Dřevěná kačenka na tyči

BINO Kroužky na tyči dřevěné

BINO Kroužky na tyči dřevěné

Hra s kroužky, která zabaví děti již od těch nejmenších, vhodná provšestranné učení nejrůznějších dovedností. Navlékání jednotlivých kroužků na stojan je dobrým pomocníkem připrocvičování jemné motoriky. Hra, při které se děti učípoznávat velikosti, posloupnost, protiklady (velký/malý, nahoře/dole) apočítání, pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování.Díky promyšlenému designu a funkci hračky se děti naučírozeznávat základní barvy. Balení obsahuje: 9 kusů. Rozměry: 10×17,5×10 cm (Feedo.cz)

Jezdík na tyči kachna

Jezdík na tyči kachna

Dřevěný jezdík kačenka na tyči je krásná hračka pro děti. Pokud dítě tlačí tuto hračku, tak kachnička mává křídly nahoru a dolu.Vodící dřevěnou tyč lze z hračky jednoduše vysunout - dítě si tak může hrát čistě s hračkou bez tyče. Věk: 1+Rozměr: 57x16x15cm (Fonetip.cz)

Jezdík na tyči kachna

Jezdík na tyči kachna

Dřevěný jezdík kačenka na tyči je krásná hračka pro děti.  Pokud dítě tlačí tuto hračku, tak kachnička mává křídly nahoru a dolu. Vodící dřevěnou tyč lze z hračky jednoduše vysunout - dítě si tak může hrát čistě s hračkou bez tyče.   Věk: 1+ Rozměr: 57x16x15cm (Mrakyhracek.cz)

Rachtačka na tyči

Rachtačka na tyči

Rachtačka na tyči v barevném provedení potěší a pobaví děti již od dob, kdy začnou chodit. Tyč, pomocí které dítě tlačí po zemi hračku, která vydává zvukové efekty.  Parametry rachtačky na tyči:Doporučený věk – od 2 - 3 letUrčení – pro kluky i holky (Fonetip.cz)

Rozměry balení:
57 x 13 x 13 cm
Na baterie:
ne
Hmotnost:
0.04 kg
Věk od:
3
Distribuce:
CZ

Kroužky na tyči

Kroužky na tyči

Kroužky na tyčiBino kroužky na tyči je skvělá hra, která procvičí dětskou trpělivost a rozvíjí tak i jemnou motoriku. Kroužky jsou provedeny v krásných barvách. Dítě může kroužky třídit a skládat na tyčku. Kreativní hračky nejen zabaví, ale hlavně děti něčemu přiučí. Rozměr: 10 x 17,5 x 10 cmVěk: 18m+ (Fonetip.cz)

Rachtačka na tyči

Rachtačka na tyči

Rachtačka na tyči v barevném provedení potěší a pobaví děti již od dob, kdy začnou chodit. Tyč, pomocí které dítě tlačí po zemi hračku, která vydává zvukové efekty.    Parametry rachtačky na tyči: Doporučený věk – od 2 - 3 let Určení – pro kluky i holky (Mrakyhracek.cz)

Kroužky na tyči

Kroužky na tyči

Kroužky na tyči Bino kroužky na tyči je skvělá hra, která procvičí dětskou trpělivost a rozvíjí tak i jemnou motoriku. Kroužky jsou provedeny v krásných barvách. Dítě může kroužky třídit a skládat na tyčku. Kreativní hračky nejen zabaví, ale hlavně děti něčemu přiučí.  Rozměr: 10 x 17,5 x 10 cm Věk: 18m+ (Mrakyhracek.cz)

VILAC Datel na tyči

VILAC Datel na tyči

Skvělá hračka, která zaujme každé dítě. Poklepete datla na hlavu a onse spustí po tyčce dolů. Rozměry: 42 cmVěk: 3+ (Feedo.cz)

Bino Kroužky na tyči

Bino Kroužky na tyči

Mezi velmi oblíbené hračky patří bezesporu kroužky na tyči, tyto jsou zakončené veselým obličejíkem. Pomocí kroužků se dítě učí poznávat různé barvy a velikosti. (4home.cz)

Válec na tyči hrající

Válec na tyči hrající

Jezdící válec slouží pro pobavení dětí. Je složen ze tří malých barevných válečků, které obsahují rolničky.Děti ho musí tlačit před sebou a válec zvoní. Tyč 60 cm. Vyrobeno z kvalitního plastu. (BAMBULE.cz)

Obraz - Tvary na tyči

Obraz - Tvary na tyči

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma tvary na tyči v různých barvách. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)

Mertens Kroužky na tyči

Mertens Kroužky na tyči

Hra s kroužky, která zabaví děti již od těch nejmenších, vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Navlékání jednotlivých kroužků na stojan je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky. Hra, při které se děti učí poznávat velikosti, posloupnost, protiklady (velký/malý, nahoře/dole) a počítání, pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování. Specifikace: Díky promyšlenému designu a funkci hračky se děti naučí rozeznávat základní barvy. Rozměry: 10×17,5×10 cm. Balení obsahuje: 9 kusů. Vhodné pro děti od 18-ti měsíců. (Prodeti.cz)

BINO Tučňák na tyči - černobílý

BINO Tučňák na tyči - černobílý

Dřevěný tučňák připevněný na tyči, který při jízdě vydáváklapavé zvuky, je tradiční hračkou už po dlouhé generace a stále si svémísto u dětí najde. Děti si zamilují tohoto roztomilého kamaráda ve fráčku. Hračkapomáhá při rozvoji chůze našich nejmenších. Rozměry produktu a specifikace: rozměry: 8 × 20 × 57 cmvhodné pro děti od 2 letZnačka BINO: BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračkypro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběnyv České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsouvyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest,tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobouveškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi oblíbené patřínapříklad různé dráhy, obrázkové puzzle, ale taky třeba dětskéhudební nástroje.… (Feedo.cz)

Koňská hlava na tyči manšestrová

Koňská hlava na tyči manšestrová

Koňská hlava na tyči pro malé jezdce. Je obdobou klasické osvědčené dřevené lidové hračky pro kluky. Tato hlava koníka je plyšová a vydává dokonce zvuk řehtání koně! Výběr z 3 barev. Délka od spodu tyče ke hřívě: 100 cm. Baterie nelze vyměnit. (BAMBULE.cz)

Alltoys Koňská hlava na tyči

Alltoys Koňská hlava na tyči

Řehtající se koňská hlava na tyči pro děti od 3 let. (BAMBULE.cz)

Alltoys Jednorožcova hlava na tyči

Alltoys Jednorožcova hlava na tyči

Hlava jednorožce na tyči pro děti od 3 let. (BAMBULE.cz)

FISHER-PRICE Kroužky na tyči

FISHER-PRICE Kroužky na tyči

Podpořte zvídavost vašeho dítka s kroužky na tyči. Kroužky můžedítě stavět v libovolném pořadí. Vrchní kroužek má průhlednoupolovinu s chrastícími korálky. Když bouchnete do stojanu kroužky serozhoupou. Podporuje jemnou motorikuUčí barvyPodporuje logické myšleníSnadno uchopitelné pro dětskou rukuLehce se udržují čistéTechnické parametry: Věk: 6m+Materiál: plastVýška: 21 cmRozměr balení: 20,5 × 17,5 × 4 cm (Feedo.cz)

Bino Kroužky na tyči (4019359810327)

Bino Kroužky na tyči (4019359810327)

Kroužky pro nejmenší Dřevěná hračka RaKonrad sluníčko rozvíjí dětskou motoriku a je vyrobeno ve veselém barevném designu a obsahuje xylofon, hodiny, počítadlo s kuličkami a dvě hry, ve kterých se vyměňují obrazce. Vše je vyrobeno ze dřeva s označením CE. Hračky jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Speciální barvy jsou zdraví neškodné a jsou odolné i vůči dětským slinám.Bino Kroužky na tyči pro nejmenší je oblíbená hračka, která rozvíjí všestranné dovednosti. Během navlékání kroužků různých velikostí si děti procvičí jemnou motoriku a cit v rukou. Kroužky mají různou barvu, děti se je tak přirozeně učí poznávat. Domyšlený design hračky je ideální pro učení protikladů (malý/velký, nahoře/dole, doprava/doleva) a základního počítání. Hračka Bino kroužky na tyči… (Alza.cz)

Pelikán na tyči s čepicí

Pelikán na tyči s čepicí

Dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Pelikán je na tyči a když jej dítě tlačí před sebou, kolečka se točí a pelikán si našlapuje. Rozměry: 77 x 25 cm . (Fonetip.cz)

materiál:
dřevěný
model:
Pelikán
typ:
na tyči s čepicí
Pohlaví:
univerzální
Barva:
přírodní dřevo
Distribuce:
CZ

Kachna na tyči - natur / červená

Kachna na tyči - natur / červená

Kachna na tyči - dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Kachna je na tyči a má kolečka. Když jej dítě tlačí před sebou, kachna si našlapuje.   Doporučený věk: od 14 měsíců Určení: univerzální Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.200 Výška (cm): 57.00 Šířka (cm): 8.00 Hloubka (cm): 21.00 (Mrakyhracek.cz)

Pelikán na tyči s čepicí

Pelikán na tyči s čepicí

Dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Pelikán je na tyči a když jej dítě tlačí před sebou, kolečka se točí a pelikán si našlapuje. Rozměry: 77 x 25 cm . (Mrakyhracek.cz)

Tučňák na tyči - černobílý / natur tyč

Tučňák na tyči - černobílý / natur tyč

Tučňák na tyči Dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Tučňák je na tyči a má kolečka. Když jej dítě tlačí před sebou, tučňák si našlapuje. (Mrakyhracek.cz)

Fisher Price Kroužky na tyči

Fisher Price Kroužky na tyči

Učí barvy, posloupnost, počítání, logické myšlení, protiklady (velký/malý, nahoře/dole), hru s ostatními a zvyšuje sebevědomí. Základní hra, která zabaví děti již od těch nejmenších. Dítě kroužky navléká na stojan a učí se tak jemné motorice. Nejmenší vrchní kolečko slouží zároveň jako chrastítko s kuličkami. Rozměry 13 x 20 cm. (Prodeti.cz)

Určení:
Dětské
Věk od:
0 let

Fisher price kroužky na tyči

Fisher price kroužky na tyči

Dítě může kroužky třídit a skládat na kužel, poté bouchnout do základny a dívat se jak se pohybují tam a zpátky. Jasné barvy, zářící odrazy a točící se korálky legraci ještě umocňují.  Vhodné pro děti od 6 měsícůKroužky dokonale padnou do dětských rukouVyrobeno z plastu (Fonetip.cz)

Tučňák na tyči - černobílý / natur tyč

Tučňák na tyči - černobílý / natur tyč

Tučňák na tyči Dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Tučňák je na tyči a má kolečka. Když jej dítě tlačí před sebou, tučňák si našlapuje. (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Kachna na tyči - natur / červená

Kachna na tyči - natur / červená

Kachna na tyči - dřevěná tahací hračka pro malé děti. Je vyrobena z kvalitního dřeva. Kachna je na tyči a má kolečka. Když jej dítě tlačí před sebou, kachna si našlapuje. Doporučený věk: od 14 měsícůUrčení: univerzálníRozměry výrobku:Hmotnost (kg): 0.200Výška (cm): 57.00Šířka (cm): 8.00Hloubka (cm): 21.00 (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Fisher Price KROUŽKY NA TYČI

Fisher Price KROUŽKY NA TYČI

Dítě může kroužky třídit a skládat na kužel, poté bouchnout do základny a dívat se jak se pohybují tam a zpátky. Jasné barvy, zářící odrazy a točící se korálky legraci ještě umocňují.   Vhodné pro děti od 6 měsíců Kroužky dokonale padnou do dětských rukou Vyrobeno z plastu (Mrakyhracek.cz)

Bino Pelikán na tyči s čepicí

Bino Pelikán na tyči s čepicí

Jezdící pelikán na tyči při jízdě vydává zvuky a stane se tak oblíbeným společníkem vašich dětí při procházkách. (4home.cz)

materiál:
dřevěný
model:
Pelikán
typ:
na tyči s čepicí
Pohlaví:
univerzální
Barva:
přírodní dřevo
Distribuce:
CZ

Mattel Fisher Price Kroužky na tyči

Mattel Fisher Price Kroužky na tyči

Učí barvy, posloupnost, počítání, logické myšlení, protiklady (velký/malý, nahoře/dole), hru s ostatními a zvyšuje seběvědomí. Dítě kroužky navléká na stojan. Nejmenší vrchni kolečko je zároveň chrastítko s kuličkami. (BAMBULE.cz)

FIESTA CRAFTS Pejsek na tyči 2v1

FIESTA CRAFTS Pejsek na tyči 2v1

Klasická hračka, která je navržena tak, aby byla po co nejdelší dobunejlepším společníkem malých dětí. Je ideální na podporu lezení a chůze malých dětí. Zvířátko jemožné tlačit vleže, v sedu a díky odnímatelné tyči taképři chůzi. Tato hračka 2v1 se svými pohyblivými částmi a zvuky zabaví malé dětina velmi dlouhou dobu. U zvířátka je možné pohybovat s křídly aotáčet jeho oči. Dřevěné kuličky cvakají při otáčení koleček.Jasné barvy a zpracované detaily zaručují, že bude zvířátko velmioblíbeným doplňkem jakékoliv sbírky hraček a zároveň napomáhá malýmdětem zlepšit jemnou a hrubou motoriku, stejně jako je seznamuje s novýmizvuky, tvary a zvířaty. Hračka má odnímatelnou dřevěnou tyč. Je zakončena výrazně zbarvenourukojetí ve tvaru koule, která je ideální k uchopení pro malédětské ruce.… (Feedo.cz)

FIESTA CRAFTS Slon na tyči 2v1

FIESTA CRAFTS Slon na tyči 2v1

Klasická hračka, která je navržena tak, aby byla po co nejdelší dobunejlepším společníkem malých dětí. Je ideální na podporu lezení a chůze malých dětí. Zvířátko jemožné tlačit vleže, v sedu a díky odnímatelné tyči taképři chůzi. Tato hračka 2v1 se svými pohyblivými částmi a zvuky zabaví malé dětina velmi dlouhou dobu. U zvířátka je možné pohybovat s křídly aotáčet jeho oči. Dřevěné kuličky cvakají při otáčení koleček.Jasné barvy a zpracované detaily zaručují, že bude zvířátko velmioblíbeným doplňkem jakékoliv sbírky hraček a zároveň napomáhá malýmdětem zlepšit jemnou a hrubou motoriku, stejně jako je seznamuje s novýmizvuky, tvary a zvířaty. Hračka má odnímatelnou dřevěnou tyč. Je zakončena výrazně zbarvenourukojetí ve tvaru koule, která je ideální k uchopení pro malédětské ruce.… (Feedo.cz)

FIESTA CRAFTS Kachna na tyči 2v1

FIESTA CRAFTS Kachna na tyči 2v1

Klasická hračka, která je navržena tak, aby byla po co nejdelší dobunejlepším společníkem malých dětí. Je ideální na podporu lezení a chůze malých dětí. Zvířátko jemožné tlačit vleže, v sedu a díky odnímatelné tyči taképři chůzi. Tato hračka 2v1 se svými pohyblivými částmi a zvuky zabaví malé dětina velmi dlouhou dobu. U zvířátka je možné pohybovat s křídly aotáčet jeho oči. Dřevěné kuličky cvakají při otáčení koleček.Jasné barvy a zpracované detaily zaručují, že bude zvířátko velmioblíbeným doplňkem jakékoliv sbírky hraček a zároveň napomáhá malýmdětem zlepšit jemnou a hrubou motoriku, stejně jako je seznamuje s novýmizvuky, tvary a zvířaty. Hračka má odnímatelnou dřevěnou tyč. Je zakončena výrazně zbarvenourukojetí ve tvaru koule, která je ideální k uchopení pro malédětské ruce.… (Feedo.cz)

FISHER-PRICE Chrastítko kroužky na tyči

FISHER-PRICE Chrastítko kroužky na tyči

Mnoho zábavy pro vašeho maličkého s dobře známou hračkou na novýzpůsob. Pestrobarevné chrastítko Kroužky na tyči výborně padne dodětských ručiček. Barevné kroužky na tyčce chrastí, klapají a vydávají různédalší zvuky. To upoutává dětskou pozornost a rozvíjí jejichsmysly doma i na cestách. Rozměry a specifikace: kvalitní odolné plastové zpracovánívhodné pro děti od narozenírozměry: délka 14 cm, šířka 6 cm (Feedo.cz)

Fiesta Crafts Pejsek na tyči 2v1

Fiesta Crafts Pejsek na tyči 2v1

Klasická hračka, která je navržena tak, aby byla po co nejdelší dobu nejlepším společníkem malých dětí. Je ideální na podporu lezení a chůze malých dětí. Zvířátko je možné tlačit vleže, v sedu a díky odnímatelné tyči také při chůzi. Tato hračka 2v1 se svými pohyblivými částmi a zvuky zabaví malé děti na velmi dlouhou dobu. U zvířátka je možné pohybovat s křídly a otáčet jeho oči. Dřevěné kuličky cvakají při otáčení koleček. Jasné barvy a zpracované detaily zaručují, že bude zvířátko velmi oblíbeným doplňkem jakékoliv sbírky hraček a zároveň napomáhá malým dětem zlepšit jemnou a hrubou motoriku, stejně jako je seznamuje s novými zvuky, tvary a zvířaty. Hračka má odnímatelnou dřevěnou tyč. Je zakončena výrazně zbarvenou rukojetí ve tvaru koule, která je ideální k uchopení pro malé dětské… (Prodeti.cz)

Rozměry:
14 x 50 cm včetně tyče

Fisher-Price Chrastítko Kroužky na tyči (0887961179453)

Fisher-Price Chrastítko Kroužky na tyči (0887961179453)

Chrastítko a kousátko – kroužky na tyči, vhodné od narození  Chrastítko a kousátko v jednom od Mattel Fisher Price bude skvělým společníkem na cesty pro vaše miminko. Krásná modrá opička je plná korálků, které při třesení chrastí. Chrastítko a kousátko v jednom od Mattel Fisher Price bude skvělým společníkem na cesty pro vaše miminko. Barevné kroužky na tyčce chrastí, klapají a vydávají různé další zvuky, čímž upoutají dětskou pozornost a rozvíjí dětské smysly doma i na cestách.Klíčové vlastnostichrastítko v podobě barevných kroužkůdětem skvěle padne do ručičkyrozvíjí dětskou motorikumožnost přidělat na kočárekvhodné pro děti od narozeníHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009… (Alza.cz)

Květináče na tyči Birds bílá, 87,5 cm

Květináče na tyči Birds bílá, 87,5 cm

Na zinkové tyči jsou připevněny dva květináče o průměru 10 cm. Tyč jednoduše zapíchnete do země kamkoli na vaší zahradě. (4home.cz)

Květináče na tyči Butterflies bílá, 87,5 cm

Květináče na tyči Butterflies bílá, 87,5 cm

Na zinkové tyči jsou připevněny dva květináče o průměru 10 cm. Tyč jednoduše zapíchnete do země kamkoli na vaší zahradě. (4home.cz)

Selfie tyč TopQ s ovládáním na tyči zelená

Selfie tyč TopQ s ovládáním na tyči zelená

Selfie tyč do ruky, teleskopická s ovládáním na tyči v zelené barvě. Pro focení stačí propojit kabel od selfie tyče s 3,5mm konektorem ve Vašem mobilním telefonu a spustit fotoaparát. Praktický držák je určen pro všechny milovníky fotografování a nadšence pro tzv. "selfie" fotky. Výhodou je sofistikovaná konstrukce držáku - jedná se o teleskopickou tyč s nastavitelnou délkou zakončenou standardizovaným šroubem stativu, který lze otáčet a fixovat v rozpětí 180°. Teleskopická tyč je vyrobena z kovového materiálu. Samotná tyč držáku je na druhém konci ukončena potahem z pěnového materiálu, který zabraňuje skluzu, takže jí můžete dokonale držet v ruce, aniž by se Vám smekla či vyklouzla. Součástí baleníje i samotná fixační vanička, do které lze umístit Váš mobilní telefon,… (Promobily.cz)

Selfie tyč Swissten s ovládáním na tyči černá

Selfie tyč Swissten s ovládáním na tyči černá

Selfie tyč Swissten do ruky, teleskopická s ovládáním na tyči v černé barvě. Pro focení stačí propojit kabel od selfie tyče s 3,5mm konektorem ve Vašem mobilním telefonu a spustit fotoaparát. Pro fotografování je nutné nastavit tlačítko hlasitosti jako spoušť fotoaparátu. Praktický držák je určen pro všechny milovníky fotografování a nadšence pro tzv. "selfie" fotky. Výhodou je sofistikovaná konstrukce držáku - jedná se o teleskopickou tyč s nastavitelnou délkou zakončenou standardizovaným šroubem stativu, který lze otáčet a fixovat v rozpětí 290°. Součástí baleníje i samotná fixační vanička, do které lze umístit Váš mobilní telefon, smartphone nebo fotoaparát. Vanička je jednoduché konstrukce s jedním výsuvným ramenem na silné pružině, čímž můžete nastavit jakoukoliv… (Promobily.cz)

Fisher Price Chrastítko s kroužky na tyči

Fisher Price Chrastítko s kroužky na tyči

Mnoho zábavy pro Vašeho maličkého s dobře známou hračkou na nový způsob! Pestrobarevné chrastítko Kroužky na tyči výborně padne do dětských ručiček. Barevné kroužky na tyčce chrastí, klapají a vydávají různé další zvuky. To upoutává dětskou pozornost a rozvíjí jejich smysly doma i na cestách. (Prodeti.cz)

Selfie tyč s ovládáním na tyči Trust černá 25841

Selfie tyč s ovládáním na tyči Trust černá 25841

Selfie tyč teleskopická s ovládáním na tyči v černé barvě. Praktická selfie tyč je určena pro všechny milovníky fotografování a nadšence pro tzv. "selfie" fotky! Díky tomuto držáku navíc již nebudete chybět na žádné společné fotce nebo videu z dovolené či rodinné oslavy. Už nikdy se nebudete muset ptát kolemjdoucích, aby Vás vyfotili. Stačí pouze umístit svůj smartphone na držák a poté můžete sdílet veškeré Vaše zážitky se svými přáteli. Pro focení stačí propojit kabel od selfie tyče s 3,5 mm konektorem ve Vašem mobilním telefonu a spustit fotoaparát. Výhodou je sofistikovaná konstrukce držáku - jedná se o teleskopickou tyč s nastavitelnou délkou, zakončenou standardizovaným šroubem stativu, který lze otáčet a fixovat v rozpětí 180°. Teleskopická tyč je vyrobena z… (Promobily.cz)

Bino Jezdík - dinosaurus

Bino Jezdík - dinosaurus

Dřevěný dinosaurus na tyči s barevnými korálky na kolečkách, při jízdě vydává zvuky. (4home.cz)

materiál:
dřevěný
model:
Dinosaurus
Distribuce:
CZ

Dřevěné kroužky na tyči

Dřevěné kroužky na tyči

Dřevěná skládací pyramida a Káča v jednom. Různobarevné dřevěné kroužky se navlékají na tyčku od největšího po nejmenší a nakonec se nasadí kulatá hlavička s namalovaným obličejem. Hračku jde navíc roztočit jako Káča. Skládání barevných kroužků procvičuje dětskou motoriku, seznamuje je se základními barvami a učí je rozpoznávat velikosti. Barvy jsou netoxické a zcela zdravotně neškodné. Balení: 7 různobarevných kroužků Rozměry: - výška: 17 cm - průměr největšího kruhu 7,5 cm - průměr nejmenšího kruhu 4,5 cm (Nabytek-forliving.cz)

Blomus Zahradní kahan s dřevěnou tyčí Palos

Blomus Zahradní kahan s dřevěnou tyčí Palos

Zahradní kahan s tyčí ze dřeva a nerez oceli, který vydrží hořet až 8 hodin. (Homein.cz)

Barva:
hnědá, stříbrná

Obraz - Kačenka

Obraz - Kačenka

60 cm × 50 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obrázku je kačenka na modrém pozadí. (Nabytek-forliving.cz)

Dřevěná motorická hračka - Nasazování tvarů na tyče (691621530948)

Dřevěná motorická hračka - Nasazování tvarů na tyče (691621530948)

Didaktická hračka vhodná od 12 měsíců  Zpříjemněte svým dětem období vývoje a pomozte jim poznávat svět. To vše a mnohem více umožní dřevěná didaktická hračka značky BIGJIGS. Sestává z dřevěné desky s deseti tyčemi a řady pestrobarevných dřevěných obrazců. Nasazováním tvarů na tyče dochází nejen k rozvoji jemné motoriky, ale i k poznávání barev a tvarů nebo k výuce prvního počítání.Klíčové vlastnostiŠkola hrouKvalitní dřevěný materiálRozvoj jemné motorikyPoznávání barev a tvarůVýuka prvních počtůVhodné pro děti od 12 měsíců (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg
materiál:
dřevěný
vlastnost:
motorická
model:
Nasazování tvarů na tyče

BIGJIGS Dřevěná motorická hračka - Nasazování tvarů na tyče

BIGJIGS Dřevěná motorická hračka - Nasazování tvarů na tyče

Dřevěná hračka nasazování tvarů na tyče přispívá nejenk vývoji dětské motoriky, ale také k výuce prvního počítání,poznávání barev nebo tvarů. Vše je navíc vyrobenov příjemných přírodních odstínech barev. Charakteristika: rozměry: 14,5 × 6 × 14,5 cmdoporučený věk: od 12 měsícůmateriál: kvalitní dřevovyrobeno z kvalitních zodpovědně nakupovaných materiálůvyhovuje současným evropským bezpečnostním normámZnačka Bigjigs: Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílánípoštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla… (Feedo.cz)

BINO Jezdík - medvěd

BINO Jezdík - medvěd

Nádherný dřevěný medvídek na tyči se při jízdě nákladníze strany na stranu a vykouzlí tak úsměv na tváři všem dětem.Medvídek je krásně barevný a stane se tak věrným společníkem na každémkroku Vašeho děťátka. Rozměry produktu a specifikace: rozměry: 7×7×55 cmvhodné pro děti od 2 letZnačka BINO: BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračkypro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběnyv České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsouvyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest,tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobouveškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi oblíbené patřínapříklad různé dráhy, obrázkové puzzle, ale taky třeba dětskéhudební nástroje. BINO používá oblíbené pohádkové a… (Feedo.cz)

Capital Sports Pegstar Pegboard deska na shyby Trainingsboard 43x30x3…

Capital Sports Pegstar Pegboard deska na shyby Trainingsboard 43x30x3,8 černá

Náročné a efektivní: S CAPITAL SPORTS Pegstar Pegboard trénujete napnutí těla, stabilizaci, koordinaci a výdrž v jednom, když provádíte horizontální nebo vertikální pohyb přemisťováním hmotnosti. Pegstar Pegboard je vhodný tak na tréninkové plochy ve studiích a spolcích, jakož i v domácím prostoru. Jako atletická a stabilizační jednotka pro horolezce nebo pro všechny, kteří kladou nové tréninkové impulsy vedle klasického cvičení na tyči, na shyby. Jedna deska, dvě dřevěné tyče a nesčetné varianty cvičení. Nejlepší tréninkové nástroje nepotřebují žádný velký setup, aby si vyžadovaly maximální výkon. Velké množství různých cvičení se orientuje na svalstvo trupu a ramenní svalstvo a dosahuje komplexní a náročný trénink. Jednoduchý tréninkový nástroj, který určuje nové limity: CAPITAL… (Electronic-star.cz)

Capital Sports Pegstar Pegboard deska na shyby Trainingsboard 72x30x3…

Capital Sports Pegstar Pegboard deska na shyby Trainingsboard 72x30x3,8 černá

Náročné a efektivní: S CAPITAL SPORTS Pegstar Pegboard trénujete napnutí těla, stabilizaci, koordinaci a výdrž v jednom, když provádíte horizontální nebo vertikální pohyb přemisťováním hmotnosti. Pegstar Pegboard je vhodný tak na tréninkové plochy ve studiích a spolcích, jakož i v domácím prostoru. Jako atletická a stabilizační jednotka pro horolezce nebo pro všechny, kteří kladou nové tréninkové impulsy vedle klasických cvičení na tyči na shyby. Jedna deska, dvě dřevěné tyče a nesčetné varianty cvičení. Nejlepší tréninkové nástroje nepotřebují žádný velký setup, aby si vyžadovaly maximální výkon. Velké množství různých cvičení se orientuje na svalstvo trupu a ramenní svalstvo a dosahuje komplexní a náročný trénink. Jednoduchý tréninkový nástroj, který určuje nové limity: CAPITAL… (Electronic-star.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít