Drontal a.u.v. tbl.2 pro kočky

Drontal a.u.v. tbl.2 pro kočky

Drontal a.u.v. tbl.2 pro kočky

Drontal tablety Pouze pro zvířata. OBSAH LÉČIVÝCH A OSTATNÍCH LÁTEK 1 tableta obsahuje : Pyranteli embonas 230 mg, Praziquantelum 20 mg INDIKACE Přípravek proti nematodózám a cestodózám koček a koťat. Odčervení koček a koťat vyvolaných plochými a oblými červy. Škrkavky: Toxocara cati, Toxascaris leonina. Měchovci: Ancylostoma tubaeforme, Ancylostoma brasiliense. Tasemnice: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Mesocestoides spp., Joyeuxiella pasqualei. KONTRAINDIKACE Nepoužívat během březosti a u koťat mladších 3 týdnů. NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Nejsou. CÍLOVÝ DRUH ZVÍŘAT Kočky. DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB PODÁNÍ 1 tableta na 4 kg ž.hm. jednorázové perorální podání. Přímo perorálně, v krmivu nebo rozdrcené v potravě. Tablety se podávají přímo zvířeti,… (drmax.cz)

Drontal a.u.v. tbl.24 pro kočky

Drontal a.u.v. tbl.24 pro kočky

Drontal tablety Pouze pro zvířata. OBSAH LÉČIVÝCH A OSTATNÍCH LÁTEK 1 tableta obsahuje: Pyranteli embonas 230 mg, Praziquantelum 20 mg INDIKACE Přípravek proti nematodótzám a cestodózám koček a koťat. Odčervení koček a koťat vyvolaných plochými a oblými červy. Škrkavky: Toxocara cati, Toxascaris leonina. Měchovci: Ancylostoma tubaeforme, Ancylostoma brasiliense. Tasemnice: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Mesocestoides spp., Joyeuxiella pasqualei. KONTRAINDIKACE Nepoužívat během březosti a u koťat mladších 3 týdnů. NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Nejsou. CÍLOVÝ DRUH ZVÍŘAT Kočky. DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB PODÁNÍ 1 tableta na 4 kg ž.hm. jednorázové perorální podání. Přímo perorálně, v krmivu nebo rozdrcené v potravě. Tablety se podávají přímo zvířeti,… (drmax.cz)

Drontal Plus flavour 35kg a.u.v. tbl.2

Drontal Plus flavour 35kg a.u.v. tbl.2

DRONTAL PLUS flavour 35 kg tablety Pouze pro zvířata. OBSAH LÉČIVÝCH A OSTATNÍCH LÁTEK 1 světle hnědá až hnědá tableta obsahuje: Léčivá látka: Febantelum 525 mg, Pyranteli embonas 504 mg, Praziquantelum 175 mg. INDIKACE Odčervení psů po invazi škrkavek a tasemnic, tj. oblých a plochých červů (Toxocara canis, Toxoscaris leonina (dospělci a pozdní vývojová stádia), Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum (dospělci), Trichuris vulpis (dospělci), Echinococcus granulos, Echinococcus multicularis, Dipylidium caninum (dospělci a nezralá stádia), Taenia spp., Multiceps multiceps, Mesocestoides spp.) KONTRAINDIKACE Nepoužívejte v prvních dvou třetinách gravidity. NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Bez nežádoucích účinků. CÍLOVÝ DRUH ZVÍŘAT Psi. DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB PODÁNÍ Doporučená dávka je 15 mg febantelu, 14,4… (drmax.cz)

Drontal pro kočky 2tbl

Drontal Dog Flavour 150/144/50mg tbl.2

Drontal Dog Flavour 150/144/50mg tbl.2

• nové tablety s masovou příchutí ve tvaru kostičky na odčervení psů • působí proti nejčastějším vnitřním parazitům u psů • doporučujeme psy odčervovat pravidelně každé 3 měsíce (drmax.cz)

Drontal Junior a.u.v. susp.50 ml+apl.

Drontal Junior a.u.v. susp.50 ml+apl.

DRONTAL JUNIOR perorální suspenze Pouze pro zvířata. OBSAH LÉČIVÝCH A OSTATNÍCH LÁTEK 1 ml suspenze obsahuje: Léčivé látky: Pyranteli embonas 14,4 mg (odpovídá 5,0 mg Pyrantelum báze), Febantelum 15,0 mg. Pomocné látky: Propionan sodný (E 281) 2,05 mg, benzoan sodný (E 211) 2,05 mg. INDIKACE Přípravek proti oblým červům štěňat a mladých psů: Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Stenocephala uncinaria, Trichuris vulpis. KONTRAINDIKACE Březost. NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Nejsou. CÍLOVÝ DRUH ZVÍŘAT Psi (štěňata a mladí psi). DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB PODÁNÍ Perorální podání 14,4 mg pyrantelu + 15 mg febantelu na 1 kg ž.hm., tj. 1 ml přípravku na 1 kg ž.hm. psa podat jednorázově v krmivu nebo přímo do dutiny ústní . Před použitím protřepat. Doporučené odčervovací schéma: 2., 4., 8.,12.… (drmax.cz)

Drontal Dog Flavour 150/144/50mg pro psy tbl.2

Dehinel plus XL a.u.v. tbl. 12

Dehinel 230 mg/20 mg pro kočky 2 tablety

Dehinel 230 mg/20 mg pro kočky 2 tablety

Dehinel 230mg/20mg potahované tablety pro kočky je veterinární přípravek používaný k léčbě smíšených invazí způsobených hlísticemi a tasemnicemi u koček, a to dospělými stádii škrkavek, měchovců a tasemnicemi. Užívání: Podávejte 1 tabletu na 4 kg živé hmotnosti. Složení: Účinné látky jsou Praziquantelum 20 mg, Pyranteli embonas 230 mg. (drmax.cz)

Tráva pro kočky

Tráva pro kočky

Tráva pro kočky v sadě, díky které ji vypěstujete snadno a rychle. Kočkám svědčí jako zdroj vitamínů, minerálů a esenciálních olejů. Pomáhá jim zbavit se chlupů spolykaných při každodenní hygieně. Sada sestává z dřevěné krabičky o rozměru 23x14x6 cm, zeminy v kokosovém vlákně a semínek o vysoké klíčivosti. S jednoduchým návodem k použití. (euronova-shop.cz)

Caniverm mite tbl. 6x0.175g a.u.v.

Kapsička pro kočky Whiskas

Kapsička pro kočky Whiskas

Druh: kapsičky Obsahuje: 4 x 100 g ( s lososem a tuňákem) Věk: 1+ (odkarla.cz)

Caniverm forte tbl. 100x0.7g a.u.v.

SÍŤ ochranná pro kočky

SÍŤ ochranná pro kočky

Ochranná síť pro kočky  je skvělá ochranná pomůcka do domácnosti, která zajistí bezpečí Vaší kočičce v oknech i na balkonu (krmeni.cz)

BIOVETA Caniverm forte tbl. 6x0.7g a.u.v.

Dóza na pamlsky pro kočky s keramickým klipem Kilner, 2 l

Dóza na pamlsky pro kočky s keramickým klipem Kilner, 2 l

Skladování potravin ve stylové spíži dostane úplně nový rozměr, pokud přidáte právě dózy a sklenice od Kilner. Jejich vysoce kvalitní těsnění vám zaručí, že vaše potraviny zůstanou dlouho čerstvé. A to vše ještě v krásném designu z Británie. Historie značky Kilner začíná v roce 1842 v Anglii. John Kilner vytváří první sklenice a lahve, které jsou i po 175 letech mimořádně oblíbené nejen pro svou kvalitu a praktičnost ale i pro design. Původní a nejlepší - to jsou sklenice Kilner! Objevte nejen sklenice ale i doplňky nebo vychytávky od této velmi sympatické značky. (bonami.cz)

Petkit Cozy pro kočky (P31206)

Petkit Cozy pro kočky (P31206)

Smart pelíšek - útulný kočičí "domeček", regulace teploty podle potřeby, dálkově ovládaný pomocí chytrého telefonu, monitorování odpočinku mazlíčka Vaše kočička se bude cítit komfortně v chytrém pelíšku Petkit Cozy. Příjemný kulatý tvar a moderní a čistý design pelíšku se hodí do každé domácnosti. Váš mazlíček může odpočívat v příjemném odhlučněném prostředí s regulovanou teplotou. Teplota se v pelíšku Petkit Cozy udržuje automaticky citlivým senzorem podle vnějších teplotních výkyvů, nebo ji lze nastavit v aplikaci na chytrém telefonu. Infračervený senzor pohybu pelíšku Petkit Cozy navíc umožní ukládat v aplikaci telefonu údaje o času a době, kterou kočička v pelíšku tráví. Podle toho je pak možno nastavovat regulaci teploty.  Klíčové vlastnosti chytrého pelíšku… (alza.cz)

Gimpet pudink pro kočky 150g

Gimpet pudink pro kočky 150g

Popis Pudink Gimpet je lahodnou pochoutkou pro každou kočku. Obsahuje zdravé přísady z mléka a obohacuje tak každodenní stravu. Má snížený obsah laktózy. Složení: plnotučné mléko se sníženým obsahem laktózy (min. 91%), cukr, ostatní výrobky z rostlin. Analytické složky: protein 3%, tuk 3,1%, vláknina 0,1%, popel 0,1%, vlhkost 82%. Doporučené dávkování: podávejte při pokojové teplotě, denně 1-2 čajové lžičky. Sáček znovu uzavřete a skladujte v chladu. (ageo.cz)

Adventní kalendář PREMIO pro kočky

Adventní kalendář PREMIO pro kočky

Adventní kalendář pro kočky. Obsahuje výběr kvalitních pamlsků pro kočky.   Velikost: 24,5 × 37 × 3,5 cm (superzoo.cz)

Hračka pro kočky - kuličková věž

Hračka pro kočky - kuličková věž

Hračka pro kočky - skládací věž se třemi úrovněmi, v každé úrovni je osazena koule, kterou kočka packou honí.Rozměr: 24x14cm (tipa.eu)

Kapsičky pro kočky royal canin

Kapsičky pro kočky royal canin

Druh: kapsičky á 100 g (odkarla.cz)

Granule pro kočky Josera NatureCat

Granule pro kočky Josera NatureCat

Druh: granule Hmotnost [g]: 10000 (odkarla.cz)

FIPRON pro kočky SPOT-ON

FIPRON pro kočky SPOT-ON

FIPRON 50 mg roztok k nakapání na kůži - spot-on pro kočky (krmeni.cz)

Šampon GOTTLIEB pro kočky 300ml

Šampon GOTTLIEB pro kočky 300ml

Šampon pro kočky s norkovým olejem, který promašťuje srst a umožňuje snadné rozčesávání (krmeni.cz)

Záchod pro kočky se střechou

Záchod pro kočky se střechou

Záchod pro kočky se střechou, který kočičce zajistí soukromí. S lítacími dvířky, prostorem na sáčky a karbonovým filtrem, který zachycuje pachy. S proutěným vzhledem, s lopatkou, kterou je možné do záchodu zaklapnout a pak použít jako rukojeť pro přesunutí záchodu. Snadná montáž bez použití nářadí, stačí jej zaklapnout. 45x50x39v cm. (euronova-shop.cz)

ARGI Škrabadlo pro kočky Emma

ARGI Škrabadlo pro kočky Emma

Škrabadlo pro kočky Argi – Emma je klasická pomůcka pro vaše miláčky s několika platformami, která rozjasní každý byt! Produkt je z velmi odolných materiálů a hodí se pro koťátka i starší kočičky. VLASTNOSTI: Škrabadlo pro kočky Argi – Emma má dvě patra, na kterých si vaše kočička najde místo pro lenošení a pozorování okolí, ale také si bude obrušovat drápky. Velmi pevná a stabilní základna o rozměrech 35×35 cm je vyrobena, stejně jako odpočívadla, z bytelné dřevotřísky. Všechny tyto platformy jsou potaženy pevnou látkou odolnou proti mechanickému poškození, která má strukturu podobnou manšestru a minimalizuje tak riziko zadrhávání a vytahování nitek. Tři sloupky, které kočky milují k obrušování drápků, jsou ze silného kartonu… (rozbaleno.cz)

Antiparazitní Fiprotec baliček pro kočky

Antiparazitní Fiprotec baliček pro kočky

FIPROtec spot on je antiparazitní přípravek proti klíšťatům a blechám. Vhodný pro kočky s hmotností nad 2 kg ve formě spot-on (roztok pro nakapání na kůži). Doporučená dávka je obsažena v jedné pipetě o objemu 0,50 ml. Určeno pro kočky od 7 měsíců věku. Aktivní látka: fipronilum Účinnost: 5 týdnů proti blechám, 48 hodin proti klíšťatům Návod k použití: Držte pipetu zpříma. Poklepejte na její úzkou část, aby bylo zajištěno, že se obsah nalézá v hlavní části pipety. Odstřihněte horní část pipety nůžkami, rozhrňte srst zvířete mezi lopatkami tak, aby byla viditelná kůže. Přiložte špičku pipety přímo na kůži a jemně vyprázdněte její obsah, nejlépe na dvě místa – jednu část na místo spodiny lebeční a druhou o 2-3 cm dál.  Shield Classic… (superzoo.cz)

Hračka pro kočky - kuličková věž

Hračka pro kočky - kuličková věž

Hračka pro kočky - kuličková věž Hračka pro kočky - skládací věž se třemi úrovněmi, v každé úrovni je osazena koule, kterou kočka packou honí.Rozměr: 24x14cm (fonetip.cz)

Konzervy pro kočky Animonda Carny

Konzervy pro kočky Animonda Carny

Druh: konzervy Určení: pro dospělé kočky Příchuť: hovězí Obsahuje taurin Hmotnost: 400 g (odkarla.cz)

Kapsička pro kočky Pets Pantry

Kapsička pro kočky Pets Pantry

Druh: kapsičky Obsahuje: 4 x 100 g (odkarla.cz)

Prazitel Plus tbl.104 VET a.u.v.

Plyšový tunel pro kočky béžový

Plyšový tunel pro kočky béžový

Plyšový tunel pro kočky TRIXIE béžový 25x125cm je luxusní plyšový tunel pro kočky se znakem tlapky (krmeni.cz)

Parfém pro kočky Kong Naturals

Parfém pro kočky Kong Naturals

Vyrobeno v USA (odkarla.cz)

Hračka pro kočky "Chyť myšku"

Hračka pro kočky "Chyť myšku"

Tato hračka zabaví vaši kočku na dlouhou dobu. Uspokojí její zvířecí instinkt. Tady se srdíčko každé kočky rozbuší na maximum. Když se tlapka dotkne myšky, krouží pak velmi dlouho kolem dokola. Horní otvory tohoto kolotoče motivují Vaší kočku k divokým loveckým hrám. Ta se bude snažit dostat se tlapkou k myšce uvnitř a chytit jí.Interaktivní hračka pro kočky všech věkových kategorií Materiál: umělá hmota. Rozměry: Ø 25,5 cm, výška 6,5 cm. Interaktivní hračka pro kočky všech věkových kategorií Nepotřebuje žádné baterie Protiskluzové gumové rohože podložky, chrání Vaše podlahy Zahrnuje škrabátko pro kočky, aby měla Vaše kočka nehty silné, čisté a zdravé. 1x hračka pro kočku CATCH THE MOUSE (kokiskashop.cz)

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky Otírá se Vaše kočka o sedačku, o postel, o Vaše oblečení? Odstraňujete neustále chlupy?Pořiďte ji tento kartáč-drbátko!Kočka si nejen vyhraje, namasíruje se, ale navíc se zbaví línajících chlupů.Podstavec je na spodní straně osazen gumovými nožičkami, zbraňujícím klouzání.Na vrchní straně podložky je koberec, na kterém si kočka může obrušovat drápky.V balení najdete také sáček se šantou kočičí (bylinou, která kočky přitahuje), do dna podložky nasypete část bylin a kočka se od drbátka neodtrhne.Obsah balení: Podstavec, štětinový kartáč, sáček se šantouRozměr: výška: 35 cmDélka kartáče: 50cmPrůměr kartáče: 5 cm (fonetip.cz)

Hrablo Furminator FURflex S pro kočky

Hrablo Furminator FURflex S pro kočky

FURminator FURflex hrablo je určené k vyčesávání podsady, neřeže a nepoškozuje srst. Délka vyčesávací hrany 4,45 cm, pro kočky o hmotnosti do 4,5 kg. Zahnutý tvar vyčesávací hrany pro ještě větší pohodlí a výkon. Ocelové ostří účinně pročeše i nejspodnější vrstvy srsti a vyčeše srst rychleji a lépe. Vhodné pro krátkou i dlouhou srst. Při pravidelném používání redukuje línání o více než 90%. Pomocí vysunovacího tlačítka (FURejector button) snadno vyčistíte přístroj od vyčesané srsti. Ergonomická rukojeť umožňuje snadnou manipulaci s hrablem. Pomocí technologie FURmLock™ bezpečně připevníte na rukojeť vyčesávací hlavu FURflex™. Pevně k sobě stiskněte hlavu a rukojeť, dokud hlava bezpečně nezacvakne na správné místo. Pro použití se všemi hlavami systému FURflex (hlavy na… (superzoo.cz)

Hrablo Furminator FURflex L pro kočky

Hrablo Furminator FURflex L pro kočky

FURminator FURflex hrablo je určené k vyčesávání podsady, neřeže a nepoškozuje srst. Délka vyčesávací hrany 6,7 cm, pro kočky o hmotnosti nad 4,5 kg. Zahnutý tvar vyčesávací hrany pro ještě větší pohodlí a výkon. Ocelové ostří účinně pročeše i nejspodnější vrstvy srsti a vyčeše srst rychleji a lépe. Vhodné pro krátkou i dlouhou srst. Při pravidelném používání redukuje línání o více než 90%. Pomocí vysunovacího tlačítka (FURejector button) snadno vyčistíte přístroj od vyčesané srsti. Ergonomická rukojeť umožňuje snadnou manipulaci s hrablem. Pomocí technologie FURmLock™ bezpečně připevníte na rukojeť vyčesávací hlavu FURflex™. Pevně k sobě stiskněte hlavu a rukojeť, dokud hlava bezpečně nezacvakne na správné místo. Pro použití se všemi hlavami systému FURflex (hlavy na… (superzoo.cz)

MISKA - plast 0,2l/9cm pro kočky

MISKA - plast  0,2l/9cm  pro kočky

- barvu můžete uvést do poznámky (krmeni.cz)

Antiparazitní spot-on FRONTLINE pro kočky

Antiparazitní spot-on FRONTLINE pro kočky

FRONTLINE® Spot-On umožňuje bojovat proti parazitům psů a koček (krmeni.cz)

Antiparazitní šampon BEA RIVAL pro kočky

Antiparazitní šampon BEA RIVAL  pro kočky

Vysoce účinný netoxický antiparazitární šampon pro psy i kočky s následnými repelentními účinky min (krmeni.cz)

Antiparazitní obojek BEAPHAR S.O.S pro kočky

Antiparazitní obojek  BEAPHAR S.O.S pro kočky

Vyhrazený léčivý přípravek (krmeni.cz)

Tunel pro kočky Crunch 25cm/50cm

Tunel pro kočky Crunch 25cm/50cm

* vyrobeno z odolného nylonu* šustící folie láká ke hře* pro vnitřní i venkovní použití* vhodný i pro štěňata* v různý barvách (krmeni.cz)

Škrabadlo pro kočky Argi Ella, béžové

Škrabadlo pro kočky Argi Ella, béžové

Škrabadlo pro kočky Argi – Ella se skluzavkou, patry a prolézačkou, kde si mohou vaši mazlíčkové lehnout, pohrát, nebo ukrýt se na různých úrovních. Produkt je vyrobený z mimořádně odolných materiálů. Škrabadlo pro kočky Argi – Ella nabízí mnoho možností, kde si vaše kočka určitě najde místo pro lenošení, podřimování, schování nebo hraní a kromě toho je i ideálním místem, na kterém si může obrušovat drápky. Velmi pevná a stabilní základna o rozměrech 34×76 cm je vyrobena, stejně jako odpočívadla, z bytelné dřevotřísky. Všechny tyto platformy jsou potaženy pevnou látkou odolnou proti mechanickému poškození, která má strukturu podobnou manšestru a minimalizuje tak riziko zadrhávání a vytahování nitek. Sloupek, který kočky milují k … (rozbaleno.cz)

ARGI Škrabadlo pro kočky Ella béžové

ARGI Škrabadlo pro kočky Ella béžové

Škrabadlo pro kočky Argi – Ella se skluzavkou, patry a prolézačkou, kde si mohou vaši mazlíčkové lehnout, pohrát, nebo ukrýt se na různých úrovních. Produkt je vyrobený z mimořádně odolných materiálů. Škrabadlo pro kočky Argi – Ella nabízí mnoho možností, kde si vaše kočka určitě najde místo pro lenošení, podřimování, schování nebo hraní a kromě toho je i ideálním místem, na kterém si může obrušovat drápky. Velmi pevná a stabilní základna o rozměrech 34×76 cm je vyrobena, stejně jako odpočívadla, z bytelné dřevotřísky. Všechny tyto platformy jsou potaženy pevnou látkou odolnou proti mechanickému poškození, která má strukturu podobnou manšestru a minimalizuje tak riziko zadrhávání a vytahování nitek. Sloupek, který kočky milují k … (rozbaleno.cz)

Gimpet akce jogurt pro kočky 150g

Gimpet akce jogurt pro kočky 150g

Popis Gimpet jogurt pro kočky je lahodná pochoutka pro mlsné jazýčky. Jogurt je vyroben z plnotučného mléka, které má snížený obsah laktózy. Bakteriemi kyseliny mléčné zahustěné mléko působí pozitivně na střevní flóru. Krémovému jogurtu kočky neodolají. Jogurt je ve znovu uzavíratelném balení a tím vydrží dlouho čerstvý a chutný. Běžné mléko může kočkám působit problémy, neboť obsahuje laktózu (mléčný cukr). Mnoho koček trpí nesnášenlivostí laktózy. Gimpet jogurt je vyroben z mléka s redukovaným obsahem laktózy. Toto mléko je zahuštěno bakteriemi kyseliny mléčné. Gimpet jogurt je další inovace od firmy Gimborn v oblasti výživy koček. Doporučené dávkování: 2-3 lžíce (cca 15 g) při… (ageo.cz)

Kapsičky pro kočky Whiskas 4 druhy

Kapsičky pro kočky Whiskas 4 druhy

Druh: kapsičky Hmotnost [g]: 100 Od 7 let 4 druhy - kuře, losos, krůta, tuňák (odkarla.cz)

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky

Masážní kartáč pro kočky. Otírá se Vaše kočka o sedačku, o postel, o Vaše oblečení? Odstraňujete neustále chlupy? Pořiďte ji tento kartáč-drbátko! Kočka si nejen vyhraje, namasíruje se, ale navíc se zbaví línajících chlupů. Podstavec je na spodní straně osazen gumovými nožičkami, zbraňujícím klouzání. Na vrchní straně podložky je koberec, na kterém si kočka může obrušovat drápky. V balení najdete také sáček se šantou kočičí (bylinou, která kočky přitahuje), do dna podložky nasypete část bylin a kočka se od drbátka neodtrhne.Skvělý dárek pro vaši kočku i Vás. Základna - 36 x 28,5 cm Délka kartáče - 50 cm Průměr kartáče - 5 cm Výška kartáče - 34 cm Rozměry balení: 62 x 37 x 64 cm Víceúčelová hračka pro kočky Odstraňuje volné a vypadávájící chloupky Vhodné jak pro dlouhosrsté, tak i pro… (kokiskashop.cz)

Škrabadlo Sifcon pro kočky 170cm

Škrabadlo Sifcon pro kočky 170cm

Škrabadlo v krémové barvě k obrušování drápků je vhodné i ke spaní a odpočívánímalých koťátek a dospělých koček. Perfektní stabilitu zaručuje základna o rozměrech50 × 50 cm. Vlastnosti: Vhodné pro malá koťátka i dospělé kočky Slouží k obrušování drápků, ale i ke spaní a odpočívání vašeho mazlíčka Stabilní základna o rozměrech 50 × 50 cm Zatížení pelíšku je 15,84 kg Stav produktu: Znečistěné. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Šampon pro kočky Trixie 250ml

Šampon pro kočky Trixie 250ml

Šampon pro kočky všech plemen. Obsah 250ml Revitalizující účinek Vhodný pro všechny typy srsti Jemný   (superzoo.cz)

PRODEN PLAQUEOFF powder pro KOČKY

PRODEN PLAQUEOFF powder pro KOČKY

PlaqueOff™ Powder Cat je 100% přírodní produkt určený pro kočky, který    potlačuje zápach z tlamy    redukuje zubní kámen    odstraňuje zubní plakPlaqueOff™ Powder Cat je přelomový prostředek v péči o zuby a dásně psů a koček (krmeni.cz)

Antiparazitní DIAZ balíček pro kočky

Antiparazitní DIAZ balíček pro kočky

Antiparazitní obojek pro kočky od 6 měsíců věku. Efektivně hubí blechy a klíšťata. Obojek je voděodolný, černé barvy. Je opatřen zářezy, které v případě zachycení kočky obojek roztrhnou. Návod k použití: Obojek aktivujte trhnutím. Upevněte jej na krk kočky, zastrčte do spony a zbytek odstřihněte. Ponechejte místo mezi krkem kočky a obojkem zhruba na dva prsty. Aktivní látka: diazinon 15 % Účinnost: 6 měsíců Shield Classic Spray působí rychle a účinně na všechny druhy lezoucího i létajícího hmyzu v domácnostech a komerčních prostorech. Je možno aplikovat i na pelíšky zvířat, koberce či čalouněný nábytek. Pouhé dvě sekundy stačí k tomu, abyste zbavili prostory nevítaných hmyzích návštěvníků.  Účinná látka: prallethrine, cyphenothrine… (superzoo.cz)

Antiparazitní BIO balíček pro kočky

Antiparazitní BIO balíček pro kočky

- aplikace vhodná i na jejich pelíšky - účinná látka: dimetikon - výrobek neobsahuje chemické insekticidy - účinný až 4 týdny   Beaphаr IMMO Shield šampon pro kočky je založen na látce dimetikon (silikonový olej), který fyzikálním způsobem znehybňuje blechy, klíšťata a veškerý ostatní hmyz, zejména komáry, roztoče, vši a všenky. Dimetikon: vytváří na hmyzu povrchovou vrstvu, která inhibuje jejich klouby a působí jako účinná past působí na všechna vývojová stádia blech usnadňuje následné rozčesávání srsti Návod k použití: Naneste 1,5 uzávěru Immo Shield šamponu na mokrou srst zvířete, šampon vmasírujte do srsti po dobu 2 minut a nechte jej 5 minut působit. Poté jej důkladně smyjte a srst vysušte. Varování: vhodné pro kočky od 12 týdnů věku Nepoužívat v průběhu… (superzoo.cz)

Toaleta pro kočky Trixie bílá

Toaleta pro kočky Trixie bílá

Druh toalety: nekryté s okrajem Barva: bílá Rozměr: 45 x 21 x 54 cm (odkarla.cz)

Hračka pro kočky "Chyť myšku"

Hračka pro kočky "Chyť myšku"

Tato hračka zabaví vaši kočku na dlouhou dobu. Uspokojí její zvířecí instinkt. Tady se srdíčko každé kočky rozbuší na maximum. Když se tlapka dotkne myšky, krouží pak velmi dlouho kolem dokola. Horní otvory tohoto kolotoče motivují Vaší kočku k divokým loveckým hrám. Ta se bude snažit dostat se tlapkou k myšce uvnitř a chytit jí.Interaktivní hračka pro kočky všech věkových kategorií Materiál: umělá hmota. Rozměry: Ø 25,5 cm, výška 6,5 cm. Interaktivní hračka pro kočky všech věkových kategorií Nepotřebuje žádné baterie Protiskluzové gumové rohože podložky, chrání Vaše podlahy Zahrnuje škrabátko pro kočky, aby měla Vaše kočka nehty silné, čisté a zdravé. 1x hračka pro kočku CATCH THE MOUSE (dilego.cz)

Plechový Box na krmivo pro kočky

Plechový Box na krmivo pro kočky

Plechový Box na granule pro kočky 14x16 cm, 3 litry (euronova-shop.cz)

Kontejner CURVER na krmivo pro KOČKY

Kontejner CURVER na krmivo pro KOČKY

Kontejner na suché krmivo značky Curver (krmeni.cz)

Beaphar MALT PASTE pro kočky 100g

Beaphar  MALT PASTE pro kočky   100g

Doplňkové krmivo pro kočky ve formě dvoubarevné pasty (krmeni.cz)

Šampon (trixie) KATZEN (pro kočky) 250ml

Šampon (trixie) KATZEN (pro kočky) 250ml

Speciální šampon pro kočky pro oživení jejich srsti (krmeni.cz)

ALAVIS SANICELL pro kočky a psi

ALAVIS SANICELL   pro kočky a psi

Sanicell™ je patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+ (krmeni.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít