Dove Pure tuhý deodorant 40ml

Paco Rabanne PURE XS tuhý deodorant 75g

Paco Rabanne PURE XS tuhý deodorant 75g

Pure jako čistota mužské krásy, touhy a erotiky. XS vyjadřuje sex a výrazný charakter v srdci příběhu. Pure XS ztělesňuje podvojný charakter muže s ušlechtilým vychováním a sexuální silou. Magneticky spojuje protiklady stud a smělost, neřest a ctnost.Pure XS je plný života, přitažlivý a svěže orientální s trvalým protikladem mezi chladem a teplem, jemností a intenzitou. Dva pocity, které se vzájemně prolínají a přitahují. Milostná předehra smyslů se rozdivočí s příchodem ledové svěžesti zázvoru. Druhá živočišná vlna přichází se zelenou smetanou rostlinných šťáv a mužného tymiánu. Skořice dodává vůni pikantní dotek a kořeněný hřích! Následovaný náporem síly s hlubokou a noblesní vanilkou louhovanou s koženou likérově pižmovou vlnou. Konečně, je čas klesnout do pulzujícího tepla pocukrované… (fann.cz)

Dove Original Anti-perspirant - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Dove Original Anti-perspirant - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Original Anti-perspirant - Tuhý deodorant - tuhý deodorant Dove Original poskytuje dokonalou ochranu proti pocení po celých 48 hodin a zároveň díky 1/4 hydratačního krému pečuje o jemnou pokožku podpaží - neobsahuje alkohol a nedráždí tak pokožku ani po holení - jemná mýdlová vůně antiperspirantu vám zaručí, že budete svěží po celý den a nepřekryje vůni vašeho parfému - bez alkoholu - s vitamínem E a F - jemná vůně - 48hodinová ochrana proti potu Použití: Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Dojde-li k podráždění, přerušte používání. Používejte pouze do podpaží. (prodejparfemu.cz)

Dove Sensitive Deostick - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Dove Sensitive Deostick - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Sensitive Deostick - Tuhý deodorant - antiperspirant s jemnou vůní dodá pocit svěžesti po 48 hodin - vylepšené složení - s přidaným benefitem ¼ hydratačního krému - ještě více pečuje o pokožku podpaží - zanechává ji hebkou a vláčnou - chrání proti pocení a zápachu po dobu 48 hodin - nové prémiové obaly - bez alkoholu Použití: Aplikujte do podpaží. (prodejparfemu.cz)

Dove Men+Care Clean Comfort Anti-Perspirant pánský deodorant - Tuhý…

Dove Men+Care Clean Comfort Anti-Perspirant pánský deodorant - Tuhý pánský deodorant 50 ml

Men+Care Clean Comfort Anti-Perspirant Deodorant - Tuhý deodorant - tuhý deodorant Men+Care Clean Comfort vám dodá příjemné osvěžení a povzbudí vás do dalšího náročného dne - neobsahuje alkohol a nabízí až 48hodinovou ochranu proti potu a pachu - navíc má příjemnou vůni - určený pro každodenní použití - 48hodinová ochrana - svěží vůně - neobsahuje alkohol Použití: Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Dojde-li k podráždéní, přerušte používaní. Používejte pouze do podpaží. (prodejparfemu.cz)

Dove Beauty Finish Deostick - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Dove Beauty Finish Deostick - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Beauty Finish Deostick - Tuhý deodorant - tuhý deodorant s obsahem beauty minerálů, které podporují zdravý vzhled pokožky - lehce květinová vůně vám dodá svěžest během náročného dne - 48 hodinová ochrana proti pocení a nepříjemnému pachu - bez alkoholu - decentní vůně Použití: Aplikujte na pokožku podpaží dle potřeby. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Dove Invisible Dry Anti-perspirant - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Dove Invisible Dry Anti-perspirant - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Invisible Dry Anti-perspirant - Tuhý deodorant - tuhý deodorant Invisible Dry od značky Dove vám přináší až 48hodinovou ochranu proti potu a nepříjemnému pachu - má navíc speciální složení, které pomáhá chránit proti skvrnám na barevném oblečení - obsahuje 1/4 hydratačního krému, díky němuž bude vaše pokožka v podpaží hebká a jemná - neobsahuje alkohol - 48hodinová ochrana - testován na 100 barev Použití: Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Dojde-li k podráždění, přerušte používání. Používejte pouze do podpaží. (prodejparfemu.cz)

Dove Maximum Protection Original Clean - Tuhý dámský deodorant 45 ml

Dove Maximum Protection Original Clean - Tuhý dámský deodorant 45 ml

Maximum Protection Original Clean - Tuhý deodorant - zatím nejvyšší možná ochrana od Dove - síla, kterou potřebujte v kombinaci s krásou a péčí očekávanou od Dove - poskytuje vědecky prokázanou ochranu proti pocení a pečuje o pokožku díky 1/4 hydratačního krému - pro ženy, které hledají maximální ochranu proti pocení a zároveň péči o pokožku v podpaží - dokonalá kombinace ochrany a péče - 48hodinová ochrana - dermatologicky testováno Použití: Optimálního účinku dosáhnete, pokud Dove Maximum Protection aplikujete do podpaží před spaním. Během odpočinku složení aktivuje vědecky prokázanou ochranu proti pocení. Tato ochrana trvá během následujícího dne, i když se vysprchujete. Můžete používat i ráno. (prodejparfemu.cz)

Dove Powder Soft Anti-perspirant - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Dove Powder Soft Anti-perspirant - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Powder Soft Anti-perspirant - Tuhý deodorant - tuhý deodorant Powder Soft poskytuje dokonalou ochranu proti pocení po celých 48 hodin a zároveň díky 1/4 hydratačního krému pečuje o jemnou pokožku podpaží - má jemnou květinovou vůni s nádechem dětského pudru - 48hodinová ochrana - bez alkoholu - jemná vůně Použití: Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. (prodejparfemu.cz)

Dove Men+Care Silver Control Anti-Perspirant pánský deodorant - Tuhý…

Dove Men+Care Silver Control Anti-Perspirant pánský deodorant - Tuhý pánský deodorant 50 ml

Men+Care Silver Control Anti-Perspirant Deodorant - Tuhý deodorant - tuhý deodorant Men+Care Silver Control vám dodá příjemné osvěžení a povzbudí vás do dalšího náročného dne - neobsahuje alkohol a nabízí až 48hodinovou ochranu proti potu a pachu - s příjemnou osvěžující vůní - určený pro každodenní použití - 48hodinová ochrana - svěží vůně - neobsahuje alkohol Použití: Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Dojde-li k podráždění, přerušte používání. Používejte pouze do podpaží. (prodejparfemu.cz)

Dove Men+Care Cool Fresh Anti-Perspirant pánský deodorant - Tuhý…

Dove Men+Care Cool Fresh Anti-Perspirant pánský deodorant - Tuhý pánský deodorant 50 ml

Men+Care Cool Fresh Anti-Perspirant Deodorant - Tuhý deodorant - tuhý deodorant Men+Care Cool Fresh dodává tělu příjemné osvěžení a povzbudí vás do dalšího náročného dne - neobsahuje alkohol a proto je vhodný i na podrážděnou a citlivější pokožku - určený pro každodenní použití - bez alkoholu - až 48 hodinová ochrana proti potu Použití: Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. (prodejparfemu.cz)

Dove Pure & Sensitive Fragrance-free Beauty Cream Bar - Tuhé mýdlo…

Dove Pure & Sensitive Fragrance-free Beauty Cream Bar - Tuhé mýdlo bez vůně 100.0 g

Pure & Sensitive Fragrance-free Beauty Cream Bar - Tuhé mýdlo bez vůně - krémová tableta Dove Pure & Sensitive je určena pro citlivou pokožku, neboť je bez parfemace a parabenů - speciální hypoalergenní a dermatologicky testované složení poskytuje pokožce pozornost, kterou si zaslouží - bez parfemace a parabenů - dermatologicky testováno - hydratuje pokožku - zanechá pokožku hebkou a jemnou - s 1/4 hydratačního krému Použití: Napěňte tabletu pod vodou a naneste na tělo, obličej i ruce dle potřeby a poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Dove Men+Care Elements Minerals & Sage - Tuhý pánský deodorant pro…

Dove Men+Care Elements Minerals & Sage - Tuhý pánský deodorant pro muže 50 ml

Elements Minerals & Sage Men+Care - Tuhý deodorant pro muže - pro pocit svěžesti po celý den - redukuje vznik pachů - určený pro každodenní použití - bez alkoholu - až 48 hodinová ochrana proti potu - má svěží vůni Použití: Aplikujte do podpaží. (prodejparfemu.cz)

Dove Men+Care Minerals & Sandlewood - Tuhý pánský deodorant pro muže …

Dove Men+Care Minerals & Sandlewood - Tuhý pánský deodorant pro muže 50 ml

Men+Care Minerals & Sandlewood - Tuhý deodorant pro muže - pro pocit svěžesti po celý den - redukuje vznik pachů - určený pro každodenní použití - bez alkoholu - až 48 hodinová ochrana proti potu - s vůní santalového dřeva Použití: Aplikujte do podpaží. (prodejparfemu.cz)

Rexona Motionsense Invisible Pure Deostick - Tuhý dámský deodorant …

Rexona Motionsense Invisible Pure Deostick - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Motionsense Invisible Pure Deostick - Tuhý deodorant - tuhý deodorant Motionsense Invisible Pure od značky Rexona je určen pro všechny ženy, které se chtějí cítit svěže - deodorant Vám zaručí 48hodinovou ochranu proti potu a navíc nezanechává bílé skvrny na oblečení - dlouhotrvající svěžest - 48hodinová ochrana proti pocení - šetrně pečuje o pokožku - minimalizuje bílé stopy na pokožce i oděvu Použití: Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. (prodejparfemu.cz)

Juvena Deodorant 24H Effect tuhý deodorant 75g

Juvena Deodorant 24H Effect tuhý deodorant 75g

REJUVEN® MEN je inovativní a efektivní péče o mužskou pokožku, produkty jsou citlivě sestaveny tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky moderního muže – poskytují dlouhodobou hydrataci, předchází podráždění pleti, dodávají svěží, zdravější a mladistvý vzhled. Vrásky mužům lichotí, jsou však mnohem atraktivnější, když je o jejich pleť kvalitně postaráno. Deodorant 24H EffectŠetrný a zároveň velmi účinný deodorant udrží svěžest po celý den. REJUVEN® MEN pomáhá pokožce efektivně dobít baterky ve chvílích, kdy je to nejvíce potřeba. (fann.cz)

Dior Dior Homme Stick Deodorant tuhý deodorant bez alkoholu

Dior Dior Homme Stick Deodorant tuhý deodorant bez alkoholu

Dior Homme Deodorant zvýrazňuje osvěžující nótu zázvoru, kombinuje potěšení a výkon při aplikaci. Složení antiperspirantu přináší optimální ochranu. (fann.cz)

Dove Maximum Protection Fresh Touch - Tuhý dámský deodorant s vůní…

Dove Maximum Protection Fresh Touch - Tuhý dámský deodorant s vůní okurky a zeleného čaje 45 ml

Maximum Protection Fresh Touch - Tuhý deodorant s vůní okurky a zeleného čaje - tuhý deodorant Maximum Protection Fresh Touch s vůní okurky a zeleného čaje je 2x účinnější v porovnání s běžným antiperspirantem ve spreji Dove - příjemná vůně zeleného čaje uvolňuje napětí a stres - výtažky ze zeleného čaje jsou také účinnou prevencí proti poškození kůže slunečním zářením - 48hodinová ochrana - dermatologicky testováno - příjemná vůně okurky a zeleného čaje Použití: Optimálního účinku dosáhnete, pokud Dove Maximum Protection aplikujete do podpaží před spaním. Během odpočinku složení aktivuje vědecky prokázanou ochranu proti pocení. Tato ochrana trvá během následujícího dne, i když se vysprchujete. (prodejparfemu.cz)

Blancheporte Kamenec tuhý deodorant

Blancheporte Kamenec tuhý deodorant

Účinný tuhý deodorant z kamence, který perfektně redukuje pocení a zamezuje tělesnému pachu! Lze ho použít na problémové partie jako jsou chodidla, podpaží či potící se dlaně! Je velice jemný, na přírodní bázi s hojivými účinky, lze ho použít i po holení k uklidnění podráždené pokožky. Blancheporte Kamenec tuhý deodorant od výrobce Blancheporte z kategorii Domov | Krása a zdraví | Vše pro krásu za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Dior Fahrenheit Stick Deodorant tuhý deodorant bez alkoholu 75g

Dior Fahrenheit Stick Deodorant tuhý deodorant bez alkoholu 75g

Jemně provoněná formule bez alkoholu pro dlouhodobou ochranu. (fann.cz)

Dior Sauvage Stick Deodorant tuhý deodorant bez alkoholu 75g

Dior Sauvage Stick Deodorant tuhý deodorant bez alkoholu 75g

Diskrétně parfémované složení bez alkoholu, jež odhaluje svěží a dřevité nóty vůně Sauvage. Jemná a dlouhotrvající ochrana, jež je šetrná k pokožce. (fann.cz)

Dove Maximum Protection Fresh - Tuhý dámský deodorant s vůní…

Dove Maximum Protection Fresh - Tuhý dámský deodorant s vůní granátového jablka a citronové verbeny 45 ml

Maximum Protection Fresh - Tuhý deodorant s vůní granátového jablka a citronové verbeny - tuhý deodorant Dove Maximum Protection s vůní granátového jablka a citronové verbeny je to pravé osvěžení pro vaši pokožku podpaží - dopřejte si až 48hodinovou ochranu - 2x účinnější v porovnání s běžným antiperspirantem ve spreji Dove - hydratuje pokožku - 48hodinová ochrana - dermatologicky testováno - svěží vůně granátového jablka a citronové verbeny Použití: Optimálního účinku dosáhnete, pokud Dove Maximum Protection aplikujete do podpaží před spaním. Během odpočinku složení aktivuje vědecky prokázanou ochranu proti pocení. Tato ochrana trvá během následujícího dne, i když se vysprchujete. Můžete používat i ráno. (prodejparfemu.cz)

Borotalco tuhý deodorant Invisible 40 ml

Borotalco tuhý deodorant Invisible 40 ml

Popis Tuhý deodorant byl vyvinut speciálně za účelem redukce vzniku žlutých skvrn na světlých látkách a bílých stop na tmavých látkách. Deodorant reguluje pocení a denně zajišťuje suchou pokožku. Neobsahuje žádné hliníkové soli! Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNaneste tenkou vrstvu a nechejte zaschnout, než se obléknete. Nepoužívejte v nadměrném množství. Používejte pouze na zdravou pokožku. Pokud dojde k podráždění, nepoužívejte. … (ageo.cz)

Old Spice Lagoon tuhý deodorant 50 ml

Old Spice Lagoon tuhý deodorant 50 ml

Popis Old Spice Lagoon voní tak svěže, že tě to může vyvést z míry. Až uvidíš udržovaného chlápka, co skvěle voní, ale vypadá úplně zmateně, může to být nový uživatel Old Spice Lagoon. Možná, že však ztratil hlavu z úplně jiného důvodu, tak si raději dávej pozor. Muži jsou v péči o sebe stále náročnější a chtějí zůstat svěží po celý den, ať jsou v kanceláři nebo cvičí ve fitness klubu. Nejen svaly a chytrá hlava ale zaručí obdivné pohledy žen. Začněte den s tou pravou vůní, která vás už neopustí a zaručeně vás udrží v pohodě. Dobrodružství a riziko tvoří nedílnou součást mužského charakteru. Muži rádi překračují známé hranice, objevují nové věci, rozhodují se pro vlastní… (ageo.cz)

Old Spice Kilimanjaro tuhý deodorant 50 ml

Old Spice Kilimanjaro tuhý deodorant 50 ml

Popis Kilimanjaro možná není nejvyšší horou světa, ale jako jediná hora má ale v názvu slovo man, tedy muž. Cítíš se ve své mužské kůži jako doma, ale rád bys voněl jako svěží horský vánek? Už nemusíš hledat dál! Muži jsou v péči o sebe stále náročnější a chtějí zůstat svěží po celý den, ať jsou v kanceláři nebo cvičí ve fitness klubu. Nejen svaly a chytrá hlava ale zaručí obdivné pohledy žen. Začněte den s tou pravou vůní, která vás už neopustí a zaručeně vás udrží v pohodě. Dobrodružství a riziko tvoří nedílnou součást mužského charakteru. Muži rádi překračují známé hranice, objevují nové věci, rozhodují se pro vlastní cestu. Výrobky Old Spice jsou určené pro novou… (ageo.cz)

CK One - tuhý deodorant 75 ml

CK One - tuhý deodorant 75 ml

Je to lehká osvěžující vůně, která je určena ženám i mužům. CK One je přirozeně čistá vůně, totožná s novými trendy. Vůně CK One vyznává osobnost a současně se obrací na vnitřně rozlišenou skupinu, která se tímto přístupem identifikuje. Je to osvěžující směs tónů pižma a ovoce na lesním základě. Tento tuhý deodorant neobsahuje alkohol! Vůně byla uvedena na trh v roce 1995. (ageo.cz)

NIVEA Tuhý AP Protect&Care 40ml

NIVEA Tuhý AP Protect&Care 40ml

Šetrné složení s pečujícími ingrediencemi originálního krému NIVEA poskytuje spolehlivou ochranu proti pocení po celých 48 hodin a zároveň mimořádně pečuje o jemnou pokožku podpaží. Po aplikaci se rychle vstřebává a zanechává pokožku na dotek jemnou a příjemně suchou. Bez alkoholu. Obsah: 40ml (drmax.cz)

Montblanc Legend Night tuhý deodorant 75g

Montblanc Legend Night tuhý deodorant 75g

Montblanc Legend Night je stvořena z nejvybranějších ingrediencí, které před námi rozehrávají dechberoucí přestavení světla a stínů. Jejími autory je talentovaná dvojice Antoine Maisondieu a Olivier Pescheux, kteří pro charismatického nositele zvolili magnetizující dřevitou kompozici s mimořádně mužným a přitom agresivní podtóny postrádajícím vyzněním.Záhadný elegán, jehož přítomnost uklidňuje – takovou auru získává muž Legend Night prostřednictvím své parfémové vody. (fann.cz)

Azzaro Azzaro Wanted tuhý deodorant 75g

Azzaro Azzaro Wanted tuhý deodorant 75g

Azzaro Wanted je dřevitá, citrusová a kořeněná vůně. Je pulzující, jiskřivá a podmanivá. Je poctou svobodě a okázalému typu mužnosti. Svobodný milovník, který je velmi temperamentním mužem a požitkářem. Je rebel, který touží po zážitcích a emocích. Je sebevědomý a je si vědom své síly, že vždy dostane vše, co si zamane. Hlava: citron a zázvor odhaluje živou svěžest. Srdce: kořeněný kardamom a jalovec, který vyzdvihuje vzrušující a zářivou osobnost. Základ: dřevité tóny vetiveru a Tonka Bean, které jsou symbolem nové podmanivé a elegantní mužnosti. (fann.cz)

Borotalco Original tuhý deodorant 40 ml

Borotalco Original tuhý deodorant 40 ml

Popis Tuhý deodorant s nezaměnitelnou vůní poskytuje 48 hodinovou ochranu před pocením. Díky svému složení s obsahem Microtalca, pohlcujícím pot, reguluje deodorant pocení a denně zajišťuje suchou pokožku. Vlastnosti Dermatologicky testováno Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNechejte zaschnout, než se obléknete a nepoužívejte v… (ageo.cz)

Euphoria Men - tuhý deodorant 75 ml

Euphoria Men - tuhý deodorant 75 ml

Podmanivá dřevitě-orientální vůně pro opravdové gentlemany, kteří hledají nové ideály krásy, vzrušující potěšení, harmonii a pro které neexistují žádné hranice. Samotná vůně má svěží začátek v podobě zázvoru a pepře, který se ponoří do bylinkového srdce cedru a šalvěje. Závěr vůně tvoří brazilské červené dřevo, pačuli, semišová nóta a něžná ambra. Tento tuhý deodorant neobsahuje alkohol! Vůně byla uvedena na trh v roce 2006. (ageo.cz)

Old Spice Wolfthorn tuhý deodorant 50 ml

Old Spice Wolfthorn tuhý deodorant 50 ml

Popis Tuhý deodorant. Struktura:  Dipropylene glycol, Aqua, Propylene glycol, Sodium stearate, Limonene, PPG-3 myristyl ether, Parfum, Tetrasodium EDTA, BHT, Linalool, Citral, Citronellol, Generaniol, CI 42090   Použití: Aplikujte do podpaží.   Výška: 117, Šířka: 66, Hloubka:32   Rozměry balení: 50ml   Hrubá hmotnost: 99 Vlastnosti Tuhý deodorant Old Spice ve vás probudí na celý den šelmu Old Spice je jako silové pole odpuzující stopy či skvrny a porážející tělesný pach Po použití Old Spice bude vaše tělo… (ageo.cz)

Giorgio Armani Code Profumo tuhý deodorant 75g

Giorgio Armani Code Profumo tuhý deodorant 75g

Deodorant s vůní Armani Code Profumo, který zaručuje příjemný pocit během celého dne. (fann.cz)

Old Spice Champion tuhý deodorant 50 ml

Old Spice Champion tuhý deodorant 50 ml

Popis Objevte svou mužnou vůni! Refresh technologie zvýrazní Vaši mužnost a bude poutat ženskou pozornost po celý den. Přiznejme si to, chlapi, v rukávu nemáme moc triků, jak si udržet pozornost krásných žen. Ano, někteří muži pečují o to, aby byla jejich pokožka správně lesklá a vlasy vždy upravené, ale to nejlepší, co můžeme udělat, je skvěle vonět. Buď šampionem všech žen! Muži jsou v péči o sebe stále náročnější a chtějí zůstat svěží po celý den, ať jsou v kanceláři nebo cvičí ve fitness klubu. Nejen svaly a chytrá hlava ale zaručí obdivné pohledy žen. Začněte den s tou pravou vůní, která vás už neopustí a zaručeně vás udrží v pohodě. … (ageo.cz)

Old Spice Original tuhý deodorant 50 ml

Old Spice Original tuhý deodorant 50 ml

Popis Tuhý deodorant – antiperspirant zabraňující pocení a nepříjemnému zápachu Díky tuhému složení se na tato intimní místa dostane přesné množství potřebné pro aplikaci a bez problémů se potíte minimálně a hlavně bez nepříjemného zápachu Vlastnosti Tuhý deodorant Old Spice ve vás probudí na celý den šelmu Old Spice je jako silové pole odpuzující stopy či skvrny a porážející tělesný pach Po použití Old Spice bude vaše tělo vonět skvěle, i kdyby se tomu bránilo Buďte cítit odvahou větší než zkušební pilot stíhačky… (ageo.cz)

Old Spice Citron tuhý deodorant 50 ml

Old Spice Citron tuhý deodorant 50 ml

Vlastnosti Old Spice tuhý antiperspirant a deodorant pro ochranu proti pachu a potu až na 48 hodin Citrusová vůně s nádechem limetky a santalového dřeva zvýrazňuje mužnost Je tak mocný, že s ním zápach podpaží usne Pro ještě větší úspěch používejte také sprchový gel a antiperspirantem ve spreji Old Spice Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíOtáčejte kolečkem až se objeví výrobek. Aplikujte do podpaží. … (ageo.cz)

Old Spice Lionpride Tuhý deodorant 50 ml

Old Spice Lionpride Tuhý deodorant 50 ml

Popis Tuhý deodorant pro muže. Složení: Dipropylene glycol, Aqua, Propylene glycol, Sodium stearate, Parfum, PPG-3 myristyl ether, BHT, Tetrasodium EDTA, Limonene, Hexyl cinnamal, Linalool, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Cl 42090 Použití: aplikujte do podpaží. Výška: 116, Šířka: 65, Hloubka:32   Rozměry balení: 50ml   Hrubá hmotnost: 94 Vlastnosti Tuhý deodorant Old Spice ve vás probudí na celý den šelmu Old Spice je jako silové pole odpuzující stopy či skvrny a porážející tělesný pach Po… (ageo.cz)

Versace Pour Homme - tuhý deodorant 75 ml

Versace Pour Homme - tuhý deodorant 75 ml

Pánská vůně Versace Pour Homme je samou esencí země kolem Středozemního moře, čemuž odpovídají i použité ingredience. Pulsující fougerovou směs odlehčuje přítomnost bergamotu a pelargónie. Hlavu vůně otevírají citrusy z kalábrijské oblasti Diamante spolu s lístky a květy hořkých pomerančovníků. Srdce vůně je definováno květinově-minerálním aroma propojujícím stříbřitě zelené snítky šalvěje s bohatými květy modrých hyacintů. Mocný a svůdný akord přináší v základu cedrové a agarové dřevo, které spolu s ambrou, fazolí Tonka a pižmem propůjčují celé kompozici punc ryzí mužnosti. (ageo.cz)

LA ROCHE-POSAY FYZIOLOGICKÝ TUHÝ DEODORANT 40g

Coach Coach For Men tuhý deodorant 75ml

Coach Coach For Men tuhý deodorant 75ml

Coach For Men budí vzpomínky a vyvolává emoce. Coach Men je energický, sebejistý a vždy cool. Vůně vyjadřuje moderního ducha, optimistickou náladu a nekonečnou svobodu. Vůně symbolizuje ducha Coach. Je to každodenní luxus, který zanechává dojem na svém okolí. Ve stejném duchu jsou vyráběny i ostatní produkty Coach, aby dělaly hluboký a trvalý dojem. Vůně Coach For Men začíná energickými horními tóny křupavého a bouřlivého zeleného Nashi. Pikantní dávka kardamonu dodává teplou a jemnou sladkost. Vůně je v dolních tónech zakončena zemitým vetiverem, dřevitými a zelenými lístky s nádechem semiše a ambry. (fann.cz)

Cool Water Man - tuhý deodorant 75 ml

Cool Water Man - tuhý deodorant 75 ml

Vůně, která se dostane člověku pod kůži. Evokuje sensualitu zklidňujících sil a záhadnost vody. Muž Cool Water je jedinec, který si věří, je si vědom své mužnosti a svého těla. Davidoff Cool Water Man je citrusově-svěží vůně s levandulí, rozmarýnem, mátou, koriandrem a květy pomerančovníku v hlavě parfému. Srdce vás zahalí do vůně jasmínu, pelargónie, santalového dřeva a mechu. Závěr vůně podtrhuje svůdná ambra a pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 1988. (ageo.cz)

Eau Fraiche Man - tuhý deodorant 75 ml

Eau Fraiche Man - tuhý deodorant 75 ml

„Muž Versace – to je synonymum pro svůdnou eleganci. Versace Eau Fraiche Man představuje poctu modernímu muži, kterému nechybí charisma a sebedůvěra.“ Donatella Versace. Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, jehož hlavní devizou je jeho svobodná duše a který si umí vychutnávat každou chvilku svého života, zapadá Versace Eau Fraiche Man přesně do jeho vnímání světa i sebe samotného v něm. Výsledkem tohoto konceptu, kde se klasické pánské ingredience setkávají s neobvyklými tóny, je nový význam pojmu harmonie. (ageo.cz)

NIVEA MEN Tuhý AP Protect&Care 40ml

NIVEA MEN Tuhý AP Protect&Care 40ml

Inovativní složení účinně chrání proti pocení a tělesnému zápachu a zároveň díky obsahu pečujícího NIVEA® MEN Care komplexu chrání pokožku podpaží před podrážděním. Bez alkoholu. S osvěžující mužnou vůní. Obsah: 40ml (drmax.cz)

Dove Go Fresh Cucumber & green tea Anti-perspirant - Tuhý dámský…

Dove Go Fresh Cucumber & green tea Anti-perspirant - Tuhý dámský deodorant s vůní okurky a zeleného čaje 40 ml

Go Fresh Cucumber & green tea Anti-perspirant - Tuhý deodorant s vůní okurky a zeleného čaje - tuhý deodorant Go Fresh s vůní okurky a zeleného čaje je to pravé osvěžení, které vám vydrží po celý den - příjemná vůně zeleného čaje uvolňuje napětí a stres - výtažky ze zeleného čaje jsou také účinnou prevencí proti poškození kůže slunečním zářením - neobsahuj alkohol, takže ho můžete použít i na pokožku po depilaci - 48hodinová ochrana - bez alkoholu - příjemná vůně okurky a zeleného čaje Použití: Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Dojde-li k podráždění, přerušte používání. Používejte pouze do podpaží. (prodejparfemu.cz)

Old Spice Odor Blocker tuhý deodorant 50 ml

Old Spice Odor Blocker tuhý deodorant 50 ml

Popis Zbavte se tělesného zápachu až na 48 hodin. Struktura:  Cyclopentasiloxane, Stearyl alcohol, Aluminum chlorohydrate, C12-15 alkyl benzoate, Talc, PPG-14 butyl ether, Hydrogenated castor oil, Paraffinum liquidum, Petrolatum, Cyclodextrin, Parfum, BHT, Aqua, Behenyl alcohol, Arachidyl alcohol, Benzyl salicylate, Linalool, Limonene, Hexyl cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Citronellol, Hydroxycitronellal, Garaniol, Citral   Použití: aplikujte do podpaží.   Výška: 116, Šířka: 65, Hloubka:32   Rozměry balení: 50ml   Hrubá hmotnost: 96 … (ageo.cz)

Nivea Men Fresh Active tuhý deodorant 40 ml

Nivea Men Fresh Active tuhý deodorant	 40 ml

Popis Spolehlivá 48h ochrana proti pachu potu a péče o pokožku podpaží. Struktura: Aqua, Propylene glycol, PEG-8, Palmitic acid, Stearic acid, Parfum, Butyloctanoic acid, Ethylhexylglycerin, Maris limus extract, Ostrea shell extract, Persea gratissima oil, Octyldodecanol, Distarch phosphate, Myristic acid, Arachidic acid, Oleic acid, Geraniol, Benzyl alcohol Vlastnosti Neobsahuje etylalkohol Skladování a použití … (ageo.cz)

NIVEA Deo Tuhý AP B&W Clear 40ml

NIVEA Deo Tuhý AP B&W Clear 40ml

(benu.cz)

Nivea Men Cool Kick tuhý deodorant 40 ml

Nivea Men Cool Kick tuhý deodorant 40 ml

Vlastnosti Neobsahuje etylalkohol Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníBulharštinaChorvatštinaČeštinaMaďarštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Tuhý deodorant Varianta - Cool Kick … (ageo.cz)

NIVEA Tuhý AP Protect&Care 40ml č. 85911

NIVEA Tuhý AP Protect&Care 40ml č. 85911

(benu.cz)

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo tuhý deodorant 75g

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo tuhý deodorant 75g

Deodorant s vůní Acqua Di Giò Profumo, který zaručuje příjemný pocit během celého dne. (fann.cz)

Boss No. 6 Bottled Unlimited - tuhý deodorant 75 ml

Boss No. 6 Bottled Unlimited - tuhý deodorant 75 ml

Boss No. 6 Unlimited od značky Hugo Boss je aromatická, fougerová vůně pro nezkrotné muže. Unlimited představuje další verzi původní vůně Boss No. 6, která patří k nejoblíbenějším parfémům na trhu již od roku 1998! Boss No. 6 Unlimited nezná mezí, je divoká a extrémní. Otevírá se ostrými tóny svěží máty, které přecházejí v labdanum a vše uzavírají sametové dřevité akordy. Na trh byla uvedena v roce 2014. (ageo.cz)

Nivea Fresh Natural dámský deodorant - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Nivea Fresh Natural dámský deodorant - Tuhý dámský deodorant 40 ml

Fresh Natural Deodorant - Tuhý deodorant - deodorant Fresh Natural s mořskými minerály zajistí účinnou ochranu a pocit svěžesti po celých 48 hodin - 48hodinová ochrana - s jemnou svěží vůní - bez barviv Použití: Aplikujte na pokožku podpaží. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

NIVEA Deo ženy FRESH NATURAL tuhý 40ml č.82892

NIVEA Deo ženy FRESH NATURAL tuhý 40ml č.82892

(benu.cz)

Nivea Men Protect & care tuhý antiperspirant 40ml 40 ml

Nivea Men Protect & care tuhý antiperspirant 40ml 40 ml

Vlastnosti Neobsahuje etylalkohol Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníBulharštinaChorvatštinaČeštinaMaďarštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Tuhý… (ageo.cz)

Dove Original dámský deodorant 24h - dámský deodorant 75 ml

Dove Original dámský deodorant 24h - dámský deodorant 75 ml

Original Deodorant 24h - Deodorant - poskytuje dokonalou ochranu proti pocení po dobu 24h a zároveň pečuje o citlivou pokožku v podpaží díky složení obohacenému o vitamin E a 1/4 hydratačního krému - neobsahuje alkohol a nedráždí pokožku ihned po oholení - díky jemné mýdlové vůni se budete cítit svěží (prodejparfemu.cz)

Dove Talco dámský deodorant 24h - dámský deodorant 75 ml

Dove Talco dámský deodorant 24h - dámský deodorant 75 ml

Talco Deodorant 24h - Deodorant - poskytuje dokonalou ochranu proti pocení po dobu 24h a zároveň pečuje o citlivou pokožku v podpaží, díky složení obohacenému o vitamin E a 1/4 hydratačního krému - nedráždí pokožku ihned po oholení - díky jemné vůni se budete cítit svěží (prodejparfemu.cz)

Dove Invisible Dry tuhý antiperspirant 40 ml

Dove Invisible Dry tuhý antiperspirant 40 ml

Popis Dove tuhý antiperspirant deodorant Invisible Dry poskytuje celodenní ochranu proti pocení. Obsahuje 1/4 hydratačního krému, je proto velmi jemný k Vaší pokožce a vhodný k použití ihned po depilaci. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Dojde-li k podráždění, přerušte používání. Používejte pouze do podpaží.  Výška: 118, Šířka: 57, Hloubka:32   Rozměry balení: 40ml   Hrubá hmotnost: 79 Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužívejte pouze do podpaží. Neaplikujte na… (ageo.cz)

Dove Powder soft tuhý antiperspirant 40 ml

Dove Powder soft tuhý antiperspirant 40 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužívejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - češtinaInstalační jazyk - češtinaJazyky na baleníBulharštinaChorvatštinaČeštinaEstonštinaMaďarštinaItalštinaLotyštinaLitevštinaMoldavštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Tuhý antiperspirantVarianta - Powder Soft (ageo.cz)

Dove Beauty Finish tuhý antiperspirant 40 ml

Dove Beauty Finish tuhý antiperspirant 40 ml

Popis Tuhý antiperspirant - vydrží až 48 hodin. Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Dojde-li k podráždění, přeruště používání. Složení: Cyclopentasiloxane, Aluminum zirconium tetrachlorohydrex GLY, Stearyl alcohol, C12-15 alkyl benzoate, PPG-14 butyl ether, Hydrogenated castor oil, Parfum, Dimethicone, Polyethylene, Helianthus annuus seed oil, Steareth-100, BHT, Mica, Titanium dioxide, Tocopheryl acetate, Citric acid, Benzyl alcohol, Hexyl cinnamal, Linalool, CI 77891 Výška: 126, Šířka: 61, Hloubka:31   Rozměry balení: 40ml   Hrubá hmotnost: 78 … (ageo.cz)

Dove Original 48h tuhý antiperspirant 40 ml

Dove Original 48h tuhý antiperspirant 40 ml

Popis Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Dojde-li k podráždění, přerušte používání. Používejte pouze do podpaží.   Výška: 117, Šířka: 57, Hloubka:32   Rozměry balení: 40ml   Hrubá hmotnost: 78 Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužívejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Podrobná data … (ageo.cz)

Dove Invisible Dry dámský deodorant 24h - dámský deodorant 75 ml

Dove Invisible Dry dámský deodorant 24h - dámský deodorant 75 ml

Invisible Dry Deodorant 24h - Deodorant - deodorant poskytuje dokonalou ochranu proti pocení po dobu 24h a zároveň pečuje o citlivou pokožku v podpaží díky složení obohacenému o 1/4 hydratačního krému - nedráždí pokožku ihned po oholení - nezanechává stopy na barevném oblečení - díky jemné mýdlové vůni se budete cítit svěží (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít