Do auta drzaky

Ionizátor do auta

Ionizátor do auta

Ionizátor do auta odstraňuje kouř a zápach. Neutralizuje nepříjemné pachy, kouř, prach a jiné kladně nabité ionty prostřednictvím negativně nabitých iontů. Ionizátory odpuzují nečistoty v ovzduší, urychlují shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Držák do auta univerzální

Držák do auta univerzální

Univerzální nanodržák do auta je ideální na mobilní telefony a GPS. Držák jednoduše instalujete přímo na přední sklo Vašeho auta (žádné lepení ani vrtání). Stačí pevně přitisknout Váš telefon nebo jiné zařízení proti podložce. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Stínítka do auta Filly

Stínítka do auta Filly

Sluneční clona s přísavkou na okno v designu koníků "FILLY". (BAMBULE.cz)

Stínítka do auta Spiderman

Stínítka do auta Spiderman

Stínítka do auta v oblíbeném designu. (BAMBULE.cz)

Primavera Difuzér do auta

Primavera Difuzér do auta

Praktický a elegantní osvěžovač vzduchu, který vám zpříjemní i dlouhou cestu autem. Snadno se připíná na větrák palubní desky a poté se stačí oddat příznivým účinkům aromaterapie. (Vivantis.cz)

Odvlhčovač do auta FOGGYSTOP

Odvlhčovač do auta FOGGYSTOP

Odvlhčovač do auta FOGGYSTOP (TIPA.EU)

Odpuzovač hlodavců do auta

Odpuzovač hlodavců do auta

Odpuzovač hlodavců do auta (TIPA.EU)

Subwoofer do auta P1207

Subwoofer do auta P1207

Subwoofer do auta P1207 (TIPA.EU)

Subwoofer do auta P1007

Subwoofer do auta P1007

Subwoofer do auta P1007 (TIPA.EU)

Teploměr do auta THERMO

Teploměr do auta THERMO

Teploměr do auta THERMO Autoteploměr s měřením vnitřní i venkovní teploty (in / out) s podsvětleným displejem.Vlastnosti: Vnitřní / vnější teplota: -50°C až +70°C Volitelné jednotky: °C / °F Rozměry: 115 x 30 x 30mm Napájení: 1,5 V AAA (Torriacars.cz)

Přídavná klimatizace do auta

Přídavná klimatizace do auta

Klepete se v zimním období každé ráno chladem poté, co jste museli škrábat namrzlé okénko a topení ve Vašem autě ne a ne začít hřát dostatečně rychle? Nebo v letních vedrech naopak Vaše klimatizace nezvládá ochlazovat Vaše zpocené čelo? Tak všem těmto potížím je od nynějška konec. Stačí totiž zapojit toto přídatné topení/klimatizaci, připevnit ho třeba na palubní desku nebo do zadní části automobilu a zapojit do automobilového zapalovače. V zimě Vám pomůže k rychlému rozmrazení čelního skla a v létě si zase budete moct zapnout ventilátor, který do Vašeho auta dodá příjemný, chladný vzduch.Až ráno rozmrazíte namrzlé čelní sklo, otočte si topení na Vás a ihned se ohřejete! Rozměry: 13 x 11 x 7,5 cm Délka kabelu: 150 cm Zástrčka pro připojení do standardní zásuvky zapalovače v… (Dilego.cz)

Plachta do auta Lifetime

Plachta do auta Lifetime

Praktická plachta do kufru auta. Hodí se zejména pokud převážíte různé věci a nářadí na chalupu, či do práce. Vyrobeno z odolného PVC (Velkykosik.cz)

Přídavné zrcátko do auta

Přídavné zrcátko do auta

V určitých situacích je důležité vidět, co se děje za zády, a proto existuje dodatečné zrcadlo. Pomáhá také s řešením takzvaného „mrtvého úhlu“. Včetně přísavky. Rozměry: 9 x 6 cm (Velkykosik.cz)

Otočný polštář do auta

Otočný polštář do auta

Jednoduše se posaďte přímo na polštář a otočte se do požadované pozice. Tento otáčecí polštář zabrání bolestivým otáčivým pohybům. Funkce otáčení až o 360 °. Vyrobeno z polyamidu s pružným okrajem. Rozměry: Ø 38 cm, výška 2 cm Vyzkoušený medicínský výrobek! (Velkykosik.cz)

Ruční vysavač do auta

Ruční vysavač do auta

Už navždy jízda v čistotě! Vaši spolucestující budou ohromeni, jak v poslední době vypadá vaše auto naprosto čisté. A to jen díky vašemu novému autovysavači! Už nemusíte čekat až na další jarní úklid, stačí připojit do cigaretového zapalovače a během chvilky vyčistíte čalounění, podlahy a vybavení. A navíc: Na rukojeti je integrované světlo, takže se dostanete i na nečistoty v tmavých koutech. 12 V Materiál: Plast Rozměry: 21,5 x 11,5 x 8,5 cm Kabel: 2,7 m (Velkykosik.cz)

Multi držák do auta

Multi držák do auta

... a všechno zůstane na svém místě! Zdá se vám, že je příliš málo spolehlivých úložných prostorů v autě? Jsme stejného názoru a nabízíme vám proto tento s multi-držák na přístrojovou desku. Jeho protiskluzové dno zabraňuje pohybu v zatáčkách nebo při prudkém brzdění. Ale jeho hlavní výhoda: Na okraji držáku jsou jamky, do kterých postavíte pohodlně mobilní telefon nebo navigační systém a získáte tak přímý pohled na obrazovku .. (Velkykosik.cz)

Otočný sedák do auta

Otočný sedák do auta

· Snadné vysedávání a nasedávání · Rotace o 360° · Komfortní polstrování · Pro všechny typy běžných autosedaček · Snadno omyvatelné Praktický otočný polštářek na autosedačku pro snadnější nastupování a vystupování z automobilu. Umístěte podsedák na vaši autosedačku, díky rotaci 360° se polštářek natočí přesně tak, jak zrovna potřebujete. Kromě toho stabilizuje polohu sedu a napomáhá správnému držení těla za volantem. Komfort při delším sezení. Vhodný také na postel, pohovku, křeslo nebo židli. Robustní provedení, polstrovaný a snadno omyvatelný. Rozměry: 39 x 39 x 2 cm (d x š x v) (Velkykosik.cz)

Přídavná klimatizace do auta

Přídavná klimatizace do auta

Klepete se v zimním období každé ráno chladem poté, co jste museli škrábat namrzlé okénko a topení ve Vašem autě ne a ne začít hřát dostatečně rychle? Nebo v letních vedrech naopak Vaše klimatizace nezvládá ochlazovat Vaše zpocené čelo? Tak všem těmto potížím je od nynějška konec. Stačí totiž zapojit toto přídatné topení/klimatizaci, připevnit ho třeba na palubní desku nebo do zadní části automobilu a zapojit do automobilového zapalovače. V zimě Vám pomůže k rychlému rozmrazení čelního skla a v létě si zase budete moct zapnout ventilátor, který do Vašeho auta dodá příjemný, chladný vzduch.Až ráno rozmrazíte namrzlé čelní sklo, otočte si topení na Vás a ihned se ohřejete! Rozměry: 13 x 11 x 7,5 cm Délka kabelu: 150 cm Zástrčka pro připojení do standardní zásuvky zapalovače v automobilu… (Kokiskashop.cz)

Stínící roleta do auta

Stínící roleta do auta

Roleta je zhotovena ze silné PVC sítě s drobnými očky – černá barva. I když je sklo velmi šikmé, nemusíte si dělat starosti, že roleta bude viset svisle dolů a že bude během cesty plandat a překážet! Na dolní části rolety je připevněna přísavka, kterou můžete roletu zajistit.Válec je vyroben z odolného PVC ze síťoviny s jemnými oky Barva: černá Chrání cestující před nadměrným slunečním zářením Snižuje zahřívání uvnitř automobilu Velmi jednoduchá montáž se 3 přísavkami a háčky Vhodný pro každý typ automobilu. Délka: 47,5 cm. Šířka: 40 cm. Roleta se po stisknutí tlačítka automaticky vytahuje.2x Stínící roleta do auta (Kokiskashop.cz)

Vůně do auta - bota

Vůně do auta - bota

Vůně do auta Sport aqua Ve tvaru tenisky Osvěžovač vzduchu nové generace Osvěžující směsi vyráběné v Japonsku Dlouhotrvající bohatá a svěží vůně Stačí jen rozbalit a zavěsit do prostoru vozu Vůně: aqua   (Venda.cz)

distribuce:
Neznámá

Závěsné háčky do auta

Závěsné háčky do auta

Závěsné háčky do automobilu Dokonalé řešení pro zavěšení tašek a kabelek za jízdy Ušetříte čas i místo při hledání tašek po autě Snadná instalace Vhodná pro vozidla s opěrkami hlavy Maximální zatížení je 2 kg V sadě 2 kusy   (Venda.cz)

distribuce:
Neznámá

Držák do auta POPCLIP

Držák do auta POPCLIP

Držák do auta POPCLIP (TIPA.EU)

Stínící roleta do auta

Stínící roleta do auta

Roleta je zhotovena ze silné PVC sítě s drobnými očky – černá barva. I když je sklo velmi šikmé, nemusíte si dělat starosti, že roleta bude viset svisle dolů a že bude během cesty plandat a překážet! Na dolní části rolety je připevněna přísavka, kterou můžete roletu zajistit.Válec je vyroben z odolného PVC ze síťoviny s jemnými oky Barva: černá Chrání cestující před nadměrným slunečním zářením Snižuje zahřívání uvnitř automobilu Velmi jednoduchá montáž se 3 přísavkami a háčky Vhodný pro každý typ automobilu. Délka: 47,5 cm. Šířka: 40 cm. Roleta se po stisknutí tlačítka automaticky vytahuje.2x Stínící roleta do auta (Dilego.cz)

CHICCO Organizér do auta

CHICCO Organizér do auta

Praktický kapsář na sedačku. Do tohoto kapsáře se vejde vše co Vaše dítě při cestování autem potřebuje a zároveň ochrání sedačku před ušpiněním. (Feedo.cz)

Vytápění do auta APA

Vytápění do auta APA

Vytápění do auta APA (Conrad.cz)

Ochranný přehoz do auta

Ochranný přehoz do auta

Ochranný přehoz do auta s elastickým lemem, díky kterému se snadno upevňuje. Ochrání auto od špíny a srsti. Ze 100% polyesteru, s vycpávkou z polyesterových vloček. Snadno se čistí. Měří 120x140 cm. Dá se prát v pračce na 30 °C, velmi rychle schne. (Euronova-shop.cz)

B.TOYS Volant do auta

B.TOYS Volant do auta

Interaktivní volant pro malého řidiče je ideální hračkou do autosedačky. Volant B toys se otáčí, vydává zvuky motoru a houkačky. Malý řidič může řadit, otáčením volantu pouštět blinkry a dokonce si k jízdě může pustit některou z písniček. Pod průhledným krytem je malé autíčko a pohybující se ulice města, autíčko ulicí jede dopředu nebo couvá. Volant má i osvětlení pro noční jízdu. Díky polštářku na spodní straně volant příjemně sedí na klíně dítěte. Stav produktu: Servisováno. (Rozbaleno.cz)

Stínítka do auta "Frozen" (pár)

Stínítka do auta "Frozen" (pár)

Praktická stínítka "Frozen" pro ochranu Vašich dětí před sluníčkem a ostrým světlem, s uchycením na sklo pomocí přísavek, s obrázky hlavních hrdinů . Pokud nesvítí sluníčko, můžete stínítka jednoduše složit do malého rozměru.  Sada obsahuje 2 kusy. Rozměr stínítka: 36 x 44 x 0,2 cm  Neumisťujte na zadní sklo.   (Mrakyhracek.cz)

Stínítka do auta Filly (pár)

Stínítka do auta Filly (pár)

Stínítka "Filly" Díky těmto růžovým stínítkům nebude při cestování autem oslňovat vaše holčičky slunce. Stínítka mají motiv koníků "Filly". Sada obsahuje 2 ks.   (Mrakyhracek.cz)

Stínítka do auta Spiderman (pár)

Stínítka do auta Spiderman (pár)

Se stínítky s obrázkem Spidermana na Vaše děti už svítit nebude. Stínítka jsou vhodná ochrana před sluncem, kterou jednoduše pomocí přísavek zavěsíte na okno v autě. Pokud Sluníčko zajde, můžete stínítka jednoduše složit do malého rozměru, takže zabírají minimálně místa. Rozměry: 34x42 cm (Mrakyhracek.cz)

Stínítka do auta Disney Filly

Stínítka do auta Disney Filly

Barevná stínítka ideální k ochraně dětí před sluníčkem při cestování autem. V oblíbeném designu Filly. Vlastnosti: Praktická stínítka pro ochranu Vašich dětí před sluníčkem a ostrým světlem Balení obsahuje 2 kusy – pár. S uchycením na sklo pomocí přísavek. S obrázky hlavních hrdinů příběhu. Pokud nesvítí sluníčko, můžete stínítka jednoduše složit do malého rozměru. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Trixie BEZPEČNOSTNÍ POSTROJ do auta

Trixie BEZPEČNOSTNÍ POSTROJ do auta

Bezpečnostní postroj do auta pro psa je vyroben z pevného nylonu (KRMENI.CZ)

50 veselých her do auta

50 veselých her do auta

Kdy už tam budeme? Nemáte moc rádi dlouhé cesty autem? Namačkaní mezi sourozenci a taškami, dlouhé hodiny v dopravní zácpě a už asi stokrát jste hráli slovní kopanou? Na další cesty se však můžete těšit! Tato krabička ukrývá 50 her, hádanek a nápadů, díky kterým se všechny budoucí cesty změní v hezký zážitek! (BAMBULE.cz)

REER Kapsář do auta barevný

REER Kapsář do auta barevný

Dětský kapsář do auta, který chrání vaše sedadlo předznečištěním. Vlastnosti: silný omyvatelný nylonový materiálmnožství kapesjednoduché upevnění do autarozměry 55×43,5cm (Feedo.cz)

DIAGO Stínítko do auta rolovací

DIAGO Stínítko do auta rolovací

Rolovací stínítko do auta DIAGO chrání dítě před přímýmslunečním zářením. Lze snadno namontovat: tubus rolety pomocí dvoupřísavek připevněte k horní části okna. Vytáhnete roletku apřipevněte přísavkou k dolní části okna. Chcete-li stínítkovytáhnout, uvolněte dolní přísavku a stiskněte tlačítko na pravéstraně tubusu. Velikost rolety je 41 × 50cm. Délka může být upravenapodle potřeby. Bez PVC! Vlastnosti: chrání před přímým slunečním zářením bez omezení výhleduvelikost: cca 41 × 50cm délka je individuálně nastavitelnábalení obsahuje 1ks (Feedo.cz)

Powerbanka s přípojkou do auta

Powerbanka s přípojkou do auta

Powerbanka s přípojkou do auta S tímto přídavným akumulátorem si ani v autě nemusíte dělat starosti s prázdnou baterkou smartphonu. S kapacitou 4.000 mAh se dají, podle modelu, nabít až dvě baterky – a díky dvěma USB portům se to může dít i zároveň. Technické detaily Vestavěný lithium-iontový akumulátor Nabíjení přes autozapalovač (12/24 V) nebo microUSB vstupní port (včetně 50cm nabíjecího kabelu) 2 USB porty: maximální nabíjecí proud 2,4 A Ukazatel kapacity kontrolkou Sklápěcí adaptér Barva: Černá Rozměry: (š x v x h) cca 7 x 7,5 x 3 cm Délka cca 50 cm Výkon: 4.000 mAh – stačí až na nabití dvou baterií smartphonu Příslušenství: Včetně 50cm nabíjecího kabelu, microUSB vstupního portu a návodu k obsluze Na dobíjení smartphonů a dalších zařízení s USB portem během jízdy a na… (Tchibo - CZ)

goobay nabíječka do auta černá

goobay nabíječka do auta černá

Napájecí 12-24V autoadaptér na 1x USB2.0 1A. (Smarty.cz)

Držadlo bezpečnostního pásu do auta

Držadlo bezpečnostního pásu do auta

 Přídavné madlo na bezpečnostní pás do všech automobilů. Držadlo zajistí snadný úchop bezpečnostního pásu i lidem s nižší pohyblivostí. Není třeba se tolik natahovat za sebe pro pás a namáhat tak rameno a záda.  (Babickarstvi.cz)

Reproduktor do auta SENCOR AX6901

Reproduktor do auta SENCOR AX6901

Reproduktory do auta.- 4-pásmové koaxiální - gumový závěs membrány - frekvenční rozsah: 35–22000Hz - citlivost: 91dB/W/m - impedance: 4 Ω - výkon nominální: 65 W - výkon maximální: 320 W Technické parametry:- 6"x 9"/ovál, rozměr (165×235mm) - průměr cívky: 1,25” (30mm) ASV - průměr výškového reproduktoru: 66 mm - průměr piezo výškového reproduktoru: 2x 30mm - rozměr magnetu: 120 x 60 x 17mm - rozměr pro výřez v platě: 155 x 225mm - otvory pro šrouby na rozměru: 167 x 120mm - montážní hloubka: 80 mm (TIPA.EU)

WIKY Stínítko do auta krtek

WIKY Stínítko do auta krtek

Souprava 2 stejných stínítek do auta pro ochranu před sluncem. Na výběr je: Krteček v autěKrteček na lodi (Feedo.cz)

Reproduktor do auta ZGD-690

Reproduktor do auta ZGD-690

Reproduktor do auta ZGD-690 (TIPA.EU)

Reproduktor do auta ZGD-165

Reproduktor do auta ZGD-165

Reproduktor do auta ZGD-165 (TIPA.EU)

Reproduktor do auta ZGD-130

Reproduktor do auta ZGD-130

Reproduktor do auta ZGD-130 (TIPA.EU)

Reproduktor do auta ZGD-100

Reproduktor do auta ZGD-100

Reproduktor do auta ZGD-100 (TIPA.EU)

Držák do auta G21 přísavka

Držák do auta G21 přísavka

Držák do auta G21 přísavka (TIPA.EU)

Reproduktor do auta ZGS-915

Reproduktor do auta ZGS-915

Reproduktor do auta ZGS-915 (TIPA.EU)

Subwoofer do auta N1215A aktivní

Subwoofer do auta N1215A aktivní

Subwoofer do auta N1215A aktivní (TIPA.EU)

Reproduktor do auta PY-1010C

Reproduktor do auta PY-1010C

Reproduktor do auta PY-1010C (TIPA.EU)

Reproduktor do auta PY-3510C

Reproduktor do auta PY-3510C

Reproduktor do auta PY-3510C (TIPA.EU)

Subwoofer do auta N1015A aktivní

Subwoofer do auta N1015A aktivní

Subwoofer do auta N1015A aktivní (TIPA.EU)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít