DrKonrad Cutoil 200ml

DrKonrad Cutoil 200ml

DrKonrad Cutoil 200ml

Charakteristika: Přípravek Cutoil s obsahem mandlového oleje je určený pro přímou aplikaci na kůži nebo pro přidání do koupele a slouží k promaštění a hydrataci suché pokožky. Jeho hlavními součástmi jsou mandlový a parafinový olej, které po koupeli nebo přímé aplikaci na kůži zůstanou na pokožce rozprostřeny jako tenký, pokožku zvláčňující film, který brání jejímu nadměrnému vysoušení. Přípravek lze používat i na pokožku se sklonem k ekzémům. Přípravek mohou používat těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin. Použití: Před použitím přípravek protřepejte. Stanovené množství přípravku se nalije do koupele a rozmíchá. Doporučené množství přípravku pro celkovou koupel je 20-30 ml, pro celkovou koupel kojenců 5-10 ml. Odměření objemu se provádí pomocí přiložené odměrky. Cutoil je… (drmax.cz)

Cutoil DrKonrad 200ml

DrKonrad Cutosan 200ml

DrKonrad Cutosan 200ml

Charakteristika: Jemné nealkalické tekuté mýdlo (pH 5,5) pro šetrné čištění pokožky. Možno použít i na vlasovou pokožku. Obsahuje antiseptikum triclosan. Velmi dobře se roztírá a smývá. Přípravek neobsahuje sodium laureth sulfate, nevysušuje kůži a je proto vhodný na čištění problematické pokožky (pokožka s akné, mikrobiálním ekzémem, xerózou a svěděním apod.). Lokální aplikace napomáhá regulaci mazotoku a kontrole mikrobiálního osídlení pokožky. Použití: Čištění tělové pokožky: Přípravek naneste v dostatečném množství na navlhčenou pokožku a řádně rozetřete, až do vytvoření pěny. Nechte působit 1-2 minuty a pak pokožku důkladně opláchněte vodou. Čištění vlasové pokožky: Přípravek důkladně vmasírujte do navlhčených vlasů až k pokožce. Nechte působit 1-2 minuty a pak hlavu důkladně… (drmax.cz)

Cutosan DrKonrad 200ml

AD lotio Chronic DrKonrad 200ml

DrKonrad AD lotio Acut 200ml

DrKonrad AD lotio Acut 200ml

Charakteristika: Přípravek je určený pro normální a mírně až středně suchou pokožku. Je dobře snášen i citlivou pokožkou a v místech podrážděné (suché, rozpraskané) pokožky. Obsahuje panthenol a avenanthramid. Jemná formulace bez složek s alergenním potenciálem (parabeny, lanolín, parfemace) a s antimikrobiální složkou (octenidin) s dobrou snášenlivostí. Díky obsahu dexpanthenolu je přípravek vhodný k péči o podrážděnou pokožku v okolí nosu při rýmě, k ošetření suché kůže se sklonem k praskání, např. během kojení k ošetření bradavek nebo ke zklidnění pokožky po slunění. Přípravek zlepšuje stav pokožky její hydratací a zklidňuje pokožku díky obsahu výtažku z ovsa, avenanthramidu. Tím jí napomáhá udržovat si svou elasticitu a odolnost proti vnějším vlivům. Přípravek mohou používat i těhotné… (drmax.cz)

DrKonrad AD lotio Chronic 200ml

DrKonrad AD lotio Chronic 200ml

Přípravek je určený pro pravidelnou péči o suchou a velmi vysušenou pokožku. Je dobře snášen i citlivou pokožkou a v místech podrážděné (suché, rozpraskané) pokožky. Přípravek zlepšuje stav pokožky její hydratací. Obsahuje rovněž zvýšený podíl lipidických složek, které na pokožce tvoří okluzivní film. Přípravek lze používat k péči o pokožku se sklonem ke svědivým projevům, atopickému ekzému, lupence apod. Jemná formulace bez složek s alergenním potenciálem (parabeny, lanolín, parfemace), s antimikrobiální složkou (octenidin) s dobrou snášenlivostí. Obsahuje přirozený hydratační faktor ureu v ideální 4% koncentraci. Přípravek mohou používat i těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin. Použití: Přípravek naneseme v přiměřeném množství na pokožku a jemně jej rozetřeme. Aplikaci… (drmax.cz)

AD lotio Acut DrKonrad 200ml

AD lotio Acut DrKonrad 200ml - II.jakost

DrKonrad AD Calcis 100ml

DrKonrad AD Calcis 100ml

Charakteristika: AD calcis je mastný krém určený k péči o kůži se sklonem k ekzémům a pro problematickou kůži dětí a dospělých. Zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku. Aqua calcis syn solutio calcii hydroxydati je vápenná voda. Jedná se o čirou tekutinu silně zásadité reakce. Má protizánětlivý a adstringentní účinek, mírní bolest a svědění. Parafinum liquidum (parafínový olej) je přírodní minerální olej. Používá se k terapii a profylaxi dermatitid charakterizovaných hyperkeratózou jako je atopická dermatitída, chronická psoriáza, xerosa – suchá kůže a taktéž jako doplňková terapie v dermatologii. AD calcis lze použít již od novorozeneckého věku. Přípravek mohou používat i těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin. Použití: Rozetřete tenkou, rovnoměrnou vrstvu na pečlivě… (drmax.cz)

DrKonrad Cutozinc 10% spray 100ml

DrKonrad Cutozinc 10% spray 100ml

Charakteristika: Cutozinc spray 10% s obsahem oxidu zinečnatého (10%) pomáhá chránit před opruzeninami a zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku. Hygienické a snadné použití bez nutnosti dotýkat se postižených, bolestivých míst. Cutozinc spray 10% může být snadno, bezbolestně a hygienicky aplikován na podrážděnou a zarudlou pokožku v tenké vrstvě. Složky přípravku tvoří na pokožce ochrannou vrstvu chránící citlivou pokožku před dráždivými složkami ze stolice a moči. Složky obsažené v v Cutozinc spray 10 % zklidňují pokožku a pomáhají předcházet zarudnutí. Neokluzivní galenická forma zamezuje množení patogenů pod aplikovanou vrstvou Jak používat Cutozinc Spray 10% Před použitím očistit léčenou plochu medicinální antiseptická mýdla (např. Cutosan). Stříkejte ze vzdálenosti cca 5-10 cm.… (drmax.cz)

DrKonrad Cutozinc Ichtamo Spray 50ml

DrKonrad Cutozinc Ichtamo Spray 50ml

Charakteristika: Cutozinc Ichtamo Spray s obsahem ichtamolu (1%) a oxidu zinečnatého (10%) je určený k péči o kůži se sklonem k ekzémům a pro problematickou kůži dětí a dospělých. Zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku. Lze jej použít již od novorozeneckého věku. Po nanesení na kůži jí nezcitlivuje na slunce. Hygienické a snadné použití bez nutnosti dotýkat se pokožky. Přípravek má charakteristickou barvu a zápach, které nejsou na závadu. Přípravek mohou používat i těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin. Použití: Před použitím přípravek protřepejte! Nastříkejte tenkou, rovnoměrnou vrstvu na pečlivě očištěnou a osušenou pokožku. K čištění pokožky používejte ideálně medicinální antiseptická mýdla (např. Cutosan). Stříkejte ze vzdálenosti cca 5-10 cm. Není nutné aplikovat ve… (drmax.cz)

Cutozinc 4% spray DrKonrad 100ml

Ichtyol krémpasta DrKonrad 30 ml

Cutosan ubrousky DrKonrad 48 ks

Cutosan ubrousky DrKonrad 48 ks

(benu.cz)

Cutozinc Ichtamo Spray DrKonrad 50ml

Cutozinc 10% spray DrKonrad 100ml

DrKonrad Cutozinc 4% spray 100ml

DrKonrad Cutozinc 4% spray 100ml

Charakteristika: Přípravek Cutozinc 4% Spray je přípravek pro přímou topickou aplikaci určený k prevenci před opruzeninami a/nebo ke zklidnění a ochraně podrážděné a zarudlé pokožky. Obsahuje oxid zinečnatý, který vytváří fyzikální protektivní bariéru zabraňující vlivu zevních nox a taktéž vysušuje a zklidňuje již podrážděnou pokožku. Jeho výhodou je hygienické a snadné použití bez nutnosti dotýkat se postižených, bolestivých míst. Cutozinc spray 4 % může být snadno, bezbolestně a hygienicky aplikován na podrážděnou a zarudlou pokožku kojenců a batolat v tenké vrstvě. Složky přípravku tvoří na pokožce ochrannou vrstvu chránící citlivou dětskou pokožku před dráždivými složkami ze stolice a moči. Složky obsažené v Cutozinc spray 4 % zklidňují pokožku, pomáhají předcházet zarudnutí.… (drmax.cz)

AD Calcis DrKonrad 100 ml

Ichtamol pasta DrKonrad 30 ml

Ichtyol šampon DrKonrad 200 ml

Cutozinc Silver Spray DrKonrad 50 ml

Ichtyol šampon DrKonrad 200 ml - II.jakost

Weleda Měsíčkový kojenecký set 200ml + 200ml + 75ml + plenka s…

Weleda Měsíčkový kojenecký set 200ml + 200ml + 75ml + plenka s potiskem

Měsíčkový kojenecký set Weleda obsahuje: Měsíčkový kojenecký olej Měsíčkovou kojeneckou koupel Měsíčkový kojenecký krém Dárek – Bavlněnou plenku s potiskem Weleda o rozměru 50×70cm Měsíčkové přípravky Weleda jsou vhodné pro miminka již od prvního dne po narození, chrání pokožku, nezatěžují ji a důkladně o ni pečují. Šetrné složení je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, výtažky měsíčku lékařskéhomají navíc protizánětlivé, antibakteriální a hojivé účinky. Měsíčkový kojenecký olej 200 ml Chrání a pěstí přirozeným způsobem jemnou kůži novorozenců, kojenců i starších dětí s extrémně citlivou pokožkou. Sezamový olej ve 100% BIO kvalitě chrání před vysušením. Výtažek z ekologicky pěstovaného měsíčku lékařského má zklidňující a antibakteriální účinky. Olej je vhodný k péči o pokožku celého… (prodeti.cz)

Šampon 200ml

Šampon 200ml

Jemný šampon, speciálně vyvinutý pro králíky, morčata, křečky a potkany. Speciálně vyvinutý šampon k častému použití, zvláště v letních měsících a spolu s běžnou hygienou králíkárny pomůže zabránit náletům much na králíky. Použití: namočte srst teplou vodou a vmasírujte šampon do srsti až vytvoří pěnu. Důkladně vypláchněte teplou vodou. Zabraňte kontaktu s očima a ušima. V případě potřeby postup zopakujte. Zvíře řádně vysušte. (superzoo.cz)

WELEDA Venadoron 200ml

Rakytník sirup 200ml

Rakytník sirup 200ml

Sirup obsahující extrakt z plodů rakytníku a výtažek z japonské houby Reishi s beta-1,3-D-glukanem je určený pro posílení a ochranu organismu. Sirup má sníženou energetickou hodnotu. (pilulka.cz)

Solný krém 200ml

Solný krém 200ml

Solný krém se silným hydratačním účinkem pro intenzivní péči o unavenou a ochablou pokožku. (pilulka.cz)

OPODELDOK hřejivý 200ml

OPODELDOK hřejivý 200ml

Opodeldok hřejivý je tradiční kafrové mazání s hřejivým účinkem skořice, zázvoru a kapsaicinu. Speciální kombinace silic blahodárně působí při bolestech kloubů způsobených únavou, artritidou, revmatismem apod. (pilulka.cz)

EVELLGYN+ 200ml

Tuner 600/200ml

Tuner 600/200ml

Precizní čistič pro citlivé kontaktní plochy. Šetrně odstraní nečistoty z potenciometrů a jezdců, snímačů nebo grafitových vodičů v IR dálkovém ovládání. Rychle zasychá a nezanechává stopy.Technické parametryHodnotaMnožství200 mlVybaveníPro citlivé kontaktní plochyJemné odstranění nečistotRychleschnoucíNezanechává zbytky (fonetip.cz)

Kokosový olej 200ml

Kokosový olej 200ml

Kokosový olej 100%. (pilulka.cz)

Linola Lotion 200ml

Linola Lotion 200ml

Tělové mléko Linola Lotion je určeno pro péči o velmi suchou pokožku a pokožku se sklony k ekzémům. Podporuje regeneraci ochranné kožní bariéry a udržuje pokožku dlouhodobě vláčnou a hydratovanou Rychle vstřebává a je vhodné pro aplikaci na velké plochy těla. Obsahuje hodnotný olej ze světlice barvířské, bohatý na kyselinu linolovou pro obnovu a stabilizaci ochranné kožní bariéry. Používá se jako každodenní péče o suchou pokožku na těle i rukou. Velmi dobré zkušenosti mají s tímto přípravkem novorozenecká oddělení pro péči o velmi suchou pokožku novorozenců. Je doporučována také jako doplňková péče při léčbě ekzémů, lupénky a atopického ekzému. Použití: Přípravek se obvykle používá 2x denně. Nanáší se přímo na pokožku v rovnoměrné vrstvě a jemně se rozetře. Složení: Aqua, Decyl Oleate,… (drmax.cz)

Desident CaviCide 200ml

Desident CaviCide 200ml

Desident CaviCide je prostředek na čištění, dezinfekci a dekontaminaci dentálních a zdravotnických prostředků s účinkem baktericidním, viricidním, fungicidním a tuberkulocidním. Působí proti TB, HBV, HCV, virům, bakteriím (včetně MRSA a VRE) a houbám. Přípravek je vhodný k okamžitému použití. Čistí, dekontaminuje a dezinfikuje zároveň. Desident CaviCide je vhodný k použití ve všech zdravotnických zařízeních, kde je nutné dodržovat dezinfekční režim. Přípravek má okamžitý nástup účinku, nízký obsah alkoholu (17%), je bez zápachu, není toxický a nedráždí, nepoškozuje čištěný povrch. Snadno se aplikuje, není nutné ředění. Upozornění: Zabraňte vniknutí do očí. Přípravek může způsobit podráždění očí. Nesmí dojít ke styku s potravinami. (drmax.cz)

PROSPAN SIR 200ML

Stevia tekutá 200ml

Stevia tekutá 200ml

(benu.cz)

Linola Šampon 200ml

Linola Šampon 200ml

Linola Šampon díky obsahu jemných mycích složek vytvořených na speciálním glukózovém základě umožňuje obzvlášť jemné mytí pokožky hlavy a vlasů. Neobsahuje parfemace, barviva ani konzervanty. Nedráždi v očích. Vhodný i pro malá miminka. Použití: Šampon se aplikuje do vlhkých vlasů, vmasíruje se do vlasové pokožky a do celé délky vlasů. Po napěnění se důkladně opláchne vodou. Složení: Aqua, Sodium Myreth Sulfate, Glycerin, Sodium Lactate, Decyl Glucoside, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Cocoamphoacetate, Pentylene Glycol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol, Panthenol, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Citric Acid, Dipropylene Glycol, Polyquaternium-10, Zea Mays Germ Oil, Glyceryl Caprylate. (drmax.cz)

Bonella forte 200ml

Linola Šampon 200ml

OPODELDOK hřejivý 200ml

Kokosový olej 200ml

Kokosový olej 200ml

(benu.cz)

Immunotrofina d 200ml

Solná mast 200ml

Solná mast 200ml

Solná promašťující mast s dlouhodobějším působením pro intenzivní péči o suchou, ztvrdlou a popraskanou pokožku. Je vyrobena s použitím přírodní, silně mineralizované vody původem z třetihorního moře - tzv. jódobromové solanky, která se čerpá z hloubky 500-1000 m a obsahuje vápník, hořčík, sodík, draslík spolu s dalšími minerály ve formě chloridů, bromidů a jodidů. (pilulka.cz)

Konopný šampon 200ml

Konopný šampon 200ml

Jemný, šetrný, nevysušující, příjemně parfemovaný šampon s 5% konopného oleje, lecithinem, D-panthenolem a olivovým olejem zanechává vlasy hydratované, hladké a kondicionované. Šampon tvoří jemnou hustou pěnu, odstraňuje nečistoty i pachy, ale ponechává prospěšné složky. Nevysušuje a nenutí pokožku hlavy znovu se mastit. Je proto vhodný pro suchý a citlivý typ pleti i pro problematickou pleť se sklonem k ekzémům, lupence a akné. Vhodný i pro jemnou dětskou pokožku. Konopný olej je výživný, bohatý na esenciální mastné kyseliny, včetně omega kyselin, vitamínů a antimikrobiálních látek. Je zdrojem důležitých minerálních látek. Dále chrání před vysoušením. D-panthenol, pro-vitamin B5, hydratuje a zvláčňuje a má regenerační účinky, zrychluje přirozenou obnovu buněk. Odstraňuje tak nepříjemné… (drmax.cz)

STODAL SIR 200ML I

Konopný šampon 200ml

Rakytník sirup 200ml

Yachticon Winchenfett 200ml Spray

Yachticon Winchenfett 200ml Spray

Mazivo na vinčne s dobrou přilnavostí, udržuje a chrání všechny navijáky. Vysoce vodoodpudivé a odolné vůči slanému prostředí. Balení ve spreji 200 ml. (muziker.cz)

Dexeryl Mycí krém 200ml

Dexeryl Mycí krém 200ml

DEXERYL Mycí krém šetrně myje, hydratuje a působí jako prevence proti vysoušení pokožky. Je vhodný i pro děti, protože neštípe do očí. Neobsahuje mýdlo a pomáhá chránit kůži. Mycí krém je bez parabenů a bez parfemace. Je vhodný pro každodenní mytí. Výsledek: Šetrně myje a hydratuje pokožku Neštípe do očí Neobsahuje mýdlo a chrání kožní bariéru Použití: Prostředek aplikujte denně na vlhkou pokožku, napěňte a důkladně opláchněte vodou. (drmax.cz)

Chilly intima Delicate 200ml

Chilly intima Delicate 200ml

Chilly Delicate je intimní gel ideální pro ženy s velmi citlivou pokožkou a sliznicemi. Chilly Delicate je hypoalergenní přípravek pro intimní hygienu, který má kromě efektivního mycího účinku také specifické ochranné a zklidňující vlastnosti pro velmi citlivou pokožku a sliznici. Složení: Aloe – zklidňující a hydratační účinky Hamamelis (Vilín) – rostlina s regeneračními účinky, zklidňuje zarudnutí a podráždění Kyselina mléčná – pomáhá udržet fyziologické pH intimních partií Použití: Gel aplikujte během sprchování na intimní partie a důkladně opláchněte. (drmax.cz)

Dr.Müller Panthehair kondicioner 200ml

Dr.Müller Panthehair kondicioner 200ml

PantheHair kondicioner obsahuje 4 % dexpanthenolu a pomerančový vosk. Panthenol proniká hluboko do vlasu po celé jeho délce a zabraňuje ztrátě jeho přirozené vlhkosti, omezuje lámání a třepení vlasů. Výsledkem pravidelného používání jsou jemné, lesklé a snadno rozčesatelné vlasy. Složení: Dexpanthenolum 4 %, pomerančový vosk Použití: Přiměřené množství vetřete do vlhkých umytých vlasů. Nechte působit minimálně 5 minut a pak opláchněte vodou. (drmax.cz)

Energy Nutritive balsam 200ml

Energy Nutritive balsam 200ml

Energy Nutritive balzám regeneruje namáhané vlasy a podporuje výživu a zdravý růst vlasů. Zvyšuje jejich lesk, pevnost a předchází vysušení vlasů. Usnadňuje rozčesávání, snižuje lámavost vlasů a chrání je před poškozením. Působí proti tvorbě lupů Použití: Malé množství balzámu naneste na umyté a opláchnuté vlasy, rozčešte hřebenem a nechte asi 2 minuty působit. Důkladně vlasy opláchněte a upravte je obvyklým způsobem. (drmax.cz)

Konopné mléko 5% 200ml

Konopné mléko 5% 200ml

Jemné, výživné, příjemně parfemované mléko s 5% konopného oleje, D-panthenolem, bambuckým máslem (shea butter) a vitamínem E. Mléko se snadno roztírá, má příjemnou svěží vůni a zkliňující účinek. Zanechává přitom pokožku hydratovanou, hladší a svěží. Nezanechává pocit mastnoty či lepivosti. Konopný olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitamíny a antimikrobiální látky. Je zdrojem důležitých minerálních látek. Dále chrání pokožku před vysoušením, předčasnou tvorbou vrásek. D-panthenol, pro-vitamín B5, hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku a má regenerační účinky, zrychluje přirozenou obnovu buněk. Odstraňuje tak nepříjemné pocity svědění a redukuje podráždění a zčervenání pokožky. Bambucké máslo je složením velmi příbuzné s lidskou kůží a při kontaktu s teplem lidského těla se… (drmax.cz)

SEBAMED Dětské mléko 200ml

Daylong kids SPF30 200ml

Makový olej 100% 200ml

Konopný olej 100% 200ml

OPODELDOK extra silný 200ml

Sebamed Šampon regenerační 200ml

Milva Šampon šípek 200ml

Milva Šampon šípek 200ml

Šampon šípek obsahuje šípkový olej, který je silný prostředek na upevnění kořínků vlasů. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít