Dom a záhrada stavba a rekonštrukcia rodinného domu (9771335914409)

Produkt Dom a záhrada stavba a rekonštrukcia rodinného domu (9771335914409) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Dom a záhrada stavba a rekonštrukcia rodinného domu (9771335914409) upraviť a produkt hľadať znova.

Dom a záhrada Stavba a rekonštrukcia rodinného domu (9771335914409)

Dom a záhrada Stavba a rekonštrukcia rodinného domu (9771335914409)
Detail

Kniha - 132 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Niekedy je aj úplná nedokonalosť absolútne dokonalá. Je to len o tom, ako sa na veci pozeráte. Pretože človek vidí len to, čo chce vidieť. Skúste sa však pozrieť trošku ďalej, za hranicu toho zjavného obrazu, ktorý vám ponúka váš rozum. Až potom budete schopní vidieť to, čo vám daný moment ponúka. Presne takýmito pocitmi sa riadili aj majitelia domov, za ktorými sme sa vydali na návštevu, aby sme vám mohli neskôr sprostredkovať ich príbehy. Ich cestu za vysnívaným domom, ktorá sa na začiatku zdala aj ako úplne zarastená, plná prekážok. Nakoniec však boli radi, že sa na ňu vydali. Nechajte sa viesť svojou intuíciou. Publikácia Dom a záhrada bude na tejto ceste vašou inšpiráciou a východiskom zo spletitého bludiska vybudovaného z neuveriteľného množstva informácií o materiáloch, možných a vhodných či nevhodných riešeniach. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dom a záhrada Stavba a rekonštrukcia rodinného domu (9771335914409) , Dom a záhrada stavba a rekonštrukcia rodinného domu (9771335914409)

Dom a záhrada Stavba a rekonštrukcia rodinného domu

Dom a záhrada Stavba a rekonštrukcia rodinného domu
Detail

Niekedy je aj úplná nedokonalosť absolútne dokonalá. Je to len o tom, ako sa na veci pozeráte. Pretože človek vidí len to, čo chce vidieť. Skúste sa však pozrieť trošku ďalej, za hranicu toho zjavného obrazu, ktorý vám ponúka váš rozum. Až potom budete schopní vidieť to, čo vám daný moment ponúka. Presne takýmito pocitmi sa riadili aj majitelia domov, za ktorými sme sa vydali na návštevu, aby sme vám mohli neskôr sprostredkovať ich príbehy. Ich cestu za vysnívaným domom, ktorá sa na začiatku zdala aj ako úplne zarastená, plná prekážok. Nakoniec však boli radi, že sa na ňu vydali. Nechajte sa viesť svojou intuíciou. Publikácia Dom a záhrada bude na tejto ceste vašou inšpiráciou a východiskom zo spletitého bludiska vybudovaného z neuveriteľného množstva informácií o materiáloch, možných a vhodných či nevhodných riešeniach. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dom a záhrada Stavba a rekonštrukcia rodinného domu , Dom a záhrada: dom a záhrada (9771335914355)

Dom a záhrada Stavba a rekonštrukcia rodinného domu

Dom a záhrada Stavba a rekonštrukcia rodinného domu
Detail

Niekedy je aj úplná nedokonalosť absolútne dokonalá. Je to len o tom, ako sa na veci pozeráte. Pretože človek vidí len to, čo chce vidieť. Skúste sa však pozrieť trošku ďalej, za hranicu toho zjavného obrazu, ktorý vám ponúka váš rozum. Až potom budete schopní vidieť to, čo vám daný moment ponúka. Presne takýmito pocitmi sa riadili aj majitelia domov, za ktorými sme sa vydali na návštevu, aby sme vám mohli neskôr sprostredkovať ich príbehy. Ich cestu za vysnívaným domom, ktorá sa na začiatku zdala aj ako úplne zarastená, plná prekážok. Nakoniec však boli radi, že sa na ňu vydali. Nechajte sa viesť svojou intuíciou. Publikácia Dom a záhrada bude na tejto ceste vašou inšpiráciou a východiskom zo spletitého bludiska vybudovaného z neuveriteľného množstva informácií o materiáloch, možných a vhodných či nevhodných riešeniach. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dom a záhrada Stavba a rekonštrukcia rodinného domu , Stavba a rekonstrukce rodinného domu: 95 zaručených tipů a rad na zvelebení vašeho domova (9771335917332)

Dom a záhrada: Dom a záhrada (9771335914355)

Dom a záhrada: Dom a záhrada (9771335914355)
Detail

Kniha - 132 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikácia Dom a záhrada s podtitulom Staviame a rekonštruujeme je určená pre všetkých, ktorí plánujú svojpomocnú prerábku interiéru aj exteriéru, no rovnako ju ocenia aj tí, ktorí svoje bývanie alebo záhradu ešte len plánujú. Nájdete v nej 35 podrobne spracovaných tém vrátane kompletných pracovných postupov s tipmi, ako predísť možným problémom. Takmer 60 strán je venovaných inšpiráciám do záhrady s praktickými radami na výsadbu rastlín a návodmi na výstavbu záhradného domčeka či realizáciu jazierka. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dom a záhrada: Dom a záhrada (9771335914355) , Opravy rodinného domu (978-80-247-1950-4)

Dom a záhrada

Dom a záhrada
Detail

Publikácia Dom a záhrada s podtitulom Staviamea rekonštruujeme je určená pre všetkých, ktoríplánujú svojpomocnú prerábku interiéru aj exteriéru,no rovnako ju ocenia aj tí, ktorí svoje bývanie alebozáhradu ešte len plánujú. Nájdete v nej 35 podrobnespracovaných tém vrátane kompletných pracovnýchpostupov s tipmi, ako predísť možným problémom.Takmer 60 strán je venovaných inšpiráciám do záhradys praktickými radami na výsadbu rastlín a návodmi navýstavbu záhradného domčeka či realizáciu jazierka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dom a záhrada , Rekonstrukce rodinného domu (978-80-271-2912-6)

Dom a záhrada

Dom a záhrada
Detail

Publikácia Dom a záhrada s podtitulom Staviame a rekonštruujeme je určená pre všetkých, ktorí plánujú svojpomocnú prerábku interiéru aj exteriéru, no rovnako ju ocenia aj tí, ktorí svoje bývanie alebo záhradu ešte len plánujú. Nájdete v nej 35 podrobne spracovaných tém vrátane kompletných pracovných postupov s tipmi, ako predísť možným problémom. Takmer 60 strán je venovaných inšpiráciám do záhrady s praktickými radami na výsadbu rastlín a návodmi na výstavbu záhradného domčeka či realizáciu jazierka. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dom a záhrada , Rekonstrukce rodinného domu (978-80-271-0416-1)

Stavba a rekonstrukce rodinného domu

Stavba a rekonstrukce rodinného domu
Detail

Kniha tématicky navazuje na loňskou publikaci Vše o stavbě a rekonstrukci domu. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů,rad a postupů od základů až po střechu domu "krok za krokem". (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Stavba a rekonstrukce rodinného domu , Rekonstrukce rodinného domu: 100+5 tipů (978-80-271-2912-6)

Stavba a rekonstrukce rodinného domu

Stavba a rekonstrukce rodinného domu
Detail

Kniha tématicky navazuje na loňskou publikaci Vše o stavbě a rekonstrukci domu. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů,rad a postupů od základů až po střechu domu "krok za krokem". (patro.cz)

Podobné produkty ako Stavba a rekonstrukce rodinného domu , Meer. krok 2 - stavba a ochrana (0725765238795)

Stavba a rekonstrukce rodinného domu: 95 zaručených tipů a rad na zvelebení vašeho domova (9771335917332)

Stavba a rekonstrukce rodinného domu: 95 zaručených tipů a rad na zvelebení vašeho domova (9771335917332)
Detail

Kniha - 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha tématicky navazuje na loňskou publikaci Vše o stavbě a rekonstrukci domu. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů,rad a postupů od základů až po střechu domu "krok za krokem". (alza.cz)

Podobné produkty ako Stavba a rekonstrukce rodinného domu: 95 zaručených tipů a rad na zvelebení vašeho domova (9771335917332) , Mimi a líza záhrada (978-80-556-5325-9)

Rekonstrukce rodinného domu - Perlík Martin

Rekonstrukce rodinného domu - Perlík Martin
Detail

Máte starší rodinný dům nebo chcete rodinný dům koupit? Chtěli byste jej opravit, ale nevíte jak na to? 100+5 tipů, které naleznete v knize, vás provede rekonstrukcí rodinného domu od počátečního propočtu, přes projekt a stavební úřad, až po samotnou stavbu. Dozvíte se na co si dát u starších domů pozor, jak při rekonstrukci postupovat, kdy máte jít na stavební úřad i s čím vám pomůže architekt či projektant. V knize najdete návod jak odhalit skryté vady domu vzniklé například porušenou statikou nebo vlhkostí, jak je odstranit a kolik oprava bude stát. Autor nezapomíná ani na vnitřní vybavení domu, přípojky nebo vytápění. Koncept tipů umožní čtenáři přečíst si přesně o tom tématu, které potřebuje, aniž by se zabýval celou knihou. Pro lepší názornost je vše doplněno množstvím obrázků a fotografií. Modelová rodina Přestavělových, která právě koupila rodinný dům a plánuje jeho opravu, má podobné starosti jako vy. Zalistujte a přesvědčte se sami. (patro.cz)

Podobné produkty ako Rekonstrukce rodinného domu - Perlík Martin , Stavba a užívání nízkoenergetických a pasivních domů (978-80-247-2995-4)

Čim, Čára a zahrada - Radana Dungelová

Čim, Čára a zahrada - Radana Dungelová
Detail

Čim a Čára jsou dva malí vrabčí sourozenci. Děti Anička a Honzík jsou také dva sourozenci a všichni čtyři se sejdou na jedné zahradě jednoho domu. Co se ale stane, když se obě děti začnou na obyčejnou zahradu svých prarodičů koukat neobyčejnýma očima dvou vrabčích sourozenců? Dětským čtenářům se prostřednictvím všedně nevšedního příběhu podaří nahlédnout do světa ptáků, poznají jejich starosti, ale i radosti, setkají se s papouškem a zjistí, že to, co nám lidem, připadá všední a bezpečné, může být pro ptáky osudné. Jak upravit zahradu tak, aby byla i pro naše zpěvavé spolubydlící bezpečná a přívětivá, kdy a čím ptáčky krmit a na koho si na zahradě dávat pozor? Kniha prostřednictvím příběhů děti vzdělává, učí je koukat se pozorně kolem sebe a nebrat drobnosti samozřejmě a na lehkou váhu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čim, Čára a zahrada - Radana Dungelová , Malování podle čísel - střecha domu a nebe (hramal00574nad)

Čim, Čára a zahrada - Dungelová Radana

Čim, Čára a zahrada - Dungelová Radana
Detail

Čim a Čára jsou dva malí vrabčí sourozenci. Děti Anička a Honzík jsou také dva sourozenci a všichni čtyři se sejdou na jedné zahradě jednoho domu. Co se ale stane, když se obě děti začnou na obyčejnou zahradu svých prarodičů koukat neobyčejnýma očima dvou vrabčích sourozenců? Dětským čtenářům se prostřednictvím všedně nevšedního příběhu podaří nahlédnout do světa ptáků, poznají jejich starosti, ale i radosti, setkají se s papouškem a zjistí, že to, co nám lidem, připadá všední a bezpečné, může být pro ptáky osudné. Jak upravit zahradu tak, aby byla i pro naše zpěvavé spolubydlící bezpečná a přívětivá, kdy a čím ptáčky krmit a na koho si na zahradě dávat pozor? Kniha prostřednictvím příběhů děti vzdělává, učí je koukat se pozorně kolem sebe a nebrat drobnosti samozřejmě a na lehkou váhu. Radana Dungelová se vedle své práce v brněnské zoo věnuje publikování v populárně naučných časopisech, fotografování a cestování. (patro.cz)

Podobné produkty ako Čim, Čára a zahrada - Dungelová Radana , Doplnky a dekorace prislusenstvi k domu do zahrady

Opravy rodinného domu - Milan Vlček - e-kniha

Opravy rodinného domu - Milan Vlček - e-kniha
Detail

eBook:,Kniha přináší informace o závadách a poruchách, které se mohou v konstrukcích a v instalacích stavby objevit. Dává jasnou představu o tom, zda se dají odstranit svépomocí, nebo je nutné si přizvat odbornou firmu. Popisuje hlavní závady konstrukcí a instalací od sklepa až po střechu a možný způsob jejich opravy. V závěru knihy se čtenář dozví i to, jak stavbu udržovat, aby se závady v budoucnu již nevyskytovaly. Text je doplněn množstvím názorných obrázků. Užitečné informace tu naleznou nejen majitelé domů a bytů, ale také řemeslníci, projektanti a investoři. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Opravy rodinného domu - Milan Vlček - e-kniha , Stavba a provoz strojů: stroje a zařízení pro spš strojní (978-80-7333-075-0)

Rekonstrukce rodinného domu - Martin Perlík - e-kniha

Rekonstrukce rodinného domu - Martin Perlík - e-kniha
Detail

eBook:,Máte starší rodinný dům nebo chcete rodinný dům koupit? Chtěli byste jej opravit, ale nevíte jak na to? 100 tipů, které naleznete v knize, vás provede rekonstrukcí rodinného domu od počátečního propočtu, přes projekt a stavební úřad, až po samotnou stavbu. Dozvíte se na co si dát u starších domů pozor, jak při rekonstrukci postupovat, kdy máte jít na stavební úřad i s čím vám pomůže architekt či projektant. V knize najdete návod jak odhalit skryté vady domu vzniklé například porušenou statikou nebo vlhkostí, jak je odstranit a kolik oprava bude stát. Autor nezapomíná ani na vnitřní vybavení domu, přípojky nebo vytápění. Koncept tipů umožní čtenáři přečíst si přesně o tom tématu, které potřebuje, aniž by se zabýval celou knihou. Pro lepší názornost je vše doplněno množstvím obrázků a fotografií. Modelová rodina Přestavělových, která právě koupila rodinný dům a plánuje jeho opravu, má podobné starosti jako vy. Zalistujte a přesvědčte se sami. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Rekonstrukce rodinného domu - Martin Perlík - e-kniha , Stavba pece na pizzu a chleba (978-80-247-3993-9)

Rekonstrukce rodinného domu - Martin Perlík - e-kniha

Rekonstrukce rodinného domu - Martin Perlík - e-kniha
Detail

eBook:,Máte starší rodinný dům nebo chcete rodinný dům koupit? Chtěli byste jej opravit, ale nevíte jak na to? 100+5 tipů, které naleznete v knize, vás provede rekonstrukcí rodinného domu od počátečního propočtu, přes projekt a stavební úřad, až po samotnou stavbu. Dozvíte se na co si dát u starších domů pozor, jak při rekonstrukci postupovat, kdy máte jít na stavební úřad i s čím vám pomůže architekt či projektant. V knize najdete návod jak odhalit skryté vady domu vzniklé například porušenou statikou nebo vlhkostí, jak je odstranit a kolik oprava bude stát. Autor nezapomíná ani na vnitřní vybavení domu, přípojky nebo vytápění. Koncept tipů umožní čtenáři přečíst si přesně o tom tématu, které potřebuje, aniž by se zabýval celou knihou. Pro lepší názornost je vše doplněno množstvím obrázků a fotografií. Modelová rodina Přestavělových, která právě koupila rodinný dům a plánuje jeho opravu, má podobné starosti jako vy. Zalistujte a přesvědčte se sami. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Rekonstrukce rodinného domu - Martin Perlík - e-kniha , Stavba pece na pizzu a chleba (978-80-271-0008-8)

Rekonstrukce rodinného domu (978-80-271-0416-1)

Rekonstrukce rodinného domu (978-80-271-0416-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Martin Perlík, 272 stran, česky Máte starší rodinný dům nebo chcete rodinný dům koupit? Chtěli byste jej opravit, ale nevíte jak na to? 100 tipů, které naleznete v knize, vás provede rekonstrukcí rodinného domu od počátečního propočtu, přes projekt a stavební úřad, až po samotnou stavbu. Dozvíte se na co si dát u starších domů pozor, jak při rekonstrukci postupovat, kdy máte jít na stavební úřad i s čím vám pomůže architekt či projektant. V knize najdete návod jak odhalit skryté vady domu vzniklé například porušenou statikou nebo vlhkostí, jak je odstranit a kolik oprava bude stát. Autor nezapomíná ani na vnitřní vybavení domu, přípojky nebo vytápění. Koncept tipů umožní čtenáři přečíst si přesně o tom tématu, které potřebuje, aniž by se zabýval celou knihou. Pro lepší názornost je vše doplněno množstvím obrázků a fotografií. Modelová rodina Přestavělových, která právě koupila rodinný dům a plánuje jeho opravu, má podobné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rekonstrukce rodinného domu (978-80-271-0416-1) , Skriptá rodinného práva s otázkami a s príkladmi (978-80-571-0195-6)

Opravy rodinného domu (978-80-247-1950-4)

Opravy rodinného domu (978-80-247-1950-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Milan Vlček, 112 stran Kniha přináší informace o závadách a poruchách, které se mohou v konstrukcích a v instalacích stavby objevit. Dává jasnou představu o tom, zda se dají odstranit svépomocí, nebo je nutné si přizvat odbornou firmu. Popisuje hlavní závady konstrukcí a instalací od sklepa až po střechu a možný způsob jejich opravy. V závěru knihy se čtenář dozví i to, jak stavbu udržovat, aby se závady v budoucnu již nevyskytovaly. Text je doplněn množstvím názorných obrázků. Užitečné informace tu naleznou nejen majitelé domů a bytů, ale také řemeslníci, projektanti a investoři. (alza.cz)

Podobné produkty ako Opravy rodinného domu (978-80-247-1950-4) , Domoclip dom 355

Rekonstrukce rodinného domu (978-80-271-2912-6)

Rekonstrukce rodinného domu (978-80-271-2912-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Martin Perlík, 288 stran, česky Máte starší rodinný dům nebo chcete rodinný dům koupit? Chtěli byste jej opravit, ale nevíte jak na to? 100+5 tipů, které naleznete v knize, vás provede rekonstrukcí rodinného domu od počátečního propočtu, přes projekt a stavební úřad, až po samotnou stavbu. Dozvíte se na co si dát u starších domů pozor, jak při rekonstrukci postupovat, kdy máte jít na stavební úřad i s čím vám pomůže architekt či projektant. V knize najdete návod jak odhalit skryté vady domu vzniklé například porušenou statikou nebo vlhkostí, jak je odstranit a kolik oprava bude stát. Autor nezapomíná ani na vnitřní vybavení domu, přípojky nebo vytápění. Koncept tipů umožní čtenáři přečíst si přesně o tom tématu, které potřebuje, aniž by se zabýval celou knihou. Pro lepší názornost je vše doplněno množstvím obrázků a fotografií. Modelová rodina Přestavělových, která právě koupila rodinný dům a plánuje jeho opravu, má podobné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rekonstrukce rodinného domu (978-80-271-2912-6) , Spodní stavba historických budov: rizika a rekonstrukce (978-80-247-4846-7)

Čim, Čára a zahrada (978-80-262-1604-9)

Čim, Čára a zahrada (978-80-262-1604-9)
Detail

Kniha - autor Radana Dungelová, 96 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Čim a Čára jsou dva malí vrabčí sourozenci. Děti Anička a Honzík jsou také dva sourozenci a všichni čtyři se sejdou na jedné zahradě jednoho domu. Co se ale stane, když se obě děti začnou na obyčejnou zahradu svých prarodičů koukat neobyčejnýma očima dvou vrabčích sourozenců? Dětským čtenářům se prostřednictvím všedně nevšedního příběhu podaří nahlédnout do světa ptáků, poznají jejich starosti, ale i radosti, setkají se s papouškem a zjistí, že to, co nám lidem, připadá všední a bezpečné, může být pro ptáky osudné. Jak upravit zahradu tak, aby byla i pro naše zpěvavé spolubydlící bezpečná a přívětivá, kdy a čím ptáčky krmit a na koho si na zahradě dávat pozor? Kniha prostřednictvím příběhů děti vzdělává, učí je koukat se pozorně kolem sebe a nebrat drobnosti samozřejmě a na lehkou váhu. Radana Dungelová se vedle své práce v brněnské zoo věnuje publikování v populárně naučných... (alza.cz)

Podobné produkty ako Čim, Čára a zahrada (978-80-262-1604-9) , Elektroinstalacni material stavba

Vše o stavbě domu (9771335917028)

Vše o stavbě domu (9771335917028)
Detail

Kniha - 134 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Edice Renovujeme, stavíme, zařizujeme tentokrát nabídne čtenářům vše o stavbě domu – od získání financí, přes plánování, výběr materiálů, výrobků, způsobu výstavby, technologie až po zařízení domu a úpravu exteriéru. Čtenář se dozví, co vše ho čeká před tím, než začne stavět, co ho může potkat po dobu stavby a jak se vyhnout chybám, které vyjdou na povrch až po dostavbě. Vše o stavbě domu by měl mít po ruce každý, nejen ten, kdo staví dům svépomocí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vše o stavbě domu (9771335917028) , Povídky a příhody ze zadního domu (978-80-747-4291-0)

Rekonstrukce rodinného domu: 100+5 tipů (978-80-271-2912-6)

Rekonstrukce rodinného domu: 100+5 tipů (978-80-271-2912-6)
Detail

Kniha - česky Máte starší rodinný dům nebo chcete rodinný dům koupit? Chtěli byste jej opravit, ale nevíte jak na to? 100+5 tipů, které naleznete v knize, vás provede rekonstrukcí rodinného domu od počátečního propočtu, přes projekt a stavební úřad, až po samotnou stavbu. Dozvíte se na co si dát u starších domů pozor, jak při rekonstrukci postupovat, kdy máte jít na stavební úřad i s čím vám pomůže architekt či projektant. V knize najdete návod jak odhalit skryté vady domu vzniklé například porušenou statikou nebo vlhkostí, jak je odstranit a kolik oprava bude stát. Autor nezapomíná ani na vnitřní vybavení domu, přípojky nebo vytápění. Koncept tipů umožní čtenáři přečíst si přesně o tom tématu, které potřebuje, aniž by se zabýval celou knihou. Pro lepší názornost je vše doplněno množstvím obrázků a fotografií. Modelová rodina Přestavělových, která právě koupila rodinný dům a plánuje jeho opravu, má podobné starosti jako vy. Zalistujte a přesvědčte se sami. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rekonstrukce rodinného domu: 100+5 tipů (978-80-271-2912-6) , Povídky a příhody ze zadního domu (978-80-7474-291-0)

Stavba a užívání nízkoenergetických a pasivních domů - Josef Smola - e-kniha

Stavba a užívání nízkoenergetických a pasivních domů - Josef Smola - e-kniha
Detail

eBook:,Chystáte se stavět nízkoenergeticky? Pokud ano, pak je tato kniha určena právě vám. Známý architekt a propagátor nízkoenergetického a pasivního stavění vás provede problematikou krok za krokem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Stavba a užívání nízkoenergetických a pasivních domů - Josef Smola - e-kniha , Dom hemingway - dvd (n01334)

Vše o stavbě energeticky úsporného domu

Vše o stavbě energeticky úsporného domu
Detail

Energetická úspornost je jedna z nejaktuálnějších témat současnosti, kterése věnují nejen zastánci ekologie, ale i běžný člověk, který si klade otázku:Kde a jak ušetřit? V této publikaci se čtenář dozví všechno, co potřebujevědět, aby byl jeho domov příjemný a pohodlný. Zároveň se dozví, jak snížitspotřebu energie v domácnosti, a to v oblasti týkající se vytápění, chlazení,větrání, výběru energeticky úsporných spotřebičů a podobně. Čtenář najdev publikaci aktuální informace ze světa energeticky úsporného bydlení,informace o stavebních materiálech a jejich vlivu na snižování spotřebyenergie a na životní prostředí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vše o stavbě energeticky úsporného domu , Kouzelné malování / záhrada víl (9341736000607)

Vše o stavbě a rekonstrukci domu

Vše o stavbě a rekonstrukci domu
Detail

Kniha tématicky navazuje na předcházející úspěšné publikace z edice Vše o bydlení. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů a rad od základů až po střechu domu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vše o stavbě a rekonstrukci domu , Kouzelná zahrada/čarovná záhrada (8595027458030)

Vše o stavbě a rekonstrukci domu

Vše o stavbě a rekonstrukci domu
Detail

Kniha tématicky navazuje na předcházející úspěšné publikace z edice Vše o bydlení. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů a rad od základů až po střechu domu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vše o stavbě a rekonstrukci domu , Moja motýlia záhrada: vráťme motýle do našich záhrad a parkov (978-80-8090-091-5)

Stavba a užívání nízkoenergetických a pasivních domů (978-80-247-2995-4)

Stavba a užívání nízkoenergetických a pasivních domů (978-80-247-2995-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Josef Smola, 352 stran Kniha navazuje na předchozí úspěšnou knihu "Stavba rodinného domu krok za krokem". Přehledně a čtivou formou popisuje požadavky na návrh, stavbu i bydlení v energeticky úsporném domě. Do odborných podrobností zabíhá jen pokud je to pro pochopení souvislostí nezbytné.Autor na základě svých mnohaletých praktických zkušeností architekta/projektanta hodnotí nároky kladené na architekta, realizační firmu i stavebníka při návrhu, realizaci a při užívání nízkoenergetických a pasivních domů v České republice.V navazujících kapitolách, které patří k těžišti knihy, podrobně rozebírá jednotlivé požadavky pomyslného "desatera" na konstrukce, technické vybavení a chování nízkoenergetických a pasivních domů, rovněž s ohledem na požadavek zdravého bydlení a netradiční druhy stavebních materiálů. Nevyhýbá se ani citlivé problematice nezbytným více nákladům při porovnání s běžnou kvalitou výstavby. Otevřeně uvádí celou řadu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stavba a užívání nízkoenergetických a pasivních domů (978-80-247-2995-4) , Ovocná záhrada práce podľa mesiacov: záhrada: ako na to? (978-80-89642-35-9)

Vše o stavbě energeticky úsporného domu - 16

Vše o stavbě energeticky úsporného domu - 16
Detail

Energetická úspornost je jedna z nejaktuálnějších témat současnosti, které se věnují nejen zastánci ekologie, ale i běžný člověk, který si klade otázku: Kde a jak ušetřit? V této publikaci se čtenář dozví všechno, co potřebuje vědět, aby byl jeho domov příjemný a pohodlný. Zároveň se dozví, jak snížit spotřebu energie v domácnosti, a to v oblasti týkající se vytápění, chlazení, větrání, výběru energeticky úsporných spotřebičů a podobně. Čtenář najde v publikaci aktuální informace ze světa energeticky úsporného bydlení, informace o stavebních materiálech a jejich vlivu na snižování spotřeby energie a na životní prostředí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vše o stavbě energeticky úsporného domu - 16 , Nájem bytu a domu: po rekodifikaci soukromého práva (978-80-7478-837-6)

Vše o stavbě a rekonstrukci domu (9771335917325)

Vše o stavbě a rekonstrukci domu (9771335917325)
Detail

Kniha - 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha tématicky navazuje na předcházející úspěšné publikace z edice Vše o bydlení. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů a rad od základů až po střechu domu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vše o stavbě a rekonstrukci domu (9771335917325) , Max a saša: aneb zápisky z našeho domu (978-80-87060-12-4)

Z domu a zahrady - Černá Olga

Z domu a zahrady - Černá Olga
Detail

Velký starý dům se zahradou, dvě děti, Matěj a Hanka, táta a máma. Malé příběhy, pozorování, křehká dětská fantazie, vzorky a výseky všedních dnů, koloběh ročních období, myši, zahrada, pěstování dýní, půda, schovávačky, hádky, strach a především domov... Obyčejné věci, které se dětským pohledem stávají neobyčejnými. Text Olgy Černé inspirovaný vlastním dětstvím a ilustrovaný, přesněji vyšitý, Evou Volfovou vystihuje drobné radosti dětského života na venkově, který se nám zdá být tak důvěrně známý. Princip "dívání se" a "objevování", nacházení místa ve vlastní rodině, radost ze společných dnů, jsou hodnoty charakterizující pocit rodinného štěstí. Olga Černá ho umí popsat se vší vážností i lehkostí, stejně jako Eva Volfová umí - svým typickým "trochu křivým" způsobem - vyšít do hadříčků kousky svých dní. Ze spolupráce obou autorek vzešlo dílo jemné, postavené na zachycení drobných radostí, a zároveň pevné a trvalé - vytvořily ostrov normálního rodinného štěstí, který by každé dítě mělo zakusit. (patro.cz)

Podobné produkty ako Z domu a zahrady - Černá Olga , Host do domu ()

Vše o stavbě domu (977-1-359-1718-9)

Vše o stavbě domu (977-1-359-1718-9)
Detail

Kniha - autor Kolektiv autorů, 134 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá - autor kolektiv autorů, 134 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Edice Renovujeme, stavíme, zařizujeme tentokrát nabídne čtenářům vše o stavbě domu – od získání financí, přes plánování, výběr materiálů, výrobků, způsobu výstavby, technologie až po zařízení domu a úpravu exteriéru. Čtenář se dozví, co vše ho čeká před tím, než začne stavět, co ho může potkat po dobu stavby a jak se vyhnout chybám, které vyjdou na povrch až po dostavbě. Vše o stavbě domu by měl mít po ruce každý, nejen ten, kdo staví dům svépomocí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vše o stavbě domu (977-1-359-1718-9) , Prislusenstvi ke stavbe reproboxu stavba

Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu - Gabriel Ingo

Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu - Gabriel Ingo
Detail

Tato publikace pojednává o zvláštních podmínkách energetické renovace budov. Autoři se zabývají různými typy budov a nabízejí doporučení pro projektování a provádění sanačních zásahů. Ve stavebnětechnické části jsou představeny doporučené materiály a osvědčené konstrukce pro tepelné izolace a řešení pro obnovu domovní techniky. V řadě tabulek jsou srovnávány parametry a uživatelské vlastnosti budov a jejich vybavení před a po sanaci. V závěru je představeno dvanáct sanovaných budov podrobně demonstrujících, jak mohou být starší domy s nízkými náklady přizpůsobeny dnešním požadavkům a potřebám bydlení při minimální energetické náročnosti. (patro.cz)

Podobné produkty ako Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu - Gabriel Ingo

Zuty - Malování podle čísel – BÍLÝ DŮM A ZAHRADA S KVĚTINAMI (NORTHERN PROMOTIONS), 80x100 cm, vypnu (HRAmmb04287nad)

Zuty - Malování podle čísel – BÍLÝ DŮM A ZAHRADA S KVĚTINAMI (NORTHERN PROMOTIONS), 80x100 cm, vypnu (HRAmmb04287nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika velcí malíři, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Zuty - Malování podle čísel – BÍLÝ DŮM A ZAHRADA S KVĚTINAMI (NORTHERN PROMOTIONS), 80x100 cm, vypnu Malování podle čísel se hodí pro všechny tvořivé jedince Materiálem plátna je dřevo a len Námět: velcí malíři V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, aby byl výsledek podle představ, poslouží 31 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Zuty - Malování podle čísel – BÍLÝ DŮM A ZAHRADA S KVĚTINAMI (NORTHERN PROMOTIONS), 80x100 cm, vypnu (HRAmmb04287nad)

Malování podle čísel - Antická stavba v rozkvetlé zahradě (HRAmal00578nad)

Malování podle čísel - Antická stavba v rozkvetlé zahradě (HRAmal00578nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika města a místa, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Malování podle čísel - Antická stavba v rozkvetlé zahradě Malování podle čísel si zamilují tvořiví lidé Materiálem plátna je len Námět: města a místa V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, aby byl výsledek podle představ, poslouží 23 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Malování podle čísel - Antická stavba v rozkvetlé zahradě (HRAmal00578nad)

Malování podle čísel - Krásná stavba v květinové zahradě (HRAmal01175nad)

Malování podle čísel - Krásná stavba v květinové zahradě (HRAmal01175nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika města a místa, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Malování podle čísel - Krásná stavba v květinové zahradě Malování podle čísel ocení především tvořiví jedinci Materiálem plátna je len Téma: města a místa V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, abyste měli obrázek tip ťop, využijete 24 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Malování podle čísel - Krásná stavba v květinové zahradě (HRAmal01175nad)

Malování podle čísel - Květiny v zahradě u domu (HRAmal00493nad)

Malování podle čísel - Květiny v zahradě u domu (HRAmal00493nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika města a místa, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Malování podle čísel - Květiny v zahradě u domu Malování podle čísel okouzlí všechny tvořivé jedince Materiálem plátna je len Námět: města a místa V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, aby byl výsledek podle představ, poslouží 25 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Malování podle čísel - Květiny v zahradě u domu (HRAmal00493nad)

Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu - Gabriel Ingo Ladener Heinz

Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu - Gabriel Ingo Ladener Heinz
Detail

Tato publikace pojednává o zvláštních podmínkách energetické renovace budov. Autoři se zabývají různými typy budov a nabízejí doporučení pro projektování a provádění sanačních zásahů. Ve stavebnětechnické části jsou představeny doporučené materiály a osvědčené konstrukce pro tepelné izolace a řešení pro obnovu domovní techniky. V řadě tabulek jsou srovnávány parametry a uživatelské vlastnosti budov a jejich vybavení před a po sanaci.V závěru je představeno dvanáct sanovaných budov podrobně demonstrujících, jak mohou být starší domy s nízkými náklady přizpůsobeny dnešním požadavkům a potřebám bydlení při minimální energetické náročnosti. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu - Gabriel Ingo Ladener Heinz

Sklepy v zahradě: Stavba krok za krokem (978-80-247-3798-0)

Sklepy v zahradě: Stavba krok za krokem (978-80-247-3798-0)
Detail

Kniha - autor Jiří Faltýnek, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Chystáte se postavit na svém pozemku sklep pro rekreační nebo hospodářské účely? Nejste si jisti tím, co všechno taková stavba obnáší? Pak bude pro vás tato publikace užitečným pomocníkem. Především získáte ucelenou představu o plánování a stavbě sklepa, dokážete vyhodnotit pracnost a proveditelnost výstavby ještě před jejím zahájením, a vyhnete se tak nepříjemným překvapením. Kniha se zabývá podložím z geologického hlediska včetně jeho přípravy, dále pak provedením betonových konstrukcí, popisuje vhodné materiály pro stavbu a velký prostor věnuje práci s kamenem i provádění kleneb z cihel a kamene. Najdete zde také informace o izolacích, větrání či vytápění, ale také o častých problémech a poruchách. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sklepy v zahradě: Stavba krok za krokem (978-80-247-3798-0)

Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu: Sanace budov, nové energetické normy, plánová (978-80-86167-30-5)

Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu: Sanace budov, nové energetické normy, plánová (978-80-86167-30-5)
Detail

Kniha - autor Ingo Gabriel, 260 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tato publikace pojednává o zvláštních podmínkách energetické renovace budov. Autoři se zabývají různými typy budov a nabízejí doporučení pro projektování a provádění sanačních zásahů. Ve stavebnětechnické části jsou představeny doporučené materiály a osvědčené konstrukce pro tepelné izolace a řešení pro obnovu domovní techniky. V řadě tabulek jsou srovnávány parametry a uživatelské vlastnosti budov a jejich vybavení před a po sanaci. V závěru je představeno dvanáct sanovaných budov podrobně demonstrujících, jak mohou být starší domy s nízkými náklady přizpůsobeny dnešním požadavkům a potřebám bydlení při minimální energetické náročnosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Od staré stavby k nízkoenergetickému a pasivnímu domu: Sanace budov, nové energetické normy, plánová (978-80-86167-30-5)

Domov pro tělo i duši: Průvodce stavbou vlastního domu s obrazy emocí a tvořením pro radost. (978-80-7281-532-6)

Domov pro tělo i duši: Průvodce stavbou vlastního domu s obrazy emocí a tvořením pro radost. (978-80-7281-532-6)
Detail

Kniha - autor Renáta Kiara Vargová, 204 stran, česky Průvodce stavbou vlastního domu s obrazy emocí a tvořením pro radost. Najdete v něm nejen veškeré rady jak svépomocí postavit dům, ale jak z něj vytvořit místo, kde se budete cítit šťastně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Domov pro tělo i duši: Průvodce stavbou vlastního domu s obrazy emocí a tvořením pro radost. (978-80-7281-532-6)

Dom Hemingway (DVD)

Dom Hemingway (DVD)
Detail

DVD film Dom Hemingway [2013]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Jude Law. Dom Hemingway (Jude Law) je charismatický chlápek, výbušný jako ruční granát s uvolněnou pojistkou. Po dvanácti letech vězení se vrací do ulic Londýna, aby si vzal, co mu náleží za to, že celou dobu držel jazyk za zuby. S oddaným přítelem Dickiem (Richard E. Grant) se Dom chystá navštívit svého bosse Fontaina (Demián Bichir), aby se přihlásil o svou odměnu. Ovšem alkoholem a drogami poháněné Domovo ego se rozhodlo, že to, co ztratil, nemůže být vykoupeno. Jedna autonehoda a jedna femme fatale ovšem později zcela změní Domovo uvažování. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Dom Hemingway (DVD)

Naočte sa slovíčka po nemecky Krabička na slovíčka Dom a ľudia - Priscilla Lavodrama

Naočte sa slovíčka po nemecky Krabička na slovíčka Dom a ľudia - Priscilla Lavodrama
Detail

"Originálny slovník, ktorý sa zmestí do vrecka kabáta, či do kabelky. Prináša rýchle a efektívne učenie sa slovíčok kdekoľvek a kedykoľvek.Krabička na slovíčka – DOM A ĽUDIA obsahuje 100 farebných kartičiek s tematicky zoradenou slovnou zásobou. Na každej strane kartičky sa nachádza obrázok spolu s nemeckým výrazom. Na druhej strane kartičky nájdete jeho slovenský preklad. Pri každom slove samozrejme nechýba ani fonetický prepis, ktorý pomáha pri učení sa správnej výslovnosti. Každá krabička obsahuje aj krátky návod spolu s tipmi, ako sa efektívnejšie učiť nové slovíčka. " (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Naočte sa slovíčka po nemecky Krabička na slovíčka Dom a ľudia - Priscilla Lavodrama

Stavba a provoz strojů - Kemka Vladislav

Stavba a provoz strojů - Kemka Vladislav
Detail

Seznamuje s dopravními a zdvihacími, pístovými a lopatkovými stroji, energetickými zařízeními a stroji pro technickou úpravu prostředí. Věnuje se jejich charakteristikám, principu činnosti, rozdělení, stavbě a provozu. U každé skupiny strojů uvádí také základní pojmy, vztahy a výpočty. (patro.cz)

Podobné produkty ako Stavba a provoz strojů - Kemka Vladislav

Holandský dom - Ann Patchettová

Holandský dom - Ann Patchettová
Detail

Danny žije na predmestí Filadelfie v impozantnom Holandskom dome, ktorý po smrti majiteľov kúpil jeho otec, podnikateľ s nehnuteľnosťami. Vyrastá bez matky, s citovo chladným otcom, no pod ochrannými krídlami pôvabnej a nadanej staršej sestry Maeve. K sestre ho viaže pevné puto. Ich detstvo plynie príjemne a predvídateľne pod ostražitými pohľadmi portrétov pôvodných majiteľov domu, kým si otec jedného dňa neprivedie Andreu, vdovu s dvoma dcérami. Onedlho sa s ňou ožení.. Jej pričinením napokon Danny a Maeve prídu o milovaný domov a životnú istotu. Nevyrovnajú sa s tým ani potom, keď sa osamostatnia, a trauma z detstva ich prenasleduje celé desaťročia.Súrodenci sa pravidelne vracajú na miesto, kam nemajú prístup, a márne klopú na zamknuté dvere minulosti. Neprítomnosť matky je príčinou ich vynúteného vyhnanstva a ovplyvňuje ich väčšmi než ľudia, ktorí sú súčasťou ich dospelého života.Zdá sa, že raj detstva je navždy stratený. No jedného dňa osud nanovo zamieša karty...Holandský dom je príbeh o rodine, láske, zrade, zodpovednosti a obeti, o mocných putách času a citovej závislosti od miest, ktoré nás celý život magicky priťahujú. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Holandský dom - Ann Patchettová

Moje prvé slová Dom

Moje prvé slová Dom
Detail

Táto krásne ilustrovaná kniha vaše deti naučí prvé slovíčka týkajúce sa domu vďaka skrytým okienkam v rôznych miestnostiach - v obývacej izbe, v kuchyni, v kúpeľni - a v záhrade. Pestré aktivity, ako je tvorenie dvojíc, usporadovanie písmen, objavovanie siluet či priraďovanie slov k obrázkom, budú vaše deti baviť. Navyše sa prostredníctvom textov v okienkach naučia prvé pojmy a frázy. Vrhnite sa s nami do učenia! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Moje prvé slová Dom

Holandský dom - Patchettová Ann

Holandský dom - Patchettová Ann
Detail

Danny žije na predmestí Filadelfie v impozantnom Holandskom dome, ktorý po smrti majiteľov kúpil jeho otec, podnikateľ s nehnuteľnosťami. Vyrastá bez matky, s citovo chladným otcom, no pod ochrannými krídlami pôvabnej a nadanej staršej sestry Maeve. K sestre ho viaže pevné puto. Ich detstvo plynie príjemne a predvídateľne pod ostražitými pohľadmi portrétov pôvodných majiteľov domu, kým si otec jedného dňa neprivedie Andreu, vdovu s dvoma dcérami. Onedlho sa s ňou ožení.. Jej pričinením napokon Danny a Maeve prídu o milovaný domov a životnú istotu. Nevyrovnajú sa s tým ani potom, keď sa osamostatnia, a trauma z detstva ich prenasleduje celé desaťročia. Súrodenci sa pravidelne vracajú na miesto, kam nemajú prístup, a márne klopú na zamknuté dvere minulosti. Neprítomnosť matky je príčinou ich vynúteného vyhnanstva a ovplyvňuje ich väčšmi než ľudia, ktorí sú súčasťou ich dospelého života. Zdá sa, že raj detstva je navždy stratený. No jedného dňa osud nanovo zamieša karty... Holandský dom je príbeh o rodine, láske, zrade, zodpovednosti a obeti, o mocných putách času a citovej závislosti od miest, ktoré nás celý život magicky priťahujú. (patro.cz)

Podobné produkty ako Holandský dom - Patchettová Ann

Prager Dom - Boněk Jan

Prager Dom - Boněk Jan
Detail

Karl IV., römischer Kaiser und König von Böhmen, machte sich um den Ausbau zahlreicher monumentaler Bauten verdient, wobei sein Hauptaugenmerk dem St.-Veits-Dom auf der Prager Burg galt. Dieser Dom sollte ein Meisterwerk der Gotik werden - eine aus Stein gefertigte Verkörperung des Glaubens, Symbol Seiner königlichen Majestät, Sitz des Erzbischofs, Kultzentrum für die Schutzpatrone des Landes, Schauplatz feierlicher Krönungszeremonien, königliche und zugleich auch nationale Begräbnisstätte. Keine andere Kirche in Europa vereinigte in sich so viele Funktionen. Das Projekt des ersten Baumeisters des Domes, Matthäus von Arras, kam schon zu seiner Zeit einem Bauwunder gleich. Die ihm gestellte Aufgabe - den Stil der südfranzösischen Dome auf Prag anzuwenden - passte er unauffällig seinen eigenen Vorstellungen sowie den hiesigen Traditionen an. Peter Parler, sein Nachfolger, ging bei seinem Herangehen an das vor ihm liegende Arbeitspensum recht eigenwillig, dabei genial und aus architektonischer Sicht auch riskant vor, sodass er in Konflikt zu den damals anerkannten baulichen Regeln geriet. Kein Wunder also, dass noch im XXI. Jahrhundert dieser Dom im Herzen unserer Metropole, ursprünglich dem unbekannten sizilianischen Märtyrer Veit geweiht, den Betrachter mit seiner imposanten Vornehmheit sowohl aus der Ferne als auch aus der Nähe, aber auch mit seinem Inneren und Äußeren zu verblüffen vermag. Der Prager Dom ist weder der älteste, noch der baulich gewichtigste oder gar höchsten Dom in Europa. Seine Einmaligkeit ist in seiner umwerfenden Ausgewogenheit begründet. Die Gesamtlänge des Bauwerkes beträgt 124 Meter und die Breite des Transeptes erreicht imposante 60 Meter. Das Gewölbe erreicht eine Höhe von mehr als 33 Metern und der fast 100 Meter lange Südturm prägt sichtbar das charakteristische Panorama der Hauptstadt. Die heilige Domhalle vermag mehr als 8000 Personen zu fassen, die hier dem Wort Gottes lauschen können. (patro.cz)

Podobné produkty ako Prager Dom - Boněk Jan

Dom prízrakov - Wotowski Stanisław A.

Dom prízrakov - Wotowski Stanisław A.
Detail

Román Dom prízrakov (1931) žánrovo kombinuje detektívku s okultným hororom. Súkromný detektív Den prichádza na prosbu svojho priateľa Freda Podbereského na pohraničie v Podbereží do jeho paláca, v ktorom "straší". V jednej z komnát dochádza k nadprirodzeným úkazom: počuť v nej stony, zjavujú sa obrovské nenávistné zelené zrenice, neviditeľná ruka zovrie hrdlo obete... Zakrátko počas špiritistickej seansy dôjde aj k záhadnému úmrtiu. Pomôže prípad vyriešiť znalosť okultných náuk, alebo racionálne detektívne vyšetrovanie? Román Dom prízrakov je založený na skutočnom kriminálnom prípade rodiny Potockých, ktorý Wotowski sám vyšetroval. Samozrejme, dofabuloval detektívnu záhadu strašidelnej komnaty a primiešal aj okultné ingrediencie. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dom prízrakov - Wotowski Stanisław A.

Dom Hemingway - DVD (N01334)

Dom Hemingway - DVD (N01334)
Detail

Film na DVD - Dom Hemingway (Jude Law) je charismatický chlápek, výbušný jako ruční granát s uvolněnou pojistkou.Po dvanácti letech vězení se vrací do ulic Londýna, aby si vzal, co mu náleží za to, že celou dobu držel jazyk za zuby. Dom Hemingway (Jude Law) je charismatický chlápek, výbušný jako ruční granát s uvolněnou pojistkou. Po dvanácti letech vězení se vrací do ulic Londýna, aby si vzal, co mu náleží za to, že celou dobu držel jazyk za zuby. S oddaným přítelem Dickiem (Richard E. Grant) se Dom chystá navštívit svého bosse Fontaina (Demián Bichir), aby se přihlásil o svou odměnu. Ovšem alkoholem a drogami poháněné Domovo ego se rozhodlo, že to, co ztratil, nemůže být vykoupeno. Jedna autonehoda a jedna femme fatale ovšem později zcela změní Domovo uvažování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dom Hemingway - DVD (N01334)

meer. Krok 2 - Stavba a ochrana (0725765238795)

meer. Krok 2 - Stavba a ochrana (0725765238795)
Detail

Kondicionér oplachový, účinek: podpora růstu vlasů, lesk, hydratace, hladký účes a regenerace, typ vlasů: barvené, všechny typy vlasů, nepoddajné a krepaté, dlouhé a prodloužené Kondicionér Meer je druhým krokem k dosažení krásnějších a zdravějších vlasůKondicionér Meer dokáže vaše vlasy pořádně hydratovat, posílit, zklidnit a obnovit. Vlasy chrání před poškozením a je vyroben zcela bez sulfátů, parabenů a ftalátů. Složení je obohaceno o arganový olej a další speciality, které se postarají o zdravé vlasy. Rovněž podpoří růst nových a silných vlasů. Kondicionér je po nanesení třeba opláchnout.Kondicionér Meer s unikátní formulí Kondicionér Meer s unikátní formulí opravuje základní struktury vašich vlasů. Proniká do struktury a dodává vlasům potřebné množství vitamínu E, antioxidantů, proteinů a nenasycených esenciálních olejů. Složení kondicionéru Meer revitalizuje vlasovou pokožku tak, že jsou vlasy zdravější a odolnější proti dalšímu... (alza.cz)

Podobné produkty ako meer. Krok 2 - Stavba a ochrana (0725765238795)

Naočte sa slovíčka po nemecky Krabička na slovíčka: Dom a ľudia (978-80-8140-261-6)

Naočte sa slovíčka po nemecky Krabička na slovíčka: Dom a ľudia (978-80-8140-261-6)
Detail

Kniha - německy "Originálny slovník, ktorý sa zmestí do vrecka kabáta, či do kabelky. Prináša rýchle a efektívne učenie sa slovíčok kdekoľvek a kedykoľvek.Krabička na slovíčka – DOM A ĽUDIA obsahuje 100 farebných kartičiek s tematicky zoradenou slovnou zásobou. Na každej strane kartičky sa nachádza obrázok spolu s nemeckým výrazom. Na druhej strane kartičky nájdete jeho slovenský preklad. Pri každom slove samozrejme nechýba ani fonetický prepis, ktorý pomáha pri učení sa správnej výslovnosti. Každá krabička obsahuje aj krátky návod spolu s tipmi, ako sa efektívnejšie učiť nové slovíčka. " (alza.cz)

Podobné produkty ako Naočte sa slovíčka po nemecky Krabička na slovíčka: Dom a ľudia (978-80-8140-261-6)
Dom a záhrada Stavba a rekonštrukcia rodinného domu (9771335914409), Dom a záhrada: Dom a záhrada (9771335914355), Stavba a rekonstrukce rodinného domu: 95 zaručených tipů a rad na zvelebení vašeho domova (9771335917332), Opravy rodinného domu (978-80-247-1950-4), Rekonstrukce rodinného domu (978-80-271-2912-6), Rekonstrukce rodinného domu (978-80-271-0416-1), Rekonstrukce rodinného domu: 100+5 tipů (978-80-271-2912-6), meer. Krok 2 - Stavba a ochrana (0725765238795), Mimi a Líza Záhrada (978-80-556-5325-9), Stavba a užívání nízkoenergetických a pasivních domů (978-80-247-2995-4), Malování podle čísel - Střecha domu a nebe (HRAmal00574nad), doplnky a dekorace prislusenstvi k domu do zahrady, Stavba a provoz strojů: Stroje a zařízení pro SPŠ strojní (978-80-7333-075-0), Stavba pece na pizzu a chleba (978-80-247-3993-9), Stavba pece na pizzu a chleba (978-80-271-0008-8), Skriptá rodinného práva s otázkami a s príkladmi (978-80-571-0195-6), domoclip dom 355, Spodní stavba historických budov: rizika a rekonstrukce (978-80-247-4846-7), elektroinstalacni material stavba, Povídky a příhody ze zadního domu (978-80-747-4291-0), Povídky a příhody ze zadního domu (978-80-7474-291-0), Dom Hemingway - DVD (N01334), Kouzelné malování / Záhrada víl (9341736000607), Kouzelná zahrada/Čarovná záhrada (8595027458030), Moja motýlia záhrada: Vráťme motýle do našich záhrad a parkov (978-80-8090-091-5), Ovocná záhrada Práce podľa mesiacov: Záhrada: Ako na to? (978-80-89642-35-9), Nájem bytu a domu: Po rekodifikaci soukromého práva (978-80-7478-837-6), Max a Saša: Aneb zápisky z našeho domu (978-80-87060-12-4), Host do domu (), prislusenstvi ke stavbe reproboxu stavba