Dřevěná zasunovací hra Archa

Dřevěná zasunovací hra Archa

Dřevěná zasunovací hra Archa

Dřevěná zasunovací hra Archa S touto zásuvnou hrou ze dřeva s certifikátem FSC® se formou hry rozvíjí motorické a koordinační dovednosti. V arše mají své místo všichni pasažéři – ale každý pár má svůj vlastní vchod. Loď slouží zároveň jako úložný box, má víko pro snadný přístup a je také vybavena úchytem. Pasažéři Dvě zebry Dva sloni Dva lvi Dvě žirafy Muž a žena Barva: Kombinace modré, červené, zelené a žluté Materiál: Postavy, střecha, bočnice dřevo s certifikátem FSC® Rozměry: (š x v x h) cca 26 x 23 x 15,5 cm Příslušenství: Včetně návodu GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Formou… (Tchibo - CZ)

Dřevěná hra Piráti

Dřevěná hra Piráti

Piráti se zlobí! Kdo má jako první svoje piráty v cíli, vyhrál. S 16 hracími figurkami, kostkou a se skládací hrací deskou. -Materiál: dřevo -Rozměry: 24 x 24 cm -Ideální pro 2-4 hráče od 4 let -POZOR: Není vhodné pro děti mladší 3 let! (Velkykosik.cz)

Hra věž dřevěná velká

Hra věž dřevěná velká

Hra věž dřevěná velká - balení o velikosti cca 8 cm X 25 cm .Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Dřevěná hra se sendviči

Dřevěná hra se sendviči

Dřevěná hra se sendviči S jídlem se opravdu nehraje? S tímhle určitě ano: Tato sada na přípravu sendvičů je vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC® a obsahuje nejrůznější přísady, které jsou spojeny suchým zipem a plstí a dají se tak krájet, kombinovat a servírovat. Přitom se formou hry rozvíjí jemná motorika – a spousta dalších dovedností. „Přísady“ 1 krájecí prkénko 1 nůž 1 sendvič (5 dílů) 1 rajče (3 díly) 1 vejce (2 díly) 1 okurka (3 díly) Barva: Kombinace barvy dřeva s červenou, zelenou, bílou a žlutou Materiál: Dřevo s certifikátem FSC® Rozměry: Krájecí prkénko cca 23 x 18 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k… (Tchibo - CZ)

Dřevěná hra - Blechy (691621021545)

Dřevěná hra - Blechy (691621021545)

Hra dřevěná, doporučený věk od 3 let Bigjigs je anglická společnost založená roku 1985, která zasvětila svou činnost tvorbě těch nejúžasnějších hraček ze dřeva. Jejich hlavní devizou je spokojenost zákazníků a nekompromisní důraz na kvalitu a originalitu užitých materiálů. Nechte se okouzlit tím nejpřírodnějším materiálem a poznejte, jaké to je - hrát si opravdu kvalitně, hrát si se dřevem.Každé dítě si rádo hraje. Právě proto je zde edice dřevěných her Bigjigs, které přinášejí nejoblíbenější dětské hry v kvalitním provedení a přizpůsobené právě pro hru těch nejmenších.Tolik oblíbené a generacemi osvědčené blechy v dřevěném provedení! Jednotlivé blešky jsou různobarevné a jejich dřevěné balení velmi robustní a bytelné.Parametry a specifikace:Motiv:BlechyRozměry balení:12 x 12… (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg
materiál:
dřevěný
model:
Blechy

Uživatele, kteří hledají "Dřevěná zasunovací hra Archa" se dívají také na:

Umí prase létat velká hra

WOODY Dřevěná hra Logik

WOODY Dřevěná hra Logik

Hra na procvičení logiky a kombinatoriky. Na začátku hry první hráč tajně umístí libovolnou kombinaci čtyř barevných kolíčků do skryté části pod hrací desku. Druhý hráč se tuto kombinaci snaží uhodnout tím, že vytváří kombinaci čtyř kolíčků postupně v jednotlivých řadách na hrací desce. První hráč každý jeho pokus vyhodnotí pomocí malých hodnotících kolíčků a to následovně: • za každý hrací kolíček, který hádající hráč umístil ve správné barvě na správné místo, přidělí černý kolíček. (Feedo.cz)

Woody dřevěná hra logik

Woody dřevěná hra logik

Hra na procvičení logiky a kombinatoriky. Na začátku hry první hráč tajně umístí libovolnou kombinaci čtyř barevných kolíčků do skryté části pod hrací desku. Druhý hráč se tuto kombinaci snaží uhodnout tím, že vytváří kombinaci čtyř kolíčků postupně v jednotlivých řadách na hrací desce.První hráč každý jeho pokus vyhodnotí pomocí malých hodnotících kolíčků a to následovně: • za každý hrací kolíček, který hádající hráč umístil ve správné barvě na správné místo, přidělí černý kolíček; • za každý hrací kolíček, který hádající hráč umístil ve správné barvě, ale na špatné místo, přidělí bílý kolíček. Hádající hráč neví, za který hrací kolíček byly přiděleny hodnotící kolíčky.Hra končí, když hádající hráč uhodne kombinaci (vítězný pokus je tedy ohodnocen plným počtem černých kolíčků). Hráči si… (Fonetip.cz)

Dřevěná hra na lovení ryb

Dřevěná hra na lovení ryb

Dřevěná hra na lovení ryb Takhle můžete formou hry a s velkou dávkou legrace rozvíjet zručnost: Tato hra na lovení ryb je vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC®: krásně ztvárněný podvodní svět sestavíte během chviličky, z něj pak musíte vylovit nejrůznější mořské obyvatele a předměty. Zda se Vám lov vydařil, to poznáte podle počtu bodů na spodní straně úlovků. Barva: Více barev Materiál: Překližka Udice březové dřevo Magnety kov Rozměry: (š x v x h) cca 15 x 18 x 0,5 cm Délka rukojeti udice cca 21 cm Délka šňůry cca 20 cm Příslušenství: Včetně herního návodu GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se… (Tchibo - CZ)

Dřevěná hra na zatloukání Statek

Dřevěná hra na zatloukání Statek

Dřevěná hra na zatloukání Statek S touto krásně ztvárněnou hrou si postavíte vlastní statek a přitom rozvíjíte koordinaci rukou a očí. Podložka je z korku a další části jsou stejně jako kladívko ze dřeva s certifikátem FSC®. A když se Vám stlučený obrázek přestane líbit, můžete ho kdykoli zase rozebrat. Barva: Více barev Materiál: Dřevěné díly a kladívko překližka s certifikátem FSC® Podložka korek a překližka s certifikátem FSC® Hřebíčky kov Rozměry: Podložka cca 20 x 20 cm Délka kladívka cca 16 cm Délka kovových hřebíčků cca 1,3 cm Upozornění: POZOR. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Malé díly. Nebezpečí vdechnutí. GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená,… (Tchibo - CZ)

BIGJIGS Dřevěné hry - kuželky žabky

BIGJIGS Dřevěné hry - kuželky žabky

Dřevěné kuželky – žabky. Rozměry: 4 × 13 × 4 cmVěk: 3+Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu.Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlasznačky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udrženívýrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značkykvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velképrodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskýmisklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračkyširoké zákaznické základně ve Velké… (Feedo.cz)

Bonaparte Šachy dřevěné společenská hra

Bonaparte Šachy dřevěné společenská hra

Šachy jsou společenská desková hra pro dva hráče. Jsou celosvětově velice uznávanou hrou a dokonce se považují za sportovní disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šachy je okolo 15.století. Hra pro dva hráče. Cílem hry je dát protivníkovu králi mat. Figurky jsou dřevěné. Rozměry balení: 33x23x3xcm. Vhodné pro děti od 6 let. (Prodeti.cz)

Al profil pro led, stair + plexi 67,5x27,8mm i=1m (zasunovací)

Al profil pro led, stair + plexi 67,5x27,8mm i=1m (zasunovací)

AL profil pro LED, Stair + plexi 67,5x27,8mm I=1m (zasunovací) Profil je speciálně určen k nasvícení schodiště. Osvětlení lze nezávisle kombinovat jako horní, přímé osvětlení jednotlivých schodových stupňů nebo jako nepřímé dolní osvětlení. Lze použít rovněž oba způsoby najednou. Profil je osazen dvěma protiskluzovými gumovými pásy. Krycí plast (difuzor) je možné do profilu pouze zasunout.Vhodný pro montáž LED pásků Díky této liště nebude pásek vidět a z Vašeho schodiště můžete udělat efektivní osvětlení s moderním designem. Profil se prodává včetně krycího plastu s 85% propustností, jenž dokáže i mírně rozptýlit jinak ostré světlo z LED osvětlení. Hliníkový profil není pouze dekorativním prvkem, ale je také důležitým ochlazovacím prvkem pro odvod tepla a tím prodlužuje životnost led… (Fonetip.cz)

Al profil pro led, stair 67,5x27,8mm + plexi i=2m (zasunovací)

Al profil pro led, stair 67,5x27,8mm + plexi i=2m (zasunovací)

AL profil pro LED, Stair 67,5x27,8mm + plexi I=2m (zasunovací) Krycí plast (difuzor) je možné do profilu pouze zasunout.Profil je speciálně určen k nasvícení schodiště. Osvětlení lze nezávisle kombinovat jako horní, přímé osvětlení jednotlivých schodových stupňů nebo jako nepřímé dolní osvětlení. Lze použít rovněž oba způsoby najednou. Profil je osazen dvěma protiskluzovými gumovými pásy. Vhodný pro montáž LED pásků Díky této liště nebude pásek vidět a z Vašeho schodiště můžete udělat efektivní osvětlení s moderním designem. Profil se prodává včetně krycího plastu s 85% propustností, jenž dokáže i mírně rozptýlit jinak ostré světlo z LED osvětlení. Hliníkový profil není pouze dekorativním prvkem, ale je také důležitým ochlazovacím prvkem pro odvod tepla a tím prodlužuje životnost led… (Fonetip.cz)

VILAC Dřevěná hra Hmatej a najdi

VILAC Dřevěná hra Hmatej a najdi

Skvělá motorická hra pro nejmladší. Cílem je hledání správnýchvěcí na obrázku podle hmatu. Rozměry: 28×17 cmVěk: 2–6 (Feedo.cz)

2-PLAY Hra ryby dřevěná magnetická

2-PLAY Hra ryby dřevěná magnetická

Tato pestrobarevná hra z řady kombinuje hned několik druhů zábavy prokluky i holky. Naučí se s ní poznávat mořské tvory. Mohou si zahrát na rybáře apomocí magnetu vylovit všechna zvířátka. Po vytažení budou muset zvolitsprávný tvar a umístění jednotlivých dílků. Procvičí si motoriku anaučí se poznávat tvary. Učení nikdy nebylo zábavnější. Rozměry a specifikace: Doporučený věk: 12m+ Rozměry: 30×22,5cm (Feedo.cz)

Házecí hra kříž Teddies s kruhy, dřevěný

Házecí hra kříž Teddies s kruhy, dřevěný

Házení kroužků je skvělá hra na zahradu pro celou rodinu. Je to zábavný způsob, jak trénovat obratnost a navíc trávit společný letní čas na zahradě nebo na dovolené. Cílem hry je házet 5 pletených provazových kroužků na dřevěný kříž s tyčkami. Kdo získá nejvíce bodů, vyhrává. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

TEDDIES Balanční dřevěná hra Prehistoric pro nejmenší

TEDDIES Balanční dřevěná hra Prehistoric pro nejmenší

Zábavná hra nejen pro malé. Postavte dinosaury na zemskou desku tak, aby z ní nespadli a deska se nepřeklopila. Pozor na zemětřesení. Balanční hra podporuje jemnou motoriku, koordinaci, vnímání rovnováhy. Detailní informace: všechny komponenty jsou dřevěné věk 3+ balenov plechové krabici 24×20×7cm (Feedo.cz)

BIGJIGS-TOYS dřevěné hry - Sada Crazy golf

BIGJIGS-TOYS dřevěné hry - Sada Crazy golf

Velká sada jedné z nejoblíbenějších sportovních aktivit pro děti Crazy golf ti přináší Bigjigs. Set je dodáván s mnoha zábavnými překážkami, zaručujících nekonečné množství zábavy. Sada je vyrobena z kvalitních materiálů a u dětí zlepšují zručnost a koordinaci. Každé dítě si rádo hraje, právě proto je zde edice dřevěných her Bigjigs. Ideální herní sada pro Aktivní relaxaci. Dřevěné hole jsou v ideální velikosti, aby je mohly uchopit malé ruce dětí. Vyrobeno z kvalitních a zodpovědně nakupovaných materiálů. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

TEDDIES Házecí hra kříž s kruhy, dřevěná

TEDDIES Házecí hra kříž s kruhy, dřevěná

Jednoduchá hra, která vás bude bavit. Házecí herní set je vyrobenz červeně a zeleně lakovaného dřeva a doplněn 5 házecími kroužkyz lana. Cílem hry je získat co nejvyšší počet bodů prostřednictvím hodu nadřevěný hrot umístěný v oblasti nejvyššího bodového ohodnocení. Celý set je snadno přenositelný takže házecí zábavu si můžete užítkdekoliv a kdykoliv. Vyrobeno z přírodních materiálů ve vkusnémdesignu. Detailní informace: Házecí kroužky součástí setuSnadno přenositelnéVhodné pro děti od 3 let (Feedo.cz)

Šachy dřevěné společenská hra v krabici 33x23x3cm

Šachy dřevěné společenská hra v krabici 33x23x3cm

(Fonetip.cz)

VILAC Dřevěný set zábavných her se zvířátky 4v1

VILAC Dřevěný set zábavných her se zvířátky 4v1

Dřevěná sada zábavných her pro nejmenší to skvělý nápad jak zabavitdítě a rozšiřovat jeho schopností. Rozměry balení: 30×30×4,­5 cmVěk: 2–5 (Feedo.cz)

DETOA Pexeso Krtek společenská hra 40 dřevěných kamenů

DETOA Pexeso Krtek společenská hra 40 dřevěných kamenů

Dřevěné pexeso s motivem Krtečka rozvíjí jemnou motoriku dítěte apaměť. Pexeso je ideální pro menší děti, díly jsou mnohemtrvanlivější než papírové provedení. Rozměr balení a specifikace: – v krabici 17×25×2cm (Feedo.cz)

Qubolo společenská hra s dřevěnými kostkami v látkovém pytlíčku…

Qubolo společenská hra s dřevěnými kostkami v látkovém pytlíčku…

Taktická hra s dřevěnými kostkami pro všechny od 5 let! Kdo jako první dokončí svou věž? Můžeš zkomplikovat stavbu soupeři? QUBOLO kombinuje Tetris s trochou pokeru a přináší skvělou zábavu!Qubolo je skládání věže z dřevěných dílků. Každý ze stavitelů určí svému soupeři dílek, se kterým musí v příštím kole stavět. Hráči budují každý svoji věž, na stavbu protihráče přitom nevidí! Komu se povede stavbu dříve dokončit, stává se vítězem. Jednoduchá pravidla, skvělá zábava.3D logická hra pro 1-2 hráče: popř. pro 4, máte-li dvě sady hracích kamenů. Přibližná hrací doba je 10 minut.Vhodné od 5 let. (Fonetip.cz)

Noemova Archa

Noemova Archa

Noemova Archa (BAMBULE.cz)

SMART - Noemova archa

SMART - Noemova archa

Smart - Noemova archa cestovní hra (BAMBULE.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Mindok SMART - Noemova archa

Mindok SMART - Noemova archa

Druhů zvířátek je tolik a do Archy se vejdou jen tak tak. Proto je třeba velmi dobře přemýšlet, jak je do útrob lodi naskládat. Důležité je, aby páry jednotlivých druhů vždy byly u sebe. Ujistěte se, že všechna zvířátka budou na palubě před tím, než archa vypluje. Hlavolamová hra ze série magnetických cestovních her z řady SMART games.  Věk: od 5 let Počet hráčů: 1 Doba hraní: 5 minut Obtížnost: snadná Obsah balení: Kompaktní magnetický herní plán, zadání, 10 magnetických herních dílků (Mrakyhracek.cz)

Panelové krajkové body Archa

Panelové krajkové body Archa

Smyslné body, které krásně podpoří Vaši ženskost a dá neskutečně vyniknout Vaší kráse. Vhodné na jakoukoliv příležitost! Kombinujte s čímkoliv, fantazii se meze nekladou. Vždy budete vypadat přímo dokonale. Modelka nosí velikost 34. (TAMSIN.CZ)

Společenská hra Hádej kdo? extra 2015

Společenská hra Hádej kdo? extra 2015

Klasická hra nyní se zvuky, světly a 6 hracími archy charakterů. Hrajte dvěma možnými způsoby a vaše vítěství vám oznámí vítězná melodie. (BAMBULE.cz)

Závěsný kolotoč - Noemova Archa (691621008584)

Závěsný kolotoč - Noemova Archa (691621008584)

Kolotoč nad postýlku vhodná od narození Bigjigs je anglická společnost založená roku 1985, která zasvětila svou činnost tvorbě těch nejúžasnějších hraček ze dřeva. Jejich hlavní devizou je spokojenost zákazníků a nekompromisní důraz na kvalitu a originalitu užitých materiálů. Nechte se okouzlit tím nejpřírodnějším materiálem a poznejte, jaké to je - hrát si opravdu kvalitně, hrát si se dřevem.Tento krásný dřevěný závěsný kolotoč je určen pro vaše nejmenší. Je velmi barevný a plný zajímavých detailů. Snadno jej zavěsíte nad postýlku, kde bude motivovat dítě k hraní a uklidňovat jej. Tento kolotoč je inspirován Noemovou archou. Rozměry kolotoče jsou 35 x 28 centimetrů.  (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg

Calvin Klein Jeans - Kabelka Arch

Calvin Klein Jeans - Kabelka Arch

Malá kabelka z kolekce Calvin Klein Jeans. Model se zapínáním vyroben z eko-kůže. (Answear.cz)

Papír na peč. arch 20ks38x42cm

Papír na peč. arch 20ks38x42cm

38x42cm (Home-point.cz)

Šířka:
50 mm
Výška:
50 mm
Váha:
167 g

Tričko Raglan Pink Floyd Prism Arch

Tričko Raglan Pink Floyd Prism Arch

Ukažte svůj styl a osobnost ve stylovém tričku s hudebním motivem. Díky němu se budete cítit pohodlně i během nejteplejšího dne. (Dedoles.cz)

ŠATY GANT O1. ARCH HOODIE DRESS

ŠATY GANT O1. ARCH HOODIE DRESS

Dámské žerzejové šaty s kapucí a klokaní kapsou, délka sukně nad kolena. Dominantí nápis brandu na hrudi, barevně korespondující s tkaničkami na stažení kapuci. Bavlněná pletenina je pružná, prodyšná a velmi příjemná na nošení. Nenáročná údržba, minimální mačkavost. Velmi pohodlný a praktický volnočasový artikl, který je možné nosit v outfitu spolu s úzkými denimovými kalhotami či pouze legínami. (GANT.CZ)

TESCOMA samolepicí štítky 4FOOD, 4 archy - CZ

TESCOMA samolepicí štítky 4FOOD, 4 archy - CZ

Samolepicí štítky 4FOOD, 4 archy - CZ - Vynikající pro přehledné označení kořenek a potravinových dóz. V balení 2x60 předtištěných štítků se všemi obvyklými druhy koření, směsí a pokrmů a 2x60 nepotištěných popisovatelných štítků. Štítky jsou odolné vůči vlhkosti, jsou omyvatelné, opatřeny kvalitní lepicí vrstvou, která na povrchu nezanechá zbytky lepidla. 3 roky záruka. (TESCOMA CZ-PL)

Pánské kalhoty Marmot Arch Rock, 30

Pánské kalhoty Marmot Arch Rock, 30

Pánské kalhoty Marmot Arch Rock Pant přináší dokonalou kombinaci stylového designu, výtečné ochrany a toho nejvyššího pohodlí. Jistě oceníte také jejich úžasnou prodyšnost. Tyto úžasně všestranné kalhoty by rozhodně neměly nejen tuto sezónu chybět ve vašem šatníku. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Mikina GANT O1. ARCH LOGO HOODIE

Mikina GANT O1. ARCH LOGO HOODIE

Dámská bavlněná mikina na zip s kapucou. Tonální logo GANT na hrudi. Dvě boční kapsy, pružné lemy v pase a na rukávech, kontrastní šňůrka. Syté, originální barvy, nenáročná údržba. Tato mikina v silnější gramáži perfektně doladí každý sportovní outfit. (GANT.CZ)

Mikina GANT O1. ARCH LOGO SWEAT

Mikina GANT O1. ARCH LOGO SWEAT

Dámská mikina s kulatým výstřihem v rovném střihu, zepředu logo GANT. Pružné lemy na konci rukávů i v pase. Příjemně hřejivý materiál, větší gramáž bavlny, vypadá skvěle s tmavými chinos kalhotami, ale i se sportovní sukní. Mikina se snadno udržuje, doporučujeme prát naruby. (GANT.CZ)

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky (TIPA.EU)

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky

Purrfect arch - masážní kartáč pro kočky Otírá se Vaše kočka o sedačku, o postel, o Vaše oblečení? Odstraňujete neustále chlupy?Pořiďte ji tento kartáč-drbátko!Kočka si nejen vyhraje, namasíruje se, ale navíc se zbaví línajících chlupů.Podstavec je na spodní straně osazen gumovými nožičkami, zbraňujícím klouzání.Na vrchní straně podložky je koberec, na kterém si kočka může obrušovat drápky.V balení najdete také sáček se šantou kočičí (bylinou, která kočky přitahuje), do dna podložky nasypete část bylin a kočka se od drbátka neodtrhne.Obsah balení: Podstavec, štětinový kartáč, sáček se šantouRozměr: výška: 35 cmDélka kartáče: 50cmPrůměr kartáče: 5 cm (Fonetip.cz)

Držák na papírové utěrky Umbra ARCH

Držák na papírové utěrky Umbra ARCH

(Homein.cz)

Barva:
stříbrná, černá
Materiál:
kov, plast
Rozměry:
výška 30 cm
Průměr:
18 cm

Masážní kartáč pro kočky - Purrfect arch

Masážní kartáč pro kočky - Purrfect arch

Masážní kartáč pro kočky. Otírá se Vaše kočka o sedačku, o postel, o Vaše oblečení? Odstraňujete neustále chlupy? Pořiďte ji tento kartáč-drbátko! Kočka si nejen vyhraje, namasíruje se, ale navíc se zbaví línajících chlupů. Podstavec je na spodní straně osazen gumovými nožičkami, zbraňujícím klouzání. Na vrchní straně podložky je koberec, na kterém si kočka může obrušovat drápky. V balení najdete také sáček se šantou kočičí (bylinou, která kočky přitahuje), do dna podložky nasypete část bylin a kočka se od drbátka neodtrhne.Skvělý dárek pro vaši kočku i Vás. Základna - 36 x 28,5 cm Délka kartáče - 50 cm Průměr kartáče - 5 cm Výška kartáče - 34 cm Rozměry balení: 62 x 37 x 64 cm Víceúčelová hračka pro kočky Odstraňuje volné a vypadávájící chloupky Vhodné jak pro… (Dilego.cz)

Masážní kartáč pro kočky - Purrfect arch

Masážní kartáč pro kočky - Purrfect arch

Masážní kartáč pro kočky. Otírá se Vaše kočka o sedačku, o postel, o Vaše oblečení? Odstraňujete neustále chlupy? Pořiďte ji tento kartáč-drbátko! Kočka si nejen vyhraje, namasíruje se, ale navíc se zbaví línajících chlupů. Podstavec je na spodní straně osazen gumovými nožičkami, zbraňujícím klouzání. Na vrchní straně podložky je koberec, na kterém si kočka může obrušovat drápky. V balení najdete také sáček se šantou kočičí (bylinou, která kočky přitahuje), do dna podložky nasypete část bylin a kočka se od drbátka neodtrhne.Skvělý dárek pro vaši kočku i Vás. Základna - 36 x 28,5 cm Délka kartáče - 50 cm Průměr kartáče - 5 cm Výška kartáče - 34 cm Rozměry balení: 62 x 37 x 64 cm Víceúčelová hračka pro kočky Odstraňuje volné a vypadávájící chloupky Vhodné jak pro dlouhosrsté, tak i pro… (Kokiskashop.cz)

TRIC Arch Top 5th Avenue Brown

TRIC Arch Top 5th Avenue Brown

Softcase pro elektrickou kytaru TRIC znamená Thermally Regulated Instrument Case, a pod tímto názvem se ukrývá kvalitní kytarové pouzdro vyrobené speciální metodou z tvrzeného polypropylenu. Je velice lehké a s pevnými umělými zámky, skvěle se hodí pro nástroje Godin z řady 5th Avenue. (Kytary.cz)

Jackson JS22 Dinky Arch Top RW NA

Jackson JS22 Dinky Arch Top RW NA

Elektrická kytara Historie firmy Jackson sahá až do roku 1970 a protíná se s turbulentním nástupem tvrdých hudebních stylů s kořeny v metalu. Metaloví hráči si tyto nástroje okamžitě vzali za své a do dneška jsou kytary Jackson určeny především pro ně. Svůj podíl na tom má i legendární kytarista Randy Rhoads (Ozzy Osbourne), který s návrháři firmy Jackson začátkem osmdesátých let na papírový ubrousek nakreslil návrh kytary Concorde a navždy tak redefinoval podobu metalové kytary. Kytary s označením JS jsou základní modely a hráči u nich oceňují především výborný poměr cena/výkon. S uvedenými parametry se není se čemu divit. Tato kytara disponuje mahagonovým tělem v přírodní úpravě, které je na vrchní straně elegantně klenuté. Javorový krk je k tělu šroubovaný a pro větší odolnost má… (Kytary.cz)

TRIKO PRIMITIVE COLLEGIATE ARCH - černá - L

TRIKO PRIMITIVE COLLEGIATE ARCH - černá - L

Model collegiate arch od značky Primitive. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: 80% bavlna, 20% polyester. (Boardstar.cz)

velikost:
L
barva:
černá
materiál:
80% bavlna 20% polyester

TRIKO PRIMITIVE COLLEGIATE ARCH - černá - M

TRIKO PRIMITIVE COLLEGIATE ARCH - černá - M

Model collegiate arch od značky Primitive. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: 80% bavlna, 20% polyester. (Boardstar.cz)

velikost:
M
barva:
černá
materiál:
80% bavlna 20% polyester

TRIKO PRIMITIVE COLLEGIATE ARCH - černá - XL

TRIKO PRIMITIVE COLLEGIATE ARCH - černá - XL

Model collegiate arch od značky Primitive. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: 80% bavlna, 20% polyester. (Boardstar.cz)

velikost:
XL
barva:
černá
materiál:
80% bavlna 20% polyester

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít