Ducháčkovic rodina aneb strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8)

Produkt Ducháčkovic rodina aneb strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Ducháčkovic rodina aneb strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8) upraviť a produkt hľadať znova.

Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8)

Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Sandra Fialová, 200 stran Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci, jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v lecčem pomohou. Nezbedové Simon, Olivie a Bubi jsou samá lumpárna a skopičina, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. Jaké to bylo, když na Simona přišla duší puberta a začal řádit jako utržený ze řetězu? Jak to dopadlo, když si sourozenci Ducháčkovi vzali do parády strašidelný zámek, který sice sliboval děsivé zážitky, ale byl spíš k smíchu, a nikdo do něj nechodil? Co se stane s televizí, když se na anténě začne houpat rozpustilý duch? Nechte se pozvat do tajemného světa duchů, nudit se rozhodně nebudete! Detaily knihy: Autor: Vebrová Sandra Rok vydání: 2014 ISBN: 978-80-253-2189-8 Počet stran: 200 (alza.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8) , Ducháčkovic rodina aneb strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8)

Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8)

Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Sandra Vebrová Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci, jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v lecčem pomohou. Nezbedové Simon, Olivie a Bubi jsou samá lumpárna a skopičina, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. Jaké to bylo, když na Simona přišla duší puberta a začal řádit jako utržený ze řetězu? Jak to dopadlo, když si sourozenci Ducháčkovi vzali do parády strašidelný zámek, který sice sliboval děsivé zážitky, ale byl spíš k smíchu, a nikdo do něj nechodil? Co se stane s televizí, když se na anténě začne houpat rozpustilý duch? Nechte se pozvat do tajemného světa duchů, nudit se rozhodně nebudete! Detaily knihy: Autor: Sandra Vebrová Rok vydání: 2014 (alza.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8) , Ducháčkovic rodina: aneb strašidla mezi námi

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8)

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8)
Detail

Kniha - autor Sandra Vebrová, 200 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci, jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v lecčem pomohou. Nezbedové Simon, Olivie a Bubi jsou samá lumpárna a skopičina, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. Jaké to bylo, když na Simona přišla duší puberta a začal řádit jako utržený ze řetězu? Jak to dopadlo, když si sourozenci Ducháčkovi vzali do parády strašidelný zámek, který sliboval děsivé zážitky, ale byl spíš k smíchu, a nikdo do něj nechodil? Co to udělá s televizí, když se na anténě začne houpat rozpustilý duch? Nechte se pozvat do tajemného světa duchů, nuda tam rozhodně nebude! (alza.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8) , Ducháčkovic rodina (978-80-253-2189-8)

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi
Detail

Audiokniha MP3 Sandra Vebrová, čte Václav Vydra Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v mnohém pomohou. Zvědaví duchové Simon, Olívie a Bubi jsou samá lumpárna, samý strašidelný nápad, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. Oblíbenou knihu Sandry Vebrové čte Václav Vydra. (alza.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi , Ducháčkovic rodina – aneb tajemství půlnoční mlhy (978-80-253-2118-8)

Ducháčkovic rodina: aneb Strašidla mezi námi

Ducháčkovic rodina: aneb Strašidla mezi námi
Detail

Audiokniha na CD - autor Sandra Vebrová Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci, jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v lecčem pomohou. Nezbedové Simon, Olivie a Bubi jsou samá lumpárna a skopičina, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. Jaké to bylo, když na Simona přišla duší puberta a začal řádit jako utržený ze řetězu? Jak to dopadlo, když si sourozenci Ducháčkovi vzali do parády strašidelný zámek, který sliboval děsivé zážitky, ale byl spíš k smíchu, a nikdo do něj nechodil? Co to udělá s televizí, když se na anténě začne houpat rozpustilý duch? Nechte se pozvat do tajemného světa duchů, nuda tam rozhodně nebude! (alza.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina: aneb Strašidla mezi námi , Ducháčkovic rodina aneb mlžani v nesnázích (978-80-253-2797-5)

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Sandra Vebrová

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Sandra Vebrová
Detail

Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci, jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v lecčem pomohou. Nezbedové Simon, Olivie a Bubi jsou samá lumpárna a skopičina, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Sandra Vebrová , Ducháčkovic rodina aneb tajemství půlnoční mlhy 

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Vebrová Sandra

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Vebrová Sandra
Detail

Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci, jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v lecčem pomohou. Nezbedové Simon, Olivie a Bubi jsou samá lumpárna a skopičina, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. Jaké to bylo, když na Simona přišla duší puberta a začal řádit jako utržený ze řetězu? Jak to dopadlo, když si sourozenci Ducháčkovi vzali do parády strašidelný zámek, který sliboval děsivé zážitky, ale byl spíš k smíchu, a nikdo do něj nechodil? Co to udělá s televizí, když se na anténě začne houpat rozpustilý duch? Nechte se pozvat do tajemného světa duchů, nuda tam rozhodně nebude! (patro.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Vebrová Sandra , Karel mezi námi (978-80-87431-52-8)

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Sandra Vebrová - audiokniha

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Sandra Vebrová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v mnohém pomohou. Zvědaví duchové Simon, Olívie a Bubi jsou samá lumpárna, samý strašidelný nápad, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. Oblíbenou knihu Sandry Vebrové čte Václav Vydra. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Sandra Vebrová - audiokniha , Zrůda mezi námi (978-80-722-9640-8)

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Sandra Vebrová - e-kniha

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Sandra Vebrová - e-kniha
Detail

eBook:,Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci, jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v lecčem pomohou. Nezbedové Simon, Olivie a Bubi jsou samá lumpárna a skopičina, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze.Jaké to bylo, když na Simona přišla duší puberta a začal řádit jako utržený ze řetězu?Jak to dopadlo, když si sourozenci Ducháčkovi vzali do parády strašidelný zámek, který sliboval děsivé zážitky, ale byl spíš k smíchu, a nikdo do něj nechodil?Co to udělá s televizí, když se na anténě začne houpat rozpustilý duch?Nechte se pozvat do tajemného světa duchů, nuda tam rozhodně nebude! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi - Sandra Vebrová - e-kniha , Strašidla na hlídání – půlnoční královna (978-80-253-4453-8)

Ducháčkovic rodina (978-80-253-2189-8)

Ducháčkovic rodina (978-80-253-2189-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Sandra Vebrová, 200 stran Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci, jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v lecčem pomohou. Nezbedové Simon, Olivie a Bubi jsou samá lumpárna a skopičina, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. Jaké to bylo, když na Simona přišla duší puberta a začal řádit jako utržený ze řetězu? Jak to dopadlo, když si sourozenci Ducháčkovi vzali do parády strašidelný zámek, který sliboval děsivé zážitky, ale byl spíš k smíchu, a nikdo do něj nechodil? Co to udělá s televizí, když se na anténě začne houpat rozpustilý duch? Nechte se pozvat do tajemného světa duchů, nuda tam rozhodně nebude! (alza.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina (978-80-253-2189-8) , Strašidlář - mezi námi starobylými strašidly (978-80-247-5082-8)

Ducháčkovic rodina – aneb Tajemství půlnoční mlhy (978-80-253-2118-8)

Ducháčkovic rodina – aneb Tajemství půlnoční mlhy (978-80-253-2118-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Sandra Vebrová, 200 stran Mlha pomalu řídne... a ano, už je vidíme!Rodina Ducháčkových a s nimi nové příběhy plné napětí, dobrodružství a humoru. Rodinu Ducháčkových už znáte! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olivie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Seznámíme se s Mlžany z Blatšeru, dozvíme se, jaké záhady zkoumají na Mlžanské akademii věd a vydáme se na mlžanský karneval přízraků.Jaké to bylo, když se Ducháčkovi se svým stěhovavým domem usadili na blatech? Jak dopadla návštěva nafoukaného bratrance Alfieho, který je pověstný svojí mrzutostí? Kdo krade důležité přísady do lektvarů a kouzelné laboratorní předměty na Mlžanské akademii? (alza.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina – aneb Tajemství půlnoční mlhy (978-80-253-2118-8) , Strašidlář - mezi námi cizokrajnými strašidly (978-80-247-5628-8)

Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích (978-80-253-2797-5)

Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích (978-80-253-2797-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Sandra Fialová, 176 stran Rodina Ducháčkových opět na scéně! Duší svět ovládl zmatek. Začala se ztrácet mlha a všechno je vzhůru nohama. Na stopu této záhady se vydává i naše známá trojice Simon, Olívie a Bubi. Vypraví se za bratrancem Alfím, aby objevili tajemství kouzelných Mlhčarovníků, ale to je jen začátek jejich dobrodružství. Jak to bylo s neznámou Strašidelnou radou? A patřil do ní i prapradědeček z Ducháčkovic rodiny? Co se stane, když Olívie objeví zmínku o mlhupírech, kteří sají mlhu a hrozně se cpou? A existují vůbec ještě? Kdo posílá Ducháčkovic triu mizící vzkazy plné varování? A co čeká naše dobrodruhy v Dávnokraji, oblasti s pořádně mrzutými, nevyzpytatelnými duchy? Těšte se na strašidelná setkání, nečekané zvraty, napínavé pátrání, ale i spoustu legrace. (alza.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích (978-80-253-2797-5) , Mezi námi piloty: aneb pojďte si semnou zalétat (978-80-7666-012-0)

Ticho mezi námi (978-80-762-5158-8)

Ticho mezi námi (978-80-762-5158-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Abbey Greavesová, 288 stran, česky Maggie a Frank jsou manželé již čtyřicet let. Milovali se od prvního okamžiku, kdy se setkali. Jejich společný život byl plný radosti, slov a smíchu. Zažili i těžké časy, ale jejich vztah byl vždy pevný a nerozbitný. Pouto mezi nimi bylo výjimečné. Ale to platilo jen do chvíle, než nastoupilo ticho. Teď spolu Maggie s Frankem nemluví. Vaří si jídlo, sdílí společné lože, ale žijí beze slov. Frank před šesti měsíci přestal mluvit a Maggii ani nikomu jinému se ho nepodařilo opět rozmluvit. Tíha jeho tajemství je rozdělila – vytvořila mezi nimi nepřeklenutelnou propast. A Maggie se dostala na samé dno. Když ji Frank najde v bezvědomí a vedle prázdný obal od léků, jeho křehký svět se rozpadá. Sanitka Maggii převáží do nemocnice, kde je uvedena do umělého spánku, ze kterého se už nikdy nemusí probudit. Frank se neodvažuje ji opustit. Zůstává jí po boku – a tehdy teprve znovu promlouvá. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ticho mezi námi (978-80-762-5158-8) , Hora mezi námi

Zrůda mezi námi (978-80-722-9640-8)

Zrůda mezi námi (978-80-722-9640-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Marta Lhoťanová, 144 stran, česky Ve chvíli, kdy se může zdát, že už je zdánlivě po všem, a téměř třicetiletá, atraktivní a sympatická Daniela sedí odsouzená ve vězení za vraždu, ke které se přiznala, začíná vyprávět svůj příběh. Život plný lásky, přátelství, lukrativní práce a všeho, co chtěla, žila ještě před nedávnem. V době, kdy její přítel Patrik začne vyšetřovat případ sériového vraha, se její život během krátké doby změní. Ani jeden z nich ale netuší, co všechno je ve spojitosti s vrahem čeká. Co vedlo Danielu k tomu, aby se ocitla ve vězení za brutální čin, a kdo je vlastně ta zrůda mezi námi? (alza.cz)

Podobné produkty ako Zrůda mezi námi (978-80-722-9640-8) , Manželka mezi námi

Karel mezi námi (978-80-87431-52-8)

Karel mezi námi (978-80-87431-52-8)
Detail

Kniha - autor Pavel Foltán, 336 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Karel mez námi. Kniha o malém a zároveň velkém muži z "hanáckých Athén"; nepohodlným, tamtěm tehdy i těmhle nyní. Karel Kryl. Jeho vybíravost a neohebnost se nehodila k těm všedním dobám obyčejných křiváků a každodenních lumpárniček, na nichž stojí stabilita současného světa. Je moc dobře, že na světlo světa přišla tato kniha, kterou sepsal Karlův parťák, písničkář Pavel Foltán. (alza.cz)

Podobné produkty ako Karel mezi námi (978-80-87431-52-8) , Zrůda mezi námi: síla jedné lásky (978-80-7229-640-8)

Křehká každodennost: Příběhy jedinečnosti mezi námi (978-80-7345-636-8)

Křehká každodennost: Příběhy jedinečnosti mezi námi (978-80-7345-636-8)
Detail

Kniha - autor Lenka Jiráčková, 132 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha Křehká každodennost je další z knih řady "Mluv se mnou" NADACE T-SOFT ETERNITY. Volně navazuje na příběhy onkologických pacientů, pacientů z oddělení dlouhodobé intenzivní péče a na příběhy mladých lidí s Downovým syndromem. Klade si za cíl přiblížit problematiku pacientů s mentálním postižením veřejnosti a pomoci těm, kteří se s obdobnými problémy setkali a hledají radu a podobné osudy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Křehká každodennost: Příběhy jedinečnosti mezi námi (978-80-7345-636-8) , Oheň mezi námi (978-80-269-1855-4)

Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy 

Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy 
Detail

Audiokniha MP3 Sandra Vebrová, čte Václav Vydra Rodinu Ducháčkových už znáte! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olívie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Seznámíme se s Mlžany z Blatšeru, dozvíme se, jaké záhady zkoumají na Mlžanské akademii věd, a vydáme se na mlžanský karneval přízraků. Oblíbenou knihu Sandry Vebrové čte Václav Vydra. Audiokniha je ve formátu MP3. Sandra Vebrová (*1985) je studentka divadelní vědy, nadějná autorka fantasy o vlkodlacích. Vedle psaní románů se Sandra Vebrová věnuje také divadlu, dabingu a píše i písňové texty. Práci ve filmu si zkusila v roli sestřičky v seriálu Pojišťovna štěstí. Hereckou zkušenost využívá při besedách a autorských čteních. V budoucnosti by Sandra Vebrová chtěla skloubit psaní knih se scenáristikou. Sní i o generačním románu. Zatím sbírá zkušenosti, mimo jiné i na půlročním studiu ve Španělsku. Václav Vydra (*1956) Nejvíce se ale... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy  , Mlha mezi námi (978-80-267-2259-5)

Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra Vebrová

Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra Vebrová
Detail

Rodinu Ducháčkových už znáte!; Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olívie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Seznámíme se s Mlžany z Blatšeru, dozvíme se, jaké záhady zkoumají na Mlžanské akademii věd a vydáme se na mlžanský karneval přízraků. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra Vebrová , Stíny mezi námi (978-80-88363-05-7)

Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra Vebrová - audiokniha

Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra Vebrová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Rodinu Ducháčkových už znáte! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olívie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Seznámíme se s Mlžany z Blatšeru, dozvíme se, jaké záhady zkoumají na Mlžanské akademii věd, a vydáme se na mlžanský karneval přízraků. Oblíbenou knihu Sandry Vebrové čte Václav Vydra. Audiokniha je ve formátu MP3. Sandra Vebrová (*1985) je studentka divadelní vědy, nadějná autorka fantasy o vlkodlacích. Vedle psaní románů se Sandra Vebrová věnuje také divadlu, dabingu a píše i písňové texty. Práci ve filmu si zkusila v roli sestřičky v seriálu Pojišťovna štěstí. Hereckou zkušenost využívá při besedách a autorských čteních. V budoucnosti by Sandra Vebrová chtěla skloubit psaní knih se scenáristikou. Sní i o generačním románu. Zatím sbírá zkušenosti, mimo jiné i na půlročním studiu ve Španělsku. Václav Vydra (*1956) Nejvíce se ale proslavil na televizní obrazovce jak ve filmových, tak v seriálových rolích. Účinkoval ve velice úspěšných českých filmech (Tankový prapor, Černí baroni atd.) a také v pohádkách (Z pekla štěstí, S čerty nejsou žerty). Z televizních seriálů můžeme jmenovat např. Bylo nás pět, Život na zámku, Návštěvníci nebo Náměstíčko. Václav Vydra je autorem knihy o své matce Vaše Dana Medřická (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra Vebrová - audiokniha , Mezi námi letadly (978-80-271-3201-0)

Oheň mezi námi (978-80-269-1855-4)

Oheň mezi námi (978-80-269-1855-4)
Detail

Elektronická kniha - ze série Elements, autor Brittainy C. Cherry, 360 stran, česky Byl jednou jeden kluk, kterého jsem milovala. Logan Francis Silverstone a já jsme byli úplné protiklady. Já jsem ráda tancovala, zatímco on mnohem radši jen klidně stál. On byl tichý, zatímco já jsem si neustále pouštěla pusu na špacír. On ze sebe stěží vymáčkl úsměv, a já se odmítala mračit. Té noci, kdy jsem uviděla temnotu, která v něm skutečně žila, jsem nedokázala odvrátit zrak. Společně jsme byli zlomení, a přesto jako jeden celek. Nebyli jsme si souzeni, a přesto jsme chtěli být spolu. Byli jsme jako dvě hvězdy zářící na noční obloze, jež hledají lepší zítřky. Až do toho dne, kdy jsem ho ztratila. Zahodil náš vztah jedním ukvapeným rozhodnutím – rozhodnutím, které navždycky všechno změnilo. Byl jednou jeden kluk, kterého jsem milovala. A na pár nádechů, pár šepotů, pár okamžiků jsem si myslela, že on mě taky miloval. (alza.cz)

Podobné produkty ako Oheň mezi námi (978-80-269-1855-4) , Tajemství mezi námi (978-80-243-9750-4)

Tajemství mezi námi (978-80-243-9750-4)

Tajemství mezi námi (978-80-243-9750-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Laura Madeleine, 392 stran, česky Vysoko v horách na jihu Francie se osmnáctiletá Ceci snaží žít co nejnormálnější život. Píše se však rok 1943 a normální není nic – a to především ne pro dívku, která se zamiluje do špatné osoby. Zdá se totiž, že skandál by mohl být stejně nebezpečný jako válka, které se podařilo vloudit i do tak zdánlivě zapadlého městečka.O padesát let později se Annie pustí do pátrání po své dávno ztracené babičce. Vyzbrojená pouze stohem papírů se vydává na cestu z Anglie do Paříže, aby konečně nalezla pravdu. Ovšem s tím, jak odkrývá babiččin příběh, odhalí Annie i něco, na co nebyla připravená, něco, co obrátí vzhůru nohama vše, co o své rodině věděla – a co si myslela, že ví i sama o sobě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství mezi námi (978-80-243-9750-4) , Oceán mezi námi (978-80-249-4573-6)

Zeď mezi námi (978-80-266-1597-2)

Zeď mezi námi (978-80-266-1597-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Veronika Jonášová, 128 stran, česky Unikátní pohled do současnosti i nedávné minulosti dvou národů. Unikátní svědectví lidí, kteří píší naše nové společné česko-německé dějiny. Patnáct kapitol plných emocí, patnáct rozdílných lidských příběhů, patnáct různých pohledů na historické okamžiky i dějiny každodennosti uplynulého půl století. Dvojjazyčnou knihu Zeď mezi námi doprovází snímky renomovaných fotografů, předmluva ředitele Českého centra v Berlíně Tomáše Sachera a epilog velvyslance České republiky v Německu Tomáše Kafky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zeď mezi námi (978-80-266-1597-2) , Mezi námi lháři (978-80-756-5631-5)

Tajemství mezi námi (978-80-243-9750-4)

Tajemství mezi námi (978-80-243-9750-4)
Detail

Kniha - autor Laura Madeleine, 392 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Vysoko v horách na jihu Francie se osmnáctiletá Ceci snaží žít co nejnormálnější život. Píše se však rok 1943 a normální není nic – a to především ne pro dívku, která se zamiluje do špatné osoby. Zdá se totiž, že skandál by mohl být stejně nebezpečný jako válka, které se podařilo vloudit i do tak zdánlivě zapadlého městečka. O padesát let později se Annie pustí do pátrání po své dávno ztracené babičce. Vyzbrojená pouze stohem papírů se vydává na cestu z Anglie do Paříže, aby konečně nalezla pravdu. Ovšem s tím, jak odkrývá babiččin příběh, odhalí Annie i něco, na co nebyla připravená, něco, co obrátí vzhůru nohama vše, co o své rodině věděla – a co si myslela, že ví i sama o sobě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství mezi námi (978-80-243-9750-4) , Paraziti mezi námi (978-80-265-1032-1)

Mlha mezi námi (978-80-267-2259-5)

Mlha mezi námi (978-80-267-2259-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Katarína Gillerová, 296 stran, česky Tak trochu jiný román Kataríny Gillerové. Slovenská autorka žánrově odbočila k mystery thrilleru a děj svého románu Mlha mezi námi umístila do Apalačského pohoří v USA, kam se vydává skupinka přátel strávit dovolenou. Čtveřici mladých mužů svádí boj o přízeň krásně Caroline, která do tajemného sídla přijíždí s jiným očekáváním, než se může zdát. Edwardovi navíc komplikuje plány jeho mladší bratr Justin vyžadující pozornost. Vztahy v uzavřené skupině se vyhrocují až do momentu, kdy dojde k tragédii… O dvě desetiletí později mají přátelé k uplynulým událostem rozdílný postoj. Zatímco někteří z nich by na výlet do hor nejraději zapomněli, jiní před světem ukrývají tajemství. Co se vlastně tehdy odehrálo v lesích obklopených tajemnou mlhou? (alza.cz)

Podobné produkty ako Mlha mezi námi (978-80-267-2259-5) , Trabanti mezi námi (978-80-7211-566-2)

Přitažlivost mezi námi (978-80-269-1937-7)

Přitažlivost mezi námi (978-80-269-1937-7)
Detail

Elektronická kniha - ze série Elements, autor Brittainy C. Cherry, 312 stran, česky S Grahamem Russellem jsme nebyli stvořeni jeden pro druhého. Můj život řídily emoce, zatímco on byl apatický. Já jsem měla hlavu plnou snů, zatímco on žil v nočních můrách. Brečela jsem, zatímco jeho slzy dávno vyschly. Navzdory jeho ledovému srdci a skutečnosti, že jsem měla tendence utíkat, jsme spolu někdy trávili čas. Čas, kdy se naše oči spojily a my jsme spatřili tajemství toho druhého. Čas, kdy jeho rty ochutnaly můj strach a já vdechovala jeho bolest. Čas, kdy jsme si oba představovali, jaké by to bylo milovat se navzájem. V těch vteřinách jsme se oba vznášeli, ale když nás jednoho dne srazila tvrdá realita, gravitace nás donutila klesnout. Graham Russell nebyl muž, který by uměl nekomplikovaně milovat, a ani já jsem nebyla ženou, která by to uměla. A přesto, kdybych dostala šanci znovu padnout, udělala bych to zase s ním. Navždy. I kdyby nám bylo souzeno narazit na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Přitažlivost mezi námi (978-80-269-1937-7) , Zeď mezi námi (978-80-266-1597-2)

Krása mezi námi (978-80-277-0340-1)

Krása mezi námi (978-80-277-0340-1)
Detail

Elektronická kniha - ze série Krása mezi námi, autor Cory Sanderson, 336 stran, česky ŽIVOT UMÍ BÝT KRUTÝ.V Idahu je zima. Obloha je temná. Chlad prostupuje až na kost.JACK TO VĚDĚL.Jacku Dahlovi už nic nezbývá. Kromě jeho mladšího bratra Mattyho, pro kterého by položil život. Jejich matka je mrtvá a peníze jim rychle docházejí. Jack musí učinit rozhodnutí – přijít o bratra, nebo najít ukradenou hotovost, která dostala jeho tátu do vězení.STEJNĚ JAKO JÁ.Ava Bardemová vede osamělý život plný ticha. Její nemilosrdný otec už sedmnáct let ovládá její osud. Naučil ji nikoho nemilovat.CÍTILA JSEM TŘEPETÁNÍ KŘÍDEL, KDYŽ JSME SE S JACKEM POTKALI? CÍTILA JSEM PŘICHÁZEJÍCÍ TORNÁDO?Ale teď chce Ava porušit pravidla, aby do svého srdce vpustila Jacka. Zjistí, že Jack i její otec hledají ty stejné peníze, a najednou musí čelit vlastnímu těžkému rozhodnutí – zůstat mlčet, nebo promluvit a pomoct bratrům přežít.KDYŽ SE OHLÉDNU ZPÁTKY, MYSLÍM SI, ŽE ANO. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krása mezi námi (978-80-277-0340-1) , Krása mezi námi (978-80-277-0340-1)

Paraziti mezi námi (978-80-265-1032-1)

Paraziti mezi námi (978-80-265-1032-1)
Detail

Kniha - autor Luděk Sobota; Petr J. Novotný, 192 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Mám syndrom zakuklení. To prý teď mají hlavně děti, protože nechodily přes rok do školy. Já už jsem taky trochu jako dítě, a tak jsem se uchýlil k pasivitě – a to až takové, že si za to sice nadávám, ale stejně u toho polehávám. A přemýšlím. U psaní se vracím sám k sobě. Nejsem žádný hrdina ani výjimečný člověk, ale chci zdokumentovat cestu, kterou jsem ušel. A protože je důležité být upřímný, v téhle knížce na sebe tedy vykecám všechno. (alza.cz)

Podobné produkty ako Paraziti mezi námi (978-80-265-1032-1) , Přitažlivost mezi námi (978-80-269-1937-7)

Oceán mezi námi (978-80-249-4573-6)

Oceán mezi námi (978-80-249-4573-6)
Detail

Kniha - autor Gill Thompson, 312 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Za druhé světové války nabídla australská vláda, že se postará o válečné sirotky a najde jim nový domov. To je i osud malého chlapce, jehož matka zahynula při bombardování. V Perthu jej adoptuje rodina bohatého úředníka. Jenže chlapcova matka přežila a po návratu z nemocnice se zoufale snaží najít svého syna… (alza.cz)

Podobné produkty ako Oceán mezi námi (978-80-249-4573-6) , Plzeňská strašidla (978-80-87338-98-8)

Přitažlivost mezi námi (978-80-269-1937-7)

Přitažlivost mezi námi (978-80-269-1937-7)
Detail

Kniha - autor Brittainy C. Cherry, 296 stran, česky, pevná s přebalem lesklá S Grahamem Russellem jsme nebyli stvořeni jeden pro druhého. Můj život řídily emoce, zatímco on byl apatický. Já jsem měla hlavu plnou snů, zatímco on žil v nočních můrách. Brečela jsem, zatímco jeho slzy dávno vyschly. Navzdory jeho ledovému srdci a skutečnosti, že jsem měla tendence utíkat, jsme spolu někdy trávili čas. Čas, kdy se naše oči spojily, a my jsme spatřili tajemství toho druhého. Čas, kdy jeho rty ochutnaly můj strach a já vdechovala jeho bolest. Čas, kdy jsme si oba představovali, jaké by to bylo milovat se navzájem. V těch vteřinách jsme se oba vznášeli, ale když nás jednoho dne srazila tvrdá realita, gravitace nás donutila klesnout. Graham Russell nebyl muž, který by uměl milovat, a ani já jsem nebyla ženou, která by to uměla. A přesto, kdybych dostala šanci znovu padnout, udělala bych to zase s ním. Navždy. I kdyby nám bylo souzeno narazit na tvrdou zem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Přitažlivost mezi námi (978-80-269-1937-7) , Strašidlář - mezi námi čarodějnicemi (978-80-247-4214-4)

Krása mezi námi (978-80-277-0340-1)

Krása mezi námi  (978-80-277-0340-1)
Detail

Kniha - autor Cory Anderson, 336 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá ŽIVOT UMÍ BÝT KRUTÝ. V Idahu je zima. Obloha je temná. Chlad prostupuje až na kost. JACK TO VĚDĚL. Jacku Dahlovi už nic nezbývá. Kromě jeho mladšího bratra Mattyho, pro kterého by položil život. Jejich matka je mrtvá a peníze jim rychle docházejí. Jack musí učinit rozhodnutí – přijít o bratra, nebo najít ukradenou hotovost, která dostala jeho tátu do vězení. STEJNĚ JAKO JÁ. Ava Bardemová vede osamělý život plný ticha. Její nemilosrdný otec už sedmnáct let ovládá její osud. Naučil ji nikoho nemilovat. CÍTILA JSEM TŘEPETÁNÍ KŘÍDEL, KDYŽ JSME SE S JACKEM POTKALI? CÍTILA JSEM PŘICHÁZEJÍCÍ TORNÁDO? Ale teď chce Ava porušit pravidla, aby do svého srdce vpustila Jacka. Zjistí, že Jack i její otec hledají ty stejné peníze, a najednou musí čelit vlastnímu těžkému rozhodnutí – zůstat mlčet, nebo promluvit a pomoct bratrům přežít. KDYŽ SE OHLÉDNU ZPÁTKY, MYSLÍM SI, ŽE ANO. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krása mezi námi (978-80-277-0340-1) , Strašidlář - mezi námi trpaslíky (978-80-247-4858-0)

Stíny mezi námi (978-80-88363-05-7)

Stíny mezi námi (978-80-88363-05-7)
Detail

Kniha - autor Martin Rousek, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Hrozivé události navždy změnily její život. Třiadvacetiletá Lilly by nejraději zapomněla na všechny výjevy, které se jí neustále vracejí do mysli. Když jí sousedka Lucy navrhne daleký výlet, neváhá ani vteřinu. Musí pryč z města. Radost ale po pár hodinách vystřídá strach. Dívky jako zázrakem přežijí autohavárii, ocitají se však uprostřed hlubokých lesů. Při hledání pomoci se rozdělí, a Lilly vkročí do tajemné vesnice obývané k smrti vystrašenými lidmi. Jejich strach je na místě, jelikož zdejší divočina ukrývá dávné tajemství. Život mezi stromy není tak prázdný, jak by se mohlo zdát. Po Lucyině náhlém zmizení je jasné, že Lilly nečeká nic snadného. Místní poukazují na sousední liduprázdnou osadu. Možná nakonec nebude tak opuštěná… Desítky let stará tragédie se pomalu probouzí k životu a mihotající stíny uvnitř hvozdu utahují neviditelnou smyčku. Přicházejí. Zachrání Lilly svou kamarádku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stíny mezi námi (978-80-88363-05-7)

Trabanti mezi námi (978-80-7211-566-2)

Trabanti mezi námi (978-80-7211-566-2)
Detail

Kniha - 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jaké měla vaše rodina auto, když jste byli malí? Nebyl to náhodou trabant? Anebo byste si naopak do trabanta nikdy nesedli, protože...? Prostě k trabantům se váže spousta vzpomínek i emocí. A když projdou hlavou a rukama literátů, to je teprve něco! To si počtete! Psali spisovatelé i psavci z řad veřejnosti, ilustrovaly děti ze základních škol. (alza.cz)

Podobné produkty ako Trabanti mezi námi (978-80-7211-566-2)

Mlha mezi námi (978-80-267-2259-5)

Mlha mezi námi  (978-80-267-2259-5)
Detail

Kniha - autor Katarína Gillerová, 296 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Čtveřice přátel na dovolené v Apalačském pohoří usiluje o přízeň půvabné Caroline, která v tajemném sídle rozehrává hru plnou intrik. Zatímco jejich vztahy ovlivňuje žárlivost a vzájemná nevraživost, v okolí se začnou dít podezřelé věci, které vyústí v tragédii. O dvě desetiletí později vycházejí najevo události, které navždy ovlivnily několik osudů. Na neopětovanou lásku však nelze nikdy zapomenout. Stejně jako na lež a nevykonanou pomstu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mlha mezi námi (978-80-267-2259-5)

Oheň mezi námi (978-80-269-1855-4)

Oheň mezi námi (978-80-269-1855-4)
Detail

Kniha - autor Brittainy C. Cherry, 344 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá "Byl jednou jeden kluk, kterého jsem milovala. Logan Francis Silverstone a já jsme byli úplné protiklady. Já jsem ráda tancovala, zatímco on mnohem radši jen klidně stál. On byl tichý, zatímco já jsem si neustále pouštěla pusu na špacír. On ze sebe stěží vymáčkl úsměv a já se odmítala mračit. Té noci, kdy jsem uviděla temnotu, která v něm skutečně žila, jsem nedokázala odvrátit zrak. Společně jsme byli zlomení, a přesto jako jeden celek. Nebyli jsme si souzeni, a přesto jsme chtěli být spolu. Byli jsme jako dvě hvězdy zářící na noční obloze, hledající lepší zítřky. Až do toho dne, kdy jsem ho ztratila. Zahodil náš vztah jedním ukvapeným rozhodnutím – rozhodnutím, které navždy vše změnilo. Byl jednou jeden kluk, kterého jsem milovala. A na pár nádechů, pár šepotů, pár okamžiků jsem si myslela, že on mě taky miloval." (alza.cz)

Podobné produkty ako Oheň mezi námi (978-80-269-1855-4)

Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích - Sandra Vebrová - e-kniha

Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích - Sandra Vebrová - e-kniha
Detail

eBook:,Rodina Ducháčkových opět na scéně! Duší svět ovládl zmatek. Začala se ztrácet mlha a všechno je vzhůru nohama. Na stopu této záhady se vydává i naše známá trojice Simon, Olívie a Bubi. Vypraví se za bratrancem Alfím, aby objevili tajemství kouzelných Mlhčarovníků, ale to je jen začátek jejich dobrodružství.Jak to bylo s neznámou Strašidelnou radou? A patřil do ní i prapradědeček z Ducháčkovic rodiny? Co se stane, když Olívie objeví zmínku o mlhupírech, kteří sají mlhu a hrozně se cpou? A existují vůbec ještě?Kdo posílá Ducháčkovic triu mizící vzkazy plné varování?A co čeká naše dobrodruhy v Dávnokraji, oblasti s pořádně mrzutými, nevyzpytatelnými duchy? Těšte se na strašidelná setkání, nečekané zvraty, napínavé pátrání, ale i spoustu legrace. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích - Sandra Vebrová - e-kniha

Luděk Sobota: Paraziti mezi námi (978-80-265-1032-1)

Luděk Sobota: Paraziti mezi námi (978-80-265-1032-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Petr Novotný, 192 stran, česky Kromě hraní a dělání komika chtěl Luděk Sobota už od dětství také psát. Mám syndrom zakuklení. To prý teď mají hlavně děti, protože nechodily přes rok do školy. Já už jsem taky trochu jako dítě, a tak jsem se uchýlil k pasivitě – a to až takové, že si za to sice nadávám, ale stejně u toho polehávám. A přemýšlím. U psaní se vracím sám k sobě. Nejsem žádný hrdina ani výjimečný člověk, ale chci zdokumentovat cestu, kterou jsem ušel. A protože je důležité být upřímný, v téhle knížce na sebe tedy vykecám všechno. (alza.cz)

Podobné produkty ako Luděk Sobota: Paraziti mezi námi (978-80-265-1032-1)

Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra Vebrová, Václav Ráž - e-kniha

Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra Vebrová, Václav Ráž - e-kniha
Detail

eBook:,Mlha pomalu řídne... a ano, už je vidíme! Rodina Ducháčkových a s nimi nové příběhy plné napětí, dobrodružství a humoru.Rodinu Ducháčkových už znáte! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olivie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Seznámíme se s Mlžany z Blatšeru, dozvíme se, jaké záhady zkoumají na Mlžanské akademii věd a vydáme se na mlžanský karneval přízraků.Jaké to bylo, když se Ducháčkovi se svým stěhovavým domem usadili na blatech? Jak dopadla návštěva nafoukaného bratrance Alfieho, který je pověstný svojí mrzutostí? Kdo krade důležité přísady do lektvarů a kouzelné laboratorní předměty na Mlžanské akademii? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra Vebrová, Václav Ráž - e-kniha

Peklo je prázdné, ďáblové jsou mezi námi (978-80-257-3854-2)

Peklo je prázdné, ďáblové jsou mezi námi (978-80-257-3854-2)
Detail

Kniha - autor Marie Bardiaux-Vaiente, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jeruzalém, 11. dubna 1961. Začíná proces s Adolfem Eichmannem. Referovat o něm má francouzská novinářka, kterou doprovází izraelský kolega. K nim se přidává Hannah Arendtová, třetí hlas komentující tuto významnou historickou událost. Z Jeruzaléma do Wannsee, přes Argentinu a Osvětim; komiks, který zavádí čtenáře na sám okraj pekla jménem šoa. Jak potrestat někoho, kdo spáchal nevýslovné zločiny? Je trest smrti přiměřený? Napraví něco? Má vůbec smysl – tváří v tvář šesti miliónům mrtvých a masovému vyhlazování? Mladý izraelský stát v roce 1954 odvážně zrušil hrdelní trest za zločiny spadající pod trestní zákoník a při tomto rozhodnutí se opíral o judaismus, což je abolicionistické náboženství už z podstaty. Ale… existuje i u trestu smrti nějaká výjimka? „Dá se vůbec přemýšlet o trestu smrti, když před vámi stojí jeden z nejstrašnějších katů dějin?“ Marie Bardiaux-Vaiente je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Peklo je prázdné, ďáblové jsou mezi námi (978-80-257-3854-2)

Mezi námi piloty: aneb Pojďte si semnou zalétat (978-80-7666-012-0)

Mezi námi piloty: aneb Pojďte si semnou zalétat (978-80-7666-012-0)
Detail

Kniha - autor Zdeněk Junek, 232 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jaké to je, vznést se poprvé v letadle sám?Přitáhnout knipl akrobatického letadla a vystřelit kolmo k nebi, a pak padat střemhlav k zemi? Řídit větroň v bouřkovém mraku za krupobití ve výšce pět kilometrů nad zemí nebo ztratit se bez navigace nad neznámou krajinou? Plout tiše v balónu nad podvečerní krajinou a zdravit lidičky, co k vám zvedají hlavy… Příběhy o životě mezi letadly, piloty a parašutisty, o legraci i strachu, napětí a smutku, létání „za Husáka“ ve Svazarmu i ve svobodné době po Sametové revoluci, které prožil autor, dlouholetý strakonický aeroklubák a bývalý reprezentant Československa v letecké navigaci, a také jeho kamarádi z českých a slovenských letišť. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mezi námi piloty: aneb Pojďte si semnou zalétat (978-80-7666-012-0)

Strašidlář - Mezi námi starobylými strašidly (978-80-247-5082-8)

Strašidlář - Mezi námi starobylými strašidly (978-80-247-5082-8)
Detail

Elektronická kniha ze série Strašidlář, autor Hynek Klimek, Zdeňka Študlarová, 64 stran Pojďte s námi za strašidly! Věděli jste, že vedle polednic a klekánic existují i poledníčci a klekáníčci, a také bejválci, obilní mužíčci, sekavé báby a mnohé další zlé i dobrotivé tajemné bytosti, včetně obrovitého lidožravého pavouka ze zapovězených lesů? V knížce najdete originální mapku s výskytem starobylých strašidel. (alza.cz)

Podobné produkty ako Strašidlář - Mezi námi starobylými strašidly (978-80-247-5082-8)

Strašidlář - Mezi námi cizokrajnými strašidly (978-80-247-5628-8)

Strašidlář - Mezi námi cizokrajnými strašidly (978-80-247-5628-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Zdeňka Študlarová, 64 stran Vypravěčem je vzdělaný severský elf. Dozvíte se od něj, jak se z tuleních žen stávají krásné dívky, jak se skandinávští trollové zmenšují až do trpasličí velikosti, jak nebezpečné jsou proradné bosorky ze Slovenska nebo škodolibé řecké harpyje. Detaily knihy: Autor: Zdeňka Študlarová Rok vydání: 2016 ISBN: 978-80-247-5628-8 Počet stran: 64 (alza.cz)

Podobné produkty ako Strašidlář - Mezi námi cizokrajnými strašidly (978-80-247-5628-8)

Exotem na této zemi: O Božím milosrdenství mezi námi (978-80-262-1099-3)

Exotem na této zemi: O Božím milosrdenství mezi námi (978-80-262-1099-3)
Detail

Kniha - autor Ladislav Heryán, 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha známého salesiánského kněze a pedagoga, „pastýře undergroundu“, je putováním po stopách Božího milosrdenství na této zemi. V krátkých příbězích se setkávají dva světy: svět Heryánovy kněžské každodennosti vyplněný setkáními s lidmi z různých vrstev společnosti, vesměs ale z jejích okrajů, a svět biblických poselství a podobenství. Ty vnášejí do naší současnosti paprsky pochopení a smyslu, ale také nastavují zrcadlo naší pýše a sobectví. Heryán ukazuje, jak je svět naplněn Božím milosrdenstvím, které nás v každé chvíli vybízí k tomu, abychom změnily naše uvažování a nechali se jím prostoupit. Jednotlivé kapitoly-příběhy knihy zaujmou bezprostředností a upřímností, s jakou nahlížejí v Boží perspektivě aktuální dění kolem nás, a prohlubují touhu po obrácení srdcí. Ladislav Heryán je známý salesiánský kněz, biblista a pedagog. (alza.cz)

Podobné produkty ako Exotem na této zemi: O Božím milosrdenství mezi námi (978-80-262-1099-3)

Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi (978-80-262-1538-7)

Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi (978-80-262-1538-7)
Detail

Kniha - autor Ladislav Heryán, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Známý salesiánský autor ve své nové knize vede každého k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje. Není místa, kde bychom se s Bohem nemohli setkat, ať je to nemocniční pokoj, nebo rockový koncert. Jde jen o to, abychom se neuzavírali do ulit svých představ, předsudků a zatvrzelostí. V desítkách příběhů ze svého působení se Heryán dotýká nejrozmanitějších lidských osudů a vybízí nás, abychom otevřeli oči svých srdcí a vyšli Boží přítomnosti mezi námi naproti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi (978-80-262-1538-7)

Stopařem na této zemi: O Boží velkorysosti mezi námi (978-80-262-1268-3)

Stopařem na této zemi: O Boží velkorysosti mezi námi (978-80-262-1268-3)
Detail

Kniha - autor Ladislav Heryán, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha je volným pokračováním autorovy úspěšné a moudré knihy Exotem na této zemi. Příběhy z bohatého Heryánova života plného setkání s nejrůznějšími lidmi všech společenských vrstev se prolínají s jeho kněžskou službou a spojují se s výkladem biblických pasáží. Spojujícím leitmotivem je téma Boží velkorysosti, jejíž uvědomění vede člověka k radosti, svobodě a chuti podílet se na ní svou vlastní aktivitou pro druhé. (alza.cz)

Podobné produkty ako Stopařem na této zemi: O Boží velkorysosti mezi námi (978-80-262-1268-3)

Zrůda mezi námi: Síla jedné lásky (978-80-7229-640-8)

Zrůda mezi námi: Síla jedné lásky (978-80-7229-640-8)
Detail

Kniha - autor Marta Lhoťanová, 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ve chvíli, kdy se může zdát, že už je zdánlivě po všem a téměř třicetiletá, atraktivní a sympatická Daniela sedí odsouzená ve vězení za vraždu, ke které se přiznala, začíná vyprávět svůj příběh. Život plný lásky, přátelství, lukrativní práce a všeho, co chtěla, žila ještě před nedávnem. V době, kdy její přítel Patrik začne vyšetřovat případ sériového vraha se její život během krátké doby změní. Ani jeden z nich ale netuší, co všechno je ve spojitosti s vrahem čeká. Co vedlo Danielu k tomu, aby se ocitla ve vězení za brutální čin a kdo je vlastně ta zrůda mezi námi? (alza.cz)

Podobné produkty ako Zrůda mezi námi: Síla jedné lásky (978-80-7229-640-8)

Jiskra mezi námi (978-83-276-8143-0)

Jiskra mezi námi (978-83-276-8143-0)
Detail

Elektronická kniha - ze série Harlequin Desire, autor Sheri WhiteFeatherová, 161 stran, česky Kariéra módní stylistky Alice má šanci se konečně pořádně rozjet díky zakázce pro Spencera Riggse, jednu z nejžádanějších hvězd country v Nashvillu. Jejich spolupráci poněkud komplikuje to, že před pěti lety byli milenci. Tehdy byla Alice ještě divoká holka a Spencer chudý a neznámý barman. Jak se zdá, jiskra, která tehdy mezi nimi přeskočila, nepřestává hořet… (alza.cz)

Podobné produkty ako Jiskra mezi námi (978-83-276-8143-0)

Mezi námi letadly (978-80-271-3201-0)

Mezi námi letadly (978-80-271-3201-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Iva Hoňková, 104 stran, česky Většina lidí si pod názvem Tatra představuje těžké, zablácené nákladní auto. Málokdo dnes ví, že Tatra je i letadlo. A právě o letadlu Norbertovi a jeho synu Otíkovi ze studéneckého hangáru je tato kniha. Spolu s dalšími letadly zažívají různá dobrodružství, účastní se soutěží i leteckých přehlídek, a jedno z nich dokonce doletí až do Afriky! Nevěříte? Je to pravda. Všechny naše příběhy jsou založeny na událostech, které se skutečně staly. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mezi námi letadly (978-80-271-3201-0)

Mezi námi lháři (978-80-756-5631-5)

Mezi námi lháři (978-80-756-5631-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Caroline Englandová, 397 stran, česky Hra na pravdu začíná a pravda bude boletŘíkali si A-tým a na střední to byla nerozlučná čtyřka. Dnes už má každý z nich dobrou práci, pěkný dům, trvalý vztah… a malé temné tajemství. Jenže lhát se donekonečna nedá – ani svým nejbližším, ani sám sobě. To, co mělo navždy zůstat skryto v zákoutích lidské duše nebo v hlubinách minulosti, se hlásí o svá práva.Tento strhující thriller vás zavede do britského Manchesteru, kde čtveřice přátel a jejich rodiny žijí své životy v trysku moderní doby. Je tu však i kus „staré dobré“ Anglie s čajem, sendviči, nedělními bohoslužbami a velkými svatbami, kde se sejde celé příbuzenstvo a pár skleniček rozváže údy i jazyky. Právě na svatbě Nicka a Lisy začínají vycházet na povrch tíživé skutečnosti, které dosud aktéři příběhu tak úzkostlivě tajili před ostatními. Drolí se maska věrného manžela, starostlivého otce, milujících rodičů. Všichni lžou, a všichni to vlastně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mezi námi lháři (978-80-756-5631-5)

Mezi námi letadly (978-80-271-3201-0)

Mezi námi letadly (978-80-271-3201-0)
Detail

Kniha - autor Libor Špůrek; Iva Hoňková, 104 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Většina lidí si pod názvem Tatra představuje těžké, zablácené nákladní auto. Málokdo dnes ví, že Tatra je i letadlo. A právě o letadlu Norbertovi a jeho synu Otíkovi ze studéneckého hangáru je tato kniha. Spolu s dalšími letadly zažívají různá dobrodružství, účastní se soutěží i leteckých přehlídek, a jedno z nich dokonce doletí až do Afriky! Nevěříte? Je to pravda. Všechny naše příběhy jsou založeny na událostech, které se skutečně staly. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mezi námi letadly (978-80-271-3201-0)

Strašidlář - Mezi námi přízraky (978-80-247-5401-7)

Strašidlář - Mezi námi přízraky (978-80-247-5401-7)
Detail

Elektronická kniha ze série Strašidlář, autor Hynek Klimek, Zdeňka Študlarová, 64 stran Další díl oblíbené série pohádkových příběhů, které vycházejí z lidových pověstí, je tentokrát o strašidelných přízracích. Dozvíte se, kdo vlastně přízraky jsou, kde je naleznete a zda jsou to bytosti jenom zlé, anebo také hodné. (alza.cz)

Podobné produkty ako Strašidlář - Mezi námi přízraky (978-80-247-5401-7)
Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (978-80-253-2189-8), Ducháčkovic rodina: aneb Strašidla mezi námi, Ducháčkovic rodina (978-80-253-2189-8), Ducháčkovic rodina – aneb Tajemství půlnoční mlhy (978-80-253-2118-8), Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích (978-80-253-2797-5), Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy , Karel mezi námi (978-80-87431-52-8), Zrůda mezi námi (978-80-722-9640-8), Strašidla na hlídání – Půlnoční královna (978-80-253-4453-8), Strašidlář - Mezi námi starobylými strašidly (978-80-247-5082-8), Strašidlář - Mezi námi cizokrajnými strašidly (978-80-247-5628-8), Mezi námi piloty: aneb Pojďte si semnou zalétat (978-80-7666-012-0), Hora mezi námi, Manželka mezi námi, Zrůda mezi námi: Síla jedné lásky (978-80-7229-640-8), Oheň mezi námi (978-80-269-1855-4), Mlha mezi námi (978-80-267-2259-5), Stíny mezi námi (978-80-88363-05-7), Mezi námi letadly (978-80-271-3201-0), Tajemství mezi námi (978-80-243-9750-4), Oceán mezi námi (978-80-249-4573-6), Mezi námi lháři (978-80-756-5631-5), Paraziti mezi námi (978-80-265-1032-1), Trabanti mezi námi (978-80-7211-566-2), Zeď mezi námi (978-80-266-1597-2), Krása mezi námi (978-80-277-0340-1), Přitažlivost mezi námi (978-80-269-1937-7), Plzeňská strašidla (978-80-87338-98-8), Strašidlář - Mezi námi čarodějnicemi (978-80-247-4214-4), Strašidlář - Mezi námi trpaslíky (978-80-247-4858-0)