Doom eternal: deluxe edition - xbox digital (g7q-00159)

Produkt Doom eternal: deluxe edition - xbox digital (g7q-00159) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Doom eternal: deluxe edition - xbox digital (g7q-00159) upraviť a produkt hľadať znova.

Doom Eternal: Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00159)

Doom Eternal: Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00159)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, % Hra od studia Id Software, Doom Eternal, je střílečka z pohledu první osoby, kterou vydává společnost Bethesda Softworks Střílečka z pohledu první osoby Doom Eternal je pokračováním úspěšného restartu série z roku 2016. Příběh Doom Eternal, navazující na události z předchozího dílu, vás zavede na planetu Zemi, kde budete mít za úkol odrazit invazi démonů z pekla. Multifunkční Praetor oblek Masakrování démonů... (alza.cz)

Podobné produkty ako Doom Eternal: Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00159) , Doom eternal: deluxe edition - xbox digital (g7q-00159)

Doom Eternal - Xbox Digital (G7Q-00157)

Doom Eternal - Xbox Digital (G7Q-00157)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, % Hra od studia Id Software, Doom Eternal, je střílečka z pohledu první osoby, kterou vydává společnost Bethesda Softworks Střílečka z pohledu první osoby Doom Eternal je pokračováním úspěšného restartu série z roku 2016. Příběh Doom Eternal, navazující na události z předchozího dílu, vás zavede na planetu Zemi, kde budete mít za úkol odrazit invazi démonů z pekla. Multifunkční Praetor oblek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Doom Eternal - Xbox Digital (G7Q-00157) , Doom eternal - xbox digital (g7q-00157)

DOOM Eternal: The Ancient Gods -  Part Two - Xbox Digital (G7Q-00164)

DOOM Eternal: The Ancient Gods -  Part Two - Xbox Digital (G7Q-00164)
Detail

Herní doplněk / DLC - Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Prastaré zlo zmítá zemí ve hře DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two. Seberte roztříštěnou armádu Sentinelů a postavte se čelem samotnému Temnému pánu. Válka proti peklu DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two přináší epický závěr ságy DOOM. Připravte se na obléhání Immory, která tvoří poslední baštu temné říše a uzavřete démony v pekle.... (alza.cz)

Podobné produkty ako DOOM Eternal: The Ancient Gods -  Part Two - Xbox Digital (G7Q-00164) , Doom eternal: the ancient gods -  part one - xbox digital (g7q-00161)

DOOM Eternal: The Ancient Gods -  Part One - Xbox Digital (G7Q-00161)

DOOM Eternal: The Ancient Gods -  Part One - Xbox Digital (G7Q-00161)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, The Ancient Gods - Part One je první rozšiřující kampaň úspěšné hry DOOM Eternal. Pusťte se na vlastní misi. Probojujte se zpět do Urdaku a bojujte o osud vesmíru. Nová mise v říši Maykr Čeká vás ta nejtěžší zkouška. Odhalte korupci a nastolte nový řád. Legie pekla ničí nebesa a rozšiřují se i do dalších dimenzí.... (alza.cz)

Podobné produkty ako DOOM Eternal: The Ancient Gods -  Part One - Xbox Digital (G7Q-00161) , Minecraft legends: deluxe edition - xbox digital (g7q-00140)

Fallout 76: The Pitt Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00136)

Fallout 76: The Pitt Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00136)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, RPG a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Zažijte budoucnost na vlastní kůžiFallout 76: The Pitt Deluxe Edition Xbox Digital online RPG, ve kterém zamíříte do postapokalyptického univerza legendární série Fallout. Tentokrát budete přežívat v Západní Virginii, jež je dějištěm celého příběhu. Utopte svůj čas v Fallout 76: The Pitt Deluxe Edition Xbox DigitalCestujte po gigantickém otevřeném světě, jehož hlavním trumfem má být škála aktivit, které vám nabízí. Objevujte nová místa. Odkrývejte osudy obyvatel měst, putujte do testovacích center, nebo se prostě vydejte do podzemních krytů, jejichž úkolem bylo zachránit životy svých obyvatel. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fallout 76: The Pitt Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00136) , Doom eternal - xbox one (5055856422938)

Forza Horizon 5: Deluxe Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00127)

Forza Horizon 5: Deluxe Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00127)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live a Microsoft Store, české titulky, žánr: závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Tvoje ultimátní dobrodružství Horizonu čeká! Prozkoumej překrásné kraje Mexika, které se neustále vyvíjejí a ve kterých si užiješ neomezenou a zábavnou řidičskou akci ve stovkách nejlepších aut na světě. Deluxe Edition obsahuje plnou verzi hry a Car Pass. Vydejte se na výpravy v pestrém a neustále se měnícím otevřeném světě. Zábavné ježdění a závodění bez hranic v mexické krajině se stovkami nejlepších aut světa. Krásný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Forza Horizon 5: Deluxe Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00127) , Deathloop: deluxe edition - xbox series x|s / windows digital (g7q-00137)

Deathloop: Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00137)

Deathloop: Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00137)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live a Microsoft Store, žánr: akční a střílečky, Jeden den v časové smyčceDeathloop: Deluxe Edition Xbox Series X|S / Windows Digital je střílečkou z vlastního pohledu nové generace od Arkane Lyon, cenami ověnčeného studia stojícího za sérii Dishonored. Ve hře Deathloop se dva soupeřící zabijáci ocitnou na ostrově Blackreef v tajemné časové smyčce, v níž musejí navěky prožívat jeden a ten samý opakující se den. Vychutnejte si v Deathloop: Deluxe Edition Xbox Series X|S / Windows Digital volitelný multiplayerV roli Colta se vydáte napříč ostrovem po stopách svých cílů, pokusíte se prolomit časovou smyčku a získat svobodu. Celou dobu vám však po krku půjde Julianna, kterou může ovládat další hráč. Pokud máte zrovna náladu na nějakou podlost, ujměte se role Julianny,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Deathloop: Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00137) , Forza horizon 5: deluxe edition - xbox/win 10 digital (g7q-00127)

Forza Horizon 4: Deluxe Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00073)

Forza Horizon 4: Deluxe Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00073)
Detail

Hra na konzoli - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: závodní, % Exkluzivní pokračování závodní hry Forza Horizon 4 vyjde už 2. října 2018. Na co se můžete těšit v Deluxe edici hry Forza Horizon 4Kromě základní hry obdržíte balíček Formula Car Pack s modely určenými speciálně k driftováníSoučástí je také zvýhodněný Car Pass s celkem 42 novými automobilyS Car Passem se vám počínaje 2. říjnem budou každý týden (celkem po dobu 21 týdnů) odemykat dvě nová auta Forza Horizon 4 patřila bez debat mezi největší závodní pecky na E3 2018. Britské ostrovy nabízí nepřeberné množství působivých závodních lokací.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Forza Horizon 4: Deluxe Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00073) , Skyrim: special edition - xbox digital (g7q-00149)

Skyrim: Special Edition - Xbox Digital (G7Q-00149)

Skyrim: Special Edition - Xbox Digital (G7Q-00149)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a RPG, Ve Skyrim Special Edition na Xbox One marylandská Bethesda Softworks otevírá další kapitolu velice úspěšné série The Elder Scrolls. Jedná se v pořadí o pátý díl a vývojáři slibují výborný herní zážitek a samostatně fungující svět. 94% Skyrim je tím nejlepší RPG s otevřeným světem, které je na trhu. Opravdová evoluce tohoto žánru, kterou si zamilujete a na dlouhé hodiny vás zcela pohltí fantastická říše Tamriel. Staňte se vyvoleným a zachraňte Tamriel.Nejvyšší král Skyrimu byl zavražděn. Aliance chce získat trůn pro sebe. Uprostřed tohoto konfliktu, je probuzeno daleko nebezpečnější, starověké zlo. Draci, dlouho ztracení ve světě Elder Scrolls, se vrátili na Tamriel. Budoucnost Skyrimu, i Říše sama, visí na vlásku. Nezbývá než počkat na drakorozeného, hrdinu,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Skyrim: Special Edition - Xbox Digital (G7Q-00149) , Recore: definitive edition - xbox digital (g7q-00067)

ReCore: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00067)

ReCore: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00067)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Od legendárního režiséra Keiji Inafuneho a tvůrců oceňovaného Metroid Prime přichází ReCore, akční adventura, která byla designována s ohledem na novou generaci konzolí, slibující přinést detailní prostředí, perfektní akční pasáže a inteligentní příběh, který hráči nenechá ani na chvíli vydechnout, dokud nepřijde na kloub všem záhadám a nepřekoná vše překážky, stojící mezi ním a záchranou lidstva před vyhynutím. Vypnuto Hraj všudePlay Anywhere je nová služba společnosti Microsoft, která ti umožňuje bez dalších poplatků hrát digitální verzi na Xboxu One i na počítači s Windows 10. Navíc jsou všechny uložené výsledky a pozice vždy k dispozici. Vypnuto Od legendárního režiséra Keiji Inafuneho a tvůrců oceňovaného Metroid Prime přichází ReCore, akční adventura,... (alza.cz)

Podobné produkty ako ReCore: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00067) , Forza horizon 4: deluxe edition - xbox one/win 10 digital (g7q-00073)

Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00134)

Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00134)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live a Microsoft Store, žánr: simulátor, - Vzlétněte do nebes a poznejte kouzlo létání v nové generaci leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator. Cestujte úžasně detailním světem s více než 2 miliony měst, 1,5 miliardami budov, skutečnými horami, silnicemi, stromy, řekami, zvířaty a dopravou. Knipl čeká jen na vásMicrosoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition Xbox Series X|S / Windows Digital je jeden z nejlepších leteckých simulátorů současnosti. Staňte se v něm pilotem a zamiřte za dobrodružstvím v takřka nekončících oblacích ve 4K rozlišení. Celý svět máte v Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition Xbox Series X|S / Windows Digital jako na dlaniHerní svět do kterého zamíříte, je totožnou kopií naší... (alza.cz)

Podobné produkty ako Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00134) , Minecraft dungeons: ultimate edition - xbox digital (g7q-00123)

Doom Eternal: Year One Season Pass - Xbox Digital (7CN-00099)

Doom Eternal: Year One Season Pass - Xbox Digital (7CN-00099)
Detail

Herní doplněk / DLC - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Střílečky, pro uplatnění je vyžadována základní hra, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live % Year One Season Pass obsahuje další 2 příběhové kampaně. Toto DLC vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Doom Eternal. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Year One Season Pass obsahuje další 2 příběhové kampaně. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Obě kampaně budou vydány v průběhu roku. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Year One Season Pass Kampaně budou ke... (alza.cz)

Podobné produkty ako Doom Eternal: Year One Season Pass - Xbox Digital (7CN-00099) , Earthfall: deluxe edition - xbox digital (g3q-00499)

Minecraft Dungeons: Ultimate Edition - Xbox Digital (G7Q-00123)

Minecraft Dungeons: Ultimate Edition - Xbox Digital (G7Q-00123)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a strategie, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Zkoumejte úrovně plné akce, pokladů a divokých momentů. Vydejte se na hrdinskou výpravu za záchranou vesničanů a za zničením zlého Arch-Illagera! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Diablovka ze světa MinecraftuMinecraft Dungeons: Ultimate Edition Xbox Digital je akčním RPG z oblíbeného sandboxového vesmíru hry Minecraft, která oslovila miliony hráčů. Tentokrát ale nebudete stavět monumentální stavby, nýbrž se pustíte rovnou do průzkumu tajuplných kobek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vydejte se v Minecraft Dungeons: Ultimate Edition Xbox Digital cestou dobrodruhaStaňte se dobrodruhem. Čistěte temná místa od zla. Získávejte nové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Minecraft Dungeons: Ultimate Edition - Xbox Digital (G7Q-00123) , Extinction: deluxe edition - xbox digital (g3q-00482)

State of Decay 2: Juggernaut Edition - Xbox Digital (G7Q-00103)

State of Decay 2: Juggernaut Edition - Xbox Digital (G7Q-00103)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, % Pokud vás baví promyšlená kombinace budovatelské strategie a akční adventury a nedbáte tolik na technické zpracování hry, je pro vás State of Decay 2 jasná volba. Druhé pokračování úspěšné hry State of Decay se soustředí na hru více hráčů. Smrt povstala a ani armáda nedokázala zombíky zastavit. Teď už je to jen na zbylých přeživších. Zábavné herní režimy Hrajte sólově, nebo až se třemi přáteli v rámci kooperativního multiplayeru. Společně prozkoumejte otevřený... (alza.cz)

Podobné produkty ako State of Decay 2: Juggernaut Edition - Xbox Digital (G7Q-00103) , Prey: deluxe edition - xbox digital (g3q-00541)

Gears 5: Game of the Year Edition - Xbox Digital (G7Q-00120)

Gears 5: Game of the Year Edition - Xbox Digital (G7Q-00120)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Důraz na příběhPátý díl úspěšné série Gears of War vychází v průběhu roku 2019 a ponese i pozměněné jméno Gears 5. Z uvolněných informací víme, že v hlavní roli se představí Kait, kamarádka hlavního hrdiny z předchozího dílu. Vrátí se i Marcus Fenix, bez kterého by série ztratila kus svého kouzla. Z oznamovacího traileru je cítit zaměření na příběh a tvůrci slibují dobrodružství v tom nejhezčím a největším světě, jaký jsme mohli v sérii vidět. Game of the Year Edition obsahuje:Základní hru Gears 5Halo: balíček postav Reach30 dní BoostRozšíření Gears 5: Hivebusters (alza.cz)

Podobné produkty ako Gears 5: Game of the Year Edition - Xbox Digital (G7Q-00120) , Microsoft flight simulator 40th anniversary - deluxe edition - xbox series x|s / windows digital (g7q-00134)

The Elder Scrolls Online Blackwood Collectors Edition - Xbox Digital (G7Q-00153)

The Elder Scrolls Online Blackwood Collectors Edition - Xbox Digital (G7Q-00153)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Zastavte démonickou invaziVydejte se v MMORPG The Elder Scrolls Online Blackwood opět do Tamrielu. Vytvořte si svého šampiona a sami, nebo za pomoci ostatních hráčů zastavte démonickou invazi snažící se jej pohltit. Čelte novým hrozbám a dejte démonům na frak. Vyrazte do světaObjevujte temná zákoutí imperiálních měst. Zamiřte do zasmrádlých bažin, nebo se prostě dejte za nosem a poznejte lépe životem kypící svět procházející stálým vývojem. Porazte rudého obraČelte démonickému princi Mehrunesi Dagonovi, který se pokouší změnit svět smrtelníků ve svou doménu. Likvidujte jeho přisluhovače a nakonec se střetněte... (alza.cz)

Podobné produkty ako The Elder Scrolls Online Blackwood Collectors Edition - Xbox Digital (G7Q-00153) , State of decay 2: juggernaut edition - xbox digital (g7q-00103)

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00022)

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00022)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a logická, Ručně kreslená grafika ti vyrazí dech a jakmile ho nahodíš, tak ti ho znova vyrazí velmi košatý strom dovedností. Poměrně rozsáhlá RPG stránka hry pozmění malého hrdinu Oriho v docela silný stroj na likvidaci nepřátel. Dokáže střílet přesně i daleko a to samozřejmě i v mnohanásobných salvách a s krásnými efekty. Také se z něj ale stává zkušený akrobat. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 88% Okouzlující a audiovizuálně nádherná plošinovka, kterou lze bez výhrad doporučit každému, komu není tento žánr zcela proti srsti - Hrej.cz. Vypnuto Alternativní plošinovka v dokonalém... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ori and the Blind Forest: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00022) , Minecraft - xbox digital (g7q-00057)

Earthfall: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00499)

Earthfall: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00499)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, 56% Earthfall je v jádru jen kopie kultovní kooperativní akce Left 4 Dead. Ale je tak dobře udělanou kopií, že nám to ani příliš nevadí (bonusweb.idnes.cz). Deluxe EditionDeluxe edice obsahuje základní hru i balíček Hazmat, který vám odemkne čtyři nové kostýmy pro vaše postavy a nové skiny pro zbraně. Vydejte se do vzrušujícího boje proti procedurálně generované mimozemské hrozbě. Buďte vybaveni pokrokovou výzbrojí, konstrukčními obrannými prostředky a zbraněmi z 3D tiskárny.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Earthfall: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00499) , Ufc 3: deluxe edition - xbox digital (g3q-00419)

Extinction: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00482)

Extinction: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00482)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 52% Lehce nadprůměrná akční adventura, která sází především na zábavné souboje s obřími protivníky (Zing.cz). Deluxe ediceZakoupením Extinction: Deluxe Edition pro Xbox One obdržíte kromě základní hry také season pass Days of Dolorum. Chraňte lidskou populaci před vyhynutím v propracované příběhové kampani, osvoboďte co nejvíce civilistů a zničte brutálního nepřítele. Dokončete rozmanité vedlejší mise, abyste získali vylepšení, které vám pomohou v kampani.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Extinction: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00482) , Insurgency: sandstorm - deluxe edition - xbox digital (g3q-01248)

Prey: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00541)

Prey: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00541)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: střílečky, Tekken je jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších bojových her posledního desetiletí. Sedmé pokračování ti přinese spoustu nového a hlavně atraktivního obsahu. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % E3 2016 přinesla nejedno zajímavé překvapení. Prey z dílny Arkane Studios (autoři Dishonored) se okamžitě zařadilo mezi ty nejočekávanější tituly roku 2017. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Užijte si hru i se zbrusu novým rozšířenímPořiďte si tuto Deluxe edici hry, s kterou dostanete v jednom balíčku jak původní hru Prey, tak i zbrusu nové rozšíření Prey: Mooncrash. Bojujte, abyste unikly z tajné základny měsíce TranStar, kde se setkáte vždy s jinými nepřáteli, nebezpečími, cíli a s kořistí, kterou ve hře... (alza.cz)

Podobné produkty ako Prey: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00541) , Darksiders iii: deluxe edition - xbox digital (g3q-00631)

Devil May Cry 5: Digital Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00666)

Devil May Cry 5: Digital Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00666)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 87% Od událostí v Devil May Cry 4 už uběhlo pěkných pár let a asi největší změnou je to, že lovec démonů Nero přišel o svou démonickou paži. To však neznamená, že s démony končí. Naopak, zřídil si soukromou kancelář na jejich lov a zaměstnal v ní pohlednou a prostořekou expertku Nico. Na co se můžete těšit ve hře Devil May Cry 5 (Xbox One)Invazi démonů se budete snažit odvrátit s pomocí tří lovců (každý z nich má zcela unikátní herní styl)Průlomová grafika, založená na fotorealistickém designu, slibuje oslňující práci se světlem a dokonale propracované efekty herního prostředíDávku adrenalinu budete pravidelně doplňovat v akčních soubojích v prostředí Red Grave City... (alza.cz)

Podobné produkty ako Devil May Cry 5: Digital Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00666) , Wwe 2k22 - deluxe edition - xbox digital (g3q-01346)

Monster Hunter World: Iceborne Digital Deluxe Edition - Xbox Digital (7D4-00370)

Monster Hunter World: Iceborne Digital Deluxe Edition - Xbox Digital (7D4-00370)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a RPG, 90% Čeká na vás zcela nový svět s ještě mocnějšími monstry a novými náročnými úkoly. Bojujte s obrovskými monstry v epických lokacích. Existují různé lokality plné divoké zvěře. Expedice do těchto míst jsou povinny objevit zajímavé objevy. V kůži lovce Jako lovec se budete snažit lovit příšery v různých lokalitách. Zbavte se těchto příšer a získejte materiály, které můžete použít k vytvoření silnějších zbraní a brnění za účelem lovit ještě nebezpečnější... (alza.cz)

Podobné produkty ako Monster Hunter World: Iceborne Digital Deluxe Edition - Xbox Digital (7D4-00370) , Tekken 7: deluxe edition - xbox digital (g3q-00291)

Desperados III - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00944)

Desperados III - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00944)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: strategie, 85% Hra od studia Mimimi, Desperados 3, je taktická strategie pro Xbox One, kterou vydává společnost THQ Nordic. Projdete si příběh o původu nechvalně známého Johna Coopera a jeho gangu. Hra se odehrává v USA v 70. letech, kdy John Cooper musí převzít odpovědnost za svou minulost. Z Colorada do Louisiany Během hry budete procházet prostředí hor Colorada přes Louisianu do Nového Mexika. Cestou se váš příběh propojí s dalšími osobami, jakou je například... (alza.cz)

Podobné produkty ako Desperados III - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00944) , Desperados iii - deluxe edition - xbox digital (g3q-00944)

Tekken 7: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00291)

Tekken 7: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00291)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční,. Tekken je jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších bojových her posledního desetiletí. Sedmé pokračování ti přinese spoustu nového a hlavně atraktivního obsahu. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 81% Tekken je jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších bojových her posledního desetiletí. Sedmé pokračování ti přinese spoustu nového a hlavně atraktivního obsahu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Deluxe EditionDeluxe Edition obsahuje plnou hru Tekken 7. Dále dvě hratelné postavy navíc, exkluzivní kostýmy a unikátní herní mód. Součástí je edice je také Season Pass. Tekken 7 běží na Unreal Engine 4.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tekken 7: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00291) , Hitman 3: deluxe edition - xbox digital (6jn-00185)

WWE 2K22 - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01346)

WWE 2K22 - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01346)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, žánr: sportovní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Rozdávejte rányNaskočte do kariéry zápasníka v ringu. Bojujte na malém prostoru a rozdávejte v WWE 2K22 - Deluxe Edition Xbox Digital velké rány. Skákejte, kopejte a zasazujte ve velkém údery až do okamžiku, než pošlete svého protivníka některou z nich k zemi. Vytvořte v WWE 2K22 - Deluxe Edition Xbox Digital svůj týmVždy jste chtěli vidět, jak vypadá práce manažéra WWE? Zde dostanete příležitost si to vyzkoušet na vlastní kůži. Spravujte svou stáj zápasníků. Posílejte je proti soupeřům a budujte tak místo, kam se bude chtít kvůli jeho bojovníkům podívat každý. Nandejte to kámošůmVydejte se do kolbiště v kůži vámi vytvořené... (alza.cz)

Podobné produkty ako WWE 2K22 - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01346) , Rage 2: deluxe edition - xbox digital (g3q-00689)

UFC 3: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00419)

UFC 3: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00419)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: sportovní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Champions EditionS Champions Edition získáte k UFC 3 přístup o tři dny dříve než všichni ostatní, tedy již 30. ledna 2018. Dále nastálo obdržíte v Ultimate Team módu jednoho Champions edition bojovníka a s ním i jeden chvat. Nakonec si budete moci užívat během deseti týdnů dvacet Premium balíčků, které s Champions edition získáte. Prožijte každý úder, který soupeří zasadíte. Staňte se bohem. S tvrdým tréninkem se stanete nezpochybnitelným pánem Octagonu... (alza.cz)

Podobné produkty ako UFC 3: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00419) , Battlefield v: deluxe edition - xbox digital (g3q-00519)

The Quarry: Deluxe Edition - Xbox Digital (7D4-00642)

The Quarry: Deluxe Edition - Xbox Digital (7D4-00642)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Microsoft Store, žánr: akční a logická, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Divoká noc začínáThe Quarry Xbox představuje duchovního nástupce temného hororu Until Dawn. Ujměte se devíti mladých lidí, kteří tráví noc na letním táboře. Prožijte s nimi noční hodiny a zjistěte, kdo z nich se dočká rána. The Quarry Xbox vás postaví před náročná rozhodnutíCelý příběh má opět stát na vašich volbách. Do jisté míry bude tím pádem pouze na vás, zda někdo přežije, či naopak zemře hrůznou smrtí. Riskování má mít fatální následky. Někdo se ale jistě bude muset obětovat pro většinu. Budete to vy? Vsadíte na přátelství?Vyprávění The Quarry Xbox nemusíte absolvovat sami. Přítomna tu bude také... (alza.cz)

Podobné produkty ako The Quarry: Deluxe Edition - Xbox Digital (7D4-00642) , Wolfenstein: youngblood: deluxe edition - xbox digital (g3q-00703)

Insurgency: Sandstorm - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01248)

Insurgency: Sandstorm - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01248)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Bojujte ve válkou zpustošeném prostředí současného konfliktu v sérii napínavých kooperativních a soutěžních režimů pro více hráčů. Hra nabízí bezkonkurenčně úchvatný zážitek. Pocítíte každý výstřel a každou ránu v lítém kontaktním boji. Smrt často přichází bez varování, municí musíte šetřit a bez taktických dovedností se neobejdete. Koordinujte palebnou podporu se svým týmem a vrhněte se do strhující akce. Insurgency: Sandstorm pro Xbox je taktická video-kampaňová hra pro první osobu vyvinutá firmou New World Interactive a publikovaná společností Focus Home Interactive.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Insurgency: Sandstorm - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01248) , Code vein: deluxe edition - xbox digital (g3q-00540)

Wolfenstein: Youngblood: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00703)

Wolfenstein: Youngblood: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00703)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, 69% Akční střílečka plná nebezpečných misí. Vžijte se do role dcer BJ Blazkowicze, které převzaly úděl otce. Zahrajte si za jedno z dvojčat BJ Blazkowicze a vydejte se na nebezpečné mise. Děj se odehrává v Paříži v 80. letech 20. století. Smrtelně nebezpečná mise Váš otec se ztratil, pronikněte do nacistické Paříže a pokuste se jej najít.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Wolfenstein: Youngblood: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00703) , Doom eternal - ps4 (5055856422761)

Code Vein: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00540)

Code Vein: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00540)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, % Hardcore RPG z apokalyptického světa. Předpokládané datum vydání digitální verze je 27.9.2019! Boom akčních RPG s náročnější hratelností se nezastaví. Přichází totiž Code Vein. Bandai Namco Studio je zárukou skvělého zážitku i pro náročné hráče. Příběhové zasazení V nedaleké budoucnosti svět postihla jakási strašlivá pohroma a zdecimovala jej k nepoznání. Ve středu destrukce existuje a bojuje o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Code Vein: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00540) , Killer instinct: definitive edition - xbox one/win 10 digital (g7q-00036)

Hitman 3: Deluxe Edition - Xbox Digital (6JN-00185)

Hitman 3: Deluxe Edition - Xbox Digital (6JN-00185)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, - Agent 47 se vrací jako nemilosrdný profesionál pro nejdůležitější kontrakty celé své kariéry. Za pomoci agentky Diany Burnwood spojí síly se ztraceným přítelem Lucasem Grayem. Jejich posláním je eliminovat partnery Providence. % Hitman 3 představuje úctyhodné zakončení trilogie, která zpočátku neměla na růžích ustláno. Jedná se o výbornou akční adventuru, jenž naplno pracuje s tím, co přinesli v minulých letech jeho předchůdci. Nepřichází ovšem vyloženě s ničím novým co by jej posunulo kupředu, což je škoda. I přes tento fakt se však jedná o kvalitní hru, jež stojí za pozornost. (Alza Magazín) Agent 47 se vrací v Hitman 3 a čeká na něj jeho doposud nejdůležitější zakázka.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hitman 3: Deluxe Edition - Xbox Digital (6JN-00185)

Battlefield V: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00519)

Battlefield V: Deluxe Edition  - Xbox Digital (G3Q-00519)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, 78% Válka už nikdy nebude stejná. Battlefield V se vrací na samotný začátek této oblíbené herní série. Už nyní se můžete těšit na unikátní zpracování druhé světové války. Battlefield V Deluxe EditionPro hráče, kteří se chtějí na bojiště Battlefieldu V podívat dříve než ostatní a uvítají širší nabídku uniforem, kosmetických úprav a také speciální mise, je určena edice Battlefield V Deluxe. K předobjednávce získáte obsah uvedený výše a k tomu navíc:Přednostní přístup do základní hry Battlefield VPět sad výsadkářských oblekůSpeciální mise: Pusťte se do plnění speciálních úkolů inspirovaných skutečnými útoky britských SAS na německé letadlové základny nebo obrannými operacemi německých... (alza.cz)

Podobné produkty ako Battlefield V: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00519)

Rage 2: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00689)

Rage 2: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00689)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, 72% Pokračování tak trochu opomenutého prvního dílu od legendárních id Software. Staňte se králem pustiny v nabušeném pokračování a ukažte všem, s kým mají tu čest. Prozkoumávejte post-apokalyptický svět zotavující se z brutální jaderné války. Využijte k přesunu rozličné dopravní prostředky. Samozřejmě upravené tak, aby odvrátily veškeré potenciální hrozby. Jízda pustinou tak dostává nový rozměr. Chůze je stejně nuda. Frenetická akce Rage 2 je rychlá,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rage 2: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00689)

Darksiders III: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00631)

Darksiders III: Deluxe Edition  - Xbox Digital (G3Q-00631)
Detail

Herní doplněk / DLC - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra Deluxe EditionDoplněk Deluxe Edition vám nabídne hru Darksiders III + exkluzivní předobjednávku Armor. Dále dvě Gameplay DLC, které budou uvolněny ihned po vydání Darksiders III, a soundtrack. (alza.cz)

Podobné produkty ako Darksiders III: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00631)

Resident Evil Village - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01125)

Resident Evil Village - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01125)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, Hororová adventura Resident Evil Village vás vezme vstříc vesnici plné temných tajemství. Většina obyvatel malé vesničky k vám nebude přistupovat zrovna v rukavičkách. Dejte průchod strachu Temná vesnice je místem doslova kypícím hutnou atmosférou. O nic méně poutavá však není ani pevnost, v jejímž stínu leží. Když se zaposloucháte do děsivého ticha, začne vám tuhnout krev v žilách.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Resident Evil Village - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01125)

Dead Rising 4: Deluxe Edition - Xbox Digital (TX7-00003)

Dead Rising 4: Deluxe Edition - Xbox Digital (TX7-00003)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, V městečku Willamette v americkém Coloradu je právě období dovolených, když tu najednou Willamette Memorial Megaplex Mall a okolí zaplaví smrtelně nebezpeční vetřelci. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 74% V městečku Willamette v americkém Coloradu je právě období dovolených, když tu najednou Willamette Memorial Megaplex Mall a okolí zaplaví smrtelně nebezpeční vetřelci.Deluxe edice obsahuje žádaný Saeson Pass, který vám zaručí přístup k již vydaným i plánovým DLC přídavkům Hledej způsoby, jak přežít co nejdéle.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dead Rising 4: Deluxe Edition - Xbox Digital (TX7-00003)

Assassin's Creed Odyssey: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00582)

Assassin's Creed Odyssey: Deluxe Edition  - Xbox Digital (G3Q-00582)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 87% Fámy o chystaném pokračování ságy Assassin’s Creed se potvrdily. Nový díl s podtitulem Odyssey dorazí už 5. října 2018. Deluxe EditionV této Deluxe edici dostanete spolu s hrou navíc i zvýšené XP a extra obleky pro vaši postavu. Napište svůj vlastní příběh ve tvrdém světě, který neodpouští žádné špatné rozhodnutí. Staňte se legendárním řeckým hrdinou a bojujte stejně dobře na souši i na moři. Řecko, země mýtů a legend... (alza.cz)

Podobné produkty ako Assassin's Creed Odyssey: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00582)

Dark Souls III - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00119)

Dark Souls III - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00119)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a RPG,. Dark Souls III je další kapitolou série, která rozpoutala opravdové šílenství. Připravte se znovu vstoupit do nehostinného světa, kde je i ta nejmenší chyba potrestána neodvratnou smrtí. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 89% Dark Souls III je další kapitolou série, která rozpoutala opravdové šílenství. Připravte se znovu vstoupit do nehostinného světa, kde je i ta nejmenší chyba potrestána neodvratnou smrtí. Vypnuto Bonusová hitparádaU této hry strávíte mnoho stovek hodin, a proto si při nákupu elektronické verze udělejte radost bonusovou edicí. Jejím obsahem je především Season Pass, který vám zaručuje přístup k veškerému... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dark Souls III - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00119)

Resident Evil 2: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00659)

Resident Evil 2: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00659)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 91% Nejde o žádný remaster nebo nějaký polovičatý remake, ale o kompletní předělávku původní hry od základů. Předělávat se bude do takové míry, že se můžete rozloučit například s původním systémem statických kamer. Původní hra Resident Evil 2 vyšla už v roce 1998. V roce 2019 se dočkáte nálože strachu znova, ale v mnohem uvěřitelnější podobě. Zcela nové grafické zpracování Na výběr budete mít ze 4K rozlišení při 30 snímcích za vteřinu, nebo 60 FPS a blíže... (alza.cz)

Podobné produkty ako Resident Evil 2: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00659)

Monster Hunter: World - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00443)

Monster Hunter: World - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00443)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, 90% V Monster Hunter: World převezmete roli lovce, který se ocitne na novém kontinentu, kde pronásledujete a likvidujete divoké bestie v rozsáhlém světě. Deluxe ediceTato vylepšená Deluxe edice obsahuje mnoho obsahu navíc, jako je:Samurai Set SkinGesto: Zen, Gesto: Ninja Star, Gesto: Sumo SlapSet samolepek: MH All-Stars Set a Sir Loin SetExtra obličejová barva: WyvernÚčes pro lovce: Topknot Bojujte s obrovskými monstry v epických lokacích. Existují různé lokality plné divoké zvěře. Expedice do těchto míst... (alza.cz)

Podobné produkty ako Monster Hunter: World - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00443)

We Happy Few: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00567)

We Happy Few: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00567)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 65% Náhodně vytvořený svět zajistí, že vaše zkušenosti s hrou We Happy Few jsou při každém hraní odlišné a jedinečné. Wellington Wells nikdy nezůstane takové, jak jste si ho pamatovali. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Výhodná Deluxe ediceS koupí Deluxe edice získáte hru We Happy Few a navíc také Season Pass a exkluzivní Jolly Brolly zbraň. Díky Season Passu získáte veškerý v budoucnu vydaný obsah navíc. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ve We Happy Few zažijete svou jedinečnou dystopii, žádné dva průchody hrou nejsou stejné. Není vyplněn Alternativní... (alza.cz)

Podobné produkty ako We Happy Few: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00567)

Borderlands 3: Super Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00719)

Borderlands 3: Super Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00719)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, RPG a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, 82 % Borderlands se vrací se zcela novým dobrodružstvím a 4 novými postavami. Originální střílečka s oslnivou grafikou zůstává. Zkoumejte zbrusu nový svět za hranicemi Pandory a nové nepřátele. Postavte se světu jako jeden ze 4 nových Vault Hunters. Každý má své schopnosti, svůj strom dovedností, dohromady jste nezastavitelní. Solo nebo s přáteli Můžete světem procházet sám nebo si na obzvlášť... (alza.cz)

Podobné produkty ako Borderlands 3: Super Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00719)

Soul Calibur VI: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00544)

Soul Calibur VI: Deluxe Edition  - Xbox Digital (G3Q-00544)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, % Soul Calibur ještě nikdy nevypadal více dynamicky a dramaticky. K intenzivnějšímu hernímu zážitku přispívá okouzlující grafika poháněná Unreal Enginem 4. Výhodná Deluxe edicePořiďte si Soul Calibur VI pro Xbox One v edici Deluxe a získejte předplacenku dodatečného obsahu ke hře (Season Pass). Návrat legendární hry, která před dvěma dekádami definovala 3D bojové hry typu jeden na jednoho se zbraněmi. SoulCalibur VI se vrací ke kořenům, zároveň však vnáší do bojů zcela nové herní možnosti. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Soul Calibur VI: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00544)

Assassin's Creed Origins: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00345)

Assassin's Creed Origins: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00345)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční,. 85% Pokračování herní série Assassin's creed nás zavede do starého Egypta přímo ke vzniku bratrstva zabijáků. Rozhodně je na co se těšit, hra má nabídnout spoustu novinek, skvělé grafické zpracování a hlavně výborný příběh. Sledujte pouť Bayeka, jednoho z prvních assassínů. Dechberoucí grafické zpracování. Krásy rozlehlého Egypta Podle vývojářů půjde o nejrozsáhlejší, ale především o nejživější prostředí, které dosud vytvořili.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Assassin's Creed Origins: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00345)

PGA Tour 2K23: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01435)

PGA Tour 2K23: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01435)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, krabicová verze s klíčem ke stažení, klíč pro Xbox Live, žánr: sportovní a arkády, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Pokořte svět golfuFedExCup čeká na nejlepšího golfistu světa. Dejte se v PGA Tour 2K23: Deluxe Edition Xbox Digital do hraní golfu na profesionální úrovni. Zamiřte na hřiště. Pracujte s prostředím a dostaňte svůj míček vždy do jamky. Zvolte si v PGA Tour 2K23: Deluxe Edition Xbox Digital svého profíkaVůbec poprvé v historii této série si můžete vybrat šampiona dle své volby. Projděte si výpisku. Najděte si svého oblíbence, nebo to vyzkoušejte za někoho, komu soutěže moc nejdou a stvořte tak těžko překonatelnou výzvu. Pobavte se s přáteliVydejte se vstříc greenu sami, nebo pozvěte k hraní... (alza.cz)

Podobné produkty ako PGA Tour 2K23: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01435)

Dragon Ball Z: Kakarot - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00858)

Dragon Ball Z: Kakarot - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00858)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 75% Ponořte se do ikonických bitev DRAGON BALL Z, bojujte na bojištích se zničitelným prostředím a postavte se udatným soupeřům. Projděte celým příběhem a plňte vedlejší mise. Objevíte nové dějové linky, které vám objasní záhady ve světě Dragon Ball. Ikonické postavy V bitvách se setkáte se známými soupeři, jako jsou Raditz, Frieza nebo Cell. Z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dragon Ball Z: Kakarot - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00858)

Marvel vs Capcom: Infinite - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00402)

Marvel vs Capcom: Infinite - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00402)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, % Mlátička z Marvelovského universa potěší jak všechny komiksové nadšence, tak i ty méně znalé. Příběh je skvělou novinkou. Vydejte se do světa Marvelu. Porovnejte síly jednotlivých hrdinů v nemilosrdných soubojích. Dynamické souboje Hra nabízí souboje se skvělou dynamikou. Jednotliví hrdinové mají různé schopnosti a komba a to dělá unikátními. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Marvel vs Capcom: Infinite - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00402)

ONE PIECE World Seeker: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00625)

ONE PIECE World Seeker: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00625)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live,. % Masivní, povědomý a komfortní styl hry na otevřeném světě s nezvyklými postavami a zajímavým bojem. Epický příběh Luffyho a jeho posádky pirátů vás vezme do nového světa. Prozkoumejte tento obrovský, zdánlivě nekončící prostor. Nádherná grafika V tomto světě najdete dokonale zpracovanou přírodu, města, těžařské společnosti, domy nebo i hřbitov. Neskutečná... (alza.cz)

Podobné produkty ako ONE PIECE World Seeker: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00625)

Far Cry New Dawn: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00670)

Far Cry New Dawn: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00670)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, střílečky a dobrodružná, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, 75% S Far Cry: New Dawn se vrátíte na místo činu, a to do transformovaného, postapokalyptického Hope Country jen o 17 let později, kde svět, tak jak ho znáte, zanikl. Staňte se poslední obranou Hope Country a pomozte komunitě přeživších být silnější. Bitvy o každý milimetr území a expedice křížem krážem mapou budou váš denní chléb. Budete bránit Hope Country Na vás bude také tvořit různá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Far Cry New Dawn: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00670)

Fallout 76: Steel Dawn Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01079)

Fallout 76: Steel Dawn Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01079)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, RPG a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Fallout 76: Steel Dawn nabízí volbu mezi spolupráci nebo bojem s ostatními frakcemi. Paladin Leila Rahmaniová přichází z Kalifornie pro založení nové kolonie. Dosáhněte úspěchu V osídlených oblastech naleznete zbraně, zbroj a další potřebný arzenál. Budujte novou společnost a vyvíjejte cenné technologie. Ty využijete k rozvoji nebo ničení. To už záleží na vás.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fallout 76: Steel Dawn Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01079)
Doom Eternal: Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00159), Doom Eternal - Xbox Digital (G7Q-00157), DOOM Eternal: The Ancient Gods -  Part One - Xbox Digital (G7Q-00161), Minecraft Legends: Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00140), Doom Eternal - Xbox One (5055856422938), Deathloop: Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00137), Forza Horizon 5: Deluxe Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00127), Skyrim: Special Edition - Xbox Digital (G7Q-00149), ReCore: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00067), Forza Horizon 4: Deluxe Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00073), Minecraft Dungeons: Ultimate Edition - Xbox Digital (G7Q-00123), Earthfall: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00499), Extinction: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00482), Prey: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00541), Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00134), State of Decay 2: Juggernaut Edition - Xbox Digital (G7Q-00103), Minecraft - Xbox Digital (G7Q-00057), UFC 3: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00419), Insurgency: Sandstorm - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01248), Darksiders III: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00631), WWE 2K22 - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01346), Tekken 7: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00291), Desperados III - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00944), Hitman 3: Deluxe Edition - Xbox Digital (6JN-00185), Rage 2: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00689), Battlefield V: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00519), Wolfenstein: Youngblood: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00703), Code Vein: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00540), Doom Eternal - PS4 (5055856422761), Killer Instinct: Definitive Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00036)