Dolphin 4 tüv - 4 kola (8591686021264)

Produkt Dolphin 4 tüv - 4 kola (8591686021264) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Dolphin 4 tüv - 4 kola (8591686021264) upraviť a produkt hľadať znova.

DOLPHIN 4 TÜV - 4 kola (8591686021264)

DOLPHIN 4 TÜV - 4 kola (8591686021264)
Detail

Nosič kol na tažné zařízení - pro 4 kola, sklopný, nosnost 60kg, 13pinový konektor Rádi jako celá rodina rádi vyrážíte na hory a následně se tam jízdou na kolech kocháte okolní krajinou? V tom případě zajisté oceníte nosič kol DOLPHIN 4 TÜV. Na tažné zařízení umístíte až 4 kola o celkové hmotnosti 60 kg, což je více než postačující. Nosič DOLPHIN 4 TÜV má samozřejmě osvětlený zadní panel a místo pro upevnění SPZ. Klíčové vlastnosti nosiče kol na tažné zařízení DOLPHIN 4 TÜVZařízení DOLPHIN 4 TÜV unese až 4 jízdní kolaCelková nosnost je 60 kgOdolná ocelová a hliníková konstrukce pro bezpečnější transportZadní panel je osvětlen a lze na něj upevnit i SPZNosič DOLPHIN 4 TÜV je sklápěcí a lze jej umístit do kufru automobiluAž trojitá fixace jízdního kolaObejdete se bez jakéhokoliv náčiní Kompaktní a odolný zároveňNosič kol DOLPHIN 4 TÜV se připevňuje k zadní části automobilu a vskutku kolosální výhodou je možnost snadného uložení... (alza.cz)

Podobné produkty ako DOLPHIN 4 TÜV - 4 kola (8591686021264) , Dolphin 4 tüv - 4 kola (8591686021264)

88341 Compass Nosič kol na tažné zařízení Dolphin 4, TÜV, 4 kola

88341 Compass Nosič kol na tažné zařízení Dolphin 4, TÜV, 4 kola
Detail

Upevnění kola do nosiče se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením spon na kola, umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Růžici pro upevnění jízdního kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze. Nosič je precizně zhotoven z oceli a každá ze čtyř základen pro jízdní kola je z hliníku stříbrné barvy. Nosič je vhodný pro čtyři jízdní kola. Nosič se připevňuje na kouli tažného zařízení, a zajišťuje se pomocí robustní páky a zámku. Dále je vybaven panelem s osvětlením a místem pro uchycení registrační značky (SPZ). Světelný panel je připojen k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13-pólového konektoru a je vybaven kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení SPZ. I přes velké rozměry nosiče, je stále umožněn přístup do kufru a to díky důmyslné konsktrukci a možnosti sklápění celého nosiče. Technické údaje: upnutí nosiče: na kouli tažného zařízení panel se světly: ano připojení světel: zástrčka tažného zařízení, 13-pólů fixace jízdních kol: přední, zadní kolo a rám zamykání kol: ano zamykání nosiče: ano sklápěcí mechanizmus: ano material: ocel, aluminium, odolný plast pro kola: 14" - 29" (rozteč kol 80 - 115 cm) max. nosnost: 60 kg certifikace: TÜV approved celkové rozměry: 112 x 95 x 80 cm Obsah balení: 1 x nosič (dilego.cz)

Podobné produkty ako 88341 Compass Nosič kol na tažné zařízení Dolphin 4, TÜV, 4 kola , Compass dolphin tüv - 3 kola (02125)

Nosič kol COMPASS 02126 Dolphin 4 TÜV

Nosič kol COMPASS 02126 Dolphin 4 TÜV
Detail

Nosič kol COMPASS DOLPHIN 4 TÜV (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nosič kol COMPASS 02126 Dolphin 4 TÜV , Thule 4 kola

Compass DOLPHIN TÜV 3 kola

Compass DOLPHIN TÜV 3 kola
Detail

Nosič kol Dolphin se upevňuje na tažné zařízení a lze na něj upevnit až 3 jízdní kola. Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a uložit na něj jízdní kola o maximální hmotnosti 45kg. Nosič je i s jízdními koly výborně vyvážený a při sklopení poskytuje dostatečný přístup do zavazadlového prostoru. Kola se na nosič upevňují za rám pomocí držáku a za pneumatiky pomocí rychloupínacích pásek. Mechanismus upevnění za rám je uzamykatelný čímž se předchází odcizení kol Součástí nosiče je i plně vybavený zadní panel se světly včetně osvětlení SPZ. Rozměry nosiče jsou: 112 x 74 x 86 cm Nosič je certifikován autoritou TÜV.Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo. Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním. Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde "neplandá", nevisí a nepřekáží! Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Compass DOLPHIN TÜV 3 kola , Thule na 4 kola

Nosič kol na tažné zařízení Dolphin 4

Nosič kol na tažné zařízení Dolphin 4
Detail

Nosič kol Dolphin se upevňuje na tažné zařízení a lze na něj upevnit až 4 jízdní kola. Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a uložit na něj jízdní kola o maximální hmotnosti 60kg. Nosič je i s jízdními koly výborně vyvážený a při sklopení poskytuje dostatečný přístup do zavazadlového prostoru. Kola se na nosič upevňují za rám pomocí držáku a za pneumatiky pomocí rychloupínacích pásek. Mechanismus upevnění za rám je uzamykatelný čímž se předchází odcizení kol. Součástí nosiče je i plně vybavený zadní panel se světly včetně osvětlení SPZ. Nosič je certifikován autoritou TÜV.Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo. Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním. Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde "neplandá", nevisí a nepřekáží! Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Nosič kol na tažné zařízení Dolphin 4 , Runchn nosič kola alu wind tüv (8591686021066)

COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 kola (02125)

COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 kola (02125)
Detail

Nosič kol na tažné zařízení - pro 3 kola, sklopný, nosnost 45kg, uzamčení nosiče k autu, uzamčení kol k nosiči, 13pinový konektor Kvalitní nosič na tažné zařízení pro 3 kolaPraktický nosič na kola pro tažné zařízení COMPASS DOLPHIN TÜV disponuje robustní ocelovou konstrukcí, která je určena pro 3 jízdní kola s maximální hmotnosti 45 kg. Upevnění kol je řešeno jednoduchým systémem, který umožňuje sklápění nosiče pro snadný přístup do kufru automobilu.Klíčové vlastnosti nosiče kol COMPASS DOLPHIN TÜVUpnutí na kouli tažného zařízeníOdolná ocelová konstrukceUrčeno pro 3 cyklistická kola Maximální nosnost 45 kgJednoduchý systém zajištění se zabudovaným uzamykánímSklápění pro snadný přístup do kufruZadní světla pro provoz na pozemních komunikacích Osvětlení SPZ13pinový konektorCertifikace TÜV Panel se světlyNosič COMPASS DOLPHIN TÜV má kompletní sadu zadních světel včetně osvětlení SPZ. Světelný panel je připojen k zásuvce tažného... (alza.cz)

Podobné produkty ako COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 kola (02125) , Compass nosič jízdního kola hliníkový alu-fix tüv (02108)

Nosič kol COMPASS 02125 Dolphin 3 TÜV

Nosič kol COMPASS 02125 Dolphin 3 TÜV
Detail

Nosič kol COMPASS DOLPHIN TÜV (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nosič kol COMPASS 02125 Dolphin 3 TÜV , Compass klíč na kola 17-19 mm tüv, gs (9411)

DOLPHIN TÜV Nosič kol na tažné zařízení , vhodné pro 3 kola

DOLPHIN TÜV Nosič kol na tažné zařízení , vhodné pro 3 kola
Detail

Upevnění kola do nosiče se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením spon na kola, umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Nosič je precizně zhotoven z oceli a každá ze tří základen pro jízdní kola je z hliníku stříbrné barvy. Nosič se připevňuje na kouli tažného zařízení, a zajišťuje se pomocí robustní páky a zámku. Dále je vybaven panelem s osvětlením a místem pro uchycení registrační značky (SPZ). Světelný panel je připojen k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13-pólového konektoru a je vybaven kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení SPZ. Technické údaje: upnutí nosiče na kouli tažného zařízení panel se světly připojení světel zástrčka tažného zařízení, 13-pólů fixace jízdních kol přední, zadní kolo a rám zamykání kol zamykání nosiče sklápěcí mechanizmus material ocel, aluminium, odolný plast max. nosnost: 45 kg certifikace: TÜV approved Obsah balení: 1 x nosič na kola (dilego.cz)

Podobné produkty ako DOLPHIN TÜV Nosič kol na tažné zařízení , vhodné pro 3 kola , Peruzzo pure instinct pro 4 kola (8015058070846)

TURER FAMILY pro 4 kola, TUV (TUF4)

TURER FAMILY pro 4 kola, TUV (TUF4)
Detail

Nosič kol na tažné zařízení - pro 4 kola, sklopný, nosnost 60kg, uzamčení nosiče k autu, 13pinový konektor TURER FAMILY 4 je precizně zpracovaný nosič, do kterého lze najednou umístit až 4 kola. Díky vysoké kvalitě použitých materiálů je nosič velmi odolný a maximálně spolehlivý. Nosič kol TURER FAMILY 4 nabízí moderní design a jednoduché umístění na tažné zařízení je zajištěno praktickým rychloupínacím mechanismem. Při používání nosiče oceníte možnost uzamčení k tažnému zařízení i samostatné uzamčení každého kola. Maximální nosnost nosiče kol TURER FAMILY 4 činí až 60 kg. Konstrukci nosiče lze jednoduše složit, díky čemuž je zajištěno pohodlné skladování. Klíčové vlastnosti nosiče kol TURER FAMILY 4 Možnost uzamčení k tažnému zařízení i uzamčení každého kola zvlášťSkládací konstrukce pro pohodlné skladováníModerní design nosiče kol TURER FAMILY 4Nosič je určen pro umístění 4 kolTělo nosiče kol TURER FAMILY 4 z... (alza.cz)

Podobné produkty ako TURER FAMILY pro 4 kola, TUV (TUF4) , Compass uzamykatelný střešní nosič jízdního kola alu - fix tüv, 132 cm

ABC Design Salsa 4 Air 2022 dolphin Diamond

Detail

Důmyslný a všestranný kočárek do města i mimo něj od značky ABC Design. Kočárek Salsa je dynamický, lehký a velice snadno ovladatelný. Je to kočárek s osobností, který bude vám i vašemu dítěti spolehlivým společníkem ať už se vydáte kamkoliv. Kočárek lze velice snadno složit do překvapivě kompaktních rozměrů a to dokonce i s nasazeným sportovním sezením. (mall.cz)

Podobné produkty ako ABC Design Salsa 4 Air 2022 dolphin Diamond , Compass nosič kol na tažné zařízení e-bike tüv, 2 kola

Hever hydraulický 4 t TÜV, GS GEKO

Hever hydraulický 4 t TÜV, GS GEKO
Detail

Hever hydraulický 4 t TÜV, GS, GEKO Hydraulický hever "panenka", nosnost 4 000 kg, zdvih 178 - 348 mm. Hever je určen pro zvedání váhy do hmotnosti 4000 kg. Jednoduchý design a malá velikost zařízení zaručují snadné ovládání a spolehlivost pro každého řidiče. Hever se používá v těžkých a průmyslových vozidlech, v dopravních společnostech i v soukromých garážích. Vlastnosti produktu maximální nosnost 4000 kg nastavitelná výška 178 - 348 mm píst s průměrem 28 mm vysoká rychlost zvedání další výškové nastavení se šroubem v hlavě (+ 6cm) dvě rukojeti v sadě - pro zvedání a spouštění odvzdušňovací ventil základna o rozměrech 105 x 95 mm Certifikát CE (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Hever hydraulický 4 t TÜV, GS GEKO , Diago návleky na kola kočárku 4 ks (4048813301279)

Nosič (držák) kol na tažné zařízení pro 4 kola BIKE 4 SIXTOL

Nosič (držák) kol na tažné zařízení pro 4 kola BIKE 4  SIXTOL
Detail

Nosič kol na tažné zařízení BIKE 4 - 4 kola SIXTOL Spolehlivý nosič kol k upevnění na kouli tažného zařízení BIKE 4 pro 4 jízdní kola. Nosič je vyroben z oceli a hliníku. Nosič disponuje jednoduchým systémem upevnění, se sklápěním pro přístup do kufru, s kompletně osvětleným panelem a místem pro registrační značku vozidla. Upevnění kola do nosiče se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením pásků na kolech umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Zajišťovací kolečko pro upevnění jízdního kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze. Nosič je zhotoven z oceli a každá ze základen jízdního kola je z hliníku. Nosič je vybaven panelem s osvětlením a místem pro uchycení registrační značky (SPZ). Světelný panel je připojen k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13-pólového konektoru a je vybaven kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení RZ (SPZ). I přes velké rozměry nosiče, je stále umožněn přístup do kufru a to díky důmyslné konstrukci a možnosti sklápění celého nosiče. Hlavní výhody: Robustní konstrukce Upevnění na kouli bez nářadí s ochranou proti krádeži (zámek na kouli) Rychlé a snadné nasazení a sundání kol pomocí rychloupínacího systému Možnost uzamknout kola k nosiči – ochrana proti odcizení Důmyslný systém sklopení nosiče – přístup do kufru Sklápěcí svislý rám nosiče pro bezproblémové uskladnění Obsah balení: Nosič a všechny jeho součásti Český návod k montáži a k obsluze Upozornění: Nosič je opatřen 13-pólovou zástrčkou. Pokud máte na autě 7-pólovou zásuvku, musíte si pořídit redukci ze 7 na 13 pólů. Nosič je vhodný pro tyto typy kol: Horská kola Krosová kola Trekingová kola Silniční kola BMX a freestyle kola Sjezdová kola Elektrokola Dětská kola Technické parametry: Nosič na 4 kola upevněný na tažnou kouli o velikosti 50 mm Upevněný na tažnou kouli o velikosti 50 mm Maximální zatížení nosiče: 60 kg Rozměry nosiče: 980 x 760 x 210 mm Zamykání kol: ano Zamykání nosiče: ano Fixace jízdních kol: přední, zadní kolo a rám Světla nosiče propojená se zásuvkou typu E4 13-pólů Max. šířka pneumatiky: 60 mm Materiál rámu nosiče: ocel Materiál ližin nosiče: hliník Materiál plastových součástek: odolný plast Certifikace: ATEST 8SD – schváleno Ministerstvem dopravy ČR Hmotnost nosiče: 22 Kg Tip: Tento nosič je možné použít i k přepravě elektrokol, jen nesmí být překročena maximální nosnost nosiče. Snížení hmotnosti elektrokola lze docílit vyjmutím baterie a jejím uložením do auta. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Nosič (držák) kol na tažné zařízení pro 4 kola BIKE 4 SIXTOL , Compass nosič kol na tažné zařízení e-bike tüv - 2 kola (8591686021202)

Hever hydraulický 4 t TÜV EN 1494:2000+A1

Hever hydraulický 4 t TÜV EN 1494:2000+A1
Detail

Hever je tvořen masivní podstavnou deskou a kvalitně zpracovaným, celokovovým válcem. Samotný zdvih je prováděn užitím pístové pumpy, pomocí dvoudílné zvedací páky. Jednoduché a plynulé snížení heveru se reguluje vyšroubováním ventilu pomocí zvedací páky, hever je navíc jištěn bržděným spouštěním, takže nehrozí rychlé snížení. Tento hever splňuje novou normu EN 1494:2000+A1 a pro větší bezpečnost obsluhy je vybaven funkcí pomalého spouštění. Technické údaje: nosnost: 4000 kg zdvih: 180 - 350 mm nosná plocha: průměr 25 mm homologace: TUV, GS, CE Obsah balení: 1 x hever (dilego.cz)

Podobné produkty ako Hever hydraulický 4 t TÜV EN 1494:2000+A1 , Compass klíč na kola 17-19/21-23 mm tüv, gs (09412)

Plachta pro 4 kola na obytný vůz mCaravan 4

Plachta pro 4 kola na obytný vůz mCaravan 4
Detail

Cestujete se svými koly obytným autem a potřebujete je chránit před prachem, odřením a nepřízní počasí? Ideální volbou je tato plachta na kola bike mCaravan 4, která vaše kola ochrání proti všem vlivům počasí a stane se elegantním doplňkem na vašich cestách. Plachta na kolo bike mCaravan 4 je vyráběna v České republice. Během vývoje byl největší důraz kladen na funkčnost plachty a její snadnou aplikaci. K výrobě byly použity nejkvalitnější voděodolné a strečové materiály včetně kvalitních popruhů. Plachta na kolo bike mCaravan 4 je skvělá pro převoz až čtyř kol na nosičích obytných aut. Vaše kola budou chráněna před vlhkostí, prachem, nečistotami a před očima zlodějů. plachta na silniční kola, trekingová kola, horská kola a elektrokola maximální počet kol: 4 určeno pro velikost kol 26" - 29" určeno pro nosiče kol obytných aut plachta na kolo vyrobená z odolného polyesteru 210D strečový materiál v zadní části plachty kapsa na výstražný terč o velikosti 52x52 cm, terč není součástí výrobku, možno dokoupi zde stahovací popruhy součástí výrobku velmi snadná manipulace český výrobek Obsah balení: plachta na kolo bike mCaravan 4 obal, ve kterém plachtu na kolo bike mCaravan 4 uskladníte plachta na silniční kola, trekingová kola, horská kola a elektrokola maximální počet kol: 4 určeno pro velikost kol 26" - 29" určeno pro nosiče kol obytných aut plachta na kolo vyrobená z odolného polyesteru 210D strečový materiál v zadní části plachty kapsa na výstražný terč o velikosti 52x52 cm, terč není součástí výrobku, možno dokoupi zde stahovací popruhy součástí výrobku velmi snadná manipulace český výrobek Obsah balení: plachta na kolo bike mCaravan 4 obal, ve kterém plachtu na kolo bike mCaravan 4 uskladníte (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Plachta pro 4 kola na obytný vůz mCaravan 4 , Magg stojan na kola - 4 místa. rozměr 1100x350x430mm (110132)

Nosič kol COMPASS 02122 Orca TÜV

Nosič kol COMPASS 02122 Orca TÜV
Detail

NakupteNosič kol COMPASS 02122 Orca TÜVz kategorieDům a zahrada > Auto, moto > Střešní nosiče a boxy na auto > Nosiče kol na autoza5159.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nosič kol COMPASS 02122 Orca TÜV , Compass klíč na kola 17-19/21-23 mm tüv, gs skládací (09413)

Klíč na kola - TÜV, GS skládací

Klíč na kola - TÜV, GS skládací
Detail

Celokovový skládací klíč ve tvaru kříže, který je určen pro povolování či utahování matic kol automobilů. Na jednotlivých stranách je osazen nástavci pro utahování a povolování matic či šroubů kol. Technické údaje: nástavce: 17, 19, 21 a 23 mm velikost složený klíč: 35 x 7 cm velikost rozložený klíč: 35 x 35 cm Obsah balení: 1 x klíč na kola (dilego.cz)

Podobné produkty ako Klíč na kola - TÜV, GS skládací , Cosing adam - dolphin blue (8595608803884)

Život na 4 kolech (978-80-271-3258-4)

Život na 4 kolech (978-80-271-3258-4)
Detail

Elektronická kniha Roman, Káťa a Keisy. Dobrodruzi, kteří neváhali a rozhodli se vyměnit své životní jistoty za život na 4 kolech. Ze staré dodávky si postavili za necelý měsíc plnohodnotný dům, do kterého se natrvalo nastěhovali a vyrazili poznávat svět. První část jejich cesty vedla do Skandinávie, a následně procestovali mnoho evropských zemí. V současné době míří i za hranice starého kontinentu. Téměř každý den spali na jiném místě a na cestách zažívali nespočet zážitků, které sdílejí se svými fanoušky na jejich populárním YouTube kanále Roman & Káťa. Kniha vás postupně provede jejich příběhem od úplného začátku. A dozvíte se, jestli se dá takový život žít dlouhodobě. Začtěte se do jejich příběhu a posuďte sami – možná vás bude jejich příběh inspirovat. (alza.cz)

Podobné produkty ako Život na 4 kolech (978-80-271-3258-4) , Bike manual kompletni udrzba a servis jizdniho kola 978 80 271 0767 4

Nosič kol COMPASS 02108 Alu-Fix TÜV

Nosič kol COMPASS 02108 Alu-Fix TÜV
Detail

Nosič kol COMPASS ALU-FIX TÜV (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nosič kol COMPASS 02108 Alu-Fix TÜV , Stagg vnc-4/4 (vnc-4/4)

Nosič kol COMPASS 02120 E-Bike TÜV

Nosič kol COMPASS 02120 E-Bike TÜV
Detail

NakupteNosič kol COMPASS 02120 E-Bike TÜVz kategorieDům a zahrada > Auto, moto > Střešní nosiče a boxy na auto > Nosiče kol na autoza7999.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nosič kol COMPASS 02120 E-Bike TÜV , Cosing adam s polohováním - dolphin blue (8595608805635)

Compass Držák na kolo stropní - TÜV/GS

Compass Držák na kolo stropní - TÜV/GS
Detail

Držák funguje na principu kladkostroje a dokáže snadno zvednout jízdní kolo až do váhy 20 kg a umístit jej pod strop místnosti. Montáž držáku se provádí do pevných stropů pomocí šroubů a hmoždinek, nejvhodněji tak, aby se háky nacházely přímo nad sedlem a řidítkovou tyčí. Pomocí lana je možné lehce manipulovat se zavěšeným kolem, zařízení je navíc vybaveno brzdou, která zabraňuje proklouznutí lana a znemožňuje pád kola. Díky držáku je kolo bezpečně uskladněné a nezabírá prakticky žádné místo. Technické údaje: nosnost: 20 kg max. výška zavěšení: 4 m délka lana: cca 14 m typ montáže: na strop háky: kovové s gumovým návlekem Obsah balení: 1 x držák na kolo (dilego.cz)

Podobné produkty ako Compass Držák na kolo stropní - TÜV/GS , Aci bezpečnostní matice na kola, závit m12x1.25, kuželové sedlo (sada 4 ks) (ow 118k)

Compass Klíč na kola teleskopický, TÜV, GS

Compass Klíč na kola teleskopický, TÜV, GS
Detail

Díky výsuvné délce až na 50 cm máte k dispozici delší páku, která zjednodušuje povolování i utahování matic. Klíč je osazen nástavci pro šrouby a matice velikosti. Technické údaje: nástavec: 17/19 mm; 21/23 mm teleskopický: ano délka: 35 - 51 cm homologace: TÜV/GS Obsah balení: 1 x klíč na kola (dilego.cz)

Podobné produkty ako Compass Klíč na kola teleskopický, TÜV, GS , Klarstein sauenland pro, gril na sele, otočný špíz, 13 w, 4 kola, ušlechtilá ocel

Runchn Nosič kola ALU WIND TÜV (8591686021066)

Runchn Nosič kola ALU WIND TÜV (8591686021066)
Detail

Nosič na kolo na střechu, pro 1 kolo, nosnost 15kg, zamknutí kola k nosiči Kvalitní střešní nosič s uzamykatelným systémemUniverzální střešní nosič COMPASS ALU WIND je určený pro jedno jízdní kolo s maximální hmotností 15 kg a disponuje jednoduchým systémem upevnění, které se provádí pomocí rychloupínacího držáku rámu a patek kol s upínacími přezkami.Klíčové vlastnosti nosiče kola COMPASS ALU WINDStřešní nosič určený pro 1 jízdní koloSystém uzamykání - dva klíče v baleníPřipevnění k příčníkům - U třmen nebo T drážkaVyrobeno z hliníku a odolného plastuDélka základny: 146 cmMaximální nosnost 15 kgCertifikace: TÜV RheinlandKvalitní hliníková konstrukceCOMPASS ALU WIND je vyroben z lehkého a odolného hliníku ve stříbrné barvě. Nosič lze nainstalovat jak na klasický střešní nosník pomocí U třmenů, tak i na nosníky s T drážkou 20 mm. Díky uzamykatelnému mechanismu nemusíte mít obavy z odcizení vašeho kola.Certifikace TÜVNosič kol COMPASS ALU WIND... (alza.cz)

Podobné produkty ako Runchn Nosič kola ALU WIND TÜV (8591686021066) , Fv 4 (fv 4)

PERUZZO PURE INSTINCT pro 4 kola (8015058070846)

PERUZZO PURE INSTINCT pro 4 kola (8015058070846)
Detail

Nosič kol na tažné zařízení - pro 4 kola, sklopný, skládací, s odnímatelným ramenem, nosnost 60kg, uzamčení nosiče k autu, uzamčení kol k nosiči, 13pinový konektor Špičkový nosič kol na tažné zařízení Peruzzo Pure Instinct vám umožní přepravovat najednou až čtyři jízdní kola. Špičkový nosič kol na tažné zařízení Peruzzo Pure Instinct vám umožní přepravovat najednou až čtyři jízdní kola. Velkou výhodou tohoto nosiče je jeho konstrukce, kterou lze i s koly sklopit. Díky tomu se snadno dostanete do zavazadlového prostoru. Ve výbavě naleznete samostatná ramena pro každé kolo, rychloupínací páku s integrovaným zámkem k tažnému zařízení či zámek pro uzamknutí kol. Nosič je opatřen odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozřejmostí jsou kompletně homologovaná zadní světla s 13pinovým konektorem. Jistě oceníte i montáž, která nezabere mnoho času a nebudete k ní potřebovat žádné další... (alza.cz)

Podobné produkty ako PERUZZO PURE INSTINCT pro 4 kola (8015058070846) , Hidersine 1670 oxbury 3/4-4/4 (bm1670)

88340 Compass Nosič kol na tažné zařízení E-bike, TÜV - 2 kola

88340 Compass Nosič kol na tažné zařízení E-bike, TÜV - 2 kola
Detail

Upevnění kola do nosiče se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením spon na kola, umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Růžici pro upevnění jízdního kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze. Nosič je precizně zhotoven z oceli a každá ze základen pro jízdní kolo je z hliníku. Nosič se připevňuje na kouli tažného zařízení, a zajišťuje se pomocí robustní páky a zámku. Dále je vybaven panelem s osvětlením a místem pro uchycení registrační značky (SPZ). Světelný panel je připojen k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13-pólového konektoru a je vybaven kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení SPZ. I přes velké rozměry nosiče, je stále umožněn přístup do kufru a to díky důmyslné konsktrukci a možnosti sklápění celého nosiče. Technické údaje: upnutí nosiče: na kouli tažného zařízení panel se světly: ano kapacita: 2x elektrokolo nebo běžné jízdní kolo připojení světel: zástrčka tažného zařízení, 13-pólů fixace jízdních kol: přední, zadní kolo a rám zamykání kol: ano zamykání nosiče: ano sklápěcí mechanizmus: ano material: ocel, aluminium, odolný plast pro kola: 14" - 29" (rozteč kol 80 - 120 cm) max. nosnost: 60 kg certifikace: TÜV approved celkové rozměry: 148 x 78 x 60 cm Obsah balení: 1 x nosič (dilego.cz)

Podobné produkty ako 88340 Compass Nosič kol na tažné zařízení E-bike, TÜV - 2 kola , Truaudio ct-4 (ct-4)

COMPASS Nosič kol na tažné zařízení E-BIKE TÜV - 2 kola (8591686021202)

COMPASS Nosič kol na tažné zařízení E-BIKE TÜV - 2 kola (8591686021202)
Detail

Nosič kol na tažné zařízení - pro 2 kola, sklopný, nosnost 60kg, uzamčení nosiče k autu, uzamčení kol k nosiči, 13pinový konektor Kvalitní nosič COMPASS na tažné zařízení pro 2 kolaPraktický nosič na kola pro tažné zařízení COMPASS E-BIKE TÜV disponuje robustní ocelovou konstrukcí, která je určena pro 2 elektrokola či klasická jízdní kola s maximální hmotností 60 kg. Upevnění kol je řešeno jednoduchým systémem, který umožňuje sklápění nosiče pro snadný přístup do kufru automobilu.Klíčové vlastnosti nosiče kol COMPASS E-BIKE TÜV Upnutí na kouli tažného zařízeníOdolná ocelová konstrukceUrčeno pro 2 elektrokola či cyklistická kola Maximální nosnost 60 kgJednoduchý systém zajištění se zabudovaným uzamykánímSklápění pro snadný přístup do kufruZadní světla pro provoz na pozemních komunikacích Osvětlení SPZCOMPASS E-BIKE s certifikací TÜV COMPASS E-BIKE s panelem se světlyNosič COMPASS E-BIKE TÜV má kompletní sadu zadních světel včetně... (alza.cz)

Podobné produkty ako COMPASS Nosič kol na tažné zařízení E-BIKE TÜV - 2 kola (8591686021202) , Greentek hdp-4 (hdp-4)

Valco nafukovací kola Snap 4

Valco nafukovací kola Snap 4
Detail

Sportovní sada nafukovacích kol pro kočárek Valco Snap 4 Black, Snap 4 Tailor Made, Snap 4 Flat Matte, Snap Ultra, Snap Duo (feedo.cz)

Podobné produkty ako Valco nafukovací kola Snap 4 , Stagg tri-4 (tri-4)

Klíč na kola COMPASS 17-19mm TÜV, GS

Klíč na kola COMPASS 17-19mm TÜV, GS
Detail

Klíč na kola COMPASS 17-19mm TÜV, GS (tipa.eu)

Podobné produkty ako Klíč na kola COMPASS 17-19mm TÜV, GS , Kun original vln 4 4

Compass Nosič jízdního kola hliníkový - ALU-FIX TÜV

Compass Nosič jízdního kola hliníkový - ALU-FIX TÜV
Detail

Univerzální střešní nosič pro jízdní kolo s jednoduchým systémem upevnění. Upevnění kola do nosiče se provádí pomocí držáku na rám a jednoduchých objímek s fixační sponou, kterou lze upevnit i jednou rukou. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Nosič je vhodný pro všechny jízdní kola, nepřesahující hmotnost 15 kg. Nosič je precizně zhotoven z hliníku stříbrné barvy, umožňuje uchycení jak na klasický střešní nosič pomocí U třmenů, tak i na nosiče s T drážkou 20 mm. Technické údaje: fixace jízdního kola: přední, zadní kolo a rám zamykání: ano, dva klíče upnutí nosiče: U třmen, T drážka material: Aluminium, odolný plast délka základny: 132 cm max. nosnost: 15 kg certifikace: TÜV approved Obsah balení: 1 x nosič (dilego.cz)

Podobné produkty ako Compass Nosič jízdního kola hliníkový - ALU-FIX TÜV , Edding 300 permanentní, sada 4 barev (4-300-4)

Nosič kol na tažné zařízení E-BIKE TÜV

Nosič kol na tažné zařízení E-BIKE TÜV
Detail

Nosič kol se upevňuje na tažné zařízení a lze na něj upevnit až 2 jízdní kola. Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a uložit na něj jízdní kola o maximální hmotnosti 60kg. Nosič je i s jízdními koly výborně vyvážený a při sklopení poskytuje dostatečný přístup do zavazadlového prostoru. Kola se na nosič upevňují za rám pomocí držáku a za pneumatiky pomocí rychloupínacích pásek. Mechanismus upevnění za rám je uzamykatelný čímž se předchází odcizení kol, stejně tak je uzamykatelný samotný nosič k tažnému zařízení. Součástí nosiče je i plně vybavený zadní panel se světly včetně osvětlení SPZ. Rozměry nosiče jsou: 148 x 78 x 60 cm Nosič je certifikován autoritou TÜV.Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo. Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním. Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde "neplandá", nevisí a nepřekáží! Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Nosič kol na tažné zařízení E-BIKE TÜV , Jizdni kola kolo

Green Valley FastRider nosič kola TUV, CityCrash (A160659)

Green Valley FastRider nosič kola TUV, CityCrash (A160659)
Detail

Nosič na kolo na střechu, pro 1 kolo, nosnost 20kg, zamknutí kola k nosiči, zamknutí nosiče k autu, skládací Proslulý italský design, vysoká kvalita. Nosič na kolo Green Valley FastRider je dokonalým pomocníkem pro převoz vašeho kola na dovolenou, nebo jen tak na cyklovýlet. Jeho pevná a kvalitní konstrukce unese i kola vyšší hmotnosti. Díky jednoduché stavbě těla nepotřebujete žádné nářadí k namontování nosiče na váš vůz. Společnost Green Valley klade velký důraz na bezpečnost vůči krádeži. Příkladem jsou pevné plastové popruhy, do kterých umístíte jednotlivá kola. Kromě uzamykání na střešním nosiči, jež zajišťuje dokonalou stabilitu kola při jízdě, disponuje nosič kovovými čelistmi držící rám kola. Nosič je plně variabilní a skvěle se přizpůsobí velikosti kola či směru orientace nosiče. Green Valley FastRider se zároveň může chlubit certifikáty TUV a CityCrash. Řadí se tak mezi nejlepší a nejkvalitnější nosiče kol, jaké můžete pro svou cestu zvolit. (alza.cz)

Podobné produkty ako Green Valley FastRider nosič kola TUV, CityCrash (A160659) , Detska 12 kola

Flaem 4NEB Pneumaticko pístový inhalátor se 4 režimy, s certifikátem TUV Rheinland

Flaem 4NEB Pneumaticko pístový inhalátor se 4 režimy, s certifikátem TUV Rheinland
Detail

Flaem 4NEB Pneumaticko pístový inhalátor se 4 režimy, s certifikátem TUV Rheinland Nejmodernější inhalátor Flaem 4Neb s rozprašovačem RF9 a nejmenší molekulou MMAD na trhu. Více než 50 let zkušeností umožnilo značce Flaem vytvořit tento inovativní patentovaný způsob provádění aerosolových ošetření zaměřených na dýchací cesty pacienta k léčení respiračních chorob. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Flaem 4NEB Pneumaticko pístový inhalátor se 4 režimy, s certifikátem TUV Rheinland

Lidé kolem nás 4 - Etika pro 4. ročník ZŠ - Lenka Bradáčová

Lidé kolem nás 4 - Etika pro 4. ročník ZŠ - Lenka Bradáčová
Detail

Obsahuje témata podle RVP ZV vzdělávacího okruhu Lidé kolem nás (Rodina, Soužití lidí, Chování lidí) a doplňujícího vzdělávacího oboru Etická výchova. Do učebnice jsou zařazeny konkrétní nebo modelové situace formou drobných příběhů, dětských debat apod. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Lidé kolem nás 4 - Etika pro 4. ročník ZŠ - Lenka Bradáčová

O autech - Pohádky na 4 kolech (978-80-000-6019-4)

O autech - Pohádky na 4 kolech (978-80-000-6019-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Kahoun, 80 stran, česky Krátké pohádky plné aut! Po úspěchu s pohádkami o mašinkách přichází dvě desítky pohádek, v nichž se nechal autor tentokrát inspirovat světem motorů a rychlých kol, ale nezapomněl ani na přírodu, a hlavně na děti. Všechny příběhy mají společná čtyři kola, ale pokaždé v jiné podobě, různě velká a setkáváme se s nimi na nejrůznějších místech. (alza.cz)

Podobné produkty ako O autech - Pohádky na 4 kolech (978-80-000-6019-4)

Dětské kolo Toy Story 4 16"

Dětské kolo Toy Story 4 16"
Detail

Dětské kolo Toy Story 4 16" je kvalitní kolo pro malé závodníky. Motivy jedné z nejoblíbenějších pohádek Toy Story spolehlivě rozzáří oči vaší ratolesti. Kolo disponuje odolným ocelovým rámem a bohatou funkční a bezpečnostní výbavou. Ta zahrnuje blatníky, zvonek, láhev na pití z nezávadných materiálů včetně držáku či měkké sedlo. O bezpečí se stará dvojice spolehlivých čelisťových brzd, hlasitý zvonek a kryt řetězu. Zajímavým designovým prvkem je pak přední štít, na kterém samozřejmě nechybí motiv Toy Story. Dětské kolo Toy Story 4 16" je vhodné pro děti od 5 let a díky balančním kolečkům je ideální i pro naprosté začátečníky. 16" nafukovací kola zaručují perfektní jízdní vlastnosti i na méně rovných površích. Dětské kolo Toy Story 4 16" si díky parádnímu designu, kvalitnímu zpracování a bohaté výbavě zamilujete vy i vaši prckové.Technický popis: odolný ocelový rám nafukovací 16" kola čelisťové brzdy ochranný kryt řetězu postranní stabilizační kolečka plastové blatníky zvonek PE láhev s držákem pohodlné sedlo motivy Toy Story (příběhu hraček) hmotnost: 9,3 kg nosnost: 50 kg doporučený věk: od 5 let Naše tipy - mohlo by Vás zajímat: Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu dětského kola? Více se dozvíte v našem rádci. Přečtěte si více o profesionálním garančním i pozáručním servise kol na našich prodejnách. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Dětské kolo Toy Story 4 16"

Klíč na kolo 4/5/6mm

Klíč na kolo 4/5/6mm
Detail

Klíč na kolo v praktickém a oblíbeném Y provedení. - imbus 4 mm - imbus 5 mm - imbus 6 mm - materiál: ocel, plastové držadlo (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Klíč na kolo 4/5/6mm

Dětské kolo Toy Story 4 16"

Dětské kolo Toy Story 4 16"
Detail

Atraktivní design s motivy Toy Story, balanční kolečka, láhev s držákem, zvonek, nafukovací kola, vhodné pro děti od 5 let.. Dětské kolo Toy Story 4 16" je kvalitní kolo pro malé závodníky. Motivy jedné z nejoblíbenějších pohádek Toy Story spolehlivě rozzáří oči vaší ratolesti. Kolo disponuje odolným ocelovým rámem a bohatou funkční a bezpečnostní výbavou. Ta zahrnuje blatníky, zvonek, láhev na pití z nezávadných materiálů včetně držáku či měkké sedlo. O bezpečí se stará dvojice spolehlivých čelisťových brzd, hlasitý zvonek a kryt řetězu. Zajímavým designovým prvkem je pak přední štít, na kterém samozřejmě nechybí motiv Toy Story. Dětské kolo Toy Story 4 16" je vhodné pro děti od 5 let a díky balančním kolečkům je ideální i pro naprosté začátečníky. 16" nafukovací kola zaručují perfektní jízdní vlastnosti i na méně rovných površích. Dětské kolo Toy Story 4 16" si díky parádnímu designu, kvalitnímu zpracování a bohaté výbavě zamilujete vy i vaši prckové.Technický popis: odolný ocelový rám nafukovací 16" kola čelisťové brzdy ochranný kryt řetězu postranní stabilizační kolečka plastové blatníky zvonek PE láhev s držákem pohodlné sedlo motivy Toy Story (příběhu hraček) hmotnost: 9,3 kg nosnost: 50 kg doporučený věk: od 5 let (insportline.cz)

Podobné produkty ako Dětské kolo Toy Story 4 16"

COMPASS Nosič jízdního kola hliníkový ALU-FIX TÜV (02108)

COMPASS Nosič jízdního kola hliníkový ALU-FIX TÜV (02108)
Detail

Nosič na kolo na střechu, pro 1 kolo, nosnost 15kg, zamknutí kola k nosiči, sklopný Kvalitní střešní nosič s uzamykatelným systémemUniverzální střešní nosič COMPASS ALU-FIX TÜV je určený pro jedno jízdní kolo s maximální hmotností 15 kg a disponuje jednoduchým systémem upevnění, které se provádí pomocí držáku na rám a objímek s fixační sponou pro stabilní uchycení obou ráfků.Klíčové vlastnosti nosiče kol COMPASS ALU-FIX TÜVStřešní nosič určený pro 1 jízdní koloSystém uzamykání - dva klíče v baleníPřipevnění k příčníkům - U třmen nebo T drážkaVyrobeno z hliníku a odolného plastuDélka základny: 132 cmMaximální nosnost 15 kgCertifikace: TÜV approvedKvalitní hliníková konstrukceCOMPASS ALU-FIX TÜV je vyroben z lehkého a odolného hliníku ve stříbrné barvě. Nosič lze nainstalovat jak na klasický střešní nosník pomocí U třmenů, tak i na nosníky s T drážkou 20 mm. Díky uzamykatelnému mechanismu nemusíte mít obavy z odcizení vašeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako COMPASS Nosič jízdního kola hliníkový ALU-FIX TÜV (02108)

Život na 4 kolech: Cesta ke splněnému snu (978-80-271-3258-4)

Život na 4 kolech: Cesta ke splněnému snu (978-80-271-3258-4)
Detail

Kniha - autor Roman & Káťa, 232 stran, česky, polotuhá flexo Roman, Káťa a Keisy. Dobrodruzi, kteří neváhali a rozhodli se vyměnit své životní jistoty za život na 4 kolech. Ze staré dodávky si postavili plnohodnotný dům, do kterého se natrvalo nastěhovali a vyrazili poznávat svět. Na svých cestách zažívají nespočet zážitků, které úspěšně publikují ve formě videí na YouTube kanále Roman & Káťa. (alza.cz)

Podobné produkty ako Život na 4 kolech: Cesta ke splněnému snu (978-80-271-3258-4)

Diago Návleky na kola kočárku 4 ks

Diago Návleky na kola kočárku 4 ks
Detail

Diago Návleky na kola kočárku 4 ks Univerzální ochrana kol kočárku. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Diago Návleky na kola kočárku 4 ks

Nosič kol na tažné zařízení BuzzRacer 4

Nosič kol na tažné zařízení BuzzRacer 4
Detail

Nosič kol BuzzRacer 4 je ideální volbou pro převoz až 4 jízdních kol. Nosič i s jízdními koly je výborně vyvážený a při sklopení zabezpečuje dostatečně široký přístup do kufru automobilu. Nosič se dá uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí a poskytuje nosnost 60kg (max. 15kg každé jízdní kolo). Díky kompaktním rozměrům ve složeném stavu je nosič velmi dobře skladovatelný. Nosič je sklápěcí, tedy lze jej jednoduše sklopit pro snazší přístup do zavazadlového prosotru. Sklopení je samozřejmě možné i s naloženými jízdními koly.Nosič je možné upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to bez použití nářadí. V otočné dotahovací hlavici je umístěn zámek, kterým se nosič k tažnému zařízení uzamkne. Kola jsou k nosiči upevněna pomocí gumových úchytů a pásků, které jízdní kola pevně zajistí a zabrání jejich poškození. Jizdní kola je možné k nosiči zamknout a tím je zajistit během přepravy i proti krádeži. Nosič disponuje sklopnou funkcí. V případě, že se potřebujete dostat do zavazadlového prostoru, lze celý nosič včetně upevněných kol sklopit a uvolnit si tak přístup. Nosič je možné sklápět bez i s naloženými jízdními koly. Dále je nosič vybaven světelnou rampou pro umístění SPZ. Světelná rampa se připojuje do zásuvky pomocí 13-pinového konektoru. Pokud je nosič demontován z tažného zařízení a uskladněn, je možné jej složit do kompaktních rozměrů.Barevné provedení nosiče může být dodáno v kombinaci černé barvy s červenými úchyty podle aktuální skladové dostupnosti. Nosič je v ekonomickém balení, před použitím je potřeba celý poskládat.Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo. Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním. Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde "neplandá", nevisí a nepřekáží! Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Nosič kol na tažné zařízení BuzzRacer 4

DIAGO Návleky na kola kočárku 4 ks

Detail

Představujeme vám 4ks návleků na kola kočárku značky Diago. Tyto návelky zajistí naprostou ochranu jakéhokoliv povrchu – podlahy, kufru auta a dalších. Návleky lze velmi lehce nasadit i sundat díky gumičce s brzdičkou. Návleky jsou černé a jsou složené z velmi odolného nepromokavého polyesteru. (mall.cz)

Podobné produkty ako DIAGO Návleky na kola kočárku 4 ks

Compass Klíč na kola teleskopický, 17-19 mm, TÜV, GS

Compass Klíč na kola teleskopický, 17-19 mm, TÜV, GS
Detail

Díky výsuvné délce až na 50 cm máte k dispozici delší páku, která zjednodušuje povolování i utahování matic. Klíč je osazen nástavcem pro šrouby a matice. Technické údaje: nástavec: 17/19 mm teleskopický: ano délka: 35 - 51 cm homologace: TÜV/GS Obsah balení: 1 x klíč na kola (dilego.cz)

Podobné produkty ako Compass Klíč na kola teleskopický, 17-19 mm, TÜV, GS

88339 Compass Střešní nosič kola Alu Wind, TÜV, 146 cm

88339 Compass Střešní nosič kola Alu Wind, TÜV, 146 cm
Detail

Upevnění kola se provádí jednoduše pomocí rychloupínacího držáku rámu a patek kol s upínacími přeskami. Jízdní kolo i samotný nosič jsou uzamykatelné, tím zabraňují možné krádeži. Nosič je vhodný pro všechny jízdní kola s hmotností nepřesahující 15 kg, s průměrem kulatého rámu 22-80 mm, nebo oválného max (80x100 mm). Rameno upevnění kola s ovladačem lze otočit na druhou stranu, stejně tak je možné otočit i patky uchycení kol pro snazší ovládání při montáži na levou nebo pravou stranu střechy automobilu. Technické údaje: fixace jízdního kola: rám, přední a zadní kolo zamykání: ano upnutí nosiče: třmen; T drážka (20 mm) material: Aluminium, odolný plast délka základny: 146 cm max. nosnost: 15 kg homologace: TÜV Rheinland Obsah balení: 1 x nosič (dilego.cz)

Podobné produkty ako 88339 Compass Střešní nosič kola Alu Wind, TÜV, 146 cm

Klíč na kola COMPASS 17-19/21-23mm TÜV, GS

Klíč na kola COMPASS 17-19/21-23mm TÜV, GS
Detail

Klíč na kola COMPASS 17-19/21-23mm TÜV, GS (tipa.eu)

Podobné produkty ako Klíč na kola COMPASS 17-19/21-23mm TÜV, GS

COMPASS Klíč na kola 17-19 mm TÜV, GS (9411)

COMPASS Klíč na kola 17-19 mm TÜV, GS (9411)
Detail

Klíč teleskopický kovový ve tvaru písmene L, s nástavcem 17 a 19 mm. Představujeme vám tento výborný teleskopický kovový klíč ve tvaru písmene L, s nástavcem na matice o průměru 17 a 19 mm. Je určen jak pro povolování, tak i pro utahování matic kol automobilu. Díky teleskopické konstrukci se dá prodloužit až na délku 57cm. Delší rameno pak zjednodušuje povolování a utahování matic.Parametry a specifikace:Průměr matice:17 a 19 mmDélka klíče:až 57 cmMateriál:Pevný kov (alza.cz)

Podobné produkty ako COMPASS Klíč na kola 17-19 mm TÜV, GS (9411)

Compass Uzamykatelný střešní nosič jízdního kola ALU - FIX TÜV, 132 cm

Compass Uzamykatelný střešní nosič jízdního kola ALU - FIX TÜV, 132 cm
Detail

Tento univerzální střešní nosič má jednoduchý systému upevnění, pomocí držáku a objímek s fixační sponou, kterou lze upevnit i jednou rukou. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Nosič je vhodný pro všechny jízdní kola, nepřesahující hmotnost 15 kg. Je precizně zhotoven z hliníku stříbrné barvy, umožňuje uchycení jak na klasický střešní nosič pomocí U třmenů, tak i na nosiče s T drážkou 20 mm. V sadě najdete dva klíče. Technické parametry: rozměr U třmenu - 5 x 5,5 cm délka základny - 132 cm certifikace - TÜV approved (4home.cz)

Podobné produkty ako Compass Uzamykatelný střešní nosič jízdního kola ALU - FIX TÜV, 132 cm

Klíč na kola 17-19/21-23 mm TÜV, GS COMPASS

Klíč na kola 17-19/21-23 mm TÜV, GS COMPASS
Detail

Klíč na kola 17-19/21-23 mm TÜV, GS, COMPASS Teleskopický kovový klíč ve tvaru písmene L, který je určen pro povolování či utahování matic kol automobilů. Díky výsuvné délce až na 50 cm máte k dispozici delší páku, která zjednodušuje povolování i utahování matic. Klíč je osazen nástavci pro šrouby a matice velikosti 17, 19, 21 a 23 mm. technická data: nástavec 17/19 mm; 21/23 mm teleskopický ano délka 35 - 51 cm homologace TÜV/GS (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Klíč na kola 17-19/21-23 mm TÜV, GS COMPASS

SIXTOL BIKE 4 nosič kol na tažné zařízení

SIXTOL BIKE 4 nosič kol na tažné zařízení
Detail

Spolehlivý nosič kol k upevnění na kouli tažného zařízení BIKE 4 pro 4 jízdní kola. Nosič disponuje jednoduchým systémem upevnění, se sklápěním pro přístup do kufru, s kompletně osvětleným panelem a místem pro registrační značku vozidla. Upevnění kola do nosiče se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením pásků na kolech umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Zajišťovací kolečko pro upevnění jízdního kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze. Nosič je zhotoven z oceli a každá ze základen jízdního kola je z hliníku. Nosič je vybaven panelem s osvětlením a místem pro uchycení registrační značky. Světelný panel je připojen k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13-pólového konektoru a je vybaven kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení SPZ. I přes velké rozměry nosiče, je stále umožněn přístup do kufru a to díky důmyslné konstrukci a možnosti sklápění celého nosiče.Upozornění:Nosič je opatřen 13-pólovou zástrčkou. Pokud máte na autě 7-pólovou zásuvku, musíte si pořídit redukci ze 7 na 13 pólů.Hlavní výhody: robustní konstrukce upevnění na kouli (vel. 50 mm) bez nářadí s ochranou proti krádeži (zámek na kouli) rychlé a snadné nasazení a sundání kol pomocí rychloupínacího systému možnost uzamknout kola k nosiči – ochrana proti odcizení důmyslný systém sklopení nosiče – přístup do kufru sklápěcí svislý rám nosiče pro bezproblémové uskladnění max. šířka pneumatiky: 65 mm certifikace: ATEST 8SD – schváleno Ministerstvem dopravy ČRObsah balení: nosič a všechny jeho součásti český návod k montáži a k obsluze (4home.cz)

Podobné produkty ako SIXTOL BIKE 4 nosič kol na tažné zařízení

Adaptér na 4. kolo pro nosič Thule VeloCompact

Adaptér na 4. kolo pro nosič Thule VeloCompact
Detail

Adaptér zvyšuje kapacitu nosiče Thule VeloCompact 926 o jedno jízdní kolo. Celkem tak lze na nosiči přepravovat až 4 jízdní kola. Adaptér je vhodný pro přepravu všech typů jízdních kol (kromě elektrokol). Nosnost adaptéru je 15kg a jeho hmotnost je 2,8kg. Rozměry adaptéru jsou 114 x 30mm (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Adaptér na 4. kolo pro nosič Thule VeloCompact

Nosič kol na tažné zařízení Buzz Eazzy 4

Nosič kol na tažné zařízení Buzz Eazzy 4
Detail

Nosič kol Buzz Eazzy 4 je ideální volbou pro převoz 4 jízdních kol. Nosič i s jízdními koly je výborně vyvážený a při sklopení zabezpečuje dostatečně široký přístup do kufru automobilu. Nosič se dá uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí a poskytuje nosnost 60kg (max. 15kg každé jízdní kolo). Díky kompaktním rozměrům ve složeném stavu je nosič velmi dobře skladovatelný. Nosič je sklápěcí, tedy lze jej jednoduše sklopit pro snazší přístup do zavazadlového prosotru. Sklopení je samozřejmě možné i s naloženými jízdními koly. Nosič splňuje atest podle českých norem 8 SD 3701.Nosič je možné upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to bez použití nářadí. V otočné dotahovací hlavici je umístěn zámek, kterým se nosič k tažnému zařízení uzamkne. Kola jsou k nosiči upevněna pomocí gumových úchytů a pásků, které jízdní kola pevně zajistí a zabrání jejich poškození. Jizdní kola je možné k nosiči zamknout a tím je zajistit během přepravy i proti krádeži. Nosič disponuje sklopnou funkcí. V případě, že se potřebujete dostat do zavazadlového prostoru, lze celý nosič včetně upevněných kol sklopit a uvolnit si tak přístup. Sklopení lze provést po sešlápnutí snadno přísutpného pedálu. Nosič je možné sklápět bez i s naloženými jízdními koly. Dále je nosič vybaven světelnou rampou pro umístění SPZ. Světelná rampa se připojuje do zásuvky pomocí 13-pinového konektoru. Pokud je nosič demontován z tažného zařízení a uskladněn, je možné jej složit do kompaktních rozměrů (25 x 92cm)!Barevné provedení nosiče může být dodáno v kombinaci černé barvy s červenými úchyty - v závislosti na aktuální skladové dostupnosti. Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo. Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním. Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde "neplandá", nevisí a nepřekáží! Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Nosič kol na tažné zařízení Buzz Eazzy 4
DOLPHIN 4 TÜV - 4 kola (8591686021264), COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 kola (02125), thule 4 kola, thule na 4 kola, Runchn Nosič kola ALU WIND TÜV (8591686021066), COMPASS Nosič jízdního kola hliníkový ALU-FIX TÜV (02108), COMPASS Klíč na kola 17-19 mm TÜV, GS (9411), PERUZZO PURE INSTINCT pro 4 kola (8015058070846), Compass Uzamykatelný střešní nosič jízdního kola ALU - FIX TÜV, 132 cm, Compass Nosič kol na tažné zařízení E-BIKE TÜV, 2 kola, DIAGO návleky na kola kočárku 4 ks (4048813301279), COMPASS Nosič kol na tažné zařízení E-BIKE TÜV - 2 kola (8591686021202), COMPASS Klíč na kola 17-19/21-23 mm TÜV, GS (09412), MAGG Stojan na kola - 4 místa. Rozměr 1100x350x430mm (110132), COMPASS Klíč na kola 17-19/21-23 mm TÜV, GS skládací (09413), COSING ADAM - Dolphin Blue (8595608803884), bike manual kompletni udrzba a servis jizdniho kola 978 80 271 0767 4, Stagg VNC-4/4 (VNC-4/4), COSING ADAM s polohováním - Dolphin Blue (8595608805635), ACI Bezpečnostní matice na kola, závit M12x1.25, kuželové sedlo (sada 4 ks) (OW 118K), Klarstein Sauenland Pro, gril na sele, otočný špíz, 13 W, 4 kola, ušlechtilá ocel, FV 4 (FV 4), Hidersine 1670 Oxbury 3/4-4/4 (BM1670), TRUAUDIO CT-4 (CT-4), Greentek HDP-4 (HDP-4), Stagg TRI-4 (TRI-4), kun original vln 4 4, EDDING 300 permanentní, sada 4 barev (4-300-4), jizdni kola kolo, detska 12 kola