Dr.Müller Panthehair kondicioner 200ml

Dr.Müller Panthehair kondicioner 200ml

Dr.Müller Panthehair kondicioner 200ml

PantheHair kondicioner obsahuje 4 % dexpanthenolu a pomerančový vosk. Panthenol proniká hluboko do vlasu po celé jeho délce a zabraňuje ztrátě jeho přirozené vlhkosti, omezuje lámání a třepení vlasů. Výsledkem pravidelného používání jsou jemné, lesklé a snadno rozčesatelné vlasy. Složení: Dexpanthenolum 4 %, pomerančový vosk Použití: Přiměřené množství vetřete do vlhkých umytých vlasů. Nechte působit minimálně 5 minut a pak opláchněte vodou. (drmax.cz)

Panthehair kondicioner 200ml Dr.Müller

Dr.Müller Panthehair šampon na normální vlasy 200ml

Dr.Müller Panthehair šampon na normální vlasy 200ml

PantheHair® šampon na normální vlasy třepení konečků vlasů horší kvalita vlasů vypadávání vlasů poruchy růstu vlasů PantheHair šampon na normální vlasy je přípravek s novým složením. Poskytuje vlasům dokonalou výživu a vhodnou ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy, chrání je proti poškození při česání, fénování a ondulaci. Hlavní aktivní složka šamponu, D-panthenol, proniká hluboko do struktury vlasů a pokožky hlavy, má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, snižuje ztráty přirozené vlhkosti, zlepšuje jejich lesk, pocit na dotek a ohebnost. Jemné tenzidy šetrně, ale účinně umyjí vlasy a pokožku hlavy. Šampon díky tomu nezpůsobuje jejich nadměrné vysoušení. Speciální kondicionační látky zvyšují lesk vlasů, natuží je a umožní lepší tvarovatelnost. Složení: Dexpanthenolum 3 % Balení: 200… (drmax.cz)

Dr.Müller Panthehair šampon proti lupům 200ml

Dr.Müller Panthehair šampon proti lupům 200ml

PantheHair® šampon proti lupům zvýšená tvorba lupů nadměrné vypadávání vlasů třepení a poruchy růstu vlasů svědění pokožky hlavy PantheHair šampon proti lupům je přípravek s novým složením. Obsahuje klasické i nejnovější aktivní složky pro dokonalou péči o kvalitu vlasů. Chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy a urychluje jejich regeneraci po mechanickém či chemickém poškození. Obsahuje efektivní koncentrace dvou aktivních látek – klimbazolu a octopiroxu (pirocton olaminu), které působí různými mechanismy proti původci tvorby lupů, kvasinkám Melassezia furfur. D-panthenol proniká hluboko do struktury vlasů a pokožky hlavy, má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, snižuje ztráty přirozené vlhkosti, zlepšuje jejich lesk, pocit na dotek a ohebnost. Jemné tenzidy šetrně, ale účinně umyjí… (drmax.cz)

Panthehair šampon na poškoz.vlasy 200ml Dr.Müller

Dr.Müller Panthehair šampon na mastné vlasy 200ml

Dr.Müller Panthehair šampon na mastné vlasy 200ml

PantheHair® šampon na mastné vlasy nadměrné maštění vlasů vypadávání vlasů třepení a poruchy růstu vlasů PantheHair šampon na mastné vlasy je přípravek s novým složením, který obsahuje aktivní složky především pro péči o nadměrně se mastící vlasy. Chrání vlasy před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí a poškození při česání, fénování a ondulaci. Hlavní aktivní složka šamponu, D-panthenol, proniká hluboko do struktury vlasů a pokožky hlavy, má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, snižuje ztráty přirozené vlhkosti, zlepšuje jejich lesk, pocit na dotek a ohebnost. Jemné tenzidy šetrně, ale účinně umyjí vlasy a pokožku hlavy. Komplex aminokyselin a proteinů přirozenou cestou snižuje nadměrnou produkci kožního mazu tím omezuje maštění vlasů. Speciální kondicionační látky zvyšují lesk vlasů,… (drmax.cz)

Dr.Müller Panthehair šampon na poškozené vlasy 200ml

Dr.Müller Panthehair šampon na poškozené vlasy 200ml

PantheHair® šampon na poškozené vlasy ošetření vlasů při časté ondulaci a fénování péče o vlasy po trvalé a barvení lámání a třepení vlasů PantheHair šampon na poškozené vlasy je přípravek s novým složením, který obsahuje klasické i nejnovější aktivní složky pro dokonalou výživu vlasů. Chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy a urychluje jejich regeneraci po mechanickém či chemickém poškození (např. při česání, fénování a ondulaci). Hlavní aktivní látka šamponu, D-panthenol, proniká hluboko do struktury vlasů a pokožky hlavy, má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, snižuje ztráty přirozené vlhkosti, zlepšuje jejich lesk, pocit na dotek a ohebnost. Jemné tenzidy šetrně, ale účinně umyjí vlasy a pokožku hlavy. Pšeničné proteiny s jemnými čistícími vlastnostmi vytvářejí ochranný film na… (drmax.cz)

Panthehair šampon na norm.vlasy 200ml Dr.Müller

Panthehair šampon proti lupům 200ml Dr.Müller

Panthehair šampon na mastné vlasy 200ml Dr.Müller

Panthenol kondicioner 4 % 200ml Dr.Müller

Dr.Müller Panthenol kondicioner 4 % 200ml

Dr.Müller Panthenol kondicioner 4 % 200ml

Panthenol kondicioner 4 % Panthenol kondicionér pro snadné rozčesávání vlasů obsahuje 4% dexpanthenolu a avokádový olej. Panthenol proniká hluboko do vlasu po celé jeho délce a zabraňuje ztrátě jeho přirozené vlhkosti, omezuje lámání a třepení vlasů. Avokádový olej zabraňuje přesušování vlasů a vlasové pokožky po použití šamponu. Výsledkem pravidelného používání jsou jemné, lesklé a snadno rozčesatelné vlasy. Složení: Dexpanthenolum 4 %, Avokádový olej Balení: 200 ml Zdroj: www.muller-pharma.cz (drmax.cz)

Dr.Müller Panthenol HA tělové mléko 7% 200ml

Dr.Müller Panthenol HA tělové mléko 7% 200ml

Svěží a lehká emulze přinášející úlevu pokožky nadměrně podrážděné sluncem. Promastí a regeneruje pokožku vysušenou sluncem, koupáním či mrazem. Je vhodná pro suchou a citlivou pokožku. Nové přípravky řady Panthenol HA obsahují také kyselinou hyaluronovou. Panthenol a kyselina hyaluronová mají velkou schopnost vázat vodu, přispívají k zachování elasticity kůže a urychlují regeneraci kůže po působení slunečního záření. Panthenol a kyselina hyaluronová: mají velkou schopnost vázat vodu přispívají k zachování elasticity kůže urychlují regeneraci kůže po působení slunečního záření Složení: Panthenol 7 %, kyselina hyaluronová Balení: 200 ml Zdroj: www.muller-pharma.cz (drmax.cz)

Panthenol HA tělové mléko 7% 200ml Dr.Müller

Dr.Müller Panthenol tělové mléko 7% 200ml

Dr.Müller Panthenol tělové mléko 7% 200ml

Svěží lehká emulze s intenzivním účinkem D-panthenolu pro ošetření a regeneraci podrážděné nebo namáhané pleti (slunění, koupání, saunování, mráz, sucho, prach). Je vhodné i pro zvlášť citlivou pleť. Panthenol je nepostradatelný pro správnou funkci pokožky a příznivě ovlivňuje její metabolismus. Panthenol má vynikající schopnost vázat v pokožce vlhkost. Tím přispívá k omlazování a vitalizaci pleti. Oddaluje tvorbu vrásek. Panthenol proniká až do hlubokých vrstev pokožky a tam přímo stimuluje tvorbu nových buněk a pigmentu. Zklidňuje podrážděnou pleť. Složení: Dexpanthenolum 7 % Balení: 200 ml Zdroj: www.muller-pharma.cz (drmax.cz)

Konopné tělové mléko 200ml Dr.Müller

Jean Claude Olivier Hydratační kondicionér, 200ml

Jean Claude Olivier Hydratační kondicionér, 200ml

Dvoufázový hydratační kondicionér, který hydratuje, vyživuje a zjemňuje vlasy a dávat lesk a objem. Obsahuje keratin a chrání proti slunečnímu záření. Objem: 200 ml. Kondicionér protřepte a aplikujte na vlhké vlasy. Neoplachujte. (bigbrands.cz)

Biofficina Toscana Aktivní kondicionér 200ml

Biofficina Toscana Aktivní kondicionér 200ml

Díky inovativní kombinaci organického olivového oleje se rostlinnými proteiny z bílých fazolí poskytuje tento kondicionér skutečně intenzivní ošetření velmi poškozeným vlasům a dodává jim objem, vyživuje je a po použití jsou vlasy hebké na dotek. Vůně šalvěje a citrónu (z esenciálních olejů). Aktivní složky: organický olivový olej, rostlinný protein z bílých fazolí (extrakt), organické extrakty ze slézu, třezalky tečkované, heřmánku a kopřivy. Složení: Voda, Behenamidopropyl dimethylamin, Cetyl alkohol, Olivový olej*, Sorbitol, extrakt z fazole obecné, Extrakt ze slézu lesního*, extrakt z třezalky tečkované*, Extrakt z heřmánku lékařského*, Extrakt z kopřivy dvoudomé*, Olej z kůry cedrátu*, šalvějový olej, Glycerin, Xanthanová guma, Limonen, Linalool, Dehydroacetát sodný, Benzoát sodný,… (drmax.cz)

Dr.Müller Tea Tree Oil šampon proti lupům 200ml

Dr.Müller Tea Tree Oil šampon proti lupům 200ml

Šampon proti lupům s olejem čajovníku australského Šampon s olejem čajovníku australského je určen pro jemné a efektivní omezení tvorby lupů a regeneraci vlasů namáhaných při barvení, trvalé, ondulaci nebo fénování. Nejprve účinně zbavuje vlasy a pokožku hlavy lupů a nečistot a pak pomáhá omezovat a kontrolovat bakteriální aktivitu, která tvorbu lupů způsobuje. Odstraňuje vši, muňky a jiné vlasové parazity, likviduje i hnidy. Je možné použít i k prevenci proti klíšťatům. Směs jemných přírodních látek rostlinného původu společně s účinnými složkami chrání vlasy před mechanickým poškozením a obecně zvyšuje jejich odolnost vůči škodlivým vlivům okolního prostředí. Přirozeně vyživuje vlasy, vytváří jim přirozenou ochranu a zanechává je jemnější, zářivější a poddajnější. Nejlepších výsledků… (drmax.cz)

Marlies Möller Marine Moisture Conditioner kondicionér 200ml

Marlies Möller Marine Moisture Conditioner kondicionér 200ml

Výživný kondicionér s perlovým výtažkem a extraktem z mořských řas bohatým na cenné aminokyseliny. AKTIVNÍ INGREDIENCE:EXTRAKT Z MOŘSKÝCH ŘASŘasy z Atlantického oceánu jsou bohaté na minerály, poskytují energii a intenzivní hydrataci pokožce hlavy i vlasům.PERLOVÝ EXTRAKTEfektivně hydratuje, zlepšuje pružnost vlasů a navrací jim přirozený lesk.CHITINPolysacharid, který pracuje proti statickému efektu vlasů a zachovává tvar účesu i za větrného počasí.AVOKÁDOVÝ OLEJIntenzivně vyživuje vlasy, aniž by je zatěžoval, vyhlazuje je a zklidňuje pokožku hlavy. Vlasy zůstávají krásně hebké na dotek a snadno se s nimi pracuje. Aplikace: Vytlačte do dlaně přiměřené množství šamponu (přibližně velikosti oříšku - v závislosti na délce vlasů) a šetrně vmasírujte do mokrých vlasů a na pokožku hlavy.… (fann.cz)

Tea Tree Oil šampon proti lupům 200ml Dr.Müller

Dr.Müller Tea Tree Oil mycí gel pro intimní hygienu 200ml

Dr.Müller Tea Tree Oil mycí gel pro intimní hygienu 200ml

Intimní mycí gel s olejem čajovníku australského Jemný mycí gel je vhodný pro každodenní hygienu intimních partií těla. Neobsahuje mýdlo ani jiné dráždivé složky, které mohou způsobit svědění a pálení. Je vyroben z látek rostlinného původu, které nedráždí a nevysušují pokožku ani sliznice a antibakteriálního oleje čajovníku australského, který pomáhá zachovat přirozené pH. Balení: 200 ml Zdroj: www.muller-pharma.cz (drmax.cz)

Pantene kondicioner Moisture Renewal 200ml

Pantene kondicioner Moisture Renewal 200ml

Balzám Pantene Pro-V Moisture Renewal dodává vlasům aktivní vyživující látky Pro-V a posiluje je. Skvěle vlasy hydratuje už od prvního umytí. (pilulka.cz)

Erboristica Kondicionér vlasový hydratační 200ml

Erboristica Kondicionér vlasový hydratační 200ml

Kondicionér Erboristica TricoBio Sublime Glow s vysokou hydratační schopností vyhlazuje a vyživuje vlasové vlákno, tvoří ochrannou bariéru před vnějšími vlivy. Dodává vlasům lesk a hebkost, příjemně voní. Je vhodný pro všechny typy vlasů. (pilulka.cz)

DUCRAY Anaphase+ kondicionér-vypad.vlasů 200ml

SEBAMED Kondicioner na vlasy 200ml

SEBAMED Kondicioner na vlasy 200ml

(benu.cz)

Dixi kondicionér na vlasy revitalizační 200ml

Dixi kondicionér na vlasy revitalizační 200ml

(benu.cz)

NIVEA Kondicionér Repair&Targeted Care 200ml

NIVEA Kondicionér Repair&Targeted Care 200ml

Pečující kondicionér NIVEA s inovativní technologií KERA DETECT pro všechny délky vlasů posiluje vlasy a chrání je před vnějším poškozením. (pilulka.cz)

DUCRAY Elution Kondicionér citlivá pokožka 200ml

Erboristica Kondicionér reparační s keratinem 200ml

Erboristica Kondicionér reparační s keratinem 200ml

Reparační a posilující kondiciénér Erboristica TricoBio Deep Repair dodává vlasům potřebné výživné složky, chrání před škodlivými vnějšími vlivy, napravuje poškození způsobené barvením, vysoušením, žehlením. Obohacuje smysly nádhernou vůní. (pilulka.cz)

Dixi kondicionér na barvené vlasy 200ml

Dixi kondicionér na barvené vlasy 200ml

(benu.cz)

Dr. Botanicals Vyživující kondicionér s DB057, 200ml

Dr. Botanicals Vyživující kondicionér s DB057, 200ml

Kondicionér s kakaovým máslem intenzivně hydratuje, posiluje a opravuje, aniž by vlasy zatěžoval. Použití: aplikujte na vlhké vlasy a po chvíli opláchněte. (bigbrands.cz)

DUCRAY Anaphase+ kondicionér při vypadávání vlasů 200ml

DUCRAY Anaphase+ kondicionér při vypadávání vlasů 200ml

Dodává vlasům potřebné vitamíny a výživu pro udržení jejich zdravého vzhledu a vitality. Vlasy jsou silnější a zářivější již od prvního použití a snadněji se rozčesávají. Pro každodenní používání. Návod k použití: Naneste na předem umyté a vodou opláchnuté vlasy, nechejte 1 minutu působit, pročesejte vlasy prsty a důkladně opláchněte. Doporučené používání spolu s šamponem Anaphase+. Bioodbouratelné složení*. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. *V souladu s mezinárodními standardy OECD 301B. Obsah: 200ml (drmax.cz)

EVELINE Argan + Keratin kondicionér na vlasy 8v1 200ml

EVELINE Argan + Keratin kondicionér na vlasy 8v1 200ml

Inovativní receptura bohatá na moderní aktivní složky působící v součinnosti s arganovým olejem a keratinem účinně chrání barvu a dodává vlasům zářivý lesk. Intenzivně hydratuje, vyživuje a hluboce regeneruje vlasová vlákna. Ihned po aplikaci jsou vlasy přirozeně vyživené a lesklé. Lehké složení nezanechává zbytky ve vlasech. Inovativní receptura Arganový olej, Keratin, Bambucké máslo, lopuchový olej, extrakty z přesličky a kopřivy, hedvábné proteiny, D-panthenol, vitamíny A, E, F. Obsah: 200ml (drmax.cz)

NIVEA Kondicionér Repair&Target.Care 200ml č.82756

NIVEA Kondicionér Repair&Target.Care 200ml č.82756

(benu.cz)

Pantene kondicioner 3 Minute Miracle Extra Volume 200ml

Pantene kondicioner 3 Minute Miracle Extra Volume 200ml

Objevte sílu složení Pro-V v ampulích, sílu masky v balzámu na vlasy ke každodennímu použití. (pilulka.cz)

Pantene kondicioner 3 Minute Miracle Moisture Renewal 200ml

Pantene kondicioner 3 Minute Miracle Moisture Renewal 200ml

Objevte sílu složení Pro-V v ampulích, sílu masky v balzámu na vlasy ke každodennímu použití. (pilulka.cz)

Pantene kondicioner 3 Minute Miracle Lively Colour 200ml

Pantene kondicioner 3 Minute Miracle Lively Colour 200ml

Objevte sílu složení Pro-V v ampulích, sílu masky v balzámu na vlasy ke každodennímu použití. (pilulka.cz)

Dr. Botanicals Kondicionér s granátovým jablkem DB055, 200ml

Dr. Botanicals Kondicionér s granátovým jablkem DB055, 200ml

Lehký kondicionér a šampon v jednom hloubkově hydratuje, aniž by vlasy zatěžoval. Jedinečná směs rostinných výtažků prodlužuje barvu, chrání a opravuje suché nebo poškozené vlasy a zanechává je zdravé a plné energie. Použití: aplikujte na vlhké vlasy, nechte chvíli působit a poté opláchněte. (bigbrands.cz)

Biofficina Toscana Ochranný kondicionér na objem vlasů 200ml

Biofficina Toscana Ochranný kondicionér na objem vlasů 200ml

Tento inovativní kondicionér má vysokou koncentraci aktivních složek, které se podílejí na snadném rozčesávání vlasů, vyživují a chrání vaše vlasy, aniž by je zatěžovaly, takže jsou lehké a připravené pro další stylingové ošetření Biofficina Toscana. Patentovaná kombinace Uviox®-Oleox® začne dle výzkumů působit během několika málo minut a je proto vhodná pro výrobky, které chrání vlasy před oxidačním stresem. Organický olivový a sezamový olej v kombinaci s cílenými organickými extrakty pak doplňují účinky tohoto kondicionéru pro snadné rozčesávání a dodávají vašim vlasům objem. S jemnou ovocně-květinovou vůní. Složení: Voda [voda], Myristyl alkohol, Behenamidopropyl dimethylamin, Glycerin, Olej z plodů olivovníku evropského (oliva)*, olej ze semen sezamu indického (sezam)*, Hydrolyzované… (drmax.cz)

Sisley Restructuring Conditioner with Cotton proteins uhlazující…

Sisley Restructuring Conditioner with Cotton proteins  uhlazující kondicionér zabraňující lámání vlasů 200ml

The Restructuring Conditioner s proteiny z bavlníku okamžitě vylepší kondici vlasu od začátku po konečky.Vysoká koncentrace v rekonstrukci účinných lipidů vyhlazuje vlas, zvyšuje jeho lesk a zlepšuje jeho odolnost.Lehká a krémová textura se svěží vůní. Pro-vitamín B5:zlepšuje vitalitu vlasu;protein z bavlníku: Přestaví proteinovou strukturu vlasu;"jako ceramidy" aktivní ingredience : zabraňují poškození, obnoví vlasová vlákna lipidní strukturou, obnoví soudržnost cibulky;bambucký olej: vyhlazuje pokožku, zlepšuje lesk, limituje dehydrataci; lískový oříšek olej: zjemňuje a vyhlazuje vlas. Aplikujte do umytých a vlhkých vlasů. Od kořínků až po konečky. Nechte působit 2 až 3 minuty. Poté jemně opláchněte. Roztřepené vlasy jsou okamžitě uhlazené, vlasy jsou více hedvábné a jednodušše se… (fann.cz)

Varikosan tbl.60 Dr.Müller

Dr.Müller Kostivalová mast 50ml

Dr.Müller Kostivalová mast 50ml

Tradiční přírodní prostředek se standardním obsahem lihového extraktu kostivalu lékařského (Symphytum officinale) získaného šetrným postupem, zaručujícím vysoký obsah a kompletní spektrum aktivních látek. Obsahové látky kostivalu, zejména slizy a allantoin, mají celkové příznivé účinky na kůži, podporují její regeneraci a zvyšují obranyschopnost. Kostivalová mast je vhodná pro masáže svalů, kloubů a šlach při únavě, pro péči o povrchová či podpovrchová porušení kůže (pohmožděniny apod.). Díky vysokému obsahu glycerinu a speciální formulaci přípravek omezuje ztráty vody z pokožky, což zvyšuje jeho regenerační schopnosti. Balení: 50 ml Zdroj: www.muller-pharma.cz (drmax.cz)

Měsíčková mast 50ml Dr.Müller

Měsíčková mast 50ml Dr.Müller

(benu.cz)

Urosept sirup 320g Dr.Müller

Chlorofylové pastilky 12ks Dr.Müller

Chlorofylové pastilky 12ks Dr.Müller

(benu.cz)

Tusolven pastilky 24ks Dr.Müller

Koňský balzám chladivý 250ml Dr.Müller

Koňský balzám chladivý 250ml Dr.Müller

(benu.cz)

Dr.Müller DiabeCare mycí pěna 100ml

Dr.Müller DiabeCare mycí pěna 100ml

DiabeCare® mycí pěna Dr. Müller Pharma je přípravek vyvinutý speciálně k čištění a omývání suché a citlivé pokožky diabetiků, především na dolních končetinách. Obsahuje kombinaci antibakteriálních a protiplísňových látek, které napomáhají odstranění nežádoucích mikroorganismů z povrchu kůže. Urea a složky olivového a kokosového oleje zabraňují vysoušení pokožky. Mycí pěna je vhodná také k hygieně zapařujících se oblastí, jako jsou třísla a meziprstní prostory, oblast genitálu a k ošetřování bérců. Je dobře tolerována i při dlouhodobém používání. Použití: Přiměřené množství pěny naneste do dlaně a aplikujte na umývané části těla. Poté důkladně opláchněte. Balení: 100 ml Zdroj: www.muller-pharma.cz (drmax.cz)

Dr.Müller Panthenol gel 7% 100ml

Dr.Müller Panthenol gel 7% 100ml

Panthenol gel 7 % Přináší úlevu, zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem, nebo obdobně podrážděnou. Na zasažených plochách se snadno a bez bolesti roztírá. Díky svému jedinečnému složení se za několik minut po nanesení sám úplně vstřebá bez nutnosti dalšího vtírání, které by mohlo být na postižených místech bolestivé. Urychluje obnovu poškozených tkání. Podporuje tvorbu kožního pigmentu po opalování. Zlepšuje kvalitu, výživu a růst vlasů. Složení: Dexpanthenolum 7 % Balení: 100 ml Zdroj: www.muller-pharma.cz (drmax.cz)

Panthenol gel 7 % 100ml Dr.Müller

Prsní balzám dětský 50ml Dr.Müller

Prsní balzám dětský 50ml Dr.Müller

(benu.cz)

Urosept kapsle cps.60 Dr.Müller

Lesněnky drops máta 9ks Dr.Müller

Lesněnky drops máta 9ks Dr.Müller

(benu.cz)

Konopná mast 50ml Dr.Müller

Varikosan sprej 75ml Dr.Müller

Klimakterin cps.60 Dr.Müller

Panthenol cps.30x40mg Dr.Müller

Panthenol cps.30x40mg Dr.Müller

(benu.cz)

Dr.Müller Měsíčková mast 50ml

Dr.Müller Měsíčková mast 50ml

Tradiční přírodní prostředek s obsahem standardního olejového a lihového extraktu květu měsíčku lékařského (Calendula officinalis), získaných šetrným postupem, zaručujícím vysoký obsah účinných látek. Díky tomu mast obsahuje úplné spektrum obsahových látek měsíčku, čímž je zaručena její vysoká a komplexní účinnost. Měsíček je známý svými příznivými účinky na kůži při zánětlivých procesech a podporuje reparaci a regeneraci poškozené pokožky. Měsíčková mast je vhodná k masážím jizev, k péči o pokožku u pohmožděnin, otoků, drobných popálenin (i po slunění), stroupků, v případě rozpraskané či suché kůže nohou, rukou či rtů. Díky vysokému obsahu glycerinu a speciální formulaci přípravek omezuje ztráty vody z pokožky, což zvyšuje jeho regenerační schopnosti. Balení: 50 ml Zdroj: www.muller… (drmax.cz)

Heřmánková mast 50ml Dr.Müller

Heřmánková mast 50ml Dr.Müller

(benu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít