Detske radio s mikrofonem

Auna KR-100 DAB, kuchyňské rádio, vestavné, DAB +, bluetooth, mikrofon

Auna KR-100 DAB, kuchyňské rádio, vestavné, DAB +, bluetooth, mikrofon

Pro bezdrátový hudební zážitek při vaření nebo v dílně nabízí nyní společnost Auna vestavné rádio KR 100 DAB. K základní výbavě patří analogový FM přijímač a digitální DAB + tuner pro neomezený požitek z hudby. Skutečně důležitým prvkem je integrované bluetooth rozhraní. Umožňuje bezdrátové streamování hudby přes smartphony, laptop nebo tablet. Kromě toho lze díky integrovanému mikrofonu přijímat hovory, takže budete vždy k zastižení. Ať už u sporáku, nebo pod autem. Profesionální ozvučení přebírá decentně zabudovaný širokopásmový reproduktor. Díky přehlednému LCD displeji s modrým podsvícením budete mít vždy na dohled důležité informace. Zvláštností je nastavitelná kuchyňská minutka, která Vám pomůže při vaření. Funkce budíku s programovatelným dvojitým alarmem a funkcí opětovného… (electronic-star.cz)

Electronic-Star Karaoke zařízení "STAR-Neukölln" reproboxy…

Electronic-Star Karaoke zařízení "STAR-Neukölln" reproboxy rádio mikrofon

Karaoke zařízení "STAR-Neukölln" reproboxy rádio mikrofon (electronic-star.cz)

Electronic-Star Karaoke zařízení "STAR-Schöneberg"…

Electronic-Star Karaoke zařízení "STAR-Schöneberg" reproboxy rádio mikrofon

Karaoke zařízení "STAR-Schöneberg" reproboxy rádio mikrofon Díky nenáročné konstrukci je set velmi snadno připraven k použití. Připojte proud, zapojte mikrofonní rádio přijímač a může se začít. Hudba se přehrává přímo z SD karet a USB klíčů, jinou alternativu nabízí na zadní straně uložen Cinch-Audio vstup, pomocí kterého je možnénapojiť ostatní prameny hudby jako přenosný počítač, MP3 přehrávač, smartphone a kazetový magnetofon. (electronic-star.cz)

Auna KR 100 BK, zespodu vestavné kuchyňské rádio, bluetooth, mikrofon…

Auna KR 100 BK, zespodu vestavné kuchyňské rádio, bluetooth, mikrofon, USB, MP3, headset

Pro bezdrátový, hudební požitek při vaření nabízí Auna zespodu vestavné rádio KR 100 BK Do základní výbavy patří FM-PLL-rádiotuner s možností uložení 30 vysílacích stanic. Přední, MP3 podporující USB port umožňuje přehrávání hudebních titulů z datových nosičů jako USB klíčů či MP3 přehrávačů. Skutečnou přednost představuje integrované rozhraní bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby přímo ze smartphonů, tabletů či notebooků. Rovněž nabízí i přijetí a uskutečňování hovorů díky zabudovanému mikrofonu. Solidní ozvučení zajišťuje zabudovaný širokopásmový stereo reproduktor. Přehledný LCD displej s modrým podsvícením zobrazuje všechny důležité informace na jednom místě. Výjimečností zařízení je praktická funkce časovače, která pomůže při přesném vaření. Rádio rovněž nabízí… (electronic-star.cz)

Auna KR-100 WH, vestavné kuchyňské rádio, bluetooth, mikrofon, USB,…

Auna KR-100 WH, vestavné kuchyňské rádio, bluetooth, mikrofon, USB, MP3, hlasitý odposlech

Pro bezdrátový hudební zážitek při vaření nebo v dílně nabízí nyní společnost Auna vestavné rádio KR 100. K základní výbavě patří FM PLL tuner s 10 předvolbami stanic. Vpředu zabudovaný MP3 USB vstup umožňuje přehrávat hudební tituly z datových zařízení jako USB klíče nebo MP3 přehrávače. Skutečně důležitým prvkem je integrované bluetooth rozhraní. Umožňuje bezdrátové streamování hudby přes smartphony, laptop nebo tablet. Kromě toho lze díky integrovanému mikrofonu přijímat hovory, takže budete vždy k zastižení. Ať už u sporáku nebo pod autem. Profesionální ozvučení přebírá decentně zabudovaný širokopásmový reproduktor. Díky přehlednému LCD displeji s modrým podsvícením budete mít vždy na dohled důležité informace. Zvláštností je nastavitelný časovač, který vám pomůže při vaření.… (electronic-star.cz)

Auna Roadie Sing CD boombox, FM rádio, světelná show, CD přehrávač,…

Auna Roadie Sing CD boombox, FM rádio, světelná show, CD přehrávač, mikrofon, černý

Různorodé a úžasné! CD boombox Auna Sing Roadie zapůsobí svojí LED barevnou hrou, funkcí karaoke a umožní přehrávání nejrůznějších hudebních formátů. CD přehrávač přehrává audio, MP3 a CD-RW disky, USB port umožňuje bezproblémové přehrávání MP3 flash disků. Pokud nejsou po ruce žádné datové nosiče, integrované FM rádio může jednoduše poskytnout hity nebo nejnovější zprávy. Komu by to nestačilo, může použít AUX vstup a rozšířit tak boombox o další zvukové zařízení. Díky inteligentním telefonům a tabletům s funkcí bluetooth je nabídka přehrávání ještě rozmanitější: Tato zařízení se dají jednoduše připojit bez změti kabelů. Boombox je také mimořádně přenosný díky možnosti provozu zařízení na baterie, zcela nezávisle na elektrické energii. Auna Roadie Sing Vám umožňuje rytmus při… (electronic-star.cz)

Auna Roadie Sing, CD boombox, FM rádio, světelná show, CD přehrávač,…

Auna Roadie Sing, CD boombox, FM rádio, světelná show, CD přehrávač, mikrofon, růžový

Všestranný a skvělý! Boombox Auna Sing Roadie vás nadchne nejen svou LED světelnou show a funkcí karaoke, ale i podporovanými zvukovými formáty. CD přehrávač podporuje zvukové, MP3 a CD-RW disky, USB port přehrává MP3 soubory z USB klíčů. Pokud nebudete mít zrovna po ruce žádné datové nosiče, integrované FM rádio přinese oblíbené stanice s hity nebo zprávami. Komu nestačí ani toto, přes AUX vstup může připojit k Boombox další zvukové zařízení. Ještě větší rozmanitost přináší rozhraní bluetooth: smartphony či tablety se jednoduše a bezdrátově připojí k Boombox. Napájení na baterie zvyšuje mobilnost Boombox. Díky Boombox Auna Roadie Sing budete rytmus nejen cítit během přehrávání, ale dokonce i vidět: LED disko světelný efekt rozzáří světla v různých barvách. Tento světelný flashfance… (electronic-star.cz)

Internetové, dab+, fm rádio s výstupem bez reproduktoru dual radio…

Internetové, dab+, fm rádio s výstupem bez reproduktoru dual radio…

PopisInternetové a DAB+ rádio TechniSat DigitRadio rozšíří vaše možnosti pro poslech hudby. Po připojení rádia přes Wi-Fi do vaší domácí sítě získáte neomezený přístup k poslechu internetových rádií i vlastní hudby. Díky integrovanému Bluetooth můžete také bezdrátově streamovat hudbu ze svého mobilního zařízení. Díky aplikace UNDOK Remote můžete snadno ovládat rádio pomocí vašeho smartphonu nebo tabletu (iOS a Android). Přístup do hudební knihovny Spotify (premium účet).VybaveníIdeální pro připojení do vašeho Hi-Fi systémuPříjem až 10 000 internetových stanic přes Wi-FiPříjem digitálního rádia (DAB+/DAB) a FM rádia s RDSBezdrátové streamování hudby ze smartphonu nebo tabletu přes DLNA/UPnPPaměť pro oblíbené staniceKompatibilní se SpotifyVlastnostiWi-Fi 802.11a / b / g / nRemote App pro… (fonetip.cz)

Fm stolní rádio s cd dual aux, dřevo

Fm stolní rádio s cd dual aux, dřevo

PopisCD přehrávač + AM/FM rádio v dřevěné skříni Na přední straně se nacházejí dva zvučné reproduktory, které vás potěší svým stereofonním zvukem. V přední části se nachází velké ovládací tlačítka a osvětlená frekvenční stupnice. CD přehrávač Ovládací tlačítka pro CD přehrávač naleznete po otevření horního víka. Stejně tak se zobrazí malý (doplňkový) displej, který zobrazuje pořadí stop. CD přehrávač podporuje přehrávání disků CD-R a CD-RW. AUX-In vstup Tento konektor se nachází na pravé straně a umožňuje přehrávání hudby z externích audio zařízení. Stačí připojit externí audio zařízení přes 3,5mm jack kabel (není součástí balení).VybaveníFM rádioCD přehrávač s funkcí opakování a programem pro volbu písníDřevěná skříň s kovovým zdobenímFrekvenční stupnice s ukazatelem a… (fonetip.cz)

Retro rádio s CD/MP3 přehrávačem Orava RR-51 A

Retro rádio s CD/MP3 přehrávačem Orava RR-51 A

Zavzpomínejte na ty krásné časy plné nostalgie, na dětská léta, kdy jste u babičky poslouchali rádio, popíjeli čas a bylo vám dobře. Rádio RR-51 není jen rádio v retro stylu. Je opravdu vyrobené ze dřeva, žádné plastové náhražky. Kompaktní rozměry vám umožní ho umístit na vhodné místo, kde udělá tu největší parádu. O přehrávání se stará výkonný reproduktor 2x5W, který je umístěn za stylově zdobenou textilní mřížkou vsazenou do dřevěných průduchů. Tento přehrávač ale nabízí mnohem více, doba samozřejmě běží neúprosným tempem dál a tak si můžete v tomto retrorádiu poslechnout i své oblíbené CD nebo MP3 songy uložené na USB flashdisku. Pro potřebu soukromí samozřejmě nechybí ani výstup pro sluchátka. Stejně… (nejlevnejsizbozi.cz)

Hama digitální rádio s hodinami dr30, fm/dab/dab+

Hama digitální rádio s hodinami dr30, fm/dab/dab+

- rádio s budíkem pro příjem radiostanic přes DAB (digitální) a FM (VKV)- síťové připojení 100-240 V je vhodné pro celosvětové použití ve spojení s příslušným adaptérem pro danou zemi- flexibilní (drátová) anténa s délkou 120 cm- LCD displej- možnost nastavení dvou vzájemně nezávislých časů buzení- funkce Snooze (odložené buzení) a Sleep (časované vypnutí)- české a slovenské menuAutomatické podsvícení displeje. Integrovaný senzor přizpůsobí podsvícení displeje aktuální intenzitě osvětlení. Ve tmě se podsvícení kompletně vypne. Vhodné pro použití v ložnici.V případě potřeby může být senzor deaktivován a podsvícení nastaveno manuálně. FM/DAB/DAB+- digitální příjem DAB zajišťuje poslech bez rušení- 10+10 předvoleb pro uložení DAB a FM stanicPoznámka pro uživatele:DAB/DAB+ pokrytí se v… (fonetip.cz)

Rádio s cd/mp3/usb/bt sencor spt 5800

Rádio s cd/mp3/usb/bt sencor spt 5800

Uspořádejte večírek s hudební reprodukcí kdekoliv chcete. Přenosný přehrávač Sencor lze napájet bateriemi typu D, takže není závislý na dostupnosti elektrické sítě.Parametry produktu:- dva aktivní 4 Ohm reproduktory 4"- dva pasivní reproduktory pro zvýraznění efektu basů- funkce Disco LED (7 barev) s režimem blikání- funkce ekvalizéru (Rock, Pop, Jazz, Flat, Classic)- pogumovaný povrch- dálkové ovládání- přehrává CD-R / RW, Bluetooth, MP3 and USB- programovatelné přehrávání pro CD 20 skladeb, pro MP3 až 99 skladeb- bluetooth V2.1 + EDR- USB rozhraní- AUX-IN vstup pro připojení externího zařízení, Jack 3,5 mm- AUX-OUT výstup pro připojení sluchátek, Jack 3,5 mm- stereofonní FM radiopřijímač 87,5 - 108 MHz- digitální ladění a zobrazení přijímaného kmitočtu- předvolby stanic: 30 pro FM rádio… (fonetip.cz)

Dab+ rádio s line výstupem technisat digitradio 100, fm,černá

Dab+ rádio s line výstupem technisat digitradio 100, fm,černá

DigitRadio 100 od spol. TechniSat rozšiřuje stávající Hi-Fi zařízení nebo AV receivery o příjem DAB+ digitálního rádia a FM. LCD displej zobrazuje datum a čas, dále názvy stanic z nabídky, dvanáct pozic pro uložení stanic a konektor pro připojení externí antény. S rádiem lze prostřednictvím Bluetooth spárovat mobilní zařízení a přehrávat hudbu bez použití kabelů. Takto lze velmi snadno přehrávat vlastní písničky uložené v přenosných zařízeních přímo z reproduktorů rádia. Domácí stereo lze rozšířit o funkci příjmu radiostanic, a to právě tímto digitálním rádiem. Přidanou hodnotou je přehrávání písniček přes Bluetooth z mobilních zařízení (telefony, tablety nebo notebooky).Technické parametryHodnotaVstupní rozhraní (počítač/multimedia)Anténa (75 ?) · BluetoothPaměť vysílače24Výstupní… (fonetip.cz)

Piáno s mikrofonem

Piáno s mikrofonem

Plastové piano se stoličkou. Na pianu lze kromě klasických tónů také navolit různé podkresové melodie a měnit hudební nástroje.Součástí je také mikrofon a konektor pro připojení MP3 přehrávače.Napájení na baterie (4x AA - nejsou součástí) nebo pomocí přiloženého USB kabelu (lze připojit pomocí redukce do zásuvky - redukce není součástí balení). Součástí je také dětská stolička.Rozměry piana cca 56 x 25 x 60 cm.Rozměry balení cca 43 x 12,5 x 60 cm.Věk 3+ (fonetip.cz)

Piáno s mikrofonem

Piáno s mikrofonem

Plastové piano se stoličkou. Na pianu lze kromě klasických tónů také navolit různé podkresové melodie a měnit hudební nástroje. Součástí je také mikrofon a konektor pro připojení MP3 přehrávače. Napájení na baterie (4x AA - nejsou součástí) nebo pomocí přiloženého USB kabelu (lze připojit pomocí redukce do zásuvky - redukce není součástí balení). Součástí je také dětská stolička. Rozměry piana cca 56 x 25 x 60 cm. Rozměry balení cca 43 x 12,5 x 60 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Solární rádio s dynamem a svítilnou muse mh-07 ds hybrid, usb

Solární rádio s dynamem a svítilnou muse mh-07 ds hybrid, usb

PopisI přes spoustu užitečných funkcí zůstává světový přijímač Muse MH-07 malý a kompaktní. Kromě příjmu FM/AM rádia je vybaven také USB rozhraním. Jednoduše můžete připojit MP3 přehrávač k rádiu (plní funkci nabíječky) a začít poslouchat svoji oblíbenou hudbu. Nebo můžete využít počítač jako externí zdroj napájení pro přijímač. Na cestách už nikdy nezůstanete bez proudu nebo osvětlení, protože s tímto přijímačem můžete pomocí solárního článku nebo dynama získat proud potřebný pro 3 integrované LED nebo pro provoz rádia.VybaveníFrekvenční pásma VKV, SV, KV1 a KV2Napájení přes dynamo, solární napájení nebo přes integrovaný akumulátorPoplašná siréna a blikající světlo alarmuBlesk se 3 supersvítívými LEDNapájení MP3 přehrávače nebo mobilního telefonuVlastnostiVýstup pro sluchátka (3,5 mm… (fonetip.cz)

Dab+ rádio s cd pure evoke chronos cd serie ii, fm, černá

Dab+ rádio s cd pure evoke chronos cd serie ii, fm, černá

PopisZařízení Chronos CD Series II nabízí elegantní design a vynikající zvukový výkon díky speciálně optimalizovaným stereo reproduktorům a nejnovějšímu digitálnímu zesilovači. Chronos CD Series II přináší mnoho užitečných funkcí, vysoký akustický výkon a minimální nároky na prostor. Světelný snímač automaticky nastaví jas displeje, přes praktické konektory na přední straně lze snadno připojit iPod nebo jakýkoliv MP3 přehrávač a sluchátka. Kromě toho máte k dispozici USB port pro napájení dalšího zařízení. Čtyři individuální budíky lze nastavovat podle potřeby, například s opakováním ve všední dny, o víkendech, každý den nebo jedonrázově. Praktická funkce automatického vypnutí vám umožní usínat za zvuku oblíbené stanice. Nepostradatelné tlačítko Snooze naleznete velice snadno, pokud si… (fonetip.cz)

Ricatech PR85 80's Radio

Ricatech PR85 80's Radio

Přenosný kazetový přehrávač Vás zavede zpět do osmdesátých let. Retro kazetový přehrávač s AM / FM / SW: 1-2 rádiem s funkcí automatického zastavení. Mp3 přehrávání prostřednictvím USB a SD karty. Přehrávač má zabudovaný mikrofon který umožňuje nahrávání na kazety. Výkon 8W. Pro použití sluchátek obsahuje 3,5mm jack sluchátkový výstup. Rádio používá klasickou teleskopickou anténu a pro přenos slouží rukojeť. Napájení síťovým kabelem nebo 4x UM-1 bateriemi. Rozměr: šířka: 27,5 x hloubka: 11 x výška: 17 cm. Hmotnost: 1,7 kg (muziker.cz)

Auna KCD 20, stříbrné, spodně vestavné kuchyňské rádio s FM RDS, CD,…

Auna KCD 20, stříbrné, spodně vestavné kuchyňské rádio s FM RDS, CD, USB, MP3

K navození příjemné atmosféry při vaření nabízí Auna výkonné rádio KCD 20. Do základní výbavy rádia patří FM přijímač s možností uložení 20 stanic. Přitom podporuje i funkci RDS, čili zobrazuje informace o interpretovi, názvu písně, alba či žánru. Ozvučení přebírají dva silné 6,5cm (1,5 ") širokopásmové reproduktory skryté za bezpečnostním krytem. Různé nastavení ekvalizéru umožňují optimální přizpůsobení zvuku. Přehledně podsvícený LCD displej zobrazuje RDS informace a ID3 tagy z MP3 hudebních titulů. V pohotovostním režimu zobrazuje aktuální čas. Přední AUX vstup slouží k připojení externích zařízení, jako např. mobilních telefonů, tabletů či notebooků. MP3 podporující USB port zase umožňuje přímé přehrávání hudby z USB paměťových médií. Další přednost rádia spočívá v… (electronic-star.cz)

Numan One, 20W, černé 2.1 internetové rádio s DAB/DAB+, bluetooth,…

Numan One, 20W, černé 2.1 internetové rádio s DAB/DAB+, bluetooth, připojení k Spotify

Numan ONE - kompaktní přehrávač. Nový model - skutečný multitalent s přídavnými funkcemi! Podpora připojení k Spotify Streamovací služba Spotify nabízí obrovské množství rozmanité hudby. Pro jednoduché přehrávání přes rádio stačí připojit smartphone či tablet na stejnou internetovou síť a užívat si hudební zážitek ještě výrazněji. Rozsáhlá funkcionalita Bluetooth rozhraní umožňuje snadné připojení každého bluetooth zařízení a užívání si vlastní hudební knihovny. Vysoký standard Multimediální přehrávač s kompaktními rozměry. One ztělesňuje brilantní zvuk, inovativní techniku ​​a puristický design. Mimořádně funkční One spojuje rádio a digitální rádio (DAB+) s přehráváním z různých streamovacích služeb. V éteru v každém čase Konektivita je jeho předností. One… (electronic-star.cz)

Numan One, 20W, mahagon, 2.1 internetové rádio s DAB / DAB +,…

Numan One, 20W, mahagon, 2.1 internetové rádio s DAB / DAB +, bluetooth, připojení k Spotify

Numan ONE – kompaktní přehrávač. Nový model – skutečný multitalent s přídavnými funkcemi! Podpora připojení k Spotify Streamovací služba Spotify nabízí obrovské množství rozmanité hudby. Na lehké přehrávání na rádiu stačí připojit Váš smartphone či tablet na stejnou internetovou síť a užívat si hudební zážitek ještě výrazněji. Rozsáhlá funkcionalita Bluetooth rozhraní umožňuje snadné připojení každého bluetooth zařízení a užívání si vlastní hudební knihovny. Vysoká třída Multimediální přehrávač s kompaktními rozměry. One ztělesňuje brilantní zvuk, inovativní techniku ​​a puristický design. Mimořádně smart One spojuje rádio a digitální rádio (DAB +) s přehráváním z různých streamovacích služeb. V éteru v každém čase Konektivita je jeho předností. One přehrává Vaši… (electronic-star.cz)

Numan One WH, 20W, bílé 2.1 internetové rádio s DAB/DAB+, bluetooth,…

Numan One WH, 20W, bílé 2.1 internetové rádio s DAB/DAB+, bluetooth, připojení k Spotify

Numan ONE - kompaktní přehrávač. Nový model - skutečný multitalent s přídavnými funkcemi! Podpora připojení k Spotify Streamovací služba Spotify nabízí obrovské množství rozmanité hudby. Pro jednoduché přehrávání přes rádio stačí připojit smartphone či tablet na stejnou internetovou síť a užívat si hudební zážitek ještě výrazněji. Rozsáhlá funkcionalita Bluetooth rozhraní umožňuje snadné připojení každého bluetooth zařízení a užívání si vlastní hudební knihovny. Vysoký standard Multimediální přehrávač s kompaktními rozměry. One ztělesňuje brilantní zvuk, inovativní techniku ​​a puristický design. Mimořádně SMART One spojuje rádio a digitální rádio (DAB+) s přehráváním z různých streamovacích služeb. V éteru v každém čase Konektivita je jeho předností. One přehrává… (electronic-star.cz)

Auna Connect Soundchef, kuchyňské rádio s držákem na tablet, set, DAB…

Auna Connect Soundchef, kuchyňské rádio s držákem na tablet, set, DAB +, FM, 2x3 ", ořech

Nejen pro kulinářské profesionály: spodně zabudovatelné kuchyňské rádio Auna Connect Soundchef přináší nejsilnější zvuk v nejlepší kvalitě do kuchyně na příjemné vaření a zábavu. Set rádia a držáku na tablet Auna Connect Soundchef však není zaměřen pouze na zvuk: dodaný držák pro tablet auna Connect Soundchef nabídne ve spolupráci s rádiem i mediální platformu pro přímé čtení receptů a shlédnutí návodů z internetu. Vestavěné osvětlení s nastavitelným jasem ve třech stupních slouží ke čtení, ale i posvícení si na plochu během vaření. Funkce bluetooth umožňuje použití rádia i jako handsfree pro telefonování - abyste měli volné ruce během vaření. Dva extra velké 3 "širokopásmové reproduktory v MDF konstrukci s basreflexním portem poskytují silný zvuk. To dělá z rádia nejsilnějšího… (electronic-star.cz)

Auna Connect Soundchef, kuchyňské rádio s držákem na tablet, set, DAB…

Auna Connect Soundchef, kuchyňské rádio s držákem na tablet, set, DAB +, FM, 2x3 ", buk

Nejen pro kulinářské profesionály: spodně zabudovatelné kuchyňské rádio Auna Connect Soundchef přináší nejsilnější zvuk v nejlepší kvalitě do kuchyně na příjemné vaření a zábavu. Set rádia a držáku na tablet Auna Connect Soundchef však není zaměřen pouze na zvuk: dodaný držák pro tablet auna Connect Soundchef nabídne ve spolupráci s rádiem i mediální platformu pro přímé čtení receptů a zhlédnutí návodů z internetu. Vestavěné osvětlení s nastavitelným jasem ve třech stupních slouží ke čtení, ale i posvícení si na plochu během vaření. Funkce bluetooth umožňuje použití rádia i jako handsfree pro telefonování - abyste měli volné ruce během vaření. Dva extra velké 3 "širokopásmové reproduktory v MDF konstrukci s basreflexním portem poskytují silný zvuk. To dělá z rádia nejsilnějšího… (electronic-star.cz)

Auna Connect Soundchef, kuchyňské rádio s držákem na tablet, set, DAB…

Auna Connect Soundchef, kuchyňské rádio s držákem na tablet, set, DAB +, FM, 2x3 ", bílá

Nejen pro kulinářské profesionály: spodně zabudovatelné kuchyňské rádio Auna Connect Soundchef přináší nejsilnější zvuk v nejlepší kvalitě do kuchyně na příjemné vaření a zábavu. Set rádia a držáku na tablet Auna Connect Soundchef však není zaměřen pouze na zvuk: dodaný držák pro tablet auna Connect Soundchef nabídne ve spolupráci s rádiem i mediální platformu pro přímé čtení receptů a zhlédnutí návodů z internetu. Vestavěné osvětlení s nastavitelným jasem ve třech stupních slouží ke čtení, ale i posvícení si na plochu během vaření. Funkce bluetooth umožňuje použití rádia i jako handsfree pro telefonování - abyste měli volné ruce během vaření. Dva extra velké 3 "širokopásmové reproduktory v MDF konstrukci s basreflexním portem poskytují silný zvuk. To dělá z rádia nejsilnějšího… (electronic-star.cz)

Henri Lemoine Detské etudy op. 37

Henri Lemoine Detské etudy op. 37

Henry Lemoine byl známý francouzský učitel klavíru, vydavatel a skladatel, jehož tituly týkající se klavírní výuky, harmonie a pracovní sešity pro žáky a studenty hry na klavír jsou dodnes velmi zajímavé, úspěšné a často používané. Tento titul Vám nabízí 50 jeho etud. (muziker.cz)

Headset s mikrofonem s husím krkem

Headset s mikrofonem s husím krkem

Technické parametryHodnotaMnožství1 ksVlastnostiNáhlavní souprava s mikrofonem. S 2,5 mm/3,5 mm Duo - jack konektorem. (fonetip.cz)

Malý mikrofon s klipsem

Malý mikrofon s klipsem

Velmi malý kondenzátorový mikrofon Electret s napájecím přístrojem na baterie. Ideální na nahrávání, resp. přenos hovoru v audio a videooblasti.Technické parametryHodnotaVypínač zap./vyp.AnoVlastnosti mikrofonuVč. svorky · vč. ochrany proti větruRozhraní (Počítač/Multumédia)Na mikrofon (jack 3,5 mm) · na mikrofon (jack 6,3 mm)Impedance1000 ?Druh přenosuKabelovýFrekvenční charakteristika30 - 18 000 HzDélka kabelu6 mCharakteristikaKulováTyp konstrukce (mikrofon)NasazovacíTyp mikrofonu (kategorie)Řečnický mikrofonHmotnost55 gVlastnostiTechnika Back Electret.VybaveníVelmi malé provedeníObsah baleníSvorka, ochrana proti větru, baterie. (fonetip.cz)

Mikrofon s klipem em106

Mikrofon s klipem em106

Malý a kompaktní. Tento stereo klopový mikrofon se vyznačuje kompaktním designem a je vhodný pro upnutí na tričko, košili, svetr atd. Máte možnost přepínat mezi mono a stereofonním nahráváním.Technické parametryHodnotaVypínač zap./vyp.AnoRozhraní (Počítač/Multumédia)Na mikrofon (jack 3,5 mm) · na mikrofon (jack 6,3 mm)Impedance2 K? stereo, 1 K? monoDruh přenosuKabelovýFrekvenční charakteristika20 - 16 000 HzDélka kabelu3 mCharakteristikaKulováTyp konstrukce (mikrofon)NasazovacíTyp mikrofonu (kategorie)Řečnický mikrofonHmotnost140 gVlastnostiProvozní napětí 1,5 V-68 (±3 dB) citlivost.VybaveníMalý a kompaktníBaterie jsou součástí dodávkyObsah baleníBaterie AA. (fonetip.cz)

Auna Connect 150 BK, 2.1 internetové rádio s přehrávačem médií, WiFi,…

Auna Connect 150 BK, 2.1 internetové rádio s přehrávačem médií, WiFi, LAN, USB, DAB +, FM, RDS

Auna Connect 150 DAB / DAB + rádio představuje moderní zařízení, které je velikostně kompaktní a zároveň bohaté na funkce. Jeho futuristické zaměření je podtrženo přítomností rozhraní LAN i WiFi, které umožňuje přehrávat (kabelově nebo bezdrátově) internetové vysílání a zároveň rozhraní umožňuje použít rádio jako síťový přehrávač. Tak lze přehrávat např. hudbu z počítače přímo na zařízení. K další výbavě patří DAB / DAB + i FM rádio tuner s podporou funkce RDS, díky níž rádio zobrazuje informace o interpretovi, názvu titulu, albu, žánru či zprávách. Prostřednictvím zadního USB portu lze přehrávat hudbu z externích audio zařízení. K dispozici je také AUX vstup, jehož prostřednictvím lze připojit např. mobilní telefon, MP3 přehrávač nebo notebook. Precizní ozvučení zajišťuje dvojice… (electronic-star.cz)

Reproduktor s mikrofonem alan sm 500

Reproduktor s mikrofonem alan sm 500

Technické parametryHodnotaMnožství1 ksKategorie radiokomunikačního vybaveníMikrofon/reproduktor (fonetip.cz)

Thomson sluchátka s mikrofonem hed2807, uzavřená

Thomson sluchátka s mikrofonem hed2807, uzavřená

- top model značky Thomson, velká sluchátka s kvalitní konstrukcí a vyváženým zvukem- maximální pohodlí díky rozměrným, pohyblivým, měkce polstrovaným náušníkům- polstrovaný, nastavitelný hlavový most s optimálním přítlakem- jednostranně vedený, odpojitelný kabel (možnost použití vlastního kabelu)- mikrofon a ovládací tlačtko na kabelu, vhodné k mobilnímu telefonu (možnost použití jako headset)- funkce pro ovládání hovoru (příjem/ukončení hovoru, aktivace hlasového vytáčení; nutná podpora telefonu)- funkce pro ovládání hudby (play/pause/vpřed/zpět; nutná podpora telefonu)Technické parametry:- průměr reproduktoru: 50 mm- impedance sluchátek: 24 ohmů- citlivost sluchátek: 110 +/- 3 dB- impedance mikrofonu: 2200 ohmů- citlivost mikrofonu: -42 +/-3 dB- frekvenční rozsah mikrofonu: 70 Hz až 10… (fonetip.cz)

Auna Connect 150 BK, 2.1 internetové rádio s přehrávačem médií, WD,…

Auna Connect 150 BK, 2.1 internetové rádio s přehrávačem médií, WD, WiFi, LAN, USB, DAB +, FM, RDS

Auna Connect 150 DAB / DAB + rádio představuje moderní zařízení, které je velikostně kompaktní a zároveň bohaté na funkce. Jeho futuristické zaměření je podtrženo přítomností rozhraní LAN i WiFi, které umožňuje přehrávat (kabelově nebo bezdrátově) internetové vysílání a zároveň rozhraní umožňuje použít rádio jako síťový přehrávač. Tak lze přehrávat např. hudbu z počítače přímo na zařízení. K další výbavě patří DAB / DAB + i FM rádio tuner s podporou funkce RDS, díky níž rádio zobrazuje informace o interpretovi, názvu titulu, albu, žánru či zprávách. Prostřednictvím zadního USB portu lze přehrávat hudbu z externích audio zařízení. K dispozici je také AUX vstup, jehož prostřednictvím lze připojit např. mobilní telefon, MP3 přehrávač nebo notebook. Precizní ozvučení zajišťuje dvojice… (electronic-star.cz)

Osculati Přední panel rádia s jemným otevíráním

Osculati Přední panel rádia s jemným otevíráním

Přední vodeododolný, mechanicky otevíratelný kryt rádia, vyrobený z odolného UV stabilního plastu ABS. Univerzální pro standardní rádia - podle normy DIN. (muziker.cz)

Fusion DAB + rádio modul s napájenou anténou

Fusion DAB + rádio modul s napájenou anténou

Modul a anténa s napájením pro podporu digitálního rozhlasového vysílání DAB a DAB + určený pro systémy ze série 750, 755 a 650. Zajišťuje vynikající kvalitu zvuku vysílání.Digitální vysílání není rušeno nepříznivými atmosférickými podmínkami jako klasické analogové vysílání. Nepříznivé zvuky a praskání způsobené rušením signálu je nulové v případě používání v oblasti pokrytí. Navíc je v nabídce velké množství stanic. Modul nabízí zobrazení informací na obrazovce: název stanice, kategorii, typ programu a dynamic label segment (DLS) pro snadné vyhledávání stanic. Podpora regionů včetně EU, Norska, Švýcarska a Austrálie (není podporováno v USA). Možnost montáže: Standardní uchycení: Anténu je možné namontovat na zeď pomocí montážního držáku (součást balení). Povrchová montáž: uchycení… (muziker.cz)

Sluchátka, s mikrofonem "175555", drátová, MANHATTAN, 175555

Sluchátka, s mikrofonem "175555", drátová, MANHATTAN, 175555

Enjoy high-performance multi-media, music and communications. The round metal ear cups of the Manhattan Classic Stereo Headset feature well-padded, cloth-covered cushions to help buffer unpleasant sounds from the ear and enhance super-bass response. The split outer headband and padded inner sling provide a comfortable fit for almost any listener. An in-line rotary control provides fingertip convenience for quick volume adjustments to accommodate varying listening conditions. The integrated microphone with flexible gooseneck boom is ideal for instant messaging, VoIP communications and multimedia experiences. A foam microphone cover is included to help reduce “pop" and distortion for clear voice transmission. The long cable is covered with a durable nylon mesh jacket to help protect it… (patro.cz)

Sony mdr-ex110apr sluchátka s mikrofonem, red

Sony mdr-ex110apr sluchátka s mikrofonem, red

Nakupujte Sony mdr-ex110apr sluchátka s mikrofonem, red od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

Sony mdr-ex110apw sluchátka s mikrofonem, white

Sony mdr-ex110apw sluchátka s mikrofonem, white

Sluchátka do uší, 9mm neodymové reproduktory, frekvenční rozsah 5 až 24000 Hz. Handsfree kabel s mikrofonem pro Android telefony. Barva bílá. (fonetip.cz)

Sluchátka přes hlavu nedis chst200bk s mikrofonem

Sluchátka přes hlavu nedis chst200bk s mikrofonem

Sluchátka přes hlavu NEDIS CHST200BK s mikrofonem Tato uzavřená náhlavní souprava je vybavena velkými a pohodlnými náušníky. Kvalitní mikrofon zajišťuje křišťálově čistý zvuk během chatování. Souprava má přizpůsobitelný hlavový most a ovládání hlasitosti na kabelu.Vlastnosti:- Konektory: 2x 3.5 mm- Vestavěný mikrofon- Barva: Černá- Zvukový výstup: StereoObsah balení:- Headset- Manual (fonetip.cz)

Sony mdr-ex110apb sluchátka s mikrofonem, black

Sony mdr-ex110apb sluchátka s mikrofonem, black

Sluchátka do uší, 9mm neodymové reproduktory, frekvenční rozsah 5 až 24000 Hz. Handsfree kabel s mikrofonem pro Android telefony. Barva černá. Audio konektor: 3,5mm Jack (fonetip.cz)

Sony mdr-ex15apli sluchátka s mikrofonem, blue

Sony mdr-ex15apli sluchátka s mikrofonem, blue

Uzavřená sluchátka do uší,9mm jednotka ovladače, frekvenční rozsah 8 až 22000 Hz. Handsfree kabel s mikrofonem pro Android telefony. Barva modrá. (fonetip.cz)

Sony mdr-ex15apb sluchátka s mikrofonem, black

Sony mdr-ex15apb sluchátka s mikrofonem, black

Uzavřená sluchátka do uší,9mm jednotka ovladače, frekvenční rozsah 8 až 22000 Hz. Handsfree kabel s mikrofonem pro Android telefony. Barva černá. (fonetip.cz)

Reproduktor s mikrofonem alan ma 26-l

Reproduktor s mikrofonem alan ma 26-l

Kombinace mikrofonu a reproduktoru s regulací hlasitosti a výstupem pro headset s konektorem 90 stupňů.Technické parametryHodnotaVhodný proSada vysílaček Midland G5XT PMR · Vysílačka PMR Midland G6 Duo s kufrem · Vysílačka PMR Midland M24 Plus · Vysílačka PMR Midland M48 Plus · Vysílačks PMR Midland M99 Plus · Vysílačka PMR Albrecht G7 sada pro autoškoly · Kufr s vysílačkami PMR Midland G7XTR Duo · Kufr s vysílačkami PMR/LPD Midland G7XTR · Vysílačka PMR Albrecht G7 MAG · Vysílačka PMR Albrecht G7-XTR · Vysílačka Midland G8 solo Intercom integrální přilba · Vysílačka Midland G8 solo Intercom jet přilba · Vysílačka PMR Midland G8 · Vysílačka PMR Midland G8 4ks kufr · Profesionální sada PMR vysílaček Midland G8 · Profesionální vysílačky PMR Midland G9 s kufrem · Profesionální sada PMR… (fonetip.cz)

Thomson bluetooth sluchátka s mikrofonem whp-6005bt

Thomson bluetooth sluchátka s mikrofonem whp-6005bt

- bezdrátová sluchátka s hlavovým mostem (on-ear) pro poslech hudby přes Bluetooth- integrovaný mikrofon s potlačením šumu a ozvěn- vhodné k mobilnímu telefonu, možnost použití jako headset- vhodné i pro použití s počítačem, pro poslech hudby a internetové telefonování (Skype)- podpora AVRCP: ovládání přehrávání tlačítkem na sluchátkách (play/pause/vpřed/zpět; nutná podpora telefonu)- regulace hlasitosti na sluchátkách- integrovaný akumulátor, až 7 hodin přehrávání nebo hovoru- nastavitelný hlavový oblouk, polstrované náušníky- skládací konstrukce, ideální na cesty- nabíjecí micro USB kabel v balení (0,6 m)Technické parametry:- připojení: Bluetooth 3.0 +EDR- přenos signálu: A2DP (Bluetooth stereo audio)- podporované profily: AVRCP/HFP/HSP- Bluetooth třída: Class 2- napájení: integrovaný… (fonetip.cz)

Sony MDR-EX15APB sluchátka s mikrofonem, Black

Sony MDR-EX15APB sluchátka s mikrofonem, Black

Uzavřená sluchátka do uší,9mm jednotka ovladače, frekvenční rozsah 8 až 22000 Hz. Handsfree kabel s mikrofonem pro Android telefony. Barva černá.   (mrakyhracek.cz)

GPS sledovací zařízení do auta s mikrofonem

GPS sledovací zařízení do auta s mikrofonem

Špičkové sledovací zařízení do auta s online přenosem do mapy a možností připojení na autobaterii. (spyobchod.cz)

Auna Silver Star CD-FM, rádio s CD, 2x 20 W max., štěrbinový CD…

Auna Silver Star CD-FM, rádio s CD, 2x 20 W max., štěrbinový CD přehrávač, FM, BT, ALU, hnědý

CD přehrávač Auna Silver Star CD-FM je multifunkční přehrávací zařízení. Kromě funkce CD přehrávače nabízí možnost chytat FM rádio . Kromě bezdrátového připojení ze smartphonu, tabletu nebo PC přes bluetooth se mohou připojit externí mediální přehrávače přes AUX vstup. Štěrbinový CD přehrávač přehrává nejběžnější formáty CD, zatímco USB port přehrává MP3 soubory. Samozřejmě je k dispozici i konektor pro připojení sluchátek, abyste mohli kdykoli poslouchat svou oblíbenou hudbu, aniž byste rušili ostatní. Elegantní design SolidSteel s čelním panelem z kartáčovaného hliníku a s konstrukcí v dřevěném vzhledu upoutá pozornost v každém obytném prostředí. Informace, jako je čas, titul nebo interpret, se zobrazují na displeji spolehlivě a jasně, takže už nic nezmeškáte. Ovládání probíhá… (electronic-star.cz)

Auna Silver Star CD-FM, rádio s CD, 2x 20 W max., štěrbinový CD…

Auna Silver Star CD-FM, rádio s CD, 2x 20 W max., štěrbinový CD přehrávač, FM, BT, ALU, bílý

CD přehrávač Auna Silver Star CD-FM je multifunkční přehrávací zařízení. Kromě funkce CD přehrávače nabízí možnost chytat FM rádio . Kromě bezdrátového připojení ze smartphonu, tabletu nebo PC přes bluetooth se mohou připojit externí mediální přehrávače přes AUX vstup. Štěrbinový CD přehrávač přehrává nejběžnější formáty CD, zatímco USB port přehrává MP3 soubory. Samozřejmě je k dispozici i konektor pro připojení sluchátek, abyste mohli kdykoli poslouchat svou oblíbenou hudbu, aniž byste rušili ostatní. Elegantní design SolidSteel s čelním panelem z kartáčovaného hliníku a s bílou konstrukcí upoutá pozornost v každém obytném prostředí. Informace, jako je čas, titul nebo interpret, se zobrazují na displeji spolehlivě a jasně, takže už nic nezmeškáte. Ovládání probíhá přímo na CD… (electronic-star.cz)

M.tk bluetooth sluchátka k3405 s fm rádiem, black

M.tk bluetooth sluchátka k3405 s fm rádiem, black

Bezdrátové připojení Bluetooth, ovládání pomocí tlačítek, funkce Handsfree, FM Rádio, slot na paměťovou kartu, kabel AUX-in 1,2m, rozsah frekvence 2.402GHz-2.480GHz, baterie: Lithium-ion 3000mAh, poslech hudby při plném nabití: 5 hod.Obsah balení1x BT FM sluchátka M.TK K3405, 1x Napájecí kabel, 1x AUX-in kabel, 1x CZ uživatelský manuál (fonetip.cz)

Headset s mikrofonem s husím krkem alan ma 35l

Headset s mikrofonem s husím krkem alan ma 35l

Nastavitelný headset přes hlavu s mikrofonem ve tvaru husího krku a PTT s klipsovým upevněním.Technické parametryHodnotaVhodný proSada vysílaček Midland G5XT PMR · Vysílačka PMR Midland G6 Duo s kufrem · Vysílačka PMR Midland M24 Plus · Vysílačka PMR Midland M48 Plus · Vysílačks PMR Midland M99 Plus · Vysílačka PMR Albrecht G7 sada pro autoškoly · Kufr s vysílačkami PMR Midland G7XTR Duo · Kufr s vysílačkami PMR/LPD Midland G7XTR · Vysílačka PMR Albrecht G7 MAG · Vysílačka PMR Albrecht G7-XTR · Vysílačka Midland G8 solo Intercom integrální přilba · Vysílačka Midland G8 solo Intercom jet přilba · Vysílačka PMR Midland G8 · Vysílačka PMR Midland G8 4ks kufr · Profesionální sada PMR vysílaček Midland G8 · Profesionální vysílačky PMR Midland G9 s kufrem · Profesionální sada PMR vysílaček… (fonetip.cz)

Hasičské auto 43 cm s mikrofonem, česká verze

Hasičské auto 43 cm s mikrofonem, česká verze

Hasičské auto 43 cm s mikrofonem, na setrvačník, se světelnými a zvukovými efekty, s manuální vodní stříkačkou a pohyblivými díly. Který kluk by netoužil stát se alespoň na chvíli hasičem hrdinou a zachránit dům před požárem.Parametry:Funkční mikrofon Délka je 43 cmNapájení - 3×1,5V AA (jsou součástí balení).Hračka je vhodná pro děti od 4 let (fonetip.cz)

Thomson sluchátka s mikrofonem ear5205 flex, silikonové špunty,…

Thomson sluchátka s mikrofonem ear5205 flex, silikonové špunty,…

- špuntová sluchátka s mikrofonem na kabelu a klipem za ucho, ideální pro běh i jiné sporty- flexibilní klip se přizpůsobí tvaru ucha a zajišťuje jistou polohu sluchátek při všech aktivitách- silikonové špunty přesně pasují do ucha a potlačují okolní hluk- funkce pro ovládání hovoru (příjem/ukončení hovoru; nutná podpora telefonu)- funkce pro ovládání hudby (play/pause/vpřed/zpět; nutná podpora telefonu)- pozlacený konektor jack 3,5 mm 4pól.- výměnné špunty ve třech velikostech- klip pro přichycení kabelu s mikrofonem- reflexní svinovací páska jako bezpečnostní doplňek při pohybu za snížené viditelnostiTechnické parametry:- průměr reproduktoru: 9 mm- impedance: 16 ohmů- citlivost: 92 dB +/- 3 dB- citlivost mikrofonu: -38 dB- konektor: jack 3,5 mm 4pól., pozlacený- délka kabelu: 1,5 m-… (fonetip.cz)

Sluchátka do uší s mikrofonem yenkee yhp 305pk

Sluchátka do uší s mikrofonem yenkee yhp 305pk

Sluchátka do uší s mikrofonem YENKEE YHP 305PK Sluchátka s mikrofonemExtrémně pohodlnéPerfektní zvukový zážitekVelmi lehká kovová mušleUžijete si nejen dokonale vyváženého zvuku hudby, ale budete takové moci volat či přijímat telefonní hovory. Vše je ovládáno uživatelsky přívětivým multifunkčním ovladačem na kabelu navrženého pro každodenní zacházení. Prvotřídní materiál v kombinaci s ergonomickým designem zajišťují perfektní zvukové zážitky a pohodlné používání i při chůzi, běhu nebo cvičení.Materiál mušle: slitina kovu a hliníkuFrekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHzTyp měniče: měděný kroužekPrůměr reproduktoru: 14,2 mmMembrána reproduktoru: PTDImpedance reproduktoru: 32Jmenovitý vstup: 1 mWMax. výkon: 1,9 mWTHD: 20 Hz - 5 000 Hz 5%Citlivost: 119 dB ± 3 dBTyp mikrofonu: všesměrovýCitlivost… (fonetip.cz)

Sluchátka do uší s mikrofonem yenkee yhp 205ce

Sluchátka do uší s mikrofonem yenkee yhp 205ce

Sluchátka do uší s mikrofonem YENKEE YHP 205CE High Resolution sluchátka do uší s mikrofonemErgonomický design do ušíTitanová membrána reproduktoruVšesměrový mikrofonHigh Resolution sluchátka do uší jsou nejlepším řešením pro přehrávání digitální hudby z přenosných a chytrých zařízení. Odolný, stylový a uživatelsky přívětivý multifunkční ovladač na kabelu je navržen a otestován pro každodenní používání bez omezení. Prvotřídní materiály v kombinaci s ergonomickým designem zajišťují perfektní zvukové zážitky a pohodlné používání i při chůzi, běhu nebo cvičení. Díky citlivému všesměrovému kondenzátorovému mikrofonu budou všechny vaše hovory dobře slyšitelné a jasně srozumitelné za jakýchkoli podmínek.Materiál skeletu: Hliníková slitina a PCFrekvenční odezva: 20 Hz–20 kHzTyp měniče:… (fonetip.cz)

Sluchátka do uší s mikrofonem yenkee yhp 305bk

Sluchátka do uší s mikrofonem yenkee yhp 305bk

Sluchátka do uší s mikrofonem YENKEE YHP 305BK Sluchátka s mikrofonemExtrémně pohodlnéPerfektní zvukový zážitekVelmi lehká kovová mušleUžijete si nejen dokonale vyváženého zvuku hudby, ale budete takové moci volat či přijímat telefonní hovory. Vše je ovládáno uživatelsky přívětivým multifunkčním ovladačem na kabelu navrženého pro každodenní zacházení. Prvotřídní materiál v kombinaci s ergonomickým designem zajišťují perfektní zvukové zážitky a pohodlné používání i při chůzi, běhu nebo cvičení.Materiál mušle: slitina kovu a hliníkuFrekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHzTyp měniče: měděný kroužekPrůměr reproduktoru: 14,2 mmMembrána reproduktoru: PTDImpedance reproduktoru: 32Jmenovitý vstup: 1 mWMax. výkon: 1,9 mWTHD: 20 Hz - 5 000 Hz 5%Citlivost: 119 dB ± 3 dBTyp mikrofonu: všesměrovýCitlivost… (fonetip.cz)

Sluchátka herní s mikrofonem connect it biohazard modré

Sluchátka herní s mikrofonem connect it biohazard modré

Sluchátka herní s mikrofonem CONNECT IT BIOHAZARD modré CONNECT IT BIOHAZARD herní sluchátka s mikrofonem Specifikace sluchátek:Potlačení hluku: pasivníVelikost měničů: 40 mmTyp měničů: elektrodynamickéZkreslení: (fonetip.cz)

Sluchátka do uší s mikrofonem yenkee yhp 305gd

Sluchátka do uší s mikrofonem yenkee yhp 305gd

Sluchátka do uší s mikrofonem YENKEE YHP 305GD Sluchátka s mikrofonemExtrémně pohodlnéPerfektní zvukový zážitekVelmi lehká kovová mušleUžijete si nejen dokonale vyváženého zvuku hudby, ale budete takové moci volat či přijímat telefonní hovory. Vše je ovládáno uživatelsky přívětivým multifunkčním ovladačem na kabelu navrženého pro každodenní zacházení. Prvotřídní materiál v kombinaci s ergonomickým designem zajišťují perfektní zvukové zážitky a pohodlné používání i při chůzi, běhu nebo cvičení.Materiál mušle: slitina kovu a hliníkuFrekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHzTyp měniče: měděný kroužekPrůměr reproduktoru: 14,2 mmMembrána reproduktoru: PTDImpedance reproduktoru: 32Jmenovitý vstup: 1 mWMax. výkon: 1,9 mWTHD: 20 Hz - 5 000 Hz 5%Citlivost: 119 dB ± 3 dBTyp mikrofonu: všesměrovýCitlivost… (fonetip.cz)

Sluchátka přes hlavu canyon cnd-sghs1 s mikrofonem

Sluchátka přes hlavu canyon cnd-sghs1 s mikrofonem

Sluchátka přes hlavu CANYON CND-SGHS1 s mikrofonem Základní herní headset CANYON CND-SGHS1 v lehkém a pevném černo-oranžovém provedení je určen jak pro začínající hráče, tak pro ty, kteří hledají stylové PC příslušenství. 40 mm měniče se vyznačují frekvenčním rozsahem 20-20 000 Hz, citlivostí 100 ± 3 dB a impedancí 32 ohm, díky čemuž vám zprostředkují křišťálově čistý zvuk. Nastavitelný mikrofon umožní přesný a precizní přenos zvuku. Headset k zařízením připojíte pomocí 2 m kabelu s 2 x 3,5 mm audio konektorem.Vlastnosti:- Pevné a lehké provedení ve stylovém designu- Černá barva pláště s oranžovými prvky- Nastavitelná čelenka s měkkými náušníky pro pohodlné nošení- 40 mm měniče zaručující špičkovou kvalitu zvuku- Impedance: 32 ohm ± 15%- Citlivost: 100 ± 3 dB- Frekvence: 20-20 000 Hz-… (fonetip.cz)

Sluchátka do uší nedis hpwd1020bk black s mikrofonem

Sluchátka do uší nedis hpwd1020bk black s mikrofonem

Sluchátka do uší NEDIS HPWD1020BK BLACK s mikrofonem Poslouchejte svou oblíbenou hudbu a telefonujte handsfree. Tento Nedis headset do uší s vestavěným mikrofonem přináší vynikající kvalitu zvuku. Díky plochým kabelům, které zabraňují zamotání a praktickému pouzdru pro uložení, je tento headset do uší dokonalým příslušenstvím na cesty.Vlastnosti:- Křišťálově čistý zvuk- Vestavěný mikrofon- Plochý kabel, který zabraňuje zamotání kabelů- 3 různé velikosti, které se hodí do každého ucha- Pohodlné pouzdro- Délka kabelu: 1.2 m- Konektor: 3.5 mm- Barva: Černá- Materiál: Plast- Impedance: 16 Ohm- Kmitočtová odezva: 20 Hz...20 kHz (±3 dB)- Citlivost: 92 dBObsah balení:- 1x Headset do uší- 1x Úložné pouzdro- 3x Ušní koncovky (fonetip.cz)

Sluchátka do uší s mikrofonem yenkee yhp 305we

Sluchátka do uší s mikrofonem yenkee yhp 305we

Sluchátka do uší s mikrofonem YENKEE YHP 305WE Sluchátka s mikrofonemExtrémně pohodlnéPerfektní zvukový zážitekVelmi lehká kovová mušleUžijete si nejen dokonale vyváženého zvuku hudby, ale budete takové moci volat či přijímat telefonní hovory. Vše je ovládáno uživatelsky přívětivým multifunkčním ovladačem na kabelu navrženého pro každodenní zacházení. Prvotřídní materiál v kombinaci s ergonomickým designem zajišťují perfektní zvukové zážitky a pohodlné používání i při chůzi, běhu nebo cvičení.Materiál mušle: slitina kovu a hliníkuFrekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHzTyp měniče: měděný kroužekPrůměr reproduktoru: 14,2 mmMembrána reproduktoru: PTDImpedance reproduktoru: 32Jmenovitý vstup: 1 mWMax. výkon: 1,9 mWTHD: 20 Hz - 5 000 Hz 5%Citlivost: 119 dB ± 3 dBTyp mikrofonu: všesměrovýCitlivost… (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít