DrKonrad Cutozinc 10% spray 100ml

DrKonrad Cutozinc 10% spray 100ml

DrKonrad Cutozinc 10% spray 100ml

Charakteristika: Cutozinc spray 10% s obsahem oxidu zinečnatého (10%) pomáhá chránit před opruzeninami a zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku. Hygienické a snadné použití bez nutnosti dotýkat se postižených, bolestivých míst. Cutozinc spray 10% může být snadno, bezbolestně a hygienicky aplikován na podrážděnou a zarudlou pokožku v tenké vrstvě. Složky přípravku tvoří na pokožce ochrannou vrstvu chránící citlivou pokožku před dráždivými složkami ze stolice a moči. Složky obsažené v v Cutozinc spray 10 % zklidňují pokožku a pomáhají předcházet zarudnutí. Neokluzivní galenická forma zamezuje množení patogenů pod aplikovanou vrstvou Jak používat Cutozinc Spray 10% Před použitím očistit léčenou plochu medicinální antiseptická mýdla (např. Cutosan). Stříkejte ze vzdálenosti cca 5-10 cm.… (drmax.cz)

Cutozinc 10% spray DrKonrad 100ml

DrKonrad Cutozinc 4% spray 100ml

DrKonrad Cutozinc 4% spray 100ml

Charakteristika: Přípravek Cutozinc 4% Spray je přípravek pro přímou topickou aplikaci určený k prevenci před opruzeninami a/nebo ke zklidnění a ochraně podrážděné a zarudlé pokožky. Obsahuje oxid zinečnatý, který vytváří fyzikální protektivní bariéru zabraňující vlivu zevních nox a taktéž vysušuje a zklidňuje již podrážděnou pokožku. Jeho výhodou je hygienické a snadné použití bez nutnosti dotýkat se postižených, bolestivých míst. Cutozinc spray 4 % může být snadno, bezbolestně a hygienicky aplikován na podrážděnou a zarudlou pokožku kojenců a batolat v tenké vrstvě. Složky přípravku tvoří na pokožce ochrannou vrstvu chránící citlivou dětskou pokožku před dráždivými složkami ze stolice a moči. Složky obsažené v Cutozinc spray 4 % zklidňují pokožku, pomáhají předcházet zarudnutí.… (drmax.cz)

Cutozinc 4% spray DrKonrad 100ml

DrKonrad Cutozinc Ichtamo Spray 50ml

DrKonrad Cutozinc Ichtamo Spray 50ml

Charakteristika: Cutozinc Ichtamo Spray s obsahem ichtamolu (1%) a oxidu zinečnatého (10%) je určený k péči o kůži se sklonem k ekzémům a pro problematickou kůži dětí a dospělých. Zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku. Lze jej použít již od novorozeneckého věku. Po nanesení na kůži jí nezcitlivuje na slunce. Hygienické a snadné použití bez nutnosti dotýkat se pokožky. Přípravek má charakteristickou barvu a zápach, které nejsou na závadu. Přípravek mohou používat i těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin. Použití: Před použitím přípravek protřepejte! Nastříkejte tenkou, rovnoměrnou vrstvu na pečlivě očištěnou a osušenou pokožku. K čištění pokožky používejte ideálně medicinální antiseptická mýdla (např. Cutosan). Stříkejte ze vzdálenosti cca 5-10 cm. Není nutné aplikovat ve… (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "DrKonrad Cutozinc 10% spray 100ml" se dívají také na:

Aurecon spray návod
Markeeta lte 10 xl
Vetoryl 10 mg cena
Boucheron quatre 100ml tester
Minix neo z83-4 windows 10

Cutozinc Ichtamo Spray DrKonrad 50ml

Cutozinc Silver Spray DrKonrad 50 ml

DrKonrad AD Calcis 100ml

DrKonrad AD Calcis 100ml

Charakteristika: AD calcis je mastný krém určený k péči o kůži se sklonem k ekzémům a pro problematickou kůži dětí a dospělých. Zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku. Aqua calcis syn solutio calcii hydroxydati je vápenná voda. Jedná se o čirou tekutinu silně zásadité reakce. Má protizánětlivý a adstringentní účinek, mírní bolest a svědění. Parafinum liquidum (parafínový olej) je přírodní minerální olej. Používá se k terapii a profylaxi dermatitid charakterizovaných hyperkeratózou jako je atopická dermatitída, chronická psoriáza, xerosa – suchá kůže a taktéž jako doplňková terapie v dermatologii. AD calcis lze použít již od novorozeneckého věku. Přípravek mohou používat i těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin. Použití: Rozetřete tenkou, rovnoměrnou vrstvu na pečlivě… (drmax.cz)

OFF! Spray 100ml

OFF! Spray 100ml

Lehká aplikace, výrobek můžete používat přímo na oblečení. Odpuzuje komáry,klíšťata,muchničky atd.. V místech výskytu infikovaných klíšťat doporučujeme chránit i děti. Obsahuje látky: DEET 15% Balení: 100ml Upozornění: Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. (drmax.cz)

Opsite spray 100ml 1ks

SKIN-CAP spray 100ml

Hedrin roztok spray 100ml

Opsite spray 100ml 1ks

Opsite spray 100ml 1ks

Opsite spray je rychleschnoucí filmové krytí ve spreji určené k aplikace na čisté nesecernující chirurgické rány a sutury a na rány povrchové. (pilulka.cz)

Alteya Levandulová voda bio spray 100ml

Alteya Levandulová voda bio spray 100ml

Vyvažování, harmonizace a uvolňování květinové vody na rozmazlování těla a mysli. Zmírňuje zánět pokožky, vyrážky a jizvy. (pilulka.cz)

Výcvikový sprej Beaphar Play Spray 100ml

Výcvikový sprej Beaphar Play Spray 100ml

Tréninkový přípravek pro kočky a koťata. Místo postříkané přípravkem Play Spray se stává pro kočku atraktivním. Např.: pomáhá učit kočku chodit škrábat na škrabadlo. Upozornění: před použití zkuste postříkat předmět na méně viditelném místě (pro případ tvorby skvrn) (superzoo.cz)

Alteya Meduňka voda bio spray 100ml

Alteya Meduňka voda bio spray 100ml

Velmi jemná květinová voda pomáhá probudit a tónovat pleť. Je také užitečná pro nepříjemnou pokožku a pomáhá proti podráždění a zánětu pokožky. Její příjemná, svěží, citrónová vůně zvyšuje ducha a revitalizuje mysl. (pilulka.cz)

Koloidní zlato 10ppm 100ml spray

Deo spray do obuvi sport 100ml

Deo spray do obuvi fresh 100ml

Chloé Nomade Deo Spray deospray 100ml

Chloé Nomade Deo Spray  deospray 100ml

Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – takový je i deospray z řady Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Francouzská módní značka Chloé je synonymem pro romantické modely, které reprezentují také původní vůně v plisovaných flakonech ovázaných mašlemi. Nomade je novou interpretací ženskosti, kombinací síly a jemnosti, svobody a lásky pro objevování světa ve všech jeho podobách. Chloé Nomade je stvořená pro nezávislou ženu (fann.cz)

BIOSOLIS Sprej na opalování SUN SPRAY SPF50+ 100ml

BIOSOLIS Sprej na opalování SUN SPRAY SPF50+ 100ml

BIOSOLIS Sprej na opalování SUN SPRAY SPF50+ obsahuje rostlinný Karanja olej, který působí proti předčasnému stárnutí pleti. Tento vysoce kvalitní sprej nezanechává žádné stopy a je vhodný pro všechny typy pleti. Suroviny, které byly použity při jeho výrobě jsou z kontrolovaného ekologického hospodářství. Produkty BIOSOLIS obsahují minerální filtry, které nepronikají do kůže a jejich účinnost je okamžitá. Výsledek: poskytuje ochranu před spálením chrání zdraví kožních buněk Složení: Karanja olej – působí proti předčasnému stárnutí pokožky Použití: Ochranný prostředek aplikujte před každou expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte prostředek opakovaně a v dostatečném množství vždy po koupání nebo otření se ručníkem. (drmax.cz)

Dior Miss Dior Deodorant Spray parfémovaný deodorant 100ml

Dior Miss Dior Deodorant Spray parfémovaný deodorant 100ml

Tento parfémovaný deodorant přináší ochranu a svěžest po celý den. Jeho jemné složení, obohacené o růžový výtažek, nabízí dlouhotrvající ochranu pokožky. Vaše pokožka bude svěží a jemně provoněná posílenou stopou vůně Miss Dior. (fann.cz)

Dior Dior Addict Spray Deodorant parfémovaný deodorant 100ml

Dior Dior Addict Spray Deodorant parfémovaný deodorant 100ml

Svěží, dřevitý a květinový - Dior Addict parfémovaný deodorant byl vytvořen tak, aby dosáhl vysoké kvality z hlediska vůně i výkonnosti. (fann.cz)

Albedo100 Invisible Bright 100ml PL Reflective Spray (7325)

Albedo100 Invisible Bright 100ml PL Reflective Spray  (7325)

Sprej reflexní   Albedo100 Invisible Bright o objemu 100 ml je lehký reflexní sprej, který je určen pro použití na textilie. Za denního světla je tento unikátní bezpečnostní sprej neviditelný. Za snížených viditelných podmínek ve tmě a za špatného počasí povrchy ošetřené sprejem jasně svítí v přímé záři reflektorů automobilů, takže jste dobře viděni. Být viděn znamená být ochráněn. Reflexní sprej zaručuje vaší bezpečnost na silnicích. Je ideální pro večerní procházku, běhání nebo jízdu na kole. Můžete ho nanést na oblečení, boty, dětské kočárky či batohy. Neviditelný sprej nejlépe funguje na přírodních textiliích a textiliích se strukturou jako fleece, bavlna a vlna. Jeho účinek může… (alza.cz)

Michael Kors Eau de Parfum Spray parfémová voda 100ml

Michael Kors Eau de Parfum Spray parfémová voda 100ml

MICHAEL KORS je opojná bílá květinová vůně, která nabízí převahu tuberózy z Indie (známou také jako noční hyacint). Tento ovocný, medově - bílý květ vytváří auru smyslnosti, která jemně pulsuje a zahřeje na kůži. Vůně se otevírá šumivým bergamotem a šťavnatou meruňkou, která podporuje přítomnost tuberózy. Pomerančový květ a egyptský jasmín zintenzivňují tuto bohatou, bílou květinovou vůni. Další květinové kouzlo pochází z čerstvé zelené frézie a turecké růže. Srdcem vůně se line bílé pivoňka, čínský osmanthus, kala a uklidňující mléčný akord, který zdůrazňuje a akcentuje tuberózu z Indie a vytváří hladký, krémový efekt. Konečný rozkvět je smyslný a teplý. Modrý kosatec, haitský vetiver, kašmírové dřevo, sušené fíky a kouřové kadidlo vytvářejí sexy a tajemné kouzlo. (fann.cz)

Dior Fahrenheit After Shave Spray voda po holení 100ml

Dior Fahrenheit After Shave Spray voda po holení 100ml

Tato osvěžující voda po holení zanechává pokožku osvěženou, příjemně vyhlazenou a jemně provoněnou teplými a něžnými nótami Fahrenheit. (fann.cz)

FRONTLINE SPRAY 2.5 mg/ml kožní sprej roztok 100ml

Dior Sauvage Very Cool Spray vůně ve spreji 100ml

Dior Sauvage Very Cool Spray vůně ve spreji 100ml

Sauvage Very Cool Spray přichází s novým mužným a intuitivním způsobem aplikace vůně. Parfém je uschovaný v nerozbitném flakonu, který si s sebou můžete vzít kamkoli a aplikovat kdykoli během dne. Exkluzivní inovace Dioru: rozprašovač na bázi vzduchu, který je šetrnější k životnímu prostředí. Mocně svěží interpretace Sauvage Eau de Toilette. (fann.cz)

Dior Dior Homme Sport Very Cool Spray toaletní sprej 100ml

Dior Dior Homme Sport Very Cool Spray toaletní sprej 100ml

Dior Homme Sport je ukryt v elegantním, nerozbitném obalu nové generace, který si můžete vzít kamkoliv s sebou. Very Cool Spray vybízí k naprosto neotřelé a svobodné aplikaci vůně kdykoliv během dne. François Démachy se bohatě inspiroval novým způsobem aplikace vůně, aby přizpůsobil svou kompozici Dior Homme Sport Eau de Toilette. Zjemnil horní nóty citrónu, aby byly méně pronikavé a dal více významu plnému a ovocnějšímu červenému pomeranči. Je to vůně na míru pro plnou a bohatou aplikaci s novým přístupem k vůni. Přizpůsobil jsem Dior Homme Sport, aby se hodil k tomuto novému druhu aplikace. Jeho unikátní bohatost díky rozprašování mikrokapiček má opravdový efekt na vůni. Byla to neočekávaná výzva, jež mne opravdu zajímala." François Demachy, tvůrce vůní Dior (fann.cz)

ARNIDOL SPRAY 30MG/ML+100MG/ML DRM SPR SOL 100ML

DrKonrad Cutosan 200ml

DrKonrad Cutosan 200ml

Charakteristika: Jemné nealkalické tekuté mýdlo (pH 5,5) pro šetrné čištění pokožky. Možno použít i na vlasovou pokožku. Obsahuje antiseptikum triclosan. Velmi dobře se roztírá a smývá. Přípravek neobsahuje sodium laureth sulfate, nevysušuje kůži a je proto vhodný na čištění problematické pokožky (pokožka s akné, mikrobiálním ekzémem, xerózou a svěděním apod.). Lokální aplikace napomáhá regulaci mazotoku a kontrole mikrobiálního osídlení pokožky. Použití: Čištění tělové pokožky: Přípravek naneste v dostatečném množství na navlhčenou pokožku a řádně rozetřete, až do vytvoření pěny. Nechte působit 1-2 minuty a pak pokožku důkladně opláchněte vodou. Čištění vlasové pokožky: Přípravek důkladně vmasírujte do navlhčených vlasů až k pokožce. Nechte působit 1-2 minuty a pak hlavu důkladně… (drmax.cz)

BIOSOLIS Hydratační a sublimační opalovací olej SUN OIL SPRAY SPF20…

BIOSOLIS Hydratační a sublimační opalovací olej SUN OIL SPRAY SPF20 100ml

BIOSOLIS Hydratační a sublimační opalovací olej SUN OIL SPRAY SPF20 má jedinečnou ochrannou účinnost. Skládá se pouze z rostlinných olejů a minerálních látek bez filtrů. Obsahuje Karanja olej – suchý olej s lehkou vůní skvělými hydratačními vlastnostmi. Také obsahuje výtažky z Aloe vera, které vám zajistí příjemně hydratovanou pokožku. Olej je vhodný pro všechny typy pleti. Lze jej aplikovat na kůži i vlasy. Velmi snadno se aplikuje a nezanechává bílé stopy na pokožce. Výsledek: poskytuje ochranu před spálením chrání zdraví kožních buněk hydratuje pokožku Složení: Karanja olej – působí proti předčasnému stárnutí pleti olivový olej – má regenerační účinky Použití: Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte prostředek opakovaně a v dostatečném… (drmax.cz)

DrKonrad Cutoil 200ml

DrKonrad Cutoil 200ml

Charakteristika: Přípravek Cutoil s obsahem mandlového oleje je určený pro přímou aplikaci na kůži nebo pro přidání do koupele a slouží k promaštění a hydrataci suché pokožky. Jeho hlavními součástmi jsou mandlový a parafinový olej, které po koupeli nebo přímé aplikaci na kůži zůstanou na pokožce rozprostřeny jako tenký, pokožku zvláčňující film, který brání jejímu nadměrnému vysoušení. Přípravek lze používat i na pokožku se sklonem k ekzémům. Přípravek mohou používat těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin. Použití: Před použitím přípravek protřepejte. Stanovené množství přípravku se nalije do koupele a rozmíchá. Doporučené množství přípravku pro celkovou koupel je 20-30 ml, pro celkovou koupel kojenců 5-10 ml. Odměření objemu se provádí pomocí přiložené odměrky. Cutoil je… (drmax.cz)

Cutoil DrKonrad 200ml

Cutosan DrKonrad 200ml

Dr.Max Panthenol 10% spray 150ml

Dr.Max Panthenol 10% spray 150ml

Panthenolová zklidňující pěna s 10 g D-panthenolu na 100 g. Pěna má mírně chladivý a zklidňující účinek. Snadno se vstřebává do pokožky a přináší pocit úlevy. D-panthenol, pro-vitamin B5, hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku a má regenerační účinky. Zároveň zrychluje přirozenou obnovu buněk a eliminuje nepříjemné pocity suchosti, podráždění a zčervenání pokožky. Obsažený vitamin E je antioxidant, chrání buňky kůže před poškozením. Přípravek neobsahuje parfemace a byl dermatologicky testován. Použití: Sprej je vhodné používat po slunění na péči o pokožku podrážděnou sluncem (UV zářením). Nádobku před použitím dobře protřepejte. Držte nádobku v průběhu aplikace pokud možno ve svislé poloze dnem dolů. Stiskem rozprašovače ze vzdálenosti 15–20 cm naneste na pokožku potřebné množství pěny… (drmax.cz)

Konopné mazání 10% 100ml

Konopné mazání 10% 100ml

Konopné mazání 10% 100ml

Mírně chladivý masážní krém s 10% konopného oleje, s překrvujícím a relaxačním účinkem. Velmi lehce se vmasíruje a nelepí. Konopný olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitamíny A, B1, B2, B6, C a E fytin a kyselina kanabidiolová se silným baktericidním účinkem. Je také zdrojem důležitých minerálních látek vápníku, sodíku, fosforu, hořčíku, draslíku i železa, manganu, zinku, křemíku, či platiny. Dále chrání pokožku před vysoušením a předčasnou tvorbou vrásek. Methylsalicylát pomáhá při zánětu a bolesti. Kafr má chladivý, antiseptický účinek a zvyšuje prokrvení kůže. Přípravek neobsahuje parfém a byl dermatologicky testován. Balení: 100ml (drmax.cz)

AD lotio Chronic DrKonrad 200ml

Margaret Dabbs London Hand Protection and Finishing Spray ochranný…

Margaret Dabbs London Hand Protection and Finishing Spray  ochranný sprej na ruce 100ml

Ochranný sprej na ruce poskytne rukám ochranu v podobě ultra-tenkého, transparentního a prodyšného filmu, který chrání pokožku vašich rukou a nehtů před vysycháním. Spray má delikátní vůni mandarinky a gerania. Zvlhčuje pokožku rukou a zlepšuje její strukturu. Chrání ruce a nehty před poškozením vlivy životního prostředí. Složení :Emu olej, geránium, mandarinka Způsob použití :Nastříkejte malé množství a suchou pokožku rukou a na nehty. Počkejte několik vteřin do zaschnutí. (fann.cz)

Margaret Dabbs London Glow Leg Spray finální rozjašňující sprej na…

Margaret Dabbs London Glow Leg Spray finální rozjašňující sprej na dolní končetiny 100ml

Sprej nohy tónuje a zanechá je viditelně pevnější, hladší a štíhlejší a rozzářené. Dokonalá péče před společenskou událostí. Mezi klíčové ingredience patří vlastní anti-ageing formule Legance, která zlepšuje tukové tkáně a snižuje obsah vody. Vlastní V-Tonic komplex (pět silných éterických olejů - směs cypřiše, levandule, citrónu, divoké růže a divoké máty) uklidňuje, ochladí, zvyšuje cirkulaci a zajišťuje antigravitační efekt "chůze ve vzduchu", arganový a habešský olej - bohaté na vitamíny a esenciální mastné kyseliny, které poskytují hloubkovou hydrataci a obnovu pokožky. Způsob použití: Nastříkejte přímo na celé dolní končetiny. (fann.cz)

Ichtyol krémpasta DrKonrad 30 ml

Cutosan ubrousky DrKonrad 48 ks

Cutosan ubrousky DrKonrad 48 ks

(benu.cz)

Panthenol spray 10% 150ml

Panthenol spray 10% 150ml

Jemný pěnivý sprej s 10g D-panthenolu na 100g. Sprej má mírně chladivý zklidňující účinek na kůži, hydratuje a zvláčňuje, lehce se vstřebává do pokožky a nelepí. Přípravek neobsahuje parfém a byl dermatologicky testován. Přípravek je vhodný i pro děti od 1 roku věku. Sprej je vhodné používat po slunění pro péči o pokožku podrážděnou sluncem (UV-zářením). chladivý zklidňující účinek na kůži hydratuje a zvláčňuje nelepí na kůži neobsahuje parfém dermatologicky testován Aplikace Nádobku před použitím dobře protřepejte. Držte nádobku v průběhu aplikace pokud možno v horizontální poloze, dnem dolů. Stiskem rozprašovače ze vzdálenosti 15-20 cm naneste na pokožku potřebné množství pěny. V případě potřeby jemně vetřete do pokožky. Doporučujeme, aby aplikaci přípravku prováděli dospělí a zacházeli… (drmax.cz)

DrKonrad AD lotio Acut 200ml

DrKonrad AD lotio Acut 200ml

Charakteristika: Přípravek je určený pro normální a mírně až středně suchou pokožku. Je dobře snášen i citlivou pokožkou a v místech podrážděné (suché, rozpraskané) pokožky. Obsahuje panthenol a avenanthramid. Jemná formulace bez složek s alergenním potenciálem (parabeny, lanolín, parfemace) a s antimikrobiální složkou (octenidin) s dobrou snášenlivostí. Díky obsahu dexpanthenolu je přípravek vhodný k péči o podrážděnou pokožku v okolí nosu při rýmě, k ošetření suché kůže se sklonem k praskání, např. během kojení k ošetření bradavek nebo ke zklidnění pokožky po slunění. Přípravek zlepšuje stav pokožky její hydratací a zklidňuje pokožku díky obsahu výtažku z ovsa, avenanthramidu. Tím jí napomáhá udržovat si svou elasticitu a odolnost proti vnějším vlivům. Přípravek mohou používat i těhotné… (drmax.cz)

DrKonrad AD lotio Chronic 200ml

DrKonrad AD lotio Chronic 200ml

Přípravek je určený pro pravidelnou péči o suchou a velmi vysušenou pokožku. Je dobře snášen i citlivou pokožkou a v místech podrážděné (suché, rozpraskané) pokožky. Přípravek zlepšuje stav pokožky její hydratací. Obsahuje rovněž zvýšený podíl lipidických složek, které na pokožce tvoří okluzivní film. Přípravek lze používat k péči o pokožku se sklonem ke svědivým projevům, atopickému ekzému, lupence apod. Jemná formulace bez složek s alergenním potenciálem (parabeny, lanolín, parfemace), s antimikrobiální složkou (octenidin) s dobrou snášenlivostí. Obsahuje přirozený hydratační faktor ureu v ideální 4% koncentraci. Přípravek mohou používat i těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin. Použití: Přípravek naneseme v přiměřeném množství na pokožku a jemně jej rozetřeme. Aplikaci… (drmax.cz)

AD Calcis DrKonrad 100 ml

AD lotio Acut DrKonrad 200ml

Ichtamol pasta DrKonrad 30 ml

Ichtyol šampon DrKonrad 200 ml

Swiss Panthenol PREMIUM 10 % spray 150 + 25 ml

Swiss Panthenol PREMIUM 10 % spray 150 + 25 ml

Obsahuje unikátní složení s EXTRA vysoký obsahem D-panthenolu 10,0%, vitamíny A, D, E, F a aloe vera. Příjemně chladí, účinně regeneruje a vyživuje suchou a podrážděnou pokožku po opalování, pobytu v soláriu anebo v chlorované vodě. Snadno se roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastné stopy. Výrobek byl dermatologicky testován a neobsahuje parabeny. Je vhodný pro děti i pro zvlášť citlivou pokožku. Balení: 150 + 25 ml ZDARMA Zdroj: http://www.swisspanthenol.cz (drmax.cz)

AD lotio Acut DrKonrad 200ml - II.jakost

Ichtyol šampon DrKonrad 200 ml - II.jakost

EUBOS UREA 10% krém na nohy 100ml

Malbucare Spray 10 MIX Vitamín, 30 ml

Malbucare Spray 10 MIX Vitamín, 30 ml

Doplněk stravy s komplexem vitaminů řady B, společně s vitamínem C a E to je Malbucare 10 MIX Vitamin spray. Jednoduchá forma aplikace pod jazyk během dne. Stačí vstříknout do úst a nechat chvíli působit na sliznici. Sprej obsahuje zhruba 100 dávek!VITAMIN B1 - Thiamin je důležitý při metabolismu sacharidů a aminokyselin. Je nezbytný pro dobrou přeměnu sacharidů z potravy v energii. Při velké fyzické zátěži a při stresu potřeba vitamínu B1 stoupá. Nedostatek vitamínu B1 může projevit únavou, obvykle ztrátou chuti k jídlu, svalovou slabostí, závratěmi, bolestmi v kloubech, poruchami růstu, zrychlením srdeční činnosti, poklesem krevního tlaku. Nastat mohou také psychické a nervové poruchy.VITAMIN B2 - Riboflavin je důležitý pro dobrý stav kůže, očí, funkce srdce a dalších orgánů. Jelikož… (4home.cz)

SEBAMED Urea regenerační kr.na nohy 10% urea 100ml

Pharma Progress Panthenol spray 10% 150 ml

KALHOTY RUSTY SPRAY ON JEAN WMS - černá - 10

KALHOTY RUSTY SPRAY ON JEAN WMS - černá - 10

Model spray on od značky Rusty. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: 73% bavlna, 25% polyester, 2% spandex. (boardstar.cz)

Panthenol 10% Swiss PREMIUM spray 150+25ml Zdarma

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít