Detektor rozbití skla

Detektor rozbitého skla Iiquu, 510ILSAA005, 95 dB

Detektor rozbitého skla Iiquu, 510ILSAA005, 95 dB

Tento alarm je tak plochý, že jej můžete umístit i na posuvné dveře. Jakmile sklo začne vibrovat, nebo se rozbije, spustí se alarm. (Conrad.cz)

Panasonic Smart Home senzor rozbití skla

Panasonic Smart Home senzor rozbití skla

Senzor, který se stane vašima ušima, bude strážit vaši domácnost a v případě loupeže dokáže spustit bezpečností kameru. (Smarty.cz)

Bezdrátový senzor rozbití skla Olympia 5914

Bezdrátový senzor rozbití skla Olympia 5914

Detektor rozbití skla pro bezdrátové alarmy série Protect. (Conrad.cz)

Alarm domovní bezdrátový GSM 2D09 - detektor rozbitého okna

Alarm domovní bezdrátový GSM 2D09 - detektor rozbitého okna

Detektor rozbitého okna 2D09 je kompatibilní se zabezpečovacím systémem 2D01. Senzor využívá moderní technologie společně s vysoce kvalitním mikrofonem, který vyhodnocuje zvuky rozbitého skla a díky sofistikovanému systému zpracovávání signálů, zamezuje falešným poplachům. V kombinaci se zabezpečovacím systémem 2D01 poskytuje komplexní ochranu vašeho objektu a majetku. Vlastnosti:- zabudovaný mikroprocesor- LED displej s dvěma barvami indikace- digitální RFI/EMI filtrování- nastavitelná citlivost detekce- ochrana proti narušení- rozsah: 7m- napájení: DC 12V- přenosová vzdálenost: 80m (otevřený prostor)Obsah balení:1x detektor 2D091x adaptér (TIPA.EU)

Alarm domovní bezdrátový GSM 2D09 - detektor rozbitého okna

(Torriacars.cz)

Zvuk rozbitého skla (978-80-267-0126-2)

Zvuk rozbitého skla (978-80-267-0126-2)

Kniha – autor Deborah Crombie, česky, pevná s přebalem lesklá Dvojice detektivů Gemma Jamesová a Duncan Kincaid zasahuje tentokrát v jižním Londýně Gemma Jamesová po rodičovské dovolené nastupuje na nové místo vrchní inspektorky oddělení vražd. Brzy nato je v pochybném hotelu ve čtvrti Křišťálový palác nalezen renomovaný advokát, svázaný a uškrcený. Zdánlivě spořádaný manžel se po večerech oddával nebezpečným hrátkám… Má však vražda opravdu souvislost s jeho večerními aktivitami, nebo je třeba hledat klíč v minulosti? Gemma Jamesová s inspektorkou Melody Talbotovou mají plné ruce práce a situace se ještě zkomplikuje, když v sobě Melody a jeden z důležitých svědků vraždy najdou zalíbení… (Alza.cz)

Alarm se senzorem rozbitého skla KÖNIG SAS-AGB10

(Torriacars.cz)

Rozbití andělé

Rozbití andělé

Druhý díl ze série o komisařce Katie Maguirové. Hradba mlčení skrývá tajemství, jemuž se nechce věřit. Jednoho chladného jarního rána zahlédnou dva rybáři v řece Blackwater nedaleko Corku cosi, co připomíná černý pytel s odpadky. Ukáže se, že ve skutečnosti jde o mrtvolu otce Heaneyho, bývalého učitele hudby na místní chlapecké škole. Má svázané ruce i nohy a na krku stopy po škrcení. A co hůř — je vykastrovaný. Případ hluboce zasáhne místní věřící a komisařka Katie Maguirová se ocitne pod velkým tlakem, aby co nejrychleji dopadla pachatele. Pak je ale nalezen další zavražděný kněz… Katie získá důkazy, že v Sirotčinci svatého Josefa došlo ke zločinnému spiknutí. Ví však, že zajde-li ve vyšetřování příliš daleko, přivolá na sebe hněv katolické diecéze. Jestliže chce chytit vraha dřív, než… (Ebux.cz)

Časové relé Conrad, 4 A, 230 V/AC, 0 až 3 min (stavebnice)

Časové relé Conrad, 4 A, 230 V/AC, 0 až 3 min (stavebnice)

Připojte na tyto spínací stupně kontakty alarmu nebo tlačítka (detektor pohybu · magnetické kontakty · nouzové tlačítko · teplotní čidlo · rohože · vibrační kontakty · kontakty svinovacích vrat · okenní fólie · aktivní senzory rozbití skla). Tyto kontakty řídí při kratším nebo delším trvání impulzu výstupní relé. Jak dlouho zůstane relé přitaženo, určíte jednoduše pomocí potenciometru v rozsahu 0 až 3 minut. (Conrad.cz)

LEGO LEGO Super Heroes Hulk™ Rozbití laboratoře

LEGO LEGO Super Heroes Hulk™ Rozbití laboratoře

Hluboko v podzemní laboratoři organizace A.I.M. drží Taskmaster™ a zlý MODOK™ v zajetí Thora™. Pomoz Falconovi™ dostat se dovnitř a přeprat šílené zločince, zatímco Hulk™ prorazí zeď laboratoře a začne řádit! Podaří se mu zničit laserové dělo poháněné kladivem a rozbít štíty, aby vysvobodil Thora™ z jeho uzavřené cely? To závisí jen a jen na tobě. Součástí jsou 4 minifigurky s různými zbraněmi: Thor™, Falcon™, MODOK™ a Taskmaster™ plus figurka Hulka™. (BAMBULE.cz)

Rozbití andělé (978-80-7491-443-0)

Rozbití andělé (978-80-7491-443-0)

Kniha – autor Graham Masterton, 376 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Hradba mlčení skrývá tajemství, jemuž se nechce věřit. Jednoho chladného jarního rána najdou dva rybáři ranec hadrů plovoucích na řece Blackwater v Corku. Jde o mrtvolu otce Heaneyho, bývalého učitele hudby na místní chlapecké škole. Má svázané ruce a nohy a na krku stopy po škrcení drátem. A co hůř, je vykastrovaný. Případ místní komunitu hluboce zasáhne a inspektorka Katie Maguirová se ocitne pod velkým tlakem, aby ho co nejrychleji vyřešila. Jenže pak je nalezen další zavražděný kněz… Katie objeví důkazy, že v sirotčinci Sv. Josefa došlo ke zlověstnému spiknutí, pokud však ve vyšetřování zajde příliš daleko, přivolá na sebe hněv katolické diecéze. Jestliže chce chytit vraha dřív, než znovu udeří, bude muset… (Alza.cz)

Experimentální box 10113, od 14 let

Experimentální box 10113, od 14 let

S tímto boxem lze provádět více než 200 napínavých experimentů, od velmi jednoduchých obvodů až po komplexní aplikace. Mnoho z nich nalezne praktické využití v domácnosti a na zahradě. Pro snadné a rychlé sestavení slouží praktické kontaktní nepájivé pole, takže odpadá pájení a experimenty lze libovolně často opakovat. Sada je ideální i pro začátečníky v elektronice. Praktický kovový box lze všestranně použít, například pro skladování menších součástek. Více než 200 experimentů: např. akustická zkouška průchodnosti · AM rádio · mixážní pult · blikající cyklistické světlo · tester diod · regulátor otáček pro stejnosměrný motor · elektronické mozkové buňky · kytarové zkreslení · detektor rozbití skla · havajská kytara · IR přijímač a vysílač · Jaulboje · kódovaný zámek · tester kondenzátorů… (Conrad.cz)

SMANOS GB1260 Wireless Glass Break Detector (GB1260)

SMANOS GB1260 Wireless Glass Break Detector (GB1260)

Detektor rozbitého skla, WiFi, pro všechny systémy Smanos Jakmile se někdo pokusí o násilný vstup do objektu skrze okno, tento prvek systému SMANOS spustí poplach. Díky vestavěnému mikroprocesoru se detektor zaměřuje jen a pouze na zvuk řinčení skla a nehrozí falešné poplachy. Prvek je napájený baterií a se systémem SMANOS komunikuje bezdrátově, takže je instalace dílem několika okamžiků. Hodí se do domovů i do obchodůJakmile se někdo pokusí o násilný vstup do objektu skrze okno, tento prvek systému SMANOS spustí poplach. Díky vestavěnému mikroprocesoru se detektor zaměřuje jen a pouze na zvuk řinčení skla a nehrozí falešné poplachy. Prvek je napájený baterií a se systémem SMANOS komunikuje bezdrátově, takže je instalace dílem několika okamžiků. Hodí se do domovů i do obchodůKlíčové… (Alza.cz)

Rozbité okno

Rozbité okno

Můžeme se ubránit člověku, který o nás ví úplně všechno? Svět se přehoupl do 21. století a ze sběratelů kostí se stali sběratelé dat. Klíč k penězům a moci drží ten, kdo disponuje největším počtem informací o našich kreditních kartách, zdravotní dokumentaci nebo nákupních zvyklostech. Může to být komerční firma, může to být slídivá vláda... a může to být i vraždící psychopat. Ten muž získal přístup do databází největší informační společnosti v Americe a využívá získaných informací k tomu, aby pronikl do života vytipovaných obětí, které zavraždí a vinu následně svalí na nevinné občany. Vše nasvědčuje tomu, že nalezl recept na dokonalou vraždu – jenže pak se jedním z jeho obětních beránků stane bratranec kriminalisty Lincolna Rhyma. Rhyme se uvolí zoufalému bratranci pomoci a postupně začne… (Ebux.cz)

Experimentální box 10113, od 14 let

Experimentální box 10113, od 14 let

S tímto boxem lze provádět více než 200 napínavých experimentů, od velmi jednoduchých obvodů až po komplexní aplikace.Mnoho z nich nalezne praktické využití v domácnosti a na zahradě.Pro snadné a rychlé sestavení slouží praktické kontaktní nepájivé pole, takže odpadá pájení a experimenty lze libovolně často opakovat.Sada je ideální i pro začátečníky v elektronice.Praktický kovový box lze všestranně použít, například pro skladování menších součástek.Více než 200 experimentů: např. akustická zkouška průchodnosti · AM rádio · mixážní pult · blikající cyklistické světlo · tester diod · regulátor otáček pro stejnosměrný motor · elektronické mozkové buňky · kytarové zkreslení · detektor rozbití skla · havajská kytara · IR přijímač a vysílač · Jaulboje · kódovaný zámek · tester kondenzátorů ·… (TIPA.EU)

Obraz - Rozbitá zrcadla

Obraz - Rozbitá zrcadla

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma rozbité barevné zrcadla. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)

Fisher Price set rozbitý most

Fisher Price set rozbitý most

Fisher Price set rozbitý most (BAMBULE.cz)

Dekorace akvarijní Trixie Rozbitý džbán 14cm

Dekorace akvarijní Trixie Rozbitý džbán 14cm

Dekorace je důležitý prvek akvária. Vyzdobte akvárium tak, aby vám dělalo radost. Dekorace je odolná vůči mořské vodě a je vyrobena z polyesterové pryskyřice. Slouží jako úkryt pro ryby. Umožňuje proplouvání ryb. Snadná údržba Moderní design Z odolného materiálu Pro mořská i sladkovodní akvária Velikost 14cm (SUPERZOO.cz)

Rozbitá (978-80-262-0025-3)

Rozbitá (978-80-262-0025-3)

Kniha – autor Cathy Glass, 264 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jodie patří mezi děti, které jejich rodina zneužívá a zanedbává. Brutální sexuální zneužití, nedostatečná péče a bezohlednost k potřebám malé Jodie vedly k tomu, že úřady tuto osmiletou dívenku odebraly rodičům a hledaly pro ni náhradní rodinu. Příběh začíná ve chvíli, kdy se po čtyřech měsících náhradní péče Jodie ocitne ve své páté pěstounské rodině. Péče o Jodie není „procházkou růžovou zahradou“ a její pěstounka nenajde zázračné řešení, které by dokázalo spravit Jodiin rozbitý život. Dokáže ale prolomit její nedůvěru k dospělým a ukázat jí i to, že když ji má někdo rád, nemusí to dávat najevo sexuálním chováním. Kniha představuje náročný úkol pěstounů a adoptivních rodičů, kteří někdy dostanou do péče dítě, které… (Alza.cz)

Panasonic Smart Home senzor rozbití skla

Panasonic Smart Home senzor rozbití skla

(Patro.cz)

hmotnost:
0 kg
distribuce:
CZ

IGET HGWDA520 - minialarm s detekcí vibrací, 110dB

IGET HGWDA520 - minialarm s detekcí vibrací, 110dB

Minialarm s detekcí vibrací pro základní ochranu majetku. Určený pro detekce rozbití skla a manipulace s chráněným předmětem. Jednoduché nastavení i montáž. Vestavěná siréna 110 dB. 3 režimy nastavení.; Minialarm s detekcí vibrací iGET HOMEGUARD HGWDA520 (Patro.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ

IGET HGWDA522 - minialarm s detekcí vibrací, 2ks

IGET HGWDA522 - minialarm s detekcí vibrací, 2ks

Minialarm s detekcí vibrací pro základní ochranu majetku. Set 2 ks Určený pro detekce rozbití skla a manipulace s chráněným předmětem. Jednoduché nastavení i montáž. Vestavěná siréna 110 dB. 3 režimy nastavení.; Minialarm s detekcí vibrací iGET HOMEGUARD (Patro.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ

Rozbité okno: Osmý případ Lincolna Rhyma (978-80-7303-952-3)

Rozbité okno: Osmý případ Lincolna Rhyma (978-80-7303-952-3)

Kniha – autor Jeffery Deaver, 490 stran, česky, pevná s přebalem matná Můžeme se ubránit člověku, který o nás ví úplně všechno? Svět se přehoupl do 21. století a ze sběratelů kostí se stali sběratelé dat. Klíč k penězům a moci drží ten, kdo disponuje největším počtem informací o našich kreditních kartách, zdravotní dokumentaci nebo nákupních zvyklostech. Může to být komerční firma, může to být slídivá vláda... a může to být i vraždící psychopat. Ten muž získal přístup do databází největší informační společnosti v Americe a využívá získaných informací k tomu, aby pronikl do života vytipovaných obětí, které zavraždí a vinu následně svalí na nevinné občany. Vše nasvědčuje tomu, že nalezl recept na dokonalou vraždu – jenže pak se jedním z jeho obětních beránků stane bratranec… (Alza.cz)

Sada vrtáků do železa, HSS 170ks, titanový potah, GEKO, Rozbitý kufr

Sada vrtáků do železa, HSS 170ks, titanový potah, GEKO Vrtáky jsou vyrobeny z rychlořezné oceli (HSS) nejvyšší kvality. Povrchová úprava potažením z titanu. Všechny jsou uloženy v praktickém kufříku. Obsah balení: vrtáky po 10ks.: 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm, 5 mm, 5,5 mm, 6 mm, 6,5 mm, 7 mm, 7,5 mm, 8 mm  vrtáky po po 5ks.: 8,5 mm, 9 mm, 9,5 mm, 10 mm (Torriacars.cz)

LED svítilna multifunkční, 3W COB + 1W LED, klip, magnet, flexibilní,…

LED svítilna multifunkční, 3W COB + 1W LED, klip, magnet, flexibilní, 3x AAA

Multifunkční svítilna3W COB LED + 1W LEDSvětelný tok: 180lm + 70lmOtočná o 360°, ohebná o 180°Silný magnet a připínací klipy na spodní části svítilnyBezpečnostní kladívko na rozbití skla a ostří na přeříznutí popruhů apod.Háček na zavěšeníPogumovaný povrchTřída ochrany: IP44Napájení: 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)Barva: oranžovo-černá (TIPA.EU)

Alarm na okno, 2 ks

Alarm na okno, 2 ks

Chraňte svůj dům před lupiči kvalitním a spolehlivých alarmem na okno! Jednoduše jej přilepte na okno nebo dveře na terasu. Díky zabudovanému senzoru se při rozbití skla aktivuje 12 sekundový 95 dB silný alarm. Včetně baterií (3x LR44). Použití bez kabelů! Materiál: umělá hmota Rozměry: každý 6 x 6 x 2 cm Sada 2 kusů. (Velkykosik.cz)

Kapesní nůž Walther, 5.0729, černá/žlutá

Kapesní nůž Walther, 5.0729, černá/žlutá

Čepel z nerezové oceli 440 je černě potažena a v poslední třetině má zubaté ostří, které umožňuje spolehlivé řezání lan a popruhů. S mechanismem uzamčení Liner Lock. Tři fluorescenční prvky na každé straně pogumované rukojeti zajišťují viditelnost nože ve tmě. V zadní části rukojeti se nacházejí nástroje k přeříznutí pásů a k rozbití skla. (Conrad.cz)

SAFE HOUSE LS-912B (LS-912B)

SAFE HOUSE LS-912B (LS-912B)

Senzor rozbitého skla, bezdrátový, detekce 9m, výstup NC, pouzdro ABC protipožární Senzor rozbitého skla SAFE HOUSE LS-912B je rozšíření základní jednotky systému Safe House, se kterou se spojí bezdrátově. Snímač umístíte do místa, kde hrozí narušení objektu, jako je okno nebo dveře. Jakmile dojde k narušení, můžete ihned reagovat. Klíčové vlastnosti senzoru rozbitého skla SAFE HOUSE LS-912BPro detekci rozbití skla (vysokofrekvenční akustický tlak)Digitální filtrace RFI / EMIBez falešných alarmů (ruční nastavení citlivosti)Snadno použitelné (bezdrátové spojení)Rozšíření základní jednotky Safe House (Alza.cz)

Leatherman RAPTOR

Leatherman RAPTOR

Univerzální nářadí Společnost Leatherman se věnuje výrobě univerzálního nářadí, tzv. multitoolů, již od roku 1983. Její filosofie je od počátků stejná – vyrábět a dodávat včas, plnit přání zákazníků a zvyšovat efektivitu multitoolů. Leatherman RAPTOR je praktický multitool speciálně určený pro záchranné složky. Nástroje:• Skládací lékařské nůžky z oceli 420HC• Řezák bezpečnostních pásů• Řezák prstenů• Pravítko (5 cm)• Klíč na kyslíkové láhve• Nástroj na rozbití skla z karbidu wolframu (extrémně tvrdý materiál) (Kytary.cz)

Leatherman RAPTOR ORANGE/BLACK

Leatherman RAPTOR ORANGE/BLACK

Univerzální nářadí Společnost Leatherman se věnuje výrobě univerzálního nářadí, tzv. multitoolů, již od roku 1983. Její filosofie je od počátků stejná – vyrábět a dodávat včas, plnit přání zákazníků a zvyšovat efektivitu multitoolů. Leatherman RAPTOR je praktický multitool speciálně určený pro záchranné složky. Nástroje:• Skládací lékařské nůžky z oceli 420HC• Řezák bezpečnostních pásů• Řezák prstenů• Pravítko (5 cm)• Klíč na kyslíkové láhve• Nástroj na rozbití skla z karbidu wolframu (extrémně tvrdý materiál) (Kytary.cz)

SpyX Detektor pohybu

SpyX Detektor pohybu

Detektor pohybu je nejlepší volba, pokud nechcete, aby vás někdo překvapil. Bude vědět o každém pohybu v místnosti. Tento pohybový alarm můžete použít na ochranu svých věcí, jakmile detektor zaznamená pohyb-začne houkat. (BAMBULE.cz)

Detektor kouře GS536

Detektor kouře GS536

Detektor kouře je určený k nepřetržitému monitorování ovzduší na přítomnost kouře v místnosti, který vzniká doutnáním např. papíru, textilu a dřeva. Hodí se pro použití ve všech obytných částech domu. Snadné uvedení do provozu, významně zvyšuje bezpečnost v obytných prostorech. Parametry produktu: - optická i akustická signalizace- montáž na zeď nebo volně stojící- optická i zvuková signalizace- životnost 10 letTechnické parametry: - hlasitost signalizace >85 dB ve vzdálenosti 3 m- provozní teplota 0 °C až 40 °C- provozní vlhkost 5–95 %- životnost 10 let- napájení - 1× 9 V, součástí balení- prodejní obal -1 ks, krabička (TIPA.EU)

Detektor kovu (8590439032977)

Detektor kovu (8590439032977)

Kreativní sada - rozměry: 24 × 6.3 × 21.5cm, doporučený věk od 8 let Snaží se vaše dítě neustále hledat různé poklady a miluje tajemství všeho druhu? Pořiďte mu tento detektor kovu ve tvaru malého robota na ovládání z řady KidzLabs. Jakmile najde kovový předmět, uslyšíte pískání. Jednotku detektoru můžete od robota odpojit a použít ji i na ruční hledání. Honba za zapomenutými poklady může začít! Klíčové vlastnosti detektoru kovu KidzLabsKreativní sada značky 4MŘada KidzLabsDetektor kovu ve tvaru robota na ovládáníJakmile "narazí" na kov, zapískáJednotku detektoru lze odpojit a použít na ruční hledáníIdeální dárek pro malého hledače pokladůVhodné pro děti od 8 letRozměr balení:cca 24 × 6,3 × 21,5 cm (Alza.cz)

Multifunkční svítilna 8v1

Multifunkční svítilna 8v1

Multifunkční svítilna je tím pravým dárkem pro opravdové muže, kteří chtějí být vždy a za každých okolností připraveni na pomoc při nečekaných kolizích či poruchách. Svítilna obsahuje 4LED světlo, blikající červené světlo, nerezové kleště, nůžky, křížový a plochý šroubovák,pilník a kladívko na rozbití skla. S touto svítilnou máte opravdu vše potřebné vždy s sebou.Dejte si tuto svítilnu například do auta a budete připraveni na nečekané situace, které vás mohou potkat na cestách. Obsahuje: 4LED světlo, blikající červené světlo, nerezové kleště, nůžky, křížový a plochý šroubovák,pilník a kladívko na rozbití skla Napájení: 3 x AAA baterie - nejsou součást balení1 x Multifunkční svítilna 8v1 (Dilego.cz)

Detektor plynu Testboy 90

Detektor plynu Testboy 90

Testboy 90 je detektor úniku plynu pro hořlavé přírodní plyny, jako je zemní plyn a propan (CNG/LPG). Díky kompaktní konstrukci je Testboy 90 ideální pro použití ve stísněných pracovních prostorech, např. v prostoru motoru a topného zařízení. Po cca 25 sekundách je přístroj připraven k použití. Přítomnost plynu je zobrazena pomocí barevných LED a přídavného akustického signálu. (Conrad.cz)

Detektor kouře ABUS RM1000,230 V

Detektor kouře ABUS RM1000,230 V

Optický detektor kouře pro detekování viditelných částic kouře. Integrovaný infračervený světelný zdroj vytváří každých 8 sekund světelný impuls. Ten se odráží od částic kouře a přesměruje se na fotodiodu. Fotodioda přijatý signál vyhodnotí a signalizátor spustí alarm. Certifikováno podle EN54. (Conrad.cz)

ABUS detektor pohybu BW8040

ABUS detektor pohybu BW8040

Signalizátory pohybu XEVOX jsou vyrobeny speciálně k zabezpečení soukromých, podnikových a průmyslových objektů. Už nikdy zase falešný alarm! Dvě čidla PIR a jedno mikrovlnné čidlo v triplex-spojení. Nejbezpečnější signalizátor všech dob XEVOX VdS třídy B (Conrad.cz)

Detektor kabelů LA-1012

Detektor kabelů LA-1012

Kabelový lokátor je sestaven ze dvou částí - z vysílače a z přijímače. Tyto části jsou přenosné měřicí přístroje a používají se k detekci a trasování vodičů a kabelů. Signál generovaný vysílačem je v podstatě modulovaný proud, který vytváří slabé magnetické pole v okolí vodiče. Toto elektromagnetické pole indukuje v cívce přijímače napětí. Toto indukované napětí je zesíleno, dekódováno a přijímačem převedeno na původní signál. Výsledek je zobrazen na displeji. Nastavené parametry vysílače musí odpovídat typu měřeného vodiče a musí s vodičem tvořit uzavřený proudový obvod. Vlastnosti: - vyhledávání vodičů pod omítkou, přerušení vodičů, zkraty na vodičích - trasování vodičů uložených v zemi - detekce pojistek a přiřazení proudových obvodů - trasování zásuvek a distribučních zásuvek, které… (TIPA.EU)

Detektor plynu GD-3000

Detektor plynu GD-3000

Detektor plynu GD-3000 je velmi citlivý výstražný přístroj pro rychlé a jednoduché vypátrání nebezpečných úniků plynu. Abyste nemuseli při manipulaci se zemním plynem a propanem podstupovat žádná rizika, kontrolujte pravidelně zásobníky tekutých plynů, plynové páječky či plynové sporáky. Zjistíte tak netěsná místa. Detektor funguje na baterie a vydává při unikajícím plynu optický i akustický výstražný signál. Jako jeden z mála přístrojů na trhu má i funkci detekce statické elektřiny. Určený pro zemní plyn a propan Ideální pro sporáky a plynové bomby Optický a akustický signál Technické údaje: Detekce: zemní plyn a propan zemní plyn (LNG) 1000 - 6500 ppm butan/propan (LPG) 500 - 6500 ppm Napájení: 2x 1,5V (2x AAA baterie) Spotřeba: cca 200 mA Pracovní teplota: 10°C ~ 50°C Skladovací… (TIPA.EU)

OTIO Detektor kouře (520034)

OTIO Detektor kouře (520034)

Detektor kouře - detekční rádius 3m, indikace stavu baterie, fotoelektrický senzor, napájení bateriemi ( součástí balení ) Praktický bateriový detektor kouře určený pro montáž na zeď či strop. Se svým detekčním rádiem 3 m je vhodný do většiny místností. Stačí vložit baterii a přimontovat na určené místo. Životnost baterie je přibližně 1 rok. Detektor využívá fotoelektrického senzoru a je vybaven indikátorem stavu baterie i testovacím tlačítkem. Při detekci kouře se spustí optický i zvukový alarm.Parametry a specifikace:Síla sirény: >85dBRozměry: 100 × 35 mmNapájení: 1× 9V baterieObsah balení: 1× detektor, 1× baterie a sada hmoždinek (Alza.cz)

Detektor cigaretového kouře CIG01

Detektor cigaretového kouře CIG01

Autonomní fotoelektrický detektor cigaretového kouře s napájením baterií a vestavěnou poplašnou sirénou. Velmi jednoduchá montáž dvěma šrouby (šroubky + hmoždinky v příslušenství). Akustická a optická indikace cigaretového kouře. Technická data: Detekce: fotoelektrická, optická měřící komora Akustický signál: 85dB (3m) Provozní teplota: 0 - 50 °C Provozní vlhkost: 10%-90% RH Hlídaná plocha: cca 20m2 Rozměr: 107x35mm Napájení: baterie 9V, životnost cca 1 rok, indikace vybití baterií (TIPA.EU)

SAFESCAN Detektor padělků 85

SAFESCAN Detektor padělků  85

; ; Kompaktní detektor Safescan 85 umožňuje mobilní odhalování padělků pro EUR a GBP ; Po vložení bankovky detektor určí během jedné sekundy, zda je pravá nebo padělaná ; LED indikátor vám dá ihned vědět, jestli pracujete s padělanými penězmi ; (Patro.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
neznámá
Barva:
Černá

SAFESCAN Detektor padělků 255

SAFESCAN Detektor padělků  255

; ; Detektor padělků Safescan k ověření pravosti bankovek, kreditních karet, řidičských průkazů a občanských průkazů ; Kontroluje několik bankovek najednou ; Infračervená detekce padělků ; Velký 4? LCD displej ; Rozměry: 105 x 128 x 243 mm ; (Patro.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Barva:
Bílá

SAFESCAN Detektor padělků 235

SAFESCAN Detektor padělků  235

; ; Detektor padělků Safescan k ověření pravosti bankovek, kreditních karet, řidičských průkazů a občanských průkazů ; Kontroluje několik bankovek najednou ; Infračervená detekce padělků ; Velký 4? LCD displej ; Rozměry: 105 x 128 x 243 mm ; (Patro.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
neznámá
Barva:
Bílá

EMOS Detektor kouře GS558

EMOS Detektor kouře GS558

Detektor kouře s opticko-akustickou signalizací a živontostí 10 let. Vestavěný bezdrátový modul pro propojení více čidel do jedné soustavy.; dosah modulu: až 20 m; hlasitost signalizace: >85 dB ve vzdálenosti 3 m; možnost propojení s dalšími (Patro.cz)

hmotnost:
0.45 kg
distribuce:
CZ

EMOS Detektor kouře GS536

EMOS Detektor kouře GS536

Detektor kouře s opticko-akustickou signalizací a životností 10 let.; typ instalace: montáž na zeď nebo volně stojící; možnost propojení s dalšími detektory: neuvádí se; provozní vlhkost: 5–95 %; provozní teplota: 0 °C až 40 °C; přenosová (Patro.cz)

hmotnost:
0.4 kg
distribuce:
CZ

EMOS DETEKTOR KOUŘE GS558

EMOS DETEKTOR KOUŘE GS558

Detektor kouře, který snadno namontujete doma či v práci na strop. Hlásič kouře je vhodné umístit v každém patře. VLASTNOSTI: Typ instalace: montáž na zeď nebo volně stojící Možnost propojení s dalšími detektory: ano, bezdrátově Určeno pro typ: neuvádí se Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Detektor digitální, EXTOL PREMIUM

Detektor digitální, EXTOL PREMIUM Hlavní technické parametry: hloubka detekce: železné kovy 100mm, neželezné kovy (měď) 80mm, měděné vodiče pod napětím 50mm, dřevo 20mm,  baterie: 1x9V typ 6F22  přesnost měření detekční hloubky: ± 1cm přesnost měření vodováhy: ± 0.5° minimální napětí a rozsah frekvence ve vodičích pro detekci: 110 V ~50-60 Hz automatické vypnutí: ANO, po cca 4 minutách nečinnosti přibližná doba provozu: cca 5 hodin provozní teplota: -10° až +50° C skladovací teplota: -20° až +50° C hmotnost (bez baterie): 146 g max. rozměry detektoru: 197,5 x 80,0 x 23,0 mm (Torriacars.cz)

iGET HOMEGUARD HGWDA522 (HGWDA522)

iGET HOMEGUARD HGWDA522 (HGWDA522)

Domovní alarm s detekcí vibrací pro základní ochranu majetku, set 2 ks určený pro detekce rozbití skla a manipulace s chráněným předmětem, jednoduché nastavení i montáž, vestavěná siréna 110 dB, 3 režimy nastavení Potřebujete zlepšit ochranu vašich oken, sejfu či jiné cennosti? K tomu vám poslouží velice levný a navíc opravdu spolehlivý domovní alarm iGET HOMEGUARD s detekcí vibrací. Jeho součástí je siréna s hlasitostí 110dB. Set obsahuje 2 kusy.Efektivní ochrana vašeho majetkuPotřebujete ochránit svá okna, sejf či jiné cennosti? V tom případě neváhejte a pořiďte si domovní alarm… (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ

Victorinox RescueTool

Victorinox RescueTool

Velký kapesní nůž RescueTool. Obsahuje 13 funkcí a jeho součástí je i reflexní pouzdro. Funkce: 1. velká zoubkovaná uzavírací čepel s okem pro jednoruční otvírání, 2. křížový šroubovák, 3. hrot na rozbití skla, 4. mimořádně pevný šroubovák, páčidlo s, 5. - otvírákem na láhve, 6. - odstraňovačem izolace drátů, 7 . děrovačka, výstružník, 8. zoubkovaná čepel na řezání bezpečnostních pásů, 9. nerezový kroužek na klíče, 10. pinzeta 11. párátko, 12. pilka na řezání bezpečnostního skla, 13. nylonová šňůrka. Společně s nožem se dodává také praktické nylonové reflexní pouzdro 4.0851, které lze upevnit na opasek. Rozměry: Výška 21,5 mm - Délka 111 mm - Hmotnost 167 g. Barva: Žlutá (Muziker.com)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít