Deli color emotion olejové 24 barev (ec20120)

Produkt Deli color emotion olejové 24 barev (ec20120) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Deli color emotion olejové 24 barev (ec20120) upraviť a produkt hľadať znova.

DELI Color Emotion olejové 24 barev (EC20120)

DELI Color Emotion olejové 24 barev (EC20120)
Detail

Voskovky - Deli, šestihranné, olejové pastelky, vhodné pro praváky i leváky (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion olejové 24 barev (EC20120) , Deli color emotion olejové 24 barev (ec20120)

DELI Color Emotion akvarelové 24 barev (EC00720)

DELI Color Emotion akvarelové 24 barev (EC00720)
Detail

Pastelky - Deli, trojhranný tvar pro správný úchop, akvarelové pastelky, se štětcem, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami se stane výbornou metodou, jak dítě nechat kreativně vyřádit. Pastelky Deli v balení obsahují 24 barev. Trojhranné pastelky jsou vytvarovány tak, aby ji dokázalo správně držet. Pastelky Deli ocení chlapci i dívky. Pohodlně se s nimi bude psát pravákům i levákům. Kromě pastelek se v balení objevuje i štětec, který dodá vašemu výtvoru potřebný šmrnc. Klíčové funkce pastelek DELI Color Emotion akvarelové 24 barev Správné pastelky by mělo vlastnit každé dítě Trojhranné pastelky pro děti, které ještě nevychytaly správný úchop tužky Akvarelové pastelky Deli Vlastnosti pastelek DELI Color Emotion akvarelové 24 barev: univerzální Vhodné od 3 let Pastelky určené pro kreslení na papír Další vlastnosti pastelek Deli V balení naleznete také štětec, abyste mohli vaše dílo ještě vylepšit. (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion akvarelové 24 barev (EC00720) , Deli color emotion akvarelové 24 barev (ec00720)

DELI Color Emotion štětečkové 24 barev (EC10324)

DELI Color Emotion štětečkové 24 barev (EC10324)
Detail

Fixy - na papír, školní, dětské, kulaté, štětcový tvar hrotu, krabička v balení, obsahuje 24 kusů, vypratelné, více barev Ve vaší sadě malířských potřeb nesmí chybět fixy Deli. Jejich kulatý tvar vám zajistí, že manipulace s nimi bude snadná. Pokud máte doma malého malíře, který kreslí po oblečení více než po papíře, budete rádi, že fixu lze z oblečení snadno vyprat. V balení můžete očekávat 24 fixy. V balení naleznete 24 fix. DELI Color Emotion štětečkové 24 barev jsou určeny pro kohokoliv od 3 let. Zásadní vlastnosti fixů DELI Color Emotion štětečkové 24 barev Fixy Deli budou oblíbené u dětí i dospělých Kulatý tvar fixů krásně padne do ruky Fixy Deli jsou vypratelné V balení očekávejte 24 ks fixů (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion štětečkové 24 barev (EC10324) , Deli color emotion trojhranné 12 barev (ec00200)

DELI Color Emotion trojhranné 24 barev (EC00220)

DELI Color Emotion trojhranné 24 barev (EC00220)
Detail

Pastelky - Deli, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami patří mezi vynikající metody, jak dítěti obstarat zábavu. Pastelky Deli mají v balení obsaženo 24 barev. Trojhranné pastelky jsou vhodné, pokud chcete, aby vaše dítko správně drželo tužku. Zhotoveny jsou ze dřeva. Pastelky Deli ocení chlapci i dívky. Jsou speciálně upraveny tak, aby se dobře držely pravákům i levákům. Jestli potřebujete celou sadu, tato rozhodně splní vaše požadavky. Stěžejní vlastnosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné 24 barev S pastelkami se zavděčíte nejen dětem Trojhranné pastelky ideální pro menší děti Dřevěné pastelky Deli Vlastnosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné 24 barev: univerzální Vhodné od 3 let Ideální pastelky pro kreslení na papír (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion trojhranné 24 barev (EC00220) , Deli color emotion trojhranné 36 barev (e00230)

DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 24 barev (EC00225)

DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 24 barev (EC00225)
Detail

Pastelky - Deli, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky, vhodné pro praváky i leváky Pastelky se řadí mezi známé a užitečné metody, jak obstarat dítěti kreativní program. Pastelky Deli v balení obsahují 24 barev. Trojhranné pastelky navíc donutí dítě držet tužku tak jak má. Materiál, který posloužil pro výrobu, je dřevo. Pastelky Deli jsou upravené vkusu dívek i chlapců. Pohodlně se s nimi bude psát pravákům i levákům. Pokud sháníte celou sadu pastelek, tato rozhodně splní vaše požadavky. Zajímavé vlastnosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 24 barev Pastelky zajistí skvělou zábavu nejen dětem Trojhranné pastelky ideální pro menší děti Dřevěné pastelky Deli Vlastnosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 24 barev: univerzální Vhodné od 3 let Ideální pastelky na papír (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 24 barev (EC00225) , Deli color emotion akvarelové 12 barev (ec00700)

DELI Color Emotion oboustranné štěteček + liner 24 barev (EC151-24)

DELI Color Emotion oboustranné štěteček + liner 24 barev (EC151-24)
Detail

Fixy - na papír, školní, dětské, kulaté, liner tvar hrotu, krabička v balení, obsahuje 24 kusů, oboustranné, vypratelné, více barev Fixy Deli Color Emotion umožní dětem pohodlné kreslení i psaní. Balení obsahuje 24 fixů, které jsou oboustranné. Na jedné straně jsou opatřené štětečkovým hrotem, zatímco na druhé tenkým linerem, který je vhodný na psaní. Fixy vynikají svými jasnými a sytými barvami a obsahují inkoust, který lze v případě znečištění oblečení jednoduše vyprat. Fixy Deli Color Emotion si děti jistě velmi oblíbí. Klíčové vlastnosti fixů Deli Color Emotion oboustranných štěteček + liner 24 barevFixy umožňující pohodlné psaní i kresleníJsou oboustrannéNa jedné straně jsou opatřené štětečkovým hrotem, na druhé tenkým lineremFixy Deli Color Emotion vynikají svými jasnými a sytými barvamiInkoust lze jednoduše vypratBalení obsahuje 24 fixů (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion oboustranné štěteček + liner 24 barev (EC151-24) , Deli color emotion trojhranné 18 barev (ec00210)

DELI Color Emotion štětečkové 12 barev (EC10304)

DELI Color Emotion štětečkové 12 barev (EC10304)
Detail

Fixy - na papír, školní, dětské, kulaté, štětcový tvar hrotu, krabička v balení, obsahuje 12 kusů, vypratelné, více barev Fixy Deli Color Emotion umožní dětem pohodlné kreslení i psaní. Balení obsahuje 12 fixů, které jsou opatřené štětečkovým hrotem. Fixy vynikají svými jasnými a sytými barvami a obsahují inkoust, který lze v případě znečištění oblečení jednoduše vyprat. Fixy Deli Color Emotion si děti jistě velmi oblíbí. Klíčové vlastnosti fixů Deli Color Emotion štětečkových 12 barevFixy umožňující pohodlné psaní i kresleníOpatřené štětečkovým hrotemFixy Deli Color Emotion vynikají svými jasnými a sytými barvamiInkoust lze jednoduše vypratBalení obsahuje 12 fixů (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion štětečkové 12 barev (EC10304) , Deli color emotion štětečkové 12 barev (ec10304)

DELI Color Emotion trojhranné 18 barev (EC00210)

DELI Color Emotion trojhranné 18 barev (EC00210)
Detail

Pastelky - Deli, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami se stane výbornou metodou, jak dítě zabavit a k tomu podpořit jeho kreativitu. Pastelky Deli mají v balení 18 barev. Trojhranné pastelky jsou vytvarovány tak, aby ji dokázalo správně držet. Materiál, který posloužil pro výrobu, je dřevo. Pastelky Deli si oblíbí kluci i holky. Padnou do ruky jak pravákům, tak i levákům. Pokud jste se rozhodli koupit celou sadu, tato je přesně určená pro vás. Stěžejní parametry pastelek DELI Color Emotion trojhranné 18 barev Pastelkami uděláte radost nejen dětem Trojhranné pastelky pro menší děti Dřevěné pastelky Deli Vlastnosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné 18 barev: univerzální K použití od 3 let Pastelky pro kreslení na papír (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion trojhranné 18 barev (EC00210) , Deli color emotion trojhranné, kovové pouzdro 36 barev (ec00235)

DELI Color Emotion akvarelové 12 barev (EC00700)

DELI Color Emotion akvarelové 12 barev (EC00700)
Detail

Pastelky - Deli, trojhranný tvar pro správný úchop, akvarelové pastelky, se štětcem, vhodné pro praváky i leváky Malování pastelkami představuje ideální metodu, jak zabavit vaše dítko ve chvílích, kdy se nudí. Pastelky Deli obsahují 12 barev. Trojhranné pastelky se postarají, aby ji dítko drželo tak jak má. Pastelky Deli si oblíbí kluci i holky. Perfektně poslouží levákům i pravákům. K pastelkám získáte také štětec, aby vám váš výtvor dělal ještě větší radost. Zajímavé vlastnosti pastelek DELI Color Emotion akvarelové 12 barev Pastelky využijí malí umělci Trojhranné pastelky pro děti učící se správný úchop Akvarelové pastelky Deli Vlastnosti pastelek DELI Color Emotion akvarelové 12 barev: univerzální K použití od 3 let Pastelky pro kreslení na papír Další vlastnosti pastelek Deli S pastelkami získáte také štětec, abyste svůj výtvor pozvedli o další level. (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion akvarelové 12 barev (EC00700) , Deli color emotion trojhranné, kovové pouzdro 12 barev (ec00205)

DELI Color Emotion trojhranné 12 barev (EC00200)

DELI Color Emotion trojhranné 12 barev (EC00200)
Detail

Pastelky - Deli, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami patří mezi vynikající metody, jak dítěti zajistit kreativní zábavu. Pastelky Deli mají v balení obsaženo 12 barev. Trojhranné pastelky dobře poslouží i menším dětem, které si ještě nejsou jisté při držení pastelky. Materiálem zvoleným pro výrobu bylo dřevo. Pastelky Deli se zalíbí jak dívkám tak i chlapcům. Padnou do ruky jak pravákům, tak i levákům. Pokud si chcete pořídit celou sadu, s touto budete rozhodně spokojeni. Klíčové funkce pastelek DELI Color Emotion trojhranné 12 barev Pastelky zajistí skvělou zábavu nejen dětem Trojhranné pastelky jsou vhodné pro menší děti Dřevěné pastelky Deli Vlastnosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné 12 barev: univerzální K použití od 3 let Pastelky určeny pro kreslení na papír (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion trojhranné 12 barev (EC00200) , Deli color emotion oboustranné štěteček + liner 12 barev (ec151-12)

DELI Color Emotion trojhranné 36 barev (E00230)

DELI Color Emotion trojhranné 36 barev (E00230)
Detail

Pastelky - Deli, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky, vhodné pro praváky i leváky Malování pastelkami perfektně funguje jako způsob, jak se dítěti postarat o chvíle plné zábavy. Pastelky Deli mají v balení 36 barev. Trojhranné pastelky vaše dítě skvěle naučí, jak tužku správně držet. Materiál, který posloužil pro výrobu, je dřevo. Pastelky Deli se budou líbit chlapcům i dívkám. Do ruky ideálně sednou pravákům i levákům. Jestli se rozhodujete, zda nekoupit kompletní sadu, zvolte právě tuto. Zajímavé přednosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné 36 barev Pastelky zajistí skvělou zábavu nejen dětem Trojhranné pastelky pro děti učící se správný úchop Dřevěné pastelky Deli Vlastnosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné 36 barev: univerzální K použití od 3 let Pastelky pro kreslení na papír (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion trojhranné 36 barev (E00230) , Deli u-touch trojhranné 24 barev (ec10624)

DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 12 barev (EC00205)

DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 12 barev (EC00205)
Detail

Pastelky - Deli, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami oceníte jako způsob, jak zabavit vaše dítko ve chvílích, kdy se nudí. Pastelky Deli mají v balení 12 barev. Trojhranné pastelky vaše dítě skvěle naučí, jak tužku správně držet. K výrobě bylo využito dřevo. Pastelky Deli se zalíbí jak dívkám tak i chlapcům. Jsou speciálně upraveny tak, aby se dobře držely pravákům i levákům. Pokud plánujete koupi celé sady, tato je přesně určená pro vás. Stěžejní parametry pastelek DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 12 barev Pastelky si zamilují všichni malí umělci Trojhranné pastelky se dobře drží i menším dětem Dřevěné pastelky Deli Vlastnosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 12 barev: univerzální K použití od 3 let Pastelky pro kreslení na papír (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 12 barev (EC00205) , Deli color kids trojhranné jumbo 12 barev (ec00600)

DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 36 barev (EC00235)

DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 36 barev (EC00235)
Detail

Pastelky - Deli, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky, vhodné pro praváky i leváky Malování pastelkami představuje ideální metodu, jak dítě nechat kreativně vyřádit. Pastelky Deli skýtají 36 barev. Trojhranné pastelky zajistí, že se vaše dítko naučí správně uchopit tužku. Materiál, který byl zvolen pro výrobu, je dřevo. Pastelky Deli si získají přízeň jak chlapců tak i dívek. Do ruky ideálně sednou pravákům i levákům. Pokud si chcete sehnat kompletní sadu, tato jistě bude odpovídat vašim nárokům. Významné přednosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 36 barev Správné pastelky by mělo vlastnit každé dítě Trojhranné pastelky pro děti, které zatím nezvládají správný úchop Dřevěné pastelky Deli Vlastnosti pastelek DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 36 barev: univerzální K použití od 3 let Pastelky určené pro kreslení na papír (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 36 barev (EC00235) , Maped color peps wax, 24 barev (3154148610137)

DELI Color Emotion oboustranné štěteček + liner 12 barev (EC151-12)

DELI Color Emotion oboustranné štěteček + liner 12 barev (EC151-12)
Detail

Fixy - na papír, školní, dětské, kulaté, štětcový tvar hrotu, šíře stopy 0,4 mm, krabička v balení, obsahuje 12 kusů, oboustranné, vypratelné, více barev Fixy Deli Color Emotion umožní dětem pohodlné kreslení i psaní. Balení obsahuje 12 fixů, které jsou oboustranné. Na jedné straně jsou opatřené štětečkovým hrotem, zatímco na druhé tenkým linerem, který je vhodný na psaní. Fixy vynikají svými jasnými a sytými barvami a obsahují inkoust, který lze v případě znečištění oblečení jednoduše vyprat. Fixy Deli Color Emotion si děti jistě velmi oblíbí. Klíčové vlastnosti fixů Deli Color Emotion oboustranných štěteček + liner 12 barevFixy umožňující pohodlné psaní i kresleníJsou oboustrannéNa jedné straně jsou opatřené štětečkovým hrotem, na druhé tenkým lineremFixy Deli Color Emotion vynikají svými jasnými a sytými barvamiInkoust lze jednoduše vypratBalení obsahuje 12 fixů (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Emotion oboustranné štěteček + liner 12 barev (EC151-12) , Maped color peps 24 barev trojhranné (3154141832246)

DELI Color Kids gelové 12 barev (EC20504)

DELI Color Kids gelové 12 barev (EC20504)
Detail

Pastelky - Deli, kulaté, gelové pastelky se silnou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami patří mezi vynikající metody, jak dítěti dopřát kreativní zábavu. Pastelky Deli obsahují 12 barev. Kulaté pastelky dobře poslouží ratolestem, které se již naučily správný úchop. Gelové pastelky vynikají krycím efektem a barvami, což si vaše ratolest zajisté rychle oblíbí. Silná tuha dobře odolává zlomení, takže vás nebude obtěžovat časté ořezávání. Pastelky Deli si získají přízeň jak chlapců tak i dívek. Jsou speciálně upraveny tak, aby se dobře držely pravákům i levákům. Pokud jste se rozhodli koupit celou sadu, tato je přesně určená pro vás. Zajímavé vlastnosti pastelek DELI Color Kids gelové 12 barev Pastelky si zamilují všichni malí umělci Kulaté pro starší děti, které už jsou zvyklé na správný úchop tužky Gelové pastelky Deli U silné tuhy nedochází k lámání Vlastnosti pastelek DELI Color Kids gelové 12 barev: univerzální K použití od 3 let Pastelky pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Kids gelové 12 barev (EC20504) , Maped color peps jumbo, 24 barev (3154148340133)

DELI Color Kids trojhranné JUMBO 12 barev (EC00600)

DELI Color Kids trojhranné JUMBO 12 barev (EC00600)
Detail

Pastelky - Deli, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami je skvělý způsob, jak zajistit zábavu pro dítě na volné chvíle. Pastelky Deli nabízí 12 barev. Trojhranné pastelky se stanou zároveň dobrou pomůckou, aby se dítě naučilo dobře uchopit tužku. Materiál, který posloužil pro výrobu, je dřevo. Pastelky Deli ocení chlapci i dívky. Pohodlně se s nimi bude psát pravákům i levákům. Pokud si chcete pořídit celou sadu, tato je přesně určená pro vás. Klíčové přednosti pastelek DELI Color Kids trojhranné JUMBO 12 barev S pastelkami se zavděčíte nejen dětem Trojhranné pastelky pro děti, které zatím nezvládají správný úchop Dřevěné pastelky Deli Vlastnosti pastelek DELI Color Kids trojhranné JUMBO 12 barev: univerzální K použití od 3 let Pastelky určeny pro kreslení na papír (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI Color Kids trojhranné JUMBO 12 barev (EC00600) , Maped color´peps monster bezdřevé 24 barev (862624)

DELI U-TOUCH trojhranné 24 barev (EC10624)

DELI U-TOUCH trojhranné 24 barev (EC10624)
Detail

Fixy - na papír, školní, dětské, trojhranné (ergonomické), kulatý tvar hrotu, krabička v balení, obsahuje 24 kusů, vypratelné, více barev Ve vaší sadě uměleckých potřeb nesmí chybět fixy Deli. Díky jejich trojhrannému tvaru mají ergonomický úchop pro dětské ruce. Pokud děti pokreslí při tvoření i sebe, tak tuto fixu budete moci snadno vyprat. Počítejte s tím, že v balení naleznete 24 ks fixů. V balení očekávejte 24 ks fixů. DELI U-TOUCH trojhranné 24 barev jsou navrženy pro kohokoliv od 3 let. Klíčové přednosti fixů DELI U-TOUCH trojhranné 24 barev Fixy Deli jsou oblíbené nejen u dětí, ale i u dospělých Trojhranný tvar fixů se hodí zejména pro dětský úchop Fixy Deli jsou vypratelné V balení najdete 24 ks fixů (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI U-TOUCH trojhranné 24 barev (EC10624) , Deli se štětcem 28 mm 12 barev (ec10-12)

MAPED Color Peps Jumbo, 24 barev (3154148340133)

MAPED Color Peps Jumbo, 24 barev (3154148340133)
Detail

Pastelky - Maped, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky s tvrdou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Sada Maped Color Peps Jumbo přináší masivní ergonomicky tvarované pastelky s trojhranným tvarem, které se budou dětem i dospělým dobře držet. Děti si na nich procvičí správný úchop třemi prsty. Pastelky mají zářivé barvy, velmi dobře se ořezávají, aniž by se třepily, a jejich měkká a odolná tuha je široká 4,7 mm. Sada Maped Color Peps obsahuje 24 pastelek uložených v papírové krabičce. Klíčové vlastnosti pastelek Maped Color Peps Jumbo, 24 kusůMasivní dřevěné pastelky zářivých barevTrojhranné lakované tělo se dobře držíPodporují správný úchop třemi prsty u dětí již od 2 letKvalitní dřevo se dobře ořezává a neštěpí seMěkká, avšak odolná tuha má průměr 4,7 mmBohatá paleta pastelek 24 barev (alza.cz)

Podobné produkty ako MAPED Color Peps Jumbo, 24 barev (3154148340133) , Deli se štětcem 28 mm 21 barev (ec10-21)

MAPED Color Peps 24 barev trojhranné (3154141832246)

MAPED Color Peps 24 barev trojhranné (3154141832246)
Detail

Pastelky - Maped, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky s tvrdou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Pestrobarevné pastelky patří do výbavy každého dítěte již od předškolního věku. Pastelky značky Maped Color Peps jsou trojhranné, velice dobře se drží. V papírovém pouzdře najdete 24 silných pastelek zářivých barev. Tuha je měkká a odolná. Klíčové vlastnosti pastelek Maped - Color Peps, 24 barevSada 24 pastelek značky MapedMaped Color PepsTrojhranné silné pastelkyZářivé barvyMěkká odolná tuhaV pouzdřeŠíře tuhy:5 mmDélka pastelky:17 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako MAPED Color Peps 24 barev trojhranné (3154141832246) , Deli sada 3 boxů na 24 cd (5730)

MAPED Color Peps Duo, 24 barev (3154148296003)

MAPED Color Peps Duo, 24 barev (3154148296003)
Detail

Pastelky - Maped, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky s tvrdou tuhou, vhodné pro praváky i leváky, oboustranné Souprava Maped Color Peps Duo přináší oboustranné, ergonomicky tvarované pastelky s trojhranným tvarem, které se budou dětem i dospělým dobře držet. Děti si na nich procvičí správný úchop třemi prsty. Pastelky mají zářivé barvy, velmi dobře se ořezávají, aniž by se třepily, a jejich měkká a odolná tuha je široká 2,9 mm. Sada Maped Color Peps obsahuje 12 pastelek s 24 barvami uložených v papírové krabičce. Klíčové vlastnosti pastelek Maped Color Peps Duo, 12 kusůOboustranné dřevěné pastelky zářivých barevTrojhranné lakované tělo se dobře držíPodporují správný úchop třemi prsty u dětíKvalitní dřevo se dobře ořezává a neštěpí seMěkká, avšak odolná tuha má průměr 2,9 mmCelkem 24 barev (alza.cz)

Podobné produkty ako MAPED Color Peps Duo, 24 barev (3154148296003) , Sharpie fine, 24 barev (3026980654054)

STABILO color kovové pouzdro 24 barev (4006381164504)

STABILO color kovové pouzdro 24 barev (4006381164504)
Detail

Pastelky - STABILO, šestihranné, dřevěné pastelky se silnou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami oceníte jako způsob, jak zabavit vaše dítko ve chvílích, kdy se nudí. Pastelky STABILO v balení obsahují 24 barev. Šestihranné pastelky jsou vhodné pro větší děti, které si již poradí se správným úchopem. Materiálem zvoleným pro výrobu bylo dřevo. V případě silné tuhy nemusíte mít obavy z lámání, takže vás nebude obtěžovat časté ořezávání. Pastelky STABILO byly navržené pro dívky i chlapce. Padnou do ruky jak pravákům, tak i levákům. Pokud máte zájem o kompletní sadu, tato je přesně určená pro vás. Podstatné vlastnosti pastelek STABILO color kovové pouzdro 24 barev Pastelkami uděláte radost nejen dětem Šestihranné pro starší děti, které už jsou zvyklé na správný úchop tužky Dřevěné pastelky STABILO Silná tuha dobře odolává zlomení Vlastnosti pastelek STABILO color kovové pouzdro 24 barev: univerzální Vhodné od 6 let Pastelky pro kreslení na papír... (alza.cz)

Podobné produkty ako STABILO color kovové pouzdro 24 barev (4006381164504) , Keyroad trojhranné 24 barev (a702)

MAPED Color Peps Wax, 24 barev (3154148610137)

MAPED Color Peps Wax, 24 barev (3154148610137)
Detail

Pastelky - Maped, kulaté, voskové pastelky se silnou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Populární voskovky v nebývale jasných živých barvách od Maped potěší děti všech věkových kategorií. Voskovky Maped Color Peps Wax mají ergonomické trojhranné tvarování, aby dobře sedly dětem do rukou. Jejich příjemně měkký vosk nijak nešpiní ruce a pro pohodlnější držení je tělo voskovek potaženo papírem. Průměr voskovky Maped Color Peps Wax je 8 mm. Klíčové vlastnosti voskovek Maped Color Peps Wax, 24 kusůVoskovky ve velmi živých jasných barváchTrojhranný ergonomický tvar pro pohodlné drženíMěkký vosk zajišťuje snadné kresleníMaped Color Peps Wax nezanechávají stopy na rukouTělo každé 8 mm silné voskovky je potaženo papírem (alza.cz)

Podobné produkty ako MAPED Color Peps Wax, 24 barev (3154148610137) , Artberry premium 24 barev (4041485446316)

MAPED Color´Peps Monster bezdřevé 24 barev (862624)

MAPED Color´Peps Monster bezdřevé 24 barev (862624)
Detail

Pastelky - Maped, trojhranný tvar pro správný úchop, plastové pastelky s měkkou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami je skvělý způsob, jak zajistit zábavu pro dítě na volné chvíle. Pastelky Maped v balení obsahují 24 barev. Trojhranné pastelky jsou vytvarovány tak, aby ji dokázalo správně držet. K výrobě byl využit plast. U měkké tuhy příliš nehrozí, že by se při pádu či vyšším tlaku zlomila Dočkáte se tedy i sytějších barev při kreslení. Pastelky Maped jsou přizpůsobené vkusu dívek i chlapců. Budou se dobře držet pravákům i levákům. Pokud jste se rozhodli koupit celou sadu, tato volba bude pro vás správná. Zásadní funkce pastelek MAPED Color´Peps Monster bezdřevé 24 barev Pastelky si zamilují všichni malí umělci Trojhranné pastelky se dobře drží i menším dětem Plastové pastelky Maped U měkké tuhy příliš nehrozí, že by se při pádu rozbila Vlastnosti pastelek MAPED Color´Peps Monster bezdřevé 24 barev: univerzální Ideální pastelky na papír... (alza.cz)

Podobné produkty ako MAPED Color´Peps Monster bezdřevé 24 barev (862624) , Sharpie christmas, 24 barev (3026981645204)

DELI se štětcem 28 mm 21 barev (EC10-21)

DELI se štětcem 28 mm 21 barev (EC10-21)
Detail

Vodovky se štětcem, průměr 28 mm, 21 barev Malování vodovými barvami patří mezi základní techniky výtvarné výchovy na základních školách. Deli poskytují výběr z 21 skvěle rozpustných barev vyrobených z kvalitního pigmentu. Všechny mají průměr 28 mm s výjimkou bílé s průměrem 40 mm, která je ideální pro míchání za účelem zesvětlení nebo změny barvy. Kombinovat různé odstíny je možné na víku, jež slouží jako paleta. Vodové barvy Deli jsou na papíře dostatečně syté a lze je snadno odstranit, pokud jimi zašpiníte například stůl. V balení najdete rovněž štětec na nanášení barev. Klíčové vlastnosti vodových barev Deli se štětcem 28 mm, 21 barevMalování vodovými barvami patří mezi základní techniky výtvarné výchovy na základních školáchDeli poskytují výběr z 21 skvěle rozpustných barevVyrobené z kvalitního pigmentuVšechny mají průměr 28 mm s výjimkou bílé s průměrem 40 mmBílá barva je ideální pro míchání za účelem zesvětlení nebo změny... (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI se štětcem 28 mm 21 barev (EC10-21) , Bic tropicolors 24 barev (3270220022510)

DELI se štětcem 28 mm 12 barev (EC10-12)

DELI se štětcem 28 mm 12 barev (EC10-12)
Detail

Vodovky se štětcem, průměr 28 mm, 12 barev Malování vodovými barvami patří mezi základní techniky výtvarné výchovy na základních školách. Deli poskytují výběr z 12 skvěle rozpustných barev vyrobených z kvalitního pigmentu. Všechny mají průměr 28 mm s výjimkou bílé s průměrem 40 mm, která je ideální pro míchání za účelem zesvětlení nebo změny barvy. Kombinovat různé odstíny je možné na víku, jež slouží jako paleta. Vodové barvy Deli jsou na papíře dostatečně syté a lze je snadno odstranit, pokud jimi zašpiníte například stůl. V balení najdete rovněž štětec na nanášení barev. Klíčové vlastnosti vodových barev Deli se štětcem 28 mm, 12 barevMalování vodovými barvami patří mezi základní techniky výtvarné výchovy na základních školáchDeli poskytují výběr z 12 skvěle rozpustných barevVyrobené z kvalitního pigmentuVšechny mají průměr 28 mm s výjimkou bílé s průměrem 40 mmBílá barva je ideální pro míchání za účelem zesvětlení nebo změny... (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI se štětcem 28 mm 12 barev (EC10-12) , Kores kromas 24 barev (93392)

DELI sada 3 boxů na 24 CD (5730)

DELI sada 3 boxů na 24 CD (5730)
Detail

Box na CD - 3 boxy na 24 CD (alza.cz)

Podobné produkty ako DELI sada 3 boxů na 24 CD (5730) , Kores kolores 24 barev (93324)

Pánské slipy Cornette High emotion více barev XL Černá

Pánské slipy Cornette High emotion více barev XL Černá
Detail

Pánské slipy od značky Cornette. Slipy jsou vyrobeny z velice jemné bavlny. Díky vysokému obsahu bavlny jsou slipy velice příjemné na nošení. Slipy mají širší gumu s nápisy HIGH EMOTION. U velikost S černá barva je guma se světle modrými nápisy. Materiálové složení: 95% CO, 6% EL (vip-pradlo.cz)

Podobné produkty ako Pánské slipy Cornette High emotion více barev XL Černá , Herlitz přírodní, 24 barev (8660524)

Pánev INGENIO EMOTION L8970474 Tefal 24 cm

Pánev INGENIO EMOTION L8970474 Tefal 24 cm
Detail

Hlavní výhody: 2x odolnější než nádobí se standardním povrchem technologie Thermo-Signal™, která ohlídá ideální teplotu pro začátek vaření pánev je možné mýt v myčce na nádobí vnitřní nepřilnavý povrch Titanium Doplňující informace: průměr horního okraje pánve: 24 cm vnější průměr dna pánve: 19,4 cm výška: 5 cm (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Pánev INGENIO EMOTION L8970474 Tefal 24 cm , Maped color peps, 36 barev (3154148320173)

Pánev INGENIO EMOTION L8970474 Tefal 24 cm

Pánev INGENIO EMOTION L8970474 Tefal 24 cm
Detail

Hlavní výhody: 2x odolnější než nádobí se standardním povrchem technologie Thermo-Signal™, která ohlídá ideální teplotu pro začátek vaření pánev je možné mýt v myčce na nádobí vnitřní nepřilnavý povrch Titanium Doplňující informace: průměr horního okraje pánve: 24 cm vnější průměr dna pánve: 19,4 cm výška: 5 cm (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Pánev INGENIO EMOTION L8970474 Tefal 24 cm , Maped color peps, 48 barev (3154148320487)

Pánev INGENIO EMOTION L8970474 Tefal 24 cm

Pánev INGENIO EMOTION L8970474 Tefal 24 cm
Detail

Hlavní výhody: 2x odolnější než nádobí se standardním povrchem technologie Thermo-Signal™, která ohlídá ideální teplotu pro začátek vaření pánev je možné mýt v myčce na nádobí vnitřní nepřilnavý povrch Titanium Doplňující informace: průměr horního okraje pánve: 24 cm vnější průměr dna pánve: 19,4 cm výška: 5 cm (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Pánev INGENIO EMOTION L8970474 Tefal 24 cm , Maped color peps 12 barev (3154148105206)

Tefal Pánev 24 cm Ingenio Emotion L8970474

Detail

Pánev 24 cm Ingenio Emotion L8970474 od značky Tefal pro každodenní potřeby při vaření s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran. Je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli, dodává se se zárukou 5 let a je opatřena silným hliníkovým dnem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Pánev 24 cm Ingenio Emotion L8970474

Popisovače gelové 24 barev

Popisovače gelové 24 barev
Detail

Gelové popisovače sada 24 barev - mix druhů (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Popisovače gelové 24 barev

Štětcové fixy ICO 24 barev

Štětcové fixy ICO 24 barev
Detail

NakupteŠtětcové fixy ICO 24 barevz kategorieDům a zahrada > Kancelářské a školní potřeby > Školní potřeby > Fixy a popisovačeza289.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Štětcové fixy ICO 24 barev

BIC Tropicolors 24 barev (3270220022510)

BIC Tropicolors 24 barev (3270220022510)
Detail

Pastelky - BIC, šestihranné, plastové pastelky s tvrdou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Každé tvořivé dítko musí mít po ruce pastelky, s nimiž se může pustit kdykoliv do dílka. Pastelky Tropicolors nabídnou malému umělci 24 různých barev, z nichž až zrak přechází a všechny jsou nádherné. Plastové pastelky se šesti hranami padnou do malých ruček jako ulité a lehce se s nimi při kreslení manipuluje. Navíc jsou také extra odolné proti lámání a při ořezávání vznikne pouze minimální odpad. Při kreslení pastelkami se sytými barvami si vaše dítko rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku. Pastelky Tropicolors poslouží také jako krásný dárek, který se vždy užije. Produkt je vyroben podle nejpřísnějších BIC standardů. Klíčové vlastnosti pastelek Tropicolors, 24 ksKaždé dítko musí mít po ruce pastelky, s nimiž se může pustit do dílaPastelky Tropicolors nabízí 24 různých barevPlastové pastelky se šesti hranami padnou do malých ruček jako ulité (alza.cz)

Podobné produkty ako BIC Tropicolors 24 barev (3270220022510)

BIC gumovací 24 barev (3086123570900)

BIC gumovací 24 barev (3086123570900)
Detail

Pastelky - BIC, kulaté, plastové pastelky se silnou tuhou, s gumou, vhodné pro praváky i leváky Pastelky se řadí mezi známé a užitečné metody, jak obstarat dítěti kreativní program. Pastelky BIC skýtají 24 barev. Kulaté pastelky jsou vytvarovány spíše do rukou větších dětí, které už jsou zvyklé na správný úchop tužky. Pro výrobu posloužil plast. V případě silné tuhy nemusíte mít obavy z lámání, takže se vyhnete častému ořezávání. Pastelky BIC jsou přizpůsobené vkusu dívek i chlapců. Perfektně poslouží levákům i pravákům. Jestli potřebujete celou sadu, tato rozhodně splní vaše požadavky. Díky gumě na pastelkách vám odpadá povinnost s jejich samostatnou koupí. Stěžejní vlastnosti pastelek BIC gumovací 24 barev Pastelky udělají radost malým umělcům Kulaté pro starší děti, které si již poradí se správným úchopem Plastové pastelky BIC Silná tuha není náchylná k lámání Vlastnosti pastelek BIC gumovací 24 barev: univerzální Vhodné od 5 let Pastelky určeny pro kreslení... (alza.cz)

Podobné produkty ako BIC gumovací 24 barev (3086123570900)

KORES KROMAS 24 barev (93392)

KORES KROMAS 24 barev (93392)
Detail

Pastelky - KORES, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky s měkkou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami patří mezi vynikající metody, jak zařídit dítěti program, který jej nadchne. Pastelky KORES v balení obsahují 24 barev. Trojhranné pastelky jsou vhodné, pokud chcete, aby vaše dítko správně drželo tužku. K výrobě bylo využito dřevo. S měkkou tuhou nemusíte mít obavy, že by se snadno lámala např. při vyšším tlaku. Dočkáte se tedy i sytějších barev při kreslení. Pastelky KORES jsou upravené vkusu dívek i chlapců. Pohodlně se s nimi bude psát pravákům i levákům. Pokud jste se rozhodli koupit celou sadu, tato jistě bude odpovídat vašim nárokům. Důležité přednosti pastelek KORES KROMAS 24 barev S pastelkami se zavděčíte nejen dětem Trojhranné pastelky jsou vhodné pro menší děti Dřevěné pastelky KORES U měkké tuhy se nestane, že by se při pádu jen tak rozbila Vlastnosti pastelek KORES KROMAS 24 barev: univerzální Vhodné od 3 let... (alza.cz)

Podobné produkty ako KORES KROMAS 24 barev (93392)

KORES KOLORES 24 barev (93324)

KORES KOLORES 24 barev (93324)
Detail

Pastelky - KORES, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky s měkkou tuhou, s ořezávátkem, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami patří mezi vynikající metody, jak dítě zabavit a k tomu podpořit jeho kreativitu. Pastelky KORES mají v balení 24 barev. Trojhranné pastelky se postarají, aby ji dítko drželo tak jak má. Pro výrobu posloužilo dřevo. Měkká tuha vyniká odolností proti pádu a tlaku. Dočkáte se tedy i sytějších barev při kreslení. Pastelky KORES ocení chlapci i dívky. Perfektně poslouží levákům i pravákům. Pokud jste se rozhodli koupit celou sadu, s touto budete rozhodně spokojeni. K balení dostanete také ořezávátko. Nejdůležitější přednosti pastelek KORES KOLORES 24 barev Pastelky si zamilují všichni malí umělci Trojhranné pastelky pro děti, které se učí uchopit správně tužku Dřevěné pastelky KORES S měkkou tuhou nemusíte mít obavy, že by se snadno rozbila při pádu Vlastnosti pastelek KORES KOLORES 24 barev: univerzální K použití od 3... (alza.cz)

Podobné produkty ako KORES KOLORES 24 barev (93324)

KEYROAD trojhranné 24 barev (A702)

KEYROAD trojhranné 24 barev (A702)
Detail

Pastelky - KEYROAD, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky s měkkou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami oceníte jako způsob, jak dítěti dopřát kreativní zábavu. Pastelky KEYROAD mají v balení obsaženo 24 barev. Trojhranné pastelky oceníte, jestli je pro vás důležité, aby ratolest uchopila tužku správně. Materiál, který posloužil pro výrobu, je dřevo. U měkké tuhy se nestane, že by se při pádu či vyšším tlaku jen tak rozbila. Během kreslení se dočkáte sytých barev. Pastelky KEYROAD se zalíbí jak dívkám tak i chlapcům. Budou se dobře držet pravákům i levákům. Jestli zvažujete pořízení kompletní sady, tato volba bude pro vás správná. Hlavní přednosti pastelek KEYROAD trojhranné 24 barev Pastelkami uděláte radost nejen dětem Trojhranné pastelky pro děti, které ještě nevychytaly správný úchop tužky Dřevěné pastelky KEYROAD U měkké tuhy se nestane, že by se při pádu jen tak rozbila Vlastnosti pastelek KEYROAD trojhranné 24 barev:... (alza.cz)

Podobné produkty ako KEYROAD trojhranné 24 barev (A702)

HERLITZ přírodní, 24 barev (8660524)

HERLITZ přírodní, 24 barev (8660524)
Detail

Pastelky - Herlitz, šestihranné, dřevěné pastelky s měkkou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Doplňujete právě zásoby kreslířského vybavení? V takové situaci by vás mohly zajmout umělecké pastelky Herlitz. Pastelky Herlitz v balení obsahují 24 barev. Co se konstrukce týče, jde o šestihranné pastelky. Zhotoveny jsou ze dřeva. Měkká tuha se hodí, pokud potřebujete vysokou odolnost proti tlakům. Během kreslení se tak dočkáte sytých barev. Pastelky Herlitz jsou upravené vkusu dívek i chlapců. Jejich úprava umožňuje pohodlný úchop pravákům i levákům. Jestli byste si rádi pořídili kompletní sadu, tato volba bude pro vás správná. Umělecké pastelky si oblíbíte pro dokonalou světlostálost, vysokou pigmentaci a lze je koupit v celé řadě odstínů. Zásadní parametry pastelek HERLITZ přírodní, 24 barev Dřevěné pastelky Herlitz S měkkou tuhou nemusíte mít obavy, že by se snadno rozbila při pádu Vlastnosti pastelek HERLITZ přírodní, 24 barev: univerzální K použití od 3 let... (alza.cz)

Podobné produkty ako HERLITZ přírodní, 24 barev (8660524)

ArtBerry Premium 24 barev (4041485446316)

ArtBerry Premium 24 barev (4041485446316)
Detail

Pastelky - Erich Krause, šestihranné, dřevěné pastelky s tvrdou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami patří mezi vynikající metody, jak zařídit dítěti program, který jej nadchne. Pastelky Erich Krause obsahují 24 barev. Šestihranné pastelky nejlépe využijí starší děti, které se již naučily, jak správně uchopit tužku. Tvoří je dřevo. Tvrdá tuha garantuje precizní výsledek, ale musíte přitlačit, abyste dosáhli syté barvy. Pastelky Erich Krause jsou navržené tak, aby se líbili dívkám i chlapcům. Jsou určeny pro praváky a také leváky. Pokud plánujete koupi celé sady, zvolte právě tuto. Podstatné vlastnosti pastelek ArtBerry Premium 24 barev Pastelky si zamilují všichni malí umělci Šestihranné pastelky pro děti, které již umí správně držet tužku Dřevěné pastelky Erich Krause Tvrdá tuha garantuje precizní výsledek Vlastnosti pastelek ArtBerry Premium 24 barev: univerzální K použití od 3 let Pastelky určené pro kreslení na papír Další vlastnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako ArtBerry Premium 24 barev (4041485446316)

SHARPIE Christmas, 24 barev (3026981645204)

SHARPIE Christmas, 24 barev (3026981645204)
Detail

Popisovač - permanentní, kulatý hrot, šíře stopy 0,9 mm, rychleschnoucí, 24 fixů různých barev Klíčové přednosti popisovače SHARPIE Christmas, 24 barev Permanentní popisovač SHARPIE, známý jako „lihovka“, oceníte pro jeho všestranné použití Používá se k trvalému označení etiket, lepicích pásek, CD nebo DVD Jeho kulatý hrot zanechá stopu o šířce 0,9 mm Mezi jeho výhody patří rychlé schnutí Mix barev v balení V balení naleznete 24 popisovačů SHARPIE (alza.cz)

Podobné produkty ako SHARPIE Christmas, 24 barev (3026981645204)

SHARPIE Fine, 24 barev (3026980654054)

SHARPIE Fine, 24 barev (3026980654054)
Detail

Popisovač - permanentní, kulatý hrot, šíře stopy 0,9 mm, rychleschnoucí, 24 fixů různých barev Hlavní vlastnosti popisovače SHARPIE Fine, 24 barev Permanentní popisovač SHARPIE, známý jako „lihovka“, využijete při každé příležitosti Využijete jej na nejrůznější druhy povrchů Jeho kulatý hrot zanechá stopu širokou 0,9 mm Obsahuje rychleschnoucí náplň Mix barev v balení V balení očekávejte 24 popisovačů SHARPIE (alza.cz)

Podobné produkty ako SHARPIE Fine, 24 barev (3026980654054)

Stylex Brushliner, 24 barev (32835)

Stylex Brushliner, 24 barev (32835)
Detail

Popisovač - popisovač, bílá, modrá, oranžová, zelená a žlutá barva, kulatý hrot, šíře stopy 5 mm, rychleschnoucí, 24 fixů Zásadní přednosti popisovače Stylex Brushliner, 24 barev Jeho kulatý hrot zanechá stopu o šířce 5 mm Rychle zasychá Balení obsahuje 24 popisovačů Stylex GmbH Barva náplně je bílá, modrá, oranžová, zelená a žlutá (alza.cz)

Podobné produkty ako Stylex Brushliner, 24 barev (32835)

Fix popisovač ICO 300/24 24 barev

Fix popisovač ICO 300/24 24 barev
Detail

NakupteFix popisovač ICO 300/24 24 barevz kategorieDům a zahrada > Kancelářské a školní potřeby > Školní potřeby > Fixy a popisovačeza99.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Fix popisovač ICO 300/24 24 barev

Popisovač Centropen 7550/24 24 barev 1mm

Popisovač Centropen 7550/24 24 barev 1mm
Detail

Popisovač Centropen s ventilačním bezpečnostním chránítkem a trojúhelníkovou úchopnou částí odpovídající nejnovějším trendům v ergonomii psaní a kreslení. Vyroben z polypropylenu a odolává vyschnutí minimálně 3 roky. Válcový hrot o průměru 2 mm, odolný proti zatlačení, šíře stopy 1mm. Sada 24 barev. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Popisovač Centropen 7550/24 24 barev 1mm

STAEDTLER 1 mm, 24 barev (4007817015728)

STAEDTLER 1 mm, 24 barev (4007817015728)
Detail

Fixy - na papír, školní, dětské, kulaté, kulatý tvar hrotu, šíře stopy 1 mm, obsahuje 24 kusů, vypratelné, více barev Do vaší výbavy malířských potřeb by měly jistě patřit fixy Staedtler. Díky jejich kulatému tvaru se vám s nimi bude snadno manipulovat. Fixy s hrotem o šířce 1 mm zajistí krásně tučné tahy při malování i psaní. Pokud se dětem stane nehoda, tak fixu z oblečení snadno vyperete. Počítejte s tím, že v balení naleznete 24 fixy. V balení dostanete 24 fix. STAEDTLER 1 mm, 24 barev jsou určeny pro kohokoliv od 3 let. Klíčové funkce fixů STAEDTLER 1 mm, 24 barev Fixy Staedtler mají v oblibě děti i dospělí Kulatý tvar fixů krásně padne do ruky Fixy Staedtler jsou vypratelné V balení je obsaženo 24 ks fixů Šířka hrotu je 1 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako STAEDTLER 1 mm, 24 barev (4007817015728)

BIC Kids plastové 24 barev (3270220010722)

BIC Kids plastové 24 barev (3270220010722)
Detail

Voskovky - BIC, kulaté, plastové pastelky se silnou tuhou, vhodné pro praváky i leváky, s protiskluzovou úpravou Máte doma malou výtvarnici či výtvarníka? Pořiďte jim voskovky BIC Kids a uvidíte, že z nich budou nadšeni. V krabičce naleznete 24 zářivě barevných voskovek, se kterými bude tvoření skutečně zábava. Ušpinění se bát nemusíte, ruce dětí a oblečení zůstanou bez poskvrnky. Díky svému tvaru nejenže padnou skvěle do ruky, ale podporují i správný úchop. Velmi snadno se navíc strouhají a jsou odolné proti lámání. S voskovkami BIC Kids namalují děti mnoho obrázků. Klíčové vlastnosti plastových voskovek BIC Kids 24 barevVoskovky určené pro dětiSada nabízí 24 zářivě barevných voskovekNešpiní ruce ani oblečeníDíky svému tvaru padnou skvěle do rukyVoskovky BIC Kids jsou odolné proti lámání (alza.cz)

Podobné produkty ako BIC Kids plastové 24 barev (3270220010722)

STABILOaquacolor kovové pouzdro 24 barev (4006381146494)

STABILOaquacolor kovové pouzdro 24 barev (4006381146494)
Detail

Pastelky - STABILO, šestihranné, dřevěné pastelky s měkkou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Doplňujete právě zásoby kreslířského vybavení? V takové situaci by vás mohly zajmout umělecké pastelky STABILO. Pastelky STABILO v balení obsahují 24 barev. Pokud mluvíme o tvaru, jde o šestihranné pastelky. Materiálem zvoleným pro výrobu bylo dřevo. V případě vyššího tlaku či pádu tužky s měkkou tuhou nehrozí, že by se rozbila. Dočkáte se tedy i sytějších barev při kreslení. Pastelky STABILO si oblíbí kluci i holky. Svou úpravou zajišťují pohodlí pravákům i levákům. Jestli potřebujete celou sadu, tato vám určitě bude ve všech ohledech vyhovovat. Umělecké pastelky jsou vyjímečné svou perfektní světlostálostí, pigmentací a na výběr máte z mnoha barev. Významné parametry pastelek STABILOaquacolor kovové pouzdro 24 barev Dřevěné pastelky STABILO Měkká tuha se jen tak nerozbije při pádu Vlastnosti pastelek STABILOaquacolor kovové pouzdro 24 barev: univerzální K použití od... (alza.cz)

Podobné produkty ako STABILOaquacolor kovové pouzdro 24 barev (4006381146494)

KORES KOLORES Pastel 24 barev (93321)

KORES KOLORES Pastel 24 barev (93321)
Detail

Pastelky - KORES, trojhranný tvar pro správný úchop, dřevěné pastelky s měkkou tuhou, vhodné pro praváky i leváky Kreslení pastelkami je dokonalý způsob, jak poskytnout dítěti zábavu. Pastelky KORES v balení obsahují 24 barev. Trojhranné pastelky vaše dítě skvěle naučí, jak tužku správně držet. Materiál, který byl zvolen pro výrobu, je dřevo. Měkká tuha dobře odolává pádům i tlaku. Během kreslení se tak dočkáte sytých barev. Pastelky KORES ocení chlapci i dívky. Do ruky ideálně sednou pravákům i levákům. Jestli se rozhodujete, zda nekoupit kompletní sadu, tato vám určitě bude ve všech ohledech vyhovovat. Zásadní funkce pastelek KORES KOLORES Pastel 24 barev Kvalitní pastelky by mělo mít každé dítě Trojhranné pastelky ideální pro menší děti Dřevěné pastelky KORES Měkká tuha se jen tak nerozbije při pádu Vlastnosti pastelek KORES KOLORES Pastel 24 barev: univerzální K použití od 3 let Pastelky pro kreslení na papír Další vlastnosti pastelek KORES Měkká tuha se... (alza.cz)

Podobné produkty ako KORES KOLORES Pastel 24 barev (93321)

Kreul "El Greco" Sada akrylových barev, 24 barev, 12 ml v tubě (4000798282530)

Kreul "El Greco" Sada akrylových barev, 24 barev, 12 ml v tubě (4000798282530)
Detail

Sada Sada akrylových barev KREUL EL GRECO je vhodná pro studenty uměleckých škol, do hodin výtvarné výuky i pro profesionální malíře. Obsahuje 24 barev v různých odstínech, které jsou ideální pro malování na plátno, lepenku, kámen, kov i kůži. Nabízí perfektní zářivost i velmi dobré krycí schopnosti. Barvy lze ředit vodou a rychle a rovnoměrně schnou. Po zaschnutí jsou voděodolné a tvoří elastický film. Sada KREUL EL GRECO by neměla chybět ve výtvarné výbavě profesionálních i amatérských malířů. Klíčové vlastnosti sady akrylových barev KREUL EL GRECO, 24 barev, 12 ml v tuběSada akrylových barevVhodná pro studenty uměleckých škol, do hodin výtvarné výuky i pro profesionální malířeObsahuje 24 barev v různých odstínechIdeální pro malování na plátno, lepenku, kámen, kov i kůžiNabízí perfektní zářivost i velmi dobré krycí schopnostiAkrylové barvy KREUL EL GRECO lze ředit vodouPo zaschnutí jsou voděodolné Objem:24× 12 ml (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreul "El Greco" Sada akrylových barev, 24 barev, 12 ml v tubě (4000798282530)
DELI Color Emotion olejové 24 barev (EC20120), DELI Color Emotion akvarelové 24 barev (EC00720), DELI Color Emotion trojhranné 12 barev (EC00200), DELI Color Emotion trojhranné 36 barev (E00230), DELI Color Emotion akvarelové 12 barev (EC00700), DELI Color Emotion trojhranné 18 barev (EC00210), DELI Color Emotion štětečkové 12 barev (EC10304), DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 36 barev (EC00235), DELI Color Emotion trojhranné, kovové pouzdro 12 barev (EC00205), DELI Color Emotion oboustranné štěteček + liner 12 barev (EC151-12), DELI U-TOUCH trojhranné 24 barev (EC10624), DELI Color Kids trojhranné JUMBO 12 barev (EC00600), MAPED Color Peps Wax, 24 barev (3154148610137), MAPED Color Peps 24 barev trojhranné (3154141832246), MAPED Color Peps Jumbo, 24 barev (3154148340133), MAPED Color´Peps Monster bezdřevé 24 barev (862624), DELI se štětcem 28 mm 12 barev (EC10-12), DELI se štětcem 28 mm 21 barev (EC10-21), DELI sada 3 boxů na 24 CD (5730), SHARPIE Fine, 24 barev (3026980654054), KEYROAD trojhranné 24 barev (A702), ArtBerry Premium 24 barev (4041485446316), SHARPIE Christmas, 24 barev (3026981645204), BIC Tropicolors 24 barev (3270220022510), KORES KROMAS 24 barev (93392), KORES KOLORES 24 barev (93324), HERLITZ přírodní, 24 barev (8660524), MAPED Color Peps, 36 barev (3154148320173), MAPED Color Peps, 48 barev (3154148320487), MAPED Color Peps 12 barev (3154148105206)