Dorian: hledá se dori - cd (3822560)

Produkt Dorian: hledá se dori - cd (3822560) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Dorian: hledá se dori - cd (3822560) upraviť a produkt hľadať znova.

Dorian: Hledá se Dori - CD (3822560)

Dorian: Hledá se Dori - CD (3822560)
Detail

Hudební CD - Dorian, 22 letý pražský raper původem z Krkonoš. Na svém kontě má doposud několik milionových tracků a videoklipů. Dorian, 22 letý pražský raper původem z Krkonoš. Na svém kontě má doposud několik milionových tracků a videoklipů. Rok vydání . 2021 Seznam stop CD Lžu, lže / Jednou ft. Grey256 / Kruh ft. Grey256 / Backdrop / Cruisim / S tebou ft. Koukr / High ft. Psycho Rhyme / Hlavně nenaříkej / Hledá se Dori / Full gaz / Nejsem drunk ft. Totally Nothin / Antidepresivum / Starší ségra (alza.cz)

Podobné produkty ako Dorian: Hledá se Dori - CD (3822560) , Dorian: hledá se dori - cd (3822560)

Dorian, Grey256: OSN - CD (9029623539)

Dorian, Grey256: OSN - CD (9029623539)
Detail

Hudební CD - Příležitostný projekt dvou předních českých rapperů a producenta, který si říká maxipejsek. Album obsahuje deset skladeb, v nichž se Dorian a Grey256 pravidelně střídají a řeší tradiční témata jako drogy, holky, parties, peníze, konkurence apod. Příležitostný projekt dvou předních českých rapperů a producenta, který si říká maxipejsek. Album obsahuje deset skladeb, v nichž se Dorian a Grey256 pravidelně střídají a řeší tradiční témata jako drogy, holky, parties, peníze, konkurence apod. Dorian býval členem rapové crew okolo labelu Blakkwood. Na populární značce vydal několik velmi úspěšných desek, v březnu 2021 však vydavatelství opustil. Jeho mladší bratr Grey256 působí už třetím rokem u Warner Music. Oba patří k nejvýraznějším reprezentantům trapové scény u nás a mají v repertoáru několik opravdu populárních singlů (např. Sladká, Se zeptej, LaLaLa, NMVR, Praha II). Rok vydání : 2022 Seznam stop CD OSN / Užívám / 1000 problémů / Track 4 /... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dorian, Grey256: OSN - CD (9029623539) , Dorian, grey256: osn - cd (9029623539)

Mandrage: Hledá se žena (2009) - CD (2726703)

Mandrage: Hledá se žena (2009) - CD (2726703)
Detail

Hudební CD - Plzeňští MANDRAGE (čti Mandraže) zjevení letošních letních a podzimních hitparád, přicházejí po aktuálním megahitu "Hleda se žena" a stejnejmenném videoklipu, který je dosud největším úspěchem v jejich dosavadní kariéře s netrpělivě očekávaným novým albem. Není u nás mnoho takových rockových formací, které dokáží zaujmout nejen na podiu, ale přesvědčit i hitem !!! Mandrage jdou do toho s veškerým odhodláním. Tentokrát pod zkušeným producentským dohledem Pavla Karlíka (Wanastowi Vjecy, Divokej Bill, Michal Hrůza a další) totiž dokončili nové album, které jak se zdá, zdejší scénu poněkud rozvíří... Kapela od svého debutu posílena o nové zkušenosti nabité na desítkách koncertů, mj. v roli hosta na posledním turné Pehy a populárních Wanastowek, neztratila nic ze své pověstné energie a navíc získala rozhled a chuť experimentovat. Mladí a neklidní s charismatickým projevem, výrazným tahem na branku, ale i citem pro silné melodie, to myslí vážně s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mandrage: Hledá se žena (2009) - CD (2726703) , Mandrage: hledá se žena (2009) - cd (2726703)

Young Adult ELI Readers 3/B1: The Picture of Dorian Gray+CD - Oscar Wilde

Young Adult ELI Readers 3/B1: The Picture of Dorian Gray+CD - Oscar Wilde
Detail

Late nineteenth-century London: a city of contrasts. Great wealth and terrible poverty, beauty and ugliness, purity and immorality. Oscar Wilde takes the reader into this strange and fascinating world through the strange story of the picture of Dorian Gray. Young, handsome and innocent, the aristocratic Dorian is visiting his friend, the kind and gentle painter Basil Hallward, when he meets Lord Henry Wotton. Entertaining and cynical, Lord Henry introduces Dorian to the idea of a world where the only value is beauty, and everything must serve this ideal. But how can Dorian survive ageing and ugliness? In front of his beautiful portrait, painted by Hallward, Dorian makes a terrible wish. This wish will come true, dragging Dorian into a world of the senses, of beauty and joy, but also of terror, of fear and ultimately of murder? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Young Adult ELI Readers 3/B1: The Picture of Dorian Gray+CD - Oscar Wilde , Hledá se princezna - dvd (n02396)

Skořicový klobouk Dorian

Skořicový klobouk Dorian
Detail

Skořicový klobouk Dorian z kategorie Dámské klobouky značky ChicChic, velikost , barva hnědá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Skořicový klobouk Dorian , Sametové omalovánky hledá se dory

Černý klobouk Dorian

Černý klobouk Dorian
Detail

Černý klobouk Dorian z kategorie Dámské klobouky značky ChicChic, velikost , barva černá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Černý klobouk Dorian , Hledá se nemo - dvd (d00212)

Béžový klobouk Dorian

Béžový klobouk Dorian
Detail

Béžový klobouk Dorian z kategorie Dámské klobouky značky ChicChic, velikost , barva béžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Béžový klobouk Dorian , Hledá se yetti - dvd (n03142)

Světle béžový klobouk Dorian

Světle béžový klobouk Dorian
Detail

Světle béžový klobouk Dorian z kategorie Dámské klobouky značky ChicChic, velikost , barva béžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Světle béžový klobouk Dorian , Hledá se dory - blu-ray (d00992)

Světle růžový klobouk Dorian

Světle růžový klobouk Dorian
Detail

Světle růžový klobouk Dorian z kategorie Dámské klobouky značky ChicChic, velikost , barva růžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Světle růžový klobouk Dorian , Günther -hledá se dory 115x63 cm (4001664012220)

Světle fialový klobouk Dorian

Světle fialový klobouk Dorian
Detail

Světle fialový klobouk Dorian z kategorie Dámské klobouky značky ChicChic, velikost , barva fialová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Světle fialový klobouk Dorian , Hledá se vévodkyně (978-83-276-7527-9)

The Picture of Dorian Gray

The Picture of Dorian Gray
Detail

Audiokniha MP3 Oscar Wilde, čte Rodilý mluvčí Audiokniha The Picture of Dorian Gray namluvená rodilým mluvčím. Jazyková úroveň B1 pro středně pokročilé posluchače. Late nineteenth-century London: a city of contrasts. Great wealth and terrible poverty, beauty and ugliness, purity and immorality. Oscar Wilde takes the reader into this strange and fascinating world through the strange story of the picture of Dorian Gray. Young, handsome and innocent, the aristocratic Dorian is visiting his friend, the kind and gentle painter Basil Hallward, when he meets Lord Henry Wotton. Entertaining and cynical, Lord Henry introduces Dorian to the idea of a world where the only value is beauty, and everything must serve this ideal. But how can Dorian survive ageing and ugliness? In front of his beautiful portrait, painted by Hallward, Dorian makes a terrible wish. This wish will come true, dragging Dorian into a world of the senses, of beauty and joy, but also of terror, of... (alza.cz)

Podobné produkty ako The Picture of Dorian Gray , Hledá se dory - characters 315 ml - hrnek (m00126)

ETA Váha kuchyňská Dori

Detail

Váha zvládá měření v různých jednotkách vč. jednotek angloamerické měrné soustavy. Digitální kuchyňská váha Dori značky Eta má odnímatelnou mísu o objemu 2 l. (mall.cz)

Podobné produkty ako ETA Váha kuchyňská Dori , Hledá se doprovod! (978-80-267-1561-0)

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI S

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI S
Detail

Modelka měří 173 cm, váží 54 kg a má na sobě velikost S. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI S , Hledá se flíček (978-80-7543-732-7)

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI S

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI S
Detail

Modelka měří 173 cm, váží 54 kg a má na sobě velikost S. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI S , Hledá se otec (978-83-276-7770-9)

Jacob se odhodlá milovat - Florescu Catalin Dorian

Jacob se odhodlá milovat - Florescu Catalin Dorian
Detail

Románový epos líčí barvité a dramatické osudy rodiny lotrinských kolonistů v rumunském Banátu v širokém záběru od třicetileté války po první polovinu 20. století. Autor zde vykresluje člověka jak rozpolcenou bytost, již žene vpřed touha a strach. Do detailů, a přitom se spádem evokuje krutý archaický svět, který nás děsí, ale jenž dovede být i krásný a něžný. Pro sedláky jsou v tomto světě půda, pole a majetek vším. Neváhají obětovat cokoli, jen aby si je udrželi - dokonce i své nejbližší. S touto křehkou a zároveň napínavou knihou dostáváme do rukou dech beroucí koncentrát středoevropských dějin, s jejich válkami, diktaturami i deportacemi. Je to živý obraz světa, který stále nedošel pokoje. Catalin Dorian Florescu se narodil v roce 1967 v Temešváru. Rumunsko opustil s rodiči v roce 1982 a od té doby žije v Curychu, kde vystudoval psychologii. Šest let pracoval v oblasti léčby drogových závislostí. Od roku 2001 působí jako spisovatel, dosud vydal pět románů, ale publikuje také eseje, povídky a články v německy psaných novinách a antologiích. Za nejnovější román Jacob se odhodlá milovat získal autor v roce 2011 Švýcarskou knižní cenu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jacob se odhodlá milovat - Florescu Catalin Dorian , Malování podle barev hledá se dory: procvič si barvy se svými kamarády!

TV stolek DORIAN dub riviera/bílá lesklá

TV stolek DORIAN dub riviera/bílá lesklá
Detail

TV stolek DORIAN představuje kompaktní a praktický celek. Jeho přední plochy jsou provedeny ve vysokém lesku, které dodávají TV komodě/stolku na eleganci. Otevřený prostor v podobě dvou samostatných přihrádek, které umožňují uložení multimediálního zařízení a ulehčuje tak jeho dostupnost při běžném používání. Uprostřed v dolní části se nachází přihrádka s výklopnými dvířky a na bocích dvoje dvířka se systémem pohodlného a bez úchytového otevírání „push-to-open“. Pokud tedy chcete dvířka otevřít, stačí jen lehce zatlačit na přední stranu a dvířka se otevřou. Za každými bočními dvířky se nachází 1 výškově nastavitelná police, která umožňuje individuálně přizpůsobit prostor vašim potřebám. Vysoká nosnost TV stolku až do 120 kg. Rychlá a snadná montáž. (sconto.cz)

Podobné produkty ako TV stolek DORIAN dub riviera/bílá lesklá , Hledá se dory 3d+2d (2 disky) - blu-ray (d00996)

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI L

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI L
Detail

Modelka měří 173 cm, váží 54 kg a má na sobě velikost S. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI L , Příběhy o mašinkách: hledá se hugo (978-80-7567-004-5)

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI XS

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI XS
Detail

Modelka měří 173 cm, váží 54 kg a má na sobě velikost S. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI XS , Omalovánka s vodovými barvami hledá se dory: zábava pro každé tvořivé dítě!

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI L

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI L
Detail

Modelka měří 173 cm, váží 54 kg a má na sobě velikost S. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI L , Hledá se puffy práce s daty a datová výchova první detektivka (978-80-7489-785-6)

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI M

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI M
Detail

Modelka měří 173 cm, váží 54 kg a má na sobě velikost S. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI M , Nora hledá vraha (978-80-756-5499-1)

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI M

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI M
Detail

Modelka měří 173 cm, váží 54 kg a má na sobě velikost S. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI M , Zn. blondýna hledá… (978-80-754-3407-4)

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI XS

Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI XS
Detail

Modelka měří 173 cm, váží 54 kg a má na sobě velikost S. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Dámské kalhoty Pepe Jeans DORI XS , Adéla hledá ideál (978-80-86713-70-0)

Dětská gumička do vlasů Jamiks DORI

Dětská gumička do vlasů Jamiks DORI
Detail

Čelenka z kolekce Jamiks. Model z textilního materiálů. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dětská gumička do vlasů Jamiks DORI , Kdo hledá, najde (978-80-88268-01-7)

Dětská gumička do vlasů Jamiks DORI

Dětská gumička do vlasů Jamiks DORI
Detail

Čelenka z kolekce Jamiks. Model z textilního materiálů. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dětská gumička do vlasů Jamiks DORI , Tasemnice hledá byt (978-80-275-1371-0)

ETA Váha kuchyňská Dori 6778 90000

ETA Váha kuchyňská Dori 6778 90000
Detail

ETA Váha kuchyňská Dori 6778 90000 Digitální nerezová kuchyňská váha ETA Dori s vysokou přesností vážení. S kuchyňskou váhou ETA Dori si navážíte suroviny v gramech i librách s rozlišením až na 1 gram. S programem měření mléka a vody můžete s vysokou přesností odměřovat také tekutiny, a to v mililitrech nebo uncích. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako ETA Váha kuchyňská Dori 6778 90000 , Tlapka hledá domov (978-80-242-7622-9)

The Picture of Dorian Gray - Oscar Wilde - audiokniha

The Picture of Dorian Gray - Oscar Wilde - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Audiokniha The Picture of Dorian Gray namluvená rodilým mluvčím. Jazyková úroveň B1 pro středně pokročilé posluchače. Late nineteenth-century London: a city of contrasts. Great wealth and terrible poverty, beauty and ugliness, purity and immorality. Oscar Wilde takes the reader into this strange and fascinating world through the strange story of the picture of Dorian Gray. Young, handsome and innocent, the aristocratic Dorian is visiting his friend, the kind and gentle painter Basil Hallward, when he meets Lord Henry Wotton. Entertaining and cynical, Lord Henry introduces Dorian to the idea of a world where the only value is beauty, and everything must serve this ideal. But how can Dorian survive ageing and ugliness? In front of his beautiful portrait, painted by Hallward, Dorian makes a terrible wish. This wish will come true, dragging Dorian into a world of the senses, of beauty and joy, but also of terror, of fear and ultimately of murder… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Picture of Dorian Gray - Oscar Wilde - audiokniha , Luna hledá domov (978-80-242-7928-2)

The Picture of Dorian Gray/Obraz Doriana Graye

The Picture of Dorian Gray/Obraz Doriana Graye
Detail

Jazyková úroveň B1 - B2. Podle příběhu Oscara Wilda. (patro.cz)

Podobné produkty ako The Picture of Dorian Gray/Obraz Doriana Graye , Markýz hledá ženu (978-80-271-3650-6)

Hledá se Dory omalovánka

Hledá se Dory omalovánka
Detail

Vodové barvy, štětec i listy k vymalování pěkně pohromadě! Ideální balení pro všechny děti, které si rády malují!Obsahuje 10 listů k vybarvení, 6 vodových barev a dřevěný štětec. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Dory omalovánka , Zakázanýovoce: svět se změnil - cd (8594030604328)

Hledá se Dory omalovánka

Hledá se Dory omalovánka
Detail

Vymaluj si obrázek! Děti si vymalováním obrázků užijí spoustu zábavy, zároveň si zdokonalují i své grafomotorické dovednosti a učí se správnému uchopení psacích potřeb. Obsahuje 10 listů k vybarvení, 8 vodových barev a dřevěný štětec. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Dory omalovánka , Wohnout: pedro se vrací - cd (9029536277)

Hledá se Dory (DVD)

Hledá se Dory (DVD)
Detail

Hledá se Dory je film plný nezapomenutelných postav, ohromující animace a vynikajících bonusů. V animovaném filmu od studií Disney Pixar Hledá se Dory se na stříbrná plátna vrací oblíbená modrá rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Pak si ale Dory z ničeho nic vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče. Společně s Marlinem a Nemem se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem, až do prestižního Mořského akvária v Kalifornii, kde se léčí nemocní mořští živočichové. Při hledání maminky a tatínka potkává Dory tři svérázné obyvatele Mořského akvária: První je Hank, nerudný chobotničák, který úspěšně uniká zřízencům; druhý je Bailey, samec běluhy, který sám sebe přesvědčil, že mu nefunguje echolokace, a třetí je krátkozraká velryba jménem Naděje. Při prohledávání moderního akvária dojde Dory se svými kamarády k poznání, že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům, a že to nejdůležitější na světě je přátelství a rodina.V českém znění: Ivan Trojan - Albert Brooks (Marlin), Barbora Munzarová - Ellen DeGeneres (Dory), Šimon Fikar - Hayden Rolence (Nemo), Otto Rošetzký - Willem Dafoe (Gill), Karel Gult - Brad Garrett (Baloun) + Stephen Root (Bubla), Zuzana Skalická - Allison Janney (Hvězda), Otakar Brousek ml. - Austin Pendleton (Zurčík) + Ty Burrell (Bailey), Bohuslav Kalva - Joe Ranft (Jacques), Jiří Macháček - Andrew Stanton (Bourák), Matěj Havelka - Nicholas Bird (Tryskáč), Jiří Štěpnička - Bob Peterson (pan Ray), Marek Eben - Sigourney Weaver (Marek Eben), Jaromír Meduna - Ed O'Neill (Hank), Anna Brousková - Kaitlin Olson (Naděje), Simona Postlerová - Diane Keaton (Jenny), Petr Gelnar - Eugene Levy (Charlie), Michal Dlouhý - Idris Elba (Fluke), Zbyšek Pantůček - Dominic West (Rudder) + (Měsíčník), Zdeněk Štěpán - John Ratzenberger (krabík Bill), Kristýna Skružná - Vicki Lewis (Deb), Linda Křišťálová - Sloane Murray (malá Dory), Adéla Nováková - Lucia Geddes (náctiletá Dory) + (rybí kluk), Radka Stupková - Kate McKinnon (paní Stanová), Ladislav Cigánek - Bill Hader (pan Stan), Jiří Ployhar (závozník) (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Dory (DVD) , Chuej kche hledá cestu (978-80-257-0092-1)

Hledá se princezna (DVD)

Hledá se princezna (DVD)
Detail

Kouzelný příběh Ruslana a Mily se odehrává v době statečných rytířů, krásných princezen a zlých čarodějů. Ruslan je kočovný herec, který však sní o titulu rytíře. Když potká krásnou Milu, na první pohled se do ní zamiluje. Když ale strašlivý čaroděj Černomor Milu unese, vydává se Ruslan bez okolků na záchrannou výpravu… Podaří se mu zdolat všechny nástrahy a dokázat, že skutečná láska je silnější než jakékoliv čáry? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hledá se princezna (DVD)

Hledá se Yetti (DVD)

Hledá se Yetti (DVD)
Detail

Letos jsou v módě chlupáči. Pan Článek je legrační a roztomilou postavou v dobrodružném rodinném snímku od cenami ověnčeného studia Laika. Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit - Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem. Pan Článek - lehce bláznivý, překvapivě bystrý a citlivý tvor, který představuje posledního jedince svého druhu, čelí osamělosti a věří, že Sir Lionel je jediným mužem, který mu může pomoci. Ti dva spolu s nezávislou a vynalézavou Adelinou Fortnightovou zažívají odvážné dobrodružství, které směřuje k jedinému cíli - bájnému údolí Šangri-La.V českém znění: Michal Holán - Zach Galifianakis (pan Článek), Filip Jančík - Hugh Jackman (sir Lionel Frost), Vanda Konečná - Zoe Saldana (Adelina Fortnightová), Jiří Schwarz - Stephen Fry (lord Piggot-Dunceb), Pavel Tesař - Matt Lucas (pan Collick), Miroslav Saic - Humphrey Ker (generál Pugh), Tomáš Borůvka - Timothy Olyphant (Willard Stenk), Zdeněk Maryška - Adam Godley (lord Bilge), Pavel Rímský - Richard Miro (Ricardo), Lucie Svobodová - Amrita Acharia (Ama Lhamu), Eva Miláčková - Ching Valdes-Aran (Gamu), Dagmar Čárová - Emma Thompson (Náčelnice), Bořek Slezáček, Zbyšek Horák, Václav Rašilov, Kateřina Lojdová, Marika Šoposká, Zdeněk Podhůrský, Vendula Příhodová, Ivan Jiřík, Hana Ševčíková, Ondřej Kavan, Petr Gelnar, Andrea Daňková (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Yetti (DVD)

REXhry Hledá se hrdina

REXhry Hledá se hrdina
Detail

Karetní hra, ve které mohou hráči uplatnit správné tipování, ale i blafování. Úkolem hráčů je snaha získat v každém kole jednoho ze sedmičky hrdinů tak, aby se jim podařilo sestavit šestici různých. Takto mohou dosáhnout vítězství. Úskalím je, že hráči najímají hrdiny tajně a pokud se sejdou dva stejní v jedné ruce, utíkají oba. Kupte dětem karetní hru a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 10 let Počet hráčů: 3 - 5 Průměrná doba hra: 30 min. Rozměr balení: 14 x 4 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako REXhry Hledá se hrdina

Hledá se Dory omalovánka

Hledá se Dory omalovánka
Detail

Vymaluj si obrázek! Děti si vymalováním obrázků užijí spoustu zábavy, zároveň si zdokonalují i své grafomotorické dovednosti a učí se správnému uchopení psacích potřeb. Obsahuje 10 listů k vybarvení, 8 vodových barev a dřevěný štětec. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Dory omalovánka

Hledá se Nemo (DVD)

Hledá se Nemo (DVD)
Detail

DVD film Hledá se Nemo [Finding Nemo, 2003]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Ponořme se pod mořskou hladinu, kde se odehrává napínavý příběh HLEDÁ SE NEMO. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Nemo (DVD)

Magnet Hledá se Dory

Magnet Hledá se Dory
Detail

Balení obsahuje 4 tvarované pop up magnety, které drží ma jakémkoli magnetickém povrchu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Magnet Hledá se Dory

Zrcadlová četba - The Picture of Dorian Gray - Oscar Wilde

Zrcadlová četba - The Picture of Dorian Gray - Oscar Wilde
Detail

V tomto slavném díle, svém jediném románu, Wilde vypráví příběh arogantního, nabubřelého a narcistického Doriana Graye, jenž vyměnil svou duši za věčné mládí. Jak Dorian propadá životu ve zločinu a skandálním požitkářství, jeho tělo zůstává nedotčeno časem, zatímco jeho nový portrét se den za dnem mění v ohyzdný obraz jeho ďábelské duše, jenž musí skrývat před světem. Dorianova neskutečná krása jej chrání před podezřením společnosti, která povrchně soudí podle vzhledu. Gray se však musí doznat ke svým činům a konečně nést následky svého bezohledného života. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zrcadlová četba - The Picture of Dorian Gray - Oscar Wilde

Strašidelná knihovna - Poplach u hasičů - Dori Butlerová Hillestad

Strašidelná knihovna - Poplach u hasičů - Dori Butlerová Hillestad
Detail

Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Povídá se, že na místní hasičské stanici mají trable s novým psem Sparkym. Z neznámých důvodů štěká a vyje před dveřmi do klubovny. Když jeden z hasičů spatří v noci stín, který se plíží stanicí, je jasné, že Klárka a Kaz mají nový případ. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Strašidelná knihovna - Poplach u hasičů - Dori Butlerová Hillestad

Strašidelná knihovna Poplach u hasičů - Butlerová Hillestad Dori

Strašidelná knihovna Poplach u hasičů - Butlerová Hillestad Dori
Detail

Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Povídá se, že na místní hasičské stanici mají trable s novým psem Sparkym. Z neznámých důvodů štěká a vyje před dveřmi do klubovny. Když jeden z hasičů spatří v noci stín, který se plíží stanicí, je jasné, že Klárka a Kaz mají nový případ. (patro.cz)

Podobné produkty ako Strašidelná knihovna Poplach u hasičů - Butlerová Hillestad Dori

Hledá se Dory (BLU-RAY)

Hledá se Dory (BLU-RAY)
Detail

Hledá se Dory je film plný nezapomenutelných postav, ohromující animace a vynikajících bonusů. V animovaném filmu od studií Disney Pixar Hledá se Dory se na stříbrná plátna vrací oblíbená modrá rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Pak si ale Dory z ničeho nic vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče. Společně s Marlinem a Nemem se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem, až do prestižního Mořského akvária v Kalifornii, kde se léčí nemocní mořští živočichové. Při hledání maminky a tatínka potkává Dory tři svérázné obyvatele Mořského akvária: První je Hank, nerudný chobotničák, který úspěšně uniká zřízencům; druhý je Bailey, samec běluhy, který sám sebe přesvědčil, že mu nefunguje echolokace, a třetí je krátkozraká velryba jménem Naděje. Při prohledávání moderního akvária dojde Dory se svými kamarády k poznání, že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům, a že to nejdůležitější na světě je přátelství a rodina.V českém znění: Ivan Trojan - Albert Brooks (Marlin), Barbora Munzarová - Ellen DeGeneres (Dory), Šimon Fikar - Hayden Rolence (Nemo), Otto Rošetzký - Willem Dafoe (Gill), Karel Gult - Brad Garrett (Baloun) + Stephen Root (Bubla), Zuzana Skalická - Allison Janney (Hvězda), Otakar Brousek ml. - Austin Pendleton (Zurčík) + Ty Burrell (Bailey), Bohuslav Kalva - Joe Ranft (Jacques), Jiří Macháček - Andrew Stanton (Bourák), Matěj Havelka - Nicholas Bird (Tryskáč), Jiří Štěpnička - Bob Peterson (pan Ray), Marek Eben - Sigourney Weaver (Marek Eben), Jaromír Meduna - Ed O'Neill (Hank), Anna Brousková - Kaitlin Olson (Naděje), Simona Postlerová - Diane Keaton (Jenny), Petr Gelnar - Eugene Levy (Charlie), Michal Dlouhý - Idris Elba (Fluke), Zbyšek Pantůček - Dominic West (Rudder) + (Měsíčník), Zdeněk Štěpán - John Ratzenberger (krabík Bill), Kristýna Skružná - Vicki Lewis (Deb), Linda Křišťálová - Sloane Murray (malá Dory), Adéla Nováková - Lucia Geddes (náctiletá Dory) + (rybí kluk), Radka Stupková - Kate McKinnon (paní Stanová), Ladislav Cigánek - Bill Hader (pan Stan), Jiří Ployhar (závozník)Bonusy:• Ptáčátko• Rozhovory z Mořského akvária• Chobotničák, který málem zničil Pixar• Čem jsme to mluvili?• Jedeme spolu• Animace & herectví• Hluboko v chaluhách• Vlastnosti tvorů• Komentář k filmu• Informace (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Dory (BLU-RAY)

Dino Hledá se Dory hra

Dino Hledá se Dory hra
Detail

Dino Hledá se Dory Hra Dory Zatoulaná Dory v hlubinách oceánu je známá postavička animovaného velkofilmu. V této hře mohou děti pomoci rybce nalézt její rodinu. To, jak se jim bude dařit bude určovat na hrací desce barevná kostka. Výhodou hry je, že si ji mohou zahrát i děti, které zatím neumějí počítat. Obssah balení: 1 herní plán, 6 figurek různých barev 1 barevná hrací kostka, pravidla Pomozte Dory dorazit k její rodině! Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 2-6 Délka hry: 15 min. Materiál: karton, plast Rozměry balení: 29 x 20 x 6 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Hledá se Dory hra

Hledá se hvězda - Brodecká Lenka

Hledá se hvězda - Brodecká Lenka
Detail

Za sedmero horami a sedmero staletími leží království Zářivé hvězdy. Dlouhá léta tam vládl klid a mír, protože zemi chránil bájný meteorit, který kdysi spadl z nebe. Všichni zločinci se té zázračné noci rázem změnili v kamenná vejce. Zlo zmizelo. Avšak v den, kdy začíná náš příběh, v týž den, kdy na královský hrad přichází nový kašpárek, se náhle ukáže, že Zářivou hvězdu — onen bájný meteorit — někdo ukradl. V kamenných vejcích to pracuje, hrad s napětím očekává útok zlých sil. Existuje jediný způsob, jak zabránit katastrofě: vypátrat zloděje a Zářivou hvězdu na hrad vrátit. Tohoto převelikého úkolu se zhostí dvojice detektivů, které si zamilujete: potutelný kašpárek s jednou rolničkou a malá, trochu osamělá princezna. Podaří se jim království zachránit? Půvabný „románek o zločinu a lásce“ pobaví čtenáře všeho věku, nejvíce však děti od sedmi do dvanácti let. Pro čtenáře od sedmi let (patro.cz)

Podobné produkty ako Hledá se hvězda - Brodecká Lenka

Hledá se Flíček - Grezlová Otilie K.

Hledá se Flíček - Grezlová Otilie K.
Detail

Proč Flíček všechny Barborčiny kamarády tak nadšeně vítá a má je tolik rád? Bára žárlí a s kamarády se málem rozkmotří. Jednoho dne si Flíček usmyslí, že se za svou paničkou a jejími kamarády vydá do školy autobusem. Jenže Barborku nenašel a domů také netrefí… (patro.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Flíček - Grezlová Otilie K.

Hledá se Yetti - DVD (N03142)

Hledá se Yetti - DVD (N03142)
Detail

Film na DVD - Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit Yettiho... A najde jej! Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem. Pan Článek - lehce bláznivý, překvapivě bystrý a citlivý tvor, který představuje posledního jedince svého druhu, čelí osamělosti a věří, že Sir Lionel je jediným mužem, který mu může pomoci. Ti dva spolu s nezávislou a vynalézavou Adelinou Fortnightovou zažívají odvážné dobrodružství, které směřuje k jedinému cíli - bájnému údolí Šangri-La. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Yetti - DVD (N03142)

Hledá se Nemo - DVD (D00212)

Hledá se Nemo - DVD (D00212)
Detail

Film na DVD - Nebojácnou malou rybku Nemo uloví potápěč a odveze daleko od domova do svého akvária. Jeho velmi starostlivý otec Marlin se ihned vydá za svým synkem na dalekou pouť. K němu se připojí Dory, milá rybka, která ovšem trpí poruchou krátkodobé paměti... Nebojácnou malou rybku Nemo uloví potápěč a odveze daleko od domova do svého akvária. Jeho velmi starostlivý otec Marlin se ihned vydá za svým synkem na dalekou pouť. K němu se připojí Dory, milá rybka, která ovšem trpí poruchou krátkodobé paměti. Na cestě spolu potkají vegetariánské žraloky, frajerské želví surfaře, fascinující medúzy a stále hladové racky! Bonusy: • Knick-knack - kinoupoutávka • Hledá se Nemo - filmaři u kulatého stolu • Akvárium (alza.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Nemo - DVD (D00212)

Sametové omalovánky Hledá se Dory

Sametové omalovánky Hledá se Dory
Detail

Omalovánky - 6 ks velkých sametových obrázků, 6 ks barevných pastelek v pouzdře Obsahuje 6 velkých sametových obrázků a 6 barevných pastelek v pouzdře. Sametová vrstva pomáhá udržet tah dětské ruky ve vyznačené oblasti a zabraňuje tak přetahování kontur. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sametové omalovánky Hledá se Dory

Hledá se Dory - DVD (D01202)

Hledá se Dory - DVD (D01202)
Detail

Film na DVD - Zapomnětlivá modrá rybka Dory se jednou rozpomene, že i ona má rodiče, kteří po ní možná někde pátrají. Společně s Marlinem a Nemem se vydává svou rodinu hledat... Zapomnětlivá modrá rybka Dory se jednou rozpomene, že i ona má rodiče, kteří po ní možná někde pátrají. Společně s Marlinem a Nemem se vydává svou rodinu hledat. Doprovází je nerudný chobotničák Hank, samec běluhy Bailey, který tvrdí, že jeho vrozená echolokace nefunguje, a krátkozraká žraločí kamarádka Naděje. Bonusy: • Ptáčátko (krátký film) • Komentář tvůrců (alza.cz)

Podobné produkty ako Hledá se Dory - DVD (D01202)

Hledá se princezna - DVD (N02396)

Hledá se princezna - DVD (N02396)
Detail

Film na DVD - Ruslan je kočovný herec, který však sní o titulu rytíře. Když potká krásnou Milu, na první pohled se do ní zamiluje. Když ale strašlivý čaroděj Černomor Milu unese, vydává se Ruslan bez okolků na záchrannou výpravu... Ruslan je kočovný herec, který však sní o titulu rytíře. Když potká krásnou Milu, na první pohled se do ní zamiluje. Když ale strašlivý čaroděj Černomor Milu unese, vydává se Ruslan bez okolků na záchrannou výpravu… Podaří se mu zdolat všechny nástrahy a dokázat, že skutečná láska je silnější než jakékoliv čáry? (alza.cz)

Podobné produkty ako Hledá se princezna - DVD (N02396)

Strašidelná knihovna – Ztracený duch - Dori Butlerová Hillestad - e-kniha

Strašidelná knihovna – Ztracený duch - Dori Butlerová Hillestad - e-kniha
Detail

eBook:,Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Procházet zdí mu moc nejde, ale protáhnout se klíčovou dírkou zvládá skvěle. Jednoho dne přijde silný vítr a odvane Kaze pryč od jeho rodiny. Zanese ho do vzdálené knihovny, kde potká Klárku – holčičku, která ho jako jediná vidí! Klárka se chce stát detektivem, a tak Kazovi slíbí, že mu s pátráním po rodičích pomůže. Stopa, po které se vydají, je přímo v knihovně. Před pár dny se totiž v jedné z místností začalo ozývat strašidelné kvílení, které děsí návštěvníky. Že by to byl někdo z Kazovy rodiny? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Strašidelná knihovna – Ztracený duch - Dori Butlerová Hillestad - e-kniha

Skládaný obraz IXXI – Hledá se Dory

Skládaný obraz IXXI – Hledá se Dory
Detail

Hledá se Dory vzniklo jako pokračování úspěšné pohádky Hledá se Nemo a IXXI vám přináší všechny důležité a zajímavé postavičky na svém obraze, který si můžete mimochodem libovolně přeskládat a nemusí mít nutně tvar čtverce. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Skládaný obraz IXXI – Hledá se Dory
Dorian: Hledá se Dori - CD (3822560), Dorian, Grey256: OSN - CD (9029623539), Mandrage: Hledá se žena (2009) - CD (2726703), Hledá se princezna - DVD (N02396), Sametové omalovánky Hledá se Dory, Hledá se Nemo - DVD (D00212), Hledá se Yetti - DVD (N03142), Hledá se Dory - Blu-ray (D00992), Günther -Hledá se Dory 115x63 Cm (4001664012220), Hledá se vévodkyně (978-83-276-7527-9), Hledá se Dory - Characters 315 ml - Hrnek (M00126), Hledá se doprovod! (978-80-267-1561-0), Hledá se Flíček (978-80-7543-732-7), Hledá se otec (978-83-276-7770-9), Malování podle barev Hledá se Dory: Procvič si barvy se svými kamarády!, Hledá se Dory 3D+2D (2 disky) - Blu-ray (D00996), Příběhy o mašinkách: Hledá se Hugo (978-80-7567-004-5), Omalovánka s vodovými barvami Hledá se Dory: Zábava pro každé tvořivé dítě!, Hledá se Puffy Práce s daty a datová výchova První detektivka (978-80-7489-785-6), Nora hledá vraha (978-80-756-5499-1), Zn. Blondýna hledá… (978-80-754-3407-4), Adéla hledá ideál (978-80-86713-70-0), Kdo hledá, najde (978-80-88268-01-7), Tasemnice hledá byt (978-80-275-1371-0), Tlapka hledá domov (978-80-242-7622-9), Luna hledá domov (978-80-242-7928-2), Markýz hledá ženu (978-80-271-3650-6), zakázanÝovoce: Svět se změnil - CD (8594030604328), Wohnout: Pedro se vrací - CD (9029536277), Chuej Kche hledá cestu (978-80-257-0092-1)