Dřevěná hra na zatloukání Statek

Dřevěná hra na zatloukání Statek

Dřevěná hra na zatloukání Statek

Dřevěná hra na zatloukání Statek S touto krásně ztvárněnou hrou si postavíte vlastní statek a přitom rozvíjíte koordinaci rukou a očí. Podložka je z korku a další části jsou stejně jako kladívko ze dřeva s certifikátem FSC®. A když se Vám stlučený obrázek přestane líbit, můžete ho kdykoli zase rozebrat. Barva: Více barev Materiál: Dřevěné díly a kladívko překližka s certifikátem FSC® Podložka korek a překližka s certifikátem FSC® Hřebíčky kov Rozměry: Podložka cca 20 x 20 cm Délka kladívka cca 16 cm Délka kovových hřebíčků cca 1,3 cm Upozornění: POZOR. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Malé díly. Nebezpečí vdechnutí. GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená,… (Tchibo - CZ)

Dřevěné zatloukání - farma

Dřevěné zatloukání obsahuje 24 různých dílků, korkovou desku a kladívko s přípínáčky. Rozměry balení cca 24,5 x 20 x 5 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Totum Šikovný truhlář dřevo + doplňky

Totum Šikovný truhlář dřevo + doplňky

Vynikající hračka pro rozvoj manuální zručnosti. Vše potřebné k výrobě najdete uvnitř balení. Obsahuje: 63 dřevěných dílků, lepidlo,kladívko, 50hřebíků, gumová pomůcka na zatloukání hřebíčků a návod k použití. (Prodeti.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Chlapci
Značka:
Totum
Materiál:
Dřevo
Hmotnost (g):
500g
Určení:
Dětské

Zatloukačka kolíky

Zatloukačka kolíky

Velmi oblíbené hračky ze dřeva. Klasická zatloukačka ze dřeva určená pro nejmenší děti. Barevná dřevěná hračka obsahuje destičku, barevné kolíky na zatloukání a dřevěné kladívko. Děti se trefují kladívkem do kolíčků a zatloukají je až na druhou stranu. (BAMBULE.cz)

Šikovný truhlář

Šikovný truhlář

Šikovný truhlářTato sada je vhodná pro všechny malé kutily. V balení naleznete 63 dřevěných dílků, lepidlo, kladívko, 50 hřebíků, gumovou pomůcku na zatloukání hřebíčků a návod k použití. Hračka rozvíjí manuální zručnost.Věk: 3+Určení: pro kluky (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Chlapci
Značka:
Totum
Materiál:
Dřevo
Hmotnost (g):
500g
Určení:
Dětské

TFG Jistící kolíky Hardcore Bivvy Pegs with Mallet

TFG Jistící kolíky  Hardcore Bivvy Pegs with Mallet

Jistící kolíky k bivaku, které se unikátně dodávají i s gumovým kladívkem na zatloukání do tvrdé země. Balení obsahuje 10 zavrtávacích kolíků, masivní gumové kladívko a rolovatelné přepravní pouzdro. (Parys.cz)

Dřevěné obrázkové kostky "Na statku"

Dřevěné obrázkové kostky "Na statku"

Kostičky Na statku.Před více než 40 lety pro nás namaloval neznámý malíř obrázky, která se staly zřejmě nejprodávanějším motivem na obrázkových kostkách vůbec. Kluk sbírající jablíčka a v pozadí bílé husy, koník s hříbátkem, koza s kůzlátkem nebo kohout s krocanem na zápraží vesnického stavení – to jsou obrázky, které zná snad každý z dob svého mládí. Balení obsahuje 20 kostek, 37 x37 mm. 100% český výrobek, atestováno Státní zkušebnou ČR. (BAMBULE.cz)

Dřevěná hra na lovení ryb

Dřevěná hra na lovení ryb

Dřevěná hra na lovení ryb Takhle můžete formou hry a s velkou dávkou legrace rozvíjet zručnost: Tato hra na lovení ryb je vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC®: krásně ztvárněný podvodní svět sestavíte během chviličky, z něj pak musíte vylovit nejrůznější mořské obyvatele a předměty. Zda se Vám lov vydařil, to poznáte podle počtu bodů na spodní straně úlovků. Barva: Více barev Materiál: Překližka Udice březové dřevo Magnety kov Rozměry: (š x v x h) cca 15 x 18 x 0,5 cm Délka rukojeti udice cca 21 cm Délka šňůry cca 20 cm Příslušenství: Včetně herního návodu GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se… (Tchibo - CZ)

Dřevěná hra se sendviči

Dřevěná hra se sendviči

Dřevěná hra se sendviči S jídlem se opravdu nehraje? S tímhle určitě ano: Tato sada na přípravu sendvičů je vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC® a obsahuje nejrůznější přísady, které jsou spojeny suchým zipem a plstí a dají se tak krájet, kombinovat a servírovat. Přitom se formou hry rozvíjí jemná motorika – a spousta dalších dovedností. „Přísady“ 1 krájecí prkénko 1 nůž 1 sendvič (5 dílů) 1 rajče (3 díly) 1 vejce (2 díly) 1 okurka (3 díly) Barva: Kombinace barvy dřeva s červenou, zelenou, bílou a žlutou Materiál: Dřevo s certifikátem FSC® Rozměry: Krájecí prkénko cca 23 x 18 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k… (Tchibo - CZ)

WOODY Dřevěná hra Logik

WOODY Dřevěná hra Logik

Na začátku hry první hráč tajně umístí libovolnou kombinaci čtyř barevných kolíčků do skryté části pod hrací desku. Druhý hráč se tuto kombinaci snaží uhodnout tím, že vytváří kombinaci čtyř kolíčků postupně v jednotlivých řadách na hrací desce. Hra končí, když hádající hráč uhodne správně kombinaci všech barevných kolíčků. Hra na procvičení logiky a kombinatoriky. Rozměr: 30,5×16,5×2,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. (Prodeti.cz)

PLAN TOYS Zatloukání mrkviček

PLAN TOYS Zatloukání mrkviček

Skvělá zábava pro děti! Zatloukejte mrkvičky kladívkem tak, jako by jekrálík jedl a ony ubývaly. Zlepšuje motoriku zápěstí a prstů. Technické parametry: Rozměry: 16.31 × 14.5 × 8­.51 cmVhodné pro děti od 12 měsícůO materiálu: Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologickýchhraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydůa barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toyspodporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. (Feedo.cz)

VILAC Dřevěná hra Hmatej a najdi

VILAC Dřevěná hra Hmatej a najdi

Skvělá motorická hra pro nejmladší. Cílem je hledání správnýchvěcí na obrázku podle hmatu. Rozměry: 28×17 cmVěk: 2–6 (Feedo.cz)

Dřevěná zasunovací hra Archa

Dřevěná zasunovací hra Archa

Dřevěná zasunovací hra Archa S touto zásuvnou hrou ze dřeva s certifikátem FSC® se formou hry rozvíjí motorické a koordinační dovednosti. V arše mají své místo všichni pasažéři – ale každý pár má svůj vlastní vchod. Loď slouží zároveň jako úložný box, má víko pro snadný přístup a je také vybavena úchytem. Pasažéři Dvě zebry Dva sloni Dva lvi Dvě žirafy Muž a žena Barva: Kombinace modré, červené, zelené a žluté Materiál: Postavy, střecha, bočnice dřevo s certifikátem FSC® Rozměry: (š x v x h) cca 26 x 23 x 15,5 cm Příslušenství: Včetně návodu GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Formou… (Tchibo - CZ)

Hra věž dřevěná velká

Hra věž dřevěná velká

Hra věž dřevěná velká - balení o velikosti cca 8 cm X 25 cm .Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Fisher Price bg skákadlo jumperoo rainforest

Fisher Price bg skákadlo jumperoo rainforest

Přenosné, výškově nastavitelné a prostorově nenáročné skákadlo bude úžasnou zábavou pro Vaše děťátko. Hračky a zvířecí kamarádi z kolekce Rainforest čekají přímo na dosah ruky a pomáhají rozvíjet motorické schopnosti a dovednosti! A že jich je! Zářící duha, piano, žabička jako kousátko, 3 posuvné pestrobarevné kroužky i želvička na zatloukání jsou v krásném barevném provedení! A to není zdaleka vše! Za všechno skákání a hopsání bude Vaše dítě odměněno světelnými a zvukovými efekty skákadla! Díky své konstrukci stojí skákadlo samo o sobě a neupevňuje se do dveří. Je výškově nastavitelné, takže se přizpůsobí výšce děťátka. Lze ho snadno složit a přenést kamkoliv! Skákací pružina je umístěna v látkovém krytu mimo dosah děťátka. Polstrovaný látkový potah sedadla lze prát v pračce. (BAMBULE.cz)

BIGJIGS Dřevěné hry - kuželky žabky

BIGJIGS Dřevěné hry - kuželky žabky

Dřevěné kuželky – žabky. Rozměry: 4 × 13 × 4 cmVěk: 3+Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu.Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlasznačky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udrženívýrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značkykvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velképrodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskýmisklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračkyširoké zákaznické základně ve Velké… (Feedo.cz)

WOODY Domino "Statek"

WOODY Domino "Statek"

Domino malé – statek Veselá zvířátka v klasické hře domina se naVás těší v netradičním dřevěném provedení. Užijte si spoustu zábavys jednou z nejznámějších her na světě. (Feedo.cz)

2-PLAY Hra ryby dřevěná magnetická

2-PLAY Hra ryby dřevěná magnetická

Tato pestrobarevná hra z řady kombinuje hned několik druhů zábavy prokluky i holky. Naučí se s ní poznávat mořské tvory. Mohou si zahrát na rybáře apomocí magnetu vylovit všechna zvířátka. Po vytažení budou muset zvolitsprávný tvar a umístění jednotlivých dílků. Procvičí si motoriku anaučí se poznávat tvary. Učení nikdy nebylo zábavnější. Rozměry a specifikace: Doporučený věk: 12m+ Rozměry: 30×22,5cm (Feedo.cz)

BIGJIGS-TOYS dřevěné hry - Sada Crazy golf

BIGJIGS-TOYS dřevěné hry - Sada Crazy golf

Velká sada jedné z nejoblíbenějších sportovních aktivit pro děti Crazy golf ti přináší Bigjigs. Set je dodáván s mnoha zábavnými překážkami, zaručujících nekonečné množství zábavy. Sada je vyrobena z kvalitních materiálů a u dětí zlepšují zručnost a koordinaci. Každé dítě si rádo hraje, právě proto je zde edice dřevěných her Bigjigs. Ideální herní sada pro Aktivní relaxaci. Dřevěné hole jsou v ideální velikosti, aby je mohly uchopit malé ruce dětí. Vyrobeno z kvalitních a zodpovědně nakupovaných materiálů. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Házecí hra kříž Teddies s kruhy, dřevěný

Házecí hra kříž Teddies s kruhy, dřevěný

Házení kroužků je skvělá hra na zahradu pro celou rodinu. Je to zábavný způsob, jak trénovat obratnost a navíc trávit společný letní čas na zahradě nebo na dovolené. Cílem hry je házet 5 pletených provazových kroužků na dřevěný kříž s tyčkami. Kdo získá nejvíce bodů, vyhrává. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

TEDDIES Házecí hra kříž s kruhy, dřevěná

TEDDIES Házecí hra kříž s kruhy, dřevěná

Jednoduchá hra, která vás bude bavit. Házecí herní set je vyrobenz červeně a zeleně lakovaného dřeva a doplněn 5 házecími kroužkyz lana. Cílem hry je získat co nejvyšší počet bodů prostřednictvím hodu nadřevěný hrot umístěný v oblasti nejvyššího bodového ohodnocení. Celý set je snadno přenositelný takže házecí zábavu si můžete užítkdekoliv a kdykoliv. Vyrobeno z přírodních materiálů ve vkusnémdesignu. Detailní informace: Házecí kroužky součástí setuSnadno přenositelnéVhodné pro děti od 3 let (Feedo.cz)

Woody posouvací zvířátka na statku mašinka -

Woody posouvací zvířátka na statku mašinka -

Posouvací zvířátka na statku Mašinka - WOODY - Zvířátka, která znáte z příbehu o Mašince nyní jako zábavná hrací deska. Na desce je obrázek statku. Zvřátky lze posouvat po desce díky drážkám. Hra je vyrobena z kvalitního dřeva.Věk: 3+Podívejte se i na další dřevěné hračky pro nejmenší. (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Materiál:
dřevo
Distribuce:
CZ
Určení:
Dětské
Věk od:
2 let

Woody domino statek

Woody domino statek

WOODY-Domino Statek je klasická stolní hra domino, s obrázky domácích zvířátek ze statku. Domino je vyrobeno z kvalitního dřeva. Je vhodnou hračkou pro rozvoj jemné motoriky a kreativity! Podívejte se na další kreativní hračky z naší nabídky, nebo si vyberte další z kvalitních dřevěných hraček!Věk: 3+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
hmotnost:
0.4kg

Woody Domino Statek

Woody Domino Statek

WOODY-Domino "Statek" je klasická stolní hra domino, s obrázky domácích zvířátek ze statku. Domino je vyrobeno z kvalitního dřeva. Je vhodnou hračkou pro rozvoj jemné motoriky a kreativity!  Podívejte se na další kreativní hračky z naší nabídky, nebo si vyberte další z kvalitních dřevěných hraček! Věk: 3+ (Mrakyhracek.cz)

Woody Posouvací zvířátka na statku Mašinka -

Woody Posouvací zvířátka na statku Mašinka -

Posouvací zvířátka na statku "Mašinka" - WOODY - Zvířátka, která znáte z příbehu o Mašince nyní jako zábavná hrací deska. Na desce je obrázek statku. Zvřátky lze posouvat po desce díky drážkám. Hra je vyrobena z kvalitního dřeva. Věk: 3+ Podívejte se i na další dřevěné hračky pro nejmenší. (Mrakyhracek.cz)

DETOA Pexeso Krtek společenská hra 40 dřevěných kamenů

DETOA Pexeso Krtek společenská hra 40 dřevěných kamenů

Dřevěné pexeso s motivem Krtečka rozvíjí jemnou motoriku dítěte apaměť. Pexeso je ideální pro menší děti, díly jsou mnohemtrvanlivější než papírové provedení. Rozměr balení a specifikace: – v krabici 17×25×2cm (Feedo.cz)

VILAC Dřevěný set zábavných her se zvířátky 4v1

VILAC Dřevěný set zábavných her se zvířátky 4v1

Dřevěná sada zábavných her pro nejmenší to skvělý nápad jak zabavitdítě a rozšiřovat jeho schopností. Rozměry balení: 30×30×4,­5 cmVěk: 2–5 (Feedo.cz)

WOODY Posouvací zvířátka na statku Mašinka

WOODY Posouvací zvířátka na statku Mašinka

Posunovací zvířátka na statku Mašinka. Jednoduchá hra procvičující jemnou motoriku dítěte. Děti posouvají zvířátka tam, kam patří – do svého prostředí, ke svým mláďatům. Kvalitní provedení z odolného dřevěného materiálu Certifikát Safe Toys – bezpečná hračka   Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Alltoys Šťastný statek

Alltoys Šťastný statek

Interaktivní hračka pro malé děti od 1 roku. (BAMBULE.cz)

Kufřík s puzzle Statek

Kufřík s puzzle Statek

Kufřík s puzzle Statek Kufřík plný zábavy: Tato sada se skládá ze čtyř různých puzzle s pěkně ztvárněnými motivy ze statku. Dvě z nich obsahují devět dílků, další dvě po 16 dílcích. Každé puzzle je vyrobeno s papírem s certifikátem FSC® a při hraní podporuje koordinaci rukou a zrakového vnímání. Barva: Více barev Materiál: Papír s certifikátem FSC® Úchyt plast Rozměry: (š x v x h) cca 22 x 7 x 22 cm Každé puzzle cca 20 x 20 cm Upozornění: POZOR. Nevhodné pro děti mladší 18 měsíců. Malé dílky. Nebezpečí vdechnutí. GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Formou hry rozvíjí koordinaci rukou a… (Tchibo - CZ)

Lena Káča plechová, statek

Lena Káča plechová, statek

Kovová hrající káča pro děti od 3 let. (BAMBULE.cz)

Woody kubus 2x2 statek

Woody kubus 2x2 statek

WOODY-Kubus 2x2 Statek - Skládací kostky s obrázkem kočička, pejsek, kačenka, myš, kůň, kohout. Obrázek se skládá z kostek 2x2 o hraně 5cm. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte, vnímání barev, obrazů a jejich správnou orientaci.Věk. 2+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
hmotnost:
0.4kg

TREFL BRICK TRICK Statek

Pořiďte svým dětem originální hračku se kterou si budou moci postavit vlastní malou farmu. Budou si připadat jako opravdoví zedníci a tesaři, jelikož cihličky jsou z přírodního hliněného materiálu, stejně jako klasické cihly. Zrovna tak najdete v sadě i dřevěná prkénka, která se také běžně používají ve stavenictví. K sobě je spojíte přiloženým lepidlem, které je rozpustitelné vodou. Stavebnici tak lze používat opakovaně. Až postavíte celou budovu, můžete jí dozdobit přiloženými dekoracemi a postavičkami. V balení najdete návod. Pokud chcete, můžete zapojit vlastní fantazii a zrealizovat vlastní řešení. Úroveň obtížnosti: 4/5 Obsah balení: více než 130 přírodních hliněných cihliček, více než 5 m dřevěných prkének, základová deska, obrázkový návod, papírové figurky, dekorační doplňky,… (4home.cz)

Woody Kubus 2x2 Statek

Woody Kubus 2x2 Statek

WOODY-Kubus 2x2 Statek - Skládací kostky s obrázkem kočička, pejsek, kačenka, myš, kůň, kohout. Obrázek se skládá z kostek 2x2 o hraně 5cm. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte, vnímání barev, obrazů a jejich správnou orientaci. Věk. 2+ (Mrakyhracek.cz)

Knížka Zvířátka na statku

Knížka Zvířátka na statku

Zvířátka prožívají na statku krásný den. Přečtěte si se svými dětmi toto krásné leporelo pro nejmenší s roztomilými ilustracemi a obálkou s dotykovým prvkem! Rozměr: 20 x 20 cm Věk: 2+ (Mrakyhracek.cz)

SAFARI Ltd. Statek (5 ks)

SAFARI Ltd. Statek (5 ks)

Balíček replik zvířat s názvem Statek od firmy Safari Ltd., v kterémnajdete krávu, slepici, kozu, berana a prasnici. Kráva Hereford (SFS160029): 13,4 cm x 4,5 cm x7,7 cm. S naší kravičkou si můžete vy, malí farmáři, hrát hodiny! Herefordplemeno je hnědo-bílé a je velmi oblíbené. Slepice (SFS160229): 4,25 cm x 5,5 cm. Slepice se chovají hlavně kvůli produkci kuřecího masa a pro vejce. Koza domácí (SFS160429): 9.50 cm x cm x 7.00 cm. Model bílé kozy domácí, která se anglicky nazývá „Billy Goat“ ajedním z prvních domestikovaných druhů koz vůbec. Beran (SFS161429): 8.75 cm x cm x 7.00 cm. Krásný beránek se zatočenými rohy žije převážně v Kouřovýchhorách Severní Ameriky. Prasnice (SFS161029): 10,3 cm x 4,2 cm x 4,8 cm. Prase se rádo ryje v hlíně a hledá potravu. Má neustále obrovskouchuť na… (Feedo.cz)

TINYLOVE Hudební kolotoč NA STATKU

TINYLOVE Hudební kolotoč NA STATKU

Dětský kolotoč se otáčí a hraje jednu ze 4 jemných melodií. Tlumené noční světlo miminko uklidňuje. Veselé postavičky zaujmou miminko. Tiny Love vyrábí vývojové hračky, které pomáhají nenásilně rozvíjet všechny smysly a rozumové schopnosti dítěte. Barevný kolotoč nad postýlku Kolotoč se otáčí a hraje 4 melodie (2 klasické, 2 zvuky přírody) každou 20 min. Možnost nastavení hlasitosti Příjemné noční světlo Kolotoč stimuluje vývoj dětských smyslů a vytváří pocit klidu a spokojenosti Stav produktu: Poškrábané. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

SAFARI Ltd. Tuba - Na statku

SAFARI Ltd. Tuba - Na statku

Byli jste někdy na statku? Poznejte zblízka všechny jeho zvířecíobyvatele. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek které krásně doplnídětskou hru nebo oživí vyučování. Tuba obsahuje psa, prase, kachnu, husu,slepici, kohouta, buvola, kozu, ovci, berana, krávu a koně. Všechny dílky jsou ručně malované! Rozměry a specifikace: Rozměr jedné figurky: 4 – 7,5 cm.Vhodné pro děti od 3 let. Safari ltd. ToobsRozměr tuby 5 × 5 × 33cmKaždá figurka je detailně navržená a ručně malovanáBalení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku,do které může repliky opět uklidit.Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našichdětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmidůkladně testovány.Safari Ltd. Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu… (Feedo.cz)

Stroje a nástroje na statku

Stroje a nástroje na statku

Jazyk: český Žánr: dětská Autor: neuveden nerozbaleno (Odkarla.cz)

Alltoys Hudební farma - Veselý statek

Alltoys Hudební farma - Veselý statek

Zábavná hudební hračka pro děti od 18 měsíců. (BAMBULE.cz)

Zábavné hledání Na statku (9789463607377)

Zábavné hledání Na statku (9789463607377)

Kniha - 22 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Vítejte na statku pejska Péti!Rozprostřete si tyto zabalené barevné scénky.Ilustrovaný seznam na boku každé stránkyvám bude pomáhat při hledání.Děti se tak budou hravým způsobemučit hledat, porovnávat a počítat.Hodně štěstí (a legrace i dospělým)! (Alza.cz)

Ergobag Kletties Zvířátka ze statku

Ergobag Kletties Zvířátka ze statku

Sada 6 kletties na suchý zip.. Tématická sada barevných Kletties umožní dítěti přizpůsobit si batoh svým preferencím. Předejdete tak tomu, že by motiv batohu dítě omrzel nebo si jej ve škole spletlo s batožinou spolužáků. - vhodné pro batoh Ergobag Mini a Ergobag Prime (Bagalio.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Targaryen, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Targaryen, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Targaryen. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Targaryen snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Arryn snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Tully snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister, (40 x 59 cm)

Dřevěný obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister. Kvalitní tisk na dřevěném podkladu. Obraz Hra o Trůny - Game of Thrones - Lannister snadno připevníte na zeď pomocí kovového úchytu. Unikátní dekorativní prvek v moderním stylu. (Posters.cz)

Rozšíření hry Mindok Carcassonne 5. Opatství a starosta

Rozšíření hry  Mindok Carcassonne 5. Opatství a starosta

Páté rozšíření oblíbené deskové hry Carcassonne přinášející další volbu, jak posílit svůj vliv v krajině kolem města Carcassonne. Krajina v okolí Carcassonne se dále rozvíjí. Okolní města rostou a vybírají si své starosty. Zámožní sedáci staví mezi loukami své statky. Krajina v okolí Carcassonne se dále rozvíjí. Okolní města rostou a vybírají si své starosty. Zámožní sedláci staví mezi loukami své statky. Krajinou projíždějí vozy obchodníků. Církev posiluje své postavení a buduje nová opatství. Ve hře naleznete: 12 nových kartiček krajiny, 6 kartiček opatství, 6 dřevěných figurek vozů, 6 dřevěných figurek starostů a 6 dřevěných figurek statků. Nové kartičky krajiny jsou označeny malým symbolem, aby se daly snadno odlišit od ostatních. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s… (Rozbaleno.cz)

Vkládačka dřevěná moje první zvířátka 6ks

Vkládačka dřevěná moje první zvířátka 6ks

DŘEVĚNÁ VKLÁDAČKAPro trénování motoriky těch nejmenších tu je dřevěná vkládačka s motivem zvířátek ze statku. Dřevěná podložka má vyfrézované obrysy jednotlivých dílků tak, že je možné s nimi pomocí úchytek jednoduše manipulovat a snadno je tak z podložky vytahovat a vkládat zase zpátky, aby tak vznikl celistvý obrázek farmy. Skládačka obsahuje celkem 6 dílků. Děti si při hře rozvíjejí logické myšlení, fantazii a orientaci v celku zábavnou formou. Produkt je vyroben z kvalitního a nezávadného materiálu a je vhodný pro děti od 12 měsíců.Materiál: dřevoVěk: 12 m+ (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Rozměry balení:
23 x 2 x 23 cm
Na baterie:
ne
Věk od:
1
Distribuce:
CZ
Materiál:
Dřevo
Hmotnost (g):
80g

Stavebnice Playmobil Můj první statek 6750

Stavebnice Playmobil Můj první statek 6750

Staň se farmářem a postav si svůj první statek. Napřed postav dům a pak a pak zbuduj stáje a ohrady pro svá zvířata. Na statku můžeš chovat krávy, ovce, prasátka i koníka. Na okenním parapetu se vyhřívá kočka a vše hlídá věrný pes. Můžeš i pěstovat květiny a ovoce a prodávat je na trhu. K dispozici budeš mít nástroje, bedýnky a ošatky. Po práci si můžeš odpočinout na terase. Na statku si užiješ spoustu zábavy. Statek hraje všemi barvami a disponuje funkční kladkou pro zvedání zásob do patra. Okna i dveře jsou otevíratelná. Stav produktu: Nekompletní - chybí jedno křídlo dveří. Poškrábáno. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

KNIHA Statek a život na venkově

KNIHA Statek a život na venkově

Tato knížka ti přiblíží statek a život na venkově. Dozvíš se něcoo lidech, kteří tam pracují, o zvířatech, která člověku pomáhajípři práci, ale i o těch, jež mu přinášejí radost. Povíme ti takéo rostlinách a jejich pěstování i o tom, odkud jak se vyrábí některépotraviny. Dozvíš se, jak se život na venkově změnil zavedením strojů, aaž pojedeš na venkov třeba na prázdniny, tak tě hned tak něconepřekvapí. (Feedo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít