Diva nice cosmetics accessories stetec na aplikaci ocnich stinu

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci očních stínů

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci očních stínů

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na oči pro ženy, Štětec na oči Diva & Nice Cosmetics Accessories je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůpomáhá zdokonalovat líčeníusnadňuje nanášení očních stínůskvěle padne do rukyna cesty i do kabelkyJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. Používejte plochou část štětce pro nanášení očních stínů, oblou hranu štětce pak použijte na rozetření a smíchání barev nebo na aplikaci stínu jako linku pod spodní víčko. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci pudru

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci pudru

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci pudrových produktůprecizní a snadná aplikaceskvěle padne do rukyna cesty i do kabelkymá jemné štětinyJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na aplikaci očních stínů

Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na aplikaci očních stínů

Diva & Nice Cosmetics Professional, , Štětce na oči pro ženy, Štětec na oči Diva & Nice Cosmetics Professional je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:nanáší optimální vrstvu očních stínůprodukt je vhodný na pudrové produktyJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na tvářenku

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na tvářenku

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci pudrových produktůspeciální tvar pro snadnou aplikaciprecizní a snadná aplikaceJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na pudr

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na pudr

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci pudrových produktůspeciální tvar pro snadnou aplikaciskvěle padne do rukyprecizní a snadná aplikaceJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na pudr

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na pudr

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci pudrových produktůprecizní a snadná aplikaceskvěle padne do rukyspeciální tvar pro snadnou aplikaciJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na rty

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na rty

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na rty pro ženy, Štětec na rty Diva & Nice Cosmetics Accessories vám umožní dokonale a precizně nalíčit vaše rty.Vlastnosti:perfektně vytvaruje rty díky přesnému nanesení rtěnkyrovnoměrně roztírá rtěnkuskvěle padne do rukyrychlá a snadná aplikaceJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na rty dle potřeby. Použijte hranu štětce k vytvoření kontur a plochu štětce k vyplnění rtů. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na make-up

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na make-up

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:speciální tvar pro snadnou aplikaciskvěle padne do rukyprecizní a snadná aplikacena cesty i do kabelkyJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na tvářenku malý

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na tvářenku malý

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:precizní a snadná aplikaceskvěle padne do rukyspeciální tvar pro snadnou aplikacina cesty i do kabelkymá jemné štětinyJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na pudr a tvářenku

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na pudr a tvářenku

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:precizní a snadná aplikaceskvěle padne do rukyspeciální tvar pro snadnou aplikacina cesty i do kabelkyJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na make-up s nylonovými…

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na make-up s nylonovými vlákny

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:má jemné štětinyprecizní a snadná aplikaceskvěle padne do rukyspeciální tvar pro snadnou aplikacina cesty i do kabelkySložení:ze syntetických vlákenJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories šikmý štětec na oční stíny

Diva & Nice Cosmetics Accessories šikmý štětec na oční stíny

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na oči pro ženy, Štětec na oči Diva & Nice Cosmetics Accessories je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůpomáhá zdokonalovat líčeníusnadňuje nanášení očních stínůskvěle padne do rukyJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. Používejte plochou část štětce pro nanášení očních stínů, oblou hranu štětce pak použijte na rozetření a smíchání barev nebo na aplikaci stínu jako linku pod spodní víčko. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories kulatý štětec na oční stíny

Diva & Nice Cosmetics Accessories kulatý štětec na oční stíny

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na oči pro ženy, Štětec na oči Diva & Nice Cosmetics Accessories je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůpomáhá zdokonalovat líčenína cesty i do kabelkyskvěle padne do rukyJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. Používejte plochou část štětce pro nanášení očních stínů, oblou hranu štětce pak použijte na rozetření a smíchání barev nebo na aplikaci stínu jako linku pod spodní víčko. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories labutěnka

Diva & Nice Cosmetics Accessories labutěnka

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Houbičky pro ženy, Houbička na make-up Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí bezchybné nanesení vašeho make-upu pro profesionálně vypadající líčení.Vlastnosti:zaručuje jemnou aplikacidodává líčení profesionální vzhledvýsledkem je hladký finišpohodlně se drží v ruceJak používat:Postupujte vždy od středu obličeje k vnějším stranám. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories pinzeta

Diva & Nice Cosmetics Accessories pinzeta

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Pinzety pro ženy, Pinzeta Diva & Nice Cosmetics Accessories vás zbaví všech nežádoucích chloupků a zajistí vám dokonale tvarované obočí.Vlastnosti:má šikmé zkosení hrotůpřesně vytrhává chloupky bez zbytečné bolestizachytí i ty nejjemnější chloupkyJak používat:Zachyťte chloupek co nejblíže ke kořínku a prudkým pohybem vytrhněte. Vytrhávejte chloupky po koupeli nebo po nahřátí horkým vlhkým ručníkem. Pleť se mírně uvolní a chloupek se snadněji vytrhne, což eliminuje bolest. (notino.cz)

EcoTools Wonder Impact Shadow štětec na aplikaci očních stínů

EcoTools Wonder Impact Shadow štětec na aplikaci očních stínů

EcoTools Wonder Impact Shadow, , Štětce na oči pro ženy, Štětec na oči EcoTools Wonder Impact Shadow je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůusnadňuje nanášení očních stínůpro použití za sucha i za mokraJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. (notino.cz)

Artdeco Angeled Eyeshadow Brush štětec na aplikaci očních stínů

Artdeco Angeled Eyeshadow Brush štětec na aplikaci očních stínů

Artdeco Angeled Eyeshadow Brush, , Štětce na oči pro ženy, Štětec na oči Artdeco Angeled Eyeshadow Brush je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:usnadňuje nanášení očních stínůnanáší optimální vrstvu očních stínůpomáhá zdokonalovat líčeníumožňuje rychlou aplikaci očních stínůSložení:z přírodních vlákenJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories sada aplikátorů

Diva & Nice Cosmetics Accessories sada aplikátorů

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Sady štětců na líčení pro ženy, Sada štětců na líčení Diva & Nice Cosmetics Accessories vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories odstraňovač nehtové kůžičky

Diva & Nice Cosmetics Accessories odstraňovač nehtové kůžičky

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava nehtů pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories vám zajistí dokonale upravené a krásně vypadající nehty.Vlastnosti:šetrně zastřihuje jemnou kůžičku v okolí nehtůoptimální rozměry zaručují pohodlnou manipulaciJak používat:Pro perfektní výsledek nejprve namočte své prsty do teplé vody, aby kůžička důkladně změkla. Poté kůžičku zatlačte zpět a přebytečnou část opatrně odstraňte. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories termo keramický kartáč

Diva & Nice Cosmetics Accessories termo keramický kartáč

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Kulaté kartáče pro ženy, Kulatý kartáč na vlasy Diva & Nice Cosmetics Accessories je nepostradatelným pomocníkem při pravidelném fénování vlasů.Vlastnosti:je ideální pro úpravu vlasů během fénovánípomáhá definovat požadovaný tvarJak používat:Kulatý kartáč je vhodný při stylingu pomocí tepelné úpravy fénem. Velikost kartáče zvolte dle konkrétní délky a hustoty svých vlasů. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories termo keramický kartáč

Diva & Nice Cosmetics Accessories termo keramický kartáč

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Kulaté kartáče pro ženy, Kulatý kartáč na vlasy Diva & Nice Cosmetics Accessories je nepostradatelným pomocníkem při pravidelném fénování vlasů.Vlastnosti:je ideální pro úpravu vlasů během fénovánípomáhá definovat požadovaný tvarJak používat:Kulatý kartáč je vhodný při stylingu pomocí tepelné úpravy fénem. Velikost kartáče zvolte dle konkrétní délky a hustoty svých vlasů. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories kleštičky na řasy

Diva & Nice Cosmetics Accessories kleštičky na řasy

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava řas a obočí pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu očí.Vlastnosti:rychlá a snadná aplikace (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories sada pilníků

Diva & Nice Cosmetics Accessories sada pilníků

Diva & Nice Cosmetics Accessories, 9 ks, Pilníky pro ženy, Pilník Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:přesně a souměrně pilujepilník je mimořádně šetrný k nehtové kůžičce a nezpůsobuje oděrkytvaruje a zkracuje nehtypředchází třepení a lámání nehtůJak používat:Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte. Po použití opláchněte vodou. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories nůžky na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories nůžky na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava nehtů pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories vám zajistí dokonale upravené a krásně vypadající nehty.Vlastnosti:ideální pomůcka pro dokonalou manikúrušetrně zastřihuje nehtyoptimální rozměry zaručují pohodlnou manipulacitrvanlivost ostříJak používat:Navlékněte nůžky na palec a ukazováček a upravujte nehty do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na aplikaci očních…

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na aplikaci očních stínů

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair, , Štětce na oči pro ženy, Štětec na oči Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůpomáhá zdokonalovat líčeníusnadňuje nanášení očních stínůskvěle padne do rukySložení:z přírodních vlákenJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories kleštičky na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories kleštičky na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava nehtů pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories vám zajistí dokonale upravené a krásně vypadající nehty.Vlastnosti:ideální pomůcka pro dokonalou manikúruoptimální rozměry zaručují pohodlnou manipulacišetrně zastřihuje nehtyJak používat:Zvedněte otočnou horní páčku a umístěte nehet mezi ostří kleštiček. Začněte na jedné straně nehtu a pokračujte stejným směrem pro odstranění nehtu. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories kosmetické zrcátko hranaté

Diva & Nice Cosmetics Accessories kosmetické zrcátko hranaté

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Kosmetická zrcátka pro ženy, Praktické kosmetické zrcátko Diva & Nice Cosmetics Accessories vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude!Vlastnosti:pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčenípraktický tvardo kabelky i na cestováníkvalitní provedeníJak používat:Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu svého líčení. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories termo keramický kartáč

Diva & Nice Cosmetics Accessories termo keramický kartáč

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Kulaté kartáče pro ženy, Kulatý kartáč na vlasy Diva & Nice Cosmetics Accessories je nepostradatelným pomocníkem při pravidelném fénování vlasů.Vlastnosti:je ideální pro úpravu vlasů během fénovánípomáhá definovat požadovaný tvarJak používat:Kulatý kartáč je vhodný při stylingu pomocí tepelné úpravy fénem. Velikost kartáče zvolte dle konkrétní délky a hustoty svých vlasů. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories kosmetické zrcátko hranaté

Diva & Nice Cosmetics Accessories kosmetické zrcátko hranaté

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Kosmetická zrcátka pro ženy, Praktické kosmetické zrcátko Diva & Nice Cosmetics Accessories vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude!Vlastnosti:pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčenípraktický tvardo kabelky i na cestováníkvalitní provedeníJak používat:Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu svého líčení. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories kulatá make-up houbička

Diva & Nice Cosmetics Accessories kulatá make-up houbička

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Houbičky pro ženy, Houbička na make-up Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí bezchybné nanesení vašeho make-upu pro profesionálně vypadající líčení.Vlastnosti:precizně nanáší krémový nebo tekutý make-updodává líčení profesionální vzhledpohodlně se drží v ruceSložení:aplikátor z jemné pěnyJak používat:Naneste make-up, bázi nebo korektor na houbičku a poté ho lehce rozetřete po obličeji. Postupujte vždy od středu obličeje k vnějším stranám. Po použití houbičku properte ve vlažné mýdlové vodě. (notino.cz)

Alima Pure Accessories štětec na aplikaci make-upu

Alima Pure Accessories štětec na aplikaci make-upu

Alima Pure Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Alima Pure Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci krémových produktůprecizní a snadná aplikaceSložení:ze syntetických vlákenJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories termo keramický kartáč

Diva & Nice Cosmetics Accessories termo keramický kartáč

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Kulaté kartáče pro ženy, Kulatý kartáč na vlasy Diva & Nice Cosmetics Accessories je nepostradatelným pomocníkem při pravidelném fénování vlasů.Vlastnosti:je ideální pro úpravu vlasů během fénovánípomáhá definovat požadovaný tvarJak používat:Kulatý kartáč je vhodný při stylingu pomocí tepelné úpravy fénem. Velikost kartáče zvolte dle konkrétní délky a hustoty svých vlasů. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories nůžky na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories nůžky na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava nehtů pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories vám zajistí dokonale upravené a krásně vypadající nehty.Vlastnosti:ideální pomůcka pro dokonalou manikúrušetrně zastřihuje nehtyoptimální rozměry zaručují pohodlnou manipulacitrvanlivost ostříJak používat:Navlékněte nůžky na palec a ukazováček a upravujte nehty do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories Trimmer - odstraňovač nehtové…

Diva & Nice Cosmetics Accessories Trimmer - odstraňovač nehtové kůžičky

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava nehtů pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories vám zajistí dokonale upravené a krásně vypadající nehty.Vlastnosti:šetrně zastřihuje jemnou kůžičku v okolí nehtůoptimální rozměry zaručují pohodlnou manipulaciJak používat:Pro perfektní výsledek nejprve namočte své prsty do teplé vody, aby kůžička důkladně změkla. Poté kůžičku zatlačte zpět a přebytečnou část opatrně odstraňte. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories lešticí pilník na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories lešticí pilník na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Pilníky pro ženy, Pilník Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:předchází třepení a lámání nehtůmá praktický tvar pro lepší uchopení (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories Trimmer 4 v 1

Diva & Nice Cosmetics Accessories Trimmer 4 v 1

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava nehtů pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories vám zajistí dokonale upravené a krásně vypadající nehty.Vlastnosti:ideální pomůcka pro dokonalou manikúrušetrně zastřihuje jemnou kůžičku v okolí nehtůzapiluje i velké prasklinyoptimální rozměry zaručují pohodlnou manipulaci (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories pilník na nehty velký

Diva & Nice Cosmetics Accessories pilník na nehty velký

Diva & Nice Cosmetics Accessories, 15,5 cm, Úprava nehtů pro ženy, Pilník Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:zapiluje i velké prasklinyideální pomůcka pro dokonalou manikúruoptimální rozměry zaručují pohodlnou manipulacipřesně a souměrně pilujeJak používat:Pilujte vždy suché nehty. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories smirkový pilník na pedikúru

Diva & Nice Cosmetics Accessories smirkový pilník na pedikúru

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava nehtů pro ženy, Pilník Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:ideální pomůcka pro dokonalou pedikúrutvaruje a zkracuje nehtypředchází třepení a lámání nehtůpřesně a souměrně pilujemá praktický tvar pro lepší uchopeníJak používat:Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte. Po použití opláchněte vodou. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories kleštičky na nehtovou kůžičku

Diva & Nice Cosmetics Accessories kleštičky na nehtovou kůžičku

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava nehtů pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories vám zajistí dokonale upravené a krásně vypadající nehty.Vlastnosti:šetrně zastřihuje jemnou kůžičku v okolí nehtůideální pomůcka pro dokonalou manikúruoptimální rozměry zaručují pohodlnou manipulaciJak používat:Pro perfektní výsledek nejprve namočte své prsty do teplé vody, aby kůžička důkladně změkla. Poté kůžičku zatlačte zpět a přebytečnou část opatrně odstraňte. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories pilník na nehty malý

Diva & Nice Cosmetics Accessories pilník na nehty malý

Diva & Nice Cosmetics Accessories, 11 cm, Úprava nehtů pro ženy, Pilník Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:tvaruje a zkracuje nehtyzapiluje i velké prasklinyideální pomůcka pro dokonalou manikúrupilník je ideální i na cestování a do kabelkymá praktický tvar pro lepší uchopeníJak používat:Pilujte vždy suché nehty. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories zvětšovací zrcátko s přísavkami

Diva & Nice Cosmetics Accessories zvětšovací zrcátko s přísavkami

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Kosmetická zrcátka pro ženy, Praktické kosmetické zrcátko Diva & Nice Cosmetics Accessories vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude!Vlastnosti:pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčenízrcátko je opatřeno přísavkami pro připevnění na zrcadlo nebo skloJak používat:Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu svého líčení. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories úzký pilník na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories úzký pilník na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Pilníky pro ženy, Pilník Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:tvaruje a zkracuje nehtypředchází třepení a lámání nehtůpřesně a souměrně pilujemá praktický tvar pro lepší uchopeníJak používat:Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte. Po použití opláchněte vodou. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories úzký pilník na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories úzký pilník na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Pilníky pro ženy, Pilník Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:tvaruje a zkracuje nehtypředchází třepení a lámání nehtůpřesně a souměrně pilujemá praktický tvar pro lepší uchopeníJak používat:Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte. Po použití opláchněte vodou. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories nalepovací řasy z přírodních vlasů

Diva & Nice Cosmetics Accessories nalepovací řasy z přírodních vlasů

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava řas a obočí pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu očí.Vlastnosti:zvětšuje opticky oči a dodává hloubku pohledupůsobí přirozeněprodukt je samolepicízahustí a doplní chybějící řasyrychlá a snadná aplikaceSložení:přírodní řasyJak používat:Pro bezpečné použití příliš netlačte, aby nedošlo k poranění pleti. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories aplikátor na oční stíny

Diva & Nice Cosmetics Accessories aplikátor na oční stíny

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na oči pro ženy, Štětec na oči Diva & Nice Cosmetics Accessories je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůpomáhá zdokonalovat líčenínanáší optimální vrstvu očních stínůskvěle padne do rukyJak používat:Pro tenké linky veďte štěteček podél řas jemně, pokud chcete širší linky, více na štěteček přitlačte. Špičkou štětečku můžete snadno zakončit linku u vnitřního nebo vnějšího koutku oka. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories tvarovaná make-up houbička

Diva & Nice Cosmetics Accessories tvarovaná make-up houbička

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Houbičky pro ženy, Houbička na make-up Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí bezchybné nanesení vašeho make-upu pro profesionálně vypadající líčení.Vlastnosti:zaručuje jemnou aplikacidodává líčení profesionální vzhledpohodlně se drží v rucezajišťuje pohodlnou aplikaci i do záhybů obličejeJak používat:Houbičku před použitím navlhčete. Naneste make-up, bázi nebo korektor na houbičku a poté ho lehce rozetřete po obličeji. Postupujte vždy od středu obličeje k vnějším stranám. Po použití houbičku properte ve vlažné mýdlové vodě. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories rovné nůžky na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories rovné nůžky na nehty

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava nehtů pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories vám zajistí dokonale upravené a krásně vypadající nehty.Vlastnosti:ideální pomůcka pro dokonalou manikúrušetrně zastřihuje nehtytrvanlivost ostříoptimální rozměry zaručují pohodlnou manipulaciJak používat:Navlékněte nůžky na palec a ukazováček a upravujte nehty do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories kovový pilník na pedikúru

Diva & Nice Cosmetics Accessories kovový pilník na pedikúru

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Doplňky pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku.Vlastnosti:zanechá jemnou a hladkou pokožkupilník je možné použít i na ztvrdlou kůži na patáchmá praktický tvar pro lepší uchopenípovrch pilníku má dlouhou životnostJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories kleštičky na nehty s pouzdrem

Diva & Nice Cosmetics Accessories kleštičky na nehty s pouzdrem

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Doplňky pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories vám zaručí krásně a zdravě vypadající nehty.Vlastnosti:širší ostří snadno ustřihne nehet jen jedním cvaknutímideální pomůcka pro dokonalou pedikúrumá velmi trvanlivé ostříJak používat:Navlékněte nůžky na palec a ukazováček a upravujte nehty do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories kartáček na řasy a obočí

Diva & Nice Cosmetics Accessories kartáček na řasy a obočí

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na oči pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu očí.Vlastnosti:pomáhá tvarovat, definovat a zafixovat obočídobře rozčeše řasy i obočírychlá a snadná aplikaceJak používat:Pomocí kartáčku pročešte přirozenou linii obočí a řasy. Přípravek můžete použít jak na nalíčení, tak i bez předchozího nalíčení. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories nalepovací řasy z přírodních vlasů

Diva & Nice Cosmetics Accessories nalepovací řasy z přírodních vlasů

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava řas a obočí pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu očí.Vlastnosti:zvětšuje opticky oči a dodává hloubku pohledupůsobí přirozeněprodukt je samolepicízahustí a doplní chybějící řasyrychlá a snadná aplikaceSložení:přírodní řasyJak používat:Pro bezpečné použití příliš netlačte, aby nedošlo k poranění pleti. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories nalepovací řasy z přírodních vlasů

Diva & Nice Cosmetics Accessories nalepovací řasy z přírodních vlasů

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava řas a obočí pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu očí.Vlastnosti:zvětšuje opticky oči a dodává hloubku pohledupůsobí přirozeněprodukt je samolepicízahustí a doplní chybějící řasyrychlá a snadná aplikaceSložení:přírodní řasyJak používat:Pro bezpečné použití příliš netlačte, aby nedošlo k poranění pleti. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories nalepovací řasy z přírodních vlasů

Diva & Nice Cosmetics Accessories nalepovací řasy z přírodních vlasů

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava řas a obočí pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu očí.Vlastnosti:zvětšuje opticky oči a dodává hloubku pohledupůsobí přirozeněprodukt je samolepicízahustí a doplní chybějící řasyrychlá a snadná aplikaceSložení:přírodní řasyJak používat:Pro bezpečné použití příliš netlačte, aby nedošlo k poranění pleti. (notino.cz)

Shiseido Makeup Naname Fude Multi Eye Brush štětec na aplikaci očních…

Shiseido Makeup Naname Fude Multi Eye Brush štětec na aplikaci očních stínů

Shiseido Makeup Naname Fude Multi Eye Brush, , Štětce na oči pro ženy, Štětec na oči Shiseido Makeup Naname Fude Multi Eye Brush je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůpomáhá zdokonalovat líčeníusnadňuje nanášení očních stínůskvěle padne do rukySložení:ze syntetických vlákenJak používat:Používejte plochou část štětce pro nanášení očních stínů, oblou hranu štětce pak použijte na rozetření a smíchání barev nebo na aplikaci stínu jako linku pod spodní víčko. (notino.cz)

Sisley Accessories štětec na aplikaci tekutého a krémového make-up

Sisley Accessories štětec na aplikaci tekutého a krémového make-up

Sisley Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Sisley Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci pudrových produktůspeciální tvar pro snadnou aplikaciskvěle padne do rukySložení:ze syntetických vlákenJak používat:Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories široký lešticí pilník na nehty…

Diva & Nice Cosmetics Accessories široký lešticí pilník na nehty oboustranný

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Pilníky pro ženy, Pilník Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:tvaruje a zkracuje nehtypředchází třepení a lámání nehtů (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories lepidlo na nehty se štětečkem

Diva & Nice Cosmetics Accessories lepidlo na nehty se štětečkem

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Doplňky pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories vám zaručí krásně a zdravě vypadající nehty.Vlastnosti:lepidlo precizně přilepí umělé nehtyideální pomůcka pro dokonalou manikúruJak používat:Zabraňte kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories smirkový pilník na pedikúru velký

Diva & Nice Cosmetics Accessories smirkový pilník na pedikúru velký

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Doplňky pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku.Vlastnosti:zanechá jemnou a hladkou pokožkudodává nohám úlevupovrch pilníku má dlouhou životnostpilník je možné použít i na ztvrdlou kůži na patáchJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories nalepovací řasy z přírodních vlasů

Diva & Nice Cosmetics Accessories nalepovací řasy z přírodních vlasů

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Úprava řas a obočí pro ženy, Produkt Diva & Nice Cosmetics Accessories zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu očí.Vlastnosti:zvětšuje opticky oči a dodává hloubku pohledupůsobí přirozeněprodukt je samolepicízahustí a doplní chybějící řasyrychlá a snadná aplikaceSložení:přírodní řasyJak používat:Pro bezpečné použití příliš netlačte, aby nedošlo k poranění pleti. (notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít