Dr.Müller Koňský balzám chladivý 250ml

Dr.Müller Koňský balzám chladivý 250ml

Dr.Müller Koňský balzám chladivý 250ml

Koňský balzám chladivý obsahuje vyváženou kombinaci standardizovaných bylinných extraktů (z komonice lékařské, měsíčku lékařského, vilínu virginského, prhy arniky a heřmánku lékařského), éterických olejů (silice jedlová, borovicová, eukalyptová, mátová, levandulová a tymiánová) a dalších látek s chladivým účinkem. Je vhodný pro masáže při únavě svalů a končetin. Balení: 250ml Zdroj: www.muller-pharma.cz (drmax.cz)

Koňský balzám chladivý 250ml Dr.Müller

Koňský balzám chladivý 250ml Dr.Müller

(benu.cz)

Dr.Müller Koňský balzám hřejivý 250ml

Dr.Müller Koňský balzám hřejivý 250ml

Koňský balzám hřejivý obsahuje vyváženou kombinaci standardizovaných bylinných extraktů (z komonice lékařské, měsíčku lékařského, vilínu virginského, prhy arniky a heřmánku lékařského), éterických olejů (silice jedlová, borovicová, eukalyptová, mátová, levandulová a tymiánová) a dalších látek s hřejivým a prokrvujícím účinkem. Je vhodný pro masáže při únavě svalů a končetin. Balení: 250ml Zdroj: www.muller-pharma.cz (drmax.cz)

Koňský balzám hřejivý 250ml Dr.Müller

Koňský balzám hřejivý 250ml Dr.Müller

(benu.cz)

Koňský balzám SWISS chladivý 500 + 50ml

Koňský balzám SWISS chladivý 500 + 50ml

SWISS Koňský balzám chladivý je unikátní formulací gelu, který je určen k úlevě při bolestech kloubů, svalů, zad. Přípravek se vyznačuje originální receptrou obsahující certifikované extrakty z 30 léčivých bylin. Výrazný chladivý efekt tohoto gelu zajišťuje silice máty klasnaté (mentol), která vyvolává pocit chladu, a tím potlačuje citlivost nervového zakončení. Díky jedinečnosti boswellie navíc balzám významné protizánětlivé a antiartritické účinky. originální receptura pro úlevu při bolestech kloubů, svalů a zad 30 bylin a účinných látek, které zmírňují potíže spojené s revmatizmem a artritidou dlouhotrvající účinek s rychlým nástupem snadná roztíratelnost a dobrá vstřebatelnost gelu Balení: 550 ml Zdroj: http://www.simply-you.cz (drmax.cz)

Koňský balzám SWISS chladivý 250 + 50ml

Koňský balzám SWISS chladivý 250 + 50ml

SWISS Koňský balzám chladivý je unikátní formulací gelu, který je určen k úlevě při bolestech kloubů, svalů, zad. Přípravek se vyznačuje originální receptrou obsahující certifikované extrakty z 30 léčivých bylin. Výrazný chladivý efekt tohoto gelu zajišťuje silice máty klasnaté (mentol), která vyvolává pocit chladu, a tím potlačuje citlivost nervového zakončení. Díky jedinečnosti boswellie navíc balzám významné protizánětlivé a antiartritické účinky. originální receptura pro úlevu při bolestech kloubů, svalů a zad 30 bylin a účinných látek, které zmírňují potíže spojené s revmatizmem a artritidou dlouhotrvající účinek s rychlým nástupem snadná roztíratelnost a dobrá vstřebatelnost gelu Balení: 300 ml Zdroj: http://www.simply-you.cz (drmax.cz)

Koňský balzám Swiss chladivý 250+50ml

Koňská mast chladivá 250ml

Koňská mast chladivá 250ml

Jedná se o unikátní balzám vyrobený z 25 bylin. Koňská mast® je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Její součástí je také plod a květ kaštanu koňského, který je osvědčeným prostředkem v boji proti křečovým žilám. Koňská mast® kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Vyvážený obsah aktivních látek zaručuje široký a silný účinek. Koňská mast® chladivá působí jako účinný prostředek pro úlevu a osvěžení namoženého svalstva a pocitu "těžkých" nohou. Hodí se pro všechny věkové kategorie. 100% přírodní složení Gelová konzistence masti zaručí rychlé vsáknutí, neumažete si oblečení! KOŇSKÁ MAST® OBSAHUJE 25 BYLINNÝCH EXTRAKTŮ Kostival lékařský Jalovec obecný Kaštan koňský Arnika horská Borovice lesní Jedle bělokorá Kosodřevina Borůvka Eukalypt Černý rybíz… (drmax.cz)

Koňský balzám Swiss chladivý 500+50ml

Koňský balzám 250ml Alpa

Koňský balzám 250ml Alpa

Balzám obsahuje účinné látky, které způsobují výraznou úlevu od bolesti svalů a kloubů po jakékoliv fyzické nebo sportovní zátěži, je vhodný i na zlomeniny a pohmožděniny. Má výrazné aromaterapeutické účinky, chladí a urychluje rekonvalescenci. (pilulka.cz)

MedPharma Bylinný balzám chladivý 250ml

MedPharma Bylinný balzám chladivý 250ml

MedPharma Bylinný balzám je přírodní produkt, který obsahuje extrakt z 33 speciálně vybraných horských rostlin. Jedinečné složení bylinných a rostlinných extraktů zajišťuje intenzivní účinek. Balzám obsahuje navíc Vitamín E, kokosový olej, panthenol. (pilulka.cz)

Koňská mast FORTE chladivá 250ml

Koňská mast FORTE chladivá 250ml

Jedná se o zesílenou verzi unikátního balzámu vyrobeného z 25 bylin. Koňská mast® forte chladivá je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Její součástí je také plod a květ kaštanu koňského, který je osvědčeným prostředkem v boji proti křečovým žilám. Koňská mast® kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Vyvážený obsah aktivních látek zaručuje široký a silný účinek. Koňská mast® forte chladivá působí jako účinný prostředek pro úlevu a osvěžení namoženého svalstva a pocitu "těžkých" nohou. Hodí se pro všechny věkové kategorie. 100% přírodní složení Gelová konzistence masti zaručí rychlé vsáknutí, neumažete si oblečení! KOŇSKÁ MAST® OBSAHUJE 25 BYLINNÝCH EXTRAKTŮ Kostival lékařský Jalovec obecný Kaštan koňský Arnika horská Borovice lesní Jedle bělokorá… (drmax.cz)

Alpa Koňský balzám univerzální 250ml

Koňská mast forte (chladivá) 250ml

Koňská mast s konopím chladivá 250ml

Koňská mast s konopím chladivá 250ml

Koňská mast® s konopím kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Vyvážený obsah aktivních látek zaručuje široký a silný účinek. Koňská mast® s konopím chladivá působí jako účinný prostředek pro úlevu a osvěžení namoženého svalstva a pocitu "těžkých" nohou. Hodí se pro všechny věkové kategorie. Gelová konzistence masti zaručí rychlé vsáknutí, neumažete si oblečení! 100% přírodní složení KOŇSKÁ MAST® S KONOPÍM OBSAHUJE 25 BYLINNÝCH EXTRAKTŮ: Konopí Kostival lékařský Jalovec obecný Kaštan koňský Arnika horská Borovice lesní Jedle bělokorá Kosodřevina Borůvka Černý rybíz Kafr Měsíček lékařský Heřmánek pravý Šišák bajkalský Tymián obecný Máta peprná Levandule lékařská Vřes obecný Eukalypt Třapatka nachová Citrónový extrakt Grepový extrakt Řepík lékařský… (drmax.cz)

Simply You koňský balzám SWISS chladivý 250 ml + 50 ml ZDARMA

Simply You koňský balzám SWISS chladivý 250 ml + 50 ml ZDARMA

Popis Koňský balzám SWISS chladivý je unikátní krém poskytující rychlou a dlouhodobou úlevu kloubům, unaveným svalům a namoženým zádům. Originální receptura obsahuje extrakty z 30 bylin a účinných látek. Vyjímečné je využití tradičních léčivých rostlin boswellie, ostropestřce a chmele. Jak používat Naneste na postižené místo. Balení 250 ml + 50 ml zdarma Upozornění Pouze pro vnější použití. (ageo.cz)

Simply You koňský balzám SWISS chladivý 500 ml + 50 ml ZDARMA

Simply You koňský balzám SWISS chladivý 500 ml + 50 ml ZDARMA

Popis Koňský balzám SWISS chladivý je unikátní krém poskytující rychlou a dlouhodobou úlevu kloubům, unaveným svalům a namoženým zádům. Originální receptura obsahuje extrakty z 30 bylin a účinných látek. Vyjímečné je využití tradičních léčivých rostlin boswellie, ostropestřce a chmele. Jak používat Naneste na postižené místo. Balení 500 ml + 50 ml zdarma Upozornění Pouze pro vnější použití. (ageo.cz)

Koňský balzám SWISS hřejivý 500 + 50ml

Koňský balzám SWISS hřejivý 500 + 50ml

SWISS Koňský balzám hřejivý je unikátní formulací gelu, který je určen k úlevě při bolestech kloubů, svalů, zad. Přípravek se vyznačuje originální receptrou obsahující certifikované extrakty z 30 léčivých bylin. Výrazný chladivý efekt tohoto gelu zajišťuje výtažek z chilli, který tak jako rozmarýn lékařský přispívá k lepšímu prokrvení pokožky. Díky účinkům rozmarýnu se navíc snižuje bolest svalů a zmírňují se symptomy spojené s revmatizmem. originální receptura pro úlevu při bolestech kloubů, svalů a zad 30 bylin a účinných látek, které zmírňují potíže spojené s revmatizmem a artritidou dlouhotrvající účinek s rychlým nástupem snadná roztíratelnost a dobrá vstřebatelnost gelu Balení: 550 ml Zdroj: http://www.simply-you.cz (drmax.cz)

Koňský balzám s Chili

Koňský balzám s Chili

Oblíbený mezi sportovci. Pomáhá při bolestech svalů a kloubů. Obsahuje výtažky z rozmarýnu, arniky a koňského kaštanu. Má prohřívací efekt díky obsahu chilli - příjemně působí při namožených svalech. Obsah: 500ml (velkykosik.cz)

Magnet 3Pagen Koňský balzám-gel

Magnet 3Pagen Koňský balzám-gel

Osvědčený a znovuobjevený: koňský balzám-gel s extraktem z harpagofytu. Vitalizuje a osvěžuje po tělesné zátěži. Velmi vhodný i pro intenzivní masáž ramen a zad. (magnet-3pagen.cz)

Koňská mast chladivá 250 ml

Koňská mast chladivá 250 ml

Popis Koňská mast chladivá je unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury. Vyvážený obsah těchto substancí zaručuje široký a silný účinek. Kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Některé z těchto bylinných extraktů obsahují látky, o kterých je známo, že ulevují při bolestech kloubů, svalů a páteře. (ageo.cz)

Koňská mast chladivá 500ml

Koňská mast chladivá 500ml

Jedná se o unikátní balzám vyrobený z 25 bylin. Koňská mast® je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Její součástí je také plod a květ kaštanu koňského, který je osvědčeným prostředkem v boji proti křečovým žilám. Koňská mast® kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Vyvážený obsah aktivních látek zaručuje široký a silný účinek. Koňská mast® chladivá působí jako účinný prostředek pro úlevu a osvěžení namoženého svalstva a pocitu "těžkých" nohou. Hodí se pro všechny věkové kategorie. 100% přírodní složení Gelová konzistence masti zaručí rychlé vsáknutí, neumažete si oblečení! KOŇSKÁ MAST® OBSAHUJE 25 BYLINNÝCH EXTRAKTŮ Kostival lékařský Jalovec obecný Kaštan koňský Arnika horská Borovice lesní Jedle bělokorá Kosodřevina Borůvka Eukalypt Černý rybíz… (drmax.cz)

Koňská mast chladivá 500ml

Koňský balzám hřej.konopí-skořice HERBAVERA 500ml

Koňský balzám SWISS hřejivý 250 + 50ml

Koňský balzám SWISS hřejivý 250 + 50ml

SWISS Koňský balzám hřejivý je unikátní formulací gelu, který je určen k úlevě při bolestech kloubů, svalů, zad. Přípravek se vyznačuje originální receptrou obsahující certifikované extrakty z 30 léčivých bylin. Výrazný chladivý efekt tohoto gelu zajišťuje výtažek z chilli, který tak jako rozmarýn lékařský přispívá k lepšímu prokrvení pokožky. Díky účinkům rozmarýnu se navíc snižuje bolest svalů a zmírňují se symptomy spojené s revmatizmem. originální receptura pro úlevu při bolestech kloubů, svalů a zad 30 bylin a účinných látek, které zmírňují potíže spojené s revmatizmem a artritidou dlouhotrvající účinek s rychlým nástupem snadná roztíratelnost a dobrá vstřebatelnost gelu Balení: 300 ml Zdroj: http://www.simply-you.cz (drmax.cz)

Koňský balzám Swiss hřejivý 250+50ml

Koňský balzám HERBAVERA s konopím 500ml

Koňský balzám HERBAVERA s konopím 500ml

Koňský balzám HERBAVERA s konopím je bylinný gel s výborným účinkem na uvolnění pohybového aparátu. Účinek kaštanu koňského, kostivalu, sedmi bylin se synergicky násobí a je pravým potěšením pro unavené tělo. Konopný olej zároveň ošetří pokožku. (pilulka.cz)

Koňský balzám s konopím HERBAVERA 500ml

Koňský balzám Swiss hřejivý 500+50 ml

Magnet 3Pagen Koňský balzám s včelím propolisem

Magnet 3Pagen Koňský balzám s včelím propolisem

Tento aktivující masážní krém pomáhá bolestivým svalům a kloubům dostat se opět do formy. O přírodním včelím propolisu se říká, že má analgetické a protizánětlivé vlastnosti. Ďáblův dráp, kafr a eukalyptový olej úžasně uvolňují a revitalizují. (magnet-3pagen.cz)

Herbamedicus Koňská mast chladivá 500 ml

Herbamedicus Koňská mast chladivá 500 ml

Koňská mast chladivá je unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury. Vyvážený obsah těchto substancí zaručuje široký a silný účinek. Kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Některé z těchto bylinných extraktů obsahují látky, o kterých je známo, že ulevují při bolestech kloubů, svalů a páteře. Popis Koňská mast chladivá vyvolává intenzivní osvěžení. KOňSKá MAST CHLADIVá OBSAHUJE 25 BYLIN, O KTERýCH JE ZNáMO, žE POMáHAJí: - při revmatických stavech, - při otocích kloubů, - při ischiatických obtížích, - při křečových žilách. Složení Kostival lékařský (Symphytum officinale) Jírovec maďal (Kaštan koňský, Aesculus hippocastanum) Jalovec obecný (Juniperus communis) … (prodejparfemu.cz)

Herbamedicus Koňská mast chladivá 250 ml

Herbamedicus Koňská mast chladivá 250 ml

Koňská mast chladivá je unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury. Vyvážený obsah těchto substancí zaručuje široký a silný účinek. Kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Některé z těchto bylinných extraktů obsahují látky, o kterých je známo, že ulevují při bolestech kloubů, svalů a páteře. Popis Koňská mast chladivá vyvolává intenzivní osvěžení. KOňSKá MAST CHLADIVá OBSAHUJE 25 BYLIN, O KTERýCH JE ZNáMO, žE POMáHAJí: - při revmatických stavech, - při otocích kloubů, - při ischiatických obtížích, - při křečových žilách. Složení Kostival lékařský (Symphytum officinale) Jírovec maďal (Kaštan koňský, Aesculus hippocastanum) Jalovec obecný (Juniperus communis) … (prodejparfemu.cz)

Koňský balzám konopí-kašt-kostival HERBAVERA 200ml

Koňský balzám konopí-kašt-kostival HERBAVERA 200ml

(benu.cz)

Koňská mast forte (chladivá) 500ml

Koňská mast FORTE chladivá 500ml

Koňská mast FORTE chladivá 500ml

Jedná se o zesílenou verzi unikátního balzámu vyrobeného z 25 bylin. Koňská mast® forte chladivá je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Její součástí je také plod a květ kaštanu koňského, který je osvědčeným prostředkem v boji proti křečovým žilám. Koňská mast® kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Vyvážený obsah aktivních látek zaručuje široký a silný účinek. Koňská mast® forte chladivá působí jako účinný prostředek pro úlevu a osvěžení namoženého svalstva a pocitu "těžkých" nohou. Hodí se pro všechny věkové kategorie. 100% přírodní složení Gelová konzistence masti zaručí rychlé vsáknutí, neumažete si oblečení! KOŇSKÁ MAST® OBSAHUJE 25 BYLINNÝCH EXTRAKTŮ Kostival lékařský Jalovec obecný Kaštan koňský Arnika horská Borovice lesní Jedle bělokorá… (drmax.cz)

Koňská mast chladivá 500 ml

Koňská mast chladivá 500 ml

Popis Koňská mast chladivá je unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury. Vyvážený obsah těchto substancí zaručuje široký a silný účinek. Kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Některé z těchto bylinných extraktů obsahují látky, o kterých je známo, že ulevují při bolestech kloubů, svalů a páteře. (ageo.cz)

Koňský balzám HERBAVERA konopí-kašt-kostiv.200ml tub

Koňský balzám HERBAVERA konopí-kašt-kostiv.200ml tub

Koňský balzám HERBAVERA s konopím je bylinný gel s výborným účinkem na uvolnění pohybového aparátu. Účinek kaštanu koňského, kostivalu, čertova drápu a sedmi bylin se synergicky násobí a uleví tělu. Konopný olej zároveň ošetří pokožku. (pilulka.cz)

Konopný balzám chladivý 200ml

Konopný balzám chladivý 200ml

Chladivý balzám s bylinnými extrakty ke komplexnímu ošetření kůže. (pilulka.cz)

Magnet 3Pagen Koňský balzám "10 bylin" 250 ml

Magnet 3Pagen Koňský balzám "10 bylin" 250 ml

Obohacený o 10 bylin jako harpagofyt, kaštan, arnika, rozmarýn, kleč... Blahodárně působí na klouby, svaly, záda, ramena. Také při namožených svalech a unavených nohách Vám tento přírodní balzám rychle uleví a osvěží pokožku. (magnet-3pagen.cz)

Dr.Max Koňský gel chladivý 350 ml

Dr.Max Koňský gel chladivý 350 ml

Dr.Max Koňský gel chladivý je masážní bylinný gel určený pro zevní použití. Má chladivý účinek. Použití: Gel naneste na kůži a krouživými pohyby jej lehce vmasírujte do pokožky. Možno použít také jako zábal se silnou vrstvou gelu. Složení: Aqua, Polysorbate 20, Alcohol denat., Menthol, Camphor, Aesculus Hippocastanum Extract, Backhousia Citriodora Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Santalum Spicata Wood Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Abies Alba Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Lavandula Hybrida Oil, Thymus Vulgaris Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Cymbopogon Citratus Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, CI 42051, CI 15985, Linalool, Limonene, Citral. Upozornění: Určeno pro zevní použití. Zabraňte vniknutí do očí. Vzácně se může… (drmax.cz)

Herbamedicus Koňská mast chladivá 250 ml

Konopný balzám chladivý+ 200ml

Konopný balzám chladivý+ 200ml

Konopný balzám chladivý se používá k péči o pokožku při pocitu svalové únavy a je vhodný k masáži pokožky v oblasti kloubů. Díky chladivému efektu je vhodný k masáži po sportovním výkonu, ale i po namáhavém pracovním dni. (pilulka.cz)

Koňská mast s rašelinou chladivá 300ml

Koňská mast s rašelinou chladivá 300ml

Unikátní kombinace bylin pomáhá při bolestech kloubů, páteře či ischiatických obtížích. Přináší také úlevu při natažení svalu. Zároveň skvěle funguje jako prevence, protože při aplikaci před sportem svaly prohřeje a připraví na zátěž. Koňská mast® podporuje celkovou regeneraci pohybového aparátu. Snižuje pocit těžkých nohou a unaveného svalstva. Bylinná kombinace obsažená v Koňské masti® působí také na cévní systém; zvyšuje žilní odtok a elasticitu cévních stěn. Balzám rychle vyvolá intenzivní osvěžení a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek. Přírodní složení: Kostival lékařský Jalovec obecný Kaštan koňský Arnika horská Borovice lesní Jedle bělokorá Chilli extrakt Kosodřevina Vřes obecný Skořice Kafr Měsíček lékařský Heřmánek pravý Šišák bajkalský Tymián obecný Máta peprná… (drmax.cz)

Koňská mast Forte chladivá 500 ml

Koňská mast Forte chladivá  500 ml

Popis Koňská mast Forte chladivá je unikátní bylinný balzám se zesíleným účinkem vyrobený z 25 druhů bylin a je určen k masáži. Obsahuje zvýšený podíl účinných aktivních látek, které pomáhají při žilní nedostatečnosti, jejíž typickými příznaky jsou unavené a "těžké" nohy s otoky, pocity napětí a "mravenčení" v nohách. (ageo.cz)

Koňská mast s rašelinou chladivá 300ml

Koňská mast s rašelinou chladivá 300ml

Koňská mast s rašelinou je unikátní bylinný balzám vyrobený z rašeliny a dalších 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury. (pilulka.cz)

Prsní balzám dětský 50ml Dr.Müller

Prsní balzám dětský 50ml Dr.Müller

(benu.cz)

Koňská mast hřejivá 250ml

Koňská mast hřejivá 250ml

Jedná se o unikátní balzám vyrobený z 25 bylin. Koňská mast® je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Její součástí je také plod a květ kaštanu koňského, který je osvědčeným prostředkem v boji proti křečovým žilám. Koňská mast® kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Vyvážený obsah aktivních látek zaručuje široký a silný účinek. Hřejivá verze Koňské masti® působí jako účinný preventivní prostředek pro zahřátí pohybového aparátu. Hodí se pro všechny věkové kategorie. Gelová konzistence masti zajistí rychlé vsáknutí, neumažete si oblečení! 100% přírodní složení KOŇSKÁ MAST® OBSAHUJE 25 BYLINNÝCH EXTRAKTŮ Kostival lékařský Jalovec obecný Kaštan koňský Arnika horská Borovice lesní Jedle bělokorá Chilli extrakt Kosodřevina Skořice Kafr Měsíček lékařský… (drmax.cz)

Konopný balzám chladivý 200 ml

Konopný balzám chladivý 200 ml

Konopný balzám chladivý slouží ke zklidnění při pocitu svalové únavy.PopisTento konopný balzám lze použít také k masáži pokožky v oblasti kloubů. Díky chladivému efektu je vhodný k masáži po sportovním výkonu nebo po namáhavém pracovním dni. Obsahuje 10% konopného oleje, který pomáhá regenerovat a chránit pokožku před vnějšími vlivy. Přírodní éterické oleje menthol a kafr doplňují účinky balzámu.SloženíAqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Glycerin, Isopropyl Myristate, Cetearyl Ethylhexanoate, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Menthol, Alcohol Denat., PEG-35 Castor Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Symphytum Officinale Root Extract, Carbomer, Triethanolamine, Camphor, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 42051, D-LimoneneJak používatJemně vmasírujte do pokožky… (ageo.cz)

Koňská mast chladivá s konopím 250 ml

Koňská mast chladivá s konopím 250 ml

Popis Koňská mast chladivá s konopím je unikátní bylinný balzám s konopným extraktem a 25 druhy bylin a rostlin vyrobený podle tradiční, generacemi prověřené receptury. Vlastnosti Dermatologicky testováno Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíZpůsob použití: Po nanesení na postižené místo zcela vmasírujte takové množství gelu, jaké… (ageo.cz)

Herbamedicus Koňská mast Forte chladivá 250 ml

Herbamedicus Koňská mast Forte chladivá 250 ml

Koňská mast Forte chladivá je unikátní bylinný balzám se zesíleným účinkem vyrobený z 25 druhů bylin a je určen k masáži. Obsahuje zvýšený podíl účinných aktivních látek, které pomáhají při žilní nedostatečnosti, jejíž typickými příznaky jsou unavené a "těžké" nohy s otoky, pocity napětí a "mravenčení" v nohách. Popis Koňská mast Forte chladivá je vyrobena podle tradiční, generacemi prověřené receptury s vysokým obsahem extraktů plodů kaštanu koňského, kostivalu, rozmarýnu, arniky a je obohacena o množství rostlinných bioaktivních látek dle poznatků moderní vědy. Vyvážený obsah těchto substancí zaručuje široký a silný účinek. Kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením výtažků z bylin. Balzám rychle vyvolává intenzivní osvěžení a prokrvení, čímž zvyšuje působení  účinných… (prodejparfemu.cz)

Koňská mast hřejivá 250ml

Koňská mast s rašelinou chladivá 300 ml

Koňská mast s rašelinou chladivá 300 ml

Popis Koňská mast s rašelinou chladivá kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin a rašelinového koncentrátu. Je určena k intenzivnímu osvěžení. (ageo.cz)

Koňská mast s CBD chladivá 200 ml

Koňská mast s rašelinou chladivá 300 ml

Herbamedicus Koňská mast Forte chladivá 250 ml

Herbamedicus Koňská mast Forte chladivá 500 ml

Herbamedicus Koňská mast Forte chladivá 500 ml

Koňská mast Forte chladiváje unikátní bylinný balzám se zesíleným účinkem vyrobený z 25 druhů bylin a je určen k masáži. Obsahuje zvýšený podíl účinných aktivních látek, které pomáhají při žilní nedostatečnosti, jejíž typickými příznaky jsou unavené a "těžké" nohy s otoky, pocity napětí a "mravenčení" v nohách. Popis Koňská mast Forte chladivá je vyrobena podle tradiční, generacemi prověřené receptury s vysokým obsahem extraktů plodů kaštanu koňského, kostivalu, rozmarýnu, arniky a je obohacena o množství rostlinných bioaktivních látek dle poznatků moderní vědy. Vyvážený obsah těchto substancí zaručuje široký a silný účinek. Kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením výtažků z bylin. Balzám rychle vyvolává intenzivní osvěžení a prokrvení, čímž zvyšuje působení  účinných… (prodejparfemu.cz)

Simply You koňský balzám SWISS hřejivý 250 ml + 50 ml ZDARMA

Simply You koňský balzám SWISS hřejivý 250 ml + 50 ml ZDARMA

Popis Koňský balzám SWISS hřejivý je unikátní krém poskytující rychlou a dlouhodobou úlevu svalům a namoženým zádům. Originální receptura obsahuje extrakty z 30 bylin a účinných látek. Vyjímečné je využití tradičních léčivých rostlin boswellie, ostropestřce a chmele. Jak používat Naneste na postižené místo. Balení 250 ml + 50 ml zdarma Upozornění Pouze pro vnější použití. (ageo.cz)

Simply You Koňský balzám SWISS hřejivý 500 ml + 50 ml ZDARMA

Simply You Koňský balzám SWISS hřejivý 500 ml + 50 ml ZDARMA

Popis Koňský balzám SWISS hřejivý je unikátní krém poskytující rychlou a dlouhodobou úlevu svalům a namoženým zádům. Originální receptura obsahuje extrakty z 30 bylin a účinných látek. Vyjímečné je využití tradičních léčivých rostlin boswellie, ostropestřce a chmele. Jak používat Naneste na postižené místo. Balení 500 ml + 50 ml zdarma Upozornění Pouze pro vnější použití. (ageo.cz)

Dr.Müller Prsní balzám 50ml

Dr.Müller Prsní balzám 50ml

Dr.Müller Prsní balzám je vhodný k masážím hrudníku, krku, spánků, čela a zátylku. Obsahuje silice (éterické oleje), což jsou produkty rostlin, těkavé, ve vodě nerozpustné látky nebo směsi látek s velmi pronikavou vůní. Silice se často užívají k inhalacím nebo prokrvení pokožky. Při masáži pokožky prsním balzámem se na těle uvolňuje teplo a rozvinou se plně účinky éterických olejů přítomných v balzámu. Prsní balzám působí příznivě při dýchacích potížích při nachlazení, ucpaném nosu, kašli a rýmě. Složení: Kafrová silice (účinná složka stromu kafrovníku Cinnamomum camphora) se rychle vstřebává do kůže a v místě aplikace vyvolává hřejivý pocit, působí jako mírné lokální antiseptikum a tradičně se používá jako stimulans při dýchacích potížích. Peprmintová a mentolová silice (složky máty… (drmax.cz)

Prsní balzám 50ml Dr.Müller

Prsní balzám 50ml Dr.Müller

(benu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít