-80-277-1370-7)
Detail

Kniha - autor Karel Čapek, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ve své hře z roku 1937 ukazuje Čapek svou obavu z fašismu a předvídá vypuknutí války. Hlavní postava, soucitný doktor Galén, objeví lék na nebezpečnou nemoc, léčí však jen chudé. Mocné muže – politiky a průmyslníky - léčit odmítá, dokud od nich nedosáhne příslibu, že zruší zbrojení a nevyhlásí válku. Přes veškerou jeho snahu však události naberou tragický spád. Tato hra ve své době natolik oslovila, že se již roku 1937 dočkala filmového zpracování pod režijní taktovkou Hugo Haase, který ve filmu rovněž ztvárnil hlavní roli. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bílá nemoc (978-80-277-1370-7)

Zateplování budov (978-80-247-3361-6)

Zateplování budov (978-80-247-3361-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Ladislav Linhart, 112 stran Publikace pro stavebníky, projektanty a stavbyvedoucí přináší aktuální informace o tom, co znamená správně zateplený objekt, kdy, jak a který systém je vhodné použít. Autor na realizovaných stavbách ukazuje jakých chyb je třeba se vyvarovat a jak správně provádět zateplování. V knize jsou vysvětleny základní pojmy, bez kterých se stavebník neobejde, dočte se zde jaké podmínky je nutné zachovat při provádění zateplování, jaký je správný technologický postup a to jak u systémů kontaktních, tak u systémů bezkontaktních s provětráváním. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zateplování budov (978-80-247-3361-6)

Vysokoškolská pedagogika (978-80-247-4054-6)

Vysokoškolská pedagogika (978-80-247-4054-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Milan Slavík, kolektiv a, 256 stran Monografie chce přispět kávytvoření solidní báze vysokoškolské pedagogiky, mj. se zabývá využitím didaktické techniky a technologie, psychickými zvláštnostmi vysokoškolských studentů, profesním standardem vysokoškolského učitele, rozvojem dovedností v pedagogické komunikaci, hodnocením výsledků výuky a neopomíná ani problematiku výuky studentů se speciálními vzdělávacími potřebami. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vysokoškolská pedagogika (978-80-247-4054-6)

Malá Ema (978-80-247-3501-6)

Malá Ema (978-80-247-3501-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Markéta Vydrová, 72 stran, česky Už jste někdy viděli prasátko, jak trénuje skok do výšky? Paní sousedku, která se smetákem v ruce honí splašeného králíčka? Nebo baletky, které místo piruet skáčou před bílými myškami na parapety? Šestiletá Ema tohle všechno už zažila. A ještě mnoho dalších dobrodružství. Díky svým nápadům a věrným zvířecím kamarádům totiž o podobné psí kusy nemá ani v nejmenším nouzi. A protože ví, že louskat první knížku může být někdy pořádný oříšek, vezme začínající čtenáře za příběhy, které budou chtít sami dočíst. (alza.cz)

Podobné produkty ako Malá Ema (978-80-247-3501-6)

Finanční trhy (978-80-247-3671-6)

Finanční trhy (978-80-247-3671-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Oldřich Rejnuš, 768 stran Publikace se věnuje fungování finančních trhů a investičním instrumentům Nové vydání je aktualizováno a rozšířeno o problematiku regulace a dohledu ve finančním systému a o obchodování na měnových trzích. Je určeno pracovníkům finančních institucí, studentům a zájemcům o finanční trhy a investování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Finanční trhy (978-80-247-3671-6)

Technika Mindfulness (978-80-247-5213-6)

Technika Mindfulness (978-80-247-5213-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Hassonová Gill, 240 stran Bojujete občas s nedostatkem motivace a silné vůle? Jste pořád ve stresu? Přistihnete se někdy, že druhé posloucháte jen tak na půl ucha? Pochybujete o sobě? Právě na vás čekají praktické návody a rady, jak se prostřednictvím techniky mindfulness vypořádat s nepříjemnými emocemi a složitými situacemi.Technika mindfulness je schopnost být duchem přítomný tady a teď. Je to stav, ve kterém je člověk pozorný a všímavý k tomu, co se děje v přítomném okamžiku. Všímavost má celou řadu příznivých účinků na lidskou psychiku, například redukuje stres a zvyšuje radost ze života.Kniha čtenáři nabízí jak teoretický přehled základních principů všímavosti, tak celou řadu inspirativních návodů a tipů, jak tyto principy uplatňovat v každodenním životě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Technika Mindfulness (978-80-247-5213-6)

Starý sad (978-80-247-5776-6)

Starý sad (978-80-247-5776-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Naděžda Munzarová, 200 stran Za devaterým kopcem, devaterým kamenem a sedmerým potokem byl jednou jeden sad... Navštivte s námi půvabné místo mezi starými stromy. V trávě pod jabloní objevíte červené jablíčko a s ním i zdejší zvířátka, která vás vtáhnou do svého malého království velkou silou vzájemného přátelství a nenápadné moudrosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Starý sad (978-80-247-5776-6)

Malované oblázky (978-80-247-5312-6)

Malované oblázky (978-80-247-5312-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Miroslava Kubišová, 64 stran V knížce najdete 30 nápadů na ozdobení obyčejných oblázků s návody, jak použít akvarelové, akrylové, temperové, olejové barvy, barvy na porcelán, práškové barvy, barvy pro malbu na sklo, zlaté linky, plátky „stencil“, odstínění obrázků přes šablonu,razítkování, proškrabování, batikování voskem, krakelování, práškové stříbro, bronz, malbu lakem na nehty, různé drátky pro oplétání či zavěšení oblázku. (alza.cz)

Podobné produkty ako Malované oblázky (978-80-247-5312-6)

České trolejbusy (978-80-247-5552-6)

České trolejbusy (978-80-247-5552-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Martin Harák, 160 stran Komplexní pohled na minulost i současnost trolejbusů v České republiceKniha vás seznámí s rozvojem trolejbusové dopravy, technickým řešením vozidel i vzpomínkami konstruktérů, kteří byli u vývoje některých modelů. Po přečtení této knihy už nikdy nebude svezení trolejbusem stejné jako předtím! (alza.cz)

Podobné produkty ako České trolejbusy (978-80-247-5552-6)

Doba kamenná (978-80-247-5226-6)

Doba kamenná (978-80-247-5226-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Veronika Válková, 160 stran, česky Jeden z prvních živých tvorů, které Bára spatřila, byl – mamut. Naštěstí za řekou. Když se však jeden muž z Liščího lidu, kde Bára našla útočiště, rozhodl pomstít bratra, jehož zabil dýkozubý lev, začalo pro Báru dobrodružství napínavější, než by si přála. Od prvního vydání Štorchových Lovců mamutů v roce 1918 uplynulo právě sto let – pojďme se začíst do toho, jak se za tu dobu naše představy o tehdejších lidech změnily. Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Doba kamenná (978-80-247-5226-6)

Strašidýlko Josífek (978-80-247-3428-6)

Strašidýlko Josífek (978-80-247-3428-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Ivanka Melounová, Veronika Kubáčová, 72 stran Josífek je "normální" strašidlácký kluk. Vlastní tajuplné všemocné Kukadíčko, které mu pomáhá překonat mnohé překážky. Děti se díky Josífkovi ocitnou na polorozbořeném hradě, prozkoumají úděsnou půdu v domě ježibaby Ádi, zachrání vílu Kristýnku, skamarádí se s věčně odstrkovaným pekelníkem Kubou a zažijí "hrůzyplná" dobrodružství, která ale vždycky dobře dopadnou. Odlehčené ilustrace Veroniky Kubáčové, založené na dokonale provedené kresbě kombinované s akvarelem, probouzejí radost, vtip a pohádkové kouzlo a spolu s textem vhodným pro začínající čtenáře jistě nadchnou nejen prvňáčky, ale i jejich rodiče a pedagogy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Strašidýlko Josífek (978-80-247-3428-6)

PowerPoint 2013 (978-80-247-4728-6)

PowerPoint 2013 (978-80-247-4728-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Mojmír Král, 112 stran Tato kniha je určena všem, kteří se chtějí seznámit se základy programu MS PowerPoint 2013 a chtějí s jeho pomocí vytvářet jednoduché prezentace. U čtenáře se předpokládá základní znalost práce s počítačem a operačním systémem Windows. Je potřeba jistá zručnost při práci s myší, zejména při formátování grafických objektů. Po prostudování této knihy by měl být čtenář schopen sestavit jednoduchou prezentaci prakticky s libovolným námětem. (alza.cz)

Podobné produkty ako PowerPoint 2013 (978-80-247-4728-6)

Sociologie politiky (978-80-247-2793-6)

Sociologie politiky (978-80-247-2793-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Emanuel Pecka, 240 stran Sociologie politiky je považována v současné době za nejvýznamnější sociologickou disciplínu. Přinášíme vám proto publikaci, která pečlivě mapuje všechna důležitá témata tohoto oboru. Renomovaný český autor, prof. PhDr. Emanuel Pecka, CSc., se věnuje zejména klasické sociologii politiky, sociálnímu a politickému chování. Přináší informace o teorii národů a davu, politických systémech, politickém vzdělání, politické kultuře, teorii elit a konsenzu, konfliktu. Srovnává principy české, evropské a světové a vysvětluje jejich odlišnosti.Vychází z moderních sociologických hledisek koncipovaných především na základě klíčových dokumentů EU. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sociologie politiky (978-80-247-2793-6)

Chirurgická propedeutika (978-80-247-3770-6)

Chirurgická propedeutika (978-80-247-3770-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Miroslav Zeman, Zdeněk Krška, kolektiv a, 512 stran Zcela přepracované a doplněné vydání známé publikace osvědčených autorů I. chirurgické kliniky 1. LF UK a VFN. Kniha se v předchozích vydáních stala skutečným pojmem a opravdovým bestsellerem a pro svoji obálku se vžil mezi mediky název "vajíčko". Publikace svým obsahem přináší to, co bývá v učebnicích shrnuto pod pojmem OBECNÁ CHIRURGIE. Čtenáři se naučí znalostem symptomatologie chirurgických onemocnění, základům první předlékařské i lékařské pomoci, ovládání pravidel asepse a antisepse, základům místního a celkového znecitlivění a mnoha dalším v oboru potřebným znalostem, zkušenostem a pravidlům. Publikace je cílena především jako učebnice, ale stává se nepostradatelnou příručkou pro každého chirurga v jeho další praxi. Publikace, která je bohatě ilustrována (na 350 kreseb a fotografií), byla aktualizována ve všech částech a toto vydání je nazýváno recenzenty... (alza.cz)

Podobné produkty ako Chirurgická propedeutika (978-80-247-3770-6)

Žena 18+ (978-80-247-5789-6)

Žena 18+ (978-80-247-5789-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Michael Kernbach, Miguel Fernandez, 48 stran Co zaručeně potěší každou osmnáctiletou ženu? Tato vtipná a humorná kniha jí určitě zvedne náladu. Pro každou kamarádku, sestru, dceru, vnučku je to ten nejlepší dárek! Konečně se dozví, že už si nikdy nemusí vést deník, hrát si na barbínu, snít o princi z pohádky nebo číst Bravíčko. Humorný text a vtipné ilustrace ji zaručeně pobaví! (alza.cz)

Podobné produkty ako Žena 18+ (978-80-247-5789-6)
Dupuytrenova nemoc (978-80-247-5424-6), Dupuytrenova nemoc: 2., doplněné a přepracované vydání (978-80-247-5424-6), Bechtěrevova nemoc (978-80-271-2008-6), Alzheimerova nemoc: Patofyziologie – Klinika – Farmakoterapie (978-80-7345-643-6), Bílá nemoc (978-80-277-1370-7), Proč? (978-80-247-4616-6), Dopis (978-80-247-5747-6), Patologie (978-80-247-3530-6), Onkogynekologie (978-80-247-2665-6), Snowboarding (978-80-247-3981-6), Mediace (978-80-247-5031-6), Udírny (978-80-247-1828-6), Maska (978-80-247-2470-6), Pediatrie (978-80-247-4588-6), Učitel (978-80-247-2863-6), Písmenka (978-80-247-3262-6), Modeling (978-80-247-3288-6), Hepatologie (978-80-247-3118-6), Powerjóga (978-80-247-4757-6), Tibet (978-80-247-3910-6), Fagi (978-80-247-5354-6), Nemoc jako symbol (978-80-264-0369-2), Nemoc jako křižovatka (978-80-755-3454-5), Nemoc Dar transformace (978-80-7281-527-2), Nemoc jako výzva? (978-80-7345-227-8), Pediatrie: Překlad 6.vydání (978-80-247-4588-6), Manželství s vikomtem (978-83-276-5424-3), Tělové svíce (978-80-247-2579-6), Japonské javory (978-80-247-1857-6), Korálkové nápady (978-80-247-3329-6)