Dřevěná kačenka na tyči

BINO Kroužky na tyči dřevěné

BINO Kroužky na tyči dřevěné

Hra s kroužky, která zabaví děti již od těch nejmenších, vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností. Navlékání jednotlivých kroužků na stojan je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky. Hra, při které se děti učí poznávat velikosti, posloupnost, protiklady (velký/malý, nahoře/dole) a počítání, pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování. Díky promyšlenému designu a funkci hračky se děti naučí rozeznávat základní barvy. Balení obsahuje: 9 kusů. Rozměry: 10×17,5×10 cm (Feedo.cz)

Bino Dřevěné Kroužky na tyči

Bino Dřevěné Kroužky na tyči

Kroužky je možné sundávat a znova nasazovat. Bezva hračka na dlouhé večery. (Bezvaplenky.cz)

Rachtačka na tyči

Rachtačka na tyči

Rachtačka na tyči v barevném provedení potěší a pobaví děti již od dob, kdy začnou chodit. Tyč, pomocí které dítě tlačí po zemi hračku, která vydává zvukové efekty.    Parametry rachtačky na tyči: Doporučený věk – od 2 - 3 let Určení – pro kluky i holky (Mrakyhracek.cz)

Rachtačka na tyči

Rachtačka na tyči

Rachtačka na tyči v barevném provedení potěší a pobaví děti již od dob, kdy začnou chodit. Tyč, pomocí které dítě tlačí po zemi hračku, která vydává zvukové efekty.  Parametry rachtačky na tyči:Doporučený věk – od 2 - 3 letUrčení – pro kluky i holky (Fonetip.cz)

Rozměry balení:
57 x 13 x 13 cm
Na baterie:
ne
Hmotnost:
0.04 kg
Věk od:
3
Distribuce:
CZ

Válec na tyči hrající

Válec na tyči hrající

Jezdící válec slouží pro pobavení dětí. Je složen ze tří malých barevných válečků, které obsahují rolničky.Děti ho musí tlačit před sebou a válec zvoní. Tyč 60 cm. Vyrobeno z kvalitního plastu. (BAMBULE.cz)

VILAC Datel na tyči

VILAC Datel na tyči

Skvělá hračka, která zaujme každé dítě. Poklepete datla na hlavu a onse spustí po tyčce dolů. Rozměry: 42 cmVěk: 3+ (Feedo.cz)

WIKY Chrastítko na tyči

WIKY Chrastítko na tyči

Chrastítko na tyči od Playgo přináší spoustu zábavy! Veselé barvy a rolnička uzavřená v kruhu zaujmou pozornost a zvědavost každého dítětě. Rukojeť, za kterou se chrastítko drží můžete vysunout navíc o dalších 15 cm, takže s dítkem postupně roste. Aktivuje děti k chůzi rozvíjí smyslové vnímání. Velikost: 48 cm ( po vytažení rukojeti 63 cm). (Feedo.cz)

Obraz - Tvary na tyči

Obraz - Tvary na tyči

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma tvary na tyči v různých barvách. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)

Pelikán na tyči s čepicí

Pelikán na tyči s čepicí

Dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Pelikán je na tyči a když jej dítě tlačí před sebou, kolečka se točí a pelikán si našlapuje. Rozměry: 77 x 25 cm . (Mrakyhracek.cz)

Tučňák na tyči - černobílý / natur tyč

Tučňák na tyči - černobílý / natur tyč

Tučňák na tyči Dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Tučňák je na tyči a má kolečka. Když jej dítě tlačí před sebou, tučňák si našlapuje. (Mrakyhracek.cz)

Kachna na tyči - natur / červená

Kachna na tyči - natur / červená

Kachna na tyči - dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Kachna je na tyči a má kolečka. Když jej dítě tlačí před sebou, kachna si našlapuje.   Doporučený věk: od 14 měsíců Určení: univerzální Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.200 Výška (cm): 57.00 Šířka (cm): 8.00 Hloubka (cm): 21.00 (Mrakyhracek.cz)

Fisher Price KROUŽKY NA TYČI

Fisher Price KROUŽKY NA TYČI

Dítě může kroužky třídit a skládat na kužel, poté bouchnout do základny a dívat se jak se pohybují tam a zpátky. Jasné barvy, zářící odrazy a točící se korálky legraci ještě umocňují.   Vhodné pro děti od 6 měsíců Kroužky dokonale padnou do dětských rukou Vyrobeno z plastu (Mrakyhracek.cz)

Koňská hlava na tyči manšestrová

Koňská hlava na tyči manšestrová

Koňská hlava na tyči pro malé jezdce. Je obdobou klasické osvědčené dřevené lidové hračky pro kluky. Tato hlava koníka je plyšová a vydává dokonce zvuk řehtání koně! Výběr z 3 barev. Délka od spodu tyče ke hřívě: 100 cm. Baterie nelze vyměnit. (BAMBULE.cz)

Alltoys Koňská hlava na tyči

Alltoys Koňská hlava na tyči

Řehtající se koňská hlava na tyči pro děti od 3 let. (BAMBULE.cz)

Alltoys Jednorožcova hlava na tyči

Alltoys Jednorožcova hlava na tyči

Hlava jednorožce na tyči pro děti od 3 let. (BAMBULE.cz)

HAPE Jezdík na tyči kachna

HAPE Jezdík na tyči kachna

Tato moderní dřevěné tahačka je lákadlem pro malé děti! Kačer mává křídly podle toho, jak dítě tlačí a tahá za rukojeť. Vyrobené z robustního a odolného dřeva. Hračka získala ocenění. Tahačka podporuje rozvoj fyzických schopností dítěte – koordinaci a rovnováhau. - Věková kategorie: 12m+ - Velikost produktu: 13 × 9,8 × 56,5 cm (Feedo.cz)

FISHER-PRICE Kroužky na tyči

FISHER-PRICE Kroužky na tyči

Podpořte zvídavost vašeho dítka s kroužky na tyči. Kroužky můžedítě stavět v libovolném pořadí. Vrchní kroužek má průhlednoupolovinu s chrastícími korálky. Když bouchnete do stojanu kroužky serozhoupou. Podporuje jemnou motorikuUčí barvyPodporuje logické myšleníSnadno uchopitelné pro dětskou rukuLehce se udržují čistéTechnické parametry: Věk: 6m+Materiál: plastVýška: 21 cmRozměr balení: 20,5 × 17,5 × 4 cm (Feedo.cz)

BINO Tučňák na tyči - černobílý

BINO Tučňák na tyči - černobílý

Dřevěný tučňák připevněný na tyči, který při jízdě vydáváklapavé zvuky, je tradiční hračkou už po dlouhé generace a stále si svémísto u dětí najde. Děti si zamilují tohoto roztomilého kamaráda ve fráčku. Hračkapomáhá při rozvoji chůze našich nejmenších. Rozměry produktu a specifikace: rozměry: 8 × 20 × 57 cmvhodné pro děti od 2 letZnačka BINO: BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračkypro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběnyv České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsouvyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest,tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobouveškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi oblíbené patřínapříklad různé dráhy, obrázkové puzzle, ale taky třeba dětskéhudební nástroje.… (Feedo.cz)

Kachna na tyči - natur / červená

Kachna na tyči - natur / červená

Kachna na tyči - dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Kachna je na tyči a má kolečka. Když jej dítě tlačí před sebou, kachna si našlapuje. Doporučený věk: od 14 měsícůUrčení: univerzálníRozměry výrobku:Hmotnost (kg): 0.200Výška (cm): 57.00Šířka (cm): 8.00Hloubka (cm): 21.00 (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Pelikán na tyči s čepicí

Pelikán na tyči s čepicí

Dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Pelikán je na tyči a když jej dítě tlačí před sebou, kolečka se točí a pelikán si našlapuje. Rozměry: 77 x 25 cm . (Fonetip.cz)

materiál:
dřevěný
model:
Pelikán
typ:
na tyči s čepicí
Pohlaví:
univerzální
Barva:
přírodní dřevo
Distribuce:
CZ

Tučňák na tyči - černobílý / natur tyč

Tučňák na tyči - černobílý / natur tyč

Tučňák na tyči Dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Tučňák je na tyči a má kolečka. Když jej dítě tlačí před sebou, tučňák si našlapuje. (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Fisher price kroužky na tyči

Fisher price kroužky na tyči

Dítě může kroužky třídit a skládat na kužel, poté bouchnout do základny a dívat se jak se pohybují tam a zpátky. Jasné barvy, zářící odrazy a točící se korálky legraci ještě umocňují.  Vhodné pro děti od 6 měsícůKroužky dokonale padnou do dětských rukouVyrobeno z plastu (Fonetip.cz)

Fisher Price Kroužky na tyči

Fisher Price Kroužky na tyči

Učí barvy, posloupnost, počítání, logické myšlení, protiklady (velký/malý, nahoře/dole), hru s ostatními a zvyšuje sebevědomí. Základní hra, která zabaví děti již od těch nejmenších. Dítě kroužky navléká na stojan a učí se tak jemné motorice. Nejmenší vrchní kolečko slouží zároveň jako chrastítko s kuličkami. Rozměry 13 x 20 cm. (Prodeti.cz)

Určení:
Dětské
Věk od:
0 let

Bino Tučňák na tyči - černobílý

Bino Tučňák na tyči - černobílý

Jezdící tučňák na tyči - oblíbený společník nejmenších dětí, při jízdě vydává zvuky. Rozměry: 8x20x57 cm. (4home.cz)

Distribuce:
CZ

CHRASTÍTKO KROUŽKY NA TYČI Fisher Price

CHRASTÍTKO KROUŽKY NA TYČI Fisher Price

Mnoho zábavy pro Vašeho maličkého s dobře známou hračkou na nový způsob! Pestrobarevné chrastítko Kroužky na tyči výborně padne do dětských ručiček. Barevné kroužky na tyčce chrastí, klapají a vydávají různé další zvuky. To upoutává dětskou pozornost a rozvíjí tak jeho zrak, hmat i sluch.  Vyrobeno z kvalitního materiálu - plast Skvělá hračka pro rozvoj motoriky a smyslového vnímání Vhodné pro děti od narození Rozměry balení: 14 x 14 x 6 cm (Mrakyhracek.cz)

Mattel Fisher Price Kroužky na tyči

Mattel Fisher Price Kroužky na tyči

Učí barvy, posloupnost, počítání, logické myšlení, protiklady (velký/malý, nahoře/dole), hru s ostatními a zvyšuje seběvědomí. Dítě kroužky navléká na stojan. Nejmenší vrchni kolečko je zároveň chrastítko s kuličkami. (BAMBULE.cz)

FISHER-PRICE Chrastítko kroužky na tyči

FISHER-PRICE Chrastítko kroužky na tyči

Mnoho zábavy pro vašeho maličkého s dobře známou hračkou na novýzpůsob. Pestrobarevné chrastítko Kroužky na tyči výborně padne dodětských ručiček. Barevné kroužky na tyčce chrastí, klapají a vydávají různédalší zvuky. To upoutává dětskou pozornost a rozvíjí jejichsmysly doma i na cestách. Rozměry a specifikace: kvalitní odolné plastové zpracovánívhodné pro děti od narozenírozměry: délka 14 cm, šířka 6 cm (Feedo.cz)

FIESTA CRAFTS Pejsek na tyči 2v1

FIESTA CRAFTS Pejsek na tyči 2v1

Klasická hračka, která je navržena tak, aby byla po co nejdelší dobunejlepším společníkem malých dětí. Je ideální na podporu lezení a chůze malých dětí. Zvířátko jemožné tlačit vleže, v sedu a díky odnímatelné tyči taképři chůzi. Tato hračka 2v1 se svými pohyblivými částmi a zvuky zabaví malé dětina velmi dlouhou dobu. U zvířátka je možné pohybovat s křídly aotáčet jeho oči. Dřevěné kuličky cvakají při otáčení koleček.Jasné barvy a zpracované detaily zaručují, že bude zvířátko velmioblíbeným doplňkem jakékoliv sbírky hraček a zároveň napomáhá malýmdětem zlepšit jemnou a hrubou motoriku, stejně jako je seznamuje s novýmizvuky, tvary a zvířaty. Hračka má odnímatelnou dřevěnou tyč. Je zakončena výrazně zbarvenourukojetí ve tvaru koule, která je ideální k uchopení pro malédětské ruce.… (Feedo.cz)

FIESTA CRAFTS Slon na tyči 2v1

FIESTA CRAFTS Slon na tyči 2v1

Klasická hračka, která je navržena tak, aby byla po co nejdelší dobunejlepším společníkem malých dětí. Je ideální na podporu lezení a chůze malých dětí. Zvířátko jemožné tlačit vleže, v sedu a díky odnímatelné tyči taképři chůzi. Tato hračka 2v1 se svými pohyblivými částmi a zvuky zabaví malé dětina velmi dlouhou dobu. U zvířátka je možné pohybovat s křídly aotáčet jeho oči. Dřevěné kuličky cvakají při otáčení koleček.Jasné barvy a zpracované detaily zaručují, že bude zvířátko velmioblíbeným doplňkem jakékoliv sbírky hraček a zároveň napomáhá malýmdětem zlepšit jemnou a hrubou motoriku, stejně jako je seznamuje s novýmizvuky, tvary a zvířaty. Hračka má odnímatelnou dřevěnou tyč. Je zakončena výrazně zbarvenourukojetí ve tvaru koule, která je ideální k uchopení pro malédětské ruce.… (Feedo.cz)

FIESTA CRAFTS Kachna na tyči 2v1

FIESTA CRAFTS Kachna na tyči 2v1

Klasická hračka, která je navržena tak, aby byla po co nejdelší dobunejlepším společníkem malých dětí. Je ideální na podporu lezení a chůze malých dětí. Zvířátko jemožné tlačit vleže, v sedu a díky odnímatelné tyči taképři chůzi. Tato hračka 2v1 se svými pohyblivými částmi a zvuky zabaví malé dětina velmi dlouhou dobu. U zvířátka je možné pohybovat s křídly aotáčet jeho oči. Dřevěné kuličky cvakají při otáčení koleček.Jasné barvy a zpracované detaily zaručují, že bude zvířátko velmioblíbeným doplňkem jakékoliv sbírky hraček a zároveň napomáhá malýmdětem zlepšit jemnou a hrubou motoriku, stejně jako je seznamuje s novýmizvuky, tvary a zvířaty. Hračka má odnímatelnou dřevěnou tyč. Je zakončena výrazně zbarvenourukojetí ve tvaru koule, která je ideální k uchopení pro malédětské ruce.… (Feedo.cz)

Bino Pelikán na tyči s čepicí

Bino Pelikán na tyči s čepicí

Jezdící pelikán na tyči při jízdě vydává zvuky a stane se tak oblíbeným společníkem vašich dětí při procházkách. (4home.cz)

materiál:
dřevěný
model:
Pelikán
typ:
na tyči s čepicí
Pohlaví:
univerzální
Barva:
přírodní dřevo
Distribuce:
CZ

Bino Jezdík - Tučnák na tyči (4019359815698)

Bino Jezdík - Tučnák na tyči (4019359815698)

Tahací hračka pro nejmenší, vhodné od 10 měsíců Dřevěný tučňák na tyči bude vaší ratolesti skvělým parťákem při nácviku chůze. Dodá mu stabilitu při jeho prvních krůčcích, navíc ho u toho skvěle pobaví - za jízdy totiž rozverně plácá nožičkami. Je vyroben z kvalitního a odolného dřeva, společnost může dělat dětem od 1 roku.Parametry a specifikace:Rozměry:8 x 20 x 57 cmMateriál:DřevoDoporučený věk:Od 1 rokuHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.  (Alza.cz)

Distribuce:
CZ

Bino Jezdík - Medvěd na tyči (4019359816701)

Bino Jezdík - Medvěd na tyči (4019359816701)

Tahací hračka pro nejmenší, vhodné od 10 měsíců  Medvídek Jezdík je nejoblíbenějším dřevěným přítelem všech malých dětí. Je to tradiční tahací hračka, která se při jízdě naklání z jedné strany na druhou. S touto hračkou se jistě nebudete budit.Parametry a specifikaceVáha: 0,5 kgRozměry: 7 × 7 × 55 cmDoporučený věk: od 10 měsícůHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. (Alza.cz)

Distribuce:
CZ

Selfie tyč Blun s ovládáním na tyči černá

Selfie tyč Blun s ovládáním na tyči černá

Selfie tyč Blun teleskopická s ovládáním na tyči v černé barvě. Pro focení stačí propojit kabel od selfie tyče s 3,5mm konektorem ve Vašem mobilním telefonu a spustit fotoaparát. Praktický držák je určen pro všechny milovníky fotografování a nadšence pro tzv. "selfie" fotky. Výhodou je sofistikovaná konstrukce držáku - jedná se o teleskopickou tyč s nastavitelnou délkou zakončenou standardizovaným šroubem stativu, který lze otáčet a fixovat v rozpětí 180°. Teleskopická tyč je vyrobena z kovového materiálu. Samotná tyč držáku je na druhém konci ukončena potahem z pěnového materiálu, který zabraňuje skluzu, takže jí můžete dokonale držet v ruce, aniž by se Vám smekla či vyklouzla. Součástí baleníje i samotná fixační vanička, do které lze umístit Váš mobilní telefon,… (Promobily.cz)

Selfie tyč Swissten s ovládáním na tyči černá

Selfie tyč Swissten s ovládáním na tyči černá

Selfie tyč Swissten do ruky, teleskopická s ovládáním na tyči v černé barvě. Pro focení stačí propojit kabel od selfie tyče s 3,5mm konektorem ve Vašem mobilním telefonu a spustit fotoaparát. Pro fotografování je nutné nastavit tlačítko hlasitosti jako spoušť fotoaparátu. Praktický držák je určen pro všechny milovníky fotografování a nadšence pro tzv. "selfie" fotky. Výhodou je sofistikovaná konstrukce držáku - jedná se o teleskopickou tyč s nastavitelnou délkou zakončenou standardizovaným šroubem stativu, který lze otáčet a fixovat v rozpětí 290°. Součástí baleníje i samotná fixační vanička, do které lze umístit Váš mobilní telefon, smartphone nebo fotoaparát. Vanička je jednoduché konstrukce s jedním výsuvným ramenem na silné pružině, čímž můžete nastavit jakoukoliv… (Promobily.cz)

Květináče na tyči Birds bílá, 87,5 cm

Květináče na tyči Birds bílá, 87,5 cm

Na zinkové tyči jsou připevněny dva květináče o průměru 10 cm. Tyč jednoduše zapíchnete do země kamkoli na vaší zahradě. (4home.cz)

Barva:
bílá

Květináče na tyči Butterflies bílá, 87,5 cm

Květináče na tyči Butterflies bílá, 87,5 cm

Na zinkové tyči jsou připevněny dva květináče o průměru 10 cm. Tyč jednoduše zapíchnete do země kamkoli na vaší zahradě. (4home.cz)

Bino Jezdík - dinosaurus

Bino Jezdík - dinosaurus

Dřevěný dinosaurus na tyči s barevnými korálky na kolečkách, při jízdě vydává zvuky. (4home.cz)

materiál:
dřevěný
model:
Dinosaurus
Distribuce:
CZ

Obraz - Kačenka

Obraz - Kačenka

60 cm × 50 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obrázku je kačenka na modrém pozadí. (Nabytek-forliving.cz)

Blomus Zahradní kahan s dřevěnou tyčí Palos

Blomus Zahradní kahan s dřevěnou tyčí Palos

Zahradní kahan s tyčí ze dřeva a nerez oceli, který vydrží hořet až 8 hodin. (Homein.cz)

Barva:
hnědá, stříbrná
Materiál:
dřevo, nerez ocel
Rozměry:
výška 151 cm
Průměr:
4 cm

Dřevěná motorická hračka - Nasazování tvarů na tyče (691621530948)

Dřevěná motorická hračka - Nasazování tvarů na tyče (691621530948)

Didaktická hračka vhodná od 12 měsíců  Zpříjemněte svým dětem období vývoje a pomozte jim poznávat svět. To vše a mnohem více umožní dřevěná didaktická hračka značky BIGJIGS. Sestává z dřevěné desky s deseti tyčemi a řady pestrobarevných dřevěných obrazců. Nasazováním tvarů na tyče dochází nejen k rozvoji jemné motoriky, ale i k poznávání barev a tvarů nebo k výuce prvního počítání.Klíčové vlastnostiŠkola hrouKvalitní dřevěný materiálRozvoj jemné motorikyPoznávání barev a tvarůVýuka prvních počtůVhodné pro děti od 12 měsíců (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg
materiál:
dřevěný
vlastnost:
motorická
model:
Nasazování tvarů na tyče

BIGJIGS Dřevěná motorická hračka - Nasazování tvarů na tyče

BIGJIGS Dřevěná motorická hračka - Nasazování tvarů na tyče

Dřevěná hračka nasazování tvarů na tyče přispívá nejenk vývoji dětské motoriky, ale také k výuce prvního počítání,poznávání barev nebo tvarů. Vše je navíc vyrobenov příjemných přírodních odstínech barev. Charakteristika: rozměry: 14,5 × 6 × 14,5 cmdoporučený věk: od 12 měsícůmateriál: kvalitní dřevovyrobeno z kvalitních zodpovědně nakupovaných materiálůvyhovuje současným evropským bezpečnostním normámZnačka Bigjigs: Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílánípoštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla… (Feedo.cz)

ABG ruční zalévací sprcha

ABG ruční zalévací sprcha

Zalévací sprcha na tyči o celkové délce 90 cm pro cílené zavlažování umožňuje zalévání vzdálených rostlin, rostlin umístněných vysoko či zalévání rostlin výše zavěšených. Všeobecné vlastnosti Cílené zavlažování umožňuje zalévání vzdálených rostlin, rostlin umístněných vysoko či zalévání rostlin výše zavěšených. Má poutko díky kterému je možné tyč kamkoli zavěsit. Sprcha se soft rukojetí má nastavitelnou hlavu s 9 funkcemi nastavení proudu vody. Připojení k hadici pomocí rychlospojky, je kompatibilní s ostatními vodními systémy. Velmi jednoduché ovládání. Stav produktu: Poškrábané. Zboží bylo krátkodobě použito. (Rozbaleno.cz)

BINO Jezdík - medvěd

BINO Jezdík - medvěd

Nádherný dřevěný medvídek na tyči se při jízdě nákladníze strany na stranu a vykouzlí tak úsměv na tváři všem dětem.Medvídek je krásně barevný a stane se tak věrným společníkem na každémkroku Vašeho děťátka. Rozměry produktu a specifikace: rozměry: 7×7×55 cmvhodné pro děti od 2 letZnačka BINO: BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračkypro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběnyv České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsouvyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest,tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobouveškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi oblíbené patřínapříklad různé dráhy, obrázkové puzzle, ale taky třeba dětskéhudební nástroje. BINO používá oblíbené pohádkové a… (Feedo.cz)

Capital Sports Pegstar Pegboard deska na shyby Trainingsboard 43x30x3…

Capital Sports Pegstar Pegboard deska na shyby Trainingsboard 43x30x3,8 černá

Náročné a efektivní: S CAPITAL SPORTS Pegstar Pegboard trénujete napnutí těla, stabilizaci, koordinaci a výdrž v jednom, když provádíte horizontální nebo vertikální pohyb přemisťováním hmotnosti. Pegstar Pegboard je vhodný tak na tréninkové plochy ve studiích a spolcích, jakož i v domácím prostoru. Jako atletická a stabilizační jednotka pro horolezce nebo pro všechny, kteří kladou nové tréninkové impulsy vedle klasického cvičení na tyči, na shyby. Jedna deska, dvě dřevěné tyče a nesčetné varianty cvičení. Nejlepší tréninkové nástroje nepotřebují žádný velký setup, aby si vyžadovaly maximální výkon. Velké množství různých cvičení se orientuje na svalstvo trupu a ramenní svalstvo a dosahuje komplexní a náročný trénink. Jednoduchý tréninkový nástroj, který určuje nové limity: CAPITAL… (Electronic-star.cz)

Capital Sports Pegstar Pegboard deska na shyby Trainingsboard 72x30x3…

Capital Sports Pegstar Pegboard deska na shyby Trainingsboard 72x30x3,8 černá

Náročné a efektivní: S CAPITAL SPORTS Pegstar Pegboard trénujete napnutí těla, stabilizaci, koordinaci a výdrž v jednom, když provádíte horizontální nebo vertikální pohyb přemisťováním hmotnosti. Pegstar Pegboard je vhodný tak na tréninkové plochy ve studiích a spolcích, jakož i v domácím prostoru. Jako atletická a stabilizační jednotka pro horolezce nebo pro všechny, kteří kladou nové tréninkové impulsy vedle klasických cvičení na tyči na shyby. Jedna deska, dvě dřevěné tyče a nesčetné varianty cvičení. Nejlepší tréninkové nástroje nepotřebují žádný velký setup, aby si vyžadovaly maximální výkon. Velké množství různých cvičení se orientuje na svalstvo trupu a ramenní svalstvo a dosahuje komplexní a náročný trénink. Jednoduchý tréninkový nástroj, který určuje nové limity: CAPITAL… (Electronic-star.cz)

Capital Sports Pegstar Pegboard deska na shyby Trainingsboard…

Capital Sports Pegstar Pegboard deska na shyby Trainingsboard 102x30x3,8 černá

Náročné a efektivní: S CAPITAL SPORTS Pegstar Pegboard trénujete napnutí těla, stabilizaci, koordinaci a výdrž v jednom, když provádíte horizontální nebo vertikální pohyb přemisťováním hmotnosti. Pegstar Pegboard je vhodný tak na tréninkové plochy ve studiích a spolcích, jakož i v domácím prostoru. Jako atletická a stabilizační jednotka pro horolezce nebo pro všechny, kteří kladou nové tréninkové impulsy vedle klasických cvičení na tyči na shyby. Jedna deska, dvě dřevěné tyče a nesčetné varianty cvičení. Nejlepší tréninkové nástroje nepotřebují žádný velký setup, aby si vyžadovaly maximální výkon. Velké množství různých cvičení se orientuje na svalstvo trupu a ramenní svalstvo a dosahuje komplexní a náročný trénink. Jednoduchý tréninkový nástroj, který určuje nové limity: CAPITAL… (Electronic-star.cz)

Nastavitelný stojan na kabelky, výška 41-68 cm (1 ks)

Nastavitelný stojan na kabelky, výška 41-68 cm (1 ks)

Kvalitní kovový stojan na kabelky oceníte díky jeho nastavitelné výšce a stabilitě. Po stranách v horní části má dvě ramena na zavěšení, která jsou zakončená ozdobnou kuličkou. Výška stojanu se nastavuje pomocí šroubu na tyči. Nejmenší nastavitelná výška je 41 cm, největší je 68 cm. Rozměry viz foto. (Stoklasa.cz)

Věšáček

Věšáček

Věšáček ušetří místo ve skříni: zavěsíte na něj 4 sukně, ale zabere jen jedno místo na tyči! Hodí se i na zavěšení právě vyžehleného prádla. Dá se složit a vzít s sebou v kufru. Z lakovaného kovu a plastu. Měří 33,5x36,5v cm včetně háčku. (Euronova-shop.cz)

Pole dance: Art of spin

Pojďte se učti triky na spinovce. Na tomto kurzu se budeme učit triky, kombinace na spinnové tyči. Kurz je vhodný pro všechny, co zvládají šplh a základní statické prvky na tyči i hlavou dolů. Na každé lekci se naučíme novou kombinaci. Kurz je určen pro dámy starší 18 let. (CENTRUMTANCE.CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít