Dřevěná hra na zatloukání Statek

Dřevěná hra na zatloukání Statek

Dřevěná hra na zatloukání Statek

Dřevěná hra na zatloukání Statek S touto krásně ztvárněnou hrou si postavíte vlastní statek a přitom rozvíjíte koordinaci rukou a očí. Podložka je z korku a další části jsou stejně jako kladívko ze dřeva s certifikátem FSC®. A když se Vám stlučený obrázek přestane líbit, můžete ho kdykoli zase rozebrat. Barva: Více barev Materiál: Dřevěné díly a kladívko překližka s certifikátem FSC® Podložka korek a překližka s certifikátem FSC® Hřebíčky kov Rozměry: Podložka cca 20 x 20 cm Délka kladívka cca 16 cm Délka kovových hřebíčků cca 1,3 cm Upozornění: POZOR. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Malé díly. Nebezpečí vdechnutí. GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená,… (Tchibo - CZ)

Zatloukačka kolíky

Zatloukačka kolíky

Velmi oblíbené hračky ze dřeva. Klasická zatloukačka ze dřeva určená pro nejmenší děti. Barevná dřevěná hračka obsahuje destičku, barevné kolíky na zatloukání a dřevěné kladívko. Děti se trefují kladívkem do kolíčků a zatloukají je až na druhou stranu. (BAMBULE.cz)

TFG Jistící kolíky Hardcore Bivvy Pegs with Mallet

TFG Jistící kolíky  Hardcore Bivvy Pegs with Mallet

Jistící kolíky k bivaku, které se unikátně dodávají i s gumovým kladívkem na zatloukání do tvrdé země. Balení obsahuje 10 zavrtávacích kolíků, masivní gumové kladívko a rolovatelné přepravní pouzdro. (Parys.cz)

Dřevěné obrázkové kostky "Na statku"

Dřevěné obrázkové kostky "Na statku"

Kostičky Na statku.Před více než 40 lety pro nás namaloval neznámý malíř obrázky, která se staly zřejmě nejprodávanějším motivem na obrázkových kostkách vůbec. Kluk sbírající jablíčka a v pozadí bílé husy, koník s hříbátkem, koza s kůzlátkem nebo kohout s krocanem na zápraží vesnického stavení – to jsou obrázky, které zná snad každý z dob svého mládí. Balení obsahuje 20 kostek, 37 x37 mm. 100% český výrobek, atestováno Státní zkušebnou ČR. (BAMBULE.cz)

Dřevěná hra na lovení ryb

Dřevěná hra na lovení ryb

Dřevěná hra na lovení ryb Takhle můžete formou hry a s velkou dávkou legrace rozvíjet zručnost: Tato hra na lovení ryb je vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC®: krásně ztvárněný podvodní svět sestavíte během chviličky, z něj pak musíte vylovit nejrůznější mořské obyvatele a předměty. Zda se Vám lov vydařil, to poznáte podle počtu bodů na spodní straně úlovků. Barva: Více barev Materiál: Překližka Udice březové dřevo Magnety kov Rozměry: (š x v x h) cca 15 x 18 x 0,5 cm Délka rukojeti udice cca 21 cm Délka šňůry cca 20 cm Příslušenství: Včetně herního návodu GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se… (Tchibo - CZ)

PLAN TOYS Zatloukání mrkviček

PLAN TOYS Zatloukání mrkviček

Skvělá zábava pro děti! Zatloukejte mrkvičky kladívkem tak, jako by jekrálík jedl a ony ubývaly. Zlepšuje motoriku zápěstí a prstů. Technické parametry: Rozměry: 16.31 × 14.5 × 8­.51 cmVhodné pro děti od 12 měsícůO materiálu: Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologickýchhraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydůa barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toyspodporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. (Feedo.cz)

Dřevěná hra Piráti

Dřevěná hra Piráti

Piráti se zlobí! Kdo má jako první svoje piráty v cíli, vyhrál. S 16 hracími figurkami, kostkou a se skládací hrací deskou. -Materiál: dřevo -Rozměry: 24 x 24 cm -Ideální pro 2-4 hráče od 4 let -POZOR: Není vhodné pro děti mladší 3 let! (Velkykosik.cz)

Dřevěná hra se sendviči

Dřevěná hra se sendviči

Dřevěná hra se sendviči S jídlem se opravdu nehraje? S tímhle určitě ano: Tato sada na přípravu sendvičů je vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC® a obsahuje nejrůznější přísady, které jsou spojeny suchým zipem a plstí a dají se tak krájet, kombinovat a servírovat. Přitom se formou hry rozvíjí jemná motorika – a spousta dalších dovedností. „Přísady“ 1 krájecí prkénko 1 nůž 1 sendvič (5 dílů) 1 rajče (3 díly) 1 vejce (2 díly) 1 okurka (3 díly) Barva: Kombinace barvy dřeva s červenou, zelenou, bílou a žlutou Materiál: Dřevo s certifikátem FSC® Rozměry: Krájecí prkénko cca 23 x 18 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k… (Tchibo - CZ)

VILAC Dřevěná hra Hmatej a najdi

VILAC Dřevěná hra Hmatej a najdi

Skvělá motorická hra pro nejmladší. Cílem je hledání správnýchvěcí na obrázku podle hmatu. Rozměry: 28×17 cmVěk: 2–6 (Feedo.cz)

Dřevěná zasunovací hra Archa

Dřevěná zasunovací hra Archa

Dřevěná zasunovací hra Archa S touto zásuvnou hrou ze dřeva s certifikátem FSC® se formou hry rozvíjí motorické a koordinační dovednosti. V arše mají své místo všichni pasažéři – ale každý pár má svůj vlastní vchod. Loď slouží zároveň jako úložný box, má víko pro snadný přístup a je také vybavena úchytem. Pasažéři Dvě zebry Dva sloni Dva lvi Dvě žirafy Muž a žena Barva: Kombinace modré, červené, zelené a žluté Materiál: Postavy, střecha, bočnice dřevo s certifikátem FSC® Rozměry: (š x v x h) cca 26 x 23 x 15,5 cm Příslušenství: Včetně návodu GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Formou… (Tchibo - CZ)

WOODY Domino "Statek"

WOODY Domino "Statek"

Domino malé – statek Veselá zvířátka v klasické hře domina se naVás těší v netradičním dřevěném provedení. Užijte si spoustu zábavys jednou z nejznámějších her na světě. (Feedo.cz)

Fisher Price bg skákadlo jumperoo rainforest

Fisher Price bg skákadlo jumperoo rainforest

Přenosné, výškově nastavitelné a prostorově nenáročné skákadlo bude úžasnou zábavou pro Vaše děťátko. Hračky a zvířecí kamarádi z kolekce Rainforest čekají přímo na dosah ruky a pomáhají rozvíjet motorické schopnosti a dovednosti! A že jich je! Zářící duha, piano, žabička jako kousátko, 3 posuvné pestrobarevné kroužky i želvička na zatloukání jsou v krásném barevném provedení! A to není zdaleka vše! Za všechno skákání a hopsání bude Vaše dítě odměněno světelnými a zvukovými efekty skákadla! Díky své konstrukci stojí skákadlo samo o sobě a neupevňuje se do dveří. Je výškově nastavitelné, takže se přizpůsobí výšce děťátka. Lze ho snadno složit a přenést kamkoliv! Skákací pružina je umístěna v látkovém krytu mimo dosah děťátka. Polstrovaný látkový potah sedadla lze prát v pračce. (BAMBULE.cz)

BIGJIGS Dřevěné hry - kuželky žabky

BIGJIGS Dřevěné hry - kuželky žabky

Dřevěné kuželky – žabky. Rozměry: 4 × 13 × 4 cmVěk: 3+Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu.Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlasznačky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udrženívýrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značkykvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velképrodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskýmisklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračkyširoké zákaznické základně ve Velké… (Feedo.cz)

2-PLAY Hra ryby dřevěná magnetická

2-PLAY Hra ryby dřevěná magnetická

Tato pestrobarevná hra z řady kombinuje hned několik druhů zábavy prokluky i holky. Naučí se s ní poznávat mořské tvory. Mohou si zahrát na rybáře apomocí magnetu vylovit všechna zvířátka. Po vytažení budou muset zvolitsprávný tvar a umístění jednotlivých dílků. Procvičí si motoriku anaučí se poznávat tvary. Učení nikdy nebylo zábavnější. Rozměry a specifikace: Doporučený věk: 12m+ Rozměry: 30×22,5cm (Feedo.cz)

BIGJIGS-TOYS dřevěné hry - Sada Crazy golf

BIGJIGS-TOYS dřevěné hry - Sada Crazy golf

Velká sada jedné z nejoblíbenějších sportovních aktivit pro děti Crazy golf ti přináší Bigjigs. Set je dodáván s mnoha zábavnými překážkami, zaručujících nekonečné množství zábavy. Sada je vyrobena z kvalitních materiálů a u dětí zlepšují zručnost a koordinaci. Každé dítě si rádo hraje, právě proto je zde edice dřevěných her Bigjigs. Ideální herní sada pro Aktivní relaxaci. Dřevěné hole jsou v ideální velikosti, aby je mohly uchopit malé ruce dětí. Vyrobeno z kvalitních a zodpovědně nakupovaných materiálů. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

TEDDIES Házecí hra kříž s kruhy, dřevěná

TEDDIES Házecí hra kříž s kruhy, dřevěná

Jednoduchá hra, která vás bude bavit. Házecí herní set je vyrobenz červeně a zeleně lakovaného dřeva a doplněn 5 házecími kroužkyz lana. Cílem hry je získat co nejvyšší počet bodů prostřednictvím hodu nadřevěný hrot umístěný v oblasti nejvyššího bodového ohodnocení. Celý set je snadno přenositelný takže házecí zábavu si můžete užítkdekoliv a kdykoliv. Vyrobeno z přírodních materiálů ve vkusnémdesignu. Detailní informace: Házecí kroužky součástí setuSnadno přenositelnéVhodné pro děti od 3 let (Feedo.cz)

Házecí hra kříž Teddies s kruhy, dřevěný

Házecí hra kříž Teddies s kruhy, dřevěný

Házení kroužků je skvělá hra na zahradu pro celou rodinu. Je to zábavný způsob, jak trénovat obratnost a navíc trávit společný letní čas na zahradě nebo na dovolené. Cílem hry je házet 5 pletených provazových kroužků na dřevěný kříž s tyčkami. Kdo získá nejvíce bodů, vyhrává. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

VILAC Dřevěný set zábavných her se zvířátky 4v1

VILAC Dřevěný set zábavných her se zvířátky 4v1

Dřevěná sada zábavných her pro nejmenší to skvělý nápad jak zabavitdítě a rozšiřovat jeho schopností. Rozměry balení: 30×30×4,­5 cmVěk: 2–5 (Feedo.cz)

DETOA Pexeso Krtek společenská hra 40 dřevěných kamenů

DETOA Pexeso Krtek společenská hra 40 dřevěných kamenů

Dřevěné pexeso s motivem Krtečka rozvíjí jemnou motoriku dítěte apaměť. Pexeso je ideální pro menší děti, díly jsou mnohemtrvanlivější než papírové provedení. Rozměr balení a specifikace: – v krabici 17×25×2cm (Feedo.cz)

Statek (8713219318737)

Statek (8713219318737)

Dřevěná hračka s otvíratelnou střechou, doporučený věk od 3 let Máte doma malé děti? Zabavte je dřevěnou hračkou. Jedná se o statek s otvíratelnou střechou pro ustájení zvířat, krmiva i strojů. Ve vedlejší části je prostor vyhrazen pro lidské obydlí. Vyhrají si u ní jak malí předškoláci, tak děti školou povinné. Hračka obsahuje stáje s otvíratelnou střechou. Je vyrobena z kvalitního materiálu a je odolná vůči poškození.  Klíčové vlastnosti dřevěné hračky statek s otvíratelnou střechouStatek s otvíratelnou střechou ze dřevaProstor pro stáje, krmení, stroje i lidské obydlíPro malé i velké dětiPraktická otvíratelná střechaOdolná proti poškozeníOtvíratelný prostor lidského obydlí pro snadnou manipulaciSoučástí balení je pouze statek bez zvířat a doplňků … (Alza.cz)

Dřevěný obraz Sam Toft - Her Favourite Cloud, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Sam Toft - Her Favourite Cloud, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Sam Toft - Her Favourite Cloud. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Sam Toft - Her Favourite Cloud snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Bino Hra s kladívkem - Krtek

Bino Hra s kladívkem - Krtek

Oblíbená dětská hra, která zabaví na dlouhé hodiny. Podporuje dětskou kreativitu a zároveň učí trpělivosti. Děti se při zatloukání barevných dílků skutečně zabaví. Navíc nechybí oblíbený motiv Krtečka.Rozměry: 17,5 x 24 x 2 cm (4home.cz)

hmotnost:
0 kg
Pohlaví:
univerzální
Barva:
Mix barev
Materiál:
dřevo, kov
Distribuce:
CZ
Značka:
Bino;Krteček

Alltoys Šťastný statek

Alltoys Šťastný statek

Interaktivní hračka pro malé děti od 1 roku. (BAMBULE.cz)

Povlečení Na statku

Povlečení Na statku

Veselé dětské povlečení s motivem zvířecí farmy. Udělejte radost Vašim nejmenším krásným ložním prádlem, ve kterém se jim bude krásně usínat! Polštář je z jedné strany červený a modrý s květinovým pruhem; na druhé straně je louka se zvířátky (ovce, krávy, prasátka, kočky, husy) – tento vzor je i z obou stran povlaku na deku Povlečení je vyrobené ze 100% bavlny Má německý certifikát kvality Oeko-Tex® Standard 100, který Vám zaručí rozměrovou a barevnou stálost i to, že (Bonatex.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Sigils, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Sigils, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Sigils. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Sigils snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Stark, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Stark, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Stark. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Stark snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Targaryen, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Targaryen, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Targaryen. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Targaryen snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Baratheon, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Baratheon, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Baratheon. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Baratheon snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tyrell, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tyrell, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tyrell. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tyrell snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Kufřík s puzzle Statek

Kufřík s puzzle Statek

Kufřík s puzzle Statek Kufřík plný zábavy: Tato sada se skládá ze čtyř různých puzzle s pěkně ztvárněnými motivy ze statku. Dvě z nich obsahují devět dílků, další dvě po 16 dílcích. Každé puzzle je vyrobeno s papírem s certifikátem FSC® a při hraní podporuje koordinaci rukou a zrakového vnímání. Barva: Více barev Materiál: Papír s certifikátem FSC® Úchyt plast Rozměry: (š x v x h) cca 22 x 7 x 22 cm Každé puzzle cca 20 x 20 cm Upozornění: POZOR. Nevhodné pro děti mladší 18 měsíců. Malé dílky. Nebezpečí vdechnutí. GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Formou hry rozvíjí koordinaci rukou a… (Tchibo - CZ)

Lena Káča plechová, statek

Lena Káča plechová, statek

Kovová hrající káča pro děti od 3 let. (BAMBULE.cz)

Rozšíření hry Mindok Carcassonne 5. Opatství a starosta

Rozšíření hry  Mindok Carcassonne 5. Opatství a starosta

Páté rozšíření oblíbené deskové hry Carcassonne přinášející další volbu, jak posílit svůj vliv v krajině kolem města Carcassonne. Krajina v okolí Carcassonne se dále rozvíjí. Okolní města rostou a vybírají si své starosty. Zámožní sedáci staví mezi loukami své statky. Krajina v okolí Carcassonne se dále rozvíjí. Okolní města rostou a vybírají si své starosty. Zámožní sedláci staví mezi loukami své statky. Krajinou projíždějí vozy obchodníků. Církev posiluje své postavení a buduje nová opatství. Ve hře naleznete: 12 nových kartiček krajiny, 6 kartiček opatství, 6 dřevěných figurek vozů, 6 dřevěných figurek starostů a 6 dřevěných figurek statků. Nové kartičky krajiny jsou označeny malým symbolem, aby se daly snadno odlišit od ostatních. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s… (Rozbaleno.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Grey Joy, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Grey Joy, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Grey Joy. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Grey Joy snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Alltoys Hudební farma - Veselý statek

Alltoys Hudební farma - Veselý statek

Zábavná hudební hračka pro děti od 18 měsíců. (BAMBULE.cz)

SAFARI Ltd. Tuba - Na statku

SAFARI Ltd. Tuba - Na statku

Byli jste někdy na statku? Poznejte zblízka všechny jeho zvířecíobyvatele. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek které krásně doplnídětskou hru nebo oživí vyučování. Tuba obsahuje psa, prase, kachnu, husu,slepici, kohouta, buvola, kozu, ovci, berana, krávu a koně. Všechny dílky jsou ručně malované! Rozměry a specifikace: Rozměr jedné figurky: 4 – 7,5 cm.Vhodné pro děti od 3 let. Safari ltd. ToobsRozměr tuby 5 × 5 × 33cmKaždá figurka je detailně navržená a ručně malovanáBalení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku,do které může repliky opět uklidit.Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našichdětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmidůkladně testovány.Safari Ltd. Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu… (Feedo.cz)

TINYLOVE Hudební kolotoč NA STATKU

TINYLOVE Hudební kolotoč NA STATKU

Dětský kolotoč se otáčí a hraje jednu ze 4 jemných melodií. Tlumené noční světlo miminko uklidňuje. Veselé postavičky zaujmou miminko. Tiny Love vyrábí vývojové hračky, které pomáhají nenásilně rozvíjet všechny smysly a rozumové schopnosti dítěte. Barevný kolotoč nad postýlku Kolotoč se otáčí a hraje 4 melodie (2 klasické, 2 zvuky přírody) každou 20 min. Možnost nastavení hlasitosti Příjemné noční světlo Kolotoč stimuluje vývoj dětských smyslů a vytváří pocit klidu a spokojenosti Stav produktu: Poškrábané. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

Stroje a nástroje na statku

Stroje a nástroje na statku

Jazyk: český Žánr: dětská Autor: neuveden nerozbaleno (Odkarla.cz)

SCRATCH Zatloukací hračka Farma

SCRATCH Zatloukací hračka Farma

Oblíbená hračka zatloukání bude bavit kluky i holčičky. Dřevěnédílky různých tvarů a barev se pomocí dřevěného kladívka a hřebíčkůzatloukají do korkové desky. Děti tak tvoří obrázek farmy se zvířaty,který může být pokaždé jiný. Sada obsahuje korkovou desku, 36 dřevěných dílků s motivem farmy,dřevěné kladívko a 50 hřebíčků. Každý dřevěný dílek máuprostřed dírku na hřebík. Hračka napomáhá rozvoji jemné motoriky a trénuje dětskoupředstavivost. Rozměr balení a specifikace: Materiál: Dřevo, korek, kov Rozměr: 22 × 32 × 1,5 cm Vhodné proděti od 3 let (Feedo.cz)

Stavebnice Playmobil Můj první statek 6750

Stavebnice Playmobil Můj první statek 6750

Staň se farmářem a postav si svůj první statek. Napřed postav dům a pak a pak zbuduj stáje a ohrady pro svá zvířata. Na statku můžeš chovat krávy, ovce, prasátka i koníka. Na okenním parapetu se vyhřívá kočka a vše hlídá věrný pes. Můžeš i pěstovat květiny a ovoce a prodávat je na trhu. K dispozici budeš mít nástroje, bedýnky a ošatky. Po práci si můžeš odpočinout na terase. Na statku si užiješ spoustu zábavy. Statek hraje všemi barvami a disponuje funkční kladkou pro zvedání zásob do patra. Okna i dveře jsou otevíratelná. Stav produktu: Nekompletní - chybí jedno křídlo dveří. Poškrábáno. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

TINY LOVE Hudební kolotoč NA STATKU

TINY LOVE Hudební kolotoč NA STATKU

Krásný barevný kolotoč nad postýlku s veselými dětskými motivy apříjemným nočním světýlkem navodí pocit klidu a spokojenosti nejen přiusínání, ale i během dne. Kolotoč se otáčí a hraje 4 melodie s možností nastavení hlasitosti,2 klasické a 2 zvuky přírody, každá hraje 20 min.Obsahuje příjemné noční světlo.Kolotoč stimuluje vývoj dětských smyslů a vytváří pocit klidu aspokojenosti.Napájen bateriemi C/LR14, nejsou součástí balení. (Feedo.cz)

KNIHA Statek a život na venkově

KNIHA Statek a život na venkově

Tato knížka ti přiblíží statek a život na venkově. Dozvíš se něcoo lidech, kteří tam pracují, o zvířatech, která člověku pomáhajípři práci, ale i o těch, jež mu přinášejí radost. Povíme ti takéo rostlinách a jejich pěstování i o tom, odkud jak se vyrábí některépotraviny. Dozvíš se, jak se život na venkově změnil zavedením strojů, aaž pojedeš na venkov třeba na prázdniny, tak tě hned tak něconepřekvapí. (Feedo.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč NA STATKU

Tiny Love Hudební kolotoč NA STATKU

Občas potřebuje miminko s usínáním trochu pomoci, ať se teprve chystá spát, nebo se příliš brzy probudí. Jako pomocník v takovýchto situacích může posloužit hudební kolotoč Tiny Love, který nejenže pomáhá s usínáním, ale také stimuluje vývoj smyslů miminka a pomáhá vytvářet pocit klidu a spokojenosti. 80 minut hudby Ke spánku dítěti kromě samotného kolotoče, který se otáčí, pomáhají i příjemné a uklidňující melodie. Na výběr máte celkem čtyři, dvě napodobují zvuky přírody, u zbylých dvou si vaše ratolest poslechne tóny klasické hudby. A aby bylo opravdu jisté, že dítě za dobu, kdy bude melodie hrát, stihne usnout, každá hraje celých dvacet minut. Pro dosažení co největší spokojenosti jak ze strany dítěte, tak ze strany rodičů je u každé z melodií možnost nastavení hlasitosti. Barevné… (DRMAX.CZ)

Puzzle 100 dílků XL Krtek na statku

Puzzle 100 dílků XL Krtek na statku

Puzzle Krteček na statku 100 dílků v maxi velikosti. Jednotlivé dílky se díky své velikosti dobře skládají i menším dětem. Puzzle o velikosti 100 dílků by mělo zvládnout složit dítě ve věku 5 let. (BAMBULE.cz)

Na statku (978-80-256-2253-7)

Na statku (978-80-256-2253-7)

Kniha – autor Axel Scheffler, 288 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Leporelo s posuvnými a otočnými prvky, díky kterému se děti od jednoho roku naučí poznávat zvířátka ze statku.Zajímá tě, jaká zvířátka žijí na statku? Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si dítě při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku - může na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Naučí se zvířata ze statku, o kterých si můžete společně povídat! (Alza.cz)

Veselý statek (978-80-253-1974-1)

Veselý statek (978-80-253-1974-1)

Kniha – autor Lorella Flamini, česky, prostorové pohádky, leporela Kolik oblíbených zvířátek žije na statku? Prasátka, krávy, koně, kuřátka…Děti mohou sledovat jejich bezstarostné radovánky a pohrát si se šoupátkem, které jim odhalí další část příběhu. (Alza.cz)

Moje velká kniha aktivit Na statku (9701667070351)

Moje velká kniha aktivit Na statku (9701667070351)

Kniha – česky Poznávání věcí je pro malé děti velice zábavné. Tato velká kniha aktivit, která podporuje představivost, logické myšlení a kreativitu, pobaví děti na dlouhé hodiny. Dalším magnetem jsou modely, které si děti mohou vyrobit. Hlavním atributem této knihy aktivit je spousta realistických obrázků, díky kterým se děti naučí rozpoznávat jednotlivá zvířátka. Kniha obsahuje spoustu aktivit. Nechybí ani nálepky, které budou pro děti dobrou zábavou. (Alza.cz)

hmotnost:
0.27 kg

Lena Pískový set statek s poníkem, 7 dílů

Lena Pískový set statek s poníkem, 7 dílů

Sada na písek s bábovičkou poníka. (BAMBULE.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít