Driclor

Driclor sol.20ml roll on

Driclor sol.20ml roll on

Zabraňte nadměrnému pocení pomocí antiperspirantu Driclor. Eliminuje nepříjemný zápach. Vhodný pro všechny typy pokožky. Skladem. ✅ Skvělá cena. ✅ (benu.cz)

Driclor roztok roll-on 20ml

Driclor roztok roll-on 20ml

Driclor sol.20ml roll on Roll-on Driclor Solution je dlouhodobě účinný antiperspirant, který brání nadměrnému pocení, a tím i nepříjemnému zápachu zejména v podpaží, na rukách a chodidlech a dalších místech zvýšeného pocení. Účinkuje dny, ne hodiny. (pilulka.cz)

Driclor Solution antiperspirant roll-on proti nadměrnému pocení 20 ml

Driclor Solution antiperspirant roll-on proti nadměrnému pocení 20 ml

Driclor Solution, 20 ml, Antiperspiranty unisex, Přípravek Driclor Solution je nezbytným pomocníkem pro každý den v boji proti pocení.Vlastnosti:účinně chrání proti poceníchrání před nepříjemným zápachemposkytuje dlouhotrvající ochranureguluje pocení a vlhkost pokožkyJak používat:Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží. (notino.cz)

Driclor Proti nadměrnému pocení roll-on 20 ml

Driclor je čirý bezbarvý roztok, který se používá k péči o kůži se zvýšenou perspirací v podpaží, na rukách a na nohách. Návod k použití: Prvních 7-10 dní používejte Driclor 1krát denně, a to večer, na suchou a nepodrážděnou kůži. Použití si naplánujte jako poslední činnost před spaním. Během dne již Driclor nepoužívejte. Jakmile se pocení sníží na Vámi požadovanou úroveň (za 7-10 dní), můžete použití přípravku snížit na 2-3krát za týden či méně. Upozornění: Driclor nepoužívejte na podrážděnou, porušenou či čerstvě oholenou kůži. Zabraňte kontaktu Dricloru a povrchu z ušlechtilých kovů a kontaktu s oblečením (může způsobit odbarvení). Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Dále viz příbalová informace. Složení: Alcohol, Aluminium Chloride, Aqua Výrobce: Stiefel Laboratories (Ireland)… (drmax.cz)

Driclor solution roll-on 20 ml

DRICLOR ROZTOK Roll-on je t?lový antiperspirant, který ú?inn? omezuje pocení na citlivých místech. Prvních 7-10dní používejte 1x denn?, nejlépe ve?er na suchou nepodrážd?nou pokožku. Jakmile se pocení sníží (obvykle za 7-10 dní), snižte používání na 2-3x týdn?. (docsimon.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít