Dimenza houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (df-003274)

Produkt Dimenza houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (df-003274) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Dimenza houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (df-003274) upraviť a produkt hľadať znova.

DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (DF-003274)

DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (DF-003274)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Zbožňujete relax doma i v přírodě? Pak byste mohli využít houpací síť DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy, která unese až 120 kg. Délka ložné plochy je 200 cm s šířkou 100 cm. Materiálem je 65% bavlna, 35% polyester, díky čemuž zažijete maximální pohodlí a příjemný dotyk. Houpací síť se vyrábí s oky k zavěšení na háček, a tak jste schopni ji jednoduše zavěsit. Pro její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné materiály k upevnění. Je vhodná pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka a díky ní si můžete vychutnat spánek i venku. Houpací síť DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy se stane vaším vyhledávaným místem pro odpočinek. Materiálem této hamaky je 65% bavlna, 35% polyester. Podstatné přednosti hamaky DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy Odpočiňte si v této houpací síti na jakémkoliv... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (DF-003274) , Dimenza houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (df-003274)

DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (DF-003267)

DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (DF-003267)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste se na chvíli uvolnili doma i v přírodě? Pak si zamilujete hamaka DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy, jejíž nosnost činí 120 kg. K dispozici máte délku ložné plochy 200 cm a disponuje šířkou 100 cm. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, a proto můžete pohodlně ležet a užít si příjemný dotyk. Hamaka poskytuje oka k zavěšení na háček , a proto ji zvládnete lehce zavěsit. Pro její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné materiály k upevnění. Má prostor pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka si můžete pohodlně lehnout kdekoliv. Hamaka DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy bude vaším nejoblíbenějším místem pro relax. Jejím materiálem je 65% bavlna, 35% polyester. Rozhodující parametry houpací sítě DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy Uvolněte se díky této... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (DF-003267) , Dimenza houpací síť s výztuhou červená s pruhy (df-002628)

DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy (DF-002628)

DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy (DF-002628)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste si na chvíli oddechli doma či v přírodě? Pak byste si mohli zamilovat houpací síť DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy o nosnosti 120 kg. K dispozici máte délku ložné plochy 200 cm a má šířku 100 cm. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, a proto máte k dispozici pohodlné a útulné místo k ležení. Hamaka má k dispozici oka k zavěšení na háček, a tudíž se dá snadno zavěsit. Pro její sestavení tedy budete muset dokoupit lano k upevnění nebo speciální konstrukci. Má zajištěný prostor pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka a umožní vám vychutnat si spánek i venku. Houpací síť DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy se stane vaším vyhledávaným místem pro odpočinek. Materiál, který byl u této houpací sítě použit k výrobě je 65% bavlna, 35% polyester. Nejdůležitější parametry hamaky... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy (DF-002628) , Dimenza houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (df-003267)

DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy (DF-003038)

DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy (DF-003038)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Chtěli byste si užít odpočinek v interiéru i exteriéru? Pak by vás mohla okouzlit houpací síť DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy, jejíž nosnost činí 120 kg. Délka plochy, na kterou se lze položit, činí 200 cm s šířkou 100 cm. Materiálem je 65% bavlna, 35% polyester, tudíž si můžete naplno vychutnat pohodlné ležení i dotyk. Houpací síť se pyšní oky k zavěšení na háček, a proto ji zvládnete jednoduše zavěsit. K její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné vybavení k upevnění. Má dost prostoru právě pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Houpací síť DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy bude vaším oblíbeným místem. Materiálem této hamaky je 65% bavlna, 35% polyester. Hlavní přednosti hamaky DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy Vychutnejte si vaše volné chvilkyu díky této houpací... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy (DF-003038) , Dimenza houpací síť modrá s pruhy (df-003038)

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: modrá s pruhy

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: modrá s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť s dřevěnou vzpěrou je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:modrá s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,7Šířka balení v cm:15Výška balení v cm:10Délka balení v cm:80 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: modrá s pruhy , Dimenza látková houpací síť zelená s pruhy (df-002758)

DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, modrá s pruhy (DF-002772)

DIMENZA Síť houpací  MOON s konstrukcí, modrá s pruhy (DF-002772)
Detail

Houpací síť - ; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; s připravenými oky k zavěšení Rádi si odpočinete doma i venku? Potom by se vám mohla hodit houpací síť DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, modrá s pruhy, která se může pochlubit nosností až 120 kg. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, díky čemuž si můžete dopřát pohodlí a příjemný dotyk. Houpací síť poskytuje oka k zavěšení na háček , takže ji bez větších potíží zavěsíte. K její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné vybavení k upevnění. Zásluhou houpací sítě ve tvaru lehátka si můžete pohodlně lehnout kdekoliv a kdykoliv. Houpací síť DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, modrá s pruhy bude pro vás místem absolutního klidu. Materiálem této houpací sítě je 65% bavlna, 35% polyester. Základní přednosti hamaky DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, modrá s pruhy Užijte si vaší chvilku klidu díky této hamace Maximální nosnost houpací sítě Dimenza odpovídá 120 kg Šířka... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, modrá s pruhy (DF-002772) , Dimenza látková houpací síť červená s pruhy (df-002611)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy (DF-003298)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy (DF-003298)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 200 kg; materiál: textil; délka ložné plochy 220 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi si dopřáváte relax doma i v přírodě? Potom by se vám mohla hodit houpací síť DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy, jejíž nosnost se rovná 200 kg. Délka ložné plochy se rovná 220 cm a široká je 160 cm. Materiálem je textil, a proto můžete pohodlně ležet a užít si příjemný dotyk. Na houpací síti se nachází oka k zavěšení na háček, a tak jste schopni ji jednoduše zavěsit. K zprovoznění je tedy potřeba lano k upevnění nebo speciální konstrukce. Disponuje prostorem pro dva lidi, a tak můžete sdílet pohodu i společně s blízkou osobou. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Hamaka DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy bude vaším nejmilejším místem k odpočinku. Materiál, který byl u této hamaky použit k výrobě je textil. Zajímavé vlastnosti houpací sítě DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy (DF-003298) , Dimenza síť houpací maxi pro 2 osoby, modrá s pruhy (df-003298)

DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy (DF-002611)

DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy (DF-002611)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste si stylově odpočinuli doma i v přírodě? Pak si oblíbíte houpací síť DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy, jejíž nosnost činí 120 kg. K ležení můžete využít plochu o délce 200 cm a šířka se rovná 100 cm. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, díky čemuž zažijete maximální pohodlí a příjemný dotyk. Houpací síť disponuje oky k zavěšení na háček, a tak jste schopni ji jednoduše zavěsit. Pro její sestavení tedy budete muset dokoupit lano k upevnění nebo speciální konstrukci. V houpací síti se nachází dostatek místa pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Houpací síť DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy se stane vaším nejmilejším místem. Materiál. z kterého byla vyrobena je 65% bavlna, 35% polyester. Stěžejní parametry houpací sítě DIMENZA Látková... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy (DF-002611) , Dimenza síť houpací maxi pro 2 osoby, červená s pruhy (df-003281)

DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy (DF-002758)

DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy (DF-002758)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Přejete si relaxovat doma i v přírodě? Pak byste dokázali ocenit houpací síť DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy, která má nosnost až 120 kg. Plocha, na kterou se můžete položit, je dlouhá 200 cm a šířka odpovídá 100 cm. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, a tak se můžete pohodlně usadit a zároveň si užít jeho jemnost. Houpací síť má oka k zavěšení na háček, tudíž ji bez starostí jednoduše zavěsíte. K její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné vybavení k upevnění. Hodí se pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka můžete odpočívat kdekoliv. Hamaka DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy bude vaším oblíbeným místem pro relax. Materiál, který byl u této houpací sítě použit k výrobě je 65% bavlna, 35% polyester. Základní vlastnosti hamaky DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy (DF-002758) , Dimenza síť houpací maxi pro 2 osoby, zelená s pruhy (df-002635)

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: červená s pruhy

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: červená s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť s dřevěnou vzpěrou je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:červená s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,7Šířka balení v cm:15Výška balení v cm:10Délka balení v cm:80 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: červená s pruhy , Dimenza síť houpací moon s konstrukcí, duhová (df-003304)

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: zelená s pruhy

DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: zelená s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť s dřevěnou vzpěrou je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:zelená s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,7Šířka balení v cm:15Výška balení v cm:10Délka balení v cm:80 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA zahradní látková houpací síť s výztuhou v mnoha barevných provedeních Barva: zelená s pruhy , Dimenza houpací síť duhová (df-003250)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy (DF-002635)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy (DF-002635)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 200 kg; materiál: textil; délka ložné plochy 220 cm; s připravenými oky k zavěšení Nedáte dopustit na odpočinek v interiéru i exteriéru? Potom by vám mohla přijít vhod houpací síť DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy, která unese až 200 kg. Délka plochy na ležení dosahuje 220 cm a má šířku 160 cm. Materiálem sítě je textil, takže můžete pohodlně relaxovat a zároveň se cítit příjemně. Hamaka disponuje oky k zavěšení na háček, a tudíž se dá jednoduše zavěsit. Pro její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné materiály k upevnění. Do sítě se vejdou dva lidi, takže si můžete klid užít společně s blízkou osobou. Hamaka má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Hamaka DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy bude vaším oblíbeným místem. Materiálem této houpací sítě je textil. Zajímavé vlastnosti hamaky DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy Užijte si relaxační chvilky... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy (DF-002635) , Houpací bavlněná síť sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016duha1)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy (DF-003281)

DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy (DF-003281)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 200 kg; materiál: textil; délka ložné plochy 220 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi si odpočinete doma i venku? Pak by pro vás mohla být ideální houpací síť DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy o maximální nosnosti 200 kg. Délka plochy, na kterou se můžete položit, je 220 cm a široká je 160 cm. Materiálem je textil, tudíž můžete prožít úžasný dotyk. Na hamaku byla umístěna oka k zavěšení na háček, takže ji bez větších potíží zavěsíte. K jejímu postavení tedy bude potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Skýtá místo pro dvě osoby, takže si můžete dopřát chvíli klidu i ve dvou. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Houpací síť DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy vám poskytne nejoblíbenější prostor pro relax. Materiál, který byl u této hamaky použit k výrobě je textil. Základní parametry houpací sítě DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy (DF-003281) , Houpací bavlněná síť sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016duha2)

DIMENZA Houpací síť duhová (DF-003250)

DIMENZA Houpací síť duhová (DF-003250)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Chcete si vychutnat odpočinek v interiéru i exteriéru? Pak by pro vás mohla být skvělou volbou hamaka DIMENZA Houpací síť duhová, která dokáže unést 120 kg. Můžete se položit na plochu o délce 200 cm s šířkou 100 cm. Materiálem sítě je 65% bavlna, 35% polyester, a tak můžete pohodlně ležet a cítit se příjemně. Hamaka má oka k zavěšení na háček, a proto se dá lehce zavěsit. K jejímu zprovoznění tedy bude potřeba koupě lana k upevnění nebo speciální konstrukce. Má prostor pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka a poskytne vám místo pro ležení kdekoliv. Hamaka DIMENZA Houpací síť duhová se stane vaším nejoblíbenějším místem pro zklidnění mysli i těla. Materiál. z kterého byla vyrobena je 65% bavlna, 35% polyester. Významné přednosti houpací sítě DIMENZA Houpací síť duhová Díky této houpací síti můžete odpočívat... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Houpací síť duhová (DF-003250) , Houpací bavlněná síť sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená/červená (21016color)

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: modrá s pruhy

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: modrá s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách či terasách domů. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Ze stejného materiálu je vyroben i obal sítě, který chrání poškození a napomáhá snadnému přenosu. Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:modrá s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,1Šířka balení v cm:18Výška balení v cm:15Délka balení v cm:30 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: modrá s pruhy , Dimenza vyztužená houpačka dalian oranžová s limetkou (df-003236)

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: modrá s pruhy

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: modrá s pruhy
Detail

Pohodlná houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s dřevěnou vzpěrou a polštářkem je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 220×160 cm, vzpěra 118,5 cm. Max. nosnost 200 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Použitý materiál: textilie – kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:modrá s pruhyNosnost:200 kgRozměr ložné části:220×160 cmRozměr vzpěry:118,5 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:3,2Šířka balení v cm:20Výška balení v cm:16Délka balení v cm:124 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: modrá s pruhy , Cattara síť houpací, zeleno-modrá (8591686135664)

Houpací síť s výztuhou, 240x145cm

DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová (DF-003304)

DIMENZA Síť houpací  MOON s konstrukcí, duhová (DF-003304)
Detail

Houpací síť - ; nosnost do 120 kg; materiál: 65% bavlna, 35% polyester; s připravenými oky k zavěšení Líbilo by se vám stylově relaxovat v interiéru i exteriéru? Pak by pro vás mohla být ideální houpací síť DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová, jejíž nosnost odpovídá 120 kg. Materiálem je 65% bavlna, 35% polyester, a tak se můžete pohodlně usadit a zároveň si užít jeho jemnost. Hamaka se pyšní oky k zavěšení na háček, a proto ji lze jednoduše zavěsit. K jejímu postavení tedy bude potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Díky houpací síti ve tvaru lehátka se můžete vyspat i venku. Houpací síť DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová se stane vaším nejoblíbenějším odpočinkovým místem. Materiálem této hamaky je 65% bavlna, 35% polyester. Důležité parametry hamaky DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová Uvolněte se díky této houpací síti Maximální nosnost houpací sítě Dimenza činí 120 kg Ložná plocha je široká: 100 cm Typ závěsného... (alza.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová (DF-003304) , Ikonka kempinková houpací síť s moskytiérou 210×140cm (ikonka_kx7510)

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: zelená s pruhy

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: zelená s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách či terasách domů. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Ze stejného materiálu je vyroben i obal sítě, který chrání poškození a napomáhá snadnému přenosu. Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:zelená s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,1Šířka balení v cm:18Výška balení v cm:15Délka balení v cm:30 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: zelená s pruhy , Dimenza křeslo zahradní berlin, hnědé (df-002581)

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: červená s pruhy

DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: červená s pruhy
Detail

Vícebarevná houpací síť je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách či terasách domů. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Ze stejného materiálu je vyroben i obal sítě, který chrání poškození a napomáhá snadnému přenosu. Rozměry ložné části 200×100 cm. Max. nosnost 120 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Součástí balení není polštářek. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:červená s pruhyNosnost:120 kgRozměr:200×100 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,1Šířka balení v cm:18Výška balení v cm:15Délka balení v cm:30 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA komfortní a prostorná houpací látková síť pro jednu osobu v mnoha barevných provedeních. Barva: červená s pruhy , Dimenza lehátko zahradní barcelona, šedé (df-002536)

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: zelená s pruhy

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: zelená s pruhy
Detail

Pohodlná houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s dřevěnou vzpěrou a polštářkem je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 220×160 cm, vzpěra 118,5 cm. Max. nosnost 200 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Použitý materiál: textilie – kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:zelená s pruhyNosnost:200 kgRozměr ložné části:220×160 cmRozměr vzpěry:118,5 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:3,2Šířka balení v cm:20Výška balení v cm:16Délka balení v cm:124 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: zelená s pruhy , Dimenza židle zahradní toledo, antracit (df-005377)

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: červená s pruhy

DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: červená s pruhy
Detail

Pohodlná houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s dřevěnou vzpěrou a polštářkem je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Síť je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry ložné části 220×160 cm, vzpěra 118,5 cm. Max. nosnost 200 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Klasik, která není součástí balení. Použitý materiál: textilie – kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:červená s pruhyNosnost:200 kgRozměr ložné části:220×160 cmRozměr vzpěry:118,5 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:3,2Šířka balení v cm:20Výška balení v cm:16Délka balení v cm:124 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako DIMENZA prostorná zahradní houpací látková síť MAXI pro dvě osoby s nosností až 200kg. Barva: červená s pruhy , Dimenza lehátko zahradní strasbourgh, šedé (df-010203)

Houpací síť Springos s výztuhou zeleno-modrá

Houpací síť Springos s výztuhou zeleno-modrá
Detail

Kvalitní síť vyrobena z hebké, ale přitom pevné tkaniny, díky níž se budete cítit jako v bavlnce. Příjemný materiál Vám dodá pocit pohodlí. Kvalitní tkanina zaručuje dlouhou životnost a bezpečné užívání. Houpací síť je určena pro jednu osobu do maximální hmotnosti 150kg. Rozměry sítě 200 x 100 cm budou vyhovovat všem typům postav. Síť je pouze potřeba zavěsit mezi dva pevné body a její montáž je velice jednoduchá. Na závěsná lana je nasunuta dřevěná příčka, která lana zpevňuje a zabraňuje jejich zamotání. Houpací síť je ideální pro odpočinek na zahradě, ale i jako doplněk pro nocování pod širým nebem. Síť je dodávána v praktickém přenosném vaku. Technický popis: kvalitní a pevná síť dřevěná podpora lan hebká a hustá tkanina praktický přenosný vak určeno pro jednu osobu jednoduchá montáž materiál tkaniny: 65% bavlna, 35% polyester nosnost: 150 kg rozměry: 200 x 100 cm celkové rozměry: 280 x 100 cm pro všechny věkové skupiny (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť Springos s výztuhou zeleno-modrá , Dimenza židle zahradní barcelona, šedé (df-002550)

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - modrá

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - modrá
Detail

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkemDokonalý relax si můžete vychutnat kdekoliv na zahradě či v přírodě. Stačí si roztáhnout závěsnou síť a jen si užívat příjemné houpání. Pevný a pestrý materiál sítě příjemný na dotyk bude pohodlný na ležení, ale poslouží i jako skvělý doplněk do každé zahrady. Síť se dá snadno zavěsit na předvytvořený pevný uzel na každém konci. Lana jsou dostatečně silná a masivní zakončení zajišťuje naprostou stabilitu a nerušený odpočinek.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Od věku: 3 let- Materiál: Bavlna- Nosnost: 100kg- Příjemný materiál- 100% bezpečnost- Rozměry(lehací části): 200x80 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - modrá , Dimenza křeslo zahradní toledo, antracit (df-005353)

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná
Detail

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkemDokonalý relax si můžete vychutnat kdekoliv na zahradě či v přírodě. Stačí si roztáhnout závěsnou síť a jen si užívat příjemné houpání. Pevný a pestrý materiál sítě příjemný na dotyk bude pohodlný na ležení, ale poslouží i jako skvělý doplněk do každé zahrady. Síť se dá snadno zavěsit na předvytvořený pevný uzel na každém konci. Lana jsou dostatečně silná a masivní zakončení zajišťuje naprostou stabilitu a nerušený odpočinek.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Od věku: 3 let- Materiál: Bavlna- Nosnost: 100kg- Příjemný materiál- 100% bezpečnost- Rozměry(lehací části): 200x80 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná , Dimenza křeslo zahradní berlin, šedé (df-002598)

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná
Detail

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkemDokonalý relax si můžete vychutnat kdekoliv na zahradě či v přírodě. Stačí si roztáhnout závěsnou síť a jen si užívat příjemné houpání. Pevný a pestrý materiál sítě příjemný na dotyk bude pohodlný na ležení, ale poslouží i jako skvělý doplněk do každé zahrady. Síť se dá snadno zavěsit na předvytvořený pevný uzel na každém konci. Lana jsou dostatečně silná a masivní zakončení zajišťuje naprostou stabilitu a nerušený odpočinek.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Od věku: 3 let- Materiál: Bavlna- Nosnost: 100kg- Příjemný materiál- 100% bezpečnost- Rozměry(lehací části): 200x80 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - vícebarevná , Dimenza židle zahradní barcelona, hnědá (df-001553)

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená
Detail

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkemDokonalý relax si můžete vychutnat kdekoliv na zahradě či v přírodě. Stačí si roztáhnout závěsnou síť a jen si užívat příjemné houpání. Pevný a pestrý materiál sítě příjemný na dotyk bude pohodlný na ležení, ale poslouží i jako skvělý doplněk do každé zahrady. Síť se dá snadno zavěsit na předvytvořený pevný uzel na každém konci. Lana jsou dostatečně silná a masivní zakončení zajišťuje naprostou stabilitu a nerušený odpočinek.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Od věku: 3 let- Materiál: Bavlna- Nosnost: 100kg- Příjemný materiál- 100% bezpečnost- Rozměry(lehací části): 200x80 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená , Dimenza židle zahradní vaduz, šedá (df-010142)

Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá

Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá
Detail

Outdoor houpací síť TEXTIL, upevnitelná pomocí háků, nebo provazu. Síť má na obou koncích zapletené provazy pro jednoduché a rychlé zavěšení na háček. Provazy jsou zhotoveny z měkkého a pružného vlákna. Součástí balení nejsou háky, ani provazy k zavěšení. Síť je možné smotat a složit do malého pytle. Tak lze ušetřit místo a mít síť po ruce v kempu, či kdekoliv jinde v přírodě. Síť je určena pro jednu osobu a má rozměry 100 cm na šířku, 200 cm na délku a maximální nosnost 120 kg. Technická data rozměry 100 x 200 cm rozměry v balení 18 x 32 x 13 cm hmotnost 1,15 kg nosnost max. 120 kg zavěšení hákem, provazem (není součástí) (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá , Dimenza stůl zahradní toledo 150cm (df-005384)

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená/červená

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená/červená
Detail

Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkemDokonalý relax si můžete vychutnat kdekoliv na zahradě či v přírodě. Stačí si roztáhnout závěsnou síť a jen si užívat příjemné houpání. Pevný a pestrý materiál sítě příjemný na dotyk bude pohodlný na ležení, ale poslouží i jako skvělý doplněk do každé zahrady. Síť se dá snadno zavěsit na předvytvořený pevný uzel na každém konci. Lana jsou dostatečně silná a masivní zakončení zajišťuje naprostou stabilitu a nerušený odpočinek.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Od věku: 3 let- Materiál: Bavlna- Nosnost: 100kg- Příjemný materiál- 100% bezpečnost- Rozměry(lehací části): 200x80 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200x80cm s výztuhou a polštářkem - zelená/červená , Dimenza židle zahradní vaduz, černá (df-010135)

Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená

Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená
Detail

Outdoorová houpací síť k sezení, upevnitelná pomocí závěsného kroužku. Síť je tvořena měkkým polstrovaným sedákem o rozměrech 50 x 45 cm a opěrkou s výškou 50 cm. Vysokou míru komfortu zajišťuje právě polstrování o tloušťce 3 cm, doplněné hustě tkaným, měkkým a pružným vláknem jednotlivých provazů. Provazy jsou protaženy dřevěnou tyčí zabezpečujíce stabilitu a jednotlivá 5 mm vlákna jsou na konci zapletena do závěsného kroužku. Síť je určena pro jednu osobu a maximální nosnost činí 115 kg. Technická data šířka sedáku 50 cm délka sedáku 45 cm výška opěrky 50 cm barva modro - zelená nosnost 115 kg zavěšení závěsný kroužek (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená , Houpací síť happy green

Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá CATTARA

Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá CATTARA
Detail

Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá, CATTARA Outdoor houpací síť TEXTIL, upevnitelná pomocí háků, nebo provazu. Síť má na obou koncích zapletené provazy pro jednoduché a rychlé zavěšení na háček. Provazy jsou zhotoveny z měkkého a pružného vlákna. Součástí balení nejsou háky, ani provazy k zavěšení. Síť je možné smotat a složit do malého pytle. Tak lze ušetřit místo a mít síť po ruce v kempu, či kdekoliv jinde v přírodě. Síť je určena pro jednu osobu a má rozměry 100 cm na šířku, 200 cm na délku a maximální nosnost 120 kg. Technická data rozměry 100 x 200 cm rozměry v balení 18 x 32 x 13 cm hmotnost 1,15 kg nosnost max. 120 kg zavěšení hákem, provazem (není součástí) (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá CATTARA

Cattara Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá

Cattara Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá
Detail

Popis produktu Síť má na obou koncích zapletené provazy pro jednoduché a rychlé zavěšení na háček. Provazy jsou zhotoveny z měkkého a pružného vlákna. Součástí balení nejsou háky, ani provazy k zavěšení. Síť je možné smotat a složit do malého pytle. Tak lze ušetřit místo a mít síť po ruce v kempu, či kdekoliv jinde v přírodě. Síť je určena pro jednu osobu a má rozměry 100 cm na šířku, 200 cm na délku a maximální nosnost 120 kg Technické parametry rozměry: 100 x 200 cm rozměry v balení: 18 x 32 x 13 cm hmotnost: 1,15 kg nosnost: max. 120 kg zavěšení: hákem, provazem (není součástí) Obsah balení 1 x Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá (dilego.cz)

Podobné produkty ako Cattara Houpací síť TEXTIL 200x100cm modro-bílá

Závěsná houpačka BRASIL Barva: modrá s pruhy

Závěsná houpačka BRASIL Barva: modrá s pruhy
Detail

Jednoduchá závěsná houpačka s nezpevněným sedákem a dřevěnou konstrukční vzpěrou je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiéru. Houpačka je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry sedací části 100×130 cm. Max. nosnost 100 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Vhodná souprava k zavěšení je závěsná souprava Smart, která není součástí balení. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:modrá s pruhyNosnost:100 kgRozměr:100×130 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:1,9Šířka balení v cm:15Výška balení v cm:11Délka balení v cm:100 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Závěsná houpačka BRASIL Barva: modrá s pruhy

Vyztužená houpačka DALIAN Barva: modrá s pruhy

Vyztužená houpačka DALIAN Barva: modrá s pruhy
Detail

Prostorná a pohodlná závěsná houpačka se zpevněným sedákem, dřevěnou konstrukční vzpěrou a područkami je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek ve všech zahradách, terasách domů či v interiréru. Houpačka je vyrobena z textilie (65% bavlna, 35% polyester). Rozměry sedací části 45×95 cm, vzpěra 97 cm. Max. nosnost 100 kg. Zavěšení možné pomocí oka. Součástí balení není závěsné zařízení. Použitý materiál: textilie - kompozitní pevný a odolný materiál. Základ tvoří polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Údržba: Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.Parametry:Barva:modrá s pruhyNosnost:100 kgRozměry sedací části:45×95 cmRozměr vzpěry:97 cmMateriál:Textilie (65% bavlna, 35% polyester)Balení pro dopravu:SmallboxVáha balení v kg:2,5Šířka balení v cm:50Výška balení v cm:15Délka balení v cm:100 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Vyztužená houpačka DALIAN Barva: modrá s pruhy

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA2)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA2)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; délka ložné plochy 200 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA2)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená (21016ZE)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená (21016ZE)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; délka ložné plochy 200 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená (21016ZE)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA1)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA1)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; délka ložné plochy 200 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA1)

Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená CATTARA

Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená CATTARA
Detail

Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená, CATTARA Outdoorová houpací síť k sezení, upevnitelná pomocí závěsného kroužku. Síť je tvořena měkkým polstrováním sedáku o rozměrech 50 x 45 cm a opěrkou s výškou 50 cm. Polstrování se doplňuje spolu s hustě tkaným měkkým a pružným vláknem jednotlivých provazů, které jsou protaženy dřevěnou tyčí, zabezpečujíce stabilitu a komfortní posezení. Jednotlivá 5 mm vlákna jsou na konci zapletena do závěsného kroužku. Síť je určena pro jednu osobu a maximální nosnost činí 115 kg. Technická data šířka sedáku 50 cm délka sedáku 45 cm výška opěrky 50 cm barva modro - zelená nosnost 115 kg zavěšení závěsný kroužek (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená CATTARA

Cattara Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená

Cattara Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená
Detail

Popis produktu Síť je tvořena měkkým polstrovaným sedákem o rozměrech 50 x 45 cm a opěrkou s výškou 50 cm. Vysokou míru komfortu zajišťuje právě polstrování o tloušťce 3 cm, doplněné hustě tkaným, měkkým a pružným vláknem jednotlivých provazů. Provazy jsou protaženy dřevěnou tyčí zabezpečujíce stabilitu a jednotlivá 5 mm vlákna jsou na konci zapletena do závěsného kroužku. Síť je určena pro jednu osobu a maximální nosnost činí 115 kg. Technické parametry šířka sedáku: 50 cm délka sedáku: 45 cm výška opěrky: 50 cm barva:modro - zelená nosnost: 115 kg zavěšení: závěsný kroužek Obsah balení 1 x Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená (dilego.cz)

Podobné produkty ako Cattara Houpací síť k sezení 95x50cm modro-zelená

Houpací síť 200x150 cm, modro-zelená SPRINGOS NIZZA

Houpací síť 200x150 cm, modro-zelená SPRINGOS NIZZA
Detail

Hamaka je perfektní nápad, jak strávit volný čas v pohodlí domácí zahrady nebo terasy. Maximální nosnost 200 kg, módní barva. Vyrobeno z bavlny s příměsí polyesteru, prodyšná struktura, pohodlný materiál. Velký rozměr, dva dřevěné nosníky, lehká hmotnost, snadno se přenáší. Perfektní pro relaxaciSingle houpací síť od značky SPRINGOS bude perfektní, pokud si ceníte kvality a pečlivého zpracování. Ideální pro relaxaci v teplých slunečných dnech. Je vyrobena z přírodních materiálů včetně bavlny, která zaručuje prodyšnost. Lehký, a přesto odolný materiál se dokonale přizpůsobí tělu, takže odpočíváte v nenucené, přirozené poloze. Velké a pohodlnéHoupací síť má na obou stranách poutka pro upevnění kamkoli a dlouhé dřevěné trámy, které zabraňují zamotání šňůr a zaručují pohodlný odpočinek jak jedné, tak dvěma osobám. Po složení zabírá málo místa, což znamená, že vzít si ho s sebou nebude problém. Hlavní přednostiMěkký a odolný materiálDokonale se přizpůsobí těluMaximální propustnost vzduchuInstalace kdekoliLehký a snadno přenosnýTechnické parametryMateriál: bavlna + polyesterRozměry látky: 200x150 cmMaximální hmotnost uživatele: 200 kgDélka trámku: 40 cmTloušťka nosníku: 2x3 cmDélka šňůrek s očkem: cca 40 cm (každá strana) (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť 200x150 cm, modro-zelená SPRINGOS NIZZA

Houpací síť 200x150 cm, modro-bílá SPRINGOS STELLA

Houpací síť 200x150 cm, modro-bílá SPRINGOS STELLA
Detail

Hamaka je perfektní nápad, jak strávit volný čas v pohodlí domácí zahrady nebo terasy. Maximální nosnost 200 kg, módní barva. Vyrobeno z bavlny s příměsí polyesteru, prodyšná struktura, pohodlný materiál. Velký rozměr, dva dřevěné nosníky, lehká hmotnost, snadno se přenáší. Perfektní pro relaxaciHoupací síť od značky SPRINGOS bude perfektní, pokud si ceníte kvality a pečlivého zpracování. Ideální pro relaxaci v teplých slunečných dnech. Je vyrobena z přírodních materiálů včetně bavlny, která zaručuje prodyšnost. Lehký, a přesto odolný materiál se dokonale přizpůsobí tělu, takže odpočíváte v nenucené, přirozené poloze. Lehké a praktickéHoupací síť má poutka na zavěšení, takže ji můžete zavěsit kdekoli, i doma. Po složení zabere málo místa a snadno jej schováte do připojené tašky se stahovací šňůrkou, takže vzít si ho s sebou na dovolenou nebo uskladnění nebude problém. Barvy houpací sítě dokonale ladí s aktuálními trendy. Hlavní přednostiMěkký a odolný materiálPerfektně sedí na těleMaximální propustnost vzduchuInstalace kdekoliLehký a snadno přenosnýTechnické parametryPruhovaná barvaRozměry látky: 150x200 cmCelková délka se šňůrkami: cca 260 cmDélka šňůrek s očkem: 30 cmRozměry obalu: 36x18 cmMateriál: 70% bavlna, 30% polyesterNosnost: 200 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť 200x150 cm, modro-bílá SPRINGOS STELLA

Houpací síť 200x80 cm, modro-zelená SPRINGOS NIZZA

Houpací síť 200x80 cm, modro-zelená SPRINGOS NIZZA
Detail

Hamaka je perfektní nápad, jak strávit volný čas v pohodlí domácí zahrady nebo terasy. Maximální nosnost 150 kg, módní barva. Vyrobeno z bavlny s příměsí polyesteru, prodyšná struktura, pohodlný materiál. Velký rozměr, dva dřevěné nosníky, lehká hmotnost, snadno se přenáší. Perfektní pro relaxaciSingle houpací síť od značky SPRINGOS bude perfektní, pokud si ceníte kvality a pečlivého zpracování. Ideální pro relaxaci v teplých slunečných dnech. Je vyrobena z přírodních materiálů včetně bavlny, která zaručuje prodyšnost. Lehký, a přesto odolný materiál se dokonale přizpůsobí tělu, takže odpočíváte v nenucené, přirozené poloze. Velké a pohodlnéHoupací síť má na obou stranách poutka pro upevnění kamkoli a dlouhé dřevěné trámy, které zabraňují zamotání šňůr a zaručují pohodlný odpočinek jak jedné, tak dvěma osobám. Po složení zabírá málo místa, což znamená, že vzít si ho s sebou nebude problém. Hlavní přednostiMěkký a odolný materiálDokonale se přizpůsobí těluMaximální propustnost vzduchuInstalace kdekoliLehký a snadno přenosnýTechnické parametryMateriál: bavlna + polyesterRozměry látky: 200x80 cmMaximální hmotnost uživatele: 150 kgDélka trámu: 40 cmTloušťka nosníku: 2x3 cmDélka šňůrek s očkem: cca 40 cm (každá strana) (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť 200x80 cm, modro-zelená SPRINGOS NIZZA

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená/červená (21016COLOR)

Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená/červená (21016COLOR)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; délka ložné plochy 200 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená/červená (21016COLOR)

Houpací síť CALTER® FIESTA 200x100 cm, modro-bílá

Houpací síť CALTER® FIESTA 200x100 cm, modro-bílá
Detail

Houpací síť CALTER FIESTA se stane vaším oblíbeným útočištěm pro zasloužený odpočinek a relaxaci. Oceníte ji nejen vy, ale i vaše ratolesti, které si posezení v ní také zamilují. Houpací síť CALTER FIESTA je vhodná na zahrady, terasy domů i do přírody. Textilní část je vyrobena z 30 % bavlny a ze 70 % z polyesteru. Pomocí závěsných ok můžete houpací síť CALTER zavěsit a získat tak spojení pohodlí, kvality a originálního designu. Parametry: - Nosnost: 150 kg - Dřevěné výztuhy - Počet lan: 24 Rozměry: 200 x 100 cm ( ložná plocha) Délka včetně závěsných lan: 260 cm Kovové vyztužení lan pro bezpečné uchycení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Houpací síť CALTER® FIESTA 200x100 cm, modro-bílá

Spokey ZUNI Houpací síť do 120 kg, modro-bílá

Spokey ZUNI Houpací síť do 120 kg, modro-bílá
Detail

Houpací síť Spokey ZUNI: - vyrobena z přírodních materiálů – bavlna je prodyšná, velmi měkká a příjemná na dotek - je mimořádně pohodlná a velká (200 x 100 cm) - konstrukce s dřevěnými tyčemi zajišťuje, že houpací síť je bezpečná a stabilní - poskytuje pohodlný odpočinek venku Zavěste houpací síť na zahradě, terase, nebo v kempu a užijte si maximální pohodlí během odpočinku venku. Vše, co musíte udělat, je pohodlně si lehnout, vzít si s sebou svou oblíbenou knížku, nebo jen zavřít oči a relaxovat na sluníčku. Zahradní houpací síť Spokey ZUNI to je synonymum pro komfort a relax! A co víc, houpací síť dodá vaší zahradě jedinečný charakter. Odolná zahradní houpací síť z přírodních materiálů Spokey ZUNI, to je víc než jen zahradní houpací síť. Použitá konstrukce s dřevěnými tyčemi zajišťuje stabilitu a bezpečnost houpací sítě. Pevný materiál a silná lana zajištují výjimečné pohodlí a optimální podporu těla. Díky tomu je maximální nosnost houpací sítě 120 kg. Pevnost byla potvrzena testy SGS. Relax se skutečnou vášní Zahradní houpací síť Spokey ZUNI je vyrobena z přírodního materiálu – z bavlny, která je prodyšná, velmi měkká a příjemná na dotek. To ale nejsou všechny výhody Spokey ZUNI! Dokonale se vám přizpůsobí a je velmi stabilní. Rozměry houpací sítě Spokey ZUNI (200 x 100 cm) umožňují pohodlný a komfortní odpočinek. Stačí ji připevnit mezi stromy ve výšce 1,5 – 2 m. S takovou houpací síti poskočí vaše chvilky odpočinku na ještě vyšší úroveň! Parametry: materiál: bavlna, dřevo rozměr 200 x 100 cm maximální hmotnost uživatele 120 kg Informace pro velkoodběratele: balení: 12 ks/kartón možný prodej po 1 ks (patro.cz)

Podobné produkty ako Spokey ZUNI Houpací síť do 120 kg, modro-bílá

Spokey IPANEMA Houpací síť do 120 kg, modro-zelená

Spokey IPANEMA Houpací síť do 120 kg, modro-zelená
Detail

Houpací síť Spokey IPANEMA: - vyrobena z přírodních materiálů – bavlna je prodyšná, velmi měkká a příjemná na dotek - je mimořádně pohodlná a velká (200 x 100 cm) - poskytuje pohodlný odpočinek venku Relax na čerstvém vzduchu? Není lepší způsob odpočinku než v zahradní houpací síti! Chcete-li si užít maximální komfort, jednoduše si pohodlně lehněte, vezměte si svou oblíbenou knížku, nebo jen zavřete oči a načerpejte energii po náročném dni. Užijte si volnou chvíli a využijte slunečného počasí se zahradní houpací síti Spokey IPANEMA. Zajišťuje nejen pohodlný odpočinek na zahradě či terase, ale dodá vaší zahradě jedinečný charakter. Vyrobena z přírodních materiálů Zahradní houpací síť Spokey IPANEMA je vyrobena z přírodního materiálu – z bavlny, která je prodyšná, velmi měkká a příjemná na dotek. Pevný materiál a silná lana zajištují výjimečné pohodlí a optimální podporu těla. Díky tomu je maximální nosnost houpací sítě 120 kg. To ale nejsou všechny výhody houpací sítě Spokey IPANEMA! Dokonale se vám přizpůsobí a je velmi stabilní. Relax se skutečnou vášní Rozměry houpací sítě Spokey IPANEMA (200 x 100 cm) umožňují pohodlný a komfortní odpočinek. Stačí ji připevnit mezi stromy ve výšce 1,5 – 2 m. S takovou houpací síti poskočí vaše chvilky odpočinku na ještě vyšší úroveň! Parametry: materiál: bavlna rozměry: 200x100 cm rozměry včetně popruhů pro uchycení: 260 x 100 cm maximální hmotnost uživatele: 120 kg hmotnost: 900 g Informace pro velkoodběratele: balení: 25 ks/karton možný prodej po 1 ks (patro.cz)

Podobné produkty ako Spokey IPANEMA Houpací síť do 120 kg, modro-zelená

Spokey Ipanema Houpací síť do 120 kg, modro-zelená

Spokey Ipanema Houpací síť do 120 kg, modro-zelená
Detail

Modro-zelená houpací síť je určená pro děti až do jejich dospělého věku, kdy je limitující pro použití nosnost 120 kg. Samotná síť je vyrobena z přírodní bavlny, lze snadno sbalit do vaku a kamkoli ji přenést. Upozornění: háky nejsou součástí Kupte dětem houpací síť Spokey! Materiál: organická bavlna Nosnost: 120 kg Rozměry: 200 x 100 cm Rozměry balení: 27 x 18 x 8 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Spokey Ipanema Houpací síť do 120 kg, modro-zelená

Síť houpací SPOKEY IPANEMA modro-zelená

Síť houpací SPOKEY IPANEMA modro-zelená
Detail

Síť houpací SPOKEY IPANEMA modro-zelená (tipa.eu)

Podobné produkty ako Síť houpací SPOKEY IPANEMA modro-zelená

Spokey BENCH Houpací síť - sedátko, do 120 kg, hnědé pruhy

Detail

Houpací síť disponuje bavlněnými vlákny, která jsou výborně prodyšná a příjemná na dotek. Lze zavěsit nejen na větev, ale i na hák zesíleného stropu či nosníku. Síť se stane tím pravým místem k odpočinku. Spokey Houpací síť – sedátko, do 120 kg, hnědé pruhy je vhodná pro 1 osobu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Spokey BENCH Houpací síť - sedátko, do 120 kg, hnědé pruhy

Houpací bavlněná síť, modro-zelená, dvojitá - 270x150cm

Houpací bavlněná síť, modro-zelená, dvojitá - 270x150cm
Detail

Závěsná pletená houpací síť, ideální pro pověšení na verandu Vaší chaty nebo jen tak do přírody mezi stromy při kempování. Bavlněná dvojitě pletená vlákna zajišťují dostatečnou pevnost před přetrhnutím vláken. Hlavní barvou je modrá, ostatní pruhy jsou zelené, azurové, viz obrázek. Upevňovací šňůry 2 ks Vysoká kvalita Materiál: silná bavlna s příměsí polyesteru Má praktický kryt Stabilní Pohodlné použití Snadné zavěšení Ideální na zahradu nebo terasu Zabírá málo místa Lze prát v pračce Maximální nosnost: 200 kg Rozměry Délka: 200 cm (látka) / 270 cm (se šňůrkami) Šířka: 150 cm (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Houpací bavlněná síť, modro-zelená, dvojitá - 270x150cm
DIMENZA Houpací síť s výztuhou modrá s pruhy (DF-003274), DIMENZA Houpací síť s výztuhou červená s pruhy (DF-002628), DIMENZA Houpací síť s výztuhou zelená s pruhy (DF-003267), DIMENZA Houpací síť modrá s pruhy (DF-003038), DIMENZA Látková houpací síť zelená s pruhy (DF-002758), DIMENZA Látková houpací síť červená s pruhy (DF-002611), DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, modrá s pruhy (DF-003298), DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, červená s pruhy (DF-003281), DIMENZA Síť houpací MAXI pro 2 osoby, zelená s pruhy (DF-002635), DIMENZA Síť houpací MOON s konstrukcí, duhová (DF-003304), DIMENZA Houpací síť duhová (DF-003250), Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA1), Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem vícebarevná (21016DUHA2), Houpací bavlněná síť Sedco 200×80cm s výztuhou a polštářkem zelená/červená (21016COLOR), DIMENZA Vyztužená houpačka DALIAN oranžová s limetkou (DF-003236), CATTARA Síť houpací, zeleno-modrá (8591686135664), DIMENZA Sprcha zahradní RIMINI (DF-005346), IKONKA Kempinková houpací síť s moskytiérou 210×140cm (ikonka_KX7510), DIMENZA Křeslo zahradní BERLIN, hnědé (DF-002581), DIMENZA Lehátko zahradní BARCELONA, šedé (DF-002536), DIMENZA Židle zahradní TOLEDO, antracit (DF-005377), DIMENZA Lehátko zahradní STRASBOURGH, šedé (DF-010203), DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, šedé (DF-002550), DIMENZA Křeslo zahradní TOLEDO, antracit (DF-005353), DIMENZA Křeslo zahradní BERLIN, šedé (DF-002598), DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, hnědá (DF-001553), DIMENZA Židle zahradní VADUZ, šedá (DF-010142), DIMENZA Stůl zahradní TOLEDO 150cm (DF-005384), DIMENZA Židle zahradní VADUZ, černá (DF-010135), Houpací síť HAPPY GREEN