Der schatz im silbersee ()

Produkt Der schatz im silbersee () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Der schatz im silbersee () upraviť a produkt hľadať znova.

Der Schatz im Silbersee ()

Der Schatz im Silbersee ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Karel May a Jana Navrátilová, čte Kristin Kieren Zkrácenou verze známého příběhu o dobrodružné cestě za starým indiánským pokladem v němčiněAudiokniha nabízí zkrácenou a upravenou verzi známého příběhu o dobrodružné cestě za starým indiánským pokladem, který je převyprávěn pro mírně až středně pokročilé studenty němčiny. Mezi hlavními postavami nechybí neporazitelný Old Shatterhand ani jeho rudý bratr Vinnetou, kteří se spolu s dalšími hrdiny Divokého západu postaví proti padouchovi Brinkleymu a jeho trampské bandě. Román namluvila rodilá mluvčí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Der Schatz im Silbersee ()

Der Schatz im Silbersee - Karel May, Jana Navrátilová - audiokniha

Der Schatz im Silbersee - Karel May, Jana Navrátilová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Audiokniha nabízí zkrácenou a upravenou verzi známého příběhu o dobrodružné cestě za starým indiánským pokladem, který je převyprávěn pro mírně až středně pokročilé studenty němčiny. Mezi hlavními postavami nechybí neporazitelný Old Shatterhand ani jeho rudý bratr Vinnetou, kteří se spolu s dalšími hrdiny Divokého západu postaví proti padouchovi Brinkleymu a jeho trampské bandě. Román namluvila rodilá mluvčí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Der Schatz im Silbersee - Karel May, Jana Navrátilová - audiokniha , Der schatz im silbersee/ poklad na stříbrném jezeře (978-80-266-1226-1)

Der Schatz im Silbersee/ Poklad na Stříbrném jezeře - May Karel

Der Schatz im Silbersee/ Poklad na Stříbrném jezeře - May Karel
Detail

Publikace nabízí zkrácenou a upravenou verzi známého příběhu o dobrodružné cestě za starým indiánským pokladem, který je uložen uprostřed Stříbrného jezera. Je určena pro mírně až středně pokročilé studenty němčiny (B1–B2 podle SERR pro jazyky) a kromě německého textu nabízí také zrcadlový český překlad, poznámky ke složitějším gramatickým jevům a faktické vysvětlivky. Audionahrávka, na níž text vypráví rodilá mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství. (patro.cz)

Podobné produkty ako Der Schatz im Silbersee/ Poklad na Stříbrném jezeře - May Karel , Expressivität in der sprache der märchen im deutschen und im tschechischen (978-80-210-6128-6)

Der Schatz im Silbersee/ Poklad na Stříbrném jezeře (978-80-266-1226-1)

Der Schatz im Silbersee/ Poklad na Stříbrném jezeře (978-80-266-1226-1)
Detail

Kniha - autor Karel May, 200 stran, německy, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace nabízí zkrácenou a upravenou verzi známého příběhu o dobrodružné cestě za starým indiánským pokladem, který je uložen uprostřed Stříbrného jezera. Je určena pro mírně až středně pokročilé studenty němčiny (B1–B2 podle SERR pro jazyky) a kromě německého textu nabízí také zrcadlový český překlad, poznámky ke složitějším gramatickým jevům a faktické vysvětlivky. Audionahrávka, na níž text vypráví rodilá mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství. (alza.cz)

Podobné produkty ako Der Schatz im Silbersee/ Poklad na Stříbrném jezeře (978-80-266-1226-1) , Der kleine fuchs und die tiere im wald (978-80-7639-095-9)

Expressivität in der Sprache der Märchen im Deutschen und im Tschechischen - Anna Mikulová - e-kniha

Expressivität in der Sprache der Märchen im Deutschen und im Tschechischen - Anna Mikulová - e-kniha
Detail

eBook:,Práce se zabývá obecným vymezením expresivity (emocionality) v jazyce, přináší teoretickou kapitolu o vývoji a charakteru pohádky. Dále rozebírá pohádky, vždy srovnává originál s překladem do češtiny, resp. němčiny. Autorka rozdělila doklady jazykové expresivity podle jazykových rovin na: fonetické, morfologické a slovotvorné, syntaktické, lexikální, jakož i ty, jež souvisí s textlingvistickou, pragmatickou a stylistickou stránkou výpovědi: konečně věnovala pozornost i problémům translatologickým, tedy srovnání originálu a překladu. V praktické části analyzuje vybrané pohádky bratří Grimmů, Clemense von Brentano, Michaela Ende, Karla Jaromíra Erben, Boženy Němcové a Karla Čapka a předkládá doklady expresivity z různých jazykových rovin. Monografie vychází z rozsáhlého výzkumu a předkládá doklady z pohádek jmenovaných autorů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Expressivität in der Sprache der Märchen im Deutschen und im Tschechischen - Anna Mikulová - e-kniha , Hurvínek im traumland ()

Expressivität in der Sprache der Märchen im Deutschen und im Tschechischen (978-80-210-6128-6)

Expressivität in der Sprache der Märchen im Deutschen und im Tschechischen (978-80-210-6128-6)
Detail

Elektronická kniha - ze série Spisy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, autor Anna Mikulová, 298 stran, německy Práce se zabývá obecným vymezením expresivity (emocionality) v jazyce, přináší teoretickou kapitolu o vývoji a charakteru pohádky. Dále rozebírá pohádky, vždy srovnává originál s překladem do češtiny, resp. němčiny. Autorka rozdělila doklady jazykové expresivity podle jazykových rovin na: fonetické, morfologické a slovotvorné, syntaktické, lexikální, jakož i ty, jež souvisí s textlingvistickou, pragmatickou a stylistickou stránkou výpovědi: konečně věnovala pozornost i problémům translatologickým, tedy srovnání originálu a překladu. V praktické části analyzuje vybrané pohádky bratří Grimmů, Clemense von Brentano, Michaela Ende, Karla Jaromíra Erben, Boženy Němcové a Karla Čapka a předkládá doklady expresivity z různých jazykových rovin. Monografie vychází z rozsáhlého výzkumu a předkládá doklady z pohádek jmenovaných autorů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Expressivität in der Sprache der Märchen im Deutschen und im Tschechischen (978-80-210-6128-6) , Mora im 687 (737712)

Der kirchliche Zentralbau der Renaissance in Italien: Studien zur Karriere eines Baugedankens im Quattro- und frühen Cinquecento - Niebaum Jens

Der kirchliche Zentralbau der Renaissance in Italien: Studien zur Karriere eines Baugedankens im Quattro- und frühen Cinquecento - Niebaum Jens
Detail

Central-plan buildings, i.e. churches constructed on a ground plan that is circular, square, polygonal or in the shape of a Greek cross, etc., have been among the central paradigms of the architecture of the period in Renaissance studies since Jacob Burckhardt. The present study examines the reasons for the extraordinary popularity of this design, examines the mechanisms of its currency in architectural practice and theory, and also examines more generally the categories of architectural typification of the fifteenth and sixteenth centuries in Italy. One important conclusion to be noted is that there was not one consistent central-plan-building ideal during this period. Instead, it is possible to identify overarching criteria of the architecture of this time that had a lasting impact on the issemination of central-plan building types. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Der kirchliche Zentralbau der Renaissance in Italien: Studien zur Karriere eines Baugedankens im Quattro- und frühen Cinquecento - Niebaum Jens , Mora im 685 (737573)

Der kleine Fuchs und die Tiere im Wald (978-80-7639-095-9)

Der kleine Fuchs und die Tiere im Wald (978-80-7639-095-9)
Detail

Kniha - slovensky (alza.cz)

Podobné produkty ako Der kleine Fuchs und die Tiere im Wald (978-80-7639-095-9) , Mora im 535 (737504)

Neandrtálec - Dennis Schatz

Neandrtálec - Dennis Schatz
Detail

Rodina Delacotových objevila během pěšího výletu v Černém lese kostru člověka, kterou později vědci označili za kostru člověka neandrtálského. Čtenáři se seznámí nejen se způsobem života neandrtálců, s dobou, ve které žili, ale i s prací paleoantropologů. Čtenář si pak může jejich práci sám vyzkoušet - může se stát paleoantropologem a "vykopat" svou vlastní repliku kostry neandrtálce, sestavit ji a vytvořit si svou muzejní expozici. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Neandrtálec - Dennis Schatz , Der waschkönig color 22 ks (4260418933642)

Za hranicemi genů - Gottfried Schatz

Za hranicemi genů - Gottfried Schatz
Detail

Dnes už nám svět nevysvětlují pouze osobnosti formované filozofií a literaturou, nýbrž i přírodovědci vyškolení vzorci a bádáním v laboratořích. Jedním z těchto moderních myslitelů je i světoznámý chemik a biolog Gottfried Schatz, autor dvacítky esejů, které nyní vycházejí poprvé v češtině. Profesor Schatz vybízí čtenáře k objevitelským cestám až na nejzazší hranice vědy. Ve svých úvahách se zabývá existenciálními otázkami typu "Odkud přicházíme?" a "Vidíme svět každý jinak?", stejně jako vysvětlováním původu železa ve vesmíru nebo záhadou magnetických krystalů, kterým vděčí pstruh duhový za to, že je schopen vnímat magnetické pole Země. V německy mluvících zemích se kniha stala bestsellerem, v nakladatelství Neue Zürcher Zeitung se dočkala již pěti vydání. Byla přeložena také do angličtiny, francouzštiny a řečtiny. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Za hranicemi genů - Gottfried Schatz , Pb3 und der clown coco (9788853621931)

T-Rex zevnitř - Dennis Schatz

T-Rex zevnitř - Dennis Schatz
Detail

3D postava dinosaura s výřezy vám umožní prozkoumat ho doslova vrstvu po vrstvě! Tématem knihy určené pro děti a mládež je vyhynulý veleještěr Tyrannosaurus rex, jeden z největších a také nejnebezpečnějších masožravých dinosaurů, který na Zemi žil před několika desítkami miliónů let. Čtenář se prostřednictvím konkrétních otázek a podrobných odpovědí na ně dovídá základní údaje o tom, jak pracovalo tělo Tyrannosaura rexe. Zabývá se zejména jeho krevním oběhem, dýcháním, trávením, péči o potomstvo i tím, jak lovil svou kořist. Také se dozví, jakým způsobem se vlastně tato fakta zjišťují. Jedná se zejména o zkoumání současných zvířat, především aligátorů a ptáků, kteří jsou většinou odborníků pokládáni za přímé potomky dinosaurů. Velmi důležitou součást knihy představuje velké množství názorných barevných kreseb a fotografií, které doplňují text a slouží k jeho lepšímu pochopení. Vědci se domnívají, že Tyrannosaurus rexl byl částečně nebo úplně mrchožrout (lovil poraněná zvířata nebo se živil jejich zdechlinami). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako T-Rex zevnitř - Dennis Schatz , Parker im black gt (1931645)

Za hranicemi genů - Schatz Gottfried

Za hranicemi genů - Schatz Gottfried
Detail

Dnes už nám svět nevysvětlují osobnosti formované filozofií a literaturou, nýbrž přírodovědci vyškolení vzorci a bádáním v laboratořích. Jedním z těchto moderních myslitelů je i světoznámý chemik a biolog Gottfried Schatz, autor dvacítky esejů, které nyní vycházejí poprvé v češtině. Profesor Schatz vybízí čtenáře k objevitelským cestám až na nejzazší hranice vědy. Ve svých úvahách se zabývá existenciálními otázkami typu „Odkud přicházíme?“ a „Vidíme svět každý jinak?“, stejně jako vysvětlováním původu železa ve vesmíru nebo záhadou magnetických krystalů, kterým vděčí pstruh duhový za to, že je schopen vnímat magnetické pole Země. V německy mluvících zemích se kniha stala bestsellerem, v nakladatelství Neue Zürcher Zeitung se dočkala již pěti vydání. Byla přeložena také do angličtiny, francouzštiny a řečtiny. (patro.cz)

Podobné produkty ako Za hranicemi genů - Schatz Gottfried , Parker im black gt (1931659)

T-Rex zevnitř - Schatz Dennis

T-Rex zevnitř - Schatz Dennis
Detail

Tématem knihy určené pro děti a mládež je vyhynulý veleještěr Tyrannosaurus rex, jeden z největších a také nejnebezpečnějších masožravých dinosaurů, který na Zemi žil před několika desítkami miliónů let. Čtenář se prostřednictvím konkrétních otázek a podrobných odpovědí na ně dovídá základní údaje o tom, jak pracovalo tělo Tyrannosaura rexe. Zabývá se zejména jeho krevním oběhem, dýcháním, trávením, péči o potomstvo i tím, jak lovil svou kořist. Také se dozví, jakým způsobem se vlastně tato fakta zjišťují. Jedná se zejména o zkoumání současných zvířat, především aligátorů a ptáků, kteří jsou většinou odborníků pokládáni za přímé potomky dinosaurů. Velmi důležitou součást knihy představuje velké množství názorných barevných kreseb a fotografií, které doplňují text a slouží k jeho lepšímu pochopení. (patro.cz)

Podobné produkty ako T-Rex zevnitř - Schatz Dennis , Parker im black ct (1931665)

Western Poklad na stříbrném plátně (CD)

Western Poklad na stříbrném plátně (CD)
Detail

Westernová romantika v klasickém provedení! Pod mezinárodně platným stylovým názvem se objevuje téměř dvacítka populárních instrumentálních i zpívaných melodií s vůní Divokého západu! Jde ovšem o zcela nezaměnitelně české provedení, především to ze šedesátých let. Snoubí se tu dychtivost poznávání hudby z dříve nedostupných filmů typu V pravé poledne či Sedm statečných, tedy velkých melodií pro velké orchestry, najdete tu však také tehdy vznikající a dodnes populární témata z mayovek i nejen muzikou mimořádných spaghettiwesternů. Přidejte k tomunavíc sympaticky čisté, občas snad až naivní domácí variace na dané téma, od sugestivní písničky z Mužů v sedle přes otextovaného zamilovaného Vinnetoua až k matuškovské kovbojské klasice, to vše proloženo nezapomenutelnými, skoro bigbítovými kytarovkamiKarla Duby: Buď pořád se mnou, Harmonika, Poklad na Stříbrném jezeře, Jezdci v oblacích, Apači, Dostavník, Velká země, Zelené pláně, Pár dolarů navíc. Tracklist: 1. Dostavník 02:51 2. The Big Country (Velká země) 03:33 3. How The West Was Won (Jak jsme se dostali na západ) 02:07 4. The Magnificent Seven (Sedm statečných) 02:10 5. Apache (Apači) 03:08 6. Píseň v sedle 02:44 7. Buď pořád se mnou (High Noon) 02:27 8. Zelené pláně (Green Fields) 04:16 9. Riders In The Sky (Jezdci v oblacích) 02:49 10. The Good, The Bad And The Ugly (Hodný, zlý a ošklivý) 02:41 11. Harmonica (Harmonika) 02:52 12. Per qualche dollaro in piu (Pár dolarů navíc) 02:20 13. Wheels (Koleje) 02:05 14. Sedm dostavníků 03:43 15. Červená řeka (Red River Valley) 04:58 16. Der Schatz im Silbersee ()(Poklad na Stříbrném jezeře) 03:10 17. Ribana (Ribanna) 03:15 18. Winnetou (Vinnetou) 03:00 19. Na sever od Aljašky (North To Alaska) 02:25 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Western Poklad na stříbrném plátně (CD) , Parker im blue ct (1931668)

Atlas der Länder der Böhmischen Krone - Eva Semotanová

Atlas der Länder der Böhmischen Krone - Eva Semotanová
Detail

Německá edice české publikace Atlas zemí Koruny české. Atlas mimo jiné obsahuje přehledné mapy Čech, Moravy, a Slezska (Klaudyán, Aretin, Criginger, atd.), mapy regionů (Kladska, Chebska, Loketska, českých a moravských krajů), plány měst (Prahy, Brna, Opavy), mapy hvězdné oblohy, glóbů, světa a Evropy především z Homannových atlasů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Atlas der Länder der Böhmischen Krone - Eva Semotanová , Parker im black ct (1931644)

Vazač drátu (080163)

Vazač drátu (080163)
Detail

Kleště (alza.cz)

Podobné produkty ako Vazač drátu (080163) , Mora im 685 s ( 739247)

Mora IM 535

Mora IM 535
Detail

Myčka IM 535 Plně integrovaná kapacita myčky 9 sad nádobí 2 úložné koše odložený start (3/6/9 hod) samočistící filtr tablety 3v1 úsporný ECO program funkce Total Aqua Stop proti přetečení zvuková signalizace konce mytí energetická třída: E účinnost mytí: A účinnost sušení: A hlučnost: 47 dB spotřeba energie: 70 kWh/100 cyklů spotřeba vody: 9 l elektrické napětí: 230 V (patro.cz)

Podobné produkty ako Mora IM 535 , Parker im black ct (1931658)

Mora IM 656

Mora IM 656
Detail

Vestavná plně integrovaná myčka Mora IM 656 se 2 zásuvkami je vhodná i do větších rodin, jelikož je do ní možné umístit až 13 jídelních sad najednou. Ovládací panel je skrytý a je vybaven tlačítkovým ovládáním s displejem a mnoha praktickými jako RychléMytí Vestavná integrovaná myčka kapacita myčky 13 sad nádobí 2 úložné koše digitální ukazatel zbytkového času příborová zásuvka odložený start (0-24 hod) automatický program úsporný ECO program 1h mytí program tablety 3v1 funkce Total Aqua Stop proti přetečení funkce ExtraHygiene - mytí při teplotě 75 °C pro odstranění většiny bakterií funkce SušeníPlus – automatické pootevření dveří na konci programu funkce RychléMytí třída energetické účinnosti D úroveň emisí hluku 45 dB (A) re 1 pW třída emisí hluku C spotřeba energie 77 kWh/100 cyklů spotřeba vody 9 9 l/cyklus elektrické napětí 230 V 596 mm Šířka 817 mm Výška 817 mm Výška s pracovní deskou (víkem) 556 mm Hloubka 29,5 kg Váha 1900 W Jmenovitý příkon Bez předního panelu Provedení myčky Vestavný Konstrukce 45 db(a)re 1 pw Maximální hlučnost Ano Funkce ExtraHygiena Plně integrovaný Typ instalace 13 sad Kapacita myčky 230 V Elektrické napětí D Třída energetické účinnosti 5 Počet programů mytí 5 Počet mycích teplot Ano Intenzivní program Ne Program pro citlivé nádobí Ano Změkčovač vody Ano Speciální program pro sklo Ne Dětská pojistka 70 °C Maximální teplota pro přívod vody Ano Funkce Total Aqua Stop Ano Funkce SušeníPlus 2 Počet košů Tlačítkové Typ ovládání Ano Funkce Rychlé Mytí Ano AUTO program Ne Invertorový kompresor Ano 1h mytí Ano Samočistící program Ne Sklápěcí nosníky talířů horní koš Ano Sklápěcí nosníky talířů spodní koš Světelný na ovládacím panelu Ukazatel konce mytí Ne Funkce ExtraSušenie (patro.cz)

Podobné produkty ako Mora IM 656 , Parker im blue ct (1931661)

Mora IM 655

Mora IM 655
Detail

kapacita myčky 13 sad nádobí, 2 úložné koše, digitální ukazatel zbytkového času, odložený start (0-24 hod), úsporný ECO program, 1h mytí program tablety 3v1, funkce Total Aqua Stop proti přetečení, funkce ExtraHygiene - mytí při teplotě 75 °C pro odstranění většiny bakterií, ExtraDry - extra sušení, funkce RychléMytí, energetická třída E, účinnost mytí A, účinnost sušení A, hlučnost 47 dB, spotřeba energie 0,93 kWh, spotřeba vody 9,9 l, elektrické napětí 230 V (patro.cz)

Podobné produkty ako Mora IM 655 , Parker im premium black gt (1931667)

Karta Im Hotel

Karta Im Hotel
Detail

Na první straně karty je obrázkový slovník k tématu, zadní strana obsahuje vybraná slova z obrázku v dvojjazyčném překladu, doplněná o tematická slovní spojení a nejběžněji používané ukázkové věty. Jazykové karty jsou ideální k opakování i rozšíření tematické slovní zásoby. Naučné karty jsou moderní formou poznávání pro všechny generace. Přinášejí stručný, výstižný a zajímavý přehled nejdůležitějších informací z odborných i zájmových oblastí. Nejen texty, ale i názorné ilustrace a fotografie, promyšlené grafické zpracování a praktický formát osloví ty, kteří se chtějí nejen vzdělávat, ale i bavit. (patro.cz)

Podobné produkty ako Karta Im Hotel , Parker im achromatic grey bt (2127752)

Hurvínek im Traumland ()

Hurvínek im Traumland ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Jan Fuchs, čte Lenka Birková, Otto Budín, Miloš Kirschner, Helena Štáchová, Jiří Šrámek a Miroslav Černý (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek im Traumland () , Parker im monochrome titanium f (2172958)

Magnet 3Pagen Svazek drátů

Magnet 3Pagen Svazek drátů
Detail

Tento flexibilní, plastem potažený drát je v zahradě zrovna tak nepostradatelný jako v domácnosti, do dílny atd. V praktickém dávkovači s řezací lištou. (magnet-3pagen.cz)

Podobné produkty ako Magnet 3Pagen Svazek drátů , Parker im brushed metal gt (1931663)

Sharks Vedení drátu/kabel

Sharks Vedení drátu/kabel
Detail

Potřebujete náhradní drát či kabel ke svářečce? Pro svářečky Sharks nabízíme náhradní kabel o délce bovdenu 320 cm. Délka bužírky je 122 cm. Je určen pro drát FE 0,6 a 0,8 mm. Jestliže používáte svářečku Sharks, vyberte si značkovou kvalitu. Technické údaje: Délka bovdenu: 320 cm Délka s bužírkou: 122 cm Pro drát Fe 0,6 a 0,8 mm Materiál vedení drátu: ocel Průměr otvoru: 1,5 mm Průměr bovdenu: 4 mm Obsah balení: 1x drát(320cm) (kokiskashop.cz)

Podobné produkty ako Sharks Vedení drátu/kabel , Parker im achromatic black bt (2127618)

Sharks Vedení drátu/kabel

Sharks Vedení drátu/kabel
Detail

Potřebujete náhradní drát či kabel ke svářečce? Pro svářečky Sharks nabízíme náhradní kabel o délce bovdenu 320 cm. Délka bužírky je 122 cm. Je určen pro drát FE 0,6 a 0,8 mm. Jestliže používáte svářečku Sharks, vyberte si značkovou kvalitu. Technické údaje: Délka bovdenu: 320 cm Délka s bužírkou: 122 cm Pro drát Fe 0,6 a 0,8 mm Materiál vedení drátu: ocel Průměr otvoru: 1,5 mm Průměr bovdenu: 4 mm Obsah balení: 1x drát(320cm) (dilego.cz)

Podobné produkty ako Sharks Vedení drátu/kabel , Parker im monochrome titanium m (2172959)

Hořící drát - Jeffery Deaver

Hořící drát - Jeffery Deaver
Detail

Je to zbraň neviditelná a současně všudypřítomná, bez níž by moderní společnost nemohla existovat: elektrická rozvodná síť. Vrah využívá obrovských obloukových výbojů s tak vysokým napětím a teplotou, že se při ní taví ocel a lidé začínají hořet. První strašlivý útok, při němž se městský autobus proměnil v hromadu roztaveného kovu, považovali oficiální činitelé za teroristický útok. K vyšetřování byl okamžitě přizván Lincoln Rhyme, který i tentokrát vysílá do terénu Amélii Sachsovou a Rona Pulaského. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hořící drát - Jeffery Deaver , Parker im premium red gt (2143650)

Drát vázací TES SL431098XX

Drát vázací TES SL431098XX
Detail

NakupteDrát vázací TES SL431098XXz kategorieDům a zahrada > Zahrada > Pěstování > Příslušenství k pěstováníza26.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Drát vázací TES SL431098XX , Parker im premium pearl gt (2143643)

Drát vázací TES SL217203XX

Drát vázací TES SL217203XX
Detail

NakupteDrát vázací TES SL217203XXz kategorieDům a zahrada > Zahrada > Pěstování > Příslušenství k pěstováníza27.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Drát vázací TES SL217203XX , Parker im premium pearl gt (2143646)

Drát vázací TES SL217202XX

Drát vázací TES SL217202XX
Detail

NakupteDrát vázací TES SL217202XXz kategorieDům a zahrada > Zahrada > Pěstování > Příslušenství k pěstováníza25.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Drát vázací TES SL217202XX , Parker im achromatic black bt (2127741)

Drát vázací LOBSTER 108671

Drát vázací LOBSTER 108671
Detail

Drát vázací TES 108671 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Drát vázací LOBSTER 108671 , Parker im brushed metal gt (1931649)

Drát vázací LOBSTER 108960

Drát vázací LOBSTER 108960
Detail

NakupteDrát vázací LOBSTER 108960z kategorieDům a zahrada > Zahrada > Pěstování > Příslušenství k pěstováníza35.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Drát vázací LOBSTER 108960 , Parker im premium black gt (1931660)

Drát vázací TES SL217151XX

Drát vázací TES SL217151XX
Detail

NakupteDrát vázací TES SL217151XXz kategorieDům a zahrada > Zahrada > Pěstování > Příslušenství k pěstováníza17.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Drát vázací TES SL217151XX

Drát vázací LOBSTER 108963

Drát vázací LOBSTER 108963
Detail

NakupteDrát vázací LOBSTER 108963z kategorieDům a zahrada > Zahrada > Pěstování > Příslušenství k pěstováníza94.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Drát vázací LOBSTER 108963

Der Orloj - Jakub Malina

Der Orloj - Jakub Malina
Detail

Ojedinělý průvodce se zabývá historií vzniku stavby a podává výklad esoterní symboliky, která v centru města, na veřejném místě, dosud nepoznána přečkala šest století.Na pozadí doby vlády »posledního zasvěceného císaře Svaté říše římské« Karla IV. přibližuje úroveň okultních znalostí pozdního středověku a jejich umělecké zachycení v architektuře, výtvarném umění i urbanistice celého města. Za vznikem pražského nachází tato kniha odkaz jedné z prvních uzavřených zasvěceneckých lóží, která do svých řad přijímala i laiky, tzv. pražské bratrstvo Obruč a kladivo, nad nímž měl záštitu sám král Václav IV., syn Karla IV. Výklad symboliky umožňuje datovat vznik stavby, jejíž dokumentace zmizela neznámo kde, přesněji než oficiální historická literatura.Symboliku pražského orloje vykládá autor jako v evropském dobovém kontextu unikátní model kosmu a jeho jednoty s člověkem jako jeho obrazem. Podrobně rozebírá i kosmologickou symboliku astronomických hodin a skryté motivy tvůrců architektonického i výtvarného řešení orloje. Dokládá, jak znalosti o vesmíru i člověku, které zveřejňují moderní esoterní školy a hnutí, zachycovala už řecká a egyptská mysteria, jejichž znalost byla na konci 14. století šířena po celé Evropě. Stavbu orloje vykládá v souvislostech místa a času vzniku. Přibližuje karolinský koncept Prahy nejen jako světské metropole světa, sídla císaře nazývaného druhým Konstantinem, ale také jako duchovního otisku Nebeského Jeruzaléma, města posmrtně zaslíbeného křesťanům. Na příkladu figur dvanácti apoštolů pak podává nejširší souvislosti iniciačních dějin v křesťanském světě.Průvodce Staroměstský orloj navazuje na odkaz takových autorů, jako byl slavný alchymista Fulcanelli, na duchovní dědictví mnoha českých historiků i moderních autorů děl o esoterních naukách, jako je například David Ovason. Ve výkladu esoterní symboliky stavby vychází z rozsáhlého díla antroposofa Rudolfa Steinera. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Der Orloj - Jakub Malina

Drát vázací LOBSTER 108962

Drát vázací LOBSTER 108962
Detail

NakupteDrát vázací LOBSTER 108962z kategorieDům a zahrada > Zahrada > Pěstování > Příslušenství k pěstováníza61.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Drát vázací LOBSTER 108962

Hořící drát - Deaver Jeffery

Hořící drát - Deaver Jeffery
Detail

Je to zbraň neviditelná a současně všudypřítomná, bez níž by moderní společnost nemohla existovat: elektrická rozvodná síť. Vrah využívá obrovských a přesně mířených obloukových výbojů s tak vysokým napětím a teplotou, že se při ní taví ocel a lidé začínají hořet. V jiném případě zase vrah přehodí pár drátků a náhle může být vražedným nástrojem vana, počítačová klávesnice nebo obyčejná stolní lampa... První strašlivý útok, při němž se městský autobus proměnil v hromadu roztaveného kovu, považovali oficiální činitelé za teroristický útok. K vyšetřování byl okamžitě přizván Lincoln Rhyme, který i tentokrát vysílá do terénu Amélii Sachsovou a Rona Pulaského. Zatímco se útoky zběsilým tempem šíří po celém městě a na policii začínají docházet vyděračské dopisy, tým kriminalistů bojuje s časem a snaží se na základě minima důkazů dopadnout vraha. Anebo je vrahů víc...? Už tak složitou situaci ještě více komplikuje fakt, že Rhyme zároveň působí jako konzultant při vyšetřování dalšího případu, jehož protagonistou je muž s přezdívkou Hodinář – jeden z mála padouchů, jimž se kdy podařilo z Rhymovy sítě uniknout... (patro.cz)

Podobné produkty ako Hořící drát - Deaver Jeffery

Za dráty - Padevět Jiří

Za dráty - Padevět Jiří
Detail

Autor postupuje svojí tradiční metodou místopisného průvodce a přibližuje čtenáři místa v dnešní České republice, na kterých zřídila nacistická okupační moc nebo protektorátní úřady tábory za účelem koncentrace a izolace politických odpůrců, Židů, Romů či pracovních sil. V průvodci najdete pobočky velkých nacistických táborů, jako byly Auschwitz, Flossenbürg nebo Gross-Rosen, tábory zřizované bezprostředně po záboru pohraničí a určené především k internaci politických odpůrců z řad českých Němců, tábory určené k internaci Romů, pracovně-výchovné tábory určené pro občany protektorátu nebo poměrně neznámé tábory pro maďarské Židy, vznikající v roce 1944 především na jižní Moravě. V knize je u řady táborů uveden seznam zemřelých či zavražděných vězňů a dostupné údaje o velitelích nebo dozorcích táborů. Kniha je doplněna řadou dosud nepublikovaných fotografií (patro.cz)

Podobné produkty ako Za dráty - Padevět Jiří

Karta In der Boutique

Karta In der Boutique
Detail

Na první straně karty je obrázkový slovník k tématu, zadní strana obsahuje vybraná slova z obrázku v dvojjazyčném překladu, doplněná o tematická slovní spojení a nejběžněji používané ukázkové věty. Jazykové karty jsou ideální k opakování i rozšíření tematické slovní zásoby. Naučné karty jsou moderní formou poznávání pro všechny generace. Přinášejí stručný, výstižný a zajímavý přehled nejdůležitějších informací z odborných i zájmových oblastí. Nejen texty, ale i názorné ilustrace a fotografie, promyšlené grafické zpracování a praktický formát osloví ty, kteří se chtějí nejen vzdělávat, ale i bavit. (patro.cz)

Podobné produkty ako Karta In der Boutique

Spejbl's herzliche Metaferosen, Der Wiehnachtskarpfen. Der Weihnachtsgeschichte mit einem Weihnachtsgruss von Spejbl & Hurvínek - Miloš Kirschner - au

MORA IM 535 (737504)

MORA IM 535  (737504)
Detail

Myčka - úzká (45 cm), vestavná a plně integrovaná, energetická třída E, umyje až 9 sad nádobí na jeden cyklus (program ECO), emise hluku C, odložený start, ochrana proti přetečení, displej, AquaStop, program na ochranu skla, zvukový signál ukončení mytí a samočistící filtrační systém, rozměry 81,5 × 44,8 × 55 cm (V׊×H) S pořízením myčky ušetříte vodu, energii a spoustu vašeho času. Úzká myčka na nádobí MORA je široká pouhých 45 cm a hodí se do menších kuchyní maximálně pro tříčlennou domácnost. Kromě toho vám stačí pár kousků nádobí, abyste ji zaplnili. Je určena k instalaci do kuchyňské linky, a proto bude celkový vzhled vaší kuchyně zachován. Myčka se stane elegantní a nenápadná tím, že k přiděláte dvířka korespondující s rázem celé kuchyně. Ovládací panel myčky se nachází na horní straně dvířek, a tak je možné ovládat jej, pouze když je přístroj otevřený. Plně integrovaná myčka je elegantní a perfektně doladí design vaší kuchyně. Myčka MORA IM 535 spadá... (alza.cz)

Podobné produkty ako MORA IM 535 (737504)

MORA IM 687 (737712)

MORA IM 687  (737712)
Detail

Myčka - standardní (60 cm), vestavná a plně integrovaná, energetická třída C, umyje až 16 sad nádobí na jeden cyklus (program ECO), emise hluku B, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, nastavitelné koše, AquaStop, program na ochranu skla, rychlé mytí, extra sušení, samočistící filtrační systém a ExtraHygiene, rozměry 81,7 × 59,6 × 55,6 cm (V׊×H) Select brand: Vestavná myčka Mora IM 687Praktický hodinový programKvalitní invertorový motor s dlouhou životnostíRychlé a efektivní mytí nádobíPojme až 16 sad nádobíOpatřena automatickým programemPerfektní výsledky mytí jsou zajištěny také díky třetímu ostřikovacímu ramenuMožnost zkrátit program na neuvěřitelných 15 minutUvnitř myčky naleznete praktické košePraktická příborová zásuvkaMyčka Mora IM 687 s Total AquaStop systémem Funkce Sušení po aktivaci zvýší teplotu během posledního... (alza.cz)

Podobné produkty ako MORA IM 687 (737712)

MORA IM 685 (737573)

MORA IM 685 (737573)
Detail

Myčka - standardní (60 cm), vestavná a plně integrovaná, energetická třída D, umyje až 16 sad nádobí na jeden cyklus (program ECO), emise hluku C, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, ochrana proti přetečení, displej, AquaStop, program na ochranu skla, rychlé mytí, světelná signalizace fáze mytí a ExtraHygiene, rozměry 81,7 × 59,6 × 55,6 cm (V׊×H) Select brand: Vestavná myčka Mora IM 685Praktický hodinový programRychlé a efektivní mytí nádobíPojme až 16 sad nádobíOpatřena automatickým programemPerfektní výsledky mytí jsou zajištěny také díky třetímu ostřikovacímu ramenuMožnost zkrátit program na neuvěřitelných 15 minutUvnitř myčky naleznete praktické košePraktická příborová zásuvkaMyčka Mora IM 685 s Total AquaStop systémem Funkce Sušení po aktivaci zvýší teplotu během posledního oplachováníProgram ExtraHygiene pro hygienicky čistý... (alza.cz)

Podobné produkty ako MORA IM 685 (737573)

Podložka na cukroví drát obdélník

Podložka na cukroví drát obdélník
Detail

Podložka najde široké uplatnění ve vaší kuchyni. Můžete ji využít jako podložku pod horký hrnec, můžete na ni odkládat cukroví máčené např. v čokoládě, které se vám tak nepřilepí k podložce, můžete na ní nechat vychladnout upečený korpus nebo bábovku, pomůže vám při sušení plátů těsta na nudle, při sušení hub. (4home.cz)

Podobné produkty ako Podložka na cukroví drát obdélník

Podložka na cukroví drát kruh

Podložka na cukroví drát kruh
Detail

Podložka najde široké uplatnění ve vaší kuchyni. Můžete ji využít jako podložku pod horký hrnec, můžete na ni odkládat cukroví máčené např. v čokoládě, které se Vám tak nepřilepí k podložce, můžete na ní nechat vychladnout upečený korpus nebo bábovku, pomůže vám při sušení plátů těsta na nudle. (4home.cz)

Podobné produkty ako Podložka na cukroví drát kruh

TORO Držák na mýdlo, drát

TORO Držák na mýdlo, drát
Detail

TORO Držák na mýdlo, drát, kategorie: ČISTÝ DOMOV - ÚKLID | KOUPELNA | KOUPELNOVÉ DOPLŇKY | MÝDLENKY (kitos.cz)

Podobné produkty ako TORO Držák na mýdlo, drát

Der geheimnisvolle Golem - Lucie Seifertová

Der geheimnisvolle Golem - Lucie Seifertová
Detail

Kdekdo ví, že k obživení golema potřebujeme šém. Knížka Tajemný Golem umožňuje probudit golema i bez šému, dává dokonce sílu zadržet ničící monstrum, odhaluje i skrýš golemova věčného spánku ? obrázky v knížce jsou totiž pohyblivé. Tajemný golem je určen pro všechny hravé. Knihu jistě nejvíc ocení děti, ale určitě ji pochopí i dospělí. Protože je psána odlehčenou komikovou formou, bez větší námahy se dozvíte, proč a jak byl golem stvořen, co se navyváděl za hlouposti, jak jeho síla přerostla v běsnění, i proč po něm nemáme raději pátrat (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Der geheimnisvolle Golem - Lucie Seifertová

Der mensch und die gesellschaft

Der mensch und die gesellschaft
Detail

V publikaci naleznete příspěvky, které můžete využít například v hodině konverzace. Žáci si rozšíří slovní zásobu a naučí se diskutovat o tématech, která se dotýkají celé společnosti. Pracovní listy pro žáky mají jednotnou strukturu, pro účely vyučování je stačí pouze okopírovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Der mensch und die gesellschaft

Bäume der Erde - Tomáš Míček

Bäume der Erde - Tomáš Míček
Detail

Warum faszinieren uns Bäume so sehr? Vielleicht weil der Baum für uns Menschen die Mitte der Schöpfung markiert: Er ist noch ganz Natur und doch schon auf dem Weg zum Einzelwesen. Wir können einem Baum begegnen, wir können mit ihm kommunizieren. Gleichzeitig sind wir dankbar dafür, dass er stumm bleibt und nur durch seine Präsenz zu uns spricht. Wenn wir des menschlichen Geredes müde sind, setzen wir uns gern unter eine alte Eiche oder einen vielleicht noch älteren Ölbaum und lauschen seinem beredten Schweigen. Der Fotograf Tomáš Míček, der uns bereits mit vielen Fotografiebänden beglückte, hat diese Präsenz der Bäume und ihre Magie auf fast mystische Weise eingefangen. Dabei verbindet er seine intuitive Herangehensweise mit höchstem fotografisch-technischem Niveau. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bäume der Erde - Tomáš Míček

Shalom - Tina Van Der Holland

Shalom - Tina Van Der Holland
Detail

Gabika je temperamentná kresťanka, Milan je introvertný Žid.Napriek rozpačitým reakciám okolia sa vzali a vychovávajú spolu dve deti... Je ich manželstvo bezproblémové? Akí naivní boli čerstvo zamilovaní mladomanželia? Ako sa prejavia v správaní detí rozdielne postoje otca a matky k svetu?Román, inšpirovaný skutočným príbehom, zobrazuje tieto, ale aj ďalšie problémy vznikajúce pri spolunažívaní dvoch kultúr. Neobyčajný námet zároveň ponúka zaujímavé nazretie do kultúry judaizmu a ukazuje jeho komplikované vnímanie zo strany majoritnej spoločnosti, ktorá je navonok plná pochopenia, no pod povrchom mnohokrát skrýva staromódne predsudky.Prečítajte si príbeh o láske, ktorá sa zaobišla bez veľkých slov, ale nie bez veľkej tolerancie. Rozprávačské umenie Tiny Van der Holland, ktorá dokáže čitateľa na jednej strane rozosmiať a na druhej prekvapiť až dokumentárnou hĺbkou, je zárukou, že knihu nepustíte z rúk, kým neobrátite posledný list. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Shalom - Tina Van Der Holland

Za dráty komunismu - Josef Černý

Za dráty komunismu - Josef Černý
Detail

Považoval jsem za svou povinnost napsat těch pár vzpomínek, aby i další generace viděly, jak jsme žili, v co jsme doufali a věřili. ...Kde se jen naši lidi naučili těm krutostem? Ještě před několika hodinami bych každého přesvědčoval, že v Československu takové způsoby nejsou možné. Ale tohle provádějí naši lidé vlastním lidem... To asi bylo moje největší zklamání... Kde se v nich vzala ta nenávist? Kde zůstal lidská důstojnost? Co je to za fanatismus, který dokáže proměnit člověka v lidskou hyenu? Josef Černý, politický vězeň, který si odseděl téměř 15 roků... Toto třetí vydání vychází k 70. výročí zahájení soudního procesu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Za dráty komunismu - Josef Černý

Drát pro ohradníky VNT 207

Drát pro ohradníky VNT 207
Detail

Drát pro ohradníky VNT 207 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Drát pro ohradníky VNT 207
Der Schatz im Silbersee/ Poklad na Stříbrném jezeře (978-80-266-1226-1), Expressivität in der Sprache der Märchen im Deutschen und im Tschechischen (978-80-210-6128-6), Der kleine Fuchs und die Tiere im Wald (978-80-7639-095-9), Hurvínek im Traumland (), MORA IM 687 (737712), MORA IM 685 (737573), MORA IM 535 (737504), DER WASCHKÖNIG Color 22 ks (4260418933642), PB3 und der Clown Coco (9788853621931), PARKER IM Black GT (1931645), PARKER IM Black GT (1931659), PARKER IM Black CT (1931665), PARKER IM Blue CT (1931668), PARKER IM Black CT (1931644), MORA IM 685 S ( 739247), PARKER IM Black CT (1931658), PARKER IM Blue CT (1931661), PARKER IM Premium Black GT (1931667), PARKER IM Achromatic Grey BT (2127752), PARKER IM Monochrome Titanium F (2172958), PARKER IM Brushed Metal GT (1931663), PARKER IM Achromatic Black BT (2127618), PARKER IM Monochrome Titanium M (2172959), PARKER IM Premium Red GT (2143650), PARKER IM Premium Pearl GT (2143643), PARKER IM Premium Pearl GT (2143646), PARKER IM Achromatic Black BT (2127741), PARKER IM Brushed Metal GT (1931649), PARKER IM Premium Black GT (1931660)