Drontal a.u.v. tbl.2 pro kočky

Tractive GPS obojek pro kočky (TRCAT1)

Tractive GPS obojek pro kočky (TRCAT1)

GPS lokátor integrovaný v obojku, zobrazí svou polohu z jakéhokoliv místa na světě, SIM karta zajišťuje komunikaci mezi přijímačem, telefonem a aplikací na mobilní telefon iOS / Android, bezpečnostní rozpojovací mechanismus, nastavitelný obvod 19 – 30 cm, hmotnost lokátoru i s obojkem 50 g, šířka 2 cm, tloušťka 3 mm, vodotěsný při krátkodobém ponoření do vody (IPX7), nárazuvzdorný, výdrž baterie až 5 dní, notifikace při poklesu kapacity baterie na 10%, pro kočky GPS obojek pro kočku s bezpečnostním mechanismemPomocí GPS obojku pro kočky Tractive můžete v reálném čase sledovat pohyb vašeho domácího mazlíčka a zobrazit jeho přesnou polohu na displeji chytrého mobilního zařízení či v internetovém prohlížeči. GPS lokátor Tractive disponuje integrovaným bezpečnostním mechanismem proti… (alza.cz)

Curver Toaleta pro kočky Rattan 00615-P15 (00615-P15)

Curver Toaleta pro kočky Rattan 00615-P15 (00615-P15)

WC blok výklopná dvířka, filtr pro zachycení zápachu, boční klipy pro jednoduché otevření při čištění, výsuvná spodní zásuvka na podestýlku, 39x39x51cm, barva anthracite-grey Toaleta značky Curver představuje elegantní a praktický doplněk do každé domácnosti s kočkami. Tato toaleta vyniká moderním ratanovým designem, díky němuž v interiéru vůbec nepůsobí rušivě. Není však jenom krásná, ale i velmi praktická – je vybavena bočními klipy pro jednoduché otevření a výsuvnou spodní zásuvkou na podestýlku. V horní části toalety je umístěn filtr, který zachycuje zápach a oceníte i rukojeť pro jednoduché přenášení. Dejte sbohem nevzhledným a nekvalitním kočičím toaletám!Hlavní přednosti:Moderní designBoční klipy pro rychlé otevřeníVýsuvná spodní zásuvka na podestýlkuFiltr… (alza.cz)

Curver Toaleta pro kočky Rattan 00615-P16 (00615-P16)

Curver Toaleta pro kočky Rattan 00615-P16 (00615-P16)

výklopná dvířka, filtr pro zachycení zápachu, boční klipy pro jednoduché otevření při čištění, výsuvná spodní zásuvka na podestýlku, 39x39x51cm, barva vintage-mocha Toaleta značky Curver představuje elegantní a praktický doplněk do každé domácnosti s kočkami. Tato toaleta vyniká moderním ratanovým designem, díky němuž v interiéru vůbec nepůsobí rušivě. Není však jenom krásná, ale i velmi praktická – je vybavena bočními klipy pro jednoduché otevření a výsuvnou spodní zásuvkou na podestýlku. V horní části toalety je umístěn filtr, který zachycuje zápach a oceníte i rukojeť pro jednoduché přenášení. Dejte sbohem nevzhledným a nekvalitním kočičím toaletám!Hlavní přednosti:Moderní designBoční klipy pro rychlé otevřeníVýsuvná spodní zásuvka na podestýlkuFiltr zachycující… (alza.cz)

Kniha rad první pomoci pro kočky: Jak přecházet, rozeznat a léčit…

Kniha rad první pomoci pro kočky: Jak přecházet, rozeznat a léčit nemoci koček (978-80-7433-053-7)

Kniha – autor Oldřich Štěrba, 112 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jak vypadá zdravá kočka? Jak předcházet nemocem a podle čeho poznám, že moje kočka je nemocná? Co dělat, jestliže onemocní? Dr. Anette Huhn, veterinární lékařka a odbornice na nemoci koček, podává všem chovatelům a majitelům koček potřebné základní informace k předcházení, rozeznání, posouzení a léčení nejdůležitějších a nejčastějších onemocnění koček. • Stavba těla, tělesné funkce, krmení a péče • Preventivní opatření • Otravy • Infekční nemoci • Choroby kůže, srsti, očí a uší • Nemoci trávicí soustavy • Nemoci dýchacích cest a oběhové soustavy • Onemocnění močových a pohlavních orgánů • Nemoci pohybového ústrojí a nervového systému • Nádory • Poruchy chování (alza.cz)

Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti (978-80…

Inteligentní kočka: Inteligentní kočky a jejich schopnosti (978-80-7549-863-2)

Kniha - autor Sally Morganová, 192 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Kočky jsou nezávislá zvířata se zvláštními povahovými rysy. Mohou být hravé i odměřené, komunikují s námi, ale svým specifickým způsobem a často je jasné, že nestojí o naši společnost. Kočičí svět se od toho našeho liší a ani kočičí vztahy nebývají tak zcela průhledné. Co se tedy děje v kočičí mysli? Tato publikace přináší zevrubnou charakteristiku těchto jedinečných zvířat, všímá si jejich specifických smyslů, jako je skvělý zrak, citlivý sluch, jemný čich, schopnost rozpoznávat chutě, a především rozebírá kočičí inteligenci, myšlení i pověstnlý kočičí šestý smysl. (alza.cz)

Zdravá kočka (978-80-204-4040-2)

Zdravá kočka (978-80-204-4040-2)

Kniha – autor Arden Mooreová, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Berte tuto knihu jako na míru ušitou příručku o všem, co se týká koček. Najdete zde nejrůznější detailní postupy, tipy, triky a návody – všechny slouží k tomu, abyste svému kočičímu společníkovi mohli zajistit dlouhý, zdravý a krásný život. Počet koček celosvětově přesahuje množství psů a obliba kočičáků stále roste. Zabořte drápky mezi listy této knihy a zjistíte, jak být kočce ještě lepším přítelem, než jste jí dosud byli. Osvojíte si kočičí první pomoc. Naučíte se skvělé triky, jak kočku přechytračit a její touhu škrábat a hrát si stočit přijatelným směrem. Zjistíte, jak ušetřit domácí rozpočet, aniž byste museli slevit z kvality péče. Také se dočtete, jak zajistit kočce co nejlepší výživu a zabránit tomu,… (alza.cz)

Kočka a myš (978-80-7108-312-2)

Kočka a myš (978-80-7108-312-2)

Kniha – autor Günter Grass, 144 stran, česky, pevná s přebalem matná (alza.cz)

Kočky jsou vrženy (978-80-270-3084-2)

Kočky jsou vrženy (978-80-270-3084-2)

Kniha - autor Jakub Horák, 176 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Ilustrace jsou přes dvě stránky, mají tedy rozměr menší A3. Najdete na nich mluvčího Ovčáčka, prezidenta Zemana, Faltýnka, Babiše, Sobotku, čínskou velvyslankyni a další oblíbené pohádkové postavičky. Vítejte v zemi, kterou ohrožují tři politici. První z nich nikdy nepracoval. Druhý pracoval, ale pro tajnou policii. A třetí pracuje na zkáze nás všech. Může se jim postavit jen jediný tvor... Prezidentský kandidát Kocour Klapuška z Hnutí Nevím! Román, ve kterém se tajemný Kocour Klapuška postaví zlému Miloši Zemanovi v prezidentských volbách. Další politici se snaží Klapušku zlákat do svých služeb. Andrej Babiš po něm chce, aby kočky sledovaly, co doma děláte. Premiér Sobotka ho láká, ať v ČSSD založí frakci… (alza.cz)

Má kočka mi rozumí (978-80-7549-409-2)

Má kočka mi rozumí (978-80-7549-409-2)

Kniha – autor Andrea Kurschusová, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jak komunikují kočky (alza.cz)

Pokojová kočka: Tygřík v obýváku (978-80-7541-195-2)

Pokojová kočka: Tygřík v obýváku (978-80-7541-195-2)

Kniha - autor Gabriele Linke-Grün, 64 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Chybí kočce lov živé myši, když si může v bytě chytit kožešinovou? Potřebuje jako vyhlídku živý plot, má-li mezi „čtyřmi stěnami“ báječný škrabací strom a velkolepou kočičí stezku? Určitě ne. V této příručce najdete mnoho tipů a námětů, jak byt proměnit ve vzrušující revír a současně kočičí wellness oázu. Rádce samozřejmě obsahuje i veškerý program pro uspokojení nároků pokojových koček, široce se věnuje době her a mazlení s člověkem, uvolňujícím masážím i správné péči. (alza.cz)

Kočky v akci!: Neuvěřitelné kočičí příběhy (978-80-88276-56-2)

Kočky v akci!: Neuvěřitelné kočičí příběhy (978-80-88276-56-2)

Kniha - autor Kimberlie Hamiltonová, 160 stran, česky, Pevná bez přebalu matná Ne nadarmo se říká, že kočky mají devět životů. Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně. Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! Ovšem tahle knížka jim to konečně jaksepatří vynahradí. Ve více než třiceti příbězích, které tu najdete, totiž hrají prim samí kočičí hrdinové a hrdinky. Dočtete se tu o dvou legendách druhé světové války, o nebojácných námořnících brázdících oceány, o pokořených světových rekordech, o kočkách, podle nichž vznikly knížky, a o spoustě dalších kočičích osobností – včetně jedné astronautky, která cestovala do vesmíru (a pak zase zpátky na zem, aby o své cestě mohla vyprávět). Zkrátka čeká vás pořádná dávka pozoruhodných kočičích zajímavostí a… (alza.cz)

100 způsobů jak rozumět vaší kočce (978-80-204-1773-2)

100 způsobů jak rozumět vaší kočce (978-80-204-1773-2)

Kniha – autor Roger Tabor, 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Podivili jste se někdy, proč kočka přede i u veterináře nebo proč vám vytrvale nosí „dárky“ ze zahrady, i když jí za to nadáváte? Význam chování vaší kočky není vždy zřejmý na první pohled, ale pro všechno, co dělá, existuje velmi dobrý důvod. Kniha vám odhalí nejen všechno, co se potřebujete o své kočce dozvědět, ale pomůže vám poznat 100 fascinujících aspektů jejího života a zvyků, s přímými odkazy na příbuzná témata. Fascinující hloubkové charakteristiky vám dají nahlédnout do tajemného světa těchto jedinečných zvířat. Dozvíte se také, jak kočka komunikuje s vámi i se svými kočičími přáteli. Navíc získáte jistotu v péči o svou kočku a odměnou vám bude šťastný a vděčný vztah. Kniha je doplněna mnoha barevnými… (alza.cz)

Vraždy na pokračování: Pořádná detektivka potřebuje kočku! (978-80…

Vraždy na pokračování: Pořádná detektivka potřebuje kočku! (978-80-267-0692-2)

Kniha – autor Rita Mae Brown, 280 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Malá města nebývají k cizincům právě přátelská – pokud ovšem onen cizinec není nezadaný a pohledný mladý muž. Když se v Crozetu objeví Blair Bainbridge, neváhají místní dohazovačky ani vteřinu a prohlásí ho za skvělou partii pro nedávno rozvedenou Harry Haristeenovou. Po prvním očmuchání s nimi souhlasí i Tuckerová a Paní Murphyová, věrná Harryina fenka a kočka. Brzy se ale ukáže, že má Blair jednu malou vadu – možná je to vrah. (alza.cz)

Kočky útočí: Sbírka komiksů Sarah´s Scribbles (978-80-7544-590-2)

Kočky útočí: Sbírka komiksů Sarah´s Scribbles (978-80-7544-590-2)

Kniha - autor Sarah Andersenová, 112 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Další kniha od autorky komiksů Dospělost je mýtus a Ubulená hromádka štěstí. Nezbytná pro všechny, kteří nemají rádi větší společenství lidí, navazování nových vztahů je děsí, nejlepší kamarád je pro ně kniha – a samozřejmě milují huňaté svetry a kočky. (alza.cz)

OLYMPIA TBL 1300 Combo (3041)

OLYMPIA TBL 1300 Combo (3041)

Termovazač - kombinace tepelného vazače s laminátorem, dva válce s kapacitou vazby až 200 listů 70g/m2, laminace za studena a za tepla, pro použití s foliemi 75 -125 mic o max. tloušťce 0.6 mm, rychlost laminace 250 mm/min Tato praktická kombinace dvou zařízení vám ušetří prostor v kanceláři. Díky jednoduchému ovládaní pomocí čtyř tlačítek na přední straně, doplněnému o názorný popis funkcí, bude požívání přístroje hračka. Zahřátí přístroje pro laminaci je 3-5 minut a jedna minuta pro vazbu. Vazač je vybaven dvěma válci a dovoluje vazbu až 200 listů 70g/m2. Dovoluje laminování za tepla i za studena rychlostí 250 mm za minutu. Použitelné folie 75-125 mic o maximální tloušťce 0,6mm. Přístroj je vybaven funkcí ochrany proti přehřátí při vazbě. Pokud je vazač v nečinnosti po dobu 90… (alza.cz)

Kniha Bláznivé kočky (9788328332751)

Kniha Bláznivé kočky (9788328332751)

Kniha – autor Joanna Star Czupryniak, 52 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Antistrespvé omalovánky, souhr znalostí o kočkách a zábava pro celou rodinu v jednom. To není kniha pro děti. To není ani kniha pro dospělé. Je to kniha pro každého, v kom dřímá kočka, takže... nechť Vás kočičí síla provází! (alza.cz)

Objevuj s úsměvem Kočky: Za kočkami se plížila Nikola Kucharská (978…

Objevuj s úsměvem Kočky: Za kočkami se plížila Nikola Kucharská (978-80-7549-907-3)

Kniha - autor Nikola Kucharská; Joana Wajsová, 30 stran, česky, Prostorové pohádky, leporela Vzdělání, humor i interaktivní úkoly najdou děti v úžasném leporelu plném koček a kocourů. Zábavný ilustrovaný příběh je určený milovníkům koček každého věku. Je to první kočičí encyklopedie pro malé čtenáře, kteří se od příhod Žabky, Mrzouta a jejich přátel nebudou moct odtrhnout. Zároveň se dozví, jaké jsou základy zodpovědné péče o zvířata, můžou luštit úkoly trénující postřeh a bavit se hledáním spousty zábavných detailů. Přesvědčte se o tom, že dvě kočky jsou víc než jedna! Kniha je určena dětem od 4 let. (alza.cz)

Kočka "Chráněné dílny Kopeček"

Kočka "Chráněné dílny Kopeček"

Charitativní předmět, plněná dutým vláknem, ručně malovaný obličej Rozměry:360 x 240 mmNákupem ručně vyrobené kočky v hodnotě 160 Kč přispějete občanskému sdružení Neratov 100% této částky. Sdružení se věnuje osobám s mentálním postižením.Vyrobeno: Sdružení Neratov, o.s. – chráněné dílny Kopeček, tkalcovská dílna. Tento výrobek je certifikován. U výrobku je garantován jeho původ v regionu Orlické hory a Podorlicko, kvalita a šetrnost k životnímu prostředí.Více informací  získáte na www.neratov.cz (alza.cz)

Slepičí polévka pro duši O kočkách a lidech: 101 hebkých příběhů o…

Slepičí polévka pro duši O kočkách a lidech: 101 hebkých příběhů o malých zázracích, moudrosti... a  (978-80-7252-677-2)

Kniha – autor Miranda Lambertová; Amy Newmarková, 400 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Kočky. Kolik mají tváří. Umí být hodné, přítulné, k sežrání. Ale dokážou nás také pořádně potrápit. V této úžasné kolekci 101 příběhů, které napsal sám život, je najdete všechny. Určitě i tu vaši. Nebo tu od maminky, od babičky, od sousedů. Některé mají devět životů - jiné životy zachraňují. Některé demolují domovy - díky jiným drží rodiny pohromadě. Z některých šílíme - jiné jsou našimi osobními psychoterapeuty... Jak o nich budete číst, postupně se i na tu svou kočku začnete dívat jinak. Všimnete si, jak je šikovná a pochopíte, co všechno dokáže vycítit! Obzvlášť cenné jsou příběhy kočičích adopcí. Budete se u nich smát, vrtět nechápavě hlavou, nebo dokonce přemáhat dojetí. Děkujeme… (alza.cz)

Dětské dřevěné hodiny - Kočka (8594155460281)

Dětské dřevěné hodiny - Kočka (8594155460281)

Hodiny do dětského pokoje rozměr 33 x 21 cm Dřevěné, ručně malované hodiny s veselou kočkou, které dělají společnost dvě roztomilé myšky. Jedná se o praktickou dekoraci s hezkým motivem, která vašemu andílku bude zpříjemňovat den. Hodiny jsou vyrobeny v české chráněné dílně, zaměstnávající invalidní spoluobčany. Napájeny jsou tužkovou baterií (není součástí balení). Přibližné rozměry:33 x 21 cm (alza.cz)

Dalajlamova kočka a síla meditace + CD: Volné pokračování příběhu…

Dalajlamova kočka a síla meditace + CD: Volné pokračování příběhu kočky Jeho Svatosti dalajlamy (978-80-7370-488-9)

Kniha – autor David Michie, 240 stran, česky, pevná s přebalem matná Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzickým tělem... jak jí cukají nohy, chvěje se jí čelist, někdy možná nakrčí čumák nebo dokonce zamňouká. Kočky skutečně umějí být velmi pozorné a bdělé. Jenže jsme také myslící bytosti. V mém případě bohužel myslící až příliš.“ Ve třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti na cestě k osvícení. Společně s Jeskou se naučíte nové způsoby, jak… (alza.cz)

Ponožky Hravá kočka od Many Mornings

Ponožky Hravá kočka od Many Mornings

- veselé ponožky v trendy motivu - měkká, česaná bavlna - unisex - v balení 1 pár - materiál: 80% bavlna, 17% polyamid, 3% elastan - vyrobeno značkou Many Mornings   Velikost 35-38 39-42 Celková délka (cm) 22-24,5 25-27,5 (butikovo.cz)

Kočka (978-80-7541-144-0)

Kočka (978-80-7541-144-0)

Kniha – autor Helga Hofmann, 154 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Poznejte svou novou kamarádku - kočku! O kočkách se říká, že jsou sebevědomé, samostatné a svého páníčka poctí svou přízní jen tehdy, když se jim samotným zachce. Přesto potřebují jeho správnou péči a lásku, aby jim bylo dobře. V naší praktické příručce se dozvíte vše potřebné: Jak správně vybrat kočku Jak kočku správně krmit a pečovat o ni Jak si poradit v případě nemoci Jak kočku vychovávat a najít společné hry Jak se starat o kočičí potomstvo Navíc spousta tipů a odpovědí na nejčastější otázky (alza.cz)

Ponožky Hravá kočka od Many Mornings

Ponožky Hravá kočka od Many Mornings

- veselé ponožky v trendy motivu - měkká, česaná bavlna - unisex - v balení 1 pár - materiál: 80% bavlna, 17% polyamid, 3% elastan - vyrobeno značkou Many Mornings   Velikost 35-38 39-42 Celková délka (cm) 22-24,5 25-27,5 (butikovo.cz)

Kočka (978-80-7541-128-0)

Kočka (978-80-7541-128-0)

Kniha - autor Brigite Eilert-Overbeck, 64 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Kočky obšťastňují! Rozhodně toho, kdo s nimi umí žít. Předoucí domácí šelma zahání stres a špatnou náladu, vyzařuje harmonii a přenáší ji na své lidské společníky. Přirozeně za to nepožaduje nic menšího než vládu v domě - ale buďte bez obav, pod tímto "sametovým pantoflíčkem" se žije nanejvýš příjemně. Aby se u vás král Sametová tlapka cítil dobře, prozradí vám náš rádce pro chovatele, jak porozumět řeči koček a upozorní, co všechno byste měli vědět o jejich chovu, péči, výživě a zdraví. Navíc tato příručka obsahuje spoustu rad a nápadů, jak i při chovu kočky v bytě zajistit pro vašeho miláčka zábavný každý den. (alza.cz)

Látková kniha Kočka: Látková kniha Mačička (9789463608282)

Látková kniha Kočka: Látková kniha Mačička (9789463608282)

Kniha - česky (alza.cz)

Nuevo kočka adult hovězí konzerva 400g (4250231595202)

Nuevo kočka adult hovězí konzerva 400g (4250231595202)

Konzerva pro kočky Nuevo kočka adult Hovězí konzerva obsahuje maso nejvyšší kvality, které dodá Vaší kočce bílkoviny vysoké biologické hodnoty. Hovězí konzerva Nuevo obsahuje maso nejvyšší kvality, které dodává Vaší kočce bílkoviny vysoké biologické hodnoty. Pozitivně podněcuje tvorbu zdravé pokožky a kožichu, dále podporuje imunitu a pohyblivost, díky čemuž tvoří vyváženou komplexní výživu. Klíčové vlastnosti hovězí konzervy pro kočky NuevoVhodná pro dospělé kočkyHmotnost balení 400 gObsahuje hovězí masoPodněcuje tvorbu zdravé pokožky a kožichu Složení:vedlejší masné a živočišné produkty 71 % (30 % hovězí maso), vývar 28 %, minerální látky 1 % (alza.cz)

Kočky a jiné příběhy o strachu (9788025718780)

Kočky a jiné příběhy o strachu (9788025718780)

Elektronická kniha - autor Milada Mašinová, 152 stran, česky Povídky Milady Mašinové jsou výjimečné úžasnou, hororově laděnou atmosférou a krystalicky čistým, jakoby odtažitým, precizním stylem. Obojí dodává příběhům omračující nádech všudypřítomného strachu, obav, nepatřičnosti a podivnosti. Knihu doplňují působivé ilustrace mladé ilustrátorky Petry Josefíny Stibitzové. (alza.cz)

O kočkách (978-80-257-2355-5)

O kočkách (978-80-257-2355-5)

Kniha – autor Charles Bukowski, 124 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Pro Charlese Bukowského byla kočka „krásný ďábel“, nezdolný bojovník a lovec, nevypočitatelná myslící bytost, vzbuzující respekt a obdiv. Svazek O kočkách shromažďuje autorovy texty, v nichž kočky hrají hlavní roli. Jeho kočky jsou divoké a panovačné, Bukowski je zachycuje, jak pronásledují svou kořist, válí se a procházejí po popsaných stránkách, probouzejí ho tím, že mu zaboří tlapky do obličeje. Jsou to však i tvorové přítulní a láskyplní, kteří autora inspirují a probouzejí v něm potřebu něžné a neustálé péče. (alza.cz)

The Sims 4: Psi a Kočky (1027093)

The Sims 4: Psi a Kočky (1027093)

Herní doplněk - DLC, Krabicová, pro uplatnění je vyžadována základní hra Život je lepší se psy a kočkami. Vytvořte si nejrůznější psy a kočky, pořiďte je Simíkům domů a navždy tak změňte jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečujte v roli veterináře. Simulátor života, radostí a strastí roztomilých panáčků The Sims 4 před nedávnem oslavil dvouleté výročí od svého vydání, a slavit můžou začít i samotní Simíci. Může za to chystaný datadisk Život ve městě.  81% Očekávané rozšíření, které do světa The Sims konečně přivede vaše čtyřnohé mazlíčky. Hra vychází 10. listopadu 2017. Svého mazlíčka si můžete přesně nadisignovat. … (alza.cz)

Dalajlamova kočka (978-80-7370-245-8)

Dalajlamova kočka (978-80-7370-245-8)

Kniha – autor David Michie, 256 stran, česky, pevná s přebalem matná Maličkého kotěte, kterému hrozí nešťastný osud, se ujme samotný dalajlama. Kočička líčí svůj každodenní život v jeho těsné blízkosti. Stává se svědkem rozhovorů mezi dalajlamou a jeho hosty. Postupně poznává, v čem spočívá štěstí, a jak ho na cestě životem najít, což není pro žádnou živou bytost snadné. V laskavém příběhu často nechybějí humorné situace, kočka se tře o nohy hollywoodských hvězd a dělí se s námi o poznání, které získává v klášteře buddhistických mnichů. Dalajlamova kočka je zábavný a čtivý román. Dozvíme se v něm i to, jak by asi dalajlama reagoval, kdyby dostal jako dárek mrtvou myš. A také, proč zrovna kočičí oči nejlépe vidí lidské slabosti i krásu. „Chci, aby i díky této knize lidé dospěli k tomu… (alza.cz)

Kočka a čert (80-7203-238-0)

Kočka a čert (80-7203-238-0)

Kniha – autor James Joyce, 32 stran, česky, pevná s přebalem matná Tuto pohádku napsal Joyce v roce 1936 jako dopis pro svého vnuka. (alza.cz)

Měkká knížka Kočka: Mäkká knižka Mačka (9789463608541)

Měkká knížka Kočka: Mäkká knižka Mačka (9789463608541)

Kniha - 8 stran, česky Táto knižka z mäkkého velúru obsahuje veľmi kvalitne vyšívané kresby. Jednoduchá paleta farieb a neprítomnosť textu pomôžu deťom pohrúžiť sa do krásnych vyšívaných ilustrácií. Na podporu zmyslového vnímania sú ozdobené krásnymi stužkami. Táto mäkulinká knižka je najlepší priatel bábätka! Neobsahuje textV této knize vyrobené z jemného sametu naleznete velmi kvalitně vyšívané obrázky. Její nenáročně seskládaná barevná paleta vyšívaných ilustrací bez zbytečného textu snadno upoutá pozornost vašeho dítěte. Je ozdobena krásnými stužkami, aby pomáhaly stimulovat smyslový vývoj. Naše měkoučká kniha je nejlepším přítelem vašich dětí! (alza.cz)

Kočka: Přežij! (978-80-7387-294-6)

Kočka: Přežij! (978-80-7387-294-6)

Kniha – autor E. E. Knight, 320 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná (alza.cz)

Kočka Kačka (978-80-7549-731-4)

Kočka Kačka (978-80-7549-731-4)

Kniha - autor Ivona Březinová, 72 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Veselé příhody kočky Kačky, která zažívá všední i nevšední dobrodružství se svou rodinou Kukačkových i se zvířecími kamarády ze sousedství. V první části knihy nás Kačka seznamuje s rodinou, do níž kromě táty, mámy a dvou dětí patří i papoušek jménem Kordula, ve druhé části sní Kačka o tom stát se herečkou, a skutečně nakonec zazáří v televizní reklamě na kočičí granule. Kniha uznávané české autorky, vyprávěná vtipným a srozumitelným jazykem, je ideální pro děti, které už jsou schopné číst jednodušší texty bez pomoci. (alza.cz)

Oči kočky (978-80-257-2744-7)

Oči kočky (978-80-257-2744-7)

Kniha - Oči kočky, to je drobnost s velikým dopadem, a hodně „nekomiksový“ komiks, který se přesto zařadil mezi klasiku tohoto média. Fascinující apokalyptická mikropovídka s krajně úsporným textem, vyprávěná v drtivé většině výtvarně, od roku 1978 stále znovu vychází, je stále znovu čtena a stále znovu ohromuje.- autor Alejandro Jodorowsky; Moebius, 64 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá První spolupráce dvou velikánů světového komiksuKniha Oči kočky, to je drobnost s velikým dopadem, a hodně „nekomiksový“ komiks, který se přesto zařadil mezi klasiku tohoto média. Fascinující apokalyptická mikropovídka s krajně úsporným textem, vyprávěná v drtivé většině výtvarně, od roku 1978 stále znovu vychází, je stále znovu čtena a stále znovu ohromuje.Napsali o knize Oči kočky"Ano, jako… (alza.cz)

Zvířátka: Kočka (978-80-00-05146-8)

Zvířátka: Kočka (978-80-00-05146-8)

Kniha - autor Josef Lada, 12 stran, česky, Prostorové pohádky, leporela (alza.cz)

ORION Termoska plechovka nerezová 0.4l KOČKY (125842)

ORION Termoska plechovka nerezová 0.4l KOČKY (125842)

Termoska barevná s dekorem KOČKA, ve tvaru plechovky, zajímavá a nápaditá svým tvarem, udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu, čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci, maximum plnění je však 90%, před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje, nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí, po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem, výklopné plastové pítko ve víčku termosky, víčko na závit se silikonovým těsněním, materiál nerezová ocel, plast, rozměry-objem 0.4l, průměr 6.5cm, výška 17cm Termoska ORION KOČKY uchová nápoje při jejich standardní teplotě po skutečně dlouhou dobu. Termoska ve tvaru plechovky zaujme již na první pohled svým originálním designem a nápaditým tvarem.… (alza.cz)

Nečistotnost u koček (978-80-271-0384-3)

Nečistotnost u koček (978-80-271-0384-3)

Kniha – autor Renate Jones, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Máte doma nečistotnou kočku? Vyčůrá se klidně v rohu na koberci, na křesle nebo na jiných zcela nepatřičných místech a kočičí toaletou opovrhuje? Nacházíte její bobky v květináči, pod postelí či pod židlí a ne a ne kočce vysvětlit, že to nesmí dělat? Pak vezměte na vědomí, že se může jednat o začátek dlouhého trápení, jehož důvody není snadné odhalit. Hodně vám pomůže tato kniha, dozvíte se, jak problém pokud možno včas správně uchopit a provést co možná nejvhodnější a nejúčinnější opatření. Zkušená veterinářka a zvířecí terapeutka do své knihy shrnula své poznatky o příčinách nečistotnosti koček a všem majitelům koček, kteří se potýkají s tímto problémem, na skutečných případech ze své praxe nabízí vysvětlení… (alza.cz)

Kočkám chutná kaviár (978-80-260-8707-6)

Kočkám chutná kaviár (978-80-260-8707-6)

Kniha – autor František PON., 240 stran, česky, Kuchařka pro lidi a jejich kočky a něco navíc, tak by mohl znít podtitul knihy Kočkám chutná kaviár autorů Jitky Baliharové a Oldřicha Přibíka, kteří společně malují a píší pod pseudonymem František PON. Jde o obnovené a zásadně přepracované vydání původně druhé „kočičí“ knihy obou autorů. Doplňují ji typické ilustrace a publikace volně navazuje na jejich předchozí úspěšné knihy Kočky to vědí líp, Kočky mluví ze spaní a Kočky nájem neplatí. Tentokrát však jde především o jídlo, vaření a všechno, co s tím souvisí. Autoři vás znovu zavedou do malé jihočeské vísky Poněšice, kde žijí se svými kočkami, a kromě toho, že nahlédnete do jejich soukromí, najdete ve vyprávění plném humoru vedle lidských receptů i recepty ryze kočičí. (alza.cz)

Den falešné kočky (978-80-7432-928-9)

Den falešné kočky (978-80-7432-928-9)

Kniha - autor Pasi Ilmari Jääskeläinen, 300 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Název finského města Marrasvirta doslova znamená Smrtný proud, což v lecčems symbolizuje vyznění nejnovějšího románu od známého mistra finského podivna. Ač se příběh odehrává v jediném dni, ten den možná trvá i 100 let. Ve městě vrcholí každoroční festival, ale Kaarna, jeden z jeho organizátorů, nemá na zábavu ani pomyšlení. Právě mu zavolali z domu pro seniory, že jeho matka, trpící Alzheimerovou chorobou, umírá a on by měl co nejdříve přijet. Jaké nečekané události rozbijí Kaarnův pečlivě připravený program a nakonec převrátí naruby celý jeho život? Populární autor opět míchá kartami osudů a spojuje žánry do jedinečného finského podivna, v němž nechybí prvky fantasy, špionážního románu, hororu, ba… (alza.cz)

Kočka a čert (978-80-86283-89-0)

Kočka a čert (978-80-86283-89-0)

Kniha – autor James Joyce, 32 stran, česky, pevná s přebalem matná Jediná kniha Jamese Joyce určená dětem. Autor napsal pohádku ve 30. letech jako dopis svému vnukovi. Kočka a čert vypráví o městečku na břehu Loiry rozděleném řekou na dvě části, které však nemá žádný most a občané městečka si ho ani neumějí postavit. Purkmistr města se proto upíše ďáblu, ten však chce jako protislužbu duši prvního člověka, který po mostě přejde. Purkmistr však ví, koho obětuje... Akvarely do knihy vytvořil talentovaný student Akademie výtvarných umění Tadeáš Kotrba. (alza.cz)

Kočky jsou vrženy (978-80-270-2191-8)

Kočky jsou vrženy (978-80-270-2191-8)

Kniha – autor Jakub Horák, 292 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Kočky jsou vrženy vás zavede do země, která se nachází v ohrožení politiků.Vítejte v zemi, kterou ohrožují tři politici. První z nich nikdy nepracoval, druhý pracoval, ale pro tajnou policii a ten třetí pracuje na zkáze nás všech. Může se jim postavit jen jediný tvor. Prezidentský kandidát Kocour Klapuška!Román Kočky jsou vrženy je z rodu Švejka a Bulgakova. Jeho hlavními hrdiny jsou Miloš Zeman a jeho mluvčí Ovčáček, mocichtivý Babiš s pobočníkem Faltýnkem, tápající premiér Sobotka i zákeřný ministr vnitra Chovanec. Proti těmto politikům stojí klapouchý Kocour, zakladatel Hnutí Nevím a bonviván, žijící v barrandovských filmových ateliérech, který se rozhodl kandidovat na prezidenta. Příběh, který se čte jedním… (alza.cz)

Beaphar obojek No Stress kočka 35 cm (8711231132287)

Beaphar obojek No Stress kočka 35 cm (8711231132287)

Zklidňující obojek pro kočky. Obsahuje esenciální oleje, které mají na kočky nacházející se ve stavu stresu nebo úzkosti. Beaphar No Stress je uklidňující obojek určený pro kočky, který obsahuje esenciální oleje odvádějící pozornost od stresových faktorů. Obojek se doporučuje používat u koťat starších než 12 týdnů. Klíčové vlastnosti obojku Beaphar No Stress 35 cmUklidňující obojekObsahuje esenciální olejeUrčený pro kočky ve stavu stresu nebo úzkosti (alza.cz)

Kočky Příruční atlas (978-80-242-6284-0)

Kočky Příruční atlas (978-80-242-6284-0)

Kniha - autor Zdeněk Gorgoň, 128 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Přehledný a praktický atlas koček, upravený v menším „cestovním“ formátu, klade důraz na české prostředí. Autor je odborník na danou problematiku, je to dlouholetý chovatel koček, vystavovatel a poradce chovu, je také fotograf a autor odborných článků o kočkách. V současnosti vydává časopisy Svět psů a Naše kočky. (alza.cz)

Ťapka, kočka stěhovavá (978-80-00-04861-1)

Ťapka, kočka stěhovavá (978-80-00-04861-1)

Kniha – autor Ivona Březinová, 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Ťapka je kočka domácí, ale především kočka stěhovavá. Proč? Ťapka totiž každý týden mění pelíšek a putuje s druhačkou Petrou. Peťula je ve střídavé péči, to znamená, že má po rozvodu rodičů dva domovy. Jeden týden bydlí u maminky, druhý u tatínka. Oba domovy jsou však v jiných městech, a tak má Peťula navíc i dvě školy, dvoje učebnice, různé kroužky a spolužáky. Ale přece jen někdo je pořád s ní, ať cestuje tam, či tam – Ťapka. A s tou jde všechno líp! (alza.cz)

Moje kočka Jugoslávie (978-80-257-1753-0)

Moje kočka Jugoslávie (978-80-257-1753-0)

Kniha – autor Pajtim Statovci, 248 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Mladý muž, hroznýš a nevypočitatelná kočičí šelma. Jedna rodina, dvě země a spousta kousků zlomených srdcí. V 80. letech na jugoslávském venkově provdají mladičkou muslimskou dívku za mladíka, kterého sotva zná. Snaží se, seč může, aby byla dobrou ženou, ale čeká ji jen jedno zklamání za druhým. Když se země rozpadne v plamenech válečné vřavy, rodina prchá a život, jak jej znávala, nechává za sebou. Mladý přistěhovalec vyrostl ve Finsku, chladné zemi, kde se od nově příchozích očekává, že vděčně přijmou určené místo ve společnosti. Osamělý vyděděnec si koupí hroznýše, poté se v baru seznamuje se záhadným kočičím stvořením, díky kterému se odhodlá se svým životem konečně něco podniknout. (alza.cz)

Francodex sprej Zen&Calm kočka 100 ml (3283021703168)

Francodex sprej Zen&Calm kočka 100 ml (3283021703168)

Doplněk stravy pro kočky - uklidňující antistresový sprej s aktivními přísadami pro kočky Kočky jsou samostatná zvířata, která si užívají pohodlí domova a jakékoliv změny v jejich prostředí (např. cestování, návštěva zvěrolékaře, příchod jiného zvířete do domu, umístění do přepravky) mohou být zdrojem stresu. Ten se projevuje nepřátelským jednáním (časté mňoukání, značkování území, agrese). Může také vést ke zdravotním problémům nebo ztrátě chuti k jídlu. Uklidňující antistresová receptura přípravku ZEN&CALM Sprej pro kočky od Francodex Santé Animale uklidní vašeho mazlíčka a ochrání ho před veškerými negativními důsledky stresu. Návod k použitíAplikujte do bezprostřední blízkosti kočky (pelíšek, přepravka) a okolo domu. Během cestování můžete aplikovat sprej… (alza.cz)

Mandaly kočky Salamby (978-80-905140-5-8)

Mandaly kočky Salamby (978-80-905140-5-8)

Kniha – autor Tatiana Procházková, 30 stran, česky Kočka Salamba a pejsek Jogi jsou oblíbené postavy známé především z pořadu České televize Kouzelná školka, ve kterém učí děti základní jógové cviky a sestavy. Mandaly kočky Salamby jsou určeny všem dětem, které rády malují a vymalovávají a baví je cvičit jógu. Motivy mandal vycházejí z ilustrací vzniklých pro projekt Lali jóga, jejichž autorkou je ilustrátorka Kateřina Mesdag: Lali cvičí jógu, Jak se zdraví sluníčko a Jógové karty I a II. Součástí publikace je návod, jak s mandalami pracovat. Průvodcem při vymalovávání mandal jsou čmeláci, kteří ukazují obtížnost tvarů - jeden čmelák znamená mandalu jednodušší, tři čmeláci těžkou. Mandaly jsou vytištěné na tvrdém papíru čtvercového formátu, aby se vám s nimi lépe pracovalo - kvalitní… (alza.cz)

Kočky nájem neplatí (978-80-260-3340-0)

Kočky nájem neplatí (978-80-260-3340-0)

Kniha – autor František PON., 202 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Kočky nájem neplatí je nová v pořadí již čtvrtá kočičí kniha manželské dvojice výtvarníků Jitky Baliharové a Oldřicha Přibíka, kteří společně malují a píší pod pseudonymem František PON.. Kniha znovu zavede čtenáře do malebné jihočeské vesničky Poněšice, kde se odvíjejí další osudy autorů jejich koček, odtud se s nimi čtenář občas vydá na výlet, navštíví jejich ateliér či výstavu obrazů a prožije v jejich pestré společnosti část z těch jedenácti let, která uplynula od vydání jejich první knihy Kočky to vědí líp. Nové příběhy, nové kočky a hlavně řada drobných událostí, jejichž líčení dokáže čtenáře rozesmát i dojmout a hlavně povzbudit. Protože i přes drobné nezdary a nehody, které autory i jejich čtyřnohé přátele… (alza.cz)

Francodex pasta proti trichobezoárům kočka 70 g (3283021703908)

Francodex pasta proti trichobezoárům kočka 70 g (3283021703908)

Doplněk stravy pro kočky - tvorbě chlupových bezoárů lze zabránit častým česáním srsti a pravidelným užíváním pasty podle pokynů. Tvorbě chlupových bezoárů lze zabránit častým česáním srsti a pravidelným užíváním pasty Hairball Control Paste podle pokynů. Kočky a koťata mohou při olizování srsti spolykat chlupy, které se mohou hromadit v žaludku a vytvářet tzv. hairball (chlupové bezoáry). Vznik bezoárů se projevuje zácpou, říháním, kašlem a zvracením. Návod k použitíNaneste pastu proti bezoárům na přední tlapky nebo na čumák, kde ji kočka může olízat. Když má vaše kočka nebo kotě hlad, olížou ji přímo z tuby nebo z vašeho prstu. Chcete-li zabránit vzniku chlupových bezoárů: Koťata (více než 6 měsíců): 0,3–0,6 cm týdně, kočky: 0,6–1,3 cm týdně. Chcete-li odstranit… (alza.cz)

Praktická příručka o kočkách (978-80-00-03800-1)

Praktická příručka o kočkách (978-80-00-03800-1)

Kniha – autor Thomas Stearns Eliot, 80 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Thomas Stearns Eliot, nositel Nobelovy ceny za literaturu z r. 1948, je jednou z nejvýznamnějších a nejvlivnějších osobností světové literatury 20. století. Proslul jako rafinovaný básník, dramatik a kritik. Praktická příručka o kočkách se však z celkového obrazu jeho díla výrazně vymyká (dokonce tak, že se o ní mnohé literárněhistorické prameny v přehledech ani nezmiňují). Narušuje totiž dost drasticky jeho celkové důstojně seriózní vyznění, náležíc nesporně k dílkům příležitostným, jednoznačně oddechovým. O životaschopnosti Eliotova kočičího námětu ovšem svědčí samozřejmě muzikál Cats, Eliotovými Kočkami inspirovaný. V historii Broadwaye je to druhý nejdéle uváděný muzikál (po Fantomu opery). Sbírka vychází… (alza.cz)

Vlaštovka, kočka, růže, smrt (978-80-243-8073-5)

Vlaštovka, kočka, růže, smrt (978-80-243-8073-5)

Kniha - autor Hâkan Nesser, 480 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Spojitost mezi škrtičovými oběťmi je velmi slabá. Když bývalý komisař Van Veeteren neochodně opustí bezpečí svého antikvariátu, aby se zase jednou utkal s poslem smrti, objeví vzorec se silnými vazbami na svět knih. Blake. Musil. Rilke. A vytuší, že má tu čest s vrahem nezvyklého typu. Velmi nezvyklého. Vlaštovka, kočka, růže, smrt je devátým dílem Nesserovy cenami ověnčené série o policistech z fiktivního města Maardamu. (alza.cz)

Beaphar difuzér No Stress sada kočka 30 ml (8711231148974)

Beaphar difuzér No Stress sada kočka 30 ml (8711231148974)

Difuzér pro kočky - elektrický, rozšiřuje do prostoru přírodní výtažky z kozlíku lékařského a levandule. Beaphar difuzér snižuje stres a nežádoucí chování u koček všech věkových kategorií a plemen po dobu 4 týdnů. Beaphar difuzér kočky uklidňuje při stresových situacích, jako například změna prostředí, bouřky nebo ohňostroje a snižuje problémy s chováním.  Klíčové vlastnosti difuzéru No Stress Beaphar 30 mlSnižuje stres a nežádoucí chování u koček Vhodný pro kočky všech věkových kategoriíObsahuje přírodní výtažky z Kozlíku lékařského a levandule Návod k použití: Odšroubujte víčko náplně, nasaďte na difuzér a zasuňte zástrčku do zásuvky. Vhodné do prostorů max. 50 m2 . Abyste dosáhli optimálního účinku, zvolte zásuvku v místě, kde se… (alza.cz)

Kočka: chov, bydlení, hry (978-80-247-3322-7)

Kočka: chov, bydlení, hry (978-80-247-3322-7)

Kniha – autor Lena Hüsemann, 132 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Kočka, kam se podíváš (978-80-7585-186-4)

Kočka, kam se podíváš (978-80-7585-186-4)

Kniha - autor Lorna Scobie, 32 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Harmonický život s kočkou (978-80-7390-436-4)

Harmonický život s kočkou (978-80-7390-436-4)

Kniha – autor Claudia Facchinetti; Marisa Vestita, 136 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Kočky žijí v našich domovech ne jako hosté, ale jako členové rodiny. Kočky se dokážou velice dobře přizpůsobit a vytušit naše každodenní zvyky a plány. Ti, kteří už měli doma kočku, moc dobře vědí, že stačí pouhé otevření šatníku nebo botníku, a kočka moc dobře ví, co se chystá. Dokáže to díky své vrozené schopnosti neustále pozorovat okolí, i když si myslíme, že musí určitě spát.   Ale zatímco kočky nám rozumějí, v našich očích jsou stále tou tajemnou a nepředvídatelnou kočkovitou šelmou. Takže, když už jsme se rozhodli, že našim novým společníkem bude kočka, musíme se seznámit s jejím světem. Jak přivítáte nové kotě? Jak můžete upravit a vyzdobit váš domov "na míru" pro vaši kočku? Čím ji… (alza.cz)

Jak blafovat o kočkách (978-80-7390-396-1)

Jak blafovat o kočkách (978-80-7390-396-1)

Kniha – autor Vicky Hall, 136 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Soubor nejdůležitějších znalostí, které potřebujete znát, abyste se mohli tvářit jako expert na vše, co se týká koček. Už nikdy se vám nestane, že si spletete perskou kočku s druhem koberce, stanete se znalcem na všechny rasy a všechny druhy myší. Egypťané považovali kočky za polobohy. Po přečtení této knihy už vás nezaskočí diskuse na téma: kterou značku krmiva vaše kočka určitě nebude žrát, ke kterému druhu koček zavřeli Angeliku nebo jestli si vaše kočka udělá pelech pro koťata v ponožkách nebo tričkách. (alza.cz)

Chovejte se jako kočka (978-80-7565-305-5)

Chovejte se jako kočka (978-80-7565-305-5)

Kniha - autor Stéphane Garnier, česky, Pevná s přebalem lesklá Kočka je váš nejlepší kouč! První kniha inspirovaná kočkou, která vám poradí, jak lépe žít všední život.    Kočka všechno pochopila, dělejme to jako ona! Tato samozřejmost inspirovala Stéphana Garniera k napsání příručky o osobním rozvoji pojaté jinak než podobné knihy. Kočka je svobodná, klidná, pozorující, opatrná, elegantní, charismatická, samostatná, hrdá, nezávislá… Má tolik záviděníhodných vlastností, které můžete snadno rozvíjet, když se jí budete inspirovat ve svém každodenním životě.  Nechejte se tedy vést Stéphanem Garnierem a jeho společníkem Ziggym, kteří vám krok po kroku vysvětlí, jak pozorováním vaší kočky zlepšit svůj život. Buďte i vy zvědaví, buďte zen a nároční. Záleží na vás,… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít