Dětská koloběžka nafukovací kola

Našli jsme pro tebe Dětská koloběžka nafukovací kola. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Dětská koloběžka nafukovací kola

Koloběžka skládací, nafukovací kola (zlatá), průměr kol 205mm

Koloběžka skládací, nafukovací kola (zlatá), průměr kol 205mm

Koloběžka skládací, nafukovací kola (zlatá), průměr kol 205mm Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Six Degrees ve zlatém provedení. Koloběžka je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Výškově nastavitelná řídítka 76,5-100,5 cm jsou extra široká ve stylu MBX s rukojeťmi TPR. Rychloupínací svorka na T-rámu pro pevné uchycení řídítek. XL stupátko s vyztuženými hranami a rozměrem 575 x 150 mm. PP jádro s nylonem. Extra silná třecí brzda s protiskluzovým povrchem. Přední a zadní kolo s blatníkem. Nafukovací kola 205 mm se standartním ventilkem a profilem. Ložiska ABEC 7. Bezpečnostní odrazky vpředu i vzadu. Stojánek. Parametry: Maximální nosnost: 100 kg Rozměry rozložené koloběžky: 100,5 x 34,5 x 93,5 cm Rozměry složené koloběžky: 82 x 15 x 34 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Koloběžka SPOKEY DROPS s nafukovacími koly 12" šedá

Koloběžka SPOKEY DROPS s nafukovacími koly 12" šedá

Koloběžka SPOKEY DROPS s nafukovacími koly 12" šedá (tipa.eu)

Funbee dětská koloběžka se třemi led koly

Funbee dětská koloběžka se třemi led koly

Dětská koloběžka se třemi koly, které mají vestavěné led světla. (mall.cz)

Funbee dětská koloběžka se třemi koly, červeno-bílá

Funbee dětská koloběžka se třemi koly, červeno-bílá

Dětská koloběžka se třemi koly, které mají vestavěné led světla. (mall.cz)

Darpeje dětská koloběžka Funbee, 2 kola, hliníková, 6 - 12 let

Darpeje dětská koloběžka Funbee, 2 kola, hliníková, 6 - 12 let

Skládací 2-kolečková koloběžka, tvarovaná PU kola, ABEC standardizované dětské ložisko EN71. (mall.cz)

Spokey TUNK Koloběžka, nafukovací kolečka 200 mm

Spokey TUNK Koloběžka, nafukovací kolečka 200 mm

Koloběžka disponuje nožní brzdou a nastavitelnou výškou řidítek. Součástí jsou ložiska ABEC 7 a praktická protiskluzová deska. Spokey TUNK Koloběžka, nafukovací kolečka 200 mm je ideální pro rekreační jízdu ve městě i v terénu. (mall.cz)

Rudl g21 250 kg nafukovací kola

Rudl g21 250 kg nafukovací kola

Rudl G21 250 kg nafukovací kola Značkový Rudl G21 s nosností 250 kg a s nafukovacími koly je ideální k běžné manipulaci s materiálem, např. při stěhování, na zahradě, ale i všude jinde, kde potřebujete přemísťovat větší předměty. Rudlík má protiskluzovou rukojeť s úchyty a nafukovací bantamová kolečka, která vám usnadní manévrování s vozíkem po nerovném terénu. Rudly G21 se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a dlouhou životností. Vlastnosti:- Maximální nosnost: 250 kg - Ložiska: Válečková- Svařovaný rámRozměry: - Výška: 120 cm- Šířka (včetně kol): 55 cm- Šířka plošiny: 35 cm- Hloubka plošiny: 15 cm - Hmotnost: 10 kg (fonetip.cz)

Rudl G21 250 kg nafukovací kola

Rudl G21 250 kg nafukovací kola

Rudl G21 250 kg nafukovací kola (tipa.eu)

Max vozík zahradní skládací 300Kg nafukovací kola

Max vozík zahradní skládací 300Kg nafukovací kola

Max vozík zahradní skládací 300Kg nafukovací kola (Max vozík zahradní skládací 300Kg nafukovací kola) (mall.cz)

Erba Plošinový vozík 300 kg nafukovací kola

Erba Plošinový vozík 300 kg nafukovací kola

Plošinový vozík 300 kg nafukovací kola ERBA ER-03118. (mall.cz)

G21 27605 Rudl multifunkční, 250kg nafukovací kola

G21 27605 Rudl multifunkční, 250kg nafukovací kola

Značkový multifunkční Rudl G21 s maximální nosností 250 kg a s nafukovacími koly je univerzální vozík, který vám bude nápomocný při přepravě materiálu po různém povrchu, např. po chodníku, trávě, nezpevněných plochách, skladech, výrobních halách, atd. Rudlík je možné přestavět a získat tím rudl s dlouhou rukojetí, který slouží pro přepravu rozměrnějších nákladů a usnadní vám tak každodenní manipulaci s materiálem. Jeho koupí získáte dva rudly v jednom. Pokud máte malé prostory a nechcete si pořizovat velký rudl, ale zároveň potřebujete čas od času přemísťovat i rozměrnější věci, je pro vás tento multifunkční Rudl G21 správnou volbou. Rudly G21 se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a dlouhou životností. Parametry:Maximální nosnost: 250 kgLožiska: válečkováSvařovaný rámRozměry: Velký… (kokiskashop.cz)

G21 zelený rudl - 280 kg, nafukovací kola

G21 zelený rudl - 280 kg, nafukovací kola

Stavební, dílenský, zahradní nebo stěhovací rudl G21 Profi má oproti ostatním rudlíkům ve své třídě širší konstrukci s vnitřními výztuhami. Je proto mnohem bytelnější a spolehlivě uveze i opravdu těžký náklad. Při jízdě s ním se budete cítit komfortně a přirozeně. Břemena, u jejichž převážení byste se s běžným rudlem hodně namáhali, teď přesunete mnohem snadněji. Ohledy na robustní rudl G21 Profi brát skutečně nemusíte, je to silák a hodně vydrží. Oproti ostatním rudlíkům má rudl G21 Profi větší a atypicky tvarovanou nákladovou plošinu. Její rozměr je 50 x 30 cm, ve špičce 32,5 cm a v praxi to znamená, že na ni pohodlně naložíte i skutečně objemné předměty. Stěhování, přesouvání balíků a objemných zásilek nebo třeba sudů s pivem bude díky výborně řešenému rudlu G21 Profi snadné.… (kokiskashop.cz)

Rudl G21 multifunkční, 250 kg, nafukovací kola

Rudl G21 multifunkční, 250 kg, nafukovací kola

Značkový multifunkční Rudl G21 s maximální nosností 250 kg a s nafukovacími koly je univerzální vozík, který vám bude nápomocný při přepravě materiálu po různém povrchu, např. po chodníku, trávě, nezpevněných plochách, skladech, výrobních halách, atd. Rudlík je možné přestavět a získat tím rudl s dlouhou rukojetí, který slouží pro přepravu rozměrnějších nákladů a usnadní vám tak každodenní manipulaci s materiálem. Jeho koupí získáte dva rudly v jednom. Pokud máte malé prostory a nechcete si pořizovat velký rudl, ale zároveň potřebujete čas od času přemísťovat i rozměrnější věci, je pro vás tento multifunkční Rudl G21 správnou volbou. Rudly G21 se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a dlouhou životností. Specifikace: Maximální nosnost: 250 kg Ložiska: válečková Svařovaný rám Rozměry:… (patro.cz)

Rudl G21 PROFI 280 kg nafukovací kola

Rudl G21 PROFI 280 kg nafukovací kola

Rudl G21 PROFI 280 kg nafukovací kola (tipa.eu)

Koloběžka s pumpovanými koly MH09

Koloběžka s pumpovanými koly MH09

Koloběžka MH09 je ideálním prostředkem pro zdolávání městských uliček. Model MH09 je koloběžka se sportovním charakterem. Díky nosnosti 100 kg si ji může užívat celá rodina. Rám je vyroben z kvalitní oceli, na ráfky jsou obuty pneumatiky s duší a pro maximální bezpečnost je koloběžka vybavena ocelovými brzdami typu "V-brake". Tyto vlastnosti koloběžku přímo předurčují k použití na asfaltu, dlažbě, ale i na štěrku a nezpevněných stezkách. Integrovaný stojánek pak usnadňuje parkování koloběžky a velké přední kolo zlepšuje ovladatelnost a prostupnost terénem. Parametry: Rám: ocel Přední kolo: hliníkový ráfek, 16" nafukovací pneumatika Zadní kolo: hliníkový ráfek, 12" nafukovací pneumatika Stojan: ANO Skládací: NE Ruční brzda vpředu a vzadu Rozsah nastavení výšky řidítek: minimální výška: 78… (efitness.cz)

Koloběžka s pumpovanými koly MH09

Koloběžka s pumpovanými koly MH09

Koloběžka MH09 je ideálním prostředkem pro zdolávání městských uliček. Model MH09 je koloběžka se sportovním charakterem. Díky nosnosti 100 kg si ji může užívat celá rodina. Rám je vyroben z kvalitní oceli, na ráfky jsou obuty pneumatiky s duší a pro maximální bezpečnost je koloběžka vybavena ocelovými brzdami typu "V-brake". Tyto vlastnosti koloběžku přímo předurčují k použití na asfaltu, dlažbě, ale i na štěrku a nezpevněných stezkách. Integrovaný stojánek pak usnadňuje parkování koloběžky a velké přední kolo zlepšuje ovladatelnost a prostupnost terénem. Parametry: Rám: ocel Přední kolo: hliníkový ráfek, 16" nafukovací pneumatika Zadní kolo: hliníkový ráfek, 12" nafukovací pneumatika Stojan: ANO Skládací: NE Ruční brzda vpředu a vzadu Rozsah nastavení výšky řidítek: minimální výška: 78… (fitvyziva.cz)

Koloběžka s pumpovanými koly MH13

Koloběžka s pumpovanými koly MH13

Koloběžka MH13 je ideálním prostředkem pro zdolávání městských uliček. Model MH13 je koloběžka se sportovním charakterem. Díky nosnosti 100 kg si ji může užívat celá rodina. Rám je vyroben z kvalitní oceli, na ráfky jsou obuty pneumatiky s duší a pro maximální bezpečnost je koloběžka vybavena ocelovými brzdami typu "V-brake". Tyto vlastnosti koloběžku přímo předurčují k použití na asfaltu, dlažbě, ale i na štěrku a nezpevněných stezkách. Integrovaný stojánek pak usnadňuje parkování koloběžky a velké přední kolo zlepšuje ovladatelnost a prostupnost terénem. Parametry: Rám: ocel Přední kolo: hliníkový ráfek, 16" nafukovací pneumatika Zadní kolo: hliníkový ráfek, 12" nafukovací pneumatika Stojan: ANO Skládací: NE Ruční brzda vpředu a vzadu Rozsah nastavení výšky řidítek: minimální výška: 87… (fitvyziva.cz)

Koloběžka s pumpovanými koly MH14

Koloběžka s pumpovanými koly MH14

Koloběžka MH14 je ideálním prostředkem pro zdolávání městských uliček. Model MH14 je koloběžka se sportovním charakterem. Díky nosnosti 100 kg si ji může užívat celá rodina. Rám je vyroben z kvalitní oceli, na ráfky jsou obuty pneumatiky s duší a pro maximální bezpečnost je koloběžka vybavena ocelovými brzdami typu "V-brake". Tyto vlastnosti koloběžku přímo předurčují k použití na asfaltu, dlažbě, ale i na štěrku a nezpevněných stezkách. Integrovaný stojánek pak usnadňuje parkování koloběžky a velké přední kolo zlepšuje ovladatelnost a prostupnost terénem. Parametry: Rám: ocel Přední kolo: hliníkový ráfek, 20" nafukovací pneumatika Zadní kolo: hliníkový ráfek, 16" nafukovací pneumatika Stojan: ANO Skládací: NE Ruční brzda vpředu a vzadu Rozsah nastavení výšky řidítek: minimální výška: 93… (efitness.cz)

Rudl G21 Profi, 280 kg, nafukovací kola, zelený

Rudl G21 Profi, 280 kg, nafukovací kola, zelený

Rudl G21 Profi s nosností 280 kg pro profesionální i hobby využití se speciálně řešenou vyztuženou konstrukcí přepraví i břemena s velkým objemem a hmotností až 280 kg. Čím vyniká nad ostatními? Lepší konstrukce a bytelné provedení Stavební, dílenský, zahradní nebo stěhovací rudl G21 Profi má oproti ostatním rudlíkům ve své třídě širší konstrukci s vnitřními výztuhami. Je proto mnohem bytelnější a spolehlivě uveze i opravdu těžký náklad. Při jízdě s ním se budete cítit komfortně a přirozeně. Břemena, u jejichž převážení byste se s běžným rudlem hodně namáhali, teď přesunete mnohem snadněji. Ohledy na robustní rudl G21 Profi brát skutečně nemusíte, je to silák a hodně vydrží. Větší nákladová plocha Oproti ostatním rudlíkům má rudl G21 Profi větší a atypicky tvarovanou nákladovou plošinu.… (patro.cz)

J.A.D. TOOLS Rudl standardní, nafukovací kola 260 mm

J.A.D. TOOLS Rudl standardní, nafukovací kola 260 mm

Klasický rudl s pevnou a odolnou konstrukcí zajišťuje nosnost až 250 kg. (mall.cz)

Rudl G21 Profi, 300 kg, nafukovací kola, žlutý

Rudl G21 Profi, 300 kg, nafukovací kola, žlutý

Značkový rudl G21 s nosností 300 kg je ideální k běžné manipulaci s materiálem, ať už půjde o stěhování doma, na zahradě i všude jinde, kde potřebujete přemístit větší a těžší předměty. Lepší konstrukce a bytelné provedení Stavební, dílenský, zahradní nebo stěhovací rudl G21 Profi 300 kg má oproti ostatním rudlíkům ve své třídě masivnější konstrukci s příčnými výztuhami. Je proto mnohem bytelnější a spolehlivě uveze i opravdu těžký náklad. Při jízdě s ním se budete cítit komfortně a přirozeně. Břemena, u jejichž převážení byste se s běžným rudlem hodně namáhali, teď přesunete mnohem snadněji. Ohledy na robustní rudl G21 Profi 300 kg brát skutečně nemusíte. Je to silák, který hodně vydrží. Lepší ochrana nákladu Díky přidaným ochranným prvkům, které chrání konstrukci rudlu před poškozením a… (patro.cz)

J.A.D. TOOLS Rudl pro kruhové nádoby, nafukovací kola 260mm

J.A.D. TOOLS Rudl pro kruhové nádoby, nafukovací kola 260mm

Rudl pro kruhové nádoby. Pevná a odolná konstrukce zajišťuje nosnost až 250 kg. (mall.cz)

Cars 3 - koloběžka se 3 koly

Cars 3 - koloběžka se 3 koly

Kovová koloběžka s plastovými doplňky a motivem Cars nadchne každého malého sportovce! Díky jízdě na této koloběžce se děti naučí držet rovnováhu, zlepší svou motoriku a budou se přirozeně a aktivně hýbat. Koloběžka má nášlapnou plochu s potiskem, 3 kolečka pro lepší stabilitu a výškově nastavitelná řídítka (63 - 68 cm). Věk: 2,5+. Nosnost: max 20 kg. Hmostnost: 2,218 kg. Rozměry: 55 x 32 x 65 cm. Rozměry balení: 33 x 44,5 x 14,5 cm (fonetip.cz)

Brother Mistral 6393 Koloběžka kola 12

Brother Mistral 6393 Koloběžka kola 12

Koloběžka Brother Mistra. Pro juniory s odlehčeným rámem. Vhodná pro děti od 5 let. Technické údaje: nosnost: 75 kg vhodná pro děti od 5 let, rám: Hi-tech ocel pneumatiky: 12" ráfky: ocelové stupátko: 32 cm ( protismykovou úpravou ) brzda: zadní 1× „V" . rozměry: d x š x v = 120 x 51 x 76 cm hmotnost: 6,5 kg výška řidítek je nastavitalená: 80 - 90 cm od země. Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. Obsah balení: 1 x Koloběžka (kokiskashop.cz)

Koloběžka skládací (černá/oranžová), průměr kol 200mm

Koloběžka skládací (černá/oranžová), průměr kol 200mm

Koloběžka je stále více oblíbeným „prostředkem“, na kterém zákazníci jezdí do práce, děti do školy, na výlety nebo dokonce i na závody. Koloběžka má výškově nastavitelná řídítka od 76 – 101 centimetrů. Zadní i přední kola jsou vybavena blatníky. Jednoduchý skládací mechanizmus. Koloběžka má také bezpečnostní reflexní prvky.Koloběžka zapojuje většinu svalů, formuje celou postavu a je skvělým pomocníkem při hubnutí. Parametry:materiál: hliníkrozměry balení: 80 x 29 x 12 cm Vhodné pro děti od 6 let. (fonetip.cz)

Brother Mistral 6393 Koloběžka kola 12" - zelená

Brother Mistral 6393 Koloběžka kola 12" - zelená

Koloběžka Brother Mistra. Pro juniory s odlehčeným rámem. Vhodná pro děti od 5 let.   Technické údaje: nosnost: 75 kg vhodná pro děti od 5 let, rám: Hi-tech ocel pneumatiky: 12" ráfky: ocelové stupátko: 32 cm ( protismykovou úpravou ) brzda: zadní 1× „V" . rozměry: d x š x v = 120 x 51 x 76 cm hmotnost: 6,5 kg výška řidítek je nastavitalená: 80 - 90 cm od země. Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. Obsah balení: 1 x Koloběžka (dilego.cz)

Koloběžka skládací (fialová), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací (fialová), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací (fialová), průměr kol 205 mm Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Six Degrees ve fialovém provedení. Koloběžka je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Výškově nastavitelná řídítka 77-102 cm jsou extra široká ve stylu MBX s rukojeťmi TPR. Rychloupínací svorka na T-rámu pro pevné uchycení řídítek. XL stupátko s vyztuženými hranami a rozměrem 575 x 150 mm. Extra silná třecí brzda s protiskluzovým povrchem. Přední a zadní kolo s blatníkem. Litá kola PU 205 mm, 82 A s dvojitými ráfky. Ložiska ABEC 7. Bezpečnostní odrazky vpředu i vzadu. Stojánek. Parametry: Maximální nosnost: 100 kg Rozměr rozložené koloběžky: 102 x 34,5 x 93,5 cm Rozměr složené koloběžky: 82 x 15 x 34 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Koloběžka skládací (zelená), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací (zelená), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací (zelená), průměr kol 205 mm Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Six Degrees v zeleném provedení. Koloběžka je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Výškově nastavitelná řídítka 77-102 cm jsou extra široká ve stylu MBX s rukojeťmi TPR. Rychloupínací svorka na T-rámu pro pevné uchycení řídítek. XL stupátko s vyztuženými hranami a rozměrem 575 x 150 mm. Extra silná třecí brzda s protiskluzovým povrchem. Přední a zadní kolo s blatníkem. Litá kola PU 205 mm, 82 A s dvojitými ráfky. Ložiska ABEC 7. Bezpečnostní odrazky vpředu i vzadu. Stojánek. Parametry: Maximální nosnost: 100 kg Rozměry rozložené koloběžky: 102 x 34,5 x 93,5 cm Rozměry složené koloběžky: 82 x 15 x 34 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Authentic Koloběžka No Rules, kola 180 mm růžová/bíláParametry:Materiál: hliník.Litá kola : 180 mm, 82 A ( tvrdost).Ložiska: Abec 7.Široká deska: 565×150 mm.Zadní a přední kolo s blatníkem.Extra silná třecí brzda.Ramenní popruh pro snadný transport.Stojánek.Řídítka nastavitelná 76 – 101 cm.Max. nosnost 100 kg.Rozměry rozložené: 101×34,5×91,5 cm.Rozměry složené koloběžky: 80×15×32 cm.Záměrem společnosti Authentic je zábava a bezpečný i když akční sport. (fonetip.cz)

Koloběžka skládací st (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka skládací st (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka je stále více oblíbeným „prostředkem“, na kterém zákazníci jezdí do práce, do školy, na výlety nebo dokonce i na závody. Koloběžka má velké stupátko s vyztuženým okrajem, protiskluzovou úpravu, zadní  kolo je vybaveno blatníkem . Koloběžka má výškově nastavitelná řídítka od 63 – 83 centimetrů.Koloběžka zapojuje většinu svalů, formuje celou postavu a je skvělým pomocníkem při hubnutí. Parametry:materiál: hliníkrozměry: 71,5 x 34,5 x 83 cmnosnost: maximálně 100 kg Vhodné pro děti od 6 let. (fonetip.cz)

Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Authentic Koloběžka No Rules, kola 180 mm růžová/bílá Parametry: Materiál: hliník. Litá kola : 180 mm, 82 A ( tvrdost). Ložiska: Abec 7. Široká deska: 565×150 mm. Zadní a přední kolo s blatníkem. Extra silná třecí brzda. Ramenní popruh pro snadný transport. Stojánek. Řídítka nastavitelná 76 – 101 cm. Max. nosnost 100 kg. Rozměry rozložené: 101×34,5×91,5 cm. Rozměry složené koloběžky: 80×15×32 cm. Záměrem společnosti Authentic je zábava a bezpečný i když akční sport. (mrakyhracek.cz)

Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka je stále více oblíbeným „prostředkem“, na kterém zákazníci jezdí do práce, do školy, na výlety nebo dokonce i na závody. Koloběžka má velké stupátko s vyztuženým okrajem, protiskluzovou úpravu, zadní  kolo je vybaveno blatníkem . Koloběžka má výškově nastavitelná řídítka od 63 – 83 centimetrů. Koloběžka zapojuje většinu svalů, formuje celou postavu a je skvělým pomocníkem při hubnutí.   Parametry: materiál: hliník rozměry: 71,5 x 34,5 x 83 cm nosnost: maximálně 100 kg   Vhodné pro děti od 6 let. (mrakyhracek.cz)

Authentic Koloběžka skládací, kola 205 mm černá/modrá

Authentic Koloběžka skládací, kola 205 mm černá/modrá

Vysoce kvalitní skládací koloběžka Authentic Sport se zesílenou přední vidlicí. Široká deska s protiskluzovou úpravou a extra silná třecí brzda. Nosnost koloběžky je až 100kg. (mall.cz)

Nils Extreme koloběžka s pumpovanými koly WH222, krémová

Nils Extreme koloběžka s pumpovanými koly WH222, krémová

Koloběžka NILS Extreme je osazena 20" a 16" koly s pumpovanými pneumatikami, které zajišťují pohodlnou jízdu městem. Přední a zadní kovová brzda, blatníky, integorvaný stojánek a nosnost 120 kg. (mall.cz)

Nils Extreme koloběžka s pumpovanými koly WH222, mentolová

Nils Extreme koloběžka s pumpovanými koly WH222, mentolová

Koloběžka NILS Extreme je osazena 20" a 16" koly s pumpovanými pneumatikami, které zajišťují pohodlnou jízdu městem. Přední a zadní kovová brzda, blatníky, integorvaný stojánek a nosnost 120 kg. (mall.cz)

Goleto Koloběžka s velkými koly 16"/12" růžová

Goleto Koloběžka s velkými koly 16"/12" růžová

Koloběžka s velkými koly 16/12, růžová Kvalitní dětská koloběžka s velkými nafukovacími koly má velký a extrémně stabilní kovový rám s výkonným ruční brzdami. Je vybavena stojanem pro bezpečné stání a řídítka jsou výškově nastavitelná. Koloběžka je díky velkým kolům určena pro rychlou jízdu na rovném povrchu, případně i jízdu v mírném terénu. Vybavena ruční brzdou (vpředu i vzadu) pro větší bezpečnost Zvláště silné pneumatiky z lehkých slitin (16"/12") Robusní a stabilní kovové ráfky Kuličková ložiska Nastavitelná výška řídítek od 80 - 90 cm Rukojeti s EVA polstrováním Kovový stojan Technické parametry: Nafukovací kola: přední 16", zadní 12" Rozměry: 125 x 58 x 80-90 Barevné provedení: růžové Nosnost: 100 Kg Hmotnost: cca 9 kg Určeno pro děti od 5 let (goleto.cz)

Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka je stále více oblíbeným „prostředkem“, na kterém zákazníci jezdí do práce, do školy, na výlety nebo dokonce i na závody. Koloběžka má velké stupátko s vyztuženým okrajem, protiskluzovou úpravu, zadní  kolo je vybaveno blatníkem . Koloběžka má výškově nastavitelná řídítka od 63 – 83 centimetrů. Koloběžka zapojuje většinu svalů, formuje celou postavu a je skvělým pomocníkem při hubnutí.   Parametry: materiál: hliník rozměry: 71,5 x 34,5 x 83 cm nosnost: maximálně 100 kg   Vhodné pro děti od 6 let. (mrakyhracek.cz)

TEUTONIA Pick Up stupátko kola nafukovací 2015

TEUTONIA Pick Up stupátko kola nafukovací 2015

Teutonia Pick Up stupátko kola nafukovací 2015 Obrázek je ilustrativní (feedo.cz)

Erba Ruční vozík s nafukovacími koly 300Kg

Erba Ruční vozík s nafukovacími koly 300Kg

Ruční sklápěcí vozík s nafukovacími koly Erba má nosnost 300 Kg. (mall.cz)

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Krásná, vysoce kvalitní, skládací koloběžka pro holky i kluky.Materiál hliník. Litá kola (205 mm, 82 A). Ložiska Abec 7.Vybavení:Široká deska s obvodovou výstuží: 575 x 150 mmRamenní popruh pro snadný transportStojánekExtra silná třecí brzdaBezpečnostní odrazkyZadní a přední kolo s blatníkemNastavitelná řidítka: 77 – 102 cmMaximální nosnost: 100 kgHmotnost: cca 5kgRozměry v rozloženém stavu: 102 x 34,5 x 93,5 cmVěk: 4+ (fonetip.cz)

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Krásná, vysoce kvalitní, skládací koloběžka pro holky i kluky. Materiál hliník. Litá kola (205 mm, 82 A). Ložiska Abec 7. Vybavení: Široká deska s obvodovou výstuží: 575 x 150 mm Ramenní popruh pro snadný transport Stojánek Extra silná třecí brzda Bezpečnostní odrazky Zadní a přední kolo s blatníkem Nastavitelná řidítka: 77 – 102 cm Maximální nosnost: 100 kg Hmotnost: cca 5kg Rozměry v rozloženém stavu: 102 x 34,5 x 93,5 cm Věk: 4+ (mrakyhracek.cz)

Authentic Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Authentic Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Authentic Koloběžka No Rules, kola 180 mm růžová/bílá Parametry: Materiál: hliník. Litá kola : 180 mm, 82 A ( tvrdost). Ložiska: Abec 7. Široká deska: 565×150 mm. Zadní a přední kolo s blatníkem. Extra silná třecí brzda. Ramenní popruh pro snadný transport. Stojánek. (mall.cz)

Authentic Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Authentic Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka je stále více oblíbeným „prostředkem“, na kterém zákazníci jezdí do práce, do školy, na výlety nebo dokonce i na závody. Koloběžka má velké stupátko s vyztuženým okrajem, protiskluzovou úpravu, zadní kolo je vybaveno blatníkem . (mall.cz)

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Krásná, vysoce kvalitní, skládací koloběžka pro holky i kluky. Materiál hliník. Litá kola (205 mm, 82 A). Ložiska Abec 7. Vybavení: Široká deska s obvodovou výstuží: 575 x 150 mm Ramenní popruh pro snadný transport Stojánek Extra silná třecí brzda Bezpečnostní odrazky Zadní a přední kolo s blatníkem Nastavitelná řidítka: 77 – 102 cm Maximální nosnost: 100 kg Hmotnost: cca 5kg Rozměry v rozloženém stavu: 102 x 34,5 x 93,5 cm Věk: 4+ (mrakyhracek.cz)

Přední Blatník Pro Koloběžky Crussis Urban Na 26" Kolo

Přední Blatník Pro Koloběžky Crussis Urban Na 26" Kolo

Snadná montáž, kvalitní zpracování, tvrzený plast, dlouhá životnost.. Předník blatník pro koloběžky Crussis Urban je vyroben z kvalitního odolného plastu. Díky tomu snese i hrubší zacházení a přitom si zachová dlouhou životnost. Je snadno omyvatelný, což zjednodušuje jeho údržbu. Montáž zadního blatníku na koloběžku Crussis je jednoduchá a rychlá. Blatník je vhodný na koloběžky Crussis Urban s velikostí předního kola 26".Technický popis: zadní blatník na koloběžky Crussis ze série Urban vhodný na koloběžky s velikostí předního kola 26" materiál: tvrzený plast velikost: 26" (insportline.cz)

Zadní Blatník Pro Koloběžky Crussis Active Na 16" Kolo

Zadní Blatník Pro Koloběžky Crussis Active Na 16" Kolo

Snadná montáž, kvalitní zpracování, tvrzený plast, dlouhá životnost.. Zadní blatník pro koloběžky Crussis Active je vyroben z kvalitního odolného plastu. Díky tomu snese i hrubší zacházení a přitom si zachová dlouhou životnost. Je snadno omyvatelný, což zjednodušuje jeho údržbu. Montáž zadního blatníku na koloběžku Crussis je jednoduchá a rychlá. Blatník je vhodný na koloběžky Crussis Active s velikostí zadního kola 16".Technický popis: zadní blatník na koloběžky Crussis ze série Active vhodný na koloběžky s velikostí zadního kola 16" materiál: tvrzený plast velikost: 16" (insportline.cz)

Přední Blatník Pro Koloběžky Crussis Active Na 20" Kolo

Přední Blatník Pro Koloběžky Crussis Active Na 20" Kolo

Snadná montáž, kvalitní zpracování, tvrzený plast, dlouhá životnost.. Přední blatník pro koloběžky Crussis Active je vyroben z kvalitního odolného plastu. Díky tomu snese i hrubší zacházení a přitom si zachová dlouhou životnost. Je snadno omyvatelný, což zjednodušuje jeho údržbu. Montáž přeního blatníku na koloběžku Crussis je jednoduchá a rychlá. Blatník je vhodný na koloběžky Crussis Active s velikostí předního kola 20".Technický popis: přední blatník na koloběžky Crussis ze série Active vhodný na koloběžky s velikostí předního kola 20" materiál: tvrzený plast velikost: 20" (insportline.cz)

Spokey BLOKADA Zámek na kolo/koloběžku s kódem, černý

Spokey BLOKADA Zámek na kolo/koloběžku s kódem, černý

Zámek na kolo/koloběžku Spokey Blokada s 4-číselným kódem je bezpečné řešení, které vám umožní opustit vaší koloběžku nebo kolo. Kód je součásti balení a je pro každý zámek unikátní, nelze ho změnit. Zámek Spokey Blokada byl vyroben z velmi silných materiálů. Může sloužit jako zabezpečovací prvek pro vaši koloběžku (i elektrickou), dětský kočárek nebo jízdní kolo. Zámek slouží jako ochrana proti krádeži. Praktický, spirálovitý zámek vám může sloužit každodenně - je lehký a skladný! Velkou výhodou zámku Spokey Blokada je snadné používání bez klíčů, které lze velmi jednoduše ztratit. (efitness.cz)

Cdiscount dětská koloběžka, modrá

Cdiscount dětská koloběžka, modrá

Dětská koloběžka se třemi koly, od 4 let, do 20 kg. (mall.cz)

Darpeje dětská koloběžka Miraculous

Darpeje dětská koloběžka Miraculous

Skládací 2-kolová koloběžka, ocel, hliník a EVA. (mall.cz)

Dětská koloběžka - růžová/modrá

Dětská koloběžka - růžová/modrá

Koloběžka – ocel/hliník, nastavitelná řidítka, 5" PU kolečka, nosnost do 50kg, věk ... (bambule.cz)

Dětská koloběžka - zelená/oranžová

Dětská koloběžka - zelená/oranžová

Koloběžka – ocel/hliník, nastavitelná řidítka, 5" PU kolečka, nosnost do 50kg, věk ... (bambule.cz)

Alltoys Dětská koloběžka oranžová

Alltoys Dětská koloběžka oranžová

Alltoys Dětská koloběžka Oranžová koloběžka se sklopnými řídítky je připravena pro děti od 5 let. Přednosti: je snadno přenosná a skladovatelná vede děti k aktivnímu pohybu Skladba: řídítka nastavitelná ve třech úrovních zadní blatník sloužící pro brždění protiskluzová odrážecí deska 5" PU tichá kolečka Kupte dětem koloběžku značky Alltoys! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: ocel/hliník Maximální nosnost: 50 kg Rozměry koloběžky: 65 x 69 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

Alltoys Dětská koloběžka zelená

Alltoys Dětská koloběžka zelená

Alltoys Dětská koloběžka Zelená koloběžka se sklopnými řídítky je připravena pro děti od 5 let. Přednosti: je snadno přenosná a skladovatelná vede děti k aktivnímu pohybu Skladba: řídítka nastavitelná ve třech úrovních zadní blatník sloužící pro brždění protiskluzová odrážecí deska 5" PU tichá kolečka Kupte dětem koloběžku značky Alltoys! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: ocel/hliník Maximální nosnost: 50 kg Rozměry koloběžky: 65 x 69 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

Erba Ruční vozík s nafukovacími koly 300Kg - rozbaleno

Erba Ruční vozík s nafukovacími koly 300Kg - rozbaleno

Ruční sklápěcí vozík s nafukovacími koly Erba má nosnost 300 Kg. (mall.cz)

Erba Ruční vozík s nafukovacími koly 300Kg - použité

Erba Ruční vozík s nafukovacími koly 300Kg - použité

Ruční sklápěcí vozík s nafukovacími koly Erba má nosnost 300 Kg. (mall.cz)

Authentic Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Authentic Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Krásná, vysoce kvalitní, skládací koloběžka pro holky i kluky. Materiál hliník. Litá kola (205 mm, 82 A). Ložiska Abec 7. (mall.cz)

Authentic Koloběžka skládací (bílá), průměr kol 230mm a 215mm -…

Authentic Koloběžka skládací (bílá), průměr kol 230mm a 215mm - rozbaleno

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka ve dvou různých barvách. Vybavena novým, velmi jednoduchým skládacím mechanismem. Cestujte městem jednoduše a pohodlně. (mall.cz)

Authentic Koloběžka No Rules, kola 180 mm růžová/bílá - zánovní

Authentic Koloběžka No Rules, kola 180 mm růžová/bílá - zánovní

Vysoce kvalitní hliníková skládací koloběžka. Zadní a přední kolo je vybaveno blatníkem. Nový jednoduchý mechanismus skládání. Je vybavena popruhem pro snadné přenášení, stojánkem a bezpečnostními odrazkami vpředu a vzadu. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít