Drontal dog flavour 24 tablety

Našli jsme pro tebe Drontal dog flavour 24 tablety. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Drontal dog flavour 24 tablety

Drontal Dog Flavour 150/144/50mg 2 tablety

Drontal Dog Flavour 150/144/50mg 2 tablety

Drontal Dog Flavour 150/144/50mg tbl.2 Určen k léčbě smíšených parazitárních infekcí vyvolaných oblými a plochými červy. (pilulka.cz)

Drontal Dog Flavour XL 525/504/175mg 2 tablety

Drontal Dog Flavour XL 525/504/175mg 2 tablety

Drontal Dog Flavour XL 525/504/175mg tbl.2 Sdílejte radost, ne červy! Chcete mít zdravé a spokojené domácí mazlíčky? Pak je pravidelně odčervujte aspoň 4x ročně přípravky řady Drontal. (pilulka.cz)

Drontal Dog Flavour 150/144/50mg tbl.2

Drontal Dog Flavour 150/144/50mg tbl.2

Drontal Dog Flavour jsou tablety s masovou příchutí ve tvaru kostičky pro psy, které jsou určeny pro léčbu parazitárních infekcí vyvolaných oblými a plochými červy (škrkavky, měchovci, tenkohlavci, tasemnice) a prvoky Giardia. (benu.cz)

Drontal Dog Flavour XL 525/504/175mg tbl.2

Drontal Dog Flavour XL 525/504/175mg tbl.2

Drontal Dog Flavour XL je světle hnědá tableta s masovou příchutí, ve tvaru kosti s dělící rýhou na obou stranách pro léčbu parazitárních infekcí vyvolaných oblými a plochými červy (škrkavky, měchovci, tenkohlavci, tasemnice) a prvoky Giardia. Tablety lze dělit na poloviny. Balení obsahuje 2 tablety. (benu.cz)

Drontal tablety 24

Drontal tablety 24

Drontal tbl.24 Drontal® - pro kočky a koťata (pilulka.cz)

Drontal 2 tablety

Drontal 2 tablety

Drontal a.u.v.tbl.2 Pro kočky a koťata. Drontal je účinný proti oblým a plochým červům koček. (pilulka.cz)

Drontal 3x8 tablet

Drontal 3x8 tablet

Drontal a.u.v.tbl.3x8 Drontal® - pro kočky a koťata. (pilulka.cz)

DEHINEL PLUS FLAVOUR tablety pro psy

DEHINEL PLUS FLAVOUR tablety pro psy

Dehinel plus Flavour a.u.v. tbl. 1x2 Určen k prevenci a léčbě infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů i štěňat (škrkavky, měchovci, tasemnice). (pilulka.cz)

Trixie dog HAIR/SKIN tablety - 220g

Trixie dog  HAIR/SKIN tablety - 220g

Hair Skin - srst a kůže - s obsahem zinku, biotinu, pivovarských kvasnic a kyseliny křemičité (krmeni.cz)

Geloren Dog žvýkací gelové tablety 90 tbl.

Geloren Dog žvýkací gelové tablety 90 tbl.

Geloren Dog je určen pro komplexní ochranu a regeneraci kloubů, vazů a šlach. Obsahuje 5 účinných látek v maximální koncentraci. Je v unikátní formě želatinových tablet s příchutí uzené šunky, což zaručuje vysokou atraktivitu pro psy, snadné dávkování a jednoduché užívání. Geloren Dog je na rozdíl od klasických prášků nebo tablet možné užívat i jako odměnu nebo cvičební pomůcku. Neobsahuje cukr a lze ho užívat po neomezenou dobu. Kyselina hyaluronová - slouží jako lubrikant a tlumič nárazů v kloubech. Chondroitin sulfát - chrupavce dodává pružnost. Želatina - stavební látky pro regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů a chrupavek. Balení obsahuje 90 gelových tablet. (benu.cz)

Trixie dog BEAUTY/CELL protection tablety - 220g

Trixie dog  BEAUTY/CELL protection tablety - 220g

Beauty Cell protect - krása a ochrana buněk - s antioxidanty, zinkem, kyselinou křemičitou a kopřivou (krmeni.cz)

Dr.Müller Panthenol tablety 40mg 24 tablet

Dr.Müller Panthenol tablety 40mg 24 tablet

Panthenol tablety 40mg tbl.24 Přípravek s obsahem kyseliny pantothenové přispívá ke snížení míry únavy, vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. (pilulka.cz)

Dr.Müller Panthenol tablety 100mg 24 tablet

Dr.Müller Panthenol tablety 100mg 24 tablet

Panthenol tablety 100mg tbl.24 Přípravek s obsahem kyseliny pantothenové přispívá ke snížení míry únavy, vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. (pilulka.cz)

Valetol 24 tablet

Valetol 24 tablet

Valetol por.tbl.nob.24 Valetol užívají dospělí a mladiství krátkodobě při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, migréně, při bolestech pohybového ústrojí, po operacích, při bolesti doprovázející nachlazení a chřipku, při bolestivé menstruaci. (pilulka.cz)

Litorsal šumivé tablety citron-máta 24 tablet

Litorsal šumivé tablety citron-máta 24 tablet

Litorsan šumivé tablety s příchutí citron a máta doplňují tekutiny, minerály a elektrolyty, navíc dodávají energii. Používají se při dehydrataci. Balení obsahuje 24 šumivých tablet. (benu.cz)

Nurofen 200mg 24 tablet

Nurofen 200mg 24 tablet

Nurofen 200mg tbl.obd.24 Nurofen se používá u mírných až středně silných bolesti jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zad, bolesti zubů, neuralgie, bolesti při menstruaci, bolesti svalů a kloubů a bolesti po operaci. Rovněž potlačuje zánět a horečku. (pilulka.cz)

Nurofen 400mg 24 tablet

Nurofen 400mg 24 tablet

Nurofen 400mg tbl.obd.24 Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika. Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje horečku. (pilulka.cz)

Fitmin Dog Purity Zažívání a detoxikace - tablety 70 ks

Fitmin Dog Purity Zažívání a detoxikace - tablety 70 ks

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Tablety Fitmin dog Purity Zažívání a detoxikace pomáhají stabilizovat střevní mikroflóru a jsou vhodné i při akutních průjmových stavech. Díky obsahu huminových kyselin, pivovarských kvasnic, chlorely a dalších účinných látek udržují trávicí trakt vašeho psa ve skvělé formě. (mall.cz)

Enervit GT Sport (24 tablet)

Enervit GT Sport (24 tablet)

Energetické tablety kofein,citrón a lesní ovoce ; vhodné během tréninku; hmotnost 96 g; Energetická hodnota: 388 kcal/1646 kJ; Složení na 100 g: tuky 0,12 g, nasycené mastné kyseliny 0,11 g, sacharidy 3,6 g, cukry 3,36 g, vláknina 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,009 g; Výrobek neobsahuje: celer a výrobky z něj, hořčice a výrobky z ní, korýši a výrobky z nich, měkkýši a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany, podzemnice olejná a výrobky z ní, ryby a výrobky z nich a vlčí bob (lupina) a výrobky z něj Energetické tablety Enervit GT Sport jsou určeny pro nastartování energetických systémů vašeho těla pro sportovní výkon, ale také rychle zažehnají vaší únavu. Napomáhají dlouhodobému uvolňování a mají rychlý nástup účinku do 20 minut. Specifické složení Enervit GT… (alza.cz)

Paralen® 500 24 tablet

Paralen® 500 24 tablet

Paralen 500 tbl.nob.24x500mg Tablety jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Dále při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. (pilulka.cz)

Panadol Novum 500mg 24 tablet

Panadol Novum 500mg 24 tablet

Panadol Novum 500mg, 24 tablet Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické bolesti, bolesti kloubů, svalů. Vhodný při horečce, chřipkových onemocněních. Tablety obsahují technologii Optizorb™, která umožňuje rychlejší uvolnění účinné látky již za 5 minut po požití. (pilulka.cz)

Fitmin dog Purity Zažívání a detoxikace - tablety 70 ks …

Fitmin dog Purity Zažívání a detoxikace - tablety 70 ks (8595237018482)

Doplněk stravy pro psy vhodný pro plemena všech velikostí, forma: tableta, 70 tablet v balení, účel: na trávení Špatné trávení psa se nevyplácí podceňovat. Pokud se u vašeho pejska vyskytnou trávicí obtíže, je vhodné je řešit. Jedna z možností je podávání doplňku stravy pro psy Fitmin dog Purity Zažívání a detoxikace - tablety 70 ks, které podporují detoxikaci organismu a dokážou podpořit i prospěšnou střevní mikroflóru. Zklidní zažívání při výskytu zažívacích problémů jako jsou gastroenteritidy, průjmy apod., během plánovaného odčervení psa a v období, kdy ho převádíte na nové krmivo. Díky obsahu huminových kyselin (Humac), Chlorelly, pivovarských kvasnic, prebiotik, probiotik a dalších účinných látek působí příznivě na trávicí trakt psů. Výživový doplněk české tradiční firmy FITMIN… (alza.cz)

Drontal pro kočky 2tbl

Drontal pro kočky 2tbl

Bojuje vaše kočka s vnitřními parazity? Pomozte jí a nechte ji odčervit pomocí tablet Drontal pro kočky. Skladem, osobní odběr zdarma ve více než 150 lékárnách. (benu.cz)

Enervit GT Sport 24 tablet citron

Enervit GT Sport 24 tablet citron

Energetické tablety Enervit GT Sport pro rychlé zažehnání nastupující únavy i pro průběžné doplňování energie. (mall.cz)

Panthenol tablety 40mg tbl.24 Dr.Müller

Panthenol tablety 40mg tbl.24 Dr.Müller

Panthenol je doplněk stravy s vysokým obsahem kyseliny pantotenové, která patří do skupiny vitamínů B. Neobsahuje sacharózu. Komfortní užívání tablet s pozvolným rozpouštěním v ústech.Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Kyselina pantothenová přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů.Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální činnosti.Balení obsahuje 24 tablet. (benu.cz)

Isostar Energetické Tablety 24 × 4 G

Isostar Energetické Tablety 24 × 4 G

Rychlý zdroj energie při sportu. (decathlon.cz)

Brufen rapid 400mg 24 potahovaných tablet

Brufen rapid 400mg 24 potahovaných tablet

Brufen rapid 400mg tbl.flm.24 I Brufen rapid se používá při bolestech hlavy, migrénách, bolestech zubů, menstruačních bolestí a nachlazení. (pilulka.cz)

Neo-Angin bez cukru tablety 24

Neo-Angin bez cukru tablety 24

Neo-Angin bez cukru tbl.24 Užívá se při bolestech v krku, chrapotu, kataru, nachlazení, zánětech sliznic v ústech a dásní. Neo-angin bez cukru tablety působí preventivně u chřipkových infekcí. (pilulka.cz)

Galmed Gastrocid žvýkací tablety 24 ks

Galmed Gastrocid žvýkací tablety 24 ks

Gastrocid Galmed tbl.24 Žvýkací tablety Gastrocid peppermint Galmed je doplněk stravy. Vápník přispívá k normální funkci trávících enzymů. (pilulka.cz)

Drontal JUNIOR suspenze 50ml + aplikátor

Drontal JUNIOR suspenze 50ml + aplikátor

Drontal JUNIOR a.u.v.susp.50ml+apl. Drontal® junior - pro štěňata proti jejich nejčastějším střevním parazitům. (pilulka.cz)

SEVENTH GENERATION Tablety do myčky All in One Free&Clear 24 tablet

SEVENTH GENERATION Tablety do myčky All in One Free&Clear 24 tablet

Seventh Generation Free & Clear All-in-One tablety do myčky využívají sílu rostlin a minerálů a jsou biologicky rozložitelné (85 % složek je rostlinného a minerálního původu). Neobsahují barviva, syntetické parfémy ani chlor. Náš produkt nebyl testován na zvířatech a neobsahuje žádné složky živočišného původu. Při výrobě produktu netrpěla žádná zvířata – to potvrzuje i certifikát Leaping Bunny. Karton je vyroben ze 100% recyklovaného papírového vlákna a je 100% recyklovatelný. Výrobek splňuje přísná kritéria evropského ekologického certifikátu EU Ecolabel. Vlastnosti: bez zbytečných vůní, barviv a chloru biologicky snadno rozložitelné 85 % složek je rostlinného a minerálního původu netestované na zvířatech 100% recyklovaný & recyklovatelný obal certifikováno EU Ecolabel a Leaping… (feedo.cz)

Biotter Pharma Mateřídouška s podbělem 24 tablet

Biotter Pharma Mateřídouška s podbělem 24 tablet

Mateřídouška obecná s podbělem lékařským + vitamín C a zinek je doplněk stravy ve formě bylinných pastilek rozpustných v ústech. usnadňuje odkašlávání podporuje imunitu organizmu má příznivý vliv na udržení normálního fungování horních dýchacích cest. (mall.cz)

Zdrovit Litorsal citron-máta 24 šumivých tablet

Zdrovit Litorsal citron-máta 24 šumivých tablet

Litorsal šumivé tablety citron-máta 24 tablet Šumivé tablety jsou vhodné při dehydrataci způsobené zvracením, průjmem, horkým počasím, dehydrataci a ztrátě elektrolytů způsobené nadměrnou konzumací alkoholu a ztrátě vody a elektrolytů během sportovních a pohybových aktivit. (pilulka.cz)

Biotter Pharma Mateřídouška s podbělem 24 tablet

Biotter Pharma Mateřídouška s podbělem 24 tablet

Mateřídouška obecná s podbělem lékařským + vitamín C a zinek je doplněk stravy ve formě bylinných pastilek rozpustných v ústech. usnadňuje odkašlávání podporuje imunitu organizmu má příznivý vliv na udržení normálního fungování horních dýchacích cest (vivantis.cz)

Coldrex proti chřipce a nachlazení 24 tablet

Coldrex proti chřipce a nachlazení 24 tablet

Coldrex tablety por.tbl.nob.24 Coldrex Tablety Vám účinně pomohou, pokud Vás přepadla chřipka či nachlazení a Vy přesto musíte do práce. Rychlá úleva od chřipky a nachlazení. (pilulka.cz)

Favea Larypront se šalvějovou silicí 24 tablet

Favea  Larypront se šalvějovou silicí 24 tablet

Larypront tbl.24 LARYPRONT® obsahuje stabilizovaný vaječný bílek, který je přirozeným zdrojem lysozymu. Lysozym je enzym, který štěpí stěny bakterií a ničí je. Vitamín C podporuje funkce nervového a imunitního systému a přispívá k snížení únavy a vyčerpání. (pilulka.cz)

Ibalgin® 200 200mg 24 potahovaných tablet

Ibalgin® 200 200mg 24 potahovaných tablet

Ibalgin 200 200mg tbl.flm. 24 Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Používá se např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, bolestech po operaci, při bolesti svalů a kloubů. (pilulka.cz)

Biotter Pharma Mateřídouška s podbělem 24 tablet

Biotter Pharma Mateřídouška s podbělem 24 tablet

Mateřídouška obecná s podbělem lékařským + vitamín C a zinek je doplněk stravy ve formě bylinných pastilek rozpustných v ústech. usnadňuje odkašlávání podporuje imunitu organizmu má příznivý vliv na udržení normálního fungování horních dýchacích cest (prozdravi.cz)

LIVSANE Tablety na akutní pálení žáhy 24 ks

LIVSANE Tablety na akutní pálení žáhy 24 ks

LIVSANE na akutní pálení žáhy je zdravotnický prostředek ve formě tablet.Pro léčbu příznaků pálení žáhy, kyselé regurgitace (reflux) a při žaludečních poruchách způsobených žaludečními kyselinami.Mají příjemnou peprmintovou příchuť.Balení obsahuje 24 ks. (benu.cz)

Favea Larypront s propolisem a citrónem 24 tablet

Favea  Larypront s propolisem a citrónem 24 tablet

Larypront tbl.24 s propolisem a citrónem LARYPRONT® obsahuje stabilizovaný vaječný bílek, který je přirozeným zdrojem lysozymu. Lysozym je enzym, který štěpí stěny bakterií a ničí je. Vitamin C podporuje funkce nervového a imunitního systému a přispívá k snížení únavy a vyčerpání. (pilulka.cz)

Paralen® Extra proti bolesti 24 potahovaných tablet

Paralen® Extra proti bolesti 24 potahovaných tablet

Paralen Extra proti bolesti 500/65mg tbl.flm.24 PARALEN EXTRA je vhodný k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, revmatických a svalových bolestech a bolestech při menstruaci. (pilulka.cz)

SEVENTH GENERATION AiO Free&Clear 24 tablet (8717163711125)

SEVENTH GENERATION AiO Free&Clear 24 tablet (8717163711125)

Eko tablety do myčky bez parfemace, přírodní složení .jquery-ripples {position: relative;z-index: 0;}.jquery-ripples {position: relative;z-index: 0;}Je to slib, že při každém našem rozhodnutí budeme brát ohled na blaho naší společnosti a pečlivě zvážíme dopad, který má naše firma na dalších sedm generací. Věříme, že každý jednotlivec by se měl chovat ohleduplně k přírodě, protože zdravý život můžeme vést pouze na zdravé planetě. Snažíme se, aby i pro děti dětí našich dětí byla Země krásným místem k žití.Biologicky snadno rozložitelné tablety do myšky SEVENTH GENERATION AiO Free&Clear nezatěžují přírodu. Navíc neobsahují žádné syntetické vůně, barviva ani chlor. V balení najdete 24 tablet.Jsme hrdí na to, že naše produkty splňují přísná ekologická kritéria certifikace EU Ecolabel,… (alza.cz)

The Protein Works 24/7 Super Multivitamin 90 tablet

The Protein Works 24/7 Super Multivitamin 90 tablet

Vědecky podpořený multivitaminový a multiminerálový přípravek od britského TPW pro podporu energie a imunity, který chrání organismus 24/7. (mall.cz)

Enervit GT Sport s kofeinem 24 tablet lesní ovoce

Enervit GT Sport s kofeinem 24 tablet lesní ovoce

Energetické tablety Enervit GT Sport s kofeinem pro rychlé zažehnání nastupující únavy i pro průběžné doplňování energie. (mall.cz)

Biotter Mateřídouška s podbělem 24 tablet - exp. 06/2020

Biotter Mateřídouška s podbělem 24 tablet - exp. 06/2020

Biotter Mateřídouška s podbělem tbl.24 Mateřídouška obecná s podbělem lékařským + vitamín C a zinek je doplněk stravy ve formě bylinných pastilek rozpustných v ústech. Mateřídouška s podbělem mají příznivý vliv na udržení normálního fungování horních dýchacích cest. Složení přípravku přispívá k normálnímu fungování imunitního systému. (pilulka.cz)

Seventh Generation All in One Free&Clear 24 tablet

Seventh Generation All in One Free&Clear 24 tablet

Tablety do myčky All in One Free&Clear využívají sílu rostlin a minerálů. Jsou biologicky rozložitelné (85 % složek je rostlinného a minerálního původu), a navíc neobsahují barviva, syntetické parfémy ani chlor. (mall.cz)

Seventh generation Free & Clear tablety do myčky 24 ks

Seventh generation Free & Clear tablety do myčky 24 ks

Seventh Generation Free & Clear All-in-One tablety do myčky využívají sílu rostlin a minerálů a jsou biologicky rozložitelné (85 % složek je rostlinného a minerálního původu). Neobsahují barviva, syntetické parfémy ani chlor. Tento produkt nebyl testován na zvířatech a neobsahuje žádné složky živočišného původu. Při výrobě produktu netrpěla žádná zvířata - to potvrzuje i certifikát Leaping Bunny. Karton je vyroben ze 100% recyklovaného papírového vlákna a je 100% recyklovatelný. Výrobek splňuje přísná kritéria evropského ekologického certifikátu EU Ecolabel. (ageo.cz)

Paralen® Grip Chřipka a bolest 24 potahovaných tablet

Paralen® Grip Chřipka a bolest 24 potahovaných tablet

Paralen Grip Chřipka+bolest 500/25/5mg tbl.flm24 I Přípravek PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST účinně zmírňuje mnoho příznaků chřipky a nachlazení. Mezi tyto příznaky patří horečka, bolest hlavy, zimnice, zahleněný nebo ucpaný nos, bolesti krku a bolesti vedlejších nosních dutin, bolesti svalů a kloubů. (pilulka.cz)

Rollei držák pro tablet/ max. výška 24 cm (KAMR1158)

Rollei držák pro tablet/ max. výška 24 cm (KAMR1158)

Držák pro tablet Fotografie či natáčení videí z tabletu nebo monitoring nahrávky z vaší kamery může být ještě snazší s držákem Rollei na stativ. Na zadní a spodní straně najdete závit 1/4'' pro upevnění na stativ a zaoblené konce stabilně uchytí vaše zařízení. S Rollei držákem můžete upevnit tablet o výšce maximálně 24 centimetrů. Klíčové vlastnosti držáku na tablet RolleiDržák Rollei usnadní natáčení i monitoring záznamuVhodný pro tablety o výšce maximálně 24 cm1/4'' závit umožňuje upevnění na stativ (alza.cz)

Drontal JUNIOR pro psy a.u.v.sus.50ml+apl.

Drontal JUNIOR pro psy a.u.v.sus.50ml+apl.

Drontal Junior ve formě suspenze je určen k prevenci a k léčbě proti oblým červům u štěňat a mladých psů. Balení obsahuje 50 ml roztoku. (benu.cz)

Paralen® Grip chřipka a kašel 500/15/5mg 24 tablet

Paralen® Grip chřipka a kašel 500/15/5mg 24 tablet

Paralen Grip chřipka a kašel 500/15/5mg tbl.flm.24 V tabletách Paralen Grip chřipka a kašel se příznivě uplatňuje kombinace paracetamolu (působí proti bolesti a horečce), fenylefrinu (uvolňuje dýchací cesty) a dextromethorfanu (tlumí kašel). (pilulka.cz)

Beanie Boos Slush - Dog 24 cm (008421369027)

Beanie Boos Slush - Dog 24 cm (008421369027)

Plyšák pro holky a kluky, plyšový pejsek s výškou 24 cm, vhodné od 3 let Děti milují plyšové hračky. Plyšák Slush z kolekce Beanie Boos se jistě stane oblíbeným kamarádem vašeho chlapečka či holčičky. Plyšové zvířátko je vyrobeno z kvalitního heboučkého plyše pestrých barev a má krásné veliké oči. Najdete na něm štítek s jeho jménem, datem narození a krátkým veršíkem. Plyšák Slush bude pro vaše dítě krásným dárkem a společníkem při všech dobrodružstvích. Klíčové vlastnosti plyšové hračky Slush - DogPlyšová hračka Slush - DogZ kolekce plyšových hraček Beanie BoosPro zvířátka z této kolekce jsou typické velké očiKvalitní hebký plyšVhodné pro děti od 3 letMateriál:plyšBarva:šedáDruh zvířátka:pesVýška:24 cm Kolekce plyšových hraček Beanie BoosPlyšová zvířátka z kolekce Beanie Boos vyrábí… (alza.cz)

Seventh Generation Powered by Plants Dishwasher Tablets tablety do…

Seventh Generation Powered by Plants Dishwasher Tablets tablety do myčky ECO 24 ks

Seventh Generation Powered by Plants Dishwasher Tablets, 24 ks, Tablety do myčky unisex, Usnadňete si mytí nádobí na maximum. Zapomeňte na složité dávkování prášku nebo gelu, stačí použít tablety do myčky Seventh Generation Powered by Plants Dishwasher Tablets a máte vyhráno.Vlastnosti:praktické dávkováníodstraňují z nádobí všechny nečistoty a mastnotuzanechávají nádobí perfektně čisté a sklenice leskléSložení:ekologický přípraveksnadno biologicky odbouratelné složeníJak používat:Tabletu vložte před mytím do myčky do místa k tomu určenému. Zvolte mycí program a zapněte myčku. Držte se návodu na obalu. (notino.cz)

Beanie Boos Precious - Pink Dog 24 cm (008421370733)

Beanie Boos Precious - Pink Dog 24 cm (008421370733)

Plyšová hračka o velikosti 24cm, vhodné pro děti od 3 let Děti milují plyšové hračky. Plyšák Precious z kolekce Beanie Boos se jistě stane oblíbeným kamarádem vašeho chlapečka či holčičky. Plyšové zvířátko je vyrobeno z kvalitního heboučkého plyše pestrých barev a má krásné veliké oči. Najdete na něm štítek s jeho jménem, datem narození a krátkým veršíkem. Plyšák Precious bude pro vaše dítě krásným dárkem a společníkem při všech dobrodružstvích. Klíčové vlastnosti plyšové hračky Precious - Pink DogPlyšová hračka Precious - Pink DogZ kolekce plyšových hraček Beanie BoosPro zvířátka z této kolekce jsou typické velké očiKvalitní hebký plyšVhodné pro děti od 3 letMateriál:plyšBarva:růžováDruh zvířátka:pesVýška:24 cm Kolekce plyšových hraček Beanie BoosPlyšová zvířátka z kolekce Beanie Boos… (alza.cz)

MIVARDI Rapid Flavour - Pineapple

MIVARDI Rapid Flavour - Pineapple

Čisté esence nejvyšší kvality, vhodné pro vlastní výrobu boilies nebo pro silné zatraktivnění nástrahy. (mall.cz)

MIVARDI Rapid Flavour - Asafoetida

MIVARDI Rapid Flavour - Asafoetida

Čisté esence nejvyšší kvality, vhodné pro vlastní výrobu boilies nebo pro silné zatraktivnění nástrahy. (mall.cz)

Klarstein Fast Flavour (4260486156042)

Klarstein Fast Flavour  (4260486156042)

Tlakový hrnec - objem: 5 l, typ ohřevu: elektřina S černým multifunkčním tlakovým hrncem Klarstein Fast Flavour o objemu 5 l si snadno vytvoříte chutné a zdravé pokrmy. Elektrický tlakový hrnec můžete použít nejen na vaření, ale také na ohřívání pokrmů či pečení. Přístroj nabízí 8 přednastavaných programů podle druhu vařených potravin a velkou předností je také funkce udržení teploty až 24 hodin po ukončení vaření. To jistě ocení ti, kteří nemají na vaření příliš mnoho času. Stačí ráno hrnec připravit a večer budete mít uvařeno. Vysoký tlak páry zajistí až o 70 % rychlejší přípravu jídla, ale také úsporu energie. Klíčové vlastnosti tlakového hrnce Klarstein Fast FlavourČerný elektrický tlakový hrnec Klarstein má topný výkon 900 WVhodný pro vaření, ohřívání… (alza.cz)

MIVARDI Rapid Flavour - Octopuss

MIVARDI Rapid Flavour - Octopuss

Čisté esence nejvyšší kvality, vhodné pro vlastní výrobu boilies nebo pro silné zatraktivnění nástrahy. (mall.cz)

MIVARDI Rapid Flavour - Cherry

MIVARDI Rapid Flavour - Cherry

Čisté esence nejvyšší kvality, vhodné pro vlastní výrobu boilies nebo pro silné zatraktivnění nástrahy. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít