Deník kastelána ()

Produkt Deník kastelána () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Deník kastelána () upraviť a produkt hľadať znova.

Deník kastelána ()

Deník kastelána ()
Detail

Audiokniha MP3 - Co všechno se skrývá ve zdech aristokratických? Od autora úspěšné série ARISTOKRATKA, kterou autor napsal pod pseudonymem Jan Bittner. - autor Evžen Boček, čte Jaroslav Plesl Co všechno se skrývá ve zdech aristokratických? Od autora úspěšné série Aristokratka.Pětatřicetiletý Vik opouští velkoměsto a odchází na venkov, kde chce najít ztracený klid, obnovit víru ve smysl života a možná i sílu zachránit zhroucené manželství. Zámek, kde má sloužit jako kastelán a kam má brzy přivést své blízké, ho však od první chvíle zaskočí.V deníku líčí, jak se před ním toto prostředí odkrývá jako místo plné dávných dramat a nečekaných setkání. Magie starých zdí posléze prosákne do života celé jeho rodiny stejně hravě, jako kdyby se jimi protahovala bílá paní Perchta nebo přízraky z říše hororu. Bude proti tomu zdravý rozum stačit, anebo jsou věci mezi nebem a zemí, s nimiž se člověk prostě musí smířit?Hrdina možná nenajde, co hledá, nejspíš nezíská, co si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník kastelána ()

Deník kastelána - Evžen Boček - audiokniha

Deník kastelána - Evžen Boček - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Co všechno se skrývá ve zdech aristokratických?Pětatřicetiletý Vik opouští velkoměsto a odchází na venkov, kde chce najít ztracený klid, obnovit víru ve smysl života a možná i sílu zachránit zhroucené manželství. Zámek, kde má sloužit jako kastelán a kam má brzy přivést své blízké, ho však od první chvíle zaskočí. V deníku líčí, jak se před ním toto prostředí odkrývá jako místo plné dávných dramat a nečekaných setkání. Magie starých zdí posléze prosákne do života celé jeho rodiny stejně hravě, jako kdyby se jimi protahovala bílá paní Perchta nebo přízraky z říše hororu. Bude proti tomu zdravý rozum stačit, anebo jsou věci mezi nebem a zemí, s nimiž se člověk prostě musí smířit? Hrdina možná nenajde, co hledá, nejspíš nezíská, co si přeje, a patrně nic nebude, jak si vysnil – ale na každý pád mu rozlehlé obydlí někdejší šlechty odhalí skutečnosti, o nichž dosud neměl nejmenší tušení.Od autora úspěšné série ARISTOKRATKA.interpret: Jaroslav Plesldélka nahrávky: 6 hodin 52 minut (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deník kastelána - Evžen Boček - audiokniha , Deník kastelána (978-80-722-7353-9)

Deník kastelána (MP3-CD) - audiokniha

Deník kastelána (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Deník kastelána ()napsal autor: Evžen Boček, čte: Jaroslav Plesl. Co všechno se skrývá ve zdech aristokratických? Pětatřicetiletý Vik opouští velkoměsto a odchází na venkov, kde chce najít ztracený klid, obnovit víru ve smysl života a možná i sílu zachránit zhroucené manželství. Zámek, kde má sloužit jako kastelán a kam má brzy přivést své blízké, ho však od první chvíle zaskočí. V deníku líčí, jak se před ním toto prostředí odkrývá jako místo plné dávných dramat a nečekaných setkání. Magie starých zdí posléze prosákne do života celé jeho rodiny stejně hravě, jako kdyby se jimi protahovala bílá paní Perchta nebo přízraky z říše hororu. Bude proti tomu zdravý rozum stačit, anebo jsou věci mezi nebem a zemí, s nimiž se člověk prostě musí smířit? Hrdina možná nenajde, co hledá, nejspíš nezíská, co si přeje, a patrně nic nebude, jak si vysnil – ale na každý pád mu rozlehlé obydlí někdejší šlechty odhalí skutečnosti, o nichž dosud neměl nejmenší tušení. Od autora úspěšné série Aristokratka. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Deník kastelána (MP3-CD) - audiokniha

Deník kastelána - Evžen Boček - audiokniha

Deník kastelána - Evžen Boček - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Co všechno se skrývá ve zdech aristokratických? Pětatřicetiletý Vik opouští velkoměsto a odchází na venkov, kde chce najít ztracený klid, obnovit víru ve smysl života a možná i sílu zachránit zhroucené manželství. Zámek, kde má sloužit jako kastelán a kam má brzy přivést své blízké, ho však od první chvíle zaskočí. V deníku líčí, jak se před ním toto prostředí odkrývá jako místo plné dávných dramat a nečekaných setkání. Magie starých zdí posléze prosákne do života celé jeho rodiny stejně hravě, jako kdyby se jimi protahovala bílá paní Perchta nebo přízraky z říše hororu. Bude proti tomu zdravý rozum stačit, anebo jsou věci mezi nebem a zemí, s nimiž se člověk prostě musí smířit? Hrdina možná nenajde, co hledá, nejspíš nezíská, co si přeje, a patrně nic nebude, jak si vysnil – ale na každý pád mu rozlehlé obydlí někdejší šlechty odhalí skutečnosti, o nichž dosud neměl nejmenší tušení. Od autora úspěšné série ARISTOKRATKA. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deník kastelána - Evžen Boček - audiokniha

Deník kastelána - Evžen Boček - e-kniha

Deník kastelána - Evžen Boček - e-kniha
Detail

eBook:,Deník kastelána ()vyšel před čtrnácti lety jako prvotina Jana Bittnera. Dnes lze již přiznat, že skutečné jméno, s nímž jsou spojeny také daleko známější knihy Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu, je Evžen Boček. Zatímco v Aristokratkách šlo autorovi především o pobavení čtenáře, jeho prvotina je z jiného řečiště, ačkoliv kulisy jsou stejné, tedy zámecké. Deníkový příběh kastelána je čtením na jeden zátah. Znechucený hrdina opouští velkoměsto a zamíří na poklidný venkov, aby zachránil své manželství a našel ztracený smysl života. Zámek ho však od počátku zaskočí — odkrývá se jako místo nečekaných setkání, dávných i současných příběhů a uhrančivých scén. Tajemné síly a řetězce dráždivých záhad neminou ani kastelánovu rodinu. Je lidský rozum dostačující zbraní, nebo jsou věci mezi nebem a zemí, s nimiž je třeba se smířit? Kastelán možná nenajde, co hledá, možná nezíská, co si přeje, a možná nic není, jak si představoval. Pobyt ve zdech mysteriózního zámku mu však odhalí podobu života, o níž dříve neměl nejmenšího tušení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deník kastelána - Evžen Boček - e-kniha

Deník kastelána (978-80-722-7353-9)

Deník kastelána (978-80-722-7353-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Evžen Boček, 232 stran Znechucený hrdina opouští velkoměsto a zamíří na poklidný venkov, aby zachránil své manželství a našel ztracený smysl života. Zámek ho však od počátku zaskočí — odkrývá se jako místo nečekaných setkání, dávných i současných příběhů a uhrančivých scén. Tajemné síly a řetězce dráždivých záhad neminou ani kastelánovu rodinu.Deníkový příběh kastelána je čtením na jeden zátahZnechucený hrdina opouští velkoměsto a zamíří na poklidný venkov, aby zachránil své manželství a našel ztracený smysl života. Zámek ho však od počátku zaskočí — odkrývá se jako místo nečekaných setkání, dávných i současných příběhů a uhrančivých scén. Tajemné síly a řetězce dráždivých záhad neminou ani kastelánovu rodinu.Je lidský rozum dostačující zbraní, nebo jsou věci mezi nebem a zemí, s nimiž je třeba se smířit? Kastelán možná nenajde, co hledá, možná nezíská, co si přeje, a možná nic není, jak si představoval. Pobyt ve zdech... (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník kastelána (978-80-722-7353-9) , Měsíční deník ()

Deník ()

Deník ()
Detail

Audiokniha MP3 - Vyprávění dívenky, kterou čeká jistá smrt. - autor Věra Kohnová, čte Štěpánka Fingerhutová a Martin Hruška Vyprávění dívenky, kterou čeká jistá smrt.Vyprávění dívenky, kterou čeká jistá smrt. Zatím je veselá… A to se prolíná s drsnou realitou 2. světové války. S pochodem nacistických vojsk. Jakási ubíjející obyčejnost a všednost. Nemožnost ubránit se krutosti doby. Holocaust! Zabíjení! Mučení! Transporty! Válka! Každým okamžikem se přibližuje děsivá chvíle nezvratitelného odjezdu Věrušky do koncentračního tábora. Do místa, odkud pro ni není návratu.Tahle audiokniha je záznamem doby z pohledu židovské holčičky a zároveň i z pohledu naprosto chladného, zobrazujícího dobu. Jakoby události a Věřino vyprávění bylo součástí nedělitelného celku. Prostě… Jdi a dívej se! (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník () , Čuníkův supertajný deník

Deníky

Deníky
Detail

Audiokniha MP3 Virginia Wolfová, čte Taťjana Medvecká Virginia Woolfová si sala deník od roku 1915 až do své smrti roku 1941. Zaznámenávala nejen nejbějžnější věci - kam ten den šla, s kým se setkala, jak se zrovna cítila -, ale také se v zápiscích sousřeďovala na společensko-politické dění v Anglii i v Evropě, získáme z nich například poměrně obsažný obrázek o dění v její vlasti za druhé světové války. Především však byly vybírány záznamy, v nichž se zabývala vlastní tvorbou, nebo díly spisovatelů, které zrovna četla, ať už z důvodů pracovních ci profesních, nebo čistě pro potěšení. (alza.cz)

Podobné produkty ako Deníky , Deník bridget jonesové

Ánin deník Alexův deník (978-80-906424-5-4)

Ánin deník Alexův deník (978-80-906424-5-4)
Detail

Kniha - autor Katarína Fiala Janigová, 188 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Knížka je výjimečná tím, že jsou v ní dva příběhy. Jeden je z pohledu Áni a druhý z pohledu Alexe. Áňa a Alex jsou dvojčata a chodí do čtvrté třídy. Každý z nich je ale úplně jiný a také má různé zájmy. Áňa ráda vaří a tančí. Alex miluje komiksy, které rád čte i kreslí. Můžete si vybrat, ze které strany knížku začnete číst dřív. Přejeme vám příjemnou zábavu při čtení! (alza.cz)

Podobné produkty ako Ánin deník Alexův deník (978-80-906424-5-4) , Deník zamilovaného viruse ()

Tréninkový deník

Tréninkový deník
Detail

Tréninkový deník určený sportovcům seniorské (případně vrcholové úrovně juniorské) kategorie je koncipován tak, aby byl použitelný pro libovolné sportovní odvětví na jeden tréninkový rok. Umožňuje maximálně přehledně a systematicky plánovat a vyhodnocovat sportovní přípravu. Obsahuje nejpoužívanější tabulky, důležité pro evidenci všech tréninkových záznamů. (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Tréninkový deník , Deník šílené manželky ()

Cestovní deník

Cestovní deník
Detail

Vrátili jste se z dovolené, jste plní úžasných zážitků a myslíte si, že si to budete pamatovat celý život. To je ale omyl, za pár let dovolené splynou, na jména si už nevzpomenete, místa i roky se budou plést. Nezapomenutelné zážitky se zapomenou. Aby se vám to nestalo, je tu Cestovní deník, kam si poznamenáte, kde jste byli, s kým, co jste dělali, za co utráceli, co se vám líbilo a co méně. Navíc jsou v deníku rady, co udělat a zabalit před cestou, co si poznamenat a další tipy. Šťastnou cestu!DVĚ RŮZNÉ BAREVNÉ VERZE – NÁHODNÝ VÝBĚR (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Cestovní deník , Reniin deník (9788090767485)

Babiččin deník

Babiččin deník
Detail

Tento originální památník byl vytvořen proto, aby zachytil a zachoval babiččiny jedinečné vzpomínky. Jde vlastně o dílo, do něhož babička zapisuje svůj životní příběh, vzpomínky a zážitky, stejně jako svá přání a sny. Každá stránka obsahuje promyšlenou nápovědu, jejímž úkolem je inspirovat a povzbudit jakoukoli babičku k zaznamenávání těch nejpamětihodnějších a nejvýznamnějších zážitků z dob, kdy bývala dítětem, dívkou, matkou a babičkou. Stejně tak může babička do knihy zaznamenat rodinné příběhy a tradice, které chce předat svým vnoučatům. Mimo jiné i díky okouzlujícím ilustracím představuje tento deník dokonalý dárek pro moderní babičku. (patro.cz)

Podobné produkty ako Babiččin deník

Soukromý deník

Soukromý deník
Detail

Kreativní deník, do které si můžete zaznamenávat své sny a cíle. Deník, který si uděláte přesně podle sebe, s různými seznamy, kresbami, poznámkami. Právě v této digitální době bude vedení zábavného papírového zápisníku potěšením. Spousta lidí zjišťuje, že si informace mnohem lépe zapamatuje a problémy vyřeší, když jsou přehledně na papíře – vaší vlastní rukou, s infografikou, přehledně. Udělejte si jasno o svých cílech, snech a přáních, zpřehledněte svůj program, bavte se. (patro.cz)

Podobné produkty ako Soukromý deník , Deník anne frankové

Čtenářský deník

Čtenářský deník
Detail

Do tohoto čtenářského deníku si můžete zapsat sto knih zcela dle vlastního výběru. Vždy se pokuste co nejlépe vyplnit všechny informace o knize, ale jestliže vám nějaký údaj bude chybět, nic se neděje. Nejdůležitější přece je váš vlastní čtenářský zážitek! A celkové hodnocení si klidně pište obyčejnou tužkou, kdybyste se ho někdy v budoucnosti rozhodli změnit. Takže čtěte, poctivě vyplňujte a zaznamenávejte své myšlenky, protože čtení knih je jeden z nejlepších možných způsobů trávení volného času! (patro.cz)

Podobné produkty ako Čtenářský deník , Čtenářský deník (8594050429369)

Deník farářky

Deník farářky
Detail

Audiokniha MP3 - Boží cesty jsou nevyzpytatelné a nekonvenční farářka Martina Viktorie Kopecká o tom ví své. Jaké to je být ženou – knězem? Čeho se kvůli službě musela vzdát? - autor Martina Viktorie Kopecká, čte Tereza Kostková O životě někde mezi nebem a zemíBoží cesty jsou nevyzpytatelné a nekonvenční farářka Martina Viktorie Kopecká o tom ví své. Valnou většinu jejího života to nevypadalo, že bude aspirovat na službu v církvi – a přesto je dnes výraznou postavou Církve československé husitské.Knižní vydání blogu Deník farářky přináší zápisky posledních tří let a provádí čtenáře celým církevním rokem, který začíná adventem. Jaké to je být ženou – knězem? Čeho se kvůli službě musela vzdát? O čem přemýšlí, jak podle ní vypadá ráj a co by nám Ježíš pověděl, kdyby žil v dnes? S jakými předsudky se musí v životě vyrovnávat?V knize najdete úvahy, které se zdaleka netočí jen okolo náboženství, ale také vyprávění z cest po světě, příhody možné i dost nemožné, fotky,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník farářky , Deník mrtvých - dvd (n03413)

Měsíční deník ()

Měsíční deník ()
Detail

Audiokniha MP3 - Nejhumornější sci-fi od dob Červeného trpaslíka! - autor Michal Březina, čte Alexej Pyško Nejhumornější sci-fi od dob Červeného trpaslíka!Představujeme vám naprosto autentický deník, zachráněný součinem těch nejabsurdnějších okolností, ve kterých hraje svou nezastupitelnou úlohu obyčejný rohlík. Celé dílo sestává z vyprávění bývalého žoldáka Marcela Šebesty, toho času námezdního dělníka vykonávajícího tvrdou práci na Měsíci. Jeho slovník je natolik specifický, že rozesměje i žirafu. Pročítání Marcelovým deníkem je optimální antidepresivum, protože dokonale rozbije špatnou náladu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Měsíční deník () , Poutník - mágův deník (9788025707913)

Tajný deník

Tajný deník
Detail

Diář - dětský, formát A5, 164 stran, tvrdé desky, CZ Pro ruční zapisování denních povinností dětem přijde vhod papírový diář Egmont. Pro poznámky a záznamy je připraveno 164 stran stránek formátu A5. Výhodou jsou tvrdé desky, které nedovolí, aby se diář jakkoliv poničil. Jeho rozměry dosahují 210 × 150 mm (vך). Dětský diář má česky psané popisky. Diář Egmont našel oblibu hlavně mezi dětmi. Zásadní vlastnosti produktu Tajný deník Pro zapisování každodenních událostí děti využijí diář Egmont Jeho papírové provedení si zachovává sentimentální hodnotu Jedná se o speciální diář Pro poznámky je nachystáno celkem 164 stran formátu A5 Jeho design podtrhují tvrdé desky Vazba: vázaná s laminovaným potahem Je psán česky Diář si zamilují děti S diářem Egmont si děti zorganizují svůj čas mezi školu, kroužky a volné chvíle (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný deník , Deník malého poseroutky 5 ()

Denik ostravaka

Denik ostravaka
Detail

Audiokniha MP3 Ostravak Ostravski, čte René Šmotek Humor na CD. Zvuková podoba známého českého knižního bestselleru. Jde o populární přepis veleúspěšného internetového deníku www.ostravak.bloguje.cz. Zvuková nahrávka dává fenoménu "ostravaka" nový rozměr. Kult "ostravaka" vznikl na severní Moravě, ale nyní už zachvátil celou republiku. Svěží humorné vyprávění formou deníku nezaměnitelnou "ostravštinou". (alza.cz)

Podobné produkty ako Denik ostravaka , Sněžím! deník bílé mafie

Deník uprchlice ()

Deník uprchlice ()
Detail

Audiokniha MP3 - Jednoho dne se probudíte a zjistíte, že se vám celý svět obrátil vzhůru nohama. Do vaší země vtrhla vojska cizí armády a nic už nebude jako dřív. - autor Oksana z Ukrajiny, čte Jana Stryková Audiokniha Deník uprchlice ()o tvrdé realitě dnešní Ukrajiny a jejích obyvatel.Jednoho dne se probudíte a zjistíte, že se vám celý svět obrátil vzhůru nohama. Do vaší země vtrhla vojska cizí armády a nic už nebude jako dřív. Vše se otřásá v základech a vás svírá strach – o život a budoucnost sebe sama, svých nejbližších, své země… To není synopse hollywoodského dramatu, ale bohužel tvrdá realita dnešní Ukrajiny a jejích obyvatel. Tato kniha je deníkem Ukrajinky, která stejně jako mnoho jiných v zoufalé situaci zvolila útěk a se svou osmiletou dcerou absolvovala strastiplnou cestu z Oděsy přes Lvov, Užhorod, Čop a Ostravu do Prahy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník uprchlice () , Zrušený rok deník 2020

Doktore, vražda, jedeme!: Deník Policejní, deník výjezdový (978-80-908383-0-7)

Doktore, vražda, jedeme!: Deník Policejní, deník výjezdový (978-80-908383-0-7)
Detail

Kniha - autor Karel Vomáčka, 168 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace Doktore, vražda, jedeme! Deník policejní, deník výjezdový je druhým, doplněným vydáním původní knihy Doktore, vražda, jedeme! (z deníku policejního lékaře) z roku 1995. Přináší osobní zkušenosti policejního lékaře pplk. MUDr. Karla Vomáčky z ohledání velkého počtu obětí vražd, sebevrahů a podezřelých úmrtí, k nimž došlo na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje v letech 1978–1994. Literární spolupracovník Viktorín Šulc knihu doplnil o nové informace k některým případům a o předmluvu a epilog, obsahující vzpomínku na pplk. MUDr. Karla Vomáčku, který vzhledem ke svému povolání musel být mezi prvními na místě lidských tragédií. Unikátní je forma deníku, zachycující jednotlivé případy, na kterých Karel Vomáčka pracoval jako člen výjezdové skupiny, tzv. mordparty, zabývající se případy vražd, sebevražd a podezřelých úmrtí, což je v současné době předmětem činnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Doktore, vražda, jedeme!: Deník Policejní, deník výjezdový (978-80-908383-0-7) , Deník malého poseroutky 15

Deník - Věra Kohnová

Deník - Věra Kohnová
Detail

Dvanáctiletá židovská dívka z Plzně si psala deník od prázdnin 1941 do ledna 1942 - do odjezdu transportu plzeňských Židů do Terezína, z něhož se nikdo z rodiny nevrátil. Vychází faksimile deníku spolu s jeho překladem do angličtiny a do němčiny v jednom svazku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deník - Věra Kohnová , Tajný deník adriana molea ()

Deník - Martin Mejstřík

Deník - Martin Mejstřík
Detail

"To, že se vysokoškoláci stali rozbuškou procesu, který nakonec vedl ke konci čtyřicetileté komunistické diktatury, nebyla náhoda," říká bývalý studentský vůdce Martin Mejstřík. Studenti byli připraveni. Spojoval je odpor vůči všem absurdním projevům totalitního režimu. Mnozí již před listopadem 1989 trpělivě a statečně pracovali na tom, aby se do naší země vrátil fungující demokratický řád. Chtěli konečně žít normálním svobodným životem. Martin Mejstřík byl jedním z nich. Rozhodl se své zážitky z dob hluboké totality a následně porevolučních let předat nejen pamětníkům revoluce. Chce oslovit i mladé lidi, kteří možná právě díky otevřenému osobnímu příběhu lépe pochopí tragiku a bezvýchodnost komunistické ideologie, co reálný socialismus skutečně znamenal a jak se v něm žilo. Deník, který autor psal téměř patnáct let, není jen popisem událostí, je i upřímnou lidskou výpovědí. "Najdete zde téměř všechno o autorovi, velmi mnoho o studentských aktivitách před listopadem 1989 a nemálo věcí o sobě samých," shrnuje Martin Mejstřík. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deník - Martin Mejstřík , Tajný deník čínské císařovny ()

Čtenářský deník - autora nemá

Čtenářský deník - autora nemá
Detail

Do tohoto čtenářského deníku si můžete zapsat sto knih zcela dle vlastního výběru. Vždy se pokuste co nejlépe vyplnit všechny informace o knize, ale jestliže vám nějaký údaj bude chybět, nic se neděje. Nejdůležitější přece je váš vlastní čtenářský zážitek! A celkové hodnocení si klidně pište obyčejnou tužkou, kdybyste se ho někdy v budoucnosti rozhodli změnit. Takže čtěte, poctivě vyplňujte a zaznamenávejte své myšlenky, protože čtení knih je jeden z nejlepších možných způsobů trávení volného času! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čtenářský deník - autora nemá , Deník malého poseroutky 4 ()

Deník zelené vdovy

Deník zelené vdovy
Detail

Román popisuje na pozadí detektivní zápletky záštiplné vztahy dvou sester. Starší z nich, Helena, nemůže mít děti, zato je mimořádně inteligentní a sebeobětavá. Její skoro o deset let mladší sestra, Viola, má tři děti, o něž se naprosto nemíní starat, takže celou odpovědnost za jejich výchovu přebírá ta starší. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deník zelené vdovy , Tajný deník hendrika groena

Deník Baltazara Iks

Deník Baltazara Iks
Detail

Odnepaměti kolují mezi lidmi legendy o bájné říši, ukryté hluboko v podzemí, kdesi uvnitř země. Podle těchto mýtů jsou obrovské dutiny obývány zvláštní lidskou rasou, jejíž historie se začala datovat již před více jak šedesáti tisíci lety. Informace o životě v podzemní říši jsou zahalena hlubokým tajemstvím, a pokud se k nám přeci jen některé dostanou, bývají obvykle velmi kusé a jsou tak neuvěřitelné, že je zaregistrují snad jen bláhoví snílci. Vědci dosud odmítali spekulovat o pravdivosti podobných zpráv. Průlom nastává až ve chvíli, kdy autoři této knihy podali pravdivou zprávu o životě v říši Přízraků. Svědectví italského vědce s českými kořeny a jeho kolegy odborného ilustrátora, je šokujícím odhalením života hluboko pod zemí, kam denní světlo nemá šanci nikdy dopadnout... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deník Baltazara Iks , Můj super tajný deník

Deník - Édouard Levé

Deník - Édouard Levé
Detail

Ve své druhé knize se francouzský konceptualista Édouard Levé (1965–2007) zmocňuje jednoho z nejbanálnějších textových zrcadel světa: novin. Vydání nejmenovaného deníku blíže neurčeného data někdy na přelomu milénia se prostřednictvím radikální apropriace (s mystifikačními prvky) stává knihou: zprávy jsou vytrženy z každodennosti a zachráněny před pomíjivostí. Zároveň je však Levé zbavuje právě toho, co je charakterizuje: vyjímá totiž veškerá vlastní jména a v knižní formě se ztrácí také to, co dělá noviny novinami: rozvržení stran, velikost titulků, poutavé perexy… Zpra´vy o na´silny´ch u´toci´ch, genocida´ch, epidemii´ch, o soudni´ch procesech cˇi danˇovy´ch podvodech sousedi´ s ozna´meni´mi o narozeni´ a u´mrti´, s prohla´sˇeni´mi sportovcu°, s inzera´ty na prodej omsˇely´ch i luxusni´ch nemovitosti´. Hierarchie blízkého a vzdáleného, kolektivního a individuálního mizí, zůstává jen hemžení simultaneity a zcizující mlha floskulí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deník - Édouard Levé , Tajný deník ruského legionáře ()

Cooboo Destrukční deník

Cooboo Destrukční deník
Detail

Kanadská konceptuální umělkyně Keri Smithová přináší dětem možnost vedení jiného typu deníku, než na který byly doposud zvyklé. Je v něm dovoleno, mazat, škrabat jako kocour a zaznamenávat všemožné lumpárny. Deník dává podnět pro skicy, pro chuť deník vést průběžně a také ho dokončit. Autor: Keri Smithová Vhodné pro děti od 12 let Počet stran: 224 Jazyk: čeština Rozměry: 15 x 21 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Cooboo Destrukční deník , Doktore, vražda, jedeme!: deník policejní, deník výjezdový (978-80-908383-0-7)

Rumový deník (DVD)

Rumový deník (DVD)
Detail

DVD film Rumový deník [2011]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Johnny Depp, Amber Heard. 1díl rebélie, díl zdravého rozumu, 5dílů rumu, řádně promíchejte. Rok 1960. Paul Kemp (Johnny Depp) je novinář na volné noze píšící pro krachující plátekkdesi v Karibiku. Chce si vydobýt své místo na slunci, čím více se ale snaží, tím menšíúspěch má. Ze ztroskotanců, kteří se kolem něj neustále pohybují, si za nejlepšího přítelezvolí toho nejspolehlivějšího – láhev rumu. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Rumový deník (DVD) , Deník malého poseroutky ponorková nemoc

Deník Knižního Závisláka

Deník Knižního Závisláka
Detail

Zrodil se nejkrásnější důkaz knižní závislosti. Tento deník stvořili lidé, kteří milují příběhy, milují knihy a chtějí si na ně uchovat ty nejkrásnější vzpomínky. Právě pro ně je tu deník Knižního Závisláka. Co v deníku naleznete? Co si budete moci vyplnit? Seznam knih, které jsem půjčil/a Oblíbené citáty Mé přečtené knihy Knihy, které byly ve filmu nebo jiné knize Prostor na zápisky s tečkami Přehledný seznam knížek v tomto deníku (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deník Knižního Závisláka , Deník malého poseroutky poslední kapka

Deník na zámek

Deník na zámek
Detail

Deník na zámek z kategorie Pro holky, od značky Sparkys, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Deník na zámek , Tomáš řepka: deník ze dna ()

Deník s doplňky

Deník s doplňky
Detail

Deník s doplňky z kategorie Pro holky, od značky Sparkys, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Deník s doplňky

Deník na zámek

Deník na zámek
Detail

Deník na zámek z kategorie Pro holky, od značky Sparkys, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Deník na zámek

Deník - Mejstřík Martin

Deník - Mejstřík Martin
Detail

"To, že se vysokoškoláci stali rozbuškou procesu, který nakonec vedl ke konci čtyřicetileté komunistické diktatury, nebyla náhoda," říká bývalý studentský vůdce Martin Mejstřík. Studenti byli připraveni. Spojoval je odpor vůči všem absurdním projevům totalitního režimu. Mnozí již před listopadem 1989 trpělivě a statečně pracovali na tom, aby se do naší země vrátil fungující demokratický řád. Chtěli konečně žít normálním svobodným životem. Martin Mejstřík byl jedním z nich. Rozhodl se své zážitky z dob hluboké totality a následně porevolučních let předat nejen pamětníkům revoluce. Chce oslovit i mladé lidi, kteří možná právě díky otevřenému osobnímu příběhu lépe pochopí tragiku a bezvýchodnost komunistické ideologie, co reálný socialismus skutečně znamenal a jak se v něm žilo. Deník, který autor psal téměř patnáct let, není jen popisem událostí, je i upřímnou lidskou výpovědí. "Najdete zde téměř všechno o autorovi, velmi mnoho o studentských aktivitách před listopadem 1989 a nemálo věcí o sobě samých," shrnuje Martin Mejstřík. (patro.cz)

Podobné produkty ako Deník - Mejstřík Martin

Deník - Gombrowicz Witold

Deník - Gombrowicz Witold
Detail

Není pochyb o tom, že původně třísvazkový Gombrowiczův Deník patří k vrcholům díla jednoho z nejvýznamnějších polských prozaiků a dramatiků 20. století. Dnes je po celém světě považován za dílo patřící do základního fondu moderní světové literatury. Dílo vznikající v Argentině bylo poprvé vydáno česky v nakladatelství Torst a dnes je již zcela rozebráno. Přítomné druhé české vydání vychází v jednom svazku a je doplněno jmenným rejstříkem. (patro.cz)

Podobné produkty ako Deník - Gombrowicz Witold

Deník mrtvých (DVD)

Deník mrtvých (DVD)
Detail

DVD film Deník mrtvých [2007]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Pokračování úspěšné série Úsvit mrtvých a Den mrtvých v režii mistra hororu George A. Romera. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Deník mrtvých (DVD)

Můj tajný deník

Můj tajný deník
Detail

Do tohoto deníčku si můžeš zapsat všechna svá tajemství, přání, myšlenky a tím je tato knížka tvůj skvělý pomocník. Přečteš si důležité rady, uděláš si zajímavé testy. Můžeš si do ni také napsat všecha svá tajemství a také všechno o svých přátelích a láskách a pak ji zamknout na klíček. (patro.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný deník

Deník - Levé Édouard

Deník - Levé Édouard
Detail

Ve své druhé knize se francouzský konceptualista Édouard Levé (1965–2007) zmocňuje jednoho z nejbanálnějších textových zrcadel světa: novin. Vydání nejmenovaného deníku blíže neurčeného data někdy na přelomu milénia se prostřednictvím radikální apropriace (s mystifikačními prvky) stává knihou: zprávy jsou vytrženy z každodennosti a zachráněny před pomíjivostí. Zároveň je však Levé zbavuje právě toho, co je charakterizuje: vyjímá totiž veškerá vlastní jména a v knižní formě se ztrácí také to, co dělá noviny novinami: rozvržení stran, velikost titulků, poutavé perexy… Zprávy o násilných útocích, genocidách, epidemiích, o soudních procesech či daňových podvodech sousedí s oznámeními o narození a úmrtí, s prohlášeními sportovců, s inzeráty na prodej omšelých i luxusních nemovitostí. Hierarchie blízkého a vzdáleného, kolektivního a individuálního mizí, zůstává jen hemžení simultaneity a zcizující mlha floskulí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Deník - Levé Édouard

Deník zelené vdovy

Deník zelené vdovy
Detail

Román popisuje na pozadí detektivní zápletky záštiplné vztahy dvou sester. Starší z nich, Helena, nemůže mít děti, zato je mimořádně inteligentní a sebeobětavá. Její skoro o deset let mladší sestra, Viola, má tři děti, o něž se naprosto nemíní starat, takže celou odpovědnost za jejich výchovu přebírá ta starší. (patro.cz)

Podobné produkty ako Deník zelené vdovy

Čtenářský deník (8594050429369)

Čtenářský deník (8594050429369)
Detail

Kniha - 216 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Do tohoto čtenářského deníku si můžete zapsat sto knih zcela dle vlastního výběru. Vždy se pokuste co nejlépe vyplnit všechny informace o knize, ale jestliže vám nějaký údaj bude chybět, nic se neděje. Nejdůležitější přece je váš vlastní čtenářský zážitek! A celkové hodnocení si klidně pište obyčejnou tužkou, kdybyste se ho někdy v budoucnosti rozhodli změnit. Takže čtěte, poctivě vyplňujte a zaznamenávejte své myšlenky, protože čtení knih je jeden z nejlepších možných způsobů trávení volného času! (alza.cz)

Podobné produkty ako Čtenářský deník (8594050429369)

Deník americké manželky

Deník americké manželky
Detail

Audiokniha MP3 - Příběh ženy v domácnosti, která hledá únik ze stereotypu v nevěře. - Sue Kaufmanová, čte Simona Postlerová Příběh ženy v domácnosti, která hledá únik ze stereotypu v nevěřeDeníkově zpracovaný román o životě manželky newyorského advokáta a matky dvou dcer z „lepší společnosti“. Tina Munviesová by měla mít na starosti pouze úklid, chod domácnosti, manželství, výchovu dětí a společenský život rodiny…Sedí celé dny doma, ztrácí své sebevědomí, utápí se v depresi a není divu, že spadne přímo po hlavě do nebezpečného vztahu, který vnese do jejího života nečekané problémy.Sue KaufmanováNarodila se v roce 1930 v New Yorku a publikovat začala hlavně časopisecky. Její povídky se průběžně objevovaly v předních amerických periodikách. Své příběhy situuje hlavně do městského prostředí úspěšných Američanů a s ironií proniká pod povrch jejich zdánlivě perfektních životů. V roce 1967 napsala svůj Deník americké manželky, který se stal okamžitě bestsellerem a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník americké manželky

Deník Bridget Jonesové

Deník Bridget Jonesové
Detail

Audiokniha MP3 - Skvělý humoristický román o svobodné třicátnici, které dělají starosti hlavně vlastní váha, příjem kalorií, kariérní postup a "citové vydírání" ze strany mužského pohlaví. Skvělý humoristický román o svobodné třicátnici, které dělají starosti hlavně vlastní váha, příjem kalorií, kariérní postup a "citové vydírání" ze strany mužského pohlavíBridget Jonesová, ať už si jen píše Deník, nebo je S rozumem v koncích, baví čtenářky už od roku 1996. Fakticky ale nezestárla ani o den a vůbec se nezměnila. Nebo je to tím, že jsme my pořád stejné?S Bridget, svobodnou třicítkou toužící najít tu pravou lásku, se jistě ztotožní mnoho žen. Najít totiž toho Pravého s velkým P není vůbec jednoduché, zvláště pokud jste jako Bridge tak trochu smolařka. Budete-li však k tomu přistupovat s humorem, sebeironií a nadhledem jako ona, může se z této cesty stát sonda do hlubin duše téměř každé ženy. Protože ať si to chceme či nechceme připustit, každá z nás někdy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník Bridget Jonesové

Deník zamilovaného viruse ()

Deník zamilovaného viruse ()
Detail

Audiokniha MP3 - Humoristická novela či tragikomické sci-fi melodrama plné zápletek, nebezpečí, filozofování a lásky mezi viry i lidmy. - autor Benjamin Kuras, čte František Florián Humorná audiokniha Deník zamilovaného viruseHumoristická novela či tragikomické sci-fi melodrama plné zápletek, nebezpečí, filozofování a lásky mezi viry i lidmy. Uprostřed jedné z virových epidemií se mladý hippie virus zamiluje do mileneckého páru svých nakaženců a odmítá je zabít. Stává se tak pro virusový establishment stíhaným disidentem a bezděkým vůdcem vzpoury, jejímž posláním je zachránit Zemi před hrozící katastrofou působenou lidstvem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník zamilovaného viruse ()

Deník malého poseroutky

Deník malého poseroutky
Detail

Audiokniha MP3 - autor Jeff Kinney, čte Václav Kopta První díl jedné z nejpopulárnějších sérií pro děti. Deník malého poseroutky si získal statisíce čtenářů a Greg Heffley coby jeho hlavní hrdina je celebrita, jak se patří. Vy teď máte jedinečnou možnost si jeho „zápisky“ poslechnout v mluvené verzi, a naplno tak zažít jaký je to opruz, když je vám jedenáct a máma chce, abyste si začali vést deník… První díl jedné z nejpopulárnějších sérií pro děti Deník malého poseroutky si získal statisíce čtenářů a Greg Heffley coby jeho hlavní hrdina je celebrita, jak se patří. Vy teď máte jedinečnou možnost si jeho „zápisky“ poslechnout v mluvené verzi, a naplno tak zažít jaký je to opruz, když je vám jedenáct a máma chce, abyste si začali vést deník… (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník malého poseroutky

Deník šílené manželky ()

Deník šílené manželky ()
Detail

Audiokniha MP3 Irena Obermannová, čte Berenika Kohoutová (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník šílené manželky ()

Deník Anne Frankové

Deník Anne Frankové
Detail

Audiokniha MP3 Anna Franková, čte Věra Slunéčková Četba z deníku, který se stal symbolem utrpení Židů za 2. světové válkyAnne se narodila v roce 1929 v Německu, v roce 1933 její rodina uprchla před Hitlerem do Amsterodamu. Tam se poté Frankovi spolu s dalšími Židy od roku 1942 až do vyzrazení v srpnu 1944 ukrývali v zadním traktu domu, kde sídlila otcova firma. Z té doby pochází také deník. Válku přežil z rodiny jen otec, Anne zahynula na jaře 1945 v Bergen-Belsenu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník Anne Frankové

Čuníkův supertajný deník ()

Čuníkův supertajný deník ()
Detail

Audiokniha MP3 - Dobrodružný příběh bezelstného Čuníka, který se svým nejlepším kamarádem Kačerem vyzraje nad Zlými kuřaty i mlsným panem Sedlákem a paní Sedlákovou. - autor Emer Stamp, čte Filip Sychra Dobrodružný příběh bezelstného Čuníka, který se svým nejlepším kamarádem Kačerem vyzraje nad Zlými kuřaty i mlsným panem Sedlákem a paní Sedlákovou.Čuníkovi je právě 465 dnů a rozhodl se začít si psát deník. Ale je supertajný. Nesmí ho nikdo otevírat. Obzvlášť ne ti, kteří jsou zlí!Jeho Sedlák ho má nejradši ze všech zvířat na Statku. Jak to Čuník ví? Protože od něj přeci dostává spoustu dobroučkých pomyjí, každý den ho drbe po hřbetě a dal mu i přezdívku – Pečínka! A to jen tak někdo nemá! Čuníkův nejlepší kamarád je Kačer, který je hodně chytrý a umí několik řečí. Jejich nepřátelé jsou Zlá kuřata. Proč jsou zlá? Dělají totiž spoustu naschválů ostatním zvířatům na Statku a vůbec se chovají arogantně. Ale Čuník svůj pohled na kuřata změní ve chvíli, kdy mu Kačer... (alza.cz)

Podobné produkty ako Čuníkův supertajný deník ()

Reniin deník (9788090767485)

Reniin deník (9788090767485)
Detail

Kniha - Život dospívající dívky ve stínu holokaustu. - autor Renia Spiegel, 300 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Život dospívající dívky ve stínu holokaustu15. července 1942, středa.Pamatuj si tenhle den; pamatuj si ho dobře. Budeš o něm vyprávět budoucím generacím. Od dnešních 8 hodin jsme uzavřeni v ghettu. Tady teď žiju. Svět je ode mě oddělen a já jsem oddělena od světa.Renia je mladá dívka, která sní o tom, že se stane básnířkou. Jenže Renia je Židovka, žije v Polsku a je rok 1939. Když Sovětský svaz a Německo přepadnou její zemi, Reniin svět se roztříští. Je oddělena od své matky a její život nabývá nové naléhavosti, když prchá z Přemyšli před bombardováním, přihlíží mizení jiných židovských rodin a nakonec se stává svědkem vytvoření ghetta. Ale vedle hrůzy války je tu rovněž velká krása, jak Renia začíná nacházet svůj hlas coby spisovatelka a poprvé v životě se zamilovává. Ona a její chlapec Zygmunt si vyměňují první polibek jen pár hodin předtím,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reniin deník (9788090767485)

Denik ostravaka 2

Denik ostravaka 2
Detail

Audiokniha MP3 Ostravak Ostravski, čte Jaroslav Palatý Humor na CD. Po úspěchu zvukové podoby knižního bestselleru vychází druhé CD! Zvuková podoba největšího českého knižního bestselleru současnosti! Jde o populární přepis veleúspěšného internetového deníku www.ostravak.bloguje.cz. Zvuková nahrávka dává fenoménu "ostravaka" nový rozměr. Kult "ostravaka" vznikl na severní Moravě, ale nyní už zachvátil celou republiku. Svěží humorné vyprávění formou deníku nezaměnitelnou "ostravštinou". (alza.cz)

Podobné produkty ako Denik ostravaka 2

Denik ostravaka 3

Denik ostravaka 3
Detail

Audiokniha MP3 Ostravak Ostravski, čte Pavel Dobeš Po úspěchu zvukové podoby knižního bestselleru vychází třetí CD, které čte Pavel Dobeš! Zvuková podoba známého českého knižního bestselleru!Jde o populární přepis veleúspěšného internetového deníku www.ostravak.bloguje.cz. Zvuková nahrávka dává fenoménu "ostravaka" nový rozměr. Kult "ostravaka" vznikl na severní Moravě, ale nyní už zachvátil celou republiku. Svěží humorné vyprávění formou deníku nezaměnitelnou "ostravštinou". (alza.cz)

Podobné produkty ako Denik ostravaka 3

Deník ze dna

Deník ze dna
Detail

Audiokniha na CD - autor Tomáš Řepka Bývalý fotbalový reprezentant, kapitán Sparty, hráč italské Fiorentiny a anglického West Hamu, legendární obránce Tomáš Řepka vydává svou nejosobnější zpověď. Během výkonu trestu si psal deník, který obsahuje exkluzivní svědectví o tom, jaké byly jeho poslední dny na svobodě a co se po její ztrátě odehrávalo v jeho nitru, jak velký náraz prodělal první dny za mřížemi, na co myslel, k čemu se upínal a jak se ve vězení změnil... V připravované knize se dočtete o jeho každodenní rutině, o tom, jak si zvykal na vězeňskou stravu, jak musel přijmout omezení dosavadních hygienických zvyklostí, jak na něj reagovalo jeho nové okolí, jak se začlenil do pevně daných pravidel, do řádu věznice, co mu nejvíc chybělo a co mu dávalo naději... Řepkův deník v knižní podobě doplní i exkluzivní fotografie a zpovědi jeho nejbližších i fotbalových legend, které stály při něm. (alza.cz)

Podobné produkty ako Deník ze dna
Deník kastelána (978-80-722-7353-9), Měsíční deník (), Čuníkův supertajný deník, Deník Bridget Jonesové, Deník zamilovaného viruse (), Deník šílené manželky (), Reniin deník (9788090767485), Deník Anne Frankové, Čtenářský deník (8594050429369), Deník mrtvých - DVD (N03413), Poutník - Mágův deník (9788025707913), Deník malého poseroutky 5 (), Sněžím! Deník bílé mafie, Zrušený rok Deník 2020, Deník malého poseroutky 15, Tajný deník Adriana Molea (), Tajný deník čínské císařovny (), Deník malého poseroutky 4 (), Tajný deník Hendrika Groena, Můj super tajný deník, Tajný deník ruského legionáře (), Doktore, vražda, jedeme!: Deník Policejní, deník výjezdový (978-80-908383-0-7), Deník malého poseroutky Ponorková nemoc, Deník malého poseroutky Poslední kapka, Tomáš Řepka: Deník ze dna ()