Dimenza houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (df-003267)

Produkt Dimenza houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (df-003267) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Dimenza houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (df-003267) upraviť a produkt hľadať znova.

DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (DF-003267)

DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (DF-003267)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste se na chvíli uvolnili doma i v přírodě? Pak si zamilujete hamaka DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy, jejíž nosnost činí 120 kg. K dispozici máte délku ložné plochy 200 cm a disponuje šířkou 100 cm. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, a proto můžete pohodlně ležet a užít si příjemný dotyk. Hamaka poskytuje oka k zavěšení na háček , a proto ji zvládnete lehce zavěsit. Pro její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné materiály k upevnění. Má prostor pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka si můžete pohodlně lehnout kdekoliv. Hamaka DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy bude vaším nejoblíbenějším místem pro relax. Jejím materiálem je 65% bavlna, 35% polyester. Rozhodující parametry houpací sítě DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy Uvolněte se díky této... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (DF-003267) , Dimenza houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (df-003267)

DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (DF-003274)

DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (DF-003274)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Zbožňujete relax doma i v přírodě? Pak byste mohli využít houpací síť DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy, která unese až 120 kg. Délka ložné plochy je 200 cm s šířkou 100 cm. Materiálem je 65% bavlna, 35% polyester, díky čemuž zažijete maximální pohodlí a příjemný dotyk. Houpací síť se vyrábí s oky k zavěšení na háček, a tak jste schopni ji jednoduše zavěsit. Pro její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné materiály k upevnění. Je vhodná pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka a díky ní si můžete vychutnat spánek i venku. Houpací síť DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy se stane vaším vyhledávaným místem pro odpočinek. Materiálem této hamaky je 65% bavlna, 35% polyester. Podstatné přednosti hamaky DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy Odpočiňte si v této houpací síti na jakémkoliv... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (DF-003274) , Dimenza houpací síť s výztuhou červená s pruhy (df-002628)

DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy (DF-002628)

DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy (DF-002628)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste si na chvíli oddechli doma či v přírodě? Pak byste si mohli zamilovat houpací síť DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy o nosnosti 120 kg. K dispozici máte délku ložné plochy 200 cm a má šířku 100 cm. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, a proto máte k dispozici pohodlné a útulné místo k ležení. Hamaka má k dispozici oka k zavěšení na háček, a tudíž se dá snadno zavěsit. Pro její sestavení tedy budete muset dokoupit lano k upevnění nebo speciální konstrukci. Má zajištěný prostor pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka a umožní vám vychutnat si spánek i venku. Houpací síť DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy se stane vaším vyhledávaným místem pro odpočinek. Materiál, který byl u této houpací sítě použit k výrobě je 65% bavlna, 35% polyester. Nejdůležitější parametry hamaky... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy (DF-002628) , Dimenza houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (df-003274)

DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy (DF-002758)

DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy (DF-002758)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Přejete si relaxovat doma i v přírodě? Pak byste dokázali ocenit houpací síť DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy, která má nosnost až 120 kg. Plocha, na kterou se můžete položit, je dlouhá 200 cm a šířka odpovídá 100 cm. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, a tak se můžete pohodlně usadit a zároveň si užít jeho jemnost. Houpací síť má oka k zavěšení na háček, tudíž ji bez starostí jednoduše zavěsíte. K její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné vybavení k upevnění. Hodí se pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka můžete odpočívat kdekoliv. Hamaka DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy bude vaším oblíbeným místem pro relax. Materiál, který byl u této houpací sítě použit k výrobě je 65% bavlna, 35% polyester. Základní vlastnosti hamaky DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy (DF-002758) , Dimenza látková houpací síť zelená s pruhy (df-002758)

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: zelená s pruhy

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: zelená s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť s dřevěnou vzpěrou je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:zelená s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,7Šířka balení v cm:15Výška balení v cm:10Délka balení v cm:80 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: zelená s pruhy , Dimenza houpací síť modrá s pruhy (df-003038)

DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy (DF-003038)

DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy (DF-003038)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Chtěli byste si užít odpočinek v interiéru i exteriéru? Pak by vás mohla okouzlit houpací síť DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy, jejíž nosnost činí 120 kg. Délka plochy, na kterou se lze položit, činí 200 cm s šířkou 100 cm. Materiálem je 65% bavlna, 35% polyester, tudíž si můžete naplno vychutnat pohodlné ležení i dotyk. Houpací síť se pyšní oky k zavěšení na háček, a proto ji zvládnete jednoduše zavěsit. K její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné vybavení k upevnění. Má dost prostoru právě pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Houpací síť DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy bude vaším oblíbeným místem. Materiálem této hamaky je 65% bavlna, 35% polyester. Hlavní přednosti hamaky DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy Vychutnejte si vaše volné chvilkyu díky této houpací... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy (DF-003038) , Dimenza látková houpací síť červená s pruhy (df-002611)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy (DF-002635)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy (DF-002635)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 200 kg; materiál: textil; délka ložné plochy 220 cm; s připravenými oky k zavěšení Nedáte dopustit na odpočinek v interiéru i exteriéru? Potom by vám mohla přijít vhod houpací síť DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy, která unese až 200 kg. Délka plochy na ležení dosahuje 220 cm a má šířku 160 cm. Materiálem sítě je textil, takže můžete pohodlně relaxovat a zároveň se cítit příjemně. Hamaka disponuje oky k zavěšení na háček, a tudíž se dá jednoduše zavěsit. Pro její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné materiály k upevnění. Do sítě se vejdou dva lidi, takže si můžete klid užít společně s blízkou osobou. Hamaka má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Hamaka DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy bude vaším oblíbeným místem. Materiálem této houpací sítě je textil. Zajímavé vlastnosti hamaky DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy Užijte si relaxační chvilky... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy (DF-002635) , Dimenza síť houpací maxi pro 2 osoby, zelená s pruhy (df-002635)

DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy (DF-002611)

DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy (DF-002611)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste si stylově odpočinuli doma i v přírodě? Pak si oblíbíte houpací síť DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy, jejíž nosnost činí 120 kg. K ležení můžete využít plochu o délce 200 cm a šířka se rovná 100 cm. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, díky čemuž zažijete maximální pohodlí a příjemný dotyk. Houpací síť disponuje oky k zavěšení na háček, a tak jste schopni ji jednoduše zavěsit. Pro její sestavení tedy budete muset dokoupit lano k upevnění nebo speciální konstrukci. V houpací síti se nachází dostatek místa pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Houpací síť DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy se stane vaším nejmilejším místem. Materiál. z kterého byla vyrobena je 65% bavlna, 35% polyester. Stěžejní parametry houpací sítě DIMENZA Látková... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy (DF-002611) , Dimenza síť houpací maxi pro 2 osoby, červená s pruhy (df-003281)

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: červená s pruhy

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: červená s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť s dřevěnou vzpěrou je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:červená s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,7Šířka balení v cm:15Výška balení v cm:10Délka balení v cm:80 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: červená s pruhy , Dimenza síť houpací maxi pro 2 osoby, modrá s pruhy (df-003298)

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: modrá s pruhy

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: modrá s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť s dřevěnou vzpěrou je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:modrá s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,7Šířka balení v cm:15Výška balení v cm:10Délka balení v cm:80 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: modrá s pruhy , Dimenza síť houpací moon s konstrukcí, duhová (df-003304)

DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, modrá s pruhy (DF-002772)

DIMENZA Síť houpací  MOON s konstrukcí, modrá s pruhy (DF-002772)
Detail

Houpací síť - ; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; s připravenými oky k zavěšení Rádi si odpočinete doma i venku? Potom by se vám mohla hodit houpací síť DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, modrá s pruhy, která se může pochlubit nosností až 120 kg. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, díky čemuž si můžete dopřát pohodlí a příjemný dotyk. Houpací síť poskytuje oka k zavěšení na háček , takže ji bez větších potíží zavěsíte. K její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné vybavení k upevnění. Zásluhou houpací sítě ve tvaru lehátka si můžete pohodlně lehnout kdekoliv a kdykoliv. Houpací síť DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, modrá s pruhy bude pro vás místem absolutního klidu. Materiálem této houpací sítě je 65% bavlna, 35% polyester. Základní přednosti hamaky DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, modrá s pruhy Užijte si vaší chvilku klidu díky této hamace Maximální nosnost houpací sítě Dimenza odpovídá 120 kg Šířka... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, modrá s pruhy (DF-002772) , Dimenza houpací síť duhová (df-003250)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy (DF-003281)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy (DF-003281)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 200 kg; materiál: textil; délka ložné plochy 220 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi si odpočinete doma i venku? Pak by pro vás mohla být ideální houpací síť DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy o maximální nosnosti 200 kg. Délka plochy, na kterou se můžete položit, je 220 cm a široká je 160 cm. Materiálem je textil, tudíž můžete prožít úžasný dotyk. Na hamaku byla umístěna oka k zavěšení na háček, takže ji bez větších potíží zavěsíte. K jejímu postavení tedy bude potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Skýtá místo pro dvě osoby, takže si můžete dopřát chvíli klidu i ve dvou. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Houpací síť DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy vám poskytne nejoblíbenější prostor pro relax. Materiál, který byl u této hamaky použit k výrobě je textil. Základní parametry houpací sítě DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy (DF-003281) , Houpací bavlněná síť sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená/červená (21016color)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy (DF-003298)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy (DF-003298)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 200 kg; materiál: textil; délka ložné plochy 220 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi si dopřáváte relax doma i v přírodě? Potom by se vám mohla hodit houpací síť DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy, jejíž nosnost se rovná 200 kg. Délka ložné plochy se rovná 220 cm a široká je 160 cm. Materiálem je textil, a proto můžete pohodlně ležet a užít si příjemný dotyk. Na houpací síti se nachází oka k zavěšení na háček, a tak jste schopni ji jednoduše zavěsit. K zprovoznění je tedy potřeba lano k upevnění nebo speciální konstrukce. Disponuje prostorem pro dva lidi, a tak můžete sdílet pohodu i společně s blízkou osobou. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Hamaka DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy bude vaším nejmilejším místem k odpočinku. Materiál, který byl u této hamaky použit k výrobě je textil. Zajímavé vlastnosti houpací sítě DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy (DF-003298) , Houpací bavlněná síť sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016duha1)

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: zelená s pruhy

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: zelená s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách či terasách domů. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Ze stejného materiálu je vyroben i obal sítě, který chrání poškození a napomáhá snadnému přenosu. Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:zelená s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,1Šířka balení v cm:18Výška balení v cm:15Délka balení v cm:30 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: zelená s pruhy , Houpací bavlněná síť sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016duha2)

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: zelená s pruhy

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: zelená s pruhy
Detail

Pohodlná houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s dřevěnou vzpěrou a polštářkem je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 220×160 cm, vzpěra 118,5 cm. Max. nosnost 200 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Použitý materiál: textilie – kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:zelená s pruhyNosnost:200 kgRozměr ložné části:220×160 cmRozměr vzpěry:118,5 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:3,2Šířka balení v cm:20Výška balení v cm:16Délka balení v cm:124 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: zelená s pruhy , Dimenza vyztužená houpačka dalian oranžová s limetkou (df-003236)

DIMENZA Houpací síť duhová (DF-003250)

DIMENZA Houpací síť duhová (DF-003250)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Chcete si vychutnat odpočinek v interiéru i exteriéru? Pak by pro vás mohla být skvělou volbou hamaka DIMENZA Houpací síť duhová, která dokáže unést 120 kg. Můžete se položit na plochu o délce 200 cm s šířkou 100 cm. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, a tak můžete pohodlně ležet a cítit se příjemně. Hamaka má oka k zavěšení na háček, a proto se dá lehce zavěsit. K jejímu zprovoznění tedy bude potřeba koupě lana k upevnění nebo speciální konstrukce. Má prostor pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka a poskytne vám místo pro ležení kdekoliv. Hamaka DIMENZA Houpací síť duhová se stane vaším nejoblíbenějším místem pro zklidnění mysli i těla. Materiál. z kterého byla vyrobena je 65% bavlna, 35% polyester. Významné přednosti houpací sítě DIMENZA Houpací síť duhová Díky této houpací síti můžete odpočívat... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Houpací síť duhová (DF-003250) , Dimenza sprcha zahradní rimini (df-005346)

Houpací síť s výztuhou, 240x145cm

DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová (DF-003304)

DIMENZA Síť houpací  MOON s konstrukcí, duhová (DF-003304)
Detail

Houpací síť - ; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; s připravenými oky k zavěšení Líbilo by se vám stylově relaxovat v interiéru i exteriéru? Pak by pro vás mohla být ideální houpací síť DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová, jejíž nosnost odpovídá 120 kg. Materiálem je 65% bavlna, 35% polyester, a tak se můžete pohodlně usadit a zároveň si užít jeho jemnost. Hamaka se pyšní oky k zavěšení na háček, a proto ji lze jednoduše zavěsit. K jejímu postavení tedy bude potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Díky houpací síti ve tvaru lehátka se můžete vyspat i venku. Houpací síť DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová se stane vaším nejoblíbenějším odpočinkovým místem. Materiálem této hamaky je 65% bavlna, 35% polyester. Důležité parametry hamaky DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová Uvolněte se díky této houpací síti Maximální nosnost houpací sítě Dimenza činí 120 kg Ložná plocha je široká: 100 cm Typ závěsného... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová (DF-003304) , Dimenza křeslo zahradní berlin, hnědé (df-002581)

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: modrá s pruhy

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: modrá s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách či terasách domů. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Ze stejného materiálu je vyroben i obal sítě, který chrání poškození a napomáhá snadnému přenosu. Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:modrá s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,1Šířka balení v cm:18Výška balení v cm:15Délka balení v cm:30 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: modrá s pruhy , Dimenza lehátko zahradní barcelona, šedé (df-002536)

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: červená s pruhy

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: červená s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách či terasách domů. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Ze stejného materiálu je vyroben i obal sítě, který chrání poškození a napomáhá snadnému přenosu. Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:červená s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,1Šířka balení v cm:18Výška balení v cm:15Délka balení v cm:30 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: červená s pruhy , Dimenza židle zahradní toledo, antracit (df-005377)

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: červená s pruhy

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: červená s pruhy
Detail

Pohodlná houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s dřevěnou vzpěrou a polštářkem je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 220×160 cm, vzpěra 118,5 cm. Max. nosnost 200 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Použitý materiál: textilie – kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:červená s pruhyNosnost:200 kgRozměr ložné části:220×160 cmRozměr vzpěry:118,5 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:3,2Šířka balení v cm:20Výška balení v cm:16Délka balení v cm:124 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: červená s pruhy , Dimenza lehátko zahradní strasbourgh, šedé (df-010203)

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: modrá s pruhy

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: modrá s pruhy
Detail

Pohodlná houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s dřevěnou vzpěrou a polštářkem je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 220×160 cm, vzpěra 118,5 cm. Max. nosnost 200 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Použitý materiál: textilie – kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:modrá s pruhyNosnost:200 kgRozměr ložné části:220×160 cmRozměr vzpěry:118,5 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:3,2Šířka balení v cm:20Výška balení v cm:16Délka balení v cm:124 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: modrá s pruhy , Dimenza židle zahradní barcelona, šedé (df-002550)

Houpací síť Springos s výztuhou zeleno-modrá

Houpací síť Springos s výztuhou zeleno-modrá
Detail

Kvalitní síť vyrobena z hebké, ale přitom pevné tkaniny, díky níž se budete cítit jako v bavlnce. Příjemný materiál Vám dodá pocit pohodlí. Kvalitní tkanina zaručuje dlouhou životnost a bezpečné užívání. Houpací síť je určena pro jednu osobu do maximální hmotnosti 150kg. Rozměry sítě 200 x 100 cm budou vyhovovat všem typům postav. Síť je pouze potřeba zavěsit mezi dva pevné body a její montáž je velice jednoduchá. Na závěsná lana je nasunuta dřevěná příčka, která lana zpevňuje a zabraňuje jejich zamotání. Houpací síť je ideální pro odpočinek na zahradě, ale i jako doplněk pro nocování pod širým nebem. Síť je dodávána v praktickém přenosném vaku. Technický popis: kvalitní a pevná síť dřevěná podpora lan hebká a hustá tkanina praktický přenosný vak určeno pro jednu osobu jednoduchá montáž materiál tkaniny: 65% bavlna, 35% polyester nosnost: 150 kg rozměry: 200 x 100 cm celkové rozměry: 280 x 100 cm pro všechny věkové skupiny (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť Springos s výztuhou zeleno-modrá , Dimenza křeslo zahradní toledo, antracit (df-005353)

Tommi Matrace Tufan - zelená s pruhy vel. S

Detail

Matrace nejen pro maxi plemena, ale i pro ty úplně nejmenší s nepromokavým povrchem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tommi Matrace Tufan - zelená s pruhy vel. S , Dimenza křeslo zahradní berlin, šedé (df-002598)

Tommi Matrace Tufan - zelená s pruhy vel. M

Detail

Matrace nejen pro maxi plemena, ale i pro ty úplně nejmenší s nepromokavým povrchem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tommi Matrace Tufan - zelená s pruhy vel. M , Dimenza židle zahradní barcelona, hnědá (df-001553)

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - modrá

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - modrá
Detail

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkemDokonalý relax si můžete vychutnat kdekoliv na zahradě či v přírodě. Stačí si roztáhnout závěsnou síť a jen si užívat příjemné houpání. Pevný a pestrý materiál sítě příjemný na dotyk bude pohodlný na ležení, ale poslouží i jako skvělý doplněk do každé zahrady. Síť se dá snadno zavěsit na předvytvořený pevný uzel na každém konci. Lana jsou dostatečně silná a masivní zakončení zajišťuje naprostou stabilitu a nerušený odpočinek.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Od věku: 3 let- Materiál: Bavlna- Nosnost: 100kg- Příjemný materiál- 100% bezpečnost- Rozměry(lehací části): 200x80 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - modrá , Dimenza židle zahradní vaduz, šedá (df-010142)

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná
Detail

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkemDokonalý relax si můžete vychutnat kdekoliv na zahradě či v přírodě. Stačí si roztáhnout závěsnou síť a jen si užívat příjemné houpání. Pevný a pestrý materiál sítě příjemný na dotyk bude pohodlný na ležení, ale poslouží i jako skvělý doplněk do každé zahrady. Síť se dá snadno zavěsit na předvytvořený pevný uzel na každém konci. Lana jsou dostatečně silná a masivní zakončení zajišťuje naprostou stabilitu a nerušený odpočinek.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Od věku: 3 let- Materiál: Bavlna- Nosnost: 100kg- Příjemný materiál- 100% bezpečnost- Rozměry(lehací části): 200x80 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná , Dimenza stůl zahradní toledo 150cm (df-005384)

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná
Detail

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkemDokonalý relax si můžete vychutnat kdekoliv na zahradě či v přírodě. Stačí si roztáhnout závěsnou síť a jen si užívat příjemné houpání. Pevný a pestrý materiál sítě příjemný na dotyk bude pohodlný na ležení, ale poslouží i jako skvělý doplněk do každé zahrady. Síť se dá snadno zavěsit na předvytvořený pevný uzel na každém konci. Lana jsou dostatečně silná a masivní zakončení zajišťuje naprostou stabilitu a nerušený odpočinek.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Od věku: 3 let- Materiál: Bavlna- Nosnost: 100kg- Příjemný materiál- 100% bezpečnost- Rozměry(lehací části): 200x80 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná , Dimenza židle zahradní vaduz, černá (df-010135)

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená
Detail

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkemDokonalý relax si můžete vychutnat kdekoliv na zahradě či v přírodě. Stačí si roztáhnout závěsnou síť a jen si užívat příjemné houpání. Pevný a pestrý materiál sítě příjemný na dotyk bude pohodlný na ležení, ale poslouží i jako skvělý doplněk do každé zahrady. Síť se dá snadno zavěsit na předvytvořený pevný uzel na každém konci. Lana jsou dostatečně silná a masivní zakončení zajišťuje naprostou stabilitu a nerušený odpočinek.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Od věku: 3 let- Materiál: Bavlna- Nosnost: 100kg- Příjemný materiál- 100% bezpečnost- Rozměry(lehací části): 200x80 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená , Iwhome houpací síť koronis modrá-zelená iwh-10190014 (iwh-10190014)

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená/červená

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená/červená
Detail

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkemDokonalý relax si můžete vychutnat kdekoliv na zahradě či v přírodě. Stačí si roztáhnout závěsnou síť a jen si užívat příjemné houpání. Pevný a pestrý materiál sítě příjemný na dotyk bude pohodlný na ležení, ale poslouží i jako skvělý doplněk do každé zahrady. Síť se dá snadno zavěsit na předvytvořený pevný uzel na každém konci. Lana jsou dostatečně silná a masivní zakončení zajišťuje naprostou stabilitu a nerušený odpočinek.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Od věku: 3 let- Materiál: Bavlna- Nosnost: 100kg- Příjemný materiál- 100% bezpečnost- Rozměry(lehací části): 200x80 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená/červená , Houpací síť happy green

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA2)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA2)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; délka ložné plochy 200 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA2)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená (21016ZE)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená (21016ZE)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; délka ložné plochy 200 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená (21016ZE)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA1)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA1)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; délka ložné plochy 200 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA1)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená/červená (21016COLOR)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená/červená (21016COLOR)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; délka ložné plochy 200 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená/červená (21016COLOR)

Spokey BENCH Houpací síť - sedátko, do 120 kg, hnědé pruhy

Detail

Houpací síť disponuje bavlněnými vlákny, která jsou výborně prodyšná a příjemná na dotek. Lze zavěsit nejen na větev, ale i na hák zesíleného stropu či nosníku. Síť se stane tím pravým místem k odpočinku. Spokey Houpací síť – sedátko, do 120 kg, hnědé pruhy je vhodná pro 1 osobu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Spokey BENCH Houpací síť - sedátko, do 120 kg, hnědé pruhy

Spokey BENCH Houpací síť - sedátko, do 120 kg, hnědé pruhy - zánovní

Detail

Houpací síť disponuje bavlněnými vlákny, která jsou výborně prodyšná a příjemná na dotek. Lze zavěsit nejen na větev, ale i na hák zesíleného stropu či nosníku. Síť se stane tím pravým místem k odpočinku. Spokey Houpací síť – sedátko, do 120 kg, hnědé pruhy je vhodná pro 1 osobu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Spokey BENCH Houpací síť - sedátko, do 120 kg, hnědé pruhy - zánovní

Spokey BENCH DELUXE ZELENÉ pruhy Houpací síť - sedátko pro dva, do 160 kg

Detail

Houpací síť disponuje bavlněnými vlákny, která jsou výborně prodyšná a příjemná na dotek. Lze zavěsit nejen na větev, ale i na hák zesíleného stropu či nosníku. Síť se stane tím pravým místem k odpočinku. Spokey BENCH DELUXE ZELENÉ pruhy – Houpací síť – sedátko pro dva, do 160 kg je vhodná pro 2 osoby. (mall.cz)

Podobné produkty ako Spokey BENCH DELUXE ZELENÉ pruhy Houpací síť - sedátko pro dva, do 160 kg

Síť houpací SPOKEY BENCH do 120 kg, hnědé pruhy

Síť houpací SPOKEY BENCH do 120 kg, hnědé pruhy
Detail

NakupteSíť houpací SPOKEY BENCH do 120 kg, hnědé pruhyz kategorieDům a zahrada > Zahrada > Zahradní nábytek > Houpací sítě, hamaky a křeslaza599.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Síť houpací SPOKEY BENCH do 120 kg, hnědé pruhy

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: duhová

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: duhová
Detail

Vícebarevná houpací síť je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách či terasách domů. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Ze stejného materiálu je vyroben i obal sítě, který chrání poškození a napomáhá snadnému přenosu. Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:duhováNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,1Šířka balení v cm:18Výška balení v cm:15Délka balení v cm:30 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: duhová

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: světle modrá

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: světle modrá
Detail

Vícebarevná houpací síť je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách či terasách domů. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Ze stejného materiálu je vyroben i obal sítě, který chrání poškození a napomáhá snadnému přenosu. Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:světle modráNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,1Šířka balení v cm:18Výška balení v cm:15Délka balení v cm:30 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: světle modrá

Hamaka Extra houpací síť s moskytiérou

Hamaka Extra houpací síť s moskytiérou
Detail

Upozornění: Při objednávce prosím napište do poznámky barvu, kterou budete požadovat. Barvy se mohou lišit a dodáváme je dle skladových zásob. Houpací sítě neslouží pouze k pohodovému odpočinku ve stínu stromů na zahradě, ale především jsou hojně využívané k přespávání v přírodě. Zejména pokud během pobytu v přírodě nehodláte spát na zemi a skládací postele jsou pro vás příliš nepraktické, pověste mezi stromy houpací síť Hamaka Extra, ponořte se do jejího hebkého polyesterového vaku a spěte bez obav z dotěrného hmyzu nebo chladu od země. Síť Hamaka Extra je vyrobena ze 100% polyesteru včetně integrovaného přenosného vaku se stahovací šňůrkou a především s integrovanou moskytiérou na oboustranný zip. Svůj elipsovitý tvar má díky stahujícím popruhům s karabinou na koncích, jenž slouží k přichycení za příslušné popruhy a upevnění k pevným bodům. Moskytiéru hamaku zachytíte za příslušná očka provázkem, aby neležela bezprostředně na vás. Celková délka sítě je 240 cm a ve svém středu je široká 130 cm. Nosnost houpací sítě je do 100 kg a díky nízké hmotnosti 0,68 kg a skromným rozměrů po sbalení 25 x 15 x 15 cm ji snadno přibalíte do batohu. Pohodlnou, komáry nerušenou noc v přírodě Vám zprostředkuje houpací síť s moskytiérou Hamaka Extra.Parametry:barva:mix barevZemě původu:ČínaCelní sazebník:63069000 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Hamaka Extra houpací síť s moskytiérou

Houpací síť s ocelovým stojanem inSPORTline Novelstalk

Houpací síť s ocelovým stojanem inSPORTline Novelstalk
Detail

Kvalitní sestava houpací sítě s odolným kovovým rámem, díky které si užijete dokonalý relax na zahradě či terase.. Houpací síť s ocelovým stojanem inSPORTline Novelstalk je kvalitní sestava kovové konstrukce s houpací síti, která je ideální pro použití v zahradách, na terasách, balkónech či v relaxačních místnostech. Konstrukce je vyrobená z odolného ocelového rámu lakovaného práškovou metodou, takže zaručuje dlouhou životnost a stabilitu. Houpací síť s maximální nosnosti 120 kg a o rozměrech 200 x 110 cm bude vyhovovat všem typům postav. Příjemný hebký materiál houpací sítě vám zaručí, že se v ní budete cítit velice pohodlně, doslova jako v bavlnce! Síť je dodávána v praktickém přenosném vaku.Technický popis: kvalitní a pevná síť odolná ocelová konstrukce hebká a hustá tkanina jednoduchá montáž praktický přenosný vak materiál tkaniny: 70% bavlna, 30% polyester nosnost: 120 kg rozměry sítě: d200 x š110 cm (délka s lany 290 cm) rozměry konstrukce: 260 x 107 x 100 cm určeno pro jednu osobu certifikace: EN 581 (insportline.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť s ocelovým stojanem inSPORTline Novelstalk

La Siesta Fruta houpací síť s tyčí

Detail

Pohodlná houpací síť La Siesta Fruta ze speciálního polypropylenové vlákna HamacTex se zabudovanou tyčí. Okraje houpačky jsou protkány zvlášť hustou sítí vláken, což dává houpačce robustnost a velkou stabilitu. (mall.cz)

Podobné produkty ako La Siesta Fruta houpací síť s tyčí

Hamaka Ultra houpací síť s moskytiérou (38886)

Hamaka Ultra houpací síť s moskytiérou (38886)
Detail

Moskytiéra Speciální houpací síť která vás při odpočinku na zahradě a v přírodě navíc ochrání před dotěrným hmyzem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka Ultra houpací síť s moskytiérou (38886)

La Siesta Fruta houpací síť s tyčí oranžová

Detail

Pohodlná houpací síť La Siesta Fruta ze speciálního polypropylenové vlákna HamacTex se zabudovanou tyčí. Okraje houpačky jsou protkány zvlášť hustou sítí vláken, což dává houpačce robustnost a velkou stabilitu. (mall.cz)

Podobné produkty ako La Siesta Fruta houpací síť s tyčí oranžová

DIMENZA Sprcha zahradní RIMINI (DF-005346)

DIMENZA Sprcha zahradní RIMINI (DF-005346)
Detail

Zahradní sprcha - výška bez hlavice 225 cm, materiál hliník, ratan a polywood, hnědá a šedá barva Zahradní sprchu DIMENZA Rimini můžete využít k opláchnutí před vstupem do bazénu, stejně tak vám poslouží jako skvělé osvěžení. Její hliníková konstrukce je opletená elegantním ratanem, zatímco základová deska je vyrobená z kompozitního materiálu polywood, který věrně imituje dřevo. Údržba sprchy je velmi snadná, což zajistí použité téměř bezúdržbové materiály. Zahradní sprcha DIMENZA Rimini je vhodná na soukromou i hotelovou zahradu. Klíčové vlastnosti zahradní sprchy DIMENZA Rimini Zahradní sprcha v elegantním designuVhodná na soukromou i hotelovou zahraduPoslouží k opláchnutí před vstupem do bazénu či k osvěženíHliníková konstrukce je opletená ratanemZákladová deska vyrobená z kompozitního materiálu polywoodZahradní sprcha DIMENZA Rimini se velmi snadno udržujeBarevné provedení: hnědo-šedé Rozměry:225 × 90 × 70 cm... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Sprcha zahradní RIMINI (DF-005346)

Houpací křeslo s výztuhou SEDCO 15026C - vícebarevná

Houpací křeslo s výztuhou SEDCO 15026C - vícebarevná
Detail

Houpací křeslo s výztuhou SEDCO 15026CPohodlné houpací křeslo SEDCO zajišťuje kvalitní oddech ať už na zahradě nebo na cestách. Sedací plocha je vyrobená z vysoce odolné tkaniny. Navíc pevná dřevěná tyč je vyrobena tak, aby závěsné šňůry sedaci plochy ani horní úvaz nemohly sklouznout doprostřed tyče a ohrozit tak bezpečnost použití. Křeslo nabídne dostatek komfortu pro všechny věkové kategorie. Tvar sedací plochy je určen pouze jednou tyčí a podpořen příjemnou výztuhou. Umožňuje tak sedícím zaujmout různé druhy poloh. Zajištění houpacího křesla je velmi snadné, díky předem tvořenému masivnímu uzlu, který je ve vrchní části konstrukce. Technický popis:- Výrobce: SEDCO- Motiv: viz. foto- Nosnost: cca 110 kg- Rozměry plátna: 100x130 cm- Délka tyče: 100 cm- Materiál: Bavlna (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací křeslo s výztuhou SEDCO 15026C - vícebarevná

Houpací křeslo s výztuhou SEDCO 15026C - vícebarevná

Houpací křeslo s výztuhou SEDCO 15026C - vícebarevná
Detail

Houpací křeslo s výztuhou SEDCO 15026CPohodlné houpací křeslo SEDCO zajišťuje kvalitní oddech ať už na zahradě nebo na cestách. Sedací plocha je vyrobená z vysoce odolné tkaniny. Navíc pevná dřevěná tyč je vyrobena tak, aby závěsné šňůry sedaci plochy ani horní úvaz nemohly sklouznout doprostřed tyče a ohrozit tak bezpečnost použití. Křeslo nabídne dostatek komfortu pro všechny věkové kategorie. Tvar sedací plochy je určen pouze jednou tyčí a podpořen příjemnou výztuhou. Umožňuje tak sedícím zaujmout různé druhy poloh. Zajištění houpacího křesla je velmi snadné, díky předem tvořenému masivnímu uzlu, který je ve vrchní části konstrukce. Technický popis:- Výrobce: SEDCO- Motiv: viz. foto- Nosnost: cca 110 kg- Rozměry plátna: 100x130 cm- Délka tyče: 100 cm- Materiál: Bavlna (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací křeslo s výztuhou SEDCO 15026C - vícebarevná

houpací sít

houpací sít
Detail

Houpací sít z kolekce home & lifestyle. Model vyroben z textilního materiálu. (answear.cz)

Podobné produkty ako houpací sít

houpací sít

houpací sít
Detail

Houpací sít z kolekce home & lifestyle. Model vyroben z textilního materiálu. (answear.cz)

Podobné produkty ako houpací sít
DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (DF-003267), DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy (DF-002628), DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (DF-003274), DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy (DF-002758), DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy (DF-003038), DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy (DF-002611), DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy (DF-002635), DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy (DF-003281), DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy (DF-003298), DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová (DF-003304), DIMENZA Houpací síť duhová (DF-003250), Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená/červená (21016COLOR), Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA1), Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA2), DIMENZA Vyztužená houpačka DALIAN oranžová s limetkou (DF-003236), DIMENZA Sprcha zahradní RIMINI (DF-005346), IKONKA Kempinková houpací síť s moskytiérou 210×140cm (ikonka_KX7510), DIMENZA Křeslo zahradní BERLIN, hnědé (DF-002581), DIMENZA Lehátko zahradní BARCELONA, šedé (DF-002536), DIMENZA Židle zahradní TOLEDO, antracit (DF-005377), DIMENZA Lehátko zahradní STRASBOURGH, šedé (DF-010203), DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, šedé (DF-002550), DIMENZA Křeslo zahradní TOLEDO, antracit (DF-005353), DIMENZA Křeslo zahradní BERLIN, šedé (DF-002598), DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, hnědá (DF-001553), DIMENZA Židle zahradní VADUZ, šedá (DF-010142), DIMENZA Stůl zahradní TOLEDO 150cm (DF-005384), DIMENZA Židle zahradní VADUZ, černá (DF-010135), IWHome Houpací síť KORONIS modrá-zelená IWH-10190014 (IWH-10190014), Houpací síť HAPPY GREEN