DICOT A, Universal Travel Notebook Charger USB-C

I-TEC Universal Charger USB-C PD 3.0 + 1x USB 3.0, 112W (CHARGER…

I-TEC Universal Charger USB-C PD 3.0 + 1x USB 3.0, 112W (CHARGER-C112W )

Univerzální napájecí adaptér USB-C port 112W, USB-A port, pro notebooky, tablety, smartphony Síťová USB nabíječka I-TEC Universal Charger USB-C PD 3.0 je nabíječka pro mobilní telefony, tablety, navigace, powerbanky, hudební přehrávače, fotoaparáty a další digitální zařízení. Výhodou je nabíjecí výkon až 112 W, jeden USB-C port a jeden USB-A port. Tuto designovou síťovou USB nabíječku využijete v domácnostech, obchodních centrech i v kancelářích. Hmotnost tohoto zařízení je 356 g. Klíčové vlastnosti univerzálního napájecího adaptéru I-TEC Universal Charger USB-C PD 3.0Napájecí adaptér s jedním USB-C konektorem a jedním USB-A konektoremI-TEC Universal Charger pro nabíjení telefonů, tabletů, smartphonů a dalších zařízeníMaximální výkon až 112 WHmotnost 356 g … (alza.cz)

I-TEC Universal Charger USB-C Power Delivery + 4x USB-A QC 3.0, 80 W …

I-TEC Universal Charger USB-C Power Delivery + 4x USB-A QC 3.0, 80 W (CHARGER80W)

Nabíjecí stanice USB-C (Power Delivery 60W), 5x USB 3.0 (QC 3.0) Nabíjecí stanice I-TEC Universal Charger nabízí možnost nabíjet až 5 zařízení současně s maximálním výkonem 80 W. Stanice disponuje výstupem Qualcomm Quick Charge 3.0, který umožňuje rychle a efektivně nabíjet mobilní telefony, tablety, powerbanky, fotoaparáty a jiná digitální zařízení. Výstupní napětí může být max. 3,5 A při napětí 3,6 - 20 V. Quick Charge 3.0 tak nabízí čtyřnásobně rychlejší nabíjení než běžné nabíjení. Nabíjecí stanice má taky jeden USB-C výstup s úctyhodným výkonem 60 W pro nabíjení větších elektronických zařízení jako jsou notebooky, konzole Nintendo Switch apod.  Klíčové vlastnosti nabíjecí stanice I-TEC Universal ChargerNabíjecí stanice s vysokým výkonemQuick Charge 3.0 a… (alza.cz)

Sony UCH20C Standard Charger USB-C 1.500mAh, Black

Sony UCH20C Standard Charger USB-C 1.500mAh, Black

Díky lehkému a kompaktnímu provedení zabere USB Charger UCH20C jen minimální prostor a skvěle se proto hodí na cesty. Může tedy vás a váš smartphone Xperia následovat kamkoli. Výstup: 5 V / 1500 mA (7,5 W) Typ konektoru: USB-CObsah balení: Nabíječka UCH20C se zásuvkou USB A, + kabel USB A - USB-C (mrakyhracek.cz)

Sony uch20c standard charger usb-c 1.500mah, black

Sony uch20c standard charger usb-c 1.500mah, black

Díky lehkému a kompaktnímu provedení zabere USB Charger UCH20C jen minimální prostor a skvěle se proto hodí na cesty. Může tedy vás a váš smartphone Xperia následovat kamkoli. Výstup: 5 V / 1500 mA (7,5 W)Typ konektoru: USB-CObsah balení: Nabíječka UCH20C se zásuvkou USB A, + kabel USB A - USB-C (fonetip.cz)

Nabíječka i-tec SMART Charger, USB-C (60W), USB (10W) černá

Nabíječka i-tec SMART Charger, USB-C (60W), USB (10W) černá

Nabíječka i-tec SMART Charger, USB-C (60W), USB (10W) černá (euronics.cz)

I-TEC USB-C Charger 60W + USB-A Port 12W (CHARGER-C60WPLUS)

I-TEC USB-C Charger 60W + USB-A Port 12W (CHARGER-C60WPLUS)

Univerzální napájecí adaptér USB-C port 60W, USB port 10W, pro notebooky, tablety, smartphony Univerzální 60W I-TEC USB-C napájecí adaptér se výborně hodí pro napájení notebooků, tabletů, smartphonů a jiných zařízení s USB-C nabíjecím portem. Lehký a snadno přenosný I-TEC napájecí adaptér má ochranu proti proudovému přetížení, přepětí, zkratu a přehřátí. Napětí se nastavuje automaticky podle USB Power Delivery specifikace 2.0 v1.2. Napájecí adaptér I-TEC 60W má dále dodatečný výstup USB-A, který lze jednoduše použít pro napájení většiny zařízení s USB nabíjením například MP3 přehrávačů, Bluetooth hands-free a mobilních telefonů Android a Apple. Klíčové vlastnosti univerzálního napájecího adaptéru I-TEC USB-C Charger 60WNapájecí adaptér s jedním USB-C konektorem a… (alza.cz)

CELLY TURBO travel charger micro USB white (TCUSBMICRO)

CELLY TURBO travel charger micro USB white (TCUSBMICRO)

nabíječka rychlé nabíjení 2,4A, micro USB kabel 1 m, vhodné i pro tablety, elektronická ochrana proti přepólování a zkratu CELLY TURBO USB je cestovní nabíječka pro váš mobilní telefon či tablet. Nabíječka je kompaktní, tudíž si ji můžete vzít kamkoli. Podporuje technologii pro rychlé nabíjení, takže své zařízení nabijete mnohem rychleji, než s ostatními nabíječkami. K dispozici máte jeden 2,4A USB výstup pro nabíjení. Nabíječka je vyhotovena v bílé barvě. Také se nabíječka může pyšnit ochranou proti zkratu, přepólování a přepětí v síti. Je malá, lehká a vejde se vám klidně i do kapsy. Součástí balení je 1m micro USB kabel. Klíčové vlastnostiCestovní nabíječkaPodpora pro rychlonabíjeníKompaktní rozměryJeden USB výstupPro síťové zásuvky v EUBezpečnost i… (alza.cz)

HUAWEI Charger 9V2A USB-C White (02452156)

HUAWEI Charger 9V2A USB-C White  (02452156)

Nabíječka s rychlým nabíjením, USB-C 5V/2A Nabíječka Huawei je ideálním společníkem na cesty. Velmi efektivně vám totiž umožní dobít i náročnější zařízení. Tato nabíječka je velmi malá, a přitom poskytuje silný výstup, aby rychle dobila i náročnější zařízení. Nabíječka se zapojuje přímo do zásuvky a nabídne na výstupu USB konektor. USB rozhraní je pro dobíjení velmi časté, proto je praktické mít tento adaptér s sebou na cestách. Ať již jako náhrada za ztracenou originální nabíječku či jako druhá nabíječka, v obou případech poslouží velmi dobře svému účelu.Klíčové vlastnostiModerní USB nabíječkaPodpora 9V dobíjeníKompaktní provedení vhodné i pro přenášeníSilný výstup pro dobíjení náročnějších zařízeníUSB výstup s… (alza.cz)

HUAWEI Charger 5V4.5A USB-C White (02452310)

HUAWEI Charger 5V4.5A USB-C White  (02452310)

Nabíječka s rychlým nabíjením, USB-C 5V/4.5A Nabíječka Huawei Charger s USB konektorem umožňuje dobíjet i náročnější zařízení. Přibalte si ji tedy s sebou na cesty. Tato nabíječka je velmi malá, a přitom poskytuje silný výstup, aby rychle dobila i náročnější zařízení. Nabíječka se zapojuje přímo do zásuvky a nabídne na výstupu USB konektor. USB rozhraní je pro dobíjení velmi časté, proto je praktické mít tento adaptér s sebou na cestách. Ať již jako náhrada za ztracenou originální nabíječku či jako druhá nabíječka, v obou případech poslouží velmi dobře svému účelu.Klíčové vlastnostiModerní USB nabíječkaKompaktní provedení vhodné i pro přenášeníSilný výstup pro dobíjení náročnějších zařízení (alza.cz)

CELLY TURBO travel charger 4 x USB black (TC4USBTURBOBK)

CELLY TURBO travel charger 4 x USB black (TC4USBTURBOBK)

Nabíječka rychlé nabíjení 4.8 A, výstup 2x 1A + 2x 2.4 A, určená pro síťové zásuvky EU, kompaktní provedení CELLY TURBO USB je cestovní nabíječka pro váš mobilní telefon či tablet. Nabíječka je kompaktní, tudíž si ji můžete vzít kamkoli. Podporuje technologii pro rychlé nabíjení, takže své zařízení nabijete mnohem rychleji, než s ostatními nabíječkami. K dispozici máte čtveřici USB portů pro nabíjení, celkový dobíjecí proud je 4,8 A. Spodní dva porty nabíjejí až 1 A, zelené porty dokonce až 2,4 A. Nabíječka je vyhotovena v elegantní černé barvě. CELLY TURBO USB se pyšní ochranou proti zkratu, přepólování a přepětí v síti. … (alza.cz)

CELLY TURBO travel charger 4 x USB white (TC4USBTURBO)

CELLY TURBO travel charger 4 x USB white (TC4USBTURBO)

Nabíječka rychlé nabíjení 4,8 A, výstup 1 A + 2,4 A, určená pro síťové zásuvky EU, kompaktní provedení Potřebujete (nejen) na cestách spolehlivou nabíječku? CELLY charger TC4USB TURBO je nejen kvalitní a bezpečná, ale umožní vám nabíjet až 4 USB zařízení najednou.Síťovou nabíječku CELLY charger TC4USB TURBO oceníte, když se vám na cestách vybije chytrý telefon, tablet či další USB zařízení. Můžete totiž nabíjet až 4 najednou. Celkový výstupní proud činí 4,8 A, přičemž dva porty nabíjejí rychlostí 1 A a další dva 2,4 A. Nabíječku si lze jednoduše přibalit na cesty, a to díky kompaktnímu tvaru. A samozřejmě splňuje všechny normy ČR, takže si ji můžete pořídit naprosto bez obav. Podstatné vlastnostiCestovní nabíječka pro 4 USB… (alza.cz)

CELLY TURBO travel charger 2 x USB white (TC2USBTURBO)

CELLY TURBO travel charger 2 x USB white (TC2USBTURBO)

Nabíječka rychlé nabíjení 3,4 A, výstup 1 A + 2,4 A, určená pro síťové zásuvky EU, kompaktní provedení Potřebujete (nejen) na cestách spolehlivou nabíječku? CELLY charger TC2USB TURBO je nejen kvalitní a bezpečná, ale umožní vám nabíjet 2 USB zařízení najednou.Síťovou nabíječku CELLY charger TC2USB TURBO oceníte, když se vám na cestách vybije chytrý telefon či tablet. Můžete totiž nabíjet 2 USB zařízení najednou. Celkový výstupní proud činí 3,4 A, přičemž jeden port nabíjí rychlostí 1 A a další 2,4 A. Nabíječku si lze jednoduše přibalit na cesty, a to díky kompaktnímu tvaru. A samozřejmě splňuje všechny normy ČR, takže si ji můžete pořídit naprosto bez obav. Podstatné vlastnostiCestovní nabíječka pro 2 USB zařízeníKompaktní tvarUrčena pro zásuvky EU (alza.cz)

HyperDrive USB-C Hub + 7.5W Wireless Charger (HY-HD258B)

HyperDrive USB-C Hub + 7.5W Wireless Charger (HY-HD258B)

Dokovací stanice pro MacBook 12”, MacBook Pro, 8v1 a bezdrátová fast charge nabíječka, podporuje Apple fast charge (7.5V) a Samsung fast charge (9V), 3x USB-A (5 Gb/s), 1x HDMI (4K@30Hz), 1x Průchozí USB-C port s podporou napájení, 1x slot pro SD kartu, 1x slot pro microSD kartu, 1x Gigabit Ethernet, flexibilní kabel s USB-C konektorem HyperDrive USB-C v černém provedení je bezdrátová fast charge nabíječka pro váš Macbook, který pomocí bočního USB-C konektoru rozšíří zařízení o 8 portů. Vy tak získáte výkonnou pracovní stanici s téměř neomezenými možnostmi. Tento oblíbený hub nabízí porty HDMI s duální podporou 4K rozlišení či Gigabit Ethernet. Oba porty můžete navíc využívat současně. Kromě toho budete mít k dispozici 1× USB-C s podporou napájení, čtečku paměťových karet SD… (alza.cz)

I-TEC USB-C 4K Travel (C31TRAVELDOCKPD)

I-TEC USB-C 4K Travel (C31TRAVELDOCKPD)

Dokovací stanice 1x HDMI 4K Ultra HD nebo 1x VGA, 1x Gigabit Ethernet, 2x USB 3.0 port, 1x USB-C Power Delivery/Data port, kompatibilní s Thunderbolt 3, pro Windows, Mac OS, Android, Chrome I-tec USB-C 4K Travel Docking Station díky svým kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a použití i bez napájecího adaptéru vhodná pro uživatele na cestách. Dokovací stanice Vám umožní snadno a rychle připojit k notebooku / tabletu / PC Vaše oblíbená zařízení jediným USB-C kabelem. Přizpůsobte si své pracoviště na cestách nebo v kanceláři tak, aby co nejvíce vyhovovalo vašim potřebám. Připojte ke svému notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraním své oblíbené příslušenství. Rozšiřte svou pracovní plochu o externí HDMI nebo VGA monitor nebo připojte… (alza.cz)

HP Spectre USB-C Travel Dock (2SR85AA#ABB)

HP Spectre USB-C Travel Dock (2SR85AA#ABB)

Dokovací stanice - 1x USB-C 3.1 Gen 1, 1x USB 3.1 Gen 1, 1x USB 2.0, 1x VGA, 1x HDMI, 1x RJ-45 (2SR85AA) Dokujte notebook nebo tablet na pracovním stole, ale také kdekoliv, kde to zrovna potřebujete. HP Spectre USB-C Travel Dock se připojuje kabelem USB-C, jehož konec se při přenášení šikovně zastrčí do těla a vznikne poutko. Stačí tedy neomylné zasunutí symetrického USB-C do vašeho zařízení a ihned může začít dobíjení a zpřístupní se všechny periferní zařízení. Připojit lze také jeden displej, k čemuž je dostupný HDMI při rozlišení až 4K (4 096 × 2 160 px @ 30 Hz) nebo až Full HD přes VGA. Vše doplňuje rychlý přístup k síti gigabitovým Ethernetem. Klíčové vlastnosti dokovací stanice HP Spectre USB-C Travel DockJeden kabel pro připojení všech zařízení i nabíjení … (alza.cz)

Lenovo ThinkPad 65W DC - Travel (USB-C) (40AK0065WW)

Lenovo ThinkPad 65W DC - Travel (USB-C) (40AK0065WW)

Napájecí adaptér - do auta, pro vybrané notebooky s konektorem USB-C (alza.cz)

Cellularline WIRELESS FAST CHARGER STAND s USB-C 10W černý …

Cellularline WIRELESS FAST CHARGER STAND s USB-C 10W černý (WIRELESSTANDTYCK)

Bezdrátová nabíječka univerzální, rychlé nabíjení Fast Charge, technologie WIDEACTIVE™ 2 pro bezpečné nabíjení, LED indikace, 160cm USB-C kabel součástí balení Rychlé bezdrátové dobíjeníUniverzální nabíjecí stojánek CellularLine Wireless Fast Charger Stand se postará o rychlé dobití vašeho chytrého telefonu pomocí bezdrátové technologie QI. Stačí umístit vaše mobilní zařízení do stojánku a ihned je zahájen proces dobíjení. Díky nakloněné konstrukci stojánku můžete telefon během nabíjení pohodlně používat.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti bezdrátové nabíječky CellularLine Wireless Fast Charger StandUniverzální stojánek pro bezdrátové nabíjení Qi certifikace Podpora rychlého dobíjeníTechnologie… (alza.cz)

Dokovací stanice i-tec Travel 4K, USB-C černá

Dokovací stanice i-tec Travel 4K, USB-C černá

Dokovací stanice i-tec Travel 4K, USB-C černá (euronics.cz)

HP USB-C Universal Dock EURO (1MK33AA#ABB)

HP USB-C Universal Dock EURO (1MK33AA#ABB)

Dokovací stanice - 1x USB-C 3.1 Gen 1, 1x USB 3.1 Gen 1, 3x USB 2.0, 2x DisplayPort, 1x RJ-45 (1MK33AA) Dokovací stanice je skvělé řešení, pokud potřebujete rozšířit počet konektorů nebo přenášíte-li notebook mezi kanceláří a domovem. Pak je tato stanice neocenitelným pomocníkem, protože jedním kabelem připojíte všechna zařízení. Promítejte obraz na dva monitory s rozlišením až 4K Ultra HD, připojte se k řadě příslušenství a pracujte jako na stolním počítači - to vše pomocí jediného kabelu k dokovací stanici. Přenášíte-li notebook či tablet mezi kanceláří a domovem, pak je tato stanice docenitelným pomocníkem, který vám ušetří nemalé množství času při neustálém zapojování a vypojování po jednom konektoru. Klíčové vlastnosti dokovací stanice HP USB-C Universal Dock… (alza.cz)

Aukey Adaptive USB-C Charge 2.0 2- Port Car Charger (CC-Y7)

Aukey Adaptive USB-C Charge 2.0 2- Port Car Charger (CC-Y7)

Nabíječka do auta s integrací systému adaptive Delivery 2.0, 1x USB-A výstup 5V 2.4A s AiPower, 1x USB-C výstup (Power Delivery 2.0): 5V 3A, 9V 2.5A, 12V 2A Nabíječka do auta Aukey Adaptive USB-C Charge 2.0 2-Port Car Charger se systémem Adaptive Charging Technology rozpozná požadavky nabíjeného přístroje a nastaví přísun energie pro efektivní a bezpečné nabíjení. Má dva USB porty, první USB-A s AiPower výstupem 5 V a napětím 2,4 A, druhý pak USB-C s výstupem a napětím 5 V/3 A, 9 V/2,5 A a 12 V/2 A. Nabíječka Aukey nabíjí vaše zařízení rychle a efektivně a je kompatibilní se všemi přístroji s USB nabíjením. Klíčové vlastnosti nabíječky Aukey AdaptiveNabíječka má dva USB portyMá integrovaný systém bezpečného nabíjení Adaptive Charging TechnologyModerní a elegantní… (alza.cz)

Autoadaptér CAR CHARGER ILLUMINATED 1x USB 2400 mAh + 1x USB-C 3000…

Autoadaptér CAR CHARGER ILLUMINATED 1x USB 2400 mAh + 1x USB-C 3000 mAh GREY

Autoadaptér CAR CHARGER ILLUMINATED 1x USB 2400 mAh + 1x USB-C 3000 mAh GREY (tipa.eu)

FIXED Rapid Charge Travel USB-C černá (FIXC-UC-BK)

FIXED Rapid Charge Travel USB-C černá (FIXC-UC-BK)

Nabíječka s odnímatelným USB-C kabelem 2.4A FIXED RAPID CHARGE TRAVELCestovní nabíječka s několika vychytávkami Vysokorychlostní nabíjení s technologií Rapid Charge Klíčové vlastnosti cestovní nabíječky FixedDobíjejte baterie kdekoliv se naskytne elektrická zásuvka. Kompaktní nabíječka FIXED Rapid Charge Travel poskytuje prostřednictvím USB výstupu až 2,4 A, díky čemuž rychle dobije mobilní telefon, ale hodí se i pro tablet. Stylovým černým designem nabíječka skvěle zapadne do interiéru. Dodaný kabel s USB-C koncovkou lze použít i samostatně pro nabíjení z jiného adaptéru nebo pro synchronizaci dat. Součástí je také praktický stahovací pásek na suchý zip pro přenášení nebo uskladnění kabelu a nalepovací kabelový organizér pro zafixování kabelu do polohy, aby… (alza.cz)

FIXED Rapid Charge Travel USB-C bílá (FIXC-UC-WH)

FIXED Rapid Charge Travel USB-C bílá (FIXC-UC-WH)

Nabíječka s odnímatelným USB-C kabelem 2.4A FIXED RAPID CHARGE TRAVELCestovní nabíječka s několika vychytávkami Vysokorychlostní nabíjení s technologií Rapid Charge Klíčové vlastnosti cestovní nabíječky FixedDobíjejte baterie kdekoliv se naskytne elektrická zásuvka. Kompaktní nabíječka FIXED Rapid Charge Travel poskytuje prostřednictvím USB výstupu až 2,4 A, díky čemuž rychle dobije mobilní telefon, ale hodí se i pro tablet. Stylovým bílým designem nabíječka skvěle zapadne do interiéru. Dodaný kabel s USB-C koncovkou lze použít i samostatně pro nabíjení z jiného adaptéru nebo pro synchronizaci dat. Součástí je také praktický stahovací pásek na suchý zip pro přenášení nebo uskladnění kabelu a nalepovací kabelový organizér pro zafixování kabelu do polohy, aby… (alza.cz)

Adaptér pro notebooky DA-38 65W typ USB-C

Adaptér pro notebooky DA-38 65W typ USB-C

Adaptér pro notebooky DA-38 65W typ USB-C (tipa.eu)

Adaptér pro notebooky DA-37 65W typ USB-C

Adaptér pro notebooky  DA-37 65W typ USB-C

Adaptér pro notebooky DA-37 65W typ USB-C (tipa.eu)

I-TEC USB-C Travel Dock 4K HDMI or VGA (C31TRAVELDOCKPD20)

I-TEC USB-C Travel Dock 4K HDMI or VGA (C31TRAVELDOCKPD20)

Dokovací stanice univerzální pro notebooky, 1x HDMI (4K/30Hz), 1x VGA, 1x GLAN, 2x USB 3.0, 1x USB-C (Power Delivery) I-TEC USB-C 4K Travel Docking Station díky svým kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a použití i bez napájecího adaptéru vhodná pro uživatele na cestách. Dokovací stanice Vám umožní snadno a rychle připojit k notebooku/tabletu/PC Vaše oblíbená zařízení jediným USB-C kabelem. Přizpůsobte si své pracoviště na cestách nebo v kanceláři tak, aby co nejvíce vyhovovalo vašim potřebám. Připojte ke svému notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraním své oblíbené příslušenství. VypnutoVynechat z LightBoxu Rozšiřte svou pracovní plochu o externí HDMI nebo VGA monitor nebo připojte projektor či televizor s HDMI rozhraním. Dokovací stanice… (alza.cz)

HP USB-C Universal Dock + 4.5mm and USB Dock Adapter (2UF95AA#ABB)

HP USB-C Universal Dock + 4.5mm and USB Dock Adapter (2UF95AA#ABB)

Dokovací stanice - 1x USB-C 3.1 Gen 1, 1x USB 3.1 Gen 1, 3x USB 2.0, 2x DisplayPort, 1x RJ-45 (2UF95AA) Dokujte notebook nebo tablet na pracovním stole, ale také kdekoliv, kde to zrovna potřebujete. HP USB-C Universal Dock se připojuje kabelem USB-C. Stačí tedy neomylné zasunutí symetrického USB-C do vašeho zařízení a ihned může začít dobíjení a zpřístupní se všechny periferní zařízení. Připojit lze také 2 displeje s rozlišením až 4K (3 840 × 2 160 px @ 60 Hz) nebo jeden 5K LCD panel (5 120 × 2 880 px @ 60 Hz). Rychlý přístup k síti gigabitovým Ethernetem zde doplňují pokročilé funkce, jako je bootování PXE nebo dálkové probuzení (Wake on Lan). Klíčové vlastnosti dokovací stanice HP USB-C Universal DockJeden kabel pro připojení všech zařízení i nabíjení (adaptér není… (alza.cz)

Tecmate Charger USB Mini O100

Tecmate Charger USB Mini O100

Kompaktní USB nabíječkaAutomatické vypínání chrání akumulátor vozidla před úplným vybitímPracuje se všemi 5 V USB zařízeními, které vyžadují alespoň 1000 mA nabíjec&iacu (muziker.cz)

Tecmate Charger Usb 3.3A 80 Sae

Tecmate Charger Usb 3.3A 80 Sae

USB nabíječka pro autobaterieNabíjí telefon, GPS, fotoaparát nebo tablet na motocyklu nebo do vzdálenosti 2 m, nabíječka je odolná vůči vlivům počasíFunkce automatického vypnutí chrání akumulátor vozidla (muziker.cz)

Jucad USB Charger

Jucad USB Charger

Nabíječka JuCad s konektorem USB poskytuje napájení během celé hry golfu pro Váš smartphone, GPS, hodinky, měřič vzdálenosti prostřednictvím USB kabelu. Připojení konektorem. (muziker.cz)

TomTom Universal Travel Case v2 (9UUA.001.65)

TomTom Universal Travel Case v2 (9UUA.001.65)

Pouzdro pro navigace TomTom včetně držáku, kabelu a nabíječky Používáte často navigační zařízení TomTom? Nechcete-li mít obavy o jeho bezpečnost, pořiďte si spolehlivé ochranné pouzdro, které je určeno i pro držák, kabel a nabíječku.Navigační zařízení TomTom potřebuje šetrné zacházení. Pokud jej tedy nebudete aktuálně potřebovat, je nutné ho vhodně „uskladnit". Pouzdro TomTom Universal Travel Case v2 je určeno nejen pro samotné zařízení, ale můžete do něj umístit rovněž držák, kabel a nabíječku. Dopomůže vám tedy k tomu, že bude veškerá výbava spolehlivě chráněna proti fyzickému poškození. Díky jeho pevnosti a odolnosti lze zkrátka jakékoli obavy o bezpečnost nechat stranou. Navíc jistě doceníte i zajímavou vizuální stránku. Pouzdro je… (alza.cz)

LAMAX USB Smart Charger 6.5A

LAMAX USB Smart Charger 6.5A

Praktický USB adaptér s pěti sloty o maximálním výkonu 6,5 A. Nabíječka disponuje ochranou proti přepětí, přehřátí a kontroluje i vybití a přebití připojených zařízení. (smarty.cz)

LAMAX USB Smart Charger 4.5A

LAMAX USB Smart Charger 4.5A

Praktický USB adaptér se čtyřmi sloty o maximálním výkonu 4,5 A. Nabíječka disponuje ochranou proti přepětí, přehřátí a kontroluje i vybití a přebití připojených zařízení. (smarty.cz)

Usb nabíječka do auta ansmann usb car charger

Usb nabíječka do auta ansmann usb car charger

Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)USB Car Charger 1ATyp napájecího adaptéru (kategorie)USB nabíječkaPočet výstupů1 xVýstupUSBVstupyAutozástrčka 12 VMísto použitíPro autoMax. výstupní proud na kanál1000 mARozsah vstupního napětí12 V/DCBarvaČernáErP StatusStep 2Výstupní proud (max.)1000 mAHmotnost32 gVybaveníVýstupní proud (max.) 1000 mAPočet současně nabíjených zařízení 1 xMísto použitípro auto (fonetip.cz)

LAMAX USB Smart Charger 6.5A

LAMAX USB Smart Charger 6.5A

Máte mnoho elektrických zařízení a neustále se potýkáte s jejich nabíjením? K tomu je tu USB Smart Charger 6.5A. Dokáže napájet až pět zařízení najednou a díky výstupu 5V, 6.5A si s tím poradí v krátkém čase. (muziker.cz)

LAMAX USB Smart Charger 4.5A

LAMAX USB Smart Charger 4.5A

Praktický nabíjecí USB adaptér s velkým výstupním výkonem, který je schopný nabíjet až 4 zařízení naráz. USB Smart Charger 4.5A poslouží k napájení telefonu, tabletu, kamery, elektronické čtečky knih, GPS navigace a jiného zařízení, které používá USB vstup k napájení (muziker.cz)

Jucad USB Charger for Phantom

Jucad USB Charger for Phantom

Nabíječka JuCad s konektorem USB poskytuje napájení během celé hry golfu pro Váš smartphone, GPS, hodinky, měřič vzdálenosti prostřednictvím USB kabelu. S magnetickým připojením. (muziker.cz)

Sieťová USB nabíjačka LAmax USB charger

Sieťová USB nabíjačka LAmax USB charger

Sieťová USB nabíjačka je vhodná pre rýchle dobíjanie elektronických zariadení ako je mobilný telefón, reproduktor alebo slúchadlá. (rozbaleno.cz)

Polar V800 Sports Wattch USB Charger

Polar V800 Sports Wattch USB Charger

USB kabel, pomocí kterého můžete načíst váš Polar V800 a synchronizovat aktivity a tréninková data s webovou službou Polar Flow a zároveň dobíjet. (muziker.cz)

SKROSS UK USB Charger DC10UK (DC10UK)

SKROSS UK USB Charger DC10UK (DC10UK)

Nabíječka pro všechna zařízení s USB, 2xUSB, výstup 5V/ 2100mAh, vhodné v UK a ve všech zemích s britským typem zásuvek, kompatibilní s adaptéry SKROSS určenými pro celý svět   Inteligentní adaptér SKROSS DC10 doplní energii do vašich multimediálních přístrojů - a to hned dvou najednou. Pokročilý obvod detekuje baterii připojeného zařízení a mění rychlost nabíjení v závislosti na kapacitě a stavu nabití baterie. Při připojení 2 zařízení je nabíjecí energie rozložena mezi oba USB výstupy podle stavu obou baterií. Po nabití baterie adaptér přejde do udržovacího režimu. Tato verze je speciální určena pro zásuvky britského typu. Parametry a specifikace:USB výstup:Max. 2,1 A (alza.cz)

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black

Kompaktní USB auto nabíječka, která zajistí nepřetržitý přísun energie pro mobilní telefony, tablety, navigace a kamery s USB portem. Kvalitní zpracování a malé rozměry zaručí dlouholetou práci bez zbytečného překážení při běžných činnostech ve voze. Adaptér je kompati (muziker.cz)

SKROSS USB Car Charger DC29A (DC29A)

SKROSS USB Car Charger DC29A (DC29A)

Nabíječka do auta vhodný pro dobíjení až dvou multimediálních zařízení zároveň,integrovaný kabel s Apple Lightning konektorem (Apple MFI licence), 1xUSB-A, vstup DC 12V - 24V, výstup DC 5V/ 3400mA,výstup 1 DC 5V/ 2400mA přes Lightning kabel, výstup 2 DC 5V/ 1000mA přes USB-A, délka kabelu 100cm, LED indikace nabíjení, délka kabelu 100cm SKROSS USB Car Charger DC29A je nabíječka do osobního i nákladního automobilu (12 / 24 V), se kterou dobijete 2 mobilní zařízení současně. Jeden port disponuje výstupem až 2,4 A, takže rychle dobije i energeticky náročnou elektroniku přes Apple Lightning kabel. Druhý port disponuje standardním 1 A pro dobíjení mobilních telefonů přes USB-A kabel. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta SKROSS USB Car Charger DC29ANabíječka… (alza.cz)

SKROSS USB Car Charger DC29 (DC29)

SKROSS USB Car Charger DC29 (DC29)

Nabíječka do auta vhodný pro dobíjení až dvou multimediálních zařízení zároveň, integrovaný kabel s microUSB, 1xUSB-A, vstup DC 12V - 24V, výstup DC 5V/ 3000mA max, výstup 1 DC 5V/ 2000mA přes micro USB kabel, výstup 2 DC 5V/ 1000mA přes USB-A, délka kabelu 100cm, LED indikace nabíjení SKROSS USB Car Charger DC29 je nabíječka do osobního i nákladního automobilu (12 / 24 V), se kterou dobijete 2 mobilní zařízení současně. Jeden port disponuje výstupem až 2 A, takže rychle dobije i energeticky náročnou elektroniku, jako je tablet. Druhý port disponuje standardním 1 A pro dobíjení mobilních telefonů přes micro USB kabel. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta SKROSS USB Car Charger DC29Nabíječka do osobního i nákladního auta (12 /  24 V)2 USB dobíjecí výstupy (2 A… (alza.cz)

LAMAX Beat USB Smart Charger 45

LAMAX Beat USB Smart Charger 45

Nabíječka Výkonný USB nabíjecí adaptér do elektrické zásuvky, který dokáže nabíjet a napájet až čtyři zařízení současně. Disponuje maximálním proudem 2,4A na port a celkovým maximálním proudem až 4,5A, výborně se tak hodí k nabíjení mobilních telefonů, tabletů, kamer, elektronických čteček a dalších USB zařízení. Díky kompaktním rozměrům můžete mít nabíječku stále při sobě. (kytary.cz)

LAMAX Beat USB Smart Charger 65

LAMAX Beat USB Smart Charger 65

Nabíječka Výkonný USB nabíjecí adaptér do elektrické zásuvky, který dokáže nabíjet a napájet až pět zařízení současně. Disponuje maximálním proudem 2,4A na port a celkovým maximálním proudem až 6,5A, výborně se tak hodí k nabíjení mobilních telefonů, tabletů, kamer, elektronických čteček a dalších USB zařízení. Díky kompaktním rozměrům můžete mít nabíječku stále při sobě, stoprocentní spolehlivost zajišťuje zabudovaná vícefázová přepěťová ochrana s jištěním proti zkratu. (kytary.cz)

CONNECT IT Power Nomad 3.4A Travel Charger bílá (CI-1202)

CONNECT IT Power Nomad 3.4A Travel Charger bílá (CI-1202)

Nabíječka 3× USB, patentovaný cestovní design ve tvaru kapsle s krytkou, 17W, max. nabíjecí proud 3.4A, výstupní napětí 5V Cestovní USB nabíječka CONNECT IT "POWER NOMAD" určená pro napájení i nabíjení mobilních telefonů, tabletů, akčních kamer, elektronických čteček knih, MP3 přehrávačů, herních konzolí a mnoha dalších přenosných zařízení doma, v kanceláři i na cestách.Cestovní USB nabíječka CONNECT IT "POWER NOMAD" určená pro napájení i nabíjení mobilních telefonů, tabletů, akčních kamer, elektronických čteček knih, MP3 přehrávačů, herních konzolí a mnoha dalších přenosných zařízení doma, v kanceláři i na cestách.Nabíječka má celkem tři USB výstupy pro nabíjení až tří zařízení současně. Nabíjet můžete i… (alza.cz)

CONNECT IT Power Nomad 3.4A Travel Charger černá (CI-1201)

CONNECT IT Power Nomad 3.4A Travel Charger černá (CI-1201)

Nabíječka 3× USB, patentovaný cestovní design ve tvaru kapsle s krytkou, 17W, max. nabíjecí proud 3.4A, výstupní napětí 5V Cestovní USB nabíječka CONNECT IT "POWER NOMAD" určená pro napájení i nabíjení mobilních telefonů, tabletů, akčních kamer, elektronických čteček knih, MP3 přehrávačů, herních konzolí a mnoha dalších přenosných zařízení doma, v kanceláři i na cestách.Cestovní USB nabíječka CONNECT IT "POWER NOMAD" určená pro napájení i nabíjení mobilních telefonů, tabletů, akčních kamer, elektronických čteček knih, MP3 přehrávačů, herních konzolí a mnoha dalších přenosných zařízení doma, v kanceláři i na cestách.Nabíječka má celkem tři USB výstupy pro nabíjení až tří zařízení současně. Nabíjet můžete i… (alza.cz)

Azuri home charger micro usb 1000mah, black

Azuri home charger micro usb 1000mah, black

Nakupujte Azuri home charger micro usb 1000mah, black od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

PremiumCord kabel USB-C - USB-C 1m

PremiumCord kabel USB-C - USB-C 1m

PremiumCord Kabel USB 3.1 konektor C/male - USB 3.1 konektor C/male, 1m (smarty.cz)

SKROSS Dual USB Car Charger DC27 (DC27)

SKROSS Dual USB Car Charger DC27 (DC27)

Nabíječka do auta 2x USB, max 3.4A, výstupy 2.4A/1A, vstupy DC 12V/24V, výstup DC 5V/ 3.4A, LED indikace nabíjení Skross DC27 je nabíječka do osobního i nákladního automobilu (12 / 24 V), se kterou dobijete 2 mobilní zařízení současně. Stačí k dvojici USB portů připojit vhodné propojovací kabely. Jeden port disponuje výstupem až 2,4 A, takže rychle dobije i energeticky náročnou elektroniku, jako je tablet. Druhý port disponuje standardním 1 A pro dobíjení mobilních telefonů. Klíčové vlastnostiNabíječka do osobního i nákladního auta (12 /  24 V)2 USB dobíjecí výstupy (2,4 A + 1 A)Kompaktní provedení bez zabírání místa (alza.cz)

LAMAX Beat USB Smart Car Charger Black

LAMAX Beat USB Smart Car Charger Black

Nabíječka do auta Kompaktní USB nabíječka do auta se postará o přísun energie pro vaše mobilní zařízení, navigace i kamery. Disponuje dvojicí USB portů umožní nabíjení dvou zařízení zároveň, a to s maximálním proudem až 2,4A, případně 3,4A při využití obou portů. Kvalitní zpracování zaručí vysokou odolnost, díky malým rozměrům vám nabíječka nebude nikdy překážet. Samozřejmostí je také ochrana proti přepětí a zkratu. (kytary.cz)

Redukce Apple HDMI + USB-C + USB / USB-C

Redukce Apple HDMI + USB-C + USB / USB-C

Redukce Apple HDMI + USB-C + USB / USB-C (euronics.cz)

EVOLVEO USB-A na USB-C (SGP-USB-C)

EVOLVEO USB-A na USB-C (SGP-USB-C)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, délka 0,85 m (alza.cz)

Nillkin Wireless charger II-C Model (MC016-C )

Nillkin Wireless charger II-C Model (MC016-C )

Držák na mobilní telefon magnetický, s bezdrátovým nabíjením Qi, na palubní desku, výstup 5V/1A, vstup 5V/2A Druhá generace bezdrátové nabíječky Nillkin je vyrobena z vybraných materiálů. Rámeček se zpracovává vakuováním. Funkce nové nabíječky byla drasticky vylepšeny. Nyní poskytuje více volného a špičkového bezdrátového nabíjení v autě. Snadná instalace, pevná montáž, bezpečná a stabilní. Nabízí otočný držák 360° pro nastavení úhlu. Telefon s nabíječkou drží magneticky, takže se nemusíte bát o jeho spadnutí. Nabíječka také disponuje certifikací pro bezdrátové nabíjení Qi a je tak naprosto bezpečná a zaručí naprosto spolehlivé nabití vašeho telefonu. Na obou stranách se nachází kontrolka, která indikuje stav nabíjení. Klíčové vlastnosti bezdrátové nabíječky Nillkin… (alza.cz)

PremiumCord kabel USB-C - USB-C 0,5m

PremiumCord kabel USB-C - USB-C 0,5m

PremiumCord Kabel USB 3.1 konektor C/male - USB 3.1 konektor C/male, 0,5m (smarty.cz)

Azuri home charger micro USB 1000mAh, Black

Azuri home charger micro USB 1000mAh, Black

(mrakyhracek.cz)

LAMAX USB Smart Charger 6.5A (LMCH65) - nabíječka

LAMAX USB Smart Charger 6.5A (LMCH65) - nabíječka

Univerzální stolní USB nabíječka  s 5 výstupy a velkým nabíjecím výkonem 6.5A. Maximální proud jednoho USB je 2.4A. (lamaxshop.cz)

LAMAX USB Smart Charger 4.5A (LMCH45) - nabíječka

LAMAX USB Smart Charger 4.5A (LMCH45) - nabíječka

Praktická USB nabíječka se 4 výstupy a vysokým nabíjecím výkonem až 4.5A. Maximální proud jednoho slotu je 2.4A. (lamaxshop.cz)

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black&White

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black&White

Kompaktní USB auto nabíječka, která zajistí nepřetržitý přísun energie pro mobilní telefony, tablety, navigace a kamery s USB portem. Kvalitní zpracování a malé rozměry zaručí dlouholetou práci bez zbytečného překážení při běžných činnostech ve voze. Adaptér je kompati (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít